24 типи сучасних сонячних ліхтарів: Використання, переваги та керівництво. Лампочка для сонячної зарядки

типи сучасних сонячних ліхтарів: Використання, переваги та керівництво

Сонячні ліхтарі. новий прорив у технологіях. Економічно ефективні і використовуються як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення, вони є новою і передовою технологією, яку навіть не можна порівняти зі звичайними методами освітлення, приносячи масу переваг.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Якщо ви думаєте про ліхтарі на сонячних батареях як про такі, що використовують основний механізм перетворення сонячної енергії в електрику для живлення світла, то за цим стоїть набагато більше знань. У сьогоднішньому гайді ми допоможемо вам розібратися:

 • Все, що визначає технологію сонячних світлодіодних ліхтарів і як вона працює.
 • Переваги використання сонячних ліхтарів у порівнянні зі звичайними світильниками.
 • Конкретне використання та переваги сонячних ліхтарів у різних сценаріях.
 • Класифікація сонячних ліхтарів, коли і як вони називаються і де/коли використовуються (а також їх переваги).
 • Найкращі сонячні ліхтарі та корисні поради щодо купівлі.

У двох словах, у вас є шанс дізнатися все важливе, що вам потрібно знати про ліхтарі на сонячних батареях, найкращі сонячні ліхтарі, середнє та співвідношення ціни та якості найпопулярніших продуктів. Отже, почнемо.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Як працює сонячна енергія та переваги сонячного освітлення

Як ми вже натякали, основний принцип роботи сонячного освітлення дуже простий. Ці ліхтарі збирають сонячну енергію і перетворюють її в світло. за допомогою технології, яка називається фотоелектричним ефектом, що використовується в сонячних панелях. Цей ефект збирає сонячну енергію протягом дня і зберігає її в акумуляторній батареї з гелевими елементами, яку можна використовувати пізніше ввечері, коли немає сонячного світла.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні світлодіодні ліхтарі можна встановлювати в різних місцях. Вони пропонують дивовижні екологічні переваги і можуть підкреслити екологічність власника будівлі, слугувати унікальною перевагою для залучення та утримання орендарів, а також допомагають будівлям або модернізаціям отримати бали LEED.

В основному, переваги сонячного освітлення численні.Ці ліхтарі чудові, тому що вони.

 • Екологічно чисті: використання сонячних ліхтарів відіграє важливу роль у зменшенні глобального вуглецевого сліду, що є проблемою сьогодення. створеного з невідновлюваних джерел енергії. Сонячні світлодіодні ліхтарі використовують технологію, яка є поновлюваною, що зменшує проблеми, спричинені виснаженням ресурсів нашої планети.
 • Необмежена енергія: Незалежно від того, чи використовуєте ви свої сонячні ліхтарі у дворі або одну сонячну лампу посеред вітальні, ще однією чудовою річчю для переходу на сонячну енергію є той факт, що вона є необмеженим джерелом і невичерпною сама по собі. Поки ви живете в місці, де є сонячне світло, немає абсолютно ніяких причин, чому ви не можете використовувати сонячні ліхтарі весь час і виробляти з них енергію.
 • Економічна ефективність: Найбільша перевага сонячного освітлення. це його вартість. Незважаючи на те, що вони зазвичай включають більш високу початкову вартість, найкращі сонячні ліхтарі окупаються з часом. найкраще видно через той факт, що вони не використовують ніякої електроенергії, крім сонячного світла.
 • Невелике обслуговування: Прості в обслуговуванні, сонячні світлові вироби вимагають лише кількох перевірок та чищення протягом року. Для забезпечення їхньої довговічності не потрібно робити практично нічого особливого.
 • Широке розмаїття стилів: Існує безліч стилів, форм, розмірів та типів сонячного освітлення. Всі вони були розроблені, щоб бути естетично та візуально приємними. Весь асортимент сонячних світильників великий, і є буквально тонни продуктів, які можуть відповідати вашому стилю та потребам.

Говорячи про те, що існує так багато сонячних ліхтарів для продажу від різних постачальників та компаній. Незважаючи на те, що вони здаються майже ідентичними, існують різні типи сонячних ліхтарів. Ми перераховуємо їх нижче.

Два основних типи сонячних ліхтарів

Якщо ви думали, що сонячні ліхтарі бувають тільки в одній формі і мають пару застосувань, ви не єдині, хто так думає. Однак ви повинні знати, що з розвитком технологій еволюціонували і системи сонячного освітлення. з двома основними типами.

Сонячне освітлення можна встановлювати в різних місцях. Від будинків до парковок, чутливих районів та віддалених місць, де немає інфраструктури електромереж, це усуває витрати на риття траншей та прокладання кабелів, тому в багатьох випадках це вважається найдешевшим рішенням.

Два основних типи сонячних ліхтарів:

Тепер класифікація сонячних світлодіодних ліхтарів може бути розгалужена на ще більше типів. Домашні ліхтарі, дворові ліхтарі, вуличні ліхтарі, ліхтарі на сонячних батареях для парковок та садові ліхтарі. це лише деякі з прикладів.

Нижче ми наводимо приклади різних типів сонячних ламп для різних застосувань, а також їх використання всередині та зовні приміщень.

Зовнішні сонячні ліхтарі

Ринок зовнішніх сонячних ліхтарів дуже популярний в наш час. Ці вироби можуть бути дуже корисними, коли йдеться про освітлення садових доріжок вночі або прикрашання будинку, заднього двору чи тераси.

Як багато хто з вас вже знає, сонячні світлодіодні ліхтарі заряджаються, коли світить сонце. Таким чином, вуличні ліхтарі отримують багато сонячної енергії, зберігаючи її для подальшого використання і забезпечуючи більш яскраве світло. Коли вони повністю заряджені, деякі сонячні ліхтарі можуть працювати до 10 годин.

Сонячні садові світильники

Перша категорія в цьому списку. сонячні садові світильники. Сонячні сади. актуальна тема в наш час, і найкращі сонячні садові світильники. це, як правило, вироби, які можна розмістити для освітлення ганку, тераси або створити чудове середовище навколо трав’яних полів, дерев і квітів.

Ці зовнішні світлодіодні садові світильники дуже ефективні, коли справа доходить до економії на рахунках за електроенергію. Вони можуть зробити сад повністю освітленим навіть вночі. Ідеально підходить для використання в будь-якому середовищі, існує безліч моделей, які ви можете розглянути.

Нижче ми представляємо найкращі сонячні садові світильники.

#1: Сонячні струнні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні струнні ліхтарі енергоефективні та допомагають у будь-яких декоративних спробах. Вони можуть освітлювати відкритий простір вдома чи на роботі, а також можуть використовуватися в приміщенні. Вони легко обертаються навколо дерев, що дає їм додаткову перевагу. Ви також можете розмістити їх на гілках, кущах, меблях, а також на вивісках будинків та офісів.

Оскільки вони розташовані на нитці, їх можна ідеально використовувати як сонячні різдвяні вогні або сонячні казкові вогні. Ідеально підходять для особливих випадків, декоративні сонячні садові ліхтарі також можна повісити з одного кінця заднього двору в інший, у будь-якому візерунку на ваш вибір. Окрім цього, їх найпопулярніше використання. це сонячні гірлянди на деревах.

#2: Сонячні палубні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Також відомі як сонячні ліхтарі для внутрішнього дворика, ці сонячні світлодіодні ліхтарі бувають різних стилів та варіантів. Вони надають ідеальну атмосферу сходам, стінам, сайдингу та внутрішнім дворикам, створюючи багатий і яскравий ефект.

Існує безліч палубних ліхтарів на сонячних батареях від популярних виробників, що дозволяють власникам будинків отримати чудове і м’яке світіння без будь-якої проводки. Знаючи, що дроти не дуже добре виглядають на сходах і стінах, цей тип освітлення є ідеальним типом світильників для довговічної сонячної світлодіодної технології.

Коротше кажучи, ліхтарі для внутрішнього дворика та палубні ліхтарі на сонячних батареях допоможуть вам максимально використати вашу терасу, особливо літніми ночами. Вони покращать видимість і створять чудові ефекти.

#3: Сонячні прожектори

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

У часи, коли популярність сонячної енергетики знаходиться на піку, нові досягнення оживили сонячні прожектори. Вони ідеально підходять для розміщення на будь-яких стінах або високих ділянках (спотах), звідки і отримали свою назву.

Призначені для освітлення великих відкритих майданчиків, ці типи сонячних світлодіодних ліхтарів використовують сонячну енергію і можуть бути розміщені на будь-якому куті, над дверима і в кожному фокусі відкритого простору. Щоб переконатися, що ви отримуєте найяскравіші сонячні прожектори, розглядайте люмени як основний показник сили світла.

#4: Сонячні ліхтарі на стовпах

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

На думку багатьох експертів з дизайну, сонячні ліхтарі бувають найрізноманітніших стилів. Як ви, напевно, знаєте, освітлення після посадки може справді змінити ситуацію для безпеки. і стильно освітлити ваш сад. Крім того, цей тип світильників на сонячних батареях відомий тим, що створює більш розслаблюючу та корисну атмосферу для розваг.

Кожен власник будинку може розглянути ліхтарі для внутрішнього дворика на сонячних батареях та проявити творчість. Правда полягає в тому, що нові сонячні ліхтарі можуть бути такими ж красивими, як і традиційні електричні ліхтарі. за розумною ціною і з оптимальними перевагами енергозбереження.

Крім того, що сонячні ліхтарі служать прикрасою, вони є найбільш екологічно чистим способом освітлення доріжки, під’їзної дороги та саду. Вони відомі тим, що створюють красиві ефекти і розслаблюючу атмосферу в будь-якому зовнішньому середовищі.

#5: Сонячні прожектори

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Зовнішні сонячні прожектори, відомі як прожектори, ідеально підходять для освітлення певних ділянок та повеней. Це, очевидно, найважливіший аспект, тому що, виходячи з цієї області, вам потрібно вибрати правильний тип світлодіодного прожектора, рівень яскравості, а також довговічність світла. Є багато місць, які можна освітити прожектором, і багато виробників намагаються зробити світлодіодні сонячні прожектори придатними для різних ситуацій та районів.

Деякі з найпоширеніших випадків зовнішнього освітлення включають вхідні двері, навколо будинку, задній двір і сад (і навколо них), парковки, під’їзні шляхи, вулиці і взагалі, місця без електрики.

#6: Сонячні ліхтарі для огорожі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Освітлення на сонячних батареях знаходить ще одне чудове застосування в сонячних ліхтарях для огорожі. Їх назва, очевидно, походить від того, що вони використовуються на паркані. Також відомі як сонячні ліхтарі для садової огорожі, вони створюють чудову атмосферу, яку видно як зсередини, так і ззовні заднього двору.

Отже, незалежно від того, чи хочете ви вразити своїх сусідів та підвищити привабливість бордюру, чи просто хочете, щоб ваша ділянка огорожі була освітлена, сонячні ліхтарі для огорожі. ідеальний спосіб зробити це. Існує безліч різних дизайнів і стилів на вибір, що є ще однією великою перевагою цих ліхтарів.

#7: Сонячні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні ліхтарі. популярний тип сонячних ліхтарів. Насправді існує багато різних підкатегорій цього типу, включаючи підвісні сонячні ліхтарі, сонячні садові ліхтарі тощо. Сонячний світлодіодний ліхтар може бути чудовим не тільки для використання вдома, але і для кемпінгу. У часи, коли обладнання для кемпінгу потребує оновлення, сонячні ліхтарі на відкритому повітрі є ідеальною відповіддю.

