MPP Solar 3000/140/48 – універсальний контролер. Контролер сонячного заряду Mpp

Що таке контролер заряду сонячної батареї з відстеженням точки максимальної потужності (MMPT)?

Що таке точка відстеження максимальної потужності або зарядний пристрій MPPT?

Контролери MPPT або “Відстеження точки максимальної потужності” набагато складніші, ніж ШІМ-контролери, і дозволяють сонячній панелі працювати в точці максимальної потужності або, точніше, при оптимальній напрузі для максимальної вихідної потужності. Використовуючи цю інтелектуальну технологію, контролери сонячного заряду MPPT можуть бути на 30% ефективнішими на основі напруги та напруги підключеної сонячної панелі.

В якості загальної довідки, контролери зарядки MPPT можуть використовуватися у всіх системах великої потужності, що використовують дві або більше сонячних панелей, або якщо напруга панелі (Vmp) на 8В або вище, ніж напруга акумулятора. див. повне визначення нижче.

MPPT. це, по суті, ефективний перетворювач постійного струму в постійний, який максимізує вихідну потужність сонячної панелі. Перший MPPT був винайдений у 1985 році невеликою австралійською фірмою AERL і зараз використовується майже у всіх підключених до мережі сонячних інверторах та багатьох контролерах сонячного заряду.

 • ШІМ-контролер заряду сонячної батареї. робота, розрахунок і вибір

Теорія роботи контролера сонячного заряду MPPT елементарна через зміну ступеня сонячного світла (опромінення) на сонячній панелі протягом дня. Напруга і струм панелі безперервно змінюються. Щоб отримати найбільшу кількість електроенергії, трекер з найвищою потужністю відстежує напругу на панелі, щоб знайти “золоту середину” або оптимальну комбінацію напруги та струму, яка забезпечить найбільшу потужність. MPPT запрограмований на постійний моніторинг та зміну напруги для виробництва максимальної кількості електроенергії, незалежно від погодних умов.

Зауважте, що зазвичай тільки висококласні MPPT-контролери виявляють часткове затінення або контролюють кілька точок живлення. Завдяки використанню цієї технології продуктивність сонячних панелей покращується, а кількість виробленої енергії може бути на 30% вищою, ніж при використанні ШІМ-контролера сонячного заряду.

Принцип роботи контролера сонячного заряду MPPT

Вихід фотоелектричної батареї не є лінійним. Це залежить від кількості сонячного світла, температури атмосфери та стану навантаження.

При постійній інтенсивності сонячного світла та температурі навколишнього середовища фотоелектрична батарея може працювати при різних вихідних напругах. Однак він може досягти якості роботи фотоелектричного масиву при обмеженні лише однієї вихідної напруги. У цей момент робоча точка фотоелектричного масиву перевищує найвищий поріг кривої вихідної напруги, який вважається “точкою максимальної потужності”.”

Тому необхідно змінювати робочу точку фотоелектричного масиву, щоб тримати його близько до точки повної потужності, щоб збільшити його загальну продуктивність. Ця концепція відома як “відстеження точки максимальної потужності.”

Нижче наведена типова блок-схема контролера сонячного заряду MPPT.

Переваги контролера сонячного заряду MPPT

Тепер давайте прирівняємо контролер сонячного заряду MPPT до загального контролера сонячного заряду.

Загальний контролер сонячного заряду схожий на механічну коробку передач автомобіля. Якби ми не підняли коробку передач належним чином зі збільшенням частоти обертання двигуна, це, безсумнівно, вплинуло б на швидкість автомобіля.

До розподілу він повинен встановити параметри зарядки загального контролера сонячного заряду. Однак контролер заряду MPPT Solar Charge Controller може контролювати повну точку потужності сонячної панелі в режимі реального часу для досягнення максимальної продуктивності. При дотриманні точки максимальної потужності, чим вище напруга, тим вище пікова потужність і тим вище ефективність зарядки.

Продуктивність сонячної енергетичної системи, інтегрованої з контролером сонячного заряду MPPT, на 50 відсотків вища, ніж у звичайного контролера сонячного заряду. Однак, згідно з реалістичною оцінкою, ця цифра становить від 20 до 30 відсотків, виходячи з навколишньої атмосфери та втрат електроенергії.

На закінчення, через витрати на будівництво, площа сонячної панелі, встановленої в RV, буде зменшена. Крім того, буде значна відсутність продуктивності через плоску установку сонячної панелі RV.

Він також повинен використовувати відповідний контролер сонячного заряду, щоб досягти максимальної продуктивності сонячної системи RV.

Визначення розміру сонячного контролера заряду MPPT

Давайте зрозуміємо це на базовому прикладі. Дивіться наступний приклад для отримання додаткової інформації.

Припустимо, у вас є 4 сонячні панелі на даху потужністю 100 Вт і всі вони з’єднані послідовно. кожна з панелей має напругу в розімкнутому стані 22.5V. Який рейтинг контролера MPPT правильний?

Послідовна напруга буде = 22.5 x 4

Номінальна напруга, зазначена на контролері MPPT, повинна становити 90 В або контролер повинен приймати 90 В

Оскільки контролери MPPT обмежують свою продуктивність, ви можете зробити масив настільки великим, наскільки хочете, а контролер може обмежити вихідну потужність. Однак це означає, що машина не настільки ефективна, як повинна бути. Контролери MPPT матимуть значення сили струму, що зчитується з ним, е.g., 40-амперний контролер MPPT. Якщо панелі можуть генерувати струм 80А, то контролер заряду MPPT може генерувати лише 40А, незважаючи ні на що.

