ОГЛЯДИ ЧИСТОЇ ЕНЕРГІЇ. Dah solar pv

Блог

Огляди та інформація про найкращі сонячні панелі, інвертори та акумулятори від SMA, Fronius, SunPower, SolaX, Q Cells, Trina, Jinko, Selectronic, Tesla Powerwall, ABB. Плюс гібридні інвертори, розміри батарей, літій-іонні та свинцево-кислотні батареї, автономні та мережеві системи живлення.

0 квітня 2023 року Джейсон Сварк

енергії, solar

Вибір якісної та надійної сонячної панелі може бути дуже складним для тих, хто не знайомий з сотнями виробників. На щастя, команда Clean Energy Reviews має більш ніж десятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці та відгуки сотень професіоналів сонячної енергетики, які ми використали, щоб скласти список найякісніших та найпопулярніших сонячних панелей, доступних в Австралії від провідних світових виробників.

Як зазначено в нашому посібнику з вибору якісних та ефективних сонячних панелей, коли справа доходить до вибору панелей, більш дорогі панелі від провідних виробників, як правило, пропонують кращу якість, вищу ефективність та підвищену надійність. Сонячні панелі перелічених нижче виробників довели, що вони перевершують і служать довше за більшість дешевших панелей, при цьому багато менш відомих “дешевих” виробників не виконують гарантій, збанкрутували або були виключені зі списку схвалених сонячних панелей Ради з чистої енергії.

Топ-10 кращих сонячних панелей

Ось наш короткий список найякісніших та найнадійніших сонячних панелей, складений на основі історії компанії, якості, реальних характеристик, умов гарантії, сервісу та відгуків професіоналів сонячної енергетики. Цей список, як правило, застосовується до більшості регіонів з розвиненою сонячною промисловістю, включаючи Австралію, Північну Америку, Європу, Африку та Азію. Зверніть увагу, що цей список не включає всі останні доступні моделі і в цілому представляє найпопулярніші та найнадійніші панелі за останні 12 місяців.

Немає зображення Марка Провідна модель Технологія осередку Максимальна ефективність Гарантія на виріб 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

SunPower Maxeon 3 N-тип IBC 22.8% до 40 років
REC Серія Alpha HJT N-типу 22.3% 25 років
Trina Solar Vertex S N-тип TOPcon 22.0% 25 років
JinkoSolar Tiger NEO N-Type N-тип TOPcon 22.4% 25 років
Panasonic Evervolt N-тип HJT 21.7% 25 років
Qcells Q.Peak DUO ML-G10 P-тип PERC 21.4% 25 років
Вінайко WST-MGX-P3 P-тип PERC 21.2% 25 років
Canadian Solar HiKu6 PERC типу P 22.5% 12 років
Longi Solar Hi-MO 5м PERC типу P 21.3% 25 років
Phono Solar TwinPlus P-тип PERC 21.2% 15 років
 • Найефективніша модель, яку наразі пропонує виробник
 • Максимальний термін гарантії на продукт. Може відрізнятися в залежності від країни або регіону
 • Діапазон вартості за Вт. Не включає сонячний інвертор, інсталяцію та інше обладнання.

Шукаємо панелі австралійського виробництва?

Tindo Solar наразі є єдиним австралійським виробником сонячних панелей і користується заслуженою репутацією як серед інсталяторів, так і серед клієнтів. Компанія використовує лише високоякісні монокристалічні фотоелементи PERC на новозбудованому виробничому підприємстві поблизу Аделаїди. Однак обмежений обсяг виробництва означає, що їх може бути важко знайти за межами Південної Австралії.

Шукаємо панелі американського виробництва?

Сонячний ринок США унікальний тим, що має багато місцевих виробників. Існує кілька відомих північноамериканських брендів, таких як Silfab Solar, Solaria, Misson Solar і, звичайно, Tesla, які зосереджені на постачанні на зростаючий північноамериканський ринок. Примітка: У порівнянні з австралійським ринком, вартість установки в США і Канаді набагато вища через вищі накладні витрати і набагато суворіші правила. Іншими факторами, що збільшують вартість сонячної енергії в США, є додаткові вимоги до безпеки, включаючи виявлення дугового замикання (AFCI) і додавання пристроїв швидкого відключення на кожній панелі.

SunPower

Компанія Sunpower, тепер відома як Maxeon Solar, є світовим лідером у виробництві високоефективних сонячних панелей, що використовують надзвичайно міцну запатентовану конструкцію фотоелементів, яка, як виявилося, перевершує і служить довше звичайних сонячних панелей на значну кількість часу. Sunpower пропонує провідну в галузі 40-річну гарантію на продукцію та продуктивність, що на 15 років довше, ніж у будь-якого іншого виробника. 92% збереженої потужності через 25 років, плюс 25-річна гарантія на продукцію від виробника.

