10 дивовижних автономних будинків, які ви можете отримати сьогодні. Сонячний будинок поза мережею

Дивовижні автономні будинки, які ви можете отримати сьогодні

Більшість з нас вже знають, що можна на 100% відключити свій будинок від електромережі. Ми також знаємо багато переваг автономного живлення: Це краще для планети, ваші рахунки за комунальні послуги дешевші або безкоштовні, і (як знають люди, які готуються до стихійних лих) відключення від мережі звільняє вас від залежності від вразливої електромережі.

Однак більшість автономних будинків, які ми бачимо, або сільські (подумайте про туалет на вулиці), або складні (подумайте про дорогі вітрові турбіни та інші системи).

На щастя, у всьому світі існує потужний рух за автономне будівництво. Багато архітектурних бюро створюють сучасні швидкомонтовані будинки. Це означає, що ви можете замовити свій будинок і заселитися майже відразу.

Чи ідеальні ці автономні будинки? Ні. Чи не краще побудувати власний автономний будинок за власним проектом?? Можливо.

Але ці збірні будинки показують, що вийти з мережі простіше, ніж ви, напевно, думали.

Хочете стати більш незалежними, але не знаєте, з чого почати?

Ознайомтеся з цими статтями

Магазин котеджів на Ямайці

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Це крута компанія з виробництва збірних будинків, що базується на Ямайці, штат Вермонт. Вони спеціалізуються на крихітних будинках, каютах та складських приміщеннях.

Що стосується варіантів поза мережею, Solar Cabin. одна з найкращих пропозицій. Він поставляється з дров’яною піччю, системою раковини з сірою водою та іншими функціями, які дозволяють йому бути на 100% автономним. від 29 800. У них також є інші збірні будинки на 100% поза мережею.

Їхні будинки можуть бути доставлені на континентальну частину США та частини Канади.

Заводські збірні будинки

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Ця фірма пропонує широкий вибір збірних будинків, які розроблені з урахуванням екологічних вимог. Вони не відключені від електромережі за замовчуванням. Однак у них є бачення “Zero 6”, згідно з яким вони працюють над тим, щоб звести до нуля споживання енергії та відходів у будинку. Це дозволяє легко перетворити одну з цих збірних конструкцій на автономний будинок. Дізнайтеся більше тут.

Метод будинків

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Ці збірні будинки також орієнтовані на екологічний рух, що означає, що вони чудово підходять для тих, хто хоче жити поза мережею. Вони попередньо підключені до сонячної енергії та мають високоефективні функції. Є такі опції, як стічні води, автономний септик та багато іншого. Дізнайтеся більше тут.

Притулок Ковчега

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Ця збірна кабіна може бути відправлена майже в будь-яку точку світу. Окрім того, що він портативний, він включає в себе автономні функції, такі як водозбірник дощової води та дров’яна піч, і розрахований на все життя. Дізнайтеся більше тут.

Ferris Off Grid Homes

Ферріс виготовляє збірні будинки на замовлення в Каліфорнії. Їхній варіант автономного будинку включає сонячну енергію та є нульовою мережею. Більше не доступний.

Зелені сучасні комплекти сонячних будинків

Якщо у вас обмежений бюджет і ви хочете автономний будиночок, зверніть увагу на Green Modern Kits. Їх існує близько 30 000. За цю ціну ви можете отримати будинок з нульовою мережею із сонячними батареями. Дізнайтеся більше тут.

Заводські збірні конструкції

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Це похідне від Living Homes. Це працює таким чином, що ви спочатку вибираєте один із їхніх збірних проектів будинків. Потім ви працюєте зі своїм архітектором або одним з їхніх партнерів по проектуванню, щоб адаптувати його.

Оригінальні збірні конструкції не є повністю автономними (основна увага приділяється енергоефективності). Однак, за бажанням, ви можете адаптувати їх до автономного живлення. Ви можете дізнатися більше тут.

Nugget від Modern Tiny Living

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Компанія збірних будинків Modern Tiny Living спеціалізується на крихітних будинках. Їхні планування практичні та мають класні функції, як-от транспортування будинку у вигляді причепа.

Nugget. це їхня єдина збірна конструкція з повним автономним пакетом. Включає в себе 100-галонний бак для прісної води, пропановий обігрівач, сонячну систему та енергоефективну будівлю.

Це лише 12 квадратних футів, але включає кухню з раковиною та шафами, полицями, сховищем та розкладним ліжком. Ціна починається від 39 000. Дізнайтеся більше тут.

Backcountry Hut Company

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Ця канадська компанія доставляє ваш будинок, складений на піддоні (як меблі IKEA). Існує модульна система, тому ви можете регулювати розмір від 1 модуля (206 квадратних футів) до 4 модулів (845 квадратних футів).

Вони доставляють майже по всій Північній Америці. Вони навіть доставлять будинок гелікоптером, якщо до вас важко дістатися.

від 77 000 (USD). Дізнайтеся більше тут.

Екокапсула

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Чи готовий світ до автономного життя в крихітному будинку у формі яйця? Я так думаю, тому що словацька компанія, яка виробляє екокапсули, досягла великого успіху.

Екокапсулу не потрібно підключати до електромережі, оскільки вона працює повністю від сонячної та вітрової енергії, а також збирає дощову воду. Його вартість становить 79 000 євро, плюс ПДВ та митні збори, якщо ви перебуваєте за межами ЄС. Дізнайтеся більше тут.

ZeroHouse

автономних, будинків, отримати, сьогодні

ZeroHouse. це невеликий збірний автономний будинок, який можна швидко доставити та зібрати. Ось деякі з цікавих особливостей цього будинку, що не залежить від електромережі: Сонячні панелі, банк енергії, система збору дощової води та “метантенк” під будинком, який перетворює відходи на компост, причому всі автономні функції працюють автоматично і повністю налаштовуються.

Знято з виробництва

З моменту публікації цієї статті деякі з цих компаній та постачальників припинили свою діяльність. Ми залишимо їх тут, оскільки вони залишаються цікавими як концепції.

Модульні збірні будинки Hive

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Модульні будинки Hive привернули багато уваги в архітектурних журналах завдяки своєму унікальному дизайну. Незважаючи на те, що вони компактні, дизайн змушує їх здаватися великими. Будинки продаються завдяки своїм екологічно чистим матеріалам та процесам, але ви також можете отримати автономні функції як доповнення. До них відносяться геотермальні, сонячні, зелені дахи та збір дощової води. Ця компанія, схоже, не працює. сайт недоступний.

Збірні будинки Cabin Fever

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Компанія Cabin Fever виготовляє збірні будинки та комерційні будівлі. Вони пропонують пакет Off-the-Grid з такими опціями, як домашній акумулятор, система збору дощової води, компостні туалети, сонячні панелі, сонячні водонагрівачі та вітряк. Час будівництва, як правило, становить лише 6-8 тижнів, щоб побудувати ваш автономний будинок. Дізнайтеся більше тут. Ця компанія, схоже, не працює. веб-сайт недоступний.

Міні-будинки

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Базовий міні-будинок коштує близько 70 000. Це включає все для дому, включаючи доставку контейнера. Крім того, що ви можете жити в автономному режимі, існують такі варіанти, як водопостачання, каналізація та електрика. Ця компанія зараз, здається, не працює. Вони не приймають замовлень, а веб-сайт останнім часом не оновлювався.

Шпаргалки з готовності до стихійних лих для друку

Отримайте електронну книгу. Миттєве завантаження. Немає оголошень.

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Чи готові ви взяти на себе контроль під час кризи?

Посібник для друку, що містить інформацію, яку вам потрібно знати, щоб пережити відключення електроенергії та інші катастрофи, коли найкращим варіантом буде залишатися на місці.

Залишити коментар

Привіт, вдячний за будь-яку інформацію, яку ви можете надати щодо сталого життя. На даний момент ми шукаємо землю для придбання, а потім, очевидно, будемо розглядати плани будівництва будинку. Відповісти

Моя мама залишила мене поза мережею власності в Cave Junction Орегон! Допоможіть! Потрібно розподілити процес, щоб побудувати там свій будинок! Дякую Дарлін Джонсон Відповісти

В даний час я проектую будинок, який працює на 100% поза мережею і виробляє більшу частину енергії за допомогою генератора з педальним приводом (стаціонарний велосипед), підключеного до банку акумуляторів NiMH із сонячною батареєю в якості резервної копії. Генератор також живитиме водяний насос, який рухатиме воду по трубах, щоб поглинати відпрацьоване тепло від батарей і направляти його через стіни для обігріву будинку взимку та через вбудовані водонагрівачі влітку, щоб підтримувати прохолоду в домі. Які ще ідеї я можу включити в свій дизайн? Відповісти

УДАЧІ З ВЕЛОСИПЕДОМ: ЗАЖИВИТИ ЛАМПОЧКУ НА 1 МІСЯЦЬ ЦЕ ГАРНО, ДЛЯ ВСЕГО ІНШОГО МАСЛЯНИЙ ГЕНЕРАТОР МОЖЕ ДОПОМОГТИ, НІКОЛИ НЕ ПІДВЕРГАВ МЕНЕ Відповісти

Привіт Роберт. звучить як приголомшливе налаштування. Чи є у читачів ще пропозиції для Роберта?? Відповісти

Чи є рекомендовані підрядники, які можуть надати повний спектр послуг з проектування та встановлення автономних будинків?? Я думаю, що найскладніше. це зрозуміти повну вартість і системні вимоги. чи є фірма, яка допомагає протягом усього процесу? Багато людей бачать ці збірні будинки, але все ще трохи губляться у всьому, що потрібно для того, щоб отримати сільську ділянку землі без будь-яких комунальних послуг для свого нового садиби або відступу кабіни. Повинні бути компанії з високим рейтингом, які спеціалізуються на цьому але я, здається, не можу знайти жодної. Відкриті до рекомендацій. Дякую! Відповісти

Не знаємо жодної конкретної компанії, але, як ви кажете, вони повинні бути там. Хтось із читачів знає про якісь? Відповісти

Чи можете ви вийти з мережі за допомогою сонячної енергетичної системи? (2023)

Ми обговорюємо переваги, недоліки та те, що вам знадобиться для автономної роботи.