Компактні та портативні, ці сонячні садові ліхтарі ідеально підходять для використання на задньому дворі. Вони можуть бути у вигляді підвісних ліхтарів на сонячних батареях, що забезпечують світло у всіх віддалених місцях, де вони вам потрібні.

#8: Сонячні настінні світильники

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Окрім того, що сонячні настінні світильники є екологічно чистим варіантом, вони дають безкоштовну електроенергію, тому вони чудово підходять для відкритих майданчиків. Настінний сонячний світильник. це не тільки важливий елемент обладнання для використання на вулиці, він також може бути безцінним у надзвичайних ситуаціях.

Шукаючи найкращі сонячні зовнішні ліхтарі, ви повинні переконатися, що шукаєте найяскравіші можливі моделі та вироби, які є надійними та виготовленими з найвищої якості. Після того, як ви покладете їх на стіну, ваші сонячні зовнішні ліхтарі повинні використовувати більшу частину вільної енергії.

#9: Сонячні під’їзні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Під’їзна дорога часто є місцем, де потрібне освітлення. але власники будинків насправді не піклуються про встановлення ліхтарів навколо неї. Це здебільшого через те, що стандартні світильники потребують проводів або батарейок і можуть бути додатковими витратами в рахунку за електроенергію.

Всі ці причини роблять сонячні під’їзні ліхтарі ідеальними у всіх варіантах. Вони надійні, забезпечують світло, необхідне для паркування автомобіля, і дають вам світлий шлях, який вам потрібен від вашого автомобіля до дверей. Існують буквально тисячі різних моделей. і сонячні світлодіодні ліхтарі довели, що вони є одним з найкращих доповнень до під’їзної дороги.

#10: Сонячні ліхтарі на доріжці

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Також відомі як сонячні ліхтарі, вони можуть створити ідеальну атмосферу для ваших гостей та вас самих, освітлюючи вашу доріжку та переконуючись, що ваша відкрита зона не є темною чи страшною. Вони економічно вигідні, прості в установці та привабливі. але також шокуюче яскраві, якщо порівнювати з традиційними дротовими варіантами.

Проте, маючи стільки варіантів на ринку, важко вибрати найкращі ліхтарі для вашої відкритої зони. Ось чому вам слід ретельно оцінити свої потреби та розглянути їх дизайн як пріоритет.

#11: Сонячні ліхтарі на ганку

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Світло для ганку на сонячних батареях може бути різних форм і форм. Окрім сучасних сонячних ліхтарів, ці дешеві сонячні ліхтарі можуть мати вінтажну форму. Ви можете освітлювати свій ганок за допомогою сонячної енергії та заощаджувати енергію та кошти. Доступні та надійні, ці ліхтарі для ганку. це недорогий спосіб забезпечити яскраве освітлення.

Якщо ви шукаєте сонячні ліхтарі для домашнього використання і хочете найяскравіші ліхтарі для ганку на ринку, не шукайте більше, оскільки ці світлодіодні ліхтарі на сонячних батареях мають все, що вам потрібно. А якщо ви шукаєте найкращу модель для зовнішнього використання, подумайте про вибір водонепроникного ліхтаря для ганку і недбало вмонтуйте його в стіни.

#12: Сонячні крокові ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Тонкі та оснащені найкращими сонячними світлодіодними технологіями, сонячні крокові світильники є стильним доповненням до будинку. Вони додають достатню кількість світла і є дуже сучасними, тому є популярним вибором для багатьох власників будинків. Крім того, вони прості в установці та екологічно чисті, оскільки оснащені вбудованою сонячною панеллю.

Ви можете використовувати їх як ліхтарі для освітлення доріжок або розмістити в будь-якому місці вашого саду або внутрішнього дворика. У часи, коли освітлення палуби потребує яскравого нового оновлення, світлодіодні палубні ліхтарі. ідеальний спосіб збільшити вашу відкриту територію та отримати ідеально освітлений сад або ландшафт.

#13: Сонячні свічки

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Зовнішні сонячні свічки можуть стати найкращою заміною традиційним ліхтарям полум’я. Хоча свічки романтичні та милі, вони можуть перекинутися і спричинити катастрофу, розлити гарячий віск або спокусити маленьку дитину поранитися. Ось чому безполуменеві сонячні свічки розглядаються як їх ідеальна альтернатива.

Все вищезазначене є причинами, чому сонячні свічки є наступною хвилею зовнішнього освітлення. Вони можуть надати будинку ауру та затишок свічки без проблем з безпекою, які виникають при звичайному горінні свічки.

#14: Сонячні вогні ставка

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Не потребуючи електроенергії змінного або постійного струму, сонячні ліхтарі для ставків і сонячні ліхтарі для басейнів здійснили нову революцію в освітленні. Заряджені сонячним світлом, вони будуть безперервно світитися вночі і занурювати сад і басейн в красиві кольори.

Найкраще в сонячних ліхтарях для басейну, наприклад, те, що вони усувають будь-яку проводку або електрику всередині води, повністю вмикаючись і вимикаючись під впливом прямих сонячних променів. Кожен із сонячних ліхтарів для ставків регулюється на 90 градусів в основі і досить важкий, щоб залишатися в межах землі басейну або ставка.

#15: Сонячні парасолькові ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Концепція сонячних парасолькових ліхтарів є революційною через фактичне розміщення ліхтарів. Вбудовані в парасольку, ці світлодіодні ліхтарі добре розташовані і дозволяють використовувати парасольку не тільки для затінення вдень, але і для освітлення вночі.

За допомогою найкращих сонячних ліхтарів-парасольок ви можете освітити свій ганок, внутрішній дворик, палубу, балкон та/або альтанку, коли стемніє. Ідеально підходять для обідів на свіжому повітрі, барбекю і вечірок біля басейну, вони бездротові і, отже, ідеально підходять для використання на відкритому повітрі. Деякі з вдосконалених моделей також є водонепроникними і можуть бути встановлені за допомогою затискача на ліхтарі, створюючи м’яке і тепле світіння, далеке від різкого і яскравого світла, яке приваблює комах і на яке неприємно дивитися.

#16: Сонячні ліхтарі для газону

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

На ринку існує безліч типів сонячних ліхтарів для газонів. Сюди входять сонячні світлодіодні ліхтарі, що використовуються в різних частинах газону. Наприклад, є сонячні квіткові ліхтарі, сонячні ліхтарі-ангели, сонячні грибні ліхтарі, сонячні кульові ліхтарі та багато інших варіантів.

Взагалі кажучи, ці сонячні ліхтарі можуть бути дуже корисними для житлових будинків та комерційних об’єктів. Вони не тільки додають стилю. сонячні гірські ліхтарі насправді можуть створити ідеальну атмосферу на заходах, що проводяться, і провести презентацію, яка відвертає багато небезпечних загроз.

Доступні, екологічно чисті, безпечні та універсальні, ці ліхтарі представляють нову технологію, яка стає все більш популярною на відкритих майданчиках у всьому світі.

#17: Сонячні вуличні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Вуличні ліхтарі на сонячних батареях зазвичай не залежать від електромережі, що може зробити їх доступними і повністю бездротовими. Без будь-якого підключення до постачальника електроенергії, універсальний сонячний вуличний ліхтар може бути ідеальним способом заощадити на електроенергії і використовуватися районами, громадами та містами.

Інтегрований сонячний вуличний ліхтар має панелі, які залежать виключно від сонця, що виключає викиди вуглекислого газу. Частину сонячних вуличних ліхтарів можна легко перенести у віддалені райони, що робить їх більш ефективними та зручними для вирішення потенційних проблем з освітленням.

Єдина вимога для роботи вуличних ліхтарів на сонячних батареях. це відносно більші початкові інвестиції (у порівнянні зі звичайними вуличними ліхтарями). Це, в той же час, є основною причиною, чому більшість людей та органів влади передумують переходити на сонячні вуличні ліхтарі.

#18: Сонячні ліхтарі для паркування

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні світлодіодні ліхтарі для паркування. це один з найефективніших способів забезпечити освітлення паркувальних майданчиків без необхідності використання стандартної електроенергії та інженерних мереж. Сонячні ліхтарі для парковок. це продукти системи, яка не передбачає жодних рахунків за електроенергію протягом усього терміну служби системи. Встановлені на багатьох підприємствах і промислових об’єктах, сонячні світлодіодні ліхтарі для паркування забезпечують безпеку, стійкість і екологічний імідж для бізнесу.

Кожен автономний сонячний ліхтар для паркування має власний масив сонячних панелей, додаткову алюмінієву панель, керуючу електроніку та приварений силовий кронштейн для кріплення до стовпа або стіни (в залежності від конкретного використання).

#19: Сонячні вивіски

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні ліхтарі, можливо, не спадали вам на думку, але вони є корисним доповненням до будь-якого знаку з підсвічуванням і використовуються в усьому світі. Вони можуть бути у вигляді вуличних знаків на сонячних батареях, дорожніх знаків на сонячних батареях або знаків, що рекламують певний бізнес.

Вони бувають різних розмірів і з різними рівнями яскравості, ідеально підходять для знаків у різних місцях. Завдяки системам, придатним для вивісок будь-якого розміру (з зовнішнім або внутрішнім освітленням), сонячні вивіски. це одноразова інвестиція без будь-яких постійних витрат у вигляді щомісячних рахунків за електроенергію.

#20: Світлофори на сонячних батареях

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Світлофори на сонячних батареях. це нова революція у сфері світлофорної сигналізації. Працюючи від сонячних панелей, які розміщуються на перехрестях доріг, вони ефективно і автоматично регулюють потік транспорту без фактичного використання електроенергії.

Багато міст і штатів прийняли сонячні світлофори, тому що вони більш надійні і пропонують більше переваг в порівнянні з іншими освітлювальними приладами, такими як CFL лампи. Вони більш енергоефективні, мають довший термін служби і швидко вмикаються та вимикаються.

Використання світлофорів на сонячних батареях особливо важливо в періоди після стихійних лих, коли вуличне освітлення може не працювати через перебої в подачі електроенергії. У таких ситуаціях сонячні світлофори допомагають ефективно регулювати дорожній рух.

#21: Сонячні аварійні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні аварійні ліхтарі ідеально підходять для екстрених випадків, які призводять до відключення електроенергії. Вони яскраві, здатні освітлювати різні ділянки і часто мають вбудований павербанк, який заряджає ваші пристрої. Це робить їх додатковим джерелом електроенергії і дозволяє використовувати їх на відкритому повітрі.

Якщо ви втомилися від регулярних перебоїв з електрикою або хочете відправитися в нічну пригоду і взяти з собою трохи світла, вам потрібен потужний і міцний ліхтар. Сонячні аварійні ліхтарі можуть бути ідеальними в таких випадках, приносячи цілий ряд переваг, які вам сподобаються. Нове покоління сонячних ліхтарів можна використовувати цілий рік і навіть при низьких температурах.

#22: Сонячні кемпінгові ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Концепція сонячного кемпінгового ліхтаря була прийнята багатьма туристами та любителями активного відпочинку у всьому світі. Ідеальні характеристики, які ви повинні враховувати при пошуку найкращих кемпінгових ліхтарів на сонячних батареях, включають яскравість, довговічність, швидку зарядку та функції мобільної зарядки.

