Чи варті сонячні панелі того. Вартість фотоелектричних панелей

Скільки коштують сонячні панелі у 2019 році?

У 2019 році типова сонячна система для житлових будинків може коштувати від 11 200 до 14 400 доларів США з урахуванням податкових пільг та знижок.

Сонячна енергія. це довгострокова інвестиція. Щоб правильно скласти бюджет, необхідно проаналізувати витрати та заощадження за 20 років, а також визначити термін окупності та суму виплат. Правильний розрахунок включає:

 • Вартість фотоелектричних панелей та інших компонентів
 • Скільки стягує ваш інсталятор сонячних панелей
 • Ваші поточні рахунки та рахунки за електроенергію
 • Будь-які застосовні федеральні, місцеві або державні податкові пільги
 • Прогнозовану економію на рахунках за електроенергію

Складіть все це разом, і ви зможете розрахувати фактичну вартість сонячної панелі для вашого будинку. Якщо ви хочете пропустити всю математику, радимо отримати безкоштовну пропозицію від професіонала в галузі сонячної енергетики. Якщо ви хочете самостійно порахувати витрати, продовжуйте читати і дізнайтеся, як працює математика.

Розбивка вартості сонячних панелей

Стандартний спосіб оцінити вартість системи сонячних панелей. це вартість за ват або долари за ват. Цей показник розраховується шляхом взяття загальних витрат на встановлення системи (деталі та робоча сила) та ділення на кількість енергії, яку вона виробляє в кіловатах (електрична потужність). Для порівняння, середній показник U.S. будинок буде використовувати сонячну систему потужністю 4-7 кВт.

Ціна сонячних панелей також залежить від штату, в якому ви живете, компанії, яка їх встановлює, та будь-яких знижок і заохочень, які ви отримуєте. У 2019 році в Каліфорнії можна очікувати, що вартість вата буде коливатися від 4.39 для невеликої системи до 3.56 для великої системи.

На момент написання цієї статті витрати на встановлення сонячних панелей коливаються в межах 7-9 за ват. Отже, система потужністю 5 кВт коштуватиме близько 25 000-35 000 доларів США без урахування знижок. Хоча для багатьох домогосподарств ця вартість є непосильною пігулкою, комунальні компанії зазвичай пропонують пільги або субсидії для компенсації витрат на сонячні системи.

Наприклад, система вартістю 18 000 має термін окупності близько 20 років. Вартість сонячної панелі сьогодні становить близько 3 доларів за ват, а додаткові витрати на установку збільшують витрати до 5-6 доларів за ват. Витрати на встановлення фотоелектричних систем включають як робочу силу, так і електроніку, необхідну для підключення сонячної батареї до вашої існуючої електричної системи.

Домовласники, зацікавлені в сонячних дахах, повинні звернути увагу на те, що системи сонячної черепиці коштують дорожче, ніж традиційна покрівля. За оцінками Energysage, сонячні дахи можуть варіюватися від 4.15 вартість за ват до цілих 8.14 для більш просунутої пропозиції від Tesla’s Solar City.

Як розрахувати витрати на сонячну енергію

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Калькулятор вартості сонячної енергії

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Орієнтовна економія за допомогою сонячних панелей

Емпіричне правило полягає в тому, що середнє значення U.S. домогосподарство споживає електроенергію з розрахунку один кіловат на годину (кВт/год). У кожному місяці близько 730 годин, а середня ціна кВт-год електроенергії в країні становить 0.10. Отже, середній щомісячний рахунок становитиме близько 73 євро за 730 кВт-год електроенергії.

Середній рахунок за електроенергію може значно відрізнятися, якщо у вас є нестандартні елементи, такі як гідромасажна ванна, або деякі електроприлади, що працюють безперервно. Тривале використання комп’ютерів, плазмових телевізорів та відеоігрових приставок також може мати вплив. Ваше споживання також значно збільшиться в місяці, коли ви використовуєте кондиціонер або обігрівач. Нарешті, вартість електроенергії широко варіюється по всій території США, починаючи від 0.07/кВт-год у Західній Вірджинії до 0.24/кВт-год на Гаваях. Щоб отримати точну оцінку, вам потрібно буде скоригувати наші приблизні розрахунки відповідно до ваших особливостей споживання електроенергії.

Консервативне значення для використання в якості генеруючої потужності сонячної панелі становить 10 Вт/кв.м. фут. Це значення відображає ефективність перетворення панелі близько 12 відсотків, що є типовим показником. Це означає, що на кожен кВт, який ви генеруєте, вам потрібно близько 100 кв.м. ft. домашніх сонячних панелей. Якби сонце світило 24 години на добу, можна було б встановити 100 кв.м. футів. сонячних панелей і мають достатньо енергії, щоб забезпечити енергією середній будинок.

Середня кількість сонячного світла по всій країні варіюється. У Сіетлі, Чикаго та Піттсбурзі ви, швидше за все, будете перебувати під прямими сонячними променями до трьох годин. У таких штатах, як Колорадо і Каліфорнія, ви, ймовірно, поглинаєте п’ять або шість годин сонячного світла. Будинки в сонячній Арізоні можуть отримувати майже 7 годин сонячного світла на день.

Кількість середнього сонячного світла означає, що розмір необхідного масиву панелей може варіюватися від 400 кв.м. до 800 кв.м. футів. до 800 кв.м. футів. (i.e., від 4 кВт до 8 кВт), залежно від того, де ви живете. Вам знадобиться більше панелей, якщо ви живете в місці, де сонячного світла менше, і менше панелей, якщо ви живете в місці, де сонячного світла більше.

