Комплекти сонячних систем CompleteSolar. Домашня сонячна панель

Чи є мій будинок хорошим кандидатом для сонячних панелей?

Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію, вам, мабуть, цікаво: Чи є сонячна енергія економічно ефективною?? Чи підходить мій дах для сонячних панелей? Чи буде сонячна енергія генерувати достатньо електроенергії для живлення мого будинку? Хто виробляє найкращі сонячні панелі?

Але спочатку важливо дослідити, чи мають сенс сонячні панелі для вашого будинку. Ось кілька ключових питань, які ми задаємо всім, хто зацікавлений у купівлі або оренді сонячної енергетичної системи, щоб переконатися, що їхній будинок найкраще підходить для виробництва електроенергії за допомогою сонячних панелей.

Скільки коштують ваші рахунки за електроенергію?

Знання того, скільки ви платите за електроенергію, є першим кроком в оцінці того, чи є ваш будинок хорошим кандидатом на встановлення сонячних панелей. Головне питання. чи заощадить це ваші гроші? У деяких районах електроенергія дуже дешева. Для більшості домовласників рахунок за електроенергію. це страшна щомісячна витрата. Загальне правило полягає в тому, що сонячна енергія має найбільший фінансовий сенс для тих, у кого щомісячний рахунок за електроенергію становить щонайменше 75. Чому? Оскільки перехід на сонячну енергію замінює комунальну енергію на сонячну, і ми хочемо, щоб наші клієнти бачили віддачу від цих інвестицій, сплачуючи менше за цю енергію. Рахунок за комунальні послуги на рівні 75. це поріг, за яким споживачі сонячної енергії для житлових будинків побачать економію сонячної енергії. Існує кілька способів переходу на сонячну енергію, залежно від потреб та цілей клієнта. SunPower пропонує варіанти лізингу, кредиту та купівлі за готівку з нульовим початковим внеском. кожен з яких має свої переваги. (Див. статтю “Як купити сонячні панелі для дому” для отримання додаткової інформації).) Запитайте місцевого експерта з сонячної енергетики про місцеві та федеральні стимули та політику в галузі електроенергетики в тому регіоні, де ви живете.

Основна ідея полягає в тому, щоб платити менше, ніж ви платите зараз, зафіксувати тариф на електроенергію та заощадити гроші, виробляючи власну чисту енергію на місці. (Дізнайтеся більше про фінансування сонячної енергетики тут.)

Який тип даху у вас є?

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Сонячні панелі найкраще працюють з міцними, довговічними покрівельними матеріалами, такими як композитна або бітумна черепиця, бетонна черепиця або фальцева металочерепиця. Для покрівельних матеріалів, таких як дерев’яна стружка та шиферна черепиця, або для дахів з глини з розчином чи композитної сталі з покриттям метал/камінь, ви все одно можете використовувати сонячні панелі, але вам слід звернутися до професіоналів, які мають досвід встановлення сонячних панелей на таких типах дахів. Крім того, важливим є тип монтажного обладнання, яке планує використовувати ваш інсталятор сонячних панелей. SunPower Equinox™ використовує обладнання InvisiMount™, яке призначене для роботи з більшістю типів дахів і є візуально привабливим.

Чи потрібно замінити дах??

Перед встановленням сонячних панелей доцільно замінити дах, термін експлуатації якого наближається до кінця, оскільки очікуваний термін служби сонячних панелей SunPower становить 40 років, і ви не хотіли б, щоб їх довелося демонтувати без необхідності. Сонячні панелі слід встановлювати на дахах, які знаходяться в хорошому стані і не потребують заміни в найближчому майбутньому. Враховуючи, що ваші заощадження від високоефективних сонячних панелей можуть окупити вартість перекриття даху всього за п’ять років після встановлення, можливо, варто виконати будь-які необхідні покрівельні роботи до встановлення сонячної системи.

Скільки сонячного світла отримує ваш дах?

