Комерційна сонячна система потужністю 20 кВт: Посібник з витрат. Сонячна система на 20000 кВт-год

Скільки коштують сонячні панелі і чи варті вони того?

Подумайте про сонячні панелі для свого будинку, якщо у вас високі рахунки за комунальні послуги, ви живете в престижному місці і маєте право на податкові пільги або інші заощадження.

Лорен Шван. авторка NerdWallet, яка висвітлює питання боргу, бюджетування та стратегій заощадження грошей. Вона бере участь у колонці “Гроші тисячоліття” для The Associated Press. Її роботи також висвітлювали USA Today, MarketWatch та інші видання. Лорен має ступінь бакалавра історії Каліфорнійського університету в Санта-Крузі. Вона базується в Сан-Франциско.

Томмі Тіндалл Провідний автор | Споживчий борг, заощадження, економіка концертів

Томмі Тіндалл. автор статей про особисті фінанси, який приєднався до NerdWallet у 2021 році, висвітлюючи споживчий борг, практичні способи заощадження грошей та економіку концертів. До NerdWallet працювала в команді маркетингу та комунікацій у Fannie Mae. Сьогодні Томмі прагне зробити тему грошей доступною для всіх. Його роботи з’являлися в The Washington Post, The Associated Press та на MarketWatch. Томмі базується в Бель Ейр, штат Меріленд.

Кортні Нейдель. редактор основної команди з особистих фінансів у NerdWallet. Вона приєдналася до NerdWallet у 2014 році і провела шість років, пишучи про шопінг, бюджетування та стратегії заощадження грошей, перш ніж її підвищили до редактора. Кортні давав інтерв’ю як авторитет у сфері ритейлу для Good Morning America, Cheddar та CBSN. Її попередній досвід включає позаштатне написання статей для каліфорнійських газет.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Багато або всі продукти, представлені тут, надані нашими партнерами, які компенсують нам витрати. Це впливає на те, про які продукти ми пишемо, а також на те, де і як продукт з’являється на сторінці. Однак це не впливає на наші оцінки. Ми висловлюємо власну думку. Ось список наших партнерів і ось як ми заробляємо гроші.

Зростання вартості електроенергії з традиційних джерел та державні стимули до екологізації роблять ідею встановлення сонячних панелей більш привабливою для багатьох домовласників.

Але справжня вартість сонячних панелей і те, чи допоможуть вони вам заощадити, ми не знаємо. залежить від кількох ключових факторів.

Скільки коштують сонячні панелі для дому?

В середньому, за останніми даними Центру сталої енергетики, встановлення сонячних панелей та системи разом може коштувати від 15 000 до 25 000 євро. Сайт бронювання побутових послуг Angi підвищує цей показник, встановлюючи нормальний діапазон для встановлення сонячних панелей в США.S. від 18 000 до 35 000 на основі своєї бази даних реалізованих проектів.

Перш ніж зробити стрибок, дізнайтеся, як ваш рахунок за електроенергію. місце розташування та стимули можуть вплинути на ваш гаманець з часом. Ось п’ять кроків, які допоможуть визначити, чи заощадите ви більше, ніж витратите на сонячних панелях.

Перевірте свій рахунок за електроенергію

Сонячні панелі генерують власну енергію і тому можуть значно компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію. якщо не усунути її. Чим більший ваш рахунок, тим більша ймовірність того, що ви отримаєте вигоду від переходу. Але майте на увазі, що тарифи на електроенергію та її використання. основні витрати у вашому рахунку. нестабільні.

Якщо споживання електроенергії коливається, то може змінюватися і сума економії, каже Гаррет Нільсен, заступник директора з питань сонячних технологій Міністерства енергетики США.S. Департаменту енергетики США з питань технологій сонячної енергетики. Аналогічно, якщо споживання енергії змінюється, сума економії також може змінюватися.

Тарифи на електроенергію залежать від місця розташування. Середній показник по країні становить близько 15 центів за кіловат-годину, згідно з даними на 2022 рік від U.S. Адміністрація енергетичної інформації [0]

Відвідайте веб-сайт EIA, щоб переглянути останні дані по кожному штату.

Оцініть вплив сонячного світла

Сонце означає більше виробленої енергії та більший потенціал для економії за допомогою сонячної енергії. Деякі штати, такі як Арізона та Каліфорнія, мають в середньому більше сонячних годин на добу.

Орієнтація вашого будинку на сонце, кількість тіні, яку він отримує, і тип даху також впливають на продуктивність сонячної системи. Ви можете оцінити ефективність панелей на вашому будинку за допомогою цього калькулятора вартості сонячних панелей та заощаджень від SolarReviews.

Оцініть та порівняйте вартість сонячних панелей для дому

Основна частина витрат на сонячні панелі припадає на встановлення та придбання самих панелей.

Мінімальні довгострокові витрати можуть компенсувати початкові витрати. “Більшість систем не потребують особливого технічного обслуговування і розраховані на 20 років і більше з невеликими змінами в кількості виробленої електроенергії”. говорить Нільсен.

Підраховуючи загальну вартість, враховуйте, скільки енергії ви регулярно споживаєте. ваше споживання вказано у вашому щомісячному рахунку за комунальні послуги. і якого розміру система буде генерувати необхідну кількість енергії. Деякі інструменти, такі як калькулятор SolarReviews, оцінюють розмір системи для вас.

За даними CSE, середня житлова 5-кіловатна система коштує від 3 до 5 доларів за ват з установкою, що в результаті становить від 15 000 до 25 000 доларів. Ця вартість вказана без урахування будь-яких податкових пільг або стимулів.

Якщо ви знаєте своє поточне енергоспоживання, ви можете розрахувати, скільки вам потрібно буде заплатити за сонячні панелі.

Потім порівняйте сонячні панелі, як і інші дорогі товари, такі як автомобіль або телевізор, каже Вікрам Аггарвал, генеральний директор сонячного ринку EnergySage. Деякі компанії знижують вартість установки за рахунок знижок та інших програм.

Аггарвал рекомендує отримати пропозиції від трьох-п’яти підрядників. EnergySage збирає відгуки клієнтів сонячних компаній, сертифікати, профілі Better Business Bureau та іншу інформацію, щоб допомогти вам знайти надійних постачальників.

Скористайтеся державними пільгами

Федеральний закон, прийнятий у 2022 році, стимулює споживачів до впровадження екологічно чистих технологій, таких як встановлення сонячних панелей на даху. Суттєве оновлення існуючої податкової пільги, пов’язаної з енергетикою, термін дії якої закінчується в кінці 2023 року, дозволяє платникам податків, які встановили сонячні батареї (та інше схвалене обладнання для виробництва чистої енергії), повернути 30% вартості у вигляді федерального податкового кредиту.

Що це означає: Сонячна установка вартістю 15 000 доларів дасть вам кредит у розмірі 4 500 доларів (30% від 15 000), яким ви зможете скористатися під час податкового періоду, щоб зменшити заборгованість по федеральним податкам. Кредит не підлягає поверненню, а це означає, що будь-які гроші, що залишилися після повної сплати податків, не будуть вам виплачені. Але ви можете зарахувати залишок кредиту в рахунок сплати податків у наступні податкові роки.

Кредит поширюється на відповідне обладнання, встановлене після грудня. 31 січня 2021 року і залишається в силі за ставкою 30% до 2032 року. Після цього він поступово знижується.

Залежно від вашого штату, ви можете отримати додаткові стимули, такі як повернення готівки, звільнення від податку на нерухомість, відмова від зборів та прискорення отримання дозволів. У деяких штатах власники будинків з сонячними панелями можуть продавати надлишок електроенергії місцевим комунальним підприємствам. Шукайте кредити, доступні у вашому штаті, переглядаючи базу даних державних стимулів для відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Слідкуйте за торговельною політикою

Зміни в державній торговельній політиці також впливають на ціни. Протягом останнього десятиліття існували різні тарифи на імпортовані сонячні елементи та панелі, що впливали на витрати та пропозицію. Наприклад, тарифи призвели до збільшення на 16 центів за ват для середнього споживача у 2018 році, що призвело до загального збільшення на 960 для системи потужністю 6 кВт, згідно з даними EnergySage.

Президент Байден оголосив дворічну паузу у введенні нових тарифів на сонячну енергетику в червні 2022 року.

Чи підходить установка сонячних панелей для вашого будинку?

Якщо ви живете в місцевості з високими тарифами на електроенергію та відповідним сонячним рейтингом, і якщо ви можете дозволити собі початкові інвестиції, варто встановити сонячні панелі на своєму будинку, поки діє 30% податкова пільга. на благо навколишнього середовища та вашого гаманця. Але не сподівайтеся, що за одну ніч ви позбудетеся рахунків за електроенергію.

Якщо ви вирішили придбати сонячні панелі, пройдіться по магазинах і пошукайте стимули. Розгляньте можливість фінансування за допомогою сонячного кредиту, якщо ви віддаєте перевагу розподілу витрат у часі. Майте на увазі, що вам не обов’язково купувати сонячні панелі. ви також можете взяти їх в лізинг. Лізинг пропонує нижчі початкові витрати, хоча, оскільки ви не є власником панелей, вони не підвищать вартість вашого будинку, і ви можете не мати права на пільги.

Перехід на сонячну енергію. не єдиний потенційний спосіб заощадити гроші. Дізнайтеся більше про те, що ви можете зробити, щоб зменшити свої рахунки.

Комерційна сонячна система потужністю 0 кВт: Посібник з витрат

Комерційна сонячна система потужністю 20 кВт підходить для широкого спектру середніх заводів та комерційних магазинів.

Ви можете розраховувати заплатити близько 19 332 за встановлену систему потужністю 20 кВт. може сильно відрізнятися в залежності від якості панелей, які ви встановлюєте, і компанії, яка пропонує роботу.

Вищевказана ціна вказана після того, як ви отримали державну знижку (7,022 для систем потужністю 20 кВт) і не включає ціну за резервне живлення від акумулятора.

Знижка на сонячну систему потужністю 20 кВт

Згідно з програмами федерального уряду, комерційні сонячні системи, як правило, отримують більшу знижку, ніж житлові системи. Це тому, що комерційні системи більші і генерують більше сонячної енергії щодня.

Комерційні власники сонячних електростанцій можуть отримати ці знижки, подавши заявку на отримання сертифікату малої технології (STC). Чим більше таких сертифікатів у вас є, тим більше знижок ви отримаєте на свою сонячну систему.

Комерційна сонячна система потужністю 20 кВт користується щедрими знижками. Однак загальна сума знижок, яку ви отримаєте, буде значною мірою залежати від вашого місця розташування.

