Інверторний генератор Champion потужністю 4500 Вт для автофургонів з безшумною технологією. Сонячний генератор потужністю 4500 Вт

Топ-3 сонячні генератори для автономного життя

Життя в автономному режимі набагато складніше, ніж переїзд до лісу та вирощування курей. Щоб користуватися сучасними зручностями і залишатися на зв’язку з суспільством, вам потрібно мати якесь джерело енергії, не підключене до місцевої електромережі.

Для більшості людей, яких приваблює автономний спосіб життя, сонячна енергія стає найпривабливішим варіантом. Хоча традиційна домашня сонячна електростанція з сонячними панелями, встановленими на даху, контролером заряду, інвертором та акумуляторною батареєю може працювати, у вас також може виникнути потреба в портативній та автономній електростанції. Тут в гру вступають сонячні генератори.

Ці компактні та портативні пристрої можуть виступати в якості універсальної сонячної електростанції, тому вони швидко стають одним з найпопулярніших варіантів для тих, хто проводить час поза мережею. Незалежно від того, чи не має ваше основне місце проживання доступу до електромережі, чи ви просто володієте автономним будиночком або будинком для відпочинку, вибір інвестицій у високоякісний сонячний генератор може бути однією з найкращих покупок, які ви коли-небудь робили.

Як ми можемо допомогти?

Зі зростанням популярності сонячних генераторів споживачам зараз доступно більше варіантів, ніж будь-коли раніше. Хоча конкуренція в галузі призвела до збільшення темпів інновацій, а більша кількість варіантів майже завжди хороша для споживачів, це може ускладнити вибір найкращого сонячного генератора для ваших конкретних потреб.

Ось чому ми виділяємо та розглядаємо три найкращі сонячні генератори для життя поза мережею. Кожен з цих сонячних генераторів може забезпечити достатню кількість енергії, щоб вважатися практичним варіантом для тих, хто проводить значну кількість часу поза мережею.

Якщо ви прагнете жити поза мережею, ми тут, щоб допомогти!

Чому сонячний генератор вигідний для життя поза мережею?

Перш ніж ми запропонуємо три найкращі сонячні генератори для автономного життя, ми пояснимо, чому сонячний генератор може бути настільки корисним в першу чергу.

Що таке сонячний генератор?

Як згадувалося раніше, сонячний генератор. це автономна частина сонячного обладнання, яка може діяти як повна сонячна енергетична система, коли вона працює в парі з однією або декількома сонячними панелями.

По суті, ці компактні пристрої пропонують багато з тих самих переваг, що й бензинові генератори, але їм не потрібно спалювати паливо або виділяти шкідливі випаровування. Оскільки вони не мають рухомих частин, вони також генерують дуже мало шуму, що є ще однією причиною, чому їх можна використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Сонячний генератор має акумуляторну батарею глибокого циклу, яка може зберігати енергію, що виробляється сонячними панелями. Вони також мають вбудований інвертор, що означає, що ви можете використовувати накопичену сонячну електроенергію для живлення ваших портативних електронних пристроїв, а також електроприладів. Залежно від конкретної моделі, вони також мають широкий спектр вбудованих вихідних портів, що означає, що ви можете підключати свою електроніку безпосередньо до сонячного генератора.

Чому сонячні генератори корисні для життя поза мережею?

З огляду на те, що сонячні генератори дозволяють живити енергією різні побутові прилади та електричні пристрої, вони надзвичайно корисні для тих, хто не має доступу до традиційної електромережі. Той факт, що сонячні генератори також призначені для перенесення, дійсно важливий, оскільки це означає, що ви можете взяти енергію з собою туди, де вона необхідна.

Навіть якщо ви використовуєте традиційну сонячну електросистему, щоб задовольнити більшість ваших потреб в енергії, додавання сонячного генератора дасть вам більше гнучкості. Ви можете принести енергію з собою в будь-яке місце на вашій ділянці, де вона вам потрібна. Наприклад, якщо вам потрібне світло та можливість працювати з електроінструментами у вашій майстерні, ви можете використовувати сонячний генератор як джерело енергії.

