Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку. Сонячна система для дому

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Відмова від відповідальності за рекламу: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробляти партнерську комісію.

Сонячні панелі зменшують викиди вуглекислого газу та збільшують економію енергії. але чи знаєте ви, що вони також можуть збільшити ринкову вартість вашого будинку ? Наш посібник пояснює, як це зробити, а також надає поради щодо максимізації вашої доданої вартості за допомогою якісної системи від провідної сонячної компанії.

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Надає власні монокристалічні сонячні панелі

Доступний у 23 штатах 25-річна гарантія на виріб, роботу та інвертор Гарантія захисту електроживлення

25-річна гарантія на якість виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступна у 20 штатах

Як сонячні панелі збільшують вартість будинку?

Більшість власників будинків знають, що сонячні панелі зменшують витрати на електроенергію та викиди вуглецю. Ці довгострокові заощадження допомагають підвищити вартість вашого будинку. За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), вартість вашого будинку збільшується на 20 на кожен 1 долар, який ви заощаджуєте на рахунках за електроенергію. Наприклад, якщо ваша сонячна енергетична система економить 700 доларів на рік, вартість вашого будинку збільшується на 14 000. Агенти з нерухомості та оцінювачі житла виявили, що це також збільшує вашу ринкову вартість при продажу житла. Звіт Zillow про тенденції на ринку житла за 2021 рік показав, що 67% покупців житла вважають енергоефективність “дуже або надзвичайно важливим” елементом потенційного житла. Покупці будинків готові платити 15 000 доларів і більше за будинок на сонячних батареях. згідно з масштабним дослідженням сонячних будинків, проведеним U.S. Національна лабораторія Лоуренса Берклі Міністерства енергетики США (Лабораторія Берклі). Цей поштовх до енергоефективних будинків призводить до збільшення продажів будинків для продавців. Потенційні покупці витратять на 4.На 1% більше за будинок на сонячних батареях. або близько 9 274. Ці підвищені вартості перепродажу навіть вищі на певних ринках житла. У Нью-Йорку. наприклад, покупці заплатять додаткові 23 989 за сонячний будинок порівняно з аналогічними будинками.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячних будинків

Встановлення сонячної системи не завжди гарантує збільшення вартості будинку. Кілька факторів впливають на вартість вашої нерухомості. такі як ваше місцезнаходження, тарифи на електроенергію. та сонячна система. Ми обговоримо їх більш детально нижче.

Місцеві тарифи на електроенергію

Сонячна енергетика найбільш ефективна в районах з високими тарифами на електроенергію. де виробництво власної енергії знизить ваші щомісячні рахунки за електроенергію. США.S. Управління енергетичної інформації (EIA) виявило, що середній рахунок за житлово-комунальні послуги становить 117.46 на місяць. Якщо ваш щомісячний рахунок за електроенергію значно нижчий за цей показник, можливо, ви не заощадите, перейшовши на сонячну енергію. Такі штати, як Каліфорнія. Коннектикут, Техас і Нью-Йорк мають вищі за середні тарифи на електроенергію.

Сонячний ринок

 • Каліфорнія
 • Техас
 • Флорида
 • Північна Кароліна
 • Арізона
 • Невада
 • Джорджія
 • Нью-Джерсі
 • Вірджинія
 • Массачусетс

Мешканці штатів з незначним або відсутнім зростанням ринку сонячної енергетики можуть не отримати вигоду від зростання ринкової вартості сонячної енергетики.

Власність на сонячні панелі

Якщо ви плануєте продати свій будинок після встановлення сонячних панелей. важливо вибрати правильний варіант фінансування. Ви повинні юридично володіти системою сонячних панелей, щоб включити її до продажу вашого будинку. Право власності також необхідне для використання наявних сонячних стимулів та зменшення витрат на сонячні панелі. Тільки власники будинків, які купують свої системи безпосередньо або беруть кредит, є власниками своїх панелей.

Інші варіанти фінансування ускладнюють продаж сонячних будинків. Якщо ви обираєте сонячну оренду. ваш постачальник сонячної енергії залишиться законним власником системи. Щоб продати будинок, ви повинні викупити право оренди або передати його новому власнику. Залежно від того, скільки часу залишилося до закінчення терміну оренди, це може вимагати значних виплат. Згодом покупець може розпочати новий договір оренди з сонячною компанією.

