Generac додає можливість продавати електроенергію назад в мережу до своїх домашніх систем зберігання енергії. Домашня сонячна електростанція Generac

Generac додає можливість продавати електроенергію назад в мережу до своїх домашніх систем зберігання електроенергії

generac, додає, можливість, продавати, електроенергію

Американський виробник рішень для резервного живлення Generac вбудував функцію “Smart Grid Ready” в деякі зі своїх продуктів, скориставшись придбанням технологічної компанії Enbala, яка займається розробкою платформ для розподіленої енергетики.

Компанія Generac, найбільш відома своїми домашніми та легкими комерційними електростанціями, додала системи зберігання енергії до свого асортименту, випустивши першу версію домашньої акумуляторної системи PWRcell на початку 2020 року. Модульна акумуляторна система масштабується від 8.6 кВт-год енергії до 34.2 кВт-год з додаванням більшої кількості блоків, і компанія стверджує, що вона здатна підтримувати навантаження цілого будинку, на відміну від деяких продуктів конкурентів.

Насолоджуйтесь 12 місяцями ексклюзивного аналізу

Або продовжуйте читати цю статтю безкоштовно

Оскільки клієнти в багатьох районах США стурбовані перебоями в електропостачанні та прагнуть максимально використовувати відновлювані джерела енергії, фінансовий директор Generac Йорк Раген (York Ragen) заявив, що в останні кілька місяців спостерігався стрімкий попит на асортимент продукції, звітуючи про фінансові результати компанії за другий квартал 2021 року наприкінці липня.

Раніше на цьому тижні компанія повідомила, що тепер вона додала можливість для власників PWRcell продавати свою енергію назад в мережу, компенсуючи свої витрати на електроенергію і дозволяючи використовувати батареї в агрегованих віртуальних електростанціях (VPP) з іншими розподіленими енергетичними ресурсами, такими як сонячна енергія та електромобілі (EV). Таким чином, вона приєдналася до інших постачальників домашніх акумуляторів, таких як Tesla, sonnen, Enphase, Q Cells та деяких інших, які вже пропонують такі можливості.

У жовтні 2020 року компанія Generac підписала угоду про придбання компанії Enbala та її платформи інтеграції розподілених енергетичних ресурсів (DER) та балансування енергії в режимі реального часу Enbala Concerto. Тепер вона додана до нових систем Generac, і компанія заявила, що існуючі блоки PWRcell та генератори також можуть бути встановлені на борту за допомогою оновлення прошивки. Компанія Generac заявила, що її акумуляторні системи зможуть функціонувати в якості резервних, як і передбачалося, але тепер їх також можна використовувати для надання мережевих послуг або продажу енергії назад в мережу, що може допомогти компенсувати витрати власника системи на електроенергію.

Перехід від резервного живлення клієнтів до транзитивних енергетичних систем

Домашні акумулятори та інші ДВДЕ вже використовуються в різних програмах ВДЕ по всьому світу. Однак, незважаючи на те, що в США було підписано кілька значних контрактів з такими компаніями, як Sunrun, провайдером домашніх сонячних систем плюс накопичувачі, та спеціалізованими компаніями VPP, такими як Swell Energy та Sunverge, їхнє використання було відносно обмеженим.

Частково це пов’язано з необхідністю інтеграції великої кількості установок для забезпечення значної потужності для балансування мережі та управління піковими навантаженнями, а також з іншими факторами, такими як складність залучення клієнтів до участі та нормативно-правові акти, які перешкоджають повному розкриттю їх багатофункціональних можливостей.

Це може стати набагато більш поширеним з прийняттям Наказу FERC 41 та Наказу FERC 222, якими федеральний регулятор FERC наказав регіональним передавальним організаціям (RTO) та незалежним системним операторам (ISO) усунути бар’єри для входу на їхні оптові ринки електроенергії для розподілених систем накопичення енергії та для розподілених енергоресурсів в цілому.

Тим часом, компанія Generac та інші постачальники все частіше виявляють, що клієнти в першу чергу прагнуть придбати домашнє сховище енергії для резервного копіювання, а це означає, що пристрій, який власник будинку або бізнесу все одно збирався купити для одного застосування, стає активом для цілого ряду інших.

