Портативна електростанція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh. Генератор Ecoflow 3600

Портативна електростанція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh

Політика повернення Ми з гордістю відповідаємо за кожен продукт, який ми продаємо, з метою 100% задоволення потреб клієнтів. Якщо вам не підходить, магазин Generator Shop USA пропонує 30-денну гарантію задоволення. Більшість товарів можна повернути та отримати відшкодування протягом 30 днів з моменту доставки.

Гарантія відповідності ціни

У Generator Shop USA ми докладаємо всіх зусиль, щоб гарантувати, що ми пропонуємо найкращі ціни в Інтернеті. Якщо ви знайдете інший інтернет-магазин, який пропонує нижчу ціну, ніж у нас, протягом трьох місяців з дати покупки, будь ласка, повідомте нам про це, і ми повернемо вам початковий платіж за різницю. Ми хочемо, щоб ви були впевнені, що отримуєте абсолютно найкращу ціну на продукт, який ви замовляєте. Гарантія відповідності ціни

Фінансування

Обирайте Shop Pay на касі, щоб оплатити покупку повністю або розбити її на 4 рівні частини. Відсутність прихованих платежів Відсутність відсотків, комісій та впливу на вашу кредитну історію. Максимально ефективно використовуйте свій бюджет Автоматичні платежі кожні два тижні забезпечують гнучкість.

Представляємо першу у світі портативну домашню батарею з розширюваною екосистемою для домашнього резервного живлення, розумного управління енергією, зниження рахунків за електроенергію та багато іншого. EcoFlow DELTA Pro. це наступний стрибок у технології портативного живлення, що пропонує вам безпеку та незалежність, де б ви не знаходилися.

Від живлення від задніх дверей до екстремальних відключень електроенергії, які тривають кілька днів поспіль, DELTA Pro забезпечує до 25 кВт-год потужності. Завдяки цьому ви будете готові до будь-якої ситуації. Це золотий стандарт галузі.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Один блок DELTA Pro має вихідну потужність 3600 Вт змінного струму, яку можна збільшити до 4500 Вт за допомогою технології X-Boost. Потужність 99.99% важких пристроїв вдома, на природі або на роботі. Ви навіть можете об’єднати два пристрої разом, щоб досягти 7200 Вт.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

MultiCharge забезпечує рекордну швидкість заряджання при потужності 6500 Вт. Щоб досягти 6500 Вт, ви можете вибрати один із цих способів заряджання.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Технологія зарядки X-Stream від EcoFlow не тільки швидка, але й безпечна. Система управління акумулятором забезпечує безпеку та довговічність, а ви повністю заряджаєте DELTA Pro від стандартної розетки змінного струму за 1 секунду.8 годин.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Вперше за допомогою портативної електростанції ви можете заряджатися на тисячах електромобільних станцій по всьому світу. Цей унікальний метод зарядки забезпечує швидку зарядку до 3000 Вт на ходу.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Набір сонячних продуктів EcoFlow дає вам економічно ефективне джерело відновлюваної енергії, щоб залишатися під напругою. Ви можете використовувати сонячну енергію для зарядки DELTA Pro всього за 2.8-5.6 годин. DELTA Pro має широкий діапазон напруги 11-150В, що робить її сумісною з 90% сонячних панелей сторонніх виробників з роз’ємами MC4. А коли погода стає непередбачуваною, інтелектуальна функція відстеження точки максимальної потужності (MPPT) автоматично підлаштовується, максимізуючи вашу сонячну генерацію в будь-який час доби.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Розумний генератор EcoFlow слугує аварійним варіантом, який інтегрується з екосистемою DELTA Pro. Він автоматично запускається, коли рівень заряду вашого DELTA Pro досягає низького рівня, повторно заряджає ваш DELTA Pro і самостійно зупиняє двигун, коли ваш DELTA Pro досягає повного заряду. У порівнянні з традиційним газовим генератором, розумний генератор EcoFlow забезпечує менші втрати енергії, швидше заряджання та вищу ефективність.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

DELTA Pro оснащений абсолютно новим LFP акумулятором з 6500 циклів, що означає, що ви можете використовувати DELTA Pro роками, перш ніж ваш пристрій досягне 50% початкової ємності. Система керування акумулятором EcoFlow забезпечує аналіз і регулювання напруги, струму та температури в режимі реального часу. Цей унікальний механізм захисту робить DELTA Pro неймовірно безпечним та ефективним домашнім акумулятором.

Керуйте DELTA Pro або на самому пристрої за допомогою пульта дистанційного керування, або розблокуйте безліч налаштувань за допомогою додатку EcoFlow. У додатку ви можете отримати доступ до налаштувань живлення, таких як рівень заряду та розряду, швидкість заряду змінного струму, керувати розумним генератором та багато іншого.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Розширювана екосистема DELTA Pro забезпечить вас енергією під час відключень електроенергії, налаштованою енергією цілодобово та меншими рахунками за електроенергію. Як це все досягається? З вибором додаткових акумуляторів, розумних генераторів, сонячних трекерів, вітрогенераторів, розумної домашньої панелі та багато іншого. Екосистему DELTA Pro можна налаштувати відповідно до ваших потреб. від резервного живлення до зменшення залежності від електромережі за допомогою “зелених” альтернатив.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Нова панель EcoFlow Smart Home Panel є серцем екосистеми домашніх акумуляторів DELTA Pro. Інтегрує до двох пристроїв DELTA Pro з 10 домашніми ланцюгами. До кожної DELTA Pro можна підключити додаткові акумулятори, сонячні панелі або інтелектуальні генератори, забезпечуючи безперебійне живлення під час відключення електроенергії, інтелектуальне управління енергією для критично важливих навантажень і зниження рахунків за електроенергію.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Завдяки швидкому часу перемикання 20 мс, DELTA Pro та Розумна Домашня Панель можуть забезпечити вас електроенергією під час відключення електроенергії. Додаток EcoFlow тримає вас у курсі подій, дозволяючи обирати та змінювати пріоритети вашого пристрою.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Екосистема EcoFlow DELTA Pro зберігає енергію вдень і вночі, зменшуючи вашу залежність від електромережі та знижуючи ваші рахунки за електроенергію за рахунок боротьби з тарифами за час використання. Він інтегрується безпосередньо з вашим будинком за допомогою розумної домашньої панелі EcoFlow. Додаток EcoFlow надає вам розумну розбивку ваших енергетичних звичок, і ви можете налаштувати використання енергії для будь-якого типу ситуації.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

З DELTA Pro ви можете взяти з собою додому, куди б ви не поїхали. Вона оснащена колесами та висувною ручкою у вигляді валізи, що полегшує транспортування. А якщо ви шукаєте комплексне енергетичне рішення для подорожей на автофургонах та пригод на природі, DELTA Pro поставляється з сонячними панелями та спеціальним портом Андерсона на 30А і розеткою змінного струму.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

DELTA Pro не тільки забезпечує резервне живлення для дому та автономне живлення, але й надає вам надійне джерело живлення для будь-якої професійної роботи. Незалежно від того, де ви працюєте. вдома чи на вулиці, від домашніх до професійних проектів, DELTA Pro допоможе вам виконати роботу.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Технічні характеристики

