Комплекти сонячних систем CompleteSolar. Сонячна система для таунхаусу

Повні комплекти сонячних систем

Unbound Solar пропонує повні комплекти сонячних панелей, які включають все необхідне для сонячної системи. Перегляньте повні сонячні системи та комплекти резервного живлення для дому, бізнесу, човнів та автофургонів, віддалених промислових об’єктів тощо.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Мережеві

Мережеві сонячні системи генерують електроенергію для вашого будинку або бізнесу, а надлишок електроенергії направляють в електромережу для компенсації від енергопостачальної компанії. Перегляньте широкий асортимент повних комплектів мережевих сонячних панелей, включаючи найкращі бренди.

Мережеві

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Хочете дізнатися, скільки коштуватиме ваша мережева сонячна система?? Дізнайтеся за допомогою нашого калькулятора мережевих сонячних панелей.

Резервне живлення від мережевих акумуляторів

Мережеві сонячні системи з акумуляторами можуть живити деякі необхідні прилади під час відключення електроенергії. Наші мережеві комплекти сонячних панелей з резервним акумулятором ідеально підходять для підтримки життєво важливих приладів у районах з ненадійним електропостачанням.

Резервне живлення від акумулятора з прив’язкою до мережі

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Резервне живлення

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Автономні

Надійні комплекти сонячних панелей для віддалених будинків і будиночків на колесах. Автономні сонячні системи ідеально підходять для віддалених районів, незабудованих ділянок і всіх, хто не має доступу до електромережі.

Автономні

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Ви хочете перейти на автономне живлення, але скільки панелей і батарей вам знадобиться? Дізнайтеся за допомогою нашого автономного калькулятора.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

RV Marine

Нещодавно оновлені комплекти сонячних панелей для автофургонів від Unbound Solar роблять встановлення сонячної системи на вашому автофургоні простішим і доступнішим, ніж будь-коли, з різноманітними варіантами для всіх розмірів транспортних засобів та потреб в енергії.

RV Marine

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Дистанційне промислове

Ознайомтеся з нашими промисловими комплектами сонячних панелей для віддалених об’єктів. безпроблемне рішення для віддаленого живлення обладнання. Зазвичай використовується для освітлення, камер безпеки, телеметрії, моніторингу навколишнього середовища тощо.

Віддалені промислові

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Готові до запуску?

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Підключення до електромережі або автономне?

Який тип сонячної системи найкраще підходить для вас? Знайдіть відповідь у нашому зручному посібнику з вибору комплекту сонячних панелей.

Індивідуальні системи

Домашні та промислові сонячні системи, наведені вище, зазвичай працюють для більшості людей, але ми не були б експертами в галузі сонячної енергетики, якби не спеціалізувалися на розробці індивідуальних систем. Якою б не була ваша задача, наші фахівці готові обговорити її з вами та підібрати ідеальний комплект сонячних панелей.

Гарі В. поблизу не було ліній електропередач. Електрична компанія сказала йому, що це буде коштувати 10 000 доларів за стовп. Він вирішив придбати нашу систему середнього розміру The Homestead, одну з найпопулярніших систем, які ми продаємо. Інвестувавши менше 20 тисяч гривень, він тепер живе там, де хоче, не прив’язаний до енергетичної компанії, і йому не потрібно турбуватися про відключення електроенергії або повідомлення про відключення за несвоєчасні платежі.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Сиріл Річардсон та його сім’я стали свідками двох ураганів 5 категорії протягом двох тижнів. Вони благополучно пережили його, але, як і тисячі інших жителів Віргінських островів, опинилися без електрики і без реальної надії на її відновлення протягом декількох місяців. За допомогою наших експертів з сонячної енергетики Кирило зупинився на нашому популярному комплекті автономних сонячних панелей The Ranch.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Розбивка ціни дуже здивувала Тома Д. Він насолоджувався приємною презентацією встановлення сонячних систем у кіоску в Costco, коли з’явилися цифри. Дві третини загальної вартості склала установка. Том заліз в інтернет і знайшов Unbound Solar. Він не мав великого досвіду в будівництві та не мав досвіду роботи з електрикою. Але після розмов з нашими експертами з сонячної енергетики він відчув упевненість, щоб взятися за проект.

