Чи варті сонячні панелі того? (Путівник 2023). Середньостатистична сонячна система для будинку

Скільки коштують сонячні панелі у 2019 році?

У 2019 році типова сонячна система для житлових будинків може коштувати від 11 200 до 14 400 доларів США після сплати податків та знижок.

Сонячна енергія. це довгострокова інвестиція. Щоб правильно скласти бюджет, необхідно проаналізувати витрати та заощадження за 20 років і визначити термін окупності та суму повернення коштів. Правильний розрахунок включає:

 • Вартість фотоелектричних панелей та інших компонентів
 • Скільки коштує ваша сонячна електростанція
 • Ваші поточні рахунки за електроенергію
 • Будь-які застосовні федеральні, місцеві або державні податкові пільги
 • Прогнозована економія на рахунках за електроенергію

Складіть все це разом, і ви зможете розрахувати фактичну вартість сонячної панелі для вашого будинку. Якщо ви хочете пропустити всю математику, радимо отримати безкоштовну пропозицію від професіонала в галузі сонячної енергетики. Якщо ви хочете самостійно розрахувати витрати, продовжуйте читати і дізнайтеся, як працює математика.

Розбивка вартості сонячних панелей

Стандартний спосіб оцінити вартість системи сонячних панелей. це вартість за ват або долари за ват. Цей показник розраховується шляхом взяття загальних витрат на встановлення системи (деталі та робоча сила) та ділення на кількість енергії, яку вона виробляє в кіловатах (електрична потужність). Для довідки, середній U.S. для будинку підійде сонячна система потужністю 4-7 кВт.

Ціна сонячних панелей також залежить від штату, в якому ви живете, компанії, що займається установкою, та будь-яких знижок та заохочень, які ви отримуєте. У 2019 році в Каліфорнії можна очікувати, що вартість вата буде коливатися в межах 4.39 для невеликої системи до 3.56 для великої системи.

На момент написання цієї статті вартість встановлення сонячних панелей коливається в межах 7-9 доларів за ват. Отже, система потужністю 5 кВт коштуватиме близько 25 000-35 000 до знижок. Хоча для багатьох домогосподарств ця вартість є важкою пігулкою, яку потрібно проковтнути, зазвичай комунальні компанії пропонують пільги або субсидії для компенсації витрат на сонячні системи.

Наприклад, система вартістю 18 000 має термін окупності близько 20 років. Вартість сонячної панелі сьогодні становить близько 3 доларів за ват, а додаткові витрати на встановлення збільшують витрати до 5-6 доларів за ват. Витрати на встановлення фотоелектричних систем включають як робочу силу, так і електроніку, необхідну для підключення сонячної батареї до вашої існуючої електричної системи.

Домовласники, зацікавлені в сонячних дахах, повинні зазначити, що системи сонячної черепиці дорожчі, ніж традиційна установка даху. За оцінками Energysage, сонячні дахи можуть становити від 4.15 вартість за ват до 8.14 за більш просунуту пропозицію від Tesla’s Solar City.

Як розрахувати витрати на сонячну енергію

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Калькулятор вартості сонячної енергії

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Орієнтовна економія за допомогою сонячної енергії

Емпіричне правило полягає в тому, що середній U.S. домогосподарство споживає електроенергію зі швидкістю один кіловат на годину (кВт/год). У кожному місяці близько 730 годин, а середня ціна кВт-год електроенергії по країні становить 0.10. Отже, середній щомісячний рахунок становитиме близько 73 за 730 кВт-год електроенергії.

Середній рахунок за електроенергію може значно відрізнятися, якщо у вас є нестандартні предмети, такі як гідромасажна ванна, або деякі електроприлади, що працюють безперервно. Тривале використання комп’ютера, плазмових телевізорів та відеоігрових приставок також може вплинути на споживання енергії. Ваше споживання також значно збільшиться в місяці, коли ви використовуєте кондиціонер або обігрівач. Нарешті, вартість електроенергії сильно варіюється по всій території США, починаючи від 0.07 / кВт-год у Західній Вірджинії до цілих 0.24 грн/кВт-год на Гаваях. Щоб отримати точну оцінку, вам потрібно буде скоригувати наші приблизні розрахунки відповідно до ваших моделей використання електроенергії.

Консервативне значення для використання в якості генеруючої потужності сонячної панелі. 10 Вт/кв.м. футів. Це значення представляє ефективність перетворення панелі близько 12 відсотків, що є типовим показником. Це означає, що на кожен кВт, який ви генеруєте, вам потрібно близько 100 кв.м. футів. домашніх сонячних панелей. Якби сонце світило 24 години на добу, ви могли б встановити 100 кв.м. сонячних панелей. футів. панелей і мають достатньо енергії для живлення середнього будинку.

Середня кількість сонячного світла по всій країні варіюється. У Сіетлі, Чикаго та Піттсбурзі ви, швидше за все, отримаєте до трьох годин прямого сонячного світла. У таких штатах, як Колорадо та Каліфорнія, ви, ймовірно, будете поглинати п’ять або шість годин сонячного світла. Будинки в сонячній Арізоні можуть отримувати майже 7 годин сонячного світла на день.

Кількість середнього сонячного світла означає, що розмір необхідного масиву панелей може варіюватися, десь від 400 кв.м. фути. до 800 кв.м. футів. (i.e., від 4 кВт до 8 кВт), залежно від того, де ви живете. Вам знадобиться більше панелей, якщо ви живете в місці, яке отримує менше сонячного світла в день, і менше панелей, якщо ви живете в місці, яке отримує більше сонячного світла.

Як комунальні компанії впливають на вартість сонячної енергії

Якщо ваша комунальна компанія дозволяє вам мати чистий облік. тобто вони надають вам спеціальний лічильник, який буде обертатися в зворотному напрямку, коли ви виробляєте більше електроенергії, ніж використовуєте. ваш річний рахунок може в середньому дорівнювати нулю. Через коротший світловий день взимку ви, швидше за все, будете нетто-покупцем електроенергії в цей сезон і нетто-виробником в літні місяці. Така мережева система відрізняється від автономних систем, що використовуються у віддалених місцях, де немає електрики; для них потрібні акумулятори, що може значно збільшити загальні витрати на систему.

Стандартні компоненти сонячної системи

Як ми вже згадували раніше, обладнання є ще одним фактором, який слід враховувати при розрахунку вартості встановлення сонячних панелей. Кожна стандартна домашня сонячна батарея складається з чотирьох компонентів:

Сонячні панелі. вловлюють сонячну енергію і перетворюють її в електрику Контролер. захищає батареї, регулюючи потік електроенергії Акумулятори. зберігають електроенергію для подальшого використання Інвертор. перетворює енергію, що зберігається в акумуляторі, у напругу, необхідну для роботи стандартного електричного обладнання

Вартість сонячних панелей залежить від вартості всієї системи, а також її встановлення. Крім того, обладнання, таке як батареї, іноді потребує заміни з часом.