Огляд Generac Pwrcell: Неймовірно модульна сонячна батарея

Generac Pwrcell дозволяє вам налаштувати саме ту ємність акумулятора, яка вам потрібна.

Сара Дролєт. журналіст CNET, що висвітлює питання домашньої енергетики, сонячної енергетики та нових енергетичних технологій. Раніше вона писала на теми, пов’язані з будинком та переїздом, для MYMOVE. Сара закінчила Університет Прибережної Кароліни зі ступенем бакалавра в галузі комунікацій.

generac, додає, можливість, продавати, електроенергію

Generac Pwrcell

Наприклад

 • Надзвичайно гнучкий вибір потужності
 • Легке збільшення ємності
 • Хороша продуктивність та ефективність

Не подобається

Сонячні панелі набирають популярність з багатьох причин, але вони не допоможуть вам у разі відключення електроенергії. Для цього вам знадобиться домашня акумуляторна система. Як і сонячні панелі, акумуляторна батарея повинна відповідати конкретним потребам вашого будинку.- вони не є універсальними.

Generac Pwrcell був випущений в 2019 році і з тих пір став одним з найбільш впізнаваних акумуляторів в сонячній індустрії. Ця сонячна батарея була розроблена для того, щоб полегшити домовласникам вибір саме тієї ємності батареї, яка необхідна для енергетичних потреб їхнього будинку.

Ідея створення батареї та пов’язаних з нею систем зберігання енергії полягала в тому, що не всі будинки створені рівними, сказав Рекс Лю, віце-президент з управління продуктами компанії Generac, в інтерв’ю CNET. Потреби кожного домовласника можуть бути дуже різними, тому наявність модульної батареї. це те, що може принести велику цінність для ринку в цілому. Інсталятор може оптимізувати рішення для конкретного клієнта-власника будинку.

Сонячні батареї великі, громіздкі, дорогі і є частиною цілісної домашньої енергетичної системи. Це ускладнює їх практичне тестування. Цей огляд ґрунтується на технічних характеристиках та інформації, наданій компанією Generac в Інтернеті, а також на інтерв’ю з Лю, щоб отримати найточнішу та найновішу інформацію.

Ось що ви повинні знати про Generac Pwrcell.

Що я отримую з Generac Pwrcell?

Generac Pwrcell. одна з найбільш модульних батарей, які ми бачили. У нашому огляді найкращих сонячних батарей Pwrcell виділяється своєю модульністю, розмірами ємності, ефективністю та продуктивністю. Ось короткий огляд технічних характеристик Generac Pwrcell.

Характеристики Generac Pwrcell

Деталь9 кВт-год. 18 кВт-год (встановлюється з кроком 3 кВт-год)До двох батарейних шаф (36 кВт-год)96.50%84%4.5 кВт. 9 кВт3.4 кВт. 7.6 кВтЛітій-іоннийСистема з підключенням до постійного струму10,000. 20,000

Компоненти системи

Generac Pwrcell. це більше, ніж просто акумуляторна батарея, яка стоїть у вашому гаражі або висить на стіні. Це складна, пов’язана з постійним струмом система з великою кількістю компонентів. Ось короткий опис системи Pwrcell:

Акумуляторна шафа: Pwrcell зберігає енергію трохи інакше, ніж інші сонячні батареї. Замість батарейного відсіку система Pwrcell має батарейну шафу, в якій розміщено кілька модулів літій-іонних акумуляторів. Акумуляторна шафа вміщує від трьох до шести акумуляторних модулів. Кількість акумуляторних модулів у шафі відображає доступну ємність зберігання. Для додаткової ємності можна встановити другу батарейну шафу.

Розподіл ємності

Інвертор: Основна функція інвертора. перетворення енергії постійного струму від сонячних панелей та акумулятора в енергію змінного струму для живлення вашого будинку. Оскільки Pwrcell. це система з підключенням до постійного струму, вам доведеться використовувати інвертор Generac, який постачається разом з Pwrcell.

Автоматичний перемикач: АВР забезпечує автоматичний перехід на резервне живлення від акумулятора при відключенні електроенергії.

Фотоелектричний зв’язок: Допомагає оптимізувати вироблення енергії сонячними панелями та її накопичення в акумуляторі. Він також працює з пристроєм швидкого вимкнення, підключеним до сонячних панелей.

