Отримайте чисте, безперебійне резервне живлення для всього будинку з Tesla Powerwall…

Отримайте чисте, безперебійне резервне живлення для всього будинку з Tesla Powerwall

Sunrun допомагає американцям контролювати свою домашню енергію. Завдяки преміум-послузі сонячних накопичувачів Brightbox™ від Sunrun, ви можете отримати резервне живлення для всього будинку за допомогою Tesla Powerwall всього за 0 грн.

Акумуляторна батарея для “розумного” будинку Powerwall від Tesla забезпечує високоякісною відновлюваною енергією та резервним живленням будинки та підприємства по всій країні. Стандарти Tesla Powerwall важко перевершити, і Sunrun прагне надавати нашим клієнтам такі переваги, як безкоштовне обслуговування та ремонт.

Як провідна американська компанія з виробництва сонячних панелей та акумуляторних батарей, Sunrun пишається тим, що може задовольнити ваші енергетичні потреби, пропонуючи провідні в галузі сонячні продукти, чудовий сервіс та індивідуальні плани сонячних панелей та накопичувачів.

З Sunrun та Tesla Powerwall світле майбутнє починається вже сьогодні. Запросіть безкоштовну пропозицію, щоб зв’язатися з нашими експертами з сонячної енергетики, які допоможуть вам створити індивідуальне рішення для зберігання сонячної енергії, що відповідає вашим унікальним енергетичним потребам.

Тепер у вас є можливість живити весь будинок під час відключення електроенергії. У разі відключення електроенергії ваш акумулятор забезпечує повну, безперервну потужність і заряджається щодня, коли сходить сонце.

Ми контролюємо вашу систему 24/7. Якщо ваші сонячні панелі або Powerwall не працюють на повну потужність, ми надішлемо експерта, щоб виправити це.

Доступ до енергії, коли вона вам найбільше потрібна. У деяких регіонах Brightbox використовує Powerwall для забезпечення електроенергією під час пікових навантажень, захищаючи вас від високих тарифів.

Як працює Tesla Powerwall під час відключення електроенергії?

Ваша Tesla Powerwall автоматично відключиться від мережі в разі відключення електроенергії і відновить живлення у вашому домі за лічені секунди. Ваші сонячні панелі на даху продовжуватимуть заряджати вашу Powerwall, поки мережа не відновить роботу.

Скільки електростанцій Tesla Powerwall мені потрібно для моєї установки?

Так само, як і сонячні панелі, кількість необхідних вам електростанцій Tesla Powerwall буде визначатися вашими унікальними енергетичними потребами та звичками. але для деяких клієнтів може бути достатньо однієї електростанції Powerwall. Ваш сонячний консультант допоможе вам оцінити ваше енергоспоживання, щоб налаштувати сонячну систему, яка буде достатньою для забезпечення всього вашого будинку. Отримайте безкоштовну пропозицію вже сьогодні.

Скільки енергії зберігає Tesla Powerwall?

Tesla Powerwall вміщує вражаючі 13.5 кіловат-годин (кВт-год) корисної потужності, з максимальною номінальною потужністю 5.0 кіловат (кВт). Корисна ємність. це кількість електроенергії, що зберігається в акумуляторі, яку можна використовувати, тоді як потужність. це максимальна кількість електроенергії, яку акумулятор може розрядити за один раз.

Вона також має глибину розряду (DoD) 100%, що робить її однією з найдосконаліших сонячних батарей на сучасному ринку. DoD. це відсоток, який вказує на кількість енергії, що розряджається акумулятором, відносно його загальної ємності. чим вищий DoD, тим кращий акумулятор.

Де буде розміщений мій акумулятор Tesla Powerwall?

Сертифікований інсталятор Tesla Powerwall змонтує Powerwall на стіні, зазвичай всередині вашого гаража або зовні вашого будинку.

Скільки коштує Tesla Powerwall?

Ви можете зробити Tesla Powerwall частиною свого домашнього плану резервного копіювання всього за 0 за допомогою Sunrun Brightbox. Наша щомісячна та повна оренда включає в себе безтурботну роботу та 24/7 моніторинг та обслуговування. Ви також можете придбати систему через Sunrun.

Дізнайтеся, які варіанти фінансування доступні у вашому регіоні, і зв’яжіться з сонячним консультантом вже сьогодні.

Чи можу я додати Tesla Powerwall до моєї сонячної системи?

Наразі Tesla Powerwall доступна лише для нових клієнтів Sunrun. Ми не можемо встановити Tesla Powerwall, якщо у вас вже є сонячна установка або якщо вона не пропонується у вашому регіоні.

У чому різниця між Tesla Powerwall і LG Chem?

Tesla Powerwall пропонує резервне копіювання всього будинку, в той час як LG Chem забезпечує резервне копіювання частини вашого будинку. Існують також відмінності у функціональності програмного забезпечення та додатків.

Запросіть безкоштовну пропозицію, щоб зв’язатися з консультантом Sunrun Solar Advisor і визначити, яке рішення для резервного копіювання найкраще задовольнить ваші потреби в енергії.

Як працює система зберігання сонячних батарей?

Ця система допомагає користувачам розширити можливості використання сонячної енергії та заощадити гроші.

Давид Кухта, PhD.D. має 10-річний досвід у садівництві та багато читає про історію навколишнього середовища та енергетичний перехід. Екологічний активіст з 1970-х років, він також є істориком, письменником, садівником і викладачем.