Завдяки як навколишньому світлу, так і яскравому освітленню, існує безліч продуктів, заснованих на розбірній моделі сонячного світла. ідеально підходить для забезпечення автономного освітлення у віддалених відкритих приміщеннях.

Внутрішні сонячні ліхтарі

Як і зовнішні моделі, які ми розглянули вище, внутрішні сонячні ліхтарі також бувають різних типів і пропонують різні функції. Загальна руна, яку слід знати, коли мова йде про ці сонячні світлодіодні ліхтарі, полягає в тому, що вони можуть використовуватися лише в приміщенні і, як правило, підключаються до сонячних панелей, розташованих на даху будівлі.

Ці сонячні ліхтарі ідеально підходять для використання в якості альтернативного, а також основного джерела живлення, і пропонують безліч плідних переваг. Нижче наведено два основні типи сонячних ліхтарів для приміщень.

#23: Сонячні ліхтарі для сараю

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячне освітлення для сараїв. це те, про що повинен подумати кожен домовласник. Ви можете розташувати сонячні ліхтарі для сараю в будь-якому місці, переконавшись, що світлодіодів, люменів і люксів достатньо для освітлення вашого сараю.

Основною перевагою сонячних ліхтарів для сараю є той факт, що сараї, як правило, знаходяться далеко від будинку або інших джерел живлення. і більшість домовласників не хочуть додавати їх до своїх рахунків за комунальні послуги. В ідеальному варіанті сонячний світильник для сараю буде підключений до датчика руху, щоб він вмикався щоразу, коли ви входите в сарай. Це може бути корисно і допоможе вам уникнути ударів по голові або непотрібного дотягування до вимикача.

#24: Сонячні настільні лампи

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячну енергію можна використовувати навіть на робочому столі. у вигляді сонячних настільних ламп, які є повністю гнучкими та дистанційними аксесуарами, які ви можете взяти з собою всюди. Завдяки конструкції “без шнурів” ви можете використовувати сонячну настільну лампу на столі, в ліжку, на кухні вночі або де завгодно, де вам це потрібно.

Концепція цієї лампи, також відомої як сонячна настільна лампа, проста. дати вам достатньо світла для вашої робочої або читацької зони, не заважаючи при цьому іншим людям в кімнаті або будинку. Самозаряджається (за короткий час) і енергоефективний, це, безумовно, гаджет, який повинен мати кожен пізній працівник.

Покроковий посібник із придбання сонячних ліхтарів

Тепер, коли ви знаєте всі моделі світлодіодних ламп на сонячних батареях, настав час розібратися, які з них вам потрібні найбільше.

Перше, що вам потрібно зробити, це проаналізувати свою ділянку або територію, де ви хочете розмістити систему сонячного освітлення.

Крок 1: Аналіз ділянки

Як ми вже натякали вище, перше, що є в нашому посібнику з купівлі сонячного світла. це місце, де ви хочете встановити найкращі сонячні ліхтарі.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Якщо ви шукаєте сонячні світильники для приміщень, ви повинні знати, що ви можете використовувати їх на кожній стіні або як аксесуари на вашому столі. Однак вони повинні мати зарядну базу, яка буде безпосередньо піддаватися впливу сонячного світла.

Ось чому для внутрішніх приміщень сонячні ліхтарі зазвичай пов’язані з сонячними панелями, розташованими на верхній частині власності (будинку або будівлі).

На відкритих майданчиках ліхтарі на сонячних батареях можна використовувати для безпеки, доступу, більшої освітленості та комфорту. Ви можете використовувати їх у внутрішньому дворику, навколо басейну, на під’їзній дорозі, доріжці або навіть під парасолькою, як розглянуто в списку найкращих зовнішніх сонячних ліхтарів вище.

Крок 2: Аналіз ваших потреб

Після того, як ви знайшли правильні сонячні ліхтарі для кожної області у вашому будинку або на підприємстві, настав час подивитися, які ваші потреби.

Це важливо, оскільки більшість сонячних ліхтарів відрізняються за своїми характеристиками (освітленість, люкс, дизайн тощо).). Наприклад, якщо ви хочете найяскравішу сонячну систему освітлення для вашого сараю. ви можете не захотіти найяскравішу для доріжки (вона буде занадто агресивною).

Ось чому вам слід уважно вивчити та розглянути можливість придбання найкращих сонячних ліхтарів для кожної області та потреб.

 • 100 люменів вважається достатньо яскравим для більшості доріжок, включаючи комерційні об’єкти, що еквівалентно приблизно 20 Вт.
 • 50 люменів вважається, як правило, достатнім, щоб додати розміру, кольору та інтересу на вашому задньому дворі, доріжці, під’їзній дорозі, паркані та інших місцях.
 • 75 люменів. ідеальне світло для зустрічей. не надто яскраве і не надто тьмяне для ваших випадків.

Крок 3: Пошук сонячних ліхтарів найкращої якості

І останнє, але не менш важливе. це крок до пошуку найкращих сонячних ліхтарів за найкращими цінами.

Ви повинні знати, що сьогодні існує безліч виробників, оптових дистриб’юторів та магазинів, які продають ліхтарі на сонячних батареях. Незалежно від того, вибираєте ви китайського виробника сонячних ліхтарів або хочете придбати сонячні ліхтарі безпосередньо в магазині поблизу вашого місцезнаходження, переконайтеся, що є гарантія і що продукція настільки ж хороша, як і обіцяно.

Якщо ви шукаєте найкращі сонячні світлодіодні ліхтарі в Інтернеті, переконайтеся, що купуєте тільки у виробників і дистриб’юторів, які мають реальні та позитивні відгуки користувачів.

Останні слова

Від охоронних ліхтарів на сонячних батареях до сонячних світильників, ці ліхтарі представляють нову революцію у світі. Вони стають все більш популярними серед широких мас і дають людям найбільше світла за свої гроші.

І хоча початкові інвестиції в сонячні панелі можуть бути трохи більшими, ніж ви очікуєте, використання сонячних світлодіодних ламп. це інвестиція, яка з часом окупиться і дасть вам постійну економію на рахунках за електроенергію на довгі роки.

Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам зрозуміти концепцію сонячних ліхтарів і показав їх найпоширеніші способи використання всередині та зовні будинку! коментар

Поширені причини, чому сонячні ліхтарі перестають працювати (способи виправлення)!)

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

У вас є сонячні ліхтарі, які згасли, і вам цікаво, в чому може бути проблема? Вам буде корисна ця стаття. Хоча сонячні ліхтарі стійкі до постійно мінливих погодних умов, вони можуть зіткнутися з проблемами або зіткнутися з деякими неприємностями, що є загальним для багатьох користувачів. Але це не означає, що їх функціональність повністю мертва.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Тут ми визначили деякі з основних причин, чому ваші сонячні ліхтарі раптово перестали працювати, та поради щодо їх відновлення та роботи.

Чому сонячні ліхтарі перестають працювати

Відомо, що сонячні ліхтарі за своєю конструкцією є стійкими, забезпечуючи надійне освітлення в різних зовнішніх умовах. Вони розміщуються на вулиці під міцним елементом, щоб витримувати різні погодні умови. Як результат, сьогодні вони швидко стають альтернативним механізмом освітлення в офісах, будинках і навіть автомобілях!

На відміну від інших паливних ламп, сонячні ліхтарі досить вигідні. Вони економічно вигідні і не забруднюють навколишнє середовище. Коротше кажучи, вони є неймовірно дивовижним джерелом енергії. Але що може бути причиною того, що вони не працюють?

Це може бути однією з причин:

Вони не отримують достатньо сонячного світла

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Якщо ви розмістите сонячні ліхтарі в тіні або на критому майданчику, ймовірність того, що вони працюватимуть, мінімальна, оскільки вони не отримуватимуть достатньої кількості сонячного світла. Хоча вам не потрібно розміщувати сонячні лампи під прямим сонцем, щоб вони працювали, їм потрібна достатня кількість світла, щоб повністю зарядитися.

Вуличні сонячні ліхтарі зазвичай заряджають свої батареї протягом шести годин під прямими сонячними променями щодня, залежно від інтенсивності сонця, типу сонячної панелі та акумулятора. Однак, якщо ваш будинок або дерева закривають сонячні панелі в темряві, особливо вдень, вони не будуть отримувати достатньо сонячного світла, і вони можуть не вмикатися протягом всієї ночі.

Термін служби батарей підійшов до кінця

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

“У більшості випадків ліхтарі на сонячних батареях перестають працювати, коли батарея розряджається, тому ви можете подивитися, чи не зношена вона, чи не застаріла. Хоча існують довговічні акумулятори, такі як нікель-метал-гідридні (NiMH), вони також знижують свою продуктивність з часом.

Зношені батареї можуть почати руйнуватися, що призведе до витоку кислоти, а це може спричинити незворотні пошкодження електричних компонентів сонячної лампи. Ці батареї також не можуть тримати достатній заряд, щоб запалити сонячні лампи, а якщо і можуть, то не так довго. Тому, якщо винуватцем того, що ваші сонячні ліхтарі не працюють, є розряджені акумулятори, вам потрібно їх замінити.

Сонячні ліхтарі мають несправний датчик

Датчик реагує на темряву, дозволяючи сонячному світлу вимикатися вдень і вмикатися вночі. Але нічого з цього не станеться з неефективним датчиком, якщо ви не зробите це вручну в обхід датчиків, а у вас, ймовірно, немає на це часу.

Якщо сонячна батарея має несправний датчик, вона не розрізняє день і ніч. Але як ви можете визначити, чи є це причиною того, що ваші сонячні ліхтарі не працюють? Ви можете перевірити вночі, накривши датчик рукою або тканиною, і якщо він засвітиться, він працює нормально. Навпаки, він не буде показувати світла, якщо він несправний.

Сонячні панелі покриті брудом

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Раніше ми вже згадували, що недостатнє сонячне світло може бути причиною того, що ваші сонячні ліхтарі не працюють, але брудні панелі також є перешкодою. Шар пилу або бруду на сонячній панелі заважає їй поглинати сонячне світло, а та невелика кількість, що потрапляє всередину, може не заряджати батареї належним чином.

Пил може навіть стати настільки густим, що сонячне світло не потраплятиме до панелей, і, як наслідок, батареї взагалі не заряджатимуться. Перш ніж припустити, що батареї розрядилися, переконайтеся, що панелі чисті і сонячне світло може проходити крізь них. Якщо на сонячну панель потрапило опале листя, приберіть його, оскільки воно може повністю заблокувати сонячні промені.

Накопичення води в панелях

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Незважаючи на те, що сонячні ліхтарі стійкі до води та погодних умов, іноді всередині світильника можуть накопичуватися залишки або вода, пошкоджуючи внутрішню проводку та схему. Щоб перевірити, чи заповнений сонячний світильник водою, ви можете від’єднати головку панелі від стіни, стовпа або кріплення на пірсі.

Цікаво, як вода може просочуватися крізь панель? Якщо ви використовуєте сонячні ліхтарі протягом тривалого часу, герметик має тенденцію старіти, таким чином стаючи менш ефективним, і саме так вода потрапляє всередину панелі.