Хороша новина полягає в тому, що вартість сонячних панелей, як очікується, продовжить падати, оскільки тонкоплівкові панелі таких компаній, як First Solar, Nanosolar та AVA Solar, стануть доступними на житловому ринку, що може знизитися до 1-2 за ват. і при обсягах, які в кілька разів перевищують сьогоднішню загальну потужність.

Якщо припустити, що витрати на установку та допоміжне обладнання можуть бути зменшені приблизно до 1 за ват, то система потужністю 5 кВт в найближчі роки може коштувати всього 10 000, а термін окупності. близько 10 років. Це робить майбутнє фотоелектричних сонячних установок набагато привабливішим.

Вартість сонячних панелей залежить від багатьох факторів. Хочете отримати уявлення про те, скільки ви можете заощадити? Спробуйте наш калькулятор економії сонячної енергії або зателефонуйте нам, щоб дізнатися!

Чи варті сонячні панелі того? (Посібник 2023)

У більшості випадків встановлення сонячних панелей на вашому будинку того варте. Зв’яжіться з надійним професіоналом у сфері сонячної енергетики вже сьогодні, щоб визначити, чи підходить вам сонячна енергетика.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну пропозицію без зобов’язань за останні 30 днів

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона має ступінь з економіки та англійської мови Університету Чапел-Хілл, а її робота була представлена на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Торі Еддісон. редактор, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає комунікації та маркетингову роботу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналістка за фахом, вона почала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федеральних фінансових правил та законодавства про охорону здоров’я.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики, який має предметну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. Наразі він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, де займався кураторством контенту, виступав за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячних інженерів та інсталяторів. Протягом своєї кар’єри його роботи публікувалися в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

У більшості випадків встановлення домашніх сонячних панелей виправдовує себе. Сонячні панелі зазвичай служать 25 років і більше і можуть значно зменшити або навіть повністю виключити ваші рахунки за електроенергію. ви можете заощадити в середньому 1 346 доларів на рахунках за електроенергію щорічно, перейшовши на сонячну енергію.

Сонячна енергетика. це великі початкові інвестиції. Але вартість встановлення системи знизилася більш ніж на 50% за останні 10 років, а такі стимули, як 30% федеральний податковий кредит на сонячну енергію, можуть знизити ваші витрати ще більше.

Однак, певні умови та особливості даху можуть означати, що сонячна енергія не варта того, щоб її використовувати. Наприклад, якщо ваш дах затінений, не має достатньої площі або орієнтований на північ, ваші панелі можуть бути неефективними. Крім того, якщо ви живете в місцевості, де багато похмурих днів і мало сонячних стимулів, ви можете побачити меншу економію протягом терміну служби ваших панелей.

Кожен дах і сонячний проект відрізняється від інших. Перш ніж завершити ваш сонячний проект, ваш інсталятор огляне ваш будинок і визначить, чи підходить ваша нерухомість для сонячних панелей. Зв’яжіться з перевіреним професіоналом вже сьогодні, щоб дізнатися, чи варта сонячна енергія інвестицій.

 • Коли сонячні панелі того варті?
 • Скільки коштують сонячні панелі?
 • Переваги переходу на сонячну енергію
 • Мінуси переходу на сонячну енергію
 • Підсумок: Чи справді сонячні панелі того варті?

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія обслуговування клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річну гарантію на виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення на 100% виконується власними силами

Коли сонячні панелі того варті?

Наприклад, якщо ви живете в штаті, який отримує багато сонячного світла і має широкі сонячні стимули, на додаток до великого даху, що виходить на південь, економія, яку ви побачите від сонячної енергії, буде дуже високою. З іншого боку, якщо ви живете десь з меншою кількістю сонячного світла, меншою кількістю сонячних стимулів і крутим дахом, сонячна енергія все ще може бути для вас корисною, але ваша загальна економія енергії, швидше за все, буде нижчою.

Розташування

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у вартості сонячної енергетичної системи. Якщо ви живете в частині країни, яка отримує багато сонячного світла протягом року, ви отримаєте більше користі від використання сонячних панелей, ніж інші.

Сайт аналізу даних Stacker визначив наступні 10 штатів, які отримують найбільше сонячного світла в США.S.:

Хоча сонячні штати, такі як Флорида, Техас, Каліфорнія та Арізона, є чудовими регіонами для встановлення сонячної системи, ваші панелі можуть не генерувати достатньо енергії, щоб компенсувати початкові витрати, якщо ваш будинок знаходиться в тіні від дерев або будівель. Але якщо ваш дах не затінений або виходить на південь, південний захід або захід, ваші панелі отримуватимуть більше прямого сонячного випромінювання і генеруватимуть більше сонячної енергії.

Як уже згадувалося, місця, де спостерігається більше екстремальних погодних явищ та перебоїв в електропостачанні, також краще підходять для сонячних систем з незалежним накопичувачем електроенергії. Ви можете використовувати сонячну батарею для зберігання надлишкової енергії протягом дня, щоб використовувати її під час відключення електроенергії, вночі або в похмурі дні.

Дах вашого будинку

Розмір, форма та нахил вашого даху також є важливими факторами, які слід враховувати. За словами Гаррета Нільсена, заступника директора U.S. Управління технологій сонячної енергетики Міністерства енергетики, дахові конструкції можуть бути однією з найбільших перешкод для переходу на сонячну енергію.

“Якщо біля вашого будинку є дерева, які створюють надмірну тінь на даху, панелі на даху можуть бути не найідеальнішим варіантом”. сказав він. “Сонячні панелі найкраще працюють на дахах, орієнтованих на південь, з нахилом від 15 до 40 градусів, хоча інші дахи також можуть бути придатними”. Інсталятори можуть моделювати дахи, щоб визначити, чи підходить орієнтація та нахил для виробництва енергії.”

Круті дахи ускладнюють установку і можуть збільшити витрати на робочу силу або вимагати додаткового монтажного обладнання. Дахи з великою площею поверхні та невеликою кількістю перешкод, таких як мансардні вікна та димоходи, є ідеальними. Ви все ще можете встановити сонячні панелі на невеликих дахах, але слід вибирати більш ефективні панелі, такі як монокристалічні панелі, які генерують більше енергії, використовуючи менше місця.

Податкові пільги та знижки на сонячну енергію доступні на федеральному рівні та на рівні штатів. Федеральна податкова знижка. офіційно називається податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), дозволяє вам отримати 30% від загальної вартості вашої системи в якості кредиту в рахунок федерального податкового тягаря.

Варто зазначити, що якщо ви не заборгували тисячі доларів податків щороку, ви не зможете скористатися перевагами ІТЦ в повній мірі. Можливо, вам доведеться попрацювати з податковим консультантом і переоцінити свої утримання, щоб повністю скористатися кредитом.

