Розширення можливостей сонячних панелей. Розширення можливостей сонячних панелей

Сонячна енергетика

Поєднання сонячної енергії з попередньою модернізацією енергоефективності може зробити вашу систему сонячної генерації більш доступною та допомогти вам почати заощаджувати з першого дня.

% відсотків за 12 місяців доступного фінансування

Зробіть енергозберігаючу модернізацію будинку, яка вам потрібна зараз, не сплачуючи жодних відсотків.

Щоб дізнатися більше про нашу пропозицію фінансування під 0% протягом обмеженого часу, зателефонуйте за номером 800-279-SIEA (7432) або натисніть кнопку нижче, і ми зв’яжемося з вами. San Isabel Electric має бути вашим постачальником електроенергії.

Почніть зараз

Empower робить сонячну енергію доступнішою

Зменшення споживання електроенергії за рахунок енергозберігаючих покращень перед переходом на сонячну енергію призводить до того, що система меншого розміру заощаджує тисячі доларів на авансових витратах та відсотках. Поєднання сонячної енергії з попередньою модернізацією енергоефективності може зробити вашу систему сонячної генерації більш доступною і допомогти вам почати отримувати економію з першого дня.

Програма Empower від San Isabel Electric може допомогти майже кожному зробити електроенергію більш доступною за допомогою таких проектів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, як:

 • Вентилятори HVLS для всього будинку
 • Електричне теплоакумулююче опалення
 • Водонагрівачі
 • Теплові насоси
 • Повітряна ізоляція ізоляції
 • Генератори генераторні штепсельні вилки
 • Зарядка електромобіля

Оптимізований підхід Empower дозволить керувати всіма аспектами проекту. Ми використовуємо ваші попередні дані про використання енергії та оцінку енергоспоживання будинку, щоб визначити проекти з енергоефективності та енергозбереження, які відповідають вашому стилю життя та бюджету. Ми також можемо допомогти з вибором продукту, підрядника, фінансуванням, отриманням дозволів, установкою, перевіркою і навіть технічним обслуговуванням, якщо це знадобиться через багато років. Також доступне фінансування за рахунком. Empower пропонує низькопроцентні, довгострокові та короткострокові варіанти фінансування для ваших проектів з енергоефективності.

Використання програми Empower для нагляду за підвищенням енергоефективності та енергозбереження не потребує додаткових витрат, навіть якщо ви не купуєте електроенергію у San Isabel Electric. Члени правління San Isabel Electric вважають, що кожен повинен мати можливість бути більш енергоефективним та заощаджувати гроші.

сонячних, панель

Дізнайтеся, як енергозберігаючі продукти та послуги можуть зменшити ваші рахунки за електроенергію. Подайте заявку на фінансування під 0% відсотків вже сьогодні.

San Isabel Electric має бути вашим постачальником електроенергії, щоб отримати право на участь у програмі.

Почніть економити

Підпишіться на нашу щоквартальну розсилку. Дізнавайтеся першими про спеціальні пропозиції з енергозбереження, галузеві тенденції, знижки та багато іншого.

Приєднання сонячної електростанції до електромережі

Більшість сонячних систем підключені до електромережі. Ці системи називаються “прив’язаними до мережі”, що означає, що електроенергія може надходити в мережу і виходити з неї.

Коли ваша сонячна батарея генерує більше енергії, ніж потрібно для вашого будинку, надлишок надходить в електромережу, де його використовують сусідні споживачі. Так само, коли ваша сонячна батарея не виробляє достатньо електроенергії для задоволення ваших потреб, ви можете споживати електроенергію з електромережі. Це називається чистим обліком.

Політика чистого обліку робить можливим компенсацію за виробництво сонячної електроенергії, дозволяючи вам повністю або частково компенсувати споживання електроенергії за рахунок цього виробництва. У штаті Колорадо чистий облік дозволяє зараховувати вироблену вами сонячну електроенергію в рахунок споживання енергії з електромережі в пропорції один до одного.

сонячних, панель

сонячних, панель

Ваш рахунок та чистий облік

Рахунок все одно буде надходити вам щомісяця, і його можна оплатити всіма стандартними способами. Ваш новий рахунок відображатиме кілька ключових моментів:

Генерація. скільки ваша сонячна система повернула в мережу SIEA понад те, що спожила ваша резиденція. Це не буде відображати ту саму генерацію у вашій системі моніторингу сонячної енергії, що надається вашою сонячною компанією. 2. Споживання. скільки кВт-год ваша резиденція спожила з мережі SIEA. 3. Банк. це як ваш рахунок для заощадження енергії. У вашому щомісячному рахунку буде вказано, скільки енергії ви виробили, а скільки спожили, так званий “нетто”. Ваш рахунок-фактура показує ваш банківський баланс на початок і кінець місяця. Накопичена енергія використовується до того, як будь-яке споживання буде додано до вашого рахунку. Якщо споживання перевищує виробництво, з вас стягується плата за будь-яку енергію, яку ви використали, але не виробили. Якщо генерація перевищує споживання, баланс вашого банку буде зростати. Ваш банківський рахунок переноситься з місяця в місяць, до травня. Якщо на кінець квітневого розрахункового періоду у вас на рахунку більше 25 доларів, ми надішлемо вам чек у травні. Якщо у вас на рахунку в банку менше 25, ви отримаєте кредит на ваш рахунок. 4. Плата за доступ. частина прив’язки до електромережі означає, що ви все одно матимете доступ до електроенергії, навіть коли сонце не світить. У разі відключення електроенергії, бригада буде відправлена для усунення проблеми без додаткових витрат з вашого боку. Плата за доступ покриває ваш доступ до мережі та наші витрати на експлуатацію та обслуговування системи. Плата за доступ неминуча при будь-якому надлишку генерації.

Для членів

SIEA пропонує своїм членам повну програму Net Metering і наполегливо рекомендує своїм членам спочатку зателефонувати до SIEA, щоб переконатися, що вони отримують всю необхідну інформацію про відновлювані джерела енергії перед встановленням обладнання.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КРЕДИТ

Вироблена вами електроенергія дорівнює за вартістю електроенергії, яку ви отримуєте від SIEA. Якщо ваша сонячна батарея виробляє один кВт-год електроенергії, ви можете безпосередньо зменшити свій рахунок за електроенергію на один кВт-год. Якщо кВт-год сонячної електроенергії буде вироблено, коли вона вам не потрібна, вона буде зберігатися у вашому банку кВт-год SIEA та переноситися з місяця на місяць. Ваше споживання завжди буде спочатку використано з вашого банку кВт-год і переведено в готівку щороку в травні за поточними витратами, яких вдалося уникнути в SIEA. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, пишіть на електронну пошту empower@siea.com або зателефонуйте за номером 800-279-SIEA (7432).

