Чи підходить мій будинок для сонячної? На що ми звертаємо увагу при перевірці домашньої сонячної батареї…

Напрямок сонячних панелей: В який бік повинні бути спрямовані мої сонячні панелі?

П’ять-шість років тому питання про те, в якому напрямку повинні розвиватися сонячні панелі, було простим. Оскільки були доступні високі “зелені” тарифи, вони просто повинні були бути орієнтовані на північ, щоб максимізувати кількість виробленої електроенергії і таким чином заробити якомога більше грошей за “зеленим” тарифом.

Але зараз високі “зелені” тарифи залишилися в минулому, тому питання орієнтації ускладнюється через важливість максимізації власного споживання, тобто забезпечення того, щоб ваш будинок використовував якнайбільше сонячної електроенергії і якнайменше електроенергії з електромережі. Концепція власного споживання є ключем до крихітних рахунків за електроенергію з сонячними панелями. якщо ви не знаєте чому, прочитайте це, а потім поверніться.

Використання власної сонячної електроенергії замість електроенергії з мережі є набагато більш економічно ефективним, ніж отримання низького “зеленого” тарифу за передачу електроенергії в мережу. Чим більше ви платите за електроенергію з мережі і чим нижчий ваш сонячний тариф, тим важливіше максимізувати власне споживання.

Який напрямок сонячних панелей максимізує ваше власне споживання?

Найкращий напрямок панелі для максимізації власного споживання сонячної електроенергії буде залежати від моделей використання електроенергії домогосподарства. Нижче наведені напрямки панелей та типи домогосподарств, яким зазвичай найкраще підходять різні орієнтації:

Орієнтація на північ: Панелі, орієнтовані на північ, вироблятимуть найбільше електроенергії. Сонячні панелі, орієнтовані на північ, часто є найкращим вибором для людей, які перебувають вдома вдень. Не тільки тому, що вони використовують електроенергію, коли вона виробляється, але й тому, що їм легко зміщувати попит, використовуючи пральні машини, сушарки для одягу, фільтри для басейнів та інші пристрої в середині дня. Оскільки сонячні панелі, орієнтовані на північ, виробляють найбільше електроенергії в цілому, вони матимуть найбільшу екологічну вигоду.

Західна орієнтація: Панелі, орієнтовані на захід, виробляють приблизно на 15% менше електроенергії, ніж сонячні панелі, орієнтовані на північ. Вони також виробляють менше електроенергії вранці, але більше вдень. Вони досягають максимальної потужності приблизно через півтори години після полудня, а перед заходом сонця виробляють близько чверті свого пікового максимуму. Західний напрямок може бути хорошим для людей з високим попитом на кондиціонування повітря влітку. Це також відмінний напрямок для людей, які зазвичай виходять з дому до сходу сонця, але повертаються після обіду. Однак, через зменшення загальної кількості виробленої електроенергії в порівнянні з панелями, орієнтованими на північ, збільшення власного споживання, яке відбудеться в результаті, повинно бути значним, щоб зробити сонячні панелі, орієнтовані на захід, доцільними.

Північно-західна орієнтація: Сонячні панелі, орієнтовані на північний захід, вироблятимуть приблизно на 5% менше електроенергії, ніж панелі, орієнтовані на північ. Їх виробництво електроенергії протягом дня буде знаходитися між північними та західними панелями та панелями, орієнтованими на захід. Вони виробляють трохи більше електроенергії вдень і трохи менше вранці.

Східна орієнтація: Сонячні модулі, орієнтовані на схід, подібні до панелей, орієнтованих на захід, виробляють приблизно на 15% менше електроенергії, ніж панелі, орієнтовані на північ, але вони будуть виробляти більше електроенергії вранці і менше в другій половині дня. Вони можуть підійти домогосподарствам з високим споживанням вранці, наприклад, тим, які використовують багато електричного опалення холодними зимовими ранками, або людям, які виходять з дому після обіду.

Північно-східна орієнтація: Панелі, орієнтовані на північний схід, вироблятимуть приблизно на 5% менше електроенергії, ніж сонячні панелі, орієнтовані на північ, і їх виробництво протягом дня буде середнім між модулями, орієнтованими на північ, і модулями, орієнтованими на схід.

Східна та західна орієнтація: Розміщення деяких сонячних панелей на схід, а деяких на захід призведе до того, що загальна кількість виробленої електроенергії буде приблизно на 15% меншою, ніж якби всі модулі були розміщені на північ. Таке розташування часто називають східно-західним і має перевагу в тому, що вироблення електроенергії протягом дня є більш постійним, що може допомогти збільшити власне споживання. Чим крутіший дах, тим більш рівномірною буде робота системи.

Розділення на схід/захід зазвичай може мати різну кількість модулів, орієнтованих у кожному напрямку. Отже, якщо домогосподарство використовує більше електроенергії в другій половині дня, можна встановити більше сонячних панелей, орієнтованих на захід.

