Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку. Сонячна система для дому

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Відновлювана енергетика є зростаючою галуззю і має ключове значення для переходу від викопних видів палива. Сонячна енергія є найпопулярнішим і найпоширенішим джерелом відновлюваної енергії. З 2020 по 2021 рік кількість житлових сонячних електростанцій зросла на 34%. Однак сонячна енергія все ще значно відстає від невідновлюваних джерел енергії у виробництві; лише 3% всієї електроенергії, що виробляється в комунальному секторі, виробляється за допомогою сонячної енергії, що набагато менше, ніж природний газ (38%) або вугілля (22%).

Існує багато податкових пільг та інших переваг для будівельників та власників будинків, які встановлюють сонячні панелі. Наприклад, якщо домовласник у штаті Вашингтон встановлює систему сонячних панелей потужністю не менше 100 кВт, його система звільняється від державних і місцевих податків.

Але чи можна встановити сонячні панелі на даху?? Скільки сонячних панелей потрібно для живлення вашого будинку? Скільки грошей можна заощадити, використовуючи сонячну систему? Незалежно від того, чи живете ви в ремісничому будинку в Бостоні. або дворівневого будинку в Раунд-Рок, штат Техас, читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про додавання сонячних панелей до вашого будинку.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією?

Розрахуйте, скільки сонячних панелей потрібно для вашого будинку, розділивши річне споживання електроенергії на коефіцієнт виробництва електроенергії у вашій місцевості, а потім розділивши це число на потужність ваших сонячних панелей.

Ось формула, яку багато професіоналів використовують для розрахунку потреб сонячної системи для будинку:

 • Річне споживання електроенергії ÷ коефіцієнт виробництва ÷ потужність панелі = кількість панелей
 • Використовуючи середні показники по країні : 11 000 кВт-год ÷ 1.6 ÷ 300 = 23 панелі

В середньому, на 2 500 кв.м. сонячних панелей вистачає на рік. фути. для забезпечення 100% потреб будинку в електроенергії знадобиться від 20 до 25 сонячних панелей. Ви можете використовувати цю формулу, щоб розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення будинку будь-якого розміру.

Давайте розкладемо ці змінні на складові, щоб краще зрозуміти формулу.

Річне споживання електроенергії

Річне споживання електроенергії. це кількість електроенергії, яку ви використовуєте у своєму будинку за один рік. Зазвичай це вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). Середнє значення U.S. домогосподарство використовує близько 11 000 кВт-год щороку.

Фактори, які можуть вплинути на використання електроенергії:

Коефіцієнт виробництва

Коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення передбачуваного виробітку енергії за певний час (в кВт-год) до фактичного розміру системи (в кВт-год). Типове співвідношення становить 1.4, або 14 кВт-год ÷ 10 кВт-год. Коефіцієнти виробництва сильно залежать від місцевого клімату та тривалості сонячного сяйва. у похмурому кліматі вихід енергії буде меншим, тоді як у сонячному кліматі. більшим.

Розділіть ці дані, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку.

Потужність сонячної панелі

Потужність панелі. це вихід енергії однієї сонячної панелі в ідеальних умовах. Потужність вимірюється у ватах (Вт), і більшість сонячних панелей генерують від 300 до 400 Вт потужності. Деякі панелі мають більшу потужність, але коштують дорожче.

Досвідчена компанія, що займається встановленням сонячних систем, виконає цей процес для вас, включаючи розрахунки, вибір продукту, потреби в електроенергії та сумісність з сонячними системами. Вони також оцінюють ваш дах, щоб зрозуміти, чи потрібні вам якісь спеціалізовані типи панелей або більш потужні елементи. У будь-якому випадку, ця формула тут, якщо вона вам потрібна.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Інші фактори, які слід врахувати, перш ніж інвестувати в сонячну енергетику

Інвестиції в сонячну систему. це велике зобов’язання. Ось два додаткові фактори, які слід враховувати перед тим, як зробити перехід на сонячну енергію.

Вартість панелі

Сонячні панелі можуть бути дорогими початковими інвестиціями; середня вартість встановлення системи потужністю 10 кВт становить 20 020 євро. чого достатньо, щоб повністю покрити потреби в електроенергії більшості будинків. Пам’ятайте, якщо ви живете в похмурому регіоні. вам знадобиться більше сонячних панелей, щоб виробляти таку ж кількість електроенергії, як у сонячному регіоні.

Період окупності сонячної системи зазвичай становить близько десяти років. це означає, що економія енергії та знижки зазвичай перевищують початкову вартість установки протягом десяти років. Існують також численні міські, державні та федеральні податкові пільги на встановлення сонячних панелей.

Сонячні панелі також часто постачаються з гарантією на продукцію або гарантією на продуктивність. а іноді і те, і інше. Гарантія на них зазвичай триває 10-25 років, в залежності від виробника та компанії, що їх встановила.

Підключення до електромережі

Ви хочете бути прив’язаними до електромережі чи ні? Більшість будинків з сонячними панелями все ще підключені до основної електромережі. Це дає багато переваг, включаючи можливість використовувати електроенергію під час поганої погоди та отримувати кредити за надлишкову електроенергію, яку генерує ваша система. Однак, якщо система первинної електромережі виходить з ладу, це призводить до автоматичного відключення електроенергії в будинках, підключених до електромережі, в тому числі в будинках з сонячними панелями. Це запобігає надходженню струму до обірваної або пошкодженої лінії. Це означає, що якщо ваша сонячна система прив’язана до електромережі, ви не зможете генерувати електроенергію під час відключення електроенергії.