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Я думаю, що говорю від імені всіх тут, на EcoWatch, коли кажу, що я мріяв жити поза мережею. Уявіть, що ви повністю самодостатні, незалежні та необмежені суспільством в цілому. Навіть якщо ця думка не приходила вам в голову, я уявляю, що автономне живлення цікавить тих, хто страждає від високих витрат на електроенергію, або тих, хто будує власний будиночок, сарай або інший сонячний проект, який можна зробити своїми руками.

За останнє десятиліття спосіб, яким ми виробляємо та використовуємо енергію, кардинально змінився. З розвитком технологій сонячних панелей та акумуляторних батарей дискусія про життя поза мережею стала набагато складнішою. Що означає життя поза мережею? Чи можете ви вийти з мережі за допомогою сонячної енергії? Чи законно це?

Це не так просто, як просто вимкнути панелі вимикачів, оскільки існують проблеми безпеки, юридичні міркування та жадібні енергетичні корпорації, які слід враховувати. Давайте розберемося.

Що означає автономне життя?

Теоретично, автономне життя означає, що ви живете незалежно від комунальних послуг, задовольняючи 100% власних потреб в енергії на місці. Найчастіше це досягається за допомогою сонячної енергії.

Комунальні підприємства. це компанії, які постачають вам енергію, воду, газ та інші послуги, якими ви користуєтесь у своєму будинку щодня. Державна інфраструктура, що підтримує ці комунальні послуги, існує вже сотні років і охоплює виробництво, транспортування та розподіл енергії по всьому регіону або громаді. Будь-які зміни в цій інфраструктурі вимагають дозволу та перевірок (і часто. оплати), щоб решта мережі залишалася стабільною та безпечною.

Але тепер, коли доступно так багато локалізованих варіантів відновлюваної енергії, таких як сонячні установки, люди розуміють, що ми можемо децентралізувати енергосистему. Це дозволило б уникнути значних суспільних витрат. як фінансових, так і екологічних. на енергетику та інфраструктуру. У цій статті ми розглянемо автономне життя з точки зору загальної картини, але автономне життя може означати і щось більш просте, наприклад, незалежне електропостачання хатини, сараю або будинку для відпочинку.

Чи законно жити поза мережею?

Ось тут розмова стає цікавою. Громадська думка щодо законності життя поза мережею різниться. У більшості випадків життя поза мережею, як ми знаємо, відбувається в сільській місцевості більше через необхідність, ніж за власним бажанням. У більш густонаселених районах багато юрисдикцій вимагають від своїх мешканців дотримуватися місцевих будівельних норм та обмежень щодо зонування, як з міркувань безпеки, так і з міркувань громадського іміджу.

Як наслідок, ви можете бути зобов’язані за законом підтримувати зв’язок з міською електромережею або каналізаційною системою. Невиконання цих місцевих постанов може призвести до штрафів або конфіскації землі чи майна.

До того, як виробництво відновлюваної енергії стало можливим для приватних будинків, не було жодних причин бажати бути відключеним від місцевих комунальних послуг. Але тепер, коли домовласники здатні виробляти власну електроенергію, чи зміниться законність автономного проживання??

Будинки з сучасними сонячними технологіями та системами сонячних батарей, швидше за все, відповідатимуть усім законодавчим вимогам щодо безпечної та розумної експлуатації без підключення до зовнішніх джерел енергії. Оскільки громадська думка щодо застарілих комунальних послуг починає погіршуватися, ми можемо побачити, що сучасне автономне життя стає все більш поширеним.

Навіть якщо у вашому штаті або районі вже дозволено жити автономно, пам’ятайте, що вам доведеться отримати відповідні дозволи та пройти перевірки, перш ніж ви зможете повністю відключитися від електромережі. Якщо ви плануєте жити автономно, радимо проконсультуватися з місцевою владою вашого штату, міста чи округу, щоб дізнатися про будь-які юридичні обмеження, дозволи чи збори.

Для обговорення, давайте виходитимемо з припущення, що вам законно дозволено жити без підключення до комунальних послуг, і ви отримали всі необхідні дозволи для цього.

Що вам потрібно, щоб жити поза мережею?

Для деяких людей життя поза мережею неможливе через те, що їхні будинки не були побудовані з думкою про самозабезпечення. Задоволення всіх ваших енергетичних потреб на місці вимагає розумного планування. енергоефективність, безперешкодний дах, що виходить на південь, хороша ізоляція та багато іншого. Потреби ефективного життя виходять далеко за рамки питання “скільки сонячних панелей мені потрібно, щоб жити в автономному режимі”?”(хоча це теж правильне запитання).

Сонячні панелі

Припустимо, у вас є гарний дах на південній стороні, який ідеально підходить для сонячної батареї. Навіть якщо ви вщент заповните дах сонячними панелями, ви все одно зможете використовувати цю енергію лише доки світить сонце, а більша її частина фактично буде витрачатися даремно.

Зберігання енергії

Ось де вступають у гру резервні акумулятори. Концепція проста: Ви підключаєте акумулятори до сонячних панелей вашого будинку, які зберігають надлишкову енергію, яку вони генерують протягом дня. Це дозволяє розподілити використання енергії, яку генерують ваші панелі.

Але скільки батарей вам потрібно, щоб бути повністю самодостатнім? Навіть з такою потужною батареєю, як Tesla Powerwall, більшість будинків середнього розміру потребують щонайменше двох батарей, щоб надійно зберігати всю енергію, необхідну для забезпечення живлення будинку від електромережі. (Для контексту, Tesla Powerwalls коштують близько 10 000 кожна.) Якщо ваш будинок менший за розміром або ваше енергоспоживання з самого початку низьке, ви можете обійтися меншим акумулятором, ближчим до 5 000 мА-год.

Енергоефективність

Проектування або модернізація будинку для підвищення його енергоефективності іноді може заощадити домовласникам стільки ж, скільки і встановлення сонячних панелей. Якщо ви розробляєте автономний проект, віддайте перевагу енергоефективному освітленню та іншим приладам, щоб мінімізувати кількість сонячних панелей, необхідних для вашого будинку.

Інше сонячне обладнання

Окрім панелей, акумуляторів та ефективних приладів, будинки з сонячними панелями та накопичувачами потребують електропроводки, контролерів заряду, інверторів, монтажного та захисного обладнання. Більшість з них може надати будь-яка сонячна компанія (якщо ви наймаєте когось для встановлення вашої системи), але якщо ви налаштовані на сонячний проект “зроби сам”, вам потрібно буде придбати все вищезазначене.

Плюси та мінуси автономного використання сонячної енергії

Звичайно, є кілька плюсів і мінусів сонячної енергії, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, чи варто відключатися від електромережі.

  • Економія грошей: З огляду на низьку вартість сонячної енергії та її зберігання, більшість власників будинків можуть заощадити десятки тисяч доларів, виробляючи власну енергію замість того, щоб покладатися на комунальні послуги.
  • Уникнення комунальних платежів: Оскільки застарілі комунальні служби намагаються заробити гроші, багато хто додає плату до рахунків клієнтів, які встановлюють сонячні батареї на своїх об’єктах. Якщо ви не є частиною електромережі, ви можете уникнути цих платежів.
  • Зменшення впливу на навколишнє середовище: Виробництво енергії за допомогою сонячної енергії, незалежно від того, в електромережі ви працюєте чи ні, компенсує шкідливий вплив виробництва та розподілу традиційної електроенергії.
  • Підвищення вашої незалежності: Життя з сонячною енергією дозволяє взяти під контроль використання енергії. Завдяки енергетичній незалежності ви можете більш точно прогнозувати своє енергоспоживання та витрати на енергію і звільнити себе від зростання тарифів на комунальні послуги.

Мінуси автономного життя з сонячною енергією включають:

  • У вас немає резервної копії: Щоб надійно жити поза мережею, вам, як правило, потрібна система, яка може забезпечити три-чотири дні електроенергії на випадок тривалих похмурих днів, змін у вашому енергоспоживанні або екстремальних погодних явищ. Збереження зв’язку з мережею може забезпечити певний спокій, що ви ніколи не залишитеся в темряві, коли щось піде не так, як заплановано.
  • Ви можете нести непотрібні витрати: Як уже згадувалося, коли ви живете поза мережею, вам потрібно переконатися, що покривається максимальне споживання енергії, а не середнє. Це може зробити процес більш дорогим, ніж обслуговування системи, прив’язаної до мережі.
  • Комунальні послуги завжди змінюються: Перш ніж попрощатися з енергетичною компанією, пам’ятайте, що люди можуть змінюватися! Хоча зміни відбуваються повільніше, ніж багатьом хотілося б, комунальні служби переходять до виробництва чистої енергії за допомогою локального підходу, що дозволить зменшити витрати, викиди та перебої в електропостачанні в майбутньому.

