Очищення сонячних панелей: Чому, коли і як це робити. Комерційне очищення сонячних панелей

Чистка сонячних панелей

Брудні сонячні панелі можуть спричинити ряд проблем. Накопичення бруду, моху та пташиного посліду може серйозно вплинути на виробничі можливості ваших сонячних панелей. Навіть найменший пташиний послід може спричинити затінення, яке буде згубно впливати на ефективність сонячних панелей. Жорстка вода також може впливати на вихід сонячної енергії, і будь-яка втрата виробництва на вашій комерційній сонячній електростанції вплине на час окупності, зменшить заощадження та знизить потенціал заробітку. Ми хочемо, щоб ви заощадили якомога більше грошей з моменту встановлення сонячних панелей.

На додаток до моніторингу продуктивності вашої сонячної фотоелектричної системи, ми рекомендуємо чистити ваші комерційні, промислові або сільськогосподарські сонячні панелі кожні 12-24 місяці, в залежності від середовища їх використання. Оскільки 75% річного виробництва сонячної енергії припадає на період з квітня по вересень, ми рекомендуємо чистити панелі в період з середини січня по кінець березня. Якщо ви будете стежити за станом фотоелектричних панелей, ваш графік очищення буде дотримуватися.

Mypower не пропонує очищення панелей на дому, але може направити вас до одного з наших зареєстрованих партнерів, які спеціалізуються в цій галузі. Ця послуга доступна лише для комерційних, промислових або сільськогосподарських підприємств, АБО для систем потужністю 100 000 кВт-год (приблизно 300 панелей) і вище.

Вкрай важливо, щоб очищення сонячних панелей проводилося кваліфікованим фахівцем з очищення панелей. Сонячні фотоелектричні панелі можна легко пошкодити, якщо на них стояти або ставити. Занадто сильний тиск вниз призведе до появи невидимих мікротріщин, які значно знизять продуктивність. За жодних обставин не використовуйте мийку під тиском, оскільки це може призвести до пошкодження ваших сонячних панелей.

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Очищення сонячних панелей. Чи знали ви, що?

Ми завершили дослідження “до і після” про те, як очищення панелей може збільшити вироблення сонячної енергії. Результати показали величезний 9.6% збільшення виробітку після очищення.

 • На об’єкті клієнта було 168 сонячних панелей, підключених однаково до 2 інверторів.
 • Встановлені сонячні панелі були очищені за 12 місяців до цього, тому накопичення бруду відбулося лише за 1 рік.
 • Показники були зняті за 7 днів і за 30 днів до тесту, щоб встановити будь-яку різницю в продуктивності між інверторами.
 • 84 панелі, підключені до інвертора 1, були ідентифіковані як рядки 1-4 з 8. Ці 4 ряди були очищені нашими професійними очищувачами сонячних панелей, а 84 панелі в рядах 5-8 залишилися брудними.
 • Через 2 тижні знову були зняті показники.
 • Інвертор 1 (з чистими сонячними панелями) виробив 9.на 6% більше електроенергії, ніж інвертор 2 (з брудними панелями) за 2-тижневий період.
 • Потім було очищено решту 84 панелі.

Ці дані збігаються з результатами попереднього року, коли було очищено 8.7% збільшення врожайності при проведенні того ж випробування, але з перервою в 5 днів між чистками.

Подивіться, як ми це робимо.

Перегляньте відео про сонячну роторну щітку Karcher нижче.

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Якщо не очищати сонячні панелі, це може негативно вплинути на їх вихід сонячної енергії.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як доглядати за вашими сонячними панелями, рекомендації щодо професійних послуг з очищення для вашого комерційного бізнесу, щоб знайти чистку сонячних панелей поблизу мене, будь ласка, зв’яжіться зі мною!

Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтесь до розмови про чисту, зелену, відновлювану енергію на наших сторінках у LinkedIn, Instagram та !

 • Загальна інформація
 • Про нас
 • Кар’єра
 • Політика конфіденційності та використання файлів cookie
 • Карта сайту
 • Галузі
 • Сільське господарство
 • Комерційні
 • Промисловість
 • Послуги
 • Очищення сонячних панелей
 • Моніторинг сонячних фотоелектричних панелей

Чистка сонячних панелей: Чому, коли і як це робити

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Догляд за панелями є необхідністю, оскільки накопичення пилу погано впливає на продуктивність вашої панелі. На те, як часто слід чистити сонячні панелі, впливає багато факторів.

