Як елементи LiFePO4 впливають на роботу сонячних генераторів Bluetti. Сонячний генератор Lifep04

Як елементи LiFePO4 впливають на сонячні генератори Bluetti

Компанія Bluetti відома своїм асортиментом сучасних сонячних генераторів та сонячних панелей. На відміну від звичайних генераторів, ці сонячні генератори можуть працювати від електроприладів у вашому домі або будинку на колесах, не створюючи шуму та диму. І справжнім героєм більшості цих генераторів, таких як AC300 та AC200MAX, є елементи LiFePo4 (літій-іонно-фосфатні). Ці елементи обіцяють тривалий термін служби батареї і можуть працювати в різних температурних діапазонах.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Однак це не єдиний фактор, який відрізняє LiFePO4 від типових літій-іонних акумуляторів. Ці сучасні фотоелементи мають чимало цікавих особливостей. У цій статті ми розглянемо, як елементи LiFePO4 впливають на роботу сонячних генераторів Bluetti.

Тривалий життєвий цикл

Як зазначалося раніше, однією з головних переваг елементів LiFePO4 є більш тривалий життєвий цикл. Ці батареї можуть працювати більше 3500 циклів заряду-розряду. Довший життєвий цикл означає, що ви можете планувати довгострокове використання. Коли ми говоримо про тривалий термін служби, ми маємо на увазі використання в перерахунку на роки без заміни батареї. Коротше кажучи, це означає менші витрати на обслуговування.

Типовий свинцево-кислотний акумулятор має близько 500-1000 життєвих циклів. Це означає, що процес заміни буде повільнішим, і менше елементів потрапить на кладовище електроніки. Сьогодні, коли сталий розвиток є ключовим фактором, акумулятор з тривалим життєвим циклом є вкрай необхідною перевагою.

Висока ефективність

І це не тільки довгий життєвий цикл елементів, який виділяє елементи LiFePO4 серед інших. Ці елементи також відрізняються високою ефективністю. Якщо говорити про цифри, ви зможете використовувати до 90% ємності акумулятора. швидкість саморозряду низька. близько 2% на місяць. А нижча швидкість розряду гарантує, що заряджена батарея не розрядиться у вас раніше.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Звісно, це призводить до меншої кількості випадків розрядки акумуляторів. Якщо ви заберете повністю заряджений сонячний генератор на основі LiFePO4 через кілька місяців, ймовірність того, що генератор все ще матиме достатньо потужності, щоб забезпечити вам роботу протягом деякого часу, перш ніж потребуватиме підзарядки, досить висока.

Цікаво, що висока ємність означає, що ви зможете отримати максимальну віддачу від заряду, що залишився. А швидка швидкість перезарядки додає ефективності продукту. Останнє означає менший час очікування, навіть якщо у вас є сонячний генератор більшої потужності, як Bluetti AC300.

Широкий температурний діапазон

Однією з основних переваг елементів LiFePO4 в сонячних генераторах Bluetti є те, що вони можуть працювати в широкому діапазоні температур. Як ви вже знаєте, висока (або низька) температура впливає на загальну продуктивність більшості акумуляторів. На щастя, елементи LiFePO4 добре витримують екстремальні температури, не руйнуючись при цьому. Звичайно, ця особливість робить їх універсальними для будь-якого середовища.

Навіть якщо ви плануєте використовувати його під час поїздки в Долину Смерті, ви можете бути впевнені, що генератор на LiFePO буде працювати так, як очікується. Те ж саме стосується і низьких температур.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Крім того, Bluetti також додає кілька важливих особливостей до корпусу батареї. Наприклад, алюмінієвий корпус герметичний і витримує перепади та коливання температури.

Контроль безпеки

Говорячи про безпеку, ці батареї можуть впоратися з перепадами тиску і поглинати основний удар при падінні. У той же час, наука, що стоїть за батареями LiFePO4, є стабільною, що робить їх одними з найбезпечніших літієвих акумуляторів. Вони негорючі і не займаються, що робить їх надійними для довгих подорожей.

Крім того, додатковою перевагою є той факт, що вона зберігає свою прохолоду навіть при роботі на максимумі.

Легка вага

І останнє, але не менш важливе: сонячні генератори з елементами LiFePO4 легкі та компактні. Вага сонячних генераторів залежить від багатьох інших факторів, таких як апаратне забезпечення, зовнішній корпус і т.д. І в цьому випадку внутрішні батареї не вносять значного внеску. Легкий форм-фактор дозволяє зручно перевозити генератор в автомобілі.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Цікаво, що сонячний генератор Bluetti комплектується міцними ручками, які роблять його цілісним пакетом. Наприклад, Bluetti AC200MAX має величезну вихідну потужність 2200 Вт і може живити кілька пристроїв одночасно. У порівнянні з масивним внутрішнім джерелом живлення, сукупна вага 61.9 фунтів. це пристойно.

У той же час, компактність перетворюється на менший сонячний генератор. Звісно, це відкриває шлях до легкого зберігання, коли він не використовується.

Розумне живлення

Bluetti використовує LiFePO4 елементи в декількох своїх продуктах, таких як модульні електростанції AC300 B300, сонячний генератор AC200MAX та електростанція EB70S. Ці вироби мають достатню кількість портів, а потужність під капотом дозволяє працювати з декількома потужними пристроями. Що важливо, більшість з них легко переносити та зберігати.

Останнє оновлення 16 квітня 2022 року

Ця стаття може містити партнерські посилання, які допомагають підтримувати Guiding Tech. Однак це не впливає на нашу редакційну цілісність. Вміст залишається неупередженим та автентичним.

