Скільки електроенергії виробляє сонячна панель. Вихід сонячної батареї

Методи максимізації вихідної потужності сонячної панелі

У двох недавніх статтях, “Збір енергії за допомогою сонячних панелей малої потужності” і “Зарядний пристрій для сонячних батарей підтримує високу ефективність при низькій освітленості”, обговорюється, як ефективно збирати енергію за допомогою сонячних панелей малої потужності. В обох цих статтях згадується концепція, відома як максимальна потужність, яка в контексті сонячних панелей. це здатність витягувати якомога більше енергії з сонячної панелі без обвалу напруги на панелі. При обговоренні сонячних панелей і потужності часто використовуються такі терміни, як відстеження точки максимальної потужності (MPPT) і контроль точки максимальної потужності (MPPC). Давайте розглянемо визначення та значення цих термінів більш детально.

Як видно на рисунку 1, вихідний струм сонячної панелі змінюється нелінійно в залежності від напруги на панелі. В умовах короткого замикання вихідна потужність дорівнює нулю, оскільки вихідна напруга дорівнює нулю. В умовах розімкнутого контуру вихідна потужність дорівнює нулю, оскільки вихідний струм дорівнює нулю. Більшість виробників сонячних панелей вказують напругу панелі при максимальній потужності (VMP). Ця напруга зазвичай становить близько 70-80% від напруги холостого ходу (VOC) панелі.На малюнку 1 максимальна потужність становить трохи менше 140 Вт при VMP трохи менше 32 В і IMP трохи менше 4.5A.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

В ідеалі, будь-яка система, що використовує сонячну панель, повинна працювати на її максимальній вихідній потужності. Це особливо актуально для зарядного пристрою на сонячних батареях, де мета, імовірно, полягає в тому, щоб захопити і зберегти якомога більше сонячної енергії за якомога коротший час. Іншими словами, оскільки ми не можемо передбачити доступність або інтенсивність сонячної енергії, нам потрібно використовувати якомога більше енергії, поки вона доступна.

Існує багато різних способів спробувати експлуатувати сонячну панель на її максимальній потужності. Один з найпростіших способів. підключити акумулятор до сонячної панелі через діод. Ця технологія описана тут у статті Збір енергії за допомогою сонячних панелей малої потужності. Він заснований на узгодженні максимальної вихідної напруги панелі з відносно вузьким діапазоном напруги акумулятора. Коли доступні рівні потужності дуже низькі (приблизно менше декількох десятків міліват), це може бути найкращим підходом.

Протилежний кінець спектру. це підхід, який реалізує повний алгоритм відстеження точки максимальної потужності (MPPT). Існує безліч алгоритмів MPPT, але більшість з них мають певну здатність охоплювати весь робочий діапазон сонячної панелі, щоб знайти місце, де виробляється максимальна потужність. LT8490 і LTC4015 є прикладами інтегральних схем, які виконують цю функцію. Перевага повного алгоритму MPPT полягає в тому, що він може відрізнити локальний пік потужності від глобального максимуму потужності. У багатоелементних сонячних панелях можливий більш ніж один пік потужності в умовах часткового затінення (див. Малюнок 2). Як правило, для знаходження істинної робочої точки максимальної потужності потрібен повний алгоритм MPPT. Вона робить це, періодично перевіряючи весь діапазон вихідної потужності сонячної панелі і запам’ятовуючи умови роботи, при яких була досягнута максимальна потужність. Після завершення розгортки схема змушує панель повернутися до точки максимальної потужності. Між цими періодичними скануваннями алгоритм MPPT буде безперервно зміщувати робочу точку, щоб переконатися, що вона працює на піку.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Проміжний підхід. це те, що компанія Linear Technology називає контролем точки максимальної потужності (MPPC). Цей метод використовує той факт, що максимальна напруга живлення (VMP) сонячної панелі, як правило, не сильно змінюється при зміні кількості падаючого світла (див. Зарядний пристрій для сонячних батарей зберігає високу ефективність при низькій освітленості для отримання додаткової інформації). Тому проста схема може змусити панель працювати при фіксованій напрузі і приблизній максимальній потужності. Дільник напруги використовується для вимірювання напруги на панелі, і якщо вхідна напруга падає нижче запрограмованого рівня, навантаження на панель зменшується до тих пір, поки вона не зможе підтримувати запрограмований рівень напруги. Продукти з такою функціональністю включають LTC3105, LTC3129, LT3652(HV), LTC4000-1 і LTC4020. Зверніть увагу, що в специфікаціях LT3652 і LT3652HV йдеться про MPPT, а не про MPPC, але це в основному тому, що компанія Linear Technology ще не придумала термінологію MPPC, коли був випущений продукт LT3652.