отримайте, чисте, безперебійне, резервне, живлення

 • Поділіться
 • Електронна пошта

Зберігання сонячних батарей (зазвичай зване сонячним зберіганням). це індустрія, що бурхливо розвивається. Об’єднавши сонячні панелі з акумуляторною батареєю, домовласники можуть зберігати надлишок електроенергії, виробленої сонячними панелями, щоб розширити можливості використання сонячної енергії та отримання прибутку від неї. Зберігання сонячних батарей дозволяє їм менше (або, в надзвичайних ситуаціях, взагалі не покладатися) на електромережу, що потенційно знижує їхні витрати і навіть збільшує їхній дохід.

Розвиток систем зберігання сонячної енергії

Оскільки зміна клімату збільшує частоту і силу екстремальних погодних явищ, стійкість стає все більш важливою для домовласників, і вони звертаються за допомогою до сонячних накопичувачів.

Коли в лютому 2021 року в Техасі та на південному сході країни зникла електрика, один домовласник розповів, як він зміг забезпечити роботу холодильника, опалення та світло завдяки сонячним панелям на даху та системі зберігання електроенергії в гаражі. Інтерес до сонячних та акумуляторних систем зберігання електроенергії зріс більш ніж удвічі під час та після відключення електроенергії.

В останні роки катастрофічні лісові пожежі та відключення електроенергії спричинили сплеск використання домашніх акумуляторних батарей у Каліфорнії та Австралії. Екстремальна спека, спричинена кліматом, також продовжує загрожувати енергетичним системам відключеннями, оскільки все більше споживачів вмикають кондиціонери в той самий час, коли лінії електропередач мають більш обмежену пропускну здатність для передачі електроенергії.

Поштовх до сонячних накопичувачів також був прискорений різким падінням цін на електроенергію та державними стимулами. Літій-іонні акумулятори впали на 89% між 2010 і 2020 роками, що значною мірою зумовлено збільшенням виробництва електромобілів. Федеральний інвестиційний податковий кредит для відновлюваної енергетики може бути застосований до батарей, якщо вони заряджаються за допомогою сонячної системи (а не безпосередньо від мережі). Каліфорнія, Массачусетс і Нью-Йорк також надають стимули домовласникам для встановлення акумуляторів разом із сонячними панелями. У районах, схильних до лісових пожеж, каліфорнійська програма стимулювання самогенерації оплачує майже повну вартість встановлення акумуляторних батарей.

Домовласники не єдині, хто усвідомлює переваги сонячних накопичувачів. Комунальні підприємства, такі як Департамент водопостачання та енергетики Лос-Анджелеса, пов’язують сонячні проекти в комунальному масштабі з батареями великої ємності за набагато нижчими цінами, ніж на електростанціях, що працюють на викопному паливі. Наприкінці 2020 року третина всіх нових сонячних проєктів промислового масштабу за потужністю була поєднана з акумуляторними батареями. У Каліфорнії показник склав майже дві третини.

Як сонячна енергія зберігається в акумуляторі

отримайте, чисте, безперебійне, резервне, живлення

Поєднання акумуляторів з сонячними панелями усуває найбільшу проблему для широкого впровадження сонячної енергії: її мінливість. Крім того, час доби, коли попит на електроенергію є найвищим, зазвичай припадає на час заходу сонця. Сонячні панелі найбільш продуктивні опівдні, коли попит на електроенергію низький.

Більшість власників сонячних систем використовують мережу як акумулятор: коли вони виробляють більше електроенергії, ніж споживають, їхні панелі відправляють надлишок в мережу. У більшості штатів енергопостачальна компанія надає їм кредит на цю надлишкову електроенергію за допомогою програми мережевого обліку. Кредит потім застосовується для оплати надлишкової електроенергії, яку власники будинків використовують, коли вони споживають більше, ніж виробляють.

Інтегровані з акумуляторними батареями, сонячні панелі можуть відправляти вироблену ними електроенергію в будинок, в мережу або в акумуляторний накопичувач. Частиною цього процесу є один або кілька інверторів, які перетворюють електроенергію зі змінного струму (AC) в постійний (DC), або навпаки.

Для нових установок, де сонячні панелі встановлюються одночасно з акумулятором, потрібен лише один інвертор. для перетворення постійного струму, що надходить від сонячних панелей, або для використання в будинку, або для передачі в мережу (обидва варіанти працюють на змінному струмі). Батареї зберігають енергію в постійному струмі безпосередньо від сонячних панелей. Для будинків, які вже мають сонячні панелі, але додають накопичувач, система вже має інвертор, який перетворює постійний струм в змінний, тому потрібен другий інвертор, щоб перетворити змінний струм назад в постійний, щоб його можна було зберігати в батареї. процес, який є менш ефективним.

Типи сонячних батарей

Літій-іонні акумулятори домінують у галузі зберігання сонячної енергії, забезпечуючи понад 90% потужностей зберігання в США. Для домашнього зберігання свинцево-кислотні акумулятори мають такі переваги, як низька вартість, можливість переробки та тривалий термін зберігання, майже не потребують обслуговування, але вони важкі та мають довший час заряджання. Літій-іонні батареї заряджаються швидше і можуть утримувати більше енергії на одиницю маси, що робить їх кращим вибором для більшості домашніх систем зберігання сонячної енергії сьогодні, згідно з даними Асоціації галузей сонячної енергетики.