Роккі вважає себе екстремальним майстром. Він ніколи не працював на будівництві, але побудував свій будинок, гараж і майстерню. Він нічого не знав про сонячні системи або електропроводку/властивості постійного струму, але величезна економія коштів надихнула його прийняти виклик і дізнатися все, що йому потрібно було знати. Наші експерти з сонячної енергетики допомогли заповнити прогалини в його знаннях і підтримали його в успішному встановленні комплекту сонячних панелей.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Повні комплекти сонячних панелей

Unbound Solar зберігає та постачає повні сонячні енергетичні системи для дому, бізнесу, човнів та автофургонів, віддалених промислових та унікальних застосувань для використання сонячної енергії. Ми також налаштовуємо системи відповідно до ваших точних енергетичних потреб.

Кожна система сонячних панелей містить все необхідне, від роз’ємів до монтажного обладнання та всього найнеобхіднішого, і ви можете замовити банк сонячних батарей для резервного живлення, що генерується з комплекту сонячних панелей.

Ви можете встановити свою сонячну електростанцію як сонячний проект “зроби сам” або найняти підрядника.

Купуючи комплексну сонячну систему від Unbound Solar, ви отримуєте індивідуальні рішення та довічну підтримку. Ми допоможемо вам розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, визначити вартість вашої сонячної системи та проконсультуємо вас, коли ви будете готові встановити сонячні панелі.

Прочитайте наш покроковий посібник, щоб дізнатися більше про перехід на сонячну енергію, або зв’яжіться з нами безпосередньо з питаннями.

Надійна та безпечна система сонячних панелей

Сонячна енергетична система гарантує, що ви будете готові до відключення електроенергії в разі стихійного лиха, незалежно від того, чи виберете ви наземну установку або встановите комплект сонячних панелей на даху вашого будинку. Незалежно від вибору, який ви зробите, ви більше не будете залежати від міської або селищної електромережі та зменшите або повністю ліквідуєте свій щомісячний рахунок за електроенергію.

А ще краще замовити мережеву систему сонячних панелей, щоб продавати частину енергії назад енергетичній компанії. Кожен будинок і його потреби відрізняються, тому важливо оцінити всі варіанти і визначити, що найкраще підійде саме вам. Хоча спочатку це може здатися заплутаним, скористайтеся нашим посібником про те, як розрахувати розмір сонячної системи, перш ніж замовляти комплект сонячних панелей.

Кожен проект унікальний, тому ми тут, щоб допомогти вам визначити правильний комплект для вас. Наша досвідчена команда технічних спеціалістів відповість на ваші запитання та переконається, що ви обрали саме той комплект, який підходить для вашого проєкту. Або перегляньте наші ресурси, відео та посібники, щоб вирішити, який комплект сонячної системи найкраще відповідає вашим потребам.

Кожен комплект містить всі основні компоненти, необхідні для встановлення повної сонячної електростанції. Обирайте з різноманітних комплектів сонячних електростанцій, щоб задовольнити ваші потреби в установці. Наші мережеві комплекти включають сонячні панелі, інвертори та стелажну систему. Автономні сонячні електростанції включають в себе акумулятори, сонячні панелі, центр живлення та вашу стелажну систему. Також доступні повні комплекти для мережевих систем з резервним акумулятором, автономних систем для автофургонів та морських суден, а також віддалених промислових систем сонячних панелей. Налаштуйте будь-який комплект за допомогою додаткових елементів, які відповідають потребам вашого проекту.

Наші дизайнери є експертами у створенні гнучких систем, які можуть рости разом з вашими потребами в енергії. Комплекти сонячних панелей є ідеальною відправною точкою для проекту, який може потребувати більше енергії в майбутньому. Ми адаптуємо кожен комплект до ваших потреб, щоб вашу систему можна було розширювати відповідно до зростання споживання енергії.

Чи збільшують сонячні панелі вартість вашого будинку?