Інші сонячні стимули варіюються від штату до штату. Уряди багатьох штатів та місцеві комунальні компанії пропонують сонячні знижки, кредити, податкові пільги на продаж та нерухомість, чистий облік та багато іншого, що може зробити сонячну енергію більш доступною. Ми рекомендуємо вам скористатися Базою даних державних стимулів для підвищення ефективності використання відновлюваних джерел енергії, щоб дізнатися, які ще знижки та податкові пільги доступні у вашому штаті.

Перш ніж встановлювати сонячні батареї, вам слід підрахувати своє щомісячне споживання енергії. За даними U.S. За даними Управління енергетичної інформації, середньостатистичне домогосподарство використовує близько 893 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на місяць. В середньому, домашня сонячна установка може виробляти від 350 до 850 кВт-год на місяць. Таким чином, перехід на сонячну енергію може допомогти вам заощадити до 95% ваших комунальних платежів.

Якщо ви живете в штаті з високими тарифами на електроенергію, перехід на сонячну енергію, ймовірно, буде гарною інвестицією. Однак, якщо ваш будинок не потребує багато енергії для щоденного використання, ви можете заощадити недостатньо, щоб компенсувати витрати на встановлення. Сонячні системи для житлових будинків можуть коштувати від 15 000 до 25 000 або більше.

Вам також слід зв’язатися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона встановлену програму чистого обліку. Багато штатів вимагають обліку енергоспоживання, що може допомогти максимізувати ваші заощадження енергії. Чистий облік дозволяє вам відправляти надлишкову енергію, яку виробляє ваша сонячна система, назад в мережу в обмін на кредити для виставлення рахунків. Ваша комунальна компанія вирахує будь-які кредити з вашого щомісячного рахунку за електроенергію, заощаджуючи ваші гроші, забезпечуючи ваш будинок чистою енергією.

Скільки коштують сонячні панелі?

Згідно з нашим опитуванням, проведеним у 2023 році серед 1 500 власників будинків з сонячними батареями, респонденти повідомили, що платять в середньому від 15 000 до 20 000 доларів за свої сонячні панелі. Однак кожна сонячна установка відрізняється від інших, і Асоціація галузей сонячної енергетики (SEIA) повідомляє, що сонячна установка може коштувати понад 25 000.

Загальна вартість вашої системи сонячних панелей може змінюватися в залежності від місця проживання та обраного вами постачальника сонячної енергії. Ви можете порівняти середні ціни на деякі з найкращих постачальників сонячної енергії в США.S. нижче. Наведені цифри відображають загальну вартість системи сонячних панелей з установкою.

ПровайдерСередня вартість системи сонячних панелей потужністю 10 кВт-год

Дані про витрати базуються на результатах нашого опитування, проведеного у 2023 році серед 1,500 власників будинків із сонячними панелями. Ваші витрати можуть змінюватися в залежності від індивідуальних факторів.

Штат, в якому ви живете, також може вплинути на те, скільки коштуватиме встановлення сонячних панелей:

Окрім вашого місцезнаходження та обраного вами постачальника, на вартість вашої сонячної системи можуть впливати й інші фактори, зокрема

 • Енергетичні потреби вашого будинку
 • Розмір вашої сонячної системи
 • Тип панелей, які ви встановлюєте
 • Додаткове обладнання, таке як сонячні батареї або інвертори
 • Інші супутні послуги, такі як видалення дерев, аудит енергоефективності, зарядні пристрої для електромобілів тощо.

Єдиний спосіб точно дізнатися, скільки коштуватиме ваша система сонячних панелей. це отримати пропозицію від перевіреного інсталятора сонячних панелей у вашому регіоні. Щоб отримати зв’язок з найкращим постачальником, натисніть тут, щоб отримати оцінку сонячної енергії вже сьогодні.

Скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії?

Середній термін окупності системи сонячних панелей в США.S. становить близько 8.5 років. Після того, як ви окупите свою сонячну систему, ви отримаєте значну економію завдяки значному зменшенню або повній відмові від рахунків за електроенергію. Враховуючи, що середній термін служби сонячної системи становить 25 років або більше, це більше 16 років чистої економії. Більшість людей, які встановлюють сонячні батареї на своїх будинках, заощаджують тисячі доларів витрат на електроенергію протягом усього терміну служби своєї сонячної енергетичної системи.

Існують, однак, деякі випадки, коли сонячні панелі можуть не приносити настільки високого прибутку, як ви хочете. За даними Nilsen, місцеві тарифи на електроенергію, загальна вартість системи, а також те, чи платите ви заздалегідь, берете кредит або орендуєте систему. все це може вплинути на рентабельність інвестицій (ROI). Зміна схеми компенсації з місцевою комунальною службою або несподіваний збій в роботі системи може призвести до збільшення терміну окупності.

У цих рідкісних випадках компанія Nilsen радить звернутися до інсталятора сонячних панелей щодо очікуваної продуктивності вашої системи та будь-яких розбіжностей з поточними показниками.

На додаток до захисту від зростання цін на електроенергію, сонячна установка з системою зберігання забезпечує цінну резервну копію під час перебоїв в електропостачанні. Якщо ви живете в місцевості, схильній до суворих погодних умов або відключень електроенергії, встановлення сонячних панелей з резервним акумулятором може бути більш доцільним.

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Відновлювана енергетика є зростаючою галуззю і має ключове значення для переходу від викопного палива. Сонячна енергія. найпопулярніше і найпоширеніше джерело відновлюваної енергії. Фактично, кількість домашніх сонячних електростанцій зросла на 34% з 2020 по 2021 рік. Однак, сонячна енергія все ще значно відстає від невідновлюваних джерел енергії у виробництві; лише 3% всієї електроенергії, що виробляється в комунальному масштабі, надходить від сонця, що набагато менше, ніж від природного газу (38%) або вугілля (22%).

Існує багато податкових пільг та інших переваг для будівельників та власників будинків, які встановлюють сонячні панелі. Наприклад, якщо домовласник у штаті Вашингтон встановлює систему сонячних панелей потужністю не менше 100 кВт, його система звільняється від державних і місцевих податків.

Але чи можна встановити сонячні панелі на даху?? Скільки сонячних панелей потрібно для живлення вашого будинку? Скільки грошей ви можете заощадити, використовуючи сонячну систему? Чи живете ви в будинку в стилі ремісника в Бостоні. або дворівневого будинку в Раунд-Рок, штат Техас, читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про додавання сонячних панелей до вашого будинку.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Розрахуйте, скільки сонячних панелей потрібно вашому будинку, розділивши річне споживання електроенергії на коефіцієнт виробництва електроенергії у вашій місцевості, а потім розділивши це число на потужність ваших сонячних панелей.

