Зверніться до Travelocity Corporate. Сонячний зарядний пристрій Travelocity

Зверніться до Travelocity Corporate

Travelocity. це онлайн-туристичне агентство для особистого та ділового використання. Це дочірня компанія Expedia станом на січень 2015 року. Доходи за 2014 рік склали 94 мільярди доларів США.

Якщо у вас виникли проблеми з організацією подорожі через Travelocity, ви можете зателефонувати за номером 1-855-201-7800. Ви можете звернутися до головного офісу компанії за адресою: 3150 Sabre Drive. Саутлейк, Техас 76092. Номер телефону корпоративного офісу 682-605-1000. Ви можете шукати в Інтернеті найкраще підтримка клієнтів.

Travelocity був заснований Террі Джонсом і спочатку належав Sabre Corporation, Inc. Роумінг Гном продовжує залишатися популярною торговою маркою Travelocity. Присутність у соціальних мережах можна знайти на , , YouTube та Instragram.

Контактна інформація Travelocity

Повідомте про скарги в компанію та отримайте задоволення

Адреса електронної пошти служби підтримки

Подивіться відгуки про інші подорожі

Найкращі скарги на Travelocity

Перегляньте понад 79 відгуків, поданих до цього часу

Мої навушники не тримають заряд

Єдина причина, чому рейтинг становить 1 зірку, полягає в тому, що я не можу обнулити рейтинг. Забронював номер, а потім терміново зателефонували, щоб скасувати номер, і мене запевнили, що про це подбають. Виявляється, ЖОДНА з цих компаній не зробила нічого з того, що обіцяла, і я застряг НІКОЛИ НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ TRAVELOCITY; жахливо, жахливо, жахливо, жахливо, жахливо, жахливо.

Годинами намагаюся зв’язатися з ними. Зателефонував на безліч номерів. Відповіли на текстове повідомлення. Надіслали готель електронною поштою і навіть готель не має номера для них. Бронюйте напряму, змінювати плани буде набагато простіше.

Я намагався придбати страховку готелю за 18. Я не зміг зробити це на лінії або з представником служби підтримки. Я щойно забронював готель і отримав можливість оформити страховку. Коли я намагався отримати доступ до нього, я отримав підказку, що термін дії закінчився. Я щойно забронював його! Дуже розчарований і ніколи більше не буду користуватися вашим сайтом.

Я заробляю на життя за містом. Я забронював квиток на літак, щоб полетіти додому на вихідні та побачитися з сім’єю. Натомість мені довелося працювати, зателефонував у Travelocity і змінив свій рейс на вихідні на День батька, я думав, що заплатив 280.00 для зміни квитків, отримали електронний лист із підтвердженням змін від Travelocity. Переходимо до вихідних на День батька, приїжджаю в аеропорт, а мені кажуть, що у мене немає квитка. Я дзвоню в Travelocity, вони знаходять всю мою інформацію, але кажуть, що United не підтвердила, я вже більше години намагаюся з цим розібратися, виглядає не дуже добре. тож я сподіваюся, що мені повернуть мою початкову вартість квитка плюс не впевнений, чи вони вже стягнули з мене плату за зміну чи ні, і я не зможу побачити своїх дітей чи батька на День батька, дякую, і вони просто поклали слухавку після всього цього часу на телефоні

Я орендував автомобіль в Fox Rental Car в аеропорту Парлермо на вашому сайті. Я приніс роздрукований ціновий договір від Travelocity на стійку в аеропорту Палермо, але жінка на стійці в Палермо не врахувала ціну, вона взяла з мене 30 в день за страховку, коли я домовився через сайт платити 11 в день. Коли я заявив, що це є порушенням угоди та неповагою, вона, по суті, сказала мені, щоб я йшов геть, і що вона взагалі не буде давати мені машину в оренду. Я була в дорозі близько 24 годин, зі мною був мій син, і мені потрібно було вирушати в дорогу, і я хотіла машину, тому піддалася на її примус, але я сподіваюся, що ви зможете повернути мені різницю, яку вона стягнула, або, принаймні, не дозволяти цьому сайту продавати квитки своїм клієнтам більше ніколи. Будь ласка, порадьте. Ви можете зв’язатися зі мною по тексту під час моєї поїздки за номером 1 (323) 202-5645 Дякую. Стефані Хаббард

Довелося скасувати поїздку в січні, я заплатив за страховку, тому взяв кредит від Travelocity для American Airlines. Зрозумів, що вони перебронюють мене в майбутньому і відшкодують мені 200 безкоштовних перебронювань за кожне місце. Я намагаюся перебронювати протягом чотирьох днів і отримую різні відповіді, але жодна з них не є повною. Тепер вони кажуть, що їхня система не працює. Я щиро вірю, що вони намагаються не відшкодовувати мені страховку (всього 400). Мені потрібно перебронювати це зараз, інакше я втрачу своє житло і не зможу нікому допомогти. Сказали, що їм потрібно зробити це самостійно. І хоча я запитав, куди я можу надіслати свою квитанцію (якщо я зроблю перебронювання через їхній сайт), вони буквально (три різні представники) ігнорують це питання. Мені потрібно щось зробити. Якщо я втрачу свої гроші, я подам позов до суду (в моїй родині багато юристів, тому це буде варте часу). Зарозумілість смішна.

Ми з подругою планували поїздку з Бірмінгема, штат Алабама, до Міртл-Біч, штат Південна Кароліна, щоб використати таймшер для зустрічі випускників. Наша запропонована дата була 26 липня. серпень.26. Тож ми забронювали квитки через Travelosity. Я попросив, щоб у неї був той самий маршрут. Потім нам повідомили, не з нашої вини, що він не буде доступний на цей період, але буде доступний з 2 по 9 серпня.

