Чи потрібна вам електростанція на сонячних батареях? Ось перевірений часом посібник. Сонячний генератор Jackery 160

Хочете електростанцію на сонячних батареях?? Ось перевірений часом посібник

Слід визнати, що більшість з нас глибоко любить традиційний генератор, що працює на газі, чи не так?? Звичайно, ми не завжди звикли до переваг, які надають портативні електростанції.

Зрештою, генератори, що працюють на газі, були поруч з нами протягом багатьох років. І коли ми раптово втрачаємо електроенергію, ми знаємо, що ці машини можуть творити чудеса; вони можуть допомогти нам повернути все до нормального життя. Це чудово!

Але ось проблема:

Багато газових генераторів надмірно галасливі, до того ж вони часто виділяють смердючий дим. Більше того. вам зазвичай доводиться виділяти спеціальне місце для їх зберігання. А ви знаєте, що генератори, що працюють на газі, можуть завдати великої шкоди навколишньому середовищу.

Тому останнім часом багато хто вдається до використання портативних домашніх сонячних генераторів. Ці пристрої мають безліч переваг. Окрім того, що сонячні генератори є екологічно чистими, вони, як правило, прості у використанні і не потребують викопного палива.

Крім того, з розвитком сучасних технологій сонячні генератори стали більш доступними; тепер вони доступні навіть тим, хто не міг собі їх дозволити в минулому.

Отже, який тип портативної електростанції підійде для вашої квартири?

У цій публікації ми отримаємо кілька потужних практичних порад.

Портативна електростанція Jackery Explorer 300

Потужність 293 Вт-год

2.5 годин до повної підзарядки: Заряджаючись одночасно від настінного зарядного пристрою потужністю 90 Вт і 60 Вт USB-C PD-зарядного пристрою, Explorer 300 можна зарядити на 80% всього за 2 години. Ви також можете заряджати Explorer 300 від сонячної панелі, автомобіля або генератора

Портативна електростанція EcoFlow DELTA Max

Потужність 2016 Вт-год

 • Аварійне живлення для дому DELTA Max збільшує потужність до 6 кВт-год за допомогою додаткових акумуляторів Smart, забезпечуючи ваш будинок електроенергією в будь-якій надзвичайній ситуації.
 • Найкращий генератор на сонячних батареях Залишайтеся увімкненими, незважаючи ні на що. DELTA Max підключається до 2 сонячних панелей EcoFlow потужністю до 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості заряджання 800 Вт

Розширювана електростанція BLUETTI AC200MAX

Потужність 2,048 Вт/год

 • Інвертор змінного струму з чистою синусоїдою потужністю 2 200 Вт (імпульс 4 800 Вт)
 • Можливість розширення до 6 144 Вт-год з 2×B230 або 8 192 Вт-год з 2×B300

Портативна електростанція Rockpals 1300 Вт

Потужність 1254.4 Вт-год

Генератор Rockpals 1300W, здатний живити холодильники, електричні ковдри, блендери, електроінструменти, електричні грилі та будь-які прилади загального призначення, є вашим першим вибором для подорожей у будь-яку пору року. Має виходи AC/DC/PD/USB/автомобільний зарядний пристрій: 3 виходи змінного струму (пікова потужність 2000 Вт), 2 виходи постійного струму, 2QC 3.0 портів USB для швидкої зарядки та 1 порт USB, 1 автомобільний порт, 1 вихід PD (PD також може мати функцію входу).

Коли ви робите покупку за одним із цих посилань, ми можемо отримати невелику комісію без додаткових витрат для вас. 100% зборів, які ми збираємо, використовуються для підтримки нашої некомерційної місії.

Що означають терміни “кімнатний генератор” і “портативна електростанція“?

Так, що означає термін “внутрішній генератор”? Деякі можуть задатися цим питанням. Що ж, домашній генератор. це пристрій для зберігання електроенергії, який ви можете використовувати знову і знову для живлення електроніки в приміщенні. Цей тип генератора інакше відомий як “портативна акумуляторна електростанція.”

У наш час багато людей використовують домашній генератор як життєздатну альтернативу традиційному газовому генератору. Ми знаємо, що останній може бути дорогим в експлуатації, гучним і непридатним для роботи в приміщенні. Чому? Щоб бути безпечним для використання в приміщенні, електрогенератор повинен мати наступні характеристики:

Які переваги ви отримаєте від використання цих генераторів?

Ви живете в невеликому будинку або квартирі? Звичайно, це означає, що зазвичай ви не можете використовувати зовнішній генератор. Ваш найкращий варіант. портативний кімнатний генератор. Це може забезпечити аварійне або резервне живлення.

Ось ще кілька переваг портативного домашнього генератора:

Ви можете легко зберігати генератор у шафі або комірчині та тримати його для екстреного використання. Їх також легко піднімати, переносити або брати з собою під час подорожей.

Екологічно чистий

Вам не потрібен газ для роботи цього генератора. Це означає, що ви можете уникнути шкідливих викидів вуглекислого газу, оскільки більшість з них призначені для сонячної підзарядки. Вам не доведеться залежати від автомобільного акумулятора або розетки.

Підходить для зовнішнього та внутрішнього використання

Переносні генератори універсальні. вони призначені для використання в приміщенні та на відкритому повітрі. На відміну від традиційного газового генератора.

Без сумніву, домашній генератор має безліч переваг. Ось ще кілька причин, чому багато хто відмовляється від традиційних машин, що працюють на газі, і переходить на генератори, що працюють у приміщенні:

 • Ви можете безпечно використовувати внутрішні генератори для доступу до енергії під час штормів та відключень електроенергії
 • Вони можуть запускати ваші медичні пристрої (наприклад, апарат CPAP) вночі
 • Вони підходять для аварійного резервного живлення в приміщенні
 • Ви можете використовувати їх для підзарядки або всередині табору чи намету, коли звичайна електромережа недоступна

Як працює портативна електростанція

Акумулятор. найважливіша частина домашнього генератора. Як правило, портативна електростанція (або домашній генератор) може забезпечити роботу вашої побутової техніки та електронних пристроїв, використовуючи можливості попередньо зарядженого акумулятора.

Внутрішні генератори можуть живити пристрої з набором вбудованих вихідних опцій. Генератори також використовують комбінацію портів постійного струму (штепсельні розетки), USB (тип A або C) та настінних розеток змінного струму.

Існує три основні способи підзарядки домашнього генератора:

 • Ви можете заряджати його від стандартної розетки змінного струму
 • Від розетки постійного струму вашого автомобіля
 • Ви можете використовувати відповідну сонячну панель

Виберіть ефективний генератор

Безумовно, домашні портативні генератори можуть мати вирішальне значення під час надзвичайних ситуацій, коли люди не можуть отримати доступ до інших джерел палива. Як ми знаємо, сонячні генератори використовують портативні або стаціонарні панелі для поглинання енергії сонця. Згодом вони перетворюють його в електричну енергію, яка безпечно зберігається в акумуляторі.