Заключні думки

Електричні системи по всьому світу зазнають швидких змін, оскільки ми протистоїмо кліматичній кризі та розширюємо нашу інфраструктуру. Перехід на автономне живлення може здатися привабливою ідеєю, але насправді це може бути занадто складно для проектів, більших за невелику хатинку або сарай.

Ми сподіваємося, що скоріше, ніж домовласники повністю відключаться від мережі, ми побачимо більше просування децентралізованої генерації енергії за допомогою таких речей, як:

  • Часткова залежність від електромережі за допомогою сонячної енергії: Найпоширеніший варіант часткової залежності від електромережі. це коли ви під’єднані до електромережі, але все одно задовольняєте більшість своїх енергетичних потреб за допомогою сонячної енергії та накопичувачів.
  • Громадські сонячні ініціативи: Ви можете приєднатися до громадського сонячного проекту, придбавши частку або сплативши підписку. Виробництво електроенергії, що відповідає вашому відсотку власності або рівню підписки, буде вимірюватися та відніматися з ваших рахунків за електроенергію щомісяця.
  • Розумні мережі та мікромережі: Великі багатоквартирні комплекси або комерційні будівлі можуть працювати на власних мікромережах, здатних відключатися від основної місцевої мережі під час відключення і живитися за рахунок сонячної та накопиченої енергії.

Переваги децентралізованої системи чистої енергії багато: надійність, менші витрати, більша автономність і зменшення викидів. Кожен будинок, який встановлює сонячні батареї, зменшує навантаження на громадську інфраструктуру, що, в свою чергу, знижує рахунки і сприяє стабільності в решті громади.

Отже, яка мораль цієї історії? Використовуйте місцеві ресурси, а відключайтеся від мережі лише в разі потреби.

Карстен Ноймайстер. письменник і фахівець з відновлюваної енергетики з досвідом роботи в галузі літератури та гуманітарних наук. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював в енергетичному секторі Нового Орлеана, зосереджуючись на політиці та технологіях відновлюваної енергетики. Любитель музики та активного відпочинку, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час.

Коли комунальні служби залишили його без світла, домовласник перейшов на автономне живлення за допомогою сонячного накопичувача

Багато домовласників могли б опустити руки і купити інший будинок, зіткнувшись з комунальними проблемами, з якими зіткнувся землевласник Деррік Зерлі. Натомість, він розраховував на сонячні накопичувачі, щоб взагалі уникнути підключення до електромереж.

Сім’я Дерріка Зерлі проживає в автономному будинку в Південній Кароліні, який живиться від сонячної енергії з резервним акумуляторним накопичувачем. Firefly Solar

Компанія Zearley придбала земельну ділянку, розташовану на межі двох комунальних територій в окрузі Андерсон, штат Південна Кароліна. компанії Duke Energy та її енергетичного кооперативу Blue Ridge Electric. Це призвело до суперечок між Дьюком та Блу-Ридж, щоб визначити, чия це насправді територія. Коли Duke Energy подала заявку на ділянку, наступним кроком у процесі стало отримання підписаних петицій від сусідів Зерлі з проханням надати право проходу через їхню власність для проведення електрики до об’єкту.

Але після розповсюдження петицій ніхто з сусідів їх не підписав. Після того, як півроку було втрачено через комунальні служби та небажання сусідів, Зірлі звернувся до компанії Palmetto State Solar (тепер Firefly Solar), інсталятора, що базується в Грінвіллі, і запропонував ідею автономної сонячної системи, яка буде побудована для 5500 кв.м. будинку, а також поряд з ним, на даху.-футів будівлі в неелектрифікованій віддаленій місцевості в Південній Кароліні.

“Я трохи ковбой, тому мене зацікавив виклик і можливість показати середній палець комунальним службам після того, як вони нас обвели навколо пальця”. каже Зірлі.

Проживання у такій віддаленій місцевості, як ця, зазвичай пов’язане з додатковими вимогами до енергозбереження, такими як обмеження використання електроенергії в побуті до часу, коли сонячні панелі отримують найбільше сонячного світла. Але Зеарлі не хотів жити в автономному будинку з енергетичними обмеженнями. Він хотів побудувати повноцінний будинок з прибудованою майстернею, яка працювала б на власних умовах, з електрикою після заходу сонця, а не хатинку чи трейлер, які покладалися б на кілька жалюгідних кіловат сонячної енергії.

Підняття сараю на сонячних батареях

До цього проекту Firefly Solar не мала великого досвіду роботи з позамережевими проектами.

“Час від часу ми отримуємо дзвінки від людей, які хочуть вийти з мережі, але здебільшого це нездійсненно, в першу чергу з фінансової точки зору”. сказав Аарон Девіс, власник та президент компанії Firefly Solar. “Тож, коли Деррік зателефонував, я поїхав до нього і назвав приблизні цифри, на які він міг би розраховувати, і він був готовий до цього, особливо через труднощі, які він мав з комунальними компаніями”.”

Будинок Зерлі розташований на ділянці площею 27 акрів, з яких близько шести акрів. відкритий двір. Будівля, яку він хотів. це збірна сталева конструкція з односхилим дахом у кольорі, який надихається червоними сараями, що зустрічаються у фермерських громадах. Зеарлі порівняв його з “барндомініумами”, які є схожими кованими конструкціями, відомими простотою будівництва завдяки збірним конструкціям та енергоефективності.

Firefly був готовий реалізувати проект, а Зірлі був готовий вкласти гроші, і план полягав у тому, що сонячні технології зберігання енергії в першу чергу забезпечуватимуть енергією об’єкт.

Firefly Solar встановила 19.5-кіловатна сонячна система на даху будинку, трохи більша за розміром, щоб компенсувати кут нахилу даху. Firefly Solar

“Думаю, я зацікавився, коли дізнався, що він вважав технологію доступною, але в нашому регіоні її ще ніхто не застосовував, тому не було з чого брати приклад, не було на що орієнтуватися”. сказав Зірлі. “Думаю, це був цікавий виклик для нас обох. зрозуміти, як це зробити. Потім, коли ми почали йти цим шляхом, я сказав енергетичним компаніям, що вони нам більше не потрібні.”

Щоб відключити об’єкт від електромережі, Firefly Solar встановила металевий дах висотою 19.5-кВт сонячна електростанція з 60 модулів Panasonic потужністю 325 Вт, 60 мікроінверторів Enphase IQ 7X, стійки IronRidge XR100 з S-5! металеві кріплення для даху ProteaBracket і чотири батареї Tesla Powerwall 2. І про всяк випадок, якщо сонячних батарей не вистачить, був встановлений резервний генератор Kohler потужністю 20 кВт, що працює на газі.

Firefly пощастило, адже коли Девіс звернувся до Tesla з пропозицією про проект, компанія тільки починала реалізацію автономної програми. Раніше гарантійні зобов’язання на обладнання для зберігання даних Tesla не поширювалися на автономні системи. У той самий час, коли встановлювалися Powerwalls, Tesla переписувала операційний код, щоб змусити обладнання працювати в цьому додатку.

“Деррік підійшов до цього з позицією “без компромісів”, і те, що він хотів. це, по суті, будинок, який був би автономним, але не виглядав таким”. сказав Райан Ваглер з Firefly Solar, який був керівником дизайн-проекту в цьому проекті. “Зазвичай, коли ви говорите про автономне живлення, ви говорите: “Гаразд, нам потрібно обмежити ваше використання, і нам потрібно встановити світлодіоди скрізь”.У цьому випадку ми просто пішли назустріч і встановили потужність, достатню для повсякденного використання будинку такого розміру, що було новим для мене.”

Дах будівлі має більш плаский кут нахилу, ніж типові скатні дахи, але площа поверхні дозволила повністю приховати 60 модулів від спостерігачів на рівні землі. Панелі встановлені врівень з дахом, а система трохи збільшена, щоб компенсувати кут нахилу, з використанням 96-коміркових модулів Panasonic, обладнання, яке Firefly широко використовує.

“Серед усієї невизначеності ми відчували, що нам потрібні продукти, яким можна довіряти”. сказав Ваглер.

Крім проблем, пов’язаних з установкою сонячних панелей на новому об’єкті, компанія Firefly також працювала разом з кількома іншими підрядниками. Девіс сказав, що в якийсь момент на місці було сім різних підрядників. Оскільки на об’єкті ще не було електрики, всі працювали від газових генераторів. Тобто, доки не встановили сонячні батареї, всі торгові точки могли працювати без генераторів.

Zearley, Firefly Solar та низка інших компаній змогли побудувати будинок з нуля, який повністю працює від електромережі. Firefly Solar

Модернізація будинку для автономного енергозабезпечення зазвичай супроводжується додатковою проблемою компенсації за відключення існуючих електроприладів та обладнання, які споживають багато енергії. Системи опалення та охолодження, свердловинні насоси та інші необхідні домашні навантаження вимагають багато енергії під час запуску.

У випадку Зеарлі, при новому будівництві, можна було переконатися, що кожне велике електричне навантаження використовує м’який пускач для меншої початкової напруги, оскільки всі будівельні компанії були присутні в той же час.

“Тепер, намагаючись об’єднати електрика, фахівця з опалення, вентиляції та кондиціонування, ці різні компоненти будівництва разом, тому що вони абсолютно ніколи не мали справи з чимось подібним раніше”. Це був невеликий виклик”. сказав Зеарлі.

Тим не менш, підрядники Firefly змогли забезпечити, щоб все, від насоса свердловини до відкривачів гаражних дверей, було на м’якому старті під час встановлення.