Незважаючи на те, що вони вирішили створити обліковий запис для мене, вони створили його на неправильне ім’я та неправильну адресу електронної пошти. Зателефонував їм, щоб змінити це спочатку. Сказали, що це буде зроблено за 36-48 годин. Це було не так. Немає підтвердження електронною поштою, оскільки вони неправильно налаштували обліковий запис. Я не хотів повернення грошей, я просто хотів перенести поїздку на тиждень назад. Travelocity поінформував мене, що Delta може це зробити, але вони не змогли. Подзвонив в Delta, і вони сказали, що у них є багато вільних місць на переглянуту дату, і Travelocity може внести зміни, що повністю суперечить рекомендаціям Travelocity. Представник служби обслуговування клієнтів не повідомив мені по телефону, що я не можу змінити дату вильоту. Ви не зрозумієте цього, поки не побачите дрібний шрифт на маршруті, і на той час ви вже не будете в безпеці. Потім вони кажуть у своїй політиці, що вони розуміють, що в житті трапляються зміни, і вони це розуміють, і що авіакомпанія може стягувати плату і перекладати її на мене. У Delta сказали, що не будуть стягувати штраф у цьому випадку.

Не те, щоб Travelocity не міг внести зміни; вони просто не хотіли цього робити. Єдиною відповіддю, яку вони отримали, було те, щоб я перебронював додатковий рейс на 488. На запитання, чи можуть вони застосувати 466, який я вже заплатив за це перебронювання, вони категорично сказали “ні. Вони не пояснили, чому вони не можуть цього зробити, окрім того, що вони просто хотіли зберегти 466 і позлити мене.

Я пишу цього листа стосовно моєї нещодавньої подорожі з 29 травня по 1 червня 2019 року, заброньованої в готелі Homewood Suites Dolphin Mall через Travelocity.

Повинен сказати, що я був повністю розчарований, коли після довгого дня подорожі о 14:50 прибув до готелю Homewood Suites і почув, що моє бронювання було скасовано, хоча я скористався можливістю заплатити за проживання в готелі до заселення.

Адміністратор повідомив мені, що я повинен зателефонувати безпосередньо в Travelocity, що я і зробив, і мені також повідомили, що моє бронювання було скасовано. Я говорив з чотирма людьми, зокрема з Лізою (не пам’ятаю інших імен), і мені довелося чекати більше 15 хвилин на кожному дзвінку. Я чекав щонайменше 5 годин, сидячи в лобі з родиною з 3 осіб, щоб мене заселили в номер, за який я вже заплатив, і не зміг цього зробити.

З мене стягнули 100.00 доларів США на моєму телефоні для роумінгу, оскільки Travelocity дзвонив на мій телефон близько 6 разів, і мені довелося додавати кредит, щоб отримувати ці дзвінки, підтверджувати моє бронювання та платіжну інформацію.

Будь ласка, розслідуйте це питання, оскільки я не скасовував бронювання, і Homewood Suites сказали, що не скасують його, якщо ви не повідомите про це. Я хотів би отримати відшкодування за мої телефонні витрати і за мою ПЕРШУ НОЧЛЮ, оскільки я був позбавлений 5 годин, щоб увійти в номер готелю, який був раніше оплачений, оскільки Travelocity підтвердив цей платіж тільки близько 8 вечора, і до того часу мені довелося дозволити моїй родині спати на стільці в очікуванні вашого дзвінка з підтвердженням і пропустити всі вечірні заходи, які я раніше запланував зі своєю сім’єю.

Це був жахливий досвід для мене і моєї сім’ї, і я не бажаю платити за вечір, якого я був позбавлений.

Забронював рейс до Денвера за 6 місяців до вильоту. Намагався 4 рази отримати призначення місця або заплатити, щоб отримати призначення, тому що мені потрібно було переконатися, що я потраплю на цей рейс. Зареєструвався рівно за 24 години до вильоту і отримав друге найгірше місце в літаку. Ви можете зареєструватися на 5-му місці після того, як всі сядуть на борт. Те ж саме сталося і на зворотному шляху, за винятком того, що мені дісталося найгірше місце в літаку. Останній ряд, без відкидного сидіння, і його 47 разів штовхала черга пасажирів, які йшли до туалету, та об’єднаний персонал. Коли ви бронюєте Travelocity, очікуйте найгіршого місця. Перший і останній раз бронював авіаквитки зі знижкою в авіакомпанії. Ми більше ніколи не будемо їх використовувати!

