Встановлення сонячних панелей на даху вашої комерційної будівлі? Ось все…

Вартість сонячної панелі. Комерційні

Комерційна система сонячних панелей потужністю від 10 кВт до 2 МВт коштує 1.83 за ват до будь-яких податкових знижок або пільг. Великі системи з фіксованим кутом нахилу або одновісні системи відстеження для комунальних потреб потужністю понад 2 МВт коштують 1.06 за ват в середньому.

Комерційні витрати на сонячні установки для малого та середнього бізнесу варіюються від 43 000 для системи потужністю 25 кВт до 175 000 для системи потужністю 100 кВт. Підприємства відшкодовують близько 45 відсотків вартості сонячних панелей протягом першого року завдяки податковим кредитам та програмам знижок.

КОМЕРЦІЙНА ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Середня вартість до податкових пільг

Вартість сонячних панелей. Житловий

Першим кроком до розрахунку витрат на сонячні панелі є оцінка розміру необхідної вам системи. Середньостатистична житлова установка становить від 3 кВт до 10 кВт залежно від розміру, місця розташування та енергетичних потреб.

Нижче ми розглянемо податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), який зменшує ваші загальні витрати на 30%. Окремі штати, комунальні підприємства та місцеві органи влади надають додаткові стимули та знижки на сонячну енергію, які ще більше знижують ваші загальні витрати.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Середньостатистична сім’я використовує 11 000 кВт-год на рік і потребує від 26 до 33 сонячних панелей для забезпечення електроенергією всього будинку. Одна сонячна панель генерує достатньо енергії, щоб забезпечити гарячою водою сім’ю з чотирьох осіб. Кількість необхідних панелей залежить від вашого місця розташування та розміру даху.

У більшості штатів коефіцієнт виробництва сонячної енергії становить 1.3 до 1.6, що означає, що система потужністю 8 кВт виробляє на 30% більше енергії, або в середньому 10 600 кВт-год на рік. Щоб розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, подивіться на ваші річні витрати кВт-год (кіловат-годин) у ваших рахунках за комунальні послуги та зверніться до таблиці та карти нижче.

КІЛЬКІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЄЮ

Середня кількість кВт-год, що виробляється щорічно

Table based on 250 watt panels at average solar production ratios of 1.3 to 1.6.

Місце, де ви живете, є важливим фактором при оцінці кількості сонячних панелей, необхідних для живлення вашого будинку. Регіони з меншою кількістю сонячного світла потребують більших систем для виробництва 100% енергії.

Використовуючи карту нижче, візьміть число, написане у вашій заштрихованій області, і помножте на передбачуваний розмір вашої системи в кВт. Потім помножте це число на 0.78 для врахування неефективності та втрат при перетворенні енергії.

встановлення, сонячних, панель, даху

Наприклад, припустимо, ви живете в Техасі з балом 1700, і ви вважаєте, що вам знадобиться система потужністю 8 кВт. Ця формула розраховує приблизну кількість електроенергії (кВт/год), яку ваша система потужністю 8 кВт вироблятиме щорічно.

1700 × 8 кВт × 0.78 = 10 608 кВт-год

Нижче наведені приблизні розрахунки, які оцінюють розмір системи, необхідний в кожному регіоні для виробництва 11 000 кВт-год для середнього будинку.

РОЗМІР СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА 11 000 КВТ-ГОД ЩОРІЧНО

Вартість сонячної панелі за ват

Житлові сонячні панелі коштують 2.53 до 3.15 за ват, при цьому більшість власників будинків витрачають 2.70 за ват в середньому до будь-яких податкових пільг або стимулів. Комерційні витрати на сонячну енергію 1.83 за ват в середньому. Сонячні системи мають рейтинги, засновані на електроенергії, що виробляється щорічно в середніх умовах.

Вартість сонячної енергії за кВт-год

Сонячна енергія для житлових будинків коштує 0.08 до 0.10 за кВт-год в середньому, а комерційна або комунальна сонячна енергія коштує 0.06 до 0.08 за кіловат-годину. включає Федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC) і значно варіюється в залежності від кількості сонячного світла та типу встановлених сонячних панелей.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ ЗА ВАТ КВТ-ГОД

Ці цифри представляють вирівняну вартість електроенергії (LCOE), яка є середнім доходом на одиницю виробленої електроенергії, який буде необхідний для відшкодування витрат на сонячні панелі протягом їхнього терміну служби. Проконсультуйтеся з інсталяторами сонячних систем, щоб розрахувати економію.

