8 речей, які варто знати перед покупкою будинку з сонячними панелями. Будинки Zillow з сонячними панелями

Перехід на сонячну енергію може зменшити викиди вуглекислого газу у вашому домі та заощадити гроші на комунальних платежах, але є деякі речі, які ви захочете знати, перш ніж купувати будинок з сонячними панелями.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

У 2021 році на сонячну енергію припадало 46 відсотків усіх нових електрогенеруючих потужностей, введених у Сполучених Штатах. Крім того, згідно з нещодавно опублікованим звітом Solar Market Insight Report за 2021 рік, житлові сонячні установки встановили річний рекорд зростання на 30 відсотків у порівнянні з попереднім роком. Наразі на сонячну енергію припадає лише 3.9 відсотків від загальної кількості.S. виробництва електроенергії, але ця цифра швидко зростає.

Тож чи є покупка будинку з сонячними панелями правильним кроком для вас? Ну, це залежить від деяких ключових факторів.

Скільки сонця отримає ваш дах?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Для успішної роботи сонячних панелей вам знадобиться багато сонячного світла. Перевірте наявність дерев як на своїй ділянці, так і на подвір’ях сусідів. Чи не виросли дерева і чи не почали вони відкидати занадто багато тіні після встановлення сонячних панелей? У такому випадку може знадобитися обрізка або пересадка дерев (і переговори з сусідами).

Хоча сонячні панелі найкраще працюють на дахах, орієнтованих на південь, дахи, орієнтовані як на схід, так і на захід, також можуть збирати багато енергії, якщо вони отримують достатньо сонячного світла протягом дня.

Як щодо вартості перепродажу?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Сонячні панелі розглядаються так само, як модернізовані кухні або відремонтовані ванні кімнати. вони підвищують вартість будинку. Насправді, будинки з сонячними панелями продаються за 1.на 4 відсотки більше, ніж аналогічні будинки без них, за даними Zillow.

Фотоелектрична вартість (PV) розраховує вартість виробництва енергії для системи сонячних панелей і відповідає Єдиним стандартам професійної оціночної практики. Вартість фотоелектричних панелей. це інструмент, який можуть використовувати як продавці, так і покупці житла, щоб отримати найбільш точну оцінку виробництва сонячної енергії в будинку.

Ви будете орендувати чи володіти сонячними панелями?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Якщо ви розглядаєте можливість купівлі будинку з сонячними панелями, вам слід поцікавитися, чи є вони орендованими або власними. Власні сонячні панелі на будинку. найкраще фінансове рішення, згідно з даними Consumer Reports, оскільки орендарі сонячних панелей заощаджують менше, ніж ті, хто купує їх одразу.

Ви можете заощадити трохи грошей за допомогою лізингу, але ви можете втратити цю перевагу при покупці будинку з існуючими орендованими панелями. Орендуючи сонячні панелі, власники будинків можуть втратити контроль над тим, скільки панелей розміщено на даху і де, оскільки лізингова компанія буде зосереджена на максимізації власного прибутку.

Крім того, термін оренди сонячних панелей, як правило, становить 20 років. Це означає, що якщо ви купуєте будинок, у якого залишилися роки оренди сонячних панелей, ви, як покупець будинку, стаєте орендарем.

Скільки коштує обслуговування?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Гарна річ про сонячні панелі полягає в тому, що вони в основному роблять свою справу з невеликими зусиллями з вашого боку. З огляду на це, вам слід подбати про свої інвестиції. При правильному догляді за сонячними панелями вони можуть прослужити вам до 30 років!

Вам в першу чергу потрібно буде чистити панелі, щоб підтримувати їх у належному стані. Це означає видалення бруду та сміття кілька разів на рік (навесні та восени), а також після будь-яких штормів, які можуть покрити їх уламками. Очищення забезпечить панелям достатню кількість сонячного світла для належної роботи.

Можливо, ви також захочете щорічно наймати професіонала для перевірки, щоб переконатися, що панелі функціонують належним чином.