Ємність: 3600Wh

Додаткова батарея: підтримка до двох додаткових батарей DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator

Вихід змінного струму: 5 розеток, загальна потужність 3600 Вт (перенапруга 7200 Вт)

Максимальна потужність пристрою (пристроїв), що підтримується X-Boost: 4500 Вт

Вихід USB-A: 2 порти, 5В, 2.4А, 12 Вт макс. на порт

Швидка зарядка USB-A: 2 порти, 5В, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5А, 18 Вт макс. на порт

Вихід USB-C: 2 порти, 5/9/12/15/20В, 5А, 100 Вт макс. на порт

Вихідна потужність автомобіля: 12.6 В, 10 А, 126 Вт Макс

Вихід DC5521: 2 порти, 12.6В, 3А, 38Вт Макс на порт

Порт Андерсон: 12.6В, 30А

Вхід для зарядки змінного струму: 1800 Вт макс, 120 В ~ 15 А, 3000 Вт макс, 240 В ~ 12.5A

Вхід для сонячної зарядки: 1600 Вт макс, 11-150 В, 15 А

Вхід для зарядки автомобіля: Підтримка акумулятора 12В / 24В, 8А

Хімія для акумуляторів: LFP

Термін служби: 6 500 циклів до 50% ємності, 3 500 циклів до 80% ємності

Термін придатності: 1 рік (після повної зарядки)

Підключення: Wi-Fi, Bluetooth, дротовий

Вага нетто: Приблизно. 99 фунтів / 45 кг

Розмір: 2511.216.4 дюйма/63.528.442cm

Що в коробці

1.DELTA Pro2.Кабель для зарядки змінного струму3.Автомобільний зарядний кабель4.Кабель для сонячної зарядки5.Кабель від DC5521 до DC55256.Кришка ручки7.Перехідник від DELTA Pro до смарт-генератора8.Посібник користувача

Елементи Гарантійний термін (місяці)

Електростанція 24 Сонячна панель та аксесуари 12 НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРОДУКЦІЮ, ПОКИ НЕ ПРОЧИТАЄТЕ УМОВИ ГАРАНТІЇ. Всі продукти EcoFlow, придбані на generatorshopusa.com постачаються з обмеженою гарантією (“гарантія”), як зазначено вище. Ми надаємо обмежену гарантію на покупки на generatorshopusa.com. Гарантійний термін вимірюється, починаючи з дати отримання продукції первинним покупцем-споживачем. Винятки та обмеження Ця гарантія не поширюється: Проблеми, не пов’язані з якістю; Товари, придбані у несанкціонованих торгових посередників; Покупки без дійсного підтвердження покупки; Товари, які були повернуті; Товари, у яких закінчився гарантійний термін; Будь-які дефекти або пошкодження, спричинені неправильним використанням продукції, несанкціонованою модифікацією, розбиранням або експлуатацією не відповідно до офіційних інструкцій або посібників; Будь-які дефекти або пошкодження, спричинені впливом надмірного нагрівання, рідин або іншими зовнішніми причинами; Будь-які дефекти або пошкодження, спричинені проблемами надійності або сумісності під час використання неавторизованих деталей сторонніх виробників; Загублених або викрадених товарів; Безкоштовні товари. Дійсне підтвердження замовлення на придбання номер замовлення, здійсненого через generatorshopusa.com; Рахунок-фактура або електронний лист з підтвердженням замовлення, в якому чітко вказано опис товару, його ціну та канал збуту. Зверніться до служби підтримки клієнтів GeneratorShopUSA за адресою info@generatorshopusa.com або 1 (629)-206-3022. Прикріпіть коротке відео або фото, щоб показати проблеми.

Доставка

Доставка БЕЗКОШТОВНА на всі наші продукти (в межах континентальної частини США). Мінімум не потрібен.

Як тільки ми отримаємо ваше замовлення, ми одразу ж почнемо його обробку. Ваше замовлення буде відправлено протягом 1-3 робочих днів.

Після того, як ваше замовлення буде відправлено, вам знадобиться від 3 до 8 робочих днів, щоб отримати його, залежно від вашого місцезнаходження.

Як тільки ваше замовлення буде відправлено, ми надішлемо вам електронного листа з номером для відстеження. Ви можете використовувати його, щоб точно відстежувати, де знаходиться ваше замовлення.

Ми працюємо з різними транспортними компаніями, щоб забезпечити найшвидшу доставку для вас. Деякі з них: UPS, FedEx, DHL, USPS, а також інші преміум-кур’єри.

На даний момент ми доставляємо тільки в межах США.

Ми розуміємо, що для вас важливо отримати товар якнайшвидше, тому докладаємо всіх зусиль, щоб обробити ваше замовлення якнайшвидше.

Як тільки ви оформите замовлення, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням замовлення. Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі та попередньо авторизували вашу кредитну картку для оплати. Як тільки ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити, що він є на складі і доступний для негайної відправки. Якщо ваш товар знаходиться в очікуванні або недоступний, ми скасуємо попередню авторизацію і зв’яжемося з вами по електронній пошті.Якщо ваш товар(и) доступний для негайної відправки (протягом 5 робочих днів), ми обробимо платежі та надішлемо замовлення для відправки.

Якщо ваше замовлення є в наявності, і ми обробляємо платежі на вашу кредитну картку, воно буде відправлено протягом п’яти робочих днів з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою info@generatorshopusa.com

Ми здійснюємо наземну доставку в 48 штатів.Замовлення в AK HI доставляються авіакомпанією AIR за додаткову плату. Ви можете зв’язатися за адресою info@generatorshopusa.com, щоб отримати тарифи на ці відправлення.

Доставка до нижніх 48 штатів зазвичай займає від 3 до 5 робочих днів, але ви повинні дозволити від 3 до 10 робочих днів залежно від перевізника, який ми використовуємо (FedEx, UPS та / або USPS), та місця доставки.

Огляд Ecoflow Delta Pro. це енергетичний джаггернаут

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Останнім часом портативні електрогенератори набувають все більшої популярності, і якщо ви працюєте в цій галузі, ви напевно чули про продукцію Ecoflow. Ecoflow виробляє одні з найбільш естетичних, розумних та високоякісних електростанцій. До цього часу я протестував більше 5 електростанцій і сам володію 4 різними пристроями. Я люблю налаштовувати їх і доводити до крайнощів, щоб побачити, як вони працюють.

Ecoflow Delta Pro, їх нова модель привернула стільки уваги завдяки своїй величезній потужності та інтелектуальним функціям. У цій статті ми побачимо, чи відповідає Delta Pro своєму хайпу. Ми також зануримося глибше в його функції, продуктивність і мій особистий досвід після використання його протягом місяця.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Я отримав Delta Pro від Wellbots. Вони пропонують цей продукт за найнижчою ціною на ринку. Весь досвід, включаючи доставку, був чудовим.

Використовуйте код купона KD29PGGF, щоб отримати додаткову знижку 200 на Ecoflow DELTA Pro тут. Це, мабуть, найкраща ціна Ecoflow Delta Pros на ринку. Код також працює на пакети.