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи його облаштування та ремонт. Раніше вона редагувала контент про домашній ремонт та дизайн у The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відео про домашні поради та рішення “зроби сам” та запустила кілька оглядових рад з питань благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісії не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Зміст

Сонячні панелі. це фантастичне джерело відновлюваної енергії, а також чудовий спосіб заощадити трохи грошей на щомісячних рахунках за електроенергію. Однак, перш за все, вони є інвестицією, і якщо ви думаєте про придбання сонячної панелі, ви можете задатися питанням, чи варті вони тисяч. якщо не десятків тисяч доларів, які вони часто коштують.

Сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку в довгостроковій перспективі. Ось як це зробити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і що компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей сьогодні!

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

У більшості випадків, так. Якщо будинок має сонячні панелі, це означає, що його власники будуть заощаджувати гроші в довгостроковій перспективі, підвищуючи привабливість і вартість будинку.

Як сонячна енергія збільшує вартість будинку?

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, кожен долар, який сонячна панель заощаджує на рахунках за електроенергію, збільшує вартість вашого будинку на 20. А за даними Zillow, будинки з сонячними панелями продаються на чотири відсотки дорожче, ніж без них.

В даний час попит на сонячні панелі вищий, ніж будь-коли, оскільки покупці житла стають все більш екологічно свідомими, бажаючи заощадити гроші. Саме цей попит часто збільшує вартість будинків з сонячними панелями. Однак, чи збільшиться вартість вашого будинку і наскільки, залежить від місця, де ви живете, та якості вашої сонячної панелі.

Чи може додавання сонячної енергії зменшити вартість будинку?

Ні, але може не впливати, залежно від того, де ви живете.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячної енергії

Сонячні панелі все частіше розглядаються як цінне доповнення до будь-якого будинку. Є багато причин, чому сонячні панелі можуть бути відмінною фінансовою інвестицією, включаючи той факт, що вони можуть допомогти вам заощадити гроші, одночасно збільшуючи вартість вашого майна в довгостроковій перспективі.

Місцезнаходження

Не секрет, що місце розташування вашого будинку може суттєво вплинути на його вартість. Тому вартість будинків з сонячними панелями, безумовно, зростає в залежності від їх розташування. особливо в районах з великою кількістю сонячного світла і високими тарифами на електроенергію. Крім того, якщо ваш будинок знаходиться в регіоні або районі, який підкреслює екологічну стійкість, будинки з сонячними панелями можуть підвищити сприйняту цінність будинку. Не кажучи вже про те, що в залежності від вашого місця розташування, державні стимули та політика підтримки також відіграють вирішальну роль у підвищенні привабливості будинків, обладнаних сонячними батареями.

Штати, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом. це Каліфорнія, Колорадо, Массачусетс, Нью-Джерсі, Нью-Мексико та Орегон. Міста, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом. Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Гонолулу, Фенікс, Сан-Хосе, Сан-Антоніо і Нью-Йорк. Якщо ви живете в одному з цих регіонів, є велика ймовірність, що сонячні панелі збільшать вартість вашого будинку.

Власність на сонячні панелі

При покупці сонячні панелі можуть бути легко передані від продавця будинку до покупця. Однак, якщо ви здаєте свої сонячні панелі в оренду, вам потрібно буде співпрацювати з сонячною компанією, щоб встановити, хто отримає право власності на панелі. Як правило, покупець може взяти на себе відповідальність за сонячну систему, викупивши право оренди або передавши її у власність. Однак, продаючи або купуючи будинок, важливо відстежувати, хто має право власності на нього, щоб уникнути плутанини та потенційних юридичних проблем у майбутньому.

Стан сонячної системи

Хоча сонячні панелі можуть бути не першими, коли ви думаєте про вартість будинку, вони можуть суттєво вплинути на вартість нерухомості. Тому забезпечення їх належного робочого стану має важливе значення. Стан сонячної системи важливий, оскільки він безпосередньо впливає на її ефективність, функціональність і термін служби.

Доглянуті та належним чином функціонуючі сонячні панелі з більшою ймовірністю привернуть увагу потенційних покупців і позитивно вплинуть на загальну вартість нерухомості. Регулярне технічне обслуговування, включаючи чистку та огляд, допомагає забезпечити продуктивність і довговічність панелі. Пошкоджені або застарілі панелі можуть знизити ефективність, зменшити виробництво енергії та збільшити потенційні витрати на ремонт. Тому підтримка сонячних панелей у належному стані максимізує їхній потенціал виробництва енергії, що в кінцевому підсумку збільшує вартість нерухомості.