Чи можна отримати іпотеку на будинок з сонячними панелями?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Купівля будинку з сонячними панелями може вплинути на отримання іпотеки. Зокрема, такі питання, як володіння або оренда панелей та спосіб фінансування панелей, можуть вплинути на вашу іпотеку.

Якщо продавець вашого майбутнього будинку прямо володіє сонячними панелями, це ідеальний варіант; панелі, швидше за все, вплинуть лише на ціну будинку. Якщо ви купуєте будинок з орендованими сонячними панелями, вам слід обговорити всі умови оренди та щомісячні платежі, пов’язані з системою.

У чому різниця між сонячними кредитами та фінансуванням?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Якщо продавець будинку є власником сонячних панелей і все ще здійснює платежі за рахунок кредиту або фінансування, вам, як покупцеві, потрібно знати деталі.

Якщо панелі були профінансовані за рахунок сонячної позики, позика залишиться відповідальністю продавця, навіть якщо нерухомість буде продана. Це означає, що покупець звільняється від сплати платежів за цим кредитом.

Однак, якщо сонячні панелі були придбані за рахунок фінансування за програмою “Чиста енергія”, фінансування залишається прив’язаним до нерухомості, оскільки платежі здійснюються через податки на нерухомість. Таким чином, ці платежі будуть переведені на покупця будинку.

Що робити, якщо дах потрібно замінити?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Дахи з сонячними панелями повинні бути в хорошому стані, але може настати час, коли дах потребує заміни.

Якщо дах із сонячними панелями потребує заміни, необхідно демонтувати і перевстановити як самі панелі, так і кріпильні елементи. Цю роботу часто виконує інсталятор сонячних панелей, але іноді про це може подбати покрівельна компанія. Повторна установка може коштувати від 1,500 до 6,000, на додаток до витрат на покрівлю.

Чи дійсно ви заощадите на сонячних панелях?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Якщо ви є власником сонячних панелей у вашому новому будинку, то так, ви заощадите гроші на витратах на електроенергію. Скільки ви заощадите, буде залежати від кількості сонячної енергії, яку ви генеруєте, місцевих тарифів на комунальні послуги, а також від того, скільки енергії вам заплатить комунальне підприємство, коли ви повернете її в електромережу. Якщо ви орендуєте сонячні панелі, скільки ви заощадите, буде залежати від умов оренди.

Національна база даних тарифів на комунальні послуги дозволяє переглянути поточні тарифи на електроенергію в різних регіонах країни і може дати приблизне уявлення про те, скільки ви можете заощадити на щомісячних рахунках за комунальні послуги, купуючи будинок із сонячними панелями.

Чи продаються будинки з сонячними батареями швидше? (Що говорить дослідження)

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Якщо ви все ще роздумуєте над тим, чи встановлювати сонячні панелі, вам може бути цікаво, чи допоможуть вони вам швидше продати свій будинок, якщо і коли ви вирішите продати його.

Хоча існують переконливі докази того, що будинки з сонячними батареями продаються за вищою ціною, існує не так багато досліджень про те, чи допомагає сонячна енергія продавати будинки швидше. Невелике дослідження, яке було зроблено, зосереджується на Каліфорнії, США.S. штат, який очолює сонячну революцію вже понад 17 років.

В середньому, будинки з сонячними фотоелектричними системами продаються на 20% швидше і вдвічі швидше, ніж будинки без сонячних панелей. Покупці розглядають сонячні панелі як важливу перевагу і швидше розкуповують будинки, де вони встановлені, ніж ті, де їх немає. Вони часто платять більше за сонячну енергію.

Завершивши свій перший ремонт будинку з нульовим енергоспоживанням у 2021 році, я знаю, наскільки важливо для домовласників, які інвестують у сонячну енергетику, знати все можливе про її фінансові наслідки. Відповідь на це конкретне питання не викарбувана на камені, але я переконаний, що правильно встановлені, якісні сонячні панелі та системи дійсно сприяють швидшому продажу будинків.