Ви також можете передати право оренди новому власнику. дозволяючи їм взяти на себе решту часу, що залишився за вашим контрактом. Це не вимагає значних платежів від жодної зі сторін, але новий власник будинку повинен відповідати кваліфікаційним вимогам, щоб стати новим власником договору оренди, включаючи перевірку кредитоспроможності. Передача права оренди може сповільнити процес продажу, якщо ви не можете знайти покупця, який відповідає умовам оренди сонячної компанії.

Стан сонячної системи

Будинки з сучасними сонячними системами мають вищу вартість, ніж будинки із застарілими системами. Сонячні системи зазвичай служать від 25 до 35 років, тому будинок з 15-річною системою може забезпечити ще лише 10-20 років служби. Майте це на увазі, якщо ви плануєте продати будинок із сонячною системою старше 10 років.

Домовласники повинні обслуговувати та підтримувати свої системи, щоб максимізувати потенційний продаж будинку. Високоякісні сонячні панелі зазвичай мають довшу гарантію, ніж недорогі панелі.

Гарантії виробників покривають будь-які дефекти або проблеми з панелями, в той час як гарантії якості поширюються на помилки при встановленні. Використовуйте ці гарантії для проведення будь-яких необхідних ремонтів та модернізацій, щоб підтримувати вашу систему в ідеальному стані. Додаткове покриття, таке як гарантія виробництва електроенергії, захищає вихідну потужність ваших панелей та виробництво електроенергії протягом усього терміну дії вашої гарантії.

Якщо ви розглядаєте можливість придбання будинку з системою сонячних панелей. перегляньте всю документацію системи, включаючи записи про технічне обслуговування та гарантійне покриття. Ці дані також повинні включати будь-які заміни або модернізації, виконані під час володіння. Якщо ви плануєте продати свій будинок на сонячних батареях. підтримувати її в ідеальному стані.

Як сонячні панелі впливають на мій податок на нерухомість?

Встановлення сонячної системи збільшує вартість вашого майна. то ваші податки на нерухомість також збільшаться. Однак у 36 штатах є закони, які звільняють власників сонячних панелей від сплати підвищених податків на нерухомість. Ці закони варіюються від штату до штату і відрізняються за сумою. У той час як деякі штати пропонують 100% звільнення, інші обмежують звільнення певною кількістю років. Перевірте місцеві законодавчі органи штату на наявність законів про пільги у вашому регіоні.

Максимізація інвестицій у сонячні панелі

Вибір найкращої сонячної технології підвищує вартість вашої нерухомості та потенційну ціну продажу. Розгляньте можливість інвестування у високоякісну систему з максимально ефективними сонячними панелями. Наступні сонячні програми та модернізації можуть допомогти зменшити ваші початкові витрати, одночасно приносячи максимальну віддачу від інвестицій.

Сонячні стимули, кредити та знижки

Сонячні стимули на федеральному, державному та місцевому рівнях можуть знизити вартість вашої системи. Наприклад, федеральний податковий кредит на сонячну енергію забезпечує зниження податку в розмірі 30% від ваших витрат на встановлення. Перевірте наявність державних та місцевих стимулів у вашому регіоні на Базі даних державних стимулів для відновлюваних джерел енергії та енергоефективності (DSIRE). Ви також можете знайти знижки для конкретних міст та комунальних підприємств.

Облік споживання

Більшість якісних сонячних систем виробляють більше енергії, ніж потрібно вашому будинку. Програми мережевого обліку дозволяють власникам будинків продавати надлишок енергії назад у мережу, щоб отримати кредит на оплату рахунків за комунальні послуги або щорічні виплати. Програми мережевого обліку відрізняються по всій країні і можуть впроваджуватися на державному рівні або конкретною комунальною компанією. Перевірте Базу даних державного стимулювання ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE) на наявність програм у вашому регіоні.

Сонячні батареї

Якщо у вашому регіоні мережевий облік недоступний або ви бажаєте зберігати надлишок енергії для власного використання, ви можете встановити сонячну батарею. Ви можете використовувати цю енергію під час відключень електроенергії, у дні з низьким рівнем сонячного світла або вночі. Домовласники, які хочуть жити автономно, не маючи жодних зв’язків з комунальною компанією, можуть використовувати сонячні батареї для забезпечення своїх будинків електроенергією. Якщо ви вирішите залишатися в мережі, сонячні батареї можуть компенсувати періоди високих тарифів на електроенергію. Збільшення економії енергії.