Я забронював квитки в обидва кінці для себе та чотирьох моїх сестер на переліт з Форт-Лодердейла, штат Флорида, до Детройта, штат Мічиган, на 31 травня 2019 року. Коли я консультувався з сестрами, щоб перевірити точні імена, які будуть використовуватися в якості посвідчення особи, з’явилося спливаюче вікно, яке вказувало на те, що час закінчується. Після поспішної подачі необхідної інформації та оплати, я зрозумів, що сталася помилка. Тому я зателефонував за вказаним номером для отримання допомоги. Мене кілька разів переключали на людей, які погано розмовляли англійською. Після більш ніж 15 хвилин спроб пояснити, я вирішив скасувати це бронювання і почати нове. Цього разу я подав інформацію точно. Незабаром після цього я отримав номер підтвердження, номер маршруту та номери квитків для нас п’ятьох. О 2:00 ночі я був стурбований тим, чи не було скасовано першу групу бронювань. Я увійшов до свого облікового запису на Travelocity і виявив, що мені було присвоєно ДВА різних номери підтвердження (один для першого набору, який повинен був бути скасований) і ДВА різних набори квитків. Мало того, що я був підтверджений для обох наборів, але з мене стягували плату за обидва набори бронювань. Тому я знову скасував перший набір бронювань. Екран показав, що скасування було оброблено, оскільки я все ще перебував у межах 24-годинного блоку. На екрані з’явилося повідомлення, що другий набір бронювань був оброблений і підтверджений. Я відчув полегшення. Пізніше того ж дня, 2 травня, я знову зайшов на сайт, щоб переконатися, що вся інформація все ще точна. Так і сталося. Сьогодні вівторок, 21 травня 2019 року. Ось я сиджу і з недовірою дивлюся на свою банківську виписку! Мало того, що з мене стягнули плату за 10 квитків (тільки 5 пасажирів), так ще й всі 10 квитків були повернуті (20 рядків у моїй банківській виписці)! Саме тоді я зрозумів, що ВСІ мої бронювання були скасовані. Коли я звернувся за роз’ясненнями, мене перевели від однієї неангломовної особи до іншої. Я вирішив зателефонувати безпосередньо до Delta. Коли я зателефонував до Дельти, мені сказали, що тариф збільшився майже вдвічі, і немає жодних засобів правового захисту. Мені доведеться сплатити сьогоднішній тариф або скасувати поїздку. Travelocity, я користувався вашими послугами багато разів раніше, але після цього неприємного досвіду я буду вести справи безпосередньо з авіакомпаніями або підприємствами. (Так, я розумію, що якісна послуга вимагає якісної оплати.) Дякую і до побачення, Travelocity!

З мене було стягнуто 172.53 за оренду автомобіля Hertz в аеропорту EWR 5/17/19-5/19/19 30.04.19. Бронювання було зроблено 28.04.19 і скасовано 11.05.19. Мені повернули лише 122.53, різниця в 50. Будь ласка, поверніть решту 50 якнайшвидше і повідомте.

Забронював номер на Travelocity і оновив свій пакет ще на 70 доларів для 4 дорослих безкоштовних сніданків, як зазначено в розкладі, щоб дізнатися в готелі, що я отримую лише 40 доларів на 2 дорослих сніданки. Travelocity не виправляє помилку і не повертає мої 70. Я поговорив з представником турагентства і попросив передати справу вищому керівництву, яке, в свою чергу, сказало мені, що вони є найвищим рівнем управління, що, як я знаю, не відповідає дійсності. Не бронюйте з Travelocity, тому що він сповнений помилкових обіцянок.

Вони не можуть вирішити мою проблему, тому продовжують переводити мене з одного місця на інше, а з Expedia я розмовляла по телефону протягом останніх 5 годин.

Я НІКОЛИ не буду бронювати через Travelocity знову. У мене був, як виявилося, абсолютно найгірший досвід. Відділ обслуговування клієнтів здається дуже корисним і з ним легко працювати, але якщо у вас є якісь проблеми з вашим номером або оплатою, все перетворюється на щось гірше, ніж кошмар. З мене зняли гроші з готелю та travelocity, і мій рахунок став негативним, і було стільки платежів, що це була плутанина. Я провів в цілому майже 6 годин в режимі очікування і сперечався з кількома агентами по роботі з клієнтами, яких я не міг зрозуміти, і вони точно не розуміли, що я пояснював. Завтра буде 1 тиждень, а мені досі не повернули те, що мені заборгували. Єдина частина, до якої я додам будь-який позитив. це коли мене нарешті перевели на corp. Штаб-квартира і поговорив з менеджером на ім’я Аріана. Розмова з нею. це єдине хороше, що я можу сказати про цю компанію. Однак я повинен зателефонувати їм ще раз, оскільки я повинен зателефонувати ще раз, оскільки у мене є депозит на моєму рахунку від travelocity за частину того, що мені повернуть. НЕ ЗАДОВОЛЕНА. НАЙГІРШИЙ ДОСВІД У МОЄМУ ЖИТТІ

Мені повідомили, що мій рейс з Джексона до Хілтон Хеда скасовано, і я годину висіла на телефоні, намагаючись вирішити цю проблему. і зараз пройшло більше години, також, дивлячись на рейс, який ви мені виставили, повертаючись з Хілтон Хеда в Джексон, ваш рахунок склав 891.00, а Delta стягнула б лише 434.oo на їхньому веб-сайті чому? ваш рахунок за переліт туди і назад склав 1900.00 дельта стягнув би 900.00 в обидва боки. Я думав, що метою вашого агентства є отримання найдешевших бронювань для ваших клієнтів, а не найдорожчих Я навчився не користуватися Travelocity в майбутньому Сара Гамільтон skhami@comcast.net 6019274514