Ємність і модульність

У категоріях ємності та модульності Pwrcell сяє найяскравіше, отримавши перемогу як найбільш модульна батарея в нашому рейтингу найкращих сонячних батарей. Pwrcell зберігає енергію в окремих акумуляторних модулях, що містяться в батарейному відсіку. Один батарейний відсік вміщує від 9 кВт-год до 18 кВт-год енергії, з можливістю розширення ємності з кроком 3 кВт-год. Ця конструкція дозволяє власникам будинків легше отримати доступ до розміру ємності, який ідеально підходить для енергетичних потреб їхнього будинку.

Збільшити ємність Pwrcell легко. Замість того, щоб купувати цілий новий акумулятор, ви просто купуєте новий акумуляторний модуль. Вам доведеться найняти інсталятора, щоб вставити новий акумуляторний модуль. Після досягнення максимальної ємності (18 кВт-год) вам потрібно буде встановити додаткову шафу для батарей. Ви можете мати до двох батарейних шаф, максимальна ємність яких становить 36 кВт-год.

Продуктивність та ефективність

Pwrcell має вищий за середній показник ефективності в обидва кінці. 96.5%. Це означає, що лише 3.5% вашої електроенергії втрачається на шляху до акумуляторної батареї. Серед літій-іонних акумуляторів, які ми розглянули, середня ефективність становила близько 90%. Однак глибина розряду батареї Generac Pwrcell є однією з найнижчих, яку ми бачили для літій-іонних сонячних батарей, і становить 84%. Глибина розряду батареї. це обмеження, встановлене виробником на відсоткову кількість енергії, яка може бути розряджена за один раз без пошкодження батареї. Середня глибина розряду літій-іонної сонячної батареї становить близько 95%.

Pwrcell також добре працює в категорії вихідної потужності, з діапазоном пікової вихідної потужності в мережі 4.5 кВт. 9 кВт і діапазон безперервної вихідної потужності в мережі 3.4 кВт. 7.6 кВт. Пікова вихідна потужність акумулятора. це максимальна потужність, яку він може видати за один раз, і зазвичай використовується, коли вмикаються великі прилади або силові навантаження. Безперервна вихідна потужність акумулятора. це кількість енергії, яку акумулятор може видавати весь час.

Точна кількість вихідної потужності Pwrcell залежить від встановленої ємності. Іншими словами, чим вища ємність батареї, тим вища вихідна потужність.

Гарантія

Як діє гарантія Pwrcell? Це майже середній показник по галузі, що не так вже й погано. Ось що вона включає:

 • 10 років (включає шафу для батарей, інвертор та кожен окремий акумуляторний модуль)
 • 7.56 МВт-год пропускної здатності на один акумуляторний модуль
 • 70% гарантійної ємності на кінець гарантійного терміну

Десятирічна гарантія є досить стандартною для сонячних батарей, але приємно знати, що вся система Pwrcell покрита. Однак, кожен акумуляторний модуль Pwrcell поставляється з умовою пропускної здатності. Це, по суті, оцінка виробником загальної кількості енергії, яку він очікує від акумулятора протягом терміну його служби. У цьому випадку компанія Generac очікує, що кожен модуль батареї забезпечить 7.56 МВт-год енергії протягом усього терміну служби. Майте на увазі, що як тільки модуль батареї досягне своєї пропускної здатності (7.56 МВт-год), на нього більше не поширюється гарантія.

Pwrcell також постачається з гарантією на 70% потужності в кінці гарантійного терміну. Це гарантія компанії Generac, що кожен модуль акумулятора буде здатний утримувати принаймні 70% своєї максимальної енергетичної ємності до моменту закінчення терміну дії вашої гарантії. Варто також зазначити, що на фотоелектричні перетворювачі надається гарантія на 25 років, а на автоматичний перемикач. на п’ять років.

Підтримка клієнтів

Як компанія, Generac має не найкращі відгуки про свою продукцію та обслуговування клієнтів. Багато клієнтів залишили скарги на сторінці Better Business Bureau компанії Generac про поломку продуктів після кількох років використання, причому деякі клієнти навіть називали компанію Generac Junkerac. Ці скарги в основному зосереджені на їхніх системах та генераторах Pwrcell. Багато клієнтів також мали поганий досвід роботи зі службою підтримки клієнтів Generac, пов’язаний з гарантіями, а рецензенти Trust Pilot заявили, що компанія Generac не дотримується гарантійних зобов’язань.