Що знаходиться в коробці

WellBots використовували FedEx для доставки. Це був плавний досвід. Якщо ви живете не на першому поверсі, вам знадобиться рука допомоги. Посилка буде громіздкою. Важить близько 100 фунтів, він важкий, як гора.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Не намагайтеся переносити його самостійно. Я зробив цю помилку, і мені довелося пропустити заняття в тренажерному залі в той день. Оскільки він такий важкий, навіть вийняти його з коробки непросто. Наявність додаткової руки допоможе.

Примітка: Якщо ви живете в квартирі або котеджному містечку, не дозволяйте партнеру з доставки доставляти цей пакет до офісу лізингу. Попросіть їх доставити його до ваших дверей, якщо є така можливість.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

 • Електростанція Delta Pro
 • Зарядний кабель змінного струму
 • Кабель для сонячної зарядки
 • Автомобільний зарядний кабель
 • Адаптер Delta Pro до смарт-генератора
 • DC5521. DC5525 кабель (іноді використовується для сонячного подовжувача)
 • Посібник користувача
 • Гарантійний талон (24-місячна гарантія. Ви також можете зареєструватися на веб-сайті Ecoflow для отримання цифрового підтвердження)
 • Кришка ручки електростанції

Перші враження

Ecoflow відомий своєю естетикою та футуристичним виглядом. Давайте подивимося на якість збірки, різні порти та елементи керування пристрою.

Якість збірки

Я великий шанувальник якості збірки Ecoflow. Їх продукція міцна, але естетична. Delta Pro побудований надзвичайно добре. Вони використовували високоякісний пластик ABS, але деякі частини станції мають гуму. Хоча порти добре зроблені, бічні дверцята задньої панелі не дуже гладкі. Я маю на увазі, що їх легко відкрити, але важко закрити.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

З обох боків електростанції є ручка, але все ж таки її занадто важко переносити одній людині. Ручка, схожа на багажну, і коліщатка на нижній частині спинки є новинкою для серії Ecoflow Delta, але вони надзвичайно корисні, особливо коли ви переміщуєте цю річ по рівній поверхні.

Є 4 вентилятори охолодження, по 2 з кожного боку. Вони створюють багато шуму (про це пізніше). В цілому, я задоволений якістю збірки.

Вихідні порти

Всього на цьому пристрої є 15 вихідних портів. Це означає, що ви можете живити 15 пристроїв одночасно за допомогою генератора Delta Pro.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Ім’я Кількість портів Опис
AC 20A 4 120 В 60 Гц, чиста синусоїда, загальна вихідна потужність 3600 Вт із загальним перенапруженням 7200 Вт
AC 30A 1 те саме, що і вище
USB A 2 5V, 2.4A | 12 Вт максимальна потужність на порт
Швидка зарядка USB A 2 5V, 2.4A | 9V, 2A | 12V, 1.5A | 18 Вт макс. на порт
USB C 2 Діапазони напруги: 5/9/12/15/20В, максимальний струм: 5А. Максимальна потужність 100 Вт на
Вихід DC5521 2 12.6 В, 3 А | 38 Вт на порт
Автомобільний зарядний порт 1 12.6В, 10А | максимальна потужність 126 Вт
Вихід Андерсона 1 12.6В, 30А | максимальна потужність 378 Вт

Шкода, що всі порти змінного струму американського типу. Було б надзвичайно зручно мати хоча б одну універсальну розетку змінного струму. Якщо ви хочете підключити пристрої з ЄС / Великобританії / тощо, вам знадобиться зовнішній адаптер. Для отримання детальної інформації про специфікації портів дивіться інструкцію тут.

DC5521 (або просто порт постійного струму) дуже корисний для живлення пристроїв, які отримують живлення через порт постійного струму. Такі пристрої, як апарати CPAP, дуже активно використовують порти постійного струму.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Час очікування портів змінного струму за замовчуванням становить 12 годин. Якщо навантаження змінного струму дорівнює нулю, то живлення змінного струму автоматично вимикається, щоб заощадити втрати енергії.

Вхідні порти

Є 2 вхідних порти, обидва з яких використовуються для підзарядки акумулятора

 • Вхід для зарядки від мережі змінного струму. 120 В, 1800 Вт макс | 240 В 3000 Вт макс
 • Вхід для сонячної / автомобільної зарядки
 • Сонячний зарядний пристрій: 11-150 В, макс. 15 А, макс. вхідна потужність 1600 Вт
 • Автомобільний зарядний пристрій: Підтримує батарею 12В або 24В. Номінальний струм за замовчуванням становить 8А

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Елементи керування

Ecoflow Delta Pro можна керувати кількома способами, традиційним керуванням на блоці, дротовим керуванням (через порт Ethernet) та керуванням через IoT / Wi-Fi за допомогою програми для смартфона (про це пізніше).

Говорячи про кнопки управління на блоці. На передній панелі ми маємо дві кнопки

 • Кнопка живлення. Тривале натискання для ввімкнення/вимкнення електростанції. Швидке натискання, щоб розбудити РК-екран
 • Кнопка живлення змінного струму. для вмикання/вимикання вихідних портів змінного струму

На задній панелі ми маємо дві кнопки

 • Перемикач захисту від перевантаження. якщо електростанція перевантажена, можливо, через підключення енергоємних пристроїв, ви можете використовувати цей перемикач для скидання запобіжника.
 • Перемикач швидкості зарядки змінного струму. дозволяє контролювати швидкість зарядки змінного струму (докладніше про це пізніше)
 • Швидко. цей режим дозволяє електростанції отримувати більше енергії від вашої розетки. вхідна потужність, тому швидше заряджається.
 • Повільний. споживає менше енергії від розетки, але потребує певного часу для повної підзарядки

На бічній панелі у нас є 4 кнопки

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

 • Кнопка живлення 12 В постійного струму. дозволяє вмикати/вимикати порти постійного струму
 • Кнопка скидання IoT. для скидання з’єднання Wi-Fi
 • Кнопка сполучення. для сполучення Wi-Fi/Bluetooth
 • Перемикач режиму очікування

Портативність

Гаразд, я використовував Ecoflow Delta та River 600, які є дуже портативними і їх можна переносити з собою. Але, з більшою ємністю акумулятора, приходить більша вага. Вагою 100 фунтів, Delta Pro, безумовно, не є пристроєм, який легко переносити. Він все ще портативний, але не дуже зручний для переміщення.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

На плоскій поверхні ви можете скористатися колесами на ручці для багажу, щоб легко пересуватися. Просто натисніть кнопку на ручці, потягніть її, підніміть і просто котіть. Після того, як ви досягли кінцевої точки, покладіть її, натисніть на ручку до клацання, і все готово.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Проблема полягає в нерівних поверхнях / сходах / зовнішньому використанні. Це робота для двох людей. Не зрозумійте мене неправильно, я носив його на два поверхи вгору по квартирі, і це було божевілля, я б не зробив цього знову, ніколи.

З іншого боку, він не схожий на традиційний домашній ДБЖ, де ви встановлюєте його і забуваєте про нього. Delta pro все ще можна взяти в місця, але переконайтеся, що у вас є руки, які допомагають. Крім того, якщо ви думаєте придбати його виключно для кемпінгу, я б не рекомендував це робити. Я думаю, що EF Delta цілком достатньо для цієї мети.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Delta Pro також можна використовувати у вертикальному режимі, як багажну сумку.

