Найкращі розумні лавки. Зарядна станція для сонячної лавки

Сонячна станція для зарядки лавки

Звичайно, лавка ibench® ідеально підходить для сидіння, але ці інноваційні вуличні меблі можуть робити набагато більше. Змінний дизайн/концепція, розроблена в Німеччині, дозволяє налаштовувати та конфігурувати з багатьма технічними, акустичними та візуальними вдосконаленнями. ibench ® пропонує швидкий і нескладний вхід в давно назрілу цифровізацію міст і громад.

  • Елегантний, позачасовий дизайн: Зручний зовнішній вигляд, висока якість виготовлення та доступні у всіх кольорах RAL. Нестандартні кольори доступні за запитом.
  • Розумні функції: Точка доступу до бездротової локальної мережі, зарядка смартфона, освітлення та багато іншого. ibench® стане новим улюбленим місцем для вашої цільової групи.
  • Надійний і простий в обслуговуванні: ibench ® розроблений для довговічності та витримує вплив навколишнього середовища та щоденне використання.
  • Сталий і поновлюваний: Багато функцій ibench® можуть працювати за допомогою вбудованих сонячних панелей. на видноті для всіх. Показуючи шлях!
  • Універсальний з безліччю варіантів: Налаштуйте ibench ® точно відповідно до Ваших запитів.
  • Індивідуальні написи або дисплеї: Використовуйте ibench ® як рекламний носій та залучайте спонсорів.

Тут ви знайдете всю інформацію в каталозі Smart flip.

Основні характеристики ibench®

Вбудовані сонячні панеліВідновлюване та незалежне джерело живлення.

Зарядна станція для різних пристроївСмартфони, планшети, електровелосипеди та електросамокати (гібридні)

Багатофункціональність Точка доступу до бездротової локальної мережі, стереозвук через Bluetooth, візуалізація

Освітлення вивісокАтмосфера, відчуття безпеки та привабливі рекламні простори

Дані про навколишнє середовищеТемпература, вологість повітря, вміст твердих частинок і багато іншого (на вибір).)

Легко встановлюється

Самодостатнє електропостачання з ефективними сонячними панелями

З ibench ® вам не доведеться турбуватися про підготовку місця установки. Завдяки ефективним сонячним панелям, інтегрованим у сидіння, лавка забезпечує себе енергією. Просто розмістіть ibench ® на сонячному місці, де ви хочете сидіти з навколишнім освітленням і мобільною зарядною станцією; ibench ® зробить все інше.

Три монокристалічні сонячні панелі потужністю 40 Вт кожна виробляють достатньо енергії для освітлення, функції мобільної зарядки та LTE-маршрутизатора, а тому забезпечують легку установку та практично безперебійну роботу ibench® протягом усього року без додаткового електроживлення. Довговічні AGM-батареї, що не потребують обслуговування, встановлені в сидінні для буферизації сонячної енергії, які оптимально заряджаються за допомогою складної електроніки.

Сонячні панелі знаходяться у всіх на виду і забезпечують ibench ® відновлюваною енергією, а отже, стабільно заряджають мобільні пристрої. Ударостійкий екран Perspex захищає технологію від вологи та зовнішніх механічних впливів.

Для енергоємних завдань, таких як зарядка електровелосипедів або електросамокатів, ibench ® потребує додаткового живлення, що подається через зовнішнє підключення до електромережі. Це використовується тільки тоді, коли енергії внутрішніх акумуляторів більше не вистачає. Для роботи дисплеїв потрібне це додаткове джерело живлення (гібридна версія).

Зарядна станція для декількох пристроїв

Смартфони, планшети, електровелосипеди, електросамокати

За допомогою ibench ® ви дозволяєте користувачам заряджати свої електронні пристрої легко і зручно. Доступні два зарядні порти USB, а також дві зарядні панелі Qi для бездротової зарядки. Просто покладіть на неї свій пристрій.