Додаток Generac PWRview

Generac Pwrcell сумісна з добре відомим додатком для управління енергією від Generac. PWRview. Додаток PWRview відстежує ваше сонячне виробництво, показує стан заряду акумулятора і повідомляє, коли ви отримуєте енергію з мережі, а коли віддаєте її в мережу. Додаток також відстежує ваші історичні дані про енергоспоживання, щоб допомогти розрахувати очікувану економію.

Скільки коштує Generac Pwrcell?

За оцінками, вартість батареї Generac Pwrcell до встановлення становить від 10 000 до 20 000 доларів США. Вартість залежить від того, скільки модулів акумулятора ви встановили: Чим більша ємність акумулятора, тим вища ціна. Іншими факторами, що впливають на ціну, є місце розташування, інсталятор та кількість сонячних панелей на даху. Як правило, ви можете розраховувати на те, що ви заплатите від 1 000 до 2 000 доларів США за кВт-год зберігання енергії.

Для отримання найточнішої ціни вам потрібно поговорити з установником, сертифікованим компанією Generac Pwrcell у вашому регіоні. Ми рекомендуємо зібрати кілька пропозицій від національних та місцевих інсталяторів, щоб побачити, хто запропонує вам найкращу можливу ціну.

Чи є Generac Pwrcell моїм найкращим вибором?

Це залежить від того, що ви шукаєте в батареї і які ваші цілі зберігання енергії. За своїми технічними характеристиками Pwrcell. гідна батарея, що відрізняється модульністю, ємністю та ефективністю. Але не обмежуйте свої можливості лише Pwrcell. Вивчіть кілька варіантів зберігання батарей самостійно або з інсталятором. Більшість інсталяторів сертифіковані для встановлення батарей різних марок, тому не думайте, що у вас є тільки один варіант.

Як ми оцінювали найкращі сонячні батареї

Не кожна батарея підходить для кожного будинку. Без огляду на місці важко визначити, яка сонячна батарея є найкращою для дому та енергетичних потреб. Через складність систем сонячних панелей ми не можемо провести практичне тестування цих сонячних батарей. Однак є способи об’єктивно оцінити і порівняти ці батареї. Ось як ми оцінюємо сонячні батареї.

Спочатку ми створили категорії для оцінки ефективності, продуктивності, ємності та вартості акумулятора. Ми також надали кожній категорії власну вагу. Вага категорії відображає важливість, яку ми вважаємо актуальною для середньостатистичного споживача. Ось категорії, які ми розглянули, та їхня вага:

 • Модульність акумуляторів (можливість штабелювання). 20%
 • Гарантія. 20%
 • Ефективність в обидва боки. 15%
 • Глибина розряду. 10%
 • Вихідна потужність. 10%
 • Ціна. 10%
 • Відгуки клієнтів. 10%
 • Ємність батареї. 5%

Ми розглянули понад 15 найпоширеніших на ринку акумуляторних батарей і зібрали дані для кожної категорії, щоб порівняти показники. Кожній категорії (для кожного акумулятора) було присвоєно рейтинг (від 1 до 5), щоб побачити, які показники кожного акумулятора є вищими за середні (серед тих, що є в нашому списку), середніми або нижчими за середні.

Часті запитання

Чи можу я працювати в автономному режимі з батареєю Generac Pwrcell?

Ви могли б, але це не те, для чого був розроблений Pwrcell. Pwrcell призначена для мережевих сонячних електростанцій. Якщо ви вирішили жити поза мережею з Pwrcell, вам, швидше за все, знадобиться кілька батарейних шаф.

Сонячні батареї Generac

generac, додає, можливість, продавати, електроенергію

Generac займається виробництвом домашніх генераторів вже понад шість десятиліть. Компанія першою розробила недорогі рішення для резервного живлення і продовжує залишатися першою в галузі резервного обладнання для житлових будинків. Generac виробляє акумулятори, інвертори, вимикачі та інші пристрої. Вони розроблені для спільної роботи як частина інтегрованої системи, яка економить ваші гроші, зменшує викиди та робить ваш будинок безпечнішим.