Беручи до уваги термін служби, продуктивність та вартість, аналіз, проведений Асоціацією сонячної індустрії США.S. Міністерство енергетики показує, що літій-іонні батареї мають найвищу економічну вигоду, яка буде тільки зростати в найближчі роки, оскільки технологія продовжує розвиватися, а вартість. знижуватися. Решта 10% варіантів зберігання енергії в комунальному масштабі. такі як гідроакумулюючі електростанції, проточні батареї, натрієво-сірчані батареї, розплавлені солі, маховики та стиснене повітря. знаходяться поза межами можливостей домовласників.

Кілька інших характеристик акумуляторів також визначають економічну ефективність і корисність систем зберігання сонячної енергії.

Потужність і ємність

Дві схожі на вигляд метрики. кВт і кВт-год. вимірюють потужність і ємність акумулятора відповідно. Кіловат. це кількість енергії, яку акумулятор може віддати в будь-який момент часу, а кіловат-годину. це загальна кількість енергії, яку акумулятор може зберігати. Середній показник U.S. домогосподарство споживає трохи більше 30 кВт-год на день, згідно з даними Адміністрації енергетичної інформації США (U.S. Energy Information Administration, в той час як акумуляторні системи, як правило, споживають менше.

Ефективність в обох напрямках

Ефективність в обох напрямках. це вимірювання того, скільки енергії втрачається при передачі та зберіганні електронів в акумуляторі та з нього. Втрати зазвичай становлять близько 5%.

Термін служби батареї

Термін служби акумулятора вимірюється кількістю циклів заряджання та розряджання, які він може витримати. Зрештою, батареї з часом деградують і втрачають здатність утримувати той самий рівень заряду.

Чи можна заощадити гроші за допомогою системи зберігання сонячних батарей?

Історично склалося так, що дизельні генератори використовуються як резервне джерело енергії на випадок перебоїв з електропостачанням. Дизельний генератор може коштувати від 2 000 до 6 000 доларів США, в основному залежно від його потужності. Якщо додати витрати на встановлення та паливо, ця цифра може зрости до 10 000-20 000. Якщо домовласникам пощастить, більша частина вартості дизельного генератора піде на купівлю душевного спокою, і генератор ніколи не доведеться використовувати.

Хоча початкові витрати на систему зберігання сонячної енергії значно вищі, в залежності від розміру системи, окупність інвестицій є більшою. Акумуляторна батарея з прив’язкою до сонячної батареї може дати більше, ніж душевний спокій: вона може заощадити гроші власників будинків і принести дохід.

Різні постачальники електроенергії мають різну структуру тарифів: деякі стягують фіксовану плату за спожиту кіловат-годину; інші стягують надлишок для клієнтів з високим попитом; треті мають плани використання за часом, коли електроенергія дешевша в непікові години. Системи сонячних накопичувачів можуть скористатися перевагами будь-якої з цих структур тарифів, зменшуючи попит на електроенергію з мережі, в тому числі в періоди високого попиту, або зберігати енергію з мережі, коли вона найдешевша, і забирати її з акумулятора, коли електроенергія з мережі найдорожча.

З огляду на ці фактори, аналіз Інституту Скелястих гір (RMI) показав, що для комерційних і промислових споживачів, які мають високий попит на електроенергію, сонячні накопичувачі можуть призвести до економії витрат. У попередньому дослідженні RMI (2015 р.) передбачалося, що в багатьох частинах Сполучених Штатів системи зберігання сонячної енергії стануть економічно ефективними до 2025-2030 рр. для побутових споживачів. Оскільки витрати на сонячні системи та літій-іонні батареї продовжують стрімко падати, однак, рівняння витрат і вигод для побутових споживачів змінюється швидше, ніж будь-хто очікував.

Віртуальні електростанції

Що таке віртуальна електростанція?

Віртуальна електростанція (VPP). це нова технологія, покликана заощадити гроші приватних споживачів сонячної енергії. Індивідуальні домовласники можуть віртуально (але не фізично) підключити свої сонячні батареї, щоб продавати енергію та послуги електромережі своєму електропостачальному підприємству.

Комунальні підприємства повинні не тільки завжди мати достатню кількість електроенергії, щоб повністю задовольнити попит споживачів; вони також повинні переконатися, що електроенергія, яка протікає через їхні дроти, має стабільну потужність і частоту.

Коли попит і пропозиція не збігаються, або коли енергія стрибає або падає, частота зміщується і може пошкодити електричні системи. У традиційних енергосистемах вмикання та вимикання електростанцій, що працюють на викопному паливі, для балансування попиту та пропозиції є дорогим і повільним процесом, а утримання їх у резерві є марною тратою грошей.

У квітні 2021 року 95% електроенергії в Каліфорнії було вироблено з відновлюваних джерел. Оскільки все більше і більше змінної відновлюваної енергії постачає електроенергію в мережу, занадто багато вітру або сонця може призвести до того, що комунальні служби відключать доступну чисту, недорогу відновлювану енергію. В іншому випадку вони ризикують залишитися без світла.

У віртуальних електростанціях батареї здатні поглинати надлишок електроенергії, який в іншому випадку може бути обмежений, і майже миттєво постачати додаткову електроенергію, коли вона необхідна. Це означає, що комунальні підприємства можуть скоротити витрати на утримання газової електростанції і передати частину цих заощаджень членам ВЕС.