Як комунальні компанії впливають на вартість сонячної енергії

Якщо ваша комунальна компанія дозволяє вам мати чистий облік. тобто вони надають вам спеціальний лічильник, який буде обертатися в зворотному напрямку, коли ви виробляєте більше електроенергії, ніж використовуєте. ваш річний рахунок може в середньому дорівнювати нулю. Через коротший світловий день взимку ви, швидше за все, будете нетто-покупцем електроенергії в цей сезон, а в літні місяці. нетто-виробником. Така мережева система відрізняється від автономних систем, що використовуються у віддалених місцях, де немає електрики; для них потрібні акумулятори, що може значно збільшити загальні витрати на систему.

Стандартні компоненти сонячної системи

Як ми вже згадували раніше, обладнання є ще одним фактором, який слід враховувати при розрахунку вартості встановлення сонячних панелей. Кожна стандартна домашня сонячна батарея складається з чотирьох компонентів:

Сонячні панелі. вловлюють енергію сонця і перетворюють її в електрику Контролер. захищає батареї, регулюючи потік електроенергії Акумулятори. зберігають електроенергію для подальшого використання Інвертор. перетворює енергію, що зберігається в акумуляторі, у напругу, необхідну для роботи стандартного електричного обладнання

Вартість сонячних панелей залежить від вартості всієї системи та її встановлення. Крім того, обладнання, таке як батареї, іноді потребує заміни з часом.

Хороша новина полягає в тому, що вартість сонячних панелей, як очікується, продовжить падати, оскільки тонкоплівкові панелі таких компаній, як First Solar, Nanosolar та AVA Solar, стануть доступними на житловому ринку, і може знизитися до 1-2 доларів за ват. і при обсягах, які в кілька разів перевищують сьогоднішню загальну продуктивність.

Якщо припустити, що витрати на установку і допоміжне обладнання можна знизити приблизно до 1 долара за ват, то система потужністю 5 кВт в найближчі роки може коштувати всього 10 000 доларів, а термін окупності. близько 10 років. Це робить майбутнє фотоелектричних сонячних установок набагато привабливішим.

Скільки коштують сонячні панелі, залежить від багатьох факторів. Хочете отримати уявлення про те, скільки ви можете заощадити? Спробуйте наш калькулятор економії сонячної енергії або зателефонуйте нам, щоб дізнатися!

Чи варті сонячні панелі того?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на широкий спектр тем, пов’язаних з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою будинку.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

Зміст

Здається, що сьогодні сонячні панелі з’являються на дахах у кожного. Навіть сусіди, від яких ви ніколи не очікували, використовують сонячну енергію. З цим сплеском інтересу (і державними стимулами) багато людей задаються питанням: “Чи варті сонячні панелі того, щоб їх встановлювати?”?”

Це якраз те, що ми розглянемо в цій статті. Ми обговоримо деякі з найбільш важливих моментів, які слід враховувати при прийнятті рішення, чи є сонячна енергія правильним вибором для вашого будинку, чи це просто дорогий тренд. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи варті сонячні панелі цього для вас.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей сьогодні!

Як працюють сонячні панелі?

Сонячні панелі не є новою технологією, але вони все ще мають хмару таємниць навколо того, як вони працюють. Хороша новина полягає в тому, що вони не такі вже й складні.

Сонячні панелі містять фотоелектричні елементи. Коли вони повернуті до сонячного світла, ці елементи збирають сонячну енергію і перетворюють її в електричні заряди. Під час цього процесу фотони (світлові частинки) вибивають електрони з атомів, створюючи електричний потік.

Електроенергія, що виробляється в результаті цього процесу, є постійним струмом, або “DC.” Проблема полягає в тому, що наші електричні системи використовують змінний струм, або “змінний струм.” З цієї причини сонячні системи потребують інверторів для перетворення постійного струму в придатну для використання електроенергію змінного струму. Цей інвертор встановлюється між сонячними панелями та електричною системою будинку.

У деяких випадках сонячна система може живити банк акумуляторів, що дозволяє будинку зберігати електроенергію протягом ночі або коли хмарні умови перешкоджають ефективному виробництву електроенергії. В інших випадках система може підключатися безпосередньо до домашньої електромережі, дозволяючи користувачеві передавати енергію комунальному підприємству, часто з вигодою для себе.

Залежно від розміру системи, сонячна система, подібна до описаної вище, може значно знизити рахунки домовласника за комунальні послуги. У деяких випадках виробництво системи може навіть повністю компенсувати рахунки за електроенергію. Однак це залежить від багатьох факторів, і ці фактори можуть визначити, чи варто використовувати сонячну енергію чи ні.

Які будинки найбільше виграють від сонячних панелей?

Деякі будинки отримують більше користі від сонячної енергії, ніж інші. Здійснюючи великі авансові інвестиції (до 25 000 в деяких випадках), важливо знати, чи зможе будинок, про який йде мова, повною мірою скористатися перевагами сонячної енергетики. Багато в чому це пов’язано з вирівнюванням їх даху по відношенню до південного неба.

Говорячи конкретно про будинки в Північній Америці, будинки з південною частиною даху є набагато кращими кандидатами на встановлення сонячних панелей, ніж будинки зі східною та західною сторонами даху. Крім того, будинки без високих дерев або будівель, що закривають небо з півдня, отримають більше сонячної енергії, ніж ті, що розташовані поруч з високими будівлями або впритул до лісу з південного боку.

Коли сонячні панелі того варті?

Безумовно, бувають випадки, коли сонячні панелі того варті. Однак це залежить від кількох факторів.

Місцезнаходження

Місце розташування має значення. Чим ближче будинок знаходиться до екватора, тим сильнішою буде інтенсивність сонячного випромінювання, і тим більше потенційної енергії може створити сонячна система. Ці будинки отримають більшу вигоду з точки зору виробництва енергії, ніж будинки в більш північних широтах.

Також враховуйте комунальну компанію. Будинки в штатах, де електроенергія дорожча (наприклад, Каліфорнія, Коннектикут, Массачусетс і Нью-Йорк), отримають більше вигоди від сонячних панелей, ніж ті, де електроенергія відносно дешева (Луїзіана, Вашингтон, Орегон і Північна Кароліна).