Контролери MPPT матимуть зчитування ампер з ним, д.g., 40-амперний контролер MPPT. На відміну від ШІМ, номінальна вхідна напруга контролерів MPPT набагато вища, ніж акумуляторні батареї, які її заряджають. Це пов’язано з унікальною особливістю контролера MPPT знижувати напругу до напруги батареї, а потім підвищувати струм, щоб компенсувати недостатню потужність. Вам не потрібно використовувати високу вхідну напругу, щоб запобігти послідовному з’єднанню в невеликих системах, але це дуже корисно у великих системах.

Припустимо, маркування контролера вказує на те, що він може вмістити 12В або 24В акумуляторні батареї. Подивіться на значення Rov. Наприклад, якщо це Rov-40, то струм становить 40 ампер.

По-третє, слід звернути увагу на найвищу вхідну напругу сонячної батареї. Наприклад, якщо контролер MPPT розрахований на 100 вольт на вході, він може приймати до 100 вольт і перемикати їх на вашу батарею 12В або 24В. Припустимо, що у вас є 4 послідовно з’єднані панелі по 100 Вт, кожна з яких має напругу холостого ходу 22.5V. 4 з послідовності буде 4 x 22.5 В = 90 Вольт, які контролер буде враховувати.

Приклад

Давайте зрозуміємо це на прикладі тут. Припустимо, що в приміщенні є такі навантаження постійного струму з номінальною напругою 24 В: чотири лампи потужністю 25 Вт і два вентилятори потужністю 25 Вт

Всі вищезгадані навантаження живляться від двох паралельно з’єднаних фотомодулів, кожен фотомодуль має максимальний струм точки потужності IMP 5 А і струм короткого замикання ISC 8 А. Тепер нам потрібно знайти номінальну напругу системи, номінальний струм фотоелектричної батареї та номінальний струм навантаження контролера сонячного заряду?

Загальне навантаження постійного струму = (Ні. ламп × Потужність кожної лампи) (Кількість. вентиляторів × Потужність кожного вентилятора)

Загальне навантаження постійного струму = (4 × 25) (2 × 25) = 100 50 = 150 Вт

Номінальна напруга системи сонячного контролера заряду дорівнює номінальній напрузі навантаження та масиву панелей.

Номінальний струм фотомодуля = 2 × 8 (струм короткого замикання кожного фотомодуля становить 7 А і вони з’єднані паралельно)

Номінальний струм фотоелектричної панелі = 16 А

З урахуванням коефіцієнта безпеки 1.25 Номінальний струм фотоелектричного масиву становить 1.25 × 16 = 20 A

Номінальний струм навантаження = Загальне навантаження постійного струму / Номінальна напруга системи = 150 / 24

Номінальний струм навантаження = 6.25 A

Таким чином, вам потрібно 6.Контролер заряду сонячної батареї 25A MPPT для фотоелектричної системи. Дивіться більш детальний приклад для визначення розміру ШІМ і MMPT контролера заряду в попередньому дописі.

Які існують різні типи контролерів сонячних зарядних пристроїв?

Три типи контролера сонячного заряду

1) Прості 1 або 2 фазні контролери: мають перемикання транзисторів для регулювання напруги в один або два етапи.

2) ШІМ (широтно-імпульсна модуляція): це традиційна форма контролера заряду, е.g., xantrex, Blue Sky і так далі. Вони є галузевою нормою на даний момент.

3) Відстеження точки максимальної потужності (MPPT): MPPT визначає оптимальну робочу напругу і силу струму на дисплеї сонячної панелі та узгоджує її з робочою напругою і силою струму батареї електричних елементів.

Як вибрати найкращий контролер заряду для роботи

MPPT

MPPT (відстеження точки максимальної потужності). це сучасна і більш ефективна технологія. Оскільки потужність і напруга сонячних панелей зростають, все більше і більше панелей потребують контролерів заряду MPPT.

У контролерах MPPT сонячна енергія, що надходить, має порівняно вищу напругу, а контролер знижує напругу для правильного заряду батареї. Вхідний струм збільшується пропорційно з незначними втратами, в результаті чого виходить високоефективний сонячний зарядний пристрій.

ШІМ

Контролери заряду з ШІМ (широтно-імпульсною модуляцією) залежать від застарілого, менш надійного обладнання і дають змогу регулювати напругу сонячної панелі відповідно до напруги акумулятора. E.g., якщо ви хочете підключити номінальну 12-вольтну сонячну панель до ШІМ-контролера зарядки, вам знадобиться 12-вольтна акумуляторна батарея.

ШІМ-контролери не такі надійні і можуть втрачати близько 20% вхідної потужності через недостатню ефективність. E.g., 100-ватна панель на 12 вольт видає близько 5.5 ампер при 18 вольтах в пікових умовах. Використання ШІМ-контролера зменшить потужність приблизно до 14.5 вольт на 5.5 ампер або 80 Вт (14.5В x 5.5а = 80 Вт).