Інтегрована система зберігання енергії називається PWRcell. Інноваційний дизайн дозволяє використовувати та зберігати як сонячну енергію, так і електроенергію з мережі. Таким чином, у вас завжди буде достатньо енергії в години пікового попиту, а це означає, що вам доведеться платити менше за рахунками.

Повністю інтегрована система зберігання сонячних батарей Generac

Сонячна батарея Generac є одним з основних компонентів системи PWRcell, разом з фотоелектричними оптимізаторами та інверторами, які разом складають повністю інтегровану систему зберігання енергії від сонця та акумулятора. У стандартній конфігурації, що складається з 1 інвертора і 3 літієвих батарей в акумуляторній шафі, вона забезпечує 9 кВт-год ємності для зберігання. Завдяки неперевершеній масштабованості та гнучкості, Generac PWRcell не змусить вас платити за більше, ніж вам потрібно: доступні опції варіюються від 9 до 36 кВт-год ємності зберігання та від 4.Від 5 до 11 кВт безперервної резервної потужності. Для роботи вам потрібен лише один інвертор Generac. Завдяки шафі для акумуляторів, призначеній для використання на відкритому повітрі, система може бути встановлена на вулиці практично за будь-яких умов.

У порівнянні з такими відомими конкурентами, як Tesla та LG, система PWRcell може запропонувати більше з точки зору ємності зберігання, максимальної безперервної потужності та пускового струму двигуна.

Особливості генератора

У наш час зв’язку ми звикли отримувати важливу інформацію через наші телефони. Завдяки домашньому додатку PWRview важливі дані завжди доступні. Платформа моніторингу пропонує детальні звіти про споживання, сонячну генерацію та продуктивність акумуляторних батарей Generac. Всі дані надійно зберігаються, щоб бути доступними, коли вони вам знадобляться. Для подальшого покращення вашого досвіду, додаток має функцію прогнозування рахунків та іншу інформацію.

Гарантії Generac

Сонячна батарея Generac має десятирічну гарантію або 7.Пропускна здатність 56 МВт-год. Гарантія на акумуляторну шафу також становить 10 років.

Яка середня ціна на продукцію Generac?

Повністю інтегрована система може повернути тисячі доларів у ваш. завдяки чому початкові інвестиції окупаються досить швидко. Ціна системи буде варіюватися в залежності від її характеристик. Компанія Generac оцінює загальну вартість (включаючи встановлення) системи PWRcell на 9 кВт-год приблизно в 20 000 доларів США. Вартість сонячної батареї Generac становить близько 2 000 доларів США за модуль потужністю 3 кВт-год, що робить її доступною для розширення ємності зберігання в майбутньому.

Чому варто купувати у нас

Наш магазин продає акумулятори Generac. Саме так ми підходимо до нашого бізнесу:

 • Наші склади розташовані на східному та західному узбережжі США
 • Всі замовлення обробляються протягом 24 годин і відправляються протягом 48 годин
 • Замовлення доставляються вантажним транспортом за 4-7 робочих днів
 • Ми продаємо обладнання класу А тільки від перевірених виробників
 • Доступні ціни на все обладнання для сонячної енергетики
 • Ніяких підробок

Наші менеджери завжди раді відповісти на будь-які питання, що стосуються цін, гарантій та способів доставки акумуляторів Generac.

Безкоштовний і корисний дайджест про сонячну енергію. Ніякого спаму

Скільки коштує акумуляторна батарея Generac? Чи варто воно того?

У зв’язку зі зростанням рахунків за електроенергію та поширеністю перебоїв в електромережах, все більше людей замислюються про сонячні електростанції та акумуляторні батареї, такі як Generac PWRcell.

Вона є лідером, поряд зі своїм найближчим конкурентом, Tesla Powerwall, у сфері збору, зберігання та розподілу сонячної енергії в домашніх умовах.

Знання вартості фотоелементів Generac допоможе вам краще вирішити, що купити, фотоелемент Generac в порівнянні з його конкурентом. Tesla Powerwall.

Що таке Generac PWRcell?

Generac PWRcell. це система зберігання та керування домашніми акумуляторами. У поєднанні з сонячними панелями вона може вловлювати, зберігати та транспортувати чисту енергію в домогосподарствах та заряджати електромобілі (EV).

Але ви також можете використовувати її як систему резервного живлення без сонячних панелей під час відключення електроенергії.