Ось формула, яку багато професіоналів використовують для розрахунку потреб сонячної системи будинку:

 • Річне споживання електроенергії ÷ коефіцієнт виробництва ÷ потужність панелей = кількість панелей
 • Використання середніх показників по країні : 11 000 кВт-год ÷ 1.6 ÷ 300 = 23 панелі

В середньому, 2 500 кв.м. футів. для забезпечення 100% потреб будинку в електроенергії потрібно 20-25 сонячних панелей. За цією формулою можна розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення електроенергією будинку будь-якого розміру.

Давайте розкладемо ці змінні на складові, щоб краще зрозуміти формулу.

Річне споживання електроенергії

Річне споживання електроенергії. це кількість електроенергії, яку ви використовуєте у своєму будинку за один рік. Зазвичай це вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). Середнє значення U.S. домогосподарство використовує близько 11 000 кВт-год щороку.

Фактори, які можуть вплинути на використання електроенергії, включають в себе:

Коефіцієнт виробництва

Коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення розрахункового виробітку енергії з часом (в кВт-год) до фактичного розміру системи (в кВт-год). Типове співвідношення. 1.4, або 14 кВт-год ÷ 10 кВт-год. Коефіцієнти виробництва значною мірою залежать від вашого місцевого клімату та тривалості сонячного сяйва. похмурий клімат матиме менший вихід енергії, тоді як сонячний клімат матиме більший вихід.

Розбийте ці дані, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку.

Потужність сонячної панелі

Потужність панелі. це вихід енергії з однієї сонячної панелі за ідеальних умов. Потужність вимірюється у ватах (Вт), і більшість сонячних панелей генерують від 300 до 400 Вт потужності. Деякі панелі мають більшу потужність, але коштують дорожче.

Досвідчена компанія, що займається встановленням сонячних панелей, виконає цей процес для вас, включаючи розрахунки, вибір продукту, потреби в електроенергії та сумісність з сонячними панелями. Вони також оцінюють ваш дах, щоб зрозуміти, чи потрібні вам спеціалізовані типи панелей або більш потужні елементи. У будь-якому випадку, ця формула тут, якщо вона вам потрібна.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Інші фактори, які слід врахувати, перш ніж інвестувати в сонячну енергетику

Інвестиції в сонячну систему. це велике зобов’язання. Ось два додаткові фактори, про які слід пам’ятати перед тим, як зробити перехід на сонячну енергію.

Вартість панелі

Сонячні панелі можуть бути дорогими початковими інвестиціями; в середньому установка системи потужністю 10 кВт коштує 20 020. чого достатньо, щоб повністю покрити потреби в електроенергії більшості будинків. Пам’ятайте, якщо ви живете в похмурому регіоні. вам знадобиться більше сонячних панелей для виробництва тієї ж кількості електроенергії, що і в сонячному регіоні.

Період окупності сонячної системи зазвичай становить близько десяти років. це означає, що економія енергії та знижки зазвичай перевищують початкову вартість установки протягом десяти років. Існують також численні міські, державні та федеральні податкові пільги на встановлення сонячних панелей.

Сонячні панелі також часто постачаються з гарантією на продукт або гарантією продуктивності. а іноді і в обох випадках. Ці гарантії зазвичай тривають 10-25 років, залежно від виробника та монтажної компанії.

Підключення до електромережі

Ви хочете бути прив’язаними до електромережі чи ні? Більшість будинків з сонячними панелями все ще підключені до основної електромережі. Це дає багато переваг, в тому числі можливість використовувати електроенергію під час поганої погоди та отримувати кредити за надлишок електроенергії, яку генерує ваша система. Однак, якщо основна система електромережі виходить з ладу, це призводить до автоматичного відключення електроенергії в будинках, підключених до електромережі, включаючи будинки з сонячними панелями. Це запобігає надходженню струму до обірваної або пошкодженої лінії. Це означає, що якщо ваша сонячна система підключена до електромережі, ви не зможете генерувати електроенергію під час відключення електроенергії.

Деякі люди хочуть мати можливість відключитися від електромережі або принаймні мати можливість зробити це за командою. Можливо, ви захочете зробити це за певних обставин, наприклад, під час відключення електроенергії. Вони називаються автономними або гібридними сонячними системами. Це вимагає більших інвестицій, в першу чергу на великі батареї та перетворювач енергії. Батареї можуть коштувати від 200 до 15 000 залежно від розміру вашої системи. Поговоріть з професіоналом, щоб визначити свій бюджет і конкретні потреби.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Чи підходять сонячні панелі для мого будинку?

Перш ніж інвестувати в сонячні панелі, слід врахувати три важливі фактори:

 • Енергоспоживання домогосподарства : Визначте, скільки електроенергії використовує ваш будинок. Таким чином, ви маєте уявлення про те, наскільки великою має бути ваша сонячна батарея. У 2021 році середньорічне споживання електроенергії для.S. споживача житлово-комунальних послуг становив 10 632 кВт-год. в середньому близько 886 кВт-год на місяць. Якщо ваш будинок споживає більше, ніж в середньому, сонячна енергія може бути не в змозі покрити ваші потреби в електроенергії.
 • Площа даху: Середній розмір житлової сонячної панелі сьогодні становить близько 65 дюймів х 39 дюймів (5.4 фути. на 3.25 футів), хоча вони можуть бути набагато більшими і меншими. Якщо ваш будинок має невеликий дах або дах незвичайної форми, можливо, ви не зможете розмістити на ньому багато сонячних панелей; деякі дахи взагалі не зможуть їх розмістити.
 • Кількість годин сонячного світла : Пряме сонячне світло має вирішальне значення; сонячні панелі не працюють оптимально в тіні. Враховуйте місцевий клімат при прийнятті рішення. Наприклад, для генерації однакової кількості енергії в будинку у Фресно потрібно менше сонячних панелей, ніж для будинку в Сіетлі. в якому в середньому 226 похмурих днів на рік.

Залежно від ваших потреб у енергії та розміру даху, вам може знадобитися більше панелей, ніж може вмістити ваш дах, щоб повністю перейти на сонячну енергію. Щоб задовольнити потреби в електроенергії, можливо, вам доведеться інвестувати в менші, більш енергоефективні панелі, якщо це можливо, або встановити наземну систему. Перед переходом на сонячну енергію обов’язково ретельно вивчіть своє енергоспоживання, площу даху, місцевий клімат і бюджет.

Скільки сонячних панелей для живлення будинку: останні думки

Визначити, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією, може бути складно. Якщо ви хочете позбутися більшості клопоту, досвідчена компанія, що займається встановленням сонячних панелей, візьме на себе весь процес, включаючи розрахунки, вибір продукту, потреби в електроенергії та сумісність з сонячними батареями. Вони також оцінять ваш дах, щоб зрозуміти, чи потрібні вам спеціалізовані типи панелей або більш потужні елементи. Звернення до компанії може бути дорогим, але може заощадити ваші гроші в майбутньому через помилки в розрахунках.

