Огляд генератора Champion Power Equipment 46539. Сонячний генератор Champion

Огляд генератора Champion Power Equipment 46539

Нік Джейнс. технічний письменник, чиї статті публікували Mashable, Digital Trends, Cool Hunting та TravelLeisure, серед інших видань.

Генератор Champion 35000-ват Power Equipment 46539

огляд, генератор, champion, power, equipment

 • Бездротове дистанційне керування
 • Розетка для прямого підключення будинку на колесах
 • Легко читабельний “Інтелектуальний манометр
 • Безкоштовна довічна технічна підтримка

Генератор Champion Power Equipment 46539 потужністю 3500 Вт може бути великим, але він компенсує свій розмір великою вихідною потужністю та кількома інтелектуальними функціями. Завдяки дистанційному керуванню та 12 годинам роботи (при 50% потужності) на одному баку, він ідеально підходить як для власників будинків на колесах, так і для підрядників.

Генератор Champion Power Equipment 46539 потужністю 35000 Вт

огляд, генератор, champion, power, equipment

Розглянуті тут товари здебільшого відсутні на складі або були зняті з виробництва, що відображено у посиланнях на сторінки товарів. Тим не менш, ми зберегли огляд в режимі реального часу в інформаційних цілях.

Ми придбали генератор Champion Power Equipment 46539, щоб наш експерт-рецензент міг ретельно протестувати та оцінити його. Продовжуйте читати наш повний огляд продукту.

Власникам будинків на колесах, підрядникам і туристам з великими сім’ями часто потрібен генератор з високою потужністю, тривалим часом роботи та великим об’ємом бензобака для забезпечення їхніх потреб в електроенергії. Якщо такі користувачі готові тягати 140-фунтового бегемота, як генератор Champion Power Equipment 46539, вони будуть винагороджені простим у використанні і надійним портативним генератором.

огляд, генератор, champion, power, equipment

Дизайн: Шорсткий по краях

Розріжте коробку, розкладіть компоненти, і швидко стане зрозуміло, що це дизайн, який змусив би Стіва Джобса перевернутися в могилі. Champion Power Equipment 4653 дуже утилітарний і має перемикач, який виглядає так, ніби він був запозичений із загального кошика для запчастин. Це змушує нас хвилюватися, що деякі з цих ситцевих компонентів можуть передчасно вийти з ладу, хоча ці побоювання дещо пом’якшуються 3-річною гарантією Champion.

Акумулятор і його проводка відкриті, як і більшість великих компонентів. Вміщення всього цього в пластиковий корпус, як і більшості інших генераторів цього рівня, зробило б його вигляд набагато приємнішим і додало б певного душевного спокою щодо довговічності. Однак це також, ймовірно, збільшить ціну наклейки.

З іншого боку, розетки добре розташовані, а кнопка запалювання, шнур стартера і пульт дистанційного керування працюють як годиться.

огляд, генератор, champion, power, equipment

Процес налаштування: Потрібна деяка (важка) збірка.

Перша перешкода, з якою ви зіткнетеся. це переміщення цієї речі від порога вашого будинку (якщо її доставить кур’єрська служба) до вашої під’їзної дороги або гаража. Він на колесах, але не в коробці, а це означає, що його 140-фунтову суху вагу нелегко переносити.

Незалежно від того, чи перетягуєте ви його до потрібного місця встановлення, чи просто вирішили встановити його там, де його залишив перевізник, першим кроком є відкриття кришки коробки. Отримавши інструкцію, ви побачите, що Champion рекомендує не намагатися піднімати генератор з коробки, а скоріше обрізати його за всіма чотирма кутами і покласти на плоску поверхню.

На цій плоскій картонній поверхні ви перевернете 4653 і встановите колеса, опорну ніжку та ручку. Поставте його на колеса та залийте мастило вагою 30 кг, не переливаючи його. Потім підключіть акумулятор. З встановленими аксесуарами, підключеним акумулятором і залитим мастилом, ви готові до заливки бензину.