Деякі люди хочуть мати можливість відключатися від електромережі або, принаймні, мати можливість зробити це за командою. Можливо, ви захочете зробити це за певних обставин, наприклад, під час відключення електроенергії. Вони називаються автономними або гібридними сонячними системами. Це вимагає більших інвестицій, в першу чергу для великих батарей і перетворювача живлення. Батареї можуть коштувати від 200 до 15 000 залежно від розміру вашої системи. Поговоріть з професіоналом, щоб визначити свій бюджет та конкретні потреби.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Чи підходять сонячні панелі для мого будинку?

Перш ніж інвестувати в сонячні панелі, слід врахувати три важливі фактори:

 • Енергоспоживання домогосподарств : Визначте, скільки електроенергії споживає ваш будинок. Таким чином, ви матимете уявлення про те, наскільки великою має бути ваша сонячна батарея. У 2021 році середньорічне споживання електроенергії в Україні становитиме.S. побутового споживача становило 10 632 кВт-год. в середньому близько 886 кВт-год на місяць. Якщо ваш будинок споживає більше, ніж в середньому, сонячна енергія може бути не в змозі покрити ваші потреби в електроенергії.
 • Простір на даху: середній розмір житлової сонячної панелі сьогодні становить близько 65 дюймів x 39 дюймів (5).4 фути. на 3.25 футів), хоча вони можуть бути набагато більшими та меншими. Якщо ваш будинок має невеликий дах або дах незвичайної форми, ви не зможете розмістити на ньому багато сонячних панелей, а на деяких дахах їх взагалі може не бути.
 • Кількість годин сонячного світла: пряме сонячне світло має вирішальне значення; сонячні панелі не працюють оптимально в тіні. Приймаючи рішення, враховуйте місцевий клімат. Наприклад, для виробництва однакової кількості енергії в будинку у Фресно потрібно менше сонячних панелей, ніж у будинку в Сіетлі. на який припадає в середньому 226 похмурих днів на рік.

Залежно від ваших потреб в енергії та розміру даху, вам може знадобитися більше панелей, ніж може вмістити ваш дах, щоб повністю перейти на сонячну енергію. Щоб задовольнити потреби в електроенергії, можливо, вам доведеться інвестувати в менші, більш енергоефективні панелі, якщо це можливо, або встановити наземну систему. Перед тим, як перейти на сонячну енергію, ретельно вивчіть своє енергоспоживання, площу даху, місцевий клімат і бюджет.

Скільки сонячних панелей для живлення будинку: останні думки

З’ясувати, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку, може бути складно. Якщо ви хочете позбутися більшості клопоту, досвідчена компанія, що займається встановленням сонячних панелей, візьме на себе весь процес, включаючи розрахунки, вибір продукту, потреби в електроенергії та сумісність з сонячною енергією. Вони також оцінять ваш дах, щоб визначити, чи потрібні вам спеціалізовані типи панелей або більш потужні елементи. Звернення до компанії може бути дорогим, але може заощадити ваші гроші в майбутньому через помилки в розрахунках.

Встановлення сонячних панелей може бути чудовим варіантом для зменшення вуглецевого сліду та зменшення рахунків за електроенергію. Розгляньте свої потреби та бюджет і вирішіть, чи варто інвестувати в сонячну енергію для вашого будинку.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Часті запитання про сонячні панелі

Скільки сонячних панелей потрібно для середньостатистичного будинку?

Для середньостатистичного будинку потрібно від 20 до 25 сонячних панелей, залежно від розміру будинку, енергоспоживання та місцевого клімату. Оскільки сонячні панелі не можуть стабільно генерувати електроенергію, зазвичай краще закласти в бюджет на 25% більше коштів на генерацію та зберігання електроенергії, ніж ви думаєте, що вам знадобиться.

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення маленького будинку?

Типовий крихітний будинок потребує близько 15 сонячних панелей, щоб повністю забезпечити його енергією. Однак більшість крихітних будинків можуть вмістити лише кілька сонячних панелей на даху. Щоб компенсувати нестачу місця на даху, можна встановити наземну сонячну батарею з сонячними панелями, вишикувавши їх в лінію поруч з будинком. Цей варіант підходить не всім і вимагає значного простору на відкритому повітрі.

Чи можу я забезпечити свій будинок лише сонячною енергією??

Ви можете керувати своїм будинком, використовуючи повністю сонячну енергію, але це значна інвестиція. Сонячні панелі коштують 2.86 Вт в середньому, а загальна вартість установки в середньому становить 20 000 для системи потужністю 10 кВт (після врахування 30-відсоткового федерального податкового кредиту на сонячну енергію).

Чи можу я встановити занадто багато сонячних панелей на моєму будинку?

Ви можете встановити на даху стільки сонячних панелей, скільки захочете. Однак існує обмеження на кількість енергії, яку ви можете генерувати та зберігати, якщо ви використовуєте прив’язану до мережі систему. Зверніться до компанії, що встановлює сонячні батареї, або до місцевої електричної компанії, щоб дізнатися більше про ваші конкретні ліміти.

Як використовувати сонячні панелі під час відключення електроенергії

Навіть якщо ви прив’язані до електромережі, ви можете використовувати сонячні панелі під час відключення електроенергії. Ваша система потребує великих сонячних батарей та інвертора для перетворення D.C. потужність до A.C. енергія. Тоді виконайте наступні кроки:

 • Відключіть сонячну систему від мережі
 • Переведіть вимикачі сонячних панелей у положення “увімкнено”
 • Зачекайте, поки сонячна енергія почне протікати через інвертор
 • Система повинна запрацювати через короткий проміжок часу

Майте на увазі, що деякі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та місцеві постанови в деяких районах не дозволяють власникам будинків від’єднуватися від електромережі.