Вартість сонячних панелей за квадратний фут

Вартість сонячних панелей для живлення вашого будинку становить від 4 до 10 доларів за квадратний фут. Однак, більшість інсталяторів оцінюють витрати на сонячну енергію за кількістю необхідної енергії, на рівні 2.53 до 3.15 за ват до будь-яких податкових пільг або стимулів.

Нижче наведено приблизну вартість залежно від розміру будинку. Загальні витрати залежать від типу сонячних панелей, розміру та дизайну вашого даху, а також ваших потреб в енергії.

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА БУДИНКУ

Вартість сонячних панелей для житлових будинків по штатам

Середня вартість сонячної енергії значно відрізняється в залежності від штату, але в цілому є доступною. Місцева вартість електроенергії впливає на вартість сонячної енергії за ват у вашому регіоні. Нижче наведені середні показники за ват і за розміром системи по всій території США, включаючи 30% федеральну знижку на сонячну енергію.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ПО ШТАТАМ

Середні витрати на встановлення сонячних панелей по брендам

Нижче наведені загальні витрати на встановлення сонячних систем потужністю 6 кВт та 10 кВт для житлових будинків за брендами, які включають податковий кредит у розмірі 30%. Більшість виробників сонячних панелей пропонують схожі ціни, однак, ціна, яку ви платите, зазвичай відображає якість панелей.

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА БРЕНДАМИ

include 30% tax credit and reflect installation costs from solar contractors. Total costs depend on the location, installers experience, inverter, and other equipment.

Скільки коштує одна сонячна панель?

Одна сонячна панель потужністю від 150 до 300 Вт коштує в середньому від 112 до 450 доларів США, або від 0.75 до 1.50 за ват в залежності від типу панелі, рейтингу енергоефективності та розміру. Сонячні компанії, які купують оптом, зазвичай витрачають 0.75 доларів за ват, тоді як власники будинків витрачають 1 долар за ват.

Більшість дистриб’юторів продають сонячні панелі лише місцевим підрядникам за оптовими цінами. Наймання інсталятора сонячних батарей значно зменшить ваші загальні витрати на обладнання. Вказано лише за панелі, додаткові витрати на встановлення включають інвертори, акумулятори, монтажне обладнання, електропроводку та інше.

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ ДОМУ ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ПАНЕЛІ

Вартість лізингу сонячних панелей

Оренда сонячних панелей коштує в середньому 100 доларів на місяць, при цьому більшість витрачає від 50 до 250 доларів на місяць, залежно від місця розташування та енергетичних потреб. Лізинг сонячних панелей є економічно вигідним і зазвичай заощаджує від 50 до 100 доларів на місяць на рахунках за електроенергію з невеликим початковим внеском або взагалі без нього.

Лізингові компанії, що займаються сонячною енергетикою, несуть відповідальність за плату за встановлення та обслуговування протягом усього терміну дії вашого контракту. Якщо ви вирішите переїхати, будьте готові сплатити додаткові витрати на розірвання договору лізингу, оскільки передача договору лізингу іншому покупцеві може бути складною.

Якщо ви володієте власною сонячною системою, яка генерує 100% вашої енергії, щомісячні витрати становлять менше 10 на місяць за незначну плату за підключення до електромережі. Автономна система не має жодних щомісячних витрат, окрім загального обслуговування.

Вартість сонячної батареї Tesla на даху

Сонячний дах Tesla коштує від 22 до 45 доларів за квадратний фут, що включає в себе сонячну черепицю, електрощитову, ремонт даху та майданчика, а також повну установку системи. A 9.Сонячна система потужністю 45 кВт, встановлена на даху площею 1 800 квадратних футів, коштує від 39 600 до 81 000.

В середньому, сонячна черепиця коштує на 8 000 більше, ніж встановлення нового даху з традиційними фотоелектричними сонячними панелями. Скляна сонячна черепиця імітує зовнішній вигляд черепичного даху і покриває більшу площу поверхні, ніж встановлені фотоелектричні панелі, щоб вловлювати більше сонячного світла.