Звичайно, все це звучить досить просто, але якщо ви не вмієте поводитися з інструментами або просто не маєте жодного ручного інструменту, вам буде складно виконати цю процедуру. Більше того, 4653 складніше налаштувати, ніж багато інших наших улюблених портативних генераторів, які, як правило, вимагають лише додавання оливи перед тим, як вони будуть готові до запуску.

огляд, генератор, champion, power, equipment

Продуктивність: Надійно потужний

Уся ця вага має бути корисною для чогось, і це щось. вихідна потужність і тривалий час роботи. У нашому тестуванні Champion Power Equipment 4653 виявився надійно потужним. Для забезпечення безперебійної роботи ми заповнили 3.8-галонний бак з бензином без етанолу, який був доступний в нашій місцевості. якщо у вас немає доступу до бензину без етанолу, не використовуйте паливо з вмістом етанолу більше 10%. Також переконайтеся, що ви заправляєте його бензином з октановим числом не менше 85.

Також майте на увазі, що Champion Power Equipment 4653 може гасити короткочасні коливання напруги до 4000 Вт, що робить живлення чутливої електроніки трохи небезпечним. Якщо ви вирішили живити комп’ютер або щось подібне, радимо використовувати мережевий фільтр між генератором і комп’ютером.

Вся ця вага повинна бути корисною для чогось, і це щось. потужність і тривалий час роботи.

З заповненим бензобаком Champion може працювати протягом 12 годин на 50% потужності. Він без проблем живив наше обладнання, від дротової електропили до вимогливих до напруги робочих ліхтарів. У нас не було автофургона, з яким можна було б протестувати 4653, але ми впевнені, що він може живити прилади в скромному автофургоні протягом більшої частини дня.

З такою потужною вихідною потужністю, 4653 ідеально підходить як джерело живлення на робочому місці або спосіб зарядки декількох приладів для відпочиваючих на колесах, які не люблять по-справжньому грубого поводження (без суджень).

огляд, генератор, champion, power, equipment

Особливості Дистанційний пуск / зупинка на відстані до 80 футів

Модель 4653 оснащена двома дуплексними триконтактними розетками на 120 В, 20 А, однією розеткою на 120 В, 30 А та однією розеткою з поворотним замком на 120 В, 30 А. Вони надзвичайно корисні для високоенергетичних приладів для малювання.

Як і багато інших портативних генераторів, ви можете запустити 4653 або за допомогою кнопки запалювання.

Видатною особливістю Champion Power Equipment 4653 є його пульт дистанційного керування. Ви можете зупинити або запустити генератор на відстані до 80 футів. Це означає, що ви можете перебувати на іншому кінці кемпінгу або на іншому кінці робочого майданчика і запускати генератор, коли йдете до нього, гарантуючи, що все, що ви збираєтеся живити від нього, буде готове, коли ви до нього дістанетеся.

огляд, генератор, champion, power, equipment

Шум: Помітно голосніше, ніж більшість

Ще одна хороша річ у тому, що генератор 4653 можна запустити з відстані 80 футів. це те, що він буде працювати набагато тихіше на такій відстані. Як і його загальна вага, 4653 також видає велику кількість децибел. Champion оцінює його в 68 децибел. Наш децибелометр у додатку підтвердив цю оцінку звуку.

Для порівняння: вона працює тихіше, ніж середня газонокосарка, приблизно на 20 децибел. Однак 4653 працює на ~12 децибел голосніше, ніж більшість компактних портативних генераторів. Як і його розмір, вам доведеться піти на деякі жертви, щоб отримати таку вражаючу вихідну потужність.

огляд, генератор, champion, power, equipment

Ціна: Це дійсно велика угода

Champion Power Equipment 4653 зазвичай продається приблизно за 599. Це можна порівняти. якщо не значно дешевше, ніж інші генератори в його розмірі та класі вихідної потужності, наприклад, генератор Wen 56380i потужністю 3800 Вт, який продається приблизно за 820.

