Скільки коштує сонячний дах в Лос-Анджелесі. Вартість встановлення сонячного даху

Якщо ви заміните дах на сонячну черепицю?

Ми є незалежною, підтримуваною рекламою службою порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, надаючи можливість проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли приймати фінансові рішення з упевненістю. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, що з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам витрати. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на відгуки, які ви бачите на цьому сайті. Ми не включаємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

скільки, кошт, сонячний, лос-анджелесі, вартість

Стрілка вправо Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння, а також історії про тонкощі іпотеки та кредитів на житло.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати розумні фінансові рішення. Ми дотримуємося суворої редакційної етики. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Наші банківські репортери та редактори зосереджуються на питаннях, які найбільше хвилюють споживачів. найкращі банки, найновіші ставки, різні типи рахунків, поради щодо заощадження грошей та багато іншого. щоб ви могли почуватися впевнено, керуючи своїми грошима.

Редакційна чесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші відзначені нагородами редактори та журналісти створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми дотримуємося редакційних стандартів, щоб забезпечити це. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб гарантувати, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакцією. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. дати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється на достовірність. Отже, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. У Bankrate є відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій подорожі протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, заснованим на фактах і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як нам вдається надавати вам якісний контент, конкурентоспроможні тарифи та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Bankrate.com. це незалежний, підтримуваний рекламою видавець і сервіс порівняння. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорських продуктів і послуг, або коли ви переходите за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як правила нашого власного веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних оцінок, також можуть впливати на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт або послугу.

Будь-який домовласник, який турбується про вуглецевий слід та витрати на енергію, розглядав можливість використання сонячної енергії. зазвичай, у формі сонячних панелей. Але тепер є ще один варіант: цілий сонячний дах.

Сонячні дахи складаються з сонячної черепиці, також відомої як сонячна плитка, яка може встановлюватися поверх існуючої черепиці або встановлюватися самостійно. Отже, здатність збирати енергію закладена в самому даху. Черепиця виконує всі функції звичайної черепиці (захищає будинок від негоди), є вогнестійкою та досить довговічною. До того ж, вони виглядають набагато витонченіше і безшовніше, ніж сонячні панелі.

Якщо ви плануєте замінити покрівлю (або будуєте нову для нового будинку), сонячна черепиця може бути особливо своєчасним вибором. Закон про зниження інфляції, прийнятий у серпні 2022 року, пропонує розширені податкові пільги до 30 відсотків від вартості установок, що збільшує стимул для переходу на сонячну енергію.

Давайте проллємо більше світла на цю тему.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка схожа на звичайну черепицю для даху. Але замість того, щоб бути виготовленими з асфальту, глини або шиферу, вони виготовляються зі скла, яке містить фотоелектричні елементи. Фотоелектричні елементи діють як напівпровідники і передають енергію, зібрану від сонячного світла, в електрони, які потім можуть стати електричним струмом для живлення вашого будинку. Кожна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт енергії, залежно від бренду (одна з останніх, від лідера галузі Tesla, стверджує, що має максимальну потужність 71 Вт). Хоча вони обидва перетворюють сонячне світло в енергію, сонячна черепиця значно відрізняється від сонячних панелей (ми розглянемо ці відмінності пізніше).

Перша сонячна черепиця була розроблена хімічною компанією DOW і випущена в 2011 році. Але концепція почала набувати серйозної популярності в 2016 році, коли Tesla придбала виробника Solar City і почала пропонувати те, що вона вважала сонячним дахом Tesla Solar Roof. Сьогодні існує кілька брендів сонячних черепиць, доступних через таких виробників, як CertainTeed, GAF Energy, Luma, SunTegra і, звичайно ж, Tesla. (Dow вийшов з гри.)

Середній розмір сонячної черепиці становить близько 12 дюймів в ширину і 86 дюймів в довжину. Для даху стандартного розміру потрібно близько 350 сонячних плиток. Черепиця важить близько 13 фунтів на квадратний фут, тому більшість дахів можуть витримати її без додаткового зміцнення.

Скільки коштує сонячна черепиця?