Сонячна черепиця має нижчий коефіцієнт корисної дії при виробництві електроенергії. Вони можуть служити не так довго, як фотоелектричні панелі, оскільки їх конструкція не залишає місця для вентиляції, що може призвести до перегріву.

Встановлення сонячних панелей на даху комерційної будівлі? Ось все, що вам потрібно знати

Занепокоєння щодо безпеки постачання, зростання витрат та необхідності декарбонізації навколишнього середовища швидко та назавжди змінили наш енергетичний ландшафт.

За останній рік стає все більш очевидним, що спосіб, у який сьогодні виробляється, купується та розподіляється енергія, не є сталим. Глобальні ланцюги поставок створили систему, яка просто занадто нестабільна, щоб забезпечити безпеку з точки зору поставок і витрат. Наша залежність від викопного палива все частіше вважається занадто шкідливою для навколишнього середовища, яке вже знаходиться на межі.

Простіше кажучи, настав час поглянути на альтернативи. Тому що якщо ми можемо бути в чомусь впевнені, то це в тому, що перебої минулого року, ймовірно, повторяться знову.

Це чудова можливість для власників комерційних будівель скористатися перевагами дешевих, чистих і сталих джерел енергії. Сонячна енергетика. одна з найнадійніших інвестицій на турбулентному ринку.

Ви, напевно, вже знаєте багато переваг встановлення сонячних панелей на дахах комерційних будівель. від енергетичної безпеки та зниження витрат до зменшення ризиків та збільшення вартості вашого портфелю. Можливо, ви навіть вирішили, що це ваш шлях вперед. Але ви можете не зовсім розуміти, що робити далі і що шукати в партнері з відновлюваної енергетики.

встановлення, сонячних, панель, даху

Що потрібно враховувати для комерційних сонячних установок на даху

Ваш партнер-спеціаліст може допомогти з процесом отримання дозволу на планування комерційних сонячних панелей та доступу до правильних комерційних грантів на сонячні панелі. Вони також можуть спроектувати конфігурацію вашого масиву, встановити його та провести необхідне технічне обслуговування та ремонт.

З 2010 року компанія Mitie розробила, спроектувала і встановила одні з найбільших комерційних проектів сонячних дахів у Великобританії. І ми працювали в деяких складних умовах. Наші фахівці знають цей світ зсередини, саме тому ми ідеально підходимо для того, щоб допомогти вам у пошуку нового постачальника екологічно чистої енергії.

Комерційні сонячні електростанції. це занадто багато для організації, щоб взяти на себе. Процес може зайняти багато часу і потребує спеціальних знань, тому завжди краще працювати з партнерами-експертами, які знають свою справу.

Проектування та встановлення вашої сонячної електростанції

Проектування та встановлення сонячних панелей. це більше, ніж двоетапний процес. Ви повинні почати з глибокого розуміння вашого споживання, чіткого уявлення про ваші цілі та знання можливостей, які надає сонячна енергетика. Тоді вам потрібен хтось, хто допоможе вам спроектувати найкращу систему для задоволення цих потреб у вашому конкретному середовищі. І, повірте нам, це сильно варіюється від роботи до роботи.

Ви повинні врахувати обмеження планування, кабельні рішення, заходи безпеки та багато іншого. В результаті, кожна сонячна установка відрізняється від інших, тому вам потрібно переконатися, що ваш партнер має великий досвід роботи в різних умовах.

Віддалений моніторинг для максимальної продуктивності

Після того, як все готово, вам потрібна впевненість, що ваші сонячні панелі працюють найкращим чином, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій. Хороший партнер буде використовувати цифрові технології для дистанційного моніторингу вашої генерації енергії та виявлення будь-яких панелей, які не працюють на повну потужність.

Обслуговування та ремонт

Звичайно, немає сенсу в моніторингу, якщо ви не збираєтеся використовувати дані для вжиття необхідних заходів. Технічне обслуговування та ремонт комерційних сонячних панелей має важливе значення для зменшення часу простою, який можна було б попередити, забезпечення ваших потреб в енергії та максимізації рентабельності інвестицій.

