Чи можна зарядити електровелосипед на сонячній батареї. Електровелосипед з сонячною батареєю

Чи можна заряджати електровелосипед від сонячної батареї?

Електричні велосипеди стають все більш популярними, оскільки вони дозволяють людям їздити на роботу, не спалюючи паливо і не використовуючи власні запаси енергії. Однак вони працюють з акумуляторними батареями, які можуть обмежити їхній запас ходу до того, як акумуляторну батарею потрібно буде підзарядити, щоб ви могли продовжити свою подорож. Це може бути складно, якщо ви перебуваєте далеко від доступного джерела електроенергії, наприклад, у туристичній поїздці або кемпінгу.

Тепер виникає головне питання, чи можна поставити електровелосипед на сонячну зарядку? Відповідь. так, можна, і в цій статті ми допоможемо пояснити всі тонкощі зарядки акумуляторів електровелосипедів за допомогою сонячної енергії, щоб зрозуміти, чи варто розглядати цей варіант, і як його реалізувати, якщо ви вирішите, що варто.

Чи буде сонячна зарядка Ebike працювати в помірному кліматі?

Якщо вам цікаво, чи буде сонячна зарядка електровелосипеда працювати в помірному кліматі, проста відповідь. так. Сонячний зарядний пристрій Ebike працюватиме в помірному кліматі за умови достатньої кількості сонячного світла. З розвитком технологій сонячна зарядка стала досить популярним варіантом для водіїв електровелосипедів. Особливо це стосується спекотного сонячного клімату, але також і в районах з помірним кліматом. Це, без сумніву, чудовий спосіб зменшити свій вуглецевий слід.

Однак у помірному кліматі є два фактори, які потрібно враховувати, перш ніж заряджати електровелосипед від сонячної батареї. Перше. це те, скільки сонячного світла ви будете отримувати регулярно і як довго.

Крім того, важливо пам’ятати, що на сонячну зарядку можуть впливати хмари, тому в менш сонячні дні або тижні ви, можливо, не зможете зарядити всю батарею. Тим не менш, навіть якщо ви не зможете використати 100% заряду акумулятора протягом цих місяців і тижнів, деяка підзарядка все одно відбудеться, що може дозволити вам продовжити свою подорож, не турбуючись про пошук джерела електроенергії від електромережі. Переносний масив сонячних панелей, що висить на дереві.

Скільки енергії потрібно для зарядки електровелосипеда?

Якщо вам цікаво, скільки енергії потрібно для заряджання вашого електровелосипеда, зверніть увагу, що середній електродвигун електричного велосипеда споживає близько 250 Вт потужності. Середній акумуляторний блок може бути 36-вольтовим, 13 Ампер/год. Щоб зарядити електровелосипед, вам знадобиться сонячна батарея, яка може генерувати принаймні таку потужність.

Зверніть увагу, що чим більша потужність, тим швидше буде заряджатися ваш електровелосипед. Отже, якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від своєї сонячної панелі, шукайте таку, яка виробляє щонайменше 400 Вт потужності.

Кількість часу, необхідного для зарядки акумулятора вашого ebike, буде залежати від того, скільки енергії у вас є. Розмір акумуляторної батареї ebike та кількість електроенергії, яку виробляють сонячні панелі, враховуючи, що в похмурі або хмарні дні вони не будуть виробляти стільки зарядного соку, як у спекотні сонячні дні.

Скільки часу знадобиться для сонячної зарядки акумулятора Ebike?

Потужність сонячної панелі також впливає на час заряджання; панель з більшою потужністю заряджає батарею швидше, ніж панель з меншою потужністю. Крім того, якщо є менше годин сонячного світла, зарядка акумулятора займе більше часу.

Якщо вам потрібно зарядити акумулятор вашого ебайку швидше, переконайтеся, що ви використовуєте сонячну панель, яка призначена для зарядки акумуляторів. Більшість стандартних сонячних панелей не можуть створити достатньо енергії, щоб повністю зарядити батареї більшої ємності за розумний проміжок часу, тому, якщо у вас немає спеціальної панелі, подумайте, скільки часу знадобиться для зарядки до розумного рівня, і чи можливо це у вашій ситуації.

Якщо ж ні, то краще використовувати стандартну електромережу і користуватися електровелосипедом лише там, де є доступне джерело електроенергії. Чи є портативна сонячна зарядна панель хорошим варіантом?

Чи краще носити з собою запасний заряджений акумулятор?

Хоча встановлення на велосипеді відповідної системи сонячної зарядки може коштувати дорого, вона окупиться в довгостроковій перспективі завдяки безкоштовній електроенергії від сонця. Це означає, що ви отримуєте безкоштовні кілометри пробігу, коли заряджаєте акумулятор за допомогою сонячного світла.

Висновок

Сонячна зарядка вашого ebike, безумовно, є доступним варіантом. Однак є кілька застережень, які слід врахувати, перш ніж ви вирішите, чи є це серйозним варіантом для вас. Клімат, в якому ви живете, може впливати на розмір акумулятора вашого ебайку, а також на тип сонячних панелей, які ви можете собі дозволити для зарядки акумулятора.

