Переваги очищення сонячних панелей. Мило для чищення сонячних панелей

Переваги очищення сонячних панелей

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Ви помітили, що ваша сонячна система останнім часом виробляє менше енергії?? Сміття перешкоджає здатності сонячної панелі поглинати сонячне світло, що призводить до падіння виробництва енергії. Забезпечення максимальної ефективності роботи сонячних панелей. лише одна з переваг очищення сонячних панелей.

Якщо ви хочете повернути інвестиції в сонячні батареї, необхідно переконатися, що ваші сонячні панелі залишаються чистими.

Що таке сонячні панелі?

Ви, напевно, асоціюєте сонячні панелі з перевагами економії грошей та зменшенням вуглецевого сліду, забезпечуючи поновлюване джерело енергії. Сонячна панель поглинає сонячне світло і перетворює його в корисну енергію, забезпечуючи будівлі чистою енергією.

Сонячні панелі коштують дорого, хоча, на щастя, існують податкові кредити та знижки, які допоможуть компенсувати витрати. Сонячні панелі вимагають багато місця, тому ви повинні переконатися, що ваш дах підходить для розміщення сонячної батареї.

Термін служби залежить від типу сонячної панелі, але в середньому сонячні панелі зазвичай служать від 25 до 30 років.

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Процес перетворення сонячного світла в енергію відбувається в кілька етапів:

 • Сонячні фотоелементи поглинають сонячне світло.
 • Зібране сонячне світло перетворюється в енергію постійного струму (DC).
 • Постійний струм проходить через інвертор, який перетворює його в змінний струм (AC).
 • Потім енергія змінного струму транспортується до розеток. Звідти вона забезпечує енергією будівлю.

Надлишок енергії можна зберігати в сонячній батареї, якщо вона у вас є. Сонячні батареї зберігають додаткову енергію для похмурого дня. В іншому випадку надлишок енергії може подаватися в електромережу в обмін на податкові знижки.

Переваги очищення сонячних панелей

Забруднення відбувається, коли на поверхні сонячної панелі накопичується бруд і жир. Шар бруду знижує продуктивність панелі.

Продуктивність сонячних панелей залежить від кількості сонячного світла, яке вони поглинають щодня, тому регулярне очищення сонячних панелей допомагає гарантувати, що вони продовжують виробляти оптимальну потужність. Очищення панелей є важливою частиною обслуговування сонячних панелей.

Підвищує енергоефективність

Чисті панелі виробляють більше енергії, ніж брудні, і можуть підвищити ефективність до 30%. Ви не хочете, щоб ваша система сонячних панелей знижувала продуктивність, тому важливо підтримувати їх у чистоті та оптимальній роботі.

Зазвичай власники сонячних панелей можуть контролювати вихід сонячної енергії, відстежуючи його за допомогою програми для моніторингу. Вам слід час від часу перевіряти стан ваших сонячних панелей, щоб побачити, чи не відбулося незвичного зниження продуктивності. Якщо це так, це може означати, що сонячні панелі потребують очищення.

Покращує час окупності інвестицій

Якщо ваші сонячні панелі не працюють належним чином, це означає, що ви втрачаєте гроші. Ви хочете, щоб ваші сонячні панелі окупилися якомога швидше. Після того, як панелі окупилися, енергія, яку виробляють ваші сонячні панелі, дозволяє економити на рахунках за електроенергію.

Чим стабільніший вихід, тим швидше сонячні панелі окупляться і почнуть економити ваші гроші на рахунках за електроенергію в довгостроковій перспективі. Якщо ви зволікатимете з очищенням панелей, їхня низька продуктивність коштуватиме вам грошей.

Умови гарантії

Багато виробників сонячних панелей пропонують гарантії, які вимагають регулярного очищення як умови гарантійної угоди. Якщо ви не будете регулярно чистити панелі, це може призвести до втрати гарантії на ваші сонячні панелі, оскільки це анулює гарантію.

Збільшує термін служби

Брудне технологічне сонячне обладнання, швидше за все, вийде з ладу раніше, ніж обладнання, яке утримується в чистоті і добре обслуговується.

Накопичення бруду на сонячних панелях в кінцевому підсумку знижує довговічність і продуктивність пристрою. Це може навіть зменшити термін служби панелі. Тому не дозволяйте вашим сонячним панелям довго залишатися покритими шаром бруду.

Зберігає естетичну привабливість

Ніхто не хоче дивитися на сонячну батарею, вкриту кіркою бруду. Підтримання системи сонячних панелей в чистоті покращує зовнішній вигляд будинку та зберігає вашу сонячну батарею гладкою та сучасною.

Запобігає утворенню гарячих точок

Гарячі точки виникають, коли частини сонячних панелей перегріваються через накопичення пилу. Гарячі точки погіршують стан сонячної панелі та скорочують термін її служби. Підтримання сонячної панелі в чистоті захищає її від утворення гарячих точок.

Шанс на перевірку

Очищення сонячних панелей дає вам ідеальну можливість оглянути їх. Перед тим, як почати чистити панелі, ви можете оглянути їх на предмет пошкоджень і оцінити, чи потребують вони ремонту. Це також дає можливість оглянути решту покрівлі.

Що призводить до забруднення сонячних панелей

Зовнішнє середовище. це чудове місце для відпочинку, але воно також може бути брудним. Ваші сонячні панелі неминуче забрудняться. Ось деякі речі, які вам доведеться очищати з ваших панелей:

 • Бруд
 • Пил
 • Пташиний послід
 • Листя
 • Листя
 • Пилок
 • Забруднення
 • Сіль
 • Сік
 • Смог
 • Дим
 • Сніг
 • Вітер
 • Плями від води

Дощ змиває частину бруду з сонячних панелей. Проблема в тому, що дощ сам по собі несе частинки пилу, які забруднюють сонячні панелі і залишають після себе патьоки води. Невеликої кількості дощової води може бути недостатньо, щоб змити такі речі, як пташиний послід і плями від води.

Сонячні панелі в штатах з сухим кліматом, таких як Арізона, Невада або Юта, потребують більш частого очищення через велику кількість пилу в повітрі. У районах зі смогом або пилом ваші сонячні панелі також швидше забруднюються,

Крім того, сонячні панелі, як правило, встановлюються відносно плоско до неба, тому вони повністю відкриті і безпосередньо вловлюють багато бруду та бруду. Щоб уникнути плям від води, панелі зазвичай встановлюють під невеликим нахилом, щоб дощова вода могла належним чином стікати з них.