Податкові пільги на федеральному, місцевому та державному рівнях

Певні програми заохочення можуть зробити встановлення сонячних панелей вартим інвестицій. Наприклад, люди, які встановлять сонячні панелі між 2022 і 2032 роками, можуть скористатися податковою знижкою на сонячну енергію в розмірі до 30% від загальної вартості системи з розрахунку долар за долар. Залежно від вартості системи та фінансів платника податків, це може бути достатньою причиною для її розгляду.

По-друге, багато штатів і округів пропонують подібні кредити, знижки або пільги. Наприклад, Нью-Йорк (один з найдорожчих штатів для придбання електроенергії) пропонує знижки з розрахунку долар за ват, до 5 000 доларів у вигляді податкових відрахувань, звільнення від податку з продажу та повернення коштів на рахунки за комунальні послуги за виробництво більшої кількості ват, ніж спожито.

Рахунки за енергію та споживання

Дві основні цілі сонячної системи. зменшити залежність домовласників від невідновлюваної електроенергії та знизити їхні рахунки за електроенергію. У більшості випадків система сонячних панелей може зменшити споживання електроенергії домовласником, зменшуючи його рахунки за електроенергію.

Але в ідеальних умовах найкраща система сонячних панелей може дійсно заробляти гроші для власника будинку. Оскільки система виробляє більше електроенергії, ніж споживає будинок, домовласники можуть продавати додаткову потужність комунальному підприємству за кілька доларів щомісяця. Хоча це навряд чи повністю компенсує витрати на оплату рахунків та встановлення, це гроші, які приходять в будинок, яких не було раніше.

Вартість нерухомості

Сонячні панелі зроблять ваш будинок більш доступним в обслуговуванні з часом та енергоефективним, а також можуть позитивно вплинути на вартість вашої нерухомості. Залежно від вашого місця розташування, якості установки та місцевих ринкових умов, вплив сонячних панелей на вартість нерухомості може бути різним. Однак, вам також слід врахувати, що вплив на вартість нерухомості може бути не негайним. Довгострокова економія на рахунках за електроенергію може компенсувати початкові витрати на встановлення сонячних панелей, що робить їх розумною інвестицією для багатьох домовласників.

Вплив на навколишнє середовище

Ні для кого не секрет, що сонячні панелі дуже корисні для навколишнього середовища. Оскільки сонячні панелі виробляють електроенергію без викидів парникових газів і не вимагають видобутку, транспортування або спалювання викопного палива, сонячні панелі мають найнижчий вплив на навколишнє середовище в порівнянні з іншими формами виробництва енергії. Хоча виробництво та утилізація сонячних панелей мають певний вплив на навколишнє середовище, використання сонячної енергії замість викопного палива або інших форм виробництва енергії, безумовно, зменшить забруднення та деградацію навколишнього середовища.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, надані лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Оберіть штат, щоб розпочати безкоштовну оцінку без жодних зобов’язань

Скільки коштують сонячні панелі?

Існує кілька факторів, які впливають на вартість сонячних панелей, таких як тип і модель, розмір вашої установки і місце, де ви живете. Тому середній показник по країні становить близько 16 000. але вона може варіюватися від 3 500 до 35 000. Однак важливо зазначити, що сонячні панелі можуть заощадити ваші гроші з часом, виробляючи власну електроенергію. Ця економія зазвичай компенсує початкові витрати на встановлення сонячної панелі. Варто також зазначити, що для власників будинків, які встановлюють сонячні панелі, часто існують державні пільги та податкові кредити.

Потенційні переваги системи сонячних панелей

Існує досить багато потенційних переваг системи сонячних панелей, які можуть полегшити рішення для деяких людей.

Збільшення вартості будинку

Системи сонячних панелей можуть збільшити вартість будинку, збільшуючи прибуток під час перепродажу або дозволяючи власнику позичити трохи більше при рефінансуванні. Наскільки система збільшує вартість, залежить від розміру системи, але деякі експерти вважають, що вартість будинку збільшується на 20 на кожну 1 зекономлену гривню в річних рахунках за комунальні послуги.

Зниження цінових коливань

Комунальні компанії відомі тим, що коригують свої ціни. І, оскільки системи сонячних панелей зменшують залежність власника будинку від постачання електричної компанії, власник будинку буде менш сприйнятливим до коливань цін. Навіть якщо система сонячних панелей повністю відключає будинок від електромережі, більш передбачувані рахунки за електроенергію є значною перевагою.

Готовність

У системах, призначених для зберігання енергії (наприклад, з акумуляторними батареями), будинки з сонячними панелями можуть бути краще підготовлені до стихійних лих та перебоїв в електромережі. Наприклад, якщо під час шторму зникне електрика в мережі, мешканці можуть використовувати накопичену енергію з батарей, доки не відновиться електропостачання. І, як тільки сонце повернеться, батареї будуть заряджатися.

Кращі сонячні компанії по штатам і містам

Потенційні недоліки системи сонячних панелей

Це не тільки метелики та ромашки. Існують певні потенційні недоліки, які можуть змусити деяких власників будинків відмовитися від установки сонячних панелей.

Авансові витрати

Незважаючи на численні податкові пільги, домовласникам все одно доведеться сплатити авансові витрати на встановлення системи сонячних панелей. може варіюватися від декількох тисяч доларів до 25 000 або більше за систему. Очевидно, що це залежить від розміру та складності системи, але це витрати, які домовласник повинен буде покрити самостійно.

Для тих, хто зацікавлений у лізингу сонячних панелей, щоб зменшити початкові витрати, це може бути надійним планом. Зауважте, що лізинг часто означає неможливість скористатися податковими пільгами.