Redfin не надає фінансових чи екологічних консультацій. Індивідуальні енергетичні потреби, використання та можливості можуть відрізнятися. Завжди консультуйтеся з професіоналом та враховуйте свої індивідуальні обставини перед встановленням сонячних панелей.

Якщо вас представляє агент, це не є пропозицією для вашого бізнесу. Ця стаття призначена лише для інформаційних цілей і не замінює професійної консультації медичного працівника, ліцензованого адвоката, фінансового консультанта або податкового фахівця. Споживачі повинні самостійно переконатися, що будь-яка згадана агенція або послуга задовольнить їхні потреби. Дізнайтеся більше про наші редакційні правила тут.

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Сонячні панелі зменшують ваш вуглецевий слід та збільшують економію енергії. але чи знаєте ви, що вони також можуть збільшити ринкову вартість вашого будинку ? Наш посібник пояснює, як це зробити, а також надає поради щодо максимізації вашої доданої вартості за допомогою якісної системи від провідної сонячної компанії.

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Виробляє власні монокристалічні сонячні панелі

Доступні в 23 штатах 25-річні гарантії на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту живлення

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Як сонячні панелі збільшують вартість будинку?

Більшість власників будинків знають, що сонячні панелі зменшують витрати на електроенергію та викиди вуглецю. Ці довгострокові заощадження допомагають підвищити вартість вашого будинку. За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), вартість вашого будинку збільшується на 20 за кожну гривню, яку ви заощадите на рахунках за електроенергію. Наприклад, якщо ваша сонячна енергетична система заощаджує 700 доларів на рік, вартість вашого будинку зростає на 14 000 доларів. Агенти з нерухомості та оцінювачі житла виявили, що це також збільшує вашу ринкову вартість при продажу вашого будинку. Звіт Zillow про житлові тенденції 2021 року показав, що 67% покупців житла вважають енергоефективність “дуже або надзвичайно важливою” складовою потенційного будинку. Покупці будинків готові платити 15 000 або більше за будинок на сонячних батареях. згідно з масштабним дослідженням сонячних будинків, проведеним U.S. Національна лабораторія Лоуренса Берклі Міністерства енергетики США (Лабораторія Берклі). Цей поштовх до енергоефективних будинків призводить до збільшення продажів житла для продавців. Потенційні покупці витратять 4.На 1% більше за будинок на сонячних батареях. або близько 9 274. На певних ринках житла вартість перепродажу навіть вища. У Нью-Йорку. Наприклад, покупці заплатять додаткові 23 989 за сонячний будинок порівняно з аналогічними будинками.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячних будинків

Встановлення сонячної системи не завжди гарантує збільшення вартості будинку. Кілька факторів впливають на вартість вашої нерухомості. наприклад, ваше місцезнаходження, тарифи на електроенергію. і сонячна система. Ми обговоримо це більш детально нижче.

Місцеві тарифи на електроенергію

Сонячна енергія найбільш ефективна в районах з високими тарифами на електроенергію. де виробництво власної енергії зменшить ваші щомісячні рахунки за електроенергію. США.S. Управління енергетичної інформації (EIA) виявило, що середній рахунок за житлово-комунальні послуги становить 117.46 на місяць. Якщо ваш щомісячний рахунок за електроенергію значно нижчий за цей показник, ви можете не заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію. Такі штати, як Каліфорнія. Коннектикут, Техас та Нью-Йорк мають вищі за середні тарифи на електроенергію.

Сонячний ринок

 • Каліфорнія
 • Техас
 • Флорида
 • Північна Кароліна
 • Арізона
 • Невада
 • Джорджія
 • Нью-Джерсі
 • Вірджинія
 • Массачусетс

Мешканці штатів з незначним або відсутнім зростанням ринку сонячної енергетики можуть не отримати вигоду від підвищення ринкової вартості сонячної енергії.

Право власності на сонячні панелі

Якщо ви плануєте продати свій будинок після встановлення сонячних панелей. важливо обрати правильний варіант фінансування. Ви повинні законно володіти системою сонячних панелей, щоб включити її в продаж вашого будинку. Право власності також необхідне для використання наявних сонячних стимулів та зменшення витрат на сонячні панелі. Тільки власники будинків, які купують свої системи безпосередньо або беруть кредит, є власниками своїх панелей.

Інші варіанти фінансування ускладнюють продаж сонячних будинків. Якщо ви обираєте сонячну оренду. ваш постачальник сонячної енергії залишиться законним власником системи. Ви повинні викупити право оренди або передати його новому власнику, щоб продати свій будинок. Залежно від того, скільки часу залишилося в договорі оренди, це може вимагати значної оплати. Згодом покупець може розпочати новий договір оренди з сонячною компанією.

Ви також можете передати право оренди новому власнику. дозволити їм взяти на себе час, що залишився за вашим договором. Це не вимагає значних платежів з обох сторін, але новий власник будинку повинен відповідати кваліфікаційним вимогам, щоб стати новим власником договору оренди, включаючи перевірку кредитоспроможності. Передача в оренду може сповільнити процес продажу, якщо ви не можете знайти покупця, який відповідає кваліфікаційним вимогам сонячної компанії.

Стан сонячної системи

Будинки з сучасними сонячними системами мають вищу вартість, ніж будинки із застарілими системами. Сонячні системи зазвичай служать від 25 до 35 років, тому будинок з 15-річною системою може прослужити ще лише 10-20 років. Майте це на увазі, якщо ви плануєте продати будинок з сонячною системою, якій більше 10 років.

