Огляд Bluetti AC200P | портативна електростанція на 2000 Вт, акумулятор LiFePO4 на 2000 Вт-год…

Bluetti AC200P огляд | портативна електростанція на 2000 Вт, акумулятор LiFePO4 на 2000 Вт-год | сонячна зарядка на 700 Вт

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

AC200P поставляється у величезній коробці вагою 37 кг. Багато уваги було приділено упаковці з міцною зовнішньою коробкою з посиленими краями. Мені здалося, що найпростіше відкрити як зовнішню, так і внутрішню коробку та витягнути електростанцію з внутрішньої коробки.

Окрім електростанції, в комплекті є один з найбільших адаптерів змінного струму, з якими мені доводилося стикатися, і цілий ряд зарядних кабелів, зокрема XT90 до авіаційного роз’єму, автомобільний зарядний кабель з роз’ємом XT90 на одному кінці і кабель для сонячної зарядки MC4 до XT90. Я розповім про всі ці аксесуари найближчим часом. Кабелі можна зберігати в сумці на зав’язках, що входить до комплекту. Вона виконує свою роботу, але я б очікував чогось більш преміум-класу за ціну цієї електростанції. Також є інструкція з експлуатації та гарантійний талон.

Електростанція добре зроблена, виготовлена з суміші полікарбонату та вогнетривкого ABS. Вона здається міцною, але тут немає гумового бампера, як на меншій AC50S, яку я оглядав нещодавно, і буде легко подряпати блискучу світло-сіру обробку. Як і у всіх інших електростанцій, які я розглядав до цього часу, у цієї немає рейтингу стійкості до погодних умов. Але всі порти мають гумові заглушки, які принаймні забезпечать певний захист.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Електростанція портативна, але лише трохи, важить 26 кг.9 кг, а зарядний пристрій для змінного струму. додатково 1.4 кг з мережевим кабелем. Ви можете побачити розміри електростанції та зарядного пристрою на екрані. Це не те, що вам захочеться пересуватись занадто часто. Ви можете підняти її однією рукою, але, як правило, вона потребує двох рук.

Це перша електростанція, яку я протестував, що використовує літій-залізо-фосфатну (LiFePo4) батарею. Ці батареї важать більше, ніж звичайні літій-іонні батареї, до яких я звик, але вони пропонують кілька переваг, які більш ніж компенсують додаткову вагу. Найголовніше, що вони служать довше. Bluetti стверджує, що після 3500 циклів заряду/розряду батарея збереже 80% ємності. Це приблизно в 5 разів більше, ніж типові 500 циклів стандартних літій-іонних акумуляторів. Вони також використовують більш стабільну і, отже, безпечнішу хімію, а також є більш екологічними, оскільки не використовують кобальт або нікель.

AC200P має ємність 2000 Вт-год і має вражаючий інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт, який може збільшуватись до 4800 Вт. На жаль, акумулятор не підлягає заміні. На своєму веб-сайті Bluetti надають кілька прикладів того, що ви можете виробляти на цій електростанції і як довго, але я скоро розповім про деякі приклади з реального життя, коли буду обговорювати її продуктивність.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Ліва сторона електростанції має два входи для зарядки. лівий вхід з авіаційним портом призначений для зарядки від 12-вольтової розетки вашого автомобіля або сонячних панелей. Правий порт має 7 розеток.9-міліметровий роз’єм постійного струму для використання з мережевим зарядним пристроєм, що входить до комплекту. Над портами знаходиться вентилятор, який всмоктує прохолодне повітря. Це прохолодне повітря проходить над акумуляторами та електронікою, а на правій стороні пристрою є витяжний вентилятор, який виводить це нагріте повітря.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Зліва вгорі на передній панелі пристрою є алюмінієва кнопка живлення. коротке натискання вмикає пристрій, а довге. вимикає. Також є автомобільний прикурювач на 12В 10А, 10.8-сантиметровий сенсорний дисплей і дві розетки змінного струму 230 В 2000 Вт чистої синусоїди. Американська версія має 6 розеток змінного струму 110 В. Навіть з нашими великогабаритними британськими вилками було б непогано мати хоча б одну-дві додаткові розетки. А гумові заслінки можуть заважати деяким великим штекерам. Ця британська версія чомусь називається PowerOak. в США вона називається Bluetti.

Під кнопкою живлення знаходиться вихід постійного струму 12В 25А, якого я раніше не бачив. Але для його використання вам потрібен додатковий авіаційний кабель до XT60, який я придбав. Також є два виходи 12В 3А DC 5525, вихід живлення 60 Вт USB type-C і 4 порти USB 5В 3А. Розчаровує відсутність 100-ватного виходу для більш енергоємних пристроїв, а також було б добре, якби ви могли заряджати через цей порт, як це можна зробити з пристроєм Allpowers 500W, який я нещодавно оглядав. Виходи USB-A теж трохи простенькі. вони не підтримують жодного з нових стандартів швидкої зарядки, тільки Qualcomm Quick Charge 2.0 при 5В.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

На відміну від майже всіх електростанцій, які я оглядав, на цьому пристрої немає ліхтаря. Я б хотів прожектор, як на меншій AC50S, і, дивлячись навколо електростанції, здається, є достатньо місця для його розміщення. Але на верхній частині пристрою є 2 корисні бездротові зарядні панелі Qi потужністю 15 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Сенсорний РК-екран може відображати багато інформації. На головному екрані посередині відображається залишковий заряд акумулятора у графічному вигляді та у відсотках. У верхньому рядку показано дату та час, а під ним ліве поле з написом PV для фотоелектричних панелей/автомобіля відображає вхідний струм від сонячних панелей або вихід постійного струму вашого автомобіля. А праве поле показує вхід від мережевого зарядного пристрою.

Наступний рядок показує поточне споживання постійного та змінного струму у Ватах, а іконки постійного та змінного струму внизу потрібно натиснути, щоб увімкнути та вимкнути виходи постійного та змінного струму відповідно. Більшість пристроїв, які я тестував останнім часом, показують, скільки часу залишилося для заряджання або розряджання пристрою на основі поточної вхідної або вихідної потужності. На жаль, ви не отримаєте цього з AC200P, тому вам доведеться робити розрахунки самостійно.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Але якщо ви натиснете на будь-яку з піктограм входу або виходу, ви отримаєте детальну інформацію, яка особливо корисна при зарядці від сонячних панелей, до якої я ще повернуся.

У розділі “Налаштування” ви можете перемикатися між 50 Гц і 60 Гц, змінювати режим входу постійного струму з сонячної батареї на автомобільний, перемикати екорежим і змінювати мову дисплея. Якщо увімкнено економічний режим, пристрій вимкне живлення змінного струму через 4 години, якщо вихідна потужність буде меншою за 50 Вт. Я б рекомендував вимкнути цю функцію, якщо ви хочете запустити щось з низьким енергоспоживанням, яке ви хочете залишити увімкненим, наприклад, зарядний пристрій для телефону або холодильник з низьким енергоспоживанням.

Якщо натиснути далі, ви можете вимкнути звуковий сигнал і налаштувати дату і час. Це корисно для правильного налаштування для реєстрації несправностей.

У розділі Дані ви можете побачити температуру системи вгорі. Інформація про продукт показує інформацію про систему, а інформація про інвертор та зарядний пристрій показує ту саму інформацію, яку ви отримуєте, натиснувши відповідні іконки на головному екрані.

Далі ви знайдете інформацію про систему керування акумулятором у розділі Обслуговування BMS та журнал несправностей у розділі Історія несправностей.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Нарешті, є вкладка “Несправності”, яка підсвічується помаранчевим кольором, якщо виникли якісь несправності. Він визначає 55 різних кодів несправностей. і показує будь-які поточні записані несправності помаранчевою галочкою.

На жаль, немає програми для моніторингу або керування пристроєм, яка була б особливо корисною на відкритому повітрі, де дисплей дуже погано видно. особливо при яскравому сонячному світлі. Дрібний шрифт на головному екрані не допомагає

Заряджання

Є три основні способи зарядки AC200P: за допомогою мережевого зарядного пристрою, що входить до комплекту поставки, за допомогою автомобільного зарядного кабелю, що входить до комплекту поставки, від гнізда прикурювача вашого автомобіля на 12 В або за допомогою сонячних батарей, які вам доведеться придбати окремо.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Якщо ви маєте доступ до мережі, найпростіший і найшвидший спосіб зарядити AC200P. за допомогою адаптера змінного струму. Цей адаптер може заряджати пристрій до 470 Вт або 58.8 В при 8 А, тому повна зарядка займе близько 4-5 годин. Адаптер використовує стандартний провід для чайника, а для охолодження є вентилятор, який працює безперервно, навіть коли електростанція досягає повного заряду. і він досить шумний. Дисплей показав трохи менше 470 Вт, і якщо ви натиснете на піктограму адаптера, ви також побачите робочу напругу і струм.

Адаптер використовує той самий 7909 7.9-міліметровий штекер, який використовує Jackery, але після перевірки з моїм настільним блоком живлення вам потрібно щонайменше 55 В на виході, тому, на жаль, я не можу використовувати зарядний пристрій Jackery 1000 потужністю 180 Вт на 24 В.

Швидкість зарядки пристойна, але я б віддав перевагу зарядці від мережі, як у EcoFlow River Max, про який я нещодавно писав, що позбавляє потреби в адаптері змінного струму.

Щоб заряджати від 12-вольтової розетки вашого автомобіля, вам потрібно змінити вхід постійного струму з PV для сонячної батареї на Автомобіль у розділі Налаштування. Під цим входом ви можете заряджати до 8.2А в діапазоні 11.5В до 14.4V і 23V до 28.8V. Вам потрібно використовувати авіаційний штекер, що входить до комплекту поставки, для адаптера XT90, а потім підключити до нього провід автомобільної зарядки. Я ніколи раніше не бачив цього авіаційного роз’єму, і це безпечне та надійне з’єднання. Але особисто я віддав би перевагу стандартному входу XT90, вбудованому в пристрій, який я завжди вважав досить безпечним і набагато більш поширеним.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я отримав повні 8.2А від автомобільної розетки на EcoFlow River Max. що при 13.5В дорівнює приблизно 110 Вт. Це дозволить зарядити пристрій від батареї приблизно за 14-18 годин.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я також протестував цей вхід за допомогою стендового джерела живлення. З живленням 24 В ви можете отримати трохи менше 200 Вт на цьому порту знову при 8.2A.

Перейшовши назад у фотоелектричний режим, я протестував зарядку через сонячну батарею. Ви повинні пам’ятати, щоб переключитися назад в цей режим, інакше ви отримаєте несправність з перенапругою.

Використання AC200P в якості сонячного генератора є однією з його найбільших переваг. Він може підтримувати вхідну напругу від 35В до 150В з максимальним струмом 12А, а для більш ефективної сонячної зарядки є вбудований контролер MPPT.

При достатній кількості сонячних панелей і досить хороших умовах ви можете заряджати пристрій з максимальною потужністю 700 Вт, що дуже вражає. Це може дозволити зарядити пристрій лише від сонячної енергії за 3-4 години. На жаль, мінімальна вхідна напруга 35 В означає, що в більшості випадків вам знадобиться щонайменше дві сонячні панелі, з’єднані послідовно, що збільшує напругу, в той час як струм залишається постійним.

Якщо ваші сонячні панелі мають роз’єми MC4, їх легко підключити послідовно. Підключіть кабель XT90 до MC4 до авіаційного адаптера XT90. Потім для двох панелей ви підключаєте червоний кабель однієї сонячної панелі до червоного кабелю цього кабелю, а чорний кабель іншої панелі до чорного кабелю цього кабелю. Потім два вільні червоні та чорні роз’єми один до одного, щоб завершити ланцюг. Важко помилитися, оскільки чоловічі та жіночі роз’єми MC4 можуть працювати лише в парі один з одним. Ви можете додати додаткові сонячні панелі точно таким же чином, починаючи з двох панелей в кінці масиву, а потім підбираючи відповідні штепсельні роз’єми для інших панелей.