Чи впливає пил на сонячні панелі? Коротка відповідь. так!

Найбільшими факторами, що сприяють накопиченню пилу, є ваше географічне розташування та навколишні елементи, які можуть забруднювати вашу систему.

Хоча сильний дощ, як показують деякі невеликі дослідження, може допомогти очистити панелі від сміття та забруднюючих речовин, більшість великих досліджень повідомляють, що накопичення пилу може знизити ефективність нашої системи всього за хвилину. приблизно на 5% або менше.

Одне дослідження показало, що сонячні панелі, які належним чином обслуговуються, працюють на 3.На 5% ефективніше. CleanTechnica повідомила про аналіз, зібраний Національною лабораторією відновлюваної енергетики США (NREL), який показав, що панелі втрачають близько 30%, якщо їх не очищати належним чином.

Нещодавнє дослідження показало, що “через накопичення пилу ефективність сонячних модулів і панелей з точки зору потужності може знижуватися до 60%. Крім того, “дослідження показало, що середня щоденна втрата енергії протягом року, спричинена пилом, що осідає на поверхні фотоелектричних модулів, становить близько 4%”.4%’

Хоча пил є поширеним забруднювачем, листя також блокує сонячне світло, тим самим впливаючи на ефективність ваших панелей. Компанія Mountain View, постачальник сонячної енергії, повідомляє, що чисті панелі можуть подвоїти енергію за ніч, навіть після 15 місяців роботи.

Сонячні системи, встановлені в місцях, схильних до пилу, наприклад, поблизу головних доріг і сільськогосподарських угідь, потребують більш частого і ретельного технічного обслуговування. Якщо не очищати пил з панелей, встановлених у таких місцях, це може негативно вплинути на виробництво сонячної енергії. Дослідження показали, що “зниження сонячної ефективності через пил на фотоелектричних панелях становить приблизно 40%” в районах з підвищеною запиленістю.

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Пташиний послід: Ворога немає. 1

Пташиний послід може вплинути на продуктивність панелі в більшій мірі, ніж накопичення пилу. Звичайна фотоелектрична система зі струнним інвертором може призвести до мінімального або нульового вироблення енергії, якщо пташиний послід покриває частину або всю одну сонячну панель. Мікроінверторна система може побачити, що пошкоджена панель/панелі не виробляє або виробляє обмежену кількість енергії. Ви можете прочитати більше про стрінгові та мікроінвертори тут.

Дерева, розташовані поблизу ваших панелей, не тільки скидають листя та гілки, але й приваблюють птахів. З часом на них утворюється пташиний послід та сміття, які не тільки потребують очищення та розчищення, але й становлять загрозу безпеці. Тому може знадобитися щомісячне або щорічне очищення водостоків та захист від птахів.

Ще одним фактором, що впливає на ефективність роботи панелей, є кут нахилу. Плоскі масиви потребують більшого обслуговування, оскільки вода може накопичуватися, залишаючи каламутні сліди, як тільки вона випаровується. З іншого боку, правильно нахилені масиви можуть використовувати переваги дощу, не залишаючи каламутних залишків. Це пояснюється тим, що дощ може легко ковзати по них, зберігаючи їх переважно вільними від пилу та забруднюючих речовин.

Чому професійне сонячне очищення є найбільш ідеальним варіантом

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Станом на січень 2022 року в Австралії на дахах будинків встановлено понад 3 мільйони сонячних електростанцій. Рада з питань чистої енергії повідомила, що сектор малої сонячної енергетики додав 3.3 ГВт нових потужностей у 2021 році.

Більшість власників будинків віддають перевагу обслуговуванню сонячних панелей своїми руками. Щоб забезпечити безпечне очищення сонячних панелей та водостоків, не забувайте дотримуватися правил безпеки при використанні цього підходу. Щоб дізнатися більше про те, як ефективно і безпечно очищати сонячні панелі, прочитайте цю статтю тут.