Хоча останнім часом ціни на сонячні дахи знижуються, оскільки все більше виробників виходять на ринок, вони дорогі. В середньому, вартість монтажу сонячної черепиці становить від 21 до 25 доларів за квадратний фут або від 2100 до 2600 доларів за квадратний метр покрівлі. Таким чином, загальний проект може легко скласти в середньому від 60 000 до 75 000. щонайменше. Це значно вище, ніж вартість звичайного даху (від 5 646 до 12 031. за даними HomeAdvisor). Навіть дорогі традиційні матеріали, такі як глина або шифер (від 800 до 1800 за квадратний метр), коштують дешевше, ніж сонячна черепиця.

Скільки коштуватиме сонячна черепиця, залежить від кількох факторів:

 • Розмір даху: Чим більший дах, тим більше черепиці потрібно.
 • Нахил / ухил даху: Як і у випадку з будь-яким дахом, чим екстремальніший кут нахилу, тим складнішим/ризикованішим буде монтаж, що впливає на загальну вартість.
 • Розташування будинку: Вартість робіт (встановлення) залежить від міста та штату.
 • Енергетичні потреби вашого будинку.
 • Конкретний виробник / марка черепиці або черепиці.

Тим не менш, ціни на сонячну черепицю впали з моменту їх впровадження, і вони можуть продовжувати це робити, враховуючи значні стимули та гранти на впровадження сонячної енергії, передбачені Законом про зниження інфляції, як для будівельників, так і для споживачів. Асоціація галузей сонячної енергетики вважає, що інвестиції IRA в чисту енергію сприятимуть “ренесансу в американському виробництві сонячної енергії”, що призведе до зниження витрат. як зазначено в нещодавньому звіті “Каталізація американського виробництва сонячної енергії”.

Що ви заощаджуєте на витратах на електроенергію?

Хоча сонячний дах є дорогим для встановлення, він може заощадити в довгостроковій перспективі. Залежно від кількості плиток на даху, сонячна черепиця може знизити витрати на електроенергію від 40 до 60 відсотків, згідно з даними сайту SolarReviews, що спеціалізується на споживчій освіті. Крім того, ви можете мати право на податкові пільги на федеральному та державному рівнях.

Допомагаючи негайно трохи вкусити: Згідно з нещодавно прийнятим Законом про зниження інфляції, власники будинків, які встановлюють сонячну черепицю, матимуть право на 30-відсоткову податкову знижку на вартість установки. Починаючи з 2023 податкового року, цей кредит продовжується до 2032 року (а потім зі зниженим відсотком до 2034 року). Кілька штатів пропонують кредити, знижки та інші стимули.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Як сонячна черепиця, так і сонячні панелі можуть бути чудовим варіантом підняти енергоефективність вашого будинку на новий рівень. Але що краще для вас? Переваги кожного з них у двох словах:

Сонячна черепиця Сонячні панелі
стійкий до погодних умов і довговічний Може бути більш енергоефективною в залежності від нахилу даху, впливу сонячного світла
Більша економія на рахунках за електроенергію Коротший час встановлення
естетично приваблива (менше потенційних проблем з ОСББ) недорогий в установці

Які переваги сонячного даху?

У порівнянні зі звичайними дахами та сонячними панелями, інвестиції в сонячну черепицю мають деякі переваги.

 • Прогнозується, що вони будуть довговічними (30-40 років)
 • Вони зменшують використання енергії/вуглецевий слід та рахунки
 • Вони краще поєднуються і нагадують традиційні покрівельні матеріали
 • Вони більш економічно ефективні на ват сонячної енергії, ніж сонячні панелі
 • Їх легше обслуговувати, ніж сонячні панелі

Які недоліки сонячного даху?

Недоліки сонячної черепиці пов’язані з тим, що вона є новою технологією.

 • Доступність більш обмежена
 • Вони дорожчі, ніж звичайні дахи та сонячні панелі
 • Вони мають менше варіантів стилю та кольору
 • Оскільки вони є частиною самого даху, їх не можна встановлювати під кутом, як сонячні панелі, щоб виробляти максимум енергії
 • Вони не сприяють встановленню “зроби сам

Останнє слово про сонячну черепицю

Сонячна черепиця все ще досить нова, а це означає, що у вашому регіоні може бути обмежена кількість досвідчених монтажників та підрядників. І їх точна тривалість життя і довговічність все ще залишається під питанням: Жодна з них не існує достатньо довго, щоб підтвердити поточні прогнози. Також поки що не дуже зрозуміло, як вони вплинуть на вартість перепродажу будинку (хоча екологічно чисті функції, в цілому, стають все більш популярними серед покупців житла).