Однак, якщо поглянути ширше на ринок портативних генераторів, то ми знайдемо навіть більш дорогі генератори, які видають меншу потужність, ніж Champion Power Equipment 4653. Briggs Stratton P2200 є прекрасним прикладом. Він продається за 677 на Amazon. Хоча він видає на 1100 Вт менше, ніж Champion 4653, він значно менший. 54 фунти. і помітно тихіший, оскільки його номінальний рівень шуму становить 59 децибел (хоча під час тестування ми виявили, що рівень шуму ближче до 64 децибел).

Приблизно за 599 доларів він порівнянний. якщо не значно дешевший. з іншими генераторами в своєму класі.

Так, він має утилітарний і неяскравий дизайн, гучнішу роботу і відносно трудомісткий процес налаштування. Але з огляду на вихідну потужність і ціну в 599 доларів, зрозуміло, чому ми назвали Champion Power Equipment 4653 нашим улюбленим бюджетним генератором.

Champion 46539 проти. Wen 56380i

Ми могли б порівняти генератори з нашого списку 10 найкращих з Champion Power Equipment 4653. Однак це може бути несправедливо щодо Champion, який легко втричі важчий і приблизно на 25% голосніший за більшість.

Замість цього давайте порівняємо його з чимось у його розмірі та ваговій категорії: Генератор Wen 56380i (який важить 111 фунтів).56380i має приємніший і чистіший дизайн, а корпус не залишає багато внутрішніх компонентів відкритими для впливу навколишнього середовища. Він працює тихіше, 57 децибел у порівнянні з 68 децибелами у 4653.

Обидва мають майже однакову потужність. Wen 56380i має потужність 3400 Вт і може підвищувати її до 3800 Вт, тоді як Champion видає 3500 Вт з максимальною потужністю 4000 Вт.

На перший погляд може здатися, що, незважаючи на те, що генератор Wen видає трохи менше ват, він виділяється. Однак битва ще не закінчена. Wen 56380i може вмістити лише 2.2 галони палива, а отже, може працювати з 50% завантаженням лише 8.5 годин. Для порівняння, 4653 може працювати 12 годин при половинному навантаженні, завдяки своїм 3.8-галонний бак. У Wen також відсутня функція дистанційного запуску/зупинки Champion 4653, що є величезною відмінною рисою.

Зрештою, дистанційний запуск може виявитися вирішальним фактором для деяких покупців. З Champion 4653 покупці отримують тривалий час роботи і велику потужність, але він гучний і громіздкий для переміщення.

Вартий додаткової ваги.

Спочатку нас відлякувала величезна вага Champion Power Equipment 4653 і трудомісткий процес налаштування, але чим більше часу ми проводили з ним, тим більше він нам подобався. Так, він гучний і не дуже привабливий, але ви насправді отримуєте багато за цю ціну в 599 доларів. Надійну потужність 3500 Вт важко знайти в цьому діапазоні, особливо для такої тривалості роботи, на яку здатен 4653. Додайте до цього дистанційне керування, і важко не полюбити генератор Champion Power Equipment 4653.

Хто виробляє двигуни для генераторів Champion?

огляд, генератор, champion, power, equipment

Генератори Champion бувають різних розмірів і типів, але ви ніколи не замислювалися, хто виробляє двигуни для генераторів Champion?? Champion має генератор, який відповідає вашим потребам, незалежно від того, чи потрібен вам невеликий портативний генератор для дому, чи великий комерційний генератор для вашого бізнесу. Якими б не були ваші точні вимоги, є генератор Champion, який їм задовольнить. Генератор Champion необхідний, коли потрібен високоякісний генератор. У цій статті ми заглибимося в питання “Де виробляються генератори Champion”, зокрема, про генератори американського виробництва.

Хто виробляє двигуни для генераторів Champion?

