Портативна електростанція BLUETTI AC200P | 2,000W 2,000Wh. Сонячний генератор Bluetti 2000 Вт

Портативна електростанція BLUETTI AC200P | 2,000 Вт 2,000 Вт-год

Незалежно від того, де ви знаходитесь. Вдома під час несподіваного відключення електроенергії, на задньому дворі, на робочому майданчику, в лісі або в дорозі. ви завжди можете розраховувати на BLUETTI AC200P як на надійне автономне джерело живлення.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Забезпечте всі свої потреби одночасно

Окрім розеток змінного струму, USB-A, USB-C, порту прикурювача та порту постійного струму 12В/3А, цей сонячний генератор також має порт для автофургонів 12В/25А та бездротові зарядні пристрої потужністю 15 Вт, щоб надати вам більше можливостей для заряджання.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Надміцне безпечне живлення для повсякденних потреб

Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор має 3500 життєвих циклів і працює майже 10 років (один цикл на день), а вдосконалена система управління батареєю (BMS), інтегрована в AC200P, контролює все, що відбувається в цьому пристрої, захищаючи ваш пристрій від усіх потенційних ризиків у повсякденній роботі.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Сонячне рішення для домашнього використання

BLUETTI AC200P може живити більшість ваших приладів, таких як блендери, льодогенератори, радіоприймачі, проектори та багато іншого. У разі несподіваного відключення електроенергії, AC200P є ідеальною домашньою резервною системою, особливо в деяких районах з нестабільною напругою.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Заряджайте свої пригоди

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Гарантійна політика

Гарантійний термінBLUETTI гарантує, що продукт не матиме дефектів у виготовленні та матеріалах для першого покупця-споживача.Гарантійний термін починається з дати покупки оригінальним покупцем-споживачем,

 • Для продукту портативної електростанції гарантійний термін становить від 24 місяців до 72 місяців.
 • Для продукту домашньої системи резервного копіювання гарантійний термін становить від 48 місяців до 60 місяців.
 • На сонячну панель та аксесуари, такі як кабель, зарядний пристрій тощо, надається 12 місяців гарантійного обслуговування.

Немає гарантії на подарунковий продукт, а гарантійний термін може відрізнятися в залежності від країни відповідно до місцевих законів та правил.Будь ласка, натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Заява про гарантіюБудь-які дефекти матеріалу, виготовлення вашого продукту будуть покриті після надання вами будь-якого дійсного підтвердження покупки та інформації, включаючи, але не обмежуючись цим:

 • Придбані через офіційні магазини BLUETTI.
 • Рахунок-фактура або електронний лист із підтвердженням замовлення, в якому чітко вказано опис товару, його ціну та канал продажу.

Примітка: Обмежена гарантія обмежена країною придбання. Гарантія буде анульована на товари, якщо вони були вивезені або відправлені в інші країни.

Винятки з гарантії 1. Неправильне використання, зловживання, пошкодження в результаті нещасного випадку або пошкодження внаслідок форс-мажорних обставин (наприклад.g. удари блискавки, торнадо, урагани тощо.);2. Несанкціонована модифікація, ремонт, розбирання або експлуатація не відповідно до офіційних інструкцій або посібників;3. Придбані у неавторизованих реселерів;4. Використання для спеціального застосування, відмінного від звичайного споживчого використання;5. Втрата, крадіжка або повне повернення товару;6. Будь-який дефект або пошкодження, спричинені впливом надмірної температури, холоду, рідин або інших зовнішніх причин;7. Недійсний документ, що підтверджує покупку;8. Гарантійний термін закінчився9. Модель акумулятора в гарантійному талоні не відповідає фактичному товару;10. Несанкціоновані зміни в гарантійному талоні;11. Знос товару з плином часу.

Повернення та відшкодування

Скасування замовлення може бути запрошено клієнтом протягом 48 годин після розміщення замовлення електронною поштою або телефоном в офіційному магазині BLUETTI. Якщо товар було відправлено, стягується плата за перехоплення.

 • 30-денна гарантія повернення грошей буде автоматично зарахована до вашого замовлення.
 • Для отримання додаткової інформації, будь ласка, натисніть тут.