Що робить сонячні генератори BLUETTI довговічнішими. Акумуляторні елементи LiFePO4

Ці розумні технології роблять генератори BLUETTI одними з найкращих на ринку.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Такі читачі, як ви, допомагають підтримувати.lint. Коли ви робите покупку, використовуючи посилання на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

За останні кілька років компанія Bluetti зарекомендувала себе як провідний авторитет у галузі чистої енергії та сонячних генераторів. Компанія почала з сонячних генераторів EB150 і EB240 в 2019 році, після чого випустила флагманську модель AC200, що працює на NCA-елементах. Шалена популярність AC200 дозволила їм отримати 7 мільйонів доларів за допомогою краудфандингової кампанії протягом двох місяців!

Пояснення щодо супутника Snapdragon Подивіться наше відео, щоб дізнатися більше про те, як працює супутник Snapdragon та які переваги він пропонує.

Сонячні генератори Bluetti працюють довше, ніж більшість інших сонячних генераторів на ринку. Ефективність їхньої продукції пояснюється простою причиною. вони живляться від акумуляторних елементів LiFePO4. Нижче ми описуємо, як працюють батареї LiFePO4, чому вони перевершують NCM і літій-іонні акумулятори та чому вони ідеально підходять для сонячних генераторів.

Вступ до акумуляторів LiFePO4

LFP (LiFePO4). це скорочення від літій-залізо-фосфат. Матеріал анода цієї батареї. LiaC6, матеріал катода. LibFePO4, а носій. Li. Завдяки нанорозмірному фосфатному катодному матеріалу, що міститься в акумуляторі, він пропонує найкращі електрохімічні характеристики з неймовірно низьким опором на ринку. довший термін служби з більшою ефективністю.

Переваги акумуляторів LiFePO4:

 • Тривалий термін служби та підвищена ефективність
 • Термічна стабільність при екстремальних температурах
 • Оптимальні показники струму
 • Додатковий рівень безпеки

Компоненти LiFePO4 акумуляторів:

 • Катод. позитивний електрод
 • Анод. негативний електрод
 • Електроліт
 • Сепаратор
 • Металевий оксид літію (LiFePO4)
 • Графіт
 • Літієва сіль
 • Полімерна мембрана

Як працюють батареї LiFePO4?

Під час процесу заряджання батареї LiFePO4 вивільняють іони літію від катода до анода через електроліт. Цей процес змінюється на протилежний, коли подається навантаження. іони літію рухаються від анода до катода, розряджаючи батарею. Електричний заряд виробляється завдяки руху іонів літію між катодом і анодом через електроліт.

Батареї LiFePO4 проти. Акумулятори NCM проти. Літій-іонні батареї

Справжня цінність і перевага акумуляторів LiFePO4 стають очевидними, коли їх порівнюють з нікель-металогідридними та літій-іонними акумуляторами. Нижче наведено загальний огляд порівняльних характеристик акумуляторів Bluetti (LiFePO4), Ecoflow (NCM) і Jackery (літій-іонні), трьох лідерів у галузі сонячних генераторів.

Тип акумулятора

Життєві цикли

Вирівняна вартість зберігання

Літій-фенольний акумулятор Bluetti LiFePO4 має значно більший термін служби, ніж інші акумулятори. Крім того, початкова вартість батарей Bluetti може здатися порівнянною з Ecoflow та Jackery, але вирівняна вартість зберігання (LCOS) в довгостроковій перспективі, розрахована на основі ємності, початкової вартості та життєвого циклу, значно нижча.

Переваги використання LiFePO4 акумуляторів у сонячних генераторах

На основі порівняння, наведеного вище, стає зрозуміло, що літій-фенольні акумулятори Bluetti значно кращі за інші типи акумуляторів. Вони служать довше, більш ефективні та зменшують ваші довгострокові витрати на електроенергію. Нижче ми надаємо детальний огляд конкретних переваг використання LiFePO4 акумуляторів для сонячних генераторів, які допоможуть вам зрозуміти, чому сонячні генератори Bluetti вважаються революційними.

Легкі батареї для оптимальної мобільності та портативності

Батареї LiFePO4 значно легші за інші типи батарей, що, в свою чергу, зменшує загальну вагу сонячного генератора. Bluetti AC200 Max важить всього 61.9 фунтів, що робить його значно легшим за інші сонячні генератори. Ви можете легко перевозити цей сонячний генератор у своєму автофургоні або автомобілі під час кемпінгу, що робить його дуже портативним.

Збільшений термін служби оптимізує довгострокові витрати на експлуатацію

Батареї LiFePO4 працюють значно довше, ніж інші типи батарей, як показано вище. Вони можуть заряджатися і розряджатися тисячі разів без втрати ефективності. Новітні сонячні генератори Bluetti мають перевірений життєвий цикл 3500 годин, що робить їх на кілька років довговічнішими, ніж інші сонячні генератори. Вам не потрібно купувати новий генератор кожні кілька місяців.

Вища ефективність і можливість більше розряджати батарею

Акумулятори LiFePO4 неймовірно ефективні та економічні. Більшість батарей не слід розряджати повністю, оскільки це знижує їх якість і довговічність, але батареї LiFePO4 можна розряджати до 90% ємності, що робить їх ідеальними для тривалого використання. Вам не потрібно постійно контролювати рівень заряду батареї.