Це пов’язано з тим, що STC надаються в залежності від інтенсивності сонячного світла у вашому регіоні. Таким чином, штати з більш високою інтенсивністю сонячного світла, як правило, отримують більше знижок, ніж штати з низькою інтенсивністю.

Ця програма, яка стартувала у 2017 році, поступово скорочується на 1/15 частину щороку і має завершитися до грудня 2030 року.

Ось приблизна оцінка того, на яку суму знижки ви можете розраховувати для вашої сонячної системи потужністю 20 кВт.

ДержаваРозмір системиЗонаРейтинг зониЗонаЗнижка

У деяких з цих штатів ви також можете подати заявку на державну програму знижок і доповнити федеральні знижки. Найпопулярніші штати зі стимулюючими програмами включають Вікторію, Новий Південний Уельс, Південну Австралію та Західну Австралію.

Зелений тариф на сонячну систему потужністю 20 кВт

Як і суми знижок, загальний дохід за “зеленим” тарифом, який ви отримаєте, значною мірою залежатиме від вашого місцезнаходження. Але, незважаючи на те, що тарифи можуть бути різними, “зелений” тариф. це один з найкращих способів підвищити рентабельність вашої комерційної сонячної системи потужністю 20 кВт і збільшити ваші доходи.

Ця схема дозволяє вам отримувати кредити або заохочення за продаж надлишкової електроенергії в мережу. Потім ваша енергетична компанія платить вам за кіловат, за всю надлишкову енергію, яку ви відправляєте в мережу.

В середньому, більшість комунальних компаній будуть платити вам за “зеленим” тарифом від 8 до 20 центів за кіловат. Однак ці тарифи можуть сягати 29 центів у години пік і 7 центів у непікові години.

Оскільки сонячна система потужністю 20 кВт генерує стільки енергії протягом дня, ви можете бути впевнені в значних стимулах від “зелених” тарифів.

Майте на увазі: не існує фіксованих тарифів. Різні компанії пропонують різні ставки “зеленого” тарифу в залежності від вашого місцезнаходження в країні. Тому ви повинні прагнути отримати найкращі тарифи на експортовану сонячну енергію. Відвідайте цю сторінку, щоб дізнатися більше про ставки “зеленого” тарифу у вашому штаті.

За який час окупиться сонячна система потужністю 20 кВт?

Близько 3. 5 років. Однією з головних переваг інвестицій в комерційні сонячні системи є їх швидка окупність. Ваша комерційна сонячна система потужністю 20 кВт зазвичай компенсує початкові інвестиційні витрати на четвертий рік. Це дає вам достатньо часу, щоб насолоджуватися 20. 25 роками економії від “безкоштовної енергії.

Однак кілька факторів впливають на те, як швидко ваша комерційна сонячна система потужністю 20 кВт може окупитися. Сюди входять ваше місцезнаходження та ваші звички споживання енергії.

Як вже згадувалося раніше, ціна на сонячні системи потужністю 20 кВт варіюється в різних штатах через різні пропоновані знижки.

Тому в штатах, де їх вартість вища, сонячні системи, як правило, мають довший період окупності, ніж в штатах, де панелі дешевші.

Підприємства, які споживають більше енергії протягом дня, також мають більш швидкі терміни окупності. Тому вам слід споживати більше згенерованої енергії, щоб підвищити рентабельність інвестицій в систему.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Скільки панелей мені знадобиться для 20 кВт?

Близько 68 сонячних панелей. Комерційна сонячна панель потужністю 20 кВт досить велика в порівнянні з більшістю побутових сонячних панелей. Отже, вона використовує набагато більше панелей. Фактична кількість, яка може знадобитися для вашої системи, буде залежати від розміру (номіналу) панелей, які ви оберете.

Формула для розрахунку загальної потужності просто вимагає розділити загальну потужність вашої системи (20 000 Вт) на розмір обраних вами сонячних панелей.

Якщо ви обираєте сонячні панелі з більш високими енергетичними показниками, д.g., 300 Вт, 330 Вт або 350 Вт вам знадобиться лише 67, 60 та 58 панелей відповідно. Однак з панелями з нижчим рейтингом, e.g., 250 Вт, 260 Вт, 275 Вт, вам знадобиться 80, 77 і 73 сонячних панелей відповідно.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Скільки місця на даху потрібно для сонячної системи потужністю 20 кВт?

Припускаючи, що ви використовуєте в середньому 1.7м х 1м сонячних панелей, вам знадобиться від 98.Від 6 м 2 до 136 м 2 площі даху. Це за умови, що ви використовуєте 58. 80 сонячних панелей з 250. 350 Вт.

Форма, стан і орієнтація вашого даху можуть також вимагати більше місця на даху, ніж очікувалося. Зверніться до експерта-інсталятора, щоб оцінити, скільки місця вам знадобиться.

Можливо, вам також доведеться прибрати деякі речі, встановлені на даху, щоб звільнити більше місця. Будинкам з плоским дахом також може знадобитися більше місця, оскільки вони повинні звільнити місце для нахилених рам.

Враховуючи все вищесказане, вам може знадобитися близько 150 м2 площі даху.

Акумуляторна батарея для сонячної системи потужністю 20 кВт

Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від вашої комерційної сонячної системи потужністю 20 кВт, інвестиції в сонячні батареї є гарним варіантом. Сонячні батареї гарантують, що ваш бізнес може споживати майже всю вироблену енергію, таким чином збільшуючи ваші заощадження.

Акумуляторна батарея також має вирішальне значення під час відключення електроенергії та похмурих або дощових днів, оскільки вона гарантує, що ваша бізнес-операція не зупиниться.

Який розмір батареї вам потрібен?

Якщо ви збираєтеся інвестувати в сонячні батареї, вам потрібно знати, як правильно підібрати їх розмір відповідно до вашої сонячної системи.

Хороша новина полягає в тому, що більшість комерційних об’єктів використовують більшу частину енергії, коли світить сонце. Це відрізняється для житлових будинків, яким потрібно зберігати більшу частину енергії на ніч.

Система потужністю 20 кВт виробляє 75 кВт енергії протягом дня, можливо, вам доведеться зберігати 30-40% цієї енергії для використання до сходу та після заходу сонця.

Вам потрібно буде зберігати 25-30 кВт енергії, тобто 2 x 14 кВт Tesla Powerwalls. Кожна коштує 12 500.

Чи потрібна мені сонячна батарея?

Оскільки вартість сонячних акумуляторів в Австралії все ще дуже висока, можливо, вам краще збільшити розмір вашої системи та скористатися перевагами сонячних тарифів.

Це дозволяє використовувати мережу як власну віртуальну батарею.

Наявність сонячної батареї може бути корисною для підприємств, які потребують цілодобового живлення для роботи. Це також може спрацювати, якщо ви хочете працювати поза мережею. але з більшим акумулятором.

Сонячний інвертор 0 кВт для комерційних сонячних електростанцій

Для сонячної системи потужністю 20 кВт вам знадобиться лише 1. 2 інвертори, залежно від конструкції установки та вашого місця розташування. Вам доведеться вибирати між одним інвертором на 20 000 Вт або двома інверторами на 10 000 Вт.

Розмір інвертора завжди повинен бути максимально наближеним до розміру вашої комерційної сонячної системи.

Однак, перш ніж визначитися з розміром інвертора, слід врахувати ваше місце розташування. Якщо ви перебуваєте в місцевості з великою кількістю сонячного світла, обирайте інвертор потужністю 20 000 Вт або трохи більше, оскільки він виробляє велику кількість енергії.

Якщо ви перебуваєте в місцевості з меншою інтенсивністю сонячного світла, вам підійде інвертор трохи меншої потужності, ніж 20 000 Вт. Це пов’язано з тим, що загальна вихідна потужність сонячної системи нижча.

Більшість інсталяторів рекомендують мати два інвертори для кращої ефективності та для того, щоб несправність одного інвертора не впливала на все виробництво енергії.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Яка добова продуктивність сонячної системи потужністю 20 кВт?

Типова комерційна сонячна система потужністю 20 кВт в Австралії генерує від 62 кВт-год до 84 кВт-год щодня. Ця потужність змінюється щодня в залежності від вашого місця розташування та пори року.

Різні штати Австралії отримують різну потужність сонячної системи потужністю 20 кВт через різну інтенсивність сонячного світла. Міста з більш високою інтенсивністю сонячного світла, такі як Брісбен і Перт, генерують більше енергії, ніж Сідней і Мельбурн.

Іншим ключовим фактором, який впливає на вихід вашої сонячної системи потужністю 20 кВт, є орієнтація та кут нахилу сонячних панелей. Панелі, орієнтовані на північ, є найбільш ефективними в Австралії, в той час як панелі, орієнтовані зі сходу на захід, втрачають ефективність майже на 20%.

Сонячні панелі, нахилені під кутом близько 30 градусів, також генерують більше енергії, ніж панелі на плоских дахах. Зверніть увагу на затінення. Це знижує ефективність і загальну продуктивність сонячних панелей.

Ось приблизна оцінка добової продуктивності комерційної сонячної системи потужністю 20 кВт у різних містах країни.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Вихідна потужність CitySolar

Яка місячна продуктивність сонячної системи потужністю 20 кВт?

Так само, як змінюється добова продуктивність, коливається і загальна місячна продуктивність вашої сонячної системи потужністю 20 кВт. Середньомісячна продуктивність коливається між 1,860 кВт-год. 2,520 кВт-год в залежності від вашого штату в країні.

Загальна продуктивність сонячних панелей зазвичай найвища влітку, з жовтня по лютий, тому що дні стають довшими, а сонце знаходиться найвище в небі.

Взимку, з червня по серпень, місячна продуктивність сонячних панелей є найнижчою. Це пов’язано з тим, що дні стають коротшими, а сонце знаходиться набагато нижче в небі.

Скільки грошей я можу заощадити за допомогою комерційної сонячної системи потужністю 20 кВт?

За допомогою добре встановленої комерційної сонячної системи потужністю 20 кВт ви можете заощаджувати до 10 000 доларів щороку. Оскільки вона виробляє стільки енергії щодня, ви можете заощадити гроші, споживаючи вироблену енергію, зберігаючи її для подальшого використання, і навіть на “зеленому” тарифі.

Загалом, скільки ви заощадите за допомогою комерційних сонячних систем, залежить від вашого енергоспоживання та поточної вартості електроенергії.

Чим більше енергії ви споживаєте від ваших сонячних систем, тим більше грошей ви заощаджуєте. Сюди також входять стимули, які ви отримуєте, відправляючи надлишкову енергію в мережу.