Дослідження SunPower показує, що сонячні системи. це яскрава пляма

Дослідження компанії SunPower, що базується в Кремнієвій долині, підтверджують моє переконання, що будинки з сонячними батареями продаються швидше.

Каліфорнійська сонячна компанія, яка працює в США з 1985 року.S. з 1985 року, SunPower розробляє житлові рішення “все в одному”, які включають високоефективні сонячні панелі.

Ще у 2008 році вони провели дослідження ринку, яке показало, що нові будинки з сонячними електросистемами SunPower продаються більш ніж удвічі швидше, ніж інші нові будинки без сонячних батарей.

У дослідженні під назвою “Нові будинки з сонячними системами SunPower. яскрава пляма на ринку” було виявлено, що 92% домовласників рекомендують сонячні будинки. Також було виявлено, що нові будинки з сонячними батареями продаються вдвічі швидше, ніж будинки без сонячних батарей.

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Компанія базувала свої дані на продажах будинків у трьох регіонах. Цифри показують середню швидкість продажу сонячних будинків у період з 2006 по березень 2008 року порівняно зі швидкістю продажу будинків без сонячних панелей:

 • Регіон Сакраменто. 3.24 проти 1.9 будинків на місяць
 • Район затоки Сан-Франциско. 3.24 проти 1.33 будинки на місяць
 • Регіон Центральної долини. 4.72 проти 2.37 будинків на місяць

У звіті цитується дослідження компанії The Ryness Company, відзначеного нагородами каліфорнійського фахівця з нерухомості, який допомагає будівельникам і девелоперам отримати оптимальну віддачу від інвестицій у розвиток. Вони виявили, що в 13 громадах нові будинки з сонячними системами SunPower були продані в середньому на 3.46 на місяць порівняно з аналогічними будинками з сонячною енергією, які продавалися за ціною 1.71 на місяць.

Вони також процитували забудовника, який сказав, що сім’ї, які живуть в ефективних сонячних громадах, скорочують витрати на комунальні послуги на 60%.

Остаточне дослідження NREL визначає продажі будинків

U.S. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) Міністерства енергетики США постійно проводить багато комплексних досліджень у галузі сонячної енергетики. Це включає в себе проект великих даних, який має на меті зрозуміти, чому деякі люди переходять на сонячну енергію, а багато інших. ні.

Він призначений для того, щоб надати інсталяторам корисну інформацію. Це цінний документ, який може допомогти продавцям житла та представникам індустрії нерухомості визначити, чому деяких покупців не приваблюють будинки з сонячними батареями. Іншими словами, це потенційно може допомогти зробити так, щоб будинки з сонячними батареями продавалися швидше.

Але спочатку давайте подивимось на остаточне дослідження, опубліковане NREL у 2006 році, яке часто цитують.

Сонячні будинки продаються на 20% швидше, ніж еквівалентні не сонячні.

NREL. U.S. Національна лабораторія відновлюваної енергетики

Представлений у вигляді технічного звіту “Нова ринкова парадигма для будинків з нульовим споживанням енергії”: Порівняльний приклад Сан-Дієго”, присвячений сміливій ініціативі компанії Shea Homes у Сан-Дієго, штат Каліфорнія, спрямованій на встановлення нового галузевого стандарту енергоефективності. Запущений у 2001 році, він прийняв форму “ультра-ефективного, нового високоефективного будинку Ши”.”

Мотивація проекту полягала в тому, що галузь перебуває в облозі через зростання цін на природний газ і безпрецедентні потрясіння на ринку електроенергії. Домовласники в Сан-Дієго платили в десять разів більше за електроенергію і більш ніж удвічі більше за природний газ, ніж роком раніше.

Інноваційне пілотне дослідження не було економічним чи інженерним аналізом, а базувалося на спостереженнях та якісних інтерв’ю з домовласниками, які купили будинки у компанії. Дослідження було зосереджено на продуктивності, доданій вартості та відносних витратах і було описано як природний польовий експеримент.