Відсутність технічного обслуговування гарантує відсутність стресу

Більшість типів акумуляторів поставляються з широким спектром інструкцій з технічного обслуговування. Для забезпечення оптимальної ефективності необхідно дотримуватися всіх інструкцій, наведених в інструкції. Акумулятори LiFePO4 можна заряджати і розряджати як завгодно. немає необхідності в додатковому обслуговуванні або серйозних запобіжних заходах. Таким чином, батареї LiFePO4 пропонують досвід без стресу.

Здатність витримувати екстремальні температури, тиск тощо

Акумулятори LiFePO4 безпечніші та довговічніші, ніж інші типи акумуляторів. Вони доступні в герметичних алюмінієвих корпусах, здатних витримувати екстремальні перепади температур, коливання тиску, проколи та удари, що робить їх придатними для регіонів з нестабільними погодними умовами. Якщо вам потрібні сонячні генератори для використання на відкритому повітрі, батареї LiFePO4 є ідеальним рішенням.

Сонячні генератори BLUETTI

Всі сонячні генератори BLUETTI оснащені батареями LiFePO4, що робить їх найбезпечнішими, найдоступнішими та найефективнішими сонячними генераторами на ринку. Деякі з їхніх останніх продуктів, такі як AC200 Max і AC300, можуть запропонувати неймовірно високу кількість енергії, особливо коли вони об’єднані в серію з двох або чотирьох батарей. Ознайомтеся з асортиментом сонячних генераторів BLUETTI, щоб задовольнити ваші потреби в екологічно чистій енергії.

Знімний / розширюваний акумулятор

Акумулятор знімний і розширюваний. Цей інноваційний підхід забезпечить вам більшу мобільність і гнучкість у виборі джерел живлення для вашого сонячного генератора. Просто додавши більше акумуляторних блоків, ви можете швидко і легко розширити або замінити батареї. Відокремивши батарею від інших компонентів, ви можете легко переносити кожен компонент.

Подвійні контролери заряду MPPT (загальною потужністю 2000 Вт) з широким діапазоном напруги

У Titan ми використовували лише якісні та надійні компоненти. Наприклад, більшість сонячних генераторів використовують дешеві, низькоякісні контролери заряду, які не можуть знизити напругу для отримання високих ампер. Більшість з них не підтримують напругу понад 30-50 вольт. З іншого боку, Titan може приймати до 145 вольт. Це означає, що через дроти вашої сонячної панелі буде проходити дуже низький струм, що робить їх набагато ефективнішими (вони будуть прохолодними на дотик там, де інші будуть дуже гарячими). Це також робить підключення сонячних панелей набагато простішим та безпечнішим.

Літієва батарея на 1000 Вт/год

Літієва батарея потужністю 2000 Вт/год є однією з найбільших, доступних у сонячних генераторах. Приблизно вдвічі перевищує ємність аналогічних систем, а термін служби складає 10 років.

Швидка зарядка змінного струму 400 Вт Стандартна; до 1450 Вт з двома зарядними пристроями 25А

У комплекті з Titan ми додаємо один потужний зарядний пристрій змінного струму, який зарядить ваш акумулятор приблизно за 3 години (5 з половиною годин, якщо ви виберете зарядний пристрій на 14 А). Інші системи на ринку можуть працювати до 24 годин. Ви також можете додати другий зарядний пристрій, щоб подвоїти потужність заряджання (якщо у вас більше одного акумулятора).

Високоефективний інвертор на 000 Вт

Інвертор з чистою синусоїдою потужністю 3000 Вт є надзвичайно потужним. вдвічі потужнішим за аналогічні сонячні генератори. При цьому він надзвичайно ефективний, оскільки споживана потужність без навантаження становить лише 5 Вт, а коефіцієнт корисної дії досягає 92%! Як правило, чим більший інвертор, тим більше енергії він використовує лише для роботи. наприклад, велика вантажівка спалює більше бензину, ніж невеликий автомобіль. Це можна порівняти з гоночним автомобілем потужністю 500 к.с., який витрачає менше пального, ніж метрополітен.

Ми розробили сонячний генератор Titan таким чином, щоб він був сумісний майже з усіма типами акумуляторів (24 В). Сонячний генератор Titan використовує літій-іонну батарею з діапазоном напруги від 20В до 29.4В (заряджається лише до 29.2V). При такому налаштуванні він ідеально працює з 24V LiFePo4 (19.2V до 29.2V) і світлодіодний кислотний акумулятор (20V до 29.2V).

Як бачите, між 3-ма акумуляторами практично немає різниці в діапазоні напруг, тому їх можна використовувати разом без будь-яких змін у профілі зарядки, не пошкоджуючи жодного акумулятора. Примітка: Будь-яка батарея, підключена до системи, повинна бути заряджена до тієї ж напруги, що й інші батареї в системі. Дивіться інструкцію для отримання додаткових інструкцій.

Технічні характеристики для кожного акумулятора:

Напруга акумулятора:29.4V (заряджається лише до 29.2) Ємність акумулятора: 74 Ач (корисна) 2000 ват-годин (корисна) Максимальний струм заряду: 40А (приблизно 1000 Вт) Максимальний безперервний розряд: 100А (приблизно 2500 Вт) Рекомендований безперервний розряд (для тривалого терміну служби): 1500 Вт Максимальний імпульсний струм розряду (10 секунд або менше): 300А (приблизно 7700 Вт) Вага: 35 фунтів приблизно Розмір: 12 × 18.5×4.5 дюймів

Характеристики інвертора:

Вихідна напруга: 120В змінного струму (чиста синусоїда) Безперервна вихідна потужність: 3000 Вт Пікова вихідна потужність: 6000 Вт Споживання енергії інвертора без навантаження: 5-15 Вт (типова 10 Вт) Розмір (верхня частина без урахування акумулятора): 12 х 18.5 x 7.75 Вага: 32 фунти (приблизно)