Наша рекомендація

Встановлення системи сонячних панелей пропонує довгострокову екологічно чисту енергію та підвищує вартість вашої нерухомості. Наскільки збільшиться вартість вашого будинку, залежить від вашого місця розташування, місцевої політики та тарифів на електроенергію. але більшість власників будинків бачать значний приріст від переходу на сонячну енергію. Домовласники, які хочуть продати будинок, що працює на сонячній енергії, повинні підтримувати систему в актуальному стані. Покупці, зацікавлені в сонячному будинку, повинні переконатися, що система знаходиться в робочому стані і доступна для передачі права власності.

Якщо ви плануєте встановити сонячну систему у своєму будинку, ми рекомендуємо отримати пропозиції щонайменше від трьох компаній, щоб знайти найкраще обладнання та варіанти фінансування.

Як працює сонячна енергія на будинку? Відповіді на ваші запитання

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Як працює сонячна енергія? Просте пояснення полягає в тому, що сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, яку можна використовувати негайно або зберігати в акумуляторах.

Сонце, по суті, забезпечує нескінченне постачання енергії. Насправді, з тією кількістю сонячного світла, яка потрапляє на землю за 90 хвилин, ми могли б забезпечувати весь світ електроенергією протягом року. все, що нам потрібно зробити, це вловити її!

Ось тут і з’являються сонячні панелі.

Як сонячні панелі живлять будинок

Сонячна енергія має багато застосувань. від живлення калькуляторів і автомобілів до цілих громад. Воно навіть живить космічні станції, такі як космічний телескоп Вебб.

Але більшість людей стурбовані тим, як сонячні панелі можуть забезпечити електроенергією їхній будинок і зменшити рахунки за електроенергію.

Ось покроковий огляд того, як працює домашня сонячна електростанція:

 • Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, електричний заряд створюється завдяки фотоелектричному ефекту або PV-ефекту (детальніше про це нижче)
 • Сонячна панель подає цей електричний заряд в інвертори, які перетворюють його з постійного струму (DC) в електрику змінного струму (AC)
 • Електроенергія змінного струму проходить через вашу електричну панель і розподіляється по всьому будинку. так само, як енергія з електромережі
 • Надлишок сонячної енергії зберігається в акумуляторах або подається в мережу для живлення локальних систем (наприклад, будинку вашого сусіда)!)
 • За допомогою мережевого обліку власники сонячних панелей отримують кредит за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу, щоб компенсувати енергію, яку вони беруть з мережі, коли їхні панелі не виробляють
 • Завдяки акумуляторним батареям власники сонячних панелей можуть зберігати надлишок виробленої енергії для живлення своїх будинків вночі

Тепер, коли ми розглянули основи, давайте розберемо, як працюють сонячні панелі більш детально.

Як працює сонячна енергія? Пояснення фотоелектричного ефекту

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричний струм за допомогою фотоелектричного ефекту, тому їх часто називають фотоелектричними панелями.

Фотоелектричний ефект виникає, коли фотони сонячних променів потрапляють на напівпровідниковий матеріал (зазвичай кремній) в комірці сонячного модуля. Фотони активують електрони, змушуючи їх звільнятися від напівпровідникового матеріалу.

Фотони потрапляють на сонячну панель, викликаючи вивільнення електронів під час фотоелектричного ефекту.

Вільні електрони протікають через сонячні елементи, вниз по дротах уздовж краю панелі і в розподільну коробку у вигляді постійного струму (DC).

Цей струм рухається від сонячної панелі до інвертора, де він перетворюється на альтернативний струм (змінний), який може бути використаний для живлення будинків та будівель.

Як сонячна енергія використовується для живлення вашого будинку?

Більшість домашніх сонячних систем є “мережевими”, тобто сонячна система, домашня електромережа та місцева електромережа з’єднані між собою, як правило, через головний електричний щит.

Підключення цих систем означає, що ви можете живити свій будинок сонячною електроенергією вдень, а вночі. електроенергією з мережі. Це також означає, що ваша сонячна система може передавати надлишок електроенергії в місцеву мережу для живлення навколишніх систем, наприклад, будинку вашого сусіда.