Система Generac PWRcell містить:

 • Блок управління навантаженням (PWRmanager).
 • Один контролер розподілу електроенергії для всього будинку (PWRcell ATS).
 • Інвертор для акумуляторної батареї.
 • Акумуляторні шафи.
 • Акумулятори.

Встановіть сонячні панелі окремо. PV Link/Оптимізатори є обов’язковими для підключення фотоелектричних модулів Generac PWRcell до сонячних панелей.

Крім того, PWRgenerator. це резервний генератор, що працює на пропані або газі, який може поповнити запаси енергії, коли інших джерел недостатньо.

Вартість генераторної батареї

Ціна системи на 9 кіловат-годин (кВт-год) становить близько 18 000.

На ціну Generac PWRcell також впливає кількість доступних панелей та наявність у вас сонячних панелей. Наприклад, встановлення 22 сонячних панелей коштуватиме близько 29 000. Загальна вартість встановлення сонячних панелей та системи Generac PWRcell становить приблизно 47 000.

Додавання додаткових батарей підвищує ціну приблизно на 2 000 за кожну. Крім того, вам потрібно буде придбати ще одну шафу для кожних шести батарей, які ви додаєте. Кожна шафа зараз коштує від 3 300 до 3 500.

Мінімальна кількість батарей у шафі. три. Таким чином, найнижча вартість батарей у шафі становитиме близько 6 000, а максимальна. 12 000 за банк з шести батарейних модулів.

Ціна буде варіюватися в залежності від дилера, у якого ви купуєте. Від того, чи купуєте ви у дилера Generac, чи у інсталятора сонячних панелей, який може накручувати ціну, залежить, скільки ви заплатите.

Як працює сонячна домашня батарея PWRcell?

Як тільки утиліта зменшує чистий облік, встановлює обов’язкові платежі або впроваджує тарифи за час використання, PWRcell творить чудеса з секціями сонячних панелей.

Це дозволяє підтримувати стабільне електропостачання вдень і вночі, поки ви зберігаєте достатню кількість енергії від сонячних панелей у сонячні дні.

PWRcell, як і інші домашні акумуляторні рішення, розраховані на щоденне домашнє використання і підключаються безпосередньо до системи сонячних панелей. Замість того, щоб передавати надлишкову енергію в мережу, ви можете зберігати її в акумуляторній системі PWRcell. Таким чином, ви можете зручно використовувати накопичену енергію вашої батареї в дощові дні.

Ключові речі, які потрібно знати про Generac PWRcell

Хімія

PWRcell. це літій-нікель-марганцево-кобальтовий акумулятор (NMC), що робить його літій-іонним модулем. Акумулятори NMC відомі своєю середньою потужністю і відносно високою щільністю енергії.

Моніторинг

Технологія управління повністю вбудована в один інвертор PWRcell, але компанія Generac також пропонує PWRview для моніторингу високого класу.

Завдяки цьому акумулятори та компоненти PWRcell компанії Generac можуть розумно регулювати електричні навантаження в житловому приміщенні та за потреби видобувати електроенергію з цієї батареї.

Показники продуктивності

Ви можете оцінити продуктивність сонячної батареї за допомогою її ефективності в обидва боки та глибини розряду.

Глибина розряду (DoD). це розряджена енергія батареї як частка її ємності порівняно із загальною енергією.

Багато виробників рекомендують максимальний рівень DoD для оптимальної роботи батареї, оскільки кожен цикл заряджання, розряджання та перезаряджання зменшує термін служби батареї. Таким чином, батареї з високим ступенем розряду часто є більш кваліфікованими. Коефіцієнт корисної дії Generac PWRcell становить близько 84%.

Ефективність в обидва кінці обчислює електричні втрати під час заряджання та розряджання акумулятора. Завдяки вищому коефіцієнту корисної дії батарея ефективніше перетворює вхідну електроенергію в енергію, яку можна зберігати та використовувати.

На кожні 10 кВт-год електроенергії, які ви вкладаєте в батареї постійного струму Generac PWRcell, ви отримуєте 9.65 кВт-год вихідної потужності.

Розмір акумулятора

Generac PWRcell M3, M4, M5 і M6 мають різну кількість модулів резервних батарей.

Корисна ємність і потужність є життєво важливими при порівнянні PWRcell з іншими варіантами домашніх систем зберігання.