Travelocity не надав записи розмов від 20 вересня 2018 року, незважаючи на численні запити. 2. Travelocity не повернув гроші за квитки, витрачені до 20 вересня 2018 року, незважаючи на те, що обіцяв це зробити. 3. Travelocity неправильно написали моє ім’я у квитку на переліт за кордон з Emirates Airline і змусили мене купити новий квиток, пообіцявши повне відшкодування всіх витрачених раніше коштів. Travelocity неправильно вказав моє ім’я у квитку. 4. Я був змушений придбати новий квиток для подорожі, і Travelocity стягнув з мене окрему плату за зміну імені в старому квитку, незважаючи на те, що вони стверджували, що неправильно написане ім’я в старому квитку не може бути виправлене. 5. Travelocity стверджує, що вони не несуть відповідальності за відшкодування; відповідальність несе Emirates Airline. Емірати стверджують, що Travelocity несе відповідальність. Як третя сторона, вони обробляють всі квитки з Emirates, іноземною авіакомпанією, що базується за кордоном. 3. Travelocity в трьох окремих транзакціях передав особисту інформацію про три рахунки іноземній корпорації без мого відома та дозволу. Запис розмови від 20 вересня 2018 року підтверджує кожну мою претензію, викладену вище. Скарга, що додається, була подана до BBB- TRAVELOCITY ПРОДОВЖУЄ ІГНОРУВАТИ ВСІ ТОЧКИ, ЯКІ Я ЗРОБИВ ДО ЦЬОГО ЧАСУ. У серпні 2018 року я придбав квиток через Travelocity, щоб полетіти до Греції в жовтні 2018 року за 640.01. В середині вересня я змінив свій квиток, щоб вилетіти раніше через сімейні обставини. Travelocity стягнув з мене додатково 761 гривню.70 за заміну квитка. В результаті вартість мого квитка склала 1 401.71. За день до подорожі, 20 вересня 2018 року, я роздрукував копію квитка, щоб вклеїти її в паспорт. Мій рейс з Еміратами був запланований на 21 вересня 2018 року до опівночі. Я виявив, що моє ім’я було неправильно вказано у квитку (більш ніж через 24 години після вильоту мого рейсу). Я зателефонував до авіакомпанії Emirates, щоб дізнатися, чи можу я полетіти з неправильно написаним ім’ям у квитку, пред’явивши паспорт, водійські права, кредитну картку тощо. Авіакомпанія Emirates повідомила мені, що я не можу вилетіти за кордон з неправильно оформленим квитком, який не відповідає моєму паспорту. Мені порадили зателефонувати в Travelocity і доручити їм виправити мій квиток. Я зателефонував до Travelocity і попросив виправити мій квиток відповідно до рекомендацій Emirates. У Travelocity мені відповіли, що в мій квиток не можна внести виправлення; мені потрібно купити новий квиток. Протягом декількох годин ми продовжували сперечатися про ціну нового квитка на додаток до грошей, які я вже витратив. Я стверджував, що не я неправильно написав ім’я у квитку; Travelocity неправильно написав моє ім’я у своїй системі, і Travelocity повинен виправити ім’я безкоштовно для мене. Travelocity пообіцяв повернути всі гроші, які я вже витратив, але мені довелося летіти наступного дня з новим квитком за набагато вищою ціною, ніж початковий квиток. Я вказав їм на те, що поточна ціна на той час з іншими авіакомпаніями була нижче 700. Зрештою, мені довелося заплатити ціну, яку мене попросили, і вилетіти зі США наступної ночі перед північчю. Вся телефонна розмова була записана на диктофон. Я неодноразово просив Travelocity надати мені копію записаних розмов протягом наступних місяців. Повернувшись до США, я зробив кілька дзвінків до Travelocity: (1) я дізнався, що Travelocity не дотримався своєї обіцянки, і гроші не були повернуті на мій рахунок; (2) коли я отримав рахунок по кредитній картці, я побачив, що Travelocity зняв з моєї кредитної картки комісію за виправлення імені в оригінальному квитку; (3) крім того, Travelocity зняв з мене плату за новий квиток. Почався ланцюжок подій, який закінчився цією скаргою, поданою до BBB. Я постійно мав справу з Travelocity: коли купував квиток, коли змінював квиток і коли мене змушували купувати новий квиток, коли це було не з моєї вини. Моя особиста інформація та інформація про банківську/кредитну картку була надана тільки Travelocity. Мій квиток був придбаний за допомогою Travelocity. Travelocity жодного разу не поінформував мене, що вони є лише телефонною службою, що моя інформація буде надіслана до Emirates, іноземної урядової авіакомпанії. Я ніколи не дозволяв Travelocity передавати або надсилати мою особисту та конфіденційну інформацію до Emirates. Якби я довіряв іноземній державній авіакомпанії свою особисту та конфіденційну інформацію, я міг би зателефонувати їм напряму, щоб забронювати рейс. Travelocity досі не відповів на жодне з ключових питань, які я виклав у своїй скарзі. Нижче наведені деякі з пунктів, які Travelocity робить від свого імені: 1. “Жодного разу не було змінено написання її імені в оригінальному квитку (Стаурула Паппасуліс)”. Але Travelocity не звернув уваги на новий квиток, який був списаний з кредитної картки Папассуліса, і ім’я в новому квитку було вказано правильно: Stavroula Papassoulis, правильно. 2. “21 вересня 2018 року Папассуліс звернулася за допомогою у виправленні свого імені) Однак, коли ви подивитеся на виписку з кредитної картки, яка вже є у вашій справі, то побачите, що новий квиток вже був придбаний напередодні, а плата за зміну імені у старому квитку з помилкою відображається як “Ставроула Папассуліс” 3. “виправлення імені не дозволяється при поїздці в той же день Але це не була поїздка в той же день, плата за зміну неправильно написаного імені вже була знята з кредитної картки Папассуліса за день до подорожі, а новий квиток був придбаний за день до подорожі. 4. Хто несе відповідальність за неправильно написане ім’я.? Travelocity не дає відповіді на це. Emirates вже повідомила Папассулісу, що Emirates не несе відповідальності за те, що зробив або не зробив Travelocity, але Travelocity стверджує, що не є відповідальною стороною, і, незважаючи на електронну пошту Emirates, Travelocity продовжує звинувачувати Emirates, в той час як Папассуліс стверджує, що я мав справу тільки з Travelocity, а не з Emirates. Ще раз повторюю, якщо Travelocity передав мою особисту та конфіденційну інформацію Emirates, вони зробили це без мого відома і без мого дозволу, що є неправильним і карається законом. Я хочу знати, що вони зробили і чому? Мені також потрібна копія наших телефонних розмов 20 вересня 2018 року, за день до подорожі.

Я придбав пакетний пакет через Travelocity для перельоту з Торонто, Канада, до Індіанаполіса, штат Індіана, з номером у готелі Extended Stay America Castleton, штат Індіана, на N Shadeland Ave. яка була розташована прямо біля будівлі, де проводився курс.