Bluetti рекомендує мінімум 3 сонячні панелі SP120 потужністю 120 Вт або 2 сонячні панелі SP200 потужністю 200 Вт, але ви можете використовувати будь-які панелі будь-якого виробника. Я не пробував їх, але ця пара панелей на Amazon повинна працювати і коштує досить дешево, якщо вам не потрібне портативне рішення. І вони більш стійкі до погодних умов, ніж більшість портативних панелей.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Спочатку я з’єднав разом панель Bluetti SP120 потужністю 120 Вт, панель Allpowers AP-SP-027 потужністю 100 Вт та панель EcoFlow потужністю 160 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

У квітневий сонячний день у Великобританії я отримав максимум трохи менше 280 Вт від цієї установки. Якщо ви натиснете на піктограму фотоелемента, ви побачите, що напруга була близько 60 В, а я отримував близько 4.5 до 5А.

Отже, якщо умови залишаться незмінними, то для повної зарядки електростанції від квартири знадобиться близько 8 годин.

Панель Bluetti SP120 фактично вийшла з ладу під час цього тесту. на одній з комірок раптово з’явилася тріщина. Я зв’язався з їхньою службою підтримки, яка запропонувала заміну без жодних застережень, але не змогла запропонувати жодного пояснення, що могло статися.

Коли ця заміна прибула, я використовував її разом з ще 2 SP120, щоб побачити, як три з цих панелей порівняно з моїм початковим налаштуванням. Я отримав близько 250 Вт, хоча з кращими умовами та більшим простором для розташування панелей, я впевнений, що міг би отримати більше. Коли сонце зайшло за хмари, це впало приблизно до 170 Вт.

Я коротко розглянув панелі SP120 у своєму відео про AC50S, тому, будь ласка, подивіться його, якщо вам потрібна додаткова інформація. Я також планую зробити огляд всіх сонячних панелей, які я накопичив. AC200P буде корисним для порівняння. Тож слідкуйте за цим відео, яке, сподіваємось, скоро з’явиться. Я додам посилання на екрані та внизу, якщо воно вже є.

Я спробував лише одну панель, і хоча ви можете побачити її напругу на електростанції, ви нічого від неї не отримаєте. Дві панелі забезпечували близько 40 В, і цього було достатньо для зарядки пристрою.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я спробував знову переключитися на Car як джерело вхідного сигналу і підключити одну панель через цей вхід, оскільки його діапазон, здається, покриває потужність однієї сонячної панелі. Але хоча він розпізнавав вхід з відображеною напругою, електростанції все одно не заряджалися. Я спробував це з Bluetti SP120 та панелями Allpowers і Ecoflow. Знову ж таки, дивлячись на це з моїм стендовим джерелом живлення, схоже, що цей вхід потребує 8А струму для зарядки пристрою. тому в досить яскравих умовах з правильною однією панеллю ви можете змусити це працювати.

Ви можете одночасно використовувати як вхід для автомобільних/побутових електромобілів, так і вхід від мережі, тому при достатній кількості сонячних панелей і використанні мережі ви можете зарядити AC200P від повністю розрядженої батареї менш ніж за дві години при напрузі трохи менше 1200 Вт. Ви також можете придбати другий мережевий адаптер і кабель DC7909 до XT90, щоб використовувати обидва входи одночасно поза мережею. Навіть використовуючи вхід автомобільної зарядки 24В при 200 Вт, я зміг значно прискорити зарядку.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

І хоча у мене немає другого мережевого зарядного пристрою, я використовував свій настільний блок живлення, щоб зарядити його разом з мережевим зарядним пристроєм потужністю трохи менше 1000 Вт.

Продуктивність

Я протестував виходи 12В постійного струму за допомогою електронного навантажувального тестера Kunkin. KP184. Нижче я дам посилання, якщо ви хочете протестувати свою електростанцію. Всі ці порти регулюються, тому їх вихідна потужність не зменшується, коли рівень заряду акумулятора виснажується.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Вам потрібно увімкнути підсистему постійного струму, натиснувши на іконку DC на головному екрані. Починаючи зі стандартної автомобільної розетки 12В 10А, я без проблем збільшив струм до повних 10А. вихідна потужність на РК-дисплеї становила близько 135 Вт. Коли я перевищив 10А, напруга впала, а потім вихід постійного струму вимкнувся з помилкою короткого замикання виходу постійного струму, а не з помилкою перевантаження по струму, як я очікував.

В якості більш практичного прикладу я зарядив EcoFlow River Max від цієї автомобільної розетки, показавши трохи менше 110 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Перейшовши до 2 портів DC5525 12В 3А, я зміг збільшити струм до межі 3А. близько 40 Вт на дисплеї. Але все, що перевищувало, призводило до несправності надмірного струму, і постійний струм вимикався. Коли постійний або змінний струм вимикається, вам потрібно вимкнути і знову увімкнути пристрій за допомогою вимикача живлення, перш ніж він дозволить вам увімкнути постійний або змінний струм.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я також спробував підключити світлодіодну стрічку на 12 В та розумний зарядний пристрій, які працювали чудово.

Останній вихід 12В. це не те, що я бачив раніше. Він може видавати до 25А або близько 300 Вт, але він має авіаційну розетку, тому вам потрібен спеціальний кабель, щоб підключити що-небудь, і він не входить до комплекту. Я також не знайшов кабелю, який легко дістати, і це зайняло деякий час, щоб прибути.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Він має жіночу розетку, на відміну від чоловічої розетки на зарядному порту, тому, на жаль, ви не можете просто використовувати цей кабель. Кабель, який я замовив, має роз’єм XT60 на іншому кінці, і перше, що я спробував, це використати його як джерело живлення постійного струму для мого автомобільного LiPo-зарядника Hota D6 RC. Цей зарядний пристрій здатний витягувати до 650 Вт від постійного струму, і я міг легко використовувати порт 25А, заряджаючи два 4S LiPo акумулятора. Пристрої постійного струму ефективніше працювати безпосередньо від постійного струму, а не перетворювати його на змінний, а потім знову назад.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

З тестером навантаження він щасливо працював при повному навантаженні 25А, споживаючи понад 320 Вт, згідно з РК-дисплеєм, хоча я виявив, що кабель почав трохи нагріватися.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я продовжував збільшувати струм аж до трохи більше 28А, коли пристрій вимкнувся з помилкою “Перевантаження по струму”. Але приблизно після 26А напруга все одно почала падати.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Переходячи до USB-портів, які також працюють в підсистемі постійного струму, порт USB-C потужністю 60 Вт підтримує функцію USB Power Delivery з напругою до 20 В і силою струму 3 А і може живити навіть пристойні за розміром ноутбуки та багато іншої техніки. Як я вже згадував раніше, я очікував 100 Вт, як на EcoFlow, для більш енергоємних пристроїв, таких як останні MacBook Pro, і я вважав за краще б мати додатковий порт USB-C, навіть якщо б довелося пожертвувати парою стандартних USB-портів.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Але цього все одно достатньо для багатьох пристроїв, таких як цей Chromebook, і я зміг отримати всі 60 Вт, заряджаючи електростанцію Allpowers 500W.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

4 порти USB-A все ще корисні, і, протестувавши їх за допомогою тестера навантаження, я зміг подолати специфіковані 3А, перш ніж напруга почала падати.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Розетки змінного струму. це дійсно те, заради чого ви купуєте такий пристрій, і завдяки вбудованому інвертору потужністю 2000 Вт, який підтримує короткочасний сплеск напруги до 4800 Вт, це найпотужніший пристрій, який я тестував на сьогоднішній день.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я підтвердив їх чистий синусоїдальний вихід, що важливо для чутливої електроніки, за допомогою графічного мультиметра.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Мені потрібно було знайти досить важке обладнання, щоб дійсно випробувати цей інвертор. Я почав косити газон за допомогою цієї газонокосарки Flymo потужністю 1500 Вт, яка працювала чудово.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Моя розсувна торцювальна пила Bosch потужністю 1800 Вт, яка різала товстий дуб, також не перевантажувала електростанцію, незважаючи на те, що її пікова потужність становила трохи менше 3000 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я також можу запустити 1.Портативний компресор потужністю 1 кВт, але мій більший компресор для майстерні був занадто потужним і викликав помилку перевантаження інвертора. що не дивно, оскільки в холодну погоду він спрацьовує запобіжник на 13А. У мене була така ж проблема з іншими стаціонарними деревообробними верстатами в моїй майстерні. Моя настільна пила, рубанок і стрічкова пила. всі вони спрацювали на AC200P.

Незважаючи на те, що всі вони мають потужність 2 кВт або менше, вони мають асинхронні двигуни, які можуть споживати в 5 разів більше, коли вони запускаються, що перевищує 4800 Вт, на які здатний AC200P. Але він справлявся майже з кожною портативною машиною, яку я пробував, включаючи потужний маршрутизатор потужністю 2000 Вт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

У будинку можна було одночасно запускати кавоварку Nespresso та піноутворювач, і я міг запустити обігрівач потужністю 2 кВт.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я також спробував запустити 4-х слотовий тостер, який був на межі потужності електростанції трохи більше 2000 Вт. AC200P може видавати більше 2000 Вт і менше 2500 Вт протягом двох хвилин, але буде безперервно подавати звуковий сигнал, щоб попередити вас, а потім вимкнеться, коли закінчаться дві хвилини.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Чайник був трохи завеликим для нього, працюючи на потужності трохи більше 2500 Вт, перш ніж перевантажити електростанцію, але фен потужністю 1550 Вт працював нормально, і я не зміг знайти багато інших побутових предметів, які б перевантажували пристрій, тому він може виявитися дуже корисним під час відключення електроенергії.

На відміну від EcoFlow, AC200P не має функції ДБЖ, де він може працювати безпосередньо від мережі, а потім перемикатися на батарею в разі відключення електроенергії. Але він підтримує наскрізну зарядку, тому ви можете використовувати його аналогічним чином для живлення необхідних предметів, підключених до мережі, а потім повністю заряджений акумулятор буде живити ці предмети, якщо зникне електрика. Це не ідеально для здоров’я акумулятора в довгостроковій перспективі, але я використовував його для підключення всього мого широкосмугового та Wi-Fi обладнання, коли у нас нещодавно були регулярні перебої з електропостачанням.

Це може залежати від температури навколишнього середовища, але пристрій майже безшумний до 1000 Вт, коли вмикається вентилятор. Вимірюючи за допомогою децибеломіра на відстані 1 метра, я виміряв близько 36 дБ фонового шуму, який підскочив до 42 дБ, коли вентилятори вперше увімкнулися. Коли ви перевищуєте приблизно 1400 Вт, вентилятори збільшують гучність до набагато більш помітних 52 дБ. Ви можете почути, наскільки шумно працюють вентилятори в супровідному відео. Але приємно знати, що ви можете використовувати його для роботи пристроїв з меншим енергоспоживанням вночі в кемпінгу або в автофургоні, не чуючи електростанцію. Хоча я не побачив жодного способу вимкнути дисплей або зелений світлодіод, що кружляє навколо кнопки живлення, коли пристрій увімкнено, що може відволікати, якщо ви спите поруч. І без супровідного додатку це не та функція, яку можна просто додати як оновлення прошивки.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Нарешті я виміряв ємність пристрою як за допомогою постійного, так і змінного струму. Заявлена ємність становить 2000 Вт-год, але в інструкції зазначено, що глибина розряду становить 10%. отже, пристрій вимикається, коли залишається 10% заряду акумулятора, щоб захистити його. Також беручи до уваги ефективність пристрою, яка в інструкції вказана як 88%, ми повинні мати можливість отримати принаймні 2000 x 0.9 x 0.88 = 1584 Вт-год корисної потужності.

Спочатку я провів тест від постійного струму з тестером навантаження, встановленим на 15А, підключеним до порту 12В 25А. Ємність акумулятора відображається на навантажувальному тесті Kunkin у Вт-год, але дисплей обнуляється при 1000 Вт-год, тому ви можете бачити, що остаточна виміряна ємність становить 1544 Вт-год, що дуже близько до значення, яке ми оцінили.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Я також виміряв потужність з навантаженням змінного струму, що працює з нагрівачем потужністю 2 кВт при половинній потужності близько 970 Вт. Я використовував штекер для моніторингу енергії і виміряв 1904 Вт-год. Ми повинні отримати меншу потужність під змінним струмом через втрати в інверторі, тому я вважаю, що моніторингова вилка завищує оцінку використання. Я спробував з іншою вилкою для моніторингу енергії, і цього разу отримав 1808 Вт, але це все одно здається високим показником. Ці вимірювання корисні для порівняння з іншими портативними електростанціями, які я тестував, але електронний тестер навантаження забезпечує найбільш точне вимірювання, тому я б вважав 1544 Вт-год справжньою потужністю пристрою.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Під час обох цих тестів я запустив обидві розетки постійного струму 25А і змінного струму 2000 Вт на повну потужність протягом 20 хвилин, щоб перевірити, чи здатна електростанція працювати на повній номінальній потужності постійного і змінного струму безперервно, що і було зроблено. Я також перевірив температуру пристрою під таким великим навантаженням за допомогою тепловізійної камери Flir, і електростанція залишилася напрочуд прохолодною.