Обслуговування

Багато систем сонячних панелей розраховані на 20 років і більше без зниження функціональності, але є певні елементи обслуговування, які домовласникові потрібно буде врахувати. Наприклад, панелі можуть потребувати щорічного або піврічного очищення для збереження їх ефективності. Крім того, якщо дах під панелями потребує догляду або заміни, вартість панелей може значно збільшитися.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через це оголошення, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні, ні до чого не зобов’язуючі оцінки

Зовнішній вигляд

Хоча сонячні панелі стають все більш популярними і менш помітними, вони все ще не є улюбленим рішенням для деяких домовласників. Багатьом людям не подобається, як виглядають сонячні панелі, а для товариств зі збереження історичних пам’яток вони можуть суперечити підзаконним актам.

Однак може бути рішення для обох цих сценаріїв. Встановлення дахової системи на стійках або кріпленнях за межами будинку є варіантом, але зауважте, що це збільшить вартість проекту з точки зору апаратного забезпечення, кабелів та дизайну.

Шукаєте безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Часті запитання (FAQ)

Чи можу я встановити власні сонячні панелі?

Більшість компонентів, що беруть участь у встановленні сонячних панелей, відносно прості. Більшу частину системи складають готові деталі, які потрібно лише зібрати, а більшість проводки на даху. це plug-and-play. Однак прив’язка проводки панелі до будинку є дещо складнішою, тому домашні майстри повинні провести дослідження, перш ніж намагатися встановити їх установку. Крім того, найкращі сонячні компанії зазвичай пропонують швидку, професійну, безпроблемну установку, якщо ви не хочете робити це самостійно.

Чи збільшують сонячні панелі податки на нерухомість?

Системи сонячних панелей можуть збільшити вартість будинку, що може призвести до збільшення податків на нерухомість. Однак, оскільки багато місцевих законодавців дозволяють податкові кредити або відрахування, вони допоможуть компенсувати або зменшити податковий рахунок.

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

Залежно від розміру вашого будинку, кількості енергії, яку він споживає, та кількості енергії, яку можуть генерувати ваші сонячні панелі, ви зможете забезпечити свій будинок лише сонячною енергією. Однак, правильна система зберігання енергії також необхідна для забезпечення постійного постачання електроенергії, особливо в періоди низької сонячної активності.

Як довго служать сонячні панелі?

Сонячні панелі можуть служити від 25 до 30 років. За умови правильного встановлення, обслуговування та своєчасного ремонту ви можете допомогти продовжити термін їхньої служби.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Розмір вашого будинку та кількість енергії, необхідної для його енергозабезпечення, визначатимуть кількість сонячних панелей, яку вам потрібно буде встановити. Наприклад, припустимо, ваш будинок має площу приблизно 1500 квадратних футів. Ймовірно, вам знадобиться від 15 до 18 сонячних панелей, щоб покрити енергетичні потреби цього простору.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Скільки коштують промислові сонячні панелі?

Головна / Блог / Скільки коштують промислові сонячні панелі?

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

Вартість промислової сонячної енергетики має вирішальне значення для визначення її економічної життєздатності. Для будь-якого бізнесу або галузі оцінка витрат і переваг переходу на сонячну енергію має вирішальне значення. Якщо вартість промислової сонячної енергії занадто висока, для бізнесу може бути недоцільно її використовувати.

Визначивши вартість промислової сонячної енергії, підприємства можуть оцінити потенційну економію, яку вони можуть досягти, перейшовши на сонячну енергію. У деяких випадках вартість сонячної енергії може бути нижчою, ніж вартість традиційної електроенергії, що призводить до значної економії коштів у довгостроковій перспективі.

Крім того, уряди часто надають субсидії на встановлення сонячних електростанцій, а вартість сонячної енергії може впливати на рівень державної підтримки, на яку може претендувати бізнес. Визначивши вартість сонячної енергії, бізнес може оцінити потенційні субсидії та податкові пільги, які він може отримати.

Зазвичай, до податкових субсидій та знижок, вартість комерційних сонячних панелей становить приблизно 2.87 за ват, при цьому витрати варіюються від 2.50 до 3.22 за ват. Однак ці витрати залежать від певних факторів і можуть як збільшуватися, так і зменшуватися.

Скільки промислові сонячні панелі заощаджують на вартості електроенергії?

Вартість, про яку ми згадували вище, надзвичайно висока, і ви можете задатися питанням, чи є інвестування в промислову сонячну панель мудрим рішенням чи ні. Відповідь на це питання залежить від ваших поточних рахунків за електроенергію і від того, чи потрібно вам знизити витрати.

Промислові сонячні панелі завжди є гарною ідеєю, якщо ваша компанія щомісяця платить високу ціну за електроенергію. Прогнозується, що система сонячних панелей дозволить комерційним об’єктам знизити витрати на електроенергію приблизно на 75%.

Промислова система сонячних панелей, безсумнівно, буде вигідною, якщо ви платите в середньому 1000 доларів на місяць за електроенергію. Ваша щомісячна економія складатиме приблизно 750 гривень, що означає зменшення витрат на електроенергію на 250 гривень.

Ви заощадите 9 000 за рік. Це значна сума грошей, яка може допомогти вам окупити вартість ваших сонячних панелей за три-сім років. Але, якщо ваші щомісячні витрати на електроенергію не перевищують 300, встановлення промислової сонячної системи може мати сенс.

Ваш рахунок знижується до 75, але ви заощадите лише близько 2700 на рік. Навіть якщо ви все ще економите гроші, вам знадобиться значно більше часу, щоб окупити вартість ваших сонячних панелей.

Вартість встановлення промислової сонячної електростанції

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

За прогнозами, середній показник по країні для промислових сонячних панелей коливається в межах 1.45 до 1.56 за ват у 2021 році за даними SEIA (Асоціації галузей сонячної енергетики) та Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL).