Дослідники також виходили з того, що високоефективні будинки, будучи конкурентоспроможними на ринку, продавалися за 9.на 2% менше, ніж порівняльні будинки.

Це тривале дослідження, яке ви можете прочитати. Але тут важливим є вплив сонячної енергії на продаж будинків.

Однією з проблем, яку розглядав звіт, було упередження, що фотоелектричні сонячні системи можуть негативно вплинути на вартість перепродажу будинків. У той час сонячні системи коштували набагато дорожче, ніж зараз, і це було реальною проблемою.

Існував значний опір, і все ж будинки, які вони пропонували з сонячними фотоелектричними та сонячними тепловими системами, продавалися на 20% швидше, ніж ті, що не включали сонячну енергію.

Дослідники також виявили, що середній виграш для будинків склав 6.На 4% більше, ніж для будинків, які не мають фотоелектричних систем, коли справа доходить до перепродажу.

Як зробити так, щоб сонячні будинки продавалися швидше

Що мотивує людей купувати сонячні фотоелектричні панелі для своїх будинків? Це було одним з питань трирічного проекту NREL з аналізу великих даних, що фінансується U.S.S. Ініціатива SunShot Міністерства енергетики.

Дослідники працювали з кількома інсталяторами, щоб отримати уявлення про те, як вони продають сонячні електростанції потенційним клієнтам. Вони виявили сім поширених помилок, які роблять інсталятори, деякі з яких можуть вплинути на перепродаж сонячних будинків.

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Коли справа доходить до перепродажу, саме агенти з нерухомості, а не продавці сонячних установок, повинні закрити потенційних клієнтів і переконатися, що сонячні будинки продаються швидше.

Відповідні висновки включають наступне:

 • Недостатньо швидке відстеження потенційних клієнтів
 • Не звертаючи уваги на зацікавленість покупця в сонячній енергії та використовуючи це для продажу
 • Відмова від потенційних клієнтів, тому що агент вважає, що вони вже втратили продаж

Справа в тому, що хороший агент з нерухомості змусить сонячний будинок продаватися швидше. Я в цьому не сумніваюся.

Висновок

Хоча немає багато доказів того, що будинки з сонячними батареями продаються швидше, ніж ті, що не мають сонячних систем, невеликі дослідження, які були проведені, показують, що вони продаються.

Зрештою, якщо ви переходите на сонячну енергію, ви отримуєте величезні переваги, і те, що ваш будинок продається швидше, ймовірно, є однією з найменших. Але будьте впевнені, це буде.

Чи була вам корисна ця стаття? Поділіться цією статтею зі своєю мережею тут:

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку? (Посібник 2023 року)

Дізнайтеся, як інвестиції в сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку і зробити його більш привабливим для покупців.

варто, перед, покупка, будинку, сонячними, панель

Тамара Джуд. письменниця, що спеціалізується на сонячній енергетиці та контенті для покращення житла. Вона має досвід роботи в журналістиці та ентузіазм до досліджень, з більш ніж шестирічним досвідом виробництва та написання контенту. У вільний час вона любить подорожувати, відвідувати концерти та грати у відеоігри.

Анжела Бант. досвідчений редактор з більш ніж десятирічним досвідом написання, виробництва та редагування контенту. Вона володіє широкими знаннями, що охоплюють сферу дому, подорожей, музики та охорони здоров’я, і вона пишається тим, що є власником будинку в Нью-Гемпширі. У вільний час Анжела любить слухати живу музику, дивитися “Реальні домогосподарки” та гуляти зі своїм собакою Джимом.

Встановлення системи сонячних панелей має безліч переваг. Це зменшує ваш вуглецевий слід, знижує щомісячні витрати на електроенергію і навіть збільшує вартість вашого будинку. Ми, команда Guides Home Team, ретельно дослідили найкращі сонячні панелі та сонячну енергетику в цілому. Ми використали ці знання, щоб скласти цей посібник з відповідями на ключові питання про те, як підвищити вартість вашого будинку, перейшовши на сонячну енергію.