Завдяки нетто-обліку ви отримуєте кредит за надлишок сонячної енергії, який може бути використаний для компенсації електроенергії з мережі, яку ви використовуєте вночі.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю працює подібно до описаного вище процесу, але замість того, щоб подавати надлишкову сонячну енергію в мережу, вона спочатку зберігається в акумуляторах у вашому домі чи гаражі.

Об’єднання сонячної батареї та акумулятора особливо зручне для:

 • Позамережеві сонячні системи
 • Резервне живлення під час відключень електроенергії
 • Території без політики мережевого обліку
 • Живлення вашого будинку на 100% чистою та відновлюваною енергією

Які типи матеріалів використовуються в сонячних панелях?

Найпоширеніші домашні сонячні панелі містять монокристалічні або полікристалічні (також звані мультикристалічними) сонячні елементи.

Обидва типи елементів виробляють електроенергію під впливом сонячного світла, проте між ними є деякі ключові відмінності:

Монокристалічні сонячні елементи Полікристалічні сонячні елементи
Як правило, мають темніший колір, часто чорний або темно-сірий Часто мають темно-синій колір під впливом світла
Краще працює при високих температурах і в тіні Менш ефективні при високих температурах
Як правило, дорожчі Як правило, дешевші

Якщо простір на даху або будівельному майданчику обмежений, перевагу можна віддати більш ефективним монокристалічним панелям, які можуть забезпечити кращу рентабельність інвестицій. В якості альтернативи, дешевші, трохи менш ефективні полікристалічні панелі можуть виконати роботу так само добре, якщо у вас є достатньо місця на даху вашого будинку.

Багато виробників панелей також виготовляють панелі, що містять як моно-, так і полікристалічні пластини для формування сонячних елементів, здатних збирати енергію з більш широкого спектру світла.

Обов’язково поцікавтеся, який тип елементів (“моно- чи полікристалічний”) містить конструкція вашої домашньої сонячної системи, ця відмінність може вплинути на естетичність та економічність вашого проекту.

Як вплив сонця впливає на ефективність сонячних панелей?

Важливо, щоб ваші сонячні панелі отримували хорошу інсоляцію (вплив сонця) протягом дня і не затінювалися деревами або сусідніми перешкодами, наскільки це можливо.

Існує ряд факторів, які впливають на ефективність сонячних панелей. До них відносяться

 • Температура. сонячні панелі найкраще працюють при температурі від 59 до 95 градусів за Фаренгейтом
 • Тип сонячної панелі. ефективність сонячних панелей зазвичай коливається в межах 15-20%, а найкращі панелі досягають 23%.
 • Затінення. сонячні панелі найкраще працюють на відкритому сонці. Навіть часткове затінення може суттєво знизити ефективність панелі
 • Орієнтація та кут нахилу. сонячні панелі працюють найкраще, коли вони спрямовані прямо на сонце і часто нахилені для підвищення ефективності

Інженери сонячної енергетики використовують супутникові знімки, щоб визначити, які панелі та їх розміщення забезпечать оптимальну ефективність сонячних панелей для вашого будинку.

Як працює сонячна енергія Поширені запитання

Як працює домашня сонячна електростанція?

Сонячна енергія працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту. Фотоелектричний ефект полягає в тому, що фотони сонячних променів вибивають електрони з їхніх атомних орбіт і перетворюють їх на електричний струм.

За допомогою фотоелектричних сонячних панелей сонячне світло можна використовувати для живлення всього. від калькуляторів до будинків і космічних станцій.

Як працює сонячна енергія вночі?

Сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії, тому вони не виробляють електроенергію вдень.

Однак домашні сонячні системи зазвичай виробляють надлишкову електроенергію вдень, яку можна зберігати в акумуляторах або відправляти в місцеву мережу в обмін на кредити за чистий облік. Ось як власники сонячних батарей підтримують потужність, коли сонце не світить.

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні?

Так, сонячні панелі все ще виробляють електроенергію в похмурі дні, хоча і не так ефективно, як у сонячні дні. Сонячні панелі можуть вловлювати як пряме, так і непряме світло (світло, що проходить крізь хмари), але в похмуру погоду вони працюють на 10-25% від своєї звичайної ефективності.

Похмурі дні можуть бути корисними, оскільки дощ омиває панелі та підвищує їх загальну ефективність.

З чого зроблені сонячні панелі?