Фактична вартість промислової сонячної системи за ват часто варіюється, і ці цифри представляють середні національні показники. Ціна виражається в кіловатах постійного струму і включає в себе витрати підрядника на встановлення, інвертори, сонячні модулі, проектування тощо. (кВт постійного струму).

Інвестиції в комерційну сонячну енергетику дешевші, ніж у житлову в перерахунку на долари за ват. Це пов’язано з ефектом масштабу, який виникає, коли сонячна енергія купується для великих комерційних установок.

Розмір проєкту суттєво впливає на те, скільки коштуватиме встановлення промислової сонячної системи. Greentech Media дала таку оцінку для комерційних та комунальних установок у 2019 році:

 • Комерційна сонячна система коштує від 1.54 і 1.56 за ват.
 • Витрати на сонячну енергію в комунальному секторі коливаються від 0.99 до 1.03 за ват.

Повна вартість сонячної енергії за ват для промислової сонячної системи становить близько 1.75. Типова ціна промислової сонячної системи залежить від того, скільки кіловат вам потрібно для задоволення ваших енергетичних потреб. Комерційні сонячні панелі зазвичай коштують близько 325 000 доларів, а середні витрати в США коливаються від 50 000 до 600 000 доларів.

Також пам’ятайте, що чим більша ваша комерційна сонячна енергетична система, тим вищою буде вартість. Але є багато способів зменшити ці витрати. Один із способів. вибрати авторитетну компанію, яка має досвід встановлення сонячних електростанцій на великих промислових об’єктах.

Придбання попередньо зібраних сонячних панелей є додатковою опцією. Це дешевше, ніж купувати компоненти окремо та збирати їх самостійно.

Тип сонячних панелей, який ви оберете для свого бізнесу, також суттєво вплине на вартість ваших сонячних панелей. Сонячні панелі бувають двох основних видів: монокристалічні та полікристалічні.

Хоча монокристалічні панелі значно дорожчі за полікристалічні, вони виробляють більше енергії. Яку б сонячну електростанцію ви не обрали, вартість установки зараз значно нижча, ніж будь-коли.

Фактори вартості промислової сонячної енергії

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

Через міркування щодо нерухомості та податкові пільги, такі як ITC, кожен проект промислової сонячної енергетики має унікальну початкову вартість та вартість життя. Як показано нижче, ви можете розрахувати вартість вашої промислової сонячної електростанції за допомогою безкоштовної програми під назвою PV Watts.

Ваша промислова сонячна потужність розраховується на 4 PV Ватта з використанням коефіцієнта вартості, який враховує наступне:

 • Географічне розташування
 • Параметри ефективності та втрат для сонячних панелей
 • Азимут даху,
 • Кількість годин сонячного світла в день
 • Кількість енергії, що використовується щорічно.
 • Ціна за кВт/год електроенергії, яку ви платите

Ви також повинні враховувати свої податкові преференції та структуру власності або оренди будівлі. Ви можете скористатися перевагами громадської сонячної енергетики, не маючи власної системи, якщо ви орендуєте будівлю або територію.

Визначення комерційної вартості сонячної енергії у фотоелектричних ватах

Розмір і розташування вашої сонячної системи сильно впливають на вартість комерційних сонячних панелей. PV Watts дозволяє легко розрахувати, скільки сонячного світла отримує ваша будівля. NREL створив PV Watts, щоб розрахувати вихід енергії та вартість PV (фотоелектричних) енергетичних установок по всьому світу.

Щоб визначити, скільки сонячного світла отримує ваша комерційна будівля щодня, PV Watts використовує адресу вашого об’єкта та інформацію про погоду. Введіть адресу вашої будівлі в поле “Введіть адресу будинку або офісу” програми PV Watts і дотримуйтесь інструкцій, щоб визначити вартість вашої промислової сонячної електростанції.

Коефіцієнти ефективності комерційної сонячної електростанції

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

Більшість сонячних панелей мають ефективність від 15% до 20%. Якщо день ясний і опівдні, сонячна енергія падає на поверхню Землі зі швидкістю приблизно 1 000 ват на квадратний метр. За замовчуванням PV Watt використовує критерій 1 000 Вт на квадратний метр.

Так, при ефективності 15-20%, комерційна сонячна панель площею 1 квадратний метр буде генерувати 150-200 Вт електроенергії на квадратний метр за ідеальних умов. Масив сонячних панелей, намальований за допомогою PV Ватт на вашому даху, буде квадратними метрами.

Як вже згадувалося раніше, PV Watts пропонує три різні типи сонячних панелей, кожна з яких має різний коефіцієнт корисної дії.

 • Стандарт: ефективність 15% (кристалічний кремній/скло)
 • Високоякісні (кристалічний кремній з антивідблисковим покриттям): 19% ефективності
 • Тонка плівка: 10% ефективності (тонка плівка/скло).

Промисловість може швидко окупити вартість сонячної електростанції за допомогою податкових пільг

Завдяки фантастичним податковим пільгам і стимулам, вартість промислової сонячної електростанції окупиться швидше, ніж будь-коли раніше.

Федеральний податковий кредит

Загальний податковий кредит знизить ціну установки промислової сонячної електростанції до 30% для нових інсталяторів.

Державний податковий кредит

У деяких юрисдикціях також доступний кредит у розмірі 10%, щоб допомогти з витратами на сонячні панелі для бізнесу.

Прискорена амортизація

Власники комерційних будівель мають право вирахувати з податків на прибуток до 85% від загальної вартості сонячної системи. Це суттєво компенсує високу ціну промислових сонячних панелей.

