8 найкращих сонячних генераторів для холодильників за відгуками у 2023 році. Недорогі сонячні генератори

Які плюси і мінуси сонячного генератора?

Якщо вам потрібно увімкнути світло, коли вимкнеться електромережа, або ви хочете зарядити телефон у поході, сонячні генератори. це чудовий спосіб мати додаткову енергію під рукою.

Але як портативні сонячні електрогенератори виглядають у порівнянні зі звичайними газовими генераторами?? Ми розглянемо, як працюють сонячні генератори, зважимо їхні плюси та мінуси, а також обговоримо, чи є сонячний генератор правильною інвестицією для вас.

Що таке сонячний генератор?

Технічно, сонячний генератор. це будь-яка система, що працює на сонячній енергії. Але більшість людей мають на увазі, коли говорять “сонячний генератор”, портативну електростанцію, яка використовує сонячні панелі, а не викопне паливо для забезпечення електроенергією.

Портативний сонячний генератор використовує сонячні панелі для захоплення сонячної енергії, а потім зберігає цю енергію в акумуляторі для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів використовуються для кемпінгів на колесах, човнах та як резервне джерело живлення на випадок відключення електроенергії в електромережі.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори складаються з чотирьох основних компонентів:

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC), яка потім проходить через контролер заряду. Контролер заряду регулює напругу електроенергії в акумуляторі, де сонячна енергія зберігається для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів, що продаються сьогодні. це літій-іонні батареї.

Коли вам потрібно використати енергію, накопичену в акумуляторі, інвертор перетворює електроенергію в енергію змінного струму, або енергію змінного струму, яка використовується більшістю приладів і пристроїв.

Сонячні генератори зазвичай мають USB-порти, розетки змінного струму та 12-вольтові розетки, щоб ви могли заряджати кілька пристроїв.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячної енергії?

Які переваги та недоліки сонячних генераторів?

Плюси та мінуси сонячних генераторів

Немає палива Дорогі початкові інвестиції
Чиста відновлювана енергія Повільна підзарядка
Безшумний і невибагливий в обслуговуванні Обмежена доступна потужність

Безкоштовне паливо від сонця

Традиційні генератори, що працюють на газі, вимагають постійної купівлі палива. З сонячним генератором немає витрат на паливо. Просто встановіть сонячну панель і насолоджуйтеся безкоштовним сонячним світлом!

Чиста відновлювана енергія

Сонячні генератори повністю покладаються на чисту, відновлювану енергію. Це означає, що вам не тільки не потрібно турбуватися про вартість викопного палива для живлення генератора, але й про вплив використання бензину на навколишнє середовище.

Сонячні генератори не виділяють забруднюючих речовин під час виробництва та зберігання енергії. Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ваш кемпінг або прогулянка на човні забезпечені чистою енергією.

Безшумність і низький рівень обслуговування

Ще одна чудова річ про сонячні генератори. це те, що вони працюють безшумно. І на відміну від газових генераторів, сонячні генератори не мають жодних рухомих частин. Це значно зменшує кількість шуму, який вони створюють під час роботи.

Крім того, відсутність рухомих частин означає, що ймовірність поломки деталей сонячного генератора низька. Це значно зменшує обсяг технічного обслуговування, необхідного для сонячного генератора, порівняно з газовим генератором.

Високі початкові витрати

Сонячні генератори вимагають набагато більших початкових інвестицій, ніж традиційні газові генератори. Середня вартість газового генератора становить близько 1 000. Сонячні генератори зазвичай коштують близько 2 000.

Однак, сонячні генератори мають набагато нижчі експлуатаційні витрати. Отже, ви витрачатимете менше коштів протягом усього терміну служби сонячного генератора.

Повільна підзарядка

Батареї сонячного генератора можна заряджати лише тоді, коли немає сонця. І навіть тоді сонячним панелям потрібен час, щоб зарядити акумулятор. Сонячна панель потужністю 100 Вт заряджає більшість середніх акумуляторів сонячних генераторів за 9 годин.

Генератори, що працюють на викопному паливі, можна заправляти в будь-який час, тому ви можете отримати більше енергії саме тоді, коли вона вам потрібна, не турбуючись про погодні умови або час доби.

Обмежене енергопостачання

Розмір батареї сонячного генератора обмежує потужність генератора, а також кількість енергії, яку він може виробляти. Сонячний генератор, ймовірно, не зможе забезпечити енергією весь ваш будинок. Однак він може заряджати телефони та ноутбуки, а також підтримувати роботу невеликих приладів протягом короткого періоду часу.

Газові генератори не настільки обмежені в тому, що вони можуть виробляти і як довго, оскільки їх можна заправляти в будь-який час.

Які найкращі сонячні генератори доступні?

Однією з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу при покупці сонячного генератора, є ємність акумулятора (або скільки енергії може утримувати батарея), щоб знати, чи зможе генератор задовольнити ваші потреби в електроенергії. Зазвичай це вимірюється у ват-годинах (Вт-год).

Чим більша ємність, тим довше прослужить батарея. Наприклад, сонячний генератор потужністю 1000 Вт-год може живити 60-ватну лампочку майже 17 годин!

Деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку включають

Goal Zero Yeti 1500, 100-ватний сонячний комплект 1,516 Вт-год 1,199.95 Купити зараз
Point Zero Titan 2,000 Вт-год 2,716.00 Купити зараз
Джекері Експлорер 1 002 Вт-год 999.99 Купити зараз
Електростанція Renogy Phoenix 300 337 Вт 399.99 Купити зараз

Більшість сонячних генераторів мають конструкцію “все в одному”, тому сонячний зарядний пристрій та інвертор будуть включені в комплект батареї. Однак не всі сонячні генератори включають сонячні панелі. Ці генератори, як правило, поставляються лише з акумулятором та інвертором.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих портативних сонячних панелей, які чудово поєднуються з акумуляторними електростанціями.

Як найкраще використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори найкраще використовувати для зарядки пристроїв та роботи невеликих приладів. Вони є чудовим джерелом резервного живлення для подорожі на човні або в кемпінгу завдяки своїй портативності, а також тому, що вони чисті та не вимагають багато пального під рукою.

Сонячні генератори можуть живити деякі ключові прилади у вашому домі в разі надзвичайної ситуації. Але жоден портативний генератор не зможе по-справжньому забезпечити енергією весь ваш будинок в автономному режимі.

Натомість варто розглянути можливість встановлення системи сонячних панелей на даху в поєднанні з акумуляторною батареєю. Це не тільки дозволить вам мати резервне живлення для більшої частини вашого будинку на випадок надзвичайної ситуації, але й допоможе скоротити ваші рахунки за електроенергію протягом усього року!

Скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку і скільки коштує домашня система сонячних панелей у вашому регіоні.

Дізнайтеся, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку

Основні висновки

 • Сонячні генератори. це портативні електростанції, які використовують сонячну енергію замість викопного палива для виробництва електроенергії.
 • Сонячні генератори складаються з чотирьох основних частин: сонячних панелей, сонячної батареї, інвертора та контролера заряду.
 • Деякі ключові переваги сонячних генераторів полягають у тому, що вони не потребують палива, працюють на чистій відновлюваній енергії та потребують дуже незначного технічного обслуговування.
 • Найбільшими недоліками сонячних генераторів є те, що вони вимагають великих початкових інвестицій, повільно заряджаються і мають обмежену кількість енергії, яку ви можете використовувати.

Кетрін Лейн

Менеджер письмового контенту

Катерина. менеджер письмового контенту в SolarReviews. Вона досліджує та пише про домашню сонячну енергетику протягом чотирьох років. Її робота з’явилася в журналах Solar Today Magazine та Solar Builder Magazine, а також цитувалася такими виданнями, як Forbes та Bloomberg.

Найкращий сонячний генератор для холодильника відгуки у 2023 році

Якщо є одна річ, яка вам найбільше потрібна у вашому автофургоні, то це портативний генератор. Навіть для вашого будинку ви можете знайти переваги сонячних генераторів, які можуть стати чудовим резервним варіантом на випадок, якщо ви зіткнетеся з перебоями в електропостачанні.

На ринку доступні різноманітні генератори, які працюють на різних джерелах енергії, таких як паливо, акумулятор або сонячна енергія. Сонячні генератори є одним з найкращих варіантів для використання на відкритому повітрі. Якщо ви плануєте поїхати на вихідні на далекі відстані, сонячний генератор, безумовно, буде для вас надійним варіантом. Ось деякі речі, які ви завжди повинні мати на увазі при покупці генератора.

 • Потужність: Потужність сонячного генератора дає уявлення про його загальну потужність. Зі збільшенням потужності збільшується і загальна кількість пристроїв, які можуть живитися від генератора. І якщо ви шукаєте генератор для живлення холодильника, ви повинні розглянути варіант з найбільшою потужністю в межах вашого бюджету.
 • Напруга: На відміну від потужності, номінальна напруга генератора визначає тип пристроїв, які ви можете підключити до генератора. Як правило, на генераторі є кілька розеток з певним номіналом напруги. Наприклад, ви можете знайти 3 порти на 110 вольт, тоді як інші варіанти можуть запропонувати більше портів з іншим номіналом напруги. Живлення холодильника також вимагає наявності високовольтних портів на генераторі.
 • Гарантія: Сонячні генератори, безумовно, будуть одним з найдорожчих доповнень до вашого будинку або автофургона. Таким чином, ви повинні знайти надійний варіант в рамках вашого бюджету. Один з найкращих способів знайти такий продукт. перевірити гарантійний термін, виділений виробником. Навіть якщо ви купуєте генератор від надійного бренду, переконайтеся, що ви отримуєте тривалий термін гарантії на пристрій.