Щоб дізнатися, чи підходить ваш будинок для встановлення сонячних панелей, скористайтеся програмою перевірки придатності сонячних панелей, наприклад, Google’s Project Sunroof. Потім домовтеся про консультацію з експертом, який відвідає ваш будинок, щоб перевірити його орієнтацію (сонячні панелі, звернені на південь, вловлюють більше енергії), кут нахилу даху та затінення деревами, щоб побачити, чи буде ваш дах отримувати достатньо сонячного світла для задоволення енергетичних потреб вашої родини. Консультації з сонячної енергетики від SunPower є безкоштовними, і ви можете дізнатися багато нового про свій будинок та найкращі варіанти використання енергії. Чим більше прямих сонячних променів отримує ваш будинок, тим більше енергії вироблятимуть панелі. Хоча сонячні панелі SunPower відомі своєю надзвичайною ефективністю у виробництві електроенергії в умовах недостатнього освітлення, надмірне затінення зменшує кількість енергії, яка може бути згенерована.

Важливо також знати, що сонячне рішення Equinox від SunPower має вбудовані мікроінвертори в кожній панелі. інноваційна особливість сонячної конструкції, яка означає, що якщо одна панель не виробляє енергію через тінь, сусідні панелі, які можуть отримувати більше сонячного світла, все одно можуть генерувати сонячну енергію для вашого будинку.

Який ваш місцевий клімат?

Сонячну енергію можна генерувати в найрізноманітніших екстремальних кліматичних умовах, від дощових районів, як-от Сіетл, до надзвичайно спекотних місць, як-от Лос-Анджелес, Каліфорнія. Інструменти для перевірки придатності сонячних панелей допоможуть вам зрозуміти, як це може вплинути на сонячну енергію на вашому будинку. Високоефективні сонячні панелі перетворюють пряме та непряме сонячне світло в електрику, тому вони працюють навіть у похмурі дні. Консультант з сонячної енергетики оцінить кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, щоб ви могли побачити потенційну економію ще до того, як вирішите перейти на сонячну енергію.

Якщо ваш регіон схильний до суворих погодних умов, перевірте рейтинг довговічності панелей, які ви розглядаєте для свого будинку. Панелі SunPower мають рейтинг Ні. 1 у тестуванні на довговічність сторонніми організаціями, що означає, що вони можуть витримувати найсуворіші погодні умови, включаючи град діаметром до 1 дюйма. 1 Насправді, технологія SunPower настільки надійна, що NASA обрала наші сонячні елементи для живлення свого проекту GROVER, який досліджував величезні та непривітні льодовикові щити Гренландії. Сонячні панелі, які витримали випробування НАСА, підійдуть і для вашого даху.

Вважаєте, що ваш будинок підходить для сонячної електростанції?? Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити, ввівши свою адресу в наш калькулятор економії сонячної енергії. Підпишіться на безкоштовну оцінку сонячної енергії для дому або зателефонуйте нам за номером 1-800-786-7693.

Повні комплекти сонячних систем

Unbound Solar пропонує повні комплекти сонячних панелей, які включають все необхідне для сонячної системи. Перегляньте повні сонячні системи та комплекти резервного живлення для дому, бізнесу, човнів та автофургонів, віддалених промислових об’єктів тощо.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Підключення до електромережі

Мережеві сонячні системи генерують електроенергію для вашого будинку або бізнесу, а надлишок електроенергії направляють в електромережу для компенсації від комунальної компанії. Перегляньте широкий асортимент повних комплектів мережевих сонячних панелей від найкращих брендів.

Мережеві

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Цікаво, скільки коштуватиме ваша сонячна система, прив’язана до мережі? Дізнайтеся за допомогою нашого калькулятора автономних сонячних електростанцій.

Резервне живлення від акумулятора з прив’язкою до електромережі

Мережеві сонячні системи з акумуляторами можуть живити деякі важливі прилади під час відключення електроенергії. Наші мережеві комплекти сонячних панелей з резервним акумулятором ідеально підходять для обслуговування критично важливих приладів у районах з ненадійним електропостачанням.

Підключення до електромережі з резервним акумулятором

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Резервне живлення

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Поза мережею

Надійні комплекти сонячних панелей для віддалених будинків і дач. Автономні сонячні системи ідеально підходять для віддалених районів, незабудованих ділянок та всіх, хто не має доступу до електромережі.

Поза мережею

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Ви хочете працювати поза мережею, але скільки панелей та батарей вам знадобиться? Дізнайтеся за допомогою нашого автономного калькулятора.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

RV Marine

Нещодавно оновлені комплекти сонячних панелей для автофургонів від Unbound Solar роблять встановлення сонячної системи на вашому автофургоні простішим та доступнішим, ніж будь-коли, з різноманітними варіантами для всіх розмірів транспортних засобів та енергетичних потреб.