Я вилетіла з Торонто авіакомпанією Air Canada о 2:00 2 січня, а після прибуття зареєструвалася в готелі Extended Stay America.

Я НЕ спав усі вечори 2 і 3 січня через сильний шум у блоці зверху та в коридорах.

Я зателефонував на рецепцію, спустився особисто посеред ночі, пояснивши, що хочу змінити номер.

Адміністрація на стійці реєстрації НЕ ЗАДОВОЛЬНИЛА МОЄ ПРОХАННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО У НИХ БУЛИ ВІЛЬНІ МІСЦЯ В ІНШИХ НОМЕРАХ.

Вони сказали, що через те, що це було заброньовано через travelocity, ми не можемо змінити номер.

Я взагалі не міг спати протягом двох ночей. Це призвело до виснаження, коли я намагався зосередитися на своєму остеопатичному курсі.

Коли я обговорював свою ситуацію з іншими гостями у фойє, один з них зауважив: “Звісно, ви не можете спати, адже в кімнаті над вами живе наркоман і дилер, який вживає крек/кокаїн”. До нього постійно приходять і йдуть неприємні люди вдень і вночі. Я здивована, що вони дали вам кімнату під ним.

Одразу ж, почувши це, я відчув себе дуже небезпечно і взяв убер до готелю Marriott у Кармелі, районі, який я більше знаю і знаю, що він безпечний.

Я прошу негайно повернути мені 5 днів перебування в готелі Extended Stay America Castleton за

не можу спати в своїй кімнаті через постійний вхід і вихід та гучний шум над моєю кімнатою. на стійці реєстрації відмовилися просити вгамувати шум, а також відмовилися переселити мене в іншу кімнату.

Мені довелося переїхати до готелю Marriott, щоб отримати тиху кімнату, що спричинило додаткові витрати, оскільки мені довелося б їздити на Uber від Marriott до мого класу, який проходив у будівлі поруч із Extended Stay America Castleton.

Мені довелося пропустити частину занять, щоб спробувати отримати дозвіл від Travelocity, коли я зателефонував їм 4 січня. Люди в Travelocity НЕ придумали рішення.

Я НЕ ХОЧУ розміщувати свій дуже поганий досвід на веб-сайті моєї компанії (я володію студією пілатесу), Instagram або акаунти бізнес-блогу з великою кількістю підписників. Я не хочу писати на сайтах, які приймають скарги на компанії, що не реагують на скарги клієнтів.

Я очікую якнайшвидшого відшкодування витрат на проживання в готелі в рамках цієї подорожі.

Будь ласка, негайно зв’яжіться зі мною за номером 416-704-4511 або dimitra.jessica@me.com.

Сонячна батарея не заряджається (причини та рішення)

зверніться, travelocity, corporate, сонячний

Ви любитель активного відпочинку, який покладається на сонячну батарею для своїх пригод? Можливо, у вас є павербанк як надійний запасний варіант для надзвичайних ситуацій? У будь-якому випадку, виявлення того, що ваш сонячний банк не заряджається, може бути неприємним досвідом. У цій статті ми обговоримо п’ять можливих причин, що викликають проблеми із зарядкою сонячних панелей, і надамо практичні рішення, які допоможуть вам усунути та виправити кожну проблему. Дотримуючись цих порад, ви зможете переконатися, що ваш сонячний павербанк завжди готовий зарядити ваші пристрої, незалежно від того, де ви знаходитесь і в якій ситуації опинилися.

Партнерська відмова від відповідальності

Climatebiz підтримується читачами. Ми можемо заробляти партнерську комісію, коли ви купуєте через посилання на нашому сайті.

DELTA Max 110W 600 Off

Використовуйте наш код купона, щоб отримати цю обмежену пропозицію від EcoFlow, поки вона діє. Підстрахуйте свій будинок під час відключення електроенергії за допомогою сонячної панелі DELTA Max 110W.

Причини, через які ваша сонячна батарея не заряджається

Є багато причин, чому ваш сонячний банк може не заряджатися. Ось п’ять найпоширеніших:

Термін служби акумулятора закінчився

На жаль, жодна батарея не служить вічно. Неминуче, що після виконання певної кількості циклів він досягне кінця свого терміну служби. Якщо ви вже давно користуєтеся сонячним павербанком, його батарея могла втратити здатність тримати заряд.

Ви використовуєте його неправильно

Хоча технічно ви можете користуватися сонячним павербанком під час заряджання (наприклад, в екстрених випадках), така практика не рекомендується. Якщо робити це часто, це може призвести до того, що ваш сонячний банк не заряджатиметься або заряджатиметься нестабільно. Коли ви робите це, батарея павербанка знаходиться на одній лінії (або послідовно) з гаджетом. Результатом є більш високе споживання енергії, що призводить до надмірного нагрівання, яке може пошкодити вашу батарею.

Ваша сонячна панель не отримує достатньо сонячного світла

зверніться, travelocity, corporate, сонячний

Поширеною помилкою є те, що сонячна панель у вашому сонячному банку може генерувати електроенергію в спекотний день, навіть якщо її розмістити в тіні. Це не так. сонячні панелі потребують прямого сонячного світла для ефективної роботи. Крім того, сонячні павербанки вимагають мінімальної кількості світлового потоку на одиницю площі (також званого люксами). Якщо вони не отримують мінімальну кількість світла, вони не почнуть заряджатися від сонячної енергії. Наступне зображення з інструкцією по зарядці стандартного сонячного павербанку слугує прикладом. Зверніть увагу, що для зарядки через сонячну батарею потрібно мінімум 25 000 люкс сонячного світла.