У більшості випадків це включає в себе

  • Професійне очищення для видалення бруду та сміття з ваших панелей та оптимізації їх продуктивності.
  • Обслуговування інверторів для оптимізації генерації.
  • Регулярні перевірки кріплень, електроніки, світильників і фітингів, щоб забезпечити надійність, безпеку і працездатність панелей.

Наскрізна поставка для узгодженості

Ми в Mitie з власного досвіду знаємо, що успішний комерційний сонячний проект отримує величезну користь від комплексного проектування та послуг з доставки. Спеціалізований партнер, який має досвід на кожному етапі, від початкового планування до встановлення та обслуговування, може спростити процес.

Зрештою, хто може краще контролювати, обслуговувати і ремонтувати вашу сонячну інфраструктуру, ніж люди, які її спроектували, встановили і знають всі її тонкощі?

встановлення, сонячних, панель, даху

Як Mitie допомагає організаціям використовувати сонячну енергію

Допомагаючи організаціям у декарбонізації та впровадженні сталої енергетики, ми встановили сонячні батареї для деяких найбільших брендів у Великобританії. Від імені наших клієнтів ми побували на дахах супермаркетів, складів, адміністративних будівель, автостоянок і транспортних терміналів, а також на всіх інших об’єктах.

Живлення наших портів

Наша нещодавня робота включає два проекти з Associated British Ports (ABP), провідним портовим оператором Великобританії. ABP вносить мільярдні внески в британську економіку через унікальну мережу з 21 порту по всій країні. Оператор проводить політику впровадження технологій відновлюваної енергетики для скорочення споживання енергії та викидів CO2.

У 2018 році ми реалізували сонячний проект потужністю 1 МВт на шести виробничих будівлях в порту Саутгемптона, включаючи установку потужністю 500 кВт на найбільшому терміналі Великобританії. Наші фахівці розпочали роботу з обширних досліджень гармонік, щоб задовольнити вимоги районного оператора мережі.

Сьогодні ми забезпечуємо повне технічне та щорічне обслуговування сонячних фотоелектричних систем, включаючи віддалений моніторинг в реальному часі, для порту. Загалом, система перевершила прогнозовану продуктивність на 10%.

Після успіху цього проекту ми також встановили 6.Сонячна система потужністю 5 МВт, що складається з 21 000 сонячних панелей, на дахах терміналів у порту Халл. Система тепер виробляє достатньо електроенергії, щоб порт міг працювати лише на екологічно чистій енергії.

Долаючи виклики

Кожен комерційний сонячний проєкт має свої специфічні виклики. Проєкт в порту Халл був реалізований в особливо складний час спалаху Covid-19. Крім того, нам довелося працювати з будівлею довжиною понад 350 метрів, що вимагало будівництва постійних доріжок, щоб запобігти пошкодженню поверхні від установки. Також потрібен був спеціалізований підхід до прокладки кабелів для запобігання перегріву.

Позитивним моментом у подоланні складності є те, що вона може принести щедрі винагороди. Після двох років планування, система вартістю 6 фунтів стерлінгів.8-мільйонна інвестиція стала найбільшою сонячною установкою на даху у Великобританії. Так, у 2020 році компанія отримала нагороду Solar and Storage Awards: Комерційний проект року.

Як і у випадку з Саутгемптоном, ми експлуатуємо та обслуговуємо системи по всьому порту, забезпечуючи моніторинг в реальному часі, повне реактивне обслуговування та щорічне планове обслуговування.

Якщо ви готові до сонячної енергетики, зв’яжіться з нами

Якщо ваша організація збирається перейти на сонячну енергію, і ви хочете дізнатися, яку користь може принести партнерство з чистої енергії, зв’яжіться з нами.

Розуміння комерційної сонячної енергетики: Що потрібно знати про CI

Комерційна сонячна енергетика. це щось на кшталт загадки. Комерційна сонячна енергетика. або, як її часто називають, комерційна сонячна енергетика, що відноситься до комерційних та промислових масштабів. знаходиться між більш відомими секторами житлової та комунальної сонячної енергетики. охоплює широкий спектр типів клієнтів, сонячних конструкцій та розмірів проєктів. Вона також відрізняється від побутової сонячної енергетики в деяких ключових аспектах.