Домовласники повинні обслуговувати та підтримувати свої системи, щоб максимізувати потенційний продаж будинку. Високоякісні сонячні панелі зазвичай мають довшу гарантію, ніж недорогі панелі.

Гарантії виробників покривають будь-які дефекти або проблеми з панелями, в той час як гарантії якості покривають помилки при установці. Використовуйте ці гарантії для проведення будь-яких необхідних ремонтів та модернізацій, щоб підтримувати вашу систему в ідеальному стані. Додаткове покриття, таке як гарантія виробництва електроенергії, захищає вихідну потужність та виробництво електроенергії ваших панелей протягом усього терміну дії вашої гарантії.

Якщо ви плануєте придбати будинок з сонячною панеллю. Ознайомтеся з усією документацією системи, включаючи записи про технічне обслуговування та гарантійне покриття. Ці деталі також повинні включати будь-які заміни або модернізації, виконані під час володіння. Якщо ви плануєте продати свій будинок на сонячних батареях. підтримуйте її в ідеальному стані.

Як сонячні панелі впливають на мій податок на нерухомість?

Встановлення сонячної системи збільшує вартість вашого майна. тому ваші податки на нерухомість також зростуть. Однак у 36 штатах є закони, які звільняють власників сонячних електростанцій від сплати підвищених податків на нерухомість. Ці закони варіюються від штату до штату і відрізняються за обсягом. У той час як деякі штати пропонують 100% звільнення, інші обмежують звільнення певною кількістю років. Перевірте місцеві законодавчі органи штату на наявність законів про звільнення у вашій місцевості.

Максимізація інвестицій у сонячні панелі

Вибір найкращої сонячної технології підвищує вартість вашої нерухомості та потенційну ціну продажу. Розгляньте можливість інвестування у високоякісну систему з максимально ефективними сонячними панелями. Наступні сонячні програми та модернізації можуть допомогти зменшити ваші початкові витрати, одночасно приносячи максимальну віддачу від інвестицій.

Сонячні стимули, кредити та знижки

Сонячні стимули на федеральному, державному та місцевому рівнях можуть знизити витрати на вашу систему. Наприклад, федеральний податковий кредит на сонячну енергію забезпечує зниження податку в розмірі 30% від ваших витрат на установку. Перевірте наявність державних та місцевих стимулів у вашому регіоні в Базі даних державних стимулів для відновлюваних джерел енергії та енергоефективності (DSIRE). Ви також можете знайти знижки, що залежать від міста та комунальних послуг.

Облік споживання

Більшість якісних сонячних систем виробляють більше енергії, ніж потрібно вашому будинку. Програми мережевого обліку дозволяють домовласникам продавати надлишок енергії назад в мережу за кредити на оплату комунальних послуг або щорічні виплати. Програми мережевого обліку відрізняються по всій країні і можуть впроваджуватися на державному рівні або конкретною комунальною компанією. Перевірте Базу даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE) на наявність програм у вашому регіоні.

Сонячні батареї

Якщо у вашому регіоні немає мережевого обліку або ви бажаєте зберігати надлишкову енергію для власного використання, ви можете встановити сонячну батарею. Ви можете використовувати цю енергію під час відключень електроенергії, у дні з низьким рівнем сонячного світла або вночі. Домовласники, які бажають жити автономно, не маючи зв’язку з комунальною компанією, можуть використовувати сонячні батареї для забезпечення своїх будинків електроенергією. Якщо ви вирішите залишатися в електромережі, сонячні батареї можуть компенсувати періоди високих тарифів на електроенергію. збільшення економії енергії.

Наша рекомендація

Встановлення системи сонячних панелей забезпечує довгострокове отримання чистої енергії та підвищує вартість вашої нерухомості. Наскільки збільшиться вартість вашого будинку, залежить від вашого місця розташування, місцевої політики та тарифів на електроенергію. але більшість власників будинків бачать значний приріст від переходу на сонячну енергію. Домовласники, які хочуть продати будинок, що працює на сонячній енергії, повинні підтримувати систему в актуальному стані. Покупці будинків, зацікавлені в сонячному будинку, повинні переконатися, що система знаходиться в робочому стані і доступна для передачі права власності.

Якщо ви плануєте встановити сонячну систему у своєму будинку, ми рекомендуємо отримати пропозиції щонайменше від трьох компаній, щоб знайти найкраще обладнання та варіанти фінансування.

Як працює сонячна енергія на будинку? Відповіді на ваші запитання

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Як працює сонячна енергія? Це пояснюється тим, що сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, яку можна використовувати відразу або зберігати в акумуляторах.

Сонце по суті забезпечує нескінченне постачання енергії. Насправді, з тією кількістю сонячного світла, яка потрапляє на землю за 90 хвилин, ми могли б забезпечувати весь світ електроенергією протягом року. все, що нам потрібно зробити, це вловити його!

Ось тут і з’являються сонячні панелі.

Як сонячні панелі живлять будинок

Сонячна енергія має багато застосувань, від живлення калькуляторів до автомобілів та цілих громад. Вони навіть живлять космічні станції, такі як космічний телескоп Вебб.

Але більшість людей стурбовані тим, як сонячні панелі можуть живити їхній будинок і зменшити рахунки за електроенергію.