Хоча багато домовласників хочуть дотримуватися обмеженого бюджету і віддають перевагу підходу “зроби сам”, послуги з очищення сонячних панелей надаються на професійному рівні з дотриманням галузевих протоколів безпеки. Очищення панелей не таке просте, як здається.

Ви можете отримати безкоштовну пропозицію на очищення ваших сонячних панелей за допомогою нашої БЕЗКОШТОВНОЇ служби котирувань. Наша мережа місцевих спеціалістів з очищення сонячних панелей забезпечить чистоту ваших сонячних панелей та їх найкращу продуктивність. Отримайте до 3 безкоштовних пропозицій вже сьогодні, пройшовши цей короткий тест. Будь ласка, оберіть “Ремонт та обслуговування” після того, як ви вибрали, чи є ви власником будинку чи бізнесу.

Коли найкраще звернутися за допомогою до експертів з очищення сонячних панелей?

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Невелике накопичення пилу може не становити великої проблеми, і з ним можна впоратися за допомогою садового шланга. Однак професіонали з очищення можуть впоратися зі складними проблемами та гарантувати, що ви не будете мати жодного ризику, пов’язаного з потраплянням на ваш дах. Координація з експертами може гарантувати вам найкращі стандарти очищення.

Як очистити сонячні панелі в домашніх умовах?

Більшість домашніх майстрів використовують матеріали, які є у них вдома. Якщо ви віддаєте перевагу очищенню своїми руками, ми рекомендуємо вам використовувати чисту воду, миючий засіб та якісну м’яку щітку для нанесення мильного розчину. Використовуйте м’який миючий засіб, лише якщо деякі частини панелей потребують додаткового очищення. Безпечно та ретельно протирайте забруднені ділянки м’яким миючим засобом та губкою, покритою тканиною. Це запобігає маркуванню панелей сильними хімічними речовинами.

Сонячне енергетичне обладнання та обслуговування

Ви завжди можете виконати роботу, використовуючи інструменти для обладнання сонячних панелей, такі як екструдер, ротаційні щітки для сонячних панелей та водяний шланг. Ви можете використовувати ці інструменти, залишаючись на землі. Однак у деяких випадках для виконання роботи необхідно піднятися на дах. Ми також рекомендуємо використовувати спеціальне рішення для очищення сонячних панелей, щоб отримати найкращі результати.

Само собою зрозуміло, що при виконанні цього складного завдання з очищення необхідно дотримуватися заходів безпеки. Завжди використовуйте захисне обладнання, таке як страхувальний ремінь, щоб запобігти падінню на землю. метод, який використовують професійні експерти з очищення. Не забудьте надіти захисну каску, виконуючи це завдання. Завжди майте на увазі ці поради при самостійному очищенні сонячних панелей.

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Ідеї для підтримання ефективності сонячних панелей

У той час як ідеї “зроби сам” і професійні послуги допомагають підтримувати ваші панелі в чистоті та догляді, сонячна промисловість також постійно пропонує нові ідеї для набагато більш безперешкодного обслуговування. Ці ідеї включають в себе

 • Спеціальні покриття для відштовхування пилу та зменшення забруднення.
 • Роботизовані прибиральники для видалення бруду. Вони використовують м’які щітки та повітродувки.
 • Комерційний інструмент Kipp Zonen для вимірювання рівня забруднення.

Монітор DustIQ від Kipp Zonen використовує світлодіод і фотодіод для моніторингу накопичення бруду на масиві. Цей інструмент допомагає операторам сонячних електростанцій визначити ідеальний час для очищення масивів для досягнення оптимальної продуктивності.

Галузеві експерти рекомендують чистити панелі щонайменше двічі на рік. Це допоможе зберегти ваші інвестиції в найкращому стані та забезпечити очікувану продуктивність.

Ненадання панелям належного технічного обслуговування може також означати втрату енергії. Пам’ятайте, що втрата енергії означає втрату грошей.

Чи має значення очищення сонячних панелей? Так, дійсно. Нижче наведено відсотки енергії, які ви можете втратити за квартал, якщо не забезпечите необхідне технічне обслуговування панелей.