Процес розгляду претензій

 • Будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою: service@bluettipower.com. З понеділка по неділю, для будь-якої допомоги з продуктом.
 • Для будь-яких гарантійних претензій, обслуговування здійснюється BLUETTI або місцевим авторизованим сервісним партнером, з урахуванням наведених нижче варіантів:
 • Відремонтовано в сервісному центрі BLUETTI, або
 • Заміна на товар з еквівалентними характеристиками відповідно до моделі та терміну служби
 • У разі заміни може бути надана відремонтована модель рівноцінної вартості, доставка якої буде організована протягом 7 робочих днів (з урахуванням змін, викликаних форс-мажорними обставинами) після підтвердження надходження дефектного товару на склад BLUETTI.
 • На замінний товар поширюється гарантія, що залишилася на оригінальний товар, або тридцять (30) днів з дати заміни, залежно від того, яка з цих дат є більшою.
 • Для будь-яких позагарантійних претензій, будь ласка, попередньо зверніться до сервісного центру BLUETTI для отримання більш детальної інформації.

Продовження гарантії

 • Продовження гарантії тепер поширюється тільки на моделі AC200MAX, AC200P або B230, придбані на офіційному сайті BLUETTI, із захистом від пошкоджень без плати за обслуговування.
 • Будь-які покупки чотирьох моделей з інших платформ вимагають подання заявки на розширену гарантію за посиланням нижче:https://www.bluettipower.com/pages/warranty-extend

Відмова від неявних гарантій

Ця обмежена гарантія замінює всі інші явні або неявні гарантії, включаючи будь-яку гарантію придатності для певної мети або використання та будь-яку неявну гарантію товарного вигляду, що може бути застосована до портативних сонячних генераторів BLUETTI. BLUETTI та її афілійовані компанії не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові або непрямі збитки, включаючи упущену вигоду. Не надається жодних інших гарантій, окрім тих, що передбачені в цьому документі.Ця обмежена гарантія може бути змінена тільки BLUETTI. Будь-які непрямі гарантії, дозволені законом, обмежуються терміном дії прямої гарантії, наданої в цьому документі. Деякі штати не дозволяють обмежувати термін дії передбачуваної гарантії, тому вищевказане обмеження може не поширюватися на вас.Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права. Ви також маєте інші права в залежності від штату.Єдиною відповідальністю BLUETTI є ремонт або заміна, як зазначено вище.

Політика повернення

Повернення та відшкодування

BLUETTI зобов’язується надавати послугу повернення всім клієнтам. Послуга повернення наразі доступна для країни, де було придбано товар.Якщо товар придбано в офіційному магазині BLUETTI, дозволяється вимагати повернення або відшкодування.Якщо товар придбано у дистриб’юторів BLUETTI, може діяти політика дистриб’ютора. Будь ласка, зверніться до свого дистриб’ютора для отримання додаткової інформації.Політика повернення та відшкодування може відрізнятися відповідно до місцевих законів та правил.

Скасування замовлення

Клієнти можуть подати запит на скасування замовлення протягом 48 годин після розміщення замовлення електронною поштою або за телефоном офіційного магазину BLUETTI. Однак, якщо товар вже було відправлено, стягується плата за перехоплення в розмірі 25.Зверніть увагу, що після відправлення товару може стягуватися комісія за транзакцію в залежності від способу оплати.

Отримання загублених / пошкоджених товарів

 • Якщо товар не був доставлений або загублений, будь ласка, негайно зв’яжіться з нами.
 • Якщо отриманий вами товар був пошкоджений, або якщо ви отримали неправильний чи неповний товар, будь ласка, негайно зв’яжіться з нами, надавши докази у вигляді відео та/або фотографій.

30-денна гарантія повернення грошей

 • Протягом 30 днів з моменту покупки, якщо ви незадоволені без проблем з якістю, ви маєте право на повернення коштів за умови повернення товару в повному комплекті, невикористаному вигляді та в оригінальній упаковці. Однак ви несете відповідальність за подвійну вартість доставки з двома варіантами нижче:
 • RMA надається службою підтримки клієнтів BLUETTI

Після отримання товару на складі BLUETTI та підтвердження його дійсності, вартість доставки буде вирахувана з суми відшкодування.

Будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів BLUETTI, щоб отримати деталі повернення.

 • Якщо з моменту покупки минуло 30 днів, повне відшкодування не може бути запропоновано.
 • Подвійна вартість доставки буде вирахувана з початкового платежу, якщо ви відхилите відправлення.