Як пояснює Ян Кловер, менеджер з корпоративних комунікацій Hanwha Q Cells. “У перенасиченому жаргоном світі сонячної енергетики, CI зручно конденсує комерційну та промислову галузі в підрозділ фотоелектричної промисловості, який можна перекусити”. Але, як показують підрозділи, простір громад має, мабуть, найбільший простір для гнучкості, пропонуючи безліч можливостей від наземного монтажу до геніального використання простору на даху.”

Про що ця стаття

З різних причин, які ми розглянемо в цій статті, комерційна сонячна енергетика розвивається повільно, але є ознаки того, що цей сектор готовий до значного зростання. І для тих, хто навчиться орієнтуватися в складності цих проектів, винагорода може бути великою.

Ця стаття є частиною серії, в якій ми заглиблюємося в різні аспекти комерційної сонячної енергетики, щоб допомогти професіоналам зрозуміти динаміку цього унікального сектору.

У сьогоднішній статті ми пропонуємо короткий вступ про те, що таке комерційна сонячна енергетика, масштаби цього сектору та деякі фактори, що стримують його розширення, а також прогнози щодо майбутнього зростання.

В інших статтях ми обговорюємо різних гравців, які беруть участь у комерційних сонячних проектах. як продати комерційний сонячний проєкт. і як може виглядати фінансування цих проектів.

Що таке комерційна сонячна енергетика?

Комерційна сонячна енергетика може здатися простою. сонячна енергетика для бізнесу на відміну від побутової сонячної енергетики для дому. Однак, комерційна сонячна енергетика охоплює безліч різних типів клієнтів і проектів. Крім підприємств різного розміру, від великих корпорацій до місцевих малих підприємств, “комерційними” клієнтами сонячної енергетики можуть також бути уряди, школи та університети і навіть некомерційні організації.

Комерційні сонячні проєкти можуть мати форму масивів на дахах будівель або наземних установок, і можуть варіюватися в широкому діапазоні розмірів від кіловат до мегават. За словами Джо Народицького, директора з питань сонячної енергетики в Альянсі громадських закупівель (CPA). організація, яка пов’язує неприбуткові організації з сонячними тендерами, сонячні проекти CI, яким сприяє його організація, можуть варіюватися в розмірі від 50 кіловат (кВт) для невеликих церков і синагог до 300-400 кВт для великих шкіл.

І це лише верхівка айсберга.

Комерційна сонячна енергетика

За допомогою програмного забезпечення Aurora solar. дослідники з Каліфорнійського університету в Девісі вивчили реальний сонячний потенціал деяких найбільших комерційних будівель у США.

Їх огляд найбільшої комерційної будівлі в США.S., аерокосмічна компанія з Техасу, що має 770 000 квадратних метрів даху, виявила, що вона може генерувати 88 мільйонів кіловат-годин (кВт-год) чистої енергії! Як пояснюється в Washington Post, “цього достатньо, щоб забезпечити енергією майже 5 200 будинків протягом року, компенсувати 47 800 метричних тонн CO2 і зберегти до 388 акрів землі”.”

Очевидно, що це крайній кінець спектру, де дахи будівель конкурують з масштабами комунальних проектів, і ця ділянка не була розроблена з використанням сонячної енергії. Однак, це слугує для ілюстрації різниці в потенційних розмірах проектів у секторі, де будівлі та клієнти сильно відрізняються один від одного.

Обмеження на ринку комерційної сонячної енергетики

Коли ви починаєте читати про комерційний сектор сонячної енергетики, одним із поширених рефренів, який ви побачите, є те, що цей ринок зростає не так швидко, як житлові або комунальні сонячні електростанції. Як зазначається в PV Magazine. “Комерційні та промислові ринки сонячної енергетики є відносним викликом для розробників сонячної енергетики.”

Вартість комерційної електроенергії порівняно з житловою

Існує ряд факторів, які сприяли відставанню КІ від житлової сонячної енергетики. З одного боку, ціни на комерційну електроенергію історично нижчі, що може зробити економіку сонячної енергетики трохи складнішою.

Як пояснює Марк Бергер в журналі PV Magazine: “Комерційному сектору важко конкурувати з середньою ціною за кіловат-годину, яка в середньому на 15% або більше нижча, ніж ціни на електроенергію для населення, згідно з даними U.S. Енергетичного інформаційного агентства. “

За даними U.S. За даними Адміністрації енергетичної інформації, у лютому 2021 року середня вартість електроенергії для U.S. частка побутових споживачів становила 13.3 центи за кіловат-годину (кВт-год), в той час як вартість для комерційних клієнтів становила 11.9 центів за кВт-год.