Сонячні генератори настільки портативні, що багато любителів автофургонів і кемперів беруть сонячні генератори з собою в подорожі поза мережею. Мало того, що вони портативні, сонячний генератор може виступати в якості аварійного джерела живлення в разі виходу з ладу основного джерела живлення.

Наші 3 найкращі сонячні генератори для життя поза мережею

Сонячний генератор EcoFlow Delta PRO

EcoFlow Delta PRO. наш найкращий вибір для життя поза мережею. Цей неймовірний сонячний генератор неймовірно вдосконалений і пропонує функції, які ідеально підходять для життя поза мережею. З огляду на те, що EcoFlow розробив Delta PRO як домашній сонячний генератор, цілком логічно, що він може виступати в якості автономного джерела живлення для повнорозмірних будинків і котеджів.

Ємність зберігання:

Де Delta PRO дійсно сяє. це його ємність зберігання. Вбудований LiFePO4 акумулятор ємністю 3600 Вт-год означає, що Delta PRO може зберігати достатньо енергії, щоб надійно підтримувати роботу вашої електроніки та приладів, але те, що дійсно ставить його в окрему лігу. це той факт, що акумулятор може бути розширений до провідних в галузі 25 кВт-год!

Просто підключивши Delta PRO до декількох акумуляторів розширення Smart ємністю 3600 Вт-год, ви зможете зберігати майже вдвічі більше енергії, ніж за допомогою дорогої Tesla Powerwall 2! Хоча можливість розширення, безумовно, цікава, особливо якщо ви сподіваєтеся задовольнити більшу частину ваших потреб в електроенергії за допомогою сонячного генератора, вам не потрібно розширювати Delta PRO для багатьох автономних застосувань. Завдяки 3 600 Вт-год ємності акумулятора та вбудованому інвертору, який може видавати 3 600 Вт змінного струму, одна Delta PRO все ще залишається неймовірно корисною.

Можливість зарядки:

Delta PRO також має безпрецедентні можливості зарядки. Ви можете не тільки заряджати його внутрішній акумулятор шістьма унікальними способами, але й здійснювати мультизарядку акумулятора, що означає, що ви можете підключити Delta PRO до декількох джерел живлення, щоб заряджати акумулятор ще швидше. При мультизарядці можна зарядити величезний літій-іонний акумулятор ємністю 3600 Вт-год всього за 1 раз.8 годин!

Найсучасніша батарея, що міститься в Delta PRO, також має життєвий цикл 6 500 повних зарядів. Це означає, що ви можете повністю зарядити та розрядити акумулятор 6 500 разів, перш ніж помітите значну втрату ємності. Коли ви живете поза мережею і щодня покладаєтеся на накопичену енергію, неймовірно важливо вибрати сонячний генератор, який має високий рейтинг життєвого циклу.

Частково причиною того, що Delta PRO може заряджати так швидко, є його ефективний контролер заряду MPPT. Це гарантує, що більша частина енергії, яку генерують ваші сонячні панелі, зберігається у внутрішньому акумуляторі. Коли ви живете поза мережею, ефективність є ключовим фактором, оскільки у вас є лише стільки годин на добу, щоб генерувати необхідну вам енергію.

Функціональність:

Інвертор Delta PRO має вихідну потужність 3600 Вт, але її можна збільшити до 4500 Вт завдяки унікальній технології X-Boost від EcoFlow. Що дійсно захоплює в Delta PRO, так це той факт, що у вас є можливість об’єднати два з них разом, щоб досягти вихідної потужності 7 200 Вт / 240 В, якої достатньо для живлення всього, від конвекційних печей до свердловинних насосів!