ВЕС звучать як річ майбутнього, але вони вже існують, завдяки Наказу 2222 Федеральної комісії з регулювання енергетики, що дозволяє роздрібним споживачам брати участь в енергетичних ринках. За межами Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, житловий комплекс, що використовує сонячні накопичувачі, працює з місцевим комунальним підприємством. Власники Tesla Powerwalls, які є клієнтами комунальних компаній National Grid або Eversource на північному сході, можуть приєднатися до програми Connected Solutions і заробляти до 1000 доларів на рік. Tesla також експлуатує ВЕС у Великобританії та Австралії, а провідний інсталятор сонячних систем Sunrun має програми ВЕС для клієнтів сонячних сховищ на Гаваях і в Каліфорнії. Оскільки з’являється все більше і більше ВЕС, економія витрат на зберігання сонячної енергії зростає.

Чи може зберігання сонячних батарей вивести вас з енергосистеми?

Під час нещодавніх лісових пожеж жителі Каліфорнії з сонячними системами на дахах були здивовані, коли виявили, що коли зникла електрика з мережі, їхні сонячні системи також не працювали. Якщо сонячна система домовласника підключена до електромережі, з міркувань безпеки сонячна система також відключається, інакше електроенергія, що надходить у мережу, може загрожувати працівникам ліній електропередач, які проводять ремонтні роботи.

На відміну від них, багато систем зберігання сонячної енергії можуть автоматично відключатися від мережі, дозволяючи домовласникам продовжувати отримувати енергію або від сонячних панелей, або від самої батареї. Хоча більшість систем зберігання сонячної енергії не призначені для повного відключення домовласника від електромережі, вони надають можливість діяти незалежно від мережі протягом коротких періодів часу, як індивідуально, так і колективно, як мікромережі.

Що таке мікромережа?

Мікромережа. це об’єднана в мережу група виробників і споживачів енергії, які зазвичай підключені до електромережі, але також можуть бути ізольованими, щоб діяти незалежно, коли енергія зникає з електромережі.

Коли в травні 2021 року Колоніальний трубопровід став жертвою кібератаки і припинив постачання палива на більшу частину Східного узбережжя, це викликало тремтіння в операторів електромереж. Хоча Північноамериканська корпорація з надійності електропостачання встановила стандарти кібербезпеки для електромереж, вони не є невразливими. Кібератака ненадовго вивела з ладу неназвану комунальну компанію на заході США.S. У березні 2019 року, перша у своєму роді.

Одним із способів захисту від відключень через кібератаки, стихійні лиха чи інші надзвичайні ситуації є створення мікромереж. З одного боку, комунальні компанії мають менше контролю над роботою систем сонячних накопичувачів, що робить їх потенційно більш вразливими до кібератак.

З іншого боку, у порівнянні з централізованою енергосистемою, де одна фішингова атака може спричинити масштабні відключення електроенергії та вимагати виплати мільйонних викупів для повернення системи до нормального функціонування, винагорода хакерам за порушення роботи розподілених енергоресурсів, таких як сонячні накопичувачі, є меншою, а збитки. локальнішими.

У США станом на вересень 2020 року працювало 1 639 мікромереж, які виробляли понад 11 гігават електроенергії для своїх клієнтів. Мікромережі особливо корисні для зміцнення критично важливих ресурсів, таких як лікарні або військові бази. У 2019 році пожежна станція у Фремонті, штат Каліфорнія, стала першою в США, яка встановила мікромережу для зберігання сонячної енергії.

Чи варто купувати пакет “сонячна енергія плюс накопичувач”??

Стійкість може означати дещо інше для домовласників, ніж для бізнесу, організації або державної служби, що управляє критично важливою інфраструктурою. З точки зору традиційного аналізу витрат і вигод, можливість для домовласників виробляти і використовувати власну електроенергію в даний час є економічно невигідною. Як і у випадку зі страхуванням автомобіля або життя, більшості людей пощастило, коли вони не отримують прибутку від своїх інвестицій.

Проте, якщо врахувати потенційну вартість збитків, понесених без нього, сонячна система зберігання енергії може бути вигідною інвестицією. Коли в Техасі зникла електрика під час рекордно низьких температур у 2021 році, грошові збитки склали сотні мільярдів доларів. і майже 200 людей загинули. Особливо в районах, схильних до перебоїв в електропостачанні через екстремальні погодні умови або інші стихійні лиха, рішення інвестувати в сонячні накопичувачі має більшу вагу, ніж будь-коли раніше.

U.S. Міністерство енергетики стверджує, що літій-іонні батареї, найпоширеніший тип сонячних батарей для домашнього використання, мають найбільшу економічну вигоду.

Встановлення сонячної батареї може коштувати від 200 до 15 000 доларів, а ви можете придбати пакет “сонячна батарея плюс акумулятор”, який включає панелі за ціною від 7 000 до 15 000 доларів.

Щоб комфортно використовувати сонячну енергію, що зберігається в батареях, коли ваші панелі не працюють, вам, швидше за все, знадобиться дві-три батареї. Якщо ви хочете повністю відключитися від електромережі, вам знадобиться від восьми до 12.

Чи заощадить вам сонячна батарея гроші, залежить від ваших обставин. Якщо ваша комунальна компанія надає вам великі кредити за сонячну енергію, яку ви відправляєте в мережу, то наявність сонячної батареї може не мати жодної економічної вигоди. І навпаки, якщо ви використовуєте багато електроенергії в години пік, коли вона найдорожча, використання акумулятора може в кінцевому підсумку заощадити ваші гроші.

Хоча сонячні батареї можуть зробити ваш будинок менш залежним від невідновлюваної енергії мережі, Стенфордський університет стверджує, що викопне паливо та енергія, необхідні для виробництва та живлення батарей, роблять їх дуже ресурсоємними. За його підрахунками, кількість електроенергії, що розряджається сонячними батареями, приблизно на 8% менша, ніж та, що використовується для їхньої зарядки.