“У цьому випадку можливості переважають над проблемами, тому що ми змогли вбудувати в систему саме те, що нам було потрібно”. сказав Ваглер. Якщо ви можете вплинути на вибір цих елементів, ви можете суттєво вплинути на те, як система працюватиме і функціонуватиме в майбутньому”.”

Автономний будинок і майстерня без компромісів з енергією

Зрештою, Зеарлі отримав будинок, на який вони з дружиною сподівалися. Семифутові скляні вікна вітрини магазину виходять на лісисту місцевість і стикаються з бетонною підлогою, яка відповідає стільницям на кухні.

Сім’я Зірлі стоїть у гаражі свого автономного будинку, поруч із чотирма панелями Tesla PowerWall, які підтримують світло після заходу сонця. Firefly Solar

Лінія даху виходить за межі будівлі, створюючи критий ґанок. Вікна відчиняються на зразок гаражних воріт, щоб за гарної погоди впустити повітря ззовні. Крамниця, або, як описав її Зеарлі, його “чоловіча печера”, знаходиться просто неба, а частина будинку виступає в будівлю, створюючи антресолі, звідки вони можуть дивитися вниз, у простір.

А сонячна енергія живить все це, а накопичувач енергії підтримує роботу після заходу сонця.

“Це просто приємне відчуття, коли ти знаходишся в будинку і знаєш, що несеш відповідальність за вироблення власної енергії”. каже Зірілі.

Такі проекти, як цей, демонструють, що технології зберігання сонячної енергії можуть бути життєздатним, стабільним джерелом енергії навіть у великих масштабах.

“Я думаю, що мікромережі та невеликі громади з розподіленими енергетичними ресурсами будуть об’єднуватися”. сказав Девіс. “Буде набагато більше контролю, коли це розвиватиметься, і набагато більше людей відірветься від монопольних комунальних компаній. Я думаю, що багато чого залежить від досліджень і розробок, які будуть проводитися в найближчі роки.”

Про автора

Біллі Ладт

Біллі Ладт є старшим редактором журналу Solar Power World і в даний час висвітлює теми монтажу, встановлення та бізнес-питань.

Коментарі та думки власників

Я із задоволенням читав і намагався самоосвічуватися про те, як підключити сонячну енергію. Я живу в будинку площею 2000 кв. футів на 9 акрах і в колодязі, зробленому вручну. Я хотів би і готовий налаштувати сонячну енергію. Я жила дуже просто протягом багатьох років за 6 миль від електромережі, виховуючи своїх дітей у горах, живучи надзвичайно спрощено: 2 панелі, які працювали з повільним насосом для перекачування води, і мінімальне світло в будинку. Я не хочу жити так дорого, але хочу бути енергонезалежним. У штаті Вашингтон ми зобов’язані сплачувати базовий внесок до PUD, навіть якщо ми виробляємо всю власну енергію за допомогою сонячної енергії. Я хочу незалежності і багато чого робив сам, як батько-одинак, що живе в горах, наприклад, електропроводку, створення самопливних систем водопостачання, покрівлю, укладання плитки і т.д. Я думаю, що можу заощадити багато грошей, якщо зроблю це сам або найму майстра, який допоможе мені зробити це самостійно. Мені подобається виклик і я хочу насправді розуміти систему, яку я маю, а не бути фінансово залежним від інших, які підтримують її в робочому стані для мене.

Амінь усім, хто вказує на витрати, пов’язані з цим. Мабуть, дуже приємно бути багатим і молодим. Машина цього чувака коштує більше, ніж мій будинок! Звичайно, я просто заздрю, і мені набридла вся ця стереотипна американська надмірна інженерія. Кому потрібен будинок на 5500 кв. футів? Навіщо використовувати найдорожчу панель на ринку? Я впевнений, що він заплатив би приблизно стільки ж, маючи справу з електричними компаніями тут. Я перебуваю в Північній Кароліні, і витрати на стовп = 12 тис. доларів для нового будівництва. Я розробляю і планую зробити свою власну набагато скромнішу систему (9).6 кВт сонячної енергії, 30 кВт-год зберігання, 12 кВт інвертор Sol-Ark), приблизно за третину того, що заплатив цей чувак. Я заощаджував роками.

Спробуйте щось на зразок Solarwholesale dot com або bluepacificsolar dot com для наборів DIY та компонентів BOS. Мені найбільше подобається сайт bluepacificsolar, вони дають багато інформації для розгляду мережевих, автономних та мережевих інтерактивних систем.

Я заздрю тим, хто може собі це дозволити. Я б із задоволенням повністю відключився від електромережі, але для нас, “бідних” людей, це неможливо. На додаток до вартості, наше місто має дуже необґрунтовані обмеження на встановлення сонячних панелей (оскільки місто є власником енергетичної компанії). Якщо ви не дуже заможні, ви просто не можете зробити це в моїй місцевості.

У нас також є власноруч побудована сонячна домашня система. У нас є 2 кВт панелей qcell та 7 кВт-год акумулятора Lifepo4. Опалення, гаряча вода, сушарка для білизни та кухонна плита працюють на природному газі. У нас достатньо акумуляторів, щоб пережити похмурі дні. Панелей потужністю 2 кВт достатньо, щоб забезпечити наше щоденне використання і тримати батареї зарядженими в сонячні дні. У нас є інвертор на 1500 Вт для невеликих навантажень, а також інвертор на 3000 Вт і окрема проводка для великих навантажень. У нас також є Шевроле Вольт з інвертором на 1500 Вт як резервний варіант, якщо виникне потреба. У довгі сонячні дні ми також можемо заряджати Volt. Нам з дружиною трохи за сімдесят, тож ми не використовуємо багато електроенергії. Поки що система задовольняє наші потреби, навіть взимку. Вся система пропрацювала трохи більше 7500. Я побудував систему здебільшого з готових компонентів, які я знайшов переважно на EBay або Amazon. Я купував там, де міг отримати найкращу пропозицію. З нашими конкретними обставинами система чудово працює для нас.

Практично жодна з батарей LiFePO4 не є дешевою, але є деякі компанії, які продадуть вам базовий акумуляторний блок. Simpliphi має 3.8 кВт-год і можуть бути складені для більшої ємності. Humless, здається, продає акумуляторну батарею на 5 кВт-год, LG Chem щойно переробила свій акумуляторний блок, і вони, здається, намагаються конкурувати з TESLA в ціновій політиці.

Ця історія звучить так, ніби повна автономна домашня електрична система ніколи раніше не була зроблена, що є повною нісенітницею. У мене є друг, який побудував власну автономну систему принаймні 8 років тому. Його система складається з сонячної та вітрової енергії, яка живить акумуляторну батарею з резервним пропановим генератором. Ця система забезпечує його великий будинок усіма сучасними зручностями, в основному на вітрі та сонці, і лише зрідка потребує генератора. Поки електрика була доступною для мого друга, він хотів бути самодостатнім.

Розслабся, Кевіне, чудова річ у тому, що ми всі можемо експериментувати та адаптувати різні технології, щоб заощадити гроші та/або бути вільними від відключень та коричневих відключень. Хто перший відключився від мережі, зрештою, не матиме значення. JKF

Ні, вони просто сказали, що в його районі цього не робили, і підрядник не робив цього раніше. Перечитай ще раз.

Моя 500-ватна система забезпечує 99% всіх моїх потреб. Вартість 1 200, включаючи новий резервний генератор / інвертор на 2200 Вт та акумуляторні батареї. Рідко використовую свій генератор.

Це круто! Твій слід невеликий. Хотілося б, щоб більше людей думали, як ви. У мене є система потужністю 500 Вт з резервними акумуляторами на 275 ампер-годин. Я все ще в мережі, потроху, і сподіваюся, що колись вимкнуся.

Ваша історія та історія Боба є важливим навчальним досвідом для тих, хто відмовляється від сонячних фотоелектричних систем. Ми інституціоналізовані в думці, у мене є домашня панель на 200 ампер 240 вольт, це приблизно (48 000) ват, і за 24 години вона виробляє 1.152 МВт-год. Для більшості людей це не так, навіть близько. Ви це довели. В середньому в США.S. середній будинок використовує 1.5 до 2.0 кВт-год як середнє навантаження на будинок протягом 24 годин. Звичайно, протягом дня у вас бувають сплески струму на таких приладах, як свердловинні насоси та компресори кондиціонерів, можливо, до 100 Ампер протягом мілісекунд, але більшу частину часу ви можете забезпечити “поточні” потреби будинку за допомогою сонячної батареї потужністю 6 кВт та акумуляторної батареї ємністю 20 кВт-год. У цій статті йдеться про автономний будинок, але що робити, якщо ви прив’язані до електромережі і використовуєте її лише для великих перепадів напруги, а також для насосів і приладів, що споживають багато електроенергії??

Звучить чудово, і підозрюю, що заможні люди вважають це життєздатним варіантом. Мені 70 і я виробляю менше 1,000 на місяць. Мені сумно, що вже трохи запізно. Продовжуйте підтримувати мрію!

Моє повне соціальне забезпечення становить 664 грн на місяць з дуже невеликими заощадженнями, часто 0. Моя сонячна система коштувала мені лише 1,200, включаючи резервний генераторний інвертор, придбаний новим і дуже рідко потрібним. Сонячна система легко забезпечує 99% всієї моєї електроенергії, 100% поза мережею. Мені 68 років у 2021 році. Я також зберігаю 2 свої транспортні засоби, застраховані та застраховані, і сплачую всі податки на майно. Я навіть витратив більшу частину 2020 року на свій дохід в Угорщині. Якби мій SSI становив 1100 на місяць, я б відчував себе мільйонером. і побудувати будинок на 5 000 квадратних футів поза мережею з усіма цими додатковими грошима.