Також ibench ® пропонує ідеальні варіанти зарядки для нової мобільності за допомогою електровелосипедів та електросамокатів, в той час як користувачеві пропонується зробити невелику перерву.

Завдяки USB-порту на передній панелі ibench® та двом зарядним пристроям Qi на сидінні лавки, ви пропонуєте користувачам можливість легко та зручно заряджати свої електронні пристрої. На ibench® можна заряджати до 4 мобільних пристроїв одночасно. USB-роз’єми призначені лише для зарядки мобільних пристроїв; жодні дані не завантажуються та не збираються. Це відповідає вимогам GDPR.

Е-велосипеди заряджаються енергією велосипеда за допомогою вбудованого швидкого зарядного пристрою постійного струму. Немає необхідності працювати з небезпечною напругою, акумулятор не потрібно виймати, а зарядка відбувається приблизно вдвічі швидше, ніж за допомогою настінного зарядного пристрою. Інноваційне магнітне з’єднання також запобігає пошкодженню велосипеда або зарядного пристрою.

Міцні з’єднання

WLAN, Bluetooth та багато іншого

Ваш новий ibench ®. це справжнє диво підключення. Надайте своїм відвідувачам безкоштовний доступ до Інтернету через точку доступу WLAN. Увімкніть відтворення музики через 2 вбудовані датчики звукового тиску по Bluetooth в стерео якості або збирайте дані про навколишнє середовище, які завжди хотіли мати. (опціонально)

Як виробник ми можемо адаптувати ibench ® саме до ваших запитів і вимог. І більш того, будь-яка інтеграція, не згадана тут, може бути реалізована з невеликими витратами. Не соромтеся звертатися до нас.

Точка доступу до бездротової локальної мережі забезпечує швидкісний доступ до Інтернету для всіх, хто знаходиться в безпосередній близькості. Безкоштовний високошвидкісний доступ до Інтернету швидко набирає популярність і стає привабливим, особливо для користувачів з невеликими обсягами даних або в місцях з поганим покриттям мережі. Використовуйте цей ефект для цілеспрямованого контролю відвідувачів та гостей у вашій громаді, у вашому кампусі або у вашій компанії.

LTE-маршрутизатори, ретранслятори та дротові роутери (e.g. в ibench ® опціонально можуть бути встановлені сидіння зі скловолокна (склопластику).

Опціонально в ibench ® можна інтегрувати звукову систему Bluetooth, щоб перетворити вашу нову лавку на улюблене місце зустрічей. Дозвольте кожному відвідувачу підключитися до ibench ® через Bluetooth і відтворювати свою музику. Звичайно, ви самі визначаєте максимальну гучність і доступність сервісу.

У стандартній комплектації ваша нова лавка дозволить вам збирати дані про навколишнє середовище, такі як температура і вологість повітря. Ці дані необхідні для надійної роботи ibench® і допомагають оцінити загальний стан лавки.

Ви можете визначити інші додаткові вимірювання і в результаті створити цікавий пул інформації. Вся ця інформація буде надана вам через інтуїтивно зрозумілий веб-інтеейс, що означає, що ви можете отримати доступ до відповідної інформації на будь-якому робочому місці.

Чи є у вас інші ідеї, які функції ви хотіли б інтегрувати в ibench®? ? Ми з нетерпінням чекаємо на ваше повідомлення. Як виробник, ми можемо реалізувати більшість запитів і вітаємо ваші пропозиції.

Освітлення цифрових вивісок

Інтегроване світлодіодне освітлення та/або монітори

Використовуйте ваші нові вуличні меблі багатофункціонально. З ibench ® ви отримуєте лавку, яка не тільки виглядає сучасно, але й завдяки складним функціям, таким як світлодіодне підсвічування та бічні монітори, акцентує увагу на сприйнятті вашого громадського простору. Вуличні меблі з підсвічуванням дають відвідувачам відчуття безпеки, водночас виділяючи місця для відпочинку за допомогою елементів освітлення.