Контролер заряду Solar MPPT:

Подвійні контролери MPPT Вхідна напруга: від 35 В до 145 В постійного струму Максимальна вхідна сила струму: 30 А на вхідний порт Максимальна зарядна сила струму: 80 А (40 А на порт) Швидкість заряду: до 2000 Вт (з використанням обох портів, а також з двома або більше акумуляторами)

Інші характеристики:

Зарядка змінного струму: до 1450 Вт з двома зарядними пристроями 25А (необхідно мати дві батареї для використання двох зарядних пристроїв) Зарядка від автомобільного порту: 85 Вт (з додатковим зарядним пристроєм) Кількість розеток: 6-15А, і одна розетка 30А USB-порти: Залежно від опцій при покупці 12В-порти: 4. регулюється на 13.8В (20А кожна з максимальною загальною силою 20А) Вага: 32 фунтів силовий модуль; 35 фунтів батарея Розміри: 18.5x12x12 (акумулятор і модуль живлення разом)

Додаткові специфікації USB-порту:

Вихід USB-Dual типу A: 5V 3.1А Подвійний порт (PD тип c USB тип a): При зарядці двох портів разом, загальна вихідна потужність 18 ВтПри зарядці одного порту вихідна потужність буде наступною: Вихід порту типу c: 5V3A, 9V2A, 12V1.5A USB-A вихід: 5V 2.4A

Що входить в комплект

(1) Сонячний генератор Titan (силовий модуль і одна батарея) (1) Перехідник MC4 на SAE (для запуску з сонячної панелі) (2) Перехідник MC4 на адаптер Андерсона (для сонячних панелей) Зарядний пристрій змінного струму

Залежно від опцій, обраних при покупці: Додаткові акумулятори Автомобільний зарядний пристрій для зарядки від прикурювача автомобіля USB-адаптери для зарядки телефонів, ноутбуків тощо

FAQ. Сонячні батареї

Чи можу я використовувати власні сонячні панелі з Titan? Так, ви можете використовувати власні панелі з Titan. Вам просто потрібно переконатися, що вони розташовані таким чином, щоб виробляти напругу між 35-145В постійного струму. Напруга нижче 35 В постійного струму не буде заряджати Titan, а напруга вище 145 В постійного струму може пошкодити контролер MPPT. Яка максимальна потужність сонячної батареї для Titan? У нас є два сонячних входи в Titan, кожен потужністю 1000 Вт або 2000 Вт сумарно з діапазоном напруги від 35 В до 145 В постійного струму. Чи можна використовувати вітрогенератор з Titan? Так, ви можете використовувати вітрогенератор з електростанцією Titan. Які батареї ви використовуєте в Titan? Ми використовуємо літій-іонний акумулятор NMC 2,000 Вт-год. Який життєвий цикл акумулятора Titan?? До 2 000 циклів Скільки важить акумуляторний модуль Titan? 35 фунтів приблизно

Поширені запитання. Загальні

Чи можу я підключити Titan до моєї домашньої електромережі? Titan працює лише на 120 В змінного струму, тому його не можна підключати до всієї електромережі вашого будинку. Однак електрик може під’єднати додаткову панель на 120 В для запуску аварійних приладів на 120 В. Цю панель можна навіть поставити на перемикач (ручний або автоматичний). Вкрай важливо дотримуватися всіх необхідних правил під час цього процесу. Point Zero Energy не несе відповідальності за будь-які збитки, витрати, незручності або пошкодження, які можуть виникнути в результаті використання, неправильного використання або неможливості використання цього продукту. Чи можна використовувати Titan лише для тимчасового резервного живлення? Ні. Titan можна використовувати в різних ситуаціях. У нас є багато клієнтів, які щодня використовують свої Titan для автономного живлення. Що може забезпечити Titan? Titan може живити будь-який електричний прилад на 120 В загальною потужністю до 3,000 Вт безперервно. Яке енергоспоживання Titan без навантаження? 5-15 Вт (типова потужність 10 Вт) Скільки важить силовий модуль Titan? 32 фунти приблизно

Представляємо вам сонячний електрогенератор Titan

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

відгуки про Titan

Я придбав один з перших модулів, і він досі працює добре, без проблем! Я б рекомендував додаткову батарею. Можливість модернізації та об’єднання декількох батарей. чудова особливість цього модуля. Я живу на Віргінських островах США, боулінг для ураганів. Цей пристрій допоміг мені пережити ураган Марія, дозволивши запустити кілька вентиляторів протягом ночі. Після цих ураганів може стати дуже спекотно, не кажучи вже про комарів. Я зміг добре виспатися вночі. Це дуже важливо для подолання наслідків будь-якого стихійного лиха. Точка нуль я даю A. Продовжуйте в тому ж дусі. Однак я хотів би бачити більше компонентів американського виробництва в їхніх пристроях! Дякую Джо, Американські Віргінські острови

Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Ми дуже раді чути, що Titan допоміг вам у катастрофічній ситуації! Я хотів би, щоб ми також могли допомогти з комарами

У мого Titan виникла проблема через пару років використання. Я був вражений швидким виконанням замовлення! Він був у вас близько 48 годин, і на зворотному шляху до мене він був за дверима. Отримав Титан вчора вдень і одразу ж підключив його до мережі. Працює чудово! Тепер у моєму сараї є світло, я можу використовувати електроінструменти та камери спостереження. Ви, хлопці, найкращі!

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримати наших клієнтів найкращим чином, тому дякуємо, що поділилися своїм позитивним досвідом!