Чи збільшують вартість будинку більші установки?

Не існує доведеної кореляції між розміром сонячної панелі та збільшенням вартості нерухомості. більша потужність не принесе більше грошей, тому, обираючи сонячну панель або сонячну систему для свого будинку, просто обирайте ту, яка буде генерувати потрібну кількість енергії для вашого домогосподарства.

Кращі сонячні компанії по штатам та містам

ОСББ та сонячні панелі

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Сонячна енергія стає гарячим товаром. За останнє десятиліття середньорічний темп зростання сонячної енергетики склав 33%. Колись придбання сонячних панелей було дуже дорогим, але вартість знизилася, а стимули зростають. Як наслідок, збільшився попит на сонячні панелі з боку власників будинків.

Сонячні панелі створюють проблеми для ОСББ

Хоча сонячні панелі забезпечують більш чисте джерело енергії та довгострокову економію для власників будинків, вони створюють певні проблеми для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зобов’язані захищати та підтримувати цінність власності та діяти в інтересах громади в цілому. Вони досягають цих цілей, створюючи та впроваджуючи стандарти, які стосуються кількох питань, таких як поліпшення, реконструкція та прибудови до будинку. Це допомагає гарантувати, що всі будинки мають однакову цінність та естетичний вигляд.

Сонячні панелі змінюють вигляд і характер будинку, порушуючи одноманітність району. Щоб допомогти ОСББ зорієнтуватися в цьому питанні, деякі штати створили закони про сонячну енергію, які намагаються збалансувати право власника будинку на використання сонячної енергії та право асоціації на управління естетикою району.

Права доступу до сонячної енергії

Каліфорнія, Юта, Техас, Арізона та Флорида прийняли закони про права доступу до сонячної енергії. Ці закони забороняють ОСББ забороняти власникам встановлювати сонячні панелі на своїх будинках. Однак закони дозволяють асоціаціям встановлювати розумні обмеження, коли мова йде про процес встановлення, розміщення та дизайн сонячних панелей.

Асоціація також має право вимагати від власників будинків отримати дозвіл від архітектурного комітету або ради перед встановленням сонячних панелей. Орган, відповідальний за затвердження запитів на внесення архітектурних змін, потім обробляє запит, використовуючи структуровану процедуру затвердження.

Права доступу до сонячної енергії залежать від штату, тому власники повинні перевірити законодавство штату, перш ніж почати купувати сонячні панелі.

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Сонячні сервітути

У штатах, які передбачають сонячні сервітути, окремі власники можуть домовлятися з членами своїх об’єднань співвласників багатоквартирних будинків про захист свого права на сонячне світло. Вони призначені для того, щоб переконатися, що сонячні панелі домовласника отримують достатню кількість сонячного світла. Наприклад, сусід повинен буде обрізати свої дерева до певної висоти, щоб листя не заважало світлу досягати сонячних панелей на чиємусь даху.

Власники, які бажають домовитися про такий тип сервітуту, повинні знати, що це добровільний процес, а це означає, що сусіди не обов’язково повинні погоджуватися на сонячний сервітут. Якщо ви розробляєте проект сонячного сервітуту, обов’язково включіть детальний опис розміру та висоти сервітуту.

Винятки з правил

Існують випадки, коли ОСББ можуть відмовити власникам у встановленні сонячних панелей на їхніх будинках, навіть якщо існують закони про права доступу до сонячної енергії. Історичні райони часто мають право обмежувати встановлення сонячних панелей, щоб захистити історичний характер району. В інших випадках історичні райони можуть вимагати, щоб сонячні панелі, встановлені на дахах, були приховані від очей громадськості, а також, щоб будь-яке встановлене обладнання було того ж кольору, що і дах.

Що робити, якщо немає державних правил для сонячних панелей?