Потужність. це найбільша кількість енергії, яка може бути видана за один раз, а корисна ємність. це максимальна кількість енергії, що зберігається в повністю зарядженій батареї. PWRcell M6. найбільший продукт у лінійці, з 18 кВт-год корисної ємності та 9 кВт автономної потужності.

У той же час, потужність в автономному режимі становить 4.5, 6 і 7.5 кВт для версій M3, M4 та M5 відповідно.

Які основні компоненти PWRcell?

Корпус акумулятора PWRcell

Первинні модулі літій-іонних батарей PWRcell знаходяться в акумуляторній шафі. Залежно від потреб у резервному живленні, його корпус підходить до будь-якої конфігурації.

Крім того, система PWRcell дозволяє додавати акумуляторні модулі до існуючої акумуляторної шафи з резервним запасом від 9 кВт-год до 18 кВт-год. Це одна з найбільш вражаючих ємностей серед комерційних і побутових батарей.

Інвертор Generac PWRcell

Ваша сонячна батарея та інвертор PWRcell працюють разом. Інвертори з’єднують акумуляторну батарею з сонячною системою, перетворюючи сонячну енергію в електричну та відводячи її звідти.

Режими, що обираються користувачем, дозволяють інвертору керувати потужністю. Потреби вашого будинку в енергії визначатимуть режими: самозабезпечення, резервне живлення, час використання, обмеження експорту та нульовий імпорт.

Можливості інверторів PWRcell дозволяють відстежувати, прогнозувати та регулювати енергоспоживання вашого будинку за допомогою веб-порталу PWRview та додатку для смартфонів.

Розумні модулі керування

Модулі інтелектуального управління Generac (SMM) зупиняють PWRcell від перевантаження. Енергосистема може безпечно контролювати до восьми житлових ланцюгів у поєднанні з АВР PWRcell. Це також робить PWRcell настільки ефективним у розумному регулюванні енергії під час відключень.

Зручний додаток PWRview від Generac

Додаток PWRview дозволяє вам керувати енергією домогосподарства. Він допомагає оцінити ваше споживання енергії, підрахувати витрати та запропонувати поради щодо управління накопиченою енергією та зниження ваших рахунків.

Автоматичні перемикачі (АВР)

Ручне перемикання енергопостачання вашого будинку на резервне джерело, будь то генератор або акумулятор, може бути складним і ризикованим. Таким чином, генератори повинні бути налаштовані на подачу енергії в окремі ланцюги, такі як вентиляція, опалення та кондиціонери.

PWRcell значною мірою покладається на ATS для полегшення плавного переходу від електромережі до системи резервного живлення всього будинку. Згодом він може регулювати використання енергії сонячної системи, диспетчеризуючи живлення побутових пристроїв та систем.

Переваги та недоліки Generac PWRcell

Плюси

 • Модульність

Завдяки своїм особливим функціям і дизайну, Generac PWRcell є відмінним варіантом для гаража, механічної майстерні або зовнішньої установки.

Generac PWRcell спрямовує сонячну енергію в батареї без її перетворення (що робить Tesla Powerwall), що робить її на 7-10% ефективнішою за Tesla Powerwall.

Мінуси

Generac PWRcell продається тільки як інтегрована система, без можливості придбання окремих частин від інших брендів.

Tesla Powerwall є оптимальним рішенням для зарядки автомобілів Tesla, а не Generac Powercell.

Під час відключення електроенергії Powerwall і Tesla координують роботу один з одним і контролюють потік електроенергії. Тим не менш, Generac PWRcell підходить для інших брендів електромобілів, крім Tesla.

Чи варто купувати Generac PWRcell або генератор Generac?

Це залежить від потреб вашого будинку та структури електричної системи.

Generac PWRcell довговічна. Типова система Generac PWRcell, обладнана сонячними панелями, заощаджує для будинку площею 3 000 квадратних футів у сонячному регіоні приблизно 66 000 доларів США на рахунках за електроенергію протягом 25 років.

Ця система управління потужністю стає ефективною за допомогою сонячних панелей. Якщо вам потрібне резервне живлення лише на випадок нечастих відключень електроенергії, Generac PWRcell може не коштувати таких грошей. Натомість доцільніше встановити генератор для всього будинку, що працює на пропані або природному газі.