Висновки

AC200P. найпотужніша електростанція, яку я тестував до цього часу. Вона цілком успішно живить більшість побутових приладів, і вона навіть працювала з деякими досить важкими механізмами в моїй майстерні. Варто пам’ятати, що при максимальній вихідній потужності 2000 Вт батарея ємністю 2000 Вт-год все одно буде працювати лише трохи менше години.

Я радий нарешті протестувати електростанцію з літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePo4), який повинен працювати набагато довше, ніж ваш стандартний літій-іонний акумулятор. Я не можу підтвердити довговічність акумулятора, але в моїх тестах ємності він показав себе добре. принаймні, відповідно до заяв Bluetti. Хоча батарея не є змінною, і вона робить свій внесок у вагу цієї електростанції. Він дуже важкий, що є справжнім фактором, якщо вам потрібно багато пересувати його.

Сенсорний екран відображає велику кількість технічної інформації, але він не дуже зручний для користувача, і на ньому відсутня деяка основна інформація, наприклад, оцінка часу використання, що залишився, на основі поточної потужності. Також немає супровідного додатку, який був би особливо корисним, враховуючи, наскільки важко читати екран на відкритому повітрі.

Найбільш вражаючою особливістю AC200P є його можливості заряджання, особливо від сонячної енергії. У мене не було достатньо сонячних панелей або сонця, щоб реалізувати його максимальну потужність 700 Вт, але можливість змішувати та поєднувати будь-які сонячні панелі, які у вас є, робить його дуже гнучким. Ви можете почати з 2 або 3 панелей і з часом додати більше панелей. Шкода тільки, що вам зазвичай потрібно щонайменше 2 панелі, щоб задовольнити вимоги електростанції до мінімальної напруги.

Зарядка від мережі відбувається досить швидко, але було б швидше і зручніше, якби ви могли заряджати безпосередньо від мережі без адаптера, як це можна зробити з лінійкою EcoFlo. А мережевий адаптер, що входить до комплекту, дуже великий і галасливий.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Загалом, я без проблем рекомендую AC200P. Єдина електростанція, яка наближається за своїми характеристиками до AC200P. це Jackery Explorer 1000. Ця модель має приблизно вдвічі меншу потужність і ємність, а також скромніші функції, але набагато більш портативна, оскільки важить майже на третину менше за Bluetti. Це дійсно залежить від того, що вам потрібно запустити, які функції вам потрібні і скільки ви можете витратити, хоча жодна з цих електростанцій не є дешевою.

Не забудьте переглянути моє відео на YouTube у верхній частині сторінки, а також підписатися на мій канал YouTube, де я щотижня випускаю відео про новітні технології та про те, як отримати від них максимальну віддачу. Якщо ви натиснете на іконку дзвіночка, коли підпишетеся, ви отримаєте сповіщення, як тільки я випущу відео, і там буде посилання на мій сайт для написання статті. YouTube також є найкращим місцем, щоб залишити коментар. Я читаю їх усі і відповідаю на стільки, на скільки можу!

Прозорі проти синіх сонячних накриттів для басейну: У чому різниця?

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Дебати між прозорими та синіми сонячними накриттями для басейнів є гарячою темою. Вони є екологічно чистими і доступними варіантами для власників басейнів, щоб допомогти генерувати тепло і зберігати тепло, але великі питання залишаються. “У чому різниця?”Який з них краще?” і “Який з них краще??”

Тут ми порівняємо їх поглиблено і допоможемо вам з’ясувати.

Прозорі сонячні кришки для басейну

Прозорі накриття для сонячних басейнів безбарвні, тому вони не поглинають світло. Не поглинаючи сонячне світло, прозорі кришки не накопичують тепло. Будь-яке тепло, яке вони збирають, передається безпосередньо воді під накриттям.

Незважаючи на те, що прозора кришка залишається прохолодною, вода нагрівається через світло, що передає тепло воді. Різниця між звичайними прозорими кришками та сонячними кришками полягає в тому, що прозора сонячна кришка може допомогти утримати тепло, навіть коли сонце заходить.

Блакитні сонячні накриття для басейну

Сині сонячні накриття для басейну збирають тепло в крихітні бульбашки, а потім відправляють його у воду. Вони ефективніше затримують ультрафіолетові промені, ніж прозорі накриття, оскільки синій колір поглинає більше світла, ніж безбарвні накриття (1).

Сині сонячні накриття для басейну поглинають світло і тепло та допомагають ізолювати ваш басейн.

Обидва типи сонячних накриттів для басейнів можуть допомогти утримувати тепло, але очевидно, що сині накриття більш ефективні як для передачі тепла воді, так і для блокування виходу тепла назовні.

Порівняння деталей: Прозорі та сині сонячні накриття

Коли ви нагріваєте десятки тисяч галонів води, знання відмінностей між прозорими і синіми сонячними накриттями для басейну може заощадити гроші і підтримувати комфортну температуру у вашому басейні.

Виробництво тепла

Обидва накриття для басейну генерують тепло, але роблять це по-різному. Прозорі накриття залишаються прохолодними, але передають більше тепла воді. Щоб наочно побачити цей процес, подивіться, як ці кмітливі домовласники підвищили температуру свого невеликого басейну до 80 °F за допомогою прозорої кришки:

З іншого боку, сині накриття будуть нагріватися, одночасно передаючи тепло у воду. Це призводить до того, що сині накриття для басейнів самі генерують більше тепла, але також дозволяє менше тепла передавати прямо у воду. Хороша новина полягає в тому, що накриття басейну означає зниження витрат на обігрів басейну (1).

Накриття басейну, коли він не використовується, є найефективнішим засобом зменшення витрат на обігрів басейну. Економія 50%-70% можлива.

Переможець: З точки зору виділення тепла, прозорі накриття для басейнів мають кращі показники. Вони поглинають менше тепла, ніж сині накриття, і утримують його, допомагаючи зберегти воду теплішою.

Утримання тепла

Як прозорі, так і сині сонячні накриття допомагають басейнам зберігати тепло. Однак прозорі накриття виділяють більше тепла, оскільки самі не поглинають тепло. Блакитні накриття самі поглинають частину ультрафіолетових променів, тому вони утримують тепло, передаючи його менше у воду, ніж прозорі накриття (2).

Dark colors absorb a lot more heat than lighter ones because they absorb more light energy.

Переможець: Прозорі козирки утримують більше тепла, оскільки самі утримують менше тепла. Ви також можете виявити, що хімічні речовини у вашому басейні залишаються краще збалансованими, оскільки відбувається менше випаровування.

Ціна

Розмір і форма накриття для сонячного басейну визначають ціну. Сонячні козирки неправильної форми коштують дорожче, ніж базові прямокутники. Враховуйте конденсацію води в басейні та вартість хімікатів. Якщо прозорі накриття мають менше конденсату, хімікати довше зберігаються у воді.

Переможець: Обидва типи сонячних накриттів мають схожі ціни, але прозорі накриття виділяють менше хімікатів. Таким чином, прозорі кришки заощаджують гроші на інших витратах, пов’язаних з басейном.

Доступність

Ви можете придбати прозорі та сині сонячні накриття через Інтернет-магазини, великі магазини та місцевий магазин товарів для басейнів. Якщо у вас басейн стандартної форми, ви повинні мати можливість знайти синє покриття на складі. When you have a customized shape, you will need to order your pool cover to fit, regardless of the color.

Знайти прозоре накриття для басейну складніше. Магазини товарів для басейнів зазвичай мають на складі стандартні форми та розміри, але ви не знайдете їх у великих магазинах. Ви можете замовити прозорі накриття через Інтернет.

Переможець: Блакитні сонячні накриття легко доступні в більшості магазинів і в стандартних формах і розмірах для наземних і підземних басейнів.

Тривалість життя

Якщо ви дбайливо ставитеся до накриття для сонячного басейну, воно може прослужити багато років. Дві найбільш руйнівні сили для цих сонячних накриттів. це ультрафіолетові промені та хімікати для басейнів. Одним з недоліків синіх накриттів є те, що вони можуть поглинати ультрафіолетові промені і виділяти більше хімічних речовин, що призводить до їх швидкого зносу.

Будь-яке накриття для басейну може зазнати шкоди від сонця, але тип, який ви вибрали, може диктувати його довговічність.

Прозорі накриття не поглинають тепло і допомагають басейну утримувати воду та хімікати.

Переможець: Прозорі накриття мають довший термін служби, оскільки вони не поглинають ультрафіолетові промені так швидко, як сині накриття.

Остаточний вердикт

Найкращий вибір у суперечці між прозорими та синіми сонячними кришками очевидний. у прямому та переносному сенсі. Прозорі накриття для сонячних басейнів служать довше, коштують дешевше і зберігають більше тепла, ніж сині накриття.

Поширені запитання

Чи потрібен мені нагрівач, якщо у мене є синя сонячна кришка для басейну?

Якщо у вас є синя сонячна кришка, вам може не знадобитися обігрівач, але все залежить від ваших особистих температурних переваг для вашого басейну. Наявність обох може допомогти зберегти ваш басейн теплим, коли температура падає ввечері, і в регіонах з холодним кліматом.

Чи потрібно надягати кришку сонячного басейну щовечора?

Вам не потрібно надягати накриття для сонячного басейну щовечора, якщо температура залишається теплою. Однак тепла вода випаровується швидше, як і вода в сухих умовах, тому вам може не знадобитися доливати воду в басейн, якщо ви регулярно використовуєте накриття (3).

Чи можу я відремонтувати кришку сонячного басейну, якщо вона рветься?

У деяких випадках, так, ви можете відремонтувати накриття для басейну, якщо воно порвалося. Зазвичай це найкраще робити за допомогою водонепроникної стрічки або сантехнічної стрічки, яку ви можете знайти в будь-якому універмазі або замовити через Інтернет. Просто залатайте дірку або розрив, а потім переконайтеся, що накриття не тоне. Якщо ваш чохол не підлягає ремонту, ознайомтеся з нашим Посібником покупця тут з найкращими моделями року, щоб знайти якісну заміну.

 • Енергозберігаючі пристрої: Накриття для плавальних басейнів. Отримано з: https://www.енергія.gov/energysaver/swimming-pool-covers
 • Які кольори поглинають тепло? Отримано з: https://sciencing.com/colors-absorb-heat-8456008.html
 • Випаровування і клімат. Отримано з: https://serc.carleton.edu/integrate/teaching_materials/food_supply/student_materials/905

Lion Cub GO

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Cub GO™. найменший портативний сонячний електрогенератор з розеткою змінного струму та потужністю до 150 Вт. Підключайте все: від ноутбуків і ламп до фотоапаратів і невеликих блендерів. Забезпечте проєкти необхідною потужністю. Cub GO має найбільш портативну літієву батарею, яку ви можете взяти з собою в літак.

ЛЕВЕНЯ ЙДЕ НА ТЕ, ЩО МОЖЕ ПОТЯГНУТИ

Фактичний час роботи може відрізнятися

DSLR камера 10.5W

55 РК-ТЕЛЕВІЗОР 75 ВТ

Світлодіодна лампа4W

ЛЕВЕНЯЧЕ ЛЕВЕНЯ, ЩО ВІН МОЖЕ ЖИВИТИ

Фактичний час виконання може відрізнятися

10.5 Вт DSLR камера9 годин

5 Вт iPhone18 годин

40 Вт Дрон2 години

60 Вт Ноутбук1.3 години

55 75 Вт Телевізор1 Годин

4 Вт лампа для читання 20 годин

ПЕРЕВАГИ

Ви в дорозі, живете життям. Вам потрібен портативний заряд, який не відставатиме від вас. Lion Cub GO. це портативний банк живлення змінного струму, який можна брати з собою куди завгодно, де є вихід змінного струму, USB і 12 В для таких пристроїв, як телефон або планшет, а також для ноутбука або ігрового пристрою. Cub GO тут для вас.

Портативне живлення

З вихідною потужністю до 120 Вт-год і 150 Вт-год це найпотужніший акумулятор, дозволений для використання в літаках.