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ

 • Відновлювані джерела енергії, такі як сонячна енергія, повинні розглядатися як довгострокові інвестиції, оскільки це дорогі інвестиції, які мають звичайну 10-15-річну рентабельність.O.I. (Повернення інвестицій).
 • Те, що виробляє ваша система, завжди спочатку споживається вашим будинком, і лише надлишкова генерація повертається в мережу SIEA та зараховується у ваш банк кВт-год.
 • Відновлювана енергетика. галузь, що швидко розвивається. З розвитком технологій розвиватиметься і SIEA. завжди будьте готові та залишайтеся на зв’язку з SIEA.

ПРОЦЕС МЕРЕЖЕВОГО ОБЛІКУ

 • Ваш інсталятор подасть попередні документи на підключення через онлайн-додаток для обліку електроенергії від вашого імені, а Держенергоефективності переконається, що розмір та місце розташування сонячної батареї відповідає вимогам, виходячи з останніх 12 місяців використання у вашій місцевості.
 • Після подання заявки на чистий облік SIEA надішле учаснику електронною поштою Розкриття інформації про чистий облік. Це повинно бути підписано перед затвердженням сонячної батареї.
 • SIEA зв’яжеться з вами, щоб обговорити Угоду про чистий облік, яка повинна бути підписана до обміну лічильників після отримання повідомлення про остаточну перевірку.
 • Після встановлення сонячної батареї буде проведена перевірка відповідним державним органом, місцевим або державним, про що буде повідомлено SIEA.
 • Підключення відбудеться після того, як всі відповідні документи будуть підписані та подані до Держенергоефективності. Це відбувається у формі обміну лічильників для встановлення двостороннього лічильника (нетто-лічильника), який дозволяє більш точно зчитувати та звітувати про виробництво вашої сонячної електроенергії.
 • Після встановлення лічильника з вашим інсталятором зв’яжеться SIEA, щоб дати “офіційний дозвіл на експлуатацію”, і вашу сонячну батарею можна буде ввімкнути.

Для підрядників

 • Потужність житлової системи обмежена 120% річного використання, що не перевищує 10 кВт змінного струму.
 • Комерційна потужність системи обмежена 120% річного використання, що не перевищує 25 кВт змінного струму.
 • SIEA не вимагає наявності лічильника REC.
 • Наразі Держенергоефективності не пропонує жодних знижок чи фінансових стимулів для ВДЕ.
 • SIEA дотримується чинних електротехнічних норм щодо стандартів безпеки та встановлення.
 • Щорічна “перевірка” надлишкової генерації SIEA проводиться у травні та здійснюється за поточними витратами, яких вдалося уникнути (може варіюватися від року до року). 2019 рік. @7.68 центів.
 • Держенергоефективності вимагає подати заявку на встановлення мережевого обліку перед початком будь-яких робіт. Перед обробкою заявки необхідно сплатити плату за підключення в розмірі 320 доларів США. SIEA, ймовірно, проконсультується з підрядником та/або учасником, якщо виявиться, що розмір системи обрано неправильно або виникнуть будь-які інші проблеми.
 • Починаючи з 1 липня 2022 року, учасники повинні підписати Розкриття інформації про чистий облік. Це буде надіслано електронною поштою учаснику, як тільки буде отримано заявку на мережевий облік.
 • Після сплати плати за підключення, SIEA зв’яжеться з підрядником, щоб повідомити, що заявка була оброблена.
 • Для будь-якого проекту в окрузі Пуебло необхідно підписати маршрутний лист, який повинен бути підписаний SIEA. Лічильник не буде встановлено, якщо цей крок був пропущений підрядником.
 • Маршрутні листи наразі не потрібні для місць за межами округу Пуебло.
 • Тілесні ушкодження @ 300 000
 • Пошкодження майна @ 300,000

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на електронну пошту empower@siea.com або зателефонуйте за номером 800-279-SIEA (7432).

Встановлення сонячних панелей на Лонг-Айленді: Приклад з практики

Ден Сіммс. письменник з питань сталого розвитку, який спеціалізується на екологічно чистих технологіях, електромобілях та сонячних панелях для житлових будинків. Ден публікувався на кількох відомих веб-сайтах, присвячених клімату, включаючи EcoWatch. Він встановив сонячні панелі у себе вдома в штаті Нью-Йорк.

Я встановив сонячні панелі у себе вдома на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк. Ось скільки коштувала моя установка, плюс те, що я дізнався в процесі.

сонячних, панель

Огляди сонячних панелей, технічні характеристики акумуляторів та огляди сонячних компаній можуть бути корисними. Однак більшість людей хочуть отримати реальні приклади роботи сонячної компанії та пояснення того, як працюють панелі в реальних умовах.

Нижче я розповім про приклад сонячної енергетики на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк, де я встановив сонячні панелі на своєму будинку. Я поясню, яку компанію я вибрав, чому я вибрав її, мій досвід протягом усього процесу та мою реальну економію енергії після встановлення системи.

Вибір компанії та процес продажу

Я кілька років працював з паном, який раніше працював у Empower Solar, місцевій компанії, яка завершує встановлення в окрузі Нассау та графстві Саффолк. Почувши, як він співає їм дифірамби, ми з дружиною вирішили не брати інтерв’ю в інших компаніях і не звертатися за додатковими пропозиціями. З того, що нам сказали, видатний сервіс, який ми отримали від Empower, був вартий того, що ми заплатили високу ціну за вибір цієї компанії.

Процес продажу був спокійним та інформативним. Наш торговий представник, Ерік, ознайомився з нашими рахунками за електроенергію та супутниковими знімками нашої власності разом з нами. Він також обговорив кількість та інтенсивність сонячного світла, яке отримує наш дах, і як це вплине на виробництво електроенергії та енергозбереження.

сонячних, панель

Ми ніколи не відчували тиску, і ми вважали, що Ерік був чесним і відкритим щодо того, як працюють податкові пільги. те, на що я чув, як кілька сусідів скаржилися в інших компаніях. і на що ми можемо розраховувати заощадити в майбутньому.

Переходьте на сонячну енергію вдома

Зверніться до сонячної компанії, схваленої LeafScore

 • 100% безкоштовне використання
 • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
 • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

Варіанти обладнання та ціна системи

Empower встановлює тільки панелі SunPower, які мають видатні показники ефективності та одні з найкращих гарантійних зобов’язань у галузі, а також панелі Tesla Powerwalls. Наша початкова пропозиція була на 9.2-кВт система, яка пізніше була знижена до 8.8-кіловатна система, коли представник, який вимірював наш дах, визначив, що одна з панелей не підійде. У підсумку ми придбали 22 панелі потужністю 400 Вт кожна, що загалом становить 8 800 Вт. Панелі надзвичайно витончені та повністю чорні.

сонячних, панель

Ми також хотіли встановити Powerwalls Tesla, але представник пояснив, що це може бути непотрібним для економії коштів, оскільки в Нью-Йорку діє хороша програма обліку електроенергії. Ми вирішили встановити їх у будь-якому випадку, оскільки хотіли мати резервне живлення та ємність для зберігання на випадок, якщо програма мережевого обліку буде припинена в майбутньому.