Розподіл на схід/захід може підійти як для людей, які перебувають вдома протягом дня, так і для тих, хто вдома вранці та вдень.

Орієнтація на південь: Для більшості австралійців південь. це найгірший напрямок для модулів, і деякі люди вважають встановлення панелей на південь майже такою ж великою помилкою, як і встановлення їх догори дном. Але враховуючи величезне зниження вартості сонячних панелей за останні десять років, встановлення сонячних панелей на даху, орієнтованому на південь, сьогодні є виправданим.

У Сіднеї сонячні панелі, орієнтовані на південь, зазвичай виробляють приблизно на 28% менше енергії, ніж панелі, орієнтовані на північ, і чим крутіший дах, тим менше електроенергії вони будуть виробляти.

Але на крайній півночі різниця не така велика, і в Таунсвіллі сонячні панелі, орієнтовані на південь, вироблятимуть лише на 17% менше електроенергії, ніж панелі, орієнтовані на північ. Крім того, влітку вони вироблятимуть більше електроенергії, ніж панелі, орієнтовані на північ. Оскільки люди в Таунсвіллі зазвичай використовують значно більше електроенергії влітку, ніж взимку, оскільки вони працюють з кондиціонерами, модулі, орієнтовані на південь, можуть покращити власне споживання.

У Дарвіні панелі, орієнтовані на південь, виробляють приблизно на 15% менше електроенергії, ніж панелі, орієнтовані на північ, але найбільш економічно ефективним напрямком для розміщення сонячних модулів є північ.

Комбінування напрямків: Панелі можна розміщувати в різних напрямках, а не тільки зі сходу на захід. Наприклад, деякі сонячні панелі можна розмістити на північ, а деякі на захід. Це призведе до виходу, подібного до панелей, розташованих на північному заході. Можна навіть встановити сонячні панелі більш ніж у двох напрямках.

Найкращий напрямок сонячних панелей у кожній столиці

Натиснувши на одну зі столиць Австралії нижче, ви побачите зображення компаса, що показує оптимальну орієнтацію панелей для цього міста.

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

Таблиця втрат потужності: Ця таблиця показує, скільки енергії ви можете очікувати отримати від майже будь-якої комбінації напрямку та кута нахилу сонячних панелей у столицях, порівняно з “оптимальною” орієнтацією. Наприклад, в Брісбені, якщо ваші панелі звернені на захід (270°) і розташовані під кутом 20° від горизонталі, ви отримаєте 89% енергії в порівнянні з оптимальною орієнтацією на північ і 30°.

Напрямок панелі та сонячні інвертори

Тип вашого сонячного інвертора впливатиме на кількість різних напрямків, в яких ви можете розмістити панелі. Найпоширенішим видом в Австралії є стрінгові інвертори. Деякі з них можуть впоратися лише з сонячними панелями, орієнтованими в одному напрямку, але зараз поширені інвертори, які можуть працювати в двох напрямках.

Мікроінвертори та оптимізатори потужності. це мініатюрні пристрої, прикріплені до кожної сонячної панелі. Оскільки вони роблять кожен модуль незалежним від інших, ви можете розміщувати їх у стільки різних напрямках, скільки у вас є панелей.

Чи підходить мій будинок для сонячної енергії? На що ми звертаємо увагу при перевірці придатності будинку для використання сонячної енергії в Ірландії

Це питання ми отримуємо часто і будемо раді допомогти вам з відповіддю.

Ми розглядаємо багато факторів, коли вирішуємо, чи підходить будинок для фотоелектричних сонячних панелей. Одне з наших найважливіших завдань. допомогти домовласникам вирішити, чи є сонячна енергія гарною ідеєю в першу чергу.

Для багатьох будинків в Ірландії сонячна енергія є чудовим доповненням, але ми рекомендуємо (і рекомендували) людям не встановлювати сонячні батареї там, де, на нашу думку, це не буде гарною інвестицією для них або для навколишнього середовища.

Існує 5 основних факторів, які слід враховувати при прийнятті рішення, чи підходить ваш будинок для сонячної енергетики:

Дозвольте нам зробити важку роботу

Нижче наведено інформацію на випадок, якщо вона вас зацікавить. Ми з радістю перевіримо придатність вашого будинку для сонячної енергетики для вас, це наша робота. Це швидко і безкоштовно. Якщо ви хочете отримати цифри для свого будинку, включаючи витрати і прогнозовану кількість електроенергії, просто заповніть форму розрахунку вартості сонячних панелей, і ми будемо раді допомогти вам.

Тип даху

Типи скатних дахів

Сонячні панелі можуть бути встановлені практично на будь-якому типі даху. Вони дуже добре працюють з усіма основними типами дахів в Ірландії.

Бетонна плитка, фіброцементний шифер, черепиця / римська черепиця / хвиляста черепиця та натуральний шифер є найпоширенішими типами дахів в Ірландії, і сонячні панелі можуть бути встановлені на будь-який з них. Натуральний сланець трохи довше обробляється, ніж інші, тому процес монтажу може зайняти на півдня більше часу.