Ось покроковий огляд того, як працює домашня сонячна електростанція:

 • Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, електричний заряд створюється завдяки фотоелектричному ефекту або PV-ефекту (більше про це нижче)
 • Сонячна панель подає цей електричний заряд в інвертори, які перетворюють його з постійного струму (DC) на змінний струм (AC)
 • Електроенергія змінного струму проходить через вашу електричну панель і розподіляється по всьому будинку. так само, як енергія з електромережі
 • Надлишок сонячної енергії зберігається в акумуляторах або подається в мережу для живлення локальних систем (наприклад, будинку вашого сусіда)!)
 • Завдяки мережевому обліку власники сонячних панелей отримують кредит за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу, щоб компенсувати енергію, яку вони забирають з мережі, коли їхні панелі не виробляють
 • За допомогою акумуляторних батарей власники сонячних електростанцій можуть зберігати надлишок виробленої енергії, щоб живити свої будинки вночі

Тепер, коли ми розглянули основи, давайте розберемо, як працюють сонячні панелі більш детально.

Як працює сонячна енергія? Пояснення фотоелектричного ефекту

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричний струм за допомогою фотоелектричного (ФЕ) ефекту, тому їх часто називають фотоелектричними панелями.

Фотоелектричний ефект виникає, коли фотони сонячних променів потрапляють на напівпровідниковий матеріал (зазвичай кремній) в комірці сонячного модуля. Фотони активують електрони, змушуючи їх звільнятися від напівпровідникового матеріалу.

Фотони потрапляють на сонячну панель, викликаючи вивільнення електронів під час фотоелектричного ефекту.

Вільні електрони протікають через сонячні елементи, по дротах вздовж краю панелі і потрапляють у розподільчу коробку у вигляді постійного струму (DC).

Цей струм проходить від сонячної панелі до інвертора, де він перетворюється на альтернативний струм (змінний), який може бути використаний для живлення будинків і будівель.

Як сонячна енергія використовується для живлення вашого будинку?

Більшість домашніх сонячних систем є “мережевими”, тобто сонячна система, домашня електромережа та місцева електромережа з’єднані між собою, як правило, через головний електричний щит.

Підключення цих систем означає, що ви можете живити свій будинок сонячною електроенергією вдень, а вночі. електрикою з електромережі. Це також означає, що ваша сонячна система може передавати надлишок електроенергії в місцеву електромережу для живлення навколишніх систем, наприклад, будинку вашого сусіда.

Завдяки нетто-обліку ви отримуєте кредит за надлишок сонячної енергії, який може бути використаний для компенсації електроенергії з мережі, яку ви використовуєте вночі.

збільшують, сонячні, панелі, вартість, будинку, сонячна

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю працює подібно до описаного вище процесу, але замість того, щоб передавати надлишок сонячної енергії в мережу, вона спочатку зберігається в акумуляторах у вашому домі або гаражі.

Особливо зручне поєднання сонячної панелі та акумулятора:

 • Позамережеві сонячні системи
 • Резервне живлення під час перебоїв в електромережі
 • Території без політики чистого обліку
 • Живлення вашого будинку на 100% чистою та відновлюваною енергією

Які матеріали використовуються в сонячних панелях?

Найпоширеніші домашні сонячні панелі містять монокристалічні або полікристалічні (також звані мультикристалічними) сонячні елементи.

Обидва типи фотоелементів виробляють електроенергію під впливом сонячного світла, проте між ними є деякі ключові відмінності:

Монокристалічні сонячні елементи Полікристалічні сонячні елементи
Мають темніший колір, часто чорний або темно-сірий Часто виглядають темно-синіми під впливом світла
Краще працює при високих температурах і в тіні Менш ефективні при високих температурах
Як правило, дорожчі Як правило, дешевше

Якщо простір на даху або на місці реалізації проекту обмежений, можна віддати перевагу більш ефективним монокристалічним панелям, що може призвести до кращої окупності інвестицій. В якості альтернативи, дешевша, трохи менш ефективна полікристалічна панель може виконувати роботу так само добре, якщо у вас є достатньо місця на даху вашого будинку.

Багато виробників панелей також виготовляють панелі, що містять як моно-, так і полікристалічні пластини для формування сонячних елементів, здатних збирати енергію з більш широкого спектру світла.

Обов’язково поцікавтеся, який тип елементів (“моно- чи поліелементів”) містить ваша домашня сонячна система, ця відмінність може вплинути на естетику та економічність вашого проекту.

Як вплив сонця впливає на ефективність сонячних панелей?

Важливо, щоб ваші сонячні панелі отримували хорошу інсоляцію (сонячне освітлення) протягом усього дня і не затінювалися деревами або сусідніми перешкодами, наскільки це можливо.

Існує ряд факторів, які впливають на ефективність сонячних панелей. До них відносяться:

 • Температура. сонячні панелі найкраще працюють при температурі від 59 до 95 градусів за Фаренгейтом
 • Тип сонячної панелі. ефективність сонячних панелей зазвичай коливається в межах 15-20%, а найкращі панелі досягають 23%.
 • Затінення. сонячні панелі найкраще працюють на відкритому сонці. Навіть часткове затінення може суттєво знизити ефективність панелі
 • Орієнтація та кут нахилу. сонячні панелі працюють найкраще, коли вони спрямовані прямо на сонце, і часто нахиляються для підвищення ефективності

Інженери сонячної енергетики використовують супутникові знімки, щоб визначити, які панелі та їх розміщення забезпечать оптимальну ефективність сонячних панелей для вашого будинку.

Як працює сонячна енергія Часті запитання

Як працює домашня сонячна енергія?

Сонячна енергія працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту. Фотоелектричний ефект. це коли фотони сонячних променів вибивають електрони з їх атомних орбіт і перетворюють їх в електричний струм.

За допомогою фотоелектричних сонячних панелей сонячне світло можна використовувати для живлення всього. від калькуляторів до будинків і космічних станцій.

Як працює сонячна енергія вночі?

Сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії, тому вони не виробляють електроенергію вдень.