Якщо ви хочете подорожувати віддаленими районами, і ви можете чекати скільки завгодно часу, щоб зарядити акумулятор на кожному етапі вашої подорожі, то сонячна зарядка виглядає привабливо.

Якщо ви рідко буваєте далеко від джерела електроенергії, то придбання сонячних зарядних панелей може бути непотрібною витратою. У цьому випадку найкращим варіантом буде витратити гроші на запасний акумулятор.

Чи можна зарядити електровелосипед за допомогою сонячної батареї?

Якщо ви їздите на велосипеді, це означає, що ви подорожуєте безкоштовно, але як зробити зарядку велосипеда максимально бюджетною?? Чи можна зарядити електровелосипед за допомогою сонячної батареї?

Ви можете зарядити електровелосипед за допомогою сонячної панелі. Для цього підключіть сонячні панелі потужністю від 100 до 200 Вт до інвертора, який буде підключатися до зарядного пристрою вашого eBike і живити його.

Ви вперше думаєте про те, щоб зарядити свій eBike за допомогою сонячних панелей? У цій статті ви дізнаєтеся більше про те, як заряджати велосипед бюджетно та екологічно безпечно.

Як зарядити свій електровелосипед поза мережею?

Заряджати електровелосипед від електромережі. це фантастична ідея з двох основних причин.

По-перше, тому що позамережева електроенергія є джерелом енергії, яку ви вклали в нього. Ви можете використовувати його за частку ціни від звичайних тарифів на електроенергію.

Позамережева електроенергія також корисна для довкілля. Це екологічно безпечно і допомагає зменшити вуглецевий слід.

Але досить про те, наскільки чудовою є автономна електроенергія. Як щодо використання його для зарядки вашого електровелосипеда? Не хвилюйтеся, це дуже просто і вимагає лише декількох інструментів.

Ось список всього, що вам знадобиться, та інструкції, які допоможуть вам виконати завдання. А щоб побачити, як виконуються ці кроки, і повторити їх, перегляньте це навчальне відео.

 • Роз’єм для підключення акумулятора
 • Інвертор
 • Контролер сонячного заряду
 • Акумулятор
 • Регулятор сонячного заряду
 • Приєднайте інвертор та сонячний контролер заряду до акумулятора
 • Порада: Використовуйте роз’єм для підключення інвертора та контролера сонячного заряду до акумулятора.

Чи можу я зарядити свій електровелосипед за допомогою інвертора?

Покладіть свій eBike в кузов вантажівки і вирушайте на ньому в довгі поїздки в далекі місця. це справжня розвага.

Але що не так приємно, так це те, що заряд закінчується. Але, якщо у вас є вантажівка або інший транспортний засіб, ви можете задатися питанням, що ви можете зробити, щоб знову почати їздити.

Ви будете раді дізнатися, що так, ви можете заряджати свій eBike за допомогою інвертора.

Ви можете використовувати інвертор для перетворення енергії з автомобільного акумулятора та передачі її до батареї вашого електровелосипеда.

Просто будьте обережні, щоб повністю не розрядити акумулятор вашого автомобіля або вантажівки, поки ви це робите. Спроба знайти місце для зарядки в глушині не завжди буває простою.

Але не хвилюйтеся, оскільки тестер генератора змінного струму не дасть вам розрядити акумулятор вашого транспортного засобу.

Скільки ват потрібно для зарядки електровелосипеда?

Заряджання електровелосипеда. це проста робота, яка допоможе вам повернутися на дорогу, коли ваш акумулятор розрядиться. Скільки часу повинна тривати зарядка? Більшість електровелосипедів повністю заряджаються всього за 4-6 годин.

На деяких електровелосипедах також можна зробити швидку зарядку. Це дозволить зарядити його всього за 1.5 годин! Якщо ваш велосипед має певний заряд, він зарядиться швидше.

Але що, якщо ви намагаєтеся розрахувати не тільки час, який знадобиться для зарядки вашого електровелосипеда, але й кількість електроенергії, яка вам знадобиться?? Залежно від ємності акумулятора, на зарядку вашого eBike потрібно від 500 до 800 ват-годин.

Виходить від 0.4 і 0.8 кіловат-годин.

Чи можете ви зарядити електронний велосипед за допомогою Power Bank?

Ви їдете по дорозі на своєму електровелосипеді, і раптом у вас закінчується заряд акумулятора. Так, в цьому немає нічого цікавого.

Як ви можете запобігти цьому?? Ну, окрім повної зарядки акумулятора перед виїздом, ви також можете зарядити свій eBike за допомогою павербанка.

Це чудовий спосіб тримати колеса в дорозі, оскільки павербанки легкі і їх легко брати з собою.

Але що включає в себе зарядка вашого eBike за допомогою павербанку? Перш ніж ви зможете зарядити велосипед, вам потрібно перевірити, скільки ват споживає ваш велосипед і скільки ват видає ваш павербанк.