Тепер давайте подивимось на технічні характеристики електростанції Ecoflow Delta Pro. Ось де гроші правильні! Давайте поговоримо про це

Потужність

Коли справа доходить до портативних електростанцій, потужність і продуктивність акумулятора є найбільш важливими. Вища потужність означає, що ви можете заряджати декілька та/або потужних приладів, не турбуючись про перевантаження станції.

Ecoflow DELTA Pro пропонує вихідну потужність 3600 Вт, що є значним показником. Останній раз, коли я писав про електростанцію такого розміру, був EP500.

Щоб дати вам контекст того, скільки потужності 3600 Вт,

Телевізор Ноутбук Мікрохвильова піч Каструля 10 лампочок 1 кімнатний обігрівач = 3600 Вт (приблизно)

Якщо я пройдуся по своєму будинку і запишу всі пристрої потужністю понад 3600 Вт, я можу виявити, що система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (віконні та портативні кондиціонери) мають значно меншу потужність, ніж 3600 Вт, а це означає, що DELTA Pro може замінити їх.5k) та електричний водонагрівач. Це все! Все інше, включаючи електричну плиту, сушарку, холодильник і т.д. підпадає під категорію 3.Позначка 6 кВт. Це означає, що DELTA Pro може замінити традиційні домашні інвертори в більшості домогосподарств.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Не тільки для домогосподарств, цієї потужності достатньо для живлення багатьох електроінструментів у вашій майстерні, що робить цю електростанцію хорошим резервним варіантом для мобільних працівників, магазинів, невеликих офісів і т.д. Для туристів, ви можете комфортно залишатися в джунглях тижнями з цією станцією. Але удачі в перенесенні його навколо.

Для прикладу, мої батьки живуть у будинку з 5 спальнями і використовують ДБЖ на 2000 ВА. ДБЖ потужністю 2 кВА генерує потужність близько 1600 Вт. Оскільки вони живуть у сільській місцевості, часті перебої з електроенергією є звичним явищем. З цими 1600 Вт вони живуть дуже комфортно. Окрім кондиціонера та сушарки для білизни, все інше працює, навіть водяний насос потужністю півкВт. Тепер порівняйте це з номінальною потужністю Delta Pro. більш ніж удвічі!

І це ще не все, є функція X-BOOST

X-Boost

ДБЖ Delta Pro має функцію X-Boost, яка може збільшити вихідну потужність до колосальних 4500 Вт. Для цього вам потрібно буде увімкнути режим X Boost через додаток для смартфона. Увімкнена електростанція може живити пристрій потужністю до 4500 Вт і дозволяє уникнути збоїв у роботі завдяки захисту від перевантаження.

Ємність акумулятора

Електростанція Ecoflow Delta Pro оснащена LFP акумуляторами (літій-залізо-фосфат). Цей тип акумуляторів вважається дуже ефективним. Tesla планує використовувати LFP акумулятори для своїх електромобілів.

У будь-якому павербанку ємність акумулятора визначає, як довго ви можете використовувати його для живлення своїх пристроїв. Чим вище, тим краще. DELTA Pro з акумулятором на 3600 Вт-год може безперервно живити будь-який пристрій

Математика проста, і ось вона,

Загальна тривалість резервного живлення = Номінальна потужність пристрою / загальна ємність акумулятора

Приклад: Мій телевізор споживає 80 Вт. Отже, 80 Вт розділити на 3600 Вт годин = 45 годин. Це означає, що акумуляторна станція Delta Pro може безперервно живити мій телевізор протягом майже 2 днів. Це за ідеальних умов. У реальному світі це може бути трохи менше 45 годин, оскільки жодна батарея не буде ефективною на 100%.

Якщо ви думаєте про те, чи достатньо 3600 Вт-год чи ні, почніть з переліку найбільш енергоємних пристроїв у вашому домі. У моєму випадку це буде моя сушарка для білизни, яка постійно споживає 2000 Вт. На Ecoflow Delta Pro я можу запустити свою сушарку приблизно на 1.5 годин. Якщо я не помиляюся, моїй сушарці потрібно близько 70 хвилин для повного завантаження. Отже, одне повне навантаження напевно.

Якщо ви плануєте використовувати його як електростанцію для всього будинку, вам доведеться мати на увазі, що до нього буде підключено кілька пристроїв.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

A 2.Навантаження 2 кВт показує 1 годину резервного часу, але це більше, оскільки не показує дробових чисел

Час порівняти. у моїх батьків є два акумулятори на 150Ач 12В. Отже, загальна ємність акумулятора становить 3600 Вт-год, що відповідає ємності акумулятора DELTA pro. Такої кількості заряду достатньо, щоб підтримувати роботу середнього будинку в США (без системи опалення, вентиляції та кондиціонування, звісно)

Порада: якщо ви живете в місцях, де буває дуже холодно/спекотно, портативні акумуляторні станції можуть бути не найкращим варіантом для вас. Системи опалення, вентиляції та підігріву води є життєво важливими в багатьох випадках, і більшість електростанцій не покривають ці пристрої. Газогенератор може бути хорошим варіантом у таких випадках.

Акумулятор можна розширювати

Так, ємність акумулятора Ecoflow Delta Pro можна збільшити. Насправді, він підтримує до 25 000 Вт-год, що є божевільним. Ви можете придбати додаткову батарею Ecoflor Delta Pro Smart або додати ще один блок електростанції.

Додаткові порти акумулятора на задній панелі допоможуть вам досягти цього. Процес вимагає використання концентратора подвійної напруги або набору панелей “Розумний дім. Ці аксесуари продаються окремо.

Термін придатності

Термін придатності LFP акумуляторів Delta Pro. 1 рік (після повного заряду). Термін придатності. це тривалість часу, протягом якого батарея може залишатися в безпечному місці зберігання без втрати своєї ємності. Я використовував слово безпечне зберігання, тому що якщо ви зберігаєте його при екстремальній температурі, батареї швидко гинуть.

Якщо ви плануєте придбати акумулятор лише як резервне джерело живлення на випадок надзвичайних ситуацій і не плануєте використовувати його принаймні раз на 2-3 місяці, будь ласка, зробіть помітку/встановіть нагадування про необхідність розряджати і заряджати його раз на квартал. Ви не хочете втратити цю величезну інвестицію через недбалість.

Тривалість циклу

Термін служби акумулятора. ще один важливий аспект. Термін служби. це кількість циклів заряджання та розряджання, які акумулятор може витримати, перш ніж втратить працездатність.

Акумулятор Delta Pro має термін служби 3500 циклів до 80% ємності. Отже, навіть якщо ви будете розряджати і заряджати цю електростанцію щодня, її вистачить на 10 років? Я не маю достатньо даних щодо цього, але ми повинні покладатися на слова виробника.

Зберігання та обслуговування

Варто зазначити, що зберігання батареї (будь-якої батареї) з низьким рівнем заряду протягом тривалого періоду скорочує термін її служби. Саме тому автоексперти радять вмикати двигун автомобіля принаймні раз на два місяці.

На щастя, DELTA pro мінімізує пошкодження акумулятора, переводячи його в сплячий режим. Виробник, однак, рекомендує тримати акумулятор на рівні близько 60% перед тим, як поставити електростанцію на тривале зберігання. Також рекомендується розряджати батарею до 30% і заряджати до 60% раз на 3 місяці.