Такий рівень вихідної потужності є дійсно унікальним для сонячного генератора, саме тому Delta PRO є ідеальним варіантом для тих, хто живе поза мережею. Інвертор також сумісний зі смарт-додатком EcoFlow, тому ви можете контролювати роботу сонячного генератора зі смартфона або планшета. З 12 вбудованими вихідними портами і широким спектром вхідних портів, не дивно, що ми вибрали EcoFlow Delta PRO в якості кращого сонячного генератора для життя поза мережею!

Основні характеристики:

 • Розширювана батарея та вихідна потужність
 • Найшвидша швидкість зарядки серед усіх сонячних генераторів
 • Wi-Fi та Bluetooth

Основні технічні характеристики:

 • Ємність акумулятора: 3600 Вт-год (з можливістю розширення до 25 кВт-год)
 • Вихідна потужність: 3 600 Вт (з можливістю розширення до 7 200 Вт)
 • Вихідні порти: 12

Інверторний генератор Champion потужністю 4500 Вт з безшумною технологією RV Ready

Доставка та повернення: Безкоштовна доставка. Завжди під рукою. Можливі затримки доставки.

Інверторний генератор Champion Power Equipment потужністю 4500 Вт надзвичайно тихий і ідеально підходить для кемпінгу, вечірок на природі, живлення предметів навколо автофургона або забезпечення резервного копіювання ваших найнеобхідніших.

Легкий пусковий механізм Champion робить запуск швидким і простим. Надійний двигун Champion об’ємом 212 куб. см з технологією холодного запуску, подовженим часом роботи та легким для зчитування покажчиком рівня палива виробляє 4500 стартових та 3500 робочих ват і працює протягом 14 годин при 25% навантаженні, коли 2.25-галонний паливний бак заповнений.

З 0.Завдяки 5-літровому баку для масла (в комплекті 10W-30) і датчику відключення при низькому рівні масла, цей інвертор працює з наднизьким рівнем шуму 61 дБА з відстані 23 футів, що приблизно так само голосно, як звичайна мова.

Панель доступу без інструментів і трубка для зливу масла полегшують обслуговування.

Впевнено підключайте свою чутливу електроніку, оскільки цей інвертор виробляє чисту енергію (менше 3% THD).

Наша панель швидкого дотику забезпечує швидкий доступ до всіх елементів керування. Інтелектуальний датчик з вимірювачем потужності з легкістю контролює напругу, частоту та години роботи, в той час як економічний режим відстежує споживання енергії в режимі реального часу, щоб зменшити знос двигуна. Коли електричне навантаження зменшується, інвертор знижує частоту обертання двигуна, забезпечуючи тихішу роботу, подовжуючи термін служби двигуна та підвищуючи економію пального.

Закриті розетки в цьому інверторі RV Ready включають розетку 120В 30А RV (TT-30R), дві побутові розетки 120В 20А (5-20R) і дві USB-розетки (5В постійного струму, 2).1A).

Додатковий паралельний комплект (продається окремо) зі стандартною 50-амперною розеткою RV дозволяє збільшити потужність, підключивши до двох інверторів потужністю 2800 Вт або вище. Ніколи не спущені шини та складна ручка роблять транспортування легким і простим.

Купуйте цей генератор, сертифікований EPA і сумісний з CARB, з упевненістю. Champion Support і наша національна мережа сервісних центрів забезпечать вашу покупку 3-річною обмеженою гарантією і БЕЗКОШТОВНОЮ довічною технічною підтримкою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Початкова потужність на бензині