Вартість сонячних панелей на Лонг-Айленді з Tesla Powerwall

В цілому, вартість системи склала трохи більше 45 000, що включає 22 панелі (25 000) і дві Powerwalls (10 000 кожна для моделей PowerWall 2). На момент підписання контрактів на початку 2022 року федеральний сонячний кредит становив 26% або 11 700 у нашому випадку. У серпні 2023 року цей показник було збільшено до 30%. або 13 500. у серпні 2023 року.

Підготовка майданчика, монтаж та перевірки

Empower був комунікабельним протягом усього процесу, коли вони отримували дозволи та замовляли наше обладнання. Вони тримали нас в курсі на кожному кроці, і хоча у нас не було основної контактної особи, ми завжди відчували, що представник в будь-який момент знав нашу ситуацію і розумів наше досьє.

Отримання дозволів та попередня підготовка зайняли близько трьох місяців, і наша система була встановлена у квітні 2022 року. Монтажники, які прийшли виконувати роботу, були професійними, з повагою ставилися до грядок біля нашого будинку і виконали роботу приблизно за шість годин за один день. Це стосувалося лише панелей, оскільки Powerwalls були замовлені пізніше. затримка була на стороні виробника, а не на стороні інсталятора.

Панелі були перевірені будівельним відділом після того, як Empower узгодила для нас дату перевірки. Приблизно через шість місяців після підписання контракту Powerwalls були доставлені та встановлені за кілька годин. Будівельний відділ провів ще одну перевірку батарей, цього разу всього через кілька днів після завершення монтажу.

сонячних, панель

Продуктивність системи та загальна задоволеність

Ми уважно стежили за нашим виробництвом і використанням щодня протягом декількох тижнів після встановлення. Нижче наведена таблиця, що показує щомісячне виробництво та наше споживання енергії за перші шість повних місяців роботи.

Місяць (у 2022 році) Виробництво сонячної енергії Споживання енергії (округлено) Чисте використання
травень 1,347.1 кВт-год 369 кВт-год -978 кВт-год
червень 1,425.2 кВт-год 320 кВт-год -1,105 кВт-год
липень 1,480.4 кВт-год 441 кВт-год -1,039 кВт-год
Серпень 1,448.8 кВт-год 677 кВт-год -771 кВт-год
вересень 1,234.0 кВт-год 235 кВт-год -999 кВт-год
жовтень 951.7 кВт-год 237 кВт-год -715 кВт-год
Листопад 851.4 кВт-год 420 кВт-год -431 кВт-год
грудень 677.5 кВт-год 566 кВт-год -112 кВт-год

На сьогоднішній день ми раді повідомити, що наші рахунки за електроенергію, які раніше становили в середньому близько 160 доларів на місяць, зменшилися до 14-18 доларів на місяць. Вони б дорівнювали 0, але PSEG має неминучу плату лише за підключення до електромережі.

Деякі речі, про які слід пам’ятати

Існує кілька моментів, які слід врахувати в нашій установці, що можуть призвести до різних результатів для вашої системи:

 • Дах будівлі звернений на південь, без дерев, що є оптимальним для роботи сонячних панелей.
 • Наше енергоспоживання включає електричне опалення та охолодження за допомогою безканальної системи на першому поверсі. Опалення нашого підвалу здійснюється за допомогою масляного котла.
 • Наш будинок. 980 квадратних футів, без урахування підвалу. Це 1-поверховий будинок у стилі ранчо.
 • Ми попросили Empower збільшити розмір нашої системи, оскільки в майбутньому ми плануємо додати більше безканальних блоків і придбати електромобілі. Ми хотіли додатково виробляти електроенергію для зарядки електромобілів і могли б обійтися меншою системою, якби не планували більшого споживання в майбутньому.

Знайдіть інсталятора сонячних панелей у Нью-Йорку

Ден Сіммс

Ден Сіммс. автор статей про сталий розвиток, який спеціалізується на екологічно чистих технологіях, електромобілях та сонячних системах для житлових будинків. Ден публікувався на кількох відомих веб-сайтах, присвячених клімату, включаючи EcoWatch. Він встановив сонячні панелі на своєму будинку в штаті Нью-Йорк.

Знайдіть партнера з сонячної енергетики поблизу вас.

Сонячна енергія. це відновлювана енергія. Ось чому це важливо

Сонячні панелі. це спосіб отримувати енергію від сонячних променів, а не від викопного палива, спалюваного на віддаленій електростанції.

Стівен J. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, харчову промисловість, науку про працю, особисті фінанси та блокчейн. Його статті з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor та CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ та MarketWatch. Раніше Стівен працював редактором авторських матеріалів та редактором новин у Entrepreneur.com, і був віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR. Любить відеоігри та панк-рок. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

сонячних, панель

Відколи будинки людей були підключені до електромереж, їхні можливості були обмежені будь-яким джерелом енергії, від якого залежала їхня комунальна служба для виробництва електроенергії. Зазвичай мається на увазі викопне паливо, що спричиняє забруднення довкілля, таке як вугілля або природний газ.

Але спосіб виробництва електроенергії в США зазнав величезних змін у 2022 році, оскільки вперше більше електроенергії було отримано з відновлюваних джерел, таких як вітер або гідроенергія, ніж з вугілля, згідно з даними Адміністрації енергетичної інформації США. EIA очікує, що відновлювані джерела з часом витіснять природний газ як провідне джерело електроенергії в США.

Ще один великий переворот в енергетиці США, оскільки вартість сонячних енергетичних систем, які поглинають і перетворюють фотони сонця в електрику, знизилася настільки, що вони стали конкурентоспроможними за ціною та ефективністю. Середнє значення ціни сонячних панелей, що є показником EIA, знизилося з 1.96 центів за піковий кіловат у 2010 році до 34 центів за піковий кіловат у 2021 році.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Очевидно, що сонячна енергетика закріпилася в США і буде продовжувати зростати в найближчі роки, особливо в міру того, як все більше людей користуються податковими пільгами федерального уряду на відновлювану енергетику.

Але що таке відновлювана енергія і чому вона важлива??

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Що таке відновлювана енергія?

Традиційні джерела енергії, такі як вугілля або природний газ, видобуваються з надр планети і перетворюються на паливо для виробництва електроенергії. Ці важкі вуглецеві матеріали є обмеженими і з часом вичерпаються. Видобуток і спалювання цих викопних видів палива для отримання енергії є основною причиною викидів, що призводять до потепління клімату, таких як вуглекислий газ і метан, а також основним джерелом інших видів забруднення.

Відновлювані джерела енергії, з іншого боку, виробляють енергію з таких джерел, як сонячне випромінювання, вітер або водяні течії. Теоретично, відновлювані джерела енергії забезпечують нескінченне постачання енергії.

Як працює сонячна енергія?

Сонячна енергія є природною та доступною. Сонце вже посилає свої фотони на нашу планету, забезпечуючи тепло і живлячи життя рослин. Сонячні панелі просто роблять так, щоб сонце живило і вашу кавоварку.