Усе це добре, і я б так і зробив, але у великому штаті Флорида в будівельних нормах зазначено, що для отримання дозволу на заселення ви повинні бути підключені до електромережі. Тож тут немає відключень від електромережі.

Щось на кшталт контрінтуїтивного. Флорида. одне з тих місць, де шторми можуть бути жорстокими, а електрика може відключатися на кілька днів. Що можна зробити, так це створити інтерактивну мікромережу і використовувати сонячні фотоелектричні панелі з інтелектуальним накопичувачем енергії (більшу частину часу) і використовувати мережу для арбітражу вашої власної ESS, а якщо електроенергія відключається, мати можливість переключитися на автономне живлення на панель вимикача критичних ланцюгів, що дозволяє таким речам, як деякі розетки, світильники, стельові вентилятори, холодильник/морозильна камера і, можливо, мікрохвильова піч, працювати незалежно від сонячних фотоелектричних панелей і батареї протягом декількох днів, тижнів, місяців. Мережевий агностик трохи кращий тим, що коли мережа працює, ви можете “купити” їхню позапікову або супер позапікову потужність, щоб зберегти її у своєму акумуляторі на наступний день, коли сонце тільки сходить, а сонячні фотоелектричні панелі ще не виробляють достатньої потужності.

Так, але ви все одно можете робити те ж саме, і навіть якщо ви технічно “підключені до мережі”, ви не купуватимете їхню електроенергію, а, можливо, продаватимете ЇМ.

Я працюю в мережі в Індіані, де в січні та лютому трохи холодніше, і моя система на 25% більша. 80 панелей потужністю 325 кВт, але для того, щоб пережити холодні місяці, потрібна величезна батарея. На щастя для мене, ми обмінюємося один на один з нашим мережевим партнером. Крім того, наші панелі змінюють кут нахилу залежно від сезону: від 18 градусів влітку до 45 градусів взимку. Плюс у мене є пропановий генератор потужністю 24 кВт, оскільки мої інвертори вимикаються, якщо мережа відключається з міркувань безпеки для працівників власників мережі. Якби я будував з нуля, я б точно почав з великого теплового насосу на ґрунтовій воді. Я сподіваюся і молюся, що лівий Новий зелений новий курс стане на бік власників будинків на рівній біржі, щоб мені не довелося встановлювати батареї або, принаймні, дідусеві, нам, власникам сонячних батарей, угоду, з якої ми розпочали. Вартість нашої мережі становить 16.05 на місяць.

Оскільки більшість будинків використовують більше електроенергії для охолодження влітку і більше газу для обігріву взимку, весь ваш аргумент тут не має сенсу.

Тут, у сонячній Каліфорнії, навіть із сонячними панелями та батареями, злочинні угруповання (опечатка. я мав на увазі PGE, SDGE, Edison) все ще зобов’язані стягувати “плату за мережу” відповідно до закону штату. Він підтримує ці масові відкати (ой, я мав на увазі, що він розділяє витрати на внески на виборчу кампанію та відпустки для членів Конгресу, а також “витрати” Каліфорнійської комісії з комунальних послуг на захист населення від високих тарифів).

Нещодавно була опублікована офіційна доповідь, написана філією CPUC, в якій прогнозується, що і SCE, і PGE матимуть середні тарифи на електроенергію на рівні 0.30kWh до 0.35/кВт-год для PGE та SCE до 2025-2030 років. Прогнозується, що SDGE буде на рівні (0.47/кВт-год) за цей час. Перехід до агностичних до мережі сонячних фотоелектричних систем є мудрим рішенням в умовах мандатного божевілля Каліфорнії.

поза мережею з 19.5 кВт. у вас, мабуть, немає дітей і ви використовуєте дуже мало енергії У мене система на 24 кВт, і вона генерує близько половини мого щоденного використання. Молодці!

Ого. Я жив переважно поза мережею з системою потужністю 1 кВт. Я навіть міг запускати свій блок змінного струму, коли світило сонце (у мене було лише 2 кВт-год зберігання, тому довелося зупинитися на ніч або запустити 3.5 кВт генератор). Навіть на моєму місці зараз 3 кВт було б більш ніж достатньо для мого використання, за винятком розпалу літа

Захоплююче! Власник повинен мати інший електромобіль: Tesla не має можливості під’єднання до електромережі. Тоді він також може зберігати енергію у своєму автомобілі та використовувати її за потреби, або приносити додаткову енергію до свого будинку.

Я не думаю, що я був би в хороших стосунках зі своїми сусідами. Що за бовдури відмовляють комусь, хто хоче провести електрику до свого будинку? Я думаю, що після того, як я окупив деякі речі, я б купив ще кілька батарей і сонячних панелей, схоже, що у нього є багато місця. Як щодо 5 вітряків діаметром близько 10 футів, які допоможуть, коли не світить сонце. Думаю, я міг би зробити щось подібне.

PGE навряд чи очистить дерева в Каліфорнії. Різні екіпажі для позначення та вирізання живих та мертвих дерев, що становлять небезпеку. Дуже неефективно. Я продовжую просити їх рубати більше на моєму місці, але вони не хочуть. Тож більше пожеж.

Гарна установка, але без проблем із затіненням, Firefly міг би побудувати її набагато дешевше, простіше і так само надійно, не використовуючи мікроінвертори і використовуючи китайські акумулятори, що не входять до складу човна. За вартість 4-х вітряків можна було б купити повноцінний автомобіль з удвічі більшою потужністю, з двонаправленим зарядним пристроєм.

Навіть з податковими пільгами це коштувало від 30 до 40 000, я б дуже хотів, щоб якийсь геній придумав, як виробляти електроенергію з різниці температур. це була замкнута система водяного контуру, яку вони зараз використовують для кондиціонування повітря, прокопавши трубу на 6 або 10 футів нижче рівня ґрунту

Це, ймовірно, схоже на витрати, з якими він зіткнувся, прокладаючи нові лінії та стовпи. Тоді він був би на гачку на все життя, сплачуючи щомісячний рахунок до енергетичної компанії. Тепер він вільний і чистий.

У мене є будинок площею 3000 кв. футів, власна свердловина, виноградники, 2 теплові насоси, всі електроприлади та електромобіль. 17 кВт сонячної енергії, 4 Tesla powerwall 2s, і я більше не маю рахунків за комунальні послуги взагалі. Ми залишаємося на зв’язку лише тому, що Південна Каліфорнія Едісон платить нам жалюгідні 0.02 за кВт-год. Я їжджу на роботу на машині і все одно використовую лише половину того, що ми виробляємо.

Я встановив подібну систему і сміявся з того, що підрядники використовують генератори для запуску своїх інструментів, оскільки саме так було протягом перших кількох місяців, поки не встановили металевий дах. Тепер вони працюють від сонячної енергії та акумуляторів. Вони живуть у сільській місцевості Канзасу, де комунальне підприємство збиралося стягувати величезні кошти. Клієнт має 35 тис. в системі потужністю 12 кВт з 30 кВт-год літієвих батарей в стійці. Наразі вони використовують пропан для опалення, але я думаю, що в їхньому майбутньому буде тепловий насос з ґрунтовим джерелом.

Я дуже ціную надійність системи фотоелектричних батарей, де кожна панель має власний інвертор і тому може розглядатися як незалежний постачальник енергії. З 4 батареями PowerWall, чи можна їх також розглядати як масив незалежних блоків? Мені подобається ідея “розумної ESS”, щоб мати можливість нормувати потужність протягом 24 годин на добу. Чи могла б розумніша ESS мати річний прогноз, щоб нормувати потужність протягом року?? Я хотів би бути незалежним від резервного генератора на викопному паливі. Чи може вона працювати на стисненому повітрі, на біодизельному паливі? Не було жодної згадки про деталі системи опалення/охолодження. Маючи таку велику ділянку землі, я припускаю, що наземна система з тепловим насосом забезпечить найкращу цілорічну ефективність і працюватиме на електриці.

Встановлено міні-спліт-систему опалення/охолодження. Влітку цього вистачало, але взимку генератор працював більше, ніж хотілося б. Він встановив дров’яну піч для обігріву будинку, і цього вистачило до кінця зими. Генератор тепер ніколи не потрібен. (Або вкрай рідко.)

“Мені подобається ідея “розумного ESS”, щоб мати можливість нормувати потужність протягом 24 годин на добу. Чи могла б розумніша ESS мати річний прогноз, щоб нормувати потужність протягом року??” Sonnen ecolinx 30.0 має деякі функції “розумного будинку” і може бути налаштований за допомогою лінії зв’язку, яка може обмінюватися даними з “розумними” приладами. Можна керувати навантаженнями в будинку за допомогою додатку для смартфона або запрограмувати сам HMI Sonnen для планування навантажень. Прикладом може бути водонагрівач на вимогу або повністю електричний водонагрівач. Якщо протягом робочого тижня нікого немає вдома, можна запрограмувати водонагрівач, щоб він був вимкнений вдень і ввімкнений пізно ввечері та рано ввечері. Існують фактичні системи “мікромережі” з модульним накопичувачем енергії, які представляються громадськості, насправді є вибір від помірного до дикого. Simpliphi, Sonnen, GENERAC PWRcell, Humless Universal, ELM Fieldsight. Якщо перейти до великих комерційних та промислових мікромереж, які працюють на основі трифазної мережі, то існує ціла “інша” група мікромереж середнього та великого масштабу.