Неправильний або зламаний зарядний пристрій/кабель живлення

Якщо ви намагаєтеся зарядити свій сонячний банк за допомогою зарядного пристрою USB, і він не заряджається, проблема може бути не у вашому банку живлення. Натомість це може бути зарядний пристрій або кабель. Переконайтеся, що ви використовуєте правильний зарядний пристрій, який забезпечує належну напругу і струм (відповідно до вимог вашого сонячного павербанку). Якщо він все одно не працює, зарядний пристрій (або тільки його кабель живлення) може бути зламаний.

Надмірний розряд акумулятора

Ми рекомендуємо підзарядити ваш сонячний павербанк перед тим, як повністю розрядити його. Якщо ви повністю розрядите павербанк, йому знадобиться більше енергії, щоб знову почати працювати, замість того, щоб заряджати його з 50% заряду. Як результат, якщо ви повністю розрядите свій сонячний банк, зарядка може зайняти ще більше часу, або, в гіршому випадку, він може взагалі не зарядитися. Читати далі: Як користуватися сонячною батареєю. корисний посібник

Як дізнатися, чи заряджається мій сонячний павербанк?

Заряджайте павербанк правильно. Це гарантує, що він забезпечить вас енергією, коли вам це потрібно.

Світлодіодні індикатори

зверніться, travelocity, corporate, сонячний

Більшість сонячних батарей на ринку мають чотири крихітні світлодіодні індикатори, які поступово блимають під час заряджання. Хоча вони можуть відрізнятися за розміром і кольором, ви можете швидко ідентифікувати їх на своєму Solar Power Bank. Просунуті моделі показують різні кольори світлодіодів для позначення джерела зарядки. Прочитавши інструкції з експлуатації декількох різних моделей сонячних павербанків, ми помітили, що для більшості моделей:

  • Синій світлодіод: Вказує на зарядку від USB-порту
  • Зелений світлодіод: Показує сонячну зарядку

Крім того, світлодіоди показують стан заряду, коли сонячний павербанк не заряджається (і світлодіоди не блимають). У цьому випадку, вогні представляють:

  • 1 світлодіод увімкнений = 25% заряду
  • 2 світлодіоди увімкнені = 50% заряду
  • 3 світлодіоди увімкнені = 75% заряду
  • 4 світлодіоди увімкнені = 95%-100% стан заряду

Логічно, що при повному заряді на вашому сонячному павербанку повинні бути активні 4 світлодіодні індикатори. У міру розрядки індикатори поступово вимикаються.

Через різноманітність моделей, ви можете зіткнутися з пристроєм, який показує зарядку не так, як ми описали.

З цієї причини ми наполегливо рекомендуємо вам прочитати інструкцію з експлуатації вашого пристрою. Там ви знайдете всю необхідну інформацію, що стосується вашої моделі сонячного павербанку.

Як полагодити сонячну батарею, яка не заряджається

Якщо ваш сонячний банк не заряджається, не панікуйте! Ось кілька речей, які ви можете спробувати зробити, щоб відновити його роботу:

Додайте додаткові сонячні панелі

Якщо ви намагаєтеся зарядити павербанк сонячною енергією після того, як він повністю розрядився, він може взагалі не зарядитися.

Чому? Площа поверхні сонячної панелі вашого павербанку може бути занадто малою, щоб генерувати достатньо електроенергії для протікання окислювально-відновних реакцій в акумуляторі.

У цьому випадку додавання додаткових сонячних панелей може вирішити проблему. До павербанку можна прикріпити/підключити невеликі сонячні панелі (якщо він підтримує таку можливість). їх можна легко знайти в інтернеті.

Це збільшить споживання сонячної енергії вашим павербанком, поки він не зарядиться принаймні до 50%. Після цього моменту електроенергії, виробленої основною сонячною панеллю (без додаткових), ймовірно, буде достатньо для продовження заряджання вашого павербанку.

Спробуйте зарядити його електрикою від розетки

Як згадувалося вище, ваш павербанк може бути занадто розрядженим, щоб почати заряджатися лише за допомогою невеликої кількості енергії, яку забезпечує сонячна панель. Якщо це сталося, не відмовляйтеся від вашого сонячного павербанку поки що. Відкачування трохи соку з розетки може повернути його до життя.

Тривале перебування під прямими сонячними променями

Сонячні батареї можуть заряджатися за допомогою сонячної енергії понад 50 годин. Враховуючи, скільки годин сонячного світла в добі, для заряджання вашого сонячного павербанку може знадобитися цілий тиждень.

З цієї причини може здатися, що він не заряджається, хоча насправді це просто займає багато часу.

Щоб максимізувати поглинання сонячного світла та загальну ефективність, одним із способів прискорити цей процес є розміщення сонячного павербанку під прямими сонячними променями протягом тривалого періоду.

Перевірте, чи немає нещільних з’єднань

Більш складний спосіб полагодити сонячну батарею вимагає певних навичок. Якщо у вас є попередній досвід ремонту електроніки, ви можете спробувати відкрити павербанк, щоб перевірити, чи немає пошкоджень або ослаблених з’єднань.

Наприклад, ваш сонячний павербанк може не заряджатися, тому що дріт, який з’єднує сонячну панель з друкованою платою, ослаблений.

У цьому випадку, використовуючи паяльник, щоб припаяти вільний дріт, ви виправите несправність.

Перевірте, чи не розрядився акумулятор

Для цього також потрібно відкрити внутрішні частини вашого сонячного павербанку.

Залежно від хімічного складу акумулятора (і його номінальної напруги), ви можете визначити, чи він розряджений, за допомогою вольтметра, щоб перевірити його напругу.