Любіть цей генератор солера і нульову енергію. Я випадково перевантажив генератор занадто великою кількістю вольт, що призвело до вибуху системи та втрати гарантії. Я боявся, що мене обдурять через вартість ремонту та доставки. Ні, не був! Point zero energy швидко відремонтували мій пристрій і повернули його мені за ціною, яку я дуже ціную. Дякую цій компанії за фантастичний сервіс, який вони надали! Я настійно рекомендую точку нульової енергії та всі їхні продукти!

Titan. чудова система ! Ми придбали та отримали Titan та дві батареї у 2021 році. Наше основне застосування було дещо незвичним, оскільки ми хотіли використовувати систему в переобладнаному фургоні / автофургоні Promaster, зробленому своїми руками. Статті Бази знань на веб-сайті Titan були дуже корисними для досягнення конфігурації фургона. Для зарядки Titan від генератора автомобіля під час руху ми використовували Victron Orion Tr-Smart 24|12 30, DC-DC перетворювач, і він чудово працює. Ми також додали 400 Вт сонячних панелей для зарядки під час кемпінгу. Інші модифікації, які ми зробили, щоб краще відповідати нашим потребам: По-перше, ми додали понижуючий перетворювач (Victron, 70А), щоб знизити вихідну напругу 24В до 12В, яка більше підходить для живлення освітлення, двох холодильників, двох вентиляторів і водяного насоса всередині фургона. По-друге, оскільки ми зберігали Titan під ліжком, і дисплей був важкодоступним, ми замінили його на Victron 712 BMV, який має Bluetooth і використовує шунт 500A, який замінив оригінал. Додаток Victron на телефоні дуже гнучкий і може бути налаштований для батареї Titan. Взимку ми виймаємо Titan з фургона і зберігаємо його в будинку при кімнатній температурі і при 70-80% заряді. Ми настійно рекомендуємо Titan іншим RVers.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Отримав свій Titan у січні. 2020, вперше використав його під час нашого техаського “Полярного вихору” в лютому. 2021. Спочатку зарядив батарею в січні. ’20, 100% залишилося при реєстрації ’21 до того, як він знадобився, коли елект. Мережа відключилася на 24 години. Титан працює БЕЗДОганно, використовував його для холодильників., elec. ковдра, підзарядка для мобільних телефонів, лампа. Жодних проблем не виникло. ТАК задоволений продуктом! Закликав УСІХ у нашій 55 спільноті отримати його. Нагадую всім, що традиційні генератори потребують рідкого палива, потребують технічного обслуговування, мають проблеми з шумом і вихлопом, не так з Титаном! Чудовий продукт! Продовжуйте хорошу роботу!

Видатна підтримка клієнтів! Минулого року я розмістив попереднє замовлення безпосередньо перед тим, як потрапив COVID. У травні 2020 року я втратив роботу. На жаль, мені довелося скасувати своє замовлення. Point Zero Energy повернула мені повне відшкодування без зайвих клопотів і дуже оперативно. Я щойно повернувся до роботи і не можу дочекатися нового замовлення! Стільки чудових відгуків про систему, і такі чудові відгуки від тих, кого я знаю з системою. Дякую Точка нуль!!

Нещодавно я отримав свій новий сонячний генератор Titan з трьома батареями. Я надзвичайно вражений якістю збірки та обробки, увагою до деталей та надзвичайно високою якістю Titan. Сьогодні я провів тест, відключивши головний вимикач для мого будинку та підключивши Titan через 30-амперний штекер RV до 6-контурного перемикача. Я зміг живити 6 кімнат в моєму будинку, і великий насос для ставка протягом 8 годин, і я використав лише близько 50% заряду акумулятора. Я використовував два 25-амперні зарядні пристрої змінного струму для підзарядки, і він повернувся до 100% всього за кілька годин. Я також можу живити весь свій будинок на колесах за допомогою простого штепсельного адаптера на 30-50 ампер, і від нього працює все. навіть один кондиціонер, посудомийна машина, комбінована пральна і сушильна машини, два телевізори, мікрохвильова піч і т.д. (не всі одночасно). Я не міг би бути більш задоволений цим продуктом, і я б рекомендував його будь-кому, хто шукає найкращий портативний сонячний генератор, який можна купити за гроші. Я також дуже задоволений досвідом продажів, обслуговуванням клієнтів та технічною підтримкою, яку я отримав від Point Zero Energy. Кожного разу, коли я звертався до них з будь-яким питанням, вони одразу ж відповідали і завжди були готові допомогти. Як і більшості інших покупців, мені довелося чекати чотири місяці на доставку, але це було того варте. Дуже приємно мати справу з такою компанією, як ця.

Ми дуже задоволені Титаном. У нас є 3 батареї, складені під ним, і вони заряджаються майже щодня за допомогою сонячних панелей Renergy, а ми живемо у Вашингтоні.

Я придбав Titan та дві додаткові батареї. Люди в Point Zero були дуже терплячими та корисними на цьому шляху, коли я кілька разів змінював своє замовлення. Технічна підтримка є видатною та напрочуд оперативною. Чудова компанія, чудовий продукт, інноваційні функції. Моєю метою було / є запуск ключових побутових приладів та комунікаційного обладнання таким чином, щоб навантаження постійно поповнювалося від батареї фотоелектричних панелей, незалежно від місцевої електромережі, яка тут, у Північній Каліфорнії, виходить з ладу з тривожною регулярністю. Обладнання дійсно якісне і добре працює. Я поєднав його з моїми власними фотоелектричними панелями місцевого виробництва, щоб забезпечити максимальну генерацію на найменшій площі панелі на даху. Я настійно рекомендую як компанію, так і продукт.