Переконання власників будівель у необхідності придбання

Інший бар’єр пов’язаний з тим, що в багатьох комерційних будівлях мешканець не є власником будівлі. Такий “роздільний стимул” означає, що власники будівель, які приймають рішення про встановлення сонячних панелей, часто не є тими, хто сплачує рахунки за комунальні послуги, що робить економію сонячної енергії менш привабливою для них.

Складне комерційне фінансування

Фінансування також є більш складним у сонячній енергетиці країн Центральної та Східної Європи, і, за словами деяких підрядників, з якими ми спілкувалися, менш доступним. Це починає змінюватися, однак, оскільки механізми фінансування цього простору стають краще зрозумілими для фінансових гравців, і з’являється більше успішних проектів, на які фінансисти можуть подивитися для оцінки ризиків.

Фінансова життєздатність є першою основною перешкодою в продажах сонячної енергії, як знає будь-який інсталятор сонячних систем. Тому комерційні сонячні системи може бути складніше продати.

Однак, як пояснюється в Solar Power World. “Комерційна сонячна енергетика, а тепер і комунальна, виходить за рамки бюрократичних бюджетних кордонів, систематизуючи структури для приватного сектору, споживачів та третіх сторін для партнерства та інвестування в об’єкти енергетичної інфраструктури”.”

Одним з основних способів полегшення фінансування є запровадження договорів купівлі-продажу електроенергії (або PPA). ДЗЕ дозволили інвесторам взяти на себе тиск великих авансових комерційних витрат на сонячну енергію, а споживачі сплачують за систему потроху за один раз.

Інші бар’єри

Інші бар’єри включають “проблеми з укладанням контрактів, невідповідність умов оренди будівель та фінансування фотоелектричних установок, а також високі транзакційні витрати порівняно з розмірами проектів”, згідно зі звітом Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL).

Рішення для подолання бар’єрів у комерційній сонячній енергетиці

Багато викликів у цьому секторі вже подолано. Біла книга Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA) та SolarKal підкреслює той факт, що комерційні сонячні проекти можуть бути структуровані різними способами, які розподіляють витрати та вигоди між власниками будівель та орендарями, щоб відповідати різним критеріям. Вони також підкреслюють різноманітність фінансових структур, доступних для задоволення потреб зацікавлених сторін, і той факт, що сонячна енергія є конкурентоспроможною за вартістю порівняно з комунальною енергією.

Як зазначалося вище, комерційні ДЗЕ є чудовим варіантом для малого бізнесу та некомерційних організацій, які хочуть отримати переваги від сонячної енергії, але не можуть покрити початкові витрати. незважаючи на те, що початкові витрати часто майже незначні, враховуючи компенсацію зменшених рахунків за електроенергію.

Заплануйте демонстрацію, щоб дізнатися більше про комерційні сонячні можливості Aurora.

Поточний масштаб комерційної сонячної енергетики

Згідно зі звітом Асоціації галузей сонячної енергетики, у 2019 році було розгорнуто 1 286 мегават (МВт) комерційних сонячних електростанцій, причому дві третини всіх корпоративних потужностей були встановлені лише з 2015 року. У звіті відстежується понад 8 300 мегават (МВт) комерційних сонячних проектів в США.S понад 38,00 проектів у 43 штатах, що становить приблизно 70% всієї встановленої комерційної потужності.

Інакше кажучи, встановленої комерційної сонячної енергії достатньо, щоб забезпечити енергією 1.6 мільйонів будинках США.

Все ще комерційний ринок відстає від житлового, незважаючи на більші розміри проєктів, і навіть значно відстає від ринку комунальних послуг. Станом на 2016 рік NREL повідомляла, що нежитлові сонячні електростанції (інший термін, який часто використовується для цього ринку) становили 24% від загальної встановленої потужності в США.S.

У березні 2021 року SEIA повідомила, що пандемія 2020 року вплинула на комерційні сонячні установки більше, ніж на житлові, причому їх кількість була на 4% меншою, ніж у 2019 році.

Незважаючи на цей відносно повільний старт, є ряд ознак того, що цей ринок готовий до злету.