Занадто близьке розташування до інших джерел світла

Сонячні ліхтарі оснащені датчиком освітленості, який виявляє будь-яке світло, в тому числі штучне. Отже, якщо інші джерела світла, такі як освітлення будинку / гаража, вуличні ліхтарі та сусідські ліхтарі, світять у бік ваших сонячних ламп, це може бути причиною їх неправильної роботи.

Щоб з’ясувати, чи проблема саме в цьому, перевірте розташування сонячних панелей, чи немає поблизу іншого джерела світла.

Як полагодити сонячні ліхтарі, які не вмикаються

Коли ваші сонячні ліхтарі були зовсім новими, вони здавалися чудовою ідеєю. Встановлення було легким, і ви можете легко переміщати їх по подвір’ю, оскільки вони не підключені до електричного шнура. Однак ви можете відчувати себе не так, як раніше, коли почнете відчувати деякі дивацтва на цьому шляху. Можливо, вони здадуться вам менш надійними, але хороша новина полягає в тому, що є рішення навіть для найбільшої проблеми, яку створили ваші сонячні ліхтарі.

Тепер, коли ви знаєте можливу причину того, що ваші сонячні ліхтарі не працюють, давайте розглянемо способи їх виправлення, щоб вони знову почали добре функціонувати.

Розмістіть сонячні ліхтарі там, де вони можуть отримувати достатньо сонячного світла

Ваші сонячні панелі не будуть поглинати достатньо сонячного світла для підзарядки батарей, якщо вони знаходяться в затіненому місці. Вам потрібно перемістити їх туди, де вони зможуть отримувати прямі сонячні промені протягом декількох годин. Якщо навколо сонячної лампи є зарості трави або кущів, ви можете скористатися можливістю коротко обрізати їх. Переконайтеся, що на сонячних панелях немає затінення. Таким чином, сонячні ліхтарі отримуватимуть достатньо сонця, щоб батареї залишалися повністю зарядженими.

Замініть батареї

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Батареї є важливими компонентами сонячних ліхтарів, і вам потрібно замінити їх приблизно через три роки. Здебільшого користувачі забувають перевірити, поки сонячні ліхтарі не перестануть працювати через старі батареї.

Як довго ви використовували поточні батареї? Якщо термін експлуатації перевищує три роки, замініть їх на більш сучасні продукти, такі як нікель-металогідридні та літій-іонні акумулятори. Це чудові батареї, і вони прослужать вам кілька років, перш ніж втратять здатність заряджатися.

Змініть датчик

Якщо ваш датчик сонячного світла несправний, ви завжди можете замінити його, якщо решта лампи в хорошому стані. Хороша річ полягає в тому, що деякі виробники пропонують заміну, тому ви можете звернутися до виробника ваших сонячних ліхтарів, щоб відремонтувати датчики. Це рішення є не тільки економічно вигідним, але й простим способом відновити працездатність вашої сонячної батареї.

Регулярно чистіть сонячні панелі

Після встановлення сонячних ліхтарів потрібно переконатися, що панелі завжди чисті, оскільки вони мають тенденцію до забруднення з часом. Пил або будь-яке сміття на панелях скорочує час освітлення та процес заряджання, тому час від часу варто їх чистити. Ви можете використовувати шланг і мильну воду, що є найефективнішим способом. Чиста сонячна панель може ефективніше перетворювати сонячне світло в електрику для заряджання акумуляторів. Не кажучи вже про те, що ваш будинок стане красивішим.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Переконайтесь, що всередині сонячної лампи немає води

Хоча зовнішні сонячні ліхтарі побудовані таким чином, щоб витримувати воду та дощ, вони можуть бути перевантажені, особливо під час сильних дощів, і в кінцевому підсумку не функціонувати. Якщо сонячна лампа заповнена водою, розберіть її за потреби і просушіть всі аксесуари, приділяючи особливу увагу датчику. Після того, як ви все зробили, акуратно складіть його назад і протестуйте сонячне світло в темній кімнаті, щоб перевірити, чи буде воно працювати. Якщо так, то причиною пошкодження була вода.

Перемістіть сонячне світло подалі від інших джерел світла

Чи є у вас інше штучне світло поруч із сонячною лампою? Це може бути причиною несправності. Перемкніть лампу на іншу ділянку і перевірте, чи це вирішить вашу проблему. Місце, де вона отримуватиме достатньо сонячного світла вдень і не заважатиме іншим світильникам вночі.

Останні думки

Сонячні ліхтарі є екологічно чистими, економічно вигідними та чудовим способом освітлення вашого подвір’я або саду. Тим не менш, кілька причин можуть призвести до того, що вони перестануть працювати, включаючи розряджені батареї та брудні сонячні панелі.

Ця стаття містить чудову інформацію про те, як працюють сонячні ліхтарі, і ми впевнені, що вона буде вам корисною. Якщо ваш ліхтар не працює, тепер ви знаєте, що могло спричинити проблему і як її вирішити.

Як працюють сонячні ліхтарі? Типи, використання та вплив на навколишнє середовище

Дізнайтеся, які є варіанти сонячного освітлення та які продукти розраховані на тривалий термін служби.

 • Вища школа журналістики Колумбійського університету
 • Каліфорнійський університет, Санта-Крус
 • Західний університет Нью-Мексико

Осінь. незалежна журналістка та освітянка, яка пише про клімат, дику природу, біорізноманіття, екологічну справедливість та політику.

Олівія Янг. письменниця, журналістка та експерт з екологічного життя, яка захоплюється крихітним життям, захистом клімату та всіма речами, пов’язаними з природою. Вона має ступінь з журналістики Університету Огайо.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні ліхтарі поглинають сонячну енергію протягом дня і зберігають її в акумуляторі, який може генерувати світло з настанням темряви. Як і сонячні панелі, що виробляють електроенергію, сонячні ліхтарі використовують фотоелектричну технологію. Вони можуть використовуватися для різних внутрішніх і зовнішніх цілей, від освітлення вулиць до освітлення будинків і садів, і особливо корисні в місцях і обставинах, де немає можливості підключитися до центральної електромережі.

Як працює сонячне освітлення

Сонячні ліхтарі використовують фотоелектричні (ФЕ) елементи, які поглинають сонячну енергію і створюють електричний заряд, який рухається через панель. Дроти від сонячної батареї з’єднуються з акумулятором, який перетворює і зберігає енергію у вигляді хімічної енергії до тих пір, поки вона не знадобиться.

Акумулятор згодом використовує цю енергію для живлення світлодіодної лампи (світлодіода). Діод. це напівпровідник, який дозволяє електронам проходити між двома своїми точками, створюючи електромагнітну енергію у вигляді світла в години темряви.

Світлодіодна технологія генерує світло на 90% ефективніше, ніж лампи розжарювання та флуоресцентні лампи, що робить її ідеальною для систем сонячного освітлення. Замість того, щоб перегорати, як традиційні лампи розжарювання, світлодіодні лампи просто тьмяніють з часом. Але їхній типовий термін служби набагато довший, ніж у традиційних ламп розжарювання: десятки тисяч годин проти 1,000 годин у лампи розжарювання або 3,000 годин у галогенної лампи.

Типи та застосування сонячного освітлення

Продажі сонячного освітлення зросли у відповідь на глобальний попит на менш вуглецевоємні джерела енергії та як стратегія підвищення енергетичної стійкості перед обличчям екстремальних погодних умов та інших стихійних лих, які роблять централізовані енергосистеми вразливими. Це також допомагає задовольнити енергетичні потреби регіонів, що розвиваються, де підключення до централізованої електромережі ускладнене або неможливе.

Сонячне освітлення забезпечує дешеве, привабливе, невибагливе в обслуговуванні освітлення для будинків, підприємств та громадської інфраструктури, зменшуючи при цьому вплив на навколишнє середовище. Коли ми говоримо про сонячне освітлення, то виділяємо дві великі категорії: внутрішні та зовнішні сонячні ліхтарі. Ось декілька з багатьох варіантів використання сонячного освітлення.

Вуличні та паркувальні ліхтарі

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Інвестиції у відновлювані джерела енергії, енергоефективність та інші підходи до сталого планування призвели до стрімкого зростання вуличного освітлення на сонячних батареях у великих і малих містах.

Ліхтарі на сонячних батареях надають містам дешевий спосіб освітлення вулиць, тротуарів і парковок, підвищуючи безпеку як для пішоходів, так і для водіїв. Зазвичай вони включають ліхтарний стовп і світильник, що живиться від невеликої сонячної батареї, прикріпленої до стовпа. Це робить кожну лампу автономною і здатною генерувати безвуглецеву електроенергію без необхідності підключення до центральної мережі, а також має додаткову перевагу у вигляді зниження загальних витрат на встановлення.

Світлофори

Світлофори на сонячних батареях не тільки економічні, вони можуть врятувати життя під час відключення електроенергії та в місцях, де відсутні надійні джерела електроенергії, забезпечуючи послідовну, безперебійну роботу світлофорів.

Сонячні вивіски

Іноді ми сприймаємо як належне освітлення рекламних щитів, вуличних вивісок і вітрин, але належне освітлення є досить важливим для досягнення ефективної вивіски. Прожектори на сонячних батареях дозволяють підприємствам і державним службам виділити важливу інформацію, заощаджуючи при цьому гроші на електроенергії. Вони мають різні рівні яскравості залежно від потреб.

Сонячні прожектори

Під час і після стихійного лиха або інших обставин, що спричиняють відключення електроенергії, аварійні прожектори на сонячних батареях можуть допомогти бригадам проводити ремонтні роботи в складних умовах без необхідності використання систем освітлення, що живляться від генератора. Ці потужні сонячні світильники також можна використовувати в домашніх майстернях, гаражах, на подвір’ях і на підприємствах, які потребують додаткової безпеки або сильнішого освітлення. Деякі з них оснащені таймерами або датчиками, які відлякують потенційних порушників спокою.

Садові світильники

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Сонячні ліхтарі стали надзвичайно популярними для використання в садах, патіо та на відкритих майданчиках. Вони забезпечують як безпеку, так і естетику, а також мають широкий спектр стилів і продуктів.

Ліхтарі для газону можуть підкреслити привабливі садові елементи, такі як клумби, дерева або скульптури. Ліхтарі для басейну освітлюють водні елементи, такі як басейни, ставки та фонтани. Ряд сонячних ліхтарів можна розтягнути через внутрішній дворик, ґанок або між деревами, щоб додати нотку святкової атмосфери. Наземне освітлення вздовж пішохідних доріжок, під’їзних шляхів або сходів підвищує безпеку та є привабливим елементом дизайну.

Сонячні свічки

Безполуменеві свічки та ліхтарі на сонячних батареях, які підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, є безпечною альтернативою справжній свічці. Сучасні конструкції мають реалістичне мерехтливе “полум’я”, яке нагадує справжнє, але уникає ризику пожежі та розливу гарячого воску.

Сонячні настільні та настільні лампи

Сонячна настільна лампа. чудовий аксесуар для домашнього офісу. По-перше, вона бездротова, а отже, повністю портативна, що дає змогу створити віддалене робоче місце практично в будь-якому місці, в приміщенні або на вулиці. Дизайн настільних ламп варіюється від невеликих світильників-книжок до витончених і міцних настільних варіантів. Настільні лампи, тим часом, створюють атмосферу, оскільки вони створюють освітлення.