Пристрій відмінний і виглядає як якісний продукт. єдиною проблемою була затримка доставки, але це зрозуміло, враховуючи пандемію. У мене ще не було можливості використовувати Titan, але я буду використовувати його, коли поїду на південь на зиму. Дякую, Point Zero, за чудове обслуговування клієнтів та наполегливу роботу. Ви єдиний у своєму роді!

Ми купили Titan і 2 батареї, щоб ми могли бунтувати в нашому автофургоні. Оскільки автофургону 20 років, ми не хотіли встановлювати всі частини сонячної установки плюс додаткові батареї, для яких у нас немає місця, на такому старому автофургоні. Якщо наш будинок на колесах замінюють, ми просто беремо з собою Титан. Ми також можемо мати його для резервного копіювання вдома, якщо ми втратимо живлення. Ми заряджаємо акумулятори від генератора автофургона або від берегової електромережі в кемпінгу. Ми не використовуємо сонячні панелі. Ми подорожуємо в трейлері, і Titan чудово працював протягом 6 тижнів, поки я не підключив щось неправильно і не пошкодив Titan. Оскільки ми були в межах декількох годин від його об’єкта, я зателефонував Дейву, і він сказав, що я можу привезти його туди, і вони подивляться на нього. Дейв попросив одного зі своїх хлопців припинити те, що він робив, і вирішити мою проблему, як тільки я приїхав. Це не було гарантійною проблемою, та й не повинно було бути, але це чудове обслуговування клієнтів після продажу.

Мій Titan працював ідеально всього 5 днів. Я занепокоївся, коли зіткнувся з проблемою розряду енергії, і написав електронною поштою в Point Zero. Я не знав, чого очікувати від відносно нової компанії, особливо після того, як прочитав негативний відгук про сервіс. Я був радий отримати телефонний дзвінок протягом 24 годин і задоволений негайним вирішенням проблеми. Особиста увага, відповіді на запитання як до, так і після покупки, а також швидка реакція на проблему надає мені впевненості Точка нуль. Вони стоять за своїм продуктом і обіцяють. Я не можу просити більшого. Я використовую систему для сезонного налаштування RV. Titan виконує все, що мені потрібно, з достатньою потужністю.

Практично неможливо знайти продукт, який був би спроектований так само добре, як Titan. Ви можете сказати, що компанія Point Zero Energy продумала кожну деталь, щоб створити продукт, який буде довговічним і працюватиме в найрізноманітніших сценаріях. Якщо ви коли-небудь дивилися огляд “сонячного генератора” і думали “але чи може він це зробити”, а потім були розчаровані деякими пізніше виявленими обмеженнями що ж, Титан, ймовірно, може це зробити!

Ми дуже задоволені як Титаном, так і чудовим обслуговуванням клієнтів, яке вони нам надали. Вони зробили все можливе, щоб допомогти нам у налаштуванні та відповісти на всі наші запитання. З часом ми будемо купувати у них більше товарів. Нам ще багато чого потрібно дізнатися про сонячну енергетику, і вони є ідеальною компанією, яка допоможе нам пройти шлях до можливості жити поза мережею. Ми настійно рекомендуємо їх і вдячні, що знайшли їх.

Моє замовлення було повним і прибуло без будь-яких пошкоджень. Я встановив його, зарядив акумулятор, і мені потрібно було зателефонувати, щоб краще зрозуміти налаштування лічильника заряду акумулятора та як його відкалібрувати. Я також переглянув кілька відео на каналі Zero Point на YouTube, які були дуже корисними. Було приємно мати справу з Zero Point та людьми, які там працюють. Однозначно 5 зірок

Titan. це відмінне співвідношення ціни та якості. Обслуговування в Point Zero є винятковим. Раніше я додав сонячну батарею до VW Rialta, використовуючи літій Goal Zero 1400. Його інвертор потужністю 1500 Вт чудово працював для необхідного життя в автофургоні. Холодильник, РК-лампи, водяний насос, ноутбук та мобільний телефон. Цей тираж дозволив отримати лише близько 12 годин запасу. Ваша сонячна підзарядка була повільною, оскільки сотня GZ 1400 поставляється лише в стандартній комплектації (ви можете придбати доповнення MPPT). Це наближає GZ 1400 до 2000) з ШІМ-контролером. Крім того, ви можете заряджати сонячні панелі тільки в менш ефективному паралельному масиві. Інвестуючи трохи більше 1000 доларів в Титан, ви отримуєте два контролери MPPT, можливість з’єднати сонячні панелі в більш ефективний послідовний масив (до 1000 Вт з однією батареєю), літієву батарею потужністю 2000 Вт, інвертор потужністю 3000 Вт, який буде працювати з такими великими електроприладами, як мікрохвильова піч, електричний водонагрівач і т.д. і т.д., та багато інших переваг. Якщо бути конкретним, мій Titan з однією батареєю (я придбав другу батарею) працюватиме мій ефективний холодильник / 4 л морозильна камера та ноутбук (повний робочий день в Інтернеті) протягом 70 годин. Дивовижно! Незалежно від того, чи купуєте ви для модернізації або будівництва автофургона, або як джерело енергії для вашого будинку На мою думку, це найкращий за ціною та найефективніший, красиво спроектований сонячний генератор у світі. Це все зробить. Якщо ви додасте той факт, що Point Zero, виробник Titan, є сімейною американською компанією, з якою дуже приємно і корисно працювати, це легка покупка, яку ви можете зробити з упевненістю. Наразі я не працюю і не маю жодного відношення до компанії Point Zero. Я просто люблю свій Titan, і я дуже вражений обслуговуванням клієнтів. Найкраще, Луї

Я дуже радий, що зробив цю покупку. Мало того, що сонячний генератор Titan має найбільш повні та добре реалізовані функції, які я міг знайти в будь-якому подібному продукті, але й післяпродажна підтримка була на найвищому рівні. Кілька запитань електронною поштою були більш ніж корисними, і на них відповіли дуже швидко.