Все, що робить сонячна система. це вловлює та перетворює цю енергію, каже Асім Хафіз, власник та оператор компанії Empower Energy Solutions, що базується в Коннектикуті, яка займається встановленням сонячних панелей. Сонячні панелі не виробляють енергію, вони вловлюють енергію, яка вже потрапляє на нашу планету.

Ось широкий огляд того, як енергія сонця живить ваш холодильник, телевізор та інші електричні пристрої у вашому домі.

Сонячні промені досягають планети.2. Сонячні панелі, в основному виготовлені з фотоелектричних елементів на основі кремнію, поглинають частину цієї енергії, в той час як більша її частина відскакує.3. Енергія у формі постійного струму потім проходить через інвертор, щоб перетворитися на змінний струм. Зараз її можна використовувати.4. Якщо ваш будинок підключений до електромережі, вироблена енергія може надходити в мережу. 5. Нарешті, електрична панель поширює електроенергію по вашому будинку, живлячи всі ваші пристрої.

Чому відновлювана енергія важлива?

Окрім того, що вугілля, природний газ та інші викопні види палива є основним чинником зміни клімату, їхні запаси обмежені і з часом будуть вичерпані. В інтересах людства знайти альтернативні джерела палива, і має сенс використовувати джерела, які є чистими, безмежними і доступними для всіх.

Як цивілізація, наше споживання енергії лише зросло, сказав Хафіз. Якщо ми використовуємо обмежене джерело енергії, це лише питання часу, коли воно вичерпається. Сучасна цивілізація припинить своє існування без пошуку нескінченних джерел енергії.

Чому варто використовувати сонячну енергію?

Зменшення індивідуального споживання енергії може не мати великого значення в загальній схемі речей, але багато людей, які переходять на відновлювані джерела енергії, такі як сонячна енергія, можуть мати значний вплив. Але є й інші переваги.

Інвестиції в сонячну енергію для житлових будинків. це розумне рішення для багатьох людей, які хочуть з часом знизити свої рахунки за електроенергію, зменшити свій вуглецевий слід і підвищити вартість свого будинку, сказав Жильбер Мішо, доцент Школи екологічної стійкості Університету Лойоли в Чикаго. Встановлення сонячних панелей також може допомогти підтримати місцеві робочі місця для інсталяторів та виробників.

Якщо ви розглядаєте можливість забезпечити свій будинок сонячною енергією, ось кілька переваг і недоліків, які вам слід врахувати:

 • Нижчі рахунки за електроенергію: Використання енергії, виробленої сонячними панелями на даху вашого будинку, значно дешевше, ніж підключення до електромережі. Таким чином, встановлення сонячних панелей окупиться вже через кілька років.
 • Це краще для навколишнього середовища: Якщо значна частина людей отримуватиме електроенергію з відновлюваних джерел, це значно зменшить викиди парникових газів.
 • Сонячна енергія збільшує вартість вашого будинку: За даними Міністерства енергетики США, сонячні панелі не тільки зменшать ваші рахунки за електроенергію, але й збільшать вартість вашого будинку (PDF).

Недоліки:

 • Сонячна енергетика має великі початкові витрати: Встановлення сонячної електростанції може коштувати від 10 000 до 30 000 євро, що є значною сумою, особливо в умовах жорсткої економії.
 • Сонячна енергія може не мати сенсу для вашого будинку: Якщо ваш будинок не отримує багато сонця або якщо ваша енергокомпанія не пропонує чистий облік електроенергії, можливо, немає сенсу встановлювати сонячні батареї.
 • Це може вимагати іншої роботи: Домовласникам, можливо, доведеться видалити гілки дерев або відремонтувати дах, перш ніж встановлювати сонячну систему, що додасть додаткових витрат до дорогого проекту.

Топ-7 найкращих сонячних компаній у Нью-Йорку

Готовий до сонячної енергії? Отримайте безкоштовну пропозицію сьогодні від затвердженого постачальника.

Ден Сіммс п’ять років працював у сфері управління нерухомістю, перш ніж використати свій досвід, щоб допомогти власникам нерухомості утримувати власні будинки. Він отримав ступінь магістра з англійської літератури та художнього письма, і тепер йому подобається ділитися своїми знаннями про домовласність та проекти “зроби сам” з іншими в програмі “Сьогоднішній домовласник”. Коли він не пише, він зазвичай проводить час на свіжому повітрі з дружиною та собакою, насолоджуючись катанням на гірських велосипедах, лижах та пішим туризмом.

Роксана Даунер. комерційний редактор в Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала для таких видань, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Сьогоднішній домовласник існує для того, щоб допомогти вам безпечно та ефективно підтримувати або покращувати ваш будинок. Ми дотримуємося суворих редакційних стандартів і ретельно перевіряємо поради та ресурси, на які посилаємося в наших статтях. Натисніть нижче, щоб дізнатись більше про наш процес рецензування та про те, як ми заробляємо гроші.

сонячних, панель

Погодні та сонячні податкові пільги, доступні в Нью-Йорку, надають мешканцям чудову можливість заощадити гроші та одночасно зменшити свій вуглецевий слід. Існує також багато різних сонячних інсталяторів на вибір, кожен з яких пропонує різні ціни, обладнання та гарантійне покриття. У цьому посібнику ми надамо вам наш вибір найкращих сонячних компаній у Нью-Йорку, а також інформацію про те, як вибрати найкращу з них для вашого будинку та бюджету.

Відвідати сайт

Пропозиція з обмеженим терміном дії: 1,000 знижок для військовослужбовців

Відвідати сайт

Відвідати сайт

Відвідати сайт

Пропозиція з обмеженим терміном дії: 18 місяців безкоштовно 0 знижок на установку

Найкращі компанії з встановлення сонячних панелей у Нью-Йорку

Жителі Нью-Йорка мають безліч варіантів, коли справа доходить до сонячних інсталяторів, від невеликих місцевих компаній, які надають чудове обслуговування клієнтів, до великих національних компаній, які мають низькі ціни та гарантійне покриття вище середнього. Нижче наведено список семи найкращих підрядників сонячної енергетики, які ми визначили, що обслуговують клієнтів у Нью-Йорку.

Сонячна енергія: найкращий загальний показник

Momentum Solar: Найкраще для місцевого досвіду

Сонячні системи SUNation: Найкраще для індивідуальних систем

Порівняйте найкращі сонячні компанії в Нью-Йорку

Компанія Наша позиція Наш рейтинг Рейтинг BBB Гарантія Встановлення власними силами Вартість
SunPower Загалом 9.8 A 25 років на обладнання, якість виготовлення та ефективність Іноді
Розширити можливості сонячної енергії Найкраще обслуговування клієнтів 9.8 A 25 років на обладнання, якість та ефективність Так
Momentum Solar Найкраще для місцевого досвіду 9.5 A 25-30 років на обладнання плюс 10 років на виготовлення Так
Paradise Energy Solutions Найкращі відгуки клієнтів 9.5 A 25 років на обладнання та ефективність Так
SUNation Energy Solutions Найкраще для індивідуальних систем 9.3 Н/Д Гарантія виробника на обладнання плюс 25 років на виготовлення Так
Trinity Solar Найкращі варіанти фінансування 9.2 Н/Д 25 років на обладнання плюс 5 років на виготовлення Так
Tesla Найкращі технології 9.1 B 25 років на обладнання плюс 10 років в цілому Ні

SunPower

Відвідати сайт

SunPower. один з провідних національних провайдерів сонячної енергетики в США, який має сильну присутність в Нью-Йорку. Компанія відома своїм найкращим у своєму класі сонячним обладнанням та неперевершеною сонячною гарантією, яка покриває обладнання, якість виготовлення та виробництво електроенергії на сонячних панелях протягом 25 років.