RV Marine

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Віддалені промислові

Ознайомтеся з нашими комплектами віддалених промислових сонячних панелей. Безпроблемне рішення для віддаленого живлення обладнання. Зазвичай використовуються для освітлення, камер безпеки, телеметрії, моніторингу навколишнього середовища тощо.

Віддалені промислові

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Готові до запуску?

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Мережеві або автономні?

Який тип сонячної системи найкраще підходить для вас? Знайдіть відповідь у нашому зручному посібнику з вибору комплекту сонячних панелей.

Індивідуальні системи

Домашні та промислові сонячні системи, наведені вище, зазвичай працюють для потреб більшості людей, але ми не були б експертами в галузі сонячної енергетики, якби не спеціалізувалися на розробці індивідуальних систем. Незалежно від вашого застосування, наші фахівці готові поговорити з вами про це та розробити ідеальний комплект сонячних панелей.

Гарі В. не мав ліній електропередач поблизу. В електричній компанії йому сказали, що це буде коштувати 10 000 за стовп. Він вирішив придбати нашу систему середнього розміру, The Homestead, одну з найпопулярніших, які ми продаємо. Інвестувавши менше 20 тисяч євро, він тепер живе там, де хоче, не прив’язаний до енергетичної компанії, і йому не потрібно турбуватися про відключення електроенергії або повідомлення про відключення за несвоєчасні платежі.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Сиріл Річардсон і його сім’я стали свідками двох ураганів 5 категорії протягом двох тижнів. Вони благополучно їх пережили, але, як і тисячі інших жителів Віргінських островів, опинилися без електрики і без реальної надії на її відновлення протягом декількох місяців. За допомогою наших експертів з сонячної енергетики Кирило зупинився на нашому популярному комплекті автономних сонячних панелей The Ranch.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Розбивка ціни дуже здивувала Тома Д. Він насолоджувався гарною презентацією встановлення сонячних систем у кіоску в Costco, коли з’явилися цифри. Дві третини загальної вартості становила установка. Том вийшов в Інтернет і знайшов Unbound Solar. Він не мав великого будівельного досвіду і не мав досвіду роботи з електрикою. Але після розмов з нашими експертами з сонячної енергетики він відчув впевненість у тому, що візьметься за проект.

Роккі вважає себе екстремальним майстром. Він ніколи не працював у будівництві, але побудував свій будинок, гараж і майстерню. Він нічого не знав про сонячні системи або електропроводку/властивості постійного струму, але величезна економія коштів надихнула його прийняти виклик і дізнатися все, що йому потрібно було знати. Наші експерти з сонячної енергетики допомогли заповнити прогалини в його знаннях і підтримали його в успішному встановленні комплекту сонячних панелей.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Повні комплекти сонячних панелей

Unbound Solar зберігає та постачає повну сонячну енергетичну систему для будинків, підприємств, човнів та автофургонів, віддалених промислових та унікальних застосувань для використання сонячної енергії. Ми також налаштовуємо системи відповідно до ваших потреб в енергії.

Кожна система сонячних панелей містить все необхідне, від роз’ємів до монтажного обладнання та всього необхідного, і ви можете замовити банк сонячних батарей для резервного живлення, що генерується з комплекту сонячних панелей.

Ви можете встановити свою сонячну електростанцію як DIY сонячний проект або найняти підрядника.

Купуючи повну сонячну систему від Unbound Solar, ви отримуєте індивідуальні рішення та довічну підтримку. Ми допоможемо вам розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, визначити вартість вашої сонячної системи та проконсультуємо вас, коли ви будете готові до встановлення сонячних панелей.

Прочитайте наш покроковий посібник, щоб дізнатися більше про перехід на сонячну енергію, або зв’яжіться з нами безпосередньо з питаннями.

Надійна та безпечна система сонячних панелей

Сонячна енергетична система гарантує, що ви будете оснащені в разі відключення електроенергії внаслідок стихійного лиха, незалежно від того, чи ви вирішите встановити комплект сонячних панелей на землі, чи на даху вашого будинку. Незалежно від вибору, який ви зробите, ви більше не будете залежати від міської або селищної сонячної системи і зменшите або повністю усунете свої щомісячні рахунки за електроенергію.