Крім того, зростання вартості електроенергії в країні відіграє ключову роль у збільшенні ваших заощаджень. (Ми рахуємо ваші заощадження як загальну кількість електроенергії з мережі, яку ви не використовуєте, переходячи на сонячну енергію).

Як я можу розрахувати свої заощадження на сонячній енергії?

Ось простий спосіб, який допоможе вам розрахувати, скільки ви можете заощаджувати щороку.

Візьмемо бізнес у Брісбені, який споживає близько 80% електроенергії протягом дня. Вартість електроенергії в Брісбені становить близько 28 центів/кВт-год, а середній тариф. близько 10 центів/кВт-год.

При середньодобовій продуктивності комерційної сонячної системи потужністю 20 кВт у Брісбені 80 кВт-год, цей бізнес споживає 64 кВт-год щодня. Це перетворюється приблизно на 23,360 кВт-год щорічно.

У заощадженнях це стає: 23 360 x 0.28 = 6 540 на рік.

Надлишок виробленої електроенергії становить 16 кВт/год щодня або 5 840 кВт/год на рік. Якщо вона повертається в мережу, бізнес також отримує прибуток: 5,840 x 0.10 = 584 грн доходу за “зеленим” тарифом.

Таким чином, ваша загальна економія за рік становить 6,540 584 = 7,124.

Завдяки такій економії ви значно зменшите свої витрати на електроенергію та залежність від енергії з мережі.

Чи встановлюють звичайні сонячні компанії комерційні системи?

Так, більшість сонячних компаній це роблять. Все, що перевищує 50 кВт, потребуватиме комерційного сонячного інсталятора для безпечного та точного встановлення. Більшість місцевих інсталяторів також можуть виконати роботу з комфортом.

Однак австралійський ринок переповнений інсталяторами та сонячними компаніями, що ускладнює пошук законних та кваліфікованих інсталяторів.

Тому вам слід бути особливо обережними при виборі компанії для будівництва вашої комерційної сонячної електростанції.

Поширені запитання

Існує три основні способи, за допомогою яких сонячні панелі можуть зменшити ваші рахунки за електроенергію. Основний спосіб. це зменшення залежності від енергії з національної електромережі. Оскільки підприємства витрачають майже 70% електроенергії протягом дня, їхні щомісячні рахунки будуть значно нижчими.

Сонячна енергія також економить ваші гроші через схему “зелених” тарифів та федеральні податкові пільги.

Зазвичай, ні. Дохід від пільгових тарифів, заснованих на житлових сонячних системах, не підлягає оподаткуванню в Австралії. Однак, дохід за “зеленим” тарифом може оподатковуватися, якщо сонячна система встановлена на комерційній будівлі.

Отже, якщо ви використовуєте свою будівлю для отримання прибутку будь-якого виду, то ваш “зелений” дохід підлягає оподаткуванню. Тим не менш, цей закон все ще досить розпливчастий, тому обов’язково проконсультуйтеся з експертом, перш ніж виключати податки.

Різні комерційні сонячні системи займають різну площу в залежності від їх розміру. Наприклад:

 • Комерційна сонячна система потужністю 20 кВт займає близько 160 м 2
 • Комерційна сонячна система потужністю 30 кВт займає близько 250 м2
 • Комерційна сонячна система потужністю 50 кВт займає близько 400 м2
 • Комерційна сонячна система потужністю 100 кВт займає близько 750 м 2

Ні! Життя поза мережею повністю легальне в Австралії як для мешканців, так і для бізнесу. Однак вам знадобиться велика сонячна система та сховища для акумуляторів, щоб забезпечити достатнє енергопостачання, а також резервуари для зберігання води.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Чи варті сонячні панелі того?

Ось останні новини, якщо ви їх пропустили: сонячна енергетика злітає. За останнє десятиліття розширення ринку домашніх сонячних електростанцій було просто вражаючим. Хоча це ще ранні дні, всі ключові показники ринку вказують на подальше зростання в найближчі роки. Як і багато власників будинків, ви можете запитати себе, чи варто інвестувати в сонячні панелі.

Бачення майбутнього: ваше сонячне сусідство (

Ніхто не хоче чути “це залежить”, але це реальність, коли мова йде про сонячну енергію. Тому ми вирішили написати посібник, щоб висвітлити цю тему з тим рівнем деталізації, на який вона заслуговує. У цьому посібнику ми розглянемо багато тем і наведемо ряд прикладів. В кінці ми сподіваємося, що у вас буде відповідь на питання, чи варті сонячні панелі того, щоб їх використовувати у вашому конкретному випадку.

“Сьогодні сонячна енергетика все ще залишається чимось, що люди не звикли бачити”. пояснює Джігар Шах, експерт у галузі сонячної енергетики та засновник SunEdison. “Через десять років у кожного буде сонячна батарея на даху. Окрім того, що ви хочете заощадити більше грошей, ви хочете бути частиною “раннього масового ринку.’ Ви отримаєте кращий сервіс і більше прав для вихваляння, ніж якщо ви будете останнім у кварталі, хто перейде на сонячну енергію.”

Відповідь на питання, чи варто вам переходити на сонячну енергію, вимагає глибокого вивчення різних факторів, які впливають на прибутковість і доцільність сонячної енергетики. Щоб полегшити вам завдання, ми розбили цей посібник на окремі розділи, щоб вам було легше орієнтуватися.

Якою є сонячна енергетика сьогодні?

Порівняння вартості електроенергії: Сонячна енергія проти комунальних послуг

Інші міркування щодо сонячної енергії: Дах, тінь, орієнтація

Чи збільшують сонячні панелі вартість мого будинку?

Висновок. Чи варті сонячні панелі того?

Ось основні висновки:

Не зациклюйтеся на широті та погодних умовах, де ви живете: тарифи на комунальні послуги та програми заохочення можуть мати величезне значення, роблячи сонячну енергію вигідною у багатьох північних регіонах, де немає сонячного світла цілий рік.

✓ Визначення вартості кіловат-години у вашому регіоні є дещо нудним завданням, але тільки порівняння “яблуко до яблука” може дати вам потрібну відповідь (ми також робимо це простим за допомогою нашого калькулятора Discover).

✓ Коли справа доходить до сонячної енергетики, думайте як інвестор, а не як споживач комунальних послуг. Ви повинні поглянути на вартість/заощадження протягом усього терміну служби ваших сонячних панелей.

✓ Оренда сонячної електростанції може здатися гарним варіантом для переходу на сонячну енергію, але, цілком ймовірно, сонячний кредит є ще кращим варіантом.

✓ Ніколи не пізно почати планувати свою сонячну стратегію.

ЯКА СОНЯЧНА КАРТИНА СЬОГОДНІ?

Хоча сонячні панелі все ще є рідкісним явищем на більшій частині території Сполучених Штатів, є кілька штатів, де сонячна енергетика набирає обертів. Проїдьтеся по Пасадені, штат Каліфорнія, або по вулицях Фейр-Лаун, штат Нью-Джерсі, і ви обов’язково натрапите на сонячні панелі. Стрімке падіння цін на сонячне обладнання та щедрі стимули, такі як 30% федеральний інвестиційний податковий кредит для житлових сонячних електростанцій, допомогли зробити це реальністю.

“У 2006 році було лише 31 000 сонячних електростанцій.S. будинки з сонячними батареями”, за словами Олександри Хобсон, прес-секретаря та менеджера з комунікацій Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA). “Сьогодні їх майже 1 мільйон, і ця цифра тільки зростатиме.”

Домовласники, розчаровані постійно зростаючими рахунками за комунальні послуги, шукають альтернативу, яка дозволить їм заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Вони також шукають способи допомогти навколишньому середовищу, виробляючи власну чисту енергію. Джим Дженал, генеральний директор сонячної компанії Run on Sun в Пасадені, штат Каліфорнія, знає це з перших вуст:

“Для більшості домовласників це починається з бажання заощадити гроші, але навіть для найбільш економних розуміння того, що вони роблять щось хороше, підсолоджує угоду.”

Завдяки різкому падінню цін на сонячне обладнання, сонячна енергія стала більш доступною, ніж будь-коли, для домовласників, які розглядають можливість переходу на неї.

“З новими варіантами фінансування та збільшенням капіталу, що надходить у галузь, ніколи ще не було так дешево або просто встановити сонячну енергію на вашому будинку чи бізнесі”. каже Хобсон з SEIA. “За останнє десятиліття ціна на сонячну енергію для домогосподарств впала майже на 60 відсотків.”

Зниження витрат на сонячну енергію. це чудово, але це не означає, що сонячні панелі матимуть фінансовий сенс для всіх. Іншим важливим фактором є вартість електроенергії там, де ви живете. Якщо ви живете в місці з дешевою електроенергією, ви навряд чи окупите свої інвестиції. Перехід на сонячну енергію в місцях з дешевою електроенергією. це більше про зменшення впливу на навколишнє середовище та більшу самодостатність.

“У нас є клієнти, які навіть не дбають про те, скільки вони заощадять; вони просто хочуть бути максимально екологічними”. пояснює Дженал з Run on Sun. “Для наших неприбуткових клієнтів мова йде про виконання їхньої освітньої місії та про те, щоб бути добрими управителями навколишнього середовища.”

ПОРІВНЯННЯ ВАРТОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ: СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ТА ЕНЕРГІЯ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

Швидше за все, коли ви думаєте про придатність сонячної енергії для вашого будинку, перше, що спадає на думку. це сонячне небо і довгі спекотні дні. Хоча рівень сонячної радіації у вашому місті є важливим фактором, це ще не все. Існує ще один фактор, який є не менш, якщо не більш, важливим: ваш поточний тариф на комунальні послуги. Зрештою, з’ясування того, чи заощадить сонячна енергія ваші гроші в довгостроковій перспективі, зводиться до з’ясування того, чи є вартість сонячної електроенергії такою ж або дешевшою, ніж електроенергія з електромережі. Якщо відповідь позитивна, то сонячна енергія має фінансовий сенс.

Тож як ми це робимо? Ми проведемо вас через ці кроки.

Визначаємо поточний тариф на електроенергію

Гаразд, я визнаю, що визначити вартість електроенергії від вашої комунальної служби не так просто, як це мало б бути. Було б добре, якби вартість кВт/год була чітко вказана, але в багатьох випадках це не так. Приблизну цифру можна визначити, взявши загальний заряд за місяць і розділивши його на кількість використаних кіловат-годин.

Зразок рахунку за комунальні послуги (Джерело: Southern California Edison)

Отже, у цьому прикладі рахунку від каліфорнійської комунальної компанії ви візьмете 300.09 / 1500 кВт-год = 0.20/кВт-год.