Існують обмеження щодо вибору обладнання, включаючи використання номінальних 12- або 24-вольтових сонячних панелей. Зазвичай ШІМ-контролери менші за розміром і мають жорсткі обмеження на вибір обладнання, оскільки їм потрібна така ж напруга, як і для акумуляторної батареї.

Через це більшість наших клієнтів для великих систем обирають ШІМ-контролери для житлових будинків. ШІМ-контролери заряду також відомі для менших застосувань, таких як будинки на колесах, невеликі автономні кабіни та віддалені промислові об’єкти, що потребують обмеженої кількості електроенергії.

Сумісність з обладнанням

Ми можемо підібрати контролери заряду до сонячних установок з ідентичними електричними характеристиками. Щоб вибрати найкращий контролер, зверніть увагу на наступні характеристики:

 • Вхідна напруга: найвища напруга, яку може витримати контролер. Зазвичай становить від 100 до 600 В постійного струму для контролерів заряду MPPT.
 • Напруга акумулятора: напруга контролера заряду повинна відповідати напрузі акумулятора. Більшість невеликих контролерів працюють на 12 або 24 В, тоді як більші контролери зазвичай встановлюються на 12/24/36/48 вольт.
 • Струм: струм повного заряду, ампер, е.g., 100 ампер для FM100 AFCI
 • Тип акумулятора: переконайтеся, що контролер заряду розрахований на тип акумулятора, який ви використовуєте (більшість контролерів заряду призначені для свинцево-кислотних акумуляторів, тому цей пункт є важливим для літій-іонних).)

Безпека дотримання коду

Переконайтеся, що контролер пройшов акредитацію на відповідність муніципальним будівельним нормам і законодавству про безпеку. Зверніть увагу на наступну інформацію:

 • UL занесено до списку UL 1741
 • Захист від замикання на землю (GFCI)
 • UL 458 (для мобільних застосунків)
 • Захист від дугового замикання (AFCI)

Онлайн-моніторинг

Більшість контролерів можна прив’язати до служби відстеження, щоб ви могли віддалено перевіряти працездатність вашого пристрою. Вивчіть сумісні портали відстеження, щоб переконатися, що вони надають всю необхідну функціональність для відстеження успішності роботи вашого пристрою. У певних випадках для дистанційного керування моніторингом може знадобитися додаткове обладнання.

Зв’язок

Багато контролерів заряду підключаються до мережі з інверторами, індикаторами заряду акумулятора, автогенераторами, літій-іонними акумуляторами тощо. Перевірте мережеві можливості контролера, щоб переконатися, що він добре працює з іншими компонентами пристрою.

Допоміжний контроль

Допоміжне керування дозволяє контролеру автоматично відключати інші компоненти пристрою в залежності від критеріїв, визначених кінцевим користувачем. Це корисно для моніторингу дротових пристроїв, таких як автоматичні вимикачі стартера, перенаправлення навантаження тощо. Зазвичай це передбачає додавання реле відповідного класу для живлення ваших систем.

Ефективність самоспоживання

Контролер заряду сам поглинає електроенергію, а це означає, що обробка його сигналу не є на 100% надійною. Шукайте контролери заряду з низьким самоспоживанням і високою продуктивністю. Більшість контролерів заряду MPPT мають ефективність 98% або вище, в той час як ШІМ-контролери та дешевші рішення MPPT відстають від них.

Застосування сонячних контролерів заряду MPPT

Наступна базова система установки сонячних панелей демонструє важливе правило роботи контролера заряду та інвертора. Інвертор (який перетворює постійний струм як від акумуляторів, так і від сонячних панелей в змінний струм) використовується для підключення приладів змінного струму через контролер заряду. З іншого боку, прилади постійного струму можуть бути безпосередньо підключені до контролера сонячного заряду для подачі постійного струму до приладів через фотоелектричні панелі та акумуляторні батареї.

Сонячна система вуличного освітлення. це система, яка використовує фотомодуль для перетворення сонячного світла в електрику постійного струму. Пристрій використовує лише енергію постійного струму і включає сонячний контролер заряду для зберігання постійного струму в акумуляторному відсіку, щоб не бути видимим вдень або вночі.

Сонячна домашня система використовує енергію, вироблену фотоелектричним модулем, для живлення побутової техніки або інших побутових приладів. Пристрій включає сонячний контролер заряду для зберігання постійного струму в акумуляторній батареї та костюм для використання в будь-яких умовах, коли електромережа недоступна.

Гібридна система складається з різних джерел енергії для забезпечення цілодобового аварійного живлення або інших цілей. Зазвичай сонячна батарея інтегрується з іншими засобами генерації, такими як дизельні генератори та відновлювані джерела енергії (вітрогенератори, гідрогенератори тощо).). Вона включає сонячний контролер заряду для зберігання постійного струму в акумуляторній батареї.

Сонячна система перекачування води. це система, яка використовує сонячну енергію для перекачування води з природних і поверхневих водойм для дому, села, водопідготовки, сільського господарства, зрошення, тваринництва та інших застосувань.

Контролер сонячного заряду MPPT мінімізує складність будь-якої системи, зберігаючи високу продуктивність системи. Крім того, ви можете використовувати його з більшою кількістю інших джерел енергії.

