ЧИСТКА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ В ДЕНВЕРІ. Професійне очищення сонячних панелей

ЧИСТКА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ В ДЕНВЕРІ

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Очищувач сонячних панелей, що обслуговує Денвер, Аврору та околиці метро

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Очищення сонячних панелей

Шукаєте професійного та надійного очищувача сонячних панелей поблизу вас? Ви потрапили в потрібне місце! Очищення сонячних панелей для житлових будинків. це перевірений метод забезпечення максимальної ефективності вашої сонячної батареї. Дослідження показали, що брудні сонячні панелі втрачають до 20% своєї продуктивності. З часом бруд, забруднення, пилок і кіптява накопичуються на поверхні сонячних панелей і знижують їх ефективність. Поширений міф, що сонячні панелі самоочищаються, але це не так. Єдиним перевіреним методом відновлення їх функціональності до максимальної продуктивності є ретельне очищення.

За словами виробників сонячних панелей, єдиним рекомендованим методом очищення є використання води, оскільки мило, хімікати та розчини залишають сліди на сонячних панелях і можуть пошкодити покриття.

Компанія Summit Window Cleaning використовує найсучасніші технології та екологічно чисті методи очищення для чищення сонячних панелей в житлових будинках.

Скористайтеся 300 сонячними днями в Колорадо та заплануйте очищення сонячних панелей вже сьогодні!

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Чи потрібне професійне очищення сонячних панелей для житлових будинків?

“Я чув, що ми можемо просто час від часу поливати наші сонячні панелі зі шланга.”

Будь ласка, не робіть цього. Незрозуміло, чому це такий широко рекомендований метод догляду за сонячними панелями, оскільки він є потенційно небезпечним і в кінцевому підсумку неефективним. По-перше, чи дійсно ви хочете залізти на дах другого або третього поверху, взяти шланг і почати розбризкувати воду навколо? Імовірність посковзнутися і впасти занадто висока! (Виробники також радять не використовувати мийки високого тиску, оскільки вони можуть легко пошкодити ваші сонячні панелі).

М’ячі для гольфу, гілки дерев, що падають, град та інші природні явища можуть потріскати поверхню сонячних панелей. Це може оголити основні фотоелектричні панелі. Розпорошувати воду на відкритий електричний блок. це, безумовно, погана ідея, і, на жаль, багато домовласників не беруть її до уваги.

Нарешті, вода зі шланга є одним з основних чинників накопичення жорсткої води на вікнах. Якщо ви коли-небудь помічали, що ваші підвальні та інші вікна регулярно зачіпаються шлангом, а розбризкувачі з часом стають все більш каламутними і з’являються плями від води, винуватцем цього є жорстка вода. Плями від жорсткої води, що утворилися, дуже важко видалити зі скла. Вони вимагають використання спеціальних засобів для чищення на основі кислот, що не є ідеальним рішенням для делікатних поверхонь сонячних панелей.

Зона обслуговування сонячних панелей

Арвада, Аврора, Боулдер, Брумфілд, Касл Пайнс, Касл Рок, Сентенніал, Черрі Крік, Черрі Хіллз Віллідж, Коніфер, Денвер, Еджвотер, Енглвуд, Ері, Евергрін, Дженесс, Голден, Глендейл, Грінвуд-Віллідж, Хайлендс-Ранч, Лейквуд, Лафайєт, Літтлтон, Лоун-Трі, Лонгмонт, Луїсвілл, Лайонс, Моррісон, Нортгленн, Паркер, Стейплтон, Суперіор, Пінірі, Торнтон, Вестмінстер, Віт-Ридж

Як Summit Window Cleaning підходить до очищення сонячних панелей житлових будинків?

Ми обладнані для безпечного доступу до сонячних панелей на висоті до трьох поверхів від землі. Наші драбини оснащені передовими функціями безпеки, які мінімізують ковзання і захищають поверхні, з якими вони контактують, від пошкоджень.

Перший крок. це ретельний огляд ваших сонячних панелей. Переконавшись у відсутності будь-яких проблем з масивом, ми можемо розпочати процес очищення.

Компанія Summit Window Cleaning ніколи не використовує мило, хімікати або будь-які добавки для очищення ваших сонячних панелей. Єдина рекомендована виробниками технологія очищення передбачає використання очищеної води. Ми використовуємо ту саму технологію очищення чистою водою, що й наші найвибагливіші клієнти, які миють вікна, для очищення ваших сонячних панелей. Налаштування “Чиста вода”. це саме те, як це звучить. Вона поєднує в собі 3 етапи вдосконаленої фільтрації на додаток до деіонізації для видалення домішок з води. Вода, відфільтрована через цю систему, може бути протестована на вміст 0 частин на мільйон загальних розчинених твердих речовин. Іншими словами, всі забруднення були видалені, і вона висохне повністю без плям!

Відфільтрована вода подається у стовп з м’якою щіткою, що подає воду, з м’якою щітковою насадкою. Поверхня ваших сонячних панелей обережно перемішується щіткою, щоб розпушити будь-який бруд. Потім їх промивають очищеною водою і дають висохнути. Кінцевий результат. ідеально чиста сонячна панель!

Чи має значення очищення сонячних панелей?

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Сонячні панелі зроблені так, щоб піддаватися впливу стихії. Однак це не означає, що вони не потребують жодного обслуговування. Хоча дуже мало і лише час від часу, хороша процедура очищення може допомогти вашій сонячній енергетичній системі генерувати більше енергії. Насправді, чисті панелі виробляють більше енергії, в той час як залишення їх брудними надовго може призвести до того, що вони стануть більш вразливими до поломок і несправностей.

Однак занадто часте або занадто агресивне очищення може спричинити інші проблеми, які знову ж таки включають поломки та несправності. З цієї причини ви повинні або: 1. Найняти професіонала, або 2. Навчитися робити це самостійно. Оскільки перший варіант може бути дорогим, ми зосередимося на тому, як очистити їх самостійно. Очищення сонячних панелей не займає багато часу, його можна виконати за день, і ви будете винагороджені більшим виробництвом сонячної енергії без найму дорогого сервісу з очищення сонячних панелей.