 • Наскільки сонячні панелі збільшують вартість будинку?
 • Фактори, що впливають на додану вартість
 • Звільнення від податку на сонячну нерухомість
 • Як заощадити
 • Підсумок

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія підтримки клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річна гарантія гарантує виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення виконується на 100% власними силами

Наскільки сонячні панелі збільшують вартість будинку?

Встановлення сонячних панелей допомагає домовласникам зменшити свій вуглецевий слід та витрати на електроенергію. Ці довгострокові заощадження перетворюються на додаткову вартість вашого будинку. За даними компанії Zillow Оціночний журнал, вартість вашого будинку збільшується на 20 за кожне зменшення річних рахунків за електроенергію на 1. Це означає, що якщо ваша сонячна система допоможе вам заощадити 400 гривень за рік, вартість вашого будинку збільшиться на 8 000 гривень. За даними Zillow, це призведе до більш високої ціни при продажу вашого будинку. У звіті Zillow Group про тенденції споживчого житла за 2021 рік 67% потенційних покупців житла оцінили енергоефективність як “дуже або надзвичайно важливу” характеристику для будинку. Ці покупці були готові заплатити в середньому 4.на 1%. або 9 274. більше за будинки з сонячними панелями, ніж за аналогічні будинки. Середні показники були вищими на деяких ринках, таких як Нью-Йорк, де будинки на сонячних батареях продавалися за 5.на 4% більше, що додає до ціни продажу ще 23 989. У найбільшому дослідженні сонячних будинків на сьогоднішній день, U.S. Національна лабораторія Лоуренса Берклі Міністерства енергетики США (Лабораторія Берклі) виявила, що покупці готові платити 15 000 доларів і більше за будинки на сонячних батареях.

Розрахуйте додану вартість вашого будинку з сонячними панелями

Результати, представлені в калькуляторі вище, отримані з використанням оцінок, наданих компанією Blue Raven та журналом Appraisal Journal. Вихідна вартість є оціночною і не повинна використовуватися як законна оцінка.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячних будинків

Загальне збільшення вартості вашого будинку залежить від додаткових змінних, включаючи місцевий ринок житла, стан сонячної системи та місце розташування. Розглянемо ці фактори детальніше.

Тарифи на електроенергію у вашому регіоні

Будинки на сонячних батареях допомагають домовласникам зменшити споживання енергії та заощадити на рахунках за електроенергію. Ця економія є більшою в районах з вищими середніми витратами на комунальні послуги. За даними U.S. Управління енергетичної інформації (EIA), середній рахунок за комунальні послуги для домогосподарств становить 117.46 на місяць. Однак деякі штати перевищують цей середньомісячний показник, що робить їх кращими ринками житла для сонячних систем. Наступні штати мають одні з найвищих середньомісячних рахунків за електроенергію в США:

Середньомісячний рахунок за комунальні послуги в штаті

Data from the U.S. Energy Information Administration (EIA). Energy-efficient homes in places such as Orlando or San Francisco hold more value since the average monthly electricity costs are higher. Homebuyers benefit from long-term savings and sellers profit from the higher market value of their solar-powered homes.

Local Solar Market

 • California
 • Texas
 • Florida
 • North Carolina
 • Arizona
 • Nevada
 • Georgia
 • New Jersey
 • Virginia
 • New York

Owned vs. Leased Solar System

Homeowners must ensure they can legally transfer their solar system to the new owners when selling their home. Most solar companies have several payment options. Two options — full payment and solar leasing — give homeowners the greatest flexibility when selling a solar-powered home.

Full payment is the best way to guarantee a smooth transition for the new buyer. This requires a large up-front investment from the original owner to own their system, but makes it easy to include the system with the home sale.

With solar leases, the solar company retains ownership of the system. Solar leasing transfers require either a lease buyout or a transfer. With a buyout, the owner pays off the remaining balance for the system to close the lease. This allows the home buyer to start a new lease with the solar company. Depending on the time remaining on the lease, this could result in a large lump sum payment.