Як ви вже знаєте, на ринку існує безліч брендів, які виробляють сонячні генератори. Таким чином, для кожної бюджетної категорії вже є ряд варіантів, доступних для кожного бюджету. Щоб звузити вибір для вас, ми вже склали шорт-лист кращих сонячних генераторів для холодильників на цій сторінці.

Ви можете знайти найкращі варіанти прямо тут з усією необхідною інформацією, яку вам потрібно знати перед покупкою. Ми також включимо корисний посібник з купівлі генераторів, який допоможе вам знайти найкращий варіант відповідно до вашої програми.

Найкращий сонячний генератор для холодильника 2023 року

Сонячний генератор для холодильникаНапругаМощностьГарантияКупить сейчас
 • Генератори для автофургонів
 • Сонячний генератор
 • Генератори сигналів
 • Генератори на двох видах палива
 • Зварювальний генератор Combo
 • Найкращі пропанові генератори
 • Найкращий інверторний генератор
 • Найкращий генератор для всього будинку
 • Найкращі сонячні комплекти для автофургонів
 • Найкращі сонячні відкривачі воріт
 • Найкращий сонячний генератор для автономного життя

Найкращий сонячний генератор для холодильника відгуки

Сонячний генератор для холодильника Jackery

Починаючи наш вибір, ми маємо один з найпопулярніших брендів на ринку, відомий своїми електростанціями та сонячними панелями. Наступна портативна електростанція від Jackery також є найбільш продаваним варіантом на даний момент.

Очолюючи наш вибір найкращого сонячного генератора, ми маємо портативну електростанцію Jackery. Це досить потужний варіант, який поставляється за такою ж преміальною ціною. Ємність 1002 Вт-год з номінальною потужністю 1000 Вт. Ви зможете використовувати вихідну потужність через 3 спеціальні розетки змінного струму з чистою синусоїдою.

Окрім цього, пристрій також має 2 стандартні порти USB Type-C та USB 3.0 портів швидкої зарядки. Щоб перевірити стан акумулятора, ви отримуєте міні-дисплей збоку пристрою. На цьому дисплеї ви можете перевірити відсоток заряду акумулятора, а також номінальну вхідну та вихідну потужність. Незважаючи на те, що портативна електростанція Jackery є таким потужним пристроєм, вона абсолютно безшумна і відрізняється міцною якістю збірки зовні. Ви також отримуєте 2 роки гарантії від Jackery на цей генератор.

Найкращі характеристики

 • 3 порти змінного струму чистої синусоїди 110 вольт
 • Потужність 1000 Вт
 • Сонячний генератор на 1002 Вт-год
 • Має 2 порти Type-C та 1 порт швидкої зарядки USB 3.0 порт
 • 2 роки гарантії
 • Чистий синусоїдальний змінний струм для безпеки підключених пристроїв
 • Потужність дуже вражає
 • Надійна якість збірки

Сонячний генератор BLUETTI для холодильника

Багатьом користувачам потрібен сонячний генератор для основних застосувань. Для цього ми включаємо наступний варіант від BLUETTI, оскільки це найдешевший варіант, який ви можете знайти на ринку.

Портативна електростанція BLUETTI EB3A. це компактна електростанція для всіх ваших потреб в енергії. Завдяки інвертору змінного струму потужністю 600 Вт, акумуляторній батареї LiFePO4 ємністю 268 Вт-год та 9 розеткам, він забезпечує роботу ваших основних пристроїв під час відключення електроенергії або в дорозі. Спробуйте надшвидку зарядку за допомогою одного кабелю, досягаючи 80% заряду всього за 30 хвилин.

Використовуйте сонячну енергію за допомогою вбудованого контролера MPPT, що підтримує до 200 Вт сонячної енергії. Це надійне ДБЖ захищає чутливі пристрої, а 6 варіантів підзарядки забезпечують гнучкість. Керуйте нею без зайвих зусиль через додаток BLUETTI. Насолоджуйтесь його компактним розміром, швидкою зарядкою, надійністю та економічністю. У комплект входить електростанція, кабелі, інструкція, 24-місячна гарантія та дружнє обслуговування.

Кращі функції

 • Потужна продуктивність з інвертором змінного струму потужністю 600 Вт та літій-фенольний акумулятор ємністю 268 Вт-год.
 • Надшвидка зарядка, що досягає 80% за 30 хвилин.
 • Сумісність із сонячною енергією з вхідною потужністю до 200 Вт.
 • Універсальні варіанти підзарядки, включаючи змінний струм, сонячну енергію, автомобільну зарядку тощо.
 • Зарядка декількох пристроїв з дев’ятьма розетками.
 • Компактна та портативна конструкція.
 • Надійна функціональність ДБЖ.
 • Зручне керування через додаток BLUETTI.

Сонячний генератор для холодильника ROCKPALS

найкращих, сонячних, генератор, холодильник, 2023, році

Rockpals також є одним з популярних імен, які з’являться в нашій сьогоднішній добірці. Наступний сонячний генератор від Rockpals також живить багато електронних гаджетів і є кращим вибором для багатьох користувачів.

На 3-й позиції у нас є портативний генератор ROCKPALS. Це також одна з найдешевших альтернатив для сонячних генераторів, яка пропонує досить пристойну потужність. Цей пристрій має номінальну потужність 300 Вт і оснащений 2 портами змінного струму з чистою синусоїдою для виходу. Загальна ємність акумулятора портативного генератора ROCKPALS становить 64800 мАг, що робить його надійним вибором для використання на відкритому повітрі.

Крім того, на генераторі ви знайдете 2 USB-порти, а також 4 порти постійного струму з номінальною напругою 12 В. Оскільки потужність для цього невелика, ви отримаєте перевагу компактного форм-фактора, а також легкої конструкції. Портативний генератор ROCKPALS важить всього близько 5.5 фунтів, що робить її зручним варіантом для подорожей. Ви також отримаєте 1½ року гарантії на цей пристрій, незважаючи на значно нижчу ціну в порівнянні з іншими варіантами.

Найкращі функції

 • 2 порти змінного струму з чистою синусоїдою 110 вольт
 • Потужність 300 Вт
 • Ємність акумулятора 64800 мАг
 • Має 2 USB-порти
 • 1½ року гарантії

Сонячний генератор EF ECOFLOW для холодильника

ECOFLOW відомий своїми надпотужними варіантами для різноманітних електронних гаджетів. Ви знайдете багато різних варіантів електростанцій від ECOFLOW, кожна з яких пропонує високу продуктивність та надійність.

Переходячи до преміум-класу сонячних генераторів, ми маємо портативну електростанцію ECOFLOW DELTA. Це джерело безперебійного живлення, яке може бути єдиним, що вам потрібно для живлення всіх ваших електронних пристроїв. Цей генератор майже не має конкурентів за потужністю, оскільки його номінальна потужність становить 1800 Вт. Крім того, імпульсна потужність пристрою становить 3300 Вт, що робить його найпотужнішим сонячним генератором.

Навіть ємність акумулятора портативної електростанції ECOFLOW DELTA перевершує більшість варіантів на ринку з номіналом 1270 Вт-год. Вона має 6 портів змінного струму, кожен з яких забезпечує вихідну потужність 1800 Вт. Навіть дизайн портативної електростанції DELTA від ECOFLOW підходить для її специфікацій. Поставляється в міцному металевому корпусі з 2 вентиляторами збоку для охолодження. На передній панелі також є цифровий дисплей, який покаже вам стан пристрою. На нього надається 2 роки гарантії від компанії Ecoflow, що є дещо коротким терміном для даних специфікацій.

Кращі характеристики

 • 6 портів змінного струму з чистою синусоїдою
 • Потужність 1800 Вт
 • Акумуляторна батарея на 1260 ват-годин
 • Має 2 порти USB Type-C, 2 стандартних USB-порти та 2 порти для швидкої зарядки
 • 2 роки гарантії
 • Має кілька портів змінного струму
 • Всього передбачено 6 USB-портів
 • Номінальна потужність і перенапруга дуже високі

Сонячний генератор для холодильника MAXOAK

MAXOAK. один з найбільш преміальних брендів на ринку, відомий своїми сонячними панелями, сонячними генераторами та павербанками. Наступний варіант від MAXOAK має досить потужні характеристики за свою ціну.

Наступний сонячний генератор є, мабуть, одним з найбільш преміальних варіантів електростанції, які ви можете знайти на ринку зараз. Електростанція MAXOAK поставляється з акумулятором ємністю 2400 Вт0год і потужністю 1000 Вт. Оснащена літій-полімерним акумулятором, який пройшов випробування на високу безпеку та якість. Батарея. це автомобільна батарея високого рівня 3C, яка має приблизний життєвий цикл 2500 разів.