48LV-MK. автономний сонячний інвертор “все в одному

Створено для малих і середніх автономних домашніх електростанцій. Крихітні будинки, будинки на виробництві, віддалені кабіни, сараї для інструментів та позамережеві споруди.

Мобільний зв’язок. Отримайте детальний доступ до поточного стану заряду за допомогою настільного або мобільного пристрою.

Керування напругою означає більший масштаб сонячної батареї. Збирайте сонячну енергію та впевнено керуйте потужністю до 145 вольт.

Повна інтеграція сонячного контролера та інвертора. Заощаджуйте гроші, заощаджуючи простір у вашому мобільному позамережевому проекті.

Потреба в майбутньому масштабуванні за межами одного контролера? Почніть з малого і станьте великим. З’єднуйте та паралельно з’єднуйте до 9 окремих блоків, керуючи більшою потужністю, ніж вам коли-небудь знадобиться.

Широка бібліотека користувацьких елементів керування та налаштувань безпеки дозволяє регулювати роботу системи та заряджати її з максимальною ефективністю.

Роздільний фазовий інвертор. урізноманітнюйте використання вашого приладу. Об’єднайте два або більше блоків для запуску обох ланцюгів 120 / 240 вольт за допомогою цього сонячного контролера.

Залишайтеся поміркованими в ціні, використовуючи новітні технології сонячних контролерів. Все це в одному пристрої без особливих зусиль живить 3000 Вт щоденних приладів без зайвого простору для додаткового інвертора. Керуючи до 80 ампер при максимальній напрузі 145 вольт від сонячних панелей, обмеження цього контролера буде важко подолати. Заряджаючи поза мережею 48-вольтні акумуляторні батареї, MPP Solar зберігає ефективність на першому місці в списку своїх пріоритетів. Вбудований РК-дисплей тримає вас в курсі останнього стану зарядки, а якщо цього недостатньо, додатковий Wi-Fi комунікатор надасть вам детальну інформацію через ваш настільний комп’ютер. Використовуйте цей контролер для керування компактними сонячними батареями для автономних садиб, крихітних будинків та комерційних об’єктів.

Going granola не зупиняється на екологічній свідомості. У Teragy Solar ми прагнемо розвивати компанію, яка варта того, щоб існувати. Компанія, яка орієнтується не лише на прибуток і зростання, але й на клієнтський досвід, вплив на навколишнє середовище та надійність. Ось чому наші цілі з продажу завжди стоять на другому місці. а разом з цим. економія на податках, яку ми передаємо вам.

Щорічно ми передаємо наші податкові заощадження нашим клієнтам. На основі опублікованих штатом законів про податок з продажу та законів про зв’язок, ми відстежуємо наші продажі в кожному штаті. Поки наші продажі не перевищують оподатковуваний поріг у вашій країні, ви звільняєтесь від сплати податку з продажу. Ми робимо цю додаткову роботу, щоб допомогти полегшити бюджет вашого проекту. Потрібна додаткова інформація? Дізнайтеся більше про податок з продажів тут.

Купуйте сьогодні і заощаджуйте. Ця спеціальна пропозиція “Без податку з продажів” закінчується, як тільки ми досягаємо податкового порогу вашого штату.

Як здійснюється доставка?

Вартість доставки та фрахту розраховується при остаточному оформленні замовлення. Витрати на доставку, пов’язані з обладнанням, що відвантажується за межами вантажних перевезень, є остаточними. Вартість доставки буде остаточно визначена після продажу, оскільки вартість доставки може змінюватися в залежності від місця призначення, ваги, розміру та пори року. У випадку, якщо вартість доставки перевищує очікувані витрати, представник Teragy зателефонує, щоб допомогти сплатити решту суми.

На що схожі гарантії?

Teragy Solar надає 12-річну обмежену довічну гарантію на всю продану продукцію під брендом Teragy Solar. Гарантія поширюється на виробничі та конструктивні дефекти, виходячи з середнього використання обладнання. Всі сторонні продукти, включаючи сонячні панелі MPP Solar та Blue Sun, мають відстрочену гарантію. Teragy Solar рада допомогти в управлінні, полегшенні та прискоренні виконання гарантій третіх сторін, але в кінцевому підсумку не несе відповідальності за порушення виробником швидкості реагування, надійності або виконання зазначеної гарантії.

Як обробляються повернення?

Всі повернення повинні бути отримані в невідкритій оригінальній упаковці протягом 30 днів з дати придбання обладнання. В рамках цих вказівок клієнти отримають 100% своїх грошей назад.

Чи можу я отримати технічну допомогу?

Так! Протягом перших 30 днів з дати покупки всі клієнти Teragy Solar мають право на 2 години технічної підтримки. Використовуйте PIN-код служби підтримки, що додається, щоб розблокувати цей доступ, і ми будемо раді відповісти на ваші запитання щодо налаштувань обладнання, усунення несправностей або доповнення обладнання. Потрібні базові електричні знання.

Ознайомтеся з нашими Загальними положеннями та умовами. Або зателефонуйте нам!

Послухайте, що говорять наші клієнти

Продукти, підібрані для вашого проекту

Вам не потрібно бути техніком, щоб вибрати правильне обладнання. Наші фахівці з сонячної енергетики зробили кілька пропозицій для вашого розгляду. Це означає, що ми переглянули технічні характеристики, щоб максимізувати вашу масштабованість, мінімізуючи ризики проекту. Все ще заплутався? Зателефонуйте нам. Ми тут, щоб допомогти.