Що можна і чого не можна робити при чищенні сонячних панелей

Перш ніж приступити до проекту з очищення, ось кілька корисних порад і рекомендацій, які вам слід знати. Вони допоможуть вам досягти найкращих результатів, а також нададуть поради щодо безпечного очищення сонячних панелей.

Обов’язково вимикайте сонячні панелі. Перш за все, ви завжди повинні вимкнути систему сонячних панелей. Ніколи не чистіть сонячні панелі, поки вони все ще увімкнені. Промивати сонячну панель водою, коли вона ще увімкнена, вкрай небезпечно. Це може призвести до ураження електричним струмом.

ОБОВ’ЯЗКОВО очистіть панелі від землі. Ніколи не піднімайтеся на дах без крайньої необхідності. Завжди чистіть сонячні панелі з землі або з краю даху, якщо це можливо. Використовуйте пензлик з довгою ручкою для більшої досяжності.

Використовуйте щітки з м’якою щетиною. Абразивні щітки або щітки з жорсткою щетиною можуть пошкодити сонячну панель, тому завжди використовуйте щітки з м’якою щетиною та м’який одяг для чищення. Менш абразивні матеріали захищають дах від стирання та подряпин.

Обов’язково витирайте панелі насухо. Після того, як ви закінчите промивати сонячні панелі водою, їх слід висушити м’якою тканиною. Так само, як коли ви миєте машину, не дозволяйте воді висихати на сонячних панелях, оскільки це призведе до появи неприємних плям від води.

НЕ використовуйте мийку під тиском. Ніколи не використовуйте мийку під тиском або будь-які струмені води для очищення сонячних панелей. Мийки високого тиску використовують сильні струмені води для змивання бруду. Це неодмінно призведе до розтріскування скла або іншого пошкодження вашої системи сонячних панелей.

Не ходіть по сонячних панелях. Ніколи не ходіть по сонячних панелях. Сонячні панелі. це дорогі технологічні пристрої, які не призначені для пішохідного руху, тому не наступайте на них. Навантаження всією вагою на панель може призвести до тріщин на склі або пошкодження проводки.

НЕ чистіть сонячні панелі у спеку. Сонячне світло заряджає фотоелектричні сонячні елементи, які нагрівають панелі. Уникайте чищення сонячних панелей, коли пристрій гарячий, оскільки температурний шок від холодної води може призвести до розтріскування скла, а вода швидше випаровується з гарячих сонячних панелей, що може залишити після себе сліди. Замість цього, чистіть панелі вранці, ввечері, в похмуру погоду або прохолодні дні.

Не використовуйте холодну воду. Пам’ятайте про температуру води, яку ви використовуєте для сонячних панелей. Не використовуйте холодну воду, якщо сонячні панелі теплі, і навпаки, не використовуйте гарячу воду, якщо панелі холодні. Раптові екстремальні перепади температури можуть призвести до розтріскування скла. Оскільки сонячні панелі поглинають тепло, вони, як правило, теплі, тому слід використовувати теплу воду.

НЕ використовуйте жорстку воду. Жорстка вода містить велику кількість мінералів, які залишають після себе білий осад і плями від води. Замість жорсткої води використовуйте воду без кальцію або дистильовану воду, яка не містить хімічних речовин.

Найкращий спосіб очищення сонячних панелей

Будьте обережні при очищенні сонячних панелей. Хоча вони досить міцні, щоб витримувати вплив зовнішніх факторів, вони мають деякі делікатні деталі та проводку. Протікання води всередину панелі або використання неправильного миючого засобу може зруйнувати вашу систему сонячних панелей. При обслуговуванні сонячних панелей потрібно використовувати метод очищення, який не завдасть їм шкоди.

Регулярне очищення сонячних панелей є важливим. Ось кілька ідей щодо обладнання для чищення, яке ви можете використовувати для видалення сміття з ваших сонячних панелей.

Автоматизована спринклерна система

Якщо ви хочете, щоб ваша сонячна батарея самоочищалася, на даху можна встановити автоматичні спринклерні системи, щоб підтримувати сонячні панелі в чистоті. Ці автоматизовані роботи запрограмовані розбризкувати воду на сонячні панелі, автоматично промиваючи їх.

Перевага автоматичних роботів-прибиральників полягає в тому, що вони не потребують людської праці. Не поворухнувши пальцем, ви можете створити графік очищення, щоб забезпечити регулярне очищення сонячної батареї.

Це економить ваші витрати на наймання покрівельного підрядника або ризик травмування при виконанні робіт своїми руками.

Шланг

Найкращий спосіб очистити сонячні панелі від бруду. змити пил і бруд за допомогою шланга. Іноді достатньо простого ополіскування, щоб видалити накопичений пил, бруд і пилок, хоча після цього вам потрібно буде висушити панелі, щоб запобігти появі плям від води.

М’яка щітка

Якщо простого ополіскування зі шланга недостатньо для ефективного очищення панелей, використовуйте скребок, губку або м’яку щітку, щоб зішкребти будь-яке стійке сміття, що прилипло до поверхні.

Не використовуйте щітку з жорсткою щетиною і не чистіть занадто сильно. Ви не хочете пошкодити або подряпати скло сонячної панелі.

В ідеалі, ви хочете знайти щітку з довгою ручкою, щоб ви могли чистити панелі від краю даху, щоб уникнути підйому на дах, якщо це не є абсолютно необхідним.

М’яка тканина

Використовуйте м’яку тканину для чищення або сушіння сонячних панелей. Переконайтеся, що не використовуєте абразивні або шорсткі матеріали. Однозначно не використовуйте сталеву вату для очищення сонячної панелі, оскільки вона може подряпати сонячну панель.

Віник

Якщо мова йде лише про пил, і ви хочете зробити швидке очищення без використання води, використовуйте мітлу, щоб змести пил, що покриває сонячні панелі.

Віник повинен бути досить м’яким і гнучким; не використовуйте віник з грубою щетиною. Акуратно чистіть, щоб не пошкодити і не зламати обладнання.

Очищувач листя

Якщо на даху накопичилося багато листя, ви можете здути його за допомогою повітродувки. Повітродувки для листя також корисні для переміщення бруду, що зібрався на поверхні ваших сонячних панелей.

Оцет

Якщо ви хочете ретельно очистити сонячну батарею, ви можете очистити її за допомогою м’якої щітки, води та оцту.

Не кожен тип оцту безпечний для очищення поверхні вашої сонячної панелі, тому використовуйте білий оцет або інший дозволений очищувач.