Плоскі типи дахів

Сонячні панелі можуть бути встановлені практично на будь-якому типі плоского даху без шкоди для його водонепроникності. У цьому випадку додається рама, щоб нахилити панелі до сонця.

Напрямок даху

Якщо у вас плоский дах, ми можемо направити сонячні панелі в будь-якому напрямку, який зазвичай буде південним.

Якщо у вас скатний дах, напрямок, в якому будуть звернені панелі, залежить від того, в якому напрямку вже спрямований ваш дах (оскільки ви не можете поставити рами на скатний дах, щоб направити панелі в іншому напрямку).

На південь: найбільша потужність

Дах, повернутий на південь, вироблятиме найбільше електроенергії. Розташування трохи на південь має мінімальний вплив на виробництво електроенергії. Будь-де між південним сходом і південним заходом будуть дуже схожі.

Південний схід / південний захід: на 5% нижче

Якщо ваш дах виходить на південний схід або південний захід, то ваша продуктивність буде трохи нижчою. Час вироблення електроенергії також зміниться. Південний схід виробляє більше вранці, а південний захід більше вдень / ввечері.

Схід / Захід: на 20% нижче, але більш корисно?

Якщо ваш дах виходить на схід або на захід, виробництво буде приблизно на 20% нижче, ніж на південній стороні даху.

Однак показники виробництва все ще дуже хороші і є розумною фінансовою інвестицією. Існує побічна перевага сонячних батарей, орієнтованих на схід / захід, оскільки вони виробляють найбільше електроенергії, коли вона вам найбільше потрібна.

Більшість будинків використовують найбільшу кількість електроенергії вранці (коли виробляють панелі зі східного боку) та пізно ввечері (коли виробляють панелі із західного боку), коли люди вмикають чайники, душові кабіни та духовки.

Існує вагомий аргумент на користь масивів, орієнтованих на схід / захід, оскільки це означає меншу потребу в акумуляторних батареях, оскільки ви можете використовувати енергію безпосередньо. Ви також можете покрити обидві сторони даху, оскільки обидві сторони спрямовані в корисному напрямку.

На півночі: не варто в Ірландії

У міру того, як ви рухаєтеся на північ, виробництво сонячних панелей швидко падає, і ми не рекомендуємо це як хорошу фінансову інвестицію або інвестицію, що зменшує вуглецевий слід.

Азимут, технічний термін для позначення напрямку

У звітах про сонячні розрахунки ви побачите термін “азимут”, який зазвичай вказується в градусах. Це просто вигадливий термін для позначення напрямку, в якому будуть звернені панелі.

Чи достатньо великий мій дах для сонячних панелей??

Дуже ймовірно. коротка відповідь. Більшість ірландських будинків мають достатньо місця на дахах, щоб зробити електричні сонячні панелі доцільними.

Наприклад, типовий будинок з 2 спальнями на середній терасі може мати достатньо місця для розміщення на даху сонячної батареї потужністю 3 кВт, що достатньо для виробництва майже половини електроенергії, яку сім’я може використати протягом року.

Ось приблизні дані щодо кількості енергії, яку можуть виробляти звичайні дахи:

Площа сонячних панелей Розмір системи (в кВт) Приблизна річна кількість одиниць, що виробляється в Ірландії (при орієнтації на південь)
10m 2 2.1кВт 1806 кВт-год
15 м 2 типова середня тераса з 2 ліжками 3.15kWp 2709kWh
20m 2 типовий 3-місний напіввідокремлений 4.2kWp 3612kWh
25м 2 типовий 4 спальний будиночок, що стоїть окремо 5.25kWp 4515 кВт-год
30m 2 6.3kWp 5418kWh

Наведені вище цифри. це площа, покрита панелями. В Ірландії ви не можете заповнити всю поверхню даху сонячними батареями через правила планування. Вам потрібно залишити вільне від панелей поле:

  • Верхня частина даху (по хребту): 0.25 м вільного простору
  • Нижня частина даху: 0.5 м вільного простору
  • Сторони даху: 0.5 м вільного простору, якщо в кінці даху, не потрібно вільного простору, якщо в середині тераси.

Якщо ви робите власні розрахунки, майте на увазі, що ваш дах знаходиться під кутом, тому він має більшу площу, ніж плоский дах. Типовий будинок в Ірландії має дах з нахилом 30°, що дає вам на 15% більше площі для розміщення сонячних панелей, ніж плоский дах на тій самій будівлі.

Мій дах має багато кутів

У такому випадку це буде залежати від. Багато маленьких трикутників може бути складно, оскільки сонячні панелі прямокутні. Однак часто можна обійтися невеликим плануванням як розташування сонячних панелей, так і конструкції інвертора.

Не впевнені у своєму даху та сонячних батареях? Просто запитайте.