 • Екстремальна погода. Національна оцінка клімату, 2014.
 • Кламп, Рей. Чому спекотна погода спричиняє відключення електроенергії? Університет Льюїса, 2013.
 • McKerracher, Colin, et al. “Перспективи розвитку електромобілів до 2021 року.” BloombergNEF, 2021.
 • “Федеральні податкові стимули для систем зберігання енергії.” Національна лабораторія відновлюваної енергетики.
 • Wiser, Ryan, et al. Гібридні електростанції: Статус встановлених та запропонованих проектів. Національна лабораторія Лоуренса Берклі, 2020., doi:10.2172/1644289
 • “Акумуляторні системи зберігання енергії в США: Остання інформація про ринкові тенденції. U.S. Управління енергетичної інформації, 2020.
 • Mongird, K. та ін. Звіт про технологію зберігання енергії та характеристику витрат. U.S. Міністерство енергетики, 2019.
 • Пенг, Ванесса. “Які типи акумуляторів використовуються в акумуляторних системах зберігання енергії?” U.S Energy Recovery, 2021.
 • Споживання електроенергії в Україні.S. Будинки різняться залежно від регіону та типу будинку. U.S. Управління енергетичної інформації.
 • Пенєв, Майкл та ін. Зберігання енергії: Аналіз чутливості зберігання впродовж днів. Національна лабораторія відновлюваної енергетики, 2019.
 • Ши, Райан та Мадлен Тайсон. “Вважаємо, що розподілена сонячна енергія плюс накопичувачі не є економічно ефективними? Подумайте ще раз.” Інститут Скелястих гір, 2020.
 • Бронскі, Пітер та ін. “Економіка відхилення навантаження.” Інститут Скелястих гір, 2015.
 • Рот, Семмі. “Каліфорнія щойно досягла 95% відновлюваної енергії. Чи приєднаються інші держави до проекту??” Los Angeles Times, 2021.
 • Мартін, Кріс. “Каліфорнійці дізналися, що сонячні панелі не працюють під час відключення електроенергії.” Bloomberg, 2019.
 • “Кібербезпека та стабільність енергосистеми.” Лабораторії Лоуренса Берклі, Група інтеграції мереж.
 • Лідер, Джаред. “Тенденції мікромереж проливають світло на роль комунальних підприємств та політиків.” Альянс розумної електроенергетики, 2020.
 • “Оцінка стійкості, яку забезпечують сонячні та акумуляторні системи зберігання енергії. Національна лабораторія відновлюваної енергетики, 2018.
 • Чи заощаджують енергію сонячні панелі та домашні акумулятори? Журнал Стенфордського університету Earth Matters Magazine. 2019.

Sunrun

Брітт Олізарович. колишній агент з нерухомості та власник ландшафтного бізнесу. Має великий досвід роботи в декількох галузях, а також була професійним гравцем у гольф. Маючи досвід в інвестуванні, реконструкції та покращенні нерухомості, Брітт любить ділитися всіма новітніми та найкращими технологіями, системами та стратегіями, щоб ваш будинок та сад виглядали чудово.

Роксана Даунер. комерційний редактор у Today’s Homeowner, де вона займається всім. від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала такі видання, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Сьогоднішній домовласник існує, щоб допомогти вам безпечно та ефективно підтримувати або покращувати свій будинок. Ми дотримуємося суворих редакційних стандартів і ретельно перевіряємо поради та ресурси, на які посилаються в наших статтях. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше про наш процес рецензування та про те, як ми заробляємо гроші.

Sunrun. підрядник сонячної енергетики, який працює в цьому бізнесі більше 15 років. Хоча Sunrun має дійсно вражаючі позитивні сторони, ця сонячна компанія має деякі проблеми з відгуками та скаргами клієнтів, які слід враховувати. У нашому огляді Sunrun ми надамо вам всю інформацію, необхідну для власників будинків та бізнесу, щоб переконатися, що вони прийняли правильне рішення, коли справа доходить до сонячних панелей.

Наш експерт береться за SunRun Inc.

Sunrun має рейтинг A- від BBB та понад 15-річний досвід роботи в галузі. Одна з речей, яка допомагає Sunrun виділитися. це кількість різних методів або шляхів, які вона пропонує клієнтам, щоб дозволити собі сонячну установку. Більшість компаній, які надають сонячні системи, мають варіанти фінансування, але Sunrun також включає варіанти лізингу для тих, хто зацікавлений в установці сонячних батарей.

Торгова марка Sunrun має зв’язок з Costco. Він також використовує високоякісні сонячні батареї та панелі і пропонується в 20 штатах, Вашингтон, округ Колумбія.C., та Пуерто-Ріко. Деякі з інших позитивних моментів, пов’язаних з Sunrun, включають безкоштовне обслуговування їх рішень Tesla Powerwall. Крім того, компанія пропонує провідні в галузі гарантії на більшість продуктів, які вона продає.

Якщо ви хочете знизити авансові витрати або хочете працювати з компанією, яка дозволить вам керувати і знизити ваші рахунки за електроенергію з дуже невеликими витратами, продукти Sunrun можуть бути правильними для вас. Ми дали цьому провайдеру 4.оцінка 2/5.