Я мав задоволення бути власником Titan трохи більше двох місяців. Сказати, що я в захваті, було б применшенням. Продуктивність Титана в поєднанні з чудовим обслуговуванням клієнтів, яке я отримав, робить мене дуже задоволеним клієнтом. А ще краще, клієнт на все життя! Я використовував його для безлічі робіт по дому і навіть піддався спокусі і забезпечив енергією всі свої 7.2 система домашнього кінотеатру, яка включає в себе ресивер, програвач Blu-ray, сім підсилювачів і два сабвуфери на додаток до плоского екрану і декількох інших частин. Поки що з усім, що я кидав на Титан, Титан впорався з легкістю, ніколи не зазнаючи поразки у вигляді відключення. Відмінний виконавець в моїй книзі і гідний імені Титан. Похвала!

Нещодавно я отримав свій Titan з одним додатковим акумулятором NMC, який я придбав через poweredportablesolar.com, і я дуже задоволений пристроєм. У мене є кілька запитань щодо можливості розширення в майбутньому. 1) Коли з’являться батареї LiFePo4, чи зможемо ми встановити їх паралельно з батареями NMC; і 2) Чи можу я підключити батарею LiFePo4 на 24 В 200 А-год до роз’єму зовнішнього акумулятора на Titan, навіть якщо мої дві батареї, які можна встановити паралельно. це хімічні батареї NMC?? Ще раз дякую за чудовий продукт.

Я 67-річна бабуся без технічного досвіду, але я знайшла Titan дуже простим у налаштуванні та використанні. Я використовую його (тестую) вже 3 дні, підключаючи різні предмети, які мені можуть знадобитися при відключенні електроенергії. Титан впорався з усім з легкістю. Я навіть можу самостійно піднімати окремі компоненти, тому я впевнений, що можу переміщати його за необхідності. Дякую!

Так задоволений своєю покупкою, я придбав ще один, простий у налаштуванні та ще простіший в інтеграції в мої будинки генератор резервного копіювання

Титан. це ФАНТАСТИЧНИЙ продукт! Яка мрія здійснилася. мати можливість бути поза мережею з системою, до якої ви можете підключити шнур RV на 30 ампер і мати можливість працювати так, ніби ви під’єднані до кемпінгу! Божевільно круто! Власник і творець Девід. геній і завжди допомагав з будь-якими питаннями, які у нас виникали. Його компанія має доброзичливих та обізнаних представників служби підтримки клієнтів, коли ми зателефонували. Інструкція з експлуатації зробила налаштування легким, і ми насолоджуємося нашою свободою їхати куди завгодно на власних умовах, використовуючи сонце за допомогою цього генератора. Він дійсно продумав все при створенні Titan. Він вартий кожної копійки в нашій книзі! Будь ласка, підпишіться на мій канал YouTube “Everyday Mama”, щоб побачити наш Titan в дії цього літа в наших RV VLOGS. Ці відео не є спонсорськими. ми просто любимо цей продукт і хочемо поділитися всіма його перевагами для RVers. Ми настійно рекомендуємо Titan для домашнього використання, автофургонів та виживальників.

Сонячні генератори vs. Сонячні системи: Які краще?

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Якщо ви новачок у світі сонячної енергетики, у вас можуть виникнути питання про те, з чого почати. Обираючи між різними типами панелей, батарей тощо, ви зіткнетеся з ще одним важливим рішенням: Чи варто зупинити свій вибір на сонячному генераторі або ж придбати повноцінну сонячну систему?

Ми досліджуємо ці дві схожі технології, їх фундаментальні відмінності та значення для вас, коли ви починаєте генерувати власну чисту, відновлювану енергію.

Що таке сонячний генератор?

Сонячний генератор перетворює сонячну енергію в електрику, яку ви можете використовувати негайно або зберігати для подальшого використання. Термін “сонячний генератор” зазвичай відноситься до менших, більш портативних систем.

Ви можете встановлювати їх і знімати за потреби або змінювати їхнє положення для оптимального впливу сонця. Подумайте про них, як про звичайний портативний генератор, що працює на бензині.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Чим сонячна система відрізняється від сонячного генератора?

Сонячна система ґрунтується на тих самих принципах, що і сонячний генератор, але з деякими ключовими відмінностями. Як і генератори, сонячні системи перетворюють енергію сонця в корисну електроенергію, яку можна використовувати або зберігати в акумуляторній батареї.

Але на відміну від генераторів, сонячні системи. це спеціальні системи, які використовують енергію сонця. Це можуть бути панелі, які ви встановлюєте безпосередньо на будинку, автофургоні або човні, або це можуть бути портативні панелі, які підключаються до повноцінної системи.

Порівняння

Отже, як ці дві варіації сонячної технології складаються, і яка з них підходить саме вам? Ми розглянули відмінності у п’яти ключових сферах.