Зрештою, який генератор найкращий?

По-перше, подумайте про це: Скільки енергії вам насправді потрібно? Яка кількість електроенергії вам потрібна для роботи повсякденних побутових приладів, таких як телевізори, ноутбуки та інші гаджети? Якщо ви виїжджаєте в походи, скільки енергії вам потрібно для вашого будинку на колесах?

Всі ці фактори важливі.

Як правило, побутовий холодильник споживає від 100 до 400 Вт. Отже, розрахуйте свої потреби в потужності. Після цього ви можете придбати генератор, який коштує не надто дорого, але може живити ваше важливе обладнання. Не обирайте найдорожчий генератор. обирайте найефективніший.

Нещодавно ми провели глибоке дослідження на цю тему, в результаті якого можемо з упевненістю рекомендувати наш вибір найкращих портативних сонячних домашніх генераторів, які можна знайти на ринку в 2022 році і далі.

Дослідження

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 1000

потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

Як і багато інших, ви любите природу? Вам подобаються пригоди та гострі відчуття від приємної автомобільної подорожі?? У будь-якому випадку, чому б не спробувати портативну літієву електростанцію Goal Zero Yeti 1000?

Хоча деякі можуть вважати її дорогою (вона коштує близько 1200), інших зазвичай приваблює щось інше. пристрій поставляється з інвертором чистої синусоїди потужністю 3000 Вт. Ця унікальна особливість викликала інтерес у багатьох. Безперечно, пристрій має фантастичні можливості для зарядки сонячних панелей.

Що це за пристрій. Goal Zero Yeti 1000? По суті, Goal Zero Yeti. це вражаючих розмірів портативна електростанція. Ви можете використовувати Goal Zero Yeti 1000 для забезпечення резервного живлення вдома. Ви можете використовувати його щоразу, коли вирушаєте в похід на природу.

Багато хто вважає, що вага Goal Zero Yeti 1000 у 40 фунтів робить її особливо придатною для домашнього резервного живлення. Така вага, безсумнівно, не підходить для брудного кемпінгу. Ви можете використовувати літієву портативну електростанцію Goal Zero Yeti 1000 для живлення холодильників та електроінструментів.

Основні характеристики літієвої портативної електростанції Goal Zero Yeti 1000

Goal Zero Yeti 1000 підходить для роботи декількох пристроїв під час походу. Він може живити більшість побутових приладів, таких як телевізори, ноутбуки та холодильники; вони можуть продовжувати працювати протягом декількох годин під час відключення електроенергії. Які основні функції ви отримаєте з Goal Zero Yeti 1000 Lithium?

Goal Zero Yeti 1000 Lithium пропонує 1084 ват-годин. Літій-іонний акумулятор пристрою може забезпечити 500 циклів заряджання до максимальної ємності 80%. Це означає, що він може прослужити довго, якщо використовувати його економно. Пристрій можна заряджати за допомогою розеток змінного струму (або настінних розеток). Ви також можете зарядити його за допомогою сонячних панелей. На жаль, пристрій не можна заряджати від автомобільного зарядного пристрою 12 В постійного струму.

Ось короткий огляд деяких основних характеристик генератора:

 • Goal Zero Yeti 1000 Lithium поставляється з 10.8 v, 96.Літій-іонний акумулятор 8 Ач 1084 Вт-год
 • Забезпечує 500 циклів заряду (80% ємності)
 • Він має інвертор перенапруги потужністю 3000 Вт
 • Має цифровий екран зі світловим підсвічуванням (на екрані відображається вся важлива інформація)
 • Пропонує інвертор чистої синусоїди потужністю 1500 Вт
 • Має 2 розетки змінного струму
 • 4X USB-розетки (макс. 12 Вт)
 • 1 розетка постійного струму (12 В)
 • Зарядка сонячної панелі 200 Вт (полюс Андерсона або 8-мм вхід Андерсона)

Цікаво, що нещодавно хтось взяв портативну електростанцію Goal Zero Yeti 1000 Lithium в похід і використав її піч “Hot Logic Mini”, щоб швидко приготувати піцу прямо посеред лісу! Ви точно хочете спробувати це.

Jackery Explorer 240

потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

Jackery Explorer 240 значно більший, ніж більшість інших розглянутих генераторів. Тим не менш, Jackery Explorer 240, як правило, портативна. ви можете носити її в руці. Отже, ми можемо доречно описати Jackery Explorer 240 як напівпортативний. Навіщо потрібен такий пристрій, як Jackery Explorer 240?

Ну, електростанції такого діапазону. вагою близько 6.6 фунтів. в народі вважаються відмінною підготовкою. Електростанція досить мала, щоб заряджати вашу портативну сонячну панель; вона досить велика, щоб забезпечити багато невеликих електроприладів необхідною енергією.

Ви навіть можете живити медичні прилади, які використовують настінну вилку змінного струму. І ви можете використовувати Jackery Explorer 240, щоб поповнити менші “пакувальні” пакети. Таким чином, ви можете залишити великий банк у базовому таборі, а менші банки упакувати в кущі.

Загальні характеристики Jackery Explorer

 • Вага: 6.6 фунтів
 • Ємність: 240 Вт-год, (67аг при 14.4V)
 • Ціна: приблизно 250
 • Зарядні порти: Відмінно працює з сонячною панеллю Jackery Companion. Великий вхід з адаптерами для автомобільної розетки 12В та розетки змінного струму.
 • Порти живлення: 12В автомобільна розетка, 2X USB (5В, 2.4A), 110v, 200w розетка змінного струму.

Функціональність та особливості

Ви побачите, що Jackery Explorer. це досить простий пристрій без надмірностей. Це, по суті, кластер 18650, ретельно приєднаний до схеми зарядки та основних вихідних портів.

Jackery Explorer має гарний світлодіодний екран на передній панелі. На екрані відображається поточний рівень заряду. Він також показує, які виходи та входи все ще активні.

BLUETTI EB55

У вас також є чудовий, середній за ціною варіант: Bluetti EB70. Пристрій пропонує користувачам підтримку 716 Вт-год для електроніки, яка споживає до 700 Вт. Ви можете придбати червону або чорну електростанцію. у комплекті зі зручною ручкою для перенесення. Пристрій має кілька варіантів штекера та портів.

 • Вага: 6.6 фунтів
 • Ємність: 240Wh, (67ah при 14.4V)
 • Ціна: приблизно 250
 • Зарядні порти: Відмінно працює з сонячною панеллю Jackery Companion. Великий вхід з адаптерами для автомобільної розетки 12В та розетки змінного струму.
 • Порти живлення: 12v автомобільна розетка, 2X USB (5V, 2.Розетка змінного струму 4A), 110v, 200w.