Sunrun Solar з першого погляду

Компанія Sunrun була заснована в Сан-Франциско, де її штаб-квартира знаходиться і сьогодні. Клієнти Sunrun мають доступ до великої кількості інформації про цю публічну компанію і навіть до системи онлайн-порталу, яку Sunrun пропонує після того, як ви стали клієнтом і завершили процес встановлення вашої сонячної оренди або купівлі сонячної енергії. Ось кілька основних моментів, які потрібно знати про енергетичну компанію Sunrun Solar в цілому.

Sunrun Резюме
Назва компанії Sunrun
Рік заснування 2009
Штаб-квартира Сан-Франциско, Каліфорнія
Послуги Підрядники сонячної енергії
Сертифікати Сертифіковані інсталятори Tesla Powerwall
# Кількість працівників 15000
Рейтинг BBB: A-
Наш рейтинг: 4.2/5
Середня вартість: 15,000

Сонячні послуги Sunrun Solar

Одна з чудових речей про сонячні панелі Sunrun полягає в тому, що у вас є чотири різні варіанти на вибір для налаштування платежів. Це включає в себе щомісячну оренду, повну оренду, повну покупку або щомісячну позику. Поспілкувавшись з торговим представником, ви дізнаєтесь, що кожен з цих чотирьох варіантів має свої переваги та недоліки. Якщо ви прагнете зменшити щомісячний платіж, повна купівля, безумовно, є найкращим вибором.

Для тих, хто хоче звести до мінімуму авансові витрати, лізинг є найкращим варіантом.

З варіантами лізингу сонячне обладнання належить Sunrun, і воно також обслуговується ними. Що стосується покупки, варіанти передбачають, що ви будете власниками, і хоча є певний сервіс та надійна гарантія, рівень обслуговування, який робить Sunrun, буде не таким високим.

Всі чотири варіанти поставляються із захистом від підвищення тарифів та гарантією. Справжнє питання зводиться до вас як власника житла, і що для вас важливіше. володіти чи просто орендувати та отримувати вигоду від підтримки клієнтів. Продавець, з яким ви працюєте з Sunrun, допоможе вам зрозуміти варіанти, які у вас є.

Процес встановлення Sunrun

Sunrun. це великий бізнес з більш ніж 15 000 співробітників. Як ми вже згадували, компанія розташована в 20 штатах, і в усіх цих 20 штатах є інсталятори Sunrun. Звичайно, можуть бути випадки, коли ваша установка передається за контрактом. Це трапляється, коли команда Sunrun занадто зайнята, щоб задовольнити ваші запити, і вона повинна найняти зовнішнього підрядника, щоб виконати роботу.

Типовий процес інсталяції. від пропозиції до ввімкнення системи. виглядає наступним чином:

 • Отримайте безкоштовну пропозицію від Sunrun, надавши таку інформацію, як ваше місцезнаходження, ім’я, витрати на електроенергію та кредитний рейтинг.
 • Торговий представник Sunrun зв’яжеться з вами з детальною пропозицією щодо сонячної системи, яка включає в себе індивідуальний дизайн системи, рекомендовані сонячні панелі, зовнішній вигляд, повну вартість та економію енергії, яку ви матимете в майбутньому. Пропозиція може також включати місцеві або державні сонячні стимули, які пропонуються, такі як звільнення від сплати податку на сонячну енергію або знижки.
 • Після погодження пропозиції, яка відповідає вашим потребам, Sunrun отримає необхідні дозволи та схвалення місцевих органів влади для встановлення сонячних панелей на вашому будинку. Sunrun також візьме участь у програмах чистого обліку, якщо ви маєте на це право.
 • Після отримання всіх погоджень та дозволів, Sunrun встановить сонячну систему на вашому будинку.
 • Після встановлення Sunrun, місто та ваша місцева електрична компанія проведуть перевірку вашої системи. Після її проходження ви можете ввімкнути свою сонячну систему.

Гарантії на сонячні панелі Sunrun

Гарантія є дійсно важливою особливістю будь-якої сонячної енергетичної системи, яку ви купуєте. Очевидно, що витративши десятки тисяч доларів, ви захочете заощадити якомога більше грошей на наступній системі. На додаток до гарантії, Sunrun також пропонує гарантію. Ось чого можна очікувати від цієї компанії.

Гарантія Sunrun

Гарантія Sunrun включає щоденний моніторинг системи, технічне обслуговування для більшості питань та можливість страхування вашої сонячної системи. Орендовані варіанти мають пакет послуг, який поставляється разом з покупкою, і це тому, що обладнання не належить власнику будинку, а Sunrun. Ви можете розраховувати на те, що компанія подбає про обладнання, яке вона щойно встановила у вашому домі.

Єдина проблема, з якою ми зіткнулися з цією гарантією Sunrun, полягає в тому, що обслуговування клієнтів, здається, відстає, і домовласники мали проблеми з виходом на зв’язок після неодноразових телефонних дзвінків. Одна справа мати гарантію на місці, а інша. зробити її доступною для власників будинків, які її потребують. Це те, що слід спостерігати, рухаючись вперед із Sunrun.

Гарантія на сонячну систему

Гарантія на сонячну систему включає безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи. Для цих замін та ремонтів будуть покриті витрати на обладнання та монтаж. Звичайно, коли мова йде про відновлювану енергію, є деякі системи, які відомі тим, що вони кращі за інші. Досліджуючи відгуки про Sunrun Solar, ми виявили, що люди мали дуже мало проблем, пов’язаних з поломкою системи та претензіями, пов’язаними з гарантією.