Встановлення сонячних панелей може бути чудовим варіантом для зменшення вуглецевого сліду та скорочення рахунків за електроенергію. Розгляньте свої потреби та бюджет і вирішіть, чи варто інвестувати в сонячну енергію для вашого будинку.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Часті запитання про сонячні панелі

Скільки сонячних панелей потрібно для середньостатистичного будинку?

Середньостатистичний будинок потребує від 20 до 25 сонячних панелей, залежно від розміру будинку, енергоспоживання та місцевого клімату. Оскільки сонячні панелі не можуть стабільно генерувати електроенергію, зазвичай краще закласти в бюджет на 25% більше генерації та зберігання, ніж ви думаєте, що вам знадобиться.

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення крихітного будинку?

Типовий крихітний будинок потребує близько 15 сонячних панелей, щоб повністю забезпечити його енергією. Однак більшість крихітних будинків можуть вмістити лише кілька сонячних панелей на даху. Щоб компенсувати нестачу місця на даху, ви можете встановити наземну сонячну батарею з сонячними панелями, вишикуваними в лінію поруч з будинком. Цей варіант підходить не всім і вимагає значного простору на відкритому повітрі.

Чи можу я керувати своїм будинком, використовуючи лише сонячну енергію?

Ви можете керувати своїм будинком, використовуючи повністю сонячну енергію, але це значна інвестиція. Сонячні панелі коштують 2.86 Вт/Вт в середньому, а загальна вартість установки в середньому становить 20 000 для системи потужністю 10 кВт (після врахування 30-відсоткового федерального податкового кредиту на сонячну енергію).

Чи можу я встановити занадто багато сонячних панелей на своєму будинку?

Ви можете встановити на даху стільки сонячних панелей, скільки захочете. Однак існує обмеження на кількість енергії, яку ви можете генерувати та зберігати, якщо ви використовуєте мережеву систему. Зверніться до компанії, що займається встановленням сонячних панелей, або до місцевої електричної компанії, щоб дізнатися більше про ваші конкретні обмеження.

Як використовувати сонячні панелі під час відключення електроенергії

Навіть якщо ви прив’язані до електромережі, ви можете використовувати сонячні панелі під час відключення електроенергії. Ваша система потребує великих сонячних батарей та інвертора для перетворення D.C. потужність до А.C. потужність. Тоді виконайте ці кроки:

 • Відключіть сонячну систему від мережі
 • Переведіть вимикачі сонячної енергії у положення “увімкнено”
 • Зачекайте, поки сонячна енергія почне надходити через інвертор
 • Система має запрацювати через короткий проміжок часу

Майте на увазі, що деякі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та місцеві закони в деяких регіонах не дозволяють власникам будинків від’єднуватися від електромережі.

Redfin не надає фінансових чи екологічних порад. Індивідуальні енергетичні потреби, використання та можливості можуть відрізнятися. Завжди консультуйтеся з професіоналом та враховуйте ваші індивідуальні обставини перед встановленням сонячних панелей.

Якщо вас представляє агент, це не є пропозицією для вашого бізнесу. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей і не є заміною професійної консультації з лікарем, ліцензованим адвокатом, фінансовим консультантом або податковим фахівцем. Споживачі повинні самостійно перевірити, чи будь-яка згадана установа або послуга відповідає їхнім потребам. Дізнайтеся більше про наші редакційні правила тут.

Скільки коштує встановити сонячні панелі в штаті Мен?

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Щоб допомогти вам прийняти найбільш обґрунтоване рішення про сонячну енергію, ми розробили цей безкоштовний сонячний калькулятор. Введіть такі дані, як точне місце розташування нерухомості, поточне споживання електроенергії та інформацію про орієнтацію, тінь і нахил даху, щоб отримати приблизну ціну та потенційну економію витрат на електроенергію для вашої індивідуальної системи.

Які типи сонячних електричних систем доступні?

Середні витрати на систему, зазначені вище, стосуються мережевої сонячної електричної системи, встановленої на даху. Мережеві сонячні системи на даху є найпоширенішим типом сонячних електричних систем, встановлених по всьому штату Мен.

Однак доступні й інші варіанти сонячних систем, такі як прив’язані до електромережі, прив’язані до електромережі акумуляторні батареї, автономні системи на основі акумуляторних батарей та наземні кріплення. Щоб переконатися, що ви отримали інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення про те, який тип сонячної системи буде найкраще працювати для вас, ми описали доступні варіанти нижче.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Це найпоширеніший тип сонячних електричних систем в штаті Мен. За допомогою цієї системи ваш будинок може живитися від сонця, коли воно світить. Ви все ще підключені до постачальника електроенергії (часто званого мережею), тому у вас все ще є енергія, коли сонячне світло недоступне. Мережевий облік дозволяє компенсувати електроенергію, вироблену вашою сонячною системою, за електроенергію, спожиту з мережі вночі або в похмурий день. Це гарантує, що вся електроенергія, яку виробляє ваша система, компенсує ваше використання і, в кінцевому рахунку, ваш рахунок за електроенергію. Однак, якщо мережа вийде з ладу, ваша система вимкнеться, і ви втратите живлення. Мережеві системи є менш дорогим варіантом, оскільки не потребують акумуляторів та іншого додаткового обладнання.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Встановлення мережевої сонячної електросистеми. це чудовий крок до енергетичної незалежності. Однак під час відключення електроенергії ваша система не забезпечує живлення. Поєднавши мережеву сонячну електросистему з резервним акумулятором, ви можете зберігати вироблену енергію на той час, коли вона вам потрібна, наприклад, коли мережа виходить з ладу. Хоча резервне живлення для всього будинку можливе, більшість систем резервного живлення від акумуляторних батарей, підключених до мережі, призначені лише для живлення “критичних” електричних навантажень. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію зараз, але хочете додати батареї в майбутньому, ми можемо спроектувати вашу систему з урахуванням ваших майбутніх потреб в акумуляторах. Ці системи коштують дорожче, ніж підключені до електромережі.

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Багатьом людям подобається ідея встановлення автономної сонячної системи через її незалежність. Однак, це може вимагати зміни способу життя, щоб зменшити споживання енергії, оскільки ви не можете покладатися на електромережу. Ці системи, як правило, найбільш популярні в сільській місцевості, таких як табори або там, де найближча лінія електропередач може знаходитися за багато миль. Вам знадобляться батареї для зберігання енергії, ви повинні стежити за станом батарей і пам’ятати, що у вас є обмежена кількість енергії, яку ви можете збирати і зберігати щодня. Ці системи мають особливі вимоги до конструкції та експлуатації, що робить їх більш складними в установці та обслуговуванні, ніж більш поширені мережеві системи. Вони також вимагають більше компонентів і зазвичай коштують дорожче. Maine Solar Solutions має команду проектувальників та інсталяторів, які мають досвід роботи з автономними сонячними системами, якщо ви хочете дізнатися більше.