Спеціальні моделі Teragy для автономного живлення

solar, 3000, універсальний, контролер
solar, 3000, універсальний, контролер

Автопричепи, кемпери та експедиційні вантажівки

Батареї Teragy надійно захищені від пилу та води за стандартом IP55. Жодна пригода не завадить акумулятору Teragy живити ваше натхнення.

solar, 3000, універсальний, контролер
solar, 3000, універсальний, контролер

Вітрильники, тролінгові двигуни та морське застосування

Залишайтеся поза мережею та на воді, роблячи те, що ви любите. Батареї Teragy забезпечують вас постійним живленням, коли ви не хочете повертатися додому.

solar, 3000, універсальний, контролер
solar, 3000, універсальний, контролер

Маленькі будинки та автономні садиби

Наші батареї видають у два з половиною рази більше енергії, ніж всі наші конкуренти, щоб допомогти диверсифікувати ваші потреби в електроенергії у віддалених місцях.

solar, 3000, універсальний, контролер
solar, 3000, універсальний, контролер

Туристичні причепи та мобільне життя

Почувайтеся як вдома з нашими акумуляторними системами. Елементи батареї Teragy розраховані на понад 3500 циклів, заощаджуючи ваші гроші на дрібниці.

Наші пропозиції ґрунтуються на досвіді.

Ви бачили цю маленьку зірочку?? Один з наших співробітників поклав це сюди спеціально для вас. Це продукти, які ми з радістю рекомендуємо для вашого застосування. Подумайте про це як про продукти, що найкраще підходять для вашого рівня використання, залежно від сфери застосування. Сонячна енергетика може заплутати. Якщо є ідеальний варіант, чому б не порекомендувати його?

Наші пропозиції ґрунтуються на досвіді.

Ви бачили цю маленьку зірочку?? Один з наших співробітників поклав її туди спеціально для вас. Це продукти, які ми з радістю рекомендуємо для вашого застосування. Подумайте про це як про продукти, які найкраще підходять для вашого рівня використання, залежно від сфери застосування. Сонячна енергія може заплутати. Якщо вона ідеально підходить, чому б не порекомендувати її?

Відгуки про універсальний контролер MPP Solar 3000/140/48

У мене був чудовий досвід роботи з Teragy, коли я купив MPP Solar 3048. Інвертор ефективний і оснащений багатьма функціями, але що дійсно виділяється, так це обслуговування клієнтів. Персонал був дуже корисним і відповідав на всі мої запитання. Моя єдина скарга полягає в тому, що посібник користувача міг би бути більш детальним.

Нещодавно я придбав MPP Solar 3048, і в цілому я задоволений своєю покупкою. Продукт надійний та ефективний, з великою кількістю чудових функцій. Обслуговування клієнтів також було фантастичним! Моя єдина скарга полягає в тому, що інвертор трохи важчий, ніж я очікував, але це не велика проблема.

Нещодавно я придбав цей інвертор у Teragy Solar і мав чудовий досвід роботи з компанією. Обслуговування клієнтів було відмінним, а продукт. надійний інвертор 3 кВт 48 В. Я дуже рекомендую!

Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі наших магазинних новинок. А ще, щоб бути в курсі останніх новинок від Adventure Solar. Отримайте купон на знижку 10% на першу покупку.

Підписуйтесь на нас в Instagram і вболівайте, коли ми публікуємо фотографії фургонів, які ми не можемо собі дозволити. Приєднуйтесь до нашого списку з менш ніж сотнею учасників і насолоджуйтесь перевагами того, що ми будемо відслідковувати вас і лайкати ваші пости! А також цінну інформацію про фургони та ділові речі. Ми завжди працюємо! Додайте сюди щось надихаюче та маркетингове.

Слідкуйте за нами

Copyright © 2023, TERAGY

Пояснення податкового кредиту на сонячну енергію ×

Нижче наведено пояснення податкового кредиту на сонячну енергію, яке, ми сподіваємось, буде корисним ресурсом для вас, коли ви розглядаєте можливість переходу на сонячну енергію та економії грошей. Важливо зазначити, що ми не є податковими фахівцями, і ми рекомендуємо проконсультуватися з сертифікованим бухгалтером (CPA) щодо податкової форми 5695 та податкового кредиту на сонячну енергію у розмірі 26%.

Податковий кредит на сонячну енергію. це відрахування, яке застосовується до всієї вартості вашої сонячної системи. Однак важливо зазначити, що для того, щоб претендувати на кредит, ви повинні сплатити федеральний прибутковий податок у Сполучених Штатах. Податковий кредит у розмірі 26% може призвести до значної економії, як показано в наступному прикладі:

Якщо загальна вартість вашої сонячної системи становить 10 000, податкова знижка 26% становитиме 2 600. Це означає, що ваші чисті інвестиції після виплати кредиту складуть 7 400 (10 000. 2,600). Коли прийде час подавати податкову декларацію, цей кредит у розмірі 2600 буде вирахувано із суми вашого боргу, що фактично зменшить ваші податкові зобов’язання. Наприклад, якщо ви заборгували федеральний податок на прибуток у розмірі 20 000, кредит у розмірі 2 600 зменшить вашу заборгованість до 17 400.