Останнє зауваження про MPPC та LTC3105. LTC3105 є підвищувальним перетворювачем, який може запускатися при надзвичайно низькій напрузі 0.25V. Це робить LTC3105 особливо добре придатним для підвищення вихідної напруги “1S” сонячної панелі (i.e. сонячна панель, вихідна напруга якої дорівнює вихідній напрузі одного фотоелемента, навіть якщо панель має багато фотоелементів паралельно). У сонячної панелі 1S буде тільки одна точка максимуму потужності. неможливо мати кілька піків потужності. У цьому сценарії немає необхідності розрізняти кілька максимумів.

Таким чином, існує багато різних способів роботи сонячної панелі в режимі максимальної вихідної потужності. Панель можна підключити до акумулятора (через діод), діапазон напруги якого близький до максимальної напруги живлення панелі. Можна використовувати повний алгоритм MPPT, включаючи періодичні глобальні розгортки для пошуку глобального максимуму і безперервне відхилення, щоб залишатися на цьому максимумі (прикладом є LT8490). Інші продукти реалізують технологію регулювання вхідної напруги (MPPC) для роботи сонячної панелі при фіксованій робочій напрузі, включаючи LTC3105, LTC3129, LT3652(HV), LTC4000-1 і LTC4020. У найближчі місяці Linear Technology представить ще одну технологію для роботи сонячної панелі в точці максимальної потужності. Слідкуйте за новинами!

Автор

Тревор Барсело має більш ніж 15-річний досвід роботи в компанії Linear Technology в якості інженера-конструктора аналогових ІС, менеджера по дизайну і менеджера продуктової лінійки. Він почав свою кар’єру в штаб-квартирі Linear Technology в Мілпітасі, штат Каліфорнія, з розробки зарядного пристрою для літій-іонних акумуляторів LTC1733. Після переїзду в Бостонський дизайнерський центр компанії він продовжив розробку зарядних пристроїв і USB-менеджерів живлення, включаючи LTC4053, LTC4066 і LTC4089. Він володіє п’ятьма патентами, пов’язаними з управлінням енергією. В даний час він визначає продукти для зарядки акумуляторів, управління живленням та бездротового живлення, керуючи командою інженерів-конструкторів, які розробляють ці продукти.

Тревор отримав п’ятірку.S. Закінчив Стенфордський університет за спеціальністю “Електротехніка” та отримав ступінь бакалавра в галузі електротехніки.A. У Гарвардському університеті отримав ступінь з фізики.

Категорії продуктів

Скільки електроенергії виробляє сонячна панель?

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

За один рік сонце посилає величезну кількість енергії на нашу планету, близько 222 500 000 терават-годин [1]. Це більше енергії, ніж ми коли-небудь могли сподіватися використати, і це представляє величезний потенціал для сонячної енергетики. Однак, щоб використати цю енергію, нам потрібно перетворити її в корисну електроенергію.

Ефективність цього перетворення є критичним фактором, який впливає на кількість сонячної енергії, яку ми можемо зібрати для нашого використання.

Сонячні панелі як пристрої, що перетворюють сонячне світло в електрику за допомогою фотоелектричного ефекту, є тим інструментом, який повинен зробити це потужне джерело енергії доступним для нас. Але найефективніші сонячні панелі на ринку сьогодні мають максимальну ефективність близько 22 відсотків, що означає, що вони можуть перетворити до 22 відсотків енергії сонця, яка падає на них, в корисну електроенергію [2].

Родзинка в тому, що більшість сонячних батарей, які ви бачите навколо, досягають лише до 18 відсотків ефективності. Це означає, що навіть з найкращими доступними технологіями ми здатні перетворити лише частину сонячної енергії в електрику.