Однак домашні сонячні системи зазвичай виробляють надлишкову електроенергію протягом дня, яку можна зберігати в акумуляторах або відправляти в місцеву мережу в обмін на кредити за чистий облік. Так власники сонячних систем підтримують потужність, коли сонце не світить.

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні?

Так, сонячні панелі все ще виробляють електроенергію в похмурі дні, хоча й не так ефективно, як у сонячні дні. Сонячні панелі можуть вловлювати як пряме, так і непряме світло (світло, що пробивається крізь хмари), але в похмуру погоду вони працюють приблизно на 10-25% від своєї нормальної ефективності.

Похмурі дні можуть бути корисними, оскільки дощ омиває панелі та підвищує їх загальну ефективність.

З чого зроблені сонячні панелі?

Ви, можливо, знаєте, що можуть робити сонячні панелі. перетворювати сонячне світло в енергію, економити гроші, створювати енергетичну незалежність, збільшувати вартість перепродажу вашого будинку. але.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Чи працюють сонячні панелі вночі? Коротка відповідь: ні, сонячні енергетичні системи працюють тільки вдень. Це тому, що енергія від.

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Однією з найважливіших характеристик сонячної панелі є кількість енергії, яку вона може виробити. Зрештою, це те, для чого вони призначені.

Бактеріальні сонячні батареї можуть збільшити виробництво електроенергії в хмарному небі

У травні 2018 року дослідники з Університету Британської Колумбії відкрили новий спосіб створення сонячних елементів, які включають бактерії. Так, мікроби Але.

Чи має значення температурний коефіцієнт сонячної панелі?

Якщо ви намагаєтеся максимізувати кількість енергії, яку може генерувати ваша система сонячних панелей, то температурний коефіцієнт вашої сонячної панелі становить.

Останнє оновлення гнучких сонячних батарей для ваших розумних пристроїв

З ростом популярності сонячної енергетики в усьому світі все більше інвестицій спрямовується на розвиток технології сонячних батарей. Мета полягає в тому, щоб.

Чи працюють сонячні панелі менш ефективно при певних температурах??

Легко сплутати теплову та світлову енергію, оскільки ми часто сприймаємо їх у тандемі. Але коли справа доходить до сонячних панелей, то.

Космічна сонячна енергетика проти. Звичайні сонячні батареї. Чим вони відрізняються?

Ми всі знайомі з домашніми та комерційними сонячними панелями. Їх можна знайти в таких штатах, як Каліфорнія, Нью-Йорк, Массачусетс та інших.

Як сонячні панелі поглинають та зберігають енергію

Сонячна енергія виражається по-різному, залежно від того, з якими матеріалами вона взаємодіє. Сонячні панелі виготовляються з матеріалів, які фізично взаємодіють між собою.

Як виробляються сонячні панелі?

Ви знаєте сонячні панелі як футуристичні на вигляд чорні або сині прямокутники, які поглинають сонячне світло і знижують ваші рахунки за електроенергію. Ви навіть можете отримати.

Сонячні теплові панелі з содової банки “зроби сам

Ви схильні займатися проектами на задньому дворі? Це те, що вас цікавить? Ось цікавий сонячний проект “зроби сам” (з використанням банок з-під газованої води), який може.

Кращі портативні сонячні панелі вартістю до 200 доларів

У міру того, як фундаментальна технологія, що лежить в основі сонячної енергії, вдосконалювалася, на ринку з’явилася низка нових споживчих пристроїв. Одним з таких пристроїв була портативна сонячна панель.

Smappee vs. Почуття проти почуття. Порівняння домашніх енергомоніторів CURB

Незалежно від того, прийняли ви рішення перейти на сонячну енергію чи ні, точне знання того, де використовується ваша електроенергія, може допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за рахунок.

Монокристалічні сонячні панелі проти полікристалічних сонячних панелей

Понад шість десятиліть тому вчені з Нью-Джерсі оголосили про винахід практичної кремнієвої сонячної панелі, яка. Сонячні панелі пройшли довгий шлях з тих пір.

Як сонячні панелі виробляють електроенергію?

Сонячні панелі містять осередки з напівпровідникового матеріалу, як правило, кремнію, укладені в металеву рамку і загартоване скло. Під впливом сонячного світла фотоелектричні елементи створюють енергію.

Чому відкат. це погано для сонячної енергетики?

З нещодавнім закінченням літнього часу настав час знову замислитися над тим, чому “відступати назад”. справді погана ідея. У статті “Чи варто переходити на сонячну енергетику у 2023 році?

Навіщо встановлювати сонячні панелі у себе вдома? Чи варто переходити на сонячну енергетику у 2023 році?

Нові податкові пільги роблять ідею сонячних панелей більш привабливою, особливо в умовах зростання рахунків за електроенергію та опалення. Ось кілька речей, які слід врахувати.

Зростання цін на енергоносії та нові податкові стимули для екологічної модернізації будинків в цьому році підігрівають інтерес до сонячної енергетики.

Експерти кажуть, що для багатьох домовласників настав час використовувати сонячну енергію. Хоча сонячна енергія може працювати не для кожного будинку, коли вона працює, вона може різко скоротити рахунки за опалення та зменшити шкоду навколишньому середовищу, спричинену спалюванням викопного палива. І хоча встановлення сонячної енергетичної системи все ще коштує недешево, авансові витрати значно знизилися за останні 10 років.

Вартість сонячних панелей

Витрати варіюються від штату до штату і залежать від таких речей, як розмір та якість сонячної батареї. За даними EnergySage, середня вартість житлової фотоелектричної системи становить близько 20 000 доларів США після 30% федеральних податкових пільг.com, інформаційного веб-сайту про альтернативну енергетику для житлових будинків.