У панелях серії Sunpower Maxeon використовуються високоефективні фотоелементи IBC N-типу, які є найефективнішою технологією сонячних фотоелементів, доступною на сьогоднішній день. Хоча вони мають преміальну ціну через більш дорогі матеріали та складний виробничий процес. Більш економічно ефективні панелі серії Performance або P від SunPower популярні як для житлових, так і для великих комерційних установок. У Північній Америці панелі Sunpower дуже популярні і є одним з найбільш надійних брендів.

 • Номінальна потужність (Вт): від 340 Вт до 550 Вт
 • Ефективність (%): 20.6% до 22.8%
 • Діапазон цін: Від середньої до дуже високої
 • Гарантія на продукцію: 25 або 40 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 92.0% через 25 років

REC

REC виробляє високоякісні, економічно ефективні панелі, які виявилися дуже популярними серед інсталяторів, особливо серія Alpha. На всі панелі REC, Alpha, TwinPeak та N-peak надається стандартна 20-річна гарантія на продукцію, а також гарантія покращеної продуктивності зі зниженим рівнем деградації, що робить її однією з найкращих гарантій на ринку.

REC стала піонером у використанні напіврозрізаних фотоелементів у форматі розділених модулів, які зараз є галузевим стандартом, завдяки вищій ефективності та покращеній толерантності до затінення. Економічно ефективні панелі серії TwinPeak і високопродуктивні панелі серії Alpha, в яких використовуються передові гетеропереходи N-типу (HJT), позиціонують REC серед провідних виробників високопродуктивних сонячних панелей з надзвичайно низьким рівнем деградації.

 • Номінальна потужність (Вт): 370 Вт до 430 Вт
 • Ефективність (%): від 20% до 22.3%
 • Ціновий діапазон: Від середнього до високого
 • Гарантія на продукцію: 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 92.0% через 25 років

Дивіться детальний огляд сонячних панелей REC.

Trina Solar

Trina Solar є одним з найбільших світових виробників сонячних панелей і інвестує значні кошти в недорогі високоефективні панелі. Добре відома лінійка панелей Trina Vertex вважається відмінною якістю і дуже хорошим співвідношенням ціни і якості, зокрема, панелі Vertex S (монокристалічні) N-типу, побудовані на основі технології осередків нового покоління TOPcon, з номінальною потужністю до 440 Вт.

Trina Solar пропонує різноманітний асортимент панелей, від економічно вигідних монокристалічних PERC-панелей до передових двосторонніх панелей. Новітні серії високопродуктивних панелей Vertex і Vertex S (малі) зміцнили позицію Trina Solar як виробника передових високоефективних панелей.

 • Номінальна потужність (Вт): від 330 Вт до 670 Вт
 • Ефективність (%): 20.6% до 22.0%
 • Ціновий діапазон: Від низького до середнього
 • Гарантія на продукцію: від 12 до 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 84.8% через 25 років

Дивіться детальний огляд сонячних панелей Trina.

Jinko Solar

JinkoSolar є найбільшим китайським виробником сонячних панелей за обсягом і виробляє широкий спектр економічно ефективних і надійних панелей. Інженери Jinko тісно співпрацюють з австралійським центром сонячних досліджень UNSW. Вони досягли багатьох рекордів ефективності фотоелементів протягом багатьох років завдяки безперервним дослідженням і розробкам нових технологій фотоелементів.

Серія Tiger від JinkoSolar є одними з найпопулярніших недорогих панелей на ринку, з відмінною репутацією надійності і хорошою підтримкою з боку місцевих офісів. Нещодавно більш потужні серії панелей Tiger Pro і Tiger NEO розсунули межі інновацій та технологій фотоелектричних елементів.

 • Номінальна потужність (Вт): 335 Вт до 585 Вт
 • Ефективність (%): 20.5% до 22.5%
 • Діапазон цін: Від низької до середньої 
 • Гарантія на продукцію: від 12 до 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 84.8% після 25 років Дивіться детальний огляд панелей JinkoSolar.

Panasonic

Panasonic. відома японська компанія, яка спеціалізується на виробництві високоякісних сонячних панелей преміум-класу. Маючи більш ніж двадцятирічний досвід, компанія, раніше відома як Sanyo, була піонером в технології високоефективних гетеропереходів (HJT) сонячних елементів і зарекомендувала себе як один з лідерів в галузі високоефективних сонячних панелей. Елементи HJT побудовані на більш ефективному, більш чистому кремнії N-типу, який пропонує найнижчу деградацію і найкращу продуктивність при високих температурах.