Розуміння того, скільки електроенергії виробляє сонячна панель, має важливе значення для прогнозування місячної продуктивності сонячної системи. Ця інформація допоможе при проектуванні та встановленні сонячних систем, які повинні забезпечувати достатню кількість електроенергії для задоволення потреб домогосподарства.

Незважаючи на те, що сонячна енергія є безкоштовною та доступною, все ще існує багато можливостей для вдосконалення, коли справа доходить до нашої здатності використовувати її, і ефективність сонячних панелей є лише одним з обмежуючих факторів на цьому шляху.

Скільки електроенергії виробляє сонячна панель в день?

Енергетична потужність сонячної панелі залежить від розміру панелі, максимальної ефективності та номінальної потужності у ватах.

Сонячні панелі зазвичай оцінюються за кількістю енергії постійного струму, яку вони генерують за стандартних умов тестування. Ця вихідна потужність вимірюється у ватах і являє собою потенціал панелі для виробництва електроенергії при ідеальних умовах сонячного світла і температури. Ідеальні умови. це температура 25 градусів за Цельсієм або 77 градусів за Фаренгейтом і безперешкодне сонячне світло, що потрапляє на всю поверхню сонячної панелі.

Температура випробувань відповідає середній температурі в години сонячного максимуму навесні та восени на континентальній частині Сполучених Штатів. Проблема в тому, що в реальному житті рідко бувають ідеальні умови, тому значення будуть відрізнятися.

Більшість побутових сонячних панелей мають вихідну потужність від 250 до 400 Вт. Цей показник впливає на загальну вартість сонячної системи. Сонячні панелі преміум-класу з більшою потужністю виробляють більше енергії, але й коштують дорожче, ніж сонячні панелі з меншою потужністю, оскільки ціна на сонячні панелі розраховується за ват.

Розмір сонячних панелей також впливає на кінцеву вихідну потужність. Більші сонячні панелі (з 72 сонячними елементами) виробляють більше енергії, ніж 60-елементні, за умови, що вони отримують однакову кількість сонячного світла.

Панелі на 72 комірки зазвичай мають більшу потужність від 300 до 400 Вт. Більша продуктивність просто корелює з кількістю сонячних елементів. сонячні елементи означають більше виробленої енергії. Однак у більшості випадків для житлових будинків використовуються менші сонячні панелі з 60 осередками.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Аналогічно, сонячні панелі з вищим коефіцієнтом корисної дії перетворюють більше сонячного світла, яке отримують їхні сонячні елементи, в корисну електроенергію, що призводить до більшого вироблення енергії. Монокристалічні сонячні панелі все ще є найефективнішим варіантом для власників будинків на ринку.

Як розрахувати середню потужність сонячної панелі?

Кількість енергії, яку виробляє одна сонячна панель за день, також залежить від факторів навколишнього середовища, таких як кількість безперешкодного сонячного світла протягом дня.

Середня сонячна панель з ефективністю 18 відсотків зазвичай виробляє близько 250-300 ват потужності в ідеальних умовах. Насправді, фактична потужність залежить від кількості доступного сонячного світла.

Щоб оцінити очікувану вихідну потужність сонячної панелі, ми можемо використовувати просту формулу, яка враховує потужність сонячної панелі та кількість сонячного світла, яке вона отримує. Ця формула виглядає наступним чином:

Наприклад, якщо у нас є сонячна панель потужністю 250 Вт і вона отримує 5 годин сонячного світла на день, очікуваний вихід енергії становитиме

Вихід енергії = 250 Вт х 5 годин = 1250 ват-годин на день або 1.250 кіловат-годин

Кількість годин сонячного світла, які отримує сонячна панель, є вирішальним фактором у визначенні її енергетичної продуктивності. Інтенсивність сонячного світла змінюється в залежності від місця розташування, часу доби та пори року. У такій великій країні, як Сполучені Штати, це суттєво відрізняється від регіону до регіону.

Згідно зі звітом Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), кількість сонячного світла, отриманого за день, може коливатися в межах 2.Від 5 до 7.5 кіловат-годин (кВт-год) на квадратний метр, залежно від місця розташування [3]. Це означає, що сонячна панель в сонячній Арізоні буде виробляти в більшість днів більше енергії, ніж панель в Сіетлі.