SunPower трохи дорожча за багатьох своїх конкурентів, але вона не має собі рівних за якістю обладнання та гарантійним покриттям. Таким чином, більшість клієнтів погоджуються, що вища ціна варта інвестицій.

Лідер у виробництві сонячного обладнання

Неймовірне гарантійне покриття

Продає лише один сонячний продукт

Системи SunPower в середньому мають коефіцієнт корисної дії від 2.85 і 3.25 доларів за ват, що дорожче, ніж в середньому по країні та в середньому по Нью-Йорку. Типові 6.5-кіловатна система, необхідна для компенсації рахунків за електроенергію в Емпайр-Стейт, коштуватиме від 18 500 до 22 000 доларів США від SunPower. Це до того, як буде враховано 26% федерального податкового кредиту.

SunPower добре відома в сонячній індустрії завдяки своєму неймовірному гарантійному покриттю. Компанія має 25-річну гарантію на обладнання, виробництво електроенергії та виконання робіт. Компанія також забезпечує покриття протікання даху, що є дуже рідкісним явищем, але дуже важливим для жителів Нью-Йорка, враховуючи кількість опадів у цьому регіоні вище середнього.

SunPower встановлює сонячні панелі, сонячні батареї та зарядні пристрої для електромобілів (EV). Компанія також надає послуги з моніторингу сонячної енергії безкоштовно для всіх встановлених систем.

SunPower приймає всі варіанти фінансування, включаючи купівлю за готівку, сонячні кредити, сонячну оренду та угоди про купівлю-продаж електроенергії (PPA).

Ви можете заробити 100 реферальних бонусів за кожного клієнта, якого ви приведете до SunPower. Це далеко не найкраща реферальна програма, але це приємний бонус для просування відновлюваної енергетики.

В даний час SunPower виконує деякі зі своїх установок власними силами. Компанія переходить на нову бізнес-модель, де вона займається всіма інсталяціями, що має призвести до більш послідовного обслуговування клієнтів.

SunPower встановлює тільки панелі, вироблені її сестринською компанією, Maxeon. Однак вони вважаються найкращими сонячними панелями з точки зору ефективності.

Багато інсталяторів SunPower сертифіковані Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків (NABCEP). Компанія також акредитована Better Business Bureau (BBB) та Асоціацією галузей сонячної енергетики (SEIA). Компанія також є членом Ради з питань зеленого будівництва.

Empower Solar

Отримайте оцінку

Empower Solar. це невелика сонячна компанія, яка лише завершує місцеві сонячні установки. Обслуговує лише Лонг-Айленд та Нью-Йорк (NYC). Однак він посідає таке високе місце в нашому списку завдяки своєму неперевершеному обслуговуванню клієнтів та прихильності до задоволеності клієнтів.

Видатне обслуговування клієнтів

Місцеві знання та досвід

Відмінне гарантійне покриття

Обмежені можливості фінансування

Empower є середнім за вартістю, тому ви можете обґрунтовано очікувати, що система від цієї компанії коштуватиме близько 14 000 після врахування ITC.

Empower встановлює лише сонячні панелі SunPower, тому кожна система постачається з неперевершеною 25-річною комплексною гарантією компанії. Вона охоплює обладнання, виробництво електроенергії та якість виготовлення, а також покриває протікання даху.

Empower займається установкою сонячних панелей і сонячних батарей та підключенням зарядних пристроїв для електромобілів. Він також пропонує безкоштовний сонячний моніторинг.

Empower приймає лише готівкові покупки та сонячне фінансування. Немає варіантів оренди сонячних панелей або PPA, хоча ми, як правило, не пропагуємо ці варіанти в будь-якому випадку.

Empower має реферальну програму, яка надає 50 подарункових карток за кожну оцінку сонячної енергії, заплановану з клієнтом, якого вони направили. Якщо будь-який перенаправлений клієнт в кінцевому підсумку встановить сонячну енергію, ви також отримаєте бонус 500.

Empower має власну команду інсталяторів. Вони надзвичайно обізнані, професійні та ввічливі, і вони відіграють ключову роль у підтримці репутації компанії за відмінне обслуговування клієнтів.

Empower Solar встановлює тільки сонячні панелі Maxeon (раніше називалися сонячними панелями SunPower) і Tesla Powerwalls. Незважаючи на те, що варіанти обмежені, вони вважаються найбільш ефективним обладнанням, доступним для домашніх сонячних систем.

Empower Solar співпрацює з кількома компаніями на Лонг-Айленді для створення громадських сонячних ферм. У його команді також є монтажники, сертифіковані NABCEP, і компанія акредитована BBB.

Momentum Solar

сонячних, панель

Відвідайте сайт

Momentum Solar. регіональний інсталятор сонячних панелей і є одним з найкращих у Нью-Йорку, якщо ви шукаєте експертизу щодо місцевих сонячних стимулів та нормативних актів. Компанія ретельно обирає, в яких штатах працювати, і стає експертом у цих областях, однією з яких є Нью-Йорк. Momentum Solar. відмінний варіант для переходу на сонячну енергію в Нью-Йорку. Хоча це трохи дорожче, але співвідношення ціни та якості є видатним.

Відмінне обслуговування клієнтів

Доступно багато варіантів фінансування

Обслуговує весь штат

Пропонує лише сонячні панелі та батареї

Трохи дорожче, ніж у конкурентів

За цінами Momentum трохи перевищує середній показник по штату. У той час як більшість інших компаній коливається в межах 14,000, Моментум, швидше за все, буде ближче до 15,000. Знову ж таки, співвідношення ціни та якості є відмінним.

Momentum також має велике гарантійне покриття. Гарантія на обладнання та якість виконання робіт становить 25 років, а також ви отримуєте гарантію від виробника.

Моментум трохи не вистачає, коли справа доходить до пропонованих послуг. Компанія встановлює лише сонячні панелі та сонячні батареї, тому це не найкращий варіант, якщо ви шукаєте додаткові продукти або розширені послуги.

Momentum Solar прагне зробити сонячну енергію доступною для всіх власників будинків. З цією метою вона приймає покупки за готівку, сонячні кредити, сонячну оренду та PPA.

Як і багато інших місцевих інсталяторів, “Моментум” має реферальну програму, яка може дозволити вам заробляти гроші на просуванні своїх послуг. Ви отримаєте 75 доларів за кожного приведеного клієнта, який отримає консультацію, і ще 75 доларів, якщо ця людина підпише договір, і ще 500 доларів, якщо вона здійснить установку.