Бензинові робочі вати

Бензинові пускові струми при 120В

Бензинові робочі ампер на 120В

Вольт

Частота

Розетки

Розетки GFCI

Закриті розетки

Закриті автоматичні вимикачі

Час роботи на бензині при навантаженні 1/4

Рівень шуму

Інвертор

Можливість паралельної роботи

Робота на постійному струмі

Вольтметр

Автоматичне регулювання напруги

Акумулятор

Тип запуску

Марка двигуна

Розмір двигуна

Тип двигуна

Оберти двигуна

Тип палива

Манометр палива

Ємність для бензину

Матеріал бензобаку

Тип моторного масла

Об’єм моторного масла

Моторна олива в комплекті

Відключення при низькому рівні масла

Колеса

Тип колеса

Діаметр колеса

Відповідає вимогам PGMA G300-2018

Сертифікований EPA

Сумісний з CARB

4500W
3500W
37.5A
29.2A
120
60 Гц
120В 30А (TT-30R), подвійний 5В 2.1A USB, 120V 20A Duplex (5-20R)
Ні
Так
Так
14 h.
61 дБА
Традиційне
Так
Так
Intelligauge
Ні
Немає
Віддача
Чемпіон
212 куб.см
4-тактний
Змінні
Бензин
Так
2.25 галонів.
Сталь
10W-30
0.5 qt.
Так
Так
Так
Тверда
5 в.
Немає
Так
Так

Портативний двопаливний інверторний генератор DuroMax XP4500iH потужністю 4500 Вт з попередженням про викиди CO

Політика повернення Ми з гордістю стоїмо за кожним продуктом, який ми продаємо, з метою 100% задоволення потреб клієнтів. Якщо вам не підходить, Generator Shop USA пропонує 30-денну гарантію задоволення. Більшість товарів можна повернути протягом 30 днів з моменту доставки.

Гарантія відповідності ціни

У Generator Shop USA ми дуже наполегливо працюємо над тим, щоб гарантувати, що ми пропонуємо абсолютне найкраще в Інтернеті. Якщо ви знайдете інший інтернет-магазин, який пропонує нижчу ціну, ніж у нас, протягом трьох місяців з дати покупки, будь ласка, повідомте нам про це, і ми повернемо вам початковий платіж за різницю. Ми хочемо, щоб ви були впевнені, що отримуєте абсолютно найкращу ціну за продукт, який ви замовляєте. Гарантія відповідності ціни

Фінансування

Виберіть Shop Pay при оформленні замовлення, щоб оплатити покупку повністю або розділити її на 4 рівні частини. Відсутність прихованих платежів Відсутність відсотків, комісій та жодного впливу на вашу кредитну історію. Використовуйте свій бюджет максимально ефективно Автоматичні платежі кожні два тижні забезпечують гнучкість.

інверторний, генератор, champion, потужністю, 4500, автофургон

Чистий, тихий і неперевершений у своєму класі, цифровий портативний інвертор DuroMax XP4500iH може генерувати 4 500 Вт ПОТУЖНОСТІ! Цей інвертор оснащений цифровим центром керування, тому ви можете контролювати вихідну потужність, рівень палива та кількість годин роботи з одного погляду. Подвойте потужність, підключивши другий XP4500iH за допомогою паралельного комплекту (продається окремо).

Особливості

інверторний, генератор, champion, потужністю, 4500, автофургон

Сила настільки ж сильна, як і його серцевина.Двопаливний цифровий інверторний гібридний портативний генератор DuroMax XP4500iH з цифровим інвертором має чавунний двигун з втулками, 223 куб.см, що забезпечує пікову потужність 4500 імпульсних ват / 3600 постійних. Це достатня кількість потужності, яка може впоратися з високими вимогами до навантаження, а також з декількома невеликими приладами одночасно. Всі генератори DuroMax зручні у використанні та готові до роботи з коробки за лічені хвилини. Просто зніміть всю упаковку, зберіть колеса і ручки, додайте нафту і газ, і він готовий почати виробляти енергію.