Проте, якщо ви є екологічно свідомим домовласником, який потребує повної заміни даху або даху для нової будівлі, сонячна черепиця варта того, щоб її розглянути. Оскільки деякі штати зараз вимагають, щоб новозбудовані будинки були обладнані сонячними батареями, а розширені федеральні податкові пільги вступають в силу з 2023 року, час переходити на сонячні батареї може настати вже зараз.

Скільки коштуватиме сонячний дах у Лос-Анджелесі?

Коли ви думаєте про сонячні дахи, ви, ймовірно, думаєте про великі, громіздкі сонячні панелі. Менше десяти років тому це був єдиний варіант. Але зараз у вас є інший вибір. У Guardian Roofs наші фахівці з покрівельних робіт використовують фотоелектричну черепицю, яка імітує дизайн звичайного даху. Ваші сусіди не зможуть сказати, що ваш дах відрізняється від інших, і він буде поєднуватися з поточним стилем вашого будинку в Лос-Анджелесі.

Вартість сонячної покрівлі в Лос-Анджелесі

У Лос-Анджелесі початкова вартість фотоелектричної черепиці становить близько 21 за квадратний фут. Остаточна вартість буде залежати від розміру вашого даху та обраних вами матеріалів. При розгляді питання про встановлення сонячного даху, його розмір буде визначатися кількома ключовими факторами, такими як місце, де ви живете, характеристики вашого даху та поточне використання енергії.

Ціна вашого сонячного даху може змінюватися в залежності від ряду факторів, включаючи перераховані нижче.

Складність даху

Ви можете помітити відмінності в установці в залежності від складності вашого даху. Класифікація на прості, проміжні та складні покликана відобразити складність встановлення нового даху на вашому будинку. Хоча ваш дах може не відповідати всім критеріям певної категорії в цілому:

 • Простий дах. це однорівневий дах з невеликим ухилом і невеликою кількістю перешкод
 • Проміжний дах є багаторівневим з більшим нахилом і більшою кількістю перешкод
 • Складний дах. багаторівневий, з крутим нахилом і безліччю перешкод

Хоча не існує встановленого темпу зростання між класифікаціями, на основі наших гіпотетичних оцінок за допомогою калькулятора сонячних дахів, ви можете очікувати різницю в 1,400 на ваших рахунках за електроенергію.

Заміна даху

Сонячна покрівля призначена для встановлення поверх одношарового 3-смугового асфальтового або композитного черепичного даху, якому менше 20 років. Для будь-якого іншого покрівельного матеріалу, або на будь-яких більш складних будівлях, покрівля повинна бути замінена повністю. У найдешевшому варіанті заміна даху додасть від 10 000 до 16 100 доларів до вашої загальної суми.

Додаткові витрати та модернізація

Залежно від поточної інфраструктури, наявної у вашому будинку, може знадобитися виконати додаткову модернізацію під час встановлення. Сюди входять такі послуги, як додаткові електромонтажні роботи або встановлення сонячного даху на навісі чи терасі. вартість робіт буде вказана безпосередньо вам при огляді, але важливо зазначити, що вона не включена в кошторис калькулятора сонячної покрівлі.

Стимули

Федеральні або державні пільги можуть вирахувати значну суму з вашого остаточного рахунку. Калькулятор Solar Roof допомагає врахувати ці стимули, які ви можете знайти на нашому веб-сайті. Хоча стимули варіюються на державному рівні, будь-який дах, встановлений на житловому будинку з 2020 по 2023 рік, може розраховувати на 26% федерального податкового кредиту.

Процес встановлення

Встановлення сонячного даху може зайняти деякий час. Ви можете придбати сонячну покрівлю безпосередньо у нас, після чого ми разом з вами спроектуємо систему сонячної покрівлі спеціально для вашого будинку, використовуючи надану вами інформацію та супутникові знімки.

Потім, будь-які дозволи або дозволи, які повинні бути надані, повинні бути схвалені. Після цього відбудеться монтаж даху, за яким слідує необхідна перевірка з боку місцевих органів влади, а потім остаточне підключення системи до вашої інженерної мережі. Точні терміни та вимоги до завершення будь-якого з цих етапів залежать від ряду факторів. Це включає, але не обмежується вашим місцезнаходженням, кількістю третіх сторін, які повинні бути залучені, і погодою.

Чи варто встановлювати сонячний дах?