Ідеальна температура зберігання. від 70°F до 85°F. Тримайте подалі від води і не зберігайте при температурі вище 110 ° F або нижче 15 ° F протягом тривалого часу. Висока температура надзвичайно шкідлива і може швидко погіршити ефективність акумулятора.

Попередження: НЕ використовуйте цей продукт поблизу води без водонепроникного або принаймні водостійкого мішка. Якщо вода потрапить в область акумулятора, це буде величезний безлад. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати.

Для отримання детальної інформації про обслуговування та поширені запитання зверніться до офіційного посібника

Захист акумулятора

Технологія настільки розвинена, що вам не потрібно турбуватися про пошкодження акумулятора. Оснащена інтелектуальним кремнієвим чіпом Ecoflow, електростанція Delta Pro має,

 • Захист від перенапруги
 • Захист від перевантаження
 • Захист від перегріву
 • Захист від короткого замикання
 • Захист від низьких температур
 • Захист від низької напруги та
 • Захист від перевантаження по струму

Ух, це багато захисту. Не знаю, може, є ще й захист від ядерної атаки?! Ця електростанція ідеально підходить для бункерів судного дня lol

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Ємність перенапруги

У нас є колосальний рейтинг перенапруги 7200 Вт. Це означає, що електростанція може забезпечити 7200 Вт протягом короткого періоду часу (зазвичай кілька секунд). Перенапруга дуже корисна, коли ви використовуєте електронні пристрої на основі котушок, такі як насоси, обігрівачі, печі, двигуни тощо.

Концепція проста, деякі енергоємні пристрої вимагають більшої потужності під час запуску. Наприклад, мікрохвильова піч споживає вдвічі більше енергії в перші кілька секунд. Після цього споживання різко зменшується. У таких випадках буде використовуватися перенапруга.

Загалом, потужність перенапруги 7200 Вт є вигідною, оскільки вона покриває більшість, якщо не всі пристрої. Люди, які працюють з електроінструментами, отримають від цього найбільшу користь.

РК-дисплей

Ecoflow DELTA Pro має найбільш інформативний дисплей, який я коли-небудь бачив у будь-якому акумуляторному пристрої. Ого, на цьому дисплеї навіть є попередження про чадний газ, як це круто!! Крім того, дисплей досить яскравий, щоб його було видно на сонці.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

На дисплеї є 23 індикатори, і вам буде легше зрозуміти, якщо я прикріплю малюнок замість тексту.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Додаток для смартфона Ecoflow

Коли компанія Ecoflow випустила електростанцію River 600, вона запустила свій новий мобільний додаток для керування технологією IoT. DELTA Pro. це їхня друга акумуляторна станція з функціями розумного керування. Зарядна станція підключається до телефону через Bluetooth або Wi-Fi. Якщо ви обираєте Wi-Fi, ви можете керувати цим пристроєм з будь-якої точки світу. Додаткові ілюстрації див. у посібнику з використання пульта дистанційного керування.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Коли ви отримаєте продукт, завантажте програму та створіть пару з пристроєм на своєму телефоні. Вас можуть попросити оновити прошивку, зробіть це. Іноді оновлення прошивки псують налаштування підключення. Якщо це так, перезавантажте Delta Pro, натиснувши кнопку IoT і знову підключившись до телефону.

Після цього ви можете дослідити різні варіанти. Додаток має цікаву анімацію та дуже зручний у користуванні. Він відображає вхідну та вихідну потужність. Окремі виходи портів та інше. Ви також можете вмикати/вимикати X-Boost, живлення змінного та постійного струму.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Крім того, ви також можете налаштувати різні параметри, такі як рівень заряду/розряду, швидкість заряду змінного струму, тайм-аут тощо.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Примітка: Існує невелика затримка синхронізації даних. РК-дисплей пристрою працює в режимі реального часу, тоді як дані в додатку затримуються на секунду-дві.

Зарядка Ecoflow DELTA Pro

Заряджати цю станцію можна кількома способами. Ви також можете поєднати один або кілька для швидшої зарядки.

Заряджання від мережі змінного струму за технологією X-Stream

Це зарядка від традиційної розетки. Delta Pro підтримує технологію швидкої зарядки X-Stream. Це забезпечує вхідну потужність до 1800 Вт. Ви можете контролювати потужність зарядки за допомогою перемикача швидкості зарядки змінного струму на задній панелі.

Якщо встановлено швидкий режим, станція споживає максимум 1800 Вт від мережі (розетки). Зазвичай повна зарядка займає близько 3 годин. Я завжди заряджаю його у швидкому режимі і бачу на дисплеї близько 1600 Вт вхідної потужності.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Існує настроюваний/повільний режим. Тут ви можете вибрати потужність зарядки від 200 Вт до 1800 Вт. За замовчуванням 400 Вт. Діапазон можна змінити лише через додаток Ecoflow. Повільне заряджання корисне, коли ви перебуваєте на обмеженій лінії електропередач і хочете переконатися, що ви не перевантажуєте джерело живлення.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Сонячна зарядка

У наш час кожна портативна електростанція підтримує вхід для сонячних панелей. З Ecoflow Delta Pro ви можете використовувати до 1600 Вт сонячної енергії для заряджання акумуляторів.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

За допомогою кабелю MC4 до порту сонячної зарядки, що входить до комплекту, ви можете підключитися до сонячної панелі. Якщо ви використовуєте кілька панелей, з’єднайте їх послідовно. Переконайтеся, що вхідна напруга постійного струму знаходиться в межах 11-150 В при максимальному струмі 15 А.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Я спробував сонячну зарядку, підключивши до нього мою складну сонячну панель Ecoflow 110V. Працює добре. На дисплеї відображається індикатор надходження сонячної енергії разом із вхідною потужністю. Для домогосподарств я рекомендую використовувати комплект сонячної батареї на даху. Для використання на відкритому повітрі/подорожей придбайте портативну сонячну панель. Це ті, які я рекомендую.

Автомобільна зарядка

Ми також можемо заряджати продукт через автомобільну розетку. Підтримує автомобільні зарядні пристрої 12В/24В та вхідний струм 8А. Використовуйте його лише під час руху автомобіля, щоб уникнути розрядки акумулятора. Зарядний кабель входить до комплекту поставки.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Зарядка електромобіля через Infinity Port

Для швидкої підзарядки DELTA Pro можна використовувати зарядні станції для електромобілів. Завдяки порту Infinity ви можете отримати до 3400 Вт вхідної потужності для повної зарядки менш ніж за 2 години. Для отримання детальної інформації про адаптер Delta Pro EV X-Stream ознайомтеся з цим посібником.

Продуктивність DELTA Pro

Давайте подивимось на деякі пристрої, які можна живити від Ecoflow DELTA Pro, та тривалість їх роботи.