ПРИМІТКА: Для продуктів, які були у використанні, ми залишаємо за собою право відмовити у поверненні.

Процес повернення

 • Будь ласка, зверніться до служби підтримки BLUETTI за допомогою, щоб продовжити процес повернення, надавши підтвердження покупки та номер дозволу на повернення товару (RMA).
 • Будь ласка, дотримуйтесь інструкцій сервісу BLUETTI про те, як правильно упакувати та безпечно повернути товар.
 • Для неякісних питань повернення коштів здійснюється відповідно до “30-денної гарантії повернення грошей”.
 • У разі виникнення проблем з якістю, часткове відшкодування може бути надане відповідно до часу використання пристрою після 30 днів з моменту покупки.
 • Повернення коштів буде оброблено протягом 14 робочих днів після повернення товару на склад BLUETTI з повідомленням про відшкодування на електронну адресу клієнта.

Примітка: Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо відшкодування не буде отримано протягом 14 робочих днів.

Зв’яжіться з нами:

Email: service@bluettipower.телефон: (1) 800-200-2980

Bluetti може залишити за собою право на модифікацію та остаточне пояснення.

Портативна електростанція BLUETTI AC200P | 2000W 2000Wh

Політика повернення Ми з гордістю стоїмо за кожним продуктом, який продаємо, з метою 100% задоволення потреб клієнтів. Якщо вам не підходить, Generator Shop USA пропонує 30-денну гарантію задоволення. Більшість товарів можна повернути протягом 30 днів з моменту доставки.

Гарантія відповідності ціни

У Generator Shop USA ми докладаємо всіх зусиль, щоб гарантувати, що ми пропонуємо найкраще в Інтернеті. Якщо ви знайдете інший інтернет-магазин, який пропонує нижчу ціну, ніж у нас, протягом трьох місяців з дати покупки, будь ласка, повідомте нам про це, і ми повернемо вам початкову оплату за різницю. Ми хочемо, щоб ви були впевнені, що отримуєте абсолютно найкращу ціну за товар, який ви замовляєте. Гарантія відповідності ціни

Фінансування

Обирайте Shop Pay на касі, щоб оплатити покупку повністю або розбити її на 4 рівні частини. Без прихованих платежів Без відсотків, без комісій і без впливу на вашу кредитну історію. Використовуйте свій бюджет максимально ефективно Автоматичні платежі кожні два тижні забезпечують гнучкість.

 • Інвертор змінного струму з чистою синусоїдою на 2000 Вт (4800 Вт перенапруги)
 • Ємність 2,000 Вт-год
 • Акумулятор LiFePO4 з 3500 життєвими циклами до 80%
 • 17 виходів для декількох пристроїв
 • 7 способів підзарядки (змінний струм / сонячна батарея / автомобіль / генератор / свинцева батарея / подвійний змінний струм / сонячна батарея)
 • Максимальна потужність 700 Вт. Вхід для сонячної енергії
 • Максимальна потужність 1200 Вт. Швидка подвійна зарядка (сонячний адаптер змінного струму одночасно)
 • Екологічно чистий/Безгазовий/Тихий/Економічно ефективний

Залишайтеся зарядженими, будь-де, будь-коли2000 Вт/2000 Вт-год електростанція

Незалежно від того, де ви знаходитесь. Вдома під час несподіваного відключення електроенергії, на задньому дворі, на робочому майданчику, в лісі або в дорожній поїздці, ви завжди можете розраховувати на BLUETTI AC200P як на надійне автономне джерело живлення.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Забезпечте всі свої потреби одночасно

Окрім розеток змінного струму, USB-A, USB-C, порту прикурювача та порту постійного струму 12В/3А, цей сонячний генератор також має порт для автофургонів 12В/25А та бездротові зарядні пристрої потужністю 15 Вт, щоб надати вам більше можливостей для заряджання.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Надміцна безпечна потужність для повсякденних потреб

Літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея має 3500 життєвих циклів і служить майже 10 років (один цикл на день), а вдосконалена система управління батареєю (BMS), інтегрована в AC200P, контролює все, що відбувається в цьому пристрої, захищаючи ваш пристрій від усіх потенційних ризиків у повсякденній роботі.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Сонячне рішення для домашнього використання

BLUETTI AC200P може живити більшість ваших приладів, таких як блендери, охолоджувачі льоду, радіоприймачі, проектори та багато іншого. У разі несподіваного відключення електроенергії, AC200P є ідеальною домашньою системою резервного копіювання, особливо в деяких районах з нестабільною напругою.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Увімкніть свою пригоду