Якщо ваш павербанк має більше ват, ніж потрібно вашому велосипеду, ви зможете його зарядити. Ось ще кілька речей, про які слід пам’ятати при зарядці вашого велосипеда:

 • Повністю заряджайте павербанк перед тим, як заряджати eBike. Ваш eBike, швидше за все, повинен повністю розрядити павербанк, щоб знову почати працювати.
 • Якщо ваш павербанк розрядився, ви можете підзарядити його за допомогою сонячної батареї або автомобіля. Але, звичайно, ви не хочете розряджати автомобільний акумулятор заради вашого eBike. Отже, слідкуйте за зарядом акумулятора вашого автомобіля під час заряджання павербанку. Для зарядки вашого eBike від сонячної панелі вам знадобиться інвертор. Інвертор потрібно під’єднати до акумулятора eBike.
 • Ви не зможете зарядити за допомогою павербанка ґрунтовий велосипед. Ці велосипеди потребують більше ват для зарядки, ніж може вмістити ваш стандартний павербанк.
 • Павербанки Jackery зберігають багато енергії і чудово підходять для підзарядки вашого eBike. Подумайте про те, щоб взяти його у свої подорожі.

Який розмір інвертора мені потрібен для зарядки мого електровелосипеда?

Використання eBike під час відпустки стає все більш популярним. Електровелосипеди також в тренді для тривалих поїздок мальовничими ландшафтами.

Ви плануєте взяти свій eBike на ці вихідні? Тоді вам потрібно буде переконатися, що у вас є спосіб підтримувати заряд акумулятора.

Немає нічого приємного в тому, щоб перервати поїздку через те, що у вас закінчився заряд акумулятора.

Заряджати електровелосипед від автомобіля, сонячних панелей або навіть автофургона дуже просто.

 • Інвертор повинен бути якісним і мати чисту синусоїду
 • Інвертор повинен забезпечувати номінальну потужність зарядного пристрою без перевищення граничної потужності
 • Для зарядки одного акумулятора інвертор повинен мати потужність 166 Вт. Якщо ви заряджаєте два велосипедні акумулятори, зарядний пристрій повинен видавати 322 Вт.

Чи можу я зарядити свій електровелосипед за допомогою Jackery?

Jackery. це чудове мобільне джерело живлення, яке допоможе вам підтримувати роботу ваших електричних пристроїв під час подорожі.

Він компактний і легкий. Це ідеальний супутник для тих, хто любить бути на свіжому повітрі, але повинен залишатися на зв’язку.

 • Мобільний телефон
 • Ноутбук або портативний комп’ютер
 • Вентилятор
 • Невеликий холодильник
 • Електронний велосипед

А як щодо вашого eBike? Ви можете заряджати eBike за допомогою Jackery. Для повної зарядки вашого eBike, швидше за все, знадобиться близько 400 Вт енергії.

Більшість портативних зарядних пристроїв Jackery зможуть впоратися із зарядкою вашого велосипеда і ще дадуть вам трохи енергії для живлення чогось іншого.

 • Повністю зарядіть Jackery, перш ніж використовувати його для живлення вашого eBike. Це допоможе вам повністю зарядити його акумулятор за один раз.
 • Зарядіть акумулятор Jackery після використання для зарядки вашого eBike. Для повної зарядки eBike потрібно близько 400 Вт. Залежно від ємності вашого акумулятора Jackery, можливо, вам доведеться зарядити його, перш ніж ви зможете використовувати його знову.
 • Ви можете використовувати автомобільний акумулятор для підзарядки вашого Jackery. Але будьте обережні, ви ж не хочете розрядити автомобільний акумулятор через те, що підзаряджаєте свій Jackery. Слідкуйте за станом акумулятора вашого автомобіля за допомогою тестера генератора змінного струму.

Заключні думки

Їзда на електровелосипеді. це дуже весело, це чудовий спосіб пересуватися і робити щось корисне для навколишнього середовища.

Це також фантастичний спосіб заощадити гроші на поїздках. Але що робити, якщо акумулятор розрядився?? Чи існує екологічний спосіб відновити працездатність електровелосипеда?? Чи можна зарядити електровелосипед за допомогою сонячної панелі?

У цій статті ми побачили, що можна заряджати електровелосипед за допомогою сонячної панелі. Для цього вам просто потрібно підключити сонячну панель до інвертора.

Для цього вам знадобляться сонячні панелі потужністю від 100 до 200 Вт. Підключіть інвертор до зарядного пристрою вашого велосипеда, і через кілька годин він буде заряджений і знову готовий до поїздок. Це дуже просто!

Чи можете ви зарядити електронний велосипед за допомогою сонячної панелі?

Якщо ви їздите на велосипеді, це означає, що ви подорожуєте безкоштовно, але як зробити зарядку велосипеда максимально бюджетною?? Чи можна зарядити електровелосипед за допомогою сонячної батареї?

Ви можете зарядити eBike за допомогою сонячної батареї. Для цього потрібно підключити сонячні панелі потужністю від 100 до 200 Вт до інвертора, який буде підключатися до зарядного пристрою вашого eBike і заряджати його.

Ви думаєте вперше зарядити свій eBike за допомогою сонячних панелей? У цій статті ви дізнаєтесь більше про те, як заряджати велосипед одночасно бюджетно та екологічно безпечно.