Щоб створити оцтовий розчин, змішайте ці інгредієнти разом:

Не використовуйте кухонний оцет. Кулінарний оцет має більш високий рівень кислоти, яка може пошкодити сонячні панелі. Білий оцет. найкращий вид оцту, який можна використовувати для очищення сонячних панелей (і будь-чого навколо вашого будинку).

Розчин для чищення

Мило та миючі засоби не дуже добре підходять для очищення сонячних панелей, оскільки вони мають тенденцію залишати розводи, які перешкоджають здатності панелі поглинати сонячне світло. Плями від води, спричинені милом, перекреслюють саму мету очищення сонячних панелей і полегшують налипання бруду та пилу на дах.

Використовуйте лише м’яке, неабразивне мило. Уникайте жорсткого мила, такого як пральні порошки. Якщо ви хочете використовувати мильну воду для очищення, спробуйте використовувати м’яке мило, наприклад, мило для посуду. Просто переконайтеся, що мило правильно розведене у воді.

Не використовуйте кислотні або спиртові розчини. Вони завдають шкоди сонячним панелям.

Завжди будьте обережні з миючими засобами, оскільки деякі з них є агресивними хімічними речовинами, які можуть пошкодити ваші сонячні панелі.

Набір для чищення

Ви можете придбати набори для чищення сонячних панелей. Ці набори поставляються з усім обладнанням, необхідним для виконання роботи. Як правило, ці заздалегідь підготовлені набори включають такі інструменти, як:

 • Біорозкладне мило
 • Щітка з м’якою щетиною
 • Склоочисник
 • Ракель
 • М’яка тканина для чищення
 • Подовжувач

Очищення сонячного інвертора

Сонячний інвертор, пристрій, який перетворює енергію, поглинену від сонця, в корисну електроенергію, потребує періодичного чищення, якщо ви хочете, щоб він продовжував виробляти сонячну енергію.

Сонячні інвертори розміщуються на вулиці, залишаючи їх під впливом атмосферних явищ і схильними до забруднення від пилу, що витає в повітрі. Пил всередині інвертора може пошкодити друковану плату та призвести до виходу її з ладу. Якщо це станеться, пристрій перестане працювати.

Сонячні інвертори потребують регулярного обслуговування. Щоб почистити інвертор, просто протріть його бавовняною тканиною, щоб видалити бруд і пил. Не лийте воду на сонячний інвертор. Для очищення інвертора достатньо протерти його вологою ганчіркою або збризнути водою.

Час від часу вам також потрібно викликати фахівця для очищення фільтра впускного отвору. Не намагайтеся виконати це завдання самостійно, зверніться до досвідченого професіонала.

Як часто слід чистити сонячні панелі?

В середньому, ви повинні чистити сонячні панелі два-чотири рази на рік. Все залежить від місцевості, в якій ви живете, та кількості опадів, які випадають. У деяких регіонах сонячні панелі потрібно чистити лише раз на рік.

Деякі фактори, які впливають на те, як часто потрібно чистити сонячні панелі, включають в себе:

 • Засуха. Навіть у районах, які зазвичай не є сухими або запиленими, посуха може призвести до того, що в повітря проникає більше бруду, що призводить до того, що ваша сонячна система швидше забруднюється.
 • Сухі ділянки. У районах, де не випадають часті опади, більше пилу, тому панелі в посушливих, схожих на пустелю районах забруднюються швидше, а отже, потребують частішого очищення.
 • Смог. Смог забруднює сонячні панелі, що призводить до необхідності їх частішого очищення.
 • Дерева. Де є дерева, там є листя та пилок. Листя та пилок перешкоджають сонячним елементам отримувати сонячне світло та перетворювати його в енергію.
 • Вітер. Вітер розносить сміття, таке як пилок, пил, бруд і листя, і приносить їх прямо на ваш дах.

Якщо ви живете в місцевості з великою кількістю пилу, вам, ймовірно, доведеться частіше чистити сонячні панелі, щоб вони регулярно виробляли сонячну енергію.

Зробіть своїми руками або найміть професіонала для очищення сонячних панелей?

Тепер виникає велике питання: Чи варто наймати професіонала для очищення ваших сонячних панелей, або ви повинні зробити цю роботу самостійно?? Хоча рішення в кінцевому підсумку залишається за вами, ви повинні розглянути всі “за” і “проти” обох варіантів.

ЗРОБИ САМ

Ви можете самостійно очистити сонячні панелі за допомогою звичайного садового шланга та власного оцтового миючого розчину.

Якщо ви вирішили, що віддаєте перевагу роботі “зроби сам”, зберіть матеріали перед початком роботи. Не думайте лише про засоби для чищення. вам також знадобляться захисні засоби для вашого захисту. Ось список речей, які ви, ймовірно, захочете мати під рукою для саморобного прибирання:

 • Сходи
 • Шланг
 • Розчин для чищення
 • Обв’язка
 • Захисний капелюх
 • Робочі рукавички
 • Розчин для чищення
 • Щітка
 • Тканина для чищення

Якщо ви плануєте чистити панелі самостійно, вам потрібен напарник, який допоможе вам.

Найміть професіонала

Великою перевагою найму професіонала є те, що вам не доведеться мати справу з клопотами, пов’язаними з придбанням всього обладнання самостійно. Підготовлені фахівці вже мають все необхідне обладнання для очищення сонячних панелей:

 • Спеціалізовані щітки
 • Драбини
 • Ремені безпеки
 • Баки для води
 • Розчини для чищення

На додаток до очищення даху, підрядник може перевірити наявність пошкоджень або проблем з вашими сонячними панелями та усунути будь-які проблеми з вашою сонячною системою. В середньому, вартість послуг з очищення сонячних панелей коливається від 5 до 35 євро за панель.

Кілька вагомих причин найняти професіонала для очищення сонячних панелей:

 • У вас немає потрібного обладнання. Якщо у вас ще немає драбини, джгута або будь-якого іншого необхідного приладдя для чищення, можливо, ви захочете найняти професіонала.
 • Вам зручно і ви маєте досвід підйому на драбину та дах. Фахівці професійно підготовлені для очищення сонячних панелей на дахах, тому у них набагато менше шансів отримати травму під час роботи на даху. Якщо вам некомфортно перебувати на даху, тоді вам слід найняти робітника.
 • У вас є фізичні обмеження. Якщо ви похилого віку або маєте якісь фізичні обмеження, викличте підрядника, щоб він почистив ваші панелі для вас, і не ризикуйте зайвий раз.
 • У вас немає часу. Звернення до професійного чистильника сонячних панелей заощадить ваш час і зусилля, і ви зможете зосередитися на інших справах.