У Momentum є велика команда власних фахівців з монтажу, тому ви ніколи не будете передавати свій сонячний проект стороннім інсталяторам, коли ви працюєте з цією компанією.

Momentum Solar пропонує батареї Enphase. Що стосується панелей, компанія не публікує конкретну інформацію про бренди, які вона використовує. Однак, слід зазначити, що всі встановлені панелі є першокласними варіантами.

Деякі інсталятори компанії “Моментум” сертифіковані NABCEP, але немає інших галузевих приналежностей, які можна було б відзначити.

Paradise Energy Solutions

Отримати кошторис

Paradise Energy Solutions базується в Пенсильванії, але обслуговує територію трьох штатів, включаючи весь Нью-Йорк. Незважаючи на свій великий розмір, він все ще здатний забезпечити позитивний досвід клієнтів для більшості жителів Нью-Йорка, і він постачає високоякісне, високоефективне обладнання для кожної своєї установки.

Відмінне гарантійне покриття обладнання

Відмінне обслуговування клієнтів

Незліченні позитивні відгуки

Хороший вибір сонячних брендів

Обмежені можливості фінансування

Гарантія на виготовлення нижче середньої

На сайті Paradise Energy Solutions не вказані конкретні витрати, але, виходячи з відгуків попередніх клієнтів, ми визначили, що вартість приблизно середня для району Нью-Йорка. Ви можете розраховувати заплатити близько 14 000 за сонячну систему від цієї компанії.

Paradise Energy Solutions пропонує 25-річну гарантію на обладнання, що дуже добре. Однак, гарантія на виготовлення становить лише 10 років, що нижче середнього показника по галузі.

Paradise Energy Solutions займається лише установкою сонячних панелей та сонячних батарей. Власникам будинків, які хочуть отримати додаткові продукти або послуги, доведеться шукати в іншому місці.

Ця компанія приймає всі варіанти фінансування. До них відносяться купівля за готівку, сонячні кредити, сонячна оренда та PPA.

Paradise Energy Solutions виконує всі свої сонячні установки власними силами, тому над вашою системою працюватимуть лише інсталятори Paradise.

Ця компанія встановлює обладнання від багатьох різних виробників. До них відносяться Enphase, LG, SMA, Solar Edge, QCells, Peimar, Axitec та Solectria. Деякі з них є брендами першого рівня, а інші. другого рівня.

Деякі з інсталяторів Paradise Energy Solutions мають сертифікат NABCEP. Це єдине варте уваги партнерство компанії в сонячній енергетиці.

SUNation Energy Solutions

Отримайте кошторис

SUNation Energy Solutions. невелика місцева компанія, яка обслуговує лише Лонг-Айленд, а також Бруклін та частину Квінсу. Він пропонує широкий вибір брендів обладнання, обладнання та сонячних послуг для безлічі варіантів налаштування. Обслуговування клієнтів також відмінне.

SUNation є одним з провідних інсталяторів сонячних установок на Лонг-Айленді, і вона забезпечує відмінну якість. Однак це дорожче, ніж у багатьох конкурентів у цій галузі.

Багаторічний місцевий досвід

Відмінне гарантійне покриття

Небагато доступних варіантів фінансування

SUNation не публікує середню вартість системи в Інтернеті, але, судячи з відгуків та даних клієнтів, вона є вищою за середню. У більшості випадків ви можете розраховувати заплатити 15 000 або більше, коли переходите на сонячну енергію з цим інсталятором.

SUNation пропонує гарантію виробника на всю продукцію, яка в середньому становить близько 25 років на обладнання. Він також надає власну 25-річну гарантію на виготовлення, щоб забезпечити душевний спокій.

SUNation пропонує традиційні сонячні послуги, включаючи сонячні панелі, сонячні батареї та зарядні пристрої для електромобілів. Він також займається обслуговуванням сонячних електричних систем, модернізацією домашніх електричних систем та іншими заходами з підвищення енергоефективності вашого будинку.

SUNation приймає лише покупки за готівку та сонячні кредити, тому її системи є дещо менш доступними, ніж у компаній, які також приймають сонячну оренду та PPA. Це особливо актуально, враховуючи високу вартість послуг SUNation.

SUNation Energy Solutions має реферальну програму, за допомогою якої ви можете заробляти гроші за залучення інших домовласників або комерційних клієнтів. Однак, немає ніяких особливостей щодо бонусу, який ви отримуєте за рефералів.

SUNation має спеціальну команду власних інсталяторів. Це означає відсутність аутсорсингових установок і в цілому краще обслуговування клієнтів.

SUNation пропонує великий вибір сонячних брендів першого рівня. Серед них Panasonic, Solaria, Tesla, REC, Enphase та S-Energy.

Багато інсталяторів SUNation мають сертифікат NABCEP. Однак, компанія не має жодних інших помітних зв’язків з сонячною енергетикою.

Trinity Solar

Відвідати сайт

Trinity Solar. місцевий інсталятор сонячних батарей, який обслуговує жителів Нью-Йорка з 1994 року. За плечима компанії десятиліття місцевого досвіду, а також давня репутація відмінного обслуговування клієнтів. Trinity Solar забезпечує відмінне співвідношення ціни та якості, особливо з огляду на рівень обслуговування клієнтів.

Відмінне обслуговування клієнтів

Відсутня гарантія якості виготовлення

Trinity Solar не має жодної конкретної інформації щодо ціноутворення. Однак, як правило, він становить близько середнього показника для району Нью-Йорка, тому ви можете очікувати, що після врахування ІТЦ він впаде відносно близько до 14 000.

Гарантія на обладнання Trinity Solar поширюється на панелі, батареї та інвертори протягом 25 років. Однак, гарантія на якість виконання робіт надається лише на п’ять років, що нижче галузевого стандарту.

Ця компанія встановлює сонячні панелі та сонячні батареї, а також займається підвищенням енергоефективності. Компанія не пропонує зарядні пристрої для електромобілів або сонячний моніторинг.

Trinity Solar має на меті зробити сонячну енергію доступною і недорогою, приймаючи покупки за готівку, сонячне фінансування, сонячну оренду та ДРП. Ця компанія повинна зацікавити більшість домовласників, незалежно від їхнього фінансового стану.

Ви можете заробити до 1 000 за кожного клієнта, якого ви направите до цієї компанії, яка в кінцевому підсумку встановить сонячні панелі. Це відмінний спосіб заробити додаткові гроші, одночасно просуваючи чисту енергію.

Trinity Solar виконує всі свої установки власними силами, що є однією з причин, чому вона підтримує свою репутацію чудового обслуговування клієнтів.

Trinity Solar не публікує на своєму веб-сайті пропозиції конкретних сонячних брендів, і це частково тому, що вона встановлює широкий спектр обладнання. Якщо ви шукаєте конкретний бренд, представники компанії зможуть вам допомогти.