інверторний, генератор, champion, потужністю, 4500, автофургон

Безпечна та надійна робота для будь-якого користувача.Розроблений для безпечної та простої експлуатації, XP4500iH оснащений зручною кнопкою з пультом дистанційного керування, яка запускається так само просто, як і ваш автомобіль. Він також оснащений функцією запуску з віддачею на випадок розрядженого акумулятора. Шини з твердим наповнювачем також є стандартними, вони ніколи не спустяться, а ручки з високим важелем полегшують транспортування по будь-якій місцевості. Великий шумоглушник, що додається, має вбудований іскрогасник для безпечного використання в місцях для кемпінгу та на будівельних майданчиках.

інверторний, генератор, champion, потужністю, 4500, автофургон

Легка експлуатація з коробки Спокій і впевненість.На всі генератори DuroMax надається 3-річна заводська гарантія для побутового використання та 1 рік для комерційного використання, тому якщо з будь-якої причини у вас виникли проблеми з генератором, просто повідомте нам про це, і ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію. Як завжди, DuroMax пропонує стандартну 30-денну гарантію задоволеності на кожен товар, який ми продаємо. Всі генератори DuroMax готові до використання з коробки протягом декількох хвилин. Просто зніміть всю упаковку, додайте нафту і газ, і він готовий почати виробляти енергію.

Найкращі портативні генератори 2023 року

інверторний, генератор, champion, потужністю, 4500, автофургон

Ми сприймаємо електроенергію як належне. поки вона не стає недоступною. Незалежно від того, чи це раптове відключення електроенергії, чи запланований похід, відсутність електроенергії може стати справжньою проблемою. На щастя, портативні генератори. це універсальний варіант для підтримання струму в будь-якому місці і в будь-який час.

Більшість генераторів працюють на бензині, деякі. на пропані, а деякі можуть використовувати і те, і інше. Основні речі, які слід враховувати при покупці, включають рівень вихідної потужності (і те, що ви можете реально запустити від нього), рівень шуму в децибелах, вагу і портативність, і, звичайно ж, ціну.

Генератори коштують недешево, але це не означає, що вам обов’язково потрібно переплачувати за дорогу модель.

На ринку представлені сотні портативних генераторів, тож який ви оберете? Ми перевірили всі найкращі моделі на ринку зараз і склали свій вибір найкращих портативних генераторів 2023 року.

 • Вага: 99.2 фунти
 • Вихідна потужність: 3800 Вт
 • Тип палива: Бензин
 • Час роботи: до 8.5 годин (половина навантаження)
 • Розетки 1x 120V TT-30R RV, 2x 120V AC, 1x 12V DC, 1x 5V USB
 • Вага: 46 фунтів
 • Вихідна потужність 1800 Вт
 • Тип палива: Бензин
 • Час роботи: до 12 годин (економічний режим)
 • Розетки: 2x 120В змінного струму, 2x 5В USB
 • Вага: 22 фунти (генератор), 9.1 фунт (кожна сонячна панель)
 • Вихідна потужність: 1000 Вт
 • Тип палива: Сонячна енергія/електрика
 • Час роботи: залежить від підключених пристроїв
 • Розетки 3x AC, 1x 12v DC, 2x USB C PD, 1x USB-A QC 3.0, 1x USB-A
 • Вага: 162.5 фунтів
 • Вихідна потужність: 5500 Вт
 • Тип палива: Бензин або пропан
 • Час роботи: до 9 годин (газ), 6.5 годин (пропан)
 • Розетки: 1x 120/240В 30А RV (L14-30R,) 4x 120В 20А AC
 • Вага: 95 фунтів
 • Вихідна потужність: 4500 Вт
 • Тип палива: Бензин
 • Час роботи: до 9 годин (газ), 6.5 годин (пропан)
 • Розетки: 1x 120В 30А RV, 2x 120В 20А AC

Кращий портативний генератор: WEN 56380i

WEN 56380i. це портативний генератор середнього розміру, який добре підходить для різних цілей. Безшумна робота та час роботи до 8 годин.5 годин (при половинному навантаженні) роблять його одним з кращих портативних генераторів для домашнього використання, в той час як його відносно компактний розмір і колісна конструкція роблять його доречним і в дорозі. Розбірна ручка полегшує як переміщення, так і зберігання пристрою.