 • 1-й рік, 1-й квартал: 5% втрат енергії
 • 1-й рік, 2-й квартал: 10% втрат енергії
 • 1-й рік, 3-й квартал: 15% втрат енергії
 • 1-й рік, 4-й квартал: 20% втрат енергії
 • 2-й рік, 1-й квартал: 25% втрат енергії
 • 2-й квартал 2-го року: 30% втрат енергії
 • 2-й квартал: 35% втрат енергії
 • 2-й рік, 4-й квартал: 35% втрат енергії

Поради з безпеки для домашніх майстрів щодо очищення сонячних панелей

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Дощ часто може допомогти очистити загальний пил, і в цьому випадку професійні очищувачі можуть не знадобитися. Однак проживання в зоні з високим рівнем забруднення може призвести до появи додаткового бруду та сміття, що вимагатиме садового шланга для ефективного очищення панелей.

Якщо на масиві занадто багато стійкого бруду, що вимагає від вас піднятися на дах, завжди дотримуйтесь заходів безпеки. Під час регулярного очищення використовуйте відповідне захисне спорядження, включаючи захисний ремінь і каску.

Для очищення сонячних панелей в Брісбені знадобиться чиста губка і м’який миючий засіб, щоб ефективно видалити бруд. Якщо ваші панелі потребують постійного догляду, довірте це завдання професіоналам, і ви ніколи не помилитеся.

Знайдіть місцеву компанію з очищення сонячних панелей вже сьогодні за допомогою нашого безкоштовного сервісу. Отримайте безкоштовну пропозицію, заповнивши цей короткий опитувальник. Будь ласка, виберіть “Ремонт і обслуговування” після того, як ви вибрали, чи є ви власником будинку або бізнесу.

ЧИСТКА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ В ДЕНВЕРІ

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Очищувач сонячних панелей, що обслуговує Денвер, Аврору та околиці метро

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Очищення сонячних панелей

Шукаєте професійну та надійну компанію з очищення сонячних панелей поблизу вас? Ви потрапили в потрібне місце! Очищення сонячних панелей для житлових будинків. це перевірений метод забезпечення максимальної ефективності вашої сонячної батареї. Дослідження показали, що брудні сонячні панелі втрачають до 20% своєї продуктивності. З часом бруд, забруднення, пилок і кіптява накопичуються на поверхні сонячних панелей і погіршують їх ефективність. Поширеним міфом є те, що сонячні панелі самоочищаються, але це не так. Єдиний перевірений метод відновити їх функціональність до максимальної продуктивності. це ретельне очищення.

За словами виробників сонячних панелей, єдиним рекомендованим методом очищення є використання води, оскільки мило, хімікати та розчини залишають осад на сонячних панелях і можуть пошкодити покриття.

Компанія Summit Window Cleaning використовує найсучасніші технології та екологічно чисті методи очищення сонячних панелей для житлових будинків.

Скористайтеся 300 сонячними днями в Колорадо і заплануйте очищення сонячних панелей вже сьогодні!

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Чи потрібна професійна чистка сонячних панелей для житлових будинків?

“Я чув, що ми можемо просто час від часу обприскувати наші сонячні панелі зі шланга.”

Будь ласка, не робіть цього. Незрозуміло, чому це такий широко рекомендований метод догляду за сонячними панелями, оскільки він потенційно небезпечний і в кінцевому підсумку неефективний. По-перше, чи дійсно ви хочете піднятися на дах другого або третього поверху, взяти в руки шланг і почати розбризкувати воду навколо? Потенціал для ковзання та падіння занадто високий! (Виробники також радять не використовувати мийки високого тиску, оскільки вони можуть легко пошкодити ваші сонячні панелі).

М’ячі для гольфу, гілки дерев, що падають, град та інші природні явища можуть потріскати поверхню сонячних панелей. Це може оголити основні фотоелектричні панелі. Розпилення води на відкритий електричний блок. явно погана ідея, і, на жаль, багато домовласників не беруть її до уваги.