Автономні системи набагато більш поширені, ніж думають люди. Існує ціла спільнота в Інтернеті. Почніть з YouTube. Цю систему можна вважати високотехнологічною та дещо експериментальною. Моє автономне ранчо має 10 кВт сонячних панелей, 10-кіловатний низькочастотний інвертор і 684 Ач акумуляторної батареї, 14-кіловатний резервний генератор. Поки що витратив 17 тисяч. Ніколи не потребуватиме енергетичної компанії.

Я зібрав систему “зроби сам” набагато меншої потужності з надлишковими акумуляторами для свого літнього будиночка. Батареї живляться від сонця, вітру та резервної системи зарядки постійного струму, яка живить інвертор 5K/10K. Іноді ми запускаємо генератор на 20 хвилин перед сном, щоб зарядити акумулятори на ніч. Тепло і посилання. це пропан. Просто і дешево. І все це менш ніж за 5 тис. євро. Не дозволяйте нікому говорити вам, що ви не можете цього зробити.

Ви все ще використовуєте пропан та генератор. Це не є стійким рішенням. Використання сонячної енергії та акумуляторів не потребує жодного джерела палива протягом багатьох років. Це схоже на те, що я колись чув. Світ, повний Prius’ів. це світ, який все ще залежний від нафти.

Так, у них будуть проблеми при відключенні електроенергії. Наявної потужності не вистачить з батареями Telsa

Він встановив чотири PowerWall, які мають загальну ємність 54 кВт-год. Це близько 150% моєї щоденної потреби в енергії, а у мене дуже середній будинок площею 2100 квадратних футів. Він також має достатньо сонячної енергії, щоб генерувати близько 75 кВт-год на день, виходячи з прогнозів NREL. Таким чином, він може повністю зарядити свої батареї і все ще матиме близько 20 кВт-год енергії, щоб керувати будинком вдень. Я встановив дві подібні системи в Теннессі, де ми маємо приблизно таке ж сонячне опромінення, як і ця система, і це, безумовно, буде працювати. Якщо ми потрапляємо в сезон мусонів і маємо 9 днів хмар і дощу поспіль, там завжди є генератор для резервного копіювання. Йому не вистачає лише електромобілів, і він повинен мати можливість забути про газ.

“У випадку Зеарлі, завдяки новому будівництву, можна було переконатися, що кожне велике електричне навантаження використовує м’який пускач для меншої початкової напруги, оскільки всі будівельні компанії були присутні в той же час.” Загальний хороший момент: або конкретні двигуни, насоси та прилади з енергетичною зіркою, або “м’який пуск” живлять двигун, який буде використовуватися. Цей хлопець має достатньо місця на даху, щоб встановити в 5 разів більше сонячних панелей, ніж у нього є зараз. Щось близько 85 тисяч встановили для цієї установки. Деякі установки, встановлені комунальними службами, стягують близько 10 тис. за стовп до власності (якщо ви можете отримати право на проїзд). Всього 20 років тому це була б система вартістю від 200 до 250 тис. доларів. Продовжуйте, отримуйте “пакети” сонячних фотоелектричних накопичувачів енергії, які можуть бути повністю автономними (або) за меншу ціну можна мати систему, агностичну до мережі, якщо у вас є підключення до мережі, це буде резервним варіантом, якщо ні, використовуйте Smart ESS для визначення та контролю навантажень у будинку, щоб працювати від сонячних фотоелектричних панелей та акумуляторів протягом 24 годин. Сонячні фотоелектричні інвертори стають все більш надійними, і деякі з них мають 25-річну гарантію використання. Ретельне застосування цих технологій робить системи довговічнішими, що робить утиліту менш корисною для щоденних потреб в енергії.

Яка кінцева вартість? ? Без цієї інформації не можна навіть розглядати такі варіанти. Без остаточної вартості звідки візьмуться кошти. Я генеральний підрядник і мене цікавить така інформація.

Ваше запитання є актуальним, і в цій статті викладено конкретний випадок. Цей хлопець витратив багато часу, намагаючись отримати право проходу, щоб підвести електрику до своєї власності. Кожна власність буде відрізнятися. Деякі сільські приклади того, як девелопер купує кілька акрів у віддаленому районі, розбиває нерухомість на менші ділянки площею близько акра, а потім розробляє їх, зіткнулися з пропозиціями щодо комунальних послуг, наприклад, 1 мільйон доларів або більше, щоб розширити комунальну мережу в районі забудови. Прокладання інженерних комунікацій, таких як підземна електрика до кожної ділянки, може коштувати від 100 до 500 тисяч доларів за милю. Пошукайте один з таких проектів: Silvies Valley Ranch, Burns Oregon. Ця розробка використовувала універсальні мікромережі Humless для кожного побудованого будинку.

Я живу в Гейнсвіллі, штат Флорида, там є застава на мою власність, я не можу отримати фінансування, щоб поставити сонячну батарею на мій будинок, і мене прив’язують до рахунків за світло від 250 до 325 на місяць, і це дуже дорого, і я сподівався, що є кращий спосіб, яким я міг би це зробити, будь ласка, дайте мені інформацію, дякую

Ну, якщо вам пощастило, що ваш час настільки цінний, що вартість не є варіантом, то ваша відповідь має сенс. В іншому випадку я згоден з Джоном. Це звучить і виглядає круто, але так само, як і Ferrari за 500 тисяч доларів. Переважна більшість людей не може дозволити собі нічого подібного і не зможе ще десятиліттями, якщо взагалі коли-небудь. “Зелена” енергія. це чудово, але все для 1%

Все змінилося лише за останні 5 років. Сонячна енергетика зараз дешевша, ніж 15 років тому, 10 років тому, і я використовую простий масив сонячних панелей на даху, який підключений до мережі, вже 16 років і можу сказати, що окупність менш ніж за 15 років є “вірогідною” по всій території Сполучених Штатів.S. Ті люди, які купили більший масив і придбали домашню зарядну станцію та електромобіль, такий як Leaf, можуть окупити відносно велику сонячну фотоелектричну систему приблизно за 5 років завдяки щомісячній економії енергії без необхідності купувати електроенергію та бензин для електромобіля. Можу вас запевнити, що я не наближаюсь до 1%, можливо, навіть не в нижній частині “верхніх” 40%.

Визначення кількості сонячних панелей для живлення будинку не повинно бути складним. Від ват до кіловат і більше, ці поради допоможуть вам з’ясувати, скільки сонячних панелей потрібно в сонячній системі для домашнього використання.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

автономних, будинків, отримати, сьогодні

З: Я зацікавлений у встановленні системи сонячних панелей для мого будинку, але я мало що знаю про сонячні панелі. Наскільки вони ефективні? Скільки сонячних панелей живить будинок?

В: Існує багато стимулів та переваг для переходу від традиційної системи енергопостачання до сонячної. Існують знижки та податкові пільги, а також усвідомлення того, що ви допомагаєте поліпшити навколишнє середовище. Якщо ви задаєтесь питанням: “Скільки сонячних панелей мені потрібно??”Кілька основних елементів дадуть відповідь на це питання. Наведені нижче поради допоможуть вам розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, і які фактори впливають на цю кількість. Хоча самостійний розрахунок цих цифр може дати вам уявлення про те, який тип сонячної батареї вам знадобиться, знайте, що кваліфікований інсталятор сонячних панелей зробить всі ці розрахунки за вас, якщо ви продовжите встановлення сонячних панелей.

Вам потрібно знати три речі: річне споживання енергії, потужність сонячних панелей та коефіцієнт виробництва.

“Скільки сонячної енергії мені потрібно?”Як розрахувати кількість панелей?”. очікуване питання від домовласника, який тільки починає працювати з сонячними системами. Щоб точно визначити, скільки панелей потрібно для роботи будинку, вам потрібно врахувати річне споживання енергії, потужність сонячних панелей та коефіцієнт виробництва. Ці три фактори є важливими при переході на сонячну систему. Хоча цей розрахунок дасть вам приблизну оцінку, врахуйте, що на фактичну кількість панелей впливатимуть інші фактори, про які ми поговоримо пізніше.

Якщо ви хочете встановити спеціальну систему сонячного опалення. таку, де сонячні панелі нагрівають рідину або повітря і перетворюють її в центральне опалення для будинку. вам також знадобиться досвідчений інсталятор HVAC, який зможе переобладнати вашу існуючу систему центрального опалення в систему сонячного опалення.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

Подивіться на свій рахунок за комунальні послуги, щоб визначити, скільки ват ви використовуєте.

Енергоспоживання вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). КВт-год означає не кількість кіловат, яку ви використовуєте за годину, а кількість енергії, яку ви використали б, щоб підтримувати роботу приладу потужністю 1 000 Вт протягом 1 години. Кількість електроприладів, які споживають енергію, та частота їхнього ввімкнення впливають на споживання. Все, що підключено до розетки, враховується у вашому енергоспоживанні, а великі прилади, такі як холодильники та посудомийні машини, споживають більше енергії, ніж зарядний пристрій для телефону. Наприклад, 50-дюймовий світлодіодний телевізор використовує близько 0.016 кВт-год на годину, тоді як електрична посудомийна машина використовує близько 2 кВт-год на одне завантаження.

Станом на 2019 рік середньостатистичне американське домогосподарство використовує 10 649 кВт-год електроенергії на рік, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації. Але найкращий спосіб визначити, скільки енергії вам знадобиться. це подивитися на ваші рахунки за комунальні послуги за минулий рік. Це дасть вам чітке уявлення про ваші реальні енергетичні потреби, особливо з урахуванням того, що споживання електроенергії коливається протягом року. Кількість енергії, яку ви використовуєте, буде диктувати розмір необхідної вам системи.