огляд, генератор, champion, power, equipment

Деякі характеристики відрізняють генератори Champion від конкурентів. Почнемо з того, що вони створені для того, щоб служити довго. Генератори Champion виготовлені з високоякісних матеріалів та будівельних процесів, щоб витримати суворі умови повсякденного використання. Генератори Champion також зручні у використанні, завдяки таким характеристикам, як простий запуск двигуна і просте управління, які роблять їх використання приємним. Нарешті, генератор Champion постачається з надійною гарантією, тому ви можете бути впевнені, що ваші інвестиції в безпеці.

Вибір двигуна є важливим фактором при покупці генератора. Отже, хто виробляє двигуни для генераторів Champion? І з Champion Generators ви знаєте, що отримуєте найкраще з найкращого. Тому що вони спеціалізуються на двигунах американського виробництва і раді запропонувати їх своїм клієнтам.

Champion із задоволенням заявляє, що вони мають одні з найкращих двигунів для генераторів на ринку. У всіх своїх генераторах вони використовують найсучасніші двигуни V-Twin. Ці двигуни Champion розроблені в США, але виробляються в Китаї.

Незважаючи на те, що двигуни генераторів Champion виробляються в Китаї та імпортуються в країну, вони є одними з найкращих в галузі. Вони надійні та довговічні, а також доступні різні розміри двигунів для генераторів Champion будь-якої потужності.

Де виробляються генератори Champion?

Генератори та їхні різні компоненти виробляються по всьому світу. Залежно від марки генератора, який ви купуєте, багато генераторів, однак, виробляються за кордоном і транспортуються в країну. Давайте подивимося, де виробляються генератори Champion.

Генератори Champion виробляються і проектуються в США, зі штаб-квартирою в Мілуокі, штат Вісконсін. Хоча генератори виробляються і проектуються в Україні, двигуни виробляються в Китаї. Компанія Champion має офіси в Джексоні, штат Теннессі, та Торонто, Канада, на додаток до головного офісу у Вісконсині.

Отже, хоча Champion позиціонує себе як американський бренд, вироблений в США, це лише частково відповідає дійсності. Двигун генератора виробляється в Китаї і поставляється в США.

Чи виробляє Champion власні двигуни?

В даний час на ринку представлені різні типи генераторів. Залежно від ваших індивідуальних потреб, вам може знадобитися портативний генератор разом з портативною підставкою для сонячних панелей, резервний генератор або комерційний генератор. Кожен тип генератора має свій набір переваг і характеристик. Оскільки блог про те, хто виробляє двигуни для генераторів Champion, стосується генераторів Champion, давайте з’ясуємо, чи виробляє Champion власні двигуни чи ні.

Генератори Champion. це американський бренд, створений американськими інженерами, проте двигуни виробляються в Китаї. Багато брендів генераторів, схоже, мають спільну рису. Багато компонентів і конструкцій створюються в США, в той час як більшість двигунів виробляються в Китаї. Отже, Champion не виробляє власні двигуни.

Хто виробляє генератори Champion?

З 2003 року компанія Champion Power Equipment виробляє генератори та інше обладнання. Тож на випадок, якщо ви не знаєте, хто виробляє генератори Champion, ми пояснимо вам, хто їх виробляє? Що ж, генератори Champion розробляються в найсучаснішій дослідницькій лабораторії компанії та виробляються на одному з виробничих майданчиків Champion Power Equipment.

Champion Power Equipment. це відомий бренд, який фокусується на якості та інноваціях. З моменту свого заснування компанія створила репутацію виробника найкращого енергетичного обладнання на ринку. Мета підтримки компанії. надавати клієнтам неперевершений сервіс та забезпечувати повне задоволення від своєї продукції.

Бренд Champion Power Equipment ставить своїм пріоритетом випередження кривої інновацій, використання нових технологій та виробництво надійних товарів. Крім генераторів і двигунів, компанія також виробляє лебідки та дроворуби.

Хто є засновником компанії Generac? Коли була заснована компанія Generac? Хто володіє компанією Generac?