Наймання кваліфікованого фахівця не тільки зменшує особистий ризик, але й зменшує ризик для ваших сонячних панелей. Якщо ви не маєте досвіду в очищенні сонячних панелей, ви не ризикуєте допустити помилки, наприклад, випадково використати неправильний хімічний розчин для чищення або занадто сильно відтерти і подряпати дах.

Поширені запитання про переваги очищення сонячних панелей

Так. Windex. це хороший засіб для чищення сонячних панелей, який можна легко розпилити на сонячні панелі, щоб очистити їх. Це дешевий продукт, який можна знайти у багатьох магазинах.

Ви можете придбати щітку для чищення сонячних панелей у багатьох компаній, включаючи Amazon, супермаркети, такі як Wal-Mart, або будівельні магазини, такі як Home Depot.

Сонячні панелі, як правило, витривалі та довговічні, оскільки вони спроектовані таким чином, щоб витримувати несприятливі погодні умови, такі як град, шторми та сильний вітер. Однак деякі дроти є делікатними і мають скляну передню поверхню, тому вони можуть зламатися, якщо поводитися з ними неналежним чином. Сонячні панелі нелегко пошкодити, але з ними завжди слід поводитися обережно, щоб запобігти їх пошкодженню.

Час для чищення

Існує кілька варіантів очищення вашої системи сонячних панелей: найняти компанію з очищення сонячних панелей, зробити це самостійно або придбати автоматичну машину для очищення. Вам доведеться подумати про те, що найкраще підходить для вашого способу життя і вашого бюджету.

Якщо ви вважаєте, що найняти професійного чистильника сонячних панелей для цієї роботи найкраще, то зв’яжіться з ним вже сьогодні.

Даніель Горскі

Даніель Горскі живе з родиною в Техасі. Вона має ступінь у галузі професійних досліджень та додаткову освіту в галузі маркетингу. Серед її захоплень. читання, малювання та письмо.

Прибирання подвір’я одним натисканням кнопки.

Як було показано в Forbes, CNBC та USA Today, LawnStarter дозволяє легко запланувати обслуговування з місцевим професіоналом по догляду за газоном.

Насолоджуйтесь своїм прекрасним газоном.

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Ви хочете КРАСИВИЙ ГАЛЯВИНУ?

Отримайте прості та зрозумілі поради, які допоможуть вам виростити найзеленішу траву на подвір’ї.

Найкращі поради щодо промислового очищення сонячних панелей

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Ви встановили систему сонячних панелей для своєї галузі і хочете підтримувати її вихідну потужність? Тоді вам потрібно продовжувати чистку. Сонячні панелі розташовані на відкритому повітрі, і є багато речей, які можуть забруднити їх і перешкодити їм працювати на повну потужність. У цій статті ми допоможемо вам дізнатися найкращі поради щодо очищення промислових сонячних панелей.

Як працюють промислові сонячні панелі?

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Промислові сонячні панелі використовують енергію сонця, яка падає на фотоелектричні панелі, що вивільняють вільні електрони для виробництва електроенергії. Ці сонячні панелі виготовлені з кремнію, а оскільки вони є напівпровідниками, то створюють електричне поле за допомогою позитивних і негативних шарів. Ці шари складаються з бору та фосфору. Пластини генерують змінний струм, а інвертор використовується для перетворення його в постійний струм для використання в промисловості.

Використання промислових сонячних панелей має багато переваг, які можуть підштовхнути вас до остаточного встановлення системи. Наприклад, ви будете самодостатніми, коли справа доходить до електроенергії, і вам не доведеться турбуватися про будь-які зміни в електромережі.

Крім того, промисловість робить великий внесок у викиди парникових газів, і якщо ви хочете запустити велику операцію, вам краще перейти на сонячне світло. Це допоможе вам підтримувати виробництво на максимально високому рівні і не впливати негативно на навколишнє середовище.

Тому, як промисловість, ви повинні подумати про перехід на сонячну енергію, щоб не тільки захистити навколишнє середовище, а й забезпечити процвітання вашого бізнесу. Однак після встановлення сонячних панелей все не закінчується на цьому. Ви повинні переконатися, що ці панелі працюють з максимальним потенціалом, а для цього потрібно продовжувати чистити і обслуговувати їх.

Найкращі поради щодо очищення промислових сонячних панелей

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Існує кілька способів підтримувати сонячні панелі в чистоті, але ви повинні переконатися, що методи очищення, які ви використовуєте, відповідають вашій сонячній системі і забезпечать найкраще очищення.

Сонячні панелі не вимагають великих витрат на обслуговування, але вони потребують регулярного чищення, щоб вони працювали з максимальним потенціалом. Є кілька речей, які можуть накопичуватися на сонячних панелях, наприклад, на них може накопичуватися багато бруду, пташиного посліду і навіть опалого листя. Для вас дуже важливо очистити їх належним чином, щоб панелі могли працювати з максимальним потенціалом. Ось кілька найкращих порад, які ви можете використати для очищення промислових сонячних панелей.

Щітки Губки (без мила)

Є багато сонячних компаній, які виявили, що за допомогою деіонізованої води та щітки вони можуть легко очистити панелі, не використовуючи мило взагалі. При очищенні сонячних панелей не слід використовувати мило, оскільки воно зазвичай залишає сліди на панелі. Це не тільки вплине на ефективність виробництва електроенергії, але й призведе до накопичення бруду на панелях. Тому краще не використовувати жодних миючих засобів.

Інші компанії також використовують різні суміші, такі як розведений оцет і перекис водню, використовуючи щітку, щоб видалити весь бруд.

Вручну

Один з найкращих та найефективніших способів очищення сонячних панелей. найняти клінінгову компанію або попросити вашого постачальника сонячної енергії зробити це за вас. Ці фахівці вручну очистять ваші сонячні панелі. Ці компанії мають найкращі інструменти та експертів, які допомагають їм ідеально виконувати свою роботу.

Ці компанії можуть навіть використовувати новітні технології; ви можете покластися на них, щоб очистити сонячні панелі настільки кваліфіковано, наскільки це можливо. Ви можете довіряти їм, що вони зроблять хорошу роботу. Вони також гарантують, що система залишиться неушкодженою і буде ретельно очищена.

Покриття наночастинок

Це одна з новітніх технологій для сонячних панелей. Сонячна система накопичує багато бруду. Це тому, що матеріал є таким. Пил може легко осідати тут, і якщо ваша галузь знаходиться в запиленому місці, то ви можете очікувати багато пилу на панелях, які ви повинні регулярно очищати.