Але це не найточніша цифра, оскільки вона включає ваші фіксовані щомісячні платежі, які завищують вартість за кВт-год. З сонячними панелями ви все одно залишатиметеся підключеними до електромережі та продовжуватимете сплачувати фіксовані рахунки. Тому було б краще, якби ви могли знайти загальну вартість до фіксованих платежів. Ви можете порівняти кілька щомісячних рахунків, щоб побачити, які витрати є фіксованими з місяця в місяць, або поговорити з вашим комунальним підприємством, щоб дізнатись більше про фіксовані витрати для сонячних клієнтів.

Якщо ви не хочете копати свої минулі рахунки за електроенергію, ви також можете використати середній показник за 12 місяців для вашого штату (останні середні показники за 12 місяців можна знайти тут). У випадку Каліфорнії середній показник по штату за останні 12 місяців дорівнює 0.17 грн/кВт-год, що нижче, ніж цифра, яку ми розрахували вище.

Тепер, як визначити вартість сонячної електроенергії?

Для більшості людей визначення вартості сонячної електроенергії може нагадувати шкільні задачі з тригонометрії нецікаво. Виявляється, математика для сонячної електроенергії насправді набагато простіша, ніж базова задача з тригонометрії: питання полягає у факторі новизни. Ми просто не звикли думати про електроенергію як про щось, що ми виробляємо, інвестуючи в “актив з виробництва електроенергії”. Але купівля або лізинг сонячних панелей. це саме те, що ми виробляємо, тому ми повинні думати як виробник, а не як споживач.

Для цього ми розраховуємо приведену вартість сонячної енергії (LCOE), яка по суті є вартістю сонячної електроенергії, включаючи як початкові витрати на встановлення, так і поточні витрати, такі як паливо та технічне обслуговування протягом очікуваного терміну експлуатації. Термін “вирівняний” означає порівняння різних джерел енергії за принципом “яблуко до яблука”.

За інших рівних умов, чим більше сонця отримує місцевість, тим нижча приведена вартість сонячної енергії.

Вирівняну вартість сонячної енергії не слід плутати з іншою вартістю сонячної енергії: вартістю за ват. Ціна за ват. це не що інше, як зручний спосіб нормалізувати загальну вартість установки. Наприклад, якщо вартість установки для 5 кВт (i.e., 5 000 ват) сонячної фотоелектричної системи становить 20 000, то вартість вата цієї системи дорівнює 20 000, поділеній на 5 000 ват: 4 за ват. Вартість вата не залежить від кількості сонця, яке отримує місце розташування, але вона варіюється від місця до місця через інші фактори, такі як вартість дозволів та залучення клієнтів, щоб назвати декілька.

Розташування, розташування, розташування

Як вже згадувалося, місце розташування дуже впливає на вартість сонячної електроенергії, або LCOE. Від місця розташування залежить не тільки кількість сонячного світла, що падає на ваші панелі, але й доступні фінансові стимули, такі як знижки та податкові пільги.

Оскільки існує так багато різних муніципальних і державних програм стимулювання, для простоти ми розглянемо лише федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC) у розмірі 30%, оскільки він доступний по всій країні (після 2019 року ITC буде знижений до 26% на 2020 рік, 22% на 2021 рік, а потім повністю зникне для житлових сонячних електростанцій з 2022 року).

Якщо ви живете в Канаді, федерального податкового кредиту немає, але є деякі стимули/знижки на рівні провінцій.

Я щойно завалив вас тоннами інформації, тому давайте візьмемо реальний випадок і проілюструємо деякі з цих пунктів:

Вартість встановлення сонячної системи: Припускаючи, що вартість вата дорівнює 4, середньостатистична житлова сонячна панель потужністю 5 кВт коштуватиме близько 14 000 (20 000 мінус 30% федерального податкового кредиту на інвестиції). Інші доступні знижки ще більше знизять цю вартість.

Витрати на експлуатацію та обслуговування: За оцінками, витрати на експлуатацію та обслуговування протягом очікуваного 25-річного терміну служби ваших панелей становитимуть близько 10 відсотків від вартості придбання до податкових пільг (0).10 20 000). в даному випадку близько 2 000 для системи потужністю 5 кВт. Це, по суті, попередній бюджет, який враховує такі речі, як заміна інвертора або дрібний ремонт. Оскільки сонячні панелі не мають рухомих частин, вони практично не потребують технічного обслуговування, але деяке інше електрообладнання може потребувати певного догляду.

Вартість палива: У випадку з сонячною енергією, паливо надходить від сонця, тому немає ніяких додаткових витрат. На практиці це означає дві речі: 1) ви фактично заощадите гроші, використовуючи зірку, яка знаходиться приблизно в 93 мільйонах миль від ваших панелей; і 2) після того, як ви виплатите свій сонячний кредит, ваші річні витрати на електроенергію будуть мінімальними.

Повертаючись на Землю, давайте підсумуємо витрати на встановлення, а також експлуатацію та обслуговування, щоб оцінити загальну вартість життєвого циклу: 14 000 2 000 = 16 000.

Ми майже закінчили! Але нам все ще потрібно визначити, скільки електроенергії ви можете виробляти за допомогою вашої системи, щоб визначити вирівняні витрати.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Енергія, вироблена системою потужністю 5 кВт в Лос-Анджелесі

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Вирівняна вартість сонячної електроенергії в Лос-Анджелесі

Вироблена електроенергія: Використовуючи наш калькулятор сонячної енергії Discover, ми бачимо, що система потужністю 5 кВт, встановлена в Лос-Анджелесі, буде генерувати близько 8 100 кВт-год електроенергії на рік. Для порівняння, така ж система, встановлена в Портленді, штат Орегон, буде виробляти близько 5,840 кВт-год на рік.

Оскільки, як ми вже згадували, більшість сонячних електростанцій мають очікуваний термін служби 25 років, ми множимо середньорічне виробництво на 25, щоб отримати 202 500 кВт-год за 25 років для Лос-Анджелеса, або 146 000 кВт-год за 25 років для Портленда.

Вирівняна вартість: Останній крок. розділити вартість життєвого циклу (16 000) на кількість електроенергії, яку система буде генерувати протягом свого життя. У випадку Лос-Анджелеса: 16 000 поділити на 202 500 кВт-год дорівнює приблизно 0.08/кВт-год, тоді як у Портленді ми бачимо близько 0.11/кВт-год.

Досі ми припускали, що ви купуєте панелі за готівку. Насправді, багатьом домовласникам знадобиться якийсь механізм фінансування (ми обговоримо ваші варіанти фінансування більш детально нижче). Включення вартості фінансування до вирівняного кошторису витрат ускладнює математику (розрахунки складних відсоткових ставок може зробити будь-хто)?), тому я пропоную вам скористатися нашим Калькулятором купівлі або лізингу та швидко переглянути кілька альтернативних сценаріїв фінансування, щоб визначити найкращий варіант.

Ми розглядали одну і ту ж систему з однаковою вартістю життєвого циклу, але оскільки кількість сонячного світла в двох місцях відрізняється, а отже, і кількість сонячної електроенергії, яка може бути вироблена, ми виявили, що вирівняна вартість значно відрізняється для двох прикладів місць.

ЩО ТАКЕ МЕРЕЖЕВИЙ ПАРИТЕТ?

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Паритет з мережею досягається, коли вирівняна вартість електроенергії (LCOE) для сонячної електроенергії дорівнює або нижче, ніж тариф на комунальні послуги там, де ви живете. Коли ви досягнете паритету з мережею, перехід на сонячну енергію заощадить вам гроші протягом усього терміну служби панелей. (Звичайно, є й інші технічні міркування, які впливають на ваше рішення перейти на сонячну енергію, наприклад, тінь на даху. ми розглянемо ці інші фактори нижче).

У випадку Лос-Анджелеса, використовуючи середній тариф на комунальні послуги в штаті 0.17/кВт-год і порівнюючи це з LCOE, що дорівнює 0.08/кВт-год, ми бачимо, що сонячна енергія має фінансовий сенс, і ви заощадите значну суму грошей протягом терміну служби ваших панелей.

Звичайно, якщо ви живете в іншому місці, або дізнаєтесь, що вартість відрізняється від 4/Вт, які ми припускали, або що ви можете отримати вигоду від додаткових стимулів, вам потрібно знову запустити цифри (ціни падають, тому більш точна цифра, ймовірно, зараз становить 3/Вт, але якщо математика працює для 4/Вт, вона стає тільки кращою, оскільки вартість знижується)!). Ви можете нагострити олівці, відсортувати їх у порядку спадання, дістати улюблений блокнот і приготуватися витратити трохи часу на математику, або просто скористатися Home Solar Discover і позбавити себе клопоту.

Щоб побачити, як ваш штат порівнюється, коли справа доходить до домашньої сонячної енергетики, ви можете переглянути нашу інтерактивну карту паритету мереж. Ви навіть можете скоригувати вартість сонячних панелей, щоб відобразити падіння цін. Якщо ваш штат ще не досяг паритету з енергосистемою, ви можете подивитися, за якою “ціною за ват” він це робить. Якщо ви живете в Канаді, у нас є карта і для вас.

Ви можете легко побачити, наскільки важливу роль зіграв федеральний інвестиційний податковий кредит у розмірі 30% у стимулюванні зростання ринку сонячних панелей для житлових будинків. Просто спробуйте вимкнути його за допомогою нашої інтерактивної карти і подивіться, що станеться, коли не буде ITC. Вона допомогла домашнім сонячним електростанціям злетіти в багатьох місцях.

Пам’ятайте, що будь-які додаткові державні або муніципальні стимули лише покращать прибутковість сонячної енергетики там, де ви живете.

Підводячи підсумок, я просто уявляю, що б сказав Йода про теми, які ми розглянули вище:

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

“Залишаючись незмінною протягом усього терміну служби ваших панелей, вирівняна вартість буде. Майже напевно зросте вартість електроенергії від вашого комунального підприємства. Так.”

“Хоча LCOE залишатиметься незмінним протягом усього терміну служби ваших панелей, вартість електроенергії від вашої енергосистеми майже напевно зросте.”

ІНШІ СОНЯЧНІ МІРКУВАННЯ: ДАХ, ТІНЬ, ОРІЄНТАЦІЯ

Ви визначили, що з фінансової точки зору сонячна енергія має сенс! Але навіть якщо фінансові показники хороші, можуть бути й інші потенційні перешкоди. Стан вашого даху, його конфігурація, а також орієнтація та рівень затінення є важливими факторами.