Bluetti EB70 має наступні важливі елементи:

 • Два порти USB-A 5В/3А
 • 4 розетки змінного струму з чистою синусоїдою
 • Дві розетки постійного струму 12В/10А
 • Два порти USB-C потужністю 100 Вт
 • Бездротова зарядна панель потужністю 15 Вт
 • Автомобільний порт 12В / 10А

bluetti eb70 підтримує потужність до 700 Вт; пристрій настільки потужний, що може працювати з багатьма приладами, що споживають багато енергії, включаючи міні-холодильники, обігрівачі тощо. У ньому все одно будуть порти для підключення ваших iPad, iPhone, Mac та інших подібних пристроїв. Крім того, за допомогою портів USB-C ви можете заряджати такі пристрої, як MacBook Pro, майже на повній швидкості.

Bluetti EB70 поставляється повністю укомплектованим ультрастабільним акумулятором. Інвертор може забезпечити 2 500 циклів до 80% потужності. Механізм і конструкція забезпечують захист від короткого замикання, перенапруги, надмірного струму, перегріву та перевантаження.

Потужний світлодіодний екран Bluetti EB70’S LED показує рівень заряду акумулятора та споживану потужність. Bluetti також оснащений красивим вбудованим ліхтариком.

EF ECOFLOW RIVER Pro

потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

EF ECOFLOW RIVER Pro має три розетки змінного струму потужністю 600 Вт. оскільки він має ємність 720 Вт-год, він може одночасно живити максимум 10 пристроїв з декількома варіантами розеток; пристрій також має три розетки змінного струму з чистою синусоїдою.

Як зазначалося, при вазі всього 15.9 фунтів, пристрій забезпечує максимальну потужність 720 Вт-год. Ви можете зарядити його до 80% за короткий, 1-годинний період. Насправді, ви можете повністю зарядити пристрій всього за 1 раз.6 годин.

З універсальним EF ECOFLOW RIVER Pro ви, безумовно, маєте достатньо енергії, щоб мати її вдома або в гостях! Пристрій пропонує фантастичний портативний засіб для заряджання ваших пристроїв будь-де і будь-коли. Неважливо, чи збираєтеся ви в наступну подорож на автофургоні, чи ви у відпустці, чи це експедиція в глухому лісі.

Основні характеристики Ecoflow River Pro

EF ECOFLOW RIVER Pro може живити кілька пристроїв потужністю до 1200 Вт. Чому варто обрати EF ECOFLOW RIVER Pro, а не традиційний бензиновий генератор? Ті, хто регулярно переїжджає з об’єкта на об’єкт, і працівники будівельних майданчиків, швидше за все, знайдуть його практичним.

Взагалі, сонячна електростанція має одну чудову особливість. оскільки вона використовує чисту енергію і не виділяє парів, ви можете безпечно використовувати її для запуску обладнання, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Він також працює безшумно.

Пристрій також постачається з наступними аксесуарами:

 • Автомобільний зарядний пристрій / 12В постійного струму 8А
 • Вихід змінного струму (x3) / 600 Вт (всього, 120 В змінного струму)
 • Два виходи USB-A / 5 В постійного струму, 2.4А, 12Вт на порт
 • Швидка зарядка USB-A / 5 В постійного струму, максимум 28 Вт, 9 В постійного струму, 12 В постійного струму, 2.4A

З EcoFlow RIVER Pro користувачі можуть мати високопродуктивну електростанцію, яка максимізує портативність, гнучкість та функціональність.

EcoFlow може ефективно працювати з декількома пристроями одночасно; це одна з характеристик, якої, швидше за все, бракує більшості портативних електростанцій.

Купуючи портативну електростанцію, на що слід звернути увагу?

Плануючи придбати хороший портативний побутовий генератор, ви повинні врахувати кілька важливих факторів. Розглянемо наступне:

Вихідний потенціал

Потужність генератора в приміщенні та наявність розеток є вирішальними факторами. Вам може знадобитися кілька USB-портів або розеток змінного струму; все залежить від ваших потреб у потужності. Чи збираєтеся ви використовувати пристрої з високим енергоспоживанням? Переконайтеся, що обраний генератор розрахований на безперервну подачу потужності.

Також подумайте про розмір інвертора. зазвичай, чим більші прилади вам потрібно буде живити, тим більший інвертор.

Ми рекомендуємо використовувати інвертор потужністю 500 Вт; це надійний спосіб гарантувати, що ви будете працювати з основним побутовим обладнанням.

Визначте, яка потужність вам дійсно потрібна

У більшості випадків ви навряд чи зможете задовольнити свої потреби в електроенергії для всього будинку або квартири за допомогою портативного генератора. Таким чином, важливо розрахувати кількість енергії, що використовується щодня. Скільки з цього дійсно необхідно? Чи можна деякі з них обертати? Скільки не є обов’язковим?

Пропозиція: Ось як розрахувати: Пройдіться будинком і перерахуйте все, що вам потрібно або просто хочеться живити. Деякі з них можуть бути: дренажний насос, радіо, холодильник, ноутбуки, інші електронні пристрої, мобільні телефони, медичні прилади (наприклад, апарат CPAP) та портативні обігрівачі.

Зі списку, скільки потужності потрібно для кожного елемента?

Просто перевірте етикетки приладів, щоб визначити це. Ви можете скористатися нашим калькулятором потужності готового генератора на сайті.

Визначте ємність акумулятора

Як зазначалося, фактична цінність внутрішнього генератора полягає в акумуляторі. Якщо вона має більше ват-годин, вона забезпечить більшу потужність. Спробуйте розрахувати необхідну вам потужність. Що потрібно для живлення? Розрахуйте середнє навантаження у ватах.

Ось як: Якщо ви хочете живити 75-ватний холодильник, кілька 20-ватних лампочок або 65-ватний телевізор, вам потрібно 160 Вт. Далі розділіть ємність акумулятора генератора (у ват-годинах) на навантаження у ватах. це дасть вам кількість годин, протягом яких генератор може живити це навантаження.

Виберіть найкращий тип акумулятора

Найпопулярніші типи акумуляторів. літій-іонні та свинцево-кислотні. Останній використовується для живлення таких автомобілів, як автомобілі. Літій-іонні акумулятори часто використовуються для роботи електроінструментів.

Оскільки він легкий, його часто використовують у генераторах на сонячних батареях. Літій-іонні батареї дорожчі, але мають довший термін служби, ніж свинцево-кислотні батареї.

Чи може він легко підключитися до сонячної панелі?

Ми маємо три основні типи сонячних панелей. полікристалічні сонячні елементи, тонкоплівкові (амоно-кристалічні панелі) та монокристалічні панелі. Рівні ефективності встановлюють різницю. Монокристалічні панелі використовуються частіше, ніж полікристалічні; вони також трохи ефективніші.

Тонкоплівкові панелі є продуктом найсучасніших технологічних досягнень; вони гнучкі, легкі, довговічні та більш доступні за ціною. Але їх ефективність становить близько 50% у порівнянні з іншими. Вони або йдуть в комплекті з генератором, або можуть продаватися окремо.