Однак за допомогою покриття з наночастинок ви додасте плівку до своїх сонячних панелей, яка запобігатиме накопиченню на них бруду або бруду. Незалежно від того, в яких температурах ви живете або наскільки запилена місцевість, ваші сонячні панелі залишаться в безпеці від накопичення бруду. Ви можете легко очистити панелі водою, і вони залишаться як нові. Крім того, покриття прозоре. Це означає, що це не вплине на виробництво електроенергії.

Робототехніка

Компанії, які працюють у великих масштабах, можуть використовувати робототехніку для очищення сонячних панелей. Ці роботи є як автоматичними, так і напівавтоматичними, які призначені виключно для очищення сонячних панелей. Роботи. дуже зручний варіант, оскільки вони можуть легко очистити сонячні панелі, які знаходяться у важкодоступних місцях. Наприклад, сонячні панелі на дахах і теплицях важко чистити.

Ви також можете придбати стаціонарних роботів на даху, якщо у вас велика установка для вашої галузі і ви знаходитесь в дуже запиленій місцевості, наприклад, в пустелі. Ці роботи використовують повітряний потік для очищення бруду та бруду, тому що якби вони використовували воду під високим тиском, це пошкодило б панелі та знизило б ефективність. Ці роботи також працюють на сонячній енергії і можуть легко підзаряджатися між кожним циклом очищення.

Вібрації

Вібраційні сонячні панелі також можуть бути ефективним способом очищення поверхні. Деякі компанії використовують двигун постійного струму на панелі, щоб вертикально вібрувати її та позбутися всього пилу. За допомогою цієї техніки ви можете мінімізувати ймовірність пошкодження сонячних панелей.

Як дізнатися, коли настав час чистити комерційні сонячні панелі

Може бути важко визначити, чи потребують ваші сонячні панелі очищення та обслуговування, якщо ви не знайомі з концепцією систем сонячних панелей і лише нещодавно встановили їх.

Ви можете побачити бруд

Однією з найбільш очевидних ознак брудної сонячної панелі є те, що ви можете легко побачити пил на ній. Ви можете піднятися на дах або інше місце, де ви тримаєте сонячні панелі, і оглянути їх на наявність бруду, пташиного посліду та кіптяви.

Після того, як ви переконалися, що сонячні панелі забруднені, ви повинні негайно звернутися до експерта та забезпечити їх якнайшвидше очищення, щоб це не вплинуло на ефективність ваших сонячних панелей.

Низька ефективність

Якщо ви помітили падіння ефективності ваших сонячних панелей, і для цього немає жодних причин, то це здебільшого пов’язано із забрудненням сонячних панелей. Якщо на сонячних панелях накопичується бруд, вони не будуть отримувати належну кількість сонячного світла, що може вплинути на виробництво електроенергії.

Припустимо, ви відчуваєте, що система сонячних панелей досить нова, і амортизація виробленої електроенергії вища, ніж зазвичай. В такому випадку, ви повинні розглянути можливість професійного очищення ваших сонячних панелей.

Коли поверхня буде повністю чистою, на панелі потраплятиме більше сонячного світла, що змусить їх генерувати більше електроенергії.

Минуло багато часу

Якщо ви хочете максимізувати використання сонячних панелей і переконатися, що вони виробляють достатню кількість електроенергії, ви повинні підтримувати їх належним чином. Сонячні панелі слід регулярно обслуговувати, щоб запобігти накопиченню пилу або бруду. Найкраще чистити сонячні панелі щороку, щоб переконатися, що вони працюють максимально ефективно. Однак ви можете зменшити тривалість між кожним циклом очищення, якщо відчуваєте, що ваша система сонячних панелей потребує очищення.

Чистка та обслуговування сонячних панелей: Найкращі методи

Очищення та обслуговування сонячних панелей: Оскільки все більше людей використовують сонячні панелі для забезпечення електроенергією своїх будинків, важливо також знати, як чистити та доглядати за сонячними панелями, щоб вони працювали належним чином. Сонячні панелі піддаються впливу погодних умов, через що вони можуть забруднюватися і працювати гірше. У цій публікації ми розповімо про найкращі способи очищення та догляду за сонячними панелями у вашому домі.

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Регулярне очищення

Для того, щоб переконатися, що ваші сонячні панелі працюють належним чином, вам потрібно буде часто їх чистити. Їх потрібно чистити не менше двох разів на рік. Якщо ви живете в запиленому або забрудненому місці, то чистіть сонячну панель більше двох разів. Для очищення сонячної панелі використовуйте м’яке мило та щітку з м’якою щетиною. Завдяки цьому бруд, що накопичився на їх поверхні, може бути належним чином очищений. Будьте обережні, не використовуйте шорсткі предмети або воду під високим тиском, оскільки вони можуть подряпати поверхню сонячної панелі.

Під час чищення тримайте панелі в тіні

Уникайте чищення сонячних панелей, коли вони дуже гарячі. Ви чистите їх рано вранці або пізно ввечері. Коли сонце не таке яскраве. Це запобігає надмірному нагріванню панелей і швидкому висиханню миючого засобу.

Не використовуйте сильні хімічні речовини

Коли ви чистите сонячні панелі, не використовуйте агресивні хімічні засоби. Такі хімічні речовини можуть пошкодити поверхню панелей і зробити їх менш ефективними. Замість цього обережно відскребіть бруд комбінацією води та м’якого мила.

Шукайте проблеми

Регулярно перевіряйте сонячні панелі на наявність пошкоджень, таких як тріщини або відколи. Якщо ви помітили будь-які пошкодження, вам слід звернутися до професіонала для ремонту панелей. Пошкоджені панелі можуть зробити вашу сонячну систему менш ефективною і виробляти менше електроенергії.

Обріжте дерева навколо сонячних панелей

Дерева та інші рослини біля сонячних панелей можуть блокувати сонце, що робить їх менш ефективними. Для цього можна зробити обрізку будь-якого дерева або рослини. Щоб ваші панелі могли отримувати належне сонячне світло. “Майте на увазі, що вам слід уникати зрізання будь-яких дерев або рослин, оскільки це допомагає зберегти навколишнє середовище прохолодним.”

Планова перевірка

Переконайтеся, що ваші сонячні панелі працюють добре, часто перевіряючи їх. Експерт може оглянути панелі, щоб побачити, чи є якісь ознаки пошкодження або низької ефективності, і може відремонтувати їх, якщо це необхідно.