Потенціал для зростання комерційної сонячної енергетики

Враховуючи масштаби багатьох будівель у цьому секторі, можна уявити, що в міру подолання бар’єрів потенціал встановленої комерційної потужності є значним.

У звіті за 2016 рік. NREL дослідив потенційний розмір сонячного сектору в країнах Центральної та Східної Європи за умови подолання певних викликів. Вони дійшли висновку, що в США.Згідно з цілями “SunShot 2020” Міністерства енергетики США, “техніко-економічний” потенціал для офісів становив 54 ГВт, для готелів. 16 ГВт, а для складів. 34 ГВт, а загальний потенціал для цих типів будівель. 104 ГВт в США.S.! 1

Для контексту, наприкінці 2017 року Міністерство енергетики США повідомило, що сукупна потужність усіх встановлених сонячних фотоелектричних станцій і вітрова потужність в країні становила 144 ГВт.

Комерційні переваги сонячної енергії

Комерційна сонячна енергетика може запропонувати багато переваг. власникам будівель, комерційним орендарям, фінансистам, інсталяторам та навколишньому середовищу.

Для власників будівель переваги включають збільшення операційного доходу і грошових потоків, а також більш тривалі терміни оренди, як зазначено в офіційному документі SEIA/SolarKal.

Для орендарів зниження операційних витрат за рахунок економії на комунальних платежах є очевидною і дуже реальною вигодою.

Звичайно, є також переваги для сонячних підрядників, які успішно працюють у цьому секторі. Комерційні сонячні проекти часто важко продати, але вони можуть мати великий вплив на загальні показники сонячних компаній.

Економія від масштабу, що грає в цих великих проектах, може зробити їх більш прибутковими, і це незважаючи на значно більшу загальну вартість проекту в порівнянні з житловими проектами.

Не забудьте переглянути інші статті цієї серії, щоб дізнатися більше про всі тонкощі простору комерційної сонячної енергетики. Незалежно від того, чи ви вже активно займаєтеся комерційною сонячною енергетикою, чи зацікавлені в переході в цю сферу, чи просто хочете покращити своє розуміння галузі, наша мета в цій серії. надати корисну інформацію про те, як працює комерційний сектор сонячної енергетики.

Ми радіємо потенціалу CI solar як ще одного ключового стовпа у зростанні сонячної енергетики в більш широкому сенсі і сподіваємося, що ви теж!

Для контексту, ініціатива DOE Sunshot була створена з метою зниження вартості сонячної енергії. Її цільові показники вартості сонячної енергії на 2020 рік були: “0.10 за кіловат-годину для домашніх сонячних електростанцій, 0.08 за кіловат-годину для комерційної сонячної енергетики та 0.06 за кіловат-годину для сонячної енергії в комунальному масштабі.” Мета Sunshot щодо масштабу утиліти була досягнута в 2017 році. Аналіз, проведений NREL у першому кварталі 2018 року, показав, що комерційні витрати на сонячну енергію за кВт-год в США.S. впала до 91% від цільового показника 2020 року, тож умови, на яких ґрунтуються ці оцінки, недалекі від реальності.

Продукція. Комерційна промислова сонячна дахова електростанція

    встановлення, сонячних, панель, даху

Що стосується бізнесу, то інвестиції в комерційні сонячні дахові рішення гарантують повернення інвестицій за рахунок скорочення рахунків за електроенергію. Рішення Mahindra Rooftop Solutions допомогли багатьом промисловим і комерційним клієнтам отримати доступ до найкращих комерційних сонячних панелей. Наші сонячні панелі для заводів і рекламні щити на сонячних батареях мають бездоганну рентабельність інвестицій (ROI) серед інших сонячних рішень. Сонячні електростанції зараз є важливим джерелом енергії в корпоративних офісах, і навіть дахи складів використовують сонячну енергію для свого енергоспоживання.

Ось кілька проектів

Asian Paints Limited Потужність: 4700 кВт Розташування: Бхівані, штат Харьяна

Hindustan Inox Limited Потужність: 1200 кВт Розташування: Райгад, Махараштра

Yamaha. Фаза 3 Потужність: 1004.6 кВт Розташування: Ченнаї, Тамілнад

Yamaha. Етап 4 Потужність: 1001 кВт Розташування: Ченнаї, штат Тамілнад

Ми раді бути власниками сонячного даху, встановленого компанією Mahindra Solarize. Бригада монтажників працювала стабільно, закінчила роботу вчасно і була дуже скромною. Життя стало дуже легким після Solar.