Що стосується варіантів підключення електростанції MAXOAK, то у вас є 2 стандартні розетки змінного струму 110 вольт, 1 розетка постійного струму 12 вольт, 1 порт USB Type-C QC PD 45 Вт і 4 додаткові стандартні порти USB. Цей вибір портів повинен задовольнити більшість ваших потреб і дозволити кілька з’єднань одночасно для відмінної продуктивності. Що стосується зарядки, ви можете використовувати сонячну панель потужністю 200 Вт, щоб зарядити електростанцію MAXOAK всього за 9-10 годин. Крім того, електростанція MAXOAK пропонує вбудований елемент автоматичного вирівнювання з більш високою швидкістю розряду і низьким тепловиділенням, що ще більше збільшує термін служби генератора.

Найкращі характеристики

 • 2 порти змінного струму з чистою синусоїдою 110 вольт
 • Номінальна потужність 1000 Вт
 • Ємність акумулятора 2400 Вт-год
 • Особливості: порт QC PD USB C і 4 стандартних USB-порти
 • До 2500 життєвих циклів
 • Довгий життєвий цикл на 2500 мАг
 • Заряджається за 9-10 годин за допомогою 200-ватної сонячної панелі
 • Має порт USB Type-C великої ємності

Сонячний генератор для холодильника ALLWEI

Тепер, коли ви знаєте деякі з преміальних сонячних генераторів на ринку, давайте перевіримо ще один набір бюджетних варіантів. З цього, наступний вибір від ALLWEI може бути чудовим вибором.

Це портативна електростанція ALLWEI, найкраще рішення для живлення на відкритому повітрі. З величезною ємністю 280 Вт-год/78000 мАг і піковою потужністю 600 Вт, ця електростанція стане вашим надійним супутником у будь-якій пригоді. Має 2 розетки змінного струму, гніздо автомобільного прикурювача та кілька портів постійного струму та USB, що дозволяє заряджати до 9 пристроїв одночасно, включаючи ноутбуки, смартфони, камери тощо. Він має чотири зручні способи підзарядки цієї електростанції.

Таким чином, ви можете використовувати сонячну панель потужністю 100 Вт для швидкої підзарядки за 3-4 години повного сонячного світла, або просто підключити його до розетки змінного струму або автомобільної розетки 12/24 В для підзарядки приблизно за 5 годин.5-6.5 годин. Безпека має першорядне значення завдяки сертифікації ETL та комплексній системі захисту. Залишайтеся під напругою під час надзвичайних ситуацій, пригод на свіжому повітрі тощо!

Найкращі характеристики

 • Висока ємність 280Wh/78000mAh
 • Універсальні варіанти заряджання
 • Кілька розеток для заряджання до 9 пристроїв
 • Сертифікована ETL з комплексною системою захисту
 • Компактний і легкий дизайн
 • Підходить для активного відпочинку та надзвичайних ситуацій
 • РК-дисплей для легкого моніторингу
 • Вбудоване світлодіодне світло з режимом SOS
 • Літій-іонні акумулятори преміум-класу

Сонячний генератор для холодильника GRECELL

Далі у нас є портативний сонячний генератор від компанії GRECELL, яка є відомим брендом продуктів для зберігання сонячної енергії для домашнього використання або життя поза мережею, що пропонує надійність та високу продуктивність.

портативна електростанція GRECELL 330W/288Wh. це ваш ідеальний супутник для будь-яких пригод! Завдяки щедрій ємності 288 Вт-год і потужній вихідній потужності 330 Вт, цей компактний пристрій ідеально підходить для кемпінгу, надзвичайних ситуацій та активного відпочинку на природі. Він може легко заряджати ноутбуки, планшети, телефони, світильники, вентилятори та проектори.

Безпека є головним пріоритетом завдяки оновленій системі керування акумулятором, що забезпечує захист від перевантаження, перезарядження та короткого замикання. З 8 універсальними виходами та можливістю швидкої зарядки ви можете одночасно заряджати до 8 пристроїв. Вбудований MPPT-контролер забезпечує ефективну сонячну зарядку, в той час як інформативний РК-дисплей показує стан заряду в режимі реального часу. Насолоджуйтесь зручністю та надійністю з портативною електростанцією GRECELL 330W/288Wh!

Найкращі характеристики

 • Висока ємність (288 Вт-год) і потужність (330 Вт) для живлення різних пристроїв.
 • Модернізована система управління акумулятором для безпеки та довговічності.
 • Кілька варіантів зарядки: Розетка змінного струму, сонячна панель, автомобільна розетка.
 • Швидка зарядка за допомогою USB-C PD 60 Вт і USB-A QC 18 Вт.
 • Універсальні виходи для одночасного живлення до 8 пристроїв.
 • Компактний та портативний дизайн.
 • Чиста синусоїда для чутливої електроніки.
 • Інформативний РК-дисплей для легкого моніторингу.

Сонячний генератор для холодильника OUKITEL

Врешті-решт, ми представляємо ще одну дешевшу альтернативу сонячному генератору від BALDR. Наступний варіант пропонує гідні технічні характеристики разом із надійним гарантійним терміном.

Забезпечте свої домашні потреби за допомогою електростанції OUKITEL P2001. Пропонує високу вихідну потужність 2000 Вт і велику ємність 2000 Вт-год, що дозволяє запускати такі прилади, як кондиціонери та пральні машини, під час несподіваних відключень електроенергії. P2001 має тривалий термін служби завдяки літій-залізо-фосфатному акумулятору (LiFePO4), що забезпечує 5-річну гарантію та 3500 життєвих циклів до 70% ємності. Він працює як ДБЖ, захищаючи ваші комп’ютери та пристрої під час перепадів напруги в електромережі.

Зі швидким 1.8-годинний час заряджання за допомогою двонаправленого інвертора потужністю 2000 Вт забезпечує постійне живлення. Крім того, він легко інтегрується з сонячними панелями, забезпечуючи екологічно чисте використання енергії. ДБЖ P2001 забезпечує надійну та тривалу роботу.

Найкращі характеристики

 • Висока вихідна потужність (2000 Вт)
 • Велика ємність (2000 Вт-год)
 • Тривалий термін служби з акумулятором LiFePO4
 • Функція ДБЖ для захисту пристроїв
 • Швидка зарядка (1.8 годин)
 • Сумісність із сонячними панелями
 • Портативний та універсальний
 • Достатня потужність для приладів
 • Довговічна батарея з гарантією
 • Екологічна інтеграція сонячних панелей
 • Надійне резервне джерело живлення

Посібник з купівлі найкращого сонячного генератора для холодильника

Купівля генератора, безумовно, є непростим завданням, оскільки він не є універсальним пристроєм і не доступний за дешевою ціною. Таким чином, слід добре подумати над вибором, якщо ви інвестуєте в гідний сонячний генератор для свого холодильника. У нашому сьогоднішньому списку ви знайдете найкращі та найпопулярніші сонячні генератори на ринку, які пропонують найкраще співвідношення ціни та якості.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як ми вибрали саме цей набір генераторів, обов’язково ознайомтеся з нашим посібником з купівлі найкращих сонячних генераторів. У цьому посібнику ми розповімо про найважливіші характеристики сонячних генераторів, які необхідно перевірити перед тим, як зробити замовлення. Ви також можете знайти відповіді на деякі з найпоширеніших сумнівів щодо сонячних генераторів у нашому розділі поширених запитань.

Ємність акумулятора

Однією з найважливіших якостей будь-якого бездротового електронного гаджета є ємність акумулятора. Незалежно від того, купуєте ви смартфон чи генератор, вам потрібно ретельно перевірити ємність акумулятора, оскільки це дає вам уявлення про його резервну потужність. Сонячні генератори мають вбудований акумулятор, який заряджається за допомогою сонячних панелей, що в подальшому живлять електронні гаджети, підключені до генератора.

Як ви можете собі уявити, генератор, який має більшу ємність акумулятора, буде здатний запропонувати більш тривалий резервний запас енергії в порівнянні. Однак батареї великої ємності також заряджаються довше, що стає проблемою навіть для сонячних панелей великої потужності. Тому ви повинні вибрати ідеальний сонячний генератор з відповідною ємністю акумулятора відповідно до вашого використання.

Потужність і номінальна напруга

Потужність і номінальна напруга також є дуже важливими факторами сонячного генератора, які ви не повинні випускати з уваги при покупці. Ці рейтинги відображають можливості генератора, а також підказують, які пристрої можна живити від генератора. Номінальна потужність. це, по суті, загальна вихідна потужність, доступна від акумулятора генератора. Якщо ваш холодильник вимагає більшої вихідної потужності порівняно з тією, яка доступна від генератора, ви не зможете живити холодильник на повну потужність.

З іншого боку, номінальна напруга вказана для вихідних портів сонячного генератора. Пристрій повинен мати такий самий порт напруги, який потрібен для живлення вашого холодильника. В іншому випадку генератор не принесе вам ніякої користі. Як правило, сонячний генератор має кілька високовольтних портів, а також кілька низьковольтних портів для універсального застосування.