Ви можете знайти хороші дані про сонячний потенціал для вашої місцевості в Глобальному сонячному атласі.

Які фактори навколишнього середовища впливають на загальний вихід енергії сонячних панелей?

Хоча кожна сонячна панель має дещо різні технічні характеристики, існують деякі фактори навколишнього середовища, які впливають на загальний вихід електроенергії кожної панелі. Корисно знати їх, якщо ви хочете переконатися, що ви отримуєте максимальну віддачу від своєї сонячної системи.

#1 Напрямок

Розташування панелей на даху має вирішальне значення. У північній півкулі панелі повинні бути звернені на південь, в кінцевому підсумку на південний захід або південний схід, щоб досягти найкращого результату. У південній півкулі все навпаки.

#2 Кут і нахил даху

Оскільки найдоступнішим методом є монтаж панелей на даху, кут нахилу залежить від нахилу вашого даху. Хоча, щоб максимізувати продуктивність панелей, ви можете отримати регульовану установку, де ви зможете нахиляти панель відповідно до сезону.

Основне правило для визначення правильного кута. нахиляти панель на 15 градусів більше по вертикалі від початкового положення взимку і на 15 градусів більше по горизонталі влітку. Наприклад, панелі в Нью-Йорку повинні бути нахилені під кутом близько 40 градусів, щоб максимізувати вихід енергії [4].

#3 Географічне розташування

Ваше географічне розташування визначає, скільки сонячного світла в різні сезони отримує ваша сонячна система. Хмарні або похмурі дні призведуть до меншого вироблення енергії порівняно з ясними сонячними днями. Одна і та ж панель буде генерувати більше електроенергії в Каліфорнії, ніж в Сіетлі, тому що в Сіетлі, як правило, більше хмарних днів.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Емпіричне правило. уникати затінення, наскільки це можливо. Звичайна сонячна панель складається з 60 сонячних елементів. Коли лише 4 сонячні батареї з 60 знаходяться в тіні, виробництво енергії може зменшитися на 10 відсотків [4]. Тінь на одних елементах змушує інші елементи працювати надмірно, і таким чином зменшує термін служби сонячної панелі.

#5 Технічне обслуговування

Пил блокує доступ сонячного світла до панелі так само, як і тінь. Згідно з нещодавнім дослідженням, ефективність може знизитися на 25 відсотків через пил. Щоб досягти найкращої продуктивності, регулярне очищення панелей повинно стати одним з перших пунктів у вашому списку домашніх справ.

#6 Температура

Сонячні панелі перетворюють енергію світла (а не тепла) в електрику. Панелі тестуються в “ідеальних” умовах, тобто при температурі 25 градусів за Цельсієм або 77 градусів за Фаренгейтом. Але при підвищенні температури на один градус за Цельсієм, панелі втрачають ефективність приблизно на 0.4 відсотки [2]. Холодніші температури є більш бажаними, оскільки холодні матеріали краще проводять електрику. Єдиною проблемою в холодному кліматі є зменшення кількості сонячних днів.

Може здатися, що потрібно враховувати багато факторів, але правда полягає в тому, що вищезгадані фактори. це просто здоровий глузд у поєднанні з фізикою. Тому не варто дивуватися, що будь-який з цих факторів або їх комбінація може поставити під загрозу виробничі потужності фотоелектричних сонячних панелей, які потребують прямого впливу сонця.

Скільки енергії виробляє сонячна панель для мого безпосереднього споживання?

Середньостатистична домашня сонячна панель виробляє від 250 до 270 Вт за ідеальних умов сонячного світла та температури. Така панель складається з 60 сонячних елементів. Один сонячний елемент генерує 5 Вт, з ефективністю від 15 до 20 відсотків. Розмір панелі в цьому випадку становить близько 65 дюймів в довжину і 40 дюймів в ширину.

Але ви також можете придбати якісні сонячні панелі, що генерують до 400 Вт. Ви повинні знати, що панелі з більшою потужністю коштують дорожче і зазвичай встановлюються, коли вільний простір є обмежувальним фактором.