Sunrun також пропонує гарантію, що всі прорізи в даху будуть водонепроникними протягом десяти років. Це важлива особливість, яка майже завжди є ексклюзивною для компаній, що мають висококваліфікованих інсталяторів. Sunrun стверджує, що їх інсталятори мають понад 20 років досвіду встановлення сонячних панелей і багато знань про ваш будинок і дах.

Проактивний моніторинг сонячної системи

Здебільшого, сонячні енергетичні системи не складні в обслуговуванні. Здебільшого вас просять тримати систему вільною від сміття і час від часу перевіряти її, щоб переконатися, що немає проблем з підключенням до комунальної компанії або зі зберіганням енергії в акумуляторах.

На щастя, у Sunrun існує проактивний моніторинг сонячної системи, і він здійснюється щодня. Якщо виникне проблема, Sunrun дізнається про неї раніше, ніж ви. Маючи понад 200 000 систем, встановлених в даний час по всій території Сполучених Штатів, ця компанія має сильну присутність.

Комплексне страхування

Комплексне страхування, яке пропонує Brightbox, є хорошим варіантом для тих, хто турбується про крадіжку або пошкодження. Ймовірність того, що щось станеться з вашою сонячною системою, ймовірно, не така висока, але душевний спокій, який пропонує Sunrun, допоможе їм виділитися серед різних компаній на ринку.

Скільки коштує сонячна енергія Sunrun?

Sunrun зазвичай коштує від 11,000 до 15,000; для системи сонячних панелей. Однак, в залежності від ваших витрат на енергію у вашому регіоні, варіантів чистого обліку та інших стимулів, це може сильно відрізнятися. Крім того, якщо у вас великий будинок з дуже високими енергетичними потребами, ви також можете заплатити близько 25 000 або більше. Це відео розбиває, як ви платите за сонячну енергію проти. фактичних сонячних панелей з Sunrun:

Майже всі провідні сонячні компанії, включаючи Sunrun, пропонують інформацію про стимули, які можуть допомогти вам заощадити гроші. Торговий представник розповість вам про федеральну програму заощаджень, призначену для заощадження домовласників 26% на домашній сонячній системі. Ці 26% не будуть діяти довше і мають знизитися до 22% у 2023 році, тому скористайтеся цим, поки ще можете.

Пам’ятайте, що вартість систем Sunrun буде відрізнятися в залежності від того, чи купуєте ви резервну сонячну батарею, Tesla Powerwall або повну систему сонячних панелей для вашого будинку.

Плани Помісячна оренда Система лізингу Система придбання Щомісячний кредит
Варіант покупки Щомісячний варіант оренди від 0 до трохи нижче Сплатіть лізинг сонячних панелей повністю на початку контракту Викуп у повному обсязі Купівля та фінансування
Право власності Sunrun Sunrun Власник житла Домовласник
Передоплата Від 0 25 років вартості енергії Повна вартість системи Сонячні кредити починаються з 0
Захист ставки Включено У комплекті Включено Включено
Гарантія Включено Включено У комплекті Включено
Повне сервісне обслуговування Включено Включено Із захистом Plus Із Захистом Плюс

Варіанти фінансових планів

Sunrun насправді є одним з найкращих постачальників, коли справа доходить до фінансових планів та опцій. Ми згадували, що рейтинг Better Business Bureau для Sunrun був A-, але багато з цих індивідуальних відгуків про Sunrun будуть говорити про доступність продукту та варіанти фінансування, які він надає клієнтам.

Зараз Sunrun пропонує Угоду про купівлю електроенергії (PPA) як додаткову опцію, щоб допомогти власникам будинків заощадити гроші на електроенергії та електриці. Однак головна причина, чому Sunrun виділяється. це варіанти лізингу.

Вибір між орендою та купівлею може бути важким рішенням на перших порах. Однак, коли домовласники бачать ціну і той факт, що ви будете добре оснащені в разі відключення електроенергії, варіант оренди приносить кілька чудових варіантів на стіл.

Пам’ятайте, що існують також місцеві стимули, які допоможуть вам заощадити гроші на фінансуванні. Багато домовласників користуються перевагами низьких відсоткових ставок на кредити на відновлювану енергію у своєму регіоні.

Пропоновані спеціальні пропозиції або заохочення

На жаль, наразі немає поточних стимулів від Sunrun. Однак продукт пропонується в більш ніж 20 штатах, і тому існують місцеві та державні варіанти, якими можуть скористатися багато власників будинків.

Найважливішою знижкою, яка зараз існує на ринку, є федеральний податковий кредит. Це допоможе всім домовласникам заощадити 26% на покупці своєї сонячної енергетичної системи. Завдяки федеральному стимулюванню ви заплатите за домашню сонячну систему авансом, а потім 26% повернеться до вас у вигляді повернення на наступний податковий рахунок.

На додаток до цієї федеральної програми, існують також місцеві постачальники енергії та навіть податкові пільги на рівні штату, які Sunrun допоможе вам розробити. Компанія зазвичай надає інформацію та посилання на те, що вам потрібно, але, як правило, вам потрібно буде заповнити ці документи та подати їх самостійно.

Домовласники також повинні шукати податкові пільги, а також звільнення від податку на майно при встановленні сонячної системи. Sunrun не пропонує їх безпосередньо, але представники можуть допомогти вам зрозуміти, чи користуються ними інші у вашому регіоні.