У Trinity Solar працюють численні сонячні інсталятори, сертифіковані NABCEP, і компанія має акредитацію BBB. Крім того, вона співпрацює з місцевими некомерційними компаніями і надає частину від кожного продажу одній з них.

Tesla

Отримайте оцінку

Бренд Tesla найбільш відомий своїми електромобілями, але велика технологічна компанія також виробляє сонячні панелі, сонячну черепицю та Tesla Powerwalls, які вважаються найкращими сонячними батареями на ринку. Компанія також пропонує вигідні ціни, щоб знизити витрати.

Високотехнологічне, ефективне обладнання

Відповідність ціни за доступністю

Встановлює лише власну продукцію

Tesla не має інформації про ціни на своє сонячне обладнання. Однак він збігається з конкурентами, тому ваша система може виявитися цілком доступною. В цілому, однак, це виходить приблизно в середньому.

Tesla має чудову 25-річну гарантію на все своє обладнання. На жаль, гарантія на виготовлення триває лише 10 років, що не є ідеальним варіантом і не так довго, як у багатьох конкурентів.

Tesla встановлює сонячні панелі, сонячні батареї та зарядні пристрої для електромобілів. Вона також пропонує сонячну черепицю, технологію, вперше застосовану технологічною компанією, і один з найбільш енергоефективних видів покрівельних покриттів.

Tesla приймає лише сонячні кредити та покупки за готівку. Замість того, щоб знижувати витрати за рахунок оренди та PPA, компанія пропонує систему узгодження цін, щоб перемогти конкурентів.

Tesla віддає на аутсорсинг всі інсталяції для свого сонячного обладнання. На жаль, це часто призводить до того, що обслуговування клієнтів не є ідеальним, а також може призвести до затримок в установці і проблем з обладнанням або проникненням на дах.

Ще одним недоліком роботи з Tesla є те, що вона встановлює тільки власне обладнання. Ви будете заблоковані на сонячних панелях або черепиці Tesla, а також на стіні Tesla Powerwall.

Tesla акредитована BBB, але не має інших партнерств у сонячній енергетиці.

Остаточний вердикт: найкраща сонячна компанія в Нью-Йорку

У Нью-Йорку не бракує сонячних компаній, які можна найняти, і вирішити, яку з них ви хочете найняти для своєї сонячної системи, може бути складно. Щоб знайти найкращу для вашого будинку, вам потрібно буде оцінити компанії на основі ціни, вартості, варіантів обладнання та гарантійного покриття, а також інших факторів, які можуть вплинути на ваш загальний досвід.

Наш вибір найкращої сонячної компанії в Нью-Йорку. SunPower. Компанія SunPower відома тим, що пропонує найефективніші сонячні панелі в галузі, але також має найпривабливішу гарантію, величезну зону обслуговування та відкриту доступність.

Відвідати сайт

Пропозиція з обмеженим терміном дії: 1,000 знижок для військовослужбовців

Відвідати сайт

Відвідати сайт

Відвідати сайт

Пропозиція з обмеженим терміном дії: 18 місяців безкоштовно 0 на вашу установку

Фактори, які слід враховувати при виборі найкращої сонячної компанії в Нью-Йорку

Якщо ви обираєте між деякими компаніями, які ми розглянули вище, або розглядаєте інший варіант, важливо знати, як порівняти постачальників на основі ваших місцевих потреб у Нью-Йорку. Ми обговоримо деякі з найбільш важливих міркувань, які слід враховувати при переході на сонячну енергію в Нью-Йорку.

Вартість послуг Установка

По-перше, слід врахувати загальну вартість послуг. Щоб отримати цю інформацію, можливо, вам доведеться запросити безкоштовну консультацію та пропозицію від компаній, що беруть участь у конкурсі. Іноді ви можете використовувати ціни, щоб виключити постачальників, оскільки деякі з найдорожчих можуть легко вийти за межі вашого бюджету.

Порівнюючи ціни, ми пропонуємо вам також враховувати якість сервісу та обладнання, яке ви отримуєте за ці гроші. Деякі марки обладнання. наприклад, панелі Maxeon від SunPower. є більш ефективними, ніж інші, і коштують дорожче. Незважаючи на більш високі початкові витрати, вони також можуть призвести до більшої економії з часом.

Гарантія на обладнання та пошкодження

Нью-Йорк схильний до суворих погодних умов, включаючи грози, тропічні шторми та залишки ураганів. У деяких частинах штату щороку випадає до 50 дюймів опадів, що означає, що ризик протікання даху після встановлення сонячної установки вище середнього.

Сонячні гарантії можуть охоплювати обладнання, ефективність або якість виготовлення, а кращі з кращих охоплюють всі три. Тривалі гарантії допоможуть захистити ваші інвестиції в умовах часто несприятливої погоди в Нью-Йорку, а компанії, які пропонують захист від протікання даху, такі як Empower, можуть забезпечити найбільший душевний спокій в більш дощових районах.

Пропоновані сонячні послуги

Деякі клієнти сонячної енергетики просто хочуть, щоб панелі були встановлені та підключені до електромережі для резервного живлення. Інші можуть запропонувати додаткові продукти та послуги:

 • Сонячні батареї для забезпечення електроенергією під час відключень. чудовий варіант для півночі штату Нью-Йорк, де кількість снігопадів значно перевищує середній рівень і призводить до перебоїв з електропостачанням
 • Зарядні пристрої для електромобілів
 • Обслуговування сонячних панелей та
 • Моніторинг сонячної енергії.

Якщо ви знаєте, які послуги вам потрібні, ви можете виключити компанії, які не надають таких послуг.

Варіанти фінансування

Сонячні енергетичні системи в Нью-Йорку в середньому коштують близько 24 500 доларів до федерального податкового кредиту або інших сонячних стимулів Нью-Йорка, що є досить дорогим. Багато домовласників не зможуть платити готівкою за свою систему, хоча цей варіант оплати, як правило, призводить до найбільшої економії з часом.

Більшість компаній також приймають сонячне фінансування, що зменшує авансовий платіж, але зазвичай не скасовує його. Деякі компанії пропонують безпрограшні варіанти оренди сонячних панелей та PPA. Однак вони, як правило, заощаджують набагато менше енергії, ніж кредити та покупки за готівку, тому їх часто не рекомендують.

Чи укладають вони контракт на встановлення?

Ми рекомендуємо вам перевірити, чи мають сонячні компанії, які ви розглядаєте, власні монтажні бригади, які виконують фактичні роботи. Такі компанії, як правило, мають краще обслуговування клієнтів, і з ними може бути легше подавати гарантійні претензії.

Інші компанії, такі як Tesla, використовують сторонні компанії для встановлення. Це допомагає знизити витрати, але іноді може призвести до поганого обслуговування клієнтів.

Жоден з них не є виключно кращим, тому вам доведеться вирішити, що найкраще підходить для вашої ситуації.

Марки пропонованого сонячного обладнання

Існує багато різних компаній, які виробляють сонячне обладнання, а панелі, батареї та інвертори відрізняються за своєю ефективністю, довговічністю та якістю. Не існує єдиного бренду, який був би найкращим для всіх, хоча панелі Maxeon від SunPower і Tesla Powerwall є двома найбільш шанованими і ефективними елементами обладнання в галузі.