Як зарядити електричний велосипед поза мережею?

Заряджати електровелосипед від електромережі. фантастична ідея з двох основних причин.

Перший. тому що позамережева електроенергія. це джерело енергії, яку ви вклали в. Ви можете використовувати його за частку ціни від звичайних тарифів на електроенергію.

Позамережева електроенергія також корисна для довкілля. Це екологічно безпечно і допомагає зменшити вуглецевий слід.

Але досить про те, наскільки чудовою є автономна електроенергія. А як щодо використання його для зарядки вашого електровелосипеда?? Не хвилюйтеся, це дуже просто і вимагає лише декількох інструментів.

Ось список всього, що вам знадобиться, та інструкції, які допоможуть вам виконати завдання. Або, щоб побачити, як виконуються ці кроки, і слідувати за ними, перегляньте це навчальне відео.

 • Роз’єм для підключення акумулятора
 • Інвертор
 • Контролер сонячного заряду
 • Акумулятор
 • Регулятор сонячного заряду
 • Приєднайте інвертор і контролер сонячного заряду до акумулятора
 • ПОРАДА: Використовуйте роз’єм акумулятора для підключення інвертора та контролера сонячного заряду до акумулятора.

Чи можу я зарядити свій eBike за допомогою інвертора?

Покладіть свій електровелосипед у кузов вантажівки, а потім поїдьте на ньому в довгі поїздки в далекі місця. це дуже весело.

Але що не так приємно, так це те, що зарядка закінчується. Але якщо у вас є з собою вантажівка або інший транспортний засіб, ви можете задатися питанням, що ви можете зробити, щоб знову почати їздити.

Ви будете раді дізнатися, що так, ви можете заряджати свій електровелосипед за допомогою інвертора.

Ви можете використовувати інвертор, щоб перетворити енергію з автомобільного акумулятора та відправити її до акумулятора вашого електровелосипеда.

Ви просто повинні бути обережними, щоб не розрядити повністю акумулятор вашого автомобіля або вантажівки, поки ви це робите. Спроба знайти джерело живлення в глушині не завжди проста.

Але не хвилюйтеся, оскільки тестер генератора змінного струму не дозволить вам розрядити акумулятор вашого транспортного засобу.

Скільки ват потрібно для заряджання електровелосипеда?

Заряджання електровелосипеда. це проста робота, яка допоможе вам повернутися на дорогу, коли батарея розрядиться. Скільки часу потрібно для заряджання? Більшість електровелосипедів повністю заряджаються всього за 4-6 годин.

На деяких електровелосипедах також можна зробити швидку зарядку. Це дозволить зарядити його всього за 1.5 годин! Якщо ваш велосипед має деякий заряд, він швидше зарядить свій акумулятор.

Але що робити, якщо ви намагаєтесь розрахувати не лише час, який знадобиться для зарядки вашого eBike, але й кількість електроенергії, яка вам знадобиться? Залежно від ємності вашого акумулятора, для заряджання вашого eBike вам знадобиться від 500 до 800 ват-годин.

Це виходить між 0.4 і 0.8 кіловат-годин.

Чи можете ви зарядити електронний велосипед за допомогою Power Bank?

Ви їдете на своєму електровелосипеді, і раптом у вас розряджається батарея. Зараз у цьому не так багато задоволення.

Як ви можете запобігти цьому? Окрім повної зарядки акумулятора перед виїздом, ви також можете зарядити eBike за допомогою павербанку.

Це чудовий спосіб тримати колеса в дорозі, оскільки павербанки легкі і їх легко брати з собою.

Але що включає в себе зарядка вашого eBike за допомогою павербанка? Перш ніж заряджати велосипед, перевірте, скільки ват тягне ваш велосипед і скільки ват видає ваш павербанк.

Якщо ваш павербанк має більше ват, ніж потрібно вашому велосипеду, ви зможете його зарядити. Ось ще кілька речей, про які варто пам’ятати при зарядці велосипеда:

 • Повністю зарядіть павербанк перед тим, як намагатися зарядити ваш eBike. Ваш eBike, швидше за все, повинен повністю розрядитися, щоб знову почати працювати.
 • Якщо ваш павербанк розрядився, ви можете зарядити його за допомогою сонячної батареї або автомобіля. Але, звичайно, ви не захочете розряджати автомобільний акумулятор заради вашого eBike. Тому стежте за зарядом акумулятора автомобіля, коли заряджаєте павербанк. Щоб зарядити eBike за допомогою сонячної панелі, вам знадобиться інвертор. Вам слід підключити інвертор до акумулятора eBike.
 • Ви не зможете зарядити за допомогою павербанка ґрунтовий велосипед. Ці велосипеди потребують більше ват для заряджання, ніж може витримати ваш стандартний павербанк.
 • Павербанки Jackery зберігають багато енергії і чудово підходять для підзарядки вашого eBike. Подумайте про те, щоб взяти його з собою в подорож.

Який розмір інвертора мені потрібен для зарядки електровелосипеда?

Використання електровелосипеда під час відпустки стає все більш популярним. Електровелосипеди також в тренді для тривалих поїздок мальовничими ландшафтами.