Можливо, ви знаєте, що можуть робити сонячні панелі. перетворювати сонячне світло в енергію, економити гроші, створювати енергетичну незалежність, підвищувати вартість перепродажу вашого будинку. але.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Чи працюють сонячні панелі вночі? Коротка відповідь: ні, сонячні енергетичні системи працюють тільки вдень. Це пов’язано з тим, що енергія від сонячної батареї.

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Однією з найважливіших характеристик сонячної панелі є кількість енергії, яку вона може виробляти. Зрештою, це те, для чого вони були розроблені.

Бактеріальні сонячні батареї можуть збільшити виробництво електроенергії в хмарному небі

У травні 2018 року дослідники з Університету Британської Колумбії відкрили новий спосіб створення сонячних елементів, які включають бактерії. Так, мікроби Але.

Чи має значення температурний коефіцієнт сонячної панелі?

Якщо ви намагаєтеся максимізувати кількість енергії, яку може генерувати ваша система сонячних панелей, то температурний коефіцієнт вашої сонячної панелі.

Останнє оновлення гнучких сонячних батарей для ваших розумних пристроїв

Зі зростанням популярності сонячної енергетики в усьому світі все більше інвестицій спрямовується на розвиток технології сонячних батарей. Мета полягає в тому, щоб.

Чи працюють сонячні панелі менш ефективно при певних температурах?

Легко сплутати теплову та світлову енергію, оскільки ми часто сприймаємо їх у тандемі. Але коли справа доходить до сонячних панелей, то тут.

Космічні сонячні батареї проти сонячних батарей наземного базування. Звичайні сонячні батареї. Чим вони відрізняються?

Ми всі знайомі з домашніми та комерційними сонячними панелями. Їх можна знайти в таких штатах, як Каліфорнія, Нью-Йорк, Массачусетс та інших.

Як сонячні панелі поглинають і зберігають енергію

Сонячна енергія виражається по-різному, в залежності від того, з якими матеріалами вона взаємодіє, а з якими. ні. Сонячні панелі побудовані з матеріалів, які фізично взаємодіють між собою.

Як виробляються сонячні панелі?

Ви знаєте сонячні панелі як футуристичні на вигляд чорні або сині прямокутники, які поглинають сонячне світло і знижують ваші рахунки за електроенергію. Ви навіть можете отримати.

Сонячні теплові панелі з содової банки “зроби сам

Чи схильні ви займатися проектами на задньому дворі? Це те, що вас цікавить? Ось цікавий сонячний проект “зроби сам” (з використанням банок з-під газованої води), який може.

Найкращі портативні сонячні панелі вартістю до 200 доларів

У міру вдосконалення фундаментальної технології, що лежить в основі сонячної енергетики, на ринку з’явилася низка нових споживчих пристроїв. Одним з таких пристроїв стала портативна сонячна панель.

Smappee vs. Розум vs. Порівняння домашніх енергомоніторів CURB

Незалежно від того, прийняли ви рішення перейти на сонячну енергію чи ні, точне знання того, де використовується ваша електроенергія, може допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за рахунок.

Монокристалічні сонячні панелі проти полікристалічних сонячних панелей

Понад шість десятиліть тому вчені з Нью-Джерсі оголосили про свій винахід практичної кремнієвої сонячної панелі. Сонячні панелі пройшли довгий шлях з тих пір.

Як сонячні панелі виробляють електроенергію?

Сонячні панелі містять елементи з напівпровідникового матеріалу, як правило, кремнію, укладені в металеву рамку і загартоване скло. Під впливом сонячного світла фотоелектричні елементи створюють.

Чому відставання погано для сонячної енергетики

Нещодавно закінчився перехід на літній час, і зараз саме та пора року, коли варто замислитися над тим, чому “відступати назад”. погана ідея. На ринку сонячної енергетики з’явився новий напрямок. сонячні зарядні пристрої.

Переносні сонячні електростанції для дому в дорозі

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Сонячні панелі можна знайти не тільки на дахах і сонячних електростанціях. зараз на ринку є безліч портативних сонячних модулів для кемпінгу, автофургонів і готовності до надзвичайних ситуацій. Ви можете придбати сонячні зарядні пристрої з невеликою сонячною панеллю та акумулятором для зарядки пристроїв, більші комплекти, які можуть живити автофургон, та сонячні генератори для резервного живлення під час відключень.