Використовуючи Home Solar Discover, ви можете врахувати передбачуваний рівень затінення, орієнтацію вашого даху та його нахил. Таким чином, у вас є хороший старт, але в кінцевому підсумку, сонячні інсталятори повинні будуть відвідати ваш будинок і переконатися в цьому самі. Вони дадуть рекомендації щодо типу обладнання та розміщення панелей, щоб ви максимізували свої інвестиції.

Джеймс Хан, генеральний директор My Solar Home, сонячної компанії в Нью-Джерсі, пояснює важливість такого візиту:

“Наш аудит домашнього майданчика дозволяє нашим виїзним технікам провести детальні вимірювання вашого будинку, щоб ми могли оптимізувати дизайн вашої сонячної енергетичної системи, щоб вона найкращим чином відповідала конкретним енергетичним потребам вашого будинку. Ми проводимо ретельне обстеження вашого даху, яке включає в себе вимірювання, стан/вік даху, а також визначення наявності вентиляційних отворів, вентиляторів на горищі, димоходів або інших перешкод, які впливатимуть на проектування та виробництво системи. Ми отримуємо вичерпні показники затінення, щоб забезпечити оптимальне виробництво електроенергії. Ми проводимо ретельну перевірку вашого електрощита, щоб визначити, як ми будемо підключати вашу систему до електромережі, а також оцінюємо структуру вашого даху, уважно оглядаючи каркас будинку. Цей комплексний аудит та перевірка об’єкта гарантує, що ми розробимо індивідуальний проект сонячної енергетичної системи, який найкращим чином відповідатиме потребам вашого будинку.”

Якщо ви вже знаєте, що ваш дах потребує ремонту або заміни в найближчі кілька років, швидше за все, має сенс виконати цю роботу зараз, перш ніж говорити з установниками. Однак у деяких випадках ви можете поєднати ці роботи, оскільки деякі підрядники виконують як покрівельні, так і сонячні установки, тому цей варіант також варто розглянути.

Сонячні панелі. це велика інвестиція, і з цієї причини ви хочете бути максимально підготовленими перед тим, як розмовляти з сонячними компаніями. Зрозумійте свої можливості, від центральних інверторів до мікроінверторів, знайте своє споживання електроенергії, щоб в кінцевому підсумку отримати оптимальний розмір системи, і прочитайте про основи сонячної енергетики. Інсталятори зможуть провести вас через більшу частину процесу, але ви зрозумієте набагато більше і приймете більш обґрунтоване рішення, якщо спочатку проведете деякі прості дослідження. Home Solar тут, щоб допомогти, зі статтями на всі ці теми та багато іншого.

Олександра Хобсон з SEIA пропонує додаткові поради для домовласників, які розглядають можливість використання сонячної енергії:

“Станьте поінформованим споживачем. будь-який домовласник, який розглядає можливість встановлення сонячних панелей, повинен знати свою ситуацію (споживання електроенергії, дах, фінанси тощо).); виконайте домашнє завдання (переконайтеся, що ви отримали кілька пропозицій щодо вашої сонячної системи, вивчіть вашу сонячну компанію, зрозумійте, як можуть застосовуватися податкові пільги, місцеві стимули та сертифікати відновлюваної енергії); і зрозумійте угоду (знайте умови вашого контракту і повністю розумійте, що захищають ваші гарантії і на який термін).”

ЧИ ЗБІЛЬШУЮТЬ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ВАРТІСТЬ МОГО БУДИНКУ?

Оскільки все більше і більше домовласників вирішують встановити сонячні панелі (майже 1 мільйон будинків в США.S. сьогодні, за даними SEIA), як домовласникам, так і оцінювачам/ріелторам потрібно краще розуміти, як сонячні панелі впливають на вартість будинку.

Важливою відмінністю є те, чи є фотоелектрична система власною або орендованою. Дослідження, на які ми посилаємося нижче, розглядали власні системи. У випадку лізингу, більш доречно розглянути умови вашого договору, якщо ви думаєте, що можете продати своє житло. чи можна передати право оренди наступному власнику, які штрафи передбачені за порушення договору оренди, чи існує можливість викупу, чи можна забрати панелі до нового будинку тощо.

Як і у випадку з багатьма питаннями, пов’язаними з сонячними панелями, премія на сонячні будинки залежить від місця розташування. Домовласники в юрисдикціях, які сприятливо розташовані для виробництва сонячної енергії, мають високі роздрібні ціни на електроенергію та заохочують розвиток за допомогою пільг і субсидій, мають більше шансів на те, що їхні інвестиції окупляться. Це ще більше стосується районів, де “зелена” або відновлювана енергія цінується дуже високо, наприклад, районів з високою концентрацією гібридних або електричних транспортних засобів.

Згідно з нещодавнім дослідженням Національної лабораторії Лоуренса Берклі, проведеним за підтримки U.S. Ініціатива Міністерства енергетики SunShot, середня премія для будинку в США.S. з власними сонячними панелями становила 3.78 Вт/Вт, або 14 000 на середній за розміром фотоелектричній системі 3.8 кВт на будинок, проданий у 2011 році. Премії за фотоелектричну енергію варіюються по всій території США.S. (у дослідженні було вивчено 43 пари будинків-продажів у шести штатах, де пари будинків-продажів. це пари порівнянних фотоелектричних і не фотоелектричних будинків), а премії варіювалися від 2.68 Вт до 4.31/W. Було виявлено, що премії за сонячну енергію більше схожі на чисті витрати на сонячну енергію, ніж на валові витрати на сонячну енергію, що зрозуміло, оскільки стимули/субсидії значно зменшують витрати для власників будинків. Очікується, що зі зниженням вартості сонячних фотоелектричних установок знизяться і страхові внески.

Інвестиції в сонячні панелі для вашого будинку. це вже не просто екологічне рішення, прийняте власниками будинків, які дотримуються принципів “зеленого” способу життя. Це економічне рішення, прийняте домовласниками, які прагнуть прийняти розумне, фінансово обґрунтоване рішення щодо вартості свого будинку.

ВИСНОВОК. ЧИ ВАРТІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ТОГО?

Вітаємо!! Ви дочитали цей посібник до кінця. Прочитавши цю статтю, ви вже зробили важливий крок до того, щоб взяти на себе відповідальність за власне енергетичне майбутнє. Ми знаходимося в самому розпалі енергетичної революції, і настав час приєднатися до вечірки.

Ще десять років тому сонячні батареї на даху були рідкісним явищем. Сьогодні все більше і більше домовласників серйозно замислюються над тим, що може дати їм сонячна енергія.

“Зростання сонячних ринків по всій країні знаходиться на рівні, який неможливо було уявити на початку цього десятиліття”, за словами Олександри Хобсон з SEIA. “Завдяки нещодавньому продовженню податкового кредиту на інвестиції в сонячну енергетику, до 2020 року в галузі буде зайнято понад 420 000 американських робітників і щорічно розгортатиметься понад 20 ГВт сонячних електричних потужностей. Для порівняння, наприкінці 2014 року 20 ГВт. це загальна кількість сонячних панелей, встановлених в Америці за всю її історію.”

Зі зростанням тарифів на електроенергію в більшості регіонів країни сонячна енергія все частіше стає інвестицією, яка має сенс для домовласників. На щастя, вартість сонячної енергії значно знизилася, що робить її більш доступним варіантом.

“Незалежно від того, чи заощаджуєте ви 10% з першого дня, чи лише 1%, комунальні послуги зростають, а наявні стимули для використання сонячної енергії зникають”. каже Джігар Шах. “Настав час перевірити свій дах і переконатися, що у вас є гарний безперешкодний вид на сонце.”

Окрім встановлення сонячних панелей, є багато інших речей, які власники будинків можуть зробити сьогодні для управління своїми рахунками за електроенергію, починаючи зі скорочення споживання електроенергії, особливо в пікові періоди, та впровадження заходів з енергоефективності в будинку.

Всі ці кроки мають додаткову перевагу у вигляді допомоги навколишньому середовищу та зменшення негативних наслідків зміни клімату.

Як підсумовує Хобсон, “якщо ми хочемо мати реалістичну надію на продовження скорочення викидів парникових газів, то більш широке розгортання сонячних технологій 21 століття. як у Сполучених Штатах, так і в усьому світі. є абсолютно критично важливим”.”

Незалежно від того, чи робите ви це заради довкілля, фінансів або просто щоб вразити сусідів, час переходити на сонячну енергію настав. Все, що залишилося зробити, це прорахувати цифри і знайти інсталяторів з високим рейтингом у вашому регіоні. Додому Solar Discover тут, щоб допомогти!

Поширюйте сонячну доброту: будь ласка, поділіться цим посібником з друзями та родиною.

Сімона Гарно є співзасновницею Home Solar, веб-сайту для споживачів, присвяченого сонячній енергетиці в житлових приміщеннях. Мета Home Solar. допомогти власникам будинків перейти на сонячну енергію та заощадити гроші. На додаток до 200 статей про сонячну енергію, Home Solar пропонує домовласникам інші чудові ресурси: Solar Report для сонячної енергії, Discover для попереднього перегляду сонячної енергії для вашого будинку та Learn для розваг та інтерактивних сонячних інструментів.

БІЛЬШЕ КОНТЕНТУ, ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ!

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

ФІНАНСУВАННЯ ВАШИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ В КАНАДІ

все більше канадців звертаються до сонячної енергії, щоб зменшити свої витрати на електроенергію, але фінансування їхньої системи залишається проблемою. Ознайомтеся з різними варіантами фінансування сонячної енергетики.

Розумні технології для дому

Не готові до переходу на сонячну енергію, але все ще зацікавлені у зменшенні споживання електроенергії, допомозі навколишньому середовищу та спрощенні свого життя? Ознайомтеся з нашим путівником по розумним технологіям для вашого будинку.

Як працюють сонячні панелі?

Home Solar містить багато корисної інформації для власників будинків, які цікавляться сонячною енергією. Ось короткий вступ до кожного ключового аспекту з посиланнями на більш детальну інформацію.