Кількість портів

Окрім напруги портів, вам також потрібно перевірити типи портів, доступних на генераторі, щоб отримати уявлення про їхню сумісність. Як правило, ви знайдете принаймні 2 або більше вихідних портів змінного струму високої напруги, які можна використовувати для підключення холодильника. Крім того, має бути кілька портів низьковольтного змінного струму, щоб ви могли живити малопотужні електронні пристрої, такі як ноутбук або зовнішній монітор.

Деякі бренди також надають кілька USB-портів на генераторі, щоб ви могли безпосередньо підключати USB-шнури живлення та заряджати свої смартфони без використання блоку живлення. USB-порти також можна використовувати для живлення різних периферійних пристроїв, таких як USB-підсвітка та вентилятори. Деякі преміум-бренди також включають порти USB Type-C нового покоління, щоб ви могли скористатися перевагами функції швидкої зарядки, якщо вона підтримується вашим смартфоном.

Дизайнерський аспект

Окрім технічних характеристик, вам також потрібно звернути увагу на загальний дизайн пристрою. Навіть якщо обраний вами пристрій відповідає всім вищезазначеним критеріям, він не буде ідеальним вибором, якщо ви не зможете використовувати його під час подорожей. Ідеальні сонячні генератори компактні та легкі, тому вони дуже портативні і можуть бути легко упаковані в багажник вашого автомобіля. Однак є кілька обмежень у легких сонячних генераторів, особливо щодо потужності. Щоб зменшити вагу та розмір пристрою, більшість брендів включають до складу генератора батарею малої ємності.

Хоча такі варіанти досить легко носити з собою, вони не прослужать довго. Час автономної роботи буде ще меншим, якщо ви живите від генератора потужний електронний пристрій, наприклад, портативний холодильник. З іншого боку, покупка найпотужнішого варіанту також може бути не найкращим рішенням, якщо ваші вимоги до використання не такі високі. Таким чином, вам потрібно підібрати оптимальний варіант щодо потужності та портативності, щоб знайти надійного партнера у ваших подорожах.

Надійність

Переходимо до найважливішої частини будь-якого електронного пристрою. надійності. Хоча цей термін також стосується потужності та часу резервного живлення пристрою, ми говоримо про термін служби пристрою. Оскільки ви, ймовірно, збираєтеся інвестувати досить велику суму в сонячний генератор, було б розумно перевірити гарантійний термін, перш ніж купувати його. Завдяки тривалому гарантійному терміну ви можете бути спокійні за використання пристрою на відкритому повітрі.

Якщо ваш генератор буде пошкоджений через зовнішні фактори, такі як контакт з вологою або пилом, ви можете скористатися безкоштовним ремонтом або заміною від бренду, якщо на нього поширюється гарантія. Сонячні генератори з тривалим гарантійним терміном також пропонують значно вищу якість збірки, що має вирішальне значення для використання на відкритому повітрі. Як правило, сонячні генератори не так легко виходять з ладу, оскільки вони призначені для використання на відкритому повітрі. Тим не менш, буде приємно купити преміальний, але надійний продукт, який пропонує більшу цінність для інвестицій в майбутньому.

Поширені запитання

Відповідь: Сонячні генератори можна використовувати для живлення багатьох електронних пристроїв. Насправді, ви можете живити майже все, що вимагає стандартної розетки змінного струму. Оскільки вже існують спеціальні розетки як для змінного, так і для постійного струму, ви можете живити майже всі свої електронні гаджети, не потребуючи жодних адаптерів.З огляду на це, вам може знадобитися адаптер для зарядки самого генератора, особливо якщо ви заряджаєте його від розетки на 12 вольт. У багатьох випадках генератор поставляється з адаптером, необхідним для його зарядки, що робить його готовим до використання відразу після розпакування.

Відповідь: Можливо, ви вже знаєте, як працює сонячна панель, якщо у вас є гаджети на сонячних батареях, або ви використовували сонячні панелі раніше. При цьому ви також можете знати, що сонячні панелі досить повільні з точки зору вихідної потужності, особливо в порівнянні зі стандартним живленням від розетки. Але вони все одно пропонують вам чисту енергію, і ви можете заряджати генератор практично в будь-якому місці, враховуючи, що є достатня кількість сонячного світла.З іншого боку, паливні генератори покладаються на зовнішнє паливо для виробництва енергії. Таким чином, вам завжди доведеться подорожувати з кількома додатковими галонами, коли ви плануєте використовувати генератор у тривалих поїздках. Хоча паливний генератор, безумовно, запропонує вам миттєве електропостачання, він також виділяє залишкові гази, які, безумовно, шкідливі для навколишнього середовища, а також для вашого здоров’я.

Відповідь: Сонячний генератор. чудовий вибір для поїздок на природу та кемпінгу. Майже всі типи електричного кемпінгового обладнання, а також аксесуари для автофургонів можуть працювати від сонячного генератора. Наша добірка найкращих сонячних генераторів включає найкращих кандидатів, які можуть бути використані для живлення портативного холодильника, що є важливим для подорожей на природі. Однак вам все одно потрібно перевірити потребу в енергії пристроїв, які ви збираєтеся живити за допомогою сонячного генератора, і забезпечити їх сумісність, перш ніж купувати пристрій для себе.

Висновок

Сонячний генератор. один з найважливіших аксесуарів, який ви повинні включити у свій будинок на колесах. Навіть якщо у вас немає будинку на колесах, ви можете перевозити її в автомобілі, оскільки вона досить портативна та екологічно чиста. Через популярність цих генераторів на ринку представлено безліч варіантів.

Тому вибір лише одного з сотень варіантів на ринку може бути складним завданням. Щоб полегшити вам вибір, ми склали список найкращих сонячних генераторів прямо тут. Якщо вам потрібна додаткова допомога при виборі, ви можете звернутися до нашого посібника з купівлі найкращих сонячних генераторів, призначених для портативних холодильників. Ви також можете вибрати один з наших улюблених варіантів з наведеного нижче списку.

 • Коли справа доходить до максимальної потужності, сонячний генератор для холодильника EF ECOFLOW майже не має конкурентів Це сонячний генератор потужністю 1260 Вт/год, який має потужність 1800 Вт. Крім того, він має пікову потужність близько 3300 Вт, що робить його найпотужнішим генератором у нашому списку. З точки зору дизайну, цей варіант також перевершує більшість інших варіантів, оскільки він має великий цифровий дисплей, а також дуже міцну якість збірки.
 • З іншого боку, сонячний генератор BLUETTI для холодильника буде ідеальним вибором, якщо ви шукаєте більш дешевий варіант. Портативна електростанція BLUETTI, яка коштує вдвічі дешевше, ніж інші сонячні генератори преміум-класу, пропонує загальну ємність акумулятора 268 Вт-год при вихідній потужності 600 Вт. Пікова потужність цього сонячного генератора становить 350 Вт, що значно нижче, ніж у інших варіантів. Тим не менш, це відмінний варіант за ціною, якщо ваші потреби в енергії не такі високі.
 • Сонячний генератор для холодильника ExpertPower S400SolarGenerator. ще один бюджетний варіант, який постачається з набором цікавих функцій. Це сонячний генератор на 386 ват-годин, який має середню потужність 400 ват. Він також пропонує пікову потужність до 800 Вт, що може бути саме тим, що ви шукаєте. ExpertPower S400 також пропонує повну гарантію безпеки від таких проблем, як перенапруга, перегрів, коротке замикання та перевантаження, що робить його більш безпечним варіантом для сімейних подорожей.

Одна відповідь

Я купив Jackery як резервний варіант на випадок відключення електроенергії. Якщо це відключення електроенергії відбувається взимку, я намагаюся використати це для живлення свого каравану. У причепі є пічка на пропані. Піч вмикалася приблизно 3 рази на годину, працюючи приблизно 5 хвилин кожного разу. Я також запустив радіопричіп, ретранслятор Wi-Fi та 32-дюймовий телевізор на 110 В. Після 4 годин використання зарядної станції, вона була заряджена лише на 50%. Мене влаштовує той факт, що сонячна електростанція та акумуляторна батарея причепа допоможуть мені пережити ніч, за умови, що температура шкіри не підніметься вище 10-15 градусів нижче нуля.

Як побудувати сонячний генератор своїми руками

Попит на сонячні генератори ще ніколи не був таким високим. З огляду на кліматичні та енергетичні кризи, що тривають у всьому світі, ніколи не було кращого часу для переходу на сонячну енергію. Впровадження сонячної енергії стрімко зростає, оскільки багато людей хочуть заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги та досягти енергетичної незалежності, використовуючи чисту, поновлювану енергію.

Сонячна енергія може забезпечити електроенергією, коли ви знаходитесь поза мережею, в кемпінгу або під час перебоїв з електрикою. Ви навіть можете використовувати його для живлення всього будинку. Більшість людей купують готові сонячні генератори, але є певні переваги у створенні сонячного генератора власноруч, особливо якщо вам цікаво дізнатися більше про те, як працює сонячна енергія.

Що таке саморобний сонячний генератор?

Сонячний генератор, зроблений своїми руками, дозволяє живити багато приладів, гаджетів і технологій у вашому домі, працюючи на 100% від мережі.