Опціонально інтегровані монітори можна використовувати для цифрових вивісок або здавати в оренду рекламним партнерам.

Підсвітка. це енергозберігаюче освітлення на основі світлодіодів, яке кріпиться під лавкою. Це опосередковано освітлює простір навколо лавки. Утворюється “світлий простір”, який також дає відчуття безпеки в темряві та запрошує зробити перерву та відпочити.

Акцентна світлова стрічка прикріплена до країв лавки та підкреслює силуети лавки ibench®. Складається з енергоефективних світлодіодів, що світяться непомітно. Вирішіть для себе, який тип освітлення найкраще підходить до вашого дизайну вуличних меблів. Ви можете вибрати один з 5 різних кольорів для світлової смуги.

ibench® може бути пофарбований порошковою фарбою у всі кольори RAL та вільно розроблений нами (або вами) з використанням звичайних рекламних технологій. Скористайтеся бічним рекламним простором, щоб донести своє повідомлення або спонсорувати лавку через партнерів по співпраці.

Інформація, розваги та реклама: Залежно від екрану та використання, міцні та зовнішні дисплеї можуть бути інтегровані як в бічні панелі, так і в лавки. Ви можете використовувати їх для власних повідомлень або для вашого рекламного партнера.

Ваш вміст можна передавати через онлайн-трансляцію або онлайн-передачу даних.

Будь-які питання без відповідей? Будемо раді вас проконсультувати.

Найкращі розумні лавки

Ви гуляєте містом, а ваш мобільний пристрій розряджається? Ви загубилися в новому місті і потребуєте орієнтирів? Безкоштовна зарядка та точка доступу до Інтернету вирішили б усе, чи не так?? Погляньте на деяких конкурентів у цьому конкурсі та подивіться, чи можуть деякі з їхніх рішень допомогти вам у подібних ситуаціях.

Розваги на вихідних!

Brave, CityOS

Зроблено компанією InClude

Steora. розумна лавка, виготовлена в Соліні, Хорватія. Оснащена станціями для зарядки мобільних пристроїв, точками доступу Wi-Fi, сидіннями з регульованою температурою, зовнішнім освітленням (лавка освітлює до 2 метрів в радіусі до.

Сидіння з регульованою температурою та гарний дизайн лавки. ось чому я обираю цю лавку. Серйозно дивовижна річ!

Brave, CityOS

Зроблено Strawberry energy

Легко встановлювані та мобільні міські меблі, що живляться сонячною енергією, здатні заряджати ваші мобільні пристрої, надавати інформацію про навколишнє середовище, місцеві події та навіть безкоштовний екстрений телефонний дзвінок. Розроблений белградською фірмою, цей розумний стенд поступово стає основним продуктом у галузі.

Вироблено компанією Universal Industries

Ця “розумна” лавка на сонячних батареях забезпечує зарядку до чотирьох пристроїв, а також надає інформацію про навколишнє середовище за допомогою вбудованих датчиків температури, тиску, вологості та рівня ультрафіолетового випромінювання. В даний час він виробляється і розробляється в Дубровнику місцевим молодим стартапом. Вони сподіваються зробити свою лавку ще розумнішою з новими версіями.

Зроблено екологічним сонячним зарядним пристроєм

Екологічний сонячний зарядний пристрій. це компанія Smart bench, яка знаходиться в Норвегії. Їхні лавки Smart лавки приносять більше користі сучасному та мобільному поколінню. З фокусом на те, щоб зробити міста більш комфортними для життя, вони є однією з провідних компаній у цій галузі.

Автобусна зупинка, зустрічайте сонячну лавку. Ця нова розумна та стійка автобусна зупинка на сонячних батареях має багато функцій. Ви можете придбати квиток на транспорт за допомогою смартфону, завантажити інформацію.

Я зачарований різноманітністю пропозицій, які вони надають, і я з нетерпінням чекаю, коли зможу сам скористатися їхніми можливостями. чудова ідея. Натхненний та інноваційний.