На зворотному боці кожної панелі є число, що вказує на максимальну потужність. Це число виражає постійний струм, вироблений за стандартних умов тестування. Оскільки сонячні панелі виробляють постійний струм, а наші будинки працюють на змінному струмі, згенеровану енергію потрібно перетворити. Під час перетворення відбуваються подальші втрати енергії. Втрати складають близько 20 відсотків [7].

Це означає, що з постійного струму, виробленого сонячними панелями, ми отримуємо 80 відсотків змінного струму для нашого використання. Отже, якщо ви хочете розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для покриття енергетичних потреб вашого домогосподарства, ви повинні взяти до уваги цю цифру.

Наприклад, вам потрібно 5 кіловат (кВт) змінного струму в цілому. 5 кіловат потрібно розділити на 0.8 (оскільки ефективність при перетворенні становить 80 відсотків). Остаточне число, яке ви отримаєте. 6.25 кВт постійного струму, що дорівнює 25 панелям по 250 Вт (6250 розділити на 250 Вт дорівнює 25 панелям) або 20 панелям з більшою потужністю 325 Вт.

Обидві системи генерують однакову кількість енергії, ваш вибір залежить лише від доступного простору та грошей, які ви хочете інвестувати, оскільки панелі потужністю 325 Вт коштують дорожче.

Енергія, вироблена сонячною системою за день

Очікуваний вихід енергії всієї сонячної системи розраховується шляхом підсумовування виходу енергії всіх панелей в системі.

У нашому прикладі, 5-кіловатна сонячна система, що складається з 25 панелей потужністю 250 Вт кожна, матиме очікуваний вихід енергії:

Вихід енергії = 250 Вт х 5 годин сонячного світла х 25 панелей = 31 250 ват-годин на день, або 31.250 кВт-год на день

Цього достатньо, щоб забезпечити енергією типове американське домогосподарство протягом дня, якщо припустити, що середнє споживання енергії становить близько 30 кВт-год на день [5].

Тепер, коли ви знаєте, скільки сонячної електроенергії може виробляти одна сонячна панель і скільки може виробляти вся система, ви можете задатися питанням про економію коштів, яку можуть принести сонячні панелі.

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячної системи і хочете отримати приблизну оцінку вартості та економії від встановлення сонячної системи, ви можете скористатися цим сонячним калькулятором. Калькулятор надасть вам попередню оцінку витрат та оцінку довгострокової економії на основі вашого місця розташування. Після того, як ви отримаєте краще уявлення про потенційну економію, ви можете почати більш детально вивчати свої сонячні варіанти та отримати реальні ціни на сонячні батареї від місцевих інсталяторів.

Що таке ефективність сонячної панелі і як вона впливає на продуктивність вашої системи?

Сонячні панелі. дивовижне технологічне досягнення. У них немає рухомих частин, вони дуже безпечні в експлуатації і, за умови правильного встановлення, можуть забезпечувати чисту електроенергію протягом десятиліть.

Для більшості споживачів особливо заплутаним аспектом сонячних панелей є термін “ефективність” і те, що він насправді означає для успіху їхніх інвестицій в сонячну енергетику.

Простіше кажучи, ефективність. це співвідношення, яке вимірює, яка частина сонячного світла, що надходить, перетворюється в електричну енергію вашими сонячними панелями. Наприклад, якщо на панелі падає 100 Вт сонячного світла, а виходить 15 Вт електроенергії, ефективність становить 15%. Більшість сонячних панелей на ринку мають ККД в межах 10-15%.

Чому ми втрачаємо ефективність, коли упаковуємо сонячні елементи?

Складові елементи сонячної батареї

Структурним елементом будь-якої сонячної панелі є сонячний елемент. Сонячний елемент. це тип напівпровідника, який генерує електричну енергію при освітленні сонячним світлом, використовуючи фотоелектричний (PV) принцип. Коли ми збираємо разом цілу групу сонячних елементів, ми отримуємо фотоелектричний модуль, вигадливий промисловий термін, який просто означає невелику сонячну панель. З’єднання декількох модулів дає нам більшу сонячну панель. Типова сонячна установка включає багато таких панелей, з’єднаних між собою у вигляді фотоелектричного масиву.