Якщо ви готові заплатити високу ціну, вам потрібно замінити дах, і вам подобається ідея та витончена естетика фотоелектричної черепиці, можливо, варто придбати сонячний дах. В іншому випадку, більш традиційні системи сонячних панелей можуть мати більший фінансовий сенс, одночасно підвищуючи енергоефективність вашого будинку.

Якщо ви готові випробувати, що може зробити сонячна покрівля для вашого будинку в Лос-Анджелесі, зв’яжіться з командою Guardian Roofs вже сьогодні!

Вартість сонячних панелей

скільки, кошт, сонячний, лос-анджелесі, вартість

Відмова від відповідальності: всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Сонячні панелі. це значна інвестиція. не тільки заради вашої громади та планети, але й заради вартості вашого будинку. На вартість сонячної системи впливають різні фактори. включаючи вибрані вами панелі, енергетичні потреби вашого будинку. та відповідні державні та федеральні податкові пільги.

Ми провели глибоке дослідження найкращих сонячних компаній у США та галузі в цілому. У цьому посібнику наведено основні фактори, що впливають на вартість сонячних панелей, а також середні показники по країні для сонячної енергетичної системи.

Порівняйте сонячні компанії

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Надає власні монокристалічні сонячні панелі

Доступний у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту від перенапруги

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Скільки коштують сонячні панелі в кожному штаті?

Вартість сонячних панелей може змінюватися в залежності від тарифів на електроенергію у вашому штаті та доступу до сонячних технологій. Ознайомтеся з таблицею нижче, щоб отримати уявлення про те, скільки можуть коштувати сонячні панелі у вашому штаті.

Середня вартість за ват Середня вартість системи потужністю 5 кВт (після податкових пільг)

This cost data was based on the national average from multiple sources including EnergySage, SolarReviews, and Ecowatch.

Розбивка витрат на сонячні панелі

За оцінками Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), середня вартість типової 6-кіловатної (кВт, або 6000 Вт) сонячної системи на даху житлового будинку становить приблизно 18 000 доларів США без урахування федеральних податкових пільг або місцевих стимулів. Загалом, вам слід очікувати, що ви заплатите від 10 000 до 24 000 доларів, залежно від розміру вашої системи та місця розташування. Загальна вартість сонячної системи включає сонячну панель. які варіюються в ціні в залежності від бренду та типу, праці при встановленні та додаткового обладнання. Компанія, що займається встановленням сонячних панелей, стягує комбінацію вартості робочої сили та ціни за ват за кожну сонячну панель. На основі звіту за травень 2019 року

Типи сонячних панелей

 • Монокристалічні: Найпопулярніші сонячні панелі на ринку сьогодні, монокристалічні панелі пропонують найвищий коефіцієнт корисної дії, в середньому 24%. Однак вони також є найдорожчими. Середня вартість монокристалічних сонячних панелей становить 1 до 1.50 за ват. Таким чином, стандартна система потужністю 6 кВт коштує від 6 000 до 9 000.
 • Полікристалічні: Полікристалічні панелі є більш економічно вигідним варіантом на початковому етапі. Однак вони мають нижчий коефіцієнт корисної дії, ніж монопанелі, в середньому на 20%. Середня вартість полікристалічних сонячних панелей дорівнює 0.від 90 до 1 за ват, або від 5 400 до 6 000.
 • Тонкоплівкові: Тонкоплівкові сонячні панелі менш популярні для житлових сонячних систем. Вони, як правило, коштують приблизно 1 до 1.50 за ват.

Вартість встановлення сонячних панелей

Витрати на встановлення складають від 100% до 200% від вартості самої системи сонячних панелей. Так, наприклад, якщо ви купуєте систему монокристалічних сонячних панелей потужністю 6 кВт за 9 000, то компанія, що займається встановленням сонячних панелей, швидше за все, візьме з вас приблизно від 18 000 до 27 000 за систему та установку разом узяті. Встановлення більшої системи, природно, збільшить витрати на робочу силу.

Додаткове обладнання

Для домашніх сонячних систем також зазвичай потрібна батарея для зберігання енергії та інвертор, який перетворює змінний вихідний постійний струм (DC) ваших фотоелектричних сонячних панелей на змінний струм (AC). Більшість сонячних компаній включать ці компоненти в проект вашої сонячної системи. Однак, якщо ви запитуєте конкретні марки інверторів або акумуляторів, вони можуть коштувати дорожче.