Якщо ви не впевнені, чи підходить ваш дах, будь ласка, заповніть нашу форму розрахунку вартості сонячних панелей. Ми можемо швидко поглянути на ваш дах на картах Google і повідомити вам, що може бути можливим. Це швидко і абсолютно безкоштовно. Ми надамо вам швидку пропозицію, включаючи орієнтовні цифри як витрат, так і проектної сонячної генерації, щоб допомогти вам вирішити, чи є сонячна фотоелектрична система правильним вибором для вашого будинку.

Затінення сонячних панелей

Затінення може бути проблемою, і її слід враховувати, перш ніж вирішити, чи є сонячна енергія гарною ідеєю, як для вас, так і для навколишнього середовища.

Сусідні будівлі та дерева

Якщо ваш дах проводить багато часу в прямій тіні, то сонячні батареї можуть бути не найкращим вибором. Трохи тіні на початку або наприкінці дня насправді не є проблемою, але пряма тінь протягом значної частини середини дня буде.

Вам не обов’язково бачити горизонт зі свого даху. Поки ви можете бачити більшу частину неба, це зазвичай добре.

Якщо це допоможе, то в середині літа в Ірландії сонце піднімається в небо трохи вище 60°, в той час як в середині зими в найкоротший день воно нагрівається до 15°.

Димарі та мансардні вікна

Один елемент, який створює тінь, що відстежує ваші панелі, зазвичай не є проблемою. Трохи спланувавши підключення панелей та планування інвертора, ми можемо зменшити ризики для таких об’єктів.

Якщо на вашому даху є багато предметів, що спричиняють багато тіней, які можуть вплинути на виробництво. Припустимо, у вас є велика димова труба посередині даху плюс два мансардних вікна, з невеликими проміжками між ними. У такому випадку можливо, що проміжки знаходяться в тіні занадто багато часу, щоб варто було ставити там панелі.

Насправді, щоб знати напевно, нам потрібно швидко поглянути. Напрямок вашого даху є ще одним важливим фактором, що впливає на тіні.

Не впевнені щодо затінення вашого будинку? Просто запитайте.

Знову ж таки, якщо ви не впевнені, будь ласка, не соромтеся запитати. Ми можемо швидко подивитися, чи буде для вас затінення проблемою чи ні. Ми можемо багато чого побачити просто на картах Google, а також у нас є дрони, тому ми можемо перевірити наявність проблем із затіненням з точки зору висоти даху. Просто зв’яжіться з нами, якщо ви хочете поговорити про це більше.

Ми завжди будемо відвертими в цьому питанні. Якщо ми вважаємо, що сонячна енергія не має економічного сенсу для вас через сонячне випромінювання, ми завжди скажемо вам про це.

Електрика

Коли наші інженери оглядають об’єкт, перш ніж надати вам остаточну пропозицію, вони перевіряють плату запобіжників та електрику. Це обов’язково, а також є дуже гарною ідеєю!

Сучасні плати запобіжників дуже рідко потребують доопрацювання. Єдині проблеми, які ми бачимо, стосуються особливо старої електрики, і зазвичай вони пов’язані з відсутністю заземлення або іншими проблемами із заземленням.

Якщо ми побачимо подібні проблеми, ми повідомимо вас, і можливо, вам доведеться виправити їх, перш ніж встановлювати сонячні панелі у вашому будинку.

Це тільки на користь вашому будинку. Вона висвітлює місця, де безпека відстає від сучасних стандартів, і зазвичай покращити її відносно легко.

Гаряча вода

Сонячний занурювальний дивертор. це додаткова опція, яка забирає вільну енергію, не потрібну вашому будинку, і використовує її для нагріву резервуара з водою через занурювальний елемент.

Якщо ви хочете цього, вам потрібно мати бак з гарячою водою, в якому є занурювальний елемент. Вам не потрібно мати окремий, додатковий елемент занурення тільки для сонячної енергії. Один елемент може працювати від сонячної батареї, і ви можете вмикати його вручну, як і раніше, коли завгодно.

Якщо у вас є бак для гарячої води, який не має занурювального елемента, ви можете додати пристрій, який називається нагрівачем Вілліса. Фактично це додає занурювальний нагрівач за межами вашого бака, який циркулює гарячу воду у ваш бак. дуже розумно!

Вони відносно дешеві, і вам знадобиться сантехнік, щоб встановити його, перш ніж ми підключимо його. Просто зв’яжіться з нами, якщо хочете дізнатися більше про них.

Краще використання резервного живлення?

Більше не потрібно відчувати себе змушеним додавати занурювальний дивертор, щоб заощадити марнотратну енергію. З 2022 року ви отримуєте оплату за будь-яку невикористану електроенергію, що генерується вашими панелями, яка повертається назад в мережу, що є чудовим використанням надлишкової електроенергії, яку ви виробляєте.