Нова серія панелей EverVolt від Panasonic, побудована на напіврозрізаних HJT-елементах нового покоління, включає в себе останні інновації для підвищення продуктивності та ефективності. Серія EverVolt, розроблена в першу чергу для житлових приміщень, доступна в діапазоні потужностей від 350 Вт до 380 Вт з максимальною ефективністю 21.7%, що робить їх одними з найефективніших панелей на ринку.

 • Номінальна потужність (Вт): від 350 Вт до 430 Вт
 • Ефективність (%): 19.Від 8% до 22.2%
 • Діапазон цін: Високий
 • Гарантія на продукцію: 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 92.0% через 25 років

Q Cells

Hanwha Q Cells. відомий виробник панелей з великим обсягом виробництва, що пропонує широкий асортимент якісних панелей для всіх застосувань. Новітні панелі Q cells G9 Duo підтримуються новою 25-річною гарантією на продукцію та покращеною довгостроковою гарантією продуктивності з 86% номінальної потужності через 25 років.

Q cells пропонує дуже широкий асортимент панелей, від стандартних 60-коміркових панелей початкового рівня з надійними монокристалічними елементами до високоефективних напіврозрізаних монокристалічних PERC-елементів, що використовуються на панелях Q.Лінійки Peak Duo G5 і G6, а також нещодавно з’явилася вдосконалена лінійка Q.Серія Peak DUO G9 і G10 з останніми інноваціями, включаючи комірки з нульовим зазором і 12 мікродротяними шинами.

 • Номінальна потужність (Вт): від 335 Вт до 505 Вт
 • Ефективність (%): від 20% до 21.8%
 • Ціновий діапазон: Med
 • Гарантія на виріб: від 12 до 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 86.0% через 25 років

Дивіться детальний огляд сонячних панелей Q cells.

Winaico

Winaico. відносно невеликий виробник, що пропонує високоякісні панелі преміум-класу за розумними цінами. Панелі Winaico тепер постачаються з 25-річною гарантією від виробника і користуються повагою та довірою інсталяторів. Вони також мають хороший послужний список довгострокової надійності та продуктивності в суворих австралійських умовах.

Увага до деталей, високоміцна конструкція рами та відмінний сервіс також ставлять Winaico попереду більшості інших виробників. Панелі нового покоління GEMINI доступні в діапазоні потужностей до 415 Вт і оснащені високоефективними монокристалічними фотоелементами PERC з половинним розрізом.

 • Номінальна потужність (Вт): 330 Вт до 415 Вт
 • Ефективність (%): 18.Від 8% до 21.2%
 • Ціновий діапазон: Від середнього до високого
 • Гарантія на продукцію: 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 85.3% після 25 років

Тестування продуктивності та довговічності

Багато досягнень в технології сонячних елементів призвели до величезного зниження цін за останні роки, коли провідні китайські виробники випустили багато нових недорогих, більш ефективних сонячних панелей. Для забезпечення постійної якості існує кілька провідних незалежних випробувальних установ, які перевіряють довгострокову продуктивність і надійність. Дізнайтеся більше в нашому посібнику з вибору якісної та надійної сонячної панелі.

енергії, solar

Canadian Solar

Canadian Solar є п’ятим за величиною виробником сонячних панелей у світі і виробляє широкий спектр економічно ефективних і надійних панелей. Компанія в цілому зосередилася на виробництві більш економічно ефективних панелей, заснованих на конструкції напіврозрізаних моно-PERC-елементів. Однак за останні два роки компанія Canadian Solar перейшла на розробку набагато більш ефективних панелей на основі HJT-елементів, таких як нові серії HiDM і TOPHiKu, які зараз знаходяться на одному рівні з провідними світовими виробниками з точки зору продуктивності та ефективності.

Монокристалічні сонячні панелі HiKu6 і HiKu7 від Canadian Solar поточного покоління зарекомендували себе серед інсталяторів як якісний, доступний і високопродуктивний варіант, що користується хорошою підтримкою з боку місцевих офісів.

 • Номінальна потужність (Вт): від 350 Вт до 665 Вт
 • Ефективність (%): 20.від 0% до 22.5%
 • Діапазон цін: Від низьких до середніх
 • Гарантія на продукцію: від 12 до 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 84.8% через 25 років

Дивіться детальний огляд канадських сонячних панелей.

LONGi Solar

За останні кілька років компанія LONGi Solar стрімко зростала, ставши одним з найбільших китайських виробників сонячних панелей і найбільшим у світі виробником монокристалічних фотоелементів. LONGi виробляє широкий спектр економічно ефективних і надійних панелей, в яких використовуються тільки монокристалічні елементи. Частково галузевий перехід до більш ефективних моно- і моно PERC-елементів був зумовлений масштабними інвестиціями LONGi у великомасштабне виробництво моно-пластин.

Лінійка Hi-MO 5 від LONGi Solar використовує