Безпека

Виготовлений з безпечного літій-іонного акумулятора. Ви можете використовувати його в приміщенні або на вулиці. Не виробляє жодних викидів.

Тривале використання

Тривалий життєвий цикл на рівні 1,000, що означає, що ви можете використовувати його знову і знову. Може тримати заряд місяцями.

Кілька виходів

Має звичайну розетку змінного струму, USB-A, USB-C та 12 В. Це означає, що ви можете заряджати різні пристрої.

Міцна конструкція для захоплення та перенесення

Досить компактний, щоб поміститися у вашій дорожній сумці, гаманці або портфелі, але досить міцний і потужний, щоб заряджати кілька пристроїв одночасно.

Вбудована вилка змінного струму

Завдяки вбудованому інвертору потужністю 150 Вт ви можете під’єднати багато побутових приладів, телевізорів, ноутбуків, радіоприймачів, дронів тощо.

Вбудований ліхтарик

Вбудований ліхтарик достатньо потужний, щоб ви могли бачити в темряві та подавати сигнали про допомогу.

Кілька варіантів заряджання

Заряджається від мережі змінного струму або від додаткової сонячної панелі. Це робить його екологічно чистим і не залишає вуглецевого сліду під час використання.

Безшумний

Тиша. це золото, як і Cub GO.

ВИХОДИ LION CUB GO

Кілька виходів дозволяють заряджати так багато різних пристроїв.

LION CUB GO SOLO KIT

(Необов’язково) Від чого заряджати його поза мережею?

Комплект Lion Cub GO Solo Kit поєднує Cub GO з 20-ватною сонячною панеллю, тож ви можете заряджати Cub GO будь-де, де є сонячне світло. Ідеально підходить для заряджання на пляжі, в горах чи будь-де, де світить сонце.

Включає в себе 1X Lion Cub GO 1X Cub GO 20-ватна сонячна панель

Нескінченна універсальність у нескінченних місцях

Незалежно від того, чи займаєтеся ви екстремальними видами спорту, чи просто прогулюєтеся парком, Lion Cub GO забезпечить вас портативною енергією. Потрібне живлення для ваших USB-пристроїв, таких як телефон або планшет, або живлення змінного струму для таких пристроїв, як ноутбук? У нас є все, що вам потрібно.

Cub GO. найменший портативний електрогенератор, який має не лише USB та 12В, але й вихід змінного струму! Підключайте все, що завгодно, від ноутбуків і ламп до фотоапаратів і блендерів потужністю до 150 Вт.

Крізь пісок, сіль і море

Cub GO. це не звичайний USB-павербанк. It stomps through the Sahara and the frozen tundra of Iceland and pushes the boundary of what a compact power bank is. У парі з сонячною панеллю Cub GO 20 цей дует електростанцій готовий до всього, що ви можете в них кинути.

Тримайте свої проекти довше з усією необхідною потужністю, коли вона вам потрібна. Cub GO забезпечує енергією інженерні та геодезичні бригади, дітей під час подорожей і в найскладніших ситуаціях.

ЯК ЛЕВЕНЯ ПЕРЕВЕРШУЄ ІНШИХ

 • У порівнянні з іншими подібними павербанками, Cub GO дійсно є окремим класом з виходом змінного струму та виходами USB і 12 В.
 • Cub GO має більше виходів, тому у вас є більше можливостей для живлення ваших пристроїв.
 • Якщо порівнювати потужність за ціною за одиницю, наш Cub GO дає вам найбільшу віддачу за ваші гроші.

Вага (фунти)

Розміри. Розміри (Д х Ш х В)

2 порти USB-A. 5 В @ 2.4A, QC 3.0

1X 12V автомобільна допоміжна розетка

1X бездротовий зарядний пристрій Qi. 5W

Тип акумулятора

Час заряджання (настінний)

Час заряджання (сонячна батарея)

Зберігання заряду

Життєві цикли

Ємність акумулятора. Ват-годин (Вт-год)

Вихід заряду акумулятора. Вт (Вт)

Вага (фунтів)

Розміри. Дюйми (Д х Ш х В)

Вихідна потужність. USB

2X USB-A 5V @ 2.4A, QC 3.01X USB-C 5V @ 2.4A

Вихідна потужність. 12V

FCC, частина 15, підрозділ B, RoHS, CE

Хімічний склад батареї

Ємність акумулятора. Ват-годин (Вт-год)

Вихід від акумулятора. Вт (Вт)

Життєві цикли

Збереження заряду

ЗМІННИЙ СТРУМ. Хв. Час заряджання (за допомогою кабелів Micro USB та адаптера живлення, що входять до комплекту)

Сонячна / постійний струм. Мінімум. Час заряджання (з сонячною панеллю Cub GO 20)

Lion Cub GO Intro

Безпечний, безшумний, поновлюваний

Портативний блок живлення

Lion Cub GO виготовлено з літієвого NMC, він безпечний і відповідає всім рекомендаціям TSA, тому ви можете брати його з собою в літак. Оскільки він не виділяє токсичних випарів, ви можете носити і використовувати його з собою, куди б ви не пішли. у вашому. сумочка, рюкзак, портфель, в приміщенні або на вулиці. Lion Cub GO проходить ретельне тестування від початкового проектування до виробництва і перед тим, як покинути стіни Lion Energy. Це частина нашої гордості продуктів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, наскільки безпечний літій, натисніть нижче.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Що таке Cub GO?

Легкий і міцний павербанк змінного струму з декількома портами для живлення різноманітних пристроїв. Він також має виходи USB і 12 В, і його можна брати з собою в літак.

Що живить Cub GO?

Ви можете заряджати DSLR камеру 9 годин, iPhone 18 годин, ноутбук 1 годину.3 години, LED-телевізор. 1 годину, лампу. 20 годин, дрон. 2 години або будь-який інший USB-пристрій, наприклад, ігрові приставки, планшети, бездротові колонки, USB-проектори тощо. Час зарядки може відрізнятися.

Як дізнатися, як довго Cub GO буде живити певний пристрій?

Cub GO має вихідну потужність 120 Вт-год. Щоб розрахувати, як довго Cub GO може заряджати пристрій, використовуйте цю формулу: Вт/Вт = Орієнтовний час роботи.

Наприклад, якщо ваш пристрій споживає 25 Вт, то Cub GO буде живити його трохи більше 4 годин (120 / 25 = 4.8).

Як довго Cub GO може тримати заряд?

Він буде підтримувати свій заряд протягом 3. 6 місяців без підзарядки. Це називається терміном придатності або терміном зберігання. Однак ми рекомендуємо використовувати його частіше. в дорозі, вдома, під час ігор або будь-де, де вам потрібна енергія.

Що таке вилка змінного струму?

AC означає змінний струм і іноді його називають джерелом живлення. Розетка змінного струму часто є стандартною електричною розеткою, яку можна знайти в будинках, і має силу струму 15 А. Розетка змінного струму перетворює електричний струм змінного струму з розетки для живлення того, що підключається до неї.

Що знаходиться в коробці?

Lion Cub GO, Посібник користувача, USB-кабель для зарядки (2 шт), адаптер для настінного зарядного пристрою (5 В @ 3.4A).

Що означає світлодіодний індикатор?

Це індикатор того, наскільки заряджений Cub GO.

1-е миготливе синє світло. ~10% 1 індикатор горить, 2-й блимає. 10%-20%2 індикатори світяться, 3-й блимає. 20%-30%3 індикатори горять, 4-й блимає. 30%-40%4 індикатори горять, 5-й блимає. 40%-50%5 індикаторів горить, 6-й блимає. 50%-60%6 індикаторів горять, 7-й блимає. 60%-70%7 світиться, 8-й блимає. 70%-80%8 індикаторів горить, 9-й блимає. 80%-90%9 вогнів увімкнено, 10-й блимає. 90%-100%10 індикаторів світиться. 100%

Як увімкнути вихід змінного струму на Cub GO?

Живлення змінного струму на Cub GO не вмикається автоматично, коли ви щось підключаєте до нього. Його потрібно увімкнути, натиснувши та утримуючи кнопку живлення змінного струму у верхній частині GO протягом 2 секунд. 3 секунди. Коли ліхтар увімкнений, на кнопці змінного струму світиться синій індикатор.

Як заряджати USB-пристрої?

Вихід USB вмикається натисканням кнопки індикатора живлення у верхній частині Cub GO, безпосередньо над виходом USB. Деякі пристрої мають наднизьку потужність заряджання через порт змінного струму. Cub GO може вимкнутися, якщо для зарядки пристрою потрібно менше 5 Вт.

Як користуватися ліхтариком?

Натисніть кнопку індикатора увімкнення протягом 2 секунд, щоб увімкнути / вимкнути світлодіодний ліхтарик. Існує 3 режими світлодіодного підсвічування. звичайне світло, стробоскоп та SOS, які можна перемикати з одного на інший натисканням кнопки.

Наскільки великий Cub GO?

Він важить лише 3 фунти і має розмір 12.6 Ш Х 6.3 H X 3.5 л, він може поміститися в більшості сумочок, бардачків, шухляд і багатьох інших невеликих просторах. Його легко поставити у ваші великі с. рюкзаки та комп’ютерні сумки.

Чи можу я взяти його в літак??

Так. Lion Cub GO є найбільшим павербанком або сонячним генератором, який дозволено використовувати на пасажирських літаках.

Як зарядити Cub GO?

Пристрій Lion Cub GO є частиною гордості компанії Lion Energy, яка створює чисті, безмежні, поновлювані джерела енергії для забезпечення вашого життя. Він призначений для підзарядки від традиційної мережі змінного струму або відновлюваних джерел. сонце.

Чи гучний Cub GO?

На відміну від інших блоків живлення, Lion Cub GO працює безшумно, що дозволяє вам спати вночі в таборі або створювати спокійне робоче середовище. GO використовує літієву батарею та потужний інвертор.

Наскільки потужний Cub GO?

Він має інвертор на 150 Вт, що означає, що він видає 150 Вт потужності за один раз. Це дозволить заряджати багато пристроїв, включаючи радіостанції, ліхтарі, дрони, рації, камери, ноутбуки тощо. Ви можете запускати нові T.V вистачить для перегляду цілого фільму.

Чи можна заряджати кілька пристроїв одночасно?

Ви можете використовувати всі виходи одночасно. Отже, два пристрої заряджаються від USB-портів, ще один пристрій заряджається від гнізда прикурювача на 12 В, ще один пристрій працює від штепсельної вилки на 110 В (це може бути T.V.) та іншим пристроєм, що заряджається через USB C.

Чи можу я заряджати його за допомогою звичайного зарядного пристрою для телефону?

Lion Cub GO був розроблений для роботи з будь-яким зарядним пристроєм для мобільних телефонів з роз’ємом micro USB. Це те, що сьогодні використовують більшість телефонів.

Що таке USB-C?

Це зарядний порт, який використовують усі нові телефони. Всі телефони Android перейдуть на цей тип роз’єму. Він здатний обробляти більшу потужність. Lion Energy додала цей порт, щоб Cub GO залишався на передовій технологій на довгі роки.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ.

Дякуємо, що залишили відгук!

Ми дуже вдячні за ваш внесок. Поділіться з друзями, щоб вони теж могли насолоджуватися ним!

Працює

Ще не довелося користуватися пристроєм, але я його протестував. Працює ідеально. Сподіваюся на такий же успіх, коли він мені дійсно знадобиться.

Хороший пристрій

Хороший, але дуже розчарований, коли дізнався, що він зроблений у Китаї, а не в США.

Відгук про cub Go

Кількість часу використання цього для живлення світла мене здивувала. 2 години на флуоресцентних лампах, що є нормальним для світлодіодних ламп. 1500 люменів. Забезпечує два заряди від 18-вольтової батареї Milwaukee Bsttery

Вбив 2 вентилятори 🙁

Мав великі надії. Гадаю, мені потрібно дотримуватися пристроїв Pure Sine!

Чудове портативне джерело живлення

Щойно купив це в Costco, і я дуже задоволений. Це дуже хороший розмір для моїх потреб (основна потужність для музики під час катання на човні або кемпінгу), і він поставляється з великою сонячною панеллю. Я протестував усі виходи, і всі вони працюють, як очікувалося, за одним винятком: коли я підключаю шнур USB C до свого MacBook Pro, він не заряджає Mac, але якщо я використовую адаптер USB C до USB A на цьому порту, він заряджається. Дивно. Все інше заряджається чудово: iPhone 12, AirPod Pros, фітнес-кільце Ouring, 12-вольтовий зарядний пристрій для iPhone та адаптер змінного струму для MacBook Pro, підключений до виходу змінного струму. Я ще не перевіряв довговічність зарядки, але це не є великою проблемою, оскільки я можу тримати CUB GO зарядженим за допомогою сонячної панелі, поки заряджаю свої пристрої. Знову ж таки, не розраховуйте на вентилятори та холодильники з цією річчю. Він ідеально підходить для звичайних USB та невеликих пристроїв змінного струму. Настійно рекомендую.