Важливо зазначити, що більшість представлених генераторів мають можливість підключення до сонячних панелей. Це означає, що ви можете заряджати їх самостійно, використовуючи сонячну енергію. Таким чином, вони особливо зручні в місцях, де немає доступу до звичайної електрики, в кемпінгах та інших місцях.

Зарядна ємність

Далі, визначте можливості повної зарядки домашнього генератора. Чи можна підключити пристрій безпосередньо до розетки? Що з сонячними панелями? І автомобіль? Чи потрібно більше часу для повної зарядки? Завжди переконайтеся, що ви можете швидко та ефективно зарядити генератор, навіть якщо сталося відключення електроенергії.

Розуміння наведених нижче факторів допоможе вам розрахувати ефективність заряджання домашнього генератора за допомогою 3 способів заряджання:

Контролери заряду

Найпростіші контролери зазвичай відключають живлення при досягненні максимальної напруги. Це регулює струм між акумулятором і сонячними панелями. Це, однак, менш ефективний метод, ніж моделі, призначені для відстеження трьох точок живлення (або MPPT).

Інвертор

Для позначення максимальної вихідної потужності, яку вони можуть генерувати, інвертори зазвичай мають номінальну потужність у ватах. Вони допомагають перетворити постійний струм від сонячних панелей на змінний. Інвертори з чистою синусоїдою є найефективнішими, але вони, однак, дорожчі. Зауважте, що якщо ви рідко використовуєте генератор, такі інвертори не заощадять витрати.

Вага

Якщо вам важлива портативність, обирайте генератор, який легко переносити. Вони часто упаковані в міцну коробку (а не окремими частинами).

Чим відрізняються внутрішні генератори від зовнішніх?

Як правило, внутрішні генератори коштують дорожче, ніж традиційні генератори, що працюють на газі. Подумайте: Можливо, доведеться купувати сонячні панелі для зарядки внутрішнього генератора.

Крім того, потужність внутрішнього генератора часто більш обмежена. Тому багатьом доводиться ретельно контролювати своє енергоспоживання; деякі вирішують купувати кілька генераторів.

Незважаючи на це, внутрішні генератори мають певні переваги. По-перше, ви можете безпечно використовувати їх у ситуаціях, коли ви не можете використовувати зовнішній генератор. наприклад, у котеджах та квартирах.

Крім того, ви можете використовувати їх у будь-яку погоду (на відміну від деяких зовнішніх блоків, які не можуть працювати в екстремальних погодних умовах). А з вуличним генератором вам не потрібно використовувати паливо. Вони також безшумні та легко переносяться.

Висновок

Останнім часом популярність портативних кімнатних генераторів продовжує стрімко зростати. Ці сучасні машини володіють величезною потужністю, а також. Більшість з них мають зручну конструкцію зберігання акумулятора; це є бонусом.

Коли ви йдете за покупками, оберіть для своєї квартири портативний генератор, що перезаряджається від сонячної батареї; переконайтеся, що він заряджається від сонця.

Зрештою, незалежно від того, куди ви їдете, це означає, що ви нарешті попрощаєтеся з усіма тими попередніми проблемами з електроживленням; так, такі неприємності залишаться в минулому.

Огляд Jackery Explorer 1500. більше. краще?

потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

Як фотограф дикої природи та фотограф на природі, я проводжу кілька днів на тиждень у дорозі. В останні роки я рідко виїжджав з дому без якоїсь літієвої електростанції в багажнику мого автомобіля. Ці портативні акумуляторні системи є повноцінною зарядною станцією все в одному, пропонуючи кілька розеток змінного струму, розетки постійного струму 12 В і безліч USB-портів. Куди б я не їхав, у мене завжди є можливість зарядити камеру, освітлювальне обладнання або дрон. Якщо мені потрібно щось зняти за допомогою світлодіодних ліхтарів, я можу годинами працювати зі своєю студією на відкритому повітрі.

Останні пару років я використовую електростанції виробництва Jackery. Постійні читачі можуть пам’ятати огляди Explorer 500 і Explorer 1000, а також сонячну панель Jackery, яку я використовував разом з ними для зарядки від мережі. Влітку 2021 року бренд розширив свій асортимент, представивши Explorer 1500 та Explorer 2000, які мають найбільшу ємність акумуляторів в лінійці Explorer.

Джекері надав мені одну з нових моделей Explorer 1500 для тестування для цього огляду. Їм не було дозволено ознайомитися з матеріалом до його публікації, а думки, висловлені на сторінці, є моїми чесними думками про продукт.

Jackery Explorer 1500 Технічні характеристики

потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

 • Вага: 35.2 фунти (15.5 кг)
 • Розміри (ДхШхД): 14 x 10.4 x 12.7 дюймів (35.6 x 26.4 x 32.3 см)
 • Робоча температура: 14-104F (-10-40℃)
 • Термін служби: 500 циклів до 80% ємності
 • Гарантія: 24 місяці
 • Вихід змінного струму: 110 В змінного струму, 60 Гц, 1800 Вт (3600 Вт пік)
 • Вихід USB-A: 5V, 2.4A
 • Швидка зарядка 3.0 Вихід 18W, 5-6.5В, 3А / 6.5-9V, 3A / 9-12V, 1.5A
 • Вихід USB-C: PD60W, (5В, 9В, 12В, 15В, 20В до 3А)
 • Автомобільний вихід: 12В, 10А (регульований)
 • Вхід постійного струму: 24В, 10.5A

Заряджання Explorer 1500

потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • Зарядка змінного струму

  Explorer 1500 постачається із зарядним пристроєм змінного струму потужністю 300 Вт та зарядним пристроєм постійного струму 12 В. При використанні зарядного пристрою змінного струму акумулятор заряджається приблизно за 6 годин, і в моєму тестуванні, як правило, реєструється фактична потужність близько 279 Вт. Зарядний пристрій змінного струму підключений до входу постійного струму, тому я очікую, що ця невелика втрата потужності відбувається через необхідність перетворення змінного струму в постійний. Процес, який ніколи не буде на 100% ефективним.

  6 годин. це вже відносно швидкий час зарядки для акумулятора такого розміру, але якщо ви хочете, щоб він заряджався ще швидше, ви можете придбати другий зарядний пристрій змінного струму і використовувати його одночасно з другим входом постійного струму. Я розумію, що це не буде вдвічі швидше, оскільки загальна вхідна потужність буде обмежена 500 Вт, але це повинно скоротити час заряджання до 4 годин.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Зарядка 12В постійного струму

  Використання зарядного пристрою на 12 В у вашому автомобілі не таке швидке. Повна зарядка за допомогою цього зарядного пристрою займає близько 13 годин. Хоча це набагато довше, я все ще вважаю, що в більшості ситуацій автомобільний зарядний пристрій може поповнити заряд акумулятора швидше, ніж я ним користуюся. Навіть якщо я використовую холодильник Dometic 12V і заряджаю пару камер і дрон, під час тривалої подорожі я зазвичай приїжджаю до місця призначення і бачу, що Explorer 1500 все ще повністю заряджений.