Для тестування я зарядив цей генератор на 100% і підключив до нього свій ноутбук і два монітори. Це закінчилося тим, що він живив їх безперервно протягом доби, перш ніж померти. Мій ігровий ноутбук MSI дуже енергоємний.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор
“> Пристрій “> Чи буде працювати? “> Час резервного копіювання (приблизно)
“>Ноутбук (80 Вт) “Так ” data-sheets-numberformat=””>100 разів
“>LCD TV (150W) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>24 години
“>Смартфон (8 Вт) “> Так ” data-sheets-numberformat=””>500 разів
“>Холодильник (150 Вт) “Так ” data-sheets-numberformat=””>3 дні
“>Стельовий вентилятор (52 дюйма) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>2 дні
“> Мікрохвильова піч (1100 Вт) “Так ” data-sheets-numberformat=””>3 години
“>Плита швидкого приготування (1000 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>3.5 годин
“>Обігрівач (800 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>4 години
“> Дротова дриль (600 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>6 годин
“Пральна машина (900 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>4 години
“>Апарат СРАР (60 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>10 Ночей
“>Настінний кондиціонер (8000Btu) “Так ” data-sheets-numberformat=””>1.5 годин
“>Електричний чайник (1300 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>2 години
“> Циркулярна пила (2300 Вт) “Так ” data-sheets-numberformat=””>1.5 годин
“>Зварювальний апарат (1800 Вт) “Так ” data-sheets-numberformat=””>2 Години
“Електровелосипед (500 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>100 Миль
“>Кавоварка (750 Вт) “>Так ” data-sheets-numberformat=””>4 години
“>HVAC (5000 ВТ) “>Ні ” data-sheets-numberformat=””>-
Електричний водонагрівач (4000 Вт) Ні

Ці значення є приблизними. Фактична тривалість роботи може відрізнятися залежно від таких факторів, як ефективність акумулятора, характеристики пристрою тощо

Шум/звук під час роботи

Найбільша проблема з портативним генератором DELTA Pro. це його звук. Це так дратує. Раніше я використовував різні електростанції, здебільшого меншої потужності, наприклад, 1500 Вт-год, і вони були тихими під час роботи. З більшою потужністю шум стає гучнішим. Delta Pro видає стільки шуму, що я перестав заряджати його, коли перебуваю поруч.

На відео чути звук зарядки. При повному навантаженні звук під час роботи вдвічі сильніший за цей. Звук чути і з другого поверху.

Ця електростанція використовує вентилятори для охолодження. Є 4 вентилятори, які вмикаються безперервно під час заряджання та періодично під час живлення навантаження (безперервно, коли навантаження велике). Він настільки гучний, що я іноді відволікаюся, особливо під час зустрічей. Я взагалі не рекомендую тримати пристрій поблизу себе. Це ще гірше.

Не має значення, чи вхідна потужність 400 Вт або 1800 Вт, він завжди увімкнений під час заряджання. Те саме під час подачі живлення.

Якщо навантаження дуже мале (скажімо, 30 Вт), вентилятори вимикаються. Якщо це щось на кшталт 150 Вт, вентилятори вмикаються раз на кілька хвилин. Якщо це велике навантаження, вентилятори постійно ввімкнені. Я не кажу, що їх потрібно вимикати, але було б чудово, якби була можливість мінімізувати шум.

Я даю 3/10 зірок за цей розділ. Дуже розчаровує.

Мій досвід і вердикт

Я використовую DELTA Pro вже більше місяця, і поки що, за винятком шуму, мені подобається цей пристрій. Вона вдосконалена, розумна і схожа на швейцарський армійський ніж електростанцій. Має всі можливі порти, естетичний вигляд і шалену потужність.

Примітка: Перший раз, коли я використовував його для живлення свого ноутбука та моніторів, я відчув запах “нової електроніки”, який лякає, але є поширеним явищем. Запах зник через пару днів використання

Особисто я використовую портативні електростанції під час поїздок/виходів на природу. Але людям, які живуть у сільській місцевості, це може стати у нагоді. Особливо це стосується тих, хто схильний до частих перебоїв з електрикою, штормів тощо. Я використовував свої станції під час останнього зимового шторму тут, у Техасі.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Якщо ви використовуєте його як резервне джерело живлення, продовжуйте. З такими величезними потужностями і циклами роботи від батареї, ви точно можете замінити цим ДБЖ свій домашній ДБЖ. Він підтримує пряму роботу від мережі до приладу, що круто.

АЛЕ, якщо ви плануєте купувати це лише як аварійне джерело живлення, я не рекомендую акумуляторні станції. Головним чином тому, що акумуляторні генератори повинні накопичувати енергію, щоб видавати її в мережу. Якщо відключення електроенергії триває тижнями, то ви приречені. Я знаю, що це екологічно чистіше, ефективніше, але все ж таки дизельний генератор може бути кращим варіантом.

З огляду на це, я вважаю, що Ecoflow DELTA Pro найкраще підходить для власників автофургонів, мобільних працівників, невеликих майстерень, малих підприємств/магазинів, домашніх офісів та житлових будинків загалом. Якби я жив у квартирі, я б придбав Ecoflow Delta замість Delta Pro.

Використовуйте код купона KD29PGGF, щоб отримати додаткову знижку 200 на Ecoflow DELTA Pro тут. Найдешевший на ринку. Код також працює на пакетах.

Я витратив багато часу на тестування цього продукту та написання цієї статті. Сподіваюся, цей огляд Ecoflow Delta Pro був для вас корисним. Якщо у вас є які-небудь питання, пов’язані з продуктом, або у вас є коментарі та думки власників/досвід, якими ви хочете поділитися, будь ласка, залиште їх у розділі коментарів нижче. Я вдячний за це.

Новий газовий генератор EcoFlow наповнений високотехнологічними та безпечними функціями

Вирок TechRadar

EcoFlow вдосконалив скромний газогенератор, додавши в нього більше розуму. Тепер це підключений пристрій, який може комбінуватися з іншими продуктами EcoFlow для забезпечення електроенергією на значно довший період.

Плюси

 • Доступний Wi-Fi
 • Датчик чадного газу
 • Віддалений запуск
 • Вихід постійного струму для інших продуктів EcoFlow

Мінуси

Чому ви можете довіряти TechRadar

Ми витрачаємо години на тестування кожного продукту чи послуги, тому ви можете бути впевнені, що купуєте найкраще. Дізнайтеся більше про те, як ми тестуємо.

Акумуляторні електростанції великої потужності можуть покласти край повсюдному використанню газових генераторів. Разом із сонячними панелями та зростанням вартості газу у людей з’являється все більше причин переходити на альтернативне джерело енергії. Чи означає це кінець для газового генератора?

Не так швидко. EcoFlow переглянув класичний генератор, додавши до нього кілька хитрощів. Найновіший продукт EcoFlow Smart Generator. це високотехнологічний генератор, що працює на газі та тісно співпрацює з іншими продуктами EcoFlow, такими як акумуляторна станція Delta Pro. Це спроба вирішити проблему відключень електроенергії, що тривають довше, ніж кілька годин, яка є прокляттям рішень на основі акумуляторів.

Питання в тому, чи є EcoFlow Smart Generator однією з найкращих портативних електростанцій. Читайте далі, щоб дізнатися.

Розумний генератор EcoFlow: Ціна та доступність

Розумний генератор потужністю 1800 Вт компактний і добре вписується в екосистему EcoFlow. При MSRP 1399, він дорогий для пропонованої вихідної потужності, але додаткові функції варті додаткових грошей.