Як і інші типи побутових сонячних світильників, деякі моделі постачаються з вбудованою сонячною панеллю, тоді як інші повинні бути підключені до зовнішньої фотоелектричної панелі, але жоден тип не вимагає прямого сонячного світла. Енергія, вироблена невеликою фотоелектричною панеллю, зберігається в акумуляторі, який забезпечує кілька годин світла, перш ніж лампа потребуватиме підзарядки.

Екологічні переваги та недоліки

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Інвестиції у високоякісні сонячні світильники можуть забезпечити роками практично безвуглецеве освітлення для будинків, офісів, парків, садів та громадської інфраструктури. Це чудовий спосіб для приватної особи чи громади заощадити енергію та зменшити збої, спричинені екстремальними погодними та кліматичними катастрофами.

Для громад, які не мають централізованої енергетичної інфраструктури, включаючи багато сільських громад по всьому світу, сонячне освітлення робить великий внесок в енергонезалежність. Це також сприяє громадській безпеці, освітлюючи пішохідні доріжки та вулиці, зменшуючи кількість дорожньо-транспортних пригод та підвищуючи особисту безпеку.

Однак сонячне освітлення, як і всі системи сонячної енергетики, має вплив на навколишнє середовище. Батареї та електронні компоненти з часом стануть відходами, і ці відходи містять небезпечні інгредієнти, якими необхідно правильно управляти, щоб уникнути токсичного забруднення. Батареї можуть містити свинець, літій, пластик і сірчану кислоту; фотоелектричні панелі. кремній, алюміній, олово, мідь, кадмій і свинець; електричні компоненти. пластик і метали. При неправильній утилізації ці речовини можуть забруднювати повітря, ґрунт і воду.

Це є особливою проблемою в країнах, що розвиваються, де управління відходами, швидше за все, здійснюється без регулювання для забезпечення безпечної утилізації. Відсутність цього процесу може призвести до утворення електронних відходів, які становлять серйозну загрозу для навколишнього середовища. Деякі країни вимагають або заохочують переробку після закінчення терміну служби принаймні деяких з цих продуктів.

Сьогодні лунають заклики посилити таку практику і забезпечити, щоб сонячні проекти повсюдно підтримували безпечну утилізацію та переробку сонячних матеріалів після того, як компоненти досягли кінця свого продуктивного використання. Звичайно, це важливо не тільки для сонячного, але й для традиційного освітлення.

Де б ви не жили, важливо дослідити довговічність ваших сонячних освітлювальних приладів і надати пріоритет якості. Обирайте ті, які, ймовірно, прослужать довше, щоб не зменшити екологічні переваги.

Як створити автоматичне вуличне освітлення на сонячних батареях

Ви можете зробити так, щоб світло вмикалося вночі, використовуючи мінімум базових елементів схеми, і вам не доведеться платити за енергію, необхідну для його роботи.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Читачі, як ви, допомагають підтримувати MUO. Коли ви робите покупку, використовуючи посилання на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

Проекти сонячного освітлення “зроби сам” пропонують економічний та ефективний спосіб енергозабезпечення будинків за допомогою енергії сонця. Тому має сенс зібрати систему вуличного освітлення, яка використовує сонячну енергію для зарядки акумулятора вдень, а потім використовує цю батарею для освітлення вулиці вночі. І ви можете зробити свій власний!

Електронна схема буде керувати цією системою, автоматично вмикаючи світлодіодну лампу вночі та вимикаючи її вдень. Ми також включимо схему захисту акумулятора для захисту акумулятора від перерозряду.

Чого очікувати

Для цієї системи потрібно 5 основних блоків:

 • Сонячна панель: Для зарядки акумулятора вдень і як датчик освітленості.
 • Акумулятор: Для накопичення струму та живлення лампи ланцюга.
 • Світлодіодна лампа постійного струму: Для освітлення в темний час доби
 • Дроти: Для з’єднання згідно з принциповою схемою.
 • Електронна схема: Для автоматичного керування/перемикання світлодіодної лампи та захисту від розряду акумулятора.

Використання сонячної енергії для зарядки акумулятора

Для зарядки акумулятора ми використовували невелику сонячну панель потужністю 10 Вт (ви можете вибрати більшу відповідно до вашого бюджету/вимог). Він може заряджати батарею 12 В і може забезпечити 0.Струм короткого замикання 62А при піковій яскравості. Його фізичний розмір становить близько 12 “х 9”.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Ми використовували батарею 12В постійного струму ємністю 4Ач. Протягом дня сонячні панелі генерують струм, який використовується для зарядки акумулятора. Батарея може мати максимальну напругу в розімкнутому стані 13.7В при повному заряді і повинен заряджатися, коли напруга батареї падає до 11В постійного струму.

Для зарядки акумулятора червоний провід сонячної панелі (позитивна полярність) підключається до позитивної клеми акумулятора через стабілітрон, який розпаяний на платі Veroboard, де також розміщена електронна схема.

Стабілітрон розміщується таким чином, щоб катод (клема) був підключений до сонячної панелі, а анод (- клема). до позитивної клеми акумулятора за допомогою проводів. Стабілітрон забезпечує ізоляцію між сонячною панеллю та акумулятором, що особливо корисно в темний час доби, коли схема бере напругу сонячної панелі для ввімкнення світла. Чорний дріт (негативна полярність) приєднується безпосередньо до негативної клеми акумулятора.

Коли на сонячну панель потрапляє сонячне світло, вона виробляє струм для зарядки акумулятора, кількість якого залежить від інтенсивності сонячного світла. Світлодіодна лампа бере струм від акумулятора. Електронна схема керує лампою, використовуючи дані датчика (напруга сонячної панелі). Підключіть позитивну клему або катод світлодіодної лампи до позитивної клеми акумулятора, а анод світлодіода з’єднайте з точкою С, як показано на схемах.

Побудова електронної схеми

Електронна схема складається з двох частин. Один з них призначений для керування світлодіодною лампою, а інший. для контролю та запобігання розряду акумулятора.

Схема автоматичного сонячного вуличного ліхтаря

На малюнку нижче показані всі схеми для з’єднання цієї системи разом. Зробіть електронну схему для автоматичного перемикання та захисту від розряду акумулятора на Veroboard.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Що вам знадобиться

Для електронної схеми знадобляться наступні компоненти інструментів. Ви можете отримати їх в таких інтернет-магазинах, як Digikey, Mouser або Ali Express.

 • 1 x ULN2003Darlington пара транзисторів IC
 • 1 x LM7809 9 VDC стабілізатор напруги IC
 • 2 x LM393 ІС компаратора напруги
 • 1 x Veroboard (для з’єднання елементів схеми за допомогою пайки)
 • Резистори (в Омах) 1K, 10K, 36K, 53K, 100K, 280K (або еквівалентна паралельна/послідовна комбінація цих значень)
 • Дроти
 • Паяльник паяльний дріт
 • Цифровий мультиметр (для вимірювання напруги та струму)
 • Гвинтові клемні колодки (для підключення проводів до сонячної панелі, акумулятора та світлодіодної лампи)
 • Стабілітрон (між червоним проводом сонячної панелі та клемою акумулятора)

1 найкращих вуличних сонячних ліхтарів 2023 року, протестовані та оглянуті

Дженіка Каррі. експертна контент-менеджерка, продюсерка, письменниця та редакторка з більш ніж десятирічним досвідом роботи в онлайн-спільнотах.

Мері була майстром садівництва протягом 30 років, а також комерційним та житловим садівником протягом 50 років. Вона. колишній агент з розвитку Клемсонського університету.

Сара Скотт. фактчекер і дослідниця, яка працювала в індустрії індивідуального житлового будівництва у сфері продажів, маркетингу та дизайну.

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Зовнішні ліхтарі, що використовують сонячну енергію, є ідеальним рішенням для ландшафтного освітлення. Вони, як правило, бюджетні та прості в установці, і ви можете розмістити їх саме там, де хочете, тому що вони не вимагають підключення до джерел живлення. Але важливо враховувати розміщення та призначення вуличних сонячних ліхтарів, каже Шева Кнопфлер, співзасновник і креативний директор Lights.com, відомий інтернет-магазин усіх видів світильників і лампочок. Скільки яскравості вам потрібно? вона рекомендує запитати себе. Чи повинно світло бути прямим або розсіяним? Висота ваших сонячних ліхтарів також важлива. Чи будуть вони небезпечними для спотикання? Ви можете встановити їх на своєму тротуарі або в саду?

Протягом декількох днів ми протестували 27 різних сонячних ліхтарів у нашій лабораторії в Де-Мойні, штат Айова, включаючи ліхтарі, прожектори, ліхтарі, настінні ліхтарі та струнні ліхтарі. Зібравши ліхтарі та зарядивши їх на сонячному світлі протягом часу, зазначеного в інструкції виробника, ми оцінили їхню збірку, яскравість, функції, дизайн, вартість та довговічність. А потім ми пішли далі: Ми заморожували їх, читали під ними та кидали м’ячі для гольфу на їхні сонячні панелі. Ми навіть знімали їх на відео вночі, щоб переконатися, що вони дійсно працюють від заходу до світанку! Для тестування настінних світильників ми протестували і встановили 18 варіантів у власних будинках.

Найкращий в цілому

Вуличні світильники на сонячних батареях AloftSun з датчиком руху

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Найвищий рейтинг водонепроникності
 • Три простих у використанні режими
 • Досить яскраві, щоб читати
 • Два способи монтажу

Наш найкращий вибір, сонячні ландшафтні прожектори AloftSun Motion Sensor, витримали всі наші тести на міцність, прості у використанні та досить яскраві, щоб читати під ними! Ці прожектори можуть виявляти рух на відстані до 33 футів, залежно від налаштувань. Три режими, які працюють від заходу до світанку. приглушене світло / яскраве світло при виявленні руху; відсутність світла / яскраве світло при виявленні руху; або середнє світло / постійно увімкнене. дають вам можливість задовольнити ваші потреби в освітленні та прості у використанні. (Щоправда, спочатку нам знадобилося кілька хвилин, щоб зрозуміти, як їх увімкнути).) Легко збирається (лише дві частини), цей комплект з двох ліхтарів можна або встромити в землю (метод, який ми протестували), або закріпити на стіні за допомогою кріплень, що йдуть в комплекті.

Ми були вражені тим, як ці світильники витримали наші випробування на міцність. Оскільки виробник заявляє, що ці ліхтарі мають найвищий рейтинг водонепроникності та морозостійкості, ми побризкали їх водою, а потім заморозили на годину. Після кожного тесту ліхтарі все ще працювали так само добре, як і раніше! Ми також кидали м’яч для гольфу на їхню сонячну панель з відстані 6 футів, і вона все одно витримала.

Ці прожектори оснащені 30 світлодіодними світлодіодами, які допомагають легко освітлювати вашу доріжку або подвір’я, стійкі до атмосферних впливів і, як зазначає виробник, мають термін служби 40 000 годин. Однак вони не особливо стильні. І вони більш прохолодні (6500K), ніж ми воліли б для дому. Однак, якщо ви шукаєте довговічні, яскраві світильники з корисними функціями, ви не помилитеся з цим вибором.