Ми також обговоримо деякі доступні інструменти для прибирання та порівняємо їх. Знання того, які типи інструментів слід використовувати, є одним з найкращих способів запобігти подряпинам та іншим пошкодженням (не дуже) делікатних сонячних панелей. Знання того, що кожен інструмент може видалити, допоможе уникнути забруднення сонячних панелей і допоможе панелям, встановленим на вашому даху, компенсувати якомога більшу частину вашого споживання енергії. З огляду на це, давайте рухатись далі і зануримось прямо в.

Обслуговування обладнання для сонячної енергетики

Отже, чистка важлива. Але які частини очищати, а яких частин уникати? Зрештою, чи не варто очистити всю систему відразу? Ну, не зовсім, оскільки це може завдати більше шкоди, ніж користі. Ваша система сонячних панелей. це складна система, що складається з багатьох частин:

 • Масив сонячних панелей,
 • Електропроводка,
 • Сонячний інвертор,
 • Сонячна батарея,
 • Контролер сонячного заряду, і
 • Підключення до основної панелі.

Масив сонячних панелей далі складається з усіх сонячних панелей, які у вас є, які підключені до системи. Це єдина частина системи, яку слід чистити. Це частина, яка виробляє сонячну енергію і повинна бути максимально чистою, щоб максимізувати вихід сонячної енергії з ваших сонячних панелей.

Проводку на нижній стороні панелей ні в якому разі не можна торкатися. Це “живі” дроти, і ви ризикуєте або пошкодити їх, або отримати удар струмом. Єдиний випадок, коли вам дійсно слід перевірити проводку. це якщо ви помітили під нею птахів (у системах із більшим зазором між дахом і панелями) або якщо особливо сильний вітер заламує гілки в просторі між панелями. У всіх інших випадках це робота професіонала, щоб перевірити.

Всі інші частини, включаючи сонячний інвертор, сонячну батарею, контролер заряду та з’єднання з електромережею, ніколи не слід чіпати. Переконайтеся, що ці частини системи сонячних панелей зберігаються сухими та захищеними від атмосферних впливів (наприклад, у вашому гаражі або спеціальному навісі), і цього буде достатньо. Тримайте територію навколо них чистою та легкодоступною (без коробок зі старими іграшками), і ви будете працювати більше десяти років.

Ніколи не забувайте, що всі частини ваших сонячних панелей та іншого обладнання повинні перевірятися раз на рік. Це дозволить виявити будь-які проблеми, з якими може зіткнутися ваша система, і допоможе вам отримати максимальну віддачу від ваших сонячних панелей. Для регулярного обслуговування сонячних панелей слід звертатися до фахівців, але більшу частину роботи ви можете виконати самостійно.

Очищення сонячних панелей

Ця робота, як правило, включає видалення будь-якого сміття та пилу, які могли осісти на ваших панелях. Сміття може включати листя всіх розмірів, форм і кольорів, частинки пилку, пташиний послід і все інше сміття, характерне для вашої місцевості. З іншого боку, певна кількість пилу присутня скрізь, де ви живете, тому її слід регулярно очищати, незалежно від місця проживання.

Як завжди, місце, де встановлені сонячні панелі, не єдине, що може вплинути на ефективність ваших сонячних панелей і на те, як часто ви повинні їх чистити. Насправді, існує ряд факторів, які слід враховувати на додаток до того, що ви повинні оглядати їх щотижня або близько того:

 • Місцевість, в якій ви живете,
 • Сусідство з будь-якими сільськогосподарськими полями,
 • Поблизу теплових електростанцій (особливо вугільних та мазутних),
 • Поблизу квітучих дерев та іншої рослинності, яка може виділяти багато пилку,
 • Поблизу великих водойм, особливо моря та океану,
 • Орієнтація і нахил (кут) ваших сонячних панелей,
 • Сусідство з десертами,
 • Пташині поселення поблизу та маршрути перелітних птахів
 • Кількість опадів у вашому регіоні.

Все це слід враховувати, оскільки всі ці фактори можуть сприяти збільшенню або зменшенню частоти технічного обслуговування сонячних панелей. Обслуговування сонячних панелей своїми руками не є складним, але якщо робити це занадто рідко, це може поставити під загрозу ефективність панелей, а якщо робити це занадто часто і неідеальним чином, це може порушити їх структуру, збільшити швидкість корозії і, в цілому, пошкодити ваші сонячні панелі. Вам не потрібні цілі сонячні ферми, щоб звернути увагу на всі ці деталі. зазвичай достатньо кількох хвилин вашого часу, витраченого на дослідження теми.

Поширені причини забруднення сонячних панелей

Враховуючи всі ці фактори, що впливають на продуктивність вашої сонячної панелі, слід зробити історію простішою, перш ніж ми знову її деталізуємо. Регулярне очищення необхідне, особливо для тих, хто хоче покладатися на виробництво відновлюваної енергії для задоволення більшої частини своїх енергетичних потреб. Знання того, як і коли чистити панелі, забезпечить вам максимальну ефективність і вплине на те, які засоби для чищення ви будете використовувати: в більшості випадків м’яка губка і дуже м’яке мило для посуду вирішують 99% проблем, які можуть перешкоджати виробленню енергії.

Пил, листя, вода, пташиний послід та пилок є одними з найпоширеніших забруднювачів, які можуть вплинути на ефективність вашої системи. Регулярне очищення забезпечить роботу вашої панелі на максимальній потужності, і ваші інвестиції в сонячну енергію окупляться в найкоротші терміни. Тепер давайте розглянемо різні забруднювачі, які можуть прилипати до поверхні скла, роблячи сонячні елементи марними.

Пил

Перший і найпоширеніший забруднювач. пил. Пил складається з волосся, відмерлих клітин шкіри, дрібних фрагментів пластику та піску, або навіть ґрунту. залежно від того, де ви живете. Це не означає, що проживання в місцевості з великою кількістю дерев і майже повною відсутністю відкритого ґрунту гарантує відсутність проблем з сонячними панелями. пам’ятайте, що навіть у дощовій воді є пил, і що чисті сонячні панелі означають відсутність будь-яких залишків на них.

Проблема пилу особливо гостро стоїть у пустельних районах, а також у сільськогосподарських районах. У першому випадку пил є постійною проблемою, особливо якщо ви живете з вітром від піску та на еродованих землях. частіше прибирання вирішує цю проблему. Однак, якщо ви живете в сільськогосподарській місцевості, ваші панелі можуть покриватися пилом щоразу, коли землю обробляють. особливо навесні та восени, і навіть влітку в районах, де вирощують багато культур або збирають кілька врожаїв (як правило, на півдні США).