Інші фактори, які слід враховувати при розрахунку вартості сонячних панелей

На додаток до вартості вата для кожної сонячної панелі, інші фактори впливають на загальну вартість сонячної енергетичної системи. Нижче ми перерахували деякі з найбільш важливих для вас факторів.

Потреби в енергії

Зверніть увагу на поточну вартість електроенергії. оскільки перехід на сонячну енергію може заощадити, а може і не заощадити ваші витрати на електроенергію. Чим більший ваш будинок, тим вищі щомісячні рахунки за електроенергію. тим більше переваг ви отримаєте від переходу на сонячну енергію. У деяких випадках сонячна система може усунути рахунки за електроенергію для власників будинків.

З іншого боку, якщо у вас вже є відносно низькі рахунки за комунальні послуги. ви можете не побачити достатньої економії, щоб виправдати витрати на встановлення домашньої сонячної системи.

Місцезнаходження

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у тому, скільки грошей сонячні панелі можуть заощадити вам. Використовуючи дані Центрів контролю і профілактики захворювань (CDC), сайт аналізу даних Stacker визначив, що наступні 10 штатів є найбільш сонячними на континентальній частині США:

Тип даху

Ви можете використовувати систему сонячних панелей, навіть якщо ви не живете в цих штатах з блакитним небом. Більшість інсталяторів сонячних панелей використовують фотоелектричні (PV) панелі, які можуть поглинати як пряме, так і непряме сонячне світло. Однак ці сонячні панелі генерують найбільше енергії на похилих дахах, які забезпечують максимальне сонячне опромінення. З іншого боку, плоский дах вимагатиме будівництва кутових платформ, що збільшить ваші трудовитрати і підвищить загальну вартість установки сонячної системи.

Крім того, дахи на південній, західній або південно-західній стороні отримують більше сонячного світла. Наприклад, будинок, який відчуває менше тіні і має дах, що виходить на південь з нахилом від 15 до 40 градусів, буде отримувати найбільше сонячного світла. Тому ці будинки отримують і зберігають більше сонячної енергії. З іншого боку, будинок з деревами навколо або в менш сонячному регіоні, наприклад, на Тихоокеанському північному заході, може не заощадити стільки грошей, скільки власник будинку в Арізоні або Каліфорнії.

Вік і міцність конструкції вашого даху також впливають на загальну вартість встановлення сонячних панелей. Ремонт даху або оновлення покрівельного матеріалу для підтримки панелей вимагатиме додаткових витрат перед встановленням і вплине на загальну вартість.

Сонячні стимули

Уряди штатів та федеральний уряд надають сонячні стимули, щоб допомогти компенсувати початкові витрати на перехід на сонячну енергію. А саме, федеральний податковий кредит на сонячну енергію, або податковий кредит на сонячні інвестиції (ITC), відіграє важливу роль у тому, щоб зробити сонячні панелі для житлових будинків кращою інвестицією. Цей податковий кредит надає 30% знижки від загальної вартості встановлення сонячних панелей.

Місцеві стимули залежать від штату. Наприклад, деякі штати дозволяють заробляти та продавати кредити за електроенергію, яку виробляє ваша сонячна система, за допомогою програми чистого обліку. Інші пропонують сонячні знижки. Ми рекомендуємо використовувати базу даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії, щоб побачити, які знижки та податкові пільги ви можете отримати.

Варіанти оплати

Постачальники сонячної енергії пропонують різні способи оплати, які впливають на те, наскільки економічно ефективними є ваші інвестиції в сонячну енергетику. Ось чотири варіанти оплати, які ви можете вибрати з більшістю сонячних компаній:

 • Купівля: Оплата сонячної системи заздалегідь є найбільш економічно ефективним способом оплати для сонячної системи. Ви не тільки уникнете сплати відсотків з часом, але й матимете право подати заявку на федеральний податковий кредит під час наступної подачі декларації про доходи.
 • Кредит на сонячну енергію: сонячні компанії розуміють, що не кожен домовласник хоче або може заплатити за свою систему наперед. тому вони співпрацюють з кредитними компаніями, щоб забезпечити варіанти кредитування. Як і у випадку з усіма банківськими кредитами, ваша процентна ставка буде залежати від вашого кредитного рейтингу.
 • Оренда сонячної енергії: Деякі власники будинків можуть вирішити орендувати свої системи сонячних панелей. За такої схеми сонячна компанія все ще є власником системи, а ви сплачуєте встановлену щомісячну суму за встановлені сонячні панелі. Цей варіант не такий економічно вигідний у довгостроковій перспективі, як купівля або фінансування системи, оскільки ви не маєте права на отримання державних або федеральних пільг. Однак ви уникаєте сплати великих авансових сум.
 • Договір купівлі-продажу електроенергії (PPA): Договір купівлі-продажу електроенергії дозволяє вам майже нічого не платити за фактичну установку фотоелектричної системи. Натомість ви сплачуєте щомісячні платежі комунальному підприємству на основі енергії, виробленої системою. Подумайте про це так, ніби ви оплачуєте свій звичайний рахунок за електроенергію. Як і у випадку з орендою, ви не є власником системи, а отже, не маєте права на податкові пільги.