Грант

Ваш будинок майже напевно матиме право на отримання гранту SEAI на сонячну електроенергію до тих пір, поки:

  • У вас є підключення до електромережі
  • Він був побудований до 31 грудня 2020 року
  • Цей грант раніше не був заявлений на цю власність

Це основні вимоги, які залежать від вашої власності, хоча ви можете переглянути нашу сторінку про гранти SEAI для сонячної енергетики для отримання додаткової інформації або відвідати веб-сайт SEAI.

Пов’язані статті:

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

Зелений тариф на сонячну енергію в Ірландії

З 15 лютого 2022 року ви можете продавати надлишок сонячної електроенергії назад в мережу і отримувати гроші за кожну одиницю. Вони називають це тарифом гарантії чистого експорту (CEG). Читати далі.

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

Посібник із сонячних грантів

Покрокова інструкція по отриманню сонячних грантів. Скільки вони коштують, як подати заявку, дозвіл на будівництво тощо. Читати далі.

PureVolt Solar

Ми. незалежна ірландська компанія з встановлення сонячних панелей з базами в Голуеї та Дубліні. Ми встановлюємо сонячні фотоелектричні системи по всій Ірландії. Сонячна енергія в нашій ДНК, і ми прагнемо, щоб сонячні панелі були встановлені на кожному даху в Ірландії. Таким чином, ми всі можемо заощадити гроші та подбати про цю маленьку планету, яку ми всі називаємо домом. Якщо у вас виникли запитання щодо переходу на сонячну енергію, будь ласка, просто зв’яжіться з нами. ми любимо спілкуватися!

Сонячні установки

Про нас

PureVolt Solar Services

© Copyright 2023 PureVolt Solar. Всі права захищені.

Орієнтація сонячних панелей

Розміщення та орієнтація сонячних панелей так само важливі, як і те, який тип сонячних панелей використовується в конкретній ситуації. Сонячна панель буде використовувати найбільшу потужність, коли сонячні промені потрапляють на її поверхню перпендикулярно. [2] Забезпечення правильного напрямку та відповідного нахилу сонячних панелей допоможе гарантувати, що вони вироблятимуть максимум енергії, оскільки вони піддаються найбільшій інтенсивності сонячного світла протягом найбільшого періоду часу. [3] Деякі сонячні батареї слідують за Сонцем за допомогою систем сонячного відстеження, які значно збільшують виробництво енергії. Наступні розділи стосуються лише “фіксованих” або невідстежуваних систем.

Напрямок

У північній півкулі загальне правило розміщення сонячних панелей полягає в тому, що сонячні панелі повинні бути звернені на південь (а в південній. на північ). Зазвичай це найкращий напрямок, оскільки сонячні панелі будуть отримувати пряме світло протягом усього дня. Однак існує різниця між магнітним і справжнім півднем, яку необхідно враховувати. Магнітний південь. це південь, який показує компас, і цей південь вказує на південний магнітний полюс Землі. Сонячні панелі, однак, повинні бути спрямовані на сонячний або географічний південь, тобто у напрямку до Південного полюса. [3] З тих же міркувань, якщо сонячна панель розташована в південній півкулі, вона повинна бути повернута в напрямку істинної півночі.

Залежно від того, як використовуються сонячні панелі, також може бути корисним невелике відхилення від південного напрямку. Наприклад, в залежності від призначення сонячні панелі, що використовуються для будинку, повинні бути спрямовані трохи на південний захід. Ці панелі збирають більше енергії, коли вони звернені на південь, але енергія є більш корисною, якщо вона надходить пізніше вдень. Такий поворот дозволяє сонячним панелям виробляти більше електроенергії в години, коли вона необхідна. Спрямування панелей трохи на південний захід, у напрямку заходу Сонця, дозволить панелям виробляти більше енергії у вечірній час, коли люди знаходяться вдома і користуються більшою кількістю електроприладів. Зменшення загального виробництва врівноважується доступною електроенергією, коли вона найбільше потрібна. У більшості районів достатньо електроенергії, доступної з інших джерел вранці та вдень. [4]

Якщо сонячні колектори використовуються виключно для опалення та освітлення. особливо у вигляді засклення, наприклад, вікон. насправді найкраще, щоб ці колектори були повернуті трохи на схід. Для обігріву будинку вдень найбільше потрібно ранкове сонячне світло. [5]

Кут

Кут або нахил сонячної панелі також є важливим фактором. Кут, під яким повинна бути встановлена сонячна панель, щоб виробляти найбільшу кількість енергії в даному році, визначається географічною широтою. Загальним правилом для оптимального річного виробництва енергії є встановлення кута нахилу сонячних панелей, що дорівнює географічній широті. [6] Наприклад, якщо розташування сонячної батареї знаходиться на широті 50 o, оптимальний кут нахилу також становить 50 o. По суті, чим ближче сонячна панель розташована до екватора, тим більше вона повинна бути спрямована прямо вгору. Чим ближче панель до полюсів, тим більше вона повинна бути нахилена до екватора. [3]

Кут нахилу сонячних панелей також може впливати на вихідну потужність через кліматичні та природні фактори. У північному кліматі накопичення снігу на панелях з низьким нахилом може зменшити або повністю заблокувати доступ сонячних променів до сонячної панелі в зимові місяці. Хоча цей ефект буде відрізнятися для кожного місця, одне дослідження в Едмонтоні, Альберта, Канада, показало, що щорічні втрати енергії через накопичення снігу становлять від 1.6% при оптимальному нахилі (53 o ) до 5.3% при малому нахилі (15 o ). [7] Крім того, сонячні панелі з низьким кутом нахилу більш схильні до забруднення брудом та сміттям, які також можуть частково блокувати сонячні промені.