  До речі, це поширене питання. Чи можна використовувати акумулятор під час заряджання? Відповідь. так.

  Сонячна зарядка

  Коли справа доходить до часу сонячної зарядки, я сприймаю час зарядки виробника з величезною часткою скептицизму. Вони завжди розраховуються з використанням найкращих сонячних умов, які дуже рідко зустрічаються в реальному світі. Щоб досягти ідеального заряду, ви повинні мати безхмарне небо, а також повертати сонячні панелі, щоб забезпечити оптимальний кут до сонця протягом усього заряду. Дійсно, хто збирається це робити?

  Теоретично, якщо ви використовуєте 4 панелі Jackery SolarSaga потужністю 100 Вт в ідеальних умовах, ви можете повністю зарядити Explorer 1500 за 5 годин. Я впевнений, що ви можете порахувати, скільки часу знадобилося б, якби у вас було менше чотирьох 100-ватних панелей.

  Ви повинні пам’ятати, що жодна сонячна панель і контролер заряду не є ефективними на 100%. Навіть не близько. Використання 100-ватної панелі не означає, що ви не побачите 100 Вт на вході, навіть якщо у вас були ідеальні сонячні умови. Хоча Explorer 1500 використовує новітній контролер MPPT, ви добре справляєтеся, якщо бачите більше 65 Вт фактичної потужності від сонячної панелі потужністю 100 Вт в сонячний день.

  Використання Explorer 1500 з панелями Jackery SolarSaga

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Explorer 1500 доступний у комплекті з чотирма портативними сонячними панелями Jackery’s SolarSaga 100W (огляд). Jackery називає ці комплекти сонячними генераторами, тому цей конкретний комплект вказаний під назвою Jackery Solar Generator 1500. Назва комплекту, можливо, трохи заплутана. Це не інший продукт, а просто комплект, який включає Explorer 1500 та 4 панелі SolarSaga потужністю 100 Вт. Купуючи комплект, ви економите 97 грн порівняно з купівлею всіх елементів окремо.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • Сонячна панель SolarSaga 100W.

  Jackery також виробляє панелі SolarSaga потужністю 60 Вт і SolarSaga потужністю 200 Вт. Для Explorer 1500 маленька панель потужністю 60 Вт не буде ідеальною. Ця панель краще підходить для використання в парі з меншими Explorer 240 або Explorer 160. Що стосується панелі SolarSaga 200W, я ще не отримав її в руки, але, схоже, це просто подовжена версія панелі SolarSaga 100W. Я трохи здивований, що в комплект сонячного генератора входять не тільки 2x панелі SolarSaga 200W, а й 4x панелі SolarSaga 100W.

  Це може бути просто пов’язано з доступністю продукту. На момент публікації цього огляду Explorer 1500 я ще не бачив SolarSaga 200W в наявності на Amazon або в інтернет-магазині Jackery. У той час як панель SolarSaga 100W, здається, є в достатній кількості.

  Також можливо, що Джекері просто вважає, що трохи менші панелі потужністю 100 Вт краще підходять, з точки зору фізичного розміру, для Explorer 1500. Якщо ви пакуєте вантажівку або фургон для подорожі, у багатьох випадках простіше знайти 4 менших місця для 4 менших панелей, ніж два більших місця для двох громіздких 200-ватних панелей.

  Паралельний адаптер для сонячних панелей Jackery

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Для використання чотирьох сонячних панелей з двома 8-мм вхідними гніздами постійного струму на Explorer 1500, Jackery включає пару паралельних адаптерів для панелей. Ці адаптери поставляються з Explorer 1500 як у комплекті з 4-ма панелями SolarSaga, так і при покупці окремо, що дозволяє додати панелі SolarSaga пізніше.

  Щоб адаптер працював, до нього потрібно підключити дві сонячні панелі. Якщо ви просто використовуєте одну панель, акумулятор не буде заряджатися.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Використання сонячних панелей без адаптера з Explorer 1500 та Explorer 2000

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • Зверніть увагу, що на Explorer 1500 (праворуч) новий стиль входу постійного струму має набагато ширший отвір для товстішого центрального штифта в роз’ємі стовбура постійного струму. Вхід Anderson Powerpole також був видалений.

  Раніше я вже використовував і рецензував Jackery Explorer 500 і Explorer 1000. Використовуючи ці продукти, я в основному використовував їх з панеллю Jackery SolarSaga 100W, але я також був приємно здивований, виявивши, що вони легко працюють з деякими існуючими панелями Goal Zero, які у мене були під рукою.

  Деякі виробники сонячних панелей, включаючи Goal Zero, використовують штепсельні роз’єми постійного струму розміром 7.9 мм х 5.5 мм x 0.9 мм на їх сонячних панелях. Всі панелі SolarSaga від Jackery також використовують цей самий розмір штекера постійного струму, і всі електростанції Jackery до запуску Explorer 1500 і Explorer 2000 мають гніздові входи постійного струму, які приймають цей штекер.

  З Explorer 1500 і Explorer 2000 це змінилося. Входи постійного струму на цих нових більших електростанціях використовують штепсельні роз’єми розміром 8.1 мм х 5.5 мм x 3.5 мм. Це означає, що ви більше не можете підключати сонячні панелі Goal Zero (та інші) безпосередньо до цих батарей Jackery. Це також означає, що ви не можете підключити власні сонячні панелі SolarSaga від Jackery безпосередньо до Explorer 1500 або Explorer 2000. Натомість ви повинні використовувати адаптер.

  Перехідник від тонкого до товстого 8 мм. велика плутанина

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Коли я вперше розпакував Explorer 1500, мене це дуже збентежило. Там я сидів із сонячною панеллю Jackery та новим акумулятором Jackery, і один не підключався до іншого. Деякий час я сидів і чухав голову, поки не помітив невелику діаграму в інструкції користувача, яка показувала якийсь “адаптер інтеейсу постійного струму”. Поруч з цими словами на схемі були слова “(включено)”.

  Я думав, що в коробці повинен бути якийсь адаптер постійного струму для сонячних панелей, який я пропустив. Але після того, як я перевернув коробку догори дном і порився в упаковці, там нічого не було. У цей момент я звернувся до Google, щоб знайти швидку відповідь, і знайшов кілька форумів, де інші розгублені клієнти зібралися, щоб обговорити цю загадку.

  Кілька людей на форумах згадували, що коли вони говорили з Джекері про це, їм сказали, що дійсно існує адаптер, який перетворює старий стандарт штепсельних вилок, який використовується всіма іншими (і їх панелями SolarSaga), на нові штепсельні вилки. На запит вони були надіслані командою обслуговування клієнтів Jackery.