Нарешті, вода зі шланга є одним з основних факторів, що сприяють утворенню жорсткої води на вікнах. Якщо ви коли-небудь помічали, що у вашому підвалі та інших вікнах регулярно б’ють зі шланга, а розбризкувачі з часом стають все більш каламутними і з’являються плями від води, виною тому. жорстка вода. Плями від жорсткої води, що накопичуються, дуже важко видалити зі скла. Вони вимагають використання спеціальних засобів для чищення на основі кислот, що не є ідеальним рішенням для делікатних поверхонь сонячних панелей.

Зона обслуговування сонячних панелей

Арвада, Аврора, Боулдер, Брумфілд, Касл Пайнс, Касл Рок, Сентенніал, Черрі Крік, Черрі Хіллз Віллідж, Коніфер, Денвер, Еджвотер, Енглвуд, Ері, Евергрін, Генесс, Голден, Глендейл, Грінвуд-Віллідж, Хайлендс Ранч, Лейквуд, Лафайєт, Літтлтон, Лоун Трі, Лонгмонт, Луїсвілл, Лайонс, Моррісон, Нортгленн, Паркер, Стейплтон, Суперіор, Пінірі, Торнтон, Вестмінстер, Віт Рідж

Як компанія Summit Window Cleaning підходить до очищення сонячних панелей житлових будинків?

Ми обладнані для безпечного доступу до сонячних панелей на висоті до трьох поверхів від землі. Наші драбини оснащені передовими функціями безпеки, які мінімізують ковзання та захищають поверхні, з якими вони контактують, від пошкоджень.

Першим кроком є ретельний огляд ваших сонячних панелей. Переконавшись у відсутності будь-яких проблем з масивом, ми можемо розпочати процес очищення.

Summit Window Cleaning ніколи не використовує мило, хімікати або будь-які добавки для очищення ваших сонячних панелей. Єдина рекомендована виробниками технологія очищення передбачає використання очищеної води. Ми використовуємо ту саму технологію очищення Pure Water, яку навіть наші найвибагливіші клієнти з миття вікон люблять для очищення ваших сонячних панелей. Установка Pure Water. це саме те, чим вона здається. Поєднує в собі 3 етапи вдосконаленої фільтрації на додаток до деіонізації для видалення домішок з води. Вода, відфільтрована через цю систему, може бути протестована на вміст 0 частин на мільйон загальних розчинених твердих речовин. Іншими словами, всі домішки були видалені, і вона буде висихати повністю без плям!

Відфільтрована вода подається в стовп з м’якою насадкою-щіткою, що подає воду. Поверхня ваших сонячних панелей обережно перемішується щіткою, щоб видалити будь-який бруд. Потім їх промивають очищеною водою і дають висохнути. Кінцевий результат. ідеально чиста сонячна панель!

Яка вартість обслуговування комерційних сонячних панелей?

Головна / Блог / Скільки коштує обслуговування комерційних сонячних панелей?

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Ви можете зменшити свою залежність від електромережі, якщо встановите сонячні панелі. Встановлення сонячних панелей дозволить вам заощаджувати на витратах на електроенергію та мати право на податкові пільги та знижки. Ось чому все більше людей вирішують перейти на сонячну енергію. Однак важливо пам’ятати, що сонячні панелі потребують технічного обслуговування, якщо ви хочете, щоб вони продовжували забезпечувати вас енергією.

Важливою частиною технічного обслуговування є ретельне очищення принаймні двічі на рік. Сонячні панелі з часом накопичують пил і бруд, і дощ не зможе їх ретельно змити. Щоб вони могли працювати з максимальною віддачею, їх потрібно чистити. Ви можете скористатися цією послугою від професіоналів, і вона доступна за ціною.

Перехід на відновлювані джерела енергії та встановлення сонячної батареї може допомогти вашому бізнесу заощадити гроші на енергоносії та зменшити вуглецевий слід вашої будівлі. Хороша новина полягає в тому, що термін служби сонячних панелей становить понад 25 років, що дає вам достатньо часу, щоб повернути свої інвестиції, навіть якщо вони недешеві.

Для вас також важливо підтримувати свої сонячні панелі в належному стані, щоб отримати від них максимальну віддачу і переконатися, що вони прослужать якомога довше. Нижче ми обговоримо необхідну інформацію про обслуговування сонячних панелей, наприклад, скільки коштуватиме обслуговування ваших сонячних панелей, як ви можете їх обслуговувати і навіть більше.