With a lease transfer, the current lease moves from the buyer to the new owner. The new owner takes over the lease and any remaining time on the contract. Most companies require a credit check to ensure the new owner can take over the lease. This could delay your home sale if potential buyers don’t meet the company’s requirements.

Solar System Condition

Your home value will increase considerably if your system is up-to-date and in excellent condition. Outdated systems in poor condition won’t attract buyers and could deter them. If you’re interested in selling your home with a solar system, ensure it’s in peak condition by performing regular maintenance and upkeep.

Age is another variable that could lower your home’s resale value. Most solar systems last 25 to 40 years with excellent maintenance and care. If your system is already 10 or more years old, the new owners might have 15 years of use after their purchase. Any homes with a solar system older than 10 to 15 years won’t benefit a buyer.

If you’re considering purchasing a home with a solar system, ask the sellers for full documentation on the system. They should provide details from the original sale, warranty coverage. technical issues and service repairs. You should receive a complete solar system history from installation to the present.

Will Solar Panels Increase My Property Tax?

Major home improvements, including energy efficiency upgrades, add property value to your home. In turn, your property tax increases. Several states have laws in place to protect homeowners from additional property tax for solar systems.

According to the SEIA, 36 states have property tax exemption laws that allow residents to install solar energy systems without the added property tax. These tax exemption percentages vary from state to state. For example, Colorado and New York residents qualify for a 100% exception, but North Carolina homeowners get 80%. Check your state’s policies for property tax exemptions available in your area.

How To Save on a Solar Power System

Investing in a solar system requires a large up-front cost. Although this prospect can be overwhelming, the system will eventually pay for itself from your long-term energy savings. There are also several rebates and incentives available to help offset the initial cost.

Solar Tax Credits and Incentives

Homeowners who own their solar system qualify for the federal government’s Solar Incentive Tax Credit (ITC). also known as the federal tax credit. This provides a tax credit equal to 30% of your solar panel installation costs and can be claimed during tax time. The rate will reduce to 26% in 2033 and 22% in 2034. It will end in 2035 unless extended.

Some states offer additional solar savings with state tax credits and exemptions. Similar to the federal tax credit, the state credit applies to your state tax liability. Other programs include sales tax exemptions that allow you to purchase your solar system without sales or local sales tax. These programs vary in availability and savings.

Solar Incentives by State

Alabama | Alaska | Arizona | Arkansas | California | Colorado | Connecticut | Delaware | Florida | Georgia | Hawaii | Idaho | Illinois | Indiana | Iowa | Kansas | Kentucky | Louisiana | Maine | Maryland | Massachusetts | Michigan | Minnesota | Mississippi | Missouri | Montana | Nebraska | Nevada | New Hampshire | New Jersey | New Mexico | New York | North Carolina | North Dakota | Ohio | Oklahoma | Oregon | Pennsylvania | Rhode Island | South Carolina | South Dakota | Tennessee | Texas | Utah | Vermont | Virginia | Washington | West Virginia | Wisconsin | Wyoming

Net-Metering

Net-metering programs allow customers to sell their excess solar energy back to the grid for credits. These credits are applied to their future utility bills or paid out at the end of a calendar year. Some states have net-metering laws, while other programs are available through certain utility companies.

Solar Batteries

Solar customers can install solar batteries to store their excess electricity for later use. Stored energy can offset high electricity rates and keep your energy costs low. Solar batteries also provide power during cloudy days, blackouts or any time your solar panels are unavailable. Adding a solar battery to your system also increases your cost savings, making your solar system more valuable.

We recommend using the Database of State Incentives for Renewables and Efficiency (DSIRE) to check for available solar incentives, credits and net-metering programs in your area.

The Bottom Line: Do Solar Panels Increase Home Value?

Solar panels raise home value thanks to their long-term energy savings, generating increased interest from home buyers. Real estate agents are more likely to mark up the price of a solar-powered home versus a comparable home.