Варто зазначити, що вам потрібно буде відстежувати витрати на сонячну систему, щоб претендувати на кредит. Якщо ви купуєте систему у Teragy Solar, ви отримаєте детальний товарний чек, який можна використовувати для цілей оподаткування. Важливо також пам’ятати, що податкове законодавство може змінюватися, і вам слід проконсультуватися з податковим фахівцем, щоб переконатися, що ви користуєтеся всіма доступними кредитами та відрахуваннями.

Насамкінець, зверніть увагу, що ця інформація надається лише в загальних інформаційних цілях, і ми не можемо гарантувати її точність або застосовність до вашої конкретної податкової ситуації. Ми рекомендуємо вам проконсультуватися з CPA або іншим кваліфікованим податковим фахівцем для отримання індивідуальної консультації щодо вашої податкової ситуації. Якщо у вас є додаткові запитання щодо податкового кредиту на сонячну енергію, ми рекомендуємо звернутися до податкового фахівця, який спеціалізується в цій галузі.

Що таке контролер заряду MPPT?

solar, 3000, універсальний, контролер

Основна функція сонячної електростанції полягає в тому, що сонячні панелі збирають енергію сонця та зберігають її в акумуляторах, щоб ви могли використовувати її в будь-який час. Однак ви не можете просто підключити сонячні панелі безпосередньо до акумуляторів і очікувати, що вони будуть заряджатися. Щоб отримати максимальну віддачу від сонячних панелей, вам знадобиться контролер заряду для ефективної зарядки акумуляторів. Найефективніший тип контролера заряду. це контролер заряду з відстеженням точки максимальної потужності або MPPT.

Давайте подивимося, як вони працюють і які переваги вони надають.

Що таке відстеження точки максимальної потужності?

Перш ніж ми зануримося в роботу контролерів заряду MPPT, давайте пояснимо, як вони отримали свою назву.

Напруга, при якій сонячна панель виробляє найбільшу потужність, називається напругою максимальної потужності. Максимальна напруга в точці потужності змінюється в залежності від умов навколишнього середовища та часу доби.

Контролери заряду MPPT отримали свою назву тому, що вони контролюють сонячну панель і визначають максимальну напругу точки потужності для поточних умов. Ця функція називається відстеженням точки максимальної потужності, або скорочено MPPT.

Порада: Повторіть, що таке ампер, вольт, ват і чим вони відрізняються.

Що таке контролер заряду MPPT?

Сонячні панелі та акумулятори мають різні оптимальні робочі напруги. Мало того, ці напруги коливаються. Контролер заряду MPPT. це перетворювач постійного струму в постійний, який максимізує ефективність сонячної системи. Це відбувається шляхом оптимізації відповідності напруги між сонячними панелями та акумуляторами.

Наприклад, залежно від стану заряду, 12-вольтова батарея має номінальну напругу в діапазоні від трохи більше 10 вольт до трохи менше 13 вольт. Крім того, напруга, необхідна для зарядки 12-вольтової батареї, коливається в межах 13.5 і 14.5 вольт залежно від фази заряджання.

solar, 3000, універсальний, контролер

З іншого боку, оптимальна вихідна напруга сонячної панелі залежить від температури панелі, часу доби, хмарності та інших факторів навколишнього середовища. Наприклад, в ідеальних умовах сонячна панель потужністю 250 Вт може мати оптимальну робочу напругу 32 вольти. Коли панель нагрівається на сонці або в спекотний день, оптимальна напруга може впасти до 26 вольт.

Номінальна напруга панелі повинна бути вищою за напругу акумулятора, щоб врахувати ці падіння напруги на панелі та підвищену необхідну напругу заряду акумулятора. Без контролера заряду MPPT ця різниця напруг призводить до великих втрат енергії.

У чому різниця між MPPT і PWM контролерами заряду?

Щоб краще зрозуміти, як ця різниця в напрузі призводить до неефективності, давайте спочатку розглянемо інший поширений тип контролера заряду сонячної батареї. Цей контролер є контролером заряду з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ).

ШІМ-контролери використовують транзисторний перемикач, який швидко відкривається і закривається в міру необхідності для регулювання струму заряду, що надходить в акумулятор. Оскільки ШІМ-контролери не можуть модулювати напругу, вони знижують вихідну напругу сонячної панелі, щоб вона відповідала напрузі акумулятора. Давайте розглянемо приклад.

Сонячна панель потужністю 250 Вт може мати оптимальну або максимальну напругу живлення (Vmp) 32 вольта і максимальний струм живлення (Imp) 7.8 ампер. (32 вольт х 7.8 ампер = 250 Вт)

Використовуючи ШІМ-контролер, ваша панель все одно видаватиме 7.8 ампер. Але напруга буде падати, щоб відповідати акумулятору при 12 вольтах. Тепер ваша панель видає лише 94 Вт замість 250 Вт. (12 вольт х 7.8 ампер = 94 Вт)

solar, 3000, універсальний, контролер

Як працюють контролери заряду MPPT

Як ми вже згадували раніше, MPPT контролери заряду. це DC-DC перетворювачі. Це означає, що вони регулюють струм заряду акумулятора, як ШІМ-контролер. Але вони також перетворюють напругу, що виходить з панелі, відповідно до того, що потрібно акумулятору. Давайте розглянемо приклад того, як це значно підвищує ефективність.