Листя

Пил майже ніколи не є проблемою в густо лісистих районах, оскільки дерева допомагають очищати повітря і фільтрувати всі частинки ґрунту і піску з повітря, особливо в поєднанні з регулярними дощами. Однак ці дерева можуть бути листяними, і листя, яке опадає з них щоосені, може розноситися вітром на кілометри. Потім це листя може осідати на сонячних панелях і покривати більшу площу за один день, ніж пил коли-небудь міг би покрити.

Листя можна видаляти за допомогою м’якої щітки або шланга з водою. Однак, якщо залишити їх на панелях надовго, це може спричинити проблеми, такі як часткове руйнування, коли листяні матеріали перетворюються на своєрідну пасту, яка прилипає до панелей, і може знадобитися більше очищення, ніж здування. У будь-якому випадку, якщо вам потрібне регулярне очищення водостоку, вам також знадобиться регулярне очищення панелей. Зазвичай це робиться раз на рік, пізньої осені, коли більшість листя опало.

Вода

Ми вже згадували, що ви можете використовувати воду для видалення листяних відкладень та пилу з сонячних панелей, але чи знали ви, що вода також може забруднити ваші панелі?? Справа в тому, що вся вода, включаючи дощову, містить мінерали та домішки, про які більшість власників будинків не надто турбуються. Однак ці домішки та мінерали можуть затвердіти над відкладеннями бруду та сміттям, які вже є на ваших сонячних панелях, роблячи їх матовими та прилипаючи до поверхні панелей.

У цьому випадку на допомогу мають прийти професійні клінінгові служби, які відновлять працездатність сонячних панелей. Справа в тому, що очищення цих затверділих відкладень вимагає підйому на дах, щоб видалити їх вручну або за допомогою інструментів, і не всі мають необхідні заходи безпеки та обладнання, щоб зробити це безпечно. Однак регулярне миття панелей зі шланга або щіткою може значно допомогти і запобігти необхідності викликати професійну службу для підтримки панелей в ідеальному стані.

Пташиний послід

Окрім води, інші види рідини, як відомо, важко видалити з панелей. Це пташиний послід. Цей послід найбільш поширений у місцях, де є багато птахів, у районах, над якими птахи мігрують двічі на рік (навесні та восени), а також поблизу пташиних притулків.

Пташиний послід є відомим ворогом вашої сонячної системи, оскільки він може спричинити кілька видів пошкоджень одночасно. Він покриває панелі, роблячи їх менш ефективними. Вони можуть пошкодити захисне покриття на відкритих металевих частинах панелей (завдяки агресивним хімічним речовинам, які можна знайти в пташиному посліді), викликаючи корозію і можливе проникнення води. Крім того, деякі дрібні птахи можуть вирішити гніздитися під вашими панелями, що може призвести до пошкодження електропроводки. У будь-якому випадку, птахи. це велике “ні” для ваших панелей.

Пилок

І, нарешті, пилок. ще один забруднювач, який часто зустрічається на сонячних панелях. Цей тип забруднювача не можна видалити лише водою, оскільки в більшості випадків пилок є жирним або водовідштовхувальним. Часте очищення щіткою та водою, здається, робить свою справу, але будьте обережні, щоб не пошкодити захисне покриття на сонячних панелях. М’яка тканина та деякі м’які пральні засоби можуть допомогти очистити панелі, але будьте обережні та завжди промивайте панелі після використання мила.

часте чищення ваших панелей допоможе запобігти їх пошкодженню та досягти всіх позитивних ефектів від використання нових (і чистих) сонячних панелей. Регулярне видалення пилу, пилку, пташиного посліду та листя також захистить ваші панелі на довший період часу, оскільки брудні ділянки не виробляють електроенергію, можуть перегріватися і навіть перегорати. Регулярно очищаючи сонячні панелі, ви забезпечуєте максимальну продуктивність кожної сонячної панелі, меншу кількість візитів до сонячних компаній та менше витрат на професійні клінінгові компанії.

Ефекти очищення сонячних панелей

Отже, збільшення продуктивності ваших панелей є однією з найпоширеніших переваг, які ви можете побачити, коли тримаєте панелі в чистоті. Професійні очищувачі коштують дорого, тому інвестиції в просту м’яку щітку та деякі інструменти для чищення з низькою потужністю очищення (про мийки під тиском не може бути й мови) надзвичайно допоможуть вам.

Сонячні панелі, які підтримуються в чистоті, можуть виробляти принаймні на 5% більше енергії, ніж ті, які не підтримуються в чистоті. Фактично, ваші панелі можуть втрачати до 5% своєї ефективності щоквартально, і ця тенденція продовжується до тих пір, поки панель не втратить близько ⅓ своєї загальної вихідної потужності. або близько 35% від неї. Все це може призвести до втрати до 20% вихідної потужності щороку, тому переконайтеся, що на ваших панелях немає пташиного посліду та листя.

Крім збільшення виробництва електроенергії, додаткове очищення також допоможе вашим панелям прослужити набагато довше. Панелі, які забруднені, навіть частково, будуть перегріватися, особливо сонячні елементи, які покриті брудом. Це може призвести до того, що вони вигорятимуть і служитимуть менше, ніж передбачено гарантією. зазвичай 20-30 років. Накопичення бруду не тільки шкодить їх виробництву та довговічності, але й приваблює птахів та шкідників.

Варіанти очищення сонячних панелей

Щоб запобігти цим пошкодженням, важливо принаймні очищати сонячні панелі (!) один раз на рік. Це збереже їх у первозданному стані і гарантує, що ви отримаєте саме те, за що заплатили. багато сонячної енергії та менше накопичення забруднюючих речовин. Як правило, щоразу, коли ви вважаєте за потрібне почистити водостічні труби, почистіть також і панелі.

Очищення сонячних панелей своїми руками

Отже, якщо припустити, що ви чистите водостоки раз на рік і восени, це ідеальний час для очищення сонячних панелей. Якщо ви хочете зробити це самостійно, вам знадобиться шланг для води, щітка (м’яка) та м’яка ганчірка. Ви також можете використовувати мильну воду, особливо в місцях, схильних до пилку та пташиного посліду.