Якщо ви прийшли до висновку, що він розрядився, єдиним способом полагодити ваш сонячний павербанк буде заміна акумулятора. Ця процедура може бути економічно неефективною, тому проведіть дослідження, перш ніж купувати нову батарею.

Ось невелика порада: Ви також можете використовувати вольтметр для вимірювання вихідної напруги сонячної панелі. Можливо, з акумулятором все гаразд, але сонячна панель не генерує електроенергію.

Якщо ви вичерпали всі свої можливості і не можете знайти спосіб полагодити свій сонячний банк, настав час інвестувати в новий.

У цьому відео від Bushcraft Zone розповідається про найкращі сонячні павербанки, які можна знайти на ринку:

Огляд Travelocity Travel Phone (Beyond E-Tech K250): Travelocity Travel Phone (Beyond E-Tech K250)

Кент був старшим керуючим редактором у CNET News. Ветеран CNET з 2003 року, він рецензував перший iPhone і працював в офісах у Лондоні та Сан-Франциско. У вільний від роботи час він планує свою наступну відпустку, вигулює собаку або дивиться, як літаки приземляються в аеропорту (так, дійсно).

зверніться, travelocity, corporate, сонячний

Travelocity Travel Phone (за межами E-Tech K250)

Хороші

Travelocity Travel Phone має два слоти для SIM-карт і зручні елементи керування навігацією. Якість зв’язку прийнятна.

Поганий

Медіа-функції та гучний зв’язок Travelocity Travel Phone не вражають. Клавіатура тісна й має один роз’єм для зарядного пристрою/гарнітури.

Підсумок

Travelocity Travel Phone не є оригінальним, але це придатний для використання телефон з двома SIM-картами. Просто не чекайте багато чого, крім здійснення дзвінків.

Editors’ note: At the time of this writing, the FCC has not certified the Travelocity Travel Phone. Also, the design of the final product might vary slightly.

Телефон з двома SIM-картами навряд чи є новою концепцією, але тільки в минулому році ці телефони стали широко доступними в Сполучених Штатах. Ви не можете отримати їх з чохлом, і ми сумніваємось, що це буде коли-небудь хоча і розблоковані моделі, такі як Duet D888. D8. і W002 доступні у х’юстонського імпортера Beyond E-Tech.

Останній телефон компанії, Travelocity Travel Phone, не має назви Duet, але міг би носити її з таким же успіхом. Можливість використання двох слотів для SIM-карт є єдиною родзинкою в телефоні, який в іншому випадку не надихає. Якість зв’язку хороша, але, як і W002, Travel Phone є повною копією існуючих телефонів. І ми роздратовані, чому виробник неправильно вказує роздільну здатність камери на зовнішній стороні телефону. Travelocity Phone, він же Beyond E-Tech K250, має справедливу ціну. 179 розблокованих. Він постачається з SIM-карткою з обома U.K. і U.S. номерів і ефірного часу для кожного з них.

Дизайн Як ми вже говорили в нашому огляді Duet W002, наслідувати і спиратися на чужі успіхи. це одне, але зовсім інше. не пропонувати власних ідей. Дійсно, Travel Phone нагадує комбінацію декількох моделей Sony Ericsson Walkman, особливо W995a. Слайдерний дизайн Travel Phone, вигнуті торці та навігаційна панель. все це знайомі штрихи, хоча вони не виглядають такими ж відшліфованими, як у Sony Ericsson. Телефон навіть має логотип, схожий на Walkman, за кришкою акумулятора. Дійсно, який сенс?

Чорно-сріблястий телефон для подорожей має розмір 4.37 дюймів завдовжки на 1.96 дюймів завширшки на 0.66 дюймів завглибшки і важить 0.35 унція. Хоча він майже такого ж розміру, як і W995a, в руці він відчувається дещо пухкішим. З іншого боку, механізм слайдера відносно міцний, а профіль обшивки Travel Phone чудово підходить для подорожей, ну, для подорожей.

Travel Phone’s 2.8-дюймовий дисплей більший, ніж у W995a, але він має нижчу роздільну здатність з підтримкою лише 65 000 кольорів (телефон Sony Ericsson пропонує 16.7 мільйонів відтінків). Кольори та графіка презентабельні, хоча навряд чи вражають уяву. Однак, перейшовши в головне меню, ви побачите, що іконки головного меню. це чистої води Sony Ericsson. Навіть без супровідної анімації схожість між Duet W002 та iPhone настільки ж вражаюча, наскільки вона була між ними. Можливості кастомізації обмежені шпалерами, яскравістю дисплея та часом підсвічування.

Навігаційна панель відносно зручна для користувача завдяки просторому розташуванню та рельєфним клавішам. Ви знайдете чотиристоронній перемикач (він подвоюється як ярлик для чотирьох користувацьких функцій), центральну кнопку OK, дві софт-клавіші, кнопку розмови для кожної SIM-карти, а також ярлик для марної функції телевізора (про це пізніше). Кнопки клавіатури тісні і мають досить дешевий вигляд. У нас не виникло жодних серйозних проблем під час набору або відправки текстів, але це, безумовно, не найзручніша клавіатура на ринку. Крім того, цифри та букви на клавішах з підсвічуванням крихітні.

Нам не подобається, що порт Mini-USB на верхній панелі Travel Phone вміщує як зарядний пристрій/кабель синхронізації, так і дротову гарнітуру. Це не тільки обмежує вас у використанні власної гарнітури без адаптера, але й дозволяє використовувати лише один периферійний пристрій одночасно. Спеціальний регулятор живлення знаходиться поруч, а регулятор гучності й затвор камери. на правому боці. На тильній стороні Travel Phone розташовані об’єктив камери, спалах і динамік; слот для карти пам’яті незручно розташований за акумулятором.