Зроблено компанією Smart Palm

Smart Palm. це самодостатня станція підзарядки пристроїв, інформаційний пункт та станція безкоштовного доступу до Wi-Fi. Вбираючи величезну кількість сонячного світла протягом дня, ці дерева накопичують енергію і віддають її ввечері. На кожному дереві є вісім точок зарядки та Wi-Fi, що працює в радіусі до 100 метрів у будь-якому напрямку, а також інфрачервона камера відеоспостереження на 360 градусів, сенсорні екрани з інформацією про місто та цифрові зовнішні екрани.

Зроблено компанією Soofa

Soofa. це міське сидіння на сонячних батареях, здатне заряджати два смартфони одночасно та збирати дані про якість повітря та інші дані про навколишнє середовище. Користувачі також можуть взаємодіяти з розташованими поруч “соціальними ліхтарями”, які змінюють свій колір залежно від використання сидінь. Розроблені в MIT Media Lab, ці лавки були вперше запущені в Бостоні, а згодом у восьми штатах.

Зроблено Ізабело

Isabelo. перша в Африці громадська лавка на сонячних батареях з безкоштовним Wi-Fi, що пропонує зарядку мобільних телефонів і розслаблене сидіння. Назва продукту походить від зулуського слова “ділитися”, а ідея полягає в тому, щоб ділитися: Спільне використання місця, спільне використання громадського простору, спільне використання контенту в Інтернеті. Ці вуличні меблі швидко стають наймоднішим місцем для зустрічей.

Зовнішня сонячна лавка для зарядки смартфонів на відкритому повітрі

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Опис продукту Сонячні лавки можуть відповідати багатьом вимогам, які є протиударними, водонепроникними. Він може виробляти енергію від сонця. і використовувати сонячну енергію для живлення рекламного лайтбоксу, а USB-порт для зарядки мобільного телефону. Монокристалічні високоефективні сонячні панелі Висока.

Детальна інформація про продукт

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Solar Smart Bench. це універсальна вулична лавка, яка пропонує зарядку мобільних пристроїв від сонячної енергії без зовнішнього електричного підключення.

Проста конструкція лавки дозволяє збирати сонячну енергію та зберігати її в інтегрованій керованій акумуляторній системі для використання в міру необхідності.

Накопичена енергія також живить світлодіодне приховане освітлення на лавці і може бути використана для Wi-Fi та інших повідомлень.

Опис продукту

У сонячних лавках в основному використовується алюмінієвий сплав. може відповідати багатьом вимогам, які є протиударними, водонепроникними.

Вона може виробляти енергію від сонця за допомогою сонячних панелей і використовувати її для живлення рекламного лайтбоксу,

і USB-порт для зарядки мобільного телефону.

Вся ідея розумної лавки полягає в тому, щоб допомогти побудувати розумне місто. Використовуючи технології, які допомагають людям відчувати себе комфортніше, надаючи місце для відпочинку та укриття, а також безкоштовний Wi-Fi та зарядку для телефонів.

А також використання очисної сонячної енергії в якості джерела живлення, що допомагає зменшити забруднення та відходи.

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Високоефективні сонячні панелі

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Порт швидкої зарядки USB Додатково

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Wi-Fi / Bluetooth модуль Додатковий 3/4G маршрутизатор для спільного доступу до Інтернету IP65 Водонепроникний

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Приймаємо індивідуальний дизайн та замовлення.

Ця сонячна лавка може підтримувати дві функції зарядки: дротову та бездротову.

USB 3.0 розетка встановлена збоку сидіння, яка може відповідати загальній лінії передачі даних мобільного телефону на ринку.

Опціонально лавка має функцію бездротової зарядки. Просто покладіть мобільний телефон у зону зарядки, позначену на лавці, також можна забезпечити зарядку для мобільного телефону, що дуже зручно і вирішує проблему зарядки для пасажирів.