Переносні сонячні системи ідеально підходять, коли доступ до електромережі ускладнений або неможливий. Вони можуть виконувати функцію резервного генератора, але не споживають викопне паливо та не створюють шуму. Давайте розглянемо різні категорії портативних сонячних систем та їх порівняння з масивами на даху.

Ця стаття містить партнерські посилання. Якщо ви купуєте товар за одним із цих посилань, ми отримуємо невелику комісію, яка допомагає фінансувати наш каталог переробки.

Типи портативних сонячних систем

У вас є кілька різних типів портативних сонячних систем на вибір; кожна з них служить різним цілям.

Портативний зарядний пристрій на сонячних батареях

Ці пристрої містять сонячні елементи та акумулятор. Вони часто мають ліхтарик і, можливо, компас, а також можуть заряджатися за допомогою кабелю живлення. На цих сонячних зарядних пристроях є USB-порти для живлення мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Деякі сонячні батареї здатні лише зарядити мобільний телефон кілька разів і починаються приблизно від 30, тоді як інші мають більшу ємність і коштують дорожче.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Портативні комплекти сонячних панелей

Ці установки містять одну або кілька портативних сонячних панелей, акумуляторну батарею та контролер заряду, який регулює процес заряджання акумуляторів. Крім того, багато портативних сонячних панелей включають в себе підставку або раму для підтримки фотоелектричної панелі під ідеальним кутом. Зазвичай сонячні панелі мають високоефективні монокристалічні сонячні елементи, що дозволяють виробляти більше електроенергії на обмеженому просторі в порівнянні з полікристалічними сонячними панелями.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Генератори на сонячних батареях

Як і генератори, що працюють на викопному паливі, генератори на сонячних панелях забезпечують аварійне живлення під час перебоїв в електромережі. В останні роки на ринку з’явилося багато різних моделей, що дає покупцям більше можливостей для отримання енергії під час відключень електроенергії. Іноді сонячні генератори продаються в комплекті з сонячними панелями, а іноді панелі продаються окремо.

Це гарна ідея з’ясувати, які навантаження ви хочете живити, щоб ви могли відповідно підібрати розмір сонячного генератора. Наприклад, вам може знадобитися можливість іноді підключати холодильник, щоб запобігти псуванню продуктів. На жаль, з часом батареї починають трохи деградувати і не можуть утримувати стільки ж енергії, скільки і раніше, тому плануйте відповідно. Деякі сонячні генератори відносно легкі, що робить їх більш портативними.

Ось корисна відеоінструкція, яка допоможе вам знайти правильний сонячний генератор для вас.

Переваги портативних сонячних систем

Розглянемо позитивні сторони сонячних панелей для мобільних додатків.

Менші початкові витрати

На ринку доступні численні набори сонячних батарей, які можна зібрати самостійно, та кемпінгові сонячні панелі. Хоча вони варіюються в ціні від 30 до тисяч доларів, вони зазвичай коштують значно дешевше, ніж сонячна система на даху. Таким чином, це відмінний спосіб для людей почати використовувати сонячну енергію, не вкладаючи 15 000 або більше доларів на сонячні панелі, інвертор і робочу силу. Крім того, оскільки сонячні панелі не прикріплені до даху або не підключені до електричної панелі, вам не знадобляться професійні сонячні інсталятори.

У деяких випадках фінансування доступне через роздрібного продавця. Це допомагає зробити ці продукти доступними для більшої кількості людей, включаючи людей, які не володіють власним житлом, але, ймовірно, існує ймовірність нарахування відсотків.

Портативна сонячна енергія

Ці сонячні продукти часто містять батареї, які можуть заряджатися від сонячної енергії, а іноді і від розетки. Це означає, що у вас буде електрика під час подорожі на човні, в кемпінгу або навіть під час відключення електроенергії. Переносні сонячні пристрої також чудово підходять для забезпечення готовності до стихійних лих, оскільки вони не залежать від електромережі.

В інших випадках живлення від мережі доступне, але може бути дуже дорогим. Наприклад, деякі кемпінги беруть велику плату за електроенергію, і власники автофургонів можуть заощадити гроші, використовуючи портативну сонячну установку, або вони можуть мати більшу гнучкість у виборі місця для паркування, якщо їм не потрібно паркуватись біля електричних розеток.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Недоліки портативних сонячних систем

Хоча вони чудово підходять для отримання енергії в дорозі, ці системи не забезпечують всіх переваг дахової сонячної системи.