Нарешті, вам потрібно чистити та доглядати за домашніми сонячними панелями, щоб переконатися, що вони продовжують виробляти якомога більше електроенергії. Користуючись цими порадами, ви зможете підтримувати свої сонячні панелі в хорошому стані і отримати максимальну віддачу від грошей, які ви інвестуєте в сонячну енергію.

Вам також може сподобатися:.

Прибирання будинку зеленої жаби

Це лише деякі з наших улюблених засобів для чищення, що не містять пластику. Тому що тут, у Green Frog, ми віримо, що зелений дім. це чистий дім, і чим менше пластику, тим краще. Якщо ви шукаєте екологічний засіб для прибирання будинку, зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати безкоштовну пропозицію і дізнатися, як наша команда професіоналів може вам допомогти.

Я нарешті вирішив, що життя занадто коротке, щоб прибирати власний будинок, тому я зателефонував до Green Frog. Бетті у відділі обслуговування клієнтів була чудовою. дуже доброзичливою та інформативною. Я запланував первинне очищення класу “Делюкс” з Монікою та Кірою, і вони виконали фантастичну роботу. Моя ванна та порцелянова кухонна мийка як нові! Я дуже задоволений і підписався на регулярні чистки разом з Монікою, яка рухається вперед. Я не робив жодних порівняльних покупок, тому не можу коментувати ціни, але особисто я вважаю вартість розумною. Дякую Green Frog!

Що власники будинків повинні знати про очищення сонячних панелей

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Поява будь-якої невідомої речовини на ваших сонячних панелях може викликати занепокоєння. Один з наших клієнтів нещодавно зв’язався з нами з приводу пилу білого порошку, який вони побачили на своїх панелях. Наша експертиза показала, що винуватцем був пилок, який накопичився на сонячних панелях, тому немає причин для паніки, оскільки панелі все ще виробляють енергію, вони просто потребують гарного очищення.

Ми запропонували їм почати з обприскування пилку за допомогою водяного шланга для очищення панелей. Потім ми порекомендували їм підписатися на послугу ретельного очищення панелей принаймні раз на рік. Це запобіжить накопиченню в майбутньому та забезпечить максимальну ефективність та економію від їхньої сонячної енергетичної системи.

Занепокоєння цього домовласника змусило нас замислитися над питаннями щодо очищення сонячних панелей, які виникають у більшості домовласників:

 • Чи потрібно чистити сонячні панелі?
 • Які завдання з очищення сонячних батарей ви можете виконати самостійно?
 • Коли слід найняти професійну клінінгову компанію для очищення сонячних панелей?
 • Чи покращить очищення ваших сонячних панелей їх продуктивність?

Ця стаття відповість на всі ваші запитання щодо цих та інших питань.

Які причини забруднення сонячних панелей?

Вам потрібно змащувати, обслуговувати та чистити свій автомобіль, щоб він працював більш ефективно. Інші хочуть, щоб вікна їхніх будинків були кришталево чистими і без бруду, щоб вони могли насолоджуватися видом своєї власності. З тих самих причин ваші сонячні панелі також потребують очищення. Накопичене листя, пташиний послід та інше сміття можуть блокувати значну кількість сонячних променів, знижуючи ефективність вашої системи.

переваги, очищення, сонячних, панель, чищення

Пташиний послід

Ми всі любимо дерева, оскільки вони прикрашають і освіжають нашу власність. Але птахи також люблять їх для гніздування або місць для охолодження. Якщо гілки нависають над сонячними панелями, ви повинні бути готові до додаткового очищення.

Пташиний послід, як правило, більш шкідливий, ніж пил, листя і пилок, особливо якщо він твердне і прилипає до панелей. Накопичене пташине сміття може блокувати значну частину сонячного світла, і його складніше видалити простим обприскуванням панелей водою.

На щастя, існують продукти та послуги, які можуть вказати, чи впливає пташиний послід на потік струму у вашій сонячній енергетичній системі. Мікроінвертори допомагають у цьому, оскільки технологія дозволяє побачити, коли окрема панель виробляє менше електроенергії через засмічення або сміття.

Пилок і листя

Пилок перетворився на липкий матеріал, який не розчиняється у воді. Як наслідок, його може бути важче чистити, оскільки він не просто здувається вітром. Якщо ви живете поблизу сільськогосподарських угідь або районів з великою кількістю рослинності, очікуйте, що агенти запилення, такі як вітер, комахи та птахи, що несуть пилок, пролітають над вашими панелями і скидають частину пилку на них. Насправді, вітряна погода, швидше за все, здуває пилок на ваші панелі, а не здуває його геть.

Вам також може знадобитися боротися з листям, що падає на панелі, особливо якщо ваші дерева листяні, тобто щороку восени вони втрачають своє листя. У той час як сухе листя просто здувається вітром, мокре листя зазвичай прилипає до панелей, оскільки сильний дощ може діяти як клей.

Пил і бруд

Пил і бруд. поширений ворог сонячних енергетичних систем, і його наслідки виходять за рамки накопичення бруду. Це правда, що сонячні промені все ще можуть проходити крізь тонкий шар пилу, а вітер або дощова вода можуть швидко змести більшу частину пилу. Але якщо ваш фотоелектричний масив розташований поблизу запилених ділянок, таких як сільськогосподарські угіддя, головні дороги, цементні заводи та кар’єри, історія змінюється. Ваші сонячні панелі потребують особливої уваги та частого очищення, оскільки їм доводиться боротися з набагато більшою кількістю пилу та бруду.

Вода

Зараз ви можете подумати: “Зачекайте. Ви сказали цьому клієнту використовувати воду для очищення панелей. Чому це в списку?”

Справедливе запитання! Проблема пов’язана з об’єднанням очисної або дощової води на горизонтальних сонячних батареях. Крім того, що шар води може просто зменшити виробництво сонячної енергії, він може залишити каламутний осад після випаровування, що вимагає більш частого очищення.

Чи потрібно чистити сонячні панелі?

Як і будь-що, що перебуває на вулиці вдень і вночі, сонячні панелі з часом накопичують бруд. Але те, як часто вам доведеться мити панелі, залежить від кількох факторів:

 • Проектування системи
 • Кут(и) встановлення
 • Розмір/кількість панелей
 • Розташування
 • Типи забруднень
 • Погода
 • Тривалість між ретельними чистками

Отже, чи потрібно чистити сонячні панелі? Наша остаточна відповідь складається з трьох частин:

Відповідь #1: Так, і ви можете робити це самостійно

Пташиний послід та інші забруднювачі можуть вплинути на продуктивність вашої сонячної панелі, особливо якщо ваші панелі лежать на даху дійсно горизонтально. Саме тут миття панелей стає важливим, хоча в багатьох випадках це не обов’язково має бути ретельне або рутинне очищення.