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

ВСТУП

Додатковий аксесуар

BLUETTI PV120/PV200/PV350 (сонячна панель)

D050S (підсилювач зарядки постійного струму)

Адаптер змінного струму XT90 до DC7909

Перетворювач (подвійний вхід змінного струму) Кабель для автофургонів 12V/25A (вихід постійного струму)

Кабель P090D до XT90 (розширення акумулятора)

Що входить у комплект

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Доставка

Доставка БЕЗКОШТОВНА на всі наші товари (в межах континентальної частини США). Мінімальна сума не потрібна.

Як тільки ми отримаємо ваше замовлення, ми негайно почнемо його обробку. Ваше замовлення буде відправлено вам протягом 1-3 робочих днів.

Після того, як ваше замовлення буде відправлено, вам знадобиться від 3 до 8 робочих днів, щоб отримати ваші товари, залежно від вашого місцезнаходження.

Як тільки ваше замовлення буде відправлено, ми надішлемо вам електронного листа з номером для відстеження. Ви можете використовувати його, щоб точно відстежити, де знаходиться ваше замовлення.

Ми працюємо з різними постачальниками, щоб забезпечити найшвидшу доставку для вас. Деякі з них: UPS, FedEx, DHL, USPS, а також інші преміум-кур’єри.

На даний момент ми доставляємо лише в межах США.

Ми розуміємо, що для вас важливо отримати ваші товари швидко, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб обробити ваше замовлення якомога швидше.

Щойно ви оформите замовлення, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням замовлення. Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі і попередньо авторизували вашу кредитну картку для оплати покупки. Щойно ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити його наявність на складі та готовність до негайної відправки. Якщо ваш товар знаходиться на зворотному замовленні або недоступний, ми скасуємо попередню авторизацію та зв’яжемося з вами електронною поштою.Якщо ваш товар доступний для негайної відправки (протягом 5 робочих днів), ми обробимо платежі і відправимо замовлення на відправку.

Якщо ваше замовлення є в наявності і ми обробляємо оплату на вашу кредитну картку, воно буде відправлене протягом п’яти робочих днів з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою info@generatorshopusa.com

Ми здійснюємо наземну доставку до 48 штатів.Замовлення в AK HI доставляються авіакомпанією AIR за додаткову плату. Ви можете зв’язатися за адресою info@generatorshopusa.com, щоб отримати тарифи на ці відправлення.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Q1: З чого зроблений корпус BLUETTI AC200P?

AC200P виготовляється у вогнестійкому корпусі PCABS UL94V-0 та алюмінієвій ручці з покриттям TPU.

Q2: Який хімічний склад батареї використовується в AC200P?

Елементи живлення LiFePO4, найбезпечніший тип літієвих батарей на сьогодні.

Q3: Скільки шуму видає AC200P?

Це залежить від навантаження, яке витримує AC200P.Навантаження1500 Вт, максимальний рівень шуму 54 дБ., подібно до звуку, що видається проточною кавоваркою.

Q4: Скільки триває кабель MC4?

Кабель сонячної зарядки (MC4-Aviator) становить близько 1.7 м завдовжки, а кабель у комплекті сонячних панелей. близько 3 м завдовжки.

Q5: Чи можна заряджати і розряджати AC200P одночасно?

Так. Однак ми НЕ рекомендуємо, оскільки це призведе до пошкодження акумулятора.

Q6: Як швидко AC200P повністю заряджається від автомобільної зарядки?

Q7: Яку ємність має AC200P після 3500 циклів?

AC200P може підтримувати понад 80% ємності після 3500 циклів.

Q8: Як довго BLUETTI AC200P буде працювати з моїм пристроєм?

2000 Вт-год × DoD × η ÷ (потужність навантаження) = час заряджання (розрахунковий)DoD. глибина розряду акумулятора, η. коефіцієнт корисної дії інвертора. DoD=90%, η=90%.

Q9: Яка потужність перенапруги у BLUETTI AC200P?

Q10: Як AC200P може заощадити енергоспоживання?

Ви можете увімкнути режим ECO. У цьому режимі інвертор змінного струму автоматично вимикається після 4-годинного низького рівня (≤50 Вт) або відсутності навантаження для економії енергії.