Використовуючи ту ж саму 250-ватну панель, контролер MPPT дозволяє панелі працювати при максимальній напрузі живлення (Vmp). Тепер потужність, що надходить на контролер, становить повні номінальні 250 Вт.

Вихід від контролера до батареї все ще повинен відповідати батареї на 12 вольт. Але струм збільшується до 20.8 ампер, що дозволяє використовувати весь потенціал панелі потужністю 250 Вт. (12 вольт х 20.8 ампер = 250 Вт)

solar, 3000, універсальний, контролер

Для простоти, в цих прикладах передбачалося 100% ефективне перетворення в контролерах заряду. Насправді, невелика кількість енергії втрачається у вигляді тепла під час перетворення.

Переваги контролера заряду MPPT

Ефективне використання енергії

У сонячній енергетичній системі правильного розміру нерідко можна спостерігати збільшення ефективності до 30% за рахунок переходу на контролер MPPT. Це збільшення ефективності є ще більш значним у системах, де напруга сонячних панелей набагато вища за напругу акумулятора, як у нашому прикладі вище.

solar, 3000, універсальний, контролер

Найкраще підходить для великих систем

Використання додаткових 20-30% потужності вашої системи стає більш вигідним зі збільшенням розміру вашої системи. З цієї причини контролери MPPT часто найкраще використовувати у великих системах і, можливо, не варто цього робити на менших, простіших установках.

Краще в хмарних середовищах

Функція відстеження точки максимальної потужності контролерів MPPT є величезною перевагою в хмарних умовах, коли точка максимальної потужності сонячних панелей буде коливатися протягом усього дня.

Чи варті сонячні контролери заряду MPPT того??

Контролери заряду MPPT дорожчі за ШІМ-контролери. Додаткові витрати на модернізацію контролера можуть не виправдати себе в невеликих, базових системах. Однак у великих системах або в місцях з нестабільними погодними умовами підвищена потужність і ефективність, отримана за рахунок використання контролера MPPT, швидше за все, з лишком компенсує додаткові витрати на контролер.

Ніхто не любить витрачати енергію даремно. MPPT-контролери заряду допомагають отримати максимальну віддачу від сонячних панелей, не турбуючись про мінливі погодні умови або про те, що ви ідеально підібрали розмір сонячних панелей відповідно до напруги акумулятора.

Що таке сонячний інвертор MPPT

Функція відстеження точки максимальної потужності (MPPT). це функція в сонячних інверторах, що підключаються до мережі. MPPT гарантує, що ваш сонячний інвертор завжди працює з максимальною ефективністю в найпростіших умовах. Якщо ви зацікавлені в тому, як працює сонячний інвертор mppt, і хочете оцінити їх розумність, читайте далі!

solar, 3000, універсальний, контролер

Яка функція MPPT в сонячному інверторі?

MPPT. це електронні перетворювачі постійного струму, які оптимізують узгодження між сонячними батареями (фотоелектричними панелями) і акумуляторами. Коротше кажучи, сонячний інвертор mppt перетворює високу напругу постійного струму на виході сонячної панелі в низьку напругу, необхідну для зарядки акумулятора.Сонячний інвертор mppt розрахує найкращу кількість енергії, яку панель може забезпечити для зарядки акумулятора. Інвертор приймає цю енергію і перетворює її в оптимальну напругу, щоб отримати максимальну силу струму від акумулятора. Ефективність перетворення більшості сучасних сонячних інверторів mppt коливається в межах 93. 98%.Взимку ви можете очікувати збільшення потужності на 20-45%. а влітку можна очікувати виграш в 10-15%. Фактичний коефіцієнт корисної дії сонячного інвертора mppt може значно відрізнятися в залежності від погоди, температури, стану заряду акумулятора та інших змінних.

Як сонячний інвертор mppt виробляє більше енергії з?

Сонячні панелі виробляють різну напругу в залежності від умов, в яких вони знаходяться. Отже, як ми можемо змусити наші сонячні панелі генерувати найбільшу потужність за різних умов?Нижче наведені деякі з факторів, які впливають на напругу сонячної панелі.

 • кількість світла, що падає на панель.
 • навантаження, в яке сонячна панель виштовхує свою потужність.
 • температура панелі.

Як ви можете бачити, напруга, що виробляється сонячною панеллю, змінюється протягом дня в залежності від зміни погоди.Тепер сонячна панель буде виробляти струм для будь-якої заданої напруги (в амперах). Графік IV кривої визначає величину сили струму, що генерується при будь-якій заданій напрузі. Ви можете знайти це в специфікації будь-якої сонячної панелі.

Крива IV зазвичай показана нижче:

solar, 3000, універсальний, контролер

При будь-якій заданій напрузі на цьому графіку зображений струм, що протікає через сонячну панель.Синя лінія в прикладі нижче представляє напругу сонячної панелі 30 В, що відповідає струму приблизно 6.2 A. Зелена лінія представляє напругу 35 В, що відповідає струму 5А.

solar, 3000, універсальний, контролер

Ви можете пам’ятати з шкільного курсу фізики, що потужність електричного пристрою дорівнює напрузі, помноженій на силу струму.V x A = ПотужністьАле, коли ви рухаєтеся вздовж червоної кривої вище. Ви можете помітити, що точка, де напруга помножена на відповідний струм, є вищою за будь-яку іншу точку на кривій.Це і є точка максимальної потужності сонячної панелі (MPPT).

