Подвійна установка Tesla Powerwall 2 та велика сонячна фотоелектрична система. Великі сонячні установки

X TESLA POWERWALL версія 2’S 8.6 КВТ СОНЯЧНИХ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

 • 2x Tesla Powerwall 2’s
 • 22x Trina 390w повністю чорні панелі
 • 2x 4.6 кВт інвертори Growatt
 • 1x Tesla Gateway
 • Висока потужність
 • Велика ємність акумулятора для покриття декількох днів без мережі, а також звичайного використання
 • Час встановлення: два дні
 • 8x панелей Ja 385w
 • 1x 3.Інвертор Foxess Hybris потужністю 6 кВт
 • 2x 2.Високовольтні батареї Foxess потужністю 6 кВт
 • 1x блок Foxess BSM

Tesla Powerwall 2. це відповідь компанії на питання резервного живлення. Це 13.Літій-іонна акумуляторна система потужністю 5 кВт-год, розроблена, щоб допомогти вам підтримувати роботу основних пристроїв під час відключення електроенергії без простоїв, у поєднанні з Backup Gateway від Tesla.

У цій установці ми встановили ДВІ панелі Tesla Powerwall 2 разом з дуже великою сонячною батареєю.

Наявність великої кількості накопичувачів дозволить вам отримати вигоду від “часової” зарядки, яку забезпечать розумні лічильники, тобто ви зможете безкоштовно заряджатися від сонячної батареї або від мережі в дешеві години, що ще більше збільшить ваші фінансові вигоди.

З до 13.5 кВт-год на кожну батарею, і здатні видавати 5 кВт енергії безперервно і до 7 кВт протягом 10 секунд, Powerwall є надзвичайно вигідною ціною за кВт-год зберігання

Powerwall. найпопулярніша батарея на ринку Великобританії.

ХАРАКТЕРИСТИКИ POWERWALL 2:

 • Монтаж: Настінний або підлоговий, внутрішній / зовнішній
 • Інвертор: Повністю інтегрований інвертор Tesla
 • Корисна ємність: 13.5 кВт-год
 • Потужність: 5 кВт безперервна, 7 кВт пікова
 • Коефіцієнт корисної дії: 90% в обидва кінці
 • Гарантія: 10 років
 • Розміри: 1150мм х 755мм х 155мм

DNK Renewables Ltd є сертифікованим інсталятором Tesla Powerwall, і ми регулярно перевіряємо якість інженером Tesla, щоб гарантувати, що всі інсталяції відповідають найвищим стандартам.

подвійна, установка, tesla, powerwall

Отримайте пропозицію на сонячну енергію

Шукаєте сонячну фотоелектричну систему для вашого будинку або бізнесу?

Натисніть кнопку ОТРИМАТИ ЦІНУ нижче, щоб зв’язатися з нами. ми зв’яжемося з вами, щоб дізнатися, як ми можемо найкраще допомогти вам з рішенням щодо відновлюваної енергетики, яке відповідає вашим потребам та бюджету.

Як роботи можуть значно прискорити будівництво сонячних електростанцій

Ряд компаній зараз використовують автоматизацію та штучний інтелект, щоб прискорити будівництво сонячних електростанцій, зменшити дефіцит робочої сили та захистити працівників від небезпечних умов праці.

Приголомшлива кількість комунальних сонячних електростанцій, які необхідно побудувати в найближче десятиліття, щоб досягти нульових показників, потребують нових методів будівництва, які використовують роботів і автоматизацію.

У 2022 році. близько 12 гігават сонячних потужностей промислового масштабу було встановлено в США.S., за даними Асоціації галузей сонячної енергетики. але очікується, що між 2023 і 2030 роками буде розгорнуто 358 гігават нових сонячних потужностей. завдяки стимулам, передбаченим Законом про зниження інфляції, згідно з останнім прогнозом розвитку нової енергетики від BloombergNEF.

До 2030 року річна потужність установок може зрости до більш ніж 100 гігават на рік. за деякими прогнозами.

” Якщо ми збираємося будувати 100 гігават сонячної енергії на рік, у нас просто не вистачить ні людей, ні часу, щоб це зробити”. сказав Грегг Уоллес, партнер венчурної компанії Building Ventures. “Нам потрібна надлюдська швидкість, але у нас просто не вистачає працівників для такого рівня розвитку відновлюваної енергетики, який нам потрібен, щоб досягти наших власних обіцяних цілей і не відставати від Китаю”. сказав він.