Переваги сонячної енергії для бізнесу та промисловості

 • Надійні та не потребують обслуговування
 • Миттєва окупність інвестицій
 • Низький вуглецевий слід
 • Фіксована вартість електроенергії на роки
 • Зменшити витрати на електроенергію
 • Компанії можуть отримати значні податкові знижки
 • Зменшити залежність від електроенергії з електромережі
 • Повернутись до громади
 • Заощаджуйте тисячі на місяць на витратах на електроенергію
 • Залучайте більше клієнтів, демонструючи свою прихильність до сталого розвитку.
 • Доступні низькі щомісячні платежі та фінансування без початкового внеску

Промислова сонячна енергетична система. як Coldwell Solar може допомогти?

Відомий постачальник сонячної енергії, такий як Coldwell Solar, може допомогти вашому бізнесу з установкою комерційних сонячних панелей кількома способами. Постачальник сонячної енергії працює в галузі протягом багатьох років і може допомогти вам провести ретельну оцінку ділянки, щоб визначити найкраще місце для сонячних панелей та оцінити наявний простір, затінення та орієнтацію.

На основі оцінки ділянки, постачальник може також спроектувати сонячну енергетичну систему, яка відповідає конкретним енергетичним потребам бізнесу. Компанія Coldwell Solar стала першим вибором багатьох підприємств для придбання високоякісних сонячних панелей та інших необхідних компонентів за конкурентною ціною.

Вони також можуть впоратися з установкою системи сонячних панелей, гарантуючи, що вона буде встановлена безпечно та ефективно. Якщо вам потрібне постійне обслуговування та підтримка, постачальник сонячної енергії може гарантувати, що ваша сонячна панель працює ефективно та генерує максимальну кількість енергії.

Вони також пропонують додаткові послуги з управління енергоспоживанням, щоб допомогти вашій компанії оптимізувати використання енергії та зменшити витрати на електроенергію. Ці послуги можуть включати енергоаудит, енергоефективну модернізацію освітлення та програмне забезпечення для управління енергоспоживанням.

Скільки коштують сонячні панелі?

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

У цій статті ми спробуємо відповісти на це питання в міру наших можливостей, але важливо пам’ятати, що кожна сонячна система є індивідуальним рішенням. Ціна може суттєво відрізнятися в залежності від системи.

Важливо також розуміти, що враховується при визначенні вартості сонячної енергетичної системи. Спочатку ми занурюємося в ці компоненти, а потім наводимо середню вартість установки для комерційних і побутових сонячних панелей.

Фактори, що впливають на вартість установки сонячних панелей

Тип установки

Існує два основних способи встановлення сонячних панелей: на даху та на землі. Дахові кріплення кріпляться до існуючих конструкцій. Наземні кріплення та навіси для автомобілів потребують додаткових стійок, які повинні бути закріплені в ґрунті. Це часто призводить до підвищення вартості робочої сили та компонентів.

Тип обладнання

Сонячні панелі:

Є дві основні змінні з сонячними панелями: щільність потужності та колір. Щільність потужності. це кількість енергії, яку сонячна панель може виробляти на одиницю розміру. Наприклад, сонячна панель однакового розміру може виробляти від 300 до 400 Вт, залежно від щільності потужності. Взагалі кажучи, чим більш щільна панель, тим вища вартість за ват. Колір. інша змінна для сонячних панелей. Базова панель має синій елемент, білу задню панель і сріблясту рамку. Модулі з чорною рамою, чорною задньою панеллю або чорним осередком, як правило, дорожчі.

Сонячні інвертори:

Існує три типи сонячних інверторів: Стрінгові, мікро та оптимізатори потужності.

Стрінгові інвертори з’єднують панелі в одну або кілька груп. Кожна група підключається до одного стрінгового інвертора, що дозволяє підключити кілька панелей до одного інвертора. Стрінгові інвертори, як правило, більш економічно ефективні, ніж інші типи інверторів.

Мікроінвертори встановлюються на кожну окрему панель. Хоча цей тип інверторів має свої переваги, вони, як правило, є найдорожчим типом інверторів.

Оптимізатори потужності мають багато переваг мікроінверторів. Вони, як правило, дорожчі за стрінгові інвертори, але дешевші за мікроінвертори.

Сонячні батареї можна встановлювати на металевих, черепичних та пласких дахах. Для кожного з них потрібні різні компоненти та різний рівень трудомісткості. Дахи з черепиці потребують спеціального окладу для кріплення стелажа для панелей до даху. Для ребристої або фальцевої металочерепиці стелаж кріпиться безпосередньо до металу. Панелі встановлюються на плоскому даху за допомогою баластного кріплення. лоток, що утримується на місці бетонним блоком.

Споживання енергії

Більшість сонячних систем призначені для компенсації такого споживання енергії, яке має фінансовий сенс. Чим більше потрібно виробляти енергії, тим більше панелей та обладнання знадобиться системі.

Залежно від того, наскільки сильно система буде піддаватися затіненню, залежить кількість і розташування панелей. Якщо система встановлена в зоні затінення, може знадобитися додаткова кількість панелей, щоб задовольнити вимоги замовника щодо енергетичного покриття. І навпаки, система під повним сонцем може виробляти таку ж кількість енергії з меншою кількістю панелей.

Погодні моделі

Погодні умови в кожному регіоні різні. Деякі місця отримують більше сонця, ніж інші. В інших регіонах випадає більше снігу. Наші системи розроблені з урахуванням цих даних, які впливають на розмір системи та необхідне обладнання.

Вартість підключення

Підключення. це процес підключення сонячної системи до електромережі. Кожна місцева енергокомпанія має специфічні вимоги, яких необхідно дотримуватися. Деякі з цих вимог можуть вплинути на тип лічильника, який вам потрібен, або на те, чи потрібна модернізація трансформатора. Вартість підключення відрізняється для кожного проєкту, залежно від того, скільки сонячної енергії вже є у вашій місцевості, віку та потужності обладнання на вашій лінії, а також розміру самої сонячної батареї.