Живлення, необхідне для всього цього, здійснюється через сонячну панель у верхній частині сонячної лавки, яка приводить в дію аудіосистему Bluetooth, Wi-Fi та зарядні пристрої, встановлені під лавкою, щоб забезпечити живлення, необхідне для цієї сонячної лавки.

Контакти

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Наша фабрика

ваш браузер не підтримує HTML5, будь ласка, використовуйте останню версію Chrome або Firefox

Наш проект

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Наша компанія брала участь у багатьох проектах.Ми готові підтримати вас для досягнення великих успіхів у вашому бізнесі.

Наша мета

У найближче десятиліття зелений захист навколишнього середовища залишатиметься запорукою сталого розвитку світової економіки. Глобальна зміна клімату стає все більш серйозною. Координація між економічним прогресом та природними межами стала глобальною проблемою, а нейтралізація вуглецю стала спільним голосом усіх країн світу. Згідно з науковими дослідженнями Організації Об’єднаних Націй, якщо ми хочемо уникнути найсерйозніших наслідків зміни клімату, ми повинні обмежити глобальне підвищення температури до 1.5C, а цілі Паризької угоди потребують подальшого просування.

Hot Tags: зовнішня сонячна лавка зарядна станція для смартфонів, Китай, виробники, постачальники, завод, ціна, під замовлення, купити, зразок

Зарядна станція сонячної лавки

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Що таке сонячна лавка і що вона робить?

Сонячна лавка. це новий інноваційний предмет меблів, який ви знайдете в міських районах з великим трафіком. Це лавка, яка використовує розумні технології, що дозволяють користувачам заряджати свої пристрої за допомогою сонячної енергії, сидячи та відпочиваючи. Ви також зможете отримати доступ до 4G інтернету під час зарядки вашого смарт-пристрою.

Розумна сонячна лавка є чудовим доповненням для соціальних просторів, оскільки вона працює на чистій сонячній енергії, яка зберігається і буде доступна 24/7. Сонячна лавка дозволяє працювати, вчитися або відпочивати, оскільки вона оснащена бездротовими зарядними пристроями та USB-портами. Важливо зазначити, що ця лавка буде комфортною, оскільки вона не нагрівається вище 30 ° C.

Скільки це коштує?

Ринок розумних лавок зростає, оскільки вони дуже корисні, особливо в місцях з високим трафіком. Крім того, з огляду на прагнення до використання більш зелених джерел енергії, це чудова концепція для революційного оновлення лавок скрізь. Це також чудова ідея покращити місця, де будуть сидіти люди, і це може бути перетворено на джерело доходу для власника.

Сонячна лавка Smart. це розумний пристрій, який має кілька високоякісних компонентів. Це не звичайний продукт, і конструкція стенду розрахована на безперебійну роботу протягом щонайменше 20 років. Це навіть після того, як вони піддадуться впливу елементів різних зовнішніх умов. Тому, враховуючи умови, в яких буде працювати Smart bench, вона не може бути виготовлена з низькоякісних компонентів.

З огляду на безліч функцій, які має сонячна лавка Smart, обговорюються доступні ціни на неї. Клієнти, які хочуть придбати пристрій, можуть розраховувати витратити від 2 800 до 5 500. Ціна сонячної лавки буде залежати в основному від обраної моделі.

Зарядна станція “Сонячна лавка

Smart bench. це сучасна лавка, яка є сучасною, зручною та дуже корисною для користувачів для зарядки своїх смарт-пристроїв. Це може бути застосовано в декількох місцях, включаючи студентські центри, музеї, торгові центри і, по суті, скрізь, де користувачі смарт-пристроїв перебувають у русі.

Сонячна лавка була розроблена для задоволення зростаючих потреб технологічно розвиненого суспільства. Потреби навколишнього середовища також змінюються, в результаті чого він був створений, щоб бути корисним, але при цьому сучасним і привабливим.