Для подальшого читання

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, дивіться відповідні сторінки нижче:

Який найкращий напрямок і кут нахилу для моїх сонячних панелей?

підходить, будинок, сонячної, звертаємо, увагу

Багато людей помилково вважають, що вони не можуть встановити сонячні панелі на своєму даху з різних причин, будь то через матеріал, їх розташування, затінення або розміри даху. Існує багато факторів, які роблять дах більш-менш придатним для сонячних батарей, але в той час як деякі властивості даху ускладнюють установку сонячної системи на даху, інші мають мінімальний вплив на виробництво сонячної енергії.

У цій статті ми розглянемо два основні фактори даху, які впливають на продуктивність сонячних панелей: напрямок і кут нахилу.

Напрямок сонячних панелей

Напрямок, в якому звернений ваш дах, є одним з основних факторів, що визначають, скільки сонячного світла будуть бачити ваші сонячні панелі протягом дня. Істинний південь і істинна північ спрямовані на земну вісь, а не на магнітні полюси Землі. Для тих, хто живе на північ від екватора, найкращим напрямком для сонячних панелей є південь, тоді як будинки в південній півкулі розміщують сонячні панелі на дахах, орієнтованих на північ. Розташувавши сонячні панелі відповідно до істинного півдня і кута азимута. кута сонця по відношенню до істинної півночі і істинного півдня. ви зможете отримати найкращий напрямок для сонячних панелей і масивів.

Порада професіонала: не знаєте, в якому напрямку дивиться ваш дах? Знайдіть свою адресу на Картах Google! Їх сітка показує, який напрямок є справжнім півднем. порівняйте його з напрямком вашого даху на супутникових знімках.

Оптимізація напрямку сонячної панелі

Як правило, сонячні панелі, орієнтовані прямо на схід або прямо на захід, виробляють приблизно на 20 відсотків менше електроенергії, ніж якщо б вони були орієнтовані на південь. Це не означає, що ви не заощадите гроші, але якщо ви прагнете покрити все своє споживання електроенергії за рахунок сонячної енергії, можливо, вам доведеться встановити трохи більше панелей, ніж потрібно для системи, орієнтованої на південь.

Кут нахилу сонячної панелі

Кут нахилу сонячних панелей відноситься до вертикального нахилу вашої сонячної системи. Наприклад, якщо ваші сонячні панелі перпендикулярні до землі, вони будуть мати кут нахилу 90 градусів. Для того, щоб збирати сонячну енергію більш ефективно, сонячні панелі повинні бути повернуті якомога ближче до сонця. Фотоелектрика виробляє енергію, коли кут, під яким сонячні промені падають на поверхню панелі (“кут падіння”), невеликий, або коли світло падає на панель якомога ближче до перпендикуляра. Тому найкращий кут для ваших сонячних панелей. це той, який дозволяє панелям отримувати найбільш пряме, перпендикулярне світло.

Які фактори впливають на оптимальний кут нахилу сонячної панелі?

Існує ряд факторів, які змінюють оптимальний кут нахилу ваших сонячних панелей. Ось кілька моментів, які слід враховувати при визначенні найкращого нахилу для вашої сонячної батареї:

Широта

Більшість сонячних панелей встановлюються під кутом, який найкраще оптимізує вплив сонячного світла для цього місця. Для переважної більшості U.S. власники нерухомості, ідеальний кут для встановлення сонячних панелей близький або дорівнює широті вашого будинку (на даху, орієнтованому на південь), десь між 30 градусами та 45 градусами. Нахиливши сонячні панелі під тим же кутом, що і широта вашого будинку (тобто встановивши панелі в цьому середньому положенні), ви гарантуєте, що отримаєте максимальну середню продуктивність вашої сонячної електростанції протягом усього року.