Наша рекомендація

Домашні сонячні панелі допомагають скоротити витрати на електроенергію та викиди вуглекислого газу. Щоб переконатися, що перехід на сонячну енергію є для вас надійною інвестицією, зверніть увагу на поточні тарифи на комунальні послуги. Якщо ви помітили, що ваш рахунок за комунальні послуги знаходиться на середньому або верхньому рівні середнього показника у вашому штаті, ви майже гарантовано заощадите гроші за допомогою сонячної енергії в довгостроковій перспективі.

Крім того, якщо ви можете придбати або профінансувати свою сонячну систему. ви приймаєте більш економічно ефективне рішення, ніж якщо ви орендуєте або підписуєте PPA.

Ми пропонуємо скористатися наведеним нижче інструментом, щоб побачити, які компанії, що займаються установкою сонячних батарей, обслуговують ваш поштовий індекс, і отримати уявлення про те, скільки коштує установка сонячної батареї поблизу вас.

Яка середня вартість сонячних панелей?

скільки, кошт, сонячний, лос-анджелесі, вартість

Середня вартість сонячних панелей станом на весну 2023 року становила 3.30 за ват, без урахування фінансування. Ця ціна включає тверді витрати, такі як обладнання та устаткування, та м’які витрати, такі як робоча сила для встановлення та необхідні дозволи.

Ці дані взяті зі звіту за березень 2023 року Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA) у партнерстві з Wood Mackenzie Power Renewables.

Таким чином, не існує встановленої ціни на систему сонячних панелей, незважаючи на те, що може бути сказано в Інтернеті. Насправді, ціна вашої системи буде відповідати вашій конкретній ситуації і залежатиме від різних факторів, які кожна компанія, що займається встановленням сонячних панелей, враховує дещо по-різному, в тому числі:

 • Ваше енергоспоживання та рахунок за електроенергію
 • Розмір та ефективність системи
 • Марка та модель сонячної панелі
 • Ваше місцезнаходження в межах США.S.
 • Відповідні податкові кредити, пільги та знижки на сонячну енергію
 • Місцеві вимоги щодо отримання дозволів та комунальних послуг
 • Стан і розташування вашого даху

У перших двох параграфах ми ввели багато понять: ціна за ват, стимули, тверді витрати, м’які витрати. Це може бути багато для сприйняття. У решті статті ми розберемо ці ідеї та ключові терміни, щоб ви могли їх краще зрозуміти. Ми навіть надамо вам середню суму економії для кожного штату, щоб ви могли краще зрозуміти, скільки грошей ви можете потенційно заощадити на щомісячних витратах, якщо приймете рішення перейти на сонячну енергію.

Якщо ви готові оцінити свої витрати зараз, перейдіть до нашого калькулятора вартості сонячних панелей. Використовуючи власну технологію Mapdwell, ми аналізуємо сонячний потенціал вашого даху, щоб надати вам попередню рекомендацію щодо розміру системи, а також оцінку витрат та економії.

Як зазвичай оцінюються сонячні енергетичні системи?

Існує багато способів, якими сонячні компанії розподіляють ціну на сонячні панелі. Три найпопулярніші включають:

На нашу думку, найбільш повним методом визначення ціни на сонячні панелі є повна собівартість. Давайте пояснимо, чому, а потім детально обговоримо кожну модель ціноутворення.

Валові витрати

Для того, щоб ви могли безпечно увімкнути свою сонячну електростанцію, потрібно докласти чимало зусиль. набагато більше, ніж просто прикріпити сонячні панелі до даху. Повна або загальна вартість сонячних панелей, як правило, включає в себе все необхідне для законного ввімкнення вашої системи до застосування фінансових стимулів, таких як Федеральний податковий кредит на сонячну енергію.