ПОСІБНИК З ФІНАНСУВАННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Розбивка вартості сонячних панелей, включаючи обладнання, установку, дозволи та повний посібник з фінансування сонячних панелей. Ідеальне місце для початку вивчення сонячної енергетики.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку? (Посібник з сонячної енергетики 2023)

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Цей посібник допоміг багатьом домовласникам визначити оптимальний розмір сонячної системи для свого будинку. Давайте почнемо!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за посиланнями, ми можемо заробити комісію.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Леонардо Девід. інженер-електромеханік, MBA, консультант з питань енергетики та технічний письменник. Його досвід консультування з питань енергоефективності та сонячної енергетики охоплює такі сектори, як банківська справа, текстильна промисловість, переробка пластмас, фармацевтика, освіта, харчова промисловість, фаст-фуд, нерухомість та роздрібна торгівля. Він також пише статті на енергетичні та інженерні теми з 2015 року. Дізнайтеся про цю людину

Проаналізовано Мелісою Сміт

Мелісса. завзята письменниця, аквалангістка, туристка і любителька активного відпочинку на свіжому повітрі. Закінчила Університет Флориди за спеціальностями “журналістика” та “дослідження сталого розвитку. До приходу в EcoWatch Мелісса працювала головним редактором журналу Scuba Diving та менеджером з комунікацій The Ocean Agency, некомерційної організації, про яку знято документальний фільм “У гонитві за коралами”, що отримав нагороду “Еммі”. Дізнайтеся про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створювати неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлює тему відновлюваних джерел енергії так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від інсталяторів сонячних панелей у вашому регіоні.

Популярність сонячних панелей зростає, але багато хто все ще задається питанням, чи є сонячні панелі доступними за ціною. Як і для багатьох інших продуктів, для сонячних панелей вам потрібно придбати певну кількість панелей, які будуть генерувати енергію, достатню для покриття обсягу електроенергії, що використовується у вашому домі. Питання, яке ми бачимо найчастіше від споживачів до інсталяторів. скільки буде коштувати сонячна енергія і скільки сонячних панелей нам знадобиться.

Правда полягає в тому, що точна сума буде варіюватися від людини до людини і базуватиметься на різних факторах. Жодна сонячна ситуація не є однаковою, і з урахуванням різних налаштованих параметрів, таких як типи панелей, використання сонячної черепиці та сонячних панелей, а також те, в якій частині країни ви живете, може вплинути на ефективність ваших панелей і, отже, на те, скільки вам потрібно для покриття базової потреби в енергії.

З огляду на це, найкращий спосіб дізнатися, скільки панелей знадобиться вашому будинку. це поговорити з професіоналом у галузі сонячної енергетики, який розрахує потужність сонячних панелей на основі цих факторів та інших. Але для приблизної оцінки ми склали те саме рівняння, яке використовують професіонали, щоб дати вам краще уявлення про те, що вам може знадобитися.

Знову ж таки, системи сонячних панелей дуже індивідуальні, тому ваш постачальник сонячної енергії допоможе вам налаштувати вашу систему сонячних панелей відповідно до ваших потреб та уподобань, а також надасть поради щодо потужності панелей та розміру системи.

Які фактори впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно?

Розмір вашого будинку та наявний простір на даху, кількість прямих сонячних променів, які отримує ваш будинок, тип і рейтинг ефективності ваших сонячних панелей, а також кількість енергії, яку використовує ваше домогосподарство. все це фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно. Наприклад, якщо в Каліфорнії та Нью-Йорку є два однакових будинки, що працюють на сонячній енергії, з однаковим споживанням енергії, то для каліфорнійського будинку знадобиться менше сонячних панелей, оскільки в цьому штаті більше сонячного світла. Але двом будинкам в одному районі може навіть не знадобитися однакова кількість сонячних панелей. Все зводиться до індивідуальних потреб кожного домогосподарства.

Сонячна енергія

SunPower розробляє та встановлює провідні в галузі рішення для домашніх сонячних систем та систем зберігання енергії у всіх 50 штатах. Маючи багату історію інновацій, починаючи з 1985 року, жодна інша компанія в цьому списку не може зрівнятися з досвідом і знаннями SunPower.

Компанія SunPower заслужила свою позицію провідного національного інсталятора в нашому списку з кількох причин: Вона встановлює найефективніші сонячні технології на ринку житлових будинків, пропонує найширшу зону обслуговування та надає на свої установки гарантію, що значно перевищує галузеві стандарти. У той же час, SunPower є піонером у галузі сталого розвитку.

Якщо цього недостатньо, системи SunPower поставляються в комплекті з продуктами, виготовленими на власному виробництві її дочірньою компанією Maxeon. Це означає, що ваші панелі, сонячні елементи, інвертори, акумулятори та зарядні пристрої для електромобілів розроблені для спільної роботи і на них поширюється однакова гарантія.

Найбільший недолік SunPower? Її високоефективні панелі значно дорожчі за продукцію більшості конкурентів. Однак її потужні панелі. це робочі конячки, які компенсують початкові витрати за рахунок більшої продуктивності (подумайте про це, як про витрату більших грошей на автомобіль, який отримує більше миль на галон).

Факти та цифри: Сонячна енергетика

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
5
A
1985
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, моніторинг систем
Панелі SunPower
25-річна гарантія “все включено

Blue Raven Solar

Нам подобається Blue Raven Solar, тому що вона розуміє, що для більшості домовласників вартість сонячної енергії є найбільшим бар’єром для входу на ринок.

З цієї причини Blue Raven Solar розробила інноваційний план фінансування сонячної енергетики, який пропонує внутрішні гнучкі варіанти з нульовим початковим внеском. Результати говорять самі за себе, оскільки Blue Raven Solar зараз є однією з найбільш швидкозростаючих сонячних компаній в країні і нещодавно була придбана компанією SunPower. План BluePower Plus (ексклюзивний для Blue Raven) імітує гнучку структуру оренди, забезпечуючи при цьому найбільші переваги від володіння власною системою.

Домовласники, які відповідають вимогам, можуть користуватися сонячною енергією протягом 18 місяців, перш ніж сплатити свій перший рахунок. У поєднанні з федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC) початкова економія енергії може компенсувати більше третини загальної вартості системи, не вимагаючи жодного долара.

На відміну від них, інші інсталятори можуть запропонувати подібне фінансування лише через сонячну оренду, ДРП або сторонніх постачальників (таких як Mosaic або Sunlight). Сторонні кредитні установи можуть ускладнити процес, а вибір кредиту або PPA позбавить вас деяких з найбільших переваг сонячної енергетики (додаткова вартість нерухомості, федеральний податковий кредит на сонячну енергію та місцеві стимули для сонячної енергетики).

Факти та цифри: Blue Raven Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4.5
A
2014
Сонячні панелі, моніторинг системи
Trina Solar, Canadian Solar, SolarEdge, Silfab, SunPower
25-річна гарантія виробника; 10-річна гарантія на виготовлення, 2-річна гарантія на виробництво

ADT Solar

ADT Solar встановлює галузевий стандарт гарантійного покриття, включаючи багатогранну гарантію, що робить її одним з найкращих інсталяторів для домовласників, які хочуть отримати додатковий душевний спокій.

Гарантійне покриття включає в себе все перераховане нижче протягом 25 років:

 • Гарантія виробництва електроенергії: Також відома як гарантія продуктивності, вона гарантує, що ваша сонячна система буде виробляти ту кількість електроенергії, яка вказана у вашій пропозиції, або АДТ випише вам чек на різницю.
 • Гарантія на роботу: Покриває будь-які проблеми з установкою вашої системи і також відома як гарантія якості виготовлення.
 • Гарантія продуктивності панельних модулів: Це те, що ADT Solar називає гарантією виробника, і це гарантує, що будь-які виробничі дефекти будуть відремонтовані або ваші неефективні панелі будуть замінені.
 • Гарантія на мікроінвертори Enphase: Це підтримує продуктивність ваших інверторів.

Хоча в останні роки інші сонячні компанії почали пропонувати подібні гарантії, ADT Solar займається цим з 2008 року, виконавши понад 30 000 установок по всій країні.

Факти та цифри: ADT Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4
A-
2008
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, енергоефективна модернізація
Silfab, Panasonic та інші в залежності від місця розташування
25-річна гарантія “все включено

Нижче наведені деякі з найбільш важливих факторів, які слід враховувати при визначенні кількості сонячних панелей, необхідних для вашого будинку:

Розмір вашого будинку та доступний простір на даху

Більші будинки, як правило, споживають більше електроенергії, і їм, як правило, потрібно більше сонячних панелей. Однак вони також мають додатковий простір на даху, необхідний для встановлення більшої кількості сонячних панелей.

З цього правила можуть бути винятки. наприклад, будинок площею 2 000 квадратних футів з новими приладами Energy Star може споживати менше енергії, ніж будинок площею 1 200 квадратних футів зі старими, менш ефективними пристроями. Що стосується установки, сонячні панелі можна розміщувати на багатьох типах поверхонь.

Однак умови вашого даху можуть обмежити кількість сонячних панелей, які може витримати ваш будинок. Наприклад, якщо у вас є димар, кондиціонер на даху або мансардне вікно, вам доведеться розмістити панелі навколо цих пристроїв. Аналогічно, ділянки даху, які вкриті тінню, не підходять для панелей.

Крім того, більшість провідних сонячних компаній не будуть працювати на азбестових дахах через потенційні ризики для здоров’я монтажників.

Кількість прямого сонячного світла у вашій місцевості

Там, де більше сонячного світла, там більше енергії, яку можна перетворити на електрику. Річна продуктивність кожної сонячної панелі вища в таких штатах, як Арізона або Нью-Мексико, які отримують більшу кількість сонячного світла, ніж менш сонячні регіони, такі як Нова Англія.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Світовий банк створив карти сонячної радіації для більш ніж 200 країн і регіонів, включаючи Україну.S. Наведена нижче карта може дати вам уявлення про кількість сонячного світла, доступного у вашому географічному розташуванні. Майте на увазі, що для будинків у сонячних регіонах, як правило, потрібно менше сонячних панелей.

© 2020 Світовий банк, Джерело: Глобальний сонячний атлас 2.0, Дані про сонячні ресурси: Solargis.

Кількість мешканців та кількість енергії, яку ви використовуєте

Домогосподарства з більшою кількістю членів зазвичай використовують більшу кількість електроенергії, а це також означає, що їм потрібно більше сонячних панелей для збільшення виробництва енергії.

Використання електроенергії є дуже важливим фактором, оскільки він визначає, скільки енергії повинна генерувати ваша система сонячних панелей. Якщо ваш будинок використовує 12 000 кіловат-годин (кВт-год) на рік і ви хочете перейти на 100% сонячну енергію, ваша система повинна бути здатна генерувати таку кількість енергії.

Типи використовуваних сонячних панелей та рейтинг ефективності

Високоефективні панелі можуть видавати більше ват на квадратний фут, а це означає, що вам потрібно купувати менше панелей, щоб досягти поставленої мети з виробництва електроенергії. Існує три основні типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові.