Відстань від сонячної батареї до точки з’єднання

Оскільки енергія, вироблена сонячною батареєю, повинна транспортуватися до лічильника, чим далі сонячна батарея знаходиться від точки підключення до електромережі, тим вищою буде вартість установки. Це пов’язано з необхідністю прокладання кабелю або риттям траншеї, а також з розміром необхідного дроту (чим більша відстань, тим більший дріт потрібен).

Стимули для встановлення сонячних панелей

Існує багато стимулів для власників сонячних електростанцій. Це необхідно враховувати при оцінці вартості сонячної системи.

 • Зменшення щомісячних рахунків за електроенергію
 • Захист від підвищення тарифів на електроенергію та незалежність від комунальної компанії. У вас все під контролем
 • 30% федеральний податковий кредит може бути використаний для відшкодування податків за попередні три роки, а також перенесений на 22 роки для бізнесу та 12 років для власників будинків
 • Підприємства та фермерські господарства можуть швидко повернути свої інвестиції завдяки прискореній амортизації. Ті, хто відповідає вимогам, можуть подати заявку на отримання гранту USDA Reap Grant та інших місцевих грантів
 • Існує багато стимулів з боку місцевої влади та комунальних служб
 • Це надійно та безпечно для довкілля

Маючи це на увазі, ми перерахували нижче середню вартість установки для комерційних і побутових сонячних енергетичних систем.

Вартість сонячних панелей для бізнесу

Середній розмір комерційної сонячної системи становить 50 кВт (600/місяць). рахунок за електроенергію) та 200 кВт (1 200/міс). рахунок за електроенергію). Сонячні системи такого розміру, як правило, коштують від 145 000 до 500 000 євро до того, як будуть використані стимули.

За допомогою наявних стимулів більшість власників комерційних сонячних систем можуть повернути 60-90% вартості системи протягом перших кількох років після встановлення сонячної системи.

Середньостатистичний власник сільськогосподарської та комерційної сонячної системи може розраховувати на економію від 150 000 до 375 000 доларів за 30 років експлуатації сонячної системи.

Без сонячної енергії середньостатистичний бізнес та фермер витрачатиме від 240 000 до 715 000 гривень на електроенергію протягом 30 років.

Середньомісячний рахунок за електроенергію Розмір сонячної системи Загальна вартість установки (до отримання пільг) Федеральний податковий кредит Амортизація Вартість після податкових пільг
600 50 кВт 147,500 38,350 37,304 71,846
1,200 100 кВт 268,800 69,888 67,982 130,930
2,400 200 кВт 494,400 128,544 125,038 240,818

Вартість сонячних панелей для власників будинків

Середній розмір домашньої сонячної системи становить від 5 кВт (60/місяць). рахунок за електроенергію) та 10 кВт (120/міс). рахунок за електроенергію). Ці сонячні системи коштуватимуть від 25 000 до 40 000 до того, як будуть використані пільги. Власники сонячних електростанцій можуть повернути 30% вартості системи за допомогою наявних стимулів майже одразу після встановлення.

Середньостатистичний власник житлової сонячної системи може розраховувати на економію від 4 000 до 25 000 за 30 років життя сонячної системи.

Середній домовласник витрачатиме від 30 000 до 60 000 доларів на електроенергію протягом 30 років без сонячної енергії.

Середньомісячний рахунок за електроенергію Розмір сонячної системи Загальна вартість встановлення (без урахування пільг) Федеральний податковий кредит Вартість після пільг
60 5 кВт 26,480 6,885 19,595
120 10 кВт 38,960 10,130 28,830
180 15 кВт 53,285 13,854 39,431

Майте на увазі, що це середні витрати та розміри систем для сонячних систем, встановлених на даху (ось скільки коштує встановлення наземної сонячної системи). Вартість буде залежати від ваших конкретних вимог. Ми надаємо безкоштовні розрахунки, які нададуть вам точну вартість і доступні стимули, щоб допомогти вам вирішити, чи є сонячна енергія правильною інвестицією для вашого бізнесу, ферми та будинку.

Отримайте точну вартість системи сонячних панелей, яка відповідає вашим потребам

Найкращий спосіб визначити вартість вашої сонячної системи. запросити безкоштовну індивідуальну пропозицію. Отримавши індивідуальну пропозицію, ви побачите повну вартість установки, всі доступні пільги, а також термін окупності та рентабельність інвестицій.

Не готові отримати пропозицію? Скористайтеся нашим калькулятором заощаджень на сонячній енергії, щоб миттєво оцінити, скільки грошей вам заощадить сонячна енергія.

Ви також можете переглянути канал “Сонячна енергія” на YouTube, де ви знайдете короткі навчальні відео, які охоплюють все, що стосується сонячної енергії. Не забудьте підписатися, поки ви там!

Останнє оновлення 16 лютого 2023 року.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того??

Чи перевищують переваги сонячних панелей їх вартість?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, включаючи арбітражну торгівлю, хедж-фонди та альтернативні інвестиції.

Сомер G. Андерсон. CPA, доктор бухгалтерських наук, професор бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів понад 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлар Кларін. фактчекер та експерт з особистих фінансів з широким спектром досвіду, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

варті, сонячні, панелі, вартість, фотоелектричних, панель

Що таке сонячна енергія для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід та потенційно вищу вартість будинку. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, а величина вигоди може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергетики в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість обладнання свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишкову енергію в мережу.
 • Незважаючи на те, що витрати знизилися за останні роки, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом року.
 • Перед тим, як зробити вибір на користь сонячної енергетики, переконайтеся, що ви розумієте як соціальні, так і економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи є фінансовий сенс встановлювати сонячну енергію для вашого будинку, дуже просто. Вам потрібно буде розрахувати:

 • Вартість сонячної електростанції
 • Скільки енергії буде вироблятися
 • Скільки ви заплатили б за ту саму кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися за рахунок зекономлених витрат на електроенергію?
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо це так, і у вас є початковий капітал, це, ймовірно, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі систему, вам потрібно ретельно обдумати рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика варіація кожного з цих факторів, і це може зробити витрати та переваги встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Існують деякі інструменти, які можуть допомогти. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори. гарне місце для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

В іншій частині цієї статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку вартості та потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте котирування від декількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

Спочатку давайте подивимось на вартість встановлення сонячної енергетичної системи для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3,500 до 16,000 доларів.