Почніть з поливання панелей водою зі шланга, але уникайте потрапляння бризок води на нижню сторону. Ви також повинні розглянути можливість зробити це рано вранці або через годину після заходу сонця, щоб запобігти появі тріщин від потрапляння холодної води на гарячу поверхню панелей. Носіння страхувального ременя також є обов’язковим, навіть якщо дах сильно нахилений, оскільки обережність ніколи не буває зайвою.

Після цього за допомогою щітки або ганчірки видаліть бруд, який міг прилипнути до поверхні панелі. Це зробить сонячні панелі чистими, навіть від бруду та маслянистих плям, які ви не завжди можете побачити. Це покращить продуктивність сонячної панелі. Після завершення роботи слід знову скористатися садовим шлангом, щоб видалити залишки мила та будь-які частинки, що відірвалися під час миття.

Поради щодо безпеки

Завжди слід дотримуватися обережності та носити запобіжний пояс. Це гарантує, що ви не посковзнетеся і не впадете. Ніколи не забувайте, що дах нахилений, і мильна вода може стати дуже слизькою, не мати відношення до поверхні або краплями на ній. Завжди носіть захисне взуття і ніколи не наступайте на самі панелі. вони можуть бути дуже слизькими, що може призвести до падіння, і навіть тріснути під власною вагою.

Професійні засоби для чищення сонячних панелей,

З іншого боку, ви завжди можете звернутися до професійних клінінгових служб. Вони прийдуть, оцінять рівень накопичення бруду і тип бруду, і зможуть використовувати професійні (і делікатні) інструменти для чищення сонячних панелей, яких у вас може не бути або ви не знаєте, як ними правильно користуватися. Однак вам доведеться заплатити, залежно від розміру системи, легкості доступу та кількості накопиченого бруду

Коли потрібно звертатися за чищенням?

Ви не повинні викликати клінінгові служби щоразу, коли чистите панелі. Загалом, одного разу на рік буде достатньо, особливо якщо у вашій місцевості багато пилку або пташиного посліду на самих панелях. Накопичення пилу можна видалити легше, і ви зможете подбати про це самостійно. Майте на увазі, що очікування дощу, який змиє бруд, не позбавить вас від нього повністю. насправді, експерименти показують, що регулярне очищення панелей забезпечить вам більший вихід енергії, ніж коли-небудь міг би зробити дощ.

Автоматичні очищувачі сонячних панелей

Як спроба зменшити витрати на очищення, особливо при накопиченні пилу на сонячних фермах, автоматизовані очищувачі сонячних панелей чистять замість вас або робітників м’якою тканиною. Ці очищувачі автоматизовані, можуть бути дуже дбайливими до поверхні панелей і використовувати суміш щіток і води для видалення більшої частини бруду. Існують навіть програмні рішення, які можуть відстежувати вихідну потужність ваших сонячних панелей та інформувати вас, коли може настати час їх очищення. Деякі професіонали з очищення використовують такі рішення.

Витрати на очищення сонячних панелей

Оскільки існує багато способів очищення сонячних панелей, варто порівняти ціни на них. Ми вже згадували про очищення своїми руками, звернення за допомогою до професіоналів та використання автоматичних очищувачів. Розглянемо цінову політику:

Очищення своїми руками 0.00. найкращий варіант, тільки якщо ваш дах доступний, і ви не боїтеся висоти
Професійне очищення 140-180 за чистку
Автоматичні очищувачі 1,500-3,000. одноразова покупка, можна використовувати багаторазово

Як часто слід чистити сонячні панелі?

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Стандарти сонячної енергетики щодо того, коли сонячні панелі потребують очищення, відрізняються в різних штатах і регіонах. Однак, їх слід чистити ЩОНАЙМЕНШЕ раз на рік. Однак є деякі фактори, які ви повинні враховувати, і які можуть сказати, що вам потрібно чистити панелі частіше. До них відносяться:

 • Розташування сонячних панелей,
 • Проектування системи,
 • Кут установки,
 • Розмір сонячних панелей,
 • Кількість сонячних панелей,
 • Типи бруду, які зазвичай зустрічаються у вашій місцевості, і
 • Місцева погода.

Місцезнаходження

Місце розташування є єдиним найбільш важливим фактором, що впливає на частоту очищення сонячних панелей. На розташування впливатимуть специфічні забруднювачі, пилок, схеми міграції та розселення птахів, близькість водойм та еродованих ділянок ґрунту (пустелі). Давайте розглянемо їх більш детально:

Забруднені території

Забруднені райони. це будь-які райони, де є заводи, теплові електростанції, автомагістралі, аеропорти і т.д. Ці зони відомі підвищеною концентрацією пилу, мікро- та нанопластикових частинок та їх концентрацією. Крім того, на ваших сонячних панелях може накопичуватися більше масляних плям, які можуть закріплювати всі інші типи забруднювачів і унеможливлювати очищення лише водою.

Лісисті райони

Густо лісисті райони мають перевагу фільтрації повітря, коли воно проходить через них, щоб видалити або зменшити інші типи забруднювачів, зокрема, пил і будь-які частинки. Однак лісисті райони також схильні до утворення більшої кількості пилку, який може прилипати до поверхні вашої сонячної панелі. Сонячна промисловість також зазначає, що райони з великою кількістю листяних дерев створюють проблему опалого листя, що покриває ваші панелі.

Пустелі

Пустелі та будь-які райони з еродованим або еродованим ґрунтом також можуть створювати значні проблеми для сонячних панелей. Ці райони відомі високою концентрацією пилу і сильним накопиченням пилу на самих панелях. У цих районах сонячні панелі потребують очищення частіше, ніж раз на рік. Одна піщана або пилова буря може легко знизити ефективність ваших панелей на 35%. це означає, що ви повинні чистити їх кожного разу, коли є буря.

Конструкція системи

Конструкція вашої системи також може впливати на те, як часто вам слід чистити панелі. Всі забруднювачі, що знижують ефективність, можна видалити або ускладнити їх прилипання до панелей за допомогою мікроструктури на поверхні панелей, видалити за допомогою безводної вібрації або діапазону установки.