Безпечний. Безшумний. Поновлювана. Потужність.© 2023 Lion Energy

Сонячна панель для сараю? Як живити інструменти, змінний струм, розетки (повний посібник)

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Використання сонячних панелей для електропостачання сараю або для живлення обладнання. це чудовий спосіб зменшити залежність від електромережі та знизити викиди вуглекислого газу у вашому домогосподарстві.

Встановлюючи сонячні панелі на господарських будівлях, у вас є чудовий спосіб скористатися податковими пільгами на сонячні панелі, а також одночасно зменшити свої рахунки за комунальні послуги.

Можна встановити панелі, які забезпечують електроенергію на вимогу в поєднанні з акумуляторними батареями, і в залежності від розміру вашої господарської будівлі або сараю, ви можете генерувати сонячну енергію, призначену для доповнення або навіть заміни електроенергії з електромережі.

У цьому повному посібнику пояснюється, як встановити сонячну панель для електропостачання сараю, а також як забезпечити перетворення енергії таким чином, щоб вона могла використовуватися приладами змінного струму, електроінструментами тощо.

Чи потрібна сонячна панель для сараю? Переваги та недоліки

Багато людей запитують себе, чи дійсно варто інтегрувати сонячну панель для виробництва електроенергії для навісу.

Ну, все залежить від того, що ви хочете.

(Зображення: Фото Емілі Борен 16 )

Системи сонячних панелей можуть виробляти електроенергію, яку можна зберігати і використовувати по всій вашій власності, а не тільки в сараї.

Але, незалежно від того, чи є у вас дахова сонячна система чи ні, за допомогою сонячних панелей на господарській будівлі ви можете отримувати енергію за частку вартості встановлення сонячних панелей на даху вашого будинку. 11,13

Однак у цього виду енергії є деякі недоліки. Загалом, сонячні панелі вважаються екологічно чистими та “чистою енергією” через те, що під час виробництва електроенергії не відбувається жодних викидів.

На жаль, це не так, коли йдеться про видобуток і збір матеріалів для їх виготовлення, а також про викиди від виробництва та утилізації, які можуть накопичуватися.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Розглядаючи будь-яке альтернативне джерело енергії, не менш важливо враховувати вуглецевий слід, який залишають сонячні панелі, починаючи від способу видобутку мінералів, необхідних для виробників сонячних панелей, процесу виробництва сонячних панелей і закінчуючи визначеним терміном служби сонячної панелі. 12,10

Переваги сонячної електростанції

 • Низькі витрати на обслуговування.
 • Екологічно безпечний.
 • Зменшує залежність від електромережі.
 • Ви можете заробити гроші, продаючи зайву енергію.
 • У вас буде безкоштовна електроенергія.

Недоліки сонячної електростанції

 • Ви можете втратити, якщо витратите мало; тому це передбачає великі початкові інвестиції.
 • Для сонячних панелей потрібен великий дах.
 • Сонячні панелі мають помірну вихідну потужність.
 • Вам може знадобитися отримати дозвіл на встановлення сонячної системи.
 • Панелі потребують частого чищення

Повні комплекти сонячного освітлення для сараїв: Комплект сонячної електростанції для сараю

Купівля комплекту сонячних панелей настійно рекомендується споживачам, які не впевнені, що сонячних годин, які вони отримають, буде достатньо для задоволення їхніх потреб у сонячній енергії, тому що це допоможе вам усунути здогадки.

Знання того, як підібрати контролер заряду, правильні колектори та необхідний комплект сонячної електростанції для сараю з акумулятором, може бути корисним для вас. 7

Вам може знадобитися живлення змінним струмом, тому вам знадобиться інвертор, який перетворює напругу постійного струму в змінний струм для зовнішніх сонячних каналів. 1

Всі вищезазначені компоненти повинні бездоганно працювати разом, тому рекомендується, щоб підключення виконував професійний електрик або спеціаліст з сонячної енергетики.

Сонячні комплекти можна знайти в місцевих або онлайн компаніях, просто ввівши в пошук “сонячні комплекти.

Вони допоможуть вам визначити вартість вашої сонячної системи, запропонують інформацію про те, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку, скільки енергії виробляє кожна сонячна панель, а також підкажуть, як встановити сонячну панель, коли ви будете готові.

Спробуйте знайти в Інтернеті відгуки від довгострокових власників, а перед покупкою сонячної панелі ознайомтеся з гарантійними зобов’язаннями виробника та умовами заміни.

Комплекти сонячних панелей: Комплекти для сонячної кабіни

Комплекти сонячних панелей містять всі основні компоненти, необхідні для встановлення повної сонячної енергетичної системи. 5 Компоненти включають кабелі, акумуляторні батареї, сонячні панелі, кріпильні елементи, а також контролер заряду або інвертор живлення.

Комплект сонячних панелей можна розділити на два основних типи, а саме: автономні сонячні комплекти та комплекти з підключенням до електромережі. 6

В автономних електростанціях забезпечується безперебійне електропостачання, в тому числі завдяки батареям, які здатні накопичувати електроенергію, забезпечуючи резервне живлення під час перебоїв у подачі електроенергії та після заходу сонця. На відміну від них, мережеві сонячні системи мають менше компонентів, тому їх легше встановлювати, і вони зазвичай не мають резервного джерела живлення.

Встановлення сонячних панелей на даху

Якщо ви ретельно дотримуєтесь інструкцій та маєте необхідні інструменти, встановлення сонячних панелей є дуже простим і зрозумілим.

Нижче наведено покрокову інструкцію про те, як ви можете самостійно встановити навіс для сонячних панелей.

Встановлення кріплення

Встановлення кріплення. це перше, що слід зробити в процесі встановлення навісу для сонячних панелей. Цей фундамент завжди забезпечує підтримку та стабільність.

Завжди слід враховувати мету, з якою встановлюються фотоелектричні панелі (полікристалічні або монокристалічні). 2

Сонячні панелі не повинні дивитися ні на схід, ні на захід. Сонячні панелі в північній півкулі завжди повинні бути звернені на південь, оскільки це оптимальний напрямок, де отримують найбільше сонця, а країни з південної півкулі повинні повертати свої сонячні панелі на південь.

Монтажний каркас слід трохи відрегулювати від 18 до 36 градусів.

Встановіть сонячні панелі

За допомогою болтів і гайок закріпіть сонячну панель на змонтованій конструкції. Вся конструкція затягнута, щоб забезпечити її довговічність і міцність.

Розміщення електричної проводки

Наступне, що потрібно зробити, це провести електричну проводку. При прокладанні кабелів здебільшого використовуються універсальні роз’єми, оскільки їх можна використовувати з будь-яким типом сонячних панелей.

Паралельне підключення: Напруга завжди залишається однаковою при паралельному підключенні. Все, що вам потрібно зробити, це з’єднати позитивні клеми з позитивними клемами.

Потім, негативні клеми з негативними клемами.

Послідовне з’єднання: На відміну від паралельного з’єднання, при послідовному з’єднанні напруга зростає. Для цього ви підключаєте негативний провід одного фотомодуля до позитивного модуля іншого фотомодуля.

Приєднайте сонячний інвертор до системи

Це потрібно зробити обов’язково. Підключіть позитивну клему від сонячної системи до позитивної клеми інвертора, а негативну клему. до негативної клеми інвертора. З’єднайте вхід мережі та сонячну батарею для генерації електроенергії.

Підключіть сонячний інвертор до акумулятора

З’єднайте позитивну клему сонячного інвертора з позитивною клемою акумулятора, а негативну клему. з негативною клемою інвертора. Акумулятор необхідний для резервного копіювання, якщо ви хочете зберігати сонячну систему поза мережею.

Підключення сонячного інвертора до електромережі

Для підключення головного розподільного щита живлення потрібно використовувати стандартний штепсельний роз’єм. 15 Потім підключіть вихідний провід до електричної плати.

Увімкніть сонячний інвертор

Після того, як ви закінчите з підключенням та прокладанням кабелів, увімкніть інвертор на головному вимикачі будинку та насолоджуйтеся безкоштовною відновлюваною зеленою сонячною енергією.

Як підключити сонячну панель до акумулятора

Найпростіший спосіб підключення сонячної панелі до акумулятора. це підключення позитивної клеми акумулятора до позитивної клеми сонячної панелі.

Потім негативний провід сонячної панелі підключіть до негативної клеми акумулятора.

Це має бути легко для вас, якщо ви розумієте, що таке паралельне та послідовне з’єднання батарей, і як підключати сонячні панелі.

Установка сараю: Встановлення даху сараю для сонячних панелей

Сонячні панелі не можна просто встановити на будь-який тип даху. Ось чому тип вашого даху зазвичай запитують, коли ви вирішили перейти на сонячну енергію.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Отже, давайте зануримося в найбільш підходящі покрівлі для встановлення сонячних панелей для сараю. 4

Черепичні дахи

Ці види дахів можна знайти в багатьох частинах світу. Якщо у вас є такий дах або ви плануєте його побудувати, то робота з професіоналом при встановленні сонячної панелі буде дуже важливою, оскільки цей тип даху дуже крихкий.

Відстань, на яку будуть підняті панелі, сильно залежить від матеріалів, з яких виготовлена конкретна черепиця. Наприклад, у цьому сценарії черепичні дахи мають такі матеріали, як метал, шифер, бетон, глина, кераміка та синтетичний кедр.

Черепичні дахи можуть бути підходящим вибором завдяки своїй енергоефективності та довготривалому ефекту, однак вони дорожчі за інші покрівельні матеріали.

Дерево

Дерев’яний дах може бути повністю плоским або включати черепицю під кутом. Хоча деревина може бути варіантом для багатьох власників, ви повинні враховувати той факт, що деревина може бути пошкоджена погодою, шкідниками або навіть пожежею.

Тому дерево. не найкращий варіант при встановленні сонячних панелей.

Металева фальцева покрівля

Простий монтаж поставляється з більш низькою вартістю, металеві дахи з фальцевим кріпленням цих видів дахів роблять масив панелей дуже простим і легким в обслуговуванні. Для підвищення енергоефективності металеві дахи допомагають відбивати сонячне світло на сонячні панелі.

Композитна черепиця

Композитна черепиця є найпоширенішим і, мабуть, найбільш підходящим дахом для встановлення навісу для сонячних панелей. Вони найдоступніші за ціною, довговічні, а також доступні в різних кольорах, наприклад, коричневий, зелений мисливець та атлантичний блакитний.

Більшість композитних черепиць мають 30-річну гарантію, але якщо ваша черепиця старша за 15 років, рекомендується придбати нову перед встановленням сонячних панелей.

Дьоготь і гравій

Дьогтеві та гравійні дахи виготовляються з руберойду, гарячого дьогтю та ламінованих шарів листів на основі асфальту. Ці дахи дуже важкі, тому при встановленні сонячних панелей у вашому будинку або в комерційній будівлі необхідна додаткова підтримка.

Цей тип даху є популярним вибором, оскільки він економічний, довговічний і довгостроковий.

Як утеплити сараї з кондиціонером

Більшість сараїв знаходяться далеко від будинку, і може знадобитися багато праці та коштів, щоб розширити з’єднання від основного будинку до сараю. Існують різні способи ізоляції кондиціонера на сонячних батареях для сараю.

Наприклад, якщо у вас є вікно, ви можете використовувати його для кондиціонера, портативного кондиціонера або навіть міні-комплекту сонячних панелей, якщо ви зробите собі маленький рай у сараї.

Якщо ви обираєте віконний кондиціонер. Потім вам потрібно закрити щілини від вікна та утеплити зовнішні та внутрішні стіни за допомогою пінопласту зі скловолокна.

Ізолюйте двері, щоб уникнути виходу холодного повітря, і, нарешті, використовуйте сипучу суміш для покриття стелі та жорстку пінопластову ізоляцію для покриття підлоги.