Довговічність сонячної системи

Дахові сонячні системи розраховані на 25 і більше років, і на них зазвичай надається довгострокова гарантія. Сонячні панелі зазвичай мають рами та систему кріплення, яка надійно закріплює їх на даху. На відміну від них, переносні сонячні панелі зазвичай підтримуються за допомогою підставки і часто є водонепроникними, але під час сильних дощів можуть виникнути проблеми. Крім того, оскільки вони не прикріплені, сильний вітер може пошкодити систему.

Оскільки вони менш довговічні, портативні сонячні модулі зазвичай мають коротшу гарантію, ніж сонячні системи, встановлені на даху. Наприклад, на сонячну панель Bluetti PV350 надається 2-річна гарантія, а на складну сонячну валізу Renogy на 100 Вт із системою Voyager. 10-річна гарантія.

Може не мати права на податковий кредит на сонячну енергію

Існує федеральний податковий кредит на сонячну енергію, доступний для житлових та комерційних сонячних енергетичних систем. Однак портативні сонячні системи лише зрідка отримують право на податковий кредит на сонячну енергію. Отже, якщо у вас є будинок на колесах, який є основним або додатковим місцем проживання, і ви купуєте для нього портативну сонячну систему, є велика ймовірність того, що ви зможете застосувати податковий кредит.

Незважаючи на те, що існує багато варіантів портативних сонячних електростанцій, вони можуть не бути ідеальним підходом для всіх, і вони служать для інших цілей, ніж домашня система сонячних панелей. Сонячна система на даху або підписка на сонячну енергію в громаді. кращий варіант, якщо ви хочете значно знизити свої домашні рахунки за електроенергію. Якщо вам потрібна аварійна енергія або сонячна електроенергія в дорозі, портативна система є ідеальним рішенням.

Перш ніж купувати систему, проаналізуйте свої енергетичні потреби, а також плюси і мінуси кожного варіанту. Визначте, які електричні навантаження ви будете мати, і переконайтеся, що сонячна батарея зможе живити їх протягом бажаного періоду часу. Якщо ви будете використовувати портативну сонячну систему для кемпінгу або туристичних поїздок, переконайтеся, що вона досить легка, щоб бути зручною.

Обкладинка: MarekPhotoDesign.com. в наявності.саман.com. Ця стаття була вперше опублікована 25 серпня 2022 року.

Сара Лозанова

Сара Лозанова. екологічна журналістка та копірайтерка, працювала консультантом, допомагаючи великим корпораціям стати більш сталими. Вона є авторкою Гуманний дім: прості кроки для сталого зеленого життя, та її досвід у галузі відновлюваної енергетики включає житлові та комерційні сонячні енергетичні установки. Вона викладає курси зеленого бізнесу для аспірантів у Unity College та має ступінь MBA зі сталого менеджменту у Presidio Graduate School.

Категорія продуктів

 • Сонячний інвертор
 • Сонячний інвертор MPPT потужністю 1 кВт-3 кВт серії Solarsun
 • 3.5KW MPPT сонячний інвертор SolarPro Series
 • 5.Сонячний інвертор 5 кВт MPPT серії SolarPro
 • Гібридний сонячний інвертор MPPT потужністю 6 кВт SolarPolo
 • Гібридний сонячний інвертор SolarPolo потужністю 8 кВт
 • 10 кВт-год все в одному. домашня система зберігання енергії сонячної енергії
 • 3-фазний гібридний сонячний інвертор потужністю 10 кВт
 • Портативна електростанція
 • Портативна електростанція LiFePO4 потужністю 500 Вт
 • Портативна електростанція на 1500 Вт LiFePO4
 • Портативна електростанція на 600 Вт LiFePO4
 • Електростанція LiFePO4 потужністю 2000 Вт
 • Електростанція на 1000 Вт LiFePO4
 • Електростанція потужністю 2500 Вт з висувною коробкою
 • Домашня система сонячної енергії
 • Гібридна сонячна домашня система на 6 кВт з акумулятором на 10 кВт-год
 • Трифазна гібридна сонячна домашня система потужністю 10 кВт з акумулятором на 10 кВт-год
 • Гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 12 кВт з функцією зберігання 20 кВт-год
 • Гібридна домашня сонячна електростанція на 18 кВт з функцією зберігання енергії від акумулятора на 30 кВт-год
 • Гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 24 кВт з акумулятором на 40 кВт-год
 • Гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 30 кВт з акумуляторною батареєю на 50 кВт-год
 • 3.Домашня сонячна електростанція потужністю 5 кВт з акумулятором на 5 кВт-год
 • 5.Домашня сонячна електростанція потужністю 5 кВт з акумулятором на 10 кВт-год
 • Сонячні панелі
 • Напівелементна моно сонячна панель на 450 Вт
 • Моно сонячна панель на півкомірки 550 Вт
 • Моно сонячна панель 650 Вт на півкомірки