Підпишіться на особисті фінанси Кіплінґера

Будьте розумнішим, більш поінформованим інвестором.

Підпишіться на безкоштовну електронну розсилку Kiplinger

Заробляйте та процвітайте з найкращими експертними порадами щодо інвестування, податків, пенсійного забезпечення, особистих фінансів та багато іншого. прямо на вашу електронну пошту.

Заробляйте та процвітайте з найкращими порадами експертів. прямо на вашу електронну пошту.

Нік Лібераті, менеджер з комунікацій EnergySage, розбиває цю цифру на частини: Середній показник по країні для 10-кіловатної системи за ціною в середньому по країні 2.86 доларів за ват, вартість 28 600. Федеральний податковий кредит дозволяє відняти 30% вартості встановлення сонячних панелей з ваших федеральних податків (або в цьому випадку загалом 8 580), що доводить вартість до 20 020.

В середньому це займає 8.7 років, щоб окупитися. тобто заощадити достатньо електроенергії, щоб окупити вартість сонячних панелей. Після цього ваша сонячна енергія буде безкоштовною до тих пір, поки обладнання не зноситься. Термін служби сонячних панелей, як правило, становить від 20 до 25 років, хоча на інвертор системи зазвичай дається гарантія на 10 років. Інвертор перетворює електроенергію постійного струму, вироблену сонячними панелями, в електроенергію змінного струму, яка використовується у вашому домі.

Чи варто купувати акумулятор для сонячних панелей?

Середня вартість сонячних панелей, вказана вище, не включає в себе зберігання. Батарея може додати в середньому більше 9 000 після федерального податкового кредиту, в залежності від розміру та інших особливостей. Зокрема, за словами Лібераті, середня національна вартість батареї в діапазоні 10-12 кіловат-годин становить близько 13 000 доларів. Починаючи з 2023 року, всі домашні батареї матимуть право на повну 30% податкову знижку, якщо їхня потужність перевищує 3 кВт-год. Таким чином, ви зможете вирахувати 3 900 з ваших податків, що залишить вам після сплати податків кредитну ціну за батарею в розмірі 9 100.

Хоча батареї стають все більш популярними, більшість сонячних будинків їх не мають. Натомість більшість споживачів надсилають надлишкову енергію до своєї енергокомпанії в якості кредиту за використання енергії, коли панелі не збирають достатньо енергії, наприклад, вночі.

Без акумулятора, якщо ваша компанія втрачає електроенергію, ваш будинок також втрачає її, навіть у сонячну погоду. “Основна причина цього. безпека. каже Лібераті. “Якщо ваша система сонячних панелей все ще виробляє електроенергію та надсилає її в мережу під час відключення, ці дроти під напругою становлять серйозну загрозу безпеці для будь-яких працівників комунальних служб, які намагаються відновити електропостачання в мережі”. каже Лібераті.

Це не буде проблемою, якщо у вас є батарея з “острівною здатністю”.” Автономність. це технологія, яка дозволяє вашому будинку підтримувати себе самостійно. “Ви можете продовжувати виробляти сонячну енергію та подавати її до батареї під час відключення, не створюючи ризику для працівників лінії, оскільки система, яка є ізольованою, не буде виштовхувати надлишок електроенергії в мережу”. пояснює Лібераті. Він зазначає, що не всі системи сонячних панелей з накопичувачами енергії можуть автоматично ізолюватись. Якщо ви купуєте батарею, ви повинні переконатися, що ваш інсталятор надасть вам правильне обладнання, щоб увімкнути цю технологію.

Що потрібно враховувати при купівлі сонячних панелей

Вікрам Аггарвал, генеральний директор і засновник EnergySage, зазначає, що для багатьох людей перехід на сонячну енергетику може бути страшним, оскільки потрібно заплатити багато тисяч доларів авансом.

Аггарвал закликає робити порівняльні покупки та перевіряти будь-які заяви. наприклад, про те, що ваша комунальна компанія або уряд надасть вам сонячну енергію безкоштовно. EnergySage, за його словами, допомагає в цьому і з’єднує споживачів з надійними підрядниками. На сайті також є інформація про стимули, пропоновані різними штатами.

Ще один фактор, який слід врахувати. це те, як ваша комунальна компанія розраховується з вами за сонячну енергію, яку вона отримує від вас, особливо якщо у вас немає батареї і ви залежите від комунальної компанії, яка забезпечує ваш будинок, коли ваші панелі не збирають достатньо енергії.

Майкл Уейр, старший спеціаліст з сонячної енергетики консалтингової компанії EcoMotion, каже, що існує напруженість щодо того, як комунальні підприємства кредитують клієнтів за сонячну енергію. Комунальні підприємства хочуть знижку, подібно до того, як вони платять за інші види енергії, які вони продають споживачам. Але прихильники сонячної енергетики хочуть, щоб комунальні служби нараховували клієнтам повну суму, яку вони повинні заплатити за свою енергію, так званий “чистий облік”.

Шеррі Шилдс, директор з комунікацій та маркетингу Флоридського центру сонячної енергії при Університеті Центральної Флориди, каже, що люди, які встановлюють сонячні батареї, повинні проконсультуватися зі своїми страховими компаніями про те, чи покривають вони панелі, чи потрібно купувати додаткову страховку.