Сонячна теплиця

У сучасному світі енергію, яку отримують від сонця, можна зберігати і вкладати в різні значущі речі. Сучасні фермери вирішили перейти на сонячну енергію, об’єднавши сільське господарство з сонячною енергією за допомогою сонячної теплиці.

(Зображення: USDA Photo by Preston Keres 19)

Сонячна теплиця. це просто приміщення, де зберігаються овочі, фрукти та квіти, і де створюються несприятливі кліматичні умови для їх виробництва та росту.

Переваги сонячної теплиці

 • Стримує токсичні викиди парникових газів, тому корисна для навколишнього середовища
 • Це дешевше в обслуговуванні

Недоліки сонячної теплиці

Сонячна панель для сараю: Скільки сонячної енергії мені потрібно?

Кількість сонячної енергії, яка вам потрібна, сильно залежить від того, для чого ви її використовуєте. Наприклад, для чотирьох стельових світильників вам знадобиться 240 Вт, для планшета або смартфона. 10 Вт, а для роботи комп’ютера. 600 Вт.

Додайте потребу в навісі, а потім розрахуйте необхідну потужність. 9

Невеликі сараї потребують менше енергії, ніж великі сараї. Ви можете розрахувати кількість сонячних панелей, необхідних для вашого сараю, після того, як вирішите, що ви збираєтеся робити з сараєм, і чи буде вся енергія надходити від сонячних панелей, чи у вас є інші джерела світла та енергії.

(Зображення: Фото Майка Бруммера 20 )

Наприклад, ви хочете, щоб ваша сонячна панель робила наступне: 3

 • Лампа: 60 Вт
 • Принтер: 400 Вт
 • Планшет або смартфон: 10 Вт
 • Інтернет-маршрутизатор: 10 Вт
 • Кавоварка: 60 Вт
 • Комп’ютер: 600 Вт
 • Чотири верхні ліхтарі: 2200 Вт

Для всього вищезазначеного знадобиться близько 3880 Вт потужності. Ви можете виявити, що однієї сонячної панелі або набору сонячних панелей може бути недостатньо для задоволення ваших потреб в енергії.

У цьому випадку вам доведеться знайти комплекти сонячних панелей різних розмірів, і якщо ви не можете знайти жодного комплекту, ви можете придбати окремо стоячу сонячну панель і підключити її до тієї ж мережі, яка живить ваш сарай.

Як протестувати сонячну панель для сараю

Як перевірити сонячну панель на потужність для сараю, ви можете використовувати мультиметр. Мультиметр. це електронний прилад, який використовується для вимірювання сили струму, напруги та опору електричного кола.

Просто підключіть мультиметр до виходу сонячної панелі та перевірте струм і напругу вашої сонячної панелі. 8

Чи може сонячний генератор живити сарай?

Сонячний генератор. це екологічний та економічний вибір для забезпечення сонячної енергії для вашого сараю. Він невеликий, компактний і простий у використанні.

Сонячний генератор виробляє електроенергію з сонячного світла, і він може не тільки живити ваш сарай, але й ваш будинок.

Як провести електрику до сараю: Електрична розетка для сараю на сонячних батареях

Наявність електрики у вашому сараї є обов’язковою умовою, особливо якщо ви проводите там багато часу. Вам знадобиться розподільна коробка, герметичний трубопровід, електричний дріт, вимикачі, світильники та електричні розетки.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Тепер, коли у вас є всі необхідні інструменти, давайте перейдемо до покрокового керівництва про те, як провести електрику до сараю.

Використовуйте правильний трубопровід

Правильний і затверджений трубопровід для використання. це герметичний трубопровід. Завжди з’ясовуйте, чи існує код, що стосується підземних ліній електропередач.

Не турбуйтеся про лінії замерзання, оскільки ви маєте справу не з трубами, що несуть воду, а з електрикою.

Переконайтеся, що у вас є більше кабелепроводу, ніж потрібно, тому що він буде підключений до розподільної коробки. Електрична ізоляційна стрічка використовується для протягування дроту в трубі, а якщо вам важко тягнути дріт, то є мастило, яке використовується для полегшення вашої роботи.

Але ви завжди повинні переконатися, що мастило висохло, перш ніж підключати дріт до основної коробки.

Дріт

Ви не можете використовувати кабель в оболонці всередині каналу. Використовуйте ізоляційну стрічку, щоб витягнути три неізольовані дроти в канал, тобто білий дріт для нейтралі, чорний для гарячого або жильного дроту, і, нарешті, зелений для заземлення.

Комутаційна коробка

З міркувань безпеки вимикач слід розміщувати всередині будинку. Можливо, ви захочете вимкнути електрику, коли поїдете у відпустку. Розподільна коробка підключена до вашого кабелепроводу.

Підключіть вимикач до домашнього електричного щита після того, як ви безпечно встановили всю проводку.

Риття траншеї

Ви можете орендувати траншейний екскаватор для копання траншеї або просто не поспішати копати самостійно. Якщо ви вирішили копати самостійно і в кінцевому підсумку знайшли великий камінь, і у вас немає динаміту, щоб його підірвати, просто обкопайте його навколо.

А потім закопайте трубопровід.

Електропроводка сараю

Визначте найкраще місце для розподільної коробки. Тримайте електричні розетки, розподільні коробки та вимикачі разом.

Підключення контуру до вимикача і розподільного щитка

Виберіть одне вікно і просвердліть отвір, достатній для прокладання герметичного кабелю. Нарешті, підключіть провід до розподільчої коробки, і у вас буде світло у вашому сараї.

Деяким людям може здатися, що сонячні батареї є більш дорогим видом електроенергії порівняно з їх відносно мізерною продуктивністю. Може бути дешевше, якщо електрика буде підведена від головного будинку до сараю, якщо сарай знаходиться ближче до будинку.

Але якщо сарай знаходиться далеко від будинку, вам слід розглянути можливість встановлення сонячної панелі для сараю.

Як довго служать сонячні панелі?

При регулярному обслуговуванні та чищенні високоякісна сонячна панель може прослужити до 20-25 років. Можливо, з часом вам доведеться їх замінити, коли їх пластикові оболонки стануть твердими або зовнішні дроти піддадуться корозії.

Що робить сонячна панель?

Для тих, хто задається питанням: “Що робить сонячна панель??” Сонячні панелі просто перетворюють сонячне світло в електрику.

Чи можлива сонячна енергія для невеликого сараю?

Так, це може бути. Щомісячна потреба в сонячній енергії для невеликого сараю становить близько 45 кВт-год, і для цього потрібно від однієї до трьох сонячних панелей потужністю 300 Вт.

Типи роз’ємів для сонячних панелей, коли використовувати кожен з них (і коли не варто)

фактів про сонячну енергію, які можуть змінити цивілізацію, якою ми її знаємо (з цитатами)

Найкращий кут для сонячних панелей (напрямок): Кожна державна поштовий індекс (розрахунок азимутального кута)

Проектування системи сонячних панелей: Подивіться, як це насправді працює (фотоелектрична система)

Чи потрібні сонячні панелі прямі сонячні промені? Ні, але це важливо (дуже важливо)

Чи збільшує сонячна енергія вартість будинку? Так, але не все так просто (дізнайтеся, скільки)

Як довго служать сонячні панелі? Тривалість життя кожного типу, батареї,

Посилання

1 Energy Development Co-operative Limited. (2023). Інструмент для визначення розміру кабелю постійного струму. Сонячний вітер.Чи варто купувати сонячні батареї?ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. Отримано 2 травня 2023, з

2 Вікіпедія. (2023, 14 квітня). Фотоелектрична система кріплення. Вікіпедії. Отримано 02 травня 2023, з

3 ЕЛЕКТРИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ. (2023). Повний посібник про встановлення сонячних панелей. Покрокова процедура з розрахунковими схемами. ЕЛЕКТРИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ. Отримано 02 травня 2023, з

4 Wallender, L. (2022, 21 листопада). Чи вартий сонячний сарай того? Дізнайтеся про витрати та встановлення. ЗАБОРОНЯЄ ДІМ. Отримано 2 травня 2023 р. з

5 Riley, C. (2021, 17 лютого). 6 найкращих комплектів сонячних панелей 2023 року, переглянуто. Зеленіший вибір. Отримано 02 травня 2023 р. від

6 Gerhardt, N. (2023, 01 травня). Додавання сонячної енергії для сараїв. сімейний майстер на всі руки. Отримано 02 травня 2023 з

7 ECOFLOW. (2023, 01 21). Огляд 5 найкращих комплектів сонячних панелей для вашого сараю в 2023 році. ECOFLOW. Отримано 02 травень 2023 з

8 Едвардс, Л. (2022, 11 жовтня). Сонячні панелі для сараїв. все, що потрібно знати. Ідеальний будинок. Отримано 02 травня 2023, від

9 Bopray, A. (2022, 06 грудня). Скільки сонячної енергії мені потрібно для мого сараю? Сьогоднішній домовласник. Отримано 02 травня 2023, з

10 тигрових сараїв. (2021, 08 березня). СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ САРАЇВ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ. Тигрові сараї. Отримано 02 травня 2023 року з

11 Кухта, Д. M. (2022, 14 березня). Чи варто купувати сонячні панелі для свого сараю? Treehugger. Отримано 02 травня 2023 р. від

12 U.S. Управління енергетичної інформації. (2022, 25 лютого). Пояснення Solar. ОВД. Отримано 02 травня 2023, з

13 Вікіпедія. (2023, травень). Сонячна панель. Вікіпедія. Отримано 02 травня 2023, з

14 Вікіпедія. (2023, 29 квітня). Послідовні та паралельні схеми. Вікіпедія. Отримано 02 травня 2023, з

15 КОЙН-КОЛЕДЖ. (n.d.). ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ТИПИ ЕЛЕКТРИЧНИХ РОЗЕТОК. КОЙНЕ КОЛЕДЖ. Отримано 02 травня 2023, з

18 Джеремі Левін. Атрибуція 2.0 Загальний (CC BY 2).0). Змінено розмір, змінено формат. Flickr. Отримано з

19 USDA Фото Престона Кереса. Flickr. Отримано з

20 Фото Майка Бруммера. Flickr. Отримано з

Портативні сонячні генератори. це тихе, зелене рішення для живлення під час перебоїв з електрикою або під час екскурсій без електромережі. Найкращі генератори відрізняються за розміром, потужністю та ємністю акумуляторів.

By Donna Smith | Updated Mar 2, 2023 5:36 PM

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Використання енергії сонця для створення резервного живлення. альтернатива паливним газовим генераторам або двопаливним генераторам. Найкращі генератори на сонячних батареях легко транспортуються, безпечні у використанні в приміщенні та на вулиці, а також майже безшумні під час роботи.

Хоча газові генератори мають більшу потужність, вартість палива є дорогою і не завжди доступною. Замість того, щоб використовувати газ, дизель або пропан, сонячний генератор збирає енергію від сонця і зберігає її в акумуляторі великої ємності. Читайте далі, щоб дізнатися про деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку для комфортної ночівлі вдома або наступної подорожі.

 • НАЙКРАЩА ЗАГАЛЬНА:Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ БУКВА: Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X
 • НАЙКРАЩА ПОТУЖНІША:Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МАЛОГО БУДИНКУ: портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт/год
 • НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВЕЛИКИХ БУДИНКІВ: Портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ БУДИНКІВ НА ВІДКРИТОМУ повітрі: сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

огляд, bluetti, ac200p, електростанція, 2000

Перш ніж купувати сонячний генератор

Портативність найкращих сонячних генераторів робить їх ідеальними для подорожей, кемпінгу та заходів на свіжому повітрі, оскільки їх легко пакувати, зберігати та переміщати. Агрегати також є надійним резервним джерелом на випадок надзвичайних ситуацій вдома через суворі погодні умови або відключення електроенергії.

Хоча сонячні генератори є екологічно чистим джерелом енергії, вони мають обмеження через малу потужність і повільну перезарядку. Енергія, яку виробляє сонячний резервний генератор, може годинами підтримувати світло та роботу портативних телевізорів та електронних пристроїв, таких як смартфони та ноутбуки. Однак вони не забезпечують достатньої потужності для одночасного або тривалого запуску всіх великих електроприладів у будинку.

Як ми тестували найкращі сонячні генератори

Ми дослідили найбільш затребувані сонячні генератори у відповідних категоріях і виявили, що найкращі моделі визначаються їх типом, вихідною потужністю, вагою, портами та іншими спеціальними функціями, включеними в окремі бренди.