Ви плануєте взяти свій електровелосипед на ці вихідні? Тоді вам потрібно буде переконатися, що у вас є спосіб підтримувати заряд акумулятора.

Немає нічого приємного в тому, що вам доведеться перервати поїздку через те, що у вас закінчився заряд акумулятора.

Заряджати ваш eBike від автомобіля, сонячних панелей або навіть автофургона дуже просто.

 • Інвертор повинен бути якісним і мати чисту синусоїду
 • Інвертор повинен забезпечувати номінальну потужність зарядного пристрою без перевищення граничної потужності
 • Для зарядки одного акумулятора інвертор повинен мати потужність 166 Вт. Якщо у вас є два велосипедні акумулятори для зарядки, він повинен видавати 322 Вт.

Чи можу я зарядити свій eBike за допомогою домкрата?

Jackery. це чудове мобільне джерело живлення, яке допоможе вам підтримувати роботу ваших електричних пристроїв під час руху.

Він компактний і легкий. Це ідеальний компаньйон для тих, хто любить бути на свіжому повітрі, але повинен залишатися на зв’язку.

 • Мобільний телефон
 • Ноутбук або портативний комп’ютер
 • Вентилятор
 • Невеликий холодильник
 • eBike

А як щодо вашого eBike? Ви можете заряджати eBike за допомогою Jackery. Ваш eBike, швидше за все, буде споживати близько 400 Вт енергії для повної зарядки.

Більшість портативних зарядних пристроїв Jackery зможуть впоратися із зарядкою вашого велосипеда і ще дадуть вам трохи енергії для живлення чогось іншого.

 • Повністю зарядіть Jackery, перш ніж використовувати його для живлення вашого eBike. Це допоможе вам повністю зарядити його батарею за один раз.
 • Заряджайте акумулятор Jackery після використання для зарядки вашого eBike. Для повної зарядки eBike потрібно близько 400 Вт. Залежно від ємності акумулятора Jackery, вам може знадобитися зарядити його, перш ніж ви зможете використовувати його знову.
 • Ви можете використовувати автомобільний акумулятор для підзарядки вашого Jackery. Але будьте обережні, ви ж не хочете, щоб у вас розрядився автомобільний акумулятор через те, що ви підзаряджаєте свій Jackery. Слідкуйте за станом акумулятора вашого автомобіля за допомогою тестера генератора змінного струму.

Заключні думки

Їзда на електровелосипеді. це дуже весело, а також чудовий спосіб пересуватися і робити щось корисне для навколишнього середовища.

Це також фантастичний спосіб заощадити гроші на поїздках. Але що робити, коли батарея розряджається?? Чи існує екологічно чистий спосіб відновити працездатність? Чи можете ви зарядити eBike за допомогою сонячної батареї?

У цій статті ми побачили, що можна заряджати електровелосипед за допомогою сонячної батареї. Для цього вам просто потрібно підключити сонячну панель до інвертора.

Для цього вам знадобляться сонячні панелі потужністю від 100 до 200 Вт. Підключіть інвертор до зарядного пристрою вашого велосипеда, і протягом декількох годин ви будете заряджені і готові до поїздки. Це так просто!

Комплект сонячного зарядного пристрою eBike

можна, зарядити, електровелосипед, батареї

Ви турбуєтесь про сонячну зарядку для ebike і не можете знайти рішення, сьогодні ми запустили цей універсальний комплект сонячного зарядного пристрою ebike, ідеальне рішення для ваших турбот!

Комплект сонячного зарядного пристрою ebike. це універсальне рішення для зарядки акумуляторів ebike, що складається з контролера сонячної зарядки boost і двох роз’ємів mc4 to anderson, а також зарядної головки з кабелем. зарядна головка не є обов’язковою і може бути повністю сумісною з вашою оригінальною. просто надішліть нам тип головок, які ви використовуєте на ebike.

За допомогою зарядного пристрою ви можете використовувати сонячну панель безпосередньо для зарядки вашого електровелосипеда, вам більше не потрібен важкий інвертор.

Комплект сонячного зарядного пристрою eBike включає

Ми підключимо сонячний контролер за допомогою роз’єму MC4 до роз’єму Андерсона та зарядну головку eBike за допомогою роз’єму MC4.

Контролер сонячної зарядки Boost

Буст-контролер. це контролер підвищення напруги, який може використовувати низьковольтну сонячну панель для заряджання батареї більш високої напруги, наприклад, 18В панель може бути використана для заряджання 36В або 48В батареї. Це ідеальне рішення, коли у вас обмежений простір для встановлення сонячних панелей, це може задовольнити потреби ebike у зарядці акумулятора 36В, 48В або 60В.

Контролер заряду сонячної батареї Buck Boost 24V 36V 48V 60V 72V

ZHCSolar BB01 Boost Controller. це вдосконалений багатонапруговий 12-амперний MPPT контролер заряду сонячної батареї та оптимізатор панелей. Він знаходить робочу точку TRUE MPPT або GLOBAL MPPT і ігнорує помилковий максимум, який виникає при частково затінених панелях. Це призводить до значного збільшення струму заряду в порівнянні з конкурентами. Робота від сонячної батареї розширена з 24 до 72 вольт незалежно від напруги акумулятора. це чудовий пристрій для заряджання транспортних засобів на сонячних батареях, таких як сонячні гольф-кари та електровелосипеди.