Це одна з причин, чому фірма Уоллеса інвестувала в стартап Built Robotics, що базується в Сан-Франциско, який використовує роботів у будівельних проектах і комунальних сонячних установках. За даними компанії, траншейні роботи Built вже допомогли встановити понад 2 гігават сонячних потужностей по всій країні.

” Коли ми тільки починали працювати над сонячними проектами, ми копали траншеї для ліній [змінного] і [постійного] струму, але виявили, що можна автоматизувати набагато більше, тому що сонячна електростанція. це дуже стабільне будівельне середовище”. сказав Ерол Ахмед, директор з комунікацій компанії Built Robotics. ” Ви розміщуєте однакові панелі через однакові проміжки на однаковій сітці. Він добре піддається тому, що може зробити автономія сьогодні.”

Структурний фундамент великої сонячної електростанції будується шляхом забивання в грунт десятків тисяч важких сталевих балок, кожна з яких повинна бути точно забита в землю на глибину до восьми футів. Цей будівельний етап лежить в основі майже кожного великого сонячного проекту (за винятком наземних сонячних панелей Erthos).

Built Robotics прагне використовувати одну інтегровану машину для всіх етапів цього процесу: обстеження, розподілу паль, забивання паль і інспекції. Компанія стверджує, що за допомогою її системи сонячні фундаменти можна будувати в три-п’ять разів швидше, ніж традиційними методами. Подивіться відео про роботу машини нижче.

Built орендує комплект, який додає автономні роботизовані можливості до існуючого будівельного обладнання з поєднанням камер, GPS та штучного інтелекту. Ця роботизована платформа може бути встановлена на техніку Caterpillar, Hitachi, John Deere і Volvo в якості післяпродажного оновлення, повідомляє компанія.

Ще один спосіб автоматизації будівництва сонячних фундаментів

У той час як Built Robotics автоматизує стандартну сонячну архітектуру на основі паль, Ojjo автоматизує зовсім іншу систему для закладання фундаменту, що використовується в сонячних електростанціях промислового масштабу.

Як повідомляв минулого року Джуліан Спектор з Canary Media, компанія замінює традиційні пальові фундаменти менш матеріаломісткою схемою:

Спеціально побудована машина свердлить порожнисті гвинти в землі під точними кутами. Потім монтажники вставляють сталеві труби, щоб створити трикутну ферму. Після зведення ряду ферм вони можуть підключатися до сонячних трекерів відомих брендів, таких як Array Technologies та Nextracker, і підтримувати їх.

Система керування фермами Ojjo. це “високоавтоматизована, оснащена датчиками машина для прийняття рішень в режимі реального часу, яка виявляє підземні умови і динамічно підлаштовується під них, і все це відбувається без втручання оператора”. сказав генеральний директор Ojjo Майк Місковський в інтерв’ю виданню Canary на минулому тижні.

Традиційна операція забивання паль вимагає буріння, забивання та рекультивації, для чого зазвичай потрібні три окремі бригади та три окремі машини. Ojjo стверджує, що її автоматизована машина, керована штучним інтелектом, може виконати всі три завдання.

” Ми згинаємо криву для того, що може бути встановлено за певну одиницю часу”. сказав Місковський. “Ми повинні, якщо ми збираємося розгортатися в таких неймовірних масштабах.” Генеральний директор сказав, що система його компанії може вдвічі скоротити потребу в людській праці на фундаментних роботах, а також вдвічі зменшити кількість використовуваної сталі.

Ojjo вже розгорнула свою фермову систему на 284.мегават Eagle Shadow Mountain в окрузі Кларк, штат Невада, і в даний час встановлює фундамент для Gemini, одного з найбільших сонячних проектів, що будуються зараз в США.S.

Компанія закрила 40-мільйонний раунд фінансування серії С у 2022 році після залучення 27 мільйонів за два попередні раунди від інвесторів, серед яких Ajax Strategies, Cthulhu Ventures та NGP.

Наздогнати

Автоматизація збірки та встановлення сонячних панелей

Поки Ojjo і Built Robotics автоматизують будівництво фундаментів сонячних електростанцій, Terabase Energy автоматизує установку сонячних панелей.