Під час пошуку найкращих сонячних генераторів найбільш популярними серед користувачів виявилися портативні варіанти завдяки їхній великій потужності та універсальності. Хоча резервні генератори не такі популярні, вони забезпечують достатню потужність для великих приладів і стануть у пригоді в разі відключення електроенергії. Незалежно від типу, вищезазначені генератори мають потужність від 115 до 2000 Вт-год залежно від потреб у електроенергії.

Деякі моделі досить легкі, щоб брати їх з собою в походи, тоді як інші можуть бути занадто важкими для транспортування, але всі генератори оснащені великою кількістю розеток, включаючи USB, змінний струм (AC), постійний струм (DC), автомобільні та настінні порти. Крім того, ці сонячні генератори можна швидко заряджати від розетки, автомобільного зарядного шнура або за допомогою сонячної енергії. Хоча більшість з цих варіантів не включають сонячні панелі, багато з них мають РК або сенсорні екрани, ручки для перенесення, синусоїдальні інвертори або технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Наш найкращий вибір

У всьому світі попит на сонячну енергію продовжує зростати. Зараз саме час подумати про те, щоб вжити заходів для забезпечення доступу до відновлюваного джерела енергії для відпочинку та готовності до надзвичайних ситуацій. Наступні продукти представляють одні з найкращих сонячних генераторів, вироблених відомими брендами, з точки зору розміру, потужності, ємності акумулятора та спеціальних функцій.

Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000

Портативний сонячний генератор Jackery забезпечує екологічно чисте рішення для відпочинку на природі та готовності до надзвичайних ситуацій. Батарея забезпечує більшу потужність 1000 Вт (Вт), з піковою потужністю 2000 Вт. Він оснащений літієвою батареєю ємністю 1 002 Вт-год на додаток до трьох стандартних розеток змінного струму з чистою синусоїдою для додаткової потужності для одночасного живлення декількох приладів змінного струму.

Сонячний генератор Jackery також включає в себе технологію MPPT для більш швидкої сонячної підзарядки. Користувачі можуть заряджати генератор від сонячних панелей, розетки або іншого генератора. Час підзарядки становить близько 17 годин з однією сонячною панеллю та 8 годин з двома сонячними панелями, але варіюється залежно від місця розташування, температури та погоди.

Цей сонячний електрогенератор забезпечує достатню кількість енергії для побутової техніки, медичних приладів, комп’ютерів, систем безпеки та освітлення. Мандрівники автофургонів не потребують додаткових налаштувань для живлення міні-холодильників, портативних кавоварок, пелетних коптилень тощо. Включаючи ручку, генератор має розміри 13.1 дюйм завдовжки 9.2 дюйми в ширину на 11.1 дюйм глибиною і вагою 22.04 фунти. Він повністю укомплектований адаптером змінного струму, кабелем автомобільного зарядного пристрою, кабелем паралельного адаптера SolarSaga та інструкцією користувача. Сонячні панелі продаються окремо.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 1,002 Вт-год; 1,000 Вт (до 2,000 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 3 порти змінного струму, порт автомобільного зарядного пристрою, порт паралельного адаптера SolarSaga
 • Має кілька вихідних портів, зокрема 2 USB-C, 2 USB та 1 автомобільний порт постійного струму
 • Можна заряджати від сонячної енергії, настінної або автомобільної розетки чи генератора
 • Повна зарядка займає від 8 до 17 годин, залежно від кількості підключених панелей
 • Безпечний для використання з побутовими приладами, медичним обладнанням, комп’ютерами, системами безпеки та освітлювальними приладами
 • Деякі користувачі повідомляють про труднощі із заряджанням деяких електронних пристроїв за допомогою цього продукту
 • Висока ціна; сонячні панелі не входять до комплекту і їх потрібно купувати окремо

Придбайте сонячний генератор Jackery на Amazon, Lowe’s або Jackery.

Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X

Ергономічна ручка та легка вага забезпечують портативність цього сонячного генератора від Aimtom. Однак, лише при 3.48 фунтів і розміром 7.67 дюймів в довжину на 6.73 дюйми в ширину на 3.Глибиною 54 дюйми, цей невеликий сонячний генератор не жертвує потужністю, враховуючи ємність літій-іонного акумулятора генератора 155 Вт-год, який забезпечує 100 Вт з максимальною потужністю 180 Вт.

Вбудована система управління акумулятором захищає електроніку від пошкодження під час заряджання генератора, а також дозволяє користувачам заряджати або живити кілька невеликих електричних пристроїв одночасно. Цей портативний сонячний генератор може живити такі прилади, як світильники, ноутбуки, мобільні телефони, планшети, дрони, кулери, вентилятори та апарати CPAP.

Заряджайте генератор через розетку, автомобільний порт або сонячну панель (не входить до комплекту), враховуючи, що час заряджання залежить від місця, часу та погоди. У комплекті також є адаптер для прикурювача на 12 В постійного струму, автомобільний зарядний адаптер, інструкція з експлуатації та адаптер для зарядки від розетки.

Характеристики продукту

 • Тип Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти в комплекті: Розетка 110 В змінного струму, 3 USB-порти та 3 виходи 12 В постійного струму
 • Ергономічна ручка та підтримка природи, з вбудованою системою управління акумулятором
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки або автомобільного порту
 • Прикурювач, настінний та автомобільний зарядний адаптер входять до комплекту

Придбайте сонячний генератор Aimtom на Amazon або Aimtom.

Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150

Вага 37.Портативний сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 вагою 9 фунтів має літій-іонну батарею ємністю 1500 Вт-год з максимальною потужністю 1000 Вт. Велика вихідна потужність цього генератора робить його незамінним зеленим і чистим джерелом енергії для домашнього використання, кемпінгу, катання на човнах та подорожей поза мережею. Користувачі можуть покладатися на нього для заряджання більш потужних пристроїв, таких як мікрохвильові печі, фени та блендери.

Цей портативний сонячний генератор заряджається приблизно за 8 годин від розетки та приблизно за 5-10 годин від сонячної панелі (продається окремо). Він має розмір приблизно 14.6 дюймів завдовжки 6.5 дюймів завширшки на 14.глибиною 4 дюйми, має чотири USB-виходи, дві розетки змінного струму, автомобільний порт і ручку для перенесення. Він також включає настінний зарядний пристрій змінного струму, фотоелектричний зарядний кабель та посібник користувача.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 1,500 Вт; 1,000 Вт
 • Порти включені: USB-порт, 2 вихідних порти змінного струму та автомобільний порт 12 В
 • Зелене джерело енергії, яке чудово підходить для тих, хто хоче екологічно чистий варіант
 • Підходить для використання з великою побутовою технікою, в тому числі кухонною, та іншою побутовою електронікою
 • Має вбудовану ручку для перенесення; підходить для зовнішнього використання
 • Деякі користувачі кажуть, що пристрій раптово перестає реєструвати використання потужності
 • Призначений для легкого використання; при надмірному використанні пристрій може перестати працювати

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 на Amazon або Maxoak.

Портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт-год

R150i від Rainier. чудовий сонячний генератор для домашнього використання, здатний живити дрібну побутову техніку, ноутбуки, електроінструменти, планшети та смартфони, дрони, камери, ліхтарі, колонки та фари. Розмір приблизно 10 дюймів в довжину, 6 дюймів в ширину, 4 дюйми в глибину і вагою 3.75 фунтів, легкий і портативний, з вбудованою ручкою для перенесення та ліхтариком.

Оскільки цей акумуляторний генератор для домашнього використання є екологічно чистим джерелом енергії, покупцям не потрібно заправляти його газом, пропаном або дизельним паливом. Це означає, що вони можуть не очікувати шуму або випарів у невеликих будинках. Він живиться від літій-іонного акумулятора і має ємність 155 Вт-год.

Панель управління генератором містить традиційну побутову розетку та три USB-порти, поєднані з трьома 5.5 міліметрових виходів 12В. Сонячний генератор включає в себе розетку та автомобільний зарядний пристрій, а також забезпечує можливість використання сонячних панелей, хоча сумісні панелі продаються окремо. Час перезарядки залежить від місця розташування, температури та погоди.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти в комплекті: 3 порти постійного струму, 1 настінний порт і 3 USB-порти
 • Підходить для невеликих приладів та електронних пристроїв, зокрема смартфонів, дронів, GoPro, камер і динаміків
 • Легкий і компактний; портативність робить його чудовим вибором для зовнішнього використання
 • Доступна ціна у порівнянні з іншими подібними портативними електростанціями
 • Сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо; не підходять для великих приладів Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища та типу пристрою

Купуйте сонячний генератор Rainier на Amazon.

Портативна дельта-електростанція Ecoflow 1260 Вт/год

Портативний сонячний генератор Delta від Ecoflow має літієву батарею ємністю 1260 Вт-год і потужність чистої синусоїди змінного струму 1800 Вт (з імпульсом до 3300 Вт), який використовує шість розеток змінного струму для одночасного живлення до 13 пристроїв. Виробляє достатньо енергії, щоб підтримувати роботу освітлення, телевізорів, морозильних камер, тостерів, кавоварок, фенів, електричних сковорідок, ноутбуків та медичного обладнання протягом декількох годин. Якщо користувачі живуть у великому будинку, а електрика відключається, їхні прилади та пристрої повинні залишатися функціональними.

Генератор використовує технологію швидкої зарядки X-Stream Fast Charge, що забезпечує прискорену швидкість перезарядки. Заряджається до 80 відсотків потужності всього за 1 годину, а повна зарядка. приблизно за 90 хвилин, підключивши його до розетки або іншого генератора. Додатковий час підзарядки становить від 4 до 8 годин від сонячної панелі або 13.5 годин через 12/24-вольтовий автомобільний порт. Хоча сонячні панелі не входять до комплекту, генератор сумісний з більшістю сонячних панелей на ринку.

Три типи зарядних кабелів (штекер змінного струму, автомобільний зарядний кабель та кабель для сонячної панелі), сумка та посібник користувача входять до комплекту цього сонячного генератора. Генератор має розміри близько 15.7 дюймів завдовжки на 8.3 дюйми завширшки на 10.6 дюймів завглибшки і важить 30.9 фунтів. Ручка для зручного транспортування.

Характеристики продукту

 • Тип: Резервний генератор
 • Потужність: 1,260 Вт-год; 1,800 Вт (до 3,300 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 6 портів змінного струму, 4 порти USB, 2 порти USB-C та автомобільний порт
 • Надзвичайно універсальний продукт; може живити до 13 пристроїв одночасно
 • Технологія швидкої зарядки X-Stream Fast Charge забезпечує прискорене заряджання пристрою
 • Сумка для перенесення та ручка в комплекті; підходить для перенесення та маневрування

Придбайте сонячний генератор Ecoflow на Amazon, Lowe’s або Ecoflow.

Сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

Тривала подорож вимагає достатнього енергопостачання, довговічності та надійності, саме тому сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P є нашим найкращим вибором для кемпінгу та відпочинку на природі. Свинцево-кислотний акумулятор забезпечує потужність 2 000 Вт з імпульсним режимом 4 800 Вт і має ємність 2 000 Вт-год, що забезпечує достатню потужність для заряджання невеликих приладів, телефонів та електроінструментів. Для зручності використання ця модель також має вбудований сенсорний екран.

У комплекті з цим генератором поставляється посібник користувача, адаптер змінного струму та шість портів змінного струму, сонячний зарядний кабель MC4, автомобільний зарядний кабель, авіаційний роз’єм, два USB-порти, порт постійного струму та вбудована ручка для перенесення. Крім того, ця опція поставляється зі складною сонячною панеллю потужністю 1200 Вт, захищеною від подряпин, виготовленою з монокристалічних кремнієвих елементів, що робить цю опцію на 5 відсотків ефективнішою за аналогічні сонячні панелі. Ці сонячні панелі також легко транспортувати та встановлювати завдяки 9 кріпленням.8-фунтова вага та вбудована підставка.

Завдяки тому, що панелі входять до комплекту, цей комплект готовий до використання з коробки. Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища, а генератор важить 60.6 фунтів.

Характеристики продукту

 • Тип Портативний
 • Потужність: 2,000 Вт-год; 2,000 Вт (до 4,800 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 6 портів змінного струму, 1 порт автомобільної зарядки, 2 порти USB, 1 порт постійного струму та 1 авіаційний порт
 • Легка сонячна панель, стійка до подряпин, у комплекті з вбудованою підставкою для ніг
 • Швидкий час заряджання; підходить для тих, кому потрібно підзарядити пристрої в дорозі
 • Деякі користувачі повідомляють, що сонячні панелі випадково перестають заряджати пристрій
 • Пристрій може не розпізнати сонячні панелі і не заряджати акумулятор

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P на Amazon або Maxoak (без панелей).