Дахові сонячні електростанції проти наземних сонячних електростанцій

Існує два поширених типи установок сонячних панелей для мережевих сонячних систем: дахові та наземні.

Більшість сонячних електричних систем, встановлених у штаті Мен, мають сонячні батареї на даху. Але іноді з естетичних міркувань або через сильну затіненість даху доцільно розглянути можливість встановлення наземної сонячної батареї. Наземні сонячні батареї зазвичай коштують на 15-25% дорожче, ніж сонячні батареї на даху. Витрати на наземні анкери, стелажі та копання траншей пояснюють цю вищу вартість. Хоча наземна сонячна батарея коштує дорожче, ніж аналогічна за розміром дахова батарея, багато наших клієнтів виявили, що наземна батарея забезпечує найкращий баланс вартості, естетики та цінності. Наші досвідчені консультанти з сонячної енергетики можуть показати вам відносну вартість обох варіантів і допомогти вам визначити, що має найбільший сенс.

Посібник для власників будинків про перехід на сонячну енергію в штаті Мен

Цей безкоштовний ресурс містить відповіді на найпоширеніші питання, які ми отримуємо про сонячні електростанції в штаті Мен.

Які фактори впливають на вартість сонячної електросистеми?

Під час безкоштовної оцінки сонячного майданчика ми збираємо інформацію про ваш будинок, яку використовуємо для проектування вашої системи. Ми готуємо пропозицію на основі вашого споживання електроенергії і показуємо кілька різних варіантів сонячних панелей. Нижче наведена інформація, яку ми збираємо, щоб допомогти вам отримати фіксовану ціну системи.

 • Використання електроенергії: ми переглядаємо ваші рахунки за електроенергію та розраховуємо кількість електроенергії, яку ви використовуєте протягом року.
 • Інформація про дах: Люди часто запитують: “Чи підходить мій дах для сонячної електростанції?? Чи правильно повернутий мій будинок до сонячних панелей?? Який ідеальний кут нахилу даху для сонячної батареї??” Щоб відповісти на ці питання, наші консультанти з сонячної енергетики виміряють кут або нахил вашого даху та визначать орієнтацію вашого будинку на південь. Для дахів, що виходять на південний схід або південний захід, може знадобитися додаткова панель або дві для виробництва такої ж кількості енергії, як і для дахів, що виходять прямо на південь. Люди часто дивуються, коли дізнаються, що навіть якщо їхній дах виходить прямо на схід чи захід, річне виробництво сонячної енергії все одно може зробити встановлення сонячної системи доступною інвестицією.
 • Вимірювання затінення: Для виробництва електроенергії, чим більше сонячного світла потрапляє на ваш дах протягом дня, тим краще. Ваш дах не обов’язково повинен весь день освітлюватися сонцем, щоб бути хорошим кандидатом на сонячну енергію, а частково затінений дах може потребувати лише кількох додаткових панелей, щоб відповідати виробництву незатіненого даху.
 • Тип сонячної панелі: сонячні панелі становлять найбільшу вартість обладнання для сонячної електричної системи. Ми пропонуємо кілька різних сонячних панелей на вибір. Існує багато виробників сонячних панелей, і кожен виробник пропонує кілька моделей сонячних панелей. Сонячні панелі відрізняються за розміром, потужністю, ефективністю, зовнішнім виглядом та гарантією. Кожна з цих специфікацій впливає на вартість сонячної панелі та впливає на їх відносну цінність. Наші клієнти вважають корисним, коли ми представляємо ряд варіантів сонячних панелей і приділяємо час, щоб розповісти їм про відмінності в характеристиках, продуктивності, вартості та цінності панелей.

Які стимули доступні для встановлення сонячних панелей?

Основним стимулом для власників будинків, які встановлюють сонячні батареї в штаті Мен, є Федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC). Сонячні електричні системи, встановлені між 2022 і 2032 роками, мають право на 30% федеральну податкову знижку. Планується, що цей податковий кредит знизиться до 26% у 2033 році та 22% у 2034 році. Наразі термін дії цієї пільги закінчується у 2035 році. Існує багато інформації про ITC, тому, щоб допомогти вам, ми зібрали відповіді на деякі поширені запитання про федеральний податковий кредит тут.

Що входить у вартість моєї сонячної електросистеми?

Після того, як ваша система спроектована, і ви вибрали, які сонячні панелі та додаткові компоненти ви хотіли б включити в свою систему, ми готуємо контракт на встановлення з фіксованою вартістю, який включає все обладнання та робочу силу, необхідну для встановлення безпечної системи, що відповідає нормам і правилам. Ваша сонячна електросистема з фіксованою вартістю включає наступне:

ОБЛАДНАННЯ

 • Сонячні панелі
 • Інверторна система
 • Оптимізатори потужності
 • Моніторинг системи, щоб ви могли спостерігати за роботою всього масиву та вихідною інформацією кожної панелі на своєму робочому столі або телефоні
 • Обладнання для кріплення на стелажі та даху
 • Точки кріплення на даху
 • Електричні компоненти, необхідні для безпечної установки, що відповідає нормам і правилам

ВСТАНОВЛЕННЯ

 • Монтажні роботи кваліфікованими електриками та монтажниками Maine Solar Solutions
 • 10-річна гарантія на якість виготовлення від Maine Solar Solutions

ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

 • Допомога з усіма необхідними документами, комунальними послугами та дозволами
 • Плата за підключення до електромережі
 • Електричні та будівельні дозволи та пов’язані з ними збори

Які додаткові витрати, пов’язані з переходом на сонячну енергію?

Під час оцінки ділянки ми можемо визначити, що вашу електромережу або розподільчий щит потрібно буде модернізувати для розміщення сонячної установки. У вашій сонячній пропозиції буде детально описана вартість будь-яких додаткових електромонтажних робіт, і остаточна вартість системи буде включати ці витрати.

Які доповнення або опції доступні при встановленні сонячної електросистеми?

Системи резервного живлення: прив’язана до електромережі сонячна електросистема не забезпечить резервне живлення під час відключення електроенергії. Ми пропонуємо акумуляторні системи для клієнтів, які бажають додати резервне джерело живлення до своєї прив’язаної до мережі сонячної електросистеми. Найпопулярнішою системою резервного живлення є Telsa Powerwall. Акумуляторні системи мають право на 30% федеральну податкову знижку. Якщо вас цікавлять батареї, ваш консультант з сонячної енергетики розгляне з вами варіанти. Навіть якщо ви не готові до використання акумуляторів під час початкового встановлення сонячної системи, ваша сонячна електрична система може бути спроектована таким чином, щоб дозволити легке додавання акумуляторів пізніше.