Як ми запропонували клієнту з білим порошком на панелях, очищення сонячних панелей, як правило, є відносно простим завданням. Все, що вам потрібно зробити, це обприскати панелі водою середнього тиску з садового шланга під кутом, стоячи на землі.

Якщо вам потрібна додаткова потужність очищення, скребок з довгою ручкою або м’яка щітка плюс насадка для шланга середнього тиску можуть творити чудеса. З насадкою спрямовувати розпилювач стане простіше. Потім витирайте воду за допомогою скребка для максимального вироблення електроенергії. Цей підхід забезпечує ще більшу ефективність очищення, але він залежить від кута нахилу даху, висоти даху та розміщення панелей, оскільки не кожен зможе дотягнутися до свого даху, навіть з довгою ручкою.

Відповідь : Так, але вам не потрібно нічого робити

Догляд за панелями дуже важливий, але вам не потрібно чистити їх так часто, як думає більшість людей. Вам може знадобитися видалити періодичне накопичення листя, пташиного посліду та іншого сміття, щоб максимізувати кількість сонячного світла, яке отримують ваші панелі. Будь-який звичайний вітер і дощ зазвичай змітають більшу частину бруду, тому краще дозволити природі йти своїм шляхом і робити лише одне ретельне очищення на рік, щоб максимізувати виробництво енергії.

Коли справа доходить до ретельного очищення та обслуговування, найкраще найняти професіонала зі знаннями та інструментами, щоб виконати роботу безпечно і правильно з першого разу.

Відповідь #3: Ні, якщо тільки не трапиться щось дуже погане

Дослідники з Каліфорнійського університету залишили сонячні панелі на даху на 145 днів без очищення. Їхні висновки? Ефективність генерації енергії знизилася на 7.4%.

Ви можете здивуватися, що ефективність ваших сонячних панелей може залишатися незмінною протягом тривалого періоду, враховуючи весь цей вплив сміття, пилу, спеки та дощової води. Але ви можете довіряти своїм панелям, щоб вони витримували регулярний знос елементів.

Сонячні компанії використовують лише провідні технології та інженерні навички при виробництві своєї продукції. При проектуванні сонячних панелей зазвичай враховується вплив бруду, води та пилку від повсякденного використання.

Ви все ще повинні бути напоготові, щоб виявити будь-які очевидні структурні проблеми з панелями, опорами та покрівлею.

Чи може очищення сонячних панелей покращити продуктивність фотоелектричних систем?

Як ми вже бачили, коротка відповідь полягає в тому, що вплив брудних сонячних панелей на виробництво сонячної енергії залежить від різних факторів. Але нас цікавить довга відповідь, так?? Давайте трохи заглибимося в науку та математику:

Експеримент із сонячними панелями на даху з низьким нахилом показав різницю у виробленні енергії до і після ретельного очищення.

Дослідники виявили в середньому 3.5% збільшення виробництва енергії (кількість енергії, виробленої за певний час) після очищення панелей за допомогою м’якої ганчірки та води. Наслідком цього є те, що збільшення виходу енергії було низьким, незважаючи на велику кількість накопиченого бруду.

Справи стали цікавими, коли сильний дощ зробив роботу по очищенню. Середня продуктивність зросла лише на 1.9% після потрапляння дощової води на брудні панелі. Що це означає? Хороший злива з неба може подбати про певне прибирання, але він не настільки ефективний, як належне обладнання та трохи мастила на ліктях.

Можливо, ви захочете перевірити, скільки коштують ваші брудні сонячні панелі з точки зору генерації енергії. Ось проста формула для визначення вартості очищення сонячних панелей:

Річне виробництво енергії (кВт-год) × Втрати виробництва через брудні панелі × Вартість електроенергії за кВт-год

Наприклад, якщо ваша домашня сонячна енергетична система може виробляти 10 000 кВт-год електроенергії на рік, і ви припускаєте 5% втрат виробництва через забруднення панелей, і ви платите 20 центів за кВт-год за електроенергію від вашої комунальної компанії, ваші річні витрати на втрату електроенергії через забруднення панелей будуть наступними:

Втрата 5% виробленої електроенергії може здатися незначною, але вона, безумовно, може скластися, і раптом ви будете платити комунальній компанії набагато більше, ніж потрібно, за рахунком за електроенергію.

Наука про очищення сонячних панелей

Так, дощ допомагає омивати сонячні панелі і утримувати бруд на відстані, але він має кілька недоліків, які можуть призвести до помітних проблем з продуктивністю на панелях, встановлених під низьким кутом:

 • Дощова вода надходить з пилком та брудом
 • Вода може збиратися на поверхні панелей, особливо якщо скляна поверхня розташована нижче рами
 • Коли дощова вода випаровується, вона може залишати після себе брудний осад

Отже, чи варто виключати необхідність очищення сонячних панелей? Поки що ні. Дослідники на сонячній фермі Google мають іншу історію.

В одній серії своїх експериментів вони вивчили 1.6 МВт горизонтальних сонячних панелей на пласких навісах для автомобілів у Маунтін-В’ю, Каліфорнія. Ці панелі працювали без змін протягом 15 місяців.

Після очищення вони зрозуміли, що виробництво енергії з їхніх сонячних панелей на гаражі подвоїлося за одну ніч! Через вісім місяців вони почистили ті ж самі сонячні панелі і виявили, що їхня продуктивність зросла на 36%.

Отже, який наш висновок? Всі сонячні панелі все одно потребують частого очищення, особливо якщо вони розташовані горизонтально або майже горизонтально на даху. Якщо ваш дах правильно нахилений, достатня кількість опадів очистить його від бруду, але регулярне щорічне відвідування спеціалістів з очищення може ще більше збільшити загальний виробіток відновлюваної енергії.

Як я можу почистити свої сонячні панелі?

Очищення сонячних панелей не повинно бути обширною або ризикованою роботою. Якщо ви вирішили почистити свої панелі самостійно, важливо дотримуватися цих порад, щоб забезпечити безпеку як вам, так і сонячній системі.