Ціна на момент публікації: 33

Розміри: 11.81 x 5.43 x 4.33 дюйми | Люмени: Не вказано | Джерело живлення: Сонячна панель і акумуляторна батарея 2200 мАг | Час зарядки: 1-2 дні при першому використанні, до 8 годин в похмурі дні | Час роботи: 6-12 годин в залежності від налаштувань | Ліхтарів в комплекті: 2 | Рейтинг стійкості до погодних умов: IP68 | Колірна температура: 6500K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкращий бюджет

Сонячний настінний ліхтар для домашньої зони безпеки 2-Pack

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Якщо ви шукаєте настінні світильники в стилі ліхтаря, цей варіант від Home Zone. ідеальний вибір. Ви отримуєте дві упаковки попередньо зібраних ліхтарів, які включають настінні кронштейни та гвинти (інструменти не входять до комплекту). Нам подобається універсальність цього набору. ви можете розмістити їх на столі, на садовому гачку, прикріпити до стіни або носити за ручки, коли вам потрібне додаткове світло. Крім того, на них надається 1 рік гарантії.

Виготовлені з нержавіючої сталі та скла, ці ліхтарі витримали наші випробування на міцність, не пошкодивши ні скла, ні сонячних панелей. Вони яскраві та веселі для під’їзду, але не такі яскраві, як інші варіанти, які ми тестували. ми не змогли прочитати під ними. Завдяки простому автоматичному режиму роботи від заходу до світанку ці ліхтарі прості у використанні, але не мають інших функцій. Для роботи їм також потрібні дві батарейки типу АА, які з часом потребують заміни. Однак нам подобається їхній стиль фермерського будинку, доступна ціна та можливість мати настінні світильники без потреби в електриці.

Ціна на момент публікації: 45

Розміри: 8.66 x 6.3 x 10.04 дюйма | Люменів: 10 кожен | Джерело живлення: Сонячна батарея і дві батарейки типу АА (в комплекті) | Час зарядки: 8 годин | Час роботи: Не вказано | Лампи в комплекті: 2 | Рейтинг атмосферостійкості: Не вказано | Колірна температура: 3000K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкраще світло на шляху

Перехідний ліхтар для садів Ellis для перехідних доріжок

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Світло світить на 360 градусів
 • Високий, міцний кілок
 • Відображає візерунок сонячних спалахів на землі
 • Доступний за ціною

Іноді, один простий світильник. це все, що вам потрібно, щоб зробити ваш під’їзд блискучим. Світлодіодний ліхтар із чорного металу та скла на сонячних батареях Better Homes Gardens Ellis. це приємне доповнення до будь-якого під’їзду або відкритого простору, і ви навіть можете спокуситися придбати два! Завдяки високому колу та глобусу, який повністю освітлює навколишню територію, це недороге сонячне світло випромінює приємне, тепле жовте світіння (Better Homes Gardens належить материнській компанії The Spruce, Dotdash Meredith). (Під час налаштування не забудьте витягнути вкладку з акумулятора зверху).) Під час тестування ми оцінили візерунок сонячних спалахів, який світло відображало на землі. Ми також знайшли його досить яскравим, щоб читати, хоча очікували, що він буде ще яскравішим, враховуючи розмір лампочки.

Цей виріб витримав наші випробування на міцність. вода, замерзання та падіння м’яча для гольфу на скло не вплинули на світильник або якість світла. Цей світильник не має датчика руху або інших функцій, крім перемикача увімкнення / вимкнення. Але при включенні пристрій залишався освітленим від сутінків до світанку, що під час нашого літнього тестування було з 9:13 до 5:27 ранку.m. CDT.

Ціна на момент публікації: 14

Розміри 6.69 x 6.69 x 21.40 дюймів | Люменів: 20 | Джерело живлення: На сонячних батареях | Час зарядки: Не вказано | Час роботи: Не вказано | Вогні в комплекті: 1 | Рейтинг атмосферостійкості: Не вказано | Колірна температура: Не вказано

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкращий набір

Сонячні ландшафтні ліхтарі Хемптон-Бей

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Міцний і яскравий
 • Стильний дизайн
 • 2-річна гарантія

Сонячні ліхтарі дозволяють освітлювати доріжку або під’їзну дорогу, не турбуючись про наявність зовнішньої електромережі або подовжувачів. Окрім того, що цей стильний та довговічний, цей 10-пакет від Hampton Bay є великою цінністю, особливо якщо у вас є більша площа для освітлення. Нам сподобався “іскристий ефект”, який ці ліхтарі створюють на землі, а також їх унікальний тріск на склі. Наші побоювання, що це вплине на яскравість світла, виявилися безпідставними. воно все одно було настільки яскравим, що можна було читати прямо під ним!

Ми також виявили, що ці ліхтарі настільки ж довговічні, як і естетично привабливі, добре тримаються під час поливу, замерзання та ударів м’ячем для гольфу. Виготовлені з алюмінію, скла та пластику, вони мають висоту 18 дюймів і мають лише три частини для складання, що нам здалося простим. Як і багато інших сонячних ліхтарів, вони працюють від заходу до світанку і залишаються увімкненими протягом 8 годин (після 8-годинної зарядки). Вони не пропонують інших налаштувань або спеціальних функцій і поставляються лише в упаковках по 10 штук. Однак, якщо ви шукаєте чудовий набір світильників для доріжок, цей варіант виділяється.

Ціна на момент публікації: 114

Розміри: 18.1 x 4.92 x 4.92 дюйми | Люмен: 10 | Джерело живлення: Сонячна батарея | Час зарядки: 10-12 годин | Час роботи: 8 годин | Лампи в комплекті: 10 | Рейтинг атмосферостійкості: IPX4 | Колірна температура: 3000K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкращий прожектор

Зовнішні світлодіодні сонячні ліхтарі Vont

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Міцний і водонепроникний
 • Два варіанти розміщення
 • Може обертатися на 120 градусів
 • Довічна гарантія

Якщо вам потрібно освітити великий простір або певну фокусну точку і ви не хочете турбуватися про дроти або електрику, сонячні прожектори. чудовий варіант. Світлодіодні вуличні сонячні ліхтарі Vont легко збирати та встановлювати за допомогою міцних кілків, які можна вставити в землю, або за допомогою гвинтів, що входять до комплекту, щоб закріпити на стіні. Ви навіть можете повертати їх на 120 градусів, щоб вони могли вказувати в потрібному вам напрямку.

Виробник заявляє, що ці прожектори стійкі до погодних умов, і підкріплює це твердження довічною гарантією. Незважаючи на те, через що ми їх пройшли, ми не помітили жодних змін в їх яскравості або чомусь іншому. Хоча ці ліхтарі автоматично вмикаються вночі, вони не пропонують жодних інших функцій освітлення, крім двох налаштувань яскравості. Однак, якщо ви шукаєте яскраві прожектори, які можуть протистояти стихії, вони повинні бути вашим вибором.

Ціна на момент публікації: 40

Розміри: 5.5 x 4.2 x 12.2 дюйми | Люмен: 100 | Джерело живлення: Сонячна батарея, вбудований літієвий акумулятор 2000 мАг 18650 | Час зарядки: не вказано | Час роботи: До 12 годин | Ліхтарів в комплекті: 2 | Рейтинг стійкості до погодних умов: IPX7 | Колірна температура: 6500K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкращі струнні ліхтарі

Сонячні непідвісні струнні світильники Brightech Ambiance Pro

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Стильний дизайн
 • Універсальне розміщення
 • Міцні, з ударостійкими пластиковими лампочками
 • Проста установка
 • Не можна підключити кілька рядків
 • Світло не таке яскраве і не горить так довго, як інші ліхтарі, які ми тестували

Освітліть свій відкритий простір гарними струнними світильниками, такими як цей набір від Brightech. Цей набір має довжину 27 футів і не вимагає електроенергії. Просто закопайте сонячну панель в землю або закріпіть її на балконі чи іншій поверхні та розмістіть ліхтарі там, де ви хочете! Ці ударостійкі пластикові лампочки в стилі Едісона не тільки стильно виглядають, але й довговічні, добре витримавши наші випробування. Хоча сонячна панель трохи зсунулася, коли ми вдарили по ній м’ячем для гольфу, вона не пошкодилася. Вони мають 1000-годинний термін служби заряду (близько 2.5 років, згідно з даними виробника) і мають повну 2-річну гарантію.

Нам сподобалося “примхливе освітлення”, яке випромінювали ці ліхтарі, але ми відзначили, що вони були досить яскравими, щоб читати лише тоді, коли ліхтарі були зібрані разом, а не розкидані. Крім того, вони не горіли так довго, як інші, які ми тестували (загалом 6 годин). Якщо ви в основному використовуєте їх для декору або розважальних цілей, це не повинно бути проблемою. І хоча ви не можете з’єднати кілька ниток разом (як ми сподівалися!), є 48-футова нитка, якщо у вас є місце.

Ціна на момент публікації: 48

Розміри: 27 футів завдовжки | Люмен: Не вказано | Джерело живлення: Сонячна батарея | Час зарядки: 6 годин | Час роботи: До 6 годин повністю зарядженого | Вогні в комплекті: 1 струна | Рейтинг стійкості до погодних умов: Не вказано | Колірна температура: 3000K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкращий декоративний

Світлодіодні казкові ліхтарі на сонячних батареях Brightown

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Для доступного варіанту освітлення, який додасть атмосфери вашому відкритому простору, ми рекомендуємо 33-футові вуличні сонячні ліхтарі Brightown Outdoor Solar. Доступні в семи кольорах (ми тестували білий), ці казкові вогні витримали всі наші випробування на міцність і були прості в установці, для сонячних панелей потрібні лише два кілки. І оскільки вони працюють на сонячних батареях, вам не потрібна електрика для їх роботи, на відміну від багатьох інших зовнішніх струнних ліхтарів. Однак ми хотіли б, щоб вони забезпечували більше світла для читання.

Ми особливо цінуємо вісім режимів освітлення, включаючи комбіноване, хвилеподібне, послідовне, повільне світіння, перегони/спалахи, повільне згасання, мерехтіння/спалахи та постійне включення, щоб ви могли вибрати цікаві варіанти для зустрічей або свят. Після автоматичного ввімкнення вночі ці світильники можуть працювати до 10 годин, але з незрозумілих причин вони вимикалися з інтервалом у 60 секунд під час нашого нічного тестування. Крім того, ви повинні бути впевнені, що сонячні панелі розміщуються там, де вони можуть отримувати світло, що може трохи обмежити варіанти розміщення. Однак цей комплект з двох світильників є чудовим бюджетним варіантом, особливо якщо ви шукаєте струнні світильники або хочете додати веселий елемент до вашого зовнішнього декору.

Ціна на момент публікації: 23

Розміри: 33 фути в довжину | Люмени: Не вказано | Джерело живлення: Сонячна батарея, акумуляторні батареї високої ємності 800 мАг | Час зарядки: не вказано | Час роботи: 8-10 годин після повної зарядки | Ліхтарі в комплекті: 2 комплекти струнних ліхтарів | Рейтинг стійкості до погодних умов: IP65 | Колірна температура: 2700K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкраще для пошти

Світильник на сонячних батареях Kemeco

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Яскраве, красиве світло
 • Стильний дизайн
 • Два варіанти розміщення
 • Легко збирати та встановлювати

Ліхтарний стовпчик може додати стильного вінтажного вигляду вашому декору, освітлюючи при цьому вхід у під’їзд. А з сонячним світильником Kemeco у вас є набагато більше варіантів, де його можна розмістити на відкритому повітрі, без електрики та проводів. Ви можете встановити це світло на стовп (не входить в комплект) або на його монтажну основу, що входить в комплект, і розмістити його практично в будь-якому місці. Ми протестували обидва способи встановлення. в лабораторії ми змонтували світильник на монтажній основі та розмістили його на сходинці, а під час домашнього тесту ми зібрали та встановили світильник на існуючому круглому стовпі. Ми також зазначили, що гвинти та кронштейн були включені як для круглого, так і для квадратного стовпа, що не вказано в описі товару виробника.