Так-так, саме так. Ви не можете законно встановити або увімкнути свою систему, не отримавши дозволу від “органу, що має юрисдикцію” (AHJ) для вашої місцевості, який часто є державною установою. Інші організації, які вимагають дозволу, можуть включати місцевий будівельний департамент та комунальну компанію, хоча специфіка буде відрізнятися в залежності від місця розташування. Якщо ваш будинок є частиною об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), можуть знадобитися додаткові дозволи.

Інші витрати, про які не часто згадують, але які є необхідними для успішного завершення вашої сонячної системи, включають в себе:

 • Проектування та інжиніринг системи
 • Устаткування та обладнання (е).g. модуль, інвертор, стелажі та електрична проводка)
 • Дозвіл та перевірки
 • Вартість установки та робоча сила

У Palmetto наша сонячна оцінка враховує ці витрати, щоб ви могли краще зрозуміти, що потрібно для того, щоб почати виробляти електроенергію за допомогою ваших сонячних панелей.

Ціна за ват

Хоча ми надаємо перевагу використанню валових витрат в якості нашої метрики, ми не можемо скидати з рахунків важливість ціни за ват. Ціна за ват. або PPW. базується на максимальній вихідній потужності сонячної енергетичної системи і відображається як сума в доларах за ват сонячної енергії, яку система може виробляти.

Оскільки сонячні панелі відрізняються як за розміром, так і за ефективністю, це дозволяє домовласникам порівнювати витрати на основі загальної продуктивності системи, а не кількості панелей або квадратних футів площі даху. Ціна за ват розраховується шляхом взяття повної вартості системи сонячних панелей і ділення її на загальну потужність, або потужність, цієї системи.

Як розрахувати розмір необхідної сонячної системи? Це буде залежати від вашого енергоспоживання (яке ви можете побачити у вашому рахунку за електроенергію) і від того, яку частину цієї електроенергії ви хочете отримати від сонячних панелей. Це називається сонячною компенсацією, або відсотком ваших загальних потреб в енергії, який може бути компенсований за рахунок електроенергії, що генерується сонячними панелями в оптимальних умовах.

Багато домовласників орієнтуються на 100% сонячну компенсацію при виборі правильного розміру системи для свого будинку. Можливість зробити це буде залежати від уподобань, специфікацій даху та рекомендацій комунальних служб. Щоб розрахувати свої витрати, ви можете скористатися нашим безкоштовним калькулятором сонячного проектування та заощаджень.

Різниця між валовою вартістю та PPW полягає в тому, що перша вже враховує розмір системи, тоді як друга не враховує. Використовуючи PPW, ви зможете виміряти порівнянну вартість декількох пропозицій сонячних електростанцій, які можуть відрізнятися за типами сонячних панелей, потужністю та іншими параметрами.

Ціна за панель

Ви також можете побачити системи сонячних панелей за ціною панелі. Цей показник часто використовується для оцінки комплектів сонячних панелей, які ми можемо рекомендувати для вашого автофургона або човна, але не для вашого будинку.

Це правда, що панелі дійсно відрізняються за ціною залежно від їхньої марки, моделі та ефективності. Панелі з вищою ефективністю, ймовірно, коштуватимуть дорожче; однак, вам не знадобиться стільки ж таких панелей, щоб генерувати таку ж кількість енергії, яка виробляється більшою системою, що використовує дешевші, низькоефективні панелі. Ви навіть можете витратити більше на панелі з нижчою ефективністю, оскільки вам потрібно купити більше панелей для отримання тієї ж кількості електроенергії.

Ми рідко бачимо, щоб цей показник використовувався для визначення ціни на домашні сонячні енергетичні системи, оскільки він залишає багато цінної інформації поза рівнянням.

Розуміння твердих та м’яких витрат на сонячну енергію

Важливо розуміти, що ціна на сонячну енергію майже завжди включає більше, ніж просто вартість обладнання. Сюди входять витрати, необхідні для встановлення та запуску вашої системи в експлуатацію. Давайте розглянемо тверді та м’які витрати, щоб ви могли краще їх зрозуміти.

Вагомі витрати на сонячну енергетику

Валові витрати на сонячну енергію стосуються фізичного обладнання вашої системи сонячних панелей, включаючи наступне:

 • Сонячні панелі
 • Сонячний інвертор
 • Електрична панель
 • Монтаж і стелажі
 • Електричне обладнання

Це буде залежати від сонячної компанії, оскільки не всі інсталятори пропонують однакове обладнання.