Підтримуваний тип акумулятора: Літій-іонний акумулятор, LiFePo4 акумулятор, свинцево-кислотний акумулятор, гелевий акумулятор, AGM акумулятор і т.д.

Підтримка напруги батареї: 24В, 36В, 48В, 60В, 72В

Оптимальна робоча напруга сонячної панелі: 15В-50В

2 роз’єми MC4 до роз’ємів Андерсона

З’єднувач Solar MC4 з Anderson Powerpole допоможе вам підключити сонячний контролер до зарядної головки, просто вставивши або вийнявши штекер, і це просте з’єднання робить його дуже простим у підключенні, і в той же час воно водонепроникне і запобігає виникненню короткого замикання.

можна, зарядити, електровелосипед, батареї

Зарядна головка eBike з кабелем

Штекери для електровелосипедів можуть відрізнятися в залежності від бренду, зазвичай вони діляться на наступні типи, ви можете вибрати потрібний вам тип зарядної головки.

можна, зарядити, електровелосипед, батареї

Перед покупкою

Будь ласка, переконайтеся, що вибрано правильний тип зарядного пристрою.

ви можете попросити нас попередньо підключити зарядну головку до штекера Андерсона або зробити це самостійно після отримання.

Час доставки

Ми відправляємо всі товари експрес-доставкою, і зазвичай ви можете отримати їх за 3-5 днів.

Додаткова інформація

Тип 1, головка Canon, тип 3, головка постійного струму, міні-головка

Відгуки

Ви повинні увійти, щоб залишити відгук.

Сонячні панелі

Вам потрібна повна автономія? У нас є ряд сонячних панелей, які дозволять вам заряджати акумулятор вашого електровелосипеда. За допомогою цієї сонячної панелі ви можете заряджати цей тип акумуляторів для електровелосипедів 24В, 36В або 48В.

Чи потрібна вам повна автономія? У нас є ряд сонячних панелей, які дозволять вам заряджати батарею вашого електровелосипеда. За допомогою цієї сонячної панелі ви можете заряджати цей тип акумуляторів для електровелосипедів 24В, 36В або 48В.

Кронштейн для кріплення сонячної панелі

Panneau solaire

Сонячна панель 100 Вт Hyper flex ETFE повністю чорна

Сонячна панель 12V 100W ETFE (поліетилен-тетрафторетилен) зібрана з елементами Sunpower C60 для забезпечення максимальної ефективності. Технологія зворотного контакту. Середня продуктивність: 500 Вт-год/день їзди Для повної автономії в дорозі додайте сонячний зарядний пристрій MPPT. VPmax = 20.88/ Voc = 21.45В / Ipmax = 6.7A / Isc = 5.9A / Pmax = 100W 1160x450x2mm

Сонячна панель Sunpower 120W maxeon задній контакт ETFE

Сонячна панель 150 Вт Hyper flex ETFE повністю чорна

Сонячна панель 12В 150Вт ETFE (поліетилен тетрафторетилен) зібрана з елементами Sunpower C60 для забезпечення максимальної ефективності. Технологія зворотного контакту. Середня продуктивність: 500 Вт-год / день водіння Для повної автономії в дорозі додайте сонячний зарядний пристрій MPPT. Vmpp = 20.35 В / Voc = 24.05 В / Impp = 7.37A / Isc =7.81A / Pmax = 150W 1170x680x2mm.

Складана сонячна панель 100 Вт ETFE

Складна сонячна панель потужністю 100 Вт підходить для використання на морі, в кемпінгу або в кочових умовах. Для повної автономності в поїздці додайте до цієї панелі сонячний зарядний пристрій MPPT. Vnom = 12В / Vmpp = 18.2V / Voc = 21.5В / Ipmax = 5,49А / Isc = 6,01А / Pmax = 100Вт / кількість елементів 33 / вага 3 кг 625x585x60мм

Гнучка сонячна панель 12В 180Вт ETFE

Сонячні елементи класу А та тонкоплівкова ламінація ETFE забезпечують високу ефективність та найнадійнішу якість. Монокристалічні елементи до 17.7% ефективності.

можна, зарядити, електровелосипед, батареї

Приєднуйтесь до партнерської мережі OZO.

Диференціюйте себе та збільшуйте свій товарообіг

Підпишіться сьогодні безкоштовно і першими отримуйте сповіщення про наші нові оновлення, знижки та спеціальні пропозиції.

Безпечний платіж

Прості платіжні рішення

Швидка доставка

Команда до ваших послуг

OZO. це французька компанія, що базується в місті Егіль в департаменті Буш-дю-Рон, за 10 км від Екс-ан-Провансу та за 40 км від Марселя. Діяльність компанії OZO. це розробка електричних комплектів для велосипедів, триколісних велосипедів, самокатів.