Огляд портативної електростанції BLUETTI AC200P

BLUETTI AC200P. це портативна електростанція потужністю 2 000 Вт/2 000 Вт-год, призначена для тих, кому потрібне автономне джерело живлення під час відпочинку в кемпінгу, автомобільних подорожей або тривалих піших походів у лісі, хоча ми будемо досліджувати її використання в нашій лабораторії з обладнанням для дата-центру.

BLUETTI AC200P. це портативна електростанція потужністю 2 000 Вт/2 000 Вт-год, призначена для тих, кому потрібне автономне джерело живлення під час відпочинку в кемпінгу, автомобільних подорожей або тривалих походів у ліс, хоча ми будемо досліджувати її використання в нашій лабораторії з обладнанням для дата-центру.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний
електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

У BLUETTI AC200P використовується літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор, який розрахований на більш ніж 3500 життєвих циклів з терміном служби майже 10 років (при використанні одного циклу в день). У ньому також використовується вдосконалена система управління батареями (BMS), яка контролює все, що відбувається всередині електростанції.

BLUETTI розробила кавоварку AC200P таким чином, щоб ви могли заряджати її незалежно від того, де ви знаходитесь: від розетки змінного струму, сонячних панелей (максимальний струм 12 А), автомобільного прикурювача/зарядного пристрою (8.максимальний струм 2А), генератор на бензині, пропані або дизельному паливі, або свинцево-кислотний акумулятор (максимальний струм 8А).2A). BLUETTI вказує, що ви можете використовувати будь-який тип сонячних панелей (не тільки їх власної марки), якщо вони мають роз’єми MC4 і напругу від 35В до 150В (а також максимум 700Вт) при підключенні разом. Зарядка також автоматично зупиниться, коли рівень заряду досягне 100%.

AC200P коштує близько 1400 на Amazon зараз, після купона.

BLUETTI AC200P Проектування та збірка

На передній панелі знаходиться більшість роз’ємів для підключення. Справа наліво. шість виходів змінного струму, РК-дисплей, дві групи здвоєних портів USB-A 5В/3А, два порти постійного струму 12В/3А, один порт постійного струму 12В/25А, один порт постійного струму 12В/10А та кнопка увімкнення/вимкнення. Єдине, чого дійсно не вистачає на входах AC200P. це входу змінного струму лінійної напруги, який ми бачили на конкуруючих великих електростанціях.

BLUETTI використовує зовнішнє джерело живлення в AC200P, що спрощує внутрішню конструкцію пристрою, але втрачає швидку швидкість заряджання. Зарядний пристрій змінного струму, що входить до комплекту AC200P, обмежений 400 Вт і є досить важливим елементом для перенесення з системою.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний
електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

На лівій панелі знаходяться вхідний порт фотоелектричної системи/автомобіля та вхідний порт адаптера змінного струму. Над ними знаходиться вентилятор, який всмоктує прохолодне повітря, щоб допомогти електростанції залишатися прохолодною.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний
електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Кожна група портів/розеток має чітке маркування, яке легко читається, що полегшує пошук потрібної розетки для підключення приладів. Всі виходи та порти мають силіконові кришки (які можна зняти, просто потягнувши за нижню вкладку), щоб захистити їх від впливу навколишнього середовища. Ці захисні чохли дуже щільно прилягають і, безумовно, допоможуть продовжити термін служби пристрою.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний
електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Однією з найбільш унікальних особливостей BLUETTI AC200P є інтегровані зони бездротової зарядки, розташовані (і чітко позначені) у верхній частині електростанції. Ці дві панелі мають єдину максимальну вихідну потужність 15 Вт, що є такою ж потужністю, як і в преміальних надшвидких дротових зарядних пристроях від Samsung. Ми протестували його на своєму телефоні, і, здається, він заряджає наші телефони просто чудово.

Використання BLUETTI AC200P

Вмикати та вимикати AC200P дуже просто. Просто коротко натисніть кнопку ввімкнення для першого та 2-секундне натискання для другого.

РК-дисплей використовує приємний синьо-білий інтеейс, який ми знайшли досить інтуїтивно зрозумілим для навігації. Він оснащений технологією “резистивного екрану”, що означає, що він чутливий до дотиків порівняно з. чутливий до нагрівання, тому для його використання потрібно натиснути на кнопки інтеейсу. Тим не менш, ми виявили, що він швидко реагує при спробі переміщення по системі меню, щоб знайти і налаштувати такі параметри, як стан заряду і розряду, вихідна напруга, частота, режим зарядки, режим енергоспоживання і час. Недоліком екрану є його крихкість порівняно з фізичними кнопками.