Ці рішення для дахів просто ідеальні від Mahindra Solarize. Повинен сказати, що процес був дуже гладким, і вони завжди вчасно приїжджають, коли мені це потрібно. Дякую Махіндрі за соляризацію мого будинку!

З моменту встановлення мої прибутки стали дивовижним стрибком. Інновації, безумовно, є скрізь, але не так, як їх використовує Mahindra. Дякую команді!

Калькулятор заощаджень

Діапазон цін

ЕМІ на місяць

Кумулятивний еквівалент висаджених дерев

Ось що говорять наші задоволені клієнти

Сонячний проект був завершений і введений в експлуатацію вчасно. Варто відзначити високий стандарт якості, що підтримується, дотримання всіх норм і документів з охорони праці, техніки безпеки та охорони здоров’я протягом усього періоду введення в експлуатацію проекту. Проект був виконаний за суворими нормами якості та безпеки. Вся команда продемонструвала хорошу реакцію на наші вимоги.

Наші команди сказали, що вони ніколи не бачили такої бездоганної синхронізації з мережею.

Ми вітаємо команду з реалізацією нашого першого сонячного проекту з найвищими стандартами якості і, що найголовніше, вчасно.

Відгуки

Ось що говорять наші задоволені клієнти

“В рамках ініціативи з енергозбереження ми вирішили використовувати чисту енергію шляхом встановлення сонячної батареї на даху, використовуючи дах, що не використовується, на нашому об’єкті в Куппамі.

Ми задоволені якістю послуг та своєчасним завершенням нашої сонячної електростанції потужністю ~3 МВт і рекомендуємо компанію Mahindra для сонячної електрогенерації ваших приміщень”.

Пан. Анураг Агарвал. директор RBA Textiles Pvt. Ltd.

Ми є світовим спеціалістом з електричної та цифрової інфраструктури будівель. “Зменшити наш вуглецевий слід” є одним з наших основних напрямків для покращення життя, і це також є нашим зобов’язанням щодо КСВ. З цим зобов’язанням ми вирішили сонязувати нашу фабрику в Джалгаоні, штат Махараштра, за допомогою одного з провідних постачальників сонячних рішень. Беручи до уваги бренд, досвід та клієнтську базу, ми вирішили нагородити Махіндру сонячною електростанцією потужністю 329 кВт на даху.

Ми вдячні команді Махіндра за відданість якості роботи і рекомендуємо будь-яким споживачам рішення для сонячних дахів.

Містер. Prafulla B. Кандалкар DGM (обслуговування).) Novateur Electrical Digital Systems Pvt. Ltd. (Legrand Group)

Компанія Kone має мандат на “озеленення” всіх підрозділів постачання в усьому світі до кінця 2024 року. Kone Індія першою впровадила Solar серед групи компаній Kone.

Ми обрали Махіндру в якості нашого партнера для Solarize для нашої сонячної електростанції на даху.

Незважаючи на важкі часи через обмеження Covid, команда Махіндра виконала проект до нашого задоволення з точки зору якості та безпеки. Ми задоволені послугами, які пропонує компанія Махіндра, і можемо рекомендувати її компаніям, які шукають високоякісні сонячні проекти.

R. AZHAKANNAN DGM. Facility ServicesKone Elevator India Pvt. Ltd.

Ми хочемо офіційно висловити нашу щиру вдячність за відмінні послуги, надані компанією Mahindra Solarize в успішному проектуванні, інжинірингу, постачанні, монтажі, тестуванні та введенні в експлуатацію дахової сонячної електростанції потужністю 500 кВт на нашому заводі RR Parkon, Кхополі, штат Махараштра.

Mahindra Solarize також підтримує завод до нашого задоволення. Час реагування та підтримка клієнтів були видатними.

Ми бажаємо всій команді всього найкращого в майбутньому. Продовжуйте зростати!

Дякуємо та з найкращими побажаннями,

Пані. Monal Kabra Team RR Parkon

Залишити відповідь