Хоча встановлення сонячних панелей часто може зменшити або навіть повністю компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію, пам’ятайте, що тарифи на електроенергію та її використання є мінливими факторами. Якщо ціна на електроенергію або кількість, яку ви використовуєте, різко зміниться, ваші заощадження також можуть змінитися. Наприклад, центральна та південна Каліфорнія вважається чудовим місцем для встановлення сонячних панелей через часте сонце, але це також штат, в якому регулярно зростають ціни на електроенергію.

Після того, як ви дізнаєтесь про енергетичні потреби вашого будинку, настав час придивитися до панелей. Подивіться на різні панелі та подивіться, яка їхня потужність. Потужність сонячної панелі також відома як номінальна потужність, і це електрична потужність панелі в ідеальних умовах. Це вимірюється у ватах (Вт). Панель зазвичай виробляє від 250 до 400 Вт потужності. Для подальшого рівняння візьмемо в середньому 320 Вт на одну панель.

Використовуйте річне споживання енергії та потужність сонячної панелі для розрахунку коефіцієнта виробництва.

Ви можете розрахувати коефіцієнт виробництва, коли у вас є дані про річне споживання енергії та потужність сонячних панелей. Коефіцієнт виробництва. це розрахунковий вихід енергії системи за певний час (вимірюється в кВт-год) у порівнянні з фактичним розміром системи (вимірюється у Вт). Щоб розрахувати коефіцієнт виробництва, розділіть вихідну енергію на загальну потужність системи. В США.S., коефіцієнт виробництва, як правило, знаходиться в межах 1.3 і 1.6.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

Після того, як ви отримали ці три числа, настав час розрахувати кількість панелей. Формула така:

Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелей

Наприклад, використовуючи 10 649 кВт-год (середнє споживання енергії американським домогосподарством), 1.3 (нижня межа поширених коефіцієнтів виробництва) і 320 Вт (середня потужність сонячної панелі):

Кількість панелей = 10 649 кВт-год / 1.3 / 320 W = 25.6

З цього розрахунку можна підрахувати, що для будинку з такими вимогами до потужності знадобиться близько 25 панелей, які виробляють 320 Вт.

Візьміть до уваги кількість сонця, яке отримує ваш будинок.

Пам’ятайте, що цей розрахунок передбачає, що панелі працюють в оптимальних умовах. пряме сонячне світло означає, що ваш будинок може перетворити більше енергії в електрику. У таких штатах, як Арізона та Нью-Мексико, які, як відомо, виробляють більше сонячного світла, ніж штати на північному сході, домовласникам, швидше за все, знадобиться менше сонячних панелей. Невада, Юта, Каліфорнія, Техас і Колорадо. це інші місця, які зазвичай виробляють більше сонячного світла. Але навіть якщо ви живете в регіоні або штаті з довгими зимами або за межами сонячного поясу, вам може знадобитися придбати більше сонячних панелей, щоб ефективно керувати будинком.

Розмір, форма та матеріал вашого даху також впливають на найкраще розміщення сонячних панелей. Ідеальний дах не затінений деревами і має велику площу, звернену на південь, захід або схід. саме ці напрямки отримують найбільше сонячного світла протягом дня в північній півкулі. Дахи з крутими схилами ускладнюють встановлення сонячних панелей і можуть означати, що інсталятор не зможе розмістити необхідну кількість панелей на даху. Те ж саме стосується дахів дивної форми.

Кількість необхідних сонячних панелей також залежатиме від того, чи буде ваш будинок підключений до електромережі, чи ні.

Часто більш популярним варіантом є підключення мережевих сонячних панелей до загальної електромережі. Якщо сонця недостатньо для забезпечення повної потужності, будинок може отримувати енергію з традиційної електромережі, тож йому не доведеться залишатися без електрики. З іншого боку, автономна система не підключена до загальної електромережі і є більш поширеною в сільській місцевості або у віддалених районах.

автономних, будинків, отримати, сьогодні

Автономні системи покладаються на акумулятори для зберігання енергії, щоб підтримувати роботу будинку вночі або в похмурі дні. Автономним системам, швидше за все, знадобиться більше панелей для забезпечення роботи будинку та накопичення надлишкової енергії. Мережеві або автономні системи можуть вплинути на загальну вартість вашої сонячної електростанції.

З’ясувати, яка потужність сонячної батареї вам потрібна. завдання не з легких. Недостатня ємність призведе до того, що ви будете вимикатися посеред ночі, а надмірна. до зайвих складнощів та витрат на обслуговування. Кількість необхідних батарей також буде залежати від типу обраної вами батареї. Свинцево-кислотні батареї є більш економічно вигідними, але літій-іонні батареї мають кращу ємність, ефективність та термін служби.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без жодних зобов’язань.

Тип сонячної панелі впливає на її ефективність.

Існує три типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Монокристалічні та полікристалічні панелі складаються з елементів, виготовлених з кремнію. Шматочки кремнію зібрані у формі прямокутника і покриті скляним листом. Монокристалічні сонячні елементи вирізані з одного кристала кремнію, в той час як полікристалічні складаються з фрагментів кристалів кремнію. Ця різниця в конструкції впливає на ефективність і ціну. Монокристалічні панелі є більш ефективними і працюють краще, але вони також і дорожчі. Полікристалічні сонячні панелі більш доступні за ціною, але ви трохи жертвуєте ефективністю та продуктивністю.

Існують також тонкоплівкові сонячні панелі. Як випливає з назви, ці елементи тонші, ніж монокристалічні або полікристалічні. Однак сама панель може бути не набагато тоншою, ніж панелі інших стилів. Тонкоплівкові панелі є більш портативними та гнучкими, ніж монокристалічні або полікристалічні, але вони менш ефективні. Різні панелі мають різні переваги та недоліки залежно від вашого будинку, географічного розташування тощо, і ваш інсталятор зможе дати вам пораду щодо того, що найкраще підходить для вас.

Хоча цей посібник може надати вам загальну інформацію про кількість панелей, розміри сонячних панелей та типи систем, які ви можете розглянути, пам’ятайте, що кваліфікований інсталятор сонячної енергії зможе надати вам більше інформації, яка стосується саме вашого будинку. Ефективність сонячних систем залежить від багатьох факторів, і може бути важко врахувати всі з них, якщо у вас немає досвіду.

Вступ: Розумне відключення будинку від електромережі

За останні кілька років відбувся сильний зсув у мисленні, все більше і більше домогосподарств починають усвідомлювати свій вплив на навколишнє середовище і вживають заходів для зменшення свого сліду. Екологічність або автономність. це модні терміни, які можуть значно підвищити вартість вашого житла та заощадити на рахунках за електроенергію.

У цій інструкції, коли ми говоримо про автономне живлення, ми говоримо про те, щоб стати повністю електрично незалежними, вам не потрібно покладатися на жодного постачальника електроенергії для живлення вашого будинку. Якщо ви також плануєте відключити своє водопостачання від мережі, слідкуйте за цим матеріалом, ми сподіваємось висвітлити цю тему наступного місяця.

Як і у випадку з багатьма іншими речами, існує “розумний” і “простий” способи відключення від електромережі. Ми коротко обговоримо простий спосіб, але основна увага буде зосереджена на розумному способі, оскільки він дає кращу економію в довгостроковій перспективі і є більш екологічним варіантом.

Якщо ви вважаєте цю інструкцію корисною, будь ласка, проголосуйте за неї.

Обкладинка: Сонячні панелі від Кріса Кантоса (Chris Kantos) використовується під ліцензією CC BY 2.0

Крок 1: Простий спосіб вийти з мережі

Найпростіший спосіб відключити свій будинок від електромережі. зателефонувати в компанію, що займається встановленням сонячних батарей, і попросити їх замінити вашу електромережу на сонячну батарею. Вони замовлять для вас кілька панелей, покриють ваш сонячний дах, наповнять ваш гараж або підвал батареями, і ви будете готові до роботи, легко і просто? Ви навіть можете прийняти свій внутрішній DIY’er і вибрати, купити та встановити власну сонячну установку.

Ми не рекомендуємо це робити, тому що в довгостроковій перспективі такий підхід насправді є вкрай неефективним і може виявитися дуже дорогим. Якщо ви не живете в будинку, який був спроектований за останні три-п’ять років спеціально для того, щоб бути енергоефективним, він ніколи не був спроектований для того, щоб бути відключеним від мережі. Електроенергія була дешевою і завжди доступною, тому не було особливого значення, скільки енергії споживає ваш будинок. У сучасних проектах будинків цей фокус змістився, і дизайнери постійно шукають способи зменшити споживання енергії в домогосподарствах.

Існує ряд побутових приладів і предметів першої необхідності, які принципово відрізняються в будинку, спроектованому з урахуванням енергоефективності, і це виходить далеко за рамки заміни всіх ваших ламп розжарювання на світлодіодні. Водонагрівачі, духовки, плити, холодильники, кондиціонери тощо. всі ці енергоємні прилади мають більш ефективні версії або альтернативи, які підходять для автономних домогосподарств. Це підводить нас до розумного способу відключити ваш будинок від електромережі.

Крок 2: Розумний спосіб перейти на автономне живлення. Нагрівання води

Розумний шлях передбачає набагато більше роботи та планування, але в довгостроковій перспективі заощадить вам набагато більше грошей, оскільки ви змінюєте свій будинок на більш енергоефективний, а не просто задовольняєте поточні потреби будинку за допомогою більшої кількості обладнання.