Найкращий кут нахилу сонячних панелей за поштовим індексом

МістоСштатПоштовий індексНайкращий кут нахилу сонячної панелі для цілорічного використанняНайкращий кут нахилу сонячної панелі для зимового використанняНайкращий кут нахилу сонячної панелі для літнього використання
Альбукерке NM 87102 35° 50° 20°
Остін TX 78701 30° 45° 15°
Бостон MA 02101 42° 57° 27°
Буффало НЬЮ-ЙОРК 14209 43° 58° 28°
Шарлотта NC 28202 35° 50° 20°
Денвер CO 80293 40° 55° 25°
Лос-Анджелес КАЛІФОРНІЯ 90012 34° 49° 19°
Нью-Йорк НЬЮ-ЙОРК 10004 41° 56° 26°
Ньюарк NJ 07102 41° 56° 26°
Фенікс AZ 85013 33° 48° 18°
Портленд OR 97205 46° 61° 31°
Ролі ПІВНІЧНА ПІВНІЧ 27608 36° 51° 21°
Сан-Дієго КАЛІФОРНІЯ 94104 33° 48° 18°
Сан-Франциско КАЛІФОРНІЯ 94104 38° 53° 23°
Вашингтон D.C. Н/Д 20001 39° 54° 24°
Таскон AZ 85701 32° 47° 17°
Майамі ФЛОРИДА 33109 25° 40° 10°
Річмонд ВІРДЖИНІЯ 23236 37° 52° 22°
Детройт Мі 48201 42° 57° 27°

Північний проти. південна широта: Нью-Йорк проти D.C.

Для прикладу ми порівняли дані з двох місць (Нью-Йорк і Вашингтон, округ Колумбія).C.) і оцінили рівні виробництва сонячних панелей, нахилених під різними кутами. Те, що ми знайшли, узгоджується з нашими дослідженнями впливу інших змінних:

Річна економія рахунків за електроенергію (вартість електроенергії х вироблена електроенергія) Припускає коефіцієнт зниження 80%, азимут 180 градусів, нахил масиву ~ дорівнює широті місцезнаходження Коефіцієнт виробництва (вироблена електроенергія / розмір системи)

Існуюча конструкція даху

Було б чудово, якби кожен мав дах, нахилений під кутом, що точно відповідає його широті, але кожна нерухомість унікальна, і універсальної карти розміщення сонячних панелей не існує. Багато дахів матимуть нахил від 30 до 40 градусів, а це означає, що сонячні панелі можуть лежати врівень з дахом і виробляти достатньо електроенергії для привабливого прибутку.

Якщо ви намагаєтеся встановити сонячні панелі на крутому даху, то за допомогою традиційних стелажних систем може виявитися неможливим розмістити панелі під оптимальним кутом нахилу. Оскільки крутий кут вашого даху може вже перевищувати оптимальний кут для виробництва, найкраще, що ви можете зробити, це покласти панелі плоско до даху. На дахах з низьким кутом нахилу також виникатимуть перешкоди при встановленні сонячних панелей, і може знадобитися спеціальна стійка, якщо ви хочете нахилити їх під оптимальним кутом. Розміщення панелей врівень з дахом на таких дахах означатиме менше виробництва електроенергії, що з часом призведе до зменшення заощаджень на сонячній енергії.

У випадку з плоским дахом, інсталятори сонячних систем зазвичай обирають стелажні системи, які встановлюють панелі під оптимальним кутом. Хоча це дозволяє повертати панелі до сонця більш прямо, ви можете бути обмежені, коли справа доходить до розміру вашої системи. Нахил панелей на плоскому даху призведе до того, що панелі затінюватимуть одна одну, якщо ви не розставите ряди панелей на даху в шаховому порядку. В результаті, ви не можете встановити стільки панелей, скільки могли б, якби сонячні панелі були встановлені врівень з поверхнею.

Незалежно від того, чи є ваш дах крутим або плоским, завжди краще, щоб професійний інсталятор встановлював панелі на вашому даху, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та оптимальну безпеку. І якщо ви не впевнені, як сонячні панелі можуть працювати для вашого будинку і типу даху, обов’язково прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, чи підходять вам сонячні панелі.

Неможливо встановити сонячні панелі на даху? Подумайте про громадську сонячну енергетику.

Пора року

Сонячні панелі добре працюють взимку, але в особливо суворі зими зазвичай спостерігається падіння загального виробництва енергії через те, що сніг покриває панелі і зменшує їхню потужність. Взимку в північній півкулі сонце знаходиться низько по відношенню до горизонту, тому одним із способів протидіяти зимовим спадам виробництва є встановлення панелей під більшим кутом, ніж на вашій широті. оптимальним є кут близько 60 градусів. Таким чином, ви налаштовуєте свої панелі на більш ефективну роботу взимку, оскільки вони будуть більш прямо спрямовані до сонця, оскільки воно світить з нижчої точки неба. Крім того, встановлення панелей під меншим кутом також може мати зворотний ефект, оскільки сніг не буде легко зісковзувати з вашого масиву. Це призведе до тривалого снігового покриву та зменшення виробництва електроенергії.

Інший спосіб зменшити сезонні коливання виробництва. регулювати кут нахилу сонячних панелей двічі на рік навесні та восени. Насправді, система на 40-градусній широті може побачити значний приріст енергії приблизно на 4 відсотки. Якщо вам цікаво, які найкращі дати для регулювання нахилу сонячних панелей, ми рекомендуємо налаштувати їх під зимовий кут приблизно до 15 вересня, а потім налаштувати їх під весняний та літній кути приблизно до 15 березня.