А ще краще замовити мережеву систему сонячних панелей, щоб продавати частину енергії назад енергетичній компанії. Кожен будинок та його потреби відрізняються, тому важливо оцінити всі варіанти та визначити, що найкраще підійде саме вам. Хоча спочатку це може здатися заплутаним, скористайтеся нашим посібником про те, як визначити розмір сонячної системи, перш ніж замовляти комплект сонячних панелей.

Кожен проект унікальний, тому ми допоможемо вам визначити правильний комплект для вас. Наша кваліфікована команда технічного персоналу відповість на ваші запитання і переконається, що ви вибрали відповідний комплект для вашого проекту. Або перегляньте наші ресурси, відео та посібники, щоб вирішити, який комплект сонячної системи найкраще відповідає вашим потребам.

Кожен комплект містить всі основні компоненти, необхідні для встановлення повної сонячної енергетичної системи. Обирайте з різноманітних комплектів сонячної енергії, щоб задовольнити ваші потреби в установці. Наші мережеві комплекти включають сонячні панелі, інвертори та стелажну систему. До складу автономних сонячних електростанцій входять акумулятори, сонячні панелі, центр живлення та ваша стелажна система. Також доступні повні комплекти для мережевих систем з резервним акумулятором, автономних систем для автофургонів і морських суден, а також віддалених промислових систем сонячних панелей. Налаштуйте будь-який комплект за допомогою додаткових елементів, які відповідають потребам вашого проєкту.

Наші дизайнери є експертами у створенні гнучких систем, які можуть рости разом з вашими енергетичними потребами. Комплекти сонячних панелей є ідеальною відправною точкою для проекту, який може потребувати більше енергії в майбутньому. Ми налаштовуємо кожен комплект відповідно до ваших потреб, щоб вашу систему можна було розширювати відповідно до зростання споживання енергії.

Скільки сонячних панелей потрібно для роботи будинку? (Відповідь вас здивує)!)

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

Ви думаєте про те, щоб додати сонячну енергію до свого будинку? Зараз у Сполучених Штатах понад 2 мільйони будинків обладнані сонячними батареями, і багато домовласників усвідомлюють їхню користь. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячних панелей у себе вдома і не знаєте, з чого почати, то ви потрапили в потрібне місце.

Ми детально розглянемо, як працюють сонячні панелі та скільки їх може знадобитися для вашого будинку.

Як працюють сонячні панелі?

Простіше кажучи, сонячні панелі поглинають фотони, які потім вивільняють електрони. Як тільки вони звільняються від атомів, вони створюють електрику! Сонячні панелі приймають світло і безпосередньо перетворюють його в потік електроенергії для використання.

 • Елементи сонячної панелі поглинають сонячне світло
 • Вони перетворюють світло на постійний струм.
 • Всі системи потребують певного типу інвертора (стрінгового, мікро- або гібридного) для перетворення енергії в електроенергію змінного струму.
 • Електроенергія надходить по дротах до вашого будинку
 • Це живить все, що з ним пов’язано
 • Будь-який надлишок виробленої електроенергії потім подається в електромережу

Сонячні системи не є складними та легкими для розуміння, якщо ви знаєте основи. Тепер, коли ви розумієте, як вони працюють, давайте подивимося, як довго вони працюють.

Як довго працюють сонячні панелі?

Коротше кажучи, якісна сонячна панель може прослужити до 25 років або навіть довше. Сонячні панелі призначені для тривалого життя під впливом зовнішніх факторів.

На типові сонячні панелі надається гарантія на 25 років, тому ви гарантовано отримуватимете вигоду протягом досить тривалого часу.

Згідно з дослідженням, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики, сонячні панелі працюють на 80% довше гарантійного терміну.

Це може заощадити вам тисячі на комунальних платежах у майбутньому!

Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, потрібно врахувати все, що використовує енергію. Погляд на ваш рахунок за комунальні послуги також може дати вам гарне уявлення про те, скільки вам може знадобитися.

Скільки ват ви використовуєте?

Коли ви дивитеся на свій рахунок за комунальні послуги, ви повинні бачити кіловат-години (KWH). КВт-год для будинків може сильно відрізнятися в залежності від місця розташування. Будинок на півдні, швидше за все, буде отримувати величезну кількість енергії від кондиціонерів.