Зарядні пристрої для електромобілів: зі зростанням популярності електромобілів багато наших клієнтів просять встановити зарядну станцію для електромобілів у себе вдома. Поєднання електромобіля з сонячною електричною системою у вашому домі дозволяє зафіксувати витрати на експлуатацію вашого електромобіля і дійсно дає вам можливість експлуатувати ваш електромобіль як транспортний засіб, що не містить вуглецю та працює на відновлюваних джерелах енергії.

Чи є перехід на сонячну енергію гарною рентабельністю інвестицій (ROI) в штаті Мен?

Власність сонячної електросистеми. одна з небагатьох інвестицій, яка дійсно окуповується за рахунок економії з часом. Правильно підібрана і спроектована сонячна електросистема може усунути майже весь ваш річний рахунок за електроенергію. Для більшості власників будинків в штаті Мен сонячна електросистема окупиться всього за 7-10 років. Клієнти, які вирішили профінансувати купівлю системи, можуть мати довший термін окупності.

Після того, як система окупиться, типовий власник сонячної системи в штаті Мен буде платити лише фіксовану плату за комунальні послуги. в даний час близько 15 доларів на місяць. Незалежно від того, чи сплачуєте ви за сонячну систему з власної кишені, чи вирішили профінансувати покупку, ви, по суті, фіксуєте вартість електроенергії та захищаєте себе від постійного зростання цін на електроенергію!

Для тих, кому за 50, я розглядав встановлення сонячних панелей як економію для мого 401K. Тому що, коли мені буде 70, хто знає, якою буде ціна на електроенергію. Я фіксую вартість більшої частини моєї електроенергії на все життя!

Які способи оплати сонячних електричних систем?

Більшість клієнтів обирають між передоплатою за сонячну електросистему або фінансуванням покупки та щомісячною оплатою.

Пряма покупка: Вибір оплати за сонячну електричну систему дасть вам найвищу віддачу від ваших інвестицій. Ви будете володіти своїми сонячними панелями негайно і не платитимете жодних відсотків. Багато наших клієнтів скористалися низькими процентними ставками та зростанням вартості житла, щоб оплатити свої сонячні системи за допомогою кредитів під заставу житла або при рефінансуванні іпотечних кредитів.

Сонячні кредити: Фінансування купівлі сонячної електросистеми дозволяє зафіксувати вартість електроенергії на весь термін дії кредиту. Ваші фіксовані щомісячні платежі спочатку можуть бути вищими, ніж ваш щомісячний рахунок за електроенергію, але з часом, коли тарифи на електроенергію зростуть, ваші щомісячні платежі залишаться незмінними. Maine Solar Solutions пропонує сонячне фінансування через Mosaic. Mosaic пропонує відсутність першого внеску, низькі відсоткові ставки та різноманітні терміни без штрафів за дострокове погашення. Додаткові варіанти фінансування можуть бути доступні через місцевий банк або кредитну спілку.

Інші міркування

Вартість не повинна бути єдиним фактором при виборі компанії, що займається сонячною інсталяцією. Сонячна електрична система прослужить більше 25 років; важливо розглянути питання про кваліфіковану, досвідчену компанію, яка надаватиме керівництво та підтримку протягом усього терміну служби системи. Від початкової консультації до встановлення, з постійною підтримкою та консультаціями, обирайте компанію з перевіреною репутацією. Майте на увазі, що сонячні електричні системи встановлюються відповідно до вимог Національного електричного кодексу і тому повинні встановлюватися ліцензованими електриками та кваліфікованими техніками під їхнім наглядом.

Безкоштовна оцінка сонячного майданчика

Цікаво дізнатися, скільки коштуватиме сонячна електрична система для вашого будинку?

У Maine Solar Solutions наша мета. надати вам інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення. Заплануйте інформативну, безкоштовну, необов’язкову сонячну консультацію з одним з наших досвідчених сонячних консультантів вже сьогодні і почніть свій шлях до енергетичної незалежності.

Вартість сонячної панелі

варті, сонячні, панелі, 2023, сонячна, система

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги незалежно відібрані нашими редакторами. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Сонячні панелі є значною інвестицією. не тільки заради вашої громади та планети, але й заради вартості вашого будинку. На вартість сонячної системи впливають різні фактори. включаючи вибрані вами панелі, енергетичні потреби вашого будинку. та відповідними державними та федеральними податковими пільгами.

Ми провели глибоке дослідження найкращих сонячних компаній у США та галузі в цілому. У цьому посібнику розглядаються основні фактори, що впливають на вартість сонячних панелей, а також середній показник по країні для сонячної енергетичної системи.

Порівняти сонячні компанії

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Надає власні монокристалічні сонячні панелі

Доступні у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту електроенергії

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Скільки коштують сонячні панелі в кожному штаті?

Вартість сонячних панелей може змінюватися залежно від тарифів на електроенергію у вашому штаті та доступу до сонячних технологій. Ознайомтеся з таблицею нижче, щоб отримати уявлення про те, скільки можуть коштувати сонячні панелі у вашому штаті.

Середня вартість вата в штатіСередня вартість системи потужністю 5 кВт (після податкових пільг)

This cost data was based on the national average from multiple sources including EnergySage, SolarReviews, and Ecowatch.

Розбивка вартості сонячних панелей

За оцінками Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), середня вартість типової сонячної системи на даху житлового будинку потужністю 6 кіловат (кВт, або 6 000 Вт) становить приблизно 18 000 доларів США без урахування федеральних податкових пільг або місцевих стимулів. Загалом, вам слід очікувати, що ви заплатите від 10 000 до 24 000 доларів, залежно від розміру вашої системи та місця розташування. Загальна вартість сонячної системи включає сонячні панелі. які варіюються в ціні в залежності від бренду та типу, праці по встановленню та додаткового обладнання. Компанія, що займається встановленням сонячних панелей, стягує комбінацію вартості робочої сили та ціни за ват за кожну сонячну панель. На основі звіту за травень 2019 року

Типи сонячних панелей

 • Монокристалічні: Найпопулярніші сонячні панелі на ринку сьогодні, монокристалічні панелі пропонують найвищий коефіцієнт корисної дії, в середньому 24%. Однак вони також є найдорожчими. Середня вартість монокристалічних сонячних панелей становить 1 до 1.50 за ват. Таким чином, стандартна система потужністю 6 кВт коштує від 6 000 до 9 000.
 • Полікристалічні: Полікристалічні панелі є більш економічно вигідним варіантом. Однак вони мають нижчий коефіцієнт корисної дії, ніж монопанелі, в середньому на 20%. Середня вартість полікристалічних сонячних панелей. 0.90 до 1 за ват, або 5,400-6,000 в цілому.
 • Тонкоплівкові: Тонкоплівкові сонячні панелі менш популярні для житлових сонячних систем. Вони, як правило, коштують приблизно 1 до 1.50 за ват.