Сонячний генератор потребує сонячних панелей, щоб використовувати енергію сонця, а також численних інших важливих компонентів для перетворення сонячної енергії в корисну електроенергію.

Існує межа того, наскільки “зроби сам” ви можете отримати при побудові власної сонячної енергетичної системи. Зроби сам не означає, що ти будеш робити свої власні друковані плати. Замість цього ви збираєте готові компоненти від обраних вами виробників.

Самостійне виготовлення сонячного генератора вимагає значних досліджень та наполегливої праці, щоб забезпечити функціональність вашої системи в кінцевому підсумку.

Кожен, хто розглядає можливість побудови сонячної електростанції своїми руками, повинен витратити багато часу на дослідження та підготовку до будівництва. В іншому випадку, ви можете отримати дорогу прикрасу для газону, а не функціональне альтернативне джерело енергії.

Переваги побудови власного сонячного генератора

 • Відсутність експлуатаційних витрат. Після того, як ви інвестували в компоненти і правильно їх зібрали, ціна сонячної енергії дорівнює нулю (за винятком обслуговування системи).
 • Екологічніше, ніж паливні генератори. Сонячна енергія є чудовим джерелом відновлюваної чистої енергії.
 • Чи може сонячний генератор живити будинок? Так, сонячний генератор може забезпечити енергією весь ваш будинок, якщо ви розумно ставитеся до споживання енергії. Вам знадобиться система, яка зберігає велику кількість енергії, щоб продовжувати працювати. Домашня сонячна електростанція. не найкраще місце для початку вашого першого проекту “зроби сам.
 • Зроби сам дає вам відчуття досягнення. Основною причиною, чому люди вважають, що проекти “зроби сам” приносять задоволення, є почуття завершеності в кінці.
 • Дешевше, ніж готові сонячні генератори. Ми розглянемо це більш детально пізніше, але праця, яка йде на виробництво та збірку, може зробити готові сонячні генератори дорожчими. Тобто, якщо ви вважаєте власний час вільним.
 • Ви можете легко їх відремонтувати. Сонячні генератори, як правило, прості в обслуговуванні. Життєво важливо підтримувати компоненти. особливо сонячні панелі. в чистоті, оскільки це буде основною частиною вашого обслуговування.
 • Безпечніше, ніж газові генератори. Газові генератори виробляють потенційно смертельний чадний газ, а паливо, необхідне для їх роботи, шкодить нашому клімату.

Як побудувати власний сонячний генератор?

Побудова саморобного генератора на сонячних батареях. це багатоступеневий процес. Ми рекомендуємо переглянути покрокове відео для початківців і слідувати наведеним нижче рекомендаціям, щоб забезпечити успішну збірку.

Список деталей і компонентів, які вам знадобляться:

 • Сонячна батарея. без сонячної батареї ви не зможете зберігати енергію, зібрану сонячними панелями. Батареї бувають різних форм, розмірів і складів. Все це впливає на їхню ємність та енергоефективність.
 • Корпус. вам знадобиться корпус для розміщення та захисту акумулятора та інших компонентів. Хороші футляри повинні бути стійкими до погодних умов, а ще краще, якщо вони мають пару коліщаток для полегшення транспортування.
 • Інвертор сонячної енергії. сонячні панелі збирають енергію постійного струму (DC). Інвертор перетворює його в змінний струм (змінний струм) для забезпечення стандартної побутової електроенергії.
 • Сонячні панелі. Ваша сонячна панель буде найбільш відкритим елементом всього комплекту, тому переконайтеся, що ваш вибір є довговічним. Оскільки практично всі сонячні панелі піддаються впливу природних факторів, вони забезпечують певний рівень захисту навколишнього середовища, але він може сильно відрізнятися, так само як і термін служби панелей.
 • Контролер сонячного заряду. це обладнання запобігає перевищенню рівня напруги та струму в акумуляторі. Він регулює напругу, що надходить від панелей. Купуйте погодостійкий контролер, якщо плануєте використовувати обладнання на вулиці.
 • Підтримувач батареї. підтримувачі батареї підтримують активність вашої основної батареї. Якщо акумулятори не використовуються протягом тривалого часу, це може зашкодити їхньому терміну служби та ефективності. Підтримувач батареї. це додатковий невеликий зарядний пристрій, який забезпечує основну батарею сплесками енергії.
 • Вхід постійного струму. штепсельні роз’єми постійного струму підключають обладнання до електромережі. Переконайтеся, що ви придбали ту, яка відповідає вашим потребам і не вимагає змін в електропроводці.

Відео для початківців

найкращих, сонячних, генератор, холодильник, 2023, році

Створіть власний сонячний генератор за допомогою портативних сонячних панелей

Якщо процес побудови сонячного генератора з нуля. включаючи підключення всіх компонентів, купівлю сумісного обладнання та тестування. звучить занадто складно, ви все одно можете створити установку своїми руками, але за меншу кількість кроків. Все, що вам потрібно зробити, це придбати портативну електростанцію та портативні сонячні панелі.

Цей настроюваний сонячний генератор простіше побудувати, оскільки все, що вам потрібно зробити. це підключити і працювати. Шукайте портативну електростанцію та сонячні панелі, достатні для ваших енергетичних потреб. Ви можете знайти електростанції різної потужності від 288 Вт/год до 25 кВт/год, а також сонячні панелі різної конструкції, включаючи портативні, жорсткі та гнучкі сонячні панелі. Сонячні панелі EcoFlow сумісні з більшістю систем сторонніх виробників та портативними електростанціями EcoFlow.

Більш надійною альтернативою складному процесу будівництва сонячної системи є модульні енергетичні комплекти EcoFlow. Комплекти потужностей можна розширити відповідно до ваших потреб і вони підходять для постійної установки. Для монтажу та підключення концентратора живлення, батареї LFP та кабельного блоку все ще необхідні певні навички самостійної збірки, але це далеко не так складно та трудомістко, як повна збірка сонячного генератора своїми руками.

Вартість покупки в порівнянні з. Створення генератора на сонячних батареях

Загальна вартість сонячної системи, зібраної своїми руками, або такого варіанту, як сонячні генератори EcoFlow, залежить від того, скільки енергії вам потрібно і як ви плануєте її використовувати. Можливо, вам доведеться заплатити за установку (або взятися за набагато складніший і небезпечніший проект “зроби сам”), якщо ви хочете, щоб сонячні панелі на даху були постійним обладнанням у вашому домі. Встановлення також може вплинути на ціну.

Створення власної системи, швидше за все, обійдеться вам дешевше на папері. якщо вона працює.

Більшість проектів “зроби сам” можуть обійтися вам дешевше, ніж професійна установка або портативна сонячна електростанція, що працює за принципом “підключи і працюй. Однак, якщо врахувати питання сумісності та якості, а також ваш власний дорогоцінний час, найвагомішою причиною для того, щоб піти шляхом “зроби сам”, є любов, а не гроші.

найкращих, сонячних, генератор, холодильник, 2023, році

Витрати на робочу силу, обладнання, установку, ремонт і заміну несумісних деталей можуть зробити покупку сонячного генератора EcoFlow більш економічно вигідною в довгостроковій перспективі.

З цим варіантом ви отримуєте готовий до використання генератор і портативні сонячні панелі, які ви встановлюєте самостійно. Немає необхідності в установці, оскільки сонячні панелі є портативними. Ви можете купувати компоненти окремо та змішувати їх між собою. Крім того, ви можете бути впевнені в сумісності та простоті налаштування. Це так само просто, як підключити сонячні панелі та увімкнути перемикач!

Поширені запитання

Коротка відповідь: так, ви можете, але це вимагає досліджень і терпіння. Системи на сонячних батареях вимагають декількох компонентів і технічних знань, яких може не бути у середньостатистичного будівельника, що займається саморобкою.Крім того, ви можете звернутися до перевіреного бренду, такого як EcoFlow, і налаштувати власну сонячну електростанцію відповідно до ваших вимог, не турбуючись про сумісність або якість.

Кількість необхідних сонячних панелей залежить від ємності вашого акумулятора та кількості енергії, яку ви зазвичай споживаєте. Сонячні панелі також бувають з різною номінальною потужністю. Можливо, ви захочете придбати кілька менших панелей, щоб створити бажаний сонячний масив, або купити одну або дві більші панелі, залежно від того, де ви плануєте їх встановити.

Інвертор та сонячна батарея є важливими частинами сонячного генератора. Сонячні генератори EcoFlow також включають в себе контролер заряду і все інше, що вам потрібно, щоб просто підключити і працювати, і все це в одному елегантному, компактному корпусі.

Висновок

Існує безліч плюсів і мінусів у спробі побудови сонячної електростанції “зроби сам”. Ви можете вирішити побудувати сонячний генератор самостійно або піти легким шляхом, налаштувавши свою установку за допомогою портативної електростанції та сонячних панелей, які відповідають вашим потребам.

У будь-якому випадку, ви інвестуєте у свою енергетичну незалежність і допомагаєте зробити позитивні зміни для нашої планети.

Який би шлях ви не обрали, сонячна енергія є переконливою альтернативою традиційним постачальникам комунальних послуг та застарілій інфраструктурі.