Чому це все важливо для розуміння ефективності сонячних панелей? Тому що на кожному кроці цього процесу упаковки та встановлення ми втрачаємо трохи ефективності. Наприклад, якщо ви купуєте сонячні панелі, які складаються з сонячних елементів з ефективністю 15%, сама панель буде мати трохи меншу ефективність (через відстань між сонячними елементами). Якщо ці сонячні панелі встановити на даху будинку у вигляді фотоелектричного масиву, то отримана ефективність буде навіть меншою, ніж середня ефективність панелі через електричні втрати, затінення та інші фактори.

Яка найефективніша сонячна панель сьогодні?

З моменту винаходу фотоелектричного принципу в 19 столітті ефективність сонячних панелей різко зросла. У 1950-х роках дослідники з Bell Laboratories виготовили сонячні елементи з ефективністю 6%. У 1970-х і 1980-х роках дослідники, експериментуючи з різними типами матеріалів і технологіями виробництва, поступово підвищували рівень ефективності. Сьогодні найефективніші сонячні елементи мають ефективність близько 40%, і дослідники по всьому світу наполегливо працюють над тим, щоб підняти цей рівень ще вище. На жаль, більшість комерційно доступних сонячних панелей значно нижче цього рекордного рівня ефективності, але немає сумнівів, що майбутні сонячні енергетичні системи будуть будуватися з використанням більш високоефективних сонячних елементів.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Еволюція ефективності сонячних елементів станом на грудень 2015 року (джерело: NREL). Будь ласка, натисніть, щоб збільшити.

Що таке багатоперехідна технологія?

Сонячні елементи виготовляються з використанням різних напівпровідникових матеріалів. Кожен матеріал може збирати певну частину спектру сонячного випромінювання. Накладаючи елементи, виготовлені з різних матеріалів, ми можемо збільшити загальну кількість випромінювання, яке можна вловити. Оскільки сонячне світло проходить через кілька шарів елементів, кожен з яких оптимізований для поглинання певної довжини хвилі світла, загальна ефективність може бути значно збільшена. Сьогодні найкращі традиційні кремнієві сонячні елементи мають ефективність близько 25% (сині лінії на графіку вище), в той час як багатоперехідні елементи перевищили рівень 40% (фіолетові лінії). Це звучить чудово, але підвищена ефективність має свою ціну: багатоперехідні елементи набагато складніші і, як наслідок, дорожчі, ніж традиційні сонячні батареї.

Чому сонячні панелі з часом втрачають ефективність (деградують)?

Дослідження, проведене NREL, показало, що вихід сонячних панелей зменшується на 0.Від 5% до 0.8% щороку. Це в основному пов’язано з впливом елементів на панелі, а в дуже посушливому кліматі інтенсивні ультрафіолетові промені підвищують рівень деградації. Тому протягом очікуваного терміну служби сонячної панелі (20-25 років), природно, що ефективність буде поступово знижуватися.

Чи варто купувати найефективніші сонячні панелі на ринку?

Підвищення ефективності означає більшу вихідну потужність з одиниці площі сонячних панелей. Таким чином, якщо у вас є дві марки сонячних панелей з однаковими розмірами, та, що має вищу ефективність, буде генерувати більше електроенергії. Крім того, обидві марки можуть мати однакову номінальну потужність, але панель з вищою ефективністю буде меншою, що є важливим фактором для певних застосувань сонячної енергетики.

Хоча інвестувати в найефективніші сонячні панелі дуже заманливо, це не обов’язково може бути найкращим інвестиційним рішенням. Деякі з більш ефективних сонячних панелей виставляються як преміум-продукти з більш високою ціною. Якщо у вас обмежений простір на даху, або ви зацікавлені в спеціальному застосуванні, такому як сонячна енергія для вашого човна або вашої каюти, тоді панель з більш високою ефективністю дійсно може бути кращим вибором. З іншого боку, якщо у вас достатньо місця на даху, то надійність панелей і ціна повинні бути основними факторами, що визначають ваше рішення.

Якщо ви розглядаєте варіанти сонячних панелей, чому б не випробувати їх за допомогою WhatNextNow Solar GO? Наші безкоштовні інструменти допоможуть вам протестувати різні варіанти сонячної енергії на вашому об’єкті і дадуть вам набагато краще уявлення про те, скільки електроенергії ви зможете генерувати. І, будь ласка, пам’ятайте, що ви в цьому на довгострокову перспективу. Надійна панель, придбана за вигідною ціною, може стати вашою найкращою інвестицією в сонячну енергетику, навіть якщо це не найефективніша модель на ринку.