Що стосується макета самого РК-дисплея “Домашня сторінка”, то він використовує систему навігаційної панелі з лівим меню для доступу до розділів налаштувань, даних та несправностей. На правій панелі основної приладової панелі розташовані кнопка відображення фотоелектричної/автомобільної зарядки, кнопка відображення інформації BMS, дата/час (вгорі праворуч), кнопка відображення інформації про навантаження постійного струму, кнопка увімкнення/вимкнення постійного струму, кнопка увімкнення/вимкнення змінного струму, кнопка відображення зарядки адаптера та кнопка відображення інформації про навантаження змінного струму.

Слід зазначити, що AC200P не має бездротового радіо або управління через додаток. Це була єдина велика електростанція, в якій ми нещодавно були, без вбудованої підтримки цієї функції.

Технічні характеристики BLUETTI AC200P

Інформація про батарею
Ємність 2000 Вт-год (50 В, 40 Ач)
Клітинна хімія LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
Життєвий цикл 3 500 циклів до 80% від початкової ємності
Термін придатності Заряджайте до 80% кожні 3-6 місяців
Система управління Контролер заряду MPPT, BMS тощо.
Висновок
Розетки змінного струму 6 роз’ємів 120В/20А, загальна потужність 2,000 Вт
Тип інвертора Чиста синусоїда
Потужність перенапруги 4,800W
Порт USB-C 1 x 60 Вт макс.
Порт USB-A 4 x 5V/3A
Розетки 12В постійного струму 1 x 12В/25А (розетка автофургона) 1 x 12В/10А (розетка автомобіля) 2 x 12В/3А (5).5 мм Розетка)
Бездротова зарядна панель 2 x 15 Вт макс. (Для кожного)
Вхідні дані
Вхід адаптера змінного струму 400 Вт макс
Сонячний вхід 700 Вт макс., VOC 35-150V, 12A.
Автомобільний вхід 12/24В від порту прикурювача
Максимальний час роботи 1100 Вт, з одночасним входом змінного струму та сонячної енергії
Час перезарядки
Адаптер змінного струму (400 Вт) ≈5.5 ~ 6 годин
Сонячна батарея (700 Вт) ≈3.5 ~ 4 години (при яскравому сонячному світлі, ідеальній орієнтації та низькій температурі)
Автомобільна розетка 12В/24В (100Вт/200Вт) ≈10 або 20 годин
Сонячна батарея змінного струму (1100 Вт) ≈2.3~2.8 годин (при яскравому сонячному світлі, ідеальній орієнтації та низькій температурі)
Сонячна сонячна батарея (1200 Вт) ≈2.1~2.5 годин (з додатковим підсилювачем зарядки D050S DC)
Подвійний вхід змінного струму (800 Вт) ≈3~3.5 годин (з додатковими подвійними адаптерами)
Загальне
Роздільне фазне з’єднання 240 В Ні
Масштабованість Ні
Одночасна підзарядка Розрядка Так
Вага 60.6 фунтів (27.5 кг)
Розміри (ДхШхД) 16.5 х 11 х 15.2 дюйма (42 x 28 x 38.65 см)
Робоча температура 32-104℉ (0-40℃)
Температура зберігання 14-113℉ (-10-45℃)
Сертифікація Стандарт UL, CEC, DOE, FCC, CA Prop 65
Гарантія 48 місяців

BLUETTI AC200P у використанні

Електростанція BLUETTI AC200P. це універсальне джерело живлення, яке пропонує безліч переваг при використанні в дата-центрі. Однією з ключових переваг використання AC200P в центрі обробки даних є його здатність забезпечувати значну кількість резервного живлення під час відключень або інших збоїв.

З максимальною вихідною потужністю 2 кВт, AC200P може підтримувати роботу серверів і запобігати втраті даних або іншим проблемам, які можуть виникнути через раптову відсутність електроенергії. Цей варіант використання схожий на ДБЖ, але може використовуватися в місцях, де потрібен тривалий час роботи в разі тривалого відключення електроенергії. Крім забезпечення резервного живлення, AC200P також можна використовувати для живлення серверів або обладнання, що переміщується по центру обробки даних.

електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний
електростанція, bluetti, ac200p, 000w, 000wh, сонячний

Під час тесту на розряд батареї з навантаженням 350 Вт ми виміряли загальну вихідну потужність 1.76kWh. BLUETTI оцінює AC200P у 2000 Вт-год, що робить нашу розрядку досить близькою до цієї заяви. Для повної зарядки пристрою ми провели 2.47 кВт-год від мережі.

Ще однією перевагою використання ДБЖ AC200P в центрі обробки даних є його компактний розмір і портативність. Вимірювання всього 16.5 x 11 x 15.2 дюйма, AC200P легко транспортувати і можна легко переміщати по центру обробки даних за потреби. Знову ж таки, це дещо відрізняється від використання традиційних ДБЖ, які призначені для того, щоб залишатися на одному місці, прикрученими до стійки протягом більшої частини свого терміну служби. Портативну електростанцію можна легко переміщати між різними ситуаціями.

В цілому, електростанція BLUETTI AC200P може бути цінним інструментом для центрів обробки даних, які потребують надійного джерела резервного живлення та універсального джерела електроенергії для переміщення та обслуговування серверів. Компактний розмір, висока потужність та портативність роблять його ідеальним вибором для ІТ-адміністраторів, яким потрібно підтримувати працездатність обладнання в різних ситуаціях.

Висновок

BLUETTI AC200P. це портативна електростанція, розроблена, щоб допомогти споживачам живити свої прилади та електроніку під час перебоїв в електромережі або в ситуаціях, пов’язаних з відключенням електроенергії. Він використовує літій-залізо-фосфатну батарею та вдосконалену систему управління батареєю і може заряджатися різними способами, включаючи розетки змінного струму, сонячні панелі та автомобільні зарядні пристрої. Використання акумуляторів LiFePO4 дозволяє системі забезпечити тривалий термін служби до 3500 циклів, перш ніж досягти 80% номінальної ємності.

AC200P дуже простий у використанні, з РК-інтеейсом та портами для легкого підключення. BLUETTI йде шляхом використання лише сенсорного екрану для управління, що спрощує речі, але забирає деяку довговічність у порівнянні з фізичними кнопками для певних операцій. Єдиним недоліком, з яким ми дійсно зіткнулися, є відсутність вбудованого зарядного пристрою змінного струму, оскільки поточна конструкція використовує зовнішній адаптер живлення і обмежена лише 400 Вт.

Загалом, BLUETTI AC200P. це корисна портативна електростанція, яка поєднує в собі інвертор потужністю 2 кВт та акумулятор ємністю 2 кВт-год, пропонуючи дуже щільне енергетичне рішення для широкого спектру випадків використання.

Взаємодія з StorageReview

Bluetti AC200P з 3 сонячними панелями PV120W потужністю 2000 Вт

4 Великі причини купувати у нас:

Опис

Ця сонячна генераторна система являє собою 2000-ватний сонячний генератор з 360 Вт сонячної енергії для постійної підзарядки акумуляторної батареї ємністю 2000 Вт-год.

BLUETTI AC200P. велика ємність, висока потужність.Підтримуйте роботу обладнання в приміщенні та на відкритому повітрі.

 • 2000 Вт-год / 2000 Вт Вища потужність / більша ємність
 • 17 вихідних портів для підключення різних пристроїв
 • Гнучкі 5 способів підзарядки (змінний струм / сонячна батарея / автомобіль / генератор / свинцево-кислотна батарея)
 • Інтелектуальний сенсорний інтерактивний РК-дисплей
 • 700 Вт сонячна батарея500 Вт змінного струму перезарядка за 2-2.5 годин
 • Подвійний адаптер змінного струму (500 Вт) Швидка перезарядка за 2-2.5 годин
 • Інтелектуальний сенсорний інтерактивний РК-дисплей
 • Екологічно чистий / Без газу / Тихий / Економічно ефективний

Напруга холостого ходу AC200P знаходиться в діапазоні 35В-150В, будь ласка, переконайтеся, що напруга холостого ходу сонячних панелей знаходиться в цьому діапазоні, інакше це може спричинити захист від низької напруги / перенапруги. Крім того, враховуючи втрату сонячних панелей під час перетворення, ефект від 2 панелей не є добрим. ми пропонуємо підключити щонайменше 3 сонячні панелі Bluetti послідовно.