Використання

Те, як ви будете використовувати систему, буде важливим визначальним фактором при зважуванні сонячних генераторів проти. сонячні системи. Сонячні генератори, як правило, досить портативні, оскільки їх можна прибирати і діставати за потреби. Це означає, що за бажанням ви навіть можете взяти генератор із собою в дорогу, що робить його чудовим варіантом, якщо вам знадобиться сонячна енергія для кількох портативних застосунків.

Сонячні системи, однак, передбачають більш стаціонарні установки, навіть якщо самі панелі можуть бути портативними. Ви будете постійно підключати їх до електромережі вашого будинку, автофургона або човна. І вам не потрібно буде налаштовувати все знову, коли вам знадобиться потужність системи. Перевага полягає в тому, що система завжди працює, навіть у русі, і забезпечує більшу потужність на панелі того ж розміру.

Ємність акумулятора

Сонячні генератори мають невелику батарею, яка дозволяє їм бути портативними, що може бути корисним, коли вам потрібно мати можливість переносити енергію до місця.

Сонячні генератори не вимагають негайного використання всієї енергії, яку вони генерують. Однак ємність акумулятора, вбудованого в генератор, зазвичай невелика, і в більшості випадків вона не може бути збільшена. Це позбавляє вас можливості зберігати значні обсяги електроенергії для використання в темний час доби.

Сонячні системи не стикаються з цією проблемою. Оскільки вони розбиті на різні компоненти, ви можете розширити свою систему за допомогою декількох батарей для додаткового зберігання. Загалом, ваш бюджет є єдиним обмеженням.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Початкові інвестиції

Ваш бюджет може бути визначальним фактором між сонячними генераторами та традиційними сонячними системами. Хоча сонячні генератори можуть легко коштувати 1000 доларів і більше, ви можете знайти деякі малопотужні моделі за кілька сотень доларів. Цього може бути достатньо для початку роботи та живлення декількох пристроїв або приладів.

Традиційні сонячні системи можуть бути більш потужними, але вони, як правило, дорожчі, з витратами на деталі та установку, що обчислюються тисячами.

Підзарядка

Сонячні генератори заряджаються тільки тоді, коли вони знаходяться на сонці, тому ви повинні пам’ятати, щоб встановити його там для підзарядки. Залежно від розміру панелей, зарядка внутрішнього акумулятора може бути повільним процесом. Якщо система прибирається на час подорожі, енергія не буде вироблятися.

З іншого боку, сонячні системи виграють від їх постійної установки. Ви налаштовуєте їх на використання, а потім отримуєте енергію без будь-яких роздумів з вашого боку. Це означає, що поки ваша система працює належним чином, резервне живлення повинно чекати, коли воно вам знадобиться.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Обслуговування

Всі сонячні панелі потребують перевірки, в першу чергу, для того, щоб вони були чистими і не мали тріщин чи інших пошкоджень, що загрожують їх функціонуванню. Однак панелі сонячної системи можуть потребувати більшого обслуговування, їх складніше перевіряти та обслуговувати. особливо ті, що встановлені стаціонарно. Постійний вплив елементів є винуватцем тут, на відміну від сонячних генераторів, які ви зберігаєте або накриваєте, коли вони не використовуються. Виняток становлять портативні сонячні панелі, які підключаються до повної системи, але які ви можете встановлювати або демонтувати за потреби.

Сонячні генератори також мають перевагу, коли справа доходить до простоти обслуговування, оскільки ви можете переміщати їх за бажанням. Стаціонарно встановлені системи означають, що вам доведеться підніматися туди, де ви встановили свої панелі.

Сонячні генератори проти. Сонячні системи: переможець

Тепер, коли ви побачили суттєві відмінності між сонячними генераторами та сонячними системами, який з них виходить на перше місце?

Найкращий в цілому: Сонячні системи

Справжня відповідь тут. це залежить від вашої програми. Сонячні генератори мають своє місце в портативних джерелах живлення та для менших потреб. Загалом, однак, для більшості застосувань та користувачів вбудована сонячна система витіснить сонячний генератор. Використання сонячного генератора для автофургона або домашнього застосування працює для короткочасного резервного використання, але менш привабливо для довгострокового використання. Сонячні системи завжди готові, а це означає, що ви завжди можете підключитися до електрики і бути готовими до відключення електроенергії.

На відміну від обмеженої ємності акумуляторів більшості генераторів, ви можете розширювати сонячні системи, щоб зберігати стільки енергії, скільки захочете. Він ідеально підходить для покриття потреб в енергії важких користувачів.

Сонячні генератори просто не виробляють і не зберігають достатньо енергії, щоб забезпечити роботу декількох предметів або приладів протягом короткого періоду часу. Хоча вони можуть бути більш бюджетними, додаткові гроші за повноцінні сонячні системи того варті. А завдяки федеральним податковим пільгам та іншим перевагам їх встановлення може бути більш доступним, ніж ви думаєте. Крім того, добре доглянуті сонячні системи можуть прослужити два десятиліття і більше, якщо за ними правильно доглядати, тоді як термін служби вашого генератора, швидше за все, буде коротшим.

елементи, lifepo4, впливають, робот, сонячних

Чи варта сонячна система того?

Сонячні генератори та сонячні системи забезпечують дивовижний спосіб виробляти чисту, відновлювану енергію безпосередньо з сонячного світла. Але вони також мають важливі відмінності у використанні, зберіганні, вартості, обслуговуванні тощо.

Хоча сонячні генератори мають своє застосування, більшість домовласників, човнярів або власників автофургонів знайдуть завжди готову, розширювану потужність справжньої сонячної системи чудовим вибором для живлення. Найкраще підходить як для щоденної додаткової електроенергії, так і для резервного живлення на випадок відключення електроенергії.

Залишити відповідь