EcoFlow. це компанія, що займається портативними рішеннями в галузі відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER та екологічно чистим аксесуарам.

Портативні сонячні генератори. це тихе, екологічне рішення для живлення під час перебоїв в електромережі або під час екскурсій. Найкращі генератори відрізняються за розміром, потужністю та ємністю акумулятора.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

найкращих, сонячних, генератор, холодильник, 2023, році

Використання енергії сонця для створення резервного живлення є альтернативою паливним газовим генераторам або двопаливним генераторам. Найкращі сонячні генератори легко транспортувати, вони безпечні у використанні всередині та зовні приміщень і майже безшумні під час роботи.

Хоча газові генератори мають більшу потужність, вартість палива є дорогою і не завжди доступною. Замість того, щоб використовувати газ, дизель або пропан, сонячний генератор збирає енергію сонця і зберігає її в акумуляторі великої ємності. Читайте далі, щоб дізнатися про деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку для комфортної ночівлі вдома або вашої наступної подорожі.

 • НАЙКРАЩИЙ ВЗАГАЛІ: Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ БУКА: Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X
 • НАЙКРАЩА ПОТУЖНІША: Портативна електростанція Maxoak Bluetti EB150 потужністю 1500 Вт/год
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МАЛОГО БУДИНКУ: портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт
 • НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВЕЛИКИХ БУДИНКІВ: портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ БУДИНКІВ НА ВІДКРИТОМУ повітрі: сонячний генератор з панелями Maxoak Bluetti AC200P
найкращих, сонячних, генератор, холодильник, 2023, році

Перш ніж купувати сонячний генератор

Портативність найкращих сонячних генераторів робить їх ідеальними для подорожей, кемпінгу та заходів на відкритому повітрі, оскільки їх легко пакувати, зберігати та переміщати. Агрегати також є надійним резервним джерелом на випадок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами або відключенням електроенергії.

Хоча сонячні генератори є екологічно чистим джерелом енергії, вони мають обмеження через малу потужність і повільну перезарядку. Енергія, яку виробляє сонячний резервний генератор, може годинами підтримувати світло та роботу портативних телевізорів та електронних пристроїв, таких як смартфони та ноутбуки. Однак вони не забезпечують достатньої потужності для одночасної або тривалої роботи всіх великих електроприладів у будинку.

Як ми тестували найкращі сонячні генератори

Ми дослідили найбільш затребувані сонячні генератори у відповідних категоріях і виявили, що найкращі моделі визначаються їх типом, вихідною потужністю, вагою, портами та іншими спеціальними функціями, включеними в окремі бренди.

Під час пошуку найкращих доступних сонячних генераторів, портативні варіанти виявилися найпопулярнішими серед користувачів завдяки своїй достатній вихідній потужності та універсальності. Хоча резервні генератори не такі популярні, вони забезпечують достатню потужність для великих електроприладів і є зручними у разі відключення електроенергії. Незалежно від типу, вищезазначені генератори мають потужність від 115 ват-годин (Вт-год) до 2000 Вт-год залежно від потреб в електроенергії.

Деякі моделі досить легкі, щоб брати їх з собою в походи, а інші можуть бути занадто важкими для транспортування, але всі генератори мають достатньо розеток, включаючи USB, змінний струм (AC), постійний струм (DC), автомобільні та настінні порти. Крім того, ці сонячні генератори можна швидко заряджати від розетки, автомобільного зарядного шнура або за допомогою сонячної енергії. Хоча більшість з цих варіантів не включають сонячні панелі, багато з них мають РК або сенсорні екрани, ручки для перенесення, синусоїдальні інвертори або технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Наш найкращий вибір

У всьому світі попит на сонячну енергію продовжує зростати. Зараз саме час подумати про те, щоб вжити заходів для забезпечення доступу до відновлюваного джерела енергії для відпочинку та готовності до надзвичайних ситуацій. Наступні продукти представляють одні з найкращих сонячних генераторів, вироблених відомими брендами, з точки зору розміру, потужності, ємності акумулятора та спеціальних функцій.

Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000

Портативний сонячний генератор Jackery. це екологічно чисте рішення для активного відпочинку на природі та готовності до надзвичайних ситуацій. Батарея забезпечує більшу потужність 1,000 Вт (Вт), з піковою потужністю 2,000 Вт. Він оснащений літієвою батареєю ємністю 1 002 Вт-год на додаток до трьох стандартних розеток змінного струму з чистою синусоїдою для додаткової потужності для одночасного живлення декількох приладів змінного струму.

Сонячний генератор Jackery також включає в себе технологію MPPT для більш швидкої сонячної підзарядки. Користувачі можуть заряджати генератор від сонячних панелей, настінної або автомобільної розетки або іншого генератора. Час перезарядки становить близько 17 годин з однією сонячною панеллю і 8 годин з двома сонячними панелями, але варіюється в залежності від місця розташування, температури і погоди.

Цей сонячний електрогенератор забезпечує достатню потужність для електроприладів, медичного обладнання, комп’ютерів, систем безпеки та освітлення. Мандрівники будинків на колесах не потребують додаткових налаштувань для живлення міні-холодильників, портативних кавоварок, пелетних коптилень тощо. Разом з ручкою генератор має розмір 13.1 дюйм завдовжки на 9.2 дюйми завширшки на 11.1 дюйм завглибшки і важить 22.04 фунта. Він повністю укомплектований адаптером змінного струму, автомобільним зарядним кабелем, кабелем паралельного адаптера SolarSaga та посібником користувача. Сонячні панелі продаються окремо.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 1,002 Вт-год; 1,000 Вт (до 2,000 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 3 порти змінного струму, порт автомобільного зарядного пристрою, порт паралельного адаптера SolarSaga
 • Має кілька вихідних портів, включаючи 2 USB-C, 2 USB та 1 автомобільний порт постійного струму
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки, автомобільної розетки або генератора
 • Повна зарядка займає від 8 до 17 годин, залежно від кількості підключених панелей
 • Безпечно використовувати з побутовими приладами, медичним обладнанням, комп’ютерами, системами безпеки та освітлювальними приладами
 • Деякі користувачі повідомляють про труднощі із зарядкою деяких електронних пристроїв за допомогою цього продукту
 • Дорогий; сонячні панелі не входять до комплекту і їх потрібно купувати окремо

Придбайте сонячний генератор Jackery на Amazon, Lowe’s або Jackery.

Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X

Ергономічна ручка та легка вага забезпечують портативність цього сонячного генератора від Aimtom. Однак, всього за 3.48 фунтів і розмір 7.67 дюймів в довжину на 6.73 дюйми в ширину на 3.Глибиною 54 дюйми, цей невеликий сонячний генератор не жертвує потужністю, враховуючи ємність літій-іонного акумулятора генератора 155 Вт-год, який забезпечує 100 Вт з максимальною потужністю 180 Вт.

Вбудована система керування акумулятором захищає електроніку від пошкодження під час заряджання генератора, а також дозволяє користувачам заряджати або живити кілька невеликих електричних пристроїв одночасно. Цей портативний сонячний генератор може живити такі пристрої, як світильники, ноутбуки, мобільні телефони, планшети, дрони, кулери, вентилятори та апарати CPAP.

Заряджайте генератор через розетку, автомобільний порт або сонячну панель (не входить до комплекту), враховуючи, що час підзарядки залежить від місця, часу та погоди. Він також оснащений адаптером прикурювача на 12 В постійного струму, автомобільним зарядним адаптером, посібником користувача та адаптером для зарядки від розетки.

Характеристики продукту

 • Тип Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти включені: Розетка змінного струму 110 В, 3 USB-порти та 3 виходи постійного струму 12 В
 • Ергономічна ручка та опора, з вбудованою системою управління акумулятором
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки або автомобільного порту
 • Прикурювач, настінний та автомобільний зарядний адаптер входять до комплекту

Придбайте сонячний генератор Aimtom на Amazon або Aimtom.

Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150

Вага 37.Портативний сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 вагою 9 фунтів має літій-іонну батарею ємністю 1 500 Вт-год з максимальною потужністю 1 000 Вт. Велика вихідна потужність цього генератора робить його незамінним зеленим і чистим джерелом енергії для домашнього використання, кемпінгу, катання на човнах та подорожей без електромережі. Користувачі можуть покладатися на нього для заряджання пристроїв більшої потужності, таких як мікрохвильові печі, фени та блендери.

Заряджайте цей портативний сонячний генератор приблизно за 8 годин від розетки та приблизно за 5-10 годин від сонячної панелі (продається окремо). Він має розмір приблизно 14.6 дюймів завдовжки на 6.5 дюймів завширшки на 14.Глибина 4 дюйми, чотири USB-виходи, два роз’єми змінного струму, автомобільний порт і ручка для перенесення. Він також включає настінний зарядний пристрій змінного струму, кабель для фотоелектричної сонячної зарядки та інструкцію користувача.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 1,500 Вт/год; 1,000 Вт
 • Порти в комплекті: USB-порт, 2 вихідних порти змінного струму та автомобільний порт 12 В
 • Екологічно чисте джерело енергії, яке чудово підходить для тих, хто хоче мати екологічно чистий варіант
 • Підходить для використання з великою побутовою технікою, в тому числі кухонною, та іншою побутовою електронікою
 • Має вбудовану ручку для перенесення; підходить для зовнішнього використання
 • Деякі користувачі стверджують, що пристрій раптово перестає реєструвати використання потужності
 • Призначений для легкого використання; пристрій може перестати працювати в разі надмірного використання

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 на Amazon або Maxoak.

Портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт-год

R150i від Rainier. чудовий сонячний генератор для домашнього використання, здатний живити невеликі прилади, ноутбуки, електроінструменти, планшети та смартфони, дрони, камери, ліхтарі, динаміки та фари. Приблизно 10 дюймів завдовжки, 6 дюймів завширшки, 4 дюйми завглибшки і вагою 3 фунти.75 фунтів, легкий і портативний, з вбудованою ручкою для перенесення і ліхтариком.

Оскільки цей акумуляторний генератор для домашнього використання є екологічно чистим джерелом енергії, покупцям не потрібно заправляти його газом, пропаном або дизельним паливом. Це означає, що в невеликих будинках не буде шуму та диму. Живиться від літій-іонного акумулятора потужністю 155 Вт-год.

Панель управління генератором містить традиційну побутову розетку і три USB-порти, об’єднані з трьома виходами 5.5 міліметровими виходами 12 В. Сонячний генератор має розетку та автомобільний зарядний пристрій, а також забезпечує можливість використання сонячних панелей, хоча сумісні панелі продаються окремо. Час заряджання залежить від місця розташування, температури та погоди.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти в комплекті: 3 порти постійного струму, 1 настінний порт та 3 USB-порти
 • Підходить для невеликої побутової техніки та електронних пристроїв, зокрема смартфонів, дронів, GoPro, камер і динаміків
 • Легка і компактна; портативність робить її чудовим вибором для використання на вулиці
 • Доступна ціна в порівнянні з іншими подібними портативними електростанціями
 • Сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо; не підходить для великих приладів Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища та типу пристрою

Придбайте сонячний генератор Rainier на Amazon.

Портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta

Портативний сонячний генератор Delta від Ecoflow має літієву батарею ємністю 1260 Вт-год і потужність чистої синусоїди змінного струму 1800 Вт (зі сплеском до 3300 Вт), який використовує шість розеток змінного струму для одночасного живлення до 13 пристроїв. Виробляє достатньо енергії, щоб підтримувати роботу освітлення, телевізорів, морозильних камер, тостерів, кавоварок, фенів, електричних сковорідок, ноутбуків та медичного обладнання протягом декількох годин. Якщо користувачі живуть у великому будинку, а електрика відключається, їхні прилади та пристрої повинні залишатися функціональними.

Генератор використовує технологію швидкої зарядки X-Stream Fast Charge, що забезпечує прискорену швидкість підзарядки. Підключивши його до розетки або іншого генератора, можна зарядитися до 80 відсотків потужності всього за 1 годину, а до повного заряду. приблизно за 90 хвилин. Додатковий час підзарядки від 4 до 8 годин від сонячної панелі або 13.5 годин через 12/24-вольтовий автомобільний порт. Хоча сонячні панелі не входять до комплекту, генератор сумісний з більшістю сонячних панелей на ринку.

Три типи зарядних кабелів (штекер змінного струму, автомобільний зарядний кабель та кабель для сонячних панелей), сумка та інструкція з експлуатації входять до комплекту сонячних генераторів. Розмір генератора становить близько 15.7 дюймів завдовжки на 8.3 дюйми завширшки на 10.глибиною 6 дюймів і вагою 30.9 фунтів. Ручка допомагає при транспортуванні.

Характеристики продукту

 • Тип: Резервний генератор
 • Потужність: 1,260 Вт-год; 1,800 Вт (до 3,300 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 6 портів змінного струму, 4 порти USB, 2 порти USB-C та автомобільний порт
 • Надзвичайно універсальний продукт; може живити до 13 пристроїв одночасно
 • Технологія швидкої зарядки X-Stream Fast Charge забезпечує прискорене заряджання пристрою
 • Сумка для перенесення та ручка в комплекті; підходить для перенесення та маневрування

Придбайте сонячний генератор Ecoflow на Amazon, Lowe’s або Ecoflow.

Сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

Довготривала подорож вимагає достатньої потужності, довговічності та надійності, саме тому сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P є нашим найкращим вибором для кемпінгу та відпочинку на природі. Свинцево-кислотна батарея забезпечує потужність 2 000 Вт з імпульсом 4 800 Вт і має ємність 2 000 Вт-год, що забезпечує достатню потужність для заряджання невеликих приладів, телефонів та електроінструментів. Для зручності використання ця модель також має вбудований сенсорний екран.

У комплекті з генератором поставляється посібник користувача, адаптер змінного струму та шість портів змінного струму, сонячний зарядний кабель MC4, автомобільний зарядний кабель, авіаційний роз’єм, два USB-порти, порт постійного струму та вбудована ручка для перенесення. Крім того, ця опція поставляється зі складною сонячною панеллю потужністю 1200 Вт, захищеною від подряпин, виготовленою з монокристалічних кремнієвих елементів, що робить цю опцію на 5 відсотків ефективнішою за аналогічні сонячні панелі. Ці сонячні панелі також легко транспортувати та встановлювати завдяки їх 9.Вага 8 фунтів і вбудована підставка.

Завдяки тому, що панелі входять до комплекту, цей набір готовий до використання з коробки. Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища, а генератор важить цілих 60.6 фунтів.

Технічні характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 2,000 Вт-год; 2,000 Вт (до 4,800 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 6 портів змінного струму, 1 порт автомобільної зарядки, 2 порти USB, 1 порт постійного струму та 1 авіаційний порт
 • Легка сонячна панель, стійка до подряпин, та вбудована підставка для перенесення
 • Швидкий час заряджання; підходить для тих, кому потрібно підзарядити пристрої в дорозі
 • Деякі користувачі повідомляють, що сонячні панелі випадково перестають заряджати пристрій
 • Пристрій може не розпізнати сонячні панелі і не заряджати акумулятор

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P на Amazon або Maxoak (без панелей).

Що потрібно враховувати при виборі найкращого сонячного генератора

Поки покупці шукають найкращі сонячні генератори для дому або подорожей, вони повинні враховувати цільове використання. Те, як і де вони планують використовувати сонячний генератор, визначатиме розмір, потужність і ємність пристрою, який їм знадобиться.

Призначення та діяльність користувача

Причини придбання сонячного електрогенератора можуть бути різними для кожного, тому покупцям важливо зосередитися на своїй меті придбання сонячного генератора та діяльності, яку вони сподіваються здійснити з його допомогою. Сонячні генератори корисні для всіх, хто подорожує і зупиняється у віддалених місцях, де немає електрики. І навпаки, покупці можуть просто бажати мати надійне резервне джерело енергії для свого будинку, щоб підготуватися до настання природної або техногенної катастрофи.

Якщо основна мета. подорожі, шукайте сонячні генератори, які допоможуть зробити подорожі простішими. Підключення до автофургону дозволяє користувачам живити прилади, коли вони перебувають у дорозі. Можливість заряджання від автомобіля дозволяє мандрівникам зручно їхати та заряджати сонячні генератори без необхідності зупинятися та встановлювати сонячні панелі.

Розмір і сонячна потужність

Покупці, які обирають сонячний генератор відповідного розміру для своїх потреб, повинні пам’ятати про ємність акумулятора та вимоги до потужності, щоб уникнути його перевантаження. Більшість сонячних генераторів можуть годинами живити портативну електроніку, смартфони, планшети, електроінструменти, дрібну побутову техніку та бездротові інструменти. Однак покупцям може знадобитися окремий генератор, скажімо, для забезпечення роботи холодильника протягом цілого дня.

Сонячний вхід відноситься до сонячних панелей. Сонячні панелі збирають і перетворюють сонячне світло в енергію, яка зберігається в акумуляторі генератора. Достатня кількість сонячної енергії контролює час роботи генератора та час, необхідний для підзарядки.

Сонячні панелі, що використовуються в поєднанні з портативним сонячним генератором, мобільні та прості в управлінні. На відміну від панелей, встановлених на житлових або комерційних об’єктах, вони менші за розміром і мають меншу потужність, що означає менше споживання сонячної енергії, ніж їхні більші аналоги.

Вимоги до потужності

Вихідна потужність сонячного генератора повинна відповідати електричним потребам покупців. Потужність акумулятора вимірюється у ватах. це максимальна кількість енергії, яку генератор забезпечує під час роботи. Ємність акумулятора. у ват-годинах. це загальна кількість накопиченої енергії.

Коли генератор працює, вати відображають швидкість передачі енергії від акумулятора до електричного пристрою, а ват-години. максимальний рівень енергії, який він може забезпечити. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт-год може зберігати в цілому 500 Вт, коли він повністю заряджений. Таким чином, сонячний генератор потужністю 500 Вт здатний живити лише електроприлади та пристрої, потужність яких не перевищує 500 Вт.