Кут установки

Кут установки тут, на жаль, фіксований і зазвичай прив’язаний до кількості градусів широти. Це означає, що якщо ви живете на 45 градусів північної широти, саме такий нахил повинні мати ваші панелі. Більший нахил означає, що більше пилу буде здуватися або змиватися природним шляхом, що робить очищення панелей набагато рідшим. Однак, чим ближче до плоских панелей, тим складніше їх чистити, і тим більше буде відкладень.

Розмір/кількість панелей

Розмір сонячних панелей може зробити їх більш вразливими до певних забруднювачів, таких як пил, оскільки менші панелі означають, що менші вершини можуть утворювати і очищати їх для вас. Аналогічно, чим більше у вас сонячних панелей, тим рідше вам доведеться їх чистити, оскільки більша кількість панелей повинна виробляти більше енергії, ніж вам дійсно потрібно. до 10% в деяких конфігураціях системи.

Типи бруду

Тип бруду, що осідає на панелях, також може вплинути на те, як часто ви повинні їх чистити. Не всі види бруду однаково зменшують світло, яке проходить через цей брудний шар. Загалом, чим більші частинки, тим гірше, і те ж саме стосується кольору самих частинок. чим вони темніші (вихлопні гази автомобілів, літаків або заводів), тим більше світла вони поглинають, що змушує вас частіше чистити сонячні панелі.

Погода

Погодні умови можуть допомогти і зробити прибирання за вас. А саме, кожен дощ буде видаляти частину бруду з ваших панелей. Якщо у вас дощ йде кожні кілька днів або навіть раз на два тижні, чистити панелі потрібно буде лише раз на рік. З іншого боку, в районах з рясними снігопадами вам доведеться чистити панелі частіше. цього разу, щоб видалити сніг.

Періодичність між ретельними чистками

Не існує ідеального часу або тривалості між сеансами очищення ваших панелей. Насправді, вам потрібно спостерігати за ними, щоб переконатися, що вони можуть залишатися достатньо чистими. Загалом, чищення панелей раз на рік є обов’язковим, в той час як частіше, ніж раз на рік, слід робити тільки в разі потреби. Пустельні райони та сільськогосподарські території також є зонами, де панелі слід чистити більш регулярно.

Поширені запитання

Як зробити сонячні панелі ефективними на 100%??

Ефективність сонячних панелей досягає 22% при використанні найсучасніших технологій, доступних сьогодні. Щоб змусити їх використовувати 100% потужності, потрібно зробити кілька речей:

Переконайтеся, що ваші сонячні панелі звернені на південь, 2. Переконайтеся, що вони правильно нахилені, 3. Обов’язково регулярно чистіть сонячні панелі, 4. Очищення сонячних панелей слід проводити за допомогою спеціалізованого (але доступного за ціною) обладнання, 5. Обов’язково інвестуйте в якісний інвертор живлення.

Якщо є можливість, інвестуйте в CPV (концентровану фотоелектричну енергію), щоб отримати більшу ефективність.

Чи можуть сонячні панелі самоочищатися?

У більшості випадків сонячні панелі самоочищаються. Це означає, що завдяки їх гладкій поверхні та нахилу, будь-який вітер або дощ зможе видалити більшу частину опалого листя, сміття та пилу. Однак вам також потрібно буде час від часу чистити сонячні панелі. особливо тому, що сміття може накопичуватися. Очищення сонячних панелей є простим і займає дуже мало часу. Це слід робити двічі на рік.

Чи можна чистити сонячні панелі без води?

Так, очищення сонячних панелей без води можливе. Вам знадобиться м’яка широка щітка, трохи часу і терпіння. Деякі люди також використовують повітродувки для листя, але це не завжди доцільно, особливо тому, що несправні повітродувки можуть видувати шматочки металу або пластику на високих швидкостях.

Як часто слід чистити сонячні панелі?

Очищення сонячних панелей залежить від того, в якій місцевості ви живете. Якщо ви живете в пустелі або запиленій місцевості, часте чищення сонячних панелей дозволить видалити з них пилові відкладення. З іншого боку, якщо ви живете в місцевості з низьким рівнем пилу і великою кількістю дощів, можливо, вам доведеться чистити панелі лише один або два рази на рік.

Висновок

Ваші панелі потрібно чистити лише один раз на рік. І хоча один раз на рік є золотим стандартом, в деяких місцях слід чистити їх навіть частіше за допомогою неабразивної губки. Підтримання панелей у чистоті допоможе вам збільшити їхню вихідну потужність і допоможе їм швидше окупитися.

Навчившись чистити сонячні панелі, можна підвищити ефективність сонячних енергетичних систем і знизити витрати на електроенергію для дому. Ось кілька простих кроків для очищення сонячних панелей.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Сонячні панелі стають все більш популярними для задоволення домашніх енергетичних потреб. Поглинаючи сонячне світло, вони створюють струм, який перетворюється на корисну електроенергію. Кількість виробленої електроенергії залежить від поглинання сонячного світла, тому якщо сонячні панелі забруднені, вони не настільки ефективні. або економічно ефективні. як могли б бути.

Загалом, сонячні панелі не потребують особливого очищення та обслуговування в районах, де регулярно випадають опади. Дощ може змити більшу частину бруду та сміття, які можуть перешкоджати сонячним панелям будинку поглинати максимальну кількість сонячного світла. Однак з часом бруд все одно може накопичуватися. Особливо в сухому кліматі або поблизу будівельних чи промислових майданчиків, покладатися на те, що дощ буде підтримувати панелі в чистоті, може бути недостатньо.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

За допомогою декількох легкодоступних інструментів домовласники можуть навчитися безпечно чистити сонячні панелі, щоб підвищити їх ефективність, а також визначити, коли краще звернутися за професійною допомогою для очищення сонячних панелей.

Час, необхідний для виконання: Від 20 хвилин до 1 години Складність: Для початківців Орієнтовна вартість: 40-75 (коли вперше потрібні матеріали)

 • Щітка з м’якої щетини
 • Телескопічна подовжувальна штанга з різьбовим наконечником або гачком
 • Приставна драбина (за бажанням)
 • Каска (якщо використовується подовжувальна драбина)
 • Ремені безпеки (при роботі на даху)
 • Робочі рукавички
 • Переглянути повний список “
 • Садовий шланг
 • Телескопічна шлангова паличка (необов’язково)
 • Губка, скребок або м’яка тканина
 • Відро
 • Оцет (за бажанням)
 • М’яке мило для посуду (необов’язково)

Ми є учасником Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, розробленої для того, щоб забезпечити нам можливість заробляти гроші, посилаючись на Amazon.com та афілійовані сайти.