Загалом, монокристалічні панелі є найефективнішими сонячними панелями для житлових будинків, за ними слідують полікристалічні панелі. Тонкоплівкові панелі є найменш ефективними.

Якщо ви хочете точно знати, скільки панелей вам потрібно, ви можете натиснути нижче, щоб зв’язатися з інсталятором, перевіреним EcoWatch, і отримати безкоштовну оцінку.

Як розрахувати кількість сонячних панелей, необхідних для забезпечення вашого будинку енергією?

Отже, виходячи з цих факторів, скільки сонячних панелей живить будинок?

Щоб приблизно визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно без професійної оцінки, вам потрібно з’ясувати дві основні речі: яке ваше енергоспоживання та скільки енергії вироблятимуть ваші панелі. Ми розглянемо ці питання більш детально нижче, але ось загальні кроки:

 • Розрахуйте, скільки енергії використовує ваш будинок
 • Оцініть площу даху та кількість сонячного світла, яке отримує ваш будинок
 • Визначте питому продуктивність сонячних панелей у вашому регіоні, щоб розрахувати розмір системи
 • Перевірте потужність конкретних панелей, які ви маєте намір придбати
 • Розділіть потужність вашої системи на потужність сонячної панелі

Визначте потребу вашого будинку в електроенергії

Згідно з останніми даними U.S. За даними Управління енергетичної інформації (EIA), середньостатистичний американський будинок споживає 10 649 кВт-год енергії на рік. Однак це залежить від штату. Наприклад:

 • Будинки в Луїзіані мають найвище середнє споживання. 14 787 кВт-год на рік.
 • Найнижче середнє споживання електроенергії мають будинки на Гаваях. 6 298 кВт-год на рік.

Щоб точніше оцінити, скільки енергії ви використовуєте щорічно, додайте кВт-год, вказані у ваших останніх 12 місячних рахунках за електроенергію. Ці цифри коливатимуться залежно від таких факторів, як розмір вашого будинку, кількість мешканців, ваші звички споживання електроенергії та рейтинг енергоефективності ваших домашніх пристроїв.

Потреба в електроенергії для звичайних побутових приладів

Розмір вашого будинку є основним показником того, скільки сонячних панелей вам потрібно, але ви також повинні враховувати щоденне споживання енергії. Наприклад, домогосподарство зі звичайними побутовими приладами. такими як холодильник, посудомийна машина, плита тощо. буде споживати менше електроенергії, ніж будинок, який має додатково басейн з підігрівом, центральний кондиціонер, гідромасажну ванну та електромобіль.

Ці додаткові прилади та системи значно збільшать ваше щоденне споживання енергії, а це означає, що вам знадобиться більше сонячних панелей, щоб компенсувати загальне споживання енергії. Плануючи домашню сонячну систему, складіть список всіх ваших приладів і систем, щоб всі вони були враховані в остаточному проекті.

Продукт Середньорічне споживання енергії Кількість необхідних сонячних панелей
Телевізор 100 кВт/рік 1
Посудомийна машина 360 кВт/рік 2
Духовка 410 кВт/рік 2
Осушувач 470 кВт/рік 2
Холодильник Energy Star 615 кВт/рік 2
Електромобіль 4 000 кВт/рік 12
Електричний водонагрівач 4 500 кВт/рік 16

assuming 350-watt solar panels are installed and average sun hours

Питома продуктивність сонячних панелей

Після того, як ви визначите, скільки кВт-год електроенергії використовує ваш будинок щорічно, вам потрібно буде з’ясувати, скільки кВт-год виробляє кожна з ваших сонячних панелей протягом року. Це буде залежати від конкретного типу сонячної панелі, стану даху та місцевих пікових годин сонячного світла.

У сонячній енергетиці загальним показником, який використовується для оцінки потужності системи, є “питома продуктивність” або “питоме виробництво”.” Цей показник можна визначити як річну кількість кВт-год енергії, виробленої на кожен кіловат встановленої сонячної потужності. Питома продуктивність значною мірою залежить від кількості сонячного світла, доступного у вашому регіоні.

Ви можете отримати краще уявлення про питому продуктивність, яка може бути досягнута у вашому місці, перевіривши надійні джерела, такі як сонячні карти Світового банку або база даних сонячного випромінювання Національної лабораторії відновлюваної енергетики. Щоб оцінити, скільки кВт потрібно для роботи будинку, ви можете розділити річне споживання кВт-год на питомий вихід на кіловат сонячної потужності.

Наприклад, якщо енергетичні потреби вашого будинку становлять 15 000 кВт-год на рік, а сонячні панелі мають питому продуктивність 1 500 кВт-год/кВт-год у вашому регіоні, вам знадобиться система розміром близько 10 кіловат. Компанія Paradise Energy Solutions також запропонувала загальну формулу для приблизного визначення розміру сонячної енергетичної системи, яка вам потрібна.

Ви можете просто розділити ваш річний обсяг споживання електроенергії на 1,200 і отримати необхідну кількість кіловат сонячної потужності. Отже, якщо споживання енергії за останні 12 рахунків за комунальні послуги становить 24 000 кВт-год, вам знадобиться система потужністю 20 кВт (24 000 / 1 200 = 20).

Ви також можете відвідати цей ресурс, щоб отримати уявлення про те, як сонячні панелі можуть працювати на вашому будинку.

Дивіться нижче для отримання додаткової інформації про те, як ваші сонячні панелі можуть виробляти менше електроенергії (ват), ніж заявлено в їх номінальній потужності.

Скільки місця на даху потрібно для вашої системи сонячних панелей?

В середньому для сонячної системи потрібно від 280 квадратних футів до 350 квадратних футів площі на даху. Враховуючи, що середня площа дахів житлових будинків у США становить 1700 квадратних футів, у більшості людей не виникне жодних проблем з установкою сонячних панелей.

Але якщо у вас менший дах, краще інвестувати в більш ефективні панелі, оскільки вам знадобиться менше панелей для покриття витрат на електроенергію. Щоб допомогти оцінити необхідну площу для домашньої сонячної електростанції, ми створили таблицю, яка показує, скільки місця вам знадобиться для найпоширеніших розмірів сонячних систем:

Розмір системи Орієнтовне щомісячне виробництво енергії Кількість 350-ватних сонячних панелей Мінімальна необхідна площа даху
3 кВт 200. 520 кВт-год 9 160 кв. фут.
5 кВт 300. 860 кВт-год 15 265 кв.м. футів.
7 кВт 430. 1210 кВт-год 20 355 кв. фут.
9 кВт 555. 1550 кВт-год 26 460 кв. фут.
11 кВт 678. 1900 кВт-год 32 565 кв.м. фут.
15 кВт 924. 2500 кВт-год 43 760 кв.м. фут.

based on the installation of 350-watt panels and average sun hours

Наведені вище розрахунки базуються на встановленні 350-ватних сонячних панелей. Якщо ви вирішите використовувати панелі більшої або меншої потужності, необхідна площа даху буде відрізнятися. Наприклад, вам знадобиться більше місця на даху для панелей з меншою потужністю і менше місця на даху для панелей з більшою потужністю.

Досить просто визначити, скільки місця на даху вам потрібно, просто помножте кількість необхідних сонячних панелей на їх розмір. Середньогалузева площа сонячної панелі становить 17 квадратних футів.55 квадратних футів, але це число буде змінюватися в залежності від ваших панелей.

Нижче ми надали приблизні розрахунки площі даху, яка вам знадобиться, якщо ви встановите сонячну систему потужністю 9 кВт, але виберете панелі потужністю, відмінною від 350 Вт:

 • 300-ватні панелі: 30 сонячних панелей = 530 квадратних футів
 • 325-ватні панелі: 28 сонячних панелей = 500 квадратних футів
 • 375-ватні панелі: 24 сонячні панелі = 425 квадратних футів
 • 400-ватні панелі: 23 сонячні панелі = 400 квадратних футів

Висновок: Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Після того, як ви дізнаєтеся, скільки електроенергії ви використовуєте і який розмір системи вам потрібен, ви можете перевірити потужність панелей, щоб визначити, скільки панелей потрібно придбати для вашої сонячної батареї. Помножте розмір вашої системи на 1000, щоб отримати вати, а потім розділіть його на індивідуальну потужність кожної сонячної панелі.

Більшість найкращих сонячних панелей на ринку мають вихідну потужність від 330 Вт до 360 Вт кожна. Потужність менш ефективних панелей може становити всього 250 Вт. Отже, якщо вам потрібна сонячна установка потужністю 10 кВт і ви купуєте сонячні панелі потужністю 340 Вт, вам знадобиться 30 панелей. Ваша формула буде виглядати наступним чином: 10 000 ВТ / 340 ВТ = 29.4 панелі.

Якщо ви використовуєте менш ефективні сонячні панелі потужністю 250 Вт, вам знадобиться 40 таких панелей (10 000 Вт / 250 Вт = 40). Майте на увазі, що, хоча вартість сонячних панелей нижча, якщо ви обираєте модель з меншою ефективністю замість дорожчої моделі з високою ефективністю, загальна сума, яку ви заплатите за свою сонячну енергетичну систему, може виявитися такою ж або вищою, тому що вам доведеться купити більше панелей.

Якщо ви хочете точно знати, скільки панелей вам потрібно, ви можете натиснути нижче, щоб зв’язатися з перевіреним EcoWatch інсталятором і отримати безкоштовну оцінку.

Скільки коштують сонячні панелі? (Путівник 2023)

Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, ми розбиваємо витрати та фактори, які вплинуть на кінцеву ціну вашої сонячної енергетичної системи.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну, ні до чого не зобов’язуючу пропозицію за останні 30 днів

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її роботи публікувалися на EcoWatch, The World Economic Forum та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Торі Еддісон. редакторка, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає комунікації та маркетингову роботу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналіст за фахом, вона розпочала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового регулювання та законодавства про охорону здоров’я.

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики, що має ґрунтовну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. Наразі є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, де займався кураторством контенту, виступав за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячних інженерів та інсталяторів. Протягом своєї кар’єри його роботи публікувалися в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

На основі нашого опитування 1000 домовласників з встановленими сонячними системами, сонячні панелі коштують від 15 000 до 20 000 доларів на будинок. Однак, згідно з даними Асоціації індустрії сонячної енергії (SEIA), вартість сонячної системи для житлових будинків може перевищувати 25 000 доларів США за одну установку.

Ми, команда Guides Home, дослідили та проаналізували провідні сонячні компанії, щоб допомогти вам краще зрозуміти вартість сонячної енергії та визначити, чи варто інвестувати у ваш будинок. Читайте далі, щоб дізнатися, як такі фактори, як місце проживання, енергоспоживання вашого домогосподарства та тип сонячних панелей, які ви встановлюєте, можуть вплинути на кінцеву вартість вашої сонячної системи.