  Щоб спробувати докопатися до суті цього питання, я обмінявся кількома електронними листами зі своїм маркетинговим контактом в Jackery. Мені сказали, що адаптер повинен був бути включений в коробку з Explorer 1500, але вони ще не були доступні, коли деякі з Explorer були упаковані, і тому вони не були включені в коробку. Це моє найкраще розуміння ситуації з відповіді, яку я отримав.

  Іншими словами, якщо ваш Explorer 1500 або Explorer 2000 поставляється з так званим “8-міліметровим перехідником від тонкого до товстого” в коробці, чудово! Це повинно спрацювати. Якщо ви не можете знайти такий штекер у своїй коробці, негайно зв’яжіться з Jackery через їх веб-сайт, і вони надішлють вам його відразу, безкоштовно. Я б попросив їх про два, оскільки на акумуляторній батареї є два входи постійного струму.

  Щоб перевірити це, я самостійно зв’язався зі службою підтримки клієнтів, оминаючи свої контакти зі ЗМІ, побоюючись особливого ставлення, і мені дійсно сказали, що вони будуть раді надіслати мені пару адаптерів. Хоча я радий, що це, здається, легко виправити, я думаю, що це можна було б вирішити краще за допомогою примітки в коробці з поясненням ситуації.

  Чому компанія Jackery зробила це?

  В одному з повідомлень на форумі про сонячну енергетику було сказано, що компанія Jackery повідомила їм, що зміна цього нового стилю штекера була зроблена для того, щоб вони могли витримувати більший зарядний струм. Я не зміг підтвердити цю відповідь. Якою б не була причина, очевидно, що лінійка продуктів Jackery перебуває в процесі змін, які ще належить пояснити та завершити.

  Чи всі електростанції Jackery в майбутньому перейдуть на цей новий стиль штекера 8 мм?? Чи знадобиться він тільки на більш потужних електростанціях? Ми ще не знаємо. Чи будуть панелі SolarSaga використовувати цей тип вилки, або цей адаптер завжди буде потрібен при підключенні їх до більших, потужніших комплектів Explorer? Знову ж таки, ми ще не знаємо.

  Функціонально все це не має великого значення. Адаптери добре зроблені, і з ними все працює так, як ви очікуєте. Але я сподіваюся, що Jackery знадобиться деякий час, щоб задокументувати ці зміни, пояснити їх і виправити проблему з постачанням, яка призвела до того, що вони не були включені в упаковку Explorer. Це поганий досвід для клієнта, коли він розпаковує дорогий продукт і виявляє, що його частина була навмисно відсутня в коробці без жодних пояснень.

  Довгострокові зміни

  Що стосується сумісності з сонячними панелями сторонніх виробників, то поки що рано говорити про те, чи буде це мати якийсь значущий ефект. Якщо Jackery почне включати адаптер в коробку з Explorer і продовжуватиме це робити вічно, то реального ефекту не буде. Ви можете просто використовувати адаптер з панеллю Goal Zero або будь-якою іншою маркою сонячної панелі, яка використовує стандартні 8 мм (насправді 7).9 мм) вилки. Я сподіваюся, що це те, що вони роблять.

  Я підозрюю, однак, що в довгостроковій перспективі ми побачимо, як Jackery переведе всі свої продукти Explorer на використання цього нового стилю більших 8 мм (фактично 8.1 мм) штекер. Тоді вони також змінять штекери на своїх панелях SolarSaga на відповідні. З цього моменту адаптер стане непотрібним в екосистемі Jackery і, ймовірно, не буде включений в коробку. Якщо це станеться, ми можемо лише сподіватися, що це буде запропоновано як додатковий аксесуар для тих, хто хоче легко використовувати панелі, що не належать до Jackery.

  Explorer 1500 проти Explorer 1000

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
 • Я підозрюю, що багато людей, які розглядають Explorer 1500, також будуть розглядати Explorer 1000. Explorer 1000 на 600 грн дешевше, ніж Explorer 1500, і буде хорошим варіантом для людей, які їдуть в автокемпінг на одну-дві ночі і хочуть живити свої телефони, фотоапарати і невеликий 12-вольтовий холодильник. Я використовував свій Explorer 1000 таким чином багато разів і завжди знаходив, що він має достатню потужність для поїздки на вихідні.

  Для тих, хто хоче працювати з приладами на 12 В протягом 3-4 днів без необхідності підзарядки, Explorer 1500 буде кращим варіантом. Крім того, що E1500 має на 1/3 більшу ємність у порівнянні з E1000, він також має значно покращений РК-екран, який може відображати більше інформації без необхідності прокручувати різні опції.

  Для тих, хто хоче запустити електроінструменти або енергоємні прилади на 120 В за допомогою Explorer, важливим фактором буде максимальна вихідна потужність. E1000 може забезпечити 1000 Вт з імпульсом 2000 Вт, але E1500 значно збільшує потужність до 1800 Вт з імпульсом 3600 Вт.

  Якщо ви хочете живити ноутбук від електромережі, звичайно, ви можете використовувати штепсельні вилки змінного струму та звичайний адаптер живлення вашого ноутбука з будь-якою з електростанцій Explorer Power Stations. З Explorer 1500 у вас також є можливість використовувати вихід USB-C, сумісний з блоком живлення потужністю 60 Вт. Порт USB-C на Explorer 1000 має максимальну потужність 18 Вт, чого недостатньо для живлення середньостатистичного ноутбука.

  Explorer 1500 проти Explorer 2000

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Explorer 1500 та Explorer 2000 мають дуже схожий дизайн, в обох моделях використовується більший оновлений РК-екран. Окрім очевидної різниці в ємності, найбільш суттєвою відмінністю між цими двома продуктами є спосіб їх заряджання.

  Якщо Explorer 1500 використовує типовий блок живлення змінного струму, який перетворюється на постійний струм для заряджання через вхід постійного струму на передній панелі електростанції, то Explorer 2000 заряджається безпосередньо від змінного струму за допомогою спеціального входу змінного струму на задній панелі акумулятора. Це значно скорочує час заряджання, дозволяючи заряджати батарею до 1164 Вт, порівняно з максимальною потужністю 300 Вт, яку ви отримуєте з Explorer 1500.

  Все це означає, що для повної зарядки Explorer 1500 потрібно близько 6 годин, тоді як Explorer 2000, незважаючи на значно більшу ємність, заряджається лише за 2 години.5 годин для зарядки. Для цієї зручності більший Explorer 2000 коштує на 500 доларів більше, ніж Explorer 1500.

  Висновок

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Електростанція Jackery Explorer 1500 є ще одним вражаючим продуктом в лінійці електростанцій, що розширюється. Мені подобається новий, набагато більший РК-екран, а вихід USB-C потужністю 60 Вт виявився надзвичайно зручним, коли мені потрібно було живити ноутбук для редагування фотографій у дорозі. Повна зарядка за 6 годин. це також чудова особливість, і цей час можна скоротити майже вдвічі, якщо придбати другий адаптер живлення.