Визначення середньодобового споживання енергії допоможе вам розрахувати ваші потреби в сонячній енергії. Після того, як ви визначилися з використанням, ви можете подивитися, скільки потужності вам знадобиться, щоб мати змогу запустити все.

Пікові години сонячного світла

Майте на увазі, що сонячні панелі працюють тільки тоді, коли вони знаходяться під прямими сонячними променями. Після того, як сонце більше не світить на них, вони не виробляють енергію. Пікові години сонячного світла. це коли ваші панелі знаходяться під прямими сонячними променями.

Залежно від вашого місця розташування, пікові години сонячного світла можуть відрізнятися.

Помножте погодинне енергоспоживання вашого будинку на пікові години сонячного світла, а потім розділіть це на потужність сонячної панелі. Ви можете зробити це як з панелями високої, так і низької потужності, щоб знайти діапазон того, що вам може знадобитися.

Більшість авторитетних сонячних компаній також можуть допомогти вам визначити це, надавши їм цю основну інформацію!

Сонячні панелі для будинку площею 1500 квадратних футів

Середній будинок у Сполучених Штатах становить приблизно 1500 квадратних футів. Для будинку такого розміру типовий рахунок за електроенергію становить близько 100 доларів на місяць. Для того, щоб покрити електроенергією цей будинок, вам знадобиться приблизно 15-18 сонячних панелей.

Наприклад, типовий холодильник може мати потужність 250 Вт і працювати 4 години на день. 250 Вт X 4 = 1000 Вт. 1 тис. Вт дорівнює 1 кВт-год енергії за день.

Це, звичайно, загальна оцінка, і еклектичне використання, години сонячного світла, місце розташування та тип панелей можуть змінити цю кількість.

Типи систем сонячних панелей

Що стосується систем сонячних панелей, то існує три різних типи. Підключені до електромережі, підключені до електромережі з резервним акумулятором та автономні. Давайте подивимося на кожну з них.

Система з прив’язкою до електромережі

Найпопулярнішим типом системи, що використовується в житлових будинках, є мережева система. Цей тип системи втомлюється безпосередньо до вашого будинку та електромережі. Це дозволяє домовласникам безперешкодно перемикатися між живленням від сонячної системи та електромережі.

Якщо система виробляє більше енергії, ніж потрібно будинку, надлишок енергії буде продано назад комунальній компанії або буде використано для пропорційного розподілу вашого рахунку.

Це, як правило, найдешевші системи з трьох.

Підключення до електромережі з резервним живленням від акумулятора

Подібно до мережевої системи, ця сонячна електростанція також підключається як до вашого будинку, так і до електромережі. Однак він також оснащений акумуляторною батареєю.

Коли панелі виробляють електроенергію під прямим сонячним промінням, вони зберігають надлишкову енергію в акумуляторних батареях. Ця енергія може бути використана пізніше, після того, як сонце зайде і панелі перестануть виробляти енергію.

Електроенергію також можна продавати назад комунальним компаніям. ця система набагато дорожча, але через високу ціну батарей.

Позамережева система

На відміну від двох інших, автономна система взагалі не підключена до електромережі. Ця система підключена лише до вашого будинку та акумуляторної батареї. Акумуляторна батарея має важливе значення в цій установці, щоб продовжувати виробляти енергію для вашого будинку 24 години на добу.

Це, як правило, найдорожча система, тому що вам потрібна надмірна кількість акумуляторів, щоб зберігати кількість енергії, яка знадобиться вашому будинку.

Скільки коштують сонячні панелі?

Сонячна енергія стала економічно ефективною зовсім недавно. Вони знизилися, і вони набагато доступніші для громадськості. Середня вартість сонячної панелі майже вдвічі менша, ніж десять років тому.

Типова сонячна панель може коштувати від 50 до 70 центів за ват. При ціні 50 центів за ват, панель потужністю 350 Вт коштуватиме 175. У типовому будинку, що потребує 15 сонячних панелей, загальна вартість панелей становитиме 2 625.

Це стосується лише панелей, однак, слід також враховувати вартість їх встановлення. Щоб правильно встановити сонячну систему у вашому будинку, потрібні професіонали, які знають, що вони роблять.