Які фактори впливають на ефективність сонячних панелей?

Сонячні енергетичні системи вважаються ключовим інструментом в енергопостачанні для нинішнього і майбутніх поколінь. Кілька факторів сприяли розвитку фотоелектрики, такі як екологічні проблеми, стимули та податкові відрахування, більш ефективна та дешевша технологія, а також необхідність заміни вуглецевих викопних енергетичних систем відновлюваними джерелами енергії, щоб забезпечити відповідність цілям, встановленим Паризькою конференцією з питань зміни клімату, та обмежити глобальне потепління до 1%.5 ° C.

Сонячна батарея або фотоелектричний елемент. це пристрій, який перетворює сонячне світло в корисну енергію. Кількість сонячного світла, яка може бути перетворена в електрику, називається ефективністю сонячної батареї. Існують деякі фактори, які слід враховувати, щоб гарантувати оптимальну ефективність сонячних панелей.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Температура

Температура впливає на ефективність фотоелектричного елемента через внутрішню характеристику напівпровідникового матеріалу. Ефективність сонячних панелей збільшується при зниженні температури і зменшується при високих температурах, оскільки напруга між елементами падає.

Ефективність перетворення енергії

Сонячний модуль має різну спектральну характеристику в залежності від типу модуля. Таким чином, зміна спектрального опромінення впливає на генерацію сонячної енергії. Ефективність перетворення енергії підвищується за рахунок зменшення відбиття падаючого світла.

Сонячні затінення

Сонячні фотоелектричні панелі дуже чутливі до сонячного затінення. Умови повного або часткового затінення мають значний вплив на здатність виробляти енергію і можуть призвести до зниження вихідної потужності та втрат електроенергії. Елементи в сонячній панелі зазвичай з’єднані послідовно, щоб отримати більш високу напругу і, отже, відповідне виробництво електроенергії.

Але коли виникає затінення, ця структура має деякі обмеження. Фактично, коли один сонячний елемент затінений, струм всіх блоків в ланцюжку визначається блоком, який виробляє найменший струм. Коли елемент затінений, вся серія практично також затінена. Щоб запобігти втраті енергії, в установку зазвичай включають шунтуючі діоди.

Байпасні діоди підключаються паралельно сонячним елементам. Коли сонячний елемент затінений, шунтуючий діод забезпечує шлях струму, який дозволяє ланцюжку з’єднаних сонячних елементів генерувати енергію при зниженій напрузі. Дізнатися більше.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Орієнтація, нахил, широта місця та кліматичні умови

Установка фотоелектричних модулів повинна враховувати деякі фактори, щоб повною мірою використовувати сонячне випромінювання: орієнтацію, нахил, широту місця, кліматичні умови. Правильне врахування цих варіантів допоможе гарантувати, що вони вироблятимуть максимум енергії, перебуваючи під впливом найбільшої інтенсивності сонячного випромінювання протягом найтривалішого періоду часу. Дізнатися більше.

Експлуатація та моніторинг

Послуги OM допомагають в управлінні реалізацією певних процесів, щоб уникнути або зменшити потенційні небезпеки та гарантувати оптимальну рентабельність інвестицій. Операції в основному складаються з дистанційного моніторингу та управління умовами та продуктивністю фотоелектричної електростанції. Програмне забезпечення для моніторингу забезпечує доступ до всіх зібраних даних, які можуть бути використані для різних цілей: виявлення дефектів, аналізу продуктивності, вдосконалення, прогнозного обслуговування та безпеки. Хороша система моніторингу надаватиме інформацію про виробництво, сигнали тривоги та аналітичні дані своєчасно, ефективно і точно, щоб виявити будь-яку аномалію в роботі фотоелектричної станції. Продовжити читання.