  Що мені не дуже подобається, так це видалення входу Anderson Powerpole, який був на Explorer 1000, і зміна розміру вхідного роз’єму постійного струму. Роз’єми Powerpole є корисним типом входу для людей, які хочуть вбудувати ці типи акумуляторних станцій у фургони, а новий нестандартний розмір з’єднання стовбура постійного струму змусить людей використовувати адаптер, навіть коли вони використовують власні панелі SolarSaga від Jackery. Я вважаю це дивним, і відсутність чіткої інформації про це на їхньому веб-сайті та в посібнику є недоглядом.

  Незважаючи на ці недоліки, пов’язані з вхідними даними, я все ще вважаю Explorer 1500 в цілому відмінним продуктом. Потужність 1500 Вт-год. це справжня знахідка для портативних електростанцій. За потужністю він достатньо великий, щоб живити багато вашої побутової електроніки під час тривалих відключень електроенергії, і водночас, з фізичної точки зору, досить малий, щоб його можна було легко переносити і покласти в автомобіль для наступної сімейної поїздки в кемпінг.

  Сонячний генератор Jackery 1000 Review

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Будьте готові до наступної погодної події з сонячним генератором Jackery Solar Generator 1000.

  Полярний вихор з помстою обрушився на Техас у лютому 2021 року, спричинивши крижані морози, які частково вивели з ладу електромережу на кілька днів. Ми були без електрики в нашій резиденції майже три дні, але деякі будинки були знеструмлені набагато довше. На щастя, у мене є генератор Honda EU3000is, який я сумлінно запускаю щомісяця і даю попрацювати 10-15 хвилин. Він завжди миттєво запускався і працював безперебійно. До 15 лютого 2021 року, коли він не запустився, незважаючи на всі мої зусилля з усунення несправностей. Неймовірно! Тридцять місяців бездоганної роботи до того самого дня, коли він мені знадобився. Саме тоді я вирішив придбати резервне джерело живлення, бажано таке, що не залежить від карбюратора.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Дослідження швидко привели мене до компанії Jackery. лідера в галузі портативних електростанцій та сонячних генераторів. Найкращим рішенням для мене став сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000, який складається з портативної електростанції Explorer 1000 та двох зарядних пристроїв для сонячних панелей SolarSaga потужністю 100 Вт. Дві сонячні панелі можна підключити до електростанції одночасно за допомогою адаптера, що входить до комплекту. Кожна SolarSaga 100 також має порт USB-A та USB-C, щоб ви могли заряджати мобільні телефони та іншу дрібну електроніку безпосередньо від сонячної панелі. Безкоштовна, чиста, зелена енергія!

  Explorer 1000 можна заряджати трьома способами. від сонячної батареї, розетки 110 В або автомобільного адаптера 12 В. Отримавши свій Solar Generator 1000, перше, що я хотів перевірити. це можливість сонячної зарядки. Панелі легко відкриваються, а кабелі легко підключаються. У кожній панелі є вбудовані підставки, які допомагають розмістити пристрій в оптимальному положенні. День був частково хмарний і було цікаво спостерігати за індикатором зарядки в реальному часі. На сонячній батареї я спостерігав швидкість зарядки від 45 Вт до 121 Вт, коли хмари проходили перед сонцем. На 110v, швидкість заряду вказана 145w. Повна зарядка займає близько восьми годин.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Виходи живлення включають USB-A, USB-C, 12 В та три розетки 110 В, які мають чисту синусоїду, безпечну для чутливої електроніки. На сайті Jackery вказана приблизна вартість заряду та час роботи для популярних пристроїв.

  На додаток до підготовки, я також проводжу досить багато часу на свіжому повітрі. Досить круто мати можливість взяти комплект Jackery Solar Generator 1000 з собою, коли ми вирушаємо в подорож поза мережею.

  ДЕНЬ ДЖЕКЕРІ. 17 березня 2021 року!

  День Jackery. це день, коли компанія анонсує свої останні моделі. Цього року вони анонсують новий сонячний генератор. Реєструйтеся тут, щоб виграти чудові призи, зокрема сонячний генератор Jackery.

  Портативна електростанція Jackery працює тихо, без шкідливих випарів та забруднення навколишнього середовища. На жаль, люди загинули під час шторму, запустивши бензинові генератори в своїх будинках і задихнувшись чадним газом. Ніколи не використовуйте бензиновий генератор в будинку, офісі або автофургоні. Портативна електростанція дозволить вам безпечно запускати дрібну побутову техніку та заряджати пристрої.

  Jackery пропонує надійну лінійку портативних електростанцій, сонячних зарядних пристроїв та аксесуарів. Портативна електростанція Explorer 160. відмінний вибір, щоб мати під рукою на випадок надзвичайних ситуацій. За дуже розумну ціну в 125 доларів ви можете бути впевнені, що зможете зарядити свій мобільний телефон та увімкнути світло, якщо це необхідно.

  Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 продумана до дрібниць, добре зібрана і проста в експлуатації. Texas Outdoors Network обирає її як нашу нагороду “Вибір редактора” за те, що вона є найкращою у своєму класі.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний
  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Майк Кокер

  Видання Tactical Gun Review та Texas Outdoors Network. Майк мудро провів свою юність на полюванні та риболовлі в Південному Техасі.

  Сонячний генератор Jackery 160

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Надано з люб’язності: Jackery.com

  Компанія Jackery надіслала мені на тест один із своїх останніх комплектів: Сонячний генератор Jackery 1500 з чотирма сонячними панелями SolarSaga потужністю 100 Вт. Ось основні характеристики цієї електростанції потужністю 1800 Вт:

  • Літій-іонний акумулятор на 1534 Вт-год (ват-годин)
  • Вихід змінного струму: 110 В змінного струму, 60 Гц, 1800 Вт (3600 Вт пік)
  • Живити до 7 пристроїв одночасно: 3 розетки змінного струму, 1 порт USB-C, 2 порти USB-A, 1 автомобільний порт 12 В постійного струму
  • Важить 33 фунти.

  Ура за всі цифри, але що він повинен вміти робити? За словами Джекері, Explorer 1500 може живити до 85% електроприладів:

  • Електричний гриль на 75 хвилин
  • Мікрохвильова піч за 68 хвилин
  • Холодильник на 15 годин (залежно від розміру)

  Він також працює з електроінструментами, електричними плитами, кондиціонерами, телевізорами і, як стверджується, може зарядити ваш смартфон більше 130 разів на одному заряді. До речі, ось скільки часу потрібно для підзарядки цієї електростанції Jackery:

  • Адаптер змінного струму: 6 годин (придбайте другий адаптер змінного струму, щоб скоротити час вдвічі)
  • Автомобільний адаптер: 13 годин
  • 2 сонячні панелі SolarSaga: 9.5 годин
  • 4 сонячні панелі SolarSaga: 5 годин

  Я заздалегідь ознайомився з технічними характеристиками, щоб побачити, як електростанція та сонячні панелі насправді працюють в реальних умовах. як вдома, так і під час нещодавнього походу.