Підхід Terabase полягає в розгортанні тимчасової “фабрики” на будівельному майданчику сонячної електростанції, де робітники на конвеєрі спостерігають за роботизованим обладнанням, яке розпаковує палети з сонячними модулями і збирає їх в модульні блоки. У партнерстві з виробником панелей First Solar, Terabase хоче, щоб її польовий завод став продовженням заводу з виробництва модулів. Потім транспортні засоби доставляють панелі на їх законні місця під сонцем і з’єднують їх з більш широким масивом.

За допомогою цієї системи Terabase сподівається подвоїти продуктивність установки в порівнянні з традиційними методами. Ось відео 2022 року про бета-версію процесу складання компанії; з тих пір він був ще більше вдосконалений.

Terabase співпрацює з розробником проекту Intersect Power, розробником трекерів Nextracker і компанією Signal Energy, яка займається інжинірингом, закупівлями та будівництвом, щоб розгорнути свій автоматизований процес на декількох проектах, які почнуться пізніше в цьому році.

” Сонячна енергетика в комунальному масштабі. це більше виробництво, ніж будівництво, з десятками тисяч однакових одиниць. Це не складно, як гребля. “Це просто величезна проблема”. сказав Метт Кемпбелл, генеральний директор Terabase, в інтерв’ю Canary Media в 2021 році. “Це повинно управлятися як просапне землеробство і більше нагадувати сучасний, інтегрований ланцюжок поставок.”

Система Terabase “забезпечує цілий новий виток промислового інжинірингу”. сказав Кемпбелл в інтерв’ю на цьому тижні.

У минулому році Terabase оголосила про проведення раунду фінансування серії B на суму 44 мільйони доларів від інвесторів, включаючи Breakthrough Energy Ventures Білла Гейтса, Prelude Ventures і SJF Ventures, в результаті чого загальний обсяг фінансування стартапу склав 52 мільйони доларів.

Серед інших постачальників, що автоматизують будівництво сонячних електростанцій. Sarcos і AES. Обидві компанії розгортають спеціалізовані транспортні засоби з роботизованими руками для автоматизації транспортування та встановлення модулів. Дивіться нижче, як працює сонячний робот AES ‘ Atlas.

Автоматизація може вирішити проблему нестачі робочої сили

Зайнятість у сонячній енергетиці зросте більш ніж удвічі з 255. 000 сьогодні до 538. 000 до 2032 року. і кількість робочих місць у сонячній енергетиці зросте з понад 100. 000 до 2032 року. за даними Асоціації галузей сонячної енергетики. Але 89 відсотків сонячних фірм в США.S. повідомили про труднощі з пошуком кваліфікованих претендентів у 2021 році. особливо для монтажних робіт, за даними Міждержавної ради з відновлюваної енергетики.

Кемпбелл з Terabase бачить в автоматизації спосіб полегшити “безпрецедентну нестачу робочої сили” в сонячній промисловості, а також поліпшити здоров’я і безпеку працівників.

” Terabase усуває ризик фізичної безпеки будівельників, яким доводиться піднімати важкі сонячні панелі та сталеві конструкції, використовуючи автоматизацію на конвеєрній лінії з клімат-контролем. Це значно полегшує роботу робітників і робить їх набагато продуктивнішими”. сказав Кемпбелл.

” Панелі стали набагато більшими за останні два роки, розширюючи межі того, що люди дійсно повинні переносити. сказав він. Умови праці на великій сонячній електростанції в пустелі є “невирішеною темою в галузі, тому що це 100.і. кілька градусів, і тут пильно. Там змії, і плинність кадрів жахлива. Люди кажуть: “До біса це все”. Я піду працювати в розподільний центр Amazon.”Не вистачає хороших працівників, і важко втримати хороших працівників”. Тож ми робимо роботу набагато кращою. Ми також робимо його таким, щоб будь-хто міг ним користуватися. не обов’язково бути великим хлопцем. Ви можете бути маленькою людиною; ви можете бути старшою людиною.”

Автоматизація, навіть у тих сферах, де витрати на робочу силу відносно низькі, може допомогти вирішити не тільки питання утримання працівників і безпеки, а й якості та стабільності продукції. “Ви не можете просто зосередитись на витратах на робочу силу”. сказав Кемпбелл. “Вартість низької якості дійсно висока. це 40.річних активів.”

Після десятиліття послідовного падіння цін вартість будівництва сонячної системи комунального масштабу почала зростати в першому кварталі 2022 року через проблеми з ланцюжком поставок, розслідування щодо обходу тарифів в Ауксині, наслідки пандемії та глобальний вплив війни в Україні на енергетику.