скільки, електроенергії, виробляє, сонячна

Обслуговування

Сонячні панелі дуже довговічні, основні гарантії тривають 15-25 років. Однак, очищення сонячних панелей важливе для того, щоб максимізувати кількість світла, доступного для перетворення в електричну енергію. Часті фізичні огляди можуть допомогти сонячним панелям ефективно поглинати світло.

archelios™ Suite

archelios™ Suite. це комплексне програмне рішення, яке пропонує унікальний підхід. Завдяки передовим обчислювальним технологіям, archelios™ Suite додає цінності життєвому циклу будь-якого фотоелектричного проекту: техніко-економічне обґрунтування та аналіз прибутковості, моделювання, розрахунок виробленої енергії, повний електричний розрахунок, експлуатація та моніторинг.

Програмне забезпечення є ефективним інструментом для будь-якого типу фотоелектричних проектів.

ВИ ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Програмне забезпечення для трасування. розширює можливості електротехнічних рішень. Перевірте: Вебінари eSHOP Продажі Linkedin

Поділитися цим записом

Залишити відгук Скасувати відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Програмне забезпечення для відстеження

Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

Налаштування файлів cookie та конфіденційності

Ми можемо попросити встановити файли cookie на вашому пристрої. Ми використовуємо файли cookie, щоб повідомити нам, коли ви відвідуєте наші веб-сайти, як ви взаємодієте з нами, щоб збагатити ваш користувацький досвід та налаштувати ваші стосунки з нашим веб-сайтом.

Натисніть на заголовки різних категорій, щоб дізнатися більше. Ви також можете змінити деякі свої налаштування. Зверніть увагу, що блокування деяких типів файлів cookie може вплинути на ваш досвід роботи на наших веб-сайтах та послуги, які ми можемо запропонувати.

Ці файли cookie суворо необхідні для надання вам послуг, доступних на нашому веб-сайті, і для використання деяких його функцій.

Оскільки ці файли cookie суворо необхідні для роботи веб-сайту, відмова від них вплине на роботу нашого сайту. Ви завжди можете заблокувати або видалити файли cookie, змінивши налаштування свого браузера, а також примусово заблокувати всі файли cookie на цьому веб-сайті. Але при цьому вам завжди буде запропоновано прийняти/відхилити файли cookie при повторному відвідуванні нашого сайту.

Ми з повною повагою ставимося до вашого бажання відмовитися від використання файлів cookie, але щоб не запитувати вас знову і знову, дозвольте нам зберігати файли cookie для цього. Ви можете відмовитися в будь-який час або вибрати інші файли cookie, щоб отримати кращий досвід. Якщо ви відмовитеся від файлів cookie, ми видалимо всі встановлені файли cookie в нашому домені.

Ми надаємо вам список збережених файлів cookie на вашому комп’ютері в нашому домені, щоб ви могли перевірити, що ми зберегли. З міркувань безпеки ми не можемо показувати або змінювати файли cookie з інших доменів. Ви можете перевірити це в налаштуваннях безпеки вашого браузера.

Встановіть прапорець, щоб увімкнути постійне приховування рядка повідомлень і відмовитися від усіх файлів cookie, якщо ви не погоджуєтесь. Нам потрібно 2 файли cookie, щоб зберегти ці налаштування. В іншому випадку вам буде запропоновано знову при відкритті нового вікна браузера або нової вкладки.

Ці файли cookie збирають інформацію, яка використовується або в сукупності, щоб допомогти нам зрозуміти, як використовується наш веб-сайт або наскільки ефективні наші маркетингові кампанії, або щоб допомогти нам налаштувати наш веб-сайт і додаток для вас, щоб покращити ваш досвід.

Якщо ви не хочете, щоб ми відстежували ваше відвідування нашого сайту, ви можете вимкнути відстеження у вашому браузері тут:

Ми також використовуємо різні зовнішні сервіси, такі як Google Webfonts, Google Maps та зовнішні відеопровайдери. Оскільки ці провайдери можуть збирати персональні дані, такі як ваша IP-адреса, ми дозволяємо вам заблокувати їх тут. Будь ласка, майте на увазі, що це може значно зменшити функціональність та зовнішній вигляд нашого сайту. Зміни набудуть чинності після перезавантаження сторінки.

Налаштування Google reCaptcha:

Вбудовування відео з Vimeo та YouTube:

Також необхідні наступні файли cookie. Ви можете вибрати, чи дозволити їм це:

Залишити відповідь