М’які витрати на сонячну енергію

М’які витрати на сонячну енергію включають робочу силу та час, витрачений на отримання всіх необхідних дозволів та ліцензій, необхідних для експлуатації вашої системи. Це може включати, але не обмежується наступним:

 • Дозвільні збори
 • Інспекційні збори
 • Плата за підключення
 • Податки з продажу (якщо є)
 • Витрати на ланцюжок поставок
 • Витрати на встановлення
 • Витрати на залучення клієнтів
 • Транзакційні збори

Перевага вибору такого інсталятора сонячних панелей, як Palmetto, полягає в тому, що ми включаємо ці послуги у вартість нашої системи. Ми працюємо від імені наших клієнтів, щоб переконатися, що їхні установки відповідають суворим стандартам якості та що їхня система отримує належні дозволи для законної роботи.

Скільки коштує оренда сонячних панелей?

Лізинг сонячної енергії. це фінансова угода, за якою компанія, що встановлює вашу систему сонячних панелей, зберігає право власності, а ви сплачуєте фіксовану щомісячну суму за користування електроенергією, виробленою сонячними панелями. Лізинг сонячних панелей також допомагає знизити витрати на комунальні послуги і часто є ідеальним рішенням для власників будинків, які мають фіксований дохід та/або не мають права на отримання податкового кредиту на сонячну енергію.

За такої схеми ви, як правило, не сплачуєте жодних авансових платежів за житлову сонячну установку, а ваші витрати складаються лише з подальшої щомісячної орендної плати. Ви будете здійснювати щомісячний платіж протягом усього терміну оренди, а інсталятор сонячної електростанції несе повну відповідальність за встановлення та обслуговування.

Щоб дізнатись більше про лізинг сонячних панелей, відвідайте нашу статтю, яка порівнює лізинг з купівлею. купівля сонячних панелей.

Скільки заощаджують сонячні панелі?

Оскільки економія може відрізнятися залежно від штату, ми склали таблицю середнього розміру систем клієнтів Palmetto та середнього оціненого загального обсягу економії. Ми відсортували дані по штатам і спрогнозували економію на основі 25-річного терміну служби системи, а потім розбили її на щомісячні заощадження.

Середній розмір системи в штаті (кВт) Середня оцінка 25-річної економії в еквіваленті щомісячної економії
Арізона 9.6 10,779 35.93
Каліфорнія 6.715 64,403 214.68
Колорадо 7.2 9,281 30.94
Коннектикут 8.69 35,865 119.55
Флорида 10.53 12,740 42.47
Джорджія 6.48 6,753 22.51
Іллінойс 9.2 17,130 57.10
Меріленд 7.6 7,794 25.98
Массачусетс 9.085 67,009 223.36
Мічиган 5.6 6,114 20.38
Міссурі 10.8 12,793 42.64
Невада 8 19,321 64.40
Нью-Джерсі 8 30,856 102.85
Нью-Мексико 8.4 36,465 121.55
Нью-Йорк 8.295 6,378 21.26
Північна Кароліна 7.695 7,161 23.87
Огайо 8 9,029 30.10
Пенсильванія 8.91 13,529 45.10
Род-Айленд 6.715 10,499 35.00
Південна Каронліна 7.695 13,680 45.60
Техас 10.125 17,518 58.39
Вірджинія 8.8 12,991 43.30
Вісконсин 6 10,804 36.01

Щомісячні показники заощаджень базуються на середній оцінці загальної суми заощаджень за 25 років для нещодавніх клієнтів Palmetto. Фактична економія може відрізнятися. Ця інформація актуальна станом на березень 2023 року.

Розрахуйте вартість переходу на сонячну енергію з Palmetto

Хочете дізнатися, скільки ви можете заощадити, встановивши сонячні панелі на своєму будинку? Використовуючи технологію Mapdwell, компанія Palmetto нанесла на карту сонячний потенціал більше половини всіх дахів у Сполучених Штатах. Щоб побачити, як може виглядати ваш дах з сонячними панелями, і отримати індивідуальну пропозицію, скористайтеся нашим безкоштовним інструментом сонячного дизайну та калькулятором витрат. Ви можете розпочати свій шлях до чистого енергетичного майбутнього вже сьогодні!

Залишити відповідь