Впровадження автоматизації, робототехніки та штучного інтелекту у великих сонячних проектах може повернути галузь на шлях скорочення витрат і відкрити робочі місця для ширшого кола працівників. У цьому критично важливому секторі відновлюваної енергетики є місце для вдосконалення.

” Ми все ще перебуваємо на зорі інноваційного циклу і кривої навчання в сонячній енергетиці”. сказав Мішковський з Ojjo.

Ерік Весофф є редакційним директором Canary Media.

Великі сонячні установки

подвійна, установка, tesla, powerwall

Перелік великих сонячних проектів. це база даних усіх наземних сонячних проектів потужністю 1 МВт і вище, які працюють, будуються або перебувають на стадії розробки. Перелік носить виключно інформаційний характер і відображає проекти та завершені етапи, що знаходяться у відкритому доступі. Інформація в списку була зібрана з публічних оголошень про сонячні проекти у вигляді прес-релізів компаній, прес-релізів новин та, в деяких випадках, розмов з окремими девелоперами. Це не вичерпний перелік всіх проектів утилітарного масштабу, що знаходяться в стадії розробки. У цьому списку можуть бути відсутні менші проекти, про які не оголошено публічно.

Примітка: SEIA повідомляє показники потужності проектів в одиницях змінного струму, коли вони доступні.

Переваги для членів SEIA:

SEIA робить дані про основні сонячні проекти доступними для громадськості за допомогою карти нижче. Члени SEIA мають ексклюзивний доступ до списку у вигляді файлу MS Excel з можливістю сортування та пошуку, який оновлюється щомісяця. Ця версія містить додаткову цінну інформацію, яка не включена в карту нижче, таку як власник, покупець електроенергії, тип землі та очікувана дата запуску в експлуатацію. Члени SEIA можуть отримати доступ до бази даних з можливістю пошуку тут. Повний перелік даних, наданих у версії списку, доступній лише для учасників, можна знайти тут.

Ще не є учасником SEIA? Якщо ви хочете дізнатися більше про членство в SEIA, натисніть тут.

Короткі факти

 • Наразі в базі даних налічується понад 6 200 великих сонячних проектів, що представляють майже 197 ГВт∙год потужності.
 • Наразі в базі даних налічується понад 740 великих проектів зі зберігання енергії, що представляють понад 10 580 МВт-год потужності.
 • Список показує, що в даний час працюють понад 96 ГВт-год великих сонячних проектів.
 • Залишається величезна кількість потужностей у стадії розробки, понад 99 ГВт-год великих сонячних проектів, що знаходяться на стадії будівництва або розробки.

Карта розташування проекту

Дивіться розташування основних сонячних систем, визначених у цьому дослідженні, на нашій інтерактивній карті.

Загальна місячна потужність, діючі та ті, що будуються/розвиваються

SEIA не гарантує, що кожен ідентифікований проект буде побудований. Як і в будь-якій іншій галузі, ринкові умови можуть впливати на економіку та терміни реалізації проєктів. SEIA видалить проект, якщо буде публічно оголошено про його скасування.

SEIA активно просуває державну політику, яка мінімізує регуляторну невизначеність та заохочує прискорене розгортання сонячної енергетики в комунальних масштабах.

Що потрібно знати про процес встановлення комерційних сонячних електростанцій

Рішення додати сонячну енергію до вашого бізнесу. це мудрий фінансовий вибір. Зрештою, коли ви знижуєте свої рахунки за електроенергію та зменшуєте свій вуглецевий слід, виробляючи власну чисту електроенергію, фінансові вигоди та позитивний вплив на навколишнє середовище відчуваються протягом десятиліть. Ви також приєднаєтеся до лав успішних компаній, таких як Amazon, Apple, Walmart та Microsoft, які перейшли на сонячну енергію, а також допоможете зробити свій бізнес більш привабливим для нинішніх та майбутніх співробітників.

Щоб полегшити перехід, існують обмежені за часом податкові пільги, які можуть зробити перехід на сонячну енергію більш доступним для вашої організації. 30% федеральний інвестиційний податковий кредит є однією з найбільш вигідних переваг. В рамках Закону про зниження інфляції від 2022 року, податковий кредит на сонячну енергію був відновлений до попередніх 30% і продовжений до 2032 року. Закон також запровадив додаткову економію в залежності від того, які матеріали ви використовуєте і де ви вирішили встановити свій комерційний сонячний проєкт. Ми рекомендуємо звернутися до кваліфікованого інсталятора комерційних сонячних систем, щоб дізнатися більше про податкові пільги, доступні для вашої організації.