По-перше, вам потрібно подивитися на ваших великих споживачів енергії і як ви можете змінити або видалити їх, щоб зменшити ваші потреби в енергії, ми розглянемо це трохи докладніше нижче і в наступних кроках.

Водонагрівач / гейзер

Водонагрівачі є невід’ємною частиною будь-якого домогосподарства, тому вам потрібно шукати способи зробити їх більш ефективними, а не видаляти їх взагалі. Більшість старих будинків мають водонагрівач у колонці зовні, на даху, в підвалі або гаражі. Це, по суті, ізольований бак з великим елементом, який постійно підтримує велику кількість води в гарячому стані.

Ми знаємо, що для того, щоб підтримувати щось гарячим, ми повинні постійно компенсувати енергію, яка втрачається в навколишнє середовище. Ми також повинні продовжувати нагрівати холодну воду, яка додається, щоб замінити будь-яку гарячу воду, яку ми використали. Для того, щоб зробити цей процес максимально ефективним, є три можливі рішення.

По-перше, це зробити поточне налаштування більш ефективним, додати ковдру навколо нагрівача/гейзера, яка додатково ізолює його та запобігає витоку тепла, а це означає, що менше енергії використовується для підтримання води в гарячому стані. Ви також можете зменшити температуру термостата, оскільки чим більша різниця між температурою води в нагрівачі та навколишнім повітрям, тим більші втрати. Знизьте температуру до такого рівня, щоб вам не потрібно було змішувати з нею холодну воду, щоб прийняти гарячий душ, зазвичай це найгарячіша температура, яку ви вимагаєте, щоб вода була у вашому домі. Нарешті, ви можете додати таймер. Таймери досить часто обговорюються, оскільки ви повинні дотримуватися суворого розпорядку, щоб побачити будь-яку економію та уникнути випадкового холодного душу. По суті, ви хочете, щоб таймер вмикав обігрівач лише один раз на день, через годину обігрівач вимикався і всі приймали душ. Вода повинна залишатися холодною до наступного дня, коли таймер знову увімкнеться. Якщо ви не можете дотримуватися такого режиму, то таймер, ймовірно, не матиме значного впливу на ваші рахунки за електроенергію.

Другий варіант. замінити водонагрівач або гейзер на сонячний. Цей тип нагрівача встановлюється на сонячному місці на даху і використовує чорні вакуумні трубки, щоб використовувати сонячне тепло для підігріву води і збереження її теплої. Ці водонагрівачі часто постачаються з елементом для підвищення температури води, якщо протягом дня було недостатньо сонця. Однак ці обігрівачі можна використовувати лише в теплому сонячному кліматі і вони не підходять для снігових або крижаних регіонів.

Останній варіант. замінити водонагрівач на вбудовану газову або електричну модель. Навіщо зберігати велику кількість гарячої води та платити за її підігрів, якщо ми можемо просто нагріти воду, коли нам це потрібно?? Ці пристрої встановлюються біля крана або душу і вмикаються автоматично, коли вода починає текти, щоб миттєво нагріти воду. Якщо ви плануєте жити поза мережею, то газовий нагрівач, ймовірно, буде найкращим рішенням.

Крок 3: Кондиціонер та опалення

Наступним великим споживачем електроенергії у вашому домі є кондиціонер та центральне опалення.

Подумайте про заміну кондиціонера на випарний охолоджувач. Ці системи виглядають як кондиціонер і можуть бути встановлені на стіні або на даху. Вони покладаються на випаровування води, щоб охолодити повітря, яке через них продувається. У спекотному кліматі з низькою вологістю вони так само ефективні, як і кондиціонери, і споживають до 80% менше електроенергії. Якщо випарний охолоджувач не буде працювати у вашому середовищі через високу вологість, то перейдіть на звичайні побутові вентилятори, вентилятор також використовує до 95% менше електроенергії, ніж кондиціонер.

Для опалення знову ж таки варто розглянути можливість переходу на газ або на центральний обігрівач на твердому паливі. Газові системи опалення є найефективнішими, часто найдешевшими, а газ є одним з найдешевших видів палива, які ви можете придбати. У деяких регіонах газ підведений безпосередньо до вашого будинку, тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб зберігати балони навколо вашої власності.

Крок 4: Кухонна техніка

Плита Духова шафа

Плита та духовка не матимуть великого значення для вашої економії енергії в довгостроковій перспективі, якщо тільки ви не готуєте багато їжі. Внесення змін до них, однак, значно зменшить ваш піковий попит у вечірній час, а це допоможе зменшити розмір інвертора і, до певної міри, ємність акумуляторної батареї.

Газові плити та газові духовки є найкращим рішенням для автономного будинку, і якщо ви переходите на газове опалення та підігрів води, вам буде легко встановити один балон або прокласти газову лінію до декількох приладів і отримати вигоду від зменшення споживання енергії.

Це стосується лише холодильників, яким більше 10 років. Сучасні холодильники пропонують значно покращену ізоляцію та нові цифрові інверторні холодильні системи, які разом призводять до того, що холодильник працює менше часу та споживає менше енергії. Ці заощадження складаються в довгостроковій перспективі і дозволять зменшити розмір вашої сонячної установки.

Крок 5: Освітлення

Це, мабуть, найкраща порада з енергозбереження для вашого будинку: заміна ламп розжарювання на світлодіодні лампи може заощадити до 90%. Зараз це дійсно так, оскільки 60-ватну лампу розжарювання зазвичай замінюють на 7 або 9-ватну світлодіодну лампу, однак якщо ви подивитеся на внесок освітлення у ваш щомісячний рахунок за електроенергію, то економія насправді буде досить низькою у порівнянні з внесенням змін до системи водяного опалення, плити або кондиціонера.

Тим не менш, заміна домашнього освітлення на світлодіодне є обов’язковою, якщо ви збираєтеся жити поза мережею. Кількість світильників у вашому домі швидко зростає, і якщо ви порахуєте додатковий розмір інвертора та додаткові батареї, необхідні для роботи більш енергоємних ламп розжарювання, люмінесцентних ламп або ламп розжарювання, ви побачите, що набагато дешевше замінити всі ваші світильники на світлодіодні, перш ніж переходити на сонячну установку.

Якщо ви збираєтеся замінити все освітлення, щоб перейти на автономне живлення, варто подумати про заміну ламп 110 або 220 В змінного струму на 12 В змінного струму. Вам потрібно буде звернутися до електрика, щоб він проконсультував вас і вніс кілька змін у ваш розподільний щиток, але це, як правило, досить дешеве перетворення, оскільки проводка може бути збережена, і ви отримаєте лампочки на 12 В, які підходять до існуючих розеток змінного струму. Перевага переходу на 12 В полягає у відсутності необхідності в інверторі. Тепер ваше освітлення можна живити безпосередньо від 12-вольтових батарей. Це економить ваші гроші за рахунок зменшення розміру інвертора, необхідного для решти вашого будинку, світлодіодні ліхтарі на 12 В ефективніші, ніж ліхтарі змінного струму, оскільки світлодіоди по суті є постійним струмом, а світлодіодні кулі на 12 В дешевші, ніж кулі змінного струму.

Крок 6: Тепер перейдіть на сонячні панелі

Після того, як ви усунете ці великі енергоспоживачі, ваш будинок вже буде використовувати значно менше електроенергії. Я зробив ці зміни у своєму будинку і побачив економію близько 75% від початкового рахунку за електроенергію, що означає, що моє споживання енергії в даний час становить чверть від того, що було спочатку. Мені потрібно забезпечити сонячною енергією лише чверть від того, що я мав спочатку, а це означає, що моє перетворення буде майже на чверть дешевшим, і мені потрібно буде замінювати лише чверть від початкової кількості батарей кожні два роки.

Тепер ви можете працювати над переходом на сонячну енергію. У цій статті про перехід на сонячну енергію детально описані всі необхідні компоненти та способи їх вибору. У сонячній установці немає нічого складного, і цей проект можна легко виконати самостійно за кілька вихідних. Вам потрібно буде запросити електрика, який виконає остаточне підключення до вашого розподільчого щита, перевірить вашу установку та переконається, що все відповідає місцевим нормам і правилам. Можливо, він також повинен буде надати вам сертифікат відповідності, тому обов’язково перевірте місцеві правила, перш ніж завершити установку або внести будь-які зміни в існуючу електромережу.

Якщо ви хочете додатково заощадити при переході на сонячну енергію, ви також можете спробувати виготовити власні сонячні панелі. Насправді це досить просто, хоча і забирає багато часу, і ви повинні досить добре володіти паяльником, перш ніж братися за цей проект. Сонячні панелі. це, по суті, просто ряд сонячних елементів, які встановлюються на шматок скла або раму, і, виготовивши таку панель самостійно, ви можете усунути близько половини вартості комерційної панелі.

Після того, як ви вибрали основні компоненти для вашої сонячної електростанції, використовуйте цей посібник і електронну таблицю, щоб перевірити, чи сумісні вони між собою і чи правильно підібрані за розміром: Перевірка проекту сонячної електростанції. Пам’ятайте, що якщо ви змінюєте схему освітлення на 12 В, ви можете видалити їх потребу в енергії з розрахунку інвертора, але вам все одно потрібно враховувати їх для розрахунку батареї.

Тепер ваш будинок буде споживати набагато менше енергії, і ваша нова сонячна установка обійдеться вам в рази дешевше, ніж раніше, якщо ви внесете деякі зміни в спосіб використання енергії у вашому домі.

Нагадуємо, якщо ви вважаєте цю інструкцію корисною, будь ласка, проголосуйте за неї.

Залишити відповідь