В обох налаштуваннях ми виявили, що світло легко зібрати лише з двох частин. Однак, використовуючи монтажну основу, ми виявили, що вона трохи важкувата зверху. Якщо ви вирішили використовувати монтажну основу, ми рекомендуємо також використовувати монтажний кронштейн, щоб надійно прикрутити його до сходинки, щоб виправити будь-яке занепокоєння щодо верхньої тяжкості. Ми виявили, що обидва методи прості в установці, і після встановлення нам сподобалося, як цей алюмінієвий світильник у стилі ліхтаря та хвилясте скло додали приємного світіння. Незважаючи на рифлене скло, ліхтар світить настільки яскраво, що ми навіть могли читати навколо нього під час тестування. Хоча він, безумовно, все ще яскравий, це світло недостатньо яскраве, щоб бути охоронним прожектором.

Ми відзначили, що єдиною особливістю, окрім роботи на сонячних батареях, є перемикач увімкнення/вимкнення. Наше лабораторне тестування також виявило деякі суперечливі результати. З одного боку, матове скло розбилося під час нашого тесту м’ячем для гольфу, а з іншого. сонячні панелі все ще працювали. Виробник стверджує, що продукт стійкий до атмосферних впливів і не пошкодився, коли ми вилили воду прямо на нього в лабораторії. Ми також не помітили жодних проблем зі світлом, пошкодженим штормами під час тестування в реальних умовах.

Ціна на момент публікації: 100

Розміри: 8.8 x 8.8 x 18.1 включаючи 5.5-дюймова монтажна база | Люмен: 130-145 | Джерело живлення: Сонячна енергія з 3 х 1.Акумуляторні батареї 2v 2300mAh Ni-MH | Час зарядки: не менше 8 годин | Час роботи: 6-8 годин | Ліхтарі в комплекті: 1 світильник і монтажна основа | Рейтинг атмосферостійкості: Не вказано | Колірна температура: 3000K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Найкращий датчик руху

Сонячні прожектори Linkind StarRay

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Два режими виявлення руху
 • Яскравий для великих просторів та доріжок
 • Простий, універсальний дизайн
 • Можна настінне кріплення або кілок в землю

Світильники на сонячних батареях з датчиками руху дозволяють додавати світло, коли і де вам потрібно. Ландшафтні прожектори Linkind StarRay LED з датчиком руху мають два режими, які відповідають вашим потребам. Ви можете вибрати, щоб вони вмикалися на 25 секунд при виявленні руху, або щоб вони працювали постійно з половинним світлом і загорялися лише на 10 секунд при виявленні руху. (Ми помітили, що на другому режимі різниця між напівсвітлом і повним світлом ледь помітна, хоча обидва режими досить яскраві, щоб ми могли читати під ними).) Хоча ці ліхтарі живляться вдень, вони не вмикаються автоматично з настанням сутінків, якщо ви не виберете один із цих режимів.

Окрім функції датчика руху, ми також любимо їх універсальність та обтічний дизайн. Ви можете встромити їх у землю або закріпити на стіні за допомогою кріплень, що входять до комплекту. Світильник і сонячна панель знаходяться на одному блоці і можуть повертатися на 90 градусів по вертикалі (180 градусів по горизонталі), тому ви можете направити світло саме туди, де ви хочете, щоб воно світило. Крім того, ми виявили, що ці ліхтарі витримали випробування водою та м’ячем для гольфу, не зазнавши пошкоджень. Але при заморожуванні вони тричі стробують перед вимкненням.

Ціна на Linkind StarRay LED здається трохи зависокою для одного ліхтаря, але ми виявили, що він працює так, як описано, і відчувається міцним. Ми рекомендуємо його або для ландшафтного освітлення, або для освітлення доріжок та безпеки.

Ціна на момент публікації: 33

Розміри 11.4 x 6.26 x 3.94 дюйми | Люмени: Не вказано | Джерело живлення: Сонячна батарея, літій-іонний акумулятор | Час зарядки: не вказано | Час роботи: 6-12 годин | Лампи в комплекті: 2 | Рейтинг стійкості до погодних умов: IP67 | Колірна температура: 6500K

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Кращий підвіс

Зовнішні ліхтарі Derynome Solar Lantern з настінним кріпленням

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Невеликий розмір
 • Легко встановлюється
 • Перемикач увімкнення та вимкнення
 • Міцний і стильний

Настінні світильники можуть допомогти вам заощадити простір, але вони можуть бути трохи лякаючими та трудомісткими для встановлення. Крім того, може бути багато причин, чому ви не можете встановити їх у потрібному місці, включаючи брак сонячного світла або простору на поверхні. Потребуючи невеликої площі для підвісного кронштейна, вуличні ліхтарі Derynome Solar Lantern Outdoor Lights дають вам усі переваги настінних світильників з невеликими зусиллями. вам знадобиться дриль і переконатися, що отвори рівні, але потрібно лише два гвинти.

Ми встановили обидва ці ліхтарі на одному з наших будинків (один на закритому бічному ганку, а інший на стовпі переднього ганку) менш ніж за 15 хвилин, не враховуючи часу, який знадобився на пошук дриля. Після встановлення кронштейнів, щоб повісити ліхтар на гачок, знадобилися лічені секунди. Майте на увазі, що ліхтар здається міцним і довговічним, але він легкий (трохи більше 3 фунтів) і може розгойдуватися на гачку. переконайтеся, що ви вішаєте його на висоті, доступній для того, щоб зняти його. Ми помітили, що після дощової та вітряної погоди (хоча і не екстремальної) ліхтар ніколи не здувався. Перемикач увімкнення/вимкнення знаходиться всередині ліхтаря, але для доступу до нього було легко повернути ліхтар. Увімкнений, ліхтар вмикається та вимикається автоматично (від заходу сонця до світанку).

Кронштейн виступає на 5 дюймів від стіни, тому навіть при невеликому вильоті сонячна панель має більше шансів потрапити на сонце. Насправді, ми встановили їх під невеликим звисом, і вони все одно змогли отримати сонячне світло, необхідне для того, щоб залишатися освітленими протягом ночі. Але оскільки їх так легко встановити, якщо вам знадобиться сонячне місце, його відносно легко перенавісити. Хоча цей вибір трохи яскравіший, він дуже схожий за стилем, ціною, вагою та довговічністю на наш протестований в лабораторії найкращий бюджетний варіант. настінні сонячні ліхтарі Home Zone. Однак вуличні ліхтарі Derynome Solar Lantern мають вимикач і доступні в трьох різних кольорах (чорний, білий і бронзовий). Нам також подобається, що батарея служить довше. Якщо ви шукаєте ліхтар, який можна поставити на стіл, кращим вибором буде модель Home Zone з більш широкою основою.

Ціна на момент публікації: 50

Розміри: 11 х 6 х 6 дюймів | Люменів: 15 кожен | Джерело живлення: Сонячна батарея та літій-іонний акумулятор (у комплекті) | Час заряджання: 6 годин | Час роботи: 8 годин | Лампи в комплекті: 2 | Рейтинг стійкості до погодних умов: IP65 | Колірна температура: 3000

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Кращий розумний

Кільцевий сонячний прожектор

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

 • Безліч налаштувань, керованих через додаток
 • Легко налаштувати
 • Велика сонячна панель
 • Працює з Alexa

Сонячний прожектор Ring Smart Lighting. це чудовий спосіб модернізувати ваш існуючий прожектор і скористатися перевагами функцій розумного будинку. Ми зробили саме це в одному з наших будинків: Ми зняли традиційний світильник з датчиком руху (зберігши існуючу пластину) і швидко встановили цей Ring Smart Light, використовуючи прості у виконанні ілюстровані інструкції (які також корисні, якщо ви встановлюєте світильник вперше). Майте на увазі, що вам також потрібно буде придбати та встановити Ring Bridge, щоб використовувати всі інтелектуальні функції (якщо у вас його ще немає), хоча його було легко підключити, встановити програму та налаштувати.

Як і у випадку з іншими сонячними ліхтарями, вам потрібно переконатися, що сонячна панель цього розумного вуличного світильника отримує достатньо сонячного світла для повної зарядки кожен день. Оскільки прожектор Ring Smart Floodlight має сонячну панель, яка висить на довгому шнурі, у вас є більше варіантів, де ви можете встановити світло. Сонячна панель велика і відповідає кольору прожектора. Оскільки цей світильник доступний як у чорному, так і в білому кольорі, ми вирішили, що білий колір допомагає сонячній панелі гармонійно поєднуватися з сайдингом будинку. Ви також можете заряджати акумулятор окремо за допомогою USB-шнура.

Після налаштування програми ви будете вражені великою кількістю функцій, які ви можете використовувати з цим продуктом для розумного будинку. Ви можете не тільки вмикати та вимикати світло за допомогою додатку, але й планувати час його ввімкнення, регулювати чутливість до руху, яскравість та багато іншого. Ми знайшли всі ці функції дуже корисними, але хотіли б, щоб світло було таким же яскравим, як попередній прожектор, встановлений в одному з наших будинків (хоча ми оцінили тепло цього світла Ring). Він був досить яскравим, щоб виконувати свою функцію прожектора, і ми вважаємо, що цей прожектор є ідеальним вибором для власників будинків, які вже мають кілька розумних пристроїв, інтегрованих у свій будинок. Цей ліхтар також може працювати з іншими пристроями та ліхтарями Ring через додаток Ring.

Ціна на момент публікації: 140

Розміри: 5.51 x 10.43 x 4.68 дюймів | Люмен: До 1200 (регулюється) | Джерело живлення: Сонячна енергія, акумуляторна батарея з USB-шнуром для підзарядки | Час заряджання: не вказано | Час роботи: Не вказано | Вогні в комплекті: 1 | Рейтинг атмосферостійкості: IP66 | Колірна температура: 3500

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Порівняти

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

типи, сучасних, сонячних, ліхтарів, використання, переваги

Міцні та універсальні сонячні ландшафтні прожектори AloftSun з датчиком руху є нашим найкращим вибором з трьома простими у використанні режимами освітлення та двома способами встановлення, щоб ви могли мати яскраве світло, коли і де вам це потрібно. Нам також подобаються настінні сонячні ліхтарі Home Zone (2 шт.). стильний і доступний спосіб освітити ваш дверний отвір, не турбуючись про електрику. Легко монтується на стіну, цей набір створений, щоб протистояти стихії та має перемикач увімкнення/вимкнення.