Before purchasing a solar-powered home, it’s important to get the full details of the solar system to check its condition and history. If you’re a homeowner considering moving to solar power, we recommend getting quotes from at least three top solar companies to find the best rates. You can use the tool below to begin your search.

Do Solar Panels Increase the Value of a Home?

Installing solar panels in your home is a serious investment in reducing your energy use, costs, and carbon footprint, which is why so many homeowners want to go solar these days. In addition to all of these benefits, how much do solar panels add to the value of a house? Boston Solar is here to highlight what some researchers and real estate professionals say, so you can better plan for a future of using your own renewable energy in your home.

Real Estate and Solar: What Is Happening Now

According to research from Zillow, homes across America that included outright-purchased solar PV Systems (not solar leases) sold for an average of 4.1% higher than comparable homes that did not include solar. This pencils out to an average of 9,274 in home value increase with solar.

The Department of Energy did their own independent research on the topic, and found the homeowners were willing to pay up to 15,000 more for a home with solar — and there was evidence that these homes sold faster than homes without solar.

locally, Northeast-based Redfin Realty is reporting that homes in the Northeast that include solar are showing staggeringly high increases, like in Worcester, where the median sale price for solar listings was 42,000 higher than the standard median sale price, and in Boston, where solar homes were averaging a median sale boost of 179,000.

What about how old your solar PV system is when selling your home? Research from Ohio State University, concludes that homeowners would see a decent return on investment whether owning their system for years before selling or selling after just a few years. In the first scenario of long-term ownership, homeowners would likely have a reduced premium but would have benefited from years of reduced or zero electricity bills. While the homeowners with short-term solar ownership would have a higher premium when looking to sell since the system would be relatively new.

So, while the exact increase in value that solar will bring to your home will still depend on local real estate market factors, the age of your system, and a homebuyer that values the benefits that a home with solar brings, we do know a few things:

 • Prospective homebuyers see the value in solar
 • Solar will add some resale value to your home
 • Solar will help your home sell faster

The Future of Green Homebuying

It is not just solar that is seeing increased premiums for sellers. According to recent studies by the Appraisal Institute, green and energy efficient home improvements like energy efficient appliances and extra insulation “have the potential to pay dividends to buyers and sellers.” One study showed a 2.19% increase in a sale price premium for green features while Pearl Certified homes could see a sale price premium of up to 5% higher.

Not only are homeowners and homebuyers seeing the value in a green, more efficient home, but local and state governments are also currently incentivizing the move toward renewable energy and energy efficiency while reducing the strain on their electrical infrastructure. With federal and state solar incentives and energy efficient rebates from the Mass Save program, investing in green home upgrades is more affordable and helps to reduce utility costs.

Why Invest in Solar Now?

Even if you don’t plan to sell your home in the near future, investing in solar now will pay off sooner than you might think. By utilizing solar incentives like the Federal Solar Tax Credit, Massachusetts income tax breaks for solar installation, payments from the Smart program that your solar panels can generate on a monthly basis, and the massive savings on your energy costs when combined with net metering, the benefits and payback period for installing solar panels has shrunk significantly in recent years.

Solar is an investment that provides benefits right from the get-go, while you live in your home, all the way up until you sell it.

A Massachusetts Based Solar Installer for Massachusetts Homes

Planning for a future of efficiency and energy savings should be trusted to the local professionals. As the number one Massachusetts based solar installer, Boston Solar knows what it takes to design and install a system of solar PV panels on your home that will provide lasting renewable energy, and give you the maximum increase in resale value when it comes time to put your home on the market. If you are curious about what installing solar panels would look like on your roof, on your taxes, and on your energy bills, get a free solar quote from Boston Solar today.

We are committed to maintaining safe and sanitary practices amidst the precautions surrounding COVID-19. You can get more info about how we are staying safe while staying open, here.

Wondering if solar panels increase a home’s value in Massachusetts? Ask Boston Solar about your solar options today! Call 617-858-1645 or get in touch here.

Залишити відповідь