Перед початком роботи.

Не всі сонячні панелі мають однакові рекомендації щодо технічного обслуговування, тому важливо перевірити інструкції виробника, перш ніж виконувати будь-які роботи з очищення своїми руками. Домовласники також повинні оцінити свою здатність працювати безпечно. Припустимо, що сонячні панелі розташовані занадто високо, щоб до них можна було зручно дотягнутися інструментами, або вони встановлені на крутому чи слизькому місці. У цьому випадку домовласники повинні звернутися за професійною допомогою, щоб уникнути потенційно серйозних травм.

Якщо очищення сонячних панелей своїми руками є можливим, першим кроком є їх відключення. Сонячні панелі є електричним обладнанням, і їх не можна чистити під час роботи. Технічні характеристики виробника пояснять, як переконатися, що електричний струм. як вироблений панеллю, так і той, що надходить у будинок. вимкнений.

Для очищення сонячних панелей можна використовувати стандартні апаратні засоби, але міркування безпеки мають вирішальне значення. Захисна каска, опора для драбини та ремені безпеки рекомендуються для будь-якого домовласника, який планує працювати на даху, а не на землі.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

Поради щодо очищення сонячних панелей

 • Прохолодні дні краще підходять для завершення проекту з очищення сонячних панелей, оскільки вони мінімізують ризик розтріскування скла при висиханні води.
 • Для очищення сонячних панелей не рекомендується використовувати абразивні, надміцні миючі засоби. Невелика кількість м’якого, неабразивного мила, змішаного з однією частиною оцту і вісьмома частинами води, є відмінним домашнім рішенням для очищення скла на сонячних панелях.

Міркування щодо безпеки

 • Перед чищенням сонячні панелі необхідно вимкнути, а нижню сторону не можна торкатися.
 • Найбезпечніше чистити сонячні панелі з землі за допомогою подовжувачів в рукавичках. Однак у будинках з другим або третім поверхом може знадобитися піднятися на дах.
 • Домовласники, які не впевнені у своїй здатності безпечно очистити сонячні панелі, повинні розглянути можливість звернутися до місцевого фахівця з сонячної енергетики, який виконає цю роботу за них.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

КРОК 1: Видаліть пил, бруд або листя м’якою щіткою.

На сонячних панелях накопичується листя, пташиний послід та пил. Незважаючи на те, що дощ змиває частину бруду, він не змиває все, і при випаровуванні калюж може залишати брудні залишки. Для початку процесу очищення сміття слід видаляти м’якою щіткою з м’якою щетиною.

Це можна робити з землі, якщо м’яку щітку прикріпити до телескопічної подовжувальної штанги з різьбовим наконечником або гачком. Деякі стовпи можуть сягати 24 футів. Без достатньо довгої подовжувальної штанги, щоб дістатися до сонячних панелей для чищення, знадобиться подовжувальна драбина. Якщо вам потрібно піднятися на дах, вживайте заходів безпеки, наприклад, одягайте захисну каску та страхувальне спорядження.

Починати з обережного чищення. найкращий спосіб очищення сонячних панелей, тому що якщо на сонячних панелях знаходиться багато матеріалу, негайне змішування сміття з водою може призвести до його розтікання і розмазування. Щітка розбиває і видаляє частину матеріалу, роблячи наступні кроки в процесі очищення більш ефективними. Одягайте робочі рукавички, щоб зберегти руки чистими та безпечними.

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

КРОК 2: Використовуйте садовий шланг для очищення панелей.

Вода є головним гравцем в очищенні сонячних панелей. Після того, як сухе сміття видалено щіткою, садовий шланг може видалити більшу частину бруду, що залишився на сонячних панелях.

Може виникнути спокуса облити сонячні панелі якомога більшою кількістю води, щоб швидко виконати роботу, але очищення під високим тиском, швидше за все, призведе до утворення дрібних тріщин на їхній поверхні. Це знизить ефективність сонячної системи та призведе до майбутніх проблем. Це також може призвести до анулювання існуючих гарантій через недотримання специфікацій виробника щодо обслуговування сонячних панелей. Якщо шланг має насадку високого тиску, її слід зняти перед очищенням сонячних панелей.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

Ключовим моментом цього кроку є ретельне, цілеспрямоване розпилення вздовж кожної сонячної панелі. Якщо садовий шланг не дозволяє достатньо контролювати розпилення, може допомогти телескопічна шлангова паличка. Вони мають більш надійне зчеплення з поверхнею, ніж звичайний шланг.

КРОК 3: Почистіть проблемні місця м’якою щіткою та водою.

Після того, як розпилювач видалить більшу частину бруду, проблемним ділянкам можна приділити додаткову увагу за допомогою губки, скребка або м’якої тканини, зануреної у відро з чистою водою. Найкраще проводити м’яке, цілеспрямоване очищення повторюваними рухами. з певним запасом терпіння, оскільки агресивне чищення може подряпати панелі.

Навіть засоби для чищення, які вважаються “безпечними” для використання на сонячних панелях, можуть бути абразивними. Вода. найкращий очищувач сонячних панелей, особливо якщо вона деіонізована або дистильована. Вода притягує інші хімічні речовини, тому вона більш ефективна для очищення. Якщо деіонізована або дистильована вода недоступна, обробіть воду зі шланга пом’якшувачем води, щоб покращити її очищувальну здатність.

Якщо є застарілі плями, з якими не може впоратися вода, можна посилити очищувальну дію м’якого, ніжного мила для посуду, змішаного з однією частиною оцту до восьми частин води. Однак будь-яке мило слід використовувати економно і з обережністю. Коли мило змивається, воно може залишати залишки, на які в майбутньому налипає бруд, що призводить до появи смуг на сонячних панелях. Це не тільки менш естетично, але й може поставити під загрозу деякі функціональні можливості панелей.

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

КРОК 4: Відстежуйте сонячну потужність вашого будинку, щоб виміряти вплив очищення.