A (газ/пропан) Generac 22/19.Повноцінний генератор потужністю 5 кВт/год, середня вартість якого складає всього 6 200, виробляє більш потужну енергію, ніж Generac PWRcell. Крім того, мобільний генератор, що працює на бензині, коштує приблизно вдвічі дешевше, ніж генератор для цілого будинку.

Проте, рівень шуму в діапазоні 67-74 дБ, еквівалентний шуму дорожнього руху, робить домашні та мобільні генератори непридатними для використання в густонаселених регіонах. Тим часом, Generac PWRcell працює абсолютно безшумно і не має викидів.

Чи може Generac PWRcell допомогти вам вийти з електромережі?

Так. Акумуляторна шафа PWRcell також стійка до погодних умов і підходить для автономних проектів.

Під час відключень електроенергії ви можете підзарядити PWRcell для резервного живлення поза мережею. У той же час, автоматичне управління навантаженням дозволяє вибрати, які частини будинку отримують резервне живлення.

Однак, перш ніж відключатися від мережі, проконсультуйтеся з місцевою владою. У деяких регіонах і штатах заборонено відключатись від електромережі.

Де купити Generac PWRcell

Акумуляторні батареї Generac PWRcell можна придбати на сайті компанії, а також у будь-якій компанії, що займається установкою сонячних панелей або накопичувачів енергії, зареєстрованій Generac/Pika.

Домашні акумуляторні системи Generac та авторизовані постачальники EnergySage є найнадійнішими та найпопулярнішими сайтами для отримання такої інформації. Приєднуйтесь до онлайн-маркету EnergySage Marketplace та обирайте продукти, які відповідають вашим потребам.

Неправильне встановлення системи “сонце плюс накопичувач” може призвести до дорогого ремонту та перебоїв в електропостачанні. Тому краще викликати кваліфікованого електрика з досвідом встановлення таких життєво важливих систем.

Гарантійні терміни на генератори Pwrcell

На компоненти PWRcell надається 10-річна гарантія.

Generac також надає “гарантію пропускної здатності” для різних варіантів PWRcell. Ця гарантія є альтернативним методом визначення того, коли закінчився гарантійний термін батареї, на основі кількості збереженої енергії.

Технологія акумуляторів Generac схожа на технологію інших великих і малих акумуляторних батарей: акумулятор з часом втрачає частину своєї здатності зберігати заряд після багаторазового заряджання та розряджання.

Наприклад, це нормально, коли батарея телефону поступово вичерпує свою здатність зберігати енергію при багаторазовому заряджанні та розряджанні.

Поширені запитання

Як довго працює акумуляторна батарея Generac PWRcell?

Термін служби батареї PWRcell становить близько 10 років.

Чи може Generac PWRcell бути джерелом резервної енергії для дому?

Так. PWRcell може бути резервним джерелом живлення для вашого будинку на випадок відключення електроенергії. Енергетичні системи Generac протягом десятиліть забезпечують резервне живлення, і PWRcell продовжує бути лідером у сфері використання сонячної енергії.

Де можна встановити PWRcell?

Generac PWRcell, як і Tesla Powerwall, готова до роботи в будь-якому місці, де б вона не була встановлена. в приміщенні або на відкритому повітрі.

Чи можете ви живити електромобіль за допомогою PWRcell?

Найважливіший тип PWRcell має ємність батареї лише 18 кВт-год, що набагато менше, ніж батареї, встановлені в більшості електромобілів дальнього радіусу дії. Це означає, що Generac PWRcell навряд чи зможе повністю зарядити ваш автомобіль.

Основні висновки

Generac є лідером у галузі резервного електропостачання для дому, бізнесу та заводів. Компанія є лідером у виробництві генераторів, що працюють на бензині, дизельному або іншому природному паливі, і має лінійку продуктів, створених в першу чергу для резервного живлення будинків.

Тепер ви зрозуміли, скільки коштує генераторна батарея, перш ніж розглядати питання про встановлення системи. Загалом, це не значна цифра! Варто інвестувати в це для вашої зручності, набагато цінніше, ніж у конкурентів.

Крім того, поділіться цією корисною статтею з усіма домогосподарками, які використовують (або збираються використовувати) систему на сонячних батареях Generac.

Залишити відповідь