Sunrun встановить 17-мегаватну ВЕС на Пуерто-Ріко для PREPA

Єдиний постачальник електроенергії в Пуерто-Ріко, Puerto Rico Electric Power Authority (PREPA), вибрав Sunrun в якості монтажної компанії і постачальника акумуляторів для першої віртуальної електростанції (VPP) на острові. ВЕС потужністю 17 МВт об’єднає в мережу понад 7 000 сонячних накопичувачів Sunrun, встановлених на будинках.

“Пуерториканці готові перейти на надійні незалежні рішення з чистої енергії, які підвищать їх відчуття безпеки та захищеності у власних будинках”. сказала генеральний директор Sunrun Мері Пауелл (Mary Powell). “Ми вирішуємо проблему енергетичної незахищеності на острові, змінюючи модель таким чином, щоб сонячна енергія генерувалася на дахах і зберігалася в батареях для живлення кожного будинку, а потім ділилася з сусідами, створюючи екологічно чисту економіку спільного використання енергії”. Таким чином, мешканці не тільки контролюють свою енергію вдома, але й можуть ділитися енергією зі своєю громадою та отримувати за це компенсацію.”

Sunrun витратить наступний рік на реєстрацію клієнтів у програмі та розпочне мережеві відправлення у 2024 році. Клієнти отримають вигоду від економії витрат на виробництво енергії на місці та резервне живлення, а також отримають компенсацію в обмін на стратегічний обмін накопиченою енергією з електромережею Пуерто-Рико, створюючи спільну економіку чистої енергії. Батареї, зареєстровані в VPP, продовжуватимуть підтримувати адекватні резервні резерви для живлення під час потенційних відключень мережі в будинках учасників. Всі клієнти з акумуляторами також мають право зареєструватися і можуть відмовитися від участі в будь-який момент протягом 10-річної програми.

У 2019 році, через два роки після того, як ураган “Марія” зруйнував електричну мережу острова, законодавчий орган Пуерто-Рико прийняв Закон про державну політику в галузі енергетики, який встановлює параметри перспективної енергетичної системи, що максимізує розподілену генерацію. Енергетичне бюро Пуерто-Рико (PREB) визначило, що VPP є ключовим фактором для досягнення цілей законодавства щодо створення стійкої та надійної енергетичної системи та дотримання стандартів Пуерто-Рико щодо портфеля відновлюваних джерел енергії.

У поєднанні зі зростанням тарифів на комунальні послуги. одними з найвищих у Сполучених Штатах. та залежністю від старих, погано обслуговуваних електростанцій на викопному паливі, Пуерто-Ріко став свідком трансформаційного переходу від ненадійної енергетичної системи, і десятки тисяч пуерториканців тепер мають сонячні батареї та акумулятори на дахах. На початку цієї осені ураган Фіона вимкнув електромережу острова, залишивши понад три мільйони мешканців у темряві. Клієнти Sunrun на острові змогли пережити тривалі відключення електроенергії. Системи сонячних батарей Sunrun забезпечили понад 350 000 годин резервного живлення для тисяч будинків.

“Моя сонячна та акумуляторна система забезпечувала світло та безпеку моєї сім’ї під час урагану Фіона”. сказав Гектор Хіменес, клієнт Sunrun в Сан-Хуані. “Мої сусіди покладалися на дизельне паливо для роботи своїх генераторів і почали хвилюватися, коли запаси пального почали вичерпуватися. Я зміг допомогти їм, заряджаючи портативні акумулятори і позичаючи їх людям у громаді, які потребували електрики.”

“Завдяки системі сонячних батарей, яку ми встановили на даху нашої станції після урагану Марія, наші системи зв’язку працювали всю ніч і день під час урагану Фіона, що дозволило нам реагувати на екстрені виклики”. сказав колишній пожежний станції метро Сан-Хуан, підполковник Джим МакКеннеді (Jimmy McKenzie). Франциско Круз.

Керівна рада Управління електроенергетики Пуерто-Рико затвердила умови угоди 26 жовтня 2022 року, і угода підлягає регуляторному підписанню з боку Енергетичного бюро Пуерто-Рико та Управління фіскального нагляду.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має понад десятирічний досвід висвітлення подій в США.S. сонячної промисловості і в даний час є головним редактором журналу Solar Power World.

Коментарі та думки власників

PREPA вже довела свою недбалість, що межує зі злочинною некомпетентністю, ще до того, як Марія потрапила на острів у 2017 році. Здається, люди, які встановили технологію, щоб ізолювати себе від так званої “енергетичної компанії”, зробили набагато краще під час Фіони. З населенням, що дорівнює населенню деяких “штатів” США, Пуерто-Ріко може бути прикладом незалежності, яка необхідна цій країні, щоб повернутися до основ і відійти від банального лихварства з боку так званих “комунальних підприємств”. Залежно від того, чию статистику використовувати, вважається, що в Сполучених Штатах є 3 143 округи. Можливо, Пуерто-Ріко доведе, що 3143 окружні ВЕС стануть рішенням для таких великих організацій, як ISO та RTO. Електричні компанії, що працюють за принципом “регульованої монополії”, з їх бізнес-моделлю “регульованої монополії”, яка дозволяє некомпетентності ховатися за аспектом “гарантованої норми прибутку”, коли ці компанії отримують підвищення тарифів на електроенергію, якщо вони не продають стільки електроенергії, скільки раніше, що називається “втраченими доходами”, або роблять щось некомпетентне, наприклад, будують неефективну електростанцію, запускають її на короткий час, а потім подають заявку на підвищення тарифів на електроенергію, щоб погасити “збитковість” своїх активів.

Залишити відповідь