Функції дзвінків У комплекті з туристичним телефоном є SIM-карта на 29 дзвінків для U.K. кількість з можливістю додати ще. Тут також є клавіша U.S. номер на тій самій SIM-картці з 2 годинами розмовного ліміту. U.K. це зручно під час подорожей Західною Європою, але для інших країн ви можете придбати передплачену SIM-карту з місцевим номером. І, звичайно, ви можете зберегти свій U.S. SIM-карта в телефоні весь час для прийому дзвінків на ваш звичайний домашній номер.

Оператор мобільного зв’язку Travelocity, Cellular Abroad, стягує від 90 центів до 3 за хвилину за вихідні дзвінки. Ви отримуєте безкоштовні вхідні дзвінки до 83 країн світу. від Франції до Туркменістану, але в інших країнах ви будете платити як за вхідні, так і за вихідні дзвінки. Дивіться на сайті Travelocity калькулятор тарифів та більш детальну інформацію.

В цілому, тарифи Travelocity справедливі, але нам не сподобалося, що за дзвінки на інші мобільні телефони стягується додаткова плата (25 центів за хвилину), а за вхідні дзвінки на наданий номер U.S. номер (також 25 центів за хвилину). Вхідні текстові повідомлення безкоштовні, але вихідні. 60 центів за кожне. Travelocity пропонує обліковий запис голосової пошти, прив’язаний до номера U.K. номер, за який ви будете платити, щоб перевіряти свої повідомлення, і який буде дійсним доти, доки ви поповнюватимете рахунок для дзвінків кожні 12 місяців.

Інші особливості Телефонна книга Travel Phone містить лише 300 контактів, у кожному записі є місце для чотирьох телефонних номерів, назви компанії, адреси електронної пошти та дати народження. Тут не так багато місця для збереження номерів ваших друзів, але ви зберігаєте додатково 250 імен на кожній SIM-карті. Інтеейс телефонної книги також дуже схожий на Sony Ericsson, особливо вкладки меню у верхній частині дисплея. Доступні групи абонентів, і ви можете об’єднати контакти з фотографією або відео і одним з 15 64-акордових поліфонічних мелодій дзвінка.

Базові функції включають текстові та мультимедійні повідомлення, конвертер одиниць виміру та валют, секундомір, світовий годинник, будильник, файловий менеджер, список справ, календар, USB-накопичувач, Bluetooth, гучний зв’язок і калькулятор. Як і належить пристрою Beyond E-tech, ви також отримуєте кілька незвичайних додатків, таких як калькулятор індексу маси тіла та менструального циклу, а також щось під назвою E-Buddy (ми не знаємо, що це таке). І якби цього було недостатньо, додатки “Чат” та “Читалка” були б не менш заплутаними.

Камера заявлена як 8-мегапіксельна, але доступна роздільна здатність не перевищує стандартного VGA (640×480 пікселів). Чому вони в основному брешуть нам? Ну, як каже Cellular Abroad, компанія зробила камеру з нижчою роздільною здатністю, тому що хотіла зробити телефон дешевшим. Справедливо, але компанія могла б принаймні прибрати напис про 8-мегапіксельну камеру з задньої кришки телефону. Можливо, так і буде у фінальній версії телефону. Ви отримуєте широкий вибір опцій редагування та яскравий спалах (він подвоюється як ліхтарик), але якість фотографій середня. Travel Phone також записує відео з такими опціями, як нічний режим та кольорові ефекти. Карти пам’яті microSD у комплекті немає, але телефон вміщує картки до 2 Гб.

Як і моделі Duet, Travel Phone пропонує чудернацький додаток Phone TV. Навіть якщо ви піднімете висувну антену і виберете Америку, ви отримаєте лише сніг. Щоб отримати робочі канали, вам потрібно знайти аналогові телевізійні трансляції; вони можуть бути доступні в інших країнах, але в США їх важко знайти. Інші медіа-опції включають FM-радіо, диктофон і простий музичний плеєр. Не очікуйте занадто багато.

Ми були здивовані, коли знайшли функцію контролю трясіння на телефоні Travel Phone. Серед іншого, з його допомогою можна прийняти вхідний дзвінок, змінити шпалери та музичний трек. Приємний дотик і добре працює. Travel Phone також має акселерометр, який працює в деяких додатках, наприклад, у фотогалереї. Геймери можуть грати в чотири Java-ігри: Kungfu Chicken, The Mummy, Horror Island та Super Beat Star. Дивно, але єдиним контентом Travelocity на телефоні є вибір шпалер із зображенням всюдисущого гнома сайту.

Продуктивність Ми протестували чотиридіапазонний (GSM 850/900/1800/1900) туристичний телефон у Сан-Франциско, використовуючи послугу ATT. Якість дзвінків була цілком задовільною. Розмови були чіткими, сигнал був сильним, і нам вистачало гучності. Іноді звук трохи вібрував, але це було ледь помітно. Здійснювати дзвінки з будь-якої SIM-карти дуже просто: просто наберіть номер і натисніть будь-яку кнопку розмови, щоб почати розмову. Щоб прийняти дзвінок, просто натисніть потрібну кнопку розмови, коли телефон задзвонить.

На їхньому боці абоненти сказали, що у нас все гаразд. Вони бачили, що ми користуємося мобільним телефоном, але не мали особливих претензій. Лише кілька людей відзначили, що ми трохи задихалися. Майте на увазі, що якість зв’язку залежить від оператора та мережі. Дзвінки по гучному зв’язку не такі чіткі; звук був спотворений на всіх рівнях гучності. Ми могли б поговорити, але умови не були ідеальними.

Travel Phone має номінальну тривалість роботи від батареї 10 годин в режимі розмови і 5 годин в режимі очікування.4 дні в режимі очікування.

Залишити відповідь