Інші варіанти, які ми протестували

Кільцевий сонячний ліхтар: Цей ліхтар був однією з найяскравіших моделей, які ми тестували, але ми намагалися підключити його до кільцевого мосту, який необхідний для розумних можливостей. Ця боротьба залишила нас розчарованими, але ми зазначимо, що це світло витримало як наші тести на воду, так і падіння м’яча для гольфу. За ціною, ми вважаємо, що ви можете легко придбати комплект сонячних ліхтарів без інтелектуальних функцій, якщо вони не є обов’язковими у вашому списку покупок. Наземні сонячні ліхтарі Aogist: Хоча з цим набором світильників не було нічого особливо поганого, вони просто не справили на нас такого сильного враження, як інші конструкції. Відверто кажучи, нам вони здалися трохи нудними, і ми сумніваємося в їхній довговічності проти робочих черевиків або велосипедних шин. Вони вижили і функціонують після наших тестів на воду, замерзання та падіння м’яча для гольфу, але ми все ще вважаємо, що є кращі набори, які прослужать кілька сезонів. Сонячні світильники Beau Jardin 4-Pack: Зважаючи на кількість захоплених відгуків в Інтернеті, ми покладали великі надії на цей набір світильників. Наземні шипи на цих ліхтарях відчували себе вільно, і наші підозри підтвердилися, коли ми спробували вийняти ліхтарі з пінополістиролу після наших водних тестів. Вони також дуже тьмяні, тому ми не змогли читати з тією кількістю світла, яку вони випромінюють.

Як ми тестували зовнішні сонячні ліхтарі

Ми дослідили популярні вуличні сонячні ліхтарі різних стилів і вибрали 27 для тестування в нашій лабораторії в Де-Мойні, штат Айова. Ми встановили 18 настінних сонячних ліхтарів у власних будинках. Ми оцінювали кожен з них за широким і ретельним набором атрибутів, які включали простоту збірки та встановлення, набір функцій, яскравість, довговічність і вартість. Зібравши їх разом, ми дозволили всім ліхтарям заряджатися на повному сонячному світлі протягом часу, зазначеного в їхніх інструкціях. Потім ми віднесли кожен з них у темну кімнату, щоб перевірити всі їхні функції, включаючи будь-які датчики руху та режими освітлення, і відзначили, наскільки легко ними можна було користуватися. (Якщо ліхтарі не вмикалися автоматично, ми шукали доступний і функціонуючий вимикач).) Для світильників з датчиками руху ми виходили з кімнати, чекали 2 хвилини, потім знову входили і відзначали, чи увімкнулося світло без будь-яких підказок. Потім ми оцінили яскравість кожного світильника, спробувавши прочитати під ним книгу. Далі, для ліхтарів, які ми протестували в нашій лабораторії, ми хотіли побачити, як кожен продукт витримує стихію, включаючи дощ, град і зимові мінусові температури. Щоб імітувати дощ, ми побризкали на них водою з лійки; град мав форму м’яча для гольфу, який падав з висоти 6 футів над світильником і 4 футів над сонячною панеллю. Потім ми заморозили кожен світильник на годину. Після кожного тесту ми відзначали будь-які зміни та перевіряли, чи всі функції все ще працюють. Для ліхтарів, які ми використовували в наших будинках, ми відзначили, як світло витримувало будь-яку несприятливу погоду протягом одного місяця (поки що). Після наших лабораторних випробувань ми винесли ліхтарі на вулицю і оцінили, наскільки легко їх було встановити, де це можливо. Переконавшись, що ліхтарі працюють у відповідному режимі (режим “від заходу до світанку”, увімкнені або залишені в спокої, якщо вони автоматичні), ми встановили відеокамеру та записали кожну ніч. Потім ми переглянули запис, зазначивши, коли кожне світло вмикається та вимикається та будь-які аномалії.

На що слід звернути увагу у зовнішніх сонячних ліхтарях

Тип

Зовнішні сонячні ліхтарі поділяються на три основні типи залежно від їхньої світловіддачі: активовані рухом, від заходу до світанку та керовані таймером. Через розмір сонячних елементів та ємність акумулятора зібрана сонячна енергія є обмеженим ресурсом, тому враховуйте, коли ви хочете, щоб ліхтарі світилися і як довго. Сонячні ліхтарі, керовані таймером, дають вам найбільший контроль, оскільки ви можете вказати, коли вони вмикаються і на який час. Сонячні ліхтарі “від заходу до світанку” використовують датчики для автоматичного ввімкнення, коли денне світло зменшується, і повинні залишатися увімкненими до сходу сонця. У регіонах з обмеженою кількістю сонця, особливо взимку, ліхтарі від заходу до світанку можуть мати проблеми зі зберіганням достатньої кількості сонячної енергії, щоб залишатися яскравими протягом тривалого періоду кожної ночі. Світильники з датчиком руху вмикаються при русі і зберігають запаси сонячної енергії, як, наприклад, сонячні ландшафтні прожектори з датчиком руху AloftSun, наш найкращий вибір за яскраве освітлення, три режими та два способи встановлення. Цей стиль часто використовується для прожекторів або для конкретних потреб освітлення, наприклад, біля ваших задніх дверей. Наш найкращий вибір, сонячний прожектор Ring Smart Lighting, пропонує всі переваги пристрою для розумного дому, включаючи можливість встановлювати графік освітлення, регулювати яскравість і налаштування виявлення руху. і все це за допомогою програми.

Установка

Місце, де ви хочете використовувати сонячні ліхтарі, визначає спосіб їх встановлення. Деякі зовнішні сонячні ліхтарі кріпляться як традиційні світильники, використовуючи гвинти. Для освітлення доріжок сонячні ліхтарі з кілками швидко і легко встановлюються. просто встроміть їх у землю, і ви готові до роботи. Цегляні ліхтарі чудово підходять для освітлення садів і доріжок, оскільки їх можна вбудовувати в бруківку або землю, каже Шева Кнопфлер, співзасновник і креативний директор компанії Lights.com, відомого інтернет-магазину освітлювальних приладів. Ще один варіант, який, як правило, легко встановити. це струнні ліхтарі на сонячних батареях. Зазвичай вони мають сонячну панель, яку потрібно розміщувати там, де вона може отримувати достатню кількість сонця щодня. Наприклад, світлодіодні струнні ліхтарі Brightech Solar, наші улюблені перевірені струнні ліхтарі, можуть забезпечити атмосферу вашого відкритого простору цілий рік. Настінні світильники, які за ефектом схожі на гірлянди, також є варіантом, який пропонують деякі роздрібні продавці. Настінні світильники чудово підходять для загального освітлення по периметру вашого простору, додає Кнопфлер.

Яскравість

Люмени визначають яскравість: від 5 люменів для ландшафтного дизайну до 350 люменів і більше для потужного прожектора або прожектора. Ваші потреби залежать від бажаного місця розташування та застосування. Під час тестування ми помітили, що не на всіх продуктах на упаковці вказані номінальні показники світлового потоку. Майте на увазі, що різні продавці пропонують різні варіанти яскравості сонячних ліхтарів, які призначені для різних цілей. Залежно від розміру, кольору та розташування по відношенню до сонця, більшість наших сонячних ліхтарів можуть виробляти до 20 люменів, каже Кноплер. Ці ліхтарі призначені для багатошарового розміщення, тому ви можете налаштувати яскравість, розміщуючи їх ближче або далі один від одного.

Зазвичай зовнішні сонячні ліхтарі містять кілька ключових компонентів, включаючи сонячні елементи, акумуляторні батареї, фоторезистори та лампочки. Протягом дня сонячні елементи перетворюють сонячні промені в електрику, яку зберігають акумулятори. Вночі фоторезистори визначають відсутність зовнішнього освітлення і вмикають пристрої. Світло залишається увімкненим, поки не розрядяться батареї або поки фоторезистори не виявлять світло вранці.

Сонячні ліхтарі, розміщені під яскравим прямим світлом, накопичують більше енергії в своїх батареях, а це означає, що ваше світло працює довше. Для досягнення найкращих результатів розмістіть сонячне світло в місці, куди потрапляє кілька годин прямих сонячних променів. Однак сонячні ліхтарі все ще працюють при непрямому освітленні або в похмурі дні. вони просто не будуть збирати стільки енергії і можуть працювати не так довго.

Щоб встановити сонячні ліхтарі, дотримуйтесь інструкцій до виробу. Деякі ліхтарі призначені для кріплення до стіни за допомогою гвинтів, тоді як інші мають кілки, які ви встромляєте в землю. Для досягнення найкращих результатів розташуйте сонячну панель вашого виробу таким чином, щоб вона отримувала кілька годин сонячного світла протягом дня.

Щоб отримати найкращі результати від зовнішніх сонячних ліхтарів, розмістіть їх там, де вони отримують від 6 до 8 годин прямого сонячного світла. Якщо вони призначені для настінного монтажу, подумайте про те, щоб розмістити їх вище, щоб вони були ближче до сонця. Переконайтеся, що ваші світильники не знаходяться в незручному місці, наприклад, на шляху газонокосарки, не затуляють вікно або не закриті тінню.

Загалом, батареї у зовнішніх сонячних ліхтарях служать від 3 до 4 років, перш ніж їх потрібно буде замінити. Деякі виробники продають запасні батарейки, тоді як інші вимагають купувати повністю новий світильник. Ви можете допомогти збільшити термін служби ваших сонячних ліхтарів, регулярно чистячи панелі та захищаючи їх від суворих зимових погодних умов. Світлодіодні ліхтарі можуть служити до 10 років, тому, якщо за вашими сонячними ліхтарями належним чином доглядати і захищати їх від екстремальних елементів, вони можуть прослужити десятиліття, додає Кнопфлер.

Чому варто довіряти Ялині?

Дженіка Каррі. помічник комерційного редактора з питань зовнішнього, садівничого та домашнього благоустрою в The Spruce. Вона протестувала десятки продуктів вдома та в лабораторії, включаючи штучні ялинки, вішалки для одягу, крісла-мішки, вентилятори та пилососи. Вона проводить свої вихідні, займаючись садівництвом і працюючи над іншими проектами з покращення зовнішнього простору навколо свого будинку (включаючи додавання ліхтарів уздовж під’їзної доріжки)!). Для цієї статті вона використала результати наших тестів і дослідила десятки найпопулярніших вуличних сонячних ліхтарів, щоб скласти цей список найкращих доступних варіантів. Вона також особисто встановила і тестує зовнішні ліхтарі Derynome Solar Lantern Outdoor Lights на своєму ганку.

Емма Фелпс, автор оновлень для The Spruce, надала дослідницьку допомогу для цієї статті. Вона звернулася до Шеви Нопфлера, співзасновника та креативного директора компанії Lights.com, щоб дізнатися більше про найкращі практики вибору, встановлення та догляду за сонячними ліхтарями.

Що таке схвалена ялина?

Тут, у The Spruce, ми хочемо гарантувати, що ми повністю відповідаємо за кожен продукт, який ми рекомендуємо, і що коли ми говоримо, що щось є найкращим, ми маємо це на увазі. Ви могли помітити значок The Spruce Approved поруч із продуктами з цього списку. Кожен продукт із цим значком був ретельно протестований особисто та ретельно відібраний нашою командою експертів, що складається з лабораторних тестувальників та редакторів. У більшості випадків ми купуємо всі ці продукти самостійно, хоча іноді отримуємо зразки, надані нам безпосередньо компаніями. Незалежно від того, як ми закуповуємо продукцію, всі вони проходять однакові випробування і повинні відповідати одним і тим же суворим критеріям, щоб стати кращими з кращих.

Spruce використовує лише високоякісні джерела, включаючи рецензовані дослідження, для підтвердження фактів у наших статтях. Ознайомтеся з нашим редакційним процесом, щоб дізнатися більше про те, як ми перевіряємо факти та забезпечуємо точність, надійність і достовірність нашого контенту.

Залишити відповідь