Ці інновації допомагають зробити наше оточення розумнішим і стійкішим з часом. Це дасть користувачам вражаючий соціальний досвід з інноваційними пристроями, які допоможуть зробити ваше життя комфортним. Завдяки можливості доступу до Інтернету, деякі моделі сонячної лавки можуть зберігати корисні дані про навколишнє середовище, такі як кількість людей, які використовували її, середня кількість користувачів за день та кількість годин сонячної зарядки, яку вона забезпечила.

Як працює сонячна лавка?

Зарядна станція призначена для максимального збору сонячної енергії і дуже проста в установці в будь-якому місці. Сонячна лавка призначена для управління поглинанням сонячної енергії та навантаженням для зарядки пристроїв. Вона також призначена для роботи навіть у похмурі, темні та дощові дні, коли сонячна енергія може бути недоступною.

Блоки живлення вкриті атмосферостійким корпусом, посиленим захисними гвинтами, стійкими до крадіжки. Лавки також поставляються з попередньо просвердленими отворами, що полегшить легку установку. Сонячна лавка Smart дозволить користувачам сидіти і заряджати смарт-пристрої через бездротові зарядні панелі або USB-порти. Для доступу до Інтернету ваш смарт-пристрій можна підключити через точку доступу, щоб переглядати веб-сторінки за потреби. Підключення до Інтернету забезпечує високу швидкість, що дозволяє користувачам швидко переглядати веб-сторінки.

Розумна лавка не вимикається і не розряджається, і буде доступна цілодобово для зарядки та доступу до Інтернету. Незважаючи на будь-яку несприятливу погоду, панелі будуть віддавати до 110 Вт електроенергії на годину. Природна сонячна енергія буде ефективно перетворюватися і буде доступна, коли це потрібно.

Місце для показу реклами

Деякі моделі оснащені інформаційним дисплеєм, на якому можна показувати рекламу користувачам, поки вони знаходяться на лавці. Це може бути використано для надання корисної інформації користувачам за потреби. Це навіть можна розглядати як економічну можливість для підприємств рекламувати свої товари та послуги для громадськості в легкій для засвоєння та, можливо, інтерактивній формі.

Чому ми повинні використовувати розумну сонячну лавку?

Світ постійно змінюється, і це дивно, як технології розвинулися за межами наших найсміливіших мрій. Розумна сонячна станція є однією з тих інновацій, які дають корисну технологію, щоб мати можливість продовжувати використання нашого пристрою під час використання стенду. Це приклад того, як буде виглядати місто завтрашнього дня, яке зможе тримати користувачів на зв’язку і робити їх щасливими під час пересування по своїх містах. Це чудово підходить для користувачів, які можуть їздити на велосипеді, ходити пішки, їздити на машині та просто перебувати біля однієї з цих лавок.

Деякі моделі цих лав також можуть допомогти з транспортними рішеннями і можуть контролювати такі показники, як вологість, вуглекислий газ, звук і температуру. Дані з цих зон можуть бути переглянуті та використані для прийняття важливих рішень на основі розташування лавки. Розумна сонячна лавка оснащена датчиками для моніторингу цих областей всередині та навколо лавки. Це дозволить збирати параметри даних та поточний стан лавки. У деяких моделях зібрана інформація буде виводитися на приладову панель для зручного перегляду. Якщо на пристрої є проблема, вона буде показана на дисплеї і негайно повідомить користувачів, якщо щось не так.

Оскільки лавка є чудовою зоною для зарядки та відпочинку, вона дозволяє користувачам розслабитися і просто може забезпечити хороший соціальний простір для зустрічей та спілкування. Це може стати чудовим місцем для зустрічей та спілкування, поки ваші пристрої заряджаються.