Розумний генератор EcoFlow: Конструкція

Генератор важить 28.5 кг і має розміри 59.7 см х 59.6 см х 47.5 см. Він має дві ручки, одну спереду і одну ззаду, що робить транспортування дещо терпимим. Відсутній комплект коліс, які були б ідеальними для цього важкого виробу. Пластиковий корпус міцний і прослужить багато років. Чотири гумові ніжки забезпечують стійкість і запобігають надмірному коливанню пристрою під час роботи двигуна.

У комплект поставки входять аксесуари, необхідні для періодичного обслуговування генератора, включаючи масляну воронку, викрутку та гніздо для свічок запалювання. Посібник користувача та гарантійний талон також додаються, а додатковий кабель для підключення акумулятора дозволяє відразу використовувати генератор з іншими пристроями EcoFlow.

Вбудований двигун R80-i. це 79.7-кубовий 4-тактний одноциліндровий. Він має максимум 2.0 к.с. при 3600 об/хв. Паливний бак об’ємом 4 л забезпечує три з половиною години безперервної роботи, що становить 5.4 кВт-год зберігання енергії. Для генератора слід використовувати тільки неетилований бензин з октановим числом 86 або вище. Димовий отвір двигуна розташований ззаду і повинен бути вільним від будь-яких перешкод.

Заміна моторної оливи та попередження про чадний газ відображаються на двох світлодіодах, розташованих на передній панелі. Дві кнопки керують сполученням смартфона з генератором та активують вихідну розетку змінного струму потужністю 1800 Вт. Спеціальна розетка на 32А постійного струму підключається до інших пристроїв EcoFlow, що працюють від акумулятора, таких як Delta Pro. Це мінімізує втрати енергії, оскільки замість звичайної напруги змінного струму 120 В видає напругу для зарядки акумуляторів.

Розумний генератор EcoFlow: У використанні

Маючи такий самий вигляд, як і інші пристрої EcoFlow, з фірмовим корпусом і великим сегментованим переднім РК-дисплеєм, Smart Generator принципово відрізняється від інших продуктів EcoFlow тим, що він менш екологічний і значно шумніший. Етикетка на корпусі попереджає, що не можна використовувати генератор у закритому приміщенні, оскільки двигун виділяє чадний газ. При цьому вбудований детектор чадного газу може вимкнути двигун при виявленні його надлишку.

Перед першим використанням генератор необхідно підготувати. Паливний бак повинен бути заповнений не більше ніж чотирма літрами неетилованого бензину. Далі знімається панель обслуговування, розташована з правого боку, щоб додати мастила і підключити акумуляторну батарею. Генератор напрочуд швидко вмикається за допомогою кнопки запуску, всього за пару секунд.

Генератор EcoFlow Smart можна використовувати як автономно, як звичайний бензогенератор, так і разом з акумуляторною електростанцією EcoFlow, де він заряджає останню, коли ємність акумулятора досягає певного рівня. Наявність електричного запуску в генераторі стане в нагоді, оскільки зарядка від акумуляторної станції відбувається через кабель акумулятора.

Як і будь-який бензогенератор, двигун потребує регулярного обслуговування для підтримки його безвідмовної роботи. Якщо він не використовується протягом тривалого часу, виробник рекомендує спорожнити паливний бак і карбюратор. Інші компоненти потребують періодичного технічного обслуговування для підтримки генератора в оптимальному робочому стані. Це включає заміну моторної оливи та очищення повітряного фільтра після 20 годин роботи.

Для керування генератором через Wi-Fi можна використовувати мобільний додаток EcoFlow, доступний як для iOS, так і для Android. Налаштування дуже просте, сполучення ініціюється утриманням кнопки скидання IOT протягом декількох секунд. Оскільки генератор використовує 2.Частота 4GHz, процедура повинна бути виконана за допомогою 2.Wi-Fi роутер 4GHz та смартфон. Такі функції, як електричний запуск, покажчик рівня палива та журнал технічного обслуговування доступні через додаток.

Розумний генератор EcoFlow: Конкуренція

Генератор, що працює на газі, ідеально підходить на випадок тривалих відключень електроенергії. Подібно до портативної акумуляторної станції, сучасні генератори забезпечують безліч виходів, що охоплюють більшість великих приладів, а також електронні пристрої, такі як телефони та ноутбуки. Досі рідко можна зустріти генератор, оснащений Wi-Fi та детектором чадного газу, тому EcoFlow знаходиться у своєму класі.

Портативний інверторний генератор Wen 56200i 1600W схожий на генератор EcoFlow. Він має ідентичний двигун і розмір паливного бака, але не має функцій безпеки, таких як детектор чадного газу. Будучи універсальним генератором, він не має спеціального роз’єму постійного струму для підключення до зовнішнього акумулятора, такого як EcoFlow Delta Pro. Немає дистанційного запуску і, звичайно, немає підключення до Wi-Fi.

Розумний генератор EcoFlow: Вирок

Розумний генератор чудово підходить, якщо у вас вже є інші продукти EcoFlow. Він чудово доповнює Delta Pro, наприклад, розширюючи його функціональність, забезпечуючи вторинне джерело живлення. Заряджання цим генератором замість звичайного буде більш ефективним, що призведе до економії газу. З іншого боку, він шумніший і дорожчий, ніж конкурентні моделі.

Як довго може працювати EcoFlow Delta Pro для домашнього резервного копіювання?

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Скажемо прямо: газові генератори не є ідеальним варіантом для домашнього резервного живлення. Вони гучні, токсичні, дорогі в експлуатації, і незабаром будуть заборонені в Каліфорнії!

EcoFlow Delta Pro позиціонує себе як найкраща портативна електростанція для домашнього резервування, але чи відповідають ці твердження дійсності?? Це ми і перевіримо сьогодні.

Для експерименту уявімо, що у вас немає запасного акумулятора і є лише одна сонячна панель потужністю 400 Вт, яка працює на 50% (через шторм). Давайте подивимося, як це працює!

Час роботи від акумулятора EcoFlow Delta Pro та вхідна потужність

Перш ніж ми почнемо, давайте зрозуміємо, з якою потужністю ми маємо справу. Повна зарядка може безпечно простояти на вашій полиці більше року, пропонуючи базову ємність 3600 Вт-год. Якщо ви очікуєте, що його ємність зменшиться, як у більшості батарей, знайте, що батареї EcoFlow Delta Pro витримають 6500 життєвих циклів, перш ніж зменшиться на 20% від початкової ємності.

Крім того, якщо ви отримуєте 200 Вт сонячної енергії протягом 14 годин на добу, то це додаткові 2600-2800 Вт-год на вашій системі щодня, оскільки система працює з ефективністю близько 94%, що вище, ніж будь-яка інша портативна електростанція на ринку. Для простоти назвемо її 2700Wh.

Звичайно, якщо у вас є додатковий Smart Battery або більше сонячних панелей, то ви значно збільшите вихідну потужність і ви можете прочитати наш повний огляд системи для отримання додаткової інформації. Однак, якщо ви хочете заощадити на початкових витратах, то ось чого слід очікувати.

Як довго його вистачить для домашнього резервного копіювання

Тепер, коли ви знаєте продуктивність EcoFlow Delta Pro, настав час перевірити її на практиці. Давайте подивимося, як довго може пропрацювати система на 3600 кВт-год з додатковими 2700 Вт-год на день!