Оскільки сонячні панелі виробляють корисну енергію, вловлюючи сонячне світло, збільшення кількості сонячного світла збільшує їхню сонячну продуктивність, або кількість енергії, яку вони виробляють. Ось чому сонячні панелі найчастіше встановлюють у сонячних місцях. Залежно від особливостей сонячної системи, її розташування та факторів навколишнього середовища, сонячні панелі розраховані на сонячну потужність в межах певного діапазону ват.

За нормальних умов експлуатації коливання відбуваються в межах прогнозованого діапазону. Коли сонячні панелі забруднені, вони виробляють енергію на нижньому кінці діапазону. З меншою потужністю сонячних панелей домовласники покладаються на енергію від додаткового постачальника, що призводить до збільшення рахунків за електроенергію та збільшення терміну окупності сонячних панелей.

Щоб визначити, наскільки сильно впливає очищення сонячних панелей, власники будинків повинні переглянути свої рахунки за електроенергію до і після очищення. Чисті сонячні панелі матимуть нижчі витрати на електроенергію, оскільки вони забезпечують максимальну експозицію та вищу сонячну потужність.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

КРОК 5: Зверніться до фахівця з сонячних панелей для комплексного очищення та обслуговування.

Якщо очищення сонячних панелей здається більш небезпечним, ніж корисним, звернення до професіонала є практичним рішенням для підвищення сонячної потужності. Незважаючи на те, що сонячні панелі не потребують постійного очищення, видалення нальоту є частиною їх технічного обслуговування. Знайти професіонала з очищення сонячних панелей найкраще в умовах, які занадто складні, щоб впоратися з ними за допомогою садового шланга та губки.

Сонячні панелі не можна використовувати під час очищення. Якщо ви наймаєте професійні служби, вони можуть відключити електрику і провести прибирання, що заспокоїть домовласників і дасть їм впевненість у тому, що їхня система не буде пошкоджена через електричні помилки.

Щоб отримати максимальну віддачу від професійного очищення сонячних панелей, домовласники можуть розпочати імітацію процесу очищення. Вони можуть прибрати листя або велике сміття, щоб отримати уявлення про конкретні проблеми з прибиранням, які необхідно вирішити.

Оскільки сонячні панелі часто встановлюються на дахах або на високих ділянках, очищення сонячних панелей вимагає ретельної уваги до безпеки. Без професійних послуг слід чистити лише ті сонячні панелі, до яких є легкий та безпечний доступ.

Очищення сонячних панелей

Сонячні панелі працюють, перетворюючи сонячне світло в електрику. Якщо на поверхню панелі потрапляє бруд, листя, екскременти тварин або сміття, це може негативно вплинути на її ефективність.

Очищення є невід’ємною частиною будь-якого процесу технічного обслуговування. особливо для машин і пристроїв, які піддаються впливу зовнішніх факторів, таких як погода, зміна температури, пил, листя. і забруднення.

Сонячні панелі є чудовим прикладом того, що для забезпечення їх максимальної ефективності та довготривалого використання необхідне регулярне та належне очищення.

Географічне розташування та навколишні елементи є двома найбільшими факторами, які забруднюють та впливають на систему.

Хоча сильний дощ може допомогти очистити ваші сонячні панелі від сміття та інших забруднювачів, він все одно не може замінити належного способу очищення вашої сонячної системи.

Навіщо чистити сонячні панелі?

Сонячні панелі працюють, перетворюючи сонячне світло в електрику. Якщо на її поверхню потрапляє бруд, листя, екскременти тварин або сміття, це негативно впливає на її ефективність. Коли пил, пісок або будь-які дрібні частинки накопичуються і покривають поверхню сонячної панелі, сонячній панелі буде важко поглинати максимальну кількість сонячного світла, яку вона може зібрати, що призведе до зменшення виробництва енергії. Ось чому дуже важливо знайти спосіб зберегти панелі вільними або, принаймні, мінімізувати вплив будь-якого з цих осадів/зовнішніх факторів.

Крім того, якщо є дерева або що-небудь, що може закрити частину сонячної панелі, очікуйте падіння або зниження середньої продуктивності панелі. Це пов’язано з тим, що затінена частина сонячної панелі не може отримувати стільки сонячного світла, скільки її відкриті частини. Вирішити цю проблему досить просто. Переконайтеся, що ви розміщуєте панелі подалі від дерев або високих конструкцій, які можуть їх закривати. І якщо це роблять професійні інсталятори, це не повинно бути проблемою взагалі.

Скільки разів слід чистити сонячні панелі?

Кількість разів на рік, коли вам потрібно чистити сонячні панелі, залежить від того, де ви живете і скільки бруду та сміття накопичується на панелях за певний період часу. Загалом, рекомендується чистити сонячні панелі не рідше одного разу на рік. Однак, якщо ви живете в місці, де багато пилу або забруднення, можливо, вам доведеться чистити сонячні панелі частіше, ніж раз на рік.

Регулярне і правильне очищення забезпечує максимальну ефективність сонячних панелей і в той же час є одним із способів допомогти пристрою досягти максимально можливого терміну служби.

Природний генератор. один з найбільш надійних брендів сонячних генераторів в країні, пропонує кілька варіантів сонячних панелей, таких як Power Panel та Powerhouse Power Addition.

Ці сонячні панелі призначені для роботи з лінійкою сонячних генераторів Nature’s Generator. Вони легко чистяться і можуть бути встановлені своїми руками, але в той же час, якщо вам потрібна професійна допомога, вони будуть більш ніж раді допомогти вам.

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Як почистити сонячну панель

Нижче наведені кроки, які ви можете виконати, щоб очистити сонячні панелі та підтримувати їхню роботу з максимальною ефективністю.

Безпека завжди є головним пріоритетом, тому перед початком роботи переконайтеся, що ви вимкнули живлення вашої системи, щоб уникнути можливого ураження електричним струмом.

Найкращий час для очищення сонячних панелей. рано вранці, пізно вдень або рано ввечері. Чищення в середині дня. не найкраща ідея, оскільки це зазвичай найспекотніший час доби, коли панелі також нагріваються, і вода може швидко випаровуватися, залишаючи після себе небажані водяні плями.

Для самостійного прибирання потрібно використовувати правильні засоби для чищення, щоб досягти хороших результатів і уникнути пошкодження панелей. Щітка з м’якою щетиною, відро з мильною водою, скребок або ганчірка для витирання та шланг з м’якою розпилювальною насадкою. це все, що вам знадобиться.