 • Французька компанія
 • Спеціаліст з 2010 року
 • Команда, яка приїжджає до вас
 • Після продажу у Франції
 • Динамічне випробування перед експедицією
 • Збірка у Франції
 • Швидка доставка
 • Мудрі поради до та після продажу
 • Індивідуальні комплекти
 • Адаптовані до професіоналів та приватних осіб
 • Наші екологічні зобов’язання

2020 Powered by Presta Shop™. Всі права захищені

Меню

 • Електричні комплекти
 • Комплекти для переобладнання Ebikes з акумулятором
 • 250 Вт Затверджені комплекти
 • MTB
 • Дорога та гравій
 • Міські
 • VTC
 • Speed
 • 20” до 24”
 • ТЯЖКІ ВЕЛОСИПЕДИ
 • Складні
 • Вантажні
 • Tricylces
 • Доставка триколісного велосипеда
 • ТАНДЕМИ
 • Триколісні велосипеди
 • Для жінок
 • Для дітей від 6 до 12 років
 • Комплекти без акумулятора
 • MTB комплекти без акумулятора
 • Дорожні та гравійні велосипеди Комплекти без акумулятора
 • Міські велосипеди Комплекти без акумулятора
 • Комплекти VTC без акумулятора
 • Комплекти для швидкісних велосипедів без акумулятора
 • велосипеди від 20” до 24” комплекти без акумулятора
 • Комплекти для жирних велосипедів без акумулятора
 • Комплекти складних велосипедів без акумулятора
 • Комплекти для вантажних велосипедів без акумулятора
 • Комплекти для триколісних велосипедів без акумулятора
 • Комплекти триколісних велосипедів без акумулятора
 • Комплекти TANDEMS без акумулятора
 • Комплекти для триколісних велосипедів без акумулятора
 • жіночі комплекти без акумулятора
 • Дитячі комплекти від 6 до 12 років без акумулятора
 • Комплекти з середньопривідними двигунами
 • Двигун Bafang на 36 В з середнім приводом
 • Середній привідний двигун Bafang 48V
 • Аксесуари для середньопривідних двигунів
 • Комплект для переобладнання електровелосипеда
 • Електричний комплект для переобладнання заднього колеса
 • Комплект для перетворення електричного мопеда
 • Комплекти електродвигунів для солексів
 • Комплекти електродвигунів для мопедів
 • Комплекти для самокатів
 • Комплекти електродвигунів для мотовсюдиходів
 • Комплекти електродвигунів для міських скутерів
 • Запчастини для Xiaomi
 • Літієві батареї
 • Акумулятори для велосипедів 36V
 • Батареї для велосипедів 48V
 • Літієві батареї LiMn
 • 72V
 • 60V
 • 48V
 • 36V
 • 24V
 • 12V
 • 48V
 • 36V
 • 24V
 • 12V
 • Аксесуари для акумуляторів
 • Захисна кришка
 • Кронштейн для кріплення акумуляторів
 • Понижувач напруги постійного струму
 • Адаптер для акумулятора
 • Силові кабелі та роз’єми
 • Зарядний адаптер
 • Індикатор автономності
 • Інвертори
 • Велосипедні сумки
 • Рюкзаки
 • Велосумка на задній багажник
 • Сумки на раму велосипеда
 • Аксесуари для сумок
 • Компоненти акумулятора
 • Літієві елементи
 • BMS
 • Термоусадочний рукав
 • Кожухи
 • Монтажні деталі
 • Літієві стартові бустери
 • Пускові пристрої
 • ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЛІТІЄВИХ АКУМУЛЯТОРІВ LION
 • Зарядні пристрої для велосипедів
 • Зарядні пристрої для літієвих LiMn іонних акумуляторів
 • 72V
 • 60V
 • 48V
 • 36V
 • 24V
 • 18V
 • 12V
 • 60V
 • 48V
 • 36V
 • 24V
 • 18V
 • 12V
 • 60V
 • 48V
 • 36V
 • 24V
 • 12V
 • СОНЯЧНІ ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЛІТІЄВИХ ТА СВИНЦЕВИХ АКУМУЛЯТОРІВ
 • Літієві батареї MPPT Сонячні зарядні пристрої LiMn
 • Сонячний зарядний пристрій LiFePO4 MPPT
 • Сонячний зарядний пристрій MPPT для свинцевих акумуляторів
 • ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ USB ДЛЯ VAE
 • Зарядний пристрій USB 5V 1A jst роз’єм
 • USB зарядний пристрій для Cycle Analyst
 • Зарядний адаптер
 • Безщіткові електродвигуни
 • Втулка заднього колеса мотоцикла
 • Мотоцикл з передньою втулкою колеса
 • Колісні двигуни від 3000 Вт до 15000 Вт
 • Двигуни для міні-скутерів
 • ПРОМИСЛОВІ КОЛІСНІ ДВИГУНИ
 • Сільськогосподарські колісні двигуни
 • Безщіткові центральні двигуни
 • Мотор для байдарки
 • Запасні частини
 • Дросель / педалі
 • Дросельна заслінка на половину повороту
 • Педаль газу великим пальцем