Хоча все більше штатів створюють правила, щоб спробувати заохотити встановлення та використання сонячних панелей, не всі вони мають правила для встановлення панелей. Якщо не існує жодних існуючих правил, ОСББ може на законних підставах заборонити власникам встановлювати сонячні панелі на своїх будинках.

Окрім естетичних міркувань, обмеження на встановлення сонячних панелей можуть ґрунтуватися на занепокоєнні щодо застарілих технологій. Новіші сонячні системи легкі, їх легко встановлювати професіоналам і вони не завдають шкоди майну (за умови правильного встановлення).

У майбутньому можуть з’явитися федеральні правила, що регулюють встановлення панелей, оскільки технологія значно покращилася. У 2009 році з’явився Американський закон про чисту енергію та безпеку (The American Clean Energy and Security Act). Цей федеральний закон зробив би незаконним для асоціації власників житла обмежувати встановлення сонячних панелей. Хоча закон не був прийнятий, подібне законодавство може знову вступити в силу протягом наступних 10 років або близько того.

ОСББ заохочуються до включення правил використання сонячних панелей у керівні документи

Деякі ОСББ не згадують про сонячну енергію у своїх статутах, і цей брак інформації може призвести до розчарування нових членів. Якщо сонячні панелі заборонені, чітко зазначте це в нормативних документах. Це дасть потенційним покупцям, які цікавляться сонячною енергією, інформацію, необхідну для прийняття правильного для них рішення.

Демонтаж сонячних панелей

Асоціації, які дозволяють власникам встановлювати сонячні панелі, повинні розглянути питання про те, як делегувати витрати на обслуговування даху, і що станеться, якщо власник виїде з будинку. Якщо власники вже несуть відповідальність за утримання власного даху, то не виникає питання, хто повинен оплачувати будь-які витрати, пов’язані з сонячними панелями. Однак це може ускладнитися, якщо ОСББ відповідає за обслуговування даху.

Сонячні панелі можуть служити 25 років, і, оскільки вони мають такий довгий термін служби, їх може знадобитися знімати і встановлювати заново, щоб виконати обслуговування даху. Панелі можна зняти і встановити заново, але в залежності від кількості панелей, ця робота може коштувати кілька тисяч доларів.

Також можна повністю зняти панелі, але повне видалення без наміру перевстановлення є більш дорогим проектом. Це пов’язано з тим, що всі кабелепроводи, електропроводка і отвори в даху повинні бути запечатані і закриті так, ніби системи ніколи не існувало. Власник також повинен знати, що якщо він ще не є власником сонячної системи або все ще перебуває в процесі її виплати, йому, можливо, доведеться заплатити додаткову плату за демонтаж. ОСББ має чітко пояснити, що відповідальність за демонтаж системи та ремонт даху лежить на поточному власнику, якщо новий покупець не бажає встановлювати панелі на будинку.

Хоча інсталятори сонячних панелей зазвичай свердлять отвори в даху, щоб закріпити обладнання, існують альтернативні варіанти. Одним з популярних варіантів є встановлення сонячної черепиці або сонячної гонтової черепиці. Ця технологія інтегрує генеруючу потужність фотоелектричних елементів (PV) прямо в черепицю даху власника і усуває необхідність монтажу традиційних панелей. Цей варіант сонячної енергії має багато естетичних переваг, але також коштує дорожче і є менш ефективним, ніж традиційні панелі.

У випадку, якщо ОСББ має плоскі дахи, монтажна компанія може використовувати баластну систему кріплення. У цьому типі системи кріплення досить легкі, і немає необхідності робити отвори в даху. Нарешті, існують наземні сонячні системи, але вони вимагають більше місця, більше грошей і специфічних вимог до ґрунту. Через правила об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та архітектурні норми, малоймовірно, що власникам буде дозволено встановлювати наземні кріплення.

Висновок

Сонячні панелі приваблюють власників з кількох причин. Вони не тільки допомагають зменшити викиди вуглекислого газу, але й можуть забезпечити довгострокову економію. Багато штатів визнають переваги сонячної енергії, саме тому вони створили правила для сприяння встановленню панелей.