Вартість встановлення сонячних панелей

Витрати на встановлення складають від 100% до 200% від вартості самої системи сонячних панелей. Так, наприклад, якщо ви купуєте систему монокристалічних сонячних панелей потужністю 6 кВт за 9 000, то компанія, що займається установкою сонячних панелей, швидше за все, візьме приблизно від 18 000 до 27 000 за систему і установку, разом узяті. Встановлення більшої системи, природно, збільшить витрати на робочу силу.

Додаткове обладнання

Житлові сонячні системи також зазвичай потребують батареї для зберігання енергії та інвертора, який перетворює змінний постійний струм (DC) на виході ваших фотоелектричних сонячних панелей в змінний струм (AC). Більшість сонячних компаній включать ці компоненти в проект вашої сонячної системи. Однак, якщо ви запитуєте конкретні марки інверторів або батарей, вони можуть бути дорожчими.

Інші фактори, які слід враховувати при розрахунку вартості сонячних панелей

На додаток до вартості вата для кожної сонячної панелі, інші фактори впливають на загальну вартість сонячної енергетичної системи. Нижче ми перерахували деякі з найбільш важливих для вас факторів.

Потреба в енергії

Зверніть увагу на поточну вартість електроенергії. оскільки перехід на сонячну енергію може заощадити, а може і не заощадити ваші витрати на електроенергію. Чим більший ваш будинок, тим вищі щомісячні рахунки за електроенергію. тим більше переваг ви отримаєте від переходу на сонячну енергію. У деяких випадках сонячна система може усунути рахунки за електроенергію для домовласника.

З іншого боку, якщо у вас вже є відносно низькі рахунки за комунальні послуги. ви можете не побачити достатньої економії, щоб виправдати витрати на встановлення домашньої сонячної системи.

Місцезнаходження

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у тому, скільки грошей можуть заощадити сонячні панелі. Використовуючи дані Центрів контролю і профілактики захворювань (CDC), сайт аналізу даних Stacker визначив, що наступні 10 штатів є найбільш сонячними на континентальній частині США:

Тип даху

Ви можете використовувати систему сонячних панелей, навіть якщо ви не живете в цих штатах з блакитним небом. Більшість інсталяторів сонячних панелей використовують фотоелектричні (PV) панелі, які можуть поглинати як пряме, так і непряме сонячне світло. Однак сонячні панелі генерують найбільше енергії на похилих дахах, які забезпечують максимальний вплив сонця. З іншого боку, плоский дах вимагатиме спорудження кутових платформ, що збільшить ваші трудовитрати та загальну вартість встановлення сонячної системи.

Крім того, дахи, що виходять на південь, захід або південний захід, отримують більше сонячного світла. Наприклад, будинок, який знаходиться в меншій тіні і має дах, звернений на південь з нахилом від 15 до 40 градусів, буде отримувати найбільше сонячного світла. Тому ці будинки отримують і зберігають більше сонячної енергії. З іншого боку, будинок з деревами навколо або в менш сонячному регіоні, наприклад, на Тихоокеанському північному заході, може не заощадити стільки грошей, скільки власник будинку в Арізоні або Каліфорнії.

Вік та міцність конструкції вашого даху також впливатимуть на загальну вартість встановлення сонячних панелей. Ремонт покрівлі або оновлення покрівельного матеріалу для підтримки панелей вимагатиме додаткових витрат до початку монтажу і вплине на загальну вартість.

Сонячні стимули

Уряди штатів та федеральний уряд надають стимули для сонячної енергетики, щоб допомогти компенсувати початкові витрати на перехід на сонячну енергію. Зокрема, федеральний податковий кредит на сонячну енергію, або податковий кредит на сонячні інвестиції (ITC), відіграє значну роль у тому, щоб зробити сонячні панелі для житлових будинків кращою інвестицією. Цей податковий кредит надає 30% знижки від загальної вартості встановлення сонячних панелей.

Місцеві стимули залежать від штату. Наприклад, деякі штати дозволяють заробляти та продавати кредити на електроенергію, яку виробляє ваша сонячна система, за допомогою програми чистого обліку. Інші пропонують знижки на сонячну енергію. Ми рекомендуємо використовувати Базу даних державних стимулів для підвищення ефективності відновлюваних джерел енергії, щоб побачити, які знижки та податкові пільги ви можете отримати.

Варіанти оплати

Постачальники сонячної енергії пропонують різні способи оплати, які впливають на те, наскільки економічно ефективними є ваші інвестиції в сонячну енергетику. Ось чотири варіанти оплати, які ви можете вибрати у більшості сонячних компаній:

 • Купівля: Оплата за сонячну систему наперед є найбільш економічно вигідним способом оплати за сонячну систему. Ви не тільки уникнете сплати відсотків з часом, але й матимете право подати заявку на федеральний податковий кредит під час наступної подачі декларації про доходи.
 • Кредит на сонячну енергію: сонячні компанії розуміють, що не кожен домовласник хоче або може заплатити за свою систему наперед. тому вони співпрацюють з кредитною компанією, щоб надати варіанти кредитування. Як і у випадку з усіма банківськими кредитами, ваша процентна ставка буде залежати від вашого кредитного рейтингу.
 • Сонячна оренда: Деякі власники будинків можуть вирішити орендувати свої системи сонячних панелей. За такої схеми сонячна компанія залишається власником системи, а ви сплачуєте встановлену щомісячну суму за встановлені сонячні панелі. Цей варіант не такий економічно вигідний у довгостроковій перспективі, як купівля або фінансування системи, оскільки ви не маєте права на отримання державних або федеральних пільг. Однак ви уникаєте сплати великих авансових сум.
 • Угода про купівлю-продаж електроенергії (PPA): Договір купівлі-продажу електроенергії дозволяє вам майже нічого не платити за фактичну установку фотоелектричної системи. Натомість ви сплачуєте щомісячні платежі комунальному підприємству на основі енергії, виробленої системою. Подумайте про це так, ніби ви оплачуєте звичайний рахунок за електроенергію. Як і у випадку оренди, ви не є власником системи, а отже, не маєте права на податкові пільги.

Наша рекомендація

Житлові сонячні панелі допомагають скоротити як витрати на електроенергію, так і викиди вуглекислого газу. Щоб переконатися, що перехід на сонячну енергію є надійною інвестицією для вас, зверніть увагу на поточні тарифи на комунальні послуги. Якщо ви помітили, що ваші рахунки за комунальні послуги мають тенденцію до середнього або верхнього рівня середнього показника у вашому штаті, ви майже гарантовано заощадите гроші за допомогою сонячної енергії в довгостроковій перспективі.

Крім того, якщо ви можете придбати або профінансувати свою сонячну систему. ви приймаєте більш економічно вигідне рішення, ніж у випадку оренди або підписання PPA.

Ми пропонуємо скористатися наведеним нижче інструментом, щоб побачити, які компанії, що займаються встановленням сонячних панелей, обслуговують ваш поштовий індекс, і отримати уявлення про те, скільки коштує встановлення сонячних панелей поблизу вас.

Залишити відповідь