Чому такий великий діапазон витрат? Значна частина варіацій залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою і основна вартість володіння системою припадає на купівлю обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільший компонент загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, виробленого панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі власники будинків також розглядають акумуляторні батареї. Історично батареї були непомірно дорогими та непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишок електроенергії, що подається в мережу (див. нижче). Також слід враховувати вартість робочої сили при монтажі.

Окрім витрат на встановлення, існують додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного очищення панелей, інвертори та акумулятори (якщо вони встановлені), як правило, потребують заміни через кілька років використання.

Субсидії

Хоча вищезазначені витрати відносно прості. часто компанія, що встановлює сонячні системи, може запропонувати ціну на них для домовласника. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевого комунального підприємства, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що США.S. Уряд дозволив податковий кредит до 30% від вартості системи.

детальніше про програми стимулювання в Україні.S., включаючи програми в межах кожного штату, можна знайти на веб-сайті Бази даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних електростанцій, а також визначити, якою є її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової енергії в мережу.

97.7 гігават

U.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт загальної встановленої потужності, достатньо для живлення 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку ваша система буде виробляти, і коли вона буде це робити. Це може бути дуже складний розрахунок, навіть для досвідчених інженерів сонячної енергетики. Однак давайте розглянемо основи.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний у географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Коли справа доходить до використання сонячних панелей, ближче до екватора, як правило, краще, але необхідно враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) створює карти для США.S. показує рівень сонячного випромінювання, а інструменти на його веб-сайті надають детальну інформацію про сонячне випромінювання для конкретних місць в межах U.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для дахових масивів, дах на південній стороні без дерев або інших об’єктів, що заважають сонячному світлу, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо такої можливості немає, панелі можна змонтувати на зовнішніх опорах і встановити подалі від будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

А потім ви повинні врахувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказано з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність, що реалізується для встановлених фотоелектричних систем. відома як коефіцієнт потужності. становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домашня система потужністю 3 кіловат-години (кВт-год) з коефіцієнтом корисної дії 15% вироблятиме 3 кВт-год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт-год/рік, або приблизно третину типового споживання електроенергії в Україні.S. домогосподарство.

Скільки ви заощадите?

Коли ви знаєте, скільки коштуватиме сонячна електростанція і скільки енергії вона буде виробляти, ви можете (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на витратах на електроенергію в рік.

Це ще один складний розрахунок, оскільки багато залежить від того, як ви платите за електроенергію на даний момент. Комунальні служби часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, сонячні енергетичні системи домовласників просто компенсують ціну, яку вони отримують за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють власникам будинків платити за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну вартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектрична сонячна батарея може бути дуже корисною в районах, де використовується така мінлива в часі швидкість, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів і величини зміни тарифу за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких місцях мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, хто має вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі тарифні плани, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється в міру зростання споживання. За таким планом вигода від сонячної системи може залежати від споживання електроенергії будинком; у певних районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне маржинальне споживання.

Для деяких домогосподарств може бути навіть можливим заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад у мережу. В США.S., це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують енергію, яку вони віддають в мережу (коли швидкість генерації електроенергії з сонячної батареї перевищує швидкість споживання електроенергії домогосподарством), щоб компенсувати енергію, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання енергії. Конкретні правила та політика щодо нетто-обліку відрізняються в різних регіонах. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також звернутися до місцевих комунальних служб, щоб знайти більш конкретну інформацію.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергетика.

Загальні витрати та вигоди сонячної системи теоретично можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту складатимуться з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки надходитимуть пізніше у вигляді компенсованих витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і через чистий облік).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюється шляхом розрахунку вирівняної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюється з вартістю електроенергії, що стягується місцевою комунальною компанією. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом усього терміну експлуатації / вироблення енергії протягом усього терміну експлуатації (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від комунального підприємства; пам’ятайте, що відповідна ціна. це ціна, яка має місце під час пікового або близького до нього виробництва фотоелектричної енергії.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви виконали всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте одне число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете розглянути систему, яка досягне цієї точки через п’ять років. Іншим домовласникам, можливо, доведеться почекати 10 або 20 років, щоб досягти цього моменту.

Іншими словами, більшість домовласників в кінцевому підсумку побачать вигоду від сонячної енергетичної системи; це може зайняти десятиліття, поки це буде реалізовано. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергетика має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути компенсовані соціальними перевагами для навколишнього середовища та зменшенням вашого вуглецевого сліду, що може бути важливішим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потрібно замінювати кожні кілька років
 • Термін дії деяких податкових пільг закінчився або закінчується

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

На практиці не часто можна. Це тому, що сонячні панелі працюють лише тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не генерують електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення живлення в цей час, але вони все ще мають тенденцію бути досить дорогими. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на електромережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, цілком можливо, що система може окупити себе і навіть більше з часом. Це тому, що ви не будете витрачати стільки грошей на купівлю електроенергії у комунальних служб. Якщо ви використовуєте мережевий облік, ви можете ще більше зменшити свої рахунки.

Скільки коштує сонячна панель?

з роками стабільно знижуються. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію, вартість системи сонячних панелей для будинку середнього розміру в США.S. у 2021 році коливається від 11 000 до 15 000.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від місця проживання та розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Визначення того, чи варто встановлювати фотоелектричну сонячну систему, може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, домовласники можуть захотіти встановити сонячну електростанцію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для екологічно чистого способу життя.

Залишити відповідь