Інші причини для переходу на сонячну енергію

Заощадження грошей. це лише одна з причин, чому люди переходять на сонячну енергію, зазначає Роберт Стоунер, заступник директора з науки і технологій Енергетичної ініціативи Массачусетського технологічного інституту (MIT). “Я думаю, що більшість людей, які інвестують в сонячні батареї на дахах житлових будинків, просто хочуть бути частиною процесу переходу, і в меншій мірі. бути поміченими”. каже він. “У цьому немає нічого поганого Деякі, як я, мають будинки. мій будинок на вихідні знаходиться в кінці п’ятимильного бар’єрного пляжу. які просто не мають можливості підключитися до електромережі”.” Стоунер каже, що його сонячна система, яка включає банк свинцево-кислотних акумуляторів, забезпечує всю його електроенергію: “І це приносить мені багато радості”! Частково це пов’язано з відчуттям незалежності, яке я отримую, а частково. з можливістю відчути диво вироблення електроенергії з сонця.”

Ротраут Боксталер, 86 років, з Сарасоти, штат Флорида., разом зі своїм чоловіком встановили 26 сонячних панелей і батарею Тесла в листопаді 2016 року. Встановлення сонячних панелей коштувало трохи менше 28 000, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 8 400, що залишило чисту вартість близько 19 600. Придбання батареї коштувало близько 8 400, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 2 500, тобто чисті витрати склали близько 5 900. “Ми дуже стурбовані зміною клімату і хочемо зробити свій внесок, щоб змінити цю тенденцію”. каже Боксталер. Перехід на сонячну енергію “був одним з найбільш позитивних рішень, які ми прийняли за час нашого життя у Флориді”. Ми заощадили гроші, зробили свій внесок у боротьбу зі зміною клімату і мали щастя мати електроенергію кожного разу, коли в електромережі були перебої.”

Перехід на сонячну енергію не завжди повністю відрізає вас від енергетичної компанії. За словами Боксталера, коли система була вперше встановлена, їхня потреба в електроенергії з електромережі значно зменшилася, а рахунки за електроенергію знизилися до 40-60 доларів на місяць. З ростом цін на електроенергію, вони зараз перевищують 100 на місяць. Але крім економії на рахунках за електроенергію, вона рахує гроші, заощаджені на їжі, яка не зіпсувалася, і на номерах у готелях, які їм не довелося знімати, коли вийшла з ладу електромережа.

Якщо вони про щось і шкодують, то лише про те, що не встановили більшу систему. “Ми вважаємо, що рішення, яке ми прийняли щодо кількості панелей, було, можливо, трохи занадто консервативним і повинно було включати більше ланцюгів, які могли б живитися від батареї”. каже вона.

Чи варто чекати на нову технологію сонячних панелей?

Ще одна причина, чому ви можете вагатися щодо переходу на сонячну енергію, полягає в тому, що технологія може розвиватися, пропонуючи більш ефективні та/або менш дорогі варіанти. І це правда, що різні технології продовжують з’являтися. Наприклад, деякі компанії пропонують черепицю, яка слугує сонячними колекторами. Крім того, стандартні сонячні панелі стали ефективнішими, дешевшими і красивішими.

Якщо ви почекаєте, можливо, у вас є шанс отримати щось краще?

Аггарвал каже, що сонячні панелі щороку дещо вдосконалюються, але не настільки, щоб виправдати очікування кардинальних змін. Десять років тому, за його словами, кожна панель могла генерувати приблизно 240 або 245 Вт. Зараз кожна з них виробляє 400 або 420 Вт потужності. Це означає, що ви можете отримати більше енергії від системи, яка покриває ту саму площу даху. Панелі, за його словами, були яскраво-синього кольору зі сріблястими краями. Зараз вони всі чорні і “виглядають красиво”, каже він. І вона довговічніша.

За його словами, сонячна черепиця поки що не готова до широкого використання. Аггарвал каже, що покрівельна компанія планує представити “цікавий продукт” в цьому напрямку десь в цьому році. Але сонячна черепиця все ще менш ефективна і дорожча за традиційні сонячні панелі. Однак, якщо ви плануєте замінити дах, каже він, сонячну черепицю варто розглянути.

Уейр сказав, що він очікує, що ціна на батареї знизиться в найближчі п’ять або 10 років, оскільки компанії досліджують різні технології акумуляторів. Наразі найпопулярнішою технологією батарей є літій-іонна, яка в деяких випадках може становити пожежонебезпеку, що призводить до того, що деякі юрисдикції вимагають, щоб вони встановлювалися на відкритому повітрі.

Чи підходить вам сонячна черепиця?

Деякі будинки не підходять для сонячної енергії:

 • Якщо у вас, наприклад, старий дах, який потрібно замінити через кілька років, має сенс почекати, тому що демонтаж і перевстановлення сонячних панелей може коштувати тисячі гривень.
 • Якщо ваш дах виходить на північ або знаходиться в тіні, ви, ймовірно, не є хорошим кандидатом на встановлення сонячних панелей.
 • Також складніше і дорожче встановлювати сонячні батареї на дахах, покритих глиняною черепицею, каже Лібераті.

Для людей, які не можуть встановити сонячні колектори на своїх дахах, є інший варіант.

Громадська сонячна енергія включає в себе масив сонячних панелей, які люди можуть придбати у власність. Люди, які беруть участь у громадській сонячній енергетиці, зазвичай отримують кредит від своєї комунальної компанії за електроенергію, вироблену їхньою часткою в проекті. Ви можете знайти інформацію про громадські сонячні проекти у вашому регіоні на веб-сайті EnergySage.

Примітка: Ця стаття вперше з’явилася в Kiplinger’s Retirement Report, нашому популярному щомісячному періодичному виданні, яке висвітлює ключові проблеми заможних американців похилого віку, які вийшли на пенсію або готуються до виходу на пенсію. Підпишіться тут, якщо хочете отримувати актуальні поради щодо виходу на пенсію.

Залишити відповідь