Ваш коледж потребує сонячної зарядної станції. ось чому

найкращі, розумні, лавка, зарядна, станція, сонячної

Коледжі зазвичай потребують величезної кількості електроенергії для ефективної роботи. Значною мірою ця вимога пов’язана з кондиціонерами, комп’ютерними лабораторіями та навіть важким лабораторним обладнанням. Експлуатація цього обладнання протягом майже половини дня протягом року коштує недешево. Це також не є екологічно чистим.

Хоча на даний момент може бути недоцільно переходити на чисту енергію для всього коледжу, можна зробити досить великий вплив на економію коштів та екологічність за допомогою сонячних зарядних станцій, встановлених по всьому кампусу.

Додатковий дохід для коледжу та більше зручності для викладачів і студентів

Одне з найкращих застосувань зарядних станцій на сонячних батареях полягає в тому, що вони можуть заряджати електромобілі. Кожен, хто відвідує коледж, включаючи студентів, допоміжний персонал та викладачів, може скористатися можливістю заряджати свої електромобілі до повної потужності, поки вони припарковані на території кампусу.

Замість того, щоб витрачати гроші на дороге паливо, вони можуть заправляти свої транспортні засоби чистою електроенергією за символічну плату. Як бонус, їм більше не потрібно буде чекати біля заправок або їздити на забруднюючих транспортних засобах, які псують повітря в кампусі та шкодять біорізноманіттю.

Забезпечення зеленого та яскравого кампусу

Через різні типи зарядних станцій на сонячних батареях. студенти можуть мати кампус, який добре пов’язаний та стійкий. Наприклад, є лавки на сонячних батареях, які використовують сонячне світло для живлення і служать зарядними станціями для студентів коледжів, які хочуть зарядити батареї своїх телефонів. Цікаво, що вони також оснащені Wi-Fi та динаміками.

Крім того, компанії створюють сонячні зарядні столи, за якими студенти можуть сидіти і працювати зі своїми ноутбуками, заряджаючи їх на ньому. Іншим застосуванням сонячної зарядної станції є те, що вона може живити рідкокристалічні дисплеї, на яких відображається реклама або оголошення для студентів.

Варто зазначити, що після встановлення ці сонячні зарядні системи потребують мінімального обслуговування.

Зменшення вуглецевого сліду

Маючи відкриту зарядну станцію на території кампусу, ваш коледж може відігравати вирішальну роль у зменшенні вуглецевого сліду країни.

Коледжі, як правило, використовують багато енергоспоживаючих приладів, таких як кондиціонери, лабораторне обладнання тощо., а отже, перехід на стійку енергію для живлення кампусу. це крок у правильному напрямку.

Заохочуйте подальше впровадження сонячної енергії

Якщо в коледжі є видима сонячна зарядна станція, це, безсумнівно, надихне студентів та викладачів на перехід на відновлювані джерела енергії у власному житті. Установа може надалі слугувати прикладом переходу на сонячну енергію, що змусить більше людей прийняти її.

Інші способи використання сонячних зарядних станцій

Зарядні станції на сонячних батареях можуть мати універсальне застосування в університетському містечку. Наприклад, під час стихійного лиха, яке має тенденцію впливати на традиційні лінії електропередач, сонячні зарядні станції можуть бути використані як резервний варіант для підзарядки телефонів, щоб викликати допомогу. Крім того, сонячну зарядну станцію можна використовувати для проведення спортивних заходів на майданчиках за межами кампусу, куди може бути складно підвести лінії електропередач.

Висновок

Встановлення сонячних зарядних станцій в коледжі може бути ідеальним рішенням не тільки для екологічно чистого та економічно ефективного живлення кампусу, але й для навчання студентів принципам сталого розвитку.

Якщо у вас є питання, наприклад, скільки сонячних панелей потрібно для живлення коледжу або скільки коштує сонячна зарядна станція. не соромтеся звертатися до нас. Окрім надання найкращих сонячних зарядних станцій для коледжів, ми також надаємо вам допомогу та рекомендації щодо вибору правильної установки з нашої лінійки провідних продуктів.

Залишити відповідь