Роберт Керн. засновник Generac, який заснував компанію в 1959 році і відразу ж почав виробляти портативні генератори для Sears, Roebuck and Co. під брендом Craftsman. У 1970-х роках компанія Generac розширила свою пропозицію на ринку портативних та рекреаційних транспортних засобів, а з появою систем резервного електропостачання у 1980-х роках компанія вийшла на комерційний та промисловий ринки.

До кінця 1980-х років компанія Generac виробляла побутові, комерційні та промислові генератори, а в 1989 році компанія випустила першу автономну домашню систему резервного живлення на газоподібному паливі.

Generac розпочав приватне маркування генераторних установок для Caterpillar, Inc. в 1992 році. У міру того, як співпраця двох фірм зростала, вони розглядали можливість придбання Caterpillar компанії Generac, хоча угода так і не була укладена. Caterpillar вирішила розірвати угоду про приватне маркування в червні 1996 року. Потім на Caterpillar подали позов відповідно до Закону штату Вісконсін про чесну торгівлю (WFDL), Антимонопольного закону Шермана, загального права штату Вісконсін, що стосується обмежувальних угод, та Закону штату Іллінойс про шахрайство та оманливу ділову практику щодо споживачів.

Двома окремими постановами федеральний окружний суд виніс рішення на користь Caterpillar. Компанія Generac оскаржила рішення суду нижчої інстанції в Апеляційному суді США, який постановив, що суд нижчої інстанції належним чином відхилив позовні вимоги компанії Generac. Caterpillar продовжувала використовувати перемикачі Generac до 2002 року, коли компанія змінила постачальника.

Столиця штату Нью-Йорк придбала Generac наприкінці 2006 року. У 2009 році CCMP відрахувала 583.5 мільйонів від купівлі Generac в якості негрошового штрафу за знецінення гудвілу та торгової марки. Аарон Ягдфельд, нинішній генеральний директор, був призначений президентом і головним виконавчим директором у вересні 2008 року.

Материнська компанія Generac Power Systems, Inc.материнська компанія стала публічною на Нью-Йоркській фондовій біржі під символом GNRC 11 лютого 2010 року. Чисті надходження від первинного публічного розміщення акцій склали 224 мільйони, які були використані для погашення боргу.

Де знаходиться штаб-квартира Generac Holdings?

Штаб-квартира Generac Holdings знаходиться в місті Вокеша, штат Вісконсін, і має 7 офісів по всій території Сполучених Штатів:

 • Вокеша, Вісконсин
 • Мейн, Вестбрук
 • Ігл, Вісконсин
 • Джейнсвілль, штат Вісконсін
 • Ошкош, штат Вісконсін
 • Вайтвотер, штат Вісконсин
 • Джефферсон, штат Вісконсин

На цьому ви підійшли до кінця цього блогу, і тепер на ваше запитання, хто виробляє двигуни для генераторів Champion, ми вже повинні були відповісти. Інвертори Champion досить відомі на ринку, і знання про власників таких компаній дає клієнтам більше інформації про те, де він / вона купує, а також про якість продукту, який вони будуть використовувати.

Олівія прихильна до зеленої енергетики та працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи сміття та відмовляючись від одноразового пластику.

Що таке дерегуляція в енергетиці?

Як довго працює сонячна батарея вночі?

Залишити відгук Скасувати відповідь

Ми прагнемо надавати інформативні та глибокі статті про енергетику, з акцентом на відновлювані джерела енергії, зелену енергію, сонячну енергію, сталий розвиток та теми, пов’язані з навколишнім середовищем. Наша команда досвідчених авторів та дослідників з ентузіазмом досліджує останні досягнення в галузі чистої енергії та надає нашим читачам цінну інформацію, яка допоможе їм приймати обґрунтовані рішення щодо споживання енергії.

Корпоративний парк, D-21, сектор 21, Дварка, Делі 110077

Останні публікації

Залишити відповідь