Зрозуміло, що ОСББ можуть мати певні занепокоєння щодо сонячних панелей. Власники та правління заохочуються до співпраці, якщо власник приходить до правління з проханням про дозвіл на встановлення сонячних панелей. Асоціації повинні мати чітке уявлення про процес подачі заявок, а також про те, що дозволено, а що ні. Так само, власники повинні чітко дотримуватися правил та вимог, будучи уважними до своїх сусідів.

Сонячна енергія для власників квартир

комплекти, сонячних, система, completesolar, сонячна

Сонячна енергія для власників ОСББ набуває все більшої популярності по всій країні, оскільки все більше і більше штатів пишуть законодавство для сприяння доступності чистої енергії. Якщо ви є власником кондомініуму і хочете перейти на сонячну енергію, є дві основні речі, які вам знадобляться для того, щоб зробити це реальністю:

Щоб встановити сонячну батарею на даху вашого ОСББ, ви повинні бути впевнені, що вам належить ділянка даху, на якій ви хочете встановити сонячну батарею. Без права власності на дах ви не маєте права встановлювати систему, і проект не може розпочатися, саме тому розуміння того, хто є власником даху, є першим кроком.

Хто є власником мого даху ?

ОСББ матиме документацію про те, хто відповідає за різні аспекти утримання майна та спільноти. Вони називаються угодами, умовами та обмеженнями (CCR). Досліджуючи, чи є сонячна енергетика життєздатним варіантом, обов’язково спочатку перевірте вашу документацію CCR.

Якщо немає чітких правил або обмежень щодо того, хто є власником даху або хто несе відповідальність, наступним кроком буде розмова з ОСББ або керівництвом будинку. Роблячи це, обов’язково ознайомтеся з документацією, щоб підтвердити відповідь керівної групи. Якщо дах є спільним простором, то доречно поговорити з сусідами і дійти висновку про те, як справедливо використовувати цей простір.

Законодавство про сонячні кондомініуми

Два десятки штатів створили законодавство, відоме як “Права доступу до сонячної енергії”, щоб забезпечити доступність джерел чистої енергії. Це законодавство скасовує заборону ОСББ на встановлення сонячних панелей для власників квартир.

Якщо ви живете в одному з перелічених нижче штатів, то ОСББ не може обмежувати встановлення сонячних панелей. Однак, ви все одно повинні володіти дахом, на якому ви збираєтеся встановити сонячні батареї.

Арізона Луїзіана Орегон
Каліфорнія Мен Техас
Колорадо Меріленд Юта
Делавер Массачусетс Вермонт
Флорида Невада Вірджинія
Гаваї Нью-Джерсі Вашингтон
Іллінойс Нью-Мексико Західна Вірджинія
Індіана Північна Кароліна Вісконсін
Айова

Встановлення сонячних батарей на даху квартири

Після того, як ви визначили, що вам дозволено встановлювати сонячні батареї, вам все одно може знадобитися дозвіл від вашого ОСББ. Хоча вони не можуть заборонити установку, вони все ще можуть обмежити розміщення та дизайн. Ви повинні узгодити свій остаточний проект з керівництвом, щоб забезпечити продовження процесу встановлення.

Якщо у вас є обмеження та обмежений простір на даху, загальне виробництво сонячної системи може не задовольнити всі потреби будинку в енергії. Це не повинно стримувати вас від встановлення сонячних панелей, оскільки ви все одно компенсуєте частину свого енергоспоживання та отримуєте чисту енергію. Нагадуємо, що навіть якщо ваша сонячна система покриває ваші потреби в електроенергії протягом дня, ви все одно будете користуватися мережею ввечері (якщо у вас немає системи резервного живлення від акумулятора).

Якщо ви бажаєте отримати розроблений дизайн та варіанти встановлення за конкурентними цінами, ви можете зареєструватися на нашій платформі, щоб розпочати безкоштовний процес, щоб побачити, як сонячна енергія може принести користь вашому будинку.

Каліфорнійські правила ОСББ для сонячної енергії: Новий закон полегшує перехід на сонячну енергію

Якщо ви живете в кондомініумі, ви можете подумати, що сонячна енергія знаходиться поза межами вашої досяжності завдяки правилам асоціації власників житла (HOA). Зрештою, вони цього не зробили.

Залишити відповідь