Пакет включає:

1 Портативна електростанція BLUETTI3 Сонячна панель BLUETTI PV120 Настінний зарядний пристрій 1500 Вт змінного струму1 Кабель для зарядки сонячної панелі (MC4 до XT90) 1 Кабель для зарядки автомобіля (автомобіль до XT90) 1 XT90 до авіаційного штекера (вхід) 1 Посібник користувача1 Гарантійний талон1 Сертифікат кваліфікації

ПОРТИ

ВАРІАНТИ ЗАРЯДЖЕННЯ 5 входів: змінний струм / сонячна батарея / автомобіль / генератор / свинцево-кислотна батарея

Автомобільний зарядний пристрій (у комплекті): 12В / 24В

Сонячна панель (не входить у комплект): 35-150v / Max.700 Вт, макс. 12 А

Генератор: бензин, пропан або дизель

Підтримка одночасної зарядки PV-адаптера. Максимальна потужність 1200 Вт,1.7-2.7 годин для повної підзарядки

17 вихідних портів

Розетка змінного струму 6AC110V (чиста синусоїда)

1 PD 60 Вт USB-C прискорений заряд (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3А)

2 Бездротова зарядка (один вихід макс. 15 Вт)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО БАТАРЕЮ

Потужність: 2000 Вт-год/2000 Вт

Термін придатності: Заряджайте кожні 3-6 місяців

Система управління: контролер заряду ‘MPPT’, захист від низького заряду акумулятора

ЧАС ЗАРЯДЖЕННЯ

Світлодіодний ліхтар (10 Вт) 170 годин

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Безпека за дизайном

Система управління батареєю (BMS) забезпечує захист від короткого замикання, контроль напруги, контроль температури та розширені функції безпеки. Інші функції підвищеної безпеки:

З розумним сенсорним РК-екраном

дисплей в режимі реального часу показує струм, напругу, потужність, температуру та стан зарядки. Користувачі можуть самостійно змінювати вихідну напругу, частоту, режим зарядки тощо.

Пакет включає:

Портативна електростанція 1BLUETTI (2000Wh/2000W, 16.51115.2 дюйма, 60.6 фунтів)

1 Сонячний зарядний кабель 1PV (MC4 до XT90)

Автомобільний зарядний кабель (від автомобіля до XT90)

XT90 до авіаційного штекера (вхід)

1Сертифікат кваліфікації

З якого матеріалу виготовлений кейс? Використовує вогнезахисний матеріал PCABS 94V0 та алюмінієвий аутсорсинговий ТПУ для частини ручки.

Яка хімія батареї використовується? 2000WH / 2000W, акумуляторна батарея LifePo4

Який буде рівень шуму? Він має інтелектуальний режим запуску вентилятора. вентилятори вмикаються/вимикаються залежно від внутрішньої температури та навантаження. → навантаження1500 Вт, макс.54 дБ

Яка довжина кабелю MC4? У комплекті буде 1.7-метровий кабель MC4 до авіаційного кабелю, який постачається з AC200P, а оригінальний кабель із сонячною панеллю має довжину 3 метри.

Чи можете ви заряджати і розряджати його одночасно і при яких вхідних і вихідних навантаженнях? Звичайно. Однак, щоб краще захистити термін служби акумулятора, не рекомендується заряджати і розряджати акумулятор одночасно.

Скільки часу потрібно для повної зарядки від автомобільної зарядки? 18 годин при 12В, 9 годин при 24В.

Яку ємність має AC200P після 3500 циклів? AC200P може підтримувати ємність вище 80% після 3500 циклів

Як довго працюватиме мій пристрій від Bluetti? Ємність акумулятора × DOD × η ÷ (навантаження Вт) = час заряджання (одиниця: год) Примітка: DOD. глибина розряду акумулятора, η. ефективність локального інвертора AC200P: DOD=90%, η=88#/p###

Яка потужність перенапруги BLUETTI AC200P? Він може досягати до 4800 Вт макс.

Як AC200P може заощадити більше енергії? Користувач може налаштувати режим ECO, а також вибрати його ввімкнення та вимкнення. Виберіть екологічне навантаження з низьким енергоспоживанням або без навантаження або забудьте вимкнути, тоді AC200 автоматично вимкнеться через 4 години, щоб заощадити енергію.

Залишити відповідь