Скільки коштує сонячна установка?

Це може варіюватися в залежності від компанії, але в середньому установка може коштувати від 15 000 до 30 000 доларів.

Багато сонячних компаній пропонують стимули та фінансування. Існує безліч інших фінансових переваг, які приходять разом з установкою вашого будинку:

 • Тарифи на електроенергію зросли по всій країні і зараз вони вищі, ніж будь-коли раніше
 • Ви можете заощадити тисячі на рахунках за електроенергію і з часом будете продовжувати економити ще більше
 • Вартість перепродажу вашого будинку стрімко зростає. Багато покупців житла зараз шукають будинки з уже встановленою сонячною системою
 • Уряд пропонує величезний податковий кредит, коли мова йде про сонячні системи. Деякі штати також пропонують програму знижок
 • Системи поставляються з гарантією, яка захищає ваші інвестиції щонайменше на 25 років

Скільки коштує будинок площею 1500 квадратних футів?

Типовий будинок площею 1500 квадратних футів може використовувати близько 6 кВт системи сонячних панелей. Загальна вартість панелей і повної установки може бути оцінена приблизно в 18000.

Щоб отримати оцінку для вашого будинку та дізнатися, скільки ви можете заощадити, зверніться до місцевого енергетичного консультанта. Вони можуть надати вам пропозицію щодо встановлення та відповісти на будь-які запитання про сонячні системи для вашого будинку.

На що слід звернути увагу

Сонячні панелі. чудовий спосіб заощадити гроші та стати “зеленими. Однак вони працюють ефективно лише за умови використання правильних продуктів і правильного встановлення.

Ви хочете переконатися, що використовуєте тільки якісні сонячні панелі та сонячне обладнання. Використання дешевих або підроблених брендів не дасть стільки ж, скільки якісна продукція.

Забезпечення правильного монтажу є ключовим для сонячної системи. Неправильний монтаж може призвести до неефективної роботи панелей, виходу їх з ладу або пожежі. Переконайтеся, що установку для вашого будинку завжди проводить професійна компанія.

Підбиваємо підсумки

Тепер, коли ви маєте глибоке розуміння того, як працюють сонячні панелі і скільки їх вам знадобиться, настав час стати “зеленими” і почати економити гроші. Зверніться до професійної сонячної компанії та отримайте пропозицію щодо встановлення сонячної системи для вашого будинку.

Якщо у вас є додаткові запитання про сонячні панелі або ви готові встановити їх для свого будинку, надішліть нам повідомлення вже сьогодні.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на широкий спектр тем, пов’язаних з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою житла.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна, панель

В останні десятиліття популярність сонячних панелей стрімко зростає. Частково це стало можливим завдяки зростанню екологічно відповідальної поведінки та бажанню зменшити рахунки за електроенергію, замінивши традиційні джерела опалення, охолодження та електроенергії на більш чисті, природні джерела. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію, вам, мабуть, цікаво, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією.

Хоча відповідь може бути дещо складною, якщо ви наймете професіонала або компанію з встановлення сонячних панелей для консультації, вони, швидше за все, впораються і з цією частиною процесу (і можуть дати вам поради, як обслуговувати і чистити сонячні панелі).

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Але якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей вам може знадобитися, і ви хочете спробувати розрахувати це самостійно, вам знадобиться кілька відомостей: скільки енергії споживає ваше домогосподарство; скільки місця на даху, яке можна використати для розміщення сонячних панелей; скільки годин сонця отримує ваш будинок, а також потужність і відносна ефективність фотоелектричних (ФЕ) сонячних панелей, які ви будете встановлювати.

Як визначити потребу в сонячних панелях

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку, ви використовуєте формулу з трьома ключовими факторами, згідно з EnergySage: річне споживання енергії, потужність панелей та коефіцієнт виробництва. Але що саме це означає?

Річне споживання електроенергії

Першим кроком є визначення вашого річного споживання електроенергії; це кількість електроенергії, яку споживає все ваше домогосподарство за рік. Це число, що вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год), включає всі джерела електроенергії у вашому домі, в тому числі малі та великі побутові прилади, кондиціонери, освітлення, очищувачі повітря та водонагрівачі. The U.S. За даними Управління енергетичної інформації (EIA), середньостатистичне домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Потужність сонячної панелі

Обираючи найкращі сонячні панелі, ви можете подумати, що вони виглядають майже однаково, але вони не створені однаково, тому вам потрібно знати потужність панелей, які ви плануєте встановити. Потужність панелі. це кількість електроенергії, що випромінюється з панелі. Більшість сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт, тому можна з упевненістю припустити, що 300. це середня потужність панелі, яку ви можете знайти.