Знаходження точки максимальної потужності

У попередньому прикладі MPPT знаходиться між місцем перетину синьої лінії з червоною і місцем перетину зеленої лінії з червоною. Насправді, MPPT завжди знаходиться в “найбільш вигнутій” точці кривої. Отже, завдання трекера точки максимальної потужності полягає в тому, щоб завжди запускати інвертор на цій точці MPPT. У попередньому прикладі це буде приблизно 33В і 6А.MPPT змушує сонячний інвертор працювати при напрузі 33 В, змінюючи опір входу інвертора через силову електроніку. Чим більший опір, тим вища напруга на сонячній панелі.

Підтримка точки максимальної потужності сонячного інвертора mppt

З іншого боку, сонячний інвертор Mppt надзвичайно складний.Майте на увазі, що напруга, при якій сонячна панель бажає працювати, змінюється залежно від температури та сонячного випромінювання. Як результат, сонячний інвертор mppt повинен постійно коригувати свої налаштування, щоб підтримувати MPP сонячної панелі.Щоб ще більше ускладнити роботу сонячного інвертора mppt, форма кривої IV постійно змінюється. Це означає, що правила гри “пошук MPP” постійно змінюються!

Робота зарядного пристрою сонячного інвертора MPPT від акумулятора

Не існує єдиного акумулятора, який би живив усі сонячні електростанції. Акумулятори не потрібні для фотоелектричних систем, що підключаються до мережі. Автономні фотоелектричні системи, з іншого боку, вимагають придбання та встановлення акумуляторів відповідного розміру для забезпечення безперебійного електропостачання. Тут ми можемо побачити, як зарядний пристрій сонячного інвертора mppt взаємодіє з акумуляторами і чи пов’язаний він з акумуляторною системою.Так, гібридний сонячний інвертор mppt може допомогти у вирішенні проблеми недозарядженого акумулятора. Коли батарея в автономній фотоелектричній системі повністю заряджена, напруга залишається близькою до максимальної напруги точки потужності. Коли батарея заряджена лише частково (низький заряд), напруга падає. Найкращий сонячний інвертор mppt регулює опір навантаження або опір інвертора для підтримки максимального піку потужності.Сонячний інвертор mppt не може підтримувати пікову потужність, коли батарея повністю заряджена і виробляє більше, ніж навантаження. Через відсутність 24-вольтового навантаження сонячний інвертор mppt не може поглинати надлишкову потужність. Сонячний інвертор mppt зміщує пікові значення струму та напруги відповідно до потреб вирівнювання виробництва.У системі, підключеній до мережі, все менш складно. Надлишок виробленої енергії повертається назад в мережу, що дозволяє сонячному інвертору mppt підтримувати постійну точку максимальної потужності.

Сонячний інвертор Multi MPPT

Якщо ваші сонячні панелі встановлені на багатьох дахах, кожен з яких має різний азимут і кут нахилу сонця. Тоді сонячний інвертор з декількома MPPT. ваш найкращий вибір.Оскільки ваші панелі не будуть отримувати однакову кількість сонячної енергії в цьому випадку, властивості IV кожної панелі будуть відрізнятися. Ви все ще хочете отримати максимальну віддачу від свого комп’ютера. Не хвилюйтеся! Для кожного масиву панелей сонячні інвертори multi mppt використовують трекер точки максимальної потужності.Виробники цих продуктів постійно думають про ваші інтереси. Ви можете продовжувати отримувати максимальну потужність і пожинати плоди з сонячним інвертором multi mppt.

MPPT VS PWM

Існує два основних типи контролерів сонячної ефективності: PWM та MPPT.Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ). це контролер заряду, який безпосередньо з’єднує сонячну панель з акумулятором. Заряд батареї регулюється за допомогою швидкого “перемикача” (транзистора) в цьому гаджеті. Може контролювати струм, як тільки батарея досягає напруги поглинання заряду. Це дозволяє підтримувати постійну напругу акумулятора.

Фундаментальною проблемою ШІМ-пристроїв є те, що напруга сонячної панелі знижується, коли напруга акумулятора зростає. В результаті напруга на панелі може відрізнятися від оптимальної робочої напруги (Vmp), знижуючи виробництво електроенергії та ефективність сонячної панелі.ШІМ-контролери заряду сонячних батарей доступні для скромних 12В систем з однією або двома панелями. Прості функції, такі як зарядка USB, кемпінг або сонячне освітлення, можуть виконуватися за допомогою цього типу системи.

Сонячний інвертор Best MPPT. це передова технологія, яка дозволяє сонячним панелям працювати на повну потужність. Він підтримує напругу на панелі на заданому рівні для забезпечення максимальної потужності. MPPT може допомогти вам підвищити ефективність приблизно на 30% залежно від напруги елемента сонячної панелі та робочої напруги (Vmp).

Ця проста, але революційна технологія дозволяє сонячним панелям працювати при більш ефективній комбінації напруги і струму. Незалежно від кількості сонячного світла, щоб забезпечити максимальну потужність.

Залишити відповідь