  Хочете побачити, як добре працює ця портативна електростанція? Подивіться відгук директора новин Бена про шоу Кім:

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Приблизно 35 фунтів, електростанція трохи важкувата, але не настільки, щоб переносити її з кімнати в кімнату. Кожна з чотирьох сонячних панелей має розмір 24 дюйми на 21 дюйм в складеному вигляді і окремо важить близько 10 фунтів. Вони відкриваються на ширину близько чотирьох футів.

  Батарея електростанції була заряджена приблизно на 30%, тому я підключив її до мережі через адаптер змінного струму. Для того, щоб зарядити його на 100%, знадобилося лише близько двох з половиною годин.

  Перший тест: Побутовий прилад

  Я не витратив багато часу на те, щоб випробувати його вдома, тому що я не думаю про цю електростанцію як про щось, що може врятувати день під час відключення електроенергії. Це не заміна більш потужному резервному або портативному генератору, і вам доведеться вибирати, для чого його використовувати в разі відключення електроенергії.

  Потрібно тримати холодильник холодним? Чудово. Увімкніть лампу, але слідкуйте за відсотком заряду батареї на дисплеї. Хоча ви можете одночасно заряджати електростанцію від сонячних панелей і використовувати її для живлення іншого обладнання, це не рекомендується і може вплинути на загальний термін служби акумулятора.

  Тепер, коли з цим покінчено, я хотів подивитися, як вона впорається з повнорозмірною мікрохвильовою піччю. Це було так, як описав Джекері, втрачаючи близько 1% за кожні п’ять хвилин, коли я запускав його.

  Велике випробування: Кемпінг

  Тепер настав час взяти сонячну електростанцію Jackery Solar Generator 1500 в дорогу до улюбленого місця відпочинку моєї сім’ї в Гранд-Каньйоні. Пакування позашляховика цього разу вимагало більш ретельного підходу, коли ви враховуєте розмір електростанції та чотирьох сонячних панелей, але ми все помістили.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Замість того, щоб взяти з собою портативний гриль Weber, цього разу ми вирішили взяти більш компактний гриль George Foreman Grill. Після налаштування ми підключили гриль до електростанції та натиснули кнопку, щоб активувати розетки. Дисплей на грилі загорівся відразу.

  Приготування бургерів при температурі 400 градусів протягом 15 хвилин розрядило близько 25% батареї Jackery. Потім, використовуючи її для зарядки наших телефонів і Bluetooth-колонки, ми врешті-решт зарядили батарею електростанції приблизно до 50%. Пора розбивати сонячні батареї.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Я розклав всі чотири панелі, направивши їх прямо на сонце (використовуючи вбудовані підставки), а потім підключив їх до електростанції за допомогою двох Y-образних адаптерів, що йдуть в комплекті. Він негайно почав заряджатися.

  Хоча в специфікаціях зазначено, що станція може бути повністю заряджена за допомогою чотирьох сонячних панелей приблизно за п’ять годин, це повинно відбуватися в абсолютно ідеальних умовах. Спрямований прямо на сонце, без тіней, хмар та інших перешкод, він все одно зайняв більше чотирьох годин, щоб зарядитися з 52% до 99%. На той час було вже надто темно, щоб закінчити заряд.

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Найбільше випробування: “Фінікс Санз

  Я розумію, що багато хто розглядає наметовий кемпінг як спосіб вийти з мережі. відключитися на деякий час. Я згоден і зазвичай намагаюся лише заряджати свій iPhone, щоб до мене все ще можна було зв’язатися. Цей похід мав пом’якшувальні обставини.

  Трохи передісторії: Я був великим шанувальником “Фенікс Санс” протягом трьох десятиліть. Ми з дружиною запланували цей похід кілька місяців тому, ще до того, як дізналися, що “Санз” вперше за 28 років вийдуть у фінал НБА.

  Я не збирався коригувати наші плани, але й не хотів пропускати першу гру в серії. Тож я додав невеликий домашній кінотеатр поруч із нашим наметом. Ось все, що нам знадобилося:

  • навіс 10’x10′
  • 100-дюймовий екран для проектора
  • Міні-проектор
  • Apple TV
  • iPhone (як точка доступу)
  • Jackery 1500 Explorer для живлення всього цього

  потрібна, електростанція, сонячних, батарея, посібник, сонячний

  Налаштування було досить простим, і єдиною проблемою для мене була наявність достатнього стільникового зв’язку для трансляції гри в прямому ефірі. Сигнал 3G в кемпінгу чомусь був досить хорошим.

  Це, безумовно, була унікальна ситуація, але без електростанції Jackery це було б неможливо. Це спрацювало настільки добре, що ми також взяли з собою Blu-ray плеєр і подивилися “Аватар” пізніше того ж вечора.

  Говорячи про ніч, збоку електростанції вбудований зручний ліхтарик, який дуже добре працює в темряві.

  Вердикт: чи варта ця сонячна генераторна установка своєї ціни?

  Як і в усьому іншому, необхідність чогось подібного буде залежати від людини. Як я вже згадував, сонячна електростанція Jackery не призначена для забезпечення роботи всього будинку під час відключення електроенергії. лише декількох вибраних приладів та гаджетів на випадок надзвичайної ситуації. З іншого боку, це насправді дуже корисно, якщо ви вирушаєте в дорожні подорожі, і навіть буде приємним доповненням для тих, у кого є будинок на колесах.

  Що мені подобається

  • Простота використання за принципом Plug-and-play
  • Свобода, яку дарують сонячні панелі
  • Кілька портів зарядки/живлення для одночасного використання
  • Тихий, зрідка чути звук внутрішнього вентилятора
  • Інформативний РК-дисплей з відсотком заряду батареї, вхідною/вихідною потужністю, часом до підзарядки і т.д.
  • Бонусні порти USB-C і USB-A на задній панелі кожної панелі SolarSaga

  Що мені не подобається

  • Портативний, але все ще відносно важкий
  • Врахуйте, що сонячні панелі займають багато місця в машині
  • Дорого

  Вартість однієї лише портативної електростанції Jackery Explorer 1500 становить 1 599 доларів. Кожна сонячна панель SolarSaga потужністю 100 Вт, придбана окремо, коштує 299.99. Порахуйте електростанцію та чотири сонячні панелі, і вийде трохи менше 2 800 доларів до сплати податків.

  Або ж заощадити 100 і купити сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500 у комплекті за 2,699. Так, це дорого, але це навіть не топова модель, яку пропонує Jackery (яка коштує 4299).

  Якщо по кишені, то так, це продукт, який я рекомендую разом із сонячними панелями. Я не планую регулярно використовувати електростанцію для домашнього кінотеатру в лісі, але приємно знати, що така можливість є. Наступного разу візьму з собою кавоварку.

  Залишити відповідь