Як можна обслуговувати сонячні панелі?

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

На щастя, щоб продовжувати ефективно використовувати сонячні панелі і забезпечувати свій бізнес сонячною енергією, вам потрібен невеликий догляд. Очищення. це найбільш необхідний догляд за вашими панелями, особливо після штормів або тривалої відсутності дощу, оскільки на панелях може накопичуватися бруд і сміття.

Якщо ви постійно чистите сонячні панелі, ви можете позбутися сміття і забезпечити сонячним панелям ідеальну кількість світла. Ви також повинні проводити щорічну перевірку ваших сонячних панелей. Сонячна компанія в Каліфорнії, така як Coldwell Solar, може спроектувати, встановити та обслуговувати вашу сонячну систему.

Як часто потрібно обслуговувати сонячні панелі?

Ми вже згадували раніше, що сонячні панелі потребують відносно невеликого обслуговування; ви повинні розглянути їх для обслуговування:

 • Чистка: Буде краще, якщо ви заплануєте очищення сонячних панелей двічі на рік; якщо ви живете там, де найчастіше випадають опади, ваші сонячні панелі можуть не накопичувати багато бруду та сміття, і ви можете чистити їх лише раз на рік.
 • Щорічний огляд: Ви можете найняти професіонала для щорічного огляду ваших сонячних панелей, щоб переконатися, що вони функціонують належним чином.
 • Додаткове обслуговування: Якщо ви живете там, де дощі випадають нечасто, ви можете планувати чистку.

Як визначити, коли ваші сонячні панелі потребують обслуговування?

Ваші сонячні панелі не потребують багато перевірок, окрім чищення та планового технічного обслуговування. Однак деякі попереджувальні знаки, на які слід звернути увагу, можуть означати, що ваші панелі потребують технічного обслуговування раніше, ніж очікувалося.

Ще одна ознака. низька генерація енергії вашими сонячними панелями. Якщо ви виявили, що ваші сонячні панелі не виробляють стільки енергії, скільки зазвичай, і що ваш рахунок за електроенергію збільшився, краще записатися на консультацію до фахівця з сонячної енергетики.

Чи є встановлення сонячних панелей довгостроковою інвестицією?

Встановлення сонячних панелей. це довгострокова інвестиція, яка може тривати десятиліттями з дуже незначними витратами на обслуговування, але це не означає, що ви повинні встановити їх один раз і забути про них. Розгляньте можливість планування щорічного огляду та очищення, а також пам’ятайте про потенційні проблеми, такі як пошкодження від шторму або нависаючі дерева.

Найкраще, якщо їх регулярно обслуговуватимуть і чиститимуть професіонали, щоб вони залишалися у відмінному стані і продовжували приносити користь.

На ціну послуг з технічного обслуговування можуть впливати кілька факторів. Місце розташування має значення. Більшість сонячних панелей встановлюються на дахах, але інші можуть бути наземними. Щоб забезпечити достатню доступність та безпеку, підрядникам може знадобитися найняти більше працівників або збільшити кількість годин роботи.

Інший фактор. розмір. Щоб забезпечити максимальну продуктивність, ширший спектр систем вимагає більше часу на перевірку та очищення. Річна вартість знижується за рахунок комплектації. Якщо необхідний ремонт, ви повинні бути готові заплатити більше. Просте очищення та огляд. це все, що потрібно для регулярного обслуговування. Більшість моделей мають однакову фундаментальну конструкцію, проте деякі з них потребують унікальних інструментів для обслуговування та чищення.

На вартість також впливає тип інвертора, який використовується у вашій сонячній панелі. Заміна мікроінвертора буде набагато дорожчою, ніж заміна стрінгового інвертора, якщо ваш інвертор вийде з ладу. Навколишнє середовище, що оточує панелі, також є фактором витрат.

Якщо поруч з вашим будинком або наземною сонячною батареєю ростуть дерева, вони створюватимуть тінь для вашої системи. Щоб система функціонувала належним чином, вам, ймовірно, доведеться платити за регулярну обрізку дерев.

Переваги обслуговування сонячних панелей

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Очищення сонячних панелей має кілька переваг. Це зменшує ймовірність того, що вашій системі буде завдано шкоди, що є першою перевагою. Через свою чутливість, пристрої потребують обережного поводження під час очищення.