Виробничі коефіцієнти

Згідно з EnergySage, коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення передбачуваного виходу енергії системи з часом (в кВт-год) до фактичного розміру системи (у Вт). Ви можете подумати, що це буде співвідношення 1:1, тобто ви отримуєте те, що вкладаєте. Але варіації кількості сонячного світла, що падає на ваш будинок, призводять до того, що це не так.

Система потужністю 10 кВт, яка виробляє 16 кВт-год електроенергії за рік, матиме коефіцієнт виробництва 1.6 (16/10 = 1.6). У таких місцях, як Гаваї, де довгі дні і постійне сонячне світло, цілком можливо мати такий тип співвідношення, в той час як в похмурій, дощовій Новій Англії середній коефіцієнт виробництва може становити лише 1.2

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно

Ось фактична формула, яку використовує EnergySage, і яку ви можете використовувати, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться:

 • Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі
 • Використовуючи цифри, які ми визначили до цього часу, ми отримуємо:
 • Кількість панелей = 11 000 кВт / 1.6 / 300 W

Це дорівнює приблизно 20-25 сонячним панелям для виконання роботи. Ви можете використовувати цю ж формулу, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Або ви можете піти більш простим шляхом. подивитися на свій рахунок за електроенергію, щоб визначити, що вам знадобиться.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб почати з безкоштовної оцінки без зобов’язань

Альтернативний спосіб визначити використання сонячної енергії

Якщо вам не цікаво займатися математикою самостійно, просто подивіться на свої рахунки за комунальні послуги, щоб дізнатися, скільки енергії ви використовуєте. Це дозволяє вам помножити споживання енергії на кількість годин сильного сонячного світла, яке отримує ваш будинок, а потім розділити цей результат на потужність панелей, які ви плануєте встановити.

Фактори, що впливають на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Чи є щось ще, про що слід подумати, крім наведених вище розрахунків? Виявляється, є ще кілька факторів, які потрібно враховувати при визначенні кількості сонячних панелей для живлення будинку.

Вихідна ефективність сонячних панелей

Ваші сонячні панелі не будуть постійно використовувати сонячну енергію на повну потужність. Подумайте про триденні дощі, які йдуть восени, або про великі снігопади взимку, які тануть кілька днів. У цей час вам знадобиться буфер у використанні енергії, тому рекомендується мати приблизно на 25% більше сонячних панелей, ніж вам потрібно.

Годин сонячного світла

Кількість енергії, яку ви отримаєте від сонячних панелей, безпосередньо залежить від того, скільки сонця отримує ваш будинок. панелі знадобляться, якщо ви живете в місцевості, де немає довгих годин сильного сонячного світла.

Потужність ваших панелей

Більшість сонячних панелей мають потужність від 150 до 350 Вт на панель. Якщо ви виберете панелі меншої потужності, вам знадобиться більше, щоб генерувати достатньо енергії для вашого будинку. Звичайно, це за умови, що ви хочете замінити 100% свого енергоспоживання сонячною енергією. Якщо ви сподіваєтесь лише на часткове перетворення, різниця у потужності сонячних панелей може не мати такого великого значення.

Вартість сонячних панелей

Скільки ви хочете або плануєте витратити на сонячні панелі ? Перш ніж купувати, переконайтеся, що знаєте, скільки панелей є доцільним для вашого бюджету.

Розмір сонячної панелі

Щоб зрозуміти, скільки сонячних панелей вам знадобиться, ви повинні знати стандартні розміри сонячних панелей, щоб знати, скільки ви можете розмістити на своєму даху. Площа побутової 60-елементної сонячної панелі. 17.62 квадратних фути, а площа комерційної 72-коміркової сонячної панелі. 21.13 квадратних футів. Компанії, що встановлюють сонячні панелі, виміряють площу вашого даху, щоб визначити, скільки панелей можна безпечно встановити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні оцінки без зобов’язань

Залишити відповідь