Що потрібно враховувати при виборі найкращого сонячного генератора

Поки покупці шукають найкращі сонячні генератори для дому або подорожей, вони повинні враховувати цільове використання. Від того, як і де планується використовувати сонячний генератор, залежать розмір, потужність і ємність пристрою, який йому знадобиться.

Призначення та активність користувача

Причини придбання сонячного електрогенератора можуть бути різними для кожного, тому покупцям важливо визначитися з метою придбання сонячного генератора та завданнями, які вони сподіваються вирішити за його допомогою. Сонячні генератори корисні для всіх, хто подорожує і зупиняється у віддалених місцях, де немає електромережі. І навпаки, покупці можуть просто бажати мати надійне резервне джерело енергії для свого будинку, щоб підготуватися до настання природної або техногенної катастрофи.

Якщо основна мета. подорожі, шукайте сонячні генератори, які допоможуть зробити подорожі простішими. Підключення до мережі автофургонів дозволяє користувачам живити прилади, коли вони перебувають у дорозі. Можливість заряджання від автомобіля дозволяє мандрівникам зручно їхати та заряджати свої сонячні генератори без необхідності зупинятися та встановлювати сонячні панелі.

Розмір і сонячна потужність

Покупці, які обирають сонячний генератор відповідного розміру для своїх потреб, повинні пам’ятати про ємність акумулятора та вимоги до потужності, щоб уникнути його перевантаження. Більшість сонячних генераторів можуть годинами забезпечувати живленням портативну електроніку, смартфони, планшети, електроінструменти, дрібну побутову техніку та бездротові інструменти. Однак покупцям може знадобитися окремий генератор, наприклад, для забезпечення роботи холодильника протягом цілого дня.

Сонячний вхід відноситься до сонячних панелей. Сонячні панелі збирають і перетворюють сонячне світло в енергію, яка зберігається в акумуляторі генератора. Достатня кількість сонячної енергії контролює час роботи генератора та час, необхідний для підзарядки.

Сонячні панелі, що використовуються в поєднанні з портативним сонячним генератором, мобільні та прості в управлінні. На відміну від панелей, встановлених на житлових або комерційних об’єктах, вони менші за розміром і мають меншу потужність, що означає менше споживання сонячної енергії, ніж їхні більші аналоги.

Вимоги до потужності

Вихідна потужність сонячного генератора повинна відповідати електричним потребам покупців. Потужність акумулятора вимірюється у ватах, що є максимальною потужністю, яку генератор забезпечує під час роботи. Ємність акумулятора. у ват-годинах. це загальна кількість збереженої енергії.

Коли генератор працює, вати відображають швидкість передачі енергії від батареї до електричного пристрою, а ват-години. це максимальний рівень енергії, який він може забезпечити. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт-год може зберігати в цілому 500 Вт, коли він повністю заряджений. Таким чином, сонячний генератор потужністю 500 Вт здатний живити лише електричні прилади та пристрої, потужність яких не перевищує 500 Вт.

Ємність акумулятора

Батарея в сонячному генераторі. це місце, де енергія, отримана від сонячної панелі, зберігається для подальшого використання. Сонячні генератори зазвичай мають літій-іонні або свинцево-кислотні акумулятори. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати генератор вночі або в дні з обмеженою кількістю сонячного світла.

Ємність акумуляторів визначає тривалість роботи генератора. Чим більше енергії вимагає електронний пристрій, тим швидше розряджається батарея. Тривалість заряду батареї також залежить від кількості пристроїв, які одночасно споживають енергію від генератора.

Для живлення електроприладів, які потребують більшої потужності, необхідна більша ємність акумулятора. Для освітлення, мобільних телефонів та ноутбуків достатньо меншої потужності. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт може живити світлодіодну лампу протягом 100 годин, тоді як міні-холодильник. лише близько 10 годин.

Потужність інвертора

Постійний та змінний струм. це дві форми електроенергії. Постійний струм. це електрика, яка тече тільки в прямому напрямку. Змінний струм. це електрика, яка тече як вперед, так і назад. Енергія, яку використовують сонячні панелі, є постійним струмом. Інвертор сонячного генератора перетворює низьку потужність постійного струму від акумуляторів на змінний струм для використання.

Потужність інвертора означає максимальну потужність, яку сонячний генератор може отримати в будь-який момент часу. Наприклад, інвертор потужністю 1 500 Вт може виробляти таку кількість енергії в мережі змінного струму. Майте на увазі, що розмір або потужність інвертора не завжди співвідноситься із загальною потужністю сонячного генератора. Зберігання акумуляторів також має важливе значення.

Можливість розширення потужності

Зрештою, користувачі можуть захотіти розширити можливості свого сонячного генератора, особливо якщо вони виявлять, що їм потрібно більше потужності. Однак модернізація сонячного генератора не завжди можлива.

Збільшення потужності базується на стійкості контролера заряду, який направляє енергію в одному напрямку від сонячних панелей до акумуляторних батарей. Як невід’ємний компонент сонячного генератора, основним завданням контролера заряду є захист довговічності акумуляторів.

Контролер заряду може обробляти лише максимальну кількість ват і напругу, на яку він розрахований, тому користувачі не зможуть вийти за рамки його зарядної здатності. Якщо ємність акумулятора не підтримує додаткові сонячні панелі, можливість розширення потужності недосяжна.

Типи сонячних генераторів

Для людей, які живуть в районах з частими перебоями в подачі електроенергії, генератор дозволяє мати тимчасове джерело електроенергії. Для домашнього використання доступні два типи сонячних генераторів: сонячні генератори резервного живлення та портативні сонячні генератори. Обидва генератори забезпечують сонячну енергію, але відрізняються за потужністю, способом зберігання енергії та вартістю.

Сонячні генератори резервного живлення

Резервні сонячні генератори призначені для живлення під час збоїв в електромережі та є ефективною альтернативою встановленню повноцінної системи. Ці генератори використовують кілька акумуляторів для зберігання енергії для отримання великої потужності. Забезпечують достатню резервну потужність для увімкнення світла, телевізорів, комп’ютерів та малих і середніх побутових приладів.

Зазвичай для заряджання сонячного резервного генератора на повну потужність потрібно менше 48 годин, але час може змінюватися залежно від розміру сонячних панелей та кількості сонячного світла. Покупці можуть зберігати ці генератори як у приміщенні, так і на вулиці. Недоліком сонячних резервних генераторів є їхня вага, що робить їх дещо складними для переміщення. Крім того, генератор, який є достатньо великим, щоб забезпечити енергією цілий будинок, коштує дорого.

Портативні сонячні генератори

Портативні сонячні генератори мають невелику вагу, тому користувачі можуть брати їх з собою куди завгодно. Вони ідеально підходять для будинків, будиночків, кемпінгів, автофургонів, автомобілів та човнів. Деякі генератори оснащені ручкою для витягування або прикріпленою ручкою для легкого транспортування. Сонячні панелі заряджають батарею в портативному сонячному генераторі.

Переносні сонячні генератори мають недоліки. Вони можуть мати недостатню потужність для живлення великих приладів, таких як холодильники, посудомийні машини, пральні машини, водонагрівачі та дренажні насоси, або не здатні живити кілька пристроїв одночасно.

Якщо використовуються малопотужні сонячні панелі, може знадобитися багато часу для підзарядки генератора. З іншого боку, портативні сонячні генератори не створюють шуму та вуглекислого газу, доступні за ціною та не потребують особливого обслуговування, на відміну від газових генераторів.

Поради щодо використання сонячного генератора

З великою кількістю сонячних генераторів, з яких можна вибрати, покупцям може бути важко вирішити, який з них відповідає їхнім вимогам. Для початку вони захочуть точно визначити, як і де вони планують його використовувати.

Сонячні генератори доступні в різних розмірах з різною потужністю та ємністю зберігання. Вони в першу чергу призначені для живлення будинків під час відключення електроенергії або для активного відпочинку на природі, наприклад, кемпінгу, полювання, вітрильного спорту, риболовлі та подорожей. Сонячні генератори також є ідеальним джерелом енергії для заходів на відкритому повітрі, таких як вечірки, фестивалі, ремісничі ярмарки та фермерські ринки.

Ще одним важливим фактором є те, скільки покупці хочуть витратити на сонячний генератор. Зі збільшенням розміру та потужності сонячних генераторів зростає і їхня ціна. Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не включають сонячні панелі, тому їх додаткова покупка збільшить витрати.

 • Сонячний генератор повинен відповідати цілям покупця.
 • Важливо вибрати відповідний розмір, потужність та ємність для зберігання енергії.
 • Зосередьтеся на функціях, які відповідають планам людини щодо генератора, таких як кількість роз’ємів, швидкість зарядки, портативність, ручка для перенесення, ліхтарик, можливість розширення та вага.

Переваги володіння сонячним генератором

Власний сонячний генератор звільняє користувачів від залежності від викопного палива, коли їм потрібна резервна система для надзвичайних ситуацій, подорожей або кемпінгу. Крім того, сонячні генератори є портативними та компактними, тому їх легко зберігати та переміщати, на відміну від величезних газових генераторів.

Сонячні генератори також тихіші, безпечніші та потребують мінімального обслуговування, оскільки не мають двигунів, рухомих частин і не виділяють шкідливого вуглекислого газу. Цей альтернативний тип генератора є екологічно чистим рішенням, яке збирає енергію сонця для зберігання в акумуляторі, а потім виробляє енергію під час роботи.

Швидкість заряджання та потужність сонячного генератора залежать від його розміру, тому покупці повинні ретельно продумати, де вони хочуть його використовувати та скільки електричних пристроїв і приладів вони хочуть живити.

 • Для роботи сонячного генератора не потрібне паливо.
 • Це чисте, поновлюване джерело енергії.
 • Сонячний генератор не потребує обслуговування.

Поширені запитання

Має сенс мати сонячний генератор, щоб не залишитися без джерела енергії під час відключення електроенергії вдома або просто під час відпочинку на природі та подорожей. Портативність сонячних генераторів робить їх ідеальними для пакування та перенесення в подорожі, і вони особливо зручні для зберігання та використання в автофургонах, автомобілях, човнах та каютах. Якщо у вас все ще є питання щодо того, який варіант живлення від сонячного генератора може бути найкращим для ваших потреб, ознайомтеся з деякими з найбільш поширених запитань про сонячні генератори та відповідями на них.

Q. Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло в постійний струм, який проходить через контролер заряду. Сонячна енергія зберігається в акумуляторі, і таким чином сонячний інверторний генератор перетворює електроенергію в придатну для використання електроенергію змінного струму.

Q. Чи може сонячний генератор живити будинок?

Сонячний генератор, швидше за все, не зможе забезпечити енергією всі прилади у вашому домі одночасно. Залежно від розміру генератора, він може заряджати та живити різноманітні великі та малі побутові прилади, електронні пристрої та медичне обладнання.

Q. Як вибрати сонячний генератор?

Щоб вибрати сонячний генератор, подумайте про його призначення та бюджет, а також про те, яка ємність та потужність акумулятора вам потрібна для живлення побутової техніки, електронних пристроїв та іншого обладнання.

Q. Якого розміру сонячний генератор мені потрібен?

Розмір сонячного генератора, який вам потрібен, залежить від потужності, необхідної для живлення ваших пристроїв, і тривалості заряджання.

Навіщо довіряти Бобу Вілі

Боб Віла. “Американський майстер на всі руки” з 1979 року. Як ведучий улюблених і новаторських телесеріалів, включаючи “Цей старий будинок” і “Знову вдома у Боба Віли”, він популяризував і став синонімом домашнього благоустрою “зроби сам”.

Протягом своєї багаторічної кар’єри Боб Віла допоміг мільйонам людей будувати, реконструювати, ремонтувати та жити краще з кожним днем. традиція, яка продовжується і сьогодні, завдяки експертним, але доступним порадам для дому. Команда Bob Vila перетворює необхідну інформацію в навчальні посібники, посібники з технічного обслуговування, поради щодо інструментів та багато іншого. Ці експерти з дому та саду ретельно досліджують, перевіряють та рекомендують товари, які допомагають власникам будинків, орендарям, домашнім майстрам та професіоналам у виконанні їхніх завдань.

Залишити відповідь