Спеціаліст гарантує, що під час очищення системи піддаються незначному ризику. Фахівець надасть вам детальну інформацію про стан вашої системи під час очищення. Вони також повідомлять вам, чи потрібно щось замінити або відремонтувати.

Краще довірити чистку професіоналам. Електричні лінії перетинають дах, ставлячи під загрозу вашу безпеку і роблячи підйом на дах ризикованим і небезпечним. Тільки фахівці можуть піднятися на дах, почистити блоки і безпечно завершити роботу.

Очищення системи настільки ж важливе, як і обслуговування та миття вашого автомобіля. Вартість менша, ніж ви заплатили б за заміну або ремонт у разі поломки.

Ознаки того, що ваша геліосистема потребує обслуговування

Вам не варто турбуватися про технічне обслуговування, якщо ваша сонячна панель все ще генерує енергію з тією ж швидкістю, що і при першому встановленні. Основною ознакою того, що з вашою системою щось не так, є зниження виробітку електроенергії.

Вам слід організувати чистку або перевірку, щоб визначити причину низької продуктивності ваших сонячних панелей, якщо використання електроенергії було постійним. Тим не менш, ви помічаєте, що купуєте більше електроенергії з мережі.

Факти про гарантії на сонячні панелі

Гарантія гарантує, що вони будуть працювати протягом певної кількості років. Хоча деякі гарантії надаються на термін до 25 років, зазвичай вони тривають від 10 до 20 років. Ці гарантії гарантують, що ваші сонячні панелі не будуть працювати нижче заздалегідь визначеного рівня. Вони також покривають непередбачені пошкодження ваших сонячних панелей, спричинені штормами та іншими неконтрольованими факторами.

Однак необхідно пам’ятати, що в гарантії на сонячні панелі може бути зазначено, що ваші панелі застраховані лише за умови належного догляду за ними. Однак ваша гарантія може бути недійсною, якщо ви не чистите сонячні панелі частіше, а накопичене сміття скорочує термін їх експлуатації.

Інші фактори, що стосуються обслуговування сонячної системи

очищення, сонячних, панель, чому, коли, робити

Нижче наведені інші фактори, які можуть вплинути на ваші сонячні панелі.

Температури замерзання

Ваші сонячні панелі можуть замерзнути в умовах низьких температур, що може бути дуже складно. Деякі сучасні системи термального опалення використовують антифриз, наприклад, розчини етиленгліколю або пропіленгліколю, щоб вирішити проблему з температурою.

Власний vs. Оренда

Регулярне технічне обслуговування та ремонт є обов’язком сонячної компанії, якщо ви орендуєте свою систему. Ви, швидше за все, несете відповідальність, якщо ви є власником вашої системи.

Заміна даху

Сонячні панелі повинні бути професійно демонтовані, якщо дах потребує заміни, хоча ви можете вирішити зробити це самостійно. Підрядник, як правило, виставляє рахунок у розмірі 2,500 за демонтаж та перевстановлення.

Розмір даху, легкість доступу до даху та розмір панелі. ось деякі змінні, які можуть впливати на це. Крім того, під час переходу не буде вироблятися ніякої електроенергії.

Обладнання для моніторингу

Більшість систем сонячних панелей оснащені обладнанням для моніторингу як стандартним обладнанням, так і додатковим обладнанням. Інструменти моніторингу допомагають стежити за виробництвом та споживанням енергії, повідомляючи вам, чи працює ваша система належним чином.

Coldwell Solar може обслуговувати вашу сонячну систему

Сонячні панелі коштують дорожче, ніж інші електроприлади у вашому домі. Але хороша новина полягає в тому, що вони зазвичай служать довше і потребують меншого обслуговування. Ваші сонячні панелі потребують очищення та щорічної перевірки в якості регулярного технічного обслуговування. Якщо ваші сонячні панелі функціонують належним чином, вони не потребуватимуть додаткового обслуговування протягом року.

Якщо ви хочете встановити комерційні сонячні панелі, зв’яжіться з Coldwell Solar для отримання детальної інформації.

Залишити відповідь