Якщо ви сумніваєтеся, просто пам’ятайте, що ви завжди можете звернутися до професіоналів, які виконають роботу безпечно та ефективно. Оскільки деякі інсталятори сонячних панелей зосереджені лише на нових установках, не всі вони пропонують такі послуги, як очищення сонячних панелей. Якщо це так, будьте впевнені, що Palmetto все ще може забезпечити будь-які ваші потреби в обслуговуванні та обслуговуванні сонячних панелей.

Поради щодо очищення сонячних панелей

Перш ніж приступити до очищення панелей, ви повинні пам’ятати про один важливий момент: Уникайте подряпин і пошкоджень скла за будь-яку ціну. Ви не хочете, щоб ваше виробництво енергії різко впало.

Використовуючи ці поради та рекомендації, ви завжди будете дбайливо ставитися до сонячних панелей:

 • Моделі сонячних панелей не створені однаково. Доцільно проконсультуватися з виробником вашого продукту, щоб дізнатися, чи є у нього спеціальні інструкції з чищення.
 • Спочатку подумайте про використання садового шланга. Але якщо на вашому обладнанні накопичився бруд і бруд, настав час для ретельного очищення.
 • Швидше за все, єдине обладнання, яке вам знадобиться. це відро з чистою теплою водою, м’яка ганчірка, мило для посуду та м’яка щітка або скребок.
 • Виберіть вечір, ранок або прохолодний день для прибирання. Ви не хочете обпектися гарячими панелями в сонячний день. Якщо погода занадто сонячна, мильна вода може випаруватися до того, як ви встигнете її витерти, що може призвести до утворення плям або залишків, які знизять ефективність ваших панелей.
 • Уникайте розбризкування холодної води на гарячу скляну поверхню. Це може призвести до появи тріщин через різке стискання.
 • Нанесіть теплу воду та мило для посуду на поверхню панелей за допомогою м’якої тканини або губки. НЕ чистіть проводку знизу.
 • Використовуйте скребок, щоб позбутися брудної води.
 • Ніколи не наступайте на панелі, оскільки це може пошкодити їх і призвести до передчасного виходу з ладу.
 • Уникайте щіток з гострою щетиною, які можуть подряпати поверхню сонячного скла.

Якщо ви живете поруч з аеропортом або дорогою, якою часто їздять вантажівки, очікуйте, що на ваших панелях може з’явитися кілька маслянистих плям. У цьому випадку ви можете використовувати ганчірку та трохи ізопропілового спирту для їх видалення.

Порада професіонала: Сильні очищувальні рідини не повинні взагалі торкатися вашої дорогої інвестиції. Агресивні хімічні речовини та рідини, такі як пральні порошки, аміак та кислоти, можуть вступати в реакцію зі скляною поверхнею або залишати на ній розводи, що призводить до пошкодження та втрати виробленої енергії.

Як часто слід чистити сонячні панелі?

У більшості випадків вам потрібно чистити сонячні панелі лише один або два рази на рік. Ми рекомендуємо планувати щорічну процедуру очищення навесні. Там, де немає літньої спеки та суворих зимових погодних умов.

Однак, в деяких місцях ваші сонячні панелі можуть потребувати додаткової уваги. Наприклад, на південному заході США спостерігається більш значне накопичення бруду через обмежену кількість опадів. Крім того, панелі в будинках поблизу аеропортів, заводів, автострад та інших джерел забруднення потребують частішого прибирання.

Зима та осінь. це інші особливі випадки. Видалення снігу та листя, що перевищує середній рівень, може значно підвищити продуктивність вашої сонячної батареї.

Чи потрібно чистити сніг?

Ми розуміємо. сильні снігопади можуть змусити будь-кого нервувати через те, що їхня система не виробляє достатньо енергії. Однак сніг на ваших сонячних панелях зазвичай швидко тане завдяки теплу, що виділяється сонячними панелями, та їхній гладкій поверхні. Сніг на панелі тане швидше, ніж на порожньому даху через велику різницю в температурі між двома поверхнями.

Але якщо сніг тане довше, а заряд акумулятора закінчується, вам не обов’язково чекати. Ви можете зчистити сніг з панелей, щоб повернути їх до виробництва електроенергії негайно.

Переконайтеся, що ви використовуєте правильне обладнання, щоб не пошкодити ваші інвестиції та не порушити гарантію. Таким чином, лопати, стандартні віники та інші неспеціалізовані інструменти не повинні наближатися до ваших панелей. Тут стануть в нагоді відповідні граблі для згрібання снігу, створені для цього завдання. Зазвичай вони коштують від 30 до 150.

Чи можна використовувати мийку високого тиску для очищення сонячних панелей?

Ні. Зовсім ні. Вода під високим тиском є одним з найбільших ворогів вашого сонячного обладнання.

По-перше, високошвидкісна волога може швидко пробитися крізь ущільнення навколо рам і потрапити у вразливі технології. Ці витоки води можуть сприяти корозії тонких дротів, що призводить до виходу з ладу сонячної панелі та її фотоелектричних елементів.

Крім того, скляна поверхня може розбитися під високим тиском води. Ми чуємо, як ви запитуєте: “Чому ми не бачимо пошкоджень від безперервних дощів, що б’ють по склу?? Це тому, що панелі спроектовані таким чином, щоб витримувати багатогодинний сильний дощ, що падає на велику площу поверхні. Але миття панелей під високим тиском спрямовує сфокусований струмінь води у висококонцентровану точку, що створює підвищену ймовірність появи напружених ділянок, які можуть потріскатися.

Що таке локальне забруднення?

Локальне забруднення сонячних панелей. це коли матеріал, такий як пташиний послід, листя та будь-які інші важкі завали, застрягають на ваших панелях, але покривають лише частину панелі. Порівняйте це із загальним забрудненням, коли бруд і пил покривають всю поверхню панелі.

Коли дощ і вітер не в змозі видалити локальні забруднення, таке сміття може заблокувати деякі частини обладнання, що призводить до виникнення гарячих точок.

Ваша панель складається з декількох окремих елементів (60 в більшості випадків). Коли локальне забруднення блокує потрапляння сонячного світла на одну з комірок, вироблення енергії падає. Однак, повний струм, що протікає від сусідніх комірок, може проходити через пошкоджену комірку. Результатом є перегрів комірки, явище, яке може призвести до пошкодження панелі.

Так, сучасні сонячні панелі постачаються з декількома вбудованими обхідними діодами, щоб запобігти утворенню гарячих точок. Але ці надмірно забруднені ділянки все одно можуть з часом призвести до пошкоджень, які можуть збільшити витрати на обслуговування сонячних панелей.

Основні висновки

Залишити відповідь