Як щодо сонячних трекерів?

Положення сонця постійно змінюється протягом року, і єдиний спосіб завжди мати сонячні панелі під ідеальним кутом. це встановити систему стеження за сонцем. Сонячні трекери слідують за сонцем, коли воно злегка рухається, що збільшує виробництво енергії. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення наземної сонячної системи, для оптимізації вашої установки може знадобитися система стеження за сонцем.

Для більшості покупців сонячних панелей дахові системи є найдешевшими і не займають місця на землі. Сонячні трекери нелегко встановити на даховій сонячній системі, тому вони зазвичай використовуються тільки в комерційних сонячних проектах. вони можуть значно збільшити виробництво, оскільки система відстеження діє як калькулятор кута нахилу сонячних панелей.

Що важливіше: напрямок чи кут нахилу сонячних панелей?

Хоча кут нахилу сонячних панелей важливий, найбільш важливим фактором у виробництві енергії є напрямок, в якому панелі повернуті до сонця. Як пояснювалося раніше, для досягнення найкращих результатів сонячні панелі повинні бути орієнтовані на південь (за умови, що ви живете в північній півкулі), оскільки в північній півкулі сонце завжди знаходиться в південній половині неба.

Не варто встановлювати панелі в неоптимальному напрямку, навіть якщо це означає найкращий можливий нахил. Наприклад, у Бостоні сонячна батарея під кутом 30 градусів на південь все одно вироблятиме більше електроенергії, ніж батарея, нахилена під кутом 42 градуси і спрямована на північ.

Поширені питання про найкращий кут для сонячних панелей

Існує багато факторів, які впливають на розрахунок кута нахилу сонячних панелей, що призводить до того, що деякі домовласники не знають, якими мають бути їхні подальші кроки. Перегляньте кілька найпоширеніших запитань про оптимальні кути нахилу та орієнтацію сонячних панелей, щоб отримати додаткову інформацію.

Розрахунок найкращого кута для ваших сонячних панелей буде дещо відрізнятися в залежності від того, де ви живете. Але, емпіричне правило полягає в тому, що вони повинні бути повернуті під кутом якомога ближче до сонця. Таким чином, ідеальний кут для більшості людей близький або дорівнює широті вашого будинку. як правило, десь між 30 і 45 градусами.

Найкращий напрямок для сонячних панелей. південь. Це пов’язано з тим, що сонце завжди знаходиться в південній половині неба в північній півкулі, а вихід на південь означає найбільш прямий вплив сонячних променів. Важливо зазначити, що не рекомендується встановлювати панелі в неоптимальному напрямку лише для того, щоб отримати найкращий можливий нахил.

Так, варто нахиляти сонячні панелі, щоб вони могли ефективніше збирати енергію. Нахиливши їх, бажано під кутом, близьким до кута, що відповідає широті вашого будинку, ви зможете отримати максимальну середню продуктивність від вашої сонячної енергетичної системи цілий рік.

Ні схід, ні захід не є ідеальними для орієнтації сонячних панелей, але в обох випадках панелі все одно можуть вловлювати сонячне світло і генерувати енергію. і заощаджувати!

Сонячні панелі не обов’язково повинні бути орієнтовані на південь, але ви отримаєте найбільшу віддачу від системи, орієнтованої на південь. У північній півкулі сонячні панелі краще встановлювати на південь, а не на схід чи захід. Дахи, звернені на північ, є найменш оптимальним місцем для розміщення панелей.

Найкращий спосіб знайти якісну сонячну установку. це EnergySage

Визначити ідеальний кут нахилу сонячних панелей для вашого будинку дуже просто, але вам знадобиться сертифікований фахівець, який порекомендує обладнання та встановить вашу сонячну систему. На EnergySage Marketplace ви можете отримати безкоштовні пропозиції щодо сонячної установки від наших кваліфікованих, попередньо перевірених інсталяторів по всій країні, які спроектують та оптимізують сонячну енергетичну систему для вашого унікального об’єкту нерухомості. Якщо ви зацікавлені в обговоренні з потенційними інсталяторами кута нахилу ваших сонячних панелей, просто залиште повідомлення у своєму профілі із зазначенням вашої зацікавленості.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Порівняння кращих продуктів Які найефективніші сонячні панелі? Найкращі бренди у 2023 році Чи варті сонячні панелі того у 2023 році?

Про Джейкоба Марша

Джейкоб. автор EnergySage з досвідом роботи в галузі сонячної енергетики, електрифікації та відновлюваних джерел енергії. Маючи понад п’ять років досвіду дослідження та написання статей про домашню енергетику (плюс ступінь з геологічних наук Університету Тафтса), він застосовує унікальний науковий підхід до написання та дослідження всього, що пов’язано з енергією.

Залишити відповідь