 • Педаль акселератора
 • Повний поворотний газ
 • Вішалка для дросельної заслінки
 • Педальний двигун
 • Датчики педалей з роз’ємом JULET
 • Датчик PAS з роз’ємами JST
 • PAS-датчик для аналізатора циклів V3
 • Датчик PAS для загального контролера 250W
 • Аксесуари для датчика педалей
 • Аналізатор циклів
 • Велосипедний аналітик
 • Аксесуари для велоаналізатора
 • Ватметр
 • Індикатор заряду батареї
 • Дисплеї LED та LCD
 • Контролери
 • Контролери від 15А до 40А
 • Контролери від 50А до 500А
 • Загальні контролери
 • Контролер для міні-скутера
 • Запчастини до комплектів двигунів для втулок 250W 500W 750W
 • Аксесуари для універсальних контролерів 15A
 • Аксесуари для контролерів OZO 25A та 35A
 • Аксесуари для контролерів KELLY
 • Ободи / спиці
 • 700/28/29
 • 27.5
 • 26
 • 24
 • 20
 • 16
 • Спиці
 • Ободні стрічки
 • Регулятор швидкості
 • Гальма відрізні
 • Перемикач
 • Регулятор крутного моменту
 • Внутрішні трубки
 • 20 і менше
 • 24
 • 26
 • 27,5
 • 28 / 700
 • 29
 • Велосипедні сумки
 • Рюкзаки
 • Велосумка на задній багажник
 • Сумки на раму велосипеда
 • Аксесуари для сумок
 • Багажник
 • Традиційний багажник
 • Багажник на підсідельний штир
 • Шини
 • Дорожні та міські шини
 • Шини для MTB
 • Шини для всіх доріг
 • Жирні велосипедні шини
 • Гравій / Циклокрос
 • Шини для електромотоциклів
 • Покришки Scotter
 • Трансмісія
 • Касети
 • Вільні колеса
 • Ланцюгове колесо
 • Ланцюг
 • Перемикач швидкостей
 • Втулки
 • Світлодіодні лампи
 • Велосипедні ліхтарі
 • Ліхтарі для електровелосипедів
 • Кемпінгові ліхтарі
 • Легкі аксесуари
 • Інструменти
 • Інструменти
 • Електричні кабелі
 • Електричні з’єднання
 • Гвинти
 • Затискачі для шлангів
 • Рукава
 • Фіксатор різьби
 • Запобіжники та тримачі
 • Інструменти для діагностики
 • Гальма
 • Гальмівні диски
 • Тримач гальмівного супорта
 • Контактні гальма
 • Інші велосипедні аксесуари
 • Захисний чохол
 • Тримачі для аксесуарів
 • Запобіжники
 • Підставки
 • Неопренова стрічка
 • Напрямні пружини
 • Тримачі для гарбуза
 • Дзеркала
 • Велосипеди Передні колеса
 • Комплект для безкамерних балонів
 • Шоломи
 • Зчіпка для причепа
 • Переднє колесо для міні-самоката
 • Накладка на ручку
 • PLV
 • Професійний імплантаційний пакет
 • СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ ДЛЯ ЛІТІЄВОЇ БАТАРЕЇ
 • Сонячні панелі від 50 Вт до 180 Вт
 • Сонячні зарядні пристрої для літієвих або свинцевих батарей
 • Літієві акумулятори MPPT Сонячні зарядні пристрої LiMn
 • Сонячний зарядний пристрій LiFePO4 MPPT
 • Сонячний зарядний пристрій MPPT для свинцевих акумуляторів
 • Сонячні деталі
 • Кабелі та роз’єми
 • Ватметри
 • Запобіжники
 • Victron Energy
 • Зарядні пристрої Victron
 • Сонячний контролер
 • Аксесуари Victron
 • Набір для електричної байдарки
 • Комплект для байдарки з електродвигуном та акумулятором
 • Електро-сонячний допоміжний комплект для каяка
 • Електричні аксесуари для каяків
 • Підвісні двигуни
 • Двигуни з крилами
 • Електродвигуни
 • Аксесуари для крил Haswing
 • Аксесуари для гіроскутерів
 • Бортові двигуни
 • Безщіткові електродвигуни
 • Промислові колісні двигуни
 • Сільськогосподарські / будівельні колісні двигуни
 • Безщіткові центральні двигуни
 • Кронштейни для кріплення двигунів
 • Силові приводи
 • Промисловий контролер від 25А до 60А
 • Контролер від 70А до 500А
 • Команда управління
 • Дросель для великого пальця
 • Педаль газу
 • Блок управління
 • Перемикачі та кнопки
 • Потенціометри
 • Промислові роз’єми
 • Джойстик
 • Кабелі
 • Кабель живлення
 • Командні кабелі управління
 • Запобіжники та реле
 • Запобіжники та тримачі
 • Силові реле
 • Фотографії
 • Відео
 • Посібник користувача
 • Компаратор продуктів
 • 2D креслення
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Навчальні посібники
 • Зображення
 • Відео
 • Технічна інформація
 • Зв’яжіться з нами
 • Розетки OZO
 • Стати реселлером OZO
 • Пропозиції роботи

Залишити відповідь