Ця конкретна модель має потужність 3800 Вт, але існує безліч інших версій цього ж генератора потужністю до 8750 Вт. WEN 56380i відповідає стандартам EPA та CARB, що означає, що його можна легально використовувати у всіх штатах США.

Пристрій готовий до використання в будинках на колесах, з розеткою TT-30R RV, що забезпечує 28 ампер потужності. Також має іскрогасник, що дозволяє використовувати його в більшості національних парків і лісів.

Окрім розетки на 120 В, є дві триконтактні розетки на 120 В, одна розетка на 12 В постійного струму та USB-порт на 5 В. Цифровий вимірювач потужності показує в реальному часі дані про напругу, потужність, подачу палива, час роботи та інше.

Єдиним реальним недоліком цього пристрою є співвідношення ваги до потужності. На 99.2 фунти, генератор досить важкий для своєї потужності. При цьому міцна ручка та колеса роблять його відносно легким у транспортуванні.

 • Помірний розмір
 • Відповідає стандартам EPA III та CARB для використання в усіх штатах США
 • Ручка та колеса для зручного транспортування
 • Час роботи до 8.5 годин при половинному навантаженні
 • Тиха робота

Найкращий тихий портативний генератор: Westinghouse iGen2200

Генератори корисні, але вони часто досить шумні, що може спричинити проблеми незалежно від того, де ви їх використовуєте. У кемпінгах ви можете отримати брудні погляди; вдома. скарги від сусідів. На щастя, такі моделі, як Westinghouse iGen2200, спеціально розроблені для тихої роботи.

Рівень шуму на виході цього пристрою становить лише 52 дБА. За даними Єльського університету, це приблизно рівень шуму, який може створювати побутовий холодильник. Звичайно, це найтихіше, що він може працювати. Рівень шуму може бути вищим, залежно від того, для чого ви використовуєте генератор і наскільки сильно ви на нього натискаєте.

Westinghouse має потужність 1800 Вт при роботі та 2200 Вт при піковій потужності. Цього достатньо для роботи кухонних та інших побутових приладів, але недостатньо для енергоємних видів діяльності, таких як керування автофургоном. Він має дві розетки на 120 В і два USB-порти, що дещо обмежено. У поєднанні ці два фактори означають, що Westinghouse iGen2200 найкраще використовувати в якості домашнього резервного або легкого кемпінгового генератора.

Ця модель також досить економічна. Він має невеликий бак всього на 1.2 галони, але це все одно може дати час роботи до 12 годин в економному режимі “Економія палива.” Він також компактний і портативний, важить всього 46 фунтів і має трирічну обмежену гарантію.

До недоліків цього пристрою можна віднести відсутність розеток (він має лише розетки на 120 В та USB-порти), а також дещо більше проблем з контролем якості, ніж ми хотіли б бачити. Є кілька повідомлень про проблеми з розбризкуванням або деренчанням, що, очевидно, порушує “тиху” роботу пристрою.

 • Тиха робота до 52 дБА
 • До 12 годин роботи від 1 заряду.Бак на 2 галони (на газу)
 • Може працювати в парі з деякими іншими генераторами Westinghouse для збільшення потужності
 • 3-річна обмежена гарантія

Найкращий портативний сонячний генератор: Сонячні панелі Jackery Explorer 1000 SolarSaga

Більшість генераторів працюють на газі, а деякі. на пропані. Але що робити, якщо ви не в електромережі або просто намагаєтеся бути більш екологічними? Jackery Explorer 1000 в парі з сонячними панелями Jackery SolarSaga потужністю 100 Вт може стати вашим рішенням.