Ємність акумулятора

Батарея в сонячному генераторі. це місце, де енергія, отримана від сонячної панелі, зберігається для подальшого використання. Сонячні генератори зазвичай мають літій-іонні або свинцево-кислотні акумулятори. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати генератор вночі або в дні з обмеженою кількістю сонячного світла.

Ємність акумуляторів визначає тривалість роботи генератора. Чим більше енергії потребує електронний пристрій, тим швидше розряджається заряд батареї. Тривалість заряду батареї також залежить від кількості пристроїв, які одночасно споживають енергію від генератора.

Більша ємність акумулятора необхідна для живлення електроприладів, які потребують більшої потужності. Меншої ємності достатньо для освітлення, мобільних телефонів та ноутбуків. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт може живити світлодіодну лампу протягом 100 годин, тоді як міні-холодильник. лише близько 10 годин.

Рейтинг інвертора

Постійний і змінний струм. це дві форми електроенергії. Постійний струм. це електрика, яка тече тільки в прямому напрямку. Змінний струм. це електрика, яка тече як вперед, так і назад. Енергія, яку використовують сонячні панелі, є постійним струмом. Інвертор сонячного генератора перетворює низьку потужність постійного струму від акумуляторів в змінний струм для використання.

Номінальна потужність інвертора означає максимальну потужність, яку сонячний генератор може отримати в будь-який момент часу. Наприклад, інвертор потужністю 1 500 Вт може виробляти таку саму кількість енергії змінного струму. Майте на увазі, що розмір або потужність інвертора не завжди співвідноситься із загальною потужністю сонячного генератора. Зберігання акумулятора також має важливе значення.

Можливість розширення потужності

З часом користувачі можуть захотіти розширити можливості свого сонячного генератора, особливо якщо вони виявлять, що їм потрібно більше потужності. Однак модернізація сонячного генератора не завжди є доцільною.

Збільшення потужності базується на стійкості контролера заряду, який направляє енергію в одному напрямку від сонячних панелей до акумуляторів. Як невід’ємний компонент сонячного генератора, основним завданням контролера заряду є захист довговічності акумуляторів.

Контролер заряду може обробляти лише максимальну кількість ват і напругу, на яку він розрахований, тому користувачі можуть не мати можливості вийти за межі його зарядної здатності. Якщо ємність акумулятора не підтримує додаткові сонячні панелі, можливість розширення потужності недосяжна.

Типи сонячних генераторів

Для людей, які живуть в районах з частими перебоями в подачі електроенергії, генератор дозволяє їм мати тимчасове джерело електроенергії. Для домашнього використання доступні два типи сонячних генераторів: сонячні резервні генератори та портативні сонячні генератори. Обидва генератори виробляють сонячну енергію, але відрізняються за потужністю, накопиченням енергії та вартістю.

Сонячні генератори резервного живлення

Сонячні резервні генератори призначені для живлення при збоях в електромережі і є ефективною альтернативою встановленню повноцінної системи. Ці генератори використовують кілька акумуляторів для зберігання енергії для отримання великої потужності. Вони забезпечують достатню резервну потужність для ввімкнення світла, телевізорів, комп’ютерів та малих і середніх приладів.

Зазвичай для заряджання сонячного резервного генератора на повну потужність потрібно менше 48 годин, але час може змінюватися в залежності від розміру сонячних панелей та кількості сонячного світла. Покупці можуть зберігати ці генератори як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Недоліком сонячних резервних генераторів є їхня вага, що робить їх дещо складними для переміщення. Крім того, генератор, який є достатньо великим, щоб забезпечити енергією цілий будинок, коштує дорого.

Переносні сонячні генератори

Портативні сонячні генератори мають невелику вагу, тому користувачі можуть брати їх з собою куди завгодно. Вони ідеально підходять для будинків, будиночків, кемпінгів, автофургонів, автомобілів та човнів. Деякі генератори оснащені ручкою для витягування або прикріпленою ручкою для легкого транспортування. Сонячні панелі заряджають батарею в портативному сонячному генераторі.

Переносні сонячні генератори мають недоліки. Вони можуть мати недостатню потужність для живлення великих приладів, таких як холодильники, посудомийні машини, пральні машини, водонагрівачі та дренажні насоси, або не здатні живити кілька пристроїв одночасно.

Якщо вони використовують малопотужні сонячні панелі, підзарядка генератора може зайняти багато часу. З іншого боку, портативні сонячні генератори не створюють шуму або вуглекислого газу, доступні за ціною і не потребують особливого обслуговування, на відміну від газових генераторів.

Поради щодо використання сонячного генератора

З великою кількістю сонячних генераторів, з яких можна вибрати, покупцям може бути важко вирішити, який з них відповідає їхнім вимогам. Для початку вони захочуть точно визначити, як і де вони планують його використовувати.

Сонячні генератори доступні в різних розмірах з різною потужністю та ємністю зберігання. Вони в першу чергу призначені для живлення будинків під час відключення електроенергії або для активного відпочинку на природі, наприклад, кемпінгу, полювання, вітрильного спорту, риболовлі та подорожей. Сонячні генератори також є ідеальним джерелом енергії для заходів на відкритому повітрі, таких як вечірки, фестивалі, ремісничі ярмарки та фермерські ринки.

Ще одним важливим фактором є те, скільки покупці хочуть витратити на сонячний генератор. Зі збільшенням розміру та потужності сонячних генераторів зростає і їхня ціна. Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не включають сонячні панелі, тому їх додаткове придбання збільшить витрати.

 • Сонячний генератор повинен відповідати цільовому призначенню покупця.
 • Важливо вибрати відповідний розмір, потужність та ємність для використання.
 • Зосередьтеся на характеристиках, які відповідають планам людини щодо генератора, таких як кількість портів для підключення, швидкість заряджання, портативність, ручка для перенесення, ліхтарик, можливість розширення та вага.

Переваги володіння сонячним генератором

Власний сонячний генератор звільняє користувачів від залежності від викопного палива, коли їм потрібна резервна система для надзвичайних ситуацій, подорожей або кемпінгу. Крім того, сонячні генератори є портативними та компактними, тому їх легко зберігати та переміщати, на відміну від величезних газових генераторів.

Сонячні генератори також тихіші, безпечніші і потребують мінімального обслуговування, оскільки не мають двигунів, рухомих частин і не виділяють шкідливого вуглекислого газу. Цей альтернативний тип генератора є екологічно чистим рішенням, яке збирає енергію сонця для зберігання в акумуляторі, а потім виробляє енергію, коли він працює.

Швидкість заряджання та потужність сонячного генератора залежать від його розміру, тому покупці повинні ретельно зважити, де вони хочуть його використовувати і скільки електричних пристроїв та приладів вони хочуть живити.

 • Для роботи сонячного генератора не потрібне паливо.
 • Це чисте, відновлюване джерело енергії.
 • Сонячний генератор не потребує особливого обслуговування.

Поширені запитання

Має сенс придбати сонячний генератор, щоб ви не залишилися без джерела енергії під час відключення електроенергії вдома або просто під час відпочинку на природі та подорожей. Портативність сонячних генераторів робить їх ідеальними для пакування та перенесення під час подорожей, і вони особливо зручні для зберігання та використання в автофургонах, автомобілях, човнах та каютах. Якщо у вас все ще є питання щодо того, який варіант сонячного генератора може бути найкращим для ваших потреб, ознайомтеся з деякими найбільш поширеними питаннями про сонячні генератори та відповідями на них.

Q. Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло в постійний струм, який проходить через контролер заряду. Сонячна енергія зберігається в акумуляторі, і таким чином сонячний інверторний генератор перетворює електроенергію в корисну електроенергію змінного струму.

Q. Чи може сонячний генератор живити будинок?

Сонячний генератор, швидше за все, не зможе забезпечити енергією всі предмети у вашому домі одночасно. Залежно від розміру генератора, він може заряджати та живити різноманітну велику та малу побутову техніку, електронні пристрої та медичне обладнання.

Q. Як вибрати сонячний генератор?

Щоб вибрати сонячний генератор, подумайте про його призначення та бюджет, а також про те, яка ємність та потужність акумулятора вам потрібна для живлення вашої побутової техніки, електронних пристроїв та іншого обладнання.

Q. Якого розміру сонячний генератор мені потрібен?

Розмір сонячного генератора, який вам потрібен, залежить від потужності, необхідної для живлення ваших пристроїв, та тривалості заряджання.

Чому варто довіряти Bob Vila

Боб Віла. американський майстер на всі руки з 1979 року. Як ведучий улюблених і новаторських телесеріалів, включаючи “Цей старий будинок” і “Знову вдома у Боба Віли”, він популяризував і став синонімом домашнього ремонту “зроби сам”.

Протягом своєї багаторічної кар’єри Боб Віла допоміг мільйонам людей будувати, реконструювати, ремонтувати та жити краще з кожним днем. традиція, яка продовжується і сьогодні, завдяки експертним, але доступним порадам для дому. Команда Боба Віла перетворює необхідну інформацію в навчальні посібники, посібники з технічного обслуговування, інструменти 101 та багато іншого. Потім ці експерти з дому та саду ретельно досліджують, перевіряють і рекомендують товари, які допоможуть власникам будинків, орендарям, домашнім майстрам і професіоналам у виконанні їхніх завдань.

Залишити відповідь