Якщо ви знаєте, які бренди обладнання вам потрібні на основі ціни, гарантії або ефективності, ви можете виключити будь-які компанії, які не пропонують ці бренди.

Середній рейтинг в Інтернеті та відгуки клієнтів

Ми пропонуємо ознайомитися з відгуками в Інтернеті про сонячні компанії, які ви плануєте найняти. Не завжди легко визначити якість послуг, що надаються інсталяційною компанією, якщо ви не маєте об’єктивного погляду на її попередні послуги, і відгуки про компанії. це чудовий спосіб зробити це.

Ми рекомендуємо переглянути як позитивні, так і негативні відгуки, щоб побачити найкращий і найгірший сценарій, з яким ви можете зіткнутися при виборі цієї компанії.

Галузеві партнерства

Вивчення зв’язків компанії з сонячною енергетикою та її партнерства з місцевими компаніями чи організаціями. це хороший спосіб підтвердити, що інсталятор працює в галузі не лише заради прибутку. Нью-Йорк посідає 11 місце в країні за кількістю сонячних установок, тому з’являється багато компаній, які прагнуть скористатися цим попитом. Партнерство створює довіру та свідчить про репутацію.

Розмір компанії

Нарешті, вам слід врахувати розмір компанії, яку ви плануєте найняти. Більші національні компанії приваблюють деяких домовласників, оскільки вони зазвичай мають гнучкі терміни встановлення, нижчі ціни та кращі гарантії, хоча це не завжди так.

Невеликі місцеві компанії, як правило, надають чудове обслуговування клієнтів та можливості налаштування для вашої системи. Регіональні постачальники зазвичай потрапляють десь посередині.

Знову ж таки, жоден варіант не буде ідеальним для всіх, тому вам доведеться вирішити, якому ви віддаєте перевагу.

Поширені запитання про кращі сонячні компанії в Нью-Йорку

Хто є найавторитетнішим інсталятором сонячних електростанцій в Нью-Йорку?

Ми вважаємо SunPower найавторитетнішим інсталятором сонячних панелей в Нью-Йорку. Ця компанія працює з 1985 року, тож за її плечима багато десятиліть досвіду та успіху. Він також надає провідну в галузі гарантію, тому більшість клієнтів знайдуть остаточний спокій при роботі з цим сонячним інсталятором.

Чи варто купувати сонячну енергію в Нью-Йорку?

Для переважної більшості клієнтів у штаті Нью-Йорк сонячна енергетика є видатною інвестицією. Емпайр-Стейт має кілька чудових сонячних стимулів, включаючи чистий облік, який дозволяє виробляти надлишкову енергію і зараховувати її в рахунок майбутніх рахунків для максимальної економії. Штат також отримує 224 сонячних дні на рік, що значно вище середнього показника і достатньо для компенсації рахунків за електроенергію для більшості домовласників.

Більшість нью-йоркців, які платять готівкою за свої сонячні рішення, відчувають економію енергії, яка окупає обладнання та плату за установку протягом 10 років. Додаткові 10 років очікуваного терміну служби системи повинні забезпечити набагато більшу довгострокову економію.

Чи отримує Нью-Йорк достатньо сонця для сонячних?

Так! Як згадувалося вище, жителі Нью-Йорка насолоджуються 224 сонячними днями на рік, що вище середнього показника по країні. Якщо у вас немає сильного затінення на даху, ви повинні отримувати достатньо сонця, щоб зробити перехід на сонячну енергію гарною інвестицією.

Скільки коштують сонячні панелі в Нью-Йорку?

Середня вартість сонячних панелей у Нью-Йорку становить близько 2.95 за ват. Оскільки більшість клієнтів потребують 6.5-кіловатна система для усунення рахунків за комунальні послуги, типова система коштуватиме близько 19 000.

Після отримання федеральної податкової знижки ця сума знижується в середньому до 14 000. Існують деякі додаткові місцеві знижки, які також можуть допомогти ще більше знизити вартість встановлення сонячних панелей.

З огляду на це, багато факторів можуть впливати на вашу ціну. Витрати на систему на загальну суму від 9,000 до 22,000 не є рідкістю.

Чи знизять сонячні панелі в Нью-Йорку мої рахунки за електроенергію?

У більшості випадків, так. Насправді багато нью-йоркських домовласників усувають свої рахунки за електроенергію, переходячи на сонячну енергію.

Ваші панелі збирають енергію від сонця. Коли вони виробляють більше, ніж використовує ваш будинок, програма мережевого обліку в Нью-Йорку дозволяє вам відправляти надлишок в мережу. Ви зберігаєте доступ до цієї безкоштовної енергії, коли ваша система не виробляє достатньо енергії, наприклад, у день з сильною хмарністю.

За допомогою правильно підібраної системи жителі Нью-Йорка часто бачать нульові рахунки за електроенергію щомісяця протягом більшої частини року.

Чи існують податкові пільги на сонячні панелі в Нью-Йорку?

На жаль, в даний час в Нью-Йорку немає загальнодержавного податкового кредиту на сонячну енергію. Однак, федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC) доступний для всіх жителів Нью-Йорка. Це дає можливість повернути 26% від загальної вартості системи в рахунок сплати податку на прибуток. У Нью-Йорку ITC в середньому становить близько 5 000.

Хто є найдоступнішим інсталятором сонячних панелей в Нью-Йорку?

Tesla вважається найдоступнішим виробником сонячних панелей у Нью-Йорку. Хоча її продукція є високотехнологічною і відносно дорогою сама по собі, компанія пропонує узгодження цін, що означає, що ви часто можете отримати її обладнання за меншу ціну, ніж конкуренти беруть за своє власне.

Чи можу я отримати сонячну енергію безкоштовно в Нью-Йорку??

Деякі компанії, що виробляють сонячні панелі, рекламують “безкоштовні панелі”, але це, як правило, угода. наприклад, оренда сонячної енергії або PPA. яка не вимагає початкового внеску. Насправді не існує такого поняття, як безкоштовні панелі. Сонячна оренда та PPA мають свої недоліки. Наприклад, вони не призводять до того, що ви стаєте власником обладнання, і вони заощаджують вам найменше грошей з часом.

Ден Сіммс п’ять років працював у сфері управління нерухомістю, перш ніж використати свій досвід, щоб допомогти власникам нерухомості підтримувати свої будинки в належному стані. Він отримав ступінь магістра з англійської літератури та художнього письма, і тепер йому подобається ділитися своїми знаннями про домоволодіння та проекти “зроби сам” з іншими на сайті Today’s Homeowner. Коли він не пише, він зазвичай проводить час на свіжому повітрі з дружиною та собакою, насолоджуючись гірським велосипедом, лижами та пішими прогулянками.

Роксана Даунер. комерційний редактор в Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала для таких видань, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Роксана, випускниця Пенсильванського університету, зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Залишити відповідь