Використовуючи щітку з м’якою щетиною, обережно почистіть панелі, щоб видалити будь-який вільний бруд, пил або сміття.

Налийте мильну воду на панелі, а потім за допомогою щітки ретельно очистіть панелі. Після цього за допомогою шланга з м’якою розпилювальною насадкою промийте панелі. Почніть з верхньої частини до самого низу.

Після промивання використовуйте скребок або протиральну тканину, щоб видалити надлишки води з панелей і запобігти утворенню водяних плям на поверхні.

Дотримання наведених вище кроків збереже ваші сонячні панелі в ідеальній формі і в той же час допоможе вам заощадити гроші, оскільки чисті панелі генерують більше енергії, ніж брудні.

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Чи варто наймати професійного чистильника сонячних панелей?

Сонячні панелі потребують регулярного очищення для підтримки максимально можливого рівня ефективності. Хоча ви можете зробити процес очищення самостійно, є випадки, коли краще скористатися послугами професійного чистильника сонячних панелей.

Нижче наведено кілька ситуацій, коли настійно рекомендується найняти професійного чистильника сонячних панелей, а не робити це самостійно.

Якщо розташування ваших сонячних панелей важкодоступне, наприклад, вони встановлені на даху, очищення їх самостійно може бути складним завданням і навіть становити певну небезпеку для вас і панелей. У цьому випадку краще скористатися послугами професійного чистильника сонячних панелей, оскільки він матиме інструменти та обладнання, щоб легко та ефективно очистити ваші панелі.

Послід птахів і кажанів може бути надзвичайно важко видалити з панелей, особливо якщо він був там протягом тривалого часу і висох. Професійні фахівці з очищення сонячних панелей точно знають, що робити, які інструменти та миючі засоби використовувати, щоб позбутися цього бруду, не пошкодивши ваші панелі.

Плями від жорсткої води не лише неприємно вражають око, але й можуть вплинути на ефективність ваших сонячних панелей. Озброєні правильними інструментами, правильним миючим засобом та багаторічним досвідом, професійні чистильники сонячних панелей можуть позбутися цієї проблеми в одну мить. Вони також можуть поділитися порадами, як запобігти утворенню плям від жорсткої води в майбутньому.

Не у всіх є час або через напружений графік багато людей забувають про речі, які можуть включати в себе останній раз, коли вони чистили свої сонячні панелі. Якщо ваші сонячні панелі не чистилися протягом тривалого періоду часу, настійно рекомендуємо просто доручити цю роботу професіоналам. Ретельне очищення найкраще виконувати фахівцям з досвідом, оскільки вони вже знають всі кроки, які потрібно зробити, щоб ваші сонячні панелі знову працювали на повну потужність після очищення.

Коли ви наймаєте професійного чистильника сонячних панелей, він не тільки ретельно очистить ваші сонячні панелі. Вони також перевірять їх на наявність можливих пошкоджень або потенційних проблем, щоб їх можна було вирішити відразу, а не чекати, поки вони стануть більшою проблемою в майбутньому. Чисті та повністю функціонуючі сонячні панелі зможуть виробляти більше енергії, ніж брудні, що дозволить вам заощадити на витратах на електроенергію.

Регулярне очищення сонячних панелей необхідне, якщо ви хочете досягти повного потенціалу ваших сонячних панелей і насолоджуватися максимальною економією енергії. Вам потрібно чистити систему принаймні раз на рік, а може знадобитися і частіше, залежно від місця проживання та впливу забруднюючих речовин та інших навколишніх елементів. Хоча можна очистити панелі самостійно, важливо розуміти, що існують також ситуації, коли краще просто найняти професійних чистильників, щоб уникнути можливого пошкодження ваших панелей.

Ми хочемо віддати належне там, де це потрібно. Професійний письменник, Енн Метью, надала дослідження та контент для цього блогу під назвою: Очищення сонячних панелей Дякуємо, Енн, за ваш внесок!

Очищення сонячних панелей

Коли ви обираєте Helios для проведення професійного очищення сонячних панелей, ви будете впевнені, що ваші панелі очищаються провідними британськими експертами з очищення сонячних панелей.

Helios використовує тільки найкраще в світі обладнання для очищення ваших сонячних панелей і пишається тим, що використовує провідного на ринку спеціалізованого робота для очищення сонячних панелей SolarCleano.

Робот SolarCleano дозволяє Helios ретельно очищати до 4 000 панелей на день безпечним та ефективним способом, а це означає, що ви отримаєте найкращий на ринку рівень обслуговування та ціни, обравши Helios для очищення ваших сонячних панелей.

Після того, як ми очистимо ваші панелі, Helios надасть вам письмовий звіт, включаючи фотографії, про стан вашої сонячної батареї протягом семи календарних днів разом з будь-якими спостереженнями та рекомендаціями щодо майбутнього очищення та / або обслуговування вашої фотоелектричної системи.

Наші поширені запитання

чистка, сонячних, панель, денвері, професійне, очищення

Вода

Вода, яку Helios використовує на ваших панелях, подається нашою системою очищеної води з регульованою температурою, що дозволяє нам адаптувати температуру води, яку ми використовуємо на ваших панелях, в межах 15° від конкретної погодинної температури ваших сонячних панелей.

Це життєво важливо, щоб не анулювати гарантії на багато марок сонячних панелей, в яких зазначено, що очищення слід проводити рано вранці або пізно ввечері, щоб уникнути теплового удару від стиснення скла або рами ваших панелей при попаданні на них холодної води.

Тепловий удар може призвести до розтріскування панелей, тим самим анулюючи гарантії та створюючи додаткові ризики для здоров’я та безпеки.

Під час нещодавнього дослідження Helios на панелях, які перебували при температурі 67°C, при температурі водопровідної води 18°C, було зафіксовано розтріскування під час зйомки тесту.

Перевірте звіт про очищення вашого поточного постачальника та його методику, щоб переконатися, чи правильно він очищав ваші панелі. Чи не анулювали вони ваші важливі гарантії?

Якщо ваш поточний постачальник послуг з очищення сонячних панелей не надає цю важливу послугу, зателефонуйте Helios сьогодні і дізнайтеся, як збільшити термін служби вашої сонячної системи.

Залишити відповідь