Jackery Explorer 1000 (наш повний огляд тут) насправді не є справжнім генератором (якщо він не працює в парі з сонячними панелями). Це більше схоже на величезний банк енергії, що зберігає вражаючі 1002 Вт-год соку з потужністю до 1000 Вт. Jackery може підзарядитися від звичайної розетки змінного струму приблизно за сім годин або від порту автомобільного аксесуара за ~14 годин.

Для автономного використання, однак, найкраще використовувати його в парі з сонячними панелями. При використанні двох 100-ватних панелей, Jackery може зарядитися приблизно за вісім годин при хорошому сонячному світлі. Час зарядки збільшується до 17 годин при використанні лише однієї панелі, а несприятливі погодні умови також сповільнюють процес.

Незважаючи на це, це досить швидко для сонячного зарядного пристрою, завдяки використанню високоякісної технології MPPT для максимізації вироблення електроенергії в будь-яких умовах.

Потужність до 1000 Вт, що є достатнім для більшості невеликих пристроїв і приладів, але недостатнім для живлення автофургона або навіть для роботи мікрохвильової печі, фена або індукційної плити. Ця низька потужність є одним з недоліків цього пристрою; інший. вартість. Jackery коштує недешево, і щоб дійсно використовувати його в повній мірі, вам знадобляться сонячні панелі, які продаються окремо або в комплекті.

Якщо ви можете заплатити вищу ціну і хочете отримати майже нескінченну, безшумну енергію в автономному режимі, Explorer 1000. відмінний вибір. Якщо вас стримує ціна, майте на увазі, що Jackery також має низку дешевших моделей, хоча і з меншою потужністю та продуктивністю.

 • Простий у налаштуванні та використанні
 • Висока ємність накопичувача електроенергії
 • Безшумна робота
 • Живлення невеликих приладів, телевізорів, апаратів CPAP тощо
 • Швидкий час заряджання від сонячних панелей
 • Також може заряджатися від розетки змінного струму (7 годин) або від автомобільних роз’ємів (14 годин)
 • Сонячні панелі продаються за додаткову плату
 • Дорогий
 • Менша потужність, ніж у інших у цьому списку

Найкращий портативний двопаливний генератор: Портативний двопаливний генератор Champion 5500 Вт

Більшість генераторів працюють на газі або пропані, але двопаливний портативний генератор Champion потужністю 5500 Вт може працювати на обох видах палива. Це забезпечує більшу гнучкість, дозволяючи швидко переключитися на пропан, якщо у вас закінчиться газ, і навпаки.

Запатентований перемикач вибору палива дозволяє безпечно перемикатися між двома джерелами палива, в той час як “Intelligauge” відстежує напругу, частоту і т.д. Тим не менш, дисплей показує менше інформації, ніж багато інших у цьому списку.

Технологія холодного запуску дозволяє цьому пристрою швидко запускатися навіть у холодних умовах. Це ручний запуск (віддача), але він ефективний і не вимагає занадто багато м’язів. З іншого боку, переносити генератор просто неможливо: він важить 162 кг.5 фунтів. На щастя, він на колесах, але відсутність довгої ручки робить його трохи складним для переміщення.

Виходи на цьому пристрої включають одну розетку 120/240 В 30 А з блокуванням (L14-30R) та чотири розетки 120 В 20 А. На генератор надається трирічна гарантія, а також довічна технічна підтримка.

Недоліком цього генератора є його рівень шуму (заявлений на рівні 74 дБ, але тести показують 81 дБ).5 дБ при використанні газу), а також його вага і складність транспортування. Рівень шуму може бути проблемою при використанні в кемпінгу, а також при завантаженні, розвантаженні та переміщенні.

 • Може працювати на бензині або пропані
 • 3-річна гарантія та довічна технічна підтримка
 • Дисплей Intelligauge відстежує напругу, частоту і т.д
 • Дисплей показує загальну кількість використаних годин, що корисно для дотримання рекомендацій з технічного обслуговування

Залишити відповідь