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

SankoPower виробляє і пропонує сонячні компоненти, такі як сонячні панелі, батареї глибокого циклу, сонячні інвертори та індивідуальні сонячні системи. Як уповноважений постачальник уряду Китаю, ми надаємо світовим клієнтам економічно вигідну та надійну продукцію, а також пропонуємо відмінне післяпродажне обслуговування.Читати далі.

Категорія новин

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

SankoPower пропонує широкий спектр рішень для домашніх систем зберігання енергії: 3.5 КВТ / 5.Автономні домашні системи потужністю 5 кВт, гібридні сонячні домашні системи потужністю 6 кВт / 8 кВт / 10 кВт, однофазні та трифазні гібридні сонячні домашні системи. У разі низького споживання енергії, портативні електростанції SankoPower є ідеальним рішенням і портативними аварійними джерелами живлення для роботи в приміщенні і на відкритому повітрі. Портативне живлення також може заряджати електромобіль (зарядка EV). Читати далі.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Гібридна сонячна домашня система

Домашня система сонячної енергії

Гібридна домашня сонячна електростанція на 6 кВт з акумулятором на 10 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня сонячна електростанція

Трифазна гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 10 кВт з акумулятором на 10 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня сонячна електростанція

Гібридна домашня сонячна електростанція на 12 кВт з акумулятором на 20 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня система сонячної енергії

Гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 18 кВт з акумулятором 30 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня система сонячної енергії

Гібридна домашня сонячна система потужністю 24 кВт з акумулятором 40 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня система сонячної енергії

Гібридна домашня сонячна електростанція на 30 кВт з акумулятором на 50 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня система сонячної енергії

5.Домашня сонячна система потужністю 5 кВт з акумулятором на 10 кВт-год

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня система сонячної енергії

3.Домашня сонячна електростанція на 5 кВт з акумулятором на 5 кВт-год

-. SankoPower виробляє та постачає 3.Сонячна домашня система потужністю 5 кВт, автономна сонячна енергетична система для використання в житлових будинках.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня сонячна система SankoPower є високоефективною для районів, які страждають від частих перебоїв в електропостачанні, оскільки зберігає додаткову сонячну енергію в акумуляторах.

SankoPower Group виробляє та постачає універсальну сонячну енергетичну систему для різних клієнтів. Ми виробляємо та пропонуємо автономні сонячні домашні системи та гібридні сонячні домашні системи: 3.Домашня система потужністю 5 кВт, 5.Домашня система 5 кВт, домашня система 6 кВт, домашня система 12 кВт, домашня система 18 кВт, домашня система 24 кВт, домашня система 30 кВт. і т.д. Уряд Китаю уповноважив постачальника для автономної сонячної системи Тибету!

 • ПРО НАС
 • Профіль компанії
 • Екскурсія по заводу
 • Відео
 • Завантажити
 • ПРОДУКЦІЯ
 • Сонячний інвертор
 • Сонячна літієва батарея
 • Портативна електростанція
 • Домашня система сонячної енергії
 • Сонячні панелі
 • НОВИНИ
 • Статті
 • Відгуки
 • ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
 • Електронна пошта: sales@sankopower.com
 • ТЕЛ.: 86 0769 8282 6010
 • WhatsApp / мобільний: 86 134 3121 7430
 • Sankopower Solar System Co., Ltd
 • 东莞昇科新能源有限公司
 • Додати:Завод 22, індустріальний парк Чанпін Чжу Бао, Північна дорога Хуан Чан 568, Чанпін, Дунгуань, провінція Гуандун, Китай.

Залишити відповідь