Після того, як ви вирішили додати комерційну сонячну енергетичну систему до свого бізнесу, природно, що ви хочете, щоб процес був зроблений якомога швидше, щоб ви могли почати пожинати численні переваги відразу ж. Процес переходу на сонячну енергію може змінюватися в часі залежно від типу та розміру системи, яку ви встановлюєте, а також від законодавчих вимог юрисдикції, в якій ви працюєте. Але незалежно від того, який сонячний шлях ви оберете, існує п’ять основних етапів, які проходять більшість комерційних сонячних проектів. Давайте коротко розглянемо кожну з них.

Оцінка ділянки

Всі комерційні сонячні проекти починаються з цього етапу. Будівельні блоки планів проектування та встановлення сонячної електростанції базуються на цій початковій оцінці ділянки. Цей крок включає:

 • Юридична перевірка, щоб переконатися, що ви маєте право будувати сонячну енергетичну систему на своїй ділянці.
 • Визначення місця і способу підключення вашої сонячної енергетичної системи до електромережі.
 • Оцінка нерухомості, включаючи аналіз затінення, структурну оцінку, топографічну та геологічну зйомку.

Проектування системи

Після завершення оцінки ділянки, на етапі проектування системи формалізуються плани сонячної установки. Ви отримаєте проектне креслення, на якому буде показано, як будуть розташовані панелі для захоплення максимальної кількості сонячного світла, а також деталі будівництва. Залежно від ваших уподобань та вимог, проект може включати дахові, наземні або сонячні навіси для автомобілів.

Будівництво

Процес будівництва може відрізнятися в залежності від типу вашого проєкту та розміру системи. Невеликі дахові системи можуть бути встановлені за 2-3 тижні, в той час як більші та складніші системи можуть зайняти до декількох місяців. Хоча добре продумані плани мають мінімальні порушення нормальної роботи, ви все одно захочете підготуватися до таких речей, як альтернативні місця для паркування та тимчасові відключення електроенергії, залежно від характеру вашого бізнесу та розміру системи. Більшість досвідчених інсталяторів сонячних панелей мають розумні обхідні шляхи, які допоможуть звести до мінімуму перебої у вашій звичайній роботі. У цьому відношенні вибір авторитетного та досвідченого інсталятора має вирішальне значення.

Введення в експлуатацію

Введення в експлуатацію є наступним і завершальним етапом після завершення будівництва. Це коли ваш постачальник сонячної енергії підтверджує, що ваша сонячна установка була побудована відповідно до плану, а комунальне підприємство надає вам дозвіл на підключення та експлуатацію вашої сонячної енергетичної системи до місцевої електромережі. Вітаємо, тепер ви виробляєте власну чисту енергію!

Експлуатація та обслуговування системи (ОМ)

Як і у випадку з будь-якою іншою річчю, належний догляд та обслуговування продовжить термін служби вашої сонячної енергетичної системи, а також забезпечить максимальну ефективність та виробництво електроенергії протягом усього терміну її експлуатації. У вашому контракті має бути визначено рівень участі вашої організації в ОМ. Переконайтеся, що ви обрали команду з проектування та встановлення сонячних систем з перевіреними ресурсами ОМ та репутацією відмінної довгострокової підтримки. Найкращі пакети технічного обслуговування зазвичай включають базові щорічні перевірки та гарантійний ремонт, моніторинг продуктивності, а в деяких випадках навіть планові чистки.

Як бачите, в процесі комерційного встановлення сонячних електростанцій відбувається досить багато процесів. Якщо ви сподіваєтеся отримати деякі з вигідних податкових пільг, час має вирішальне значення! Зважаючи на безпрецедентний попит на сонячну енергію, графіки інсталяторів вже заповнюються на цей рік, тому ми рекомендуємо розпочати свій проект якомога швидше, щоб отримати цю пільгу на податки для бізнесу.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, як сонячна енергетика може допомогти вашому бізнесу, а також про суттєві податкові пільги, які ви можете отримати, ми запрошуємо вас розпочати свій сонячний проект сьогодні, запланувавши консультацію з членом нашої команди з комерційної сонячної енергетики.

Залишити відповідь