З консервативним споживанням енергії

Припустимо, у вас є багато пакетів з льодом у морозильній камері, щоб зберігати все прохолодним протягом декількох днів без електрики. Усе, що вам потрібно. це зарядити айфони вашої родини, увімкнути кілька світлодіодних лампочок і залишити телевізор увімкненим на кілька годин на день.

Якщо ви заряджаєте чотири світлодіодні лампочки потужністю 10 Вт, одного повного заряду вистачить на 84 години без сонячних панелей, тож ви також зможете заряджати свій iPhone стільки разів, скільки забажаєте, завдяки постійному живленню від сонячних панелей. 50-дюймовий телевізор (110 Вт) може бути увімкнений щонайменше 10 годин на день, а також 5 або 6 годин з телевізором та інтернетом, щоб ви могли дивитися улюблені стрімінгові сервіси!

Якщо ви використовуєте точку доступу на телефоні та обмежуєте споживання енергії вночі без компенсації, такий спосіб життя може тривати нескінченно довго.

З помірним енергоспоживанням

Відключення електроенергії не повинно бути занадто великим обломом. Якщо ви обмежите споживання енергії, ви можете потенційно живити багато. У цьому випадку, припустимо, ви хочете:

 • Не вимикайте холодильник
 • Запустіть 10 світлодіодних лампочок
 • Тримайте свій iPhone зарядженим
 • Запустіть телевізор потужністю 110 Вт

У цьому випадку холодильник споживає основну частину енергії. Одного повного заряду від EcoFlow Delta Pro вистачить лише на 24 години для великого холодильника потужністю 120 Вт, тому сонячна батарея потужністю 200 Вт, безумовно, допоможе.

Вночі вам доведеться різко скоротити споживання енергії, щоб забезпечити роботу холодильника. У цьому випадку ми рекомендуємо обмежити використання телевізора до денного часу та обмежити використання до 3 годин або менше. Якщо ви не дасте системі повністю зарядитися до заходу сонця, то холодильник може не ввімкнутися вночі.

Однак кілька годин не стануть кінцем світу для продуктів у вашому холодильнику або морозильній камері, особливо якщо ви не відкриєте їх перед тим, як знову увімкнути. З цієї причини, при такому способі життя однієї портативної електростанції EcoFlow Delta Pro та сонячної панелі може вистачити від 3 до 5 днів.

З великим споживанням енергії

Тут ми стикаємося з деякими проблемами. Якщо ви не хочете (або не можете) чимось жертвувати під час відключення електроенергії, то знайте, що середньостатистичний будинок споживає 28.9 кВт-год на день. Якщо ви хочете продовжувати використовувати таку велику кількість електроенергії, працюючи з лампами розжарювання, холодильниками, телевізорами, обігрівачами, Wi-Fi тощо, то вам знадобиться більше енергії.

На щастя, EcoFlow Delta Pro може потенційно допомогти вам, якщо ви придбаєте правильні пакетні пропозиції. З максимальною вхідною потужністю 1600 Вт (безперервно) ви можете легко запустити більшість своїх приладів вдома, особливо з запасним акумулятором, щоб протриматися всю ніч.

Тримайте їх запущеними

Тепер, коли ви бачите, чому EcoFlow Delta Pro є найкращим вибором для домашнього резервування, подумайте про те, щоб придбати його для себе і відправити ваш газовий генератор на відпочинок. 3600 Вт-год проходить довгий шлях, коли у вас є сонячні панелі для допомоги, і найкраще сонячна енергія безкоштовно!

Будьте в курсі нашої останньої інформації про продукти та робіть покупки у нас, щоб отримати безкоштовну доставку та гарантію відповідності ціни!

Які є варіанти додавання додаткових акумуляторів та сонячних панелей до EcoFlow Delta Pro?

Додавання розширювальної батареї EcoFlow Delta Pro може бути чудовим варіантом, якщо вам потрібно більше безперебійного живлення. Коли ви додаєте розширювальну батарею до одного з блоків Delta Pro, вони автоматично діють як один блок, що забезпечує надзвичайно легке розширення вашої автономної електростанції. Залежно від того, чи хочете ви використовувати електроінструменти, важкі прилади або просто потребуєте комплексного рішення для живлення, ви можете додати додаткову батарею до екосистеми delta pro.

Ви можете додати до EcoFlow Delta Pro до двох розширювальних батарей для максимальної безпеки живлення. Без використання сонячної енергії в якості джерела енергії, дві повністю заряджені акумуляторні батареї можуть живити холодильник протягом двох днів або циркулярну пилку протягом п’яти годин поспіль. Якщо ви приєднаєте сонячні панелі до системи EcoFlow Delta Pro, ви зможете безперебійно працювати з деякими важкими пристроями, щоб задовольнити всі ваші потреби в резервному живленні будинку.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Яка сонячна потужність для EcoFlow Delta Pro?

EcoFlow Delta Pro. це єдиний портативний генератор, який дозволяє використовувати до 1600 Вт сонячної енергії за один раз. Ви можете зарядити 3.Акумулятор на 6 кВт-год трохи більше ніж за 2 години з достатньою кількістю сонячних панелей.

Крім того, завдяки вихідній потужності 3600 Вт (7200 Вт імпульс), ви можете легко запустити вашу систему на невизначений час з 1600 Вт безперервного сонячного входу, що є розумним управлінням енергією! Цього більш ніж достатньо для ваших потреб у резервному живленні, щоб ви могли живити холодильник, кондиціонери або інші великі прилади. Неймовірно вражаюча та ефективна портативна технологія живлення!

Як швидко заряджається EcoFlow Delta Pro, щоб я міг підготуватися до відключення електроенергії??

Ви можете повністю зарядитися за 1.8 годин! Система керування акумулятором EcoFlow гарантує довговічність і безпеку, а також повну зарядку EcoFlow DELTA Pro від звичайної розетки змінного струму за 1 хвилину.8 годин. Технологія заряджання x-stream від Ecoflow не тільки швидка, але й безпечна. Безумовно, золотий стандарт у можливостях заряджання.

електростанція, ecoflow, delta, 3600wh, генератор

Для чого я можу використовувати EcoFlow Delta Pro, окрім аварійного резервного живлення?

EcoFlow Delta Pro. один з найбільш універсальних Smart-генераторів на ринку. Почувайтеся спокійно, знаючи, що у вас є запас енергії на випадок надзвичайної ситуації, ви можете взяти його з собою на пригоди на свіжому повітрі (він має колеса для максимальної портативності)!), під час подорожей на автофургоні або навіть для зменшення рахунків за електроенергію при регулярному використанні вдома!

Якщо ви вперше використовуєте EcoFlow Delta Pro, просто знайте, що його неймовірно просто налаштувати та використовувати, і тут, на Wild Oak Trail, ми будемо раді відповісти на будь-які запитання, які у вас можуть виникнути!

Наші представники служби підтримки клієнтів доброзичливі та надзвичайно обізнані! Телефонуйте нам за номером 1-844-945-3625, пишіть на адресу service@wildoaktrail.com або ви можете зв’язатися з нами прямо на нашому сайті!

Залишити відповідь