 • Фактори вартості
 • Розподіл витрат
 • Як заощадити гроші
 • Чи варті сонячні панелі того?
 • Підсумок

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія обслуговування клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річна гарантія гарантує виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення виконується на 100% власними силами

Фактори вартості сонячних панелей

Ваше місце розташування, енергетичні потреби та вибір обладнання. це три основні фактори, які впливають на вартість сонячних панелей.

Місцезнаходження

Два важливих фактори, що залежать від місця розташування, визначатимуть ваші загальні витрати та економію від переходу на сонячну енергію: вартість енергії там, де ви живете, та кількість сонячного світла, яке ви отримуєте. У штатах, де традиційна енергія дорожча, таких як Каліфорнія, Гаваї та Нью-Йорк, ви зможете заощадити більше на рахунках за електроенергію, якщо перейдете на сонячну енергію. Однак, кількість сонячного світла, яке ви отримуєте, також відіграє важливу роль у визначенні кількості сонячних панелей, які вам знадобляться (і, отже, скільки ви заплатите за вашу систему). Якщо ви живете в надзвичайно сонячному штаті, такому як Арізона або Нью-Мексико, у вас буде більше щоденних пікових годин сонячного світла, і вам знадобиться менше панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. Це не означає, що сонячна енергія не варта того, якщо ви не живете в штаті з високими витратами на енергію та великою кількістю сонячного світла. Подивіться, як порівнюються витрати на енергію у вашому штаті, використовуючи карту нижче, і дізнайтеся більше про те, як визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно.

Найкращі сонячні компанії по штатам

Алабама | Аляска | Арізона | Арканзас | Каліфорнія | Колорадо | Коннектикут | Делавер | Флорида | Джорджія | Гаваї | Айдахо | Іллінойс | Індіана | Айова | Канзас | Кентуккі | Луїзіана | Мен | Меріленд | Массачусетс | Мічиган | Міннесота | Міссісіпі | Міссурі | Монтана | Небраска | Невада | Нью-Гемпшир | Нью-Джерсі | Нью-Мексико | Нью-Йорк | Північна Кароліна | Північна Дакота | Огайо | Оклахома | Орегон | Пенсильванія | Род-Айленд | Південна Кароліна | Південна Дакота | Теннессі | Техас | Юта | Вермонт | Вірджинія | Вашингтон | Західна Вірджинія | Вісконсин | Вайомінг

Потреби в енергії

Типове домогосподарство в США.S. домогосподарство використовує 10 632 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії щороку або близько 886 кВт-год щомісяця. Однак на ваші потреби в енергії можуть впливати кілька факторів, включаючи розмір вашого будинку, кількість людей у вашому домогосподарстві та наявність у вас електромобіля (EV). Чим вище споживання енергії у вашому домогосподарстві, тим більша система сонячних панелей необхідна для компенсації вашого споживання. Наприклад, виходячи з нашої середньої вартості сонячної панелі в 3 долари за ват з установкою, система потужністю 6 кВт обійдеться вам приблизно в 18 000 доларів, тоді як система потужністю 12 кВт подвоїть вартість. Постачальники сонячної енергії, як правило, хочуть встановити систему, яка генерує рівно стільки електроенергії, щоб підтримувати ваше типове енергоспоживання. тобто ваші панелі не виробляють занадто багато або занадто мало енергії. При проектуванні сонячної системи ви, як правило, консультуєтеся з експертом, щоб визначити ваші поточні та майбутні потреби і вирішити, який розмір системи вам підходить.

Вибір сонячних панелей

комерційна, сонячна, система, потужністю, посібник, витрат

Вартість панелей та обладнання. це, безумовно, найбільша витрата, яку ви заплатите під час встановлення сонячної електростанції. Існує багато варіантів сонячних панелей, і виробник, інсталятор та тип панелей, які ви оберете, впливатимуть на кінцеву вартість вашої системи. Існує три найпоширеніші типи сонячних панелей: тонкоплівкові, монокристалічні та полікристалічні. Окрім цих варіантів, кожен виробник сонячних панелей пропонує вибір продуктів з різною потужністю, довговічністю та технологіями, які впливають на виробництво енергії та загальну вартість. Ваш інсталятор сонячних панелей допоможе вам вибрати правильний тип панелей для вашого будинку. Однак, не завадить самостійно дослідити найкращі бренди та виробників сонячних панелей.

Варіанти придбання

Існує три найпоширеніші варіанти фінансування сонячних панелей: купівля за готівку, сонячні кредити та сонячний лізинг. У більшості випадків ви побачите найбільшу рентабельність інвестицій, якщо придбаєте систему сонячних панелей готівкою заздалегідь. Однак більшість домовласників не можуть дозволити собі платити десятки тисяч доларів за сонячні панелі, не маючи достатніх коштів-. Якщо ви фінансуєте сонячні панелі за допомогою кредиту, ви все одно побачите значну віддачу від своїх інвестицій, але відсотки, які нараховуються на ваші щомісячні платежі, дещо зменшать ваші заощадження на сонячній енергії. Інший варіант оплати. сонячний лізинг. Оскільки загальна вартість встановлення сонячних панелей знизилася більш ніж на 50% за останні 10 років, лізинг втратив популярність серед багатьох домовласників, які хочуть перейти на сонячну енергію, і багато сонячних компаній більше не пропонують його. Ще одним важливим недоліком оренди панелей замість їх придбання є те, що ви не матимете права на 30% податковий кредит на сонячну енергію. Однак, ви все ще можете побачити деяку економію, коли ви орендуєте свої сонячні панелі. За допомогою цього варіанту ви орендуєте сонячні панелі через свого постачальника сонячної енергії за фіксованою ставкою щомісяця. Ви, швидше за все, все одно побачите деяку економію, але в довгостроковій перспективі не будете володіти своєю системою сонячних панелей.

Сонячна інсталяційна компанія

Іншим фактором, який може сильно вплинути на кінцеву вартість вашої сонячної системи, є компанія, яку ви обираєте для встановлення. Скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб знайти постачальника з вартістю установки в межах вашого бюджету та запросити безкоштовну пропозицію.

Провайдер в середньому. Вартість системи потужністю 10 кВт Порівняти ціни
Сонячна енергетика 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Sunrun 15,000-20,000 Отримати пропозицію
ADT Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Blue Raven Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Висота 10,000-15,000 Отримати пропозицію
Freedom Solar 25,000-30,000 Отримати пропозицію
Зелені домашні системи 20,000-25,000 Отримати пропозицію
Palmetto Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Momentum Solar 20,000-25,000 Отримати пропозицію
Світ сонячної енергії 25,000 Отримати пропозицію
Tesla Energy 25,000-30,000 Дивіться

Розподіл витрат на встановлення сонячних панелей

Хоча точна вартість встановлення сонячних панелей буде залежати від обраної вами компанії та типу панелей, ви можете розраховувати на те, що ваше обладнання (панелі, інвертори, стелажі, кріпильні елементи тощо) буде коштувати приблизно стільки ж, скільки і сонячна електростанція.), щоб скласти майже половину ваших загальних витрат. Витрати на оплату праці, адміністративні збори, податки, дозволи на будівництво та електричні дозволи складають решту ваших витрат. Джессі Соломон, співзасновник NCSolarNow, пояснює розподіл витрат на типову установку сонячних панелей наступним чином:

Як заощадити гроші на сонячних панелях

Попит на розширення інфраструктури відновлюваної енергетики в США.S. не показує жодних ознак уповільнення. Як результат, федеральний уряд і багато штатів стимулюють жителів встановлювати сонячні панелі на своїх будинках. Існує безліч програм, які допоможуть вам заощадити на сонячних панелях. Ваш інсталятор може допомогти вам подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячну енергію та будь-які державні та місцеві пільги, на які ви маєте право.

Федеральні сонячні стимули

Федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). це податкова пільга у розмірі 30% від загальної вартості вашої системи сонячних панелей. Всі U.S. Власники будинків, які встановлюють сонячні панелі, мають право на цей кредит, і він зменшує суму, яку ви повинні сплатити федеральний податок на прибуток. Для більшості сонячних систем цей кредит коштує кілька тисяч доларів, що є значною економією. Однак, якщо ви вирішите взяти панелі в лізинг, ви не матимете права на цей податковий кредит. Ви можете претендувати на цей податковий кредит, лише якщо ви є власником панелей. Наразі встановлено, що кредит зменшиться до 26% у 2033 році, потім до 22% у 2034 році, а потім повністю закінчиться у 2035 році.

Державне стимулювання сонячної енергетики

На додаток до федеральних стимулів, багато штатів пропонують інші стимули для переходу на сонячну енергію, включаючи податкові пільги, кредити та знижки. Якщо ви зацікавлені у сонячних стимулах, доступних у вашому штаті, ви можете переглянути Базу даних державних стимулів для ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE) або відвідати веб-сайт місцевого уряду, щоб дізнатися більше. Крім того, мережевий облік. це програма, яка дозволяє продавати надлишок електроенергії, виробленої вашими сонячними панелями, комунальному підприємству для зарахування в рахунок оплати рахунків. Сорок один штат і Вашингтон, округ Колумбія.C. мають державну політику мережевого обліку, хоча деякі з них є кращими за інші. У штатах, де немає обов’язкової політики мережевого обліку, таких як Техас та Айдахо, можуть бути комунальні компанії, які пропонують цю програму. Багато штатів також пропонують програми знижок на сонячну енергію для домогосподарств з низьким та середнім рівнем доходу або громадські сонячні програми, які мають на меті зробити чисту енергію більш доступною.

Сонячні стимули по штатам

Алабама | Аляска | Арізона | Арканзас | Каліфорнія | Колорадо | Коннектикут | Делавер | Флорида | Джорджія | Гаваї | Айдахо | Іллінойс | Індіана | Айова | Канзас | Кентуккі | Луїзіана | Мен | Меріленд | Массачусетс | Мічиган | Міннесота | Міссісіпі | Міссурі | Монтана | Небраска | Невада | Нью-Гемпшир | Нью-Джерсі | Нью-Мексико | Нью-Йорк | Північна Кароліна | Північна Дакота | Огайо | Оклахома | Орегон | Пенсильванія | Род-Айленд | Південна Кароліна | Південна Дакота | Теннессі | Техас | Юта | Вермонт | Вірджинія | Вашингтон | Західна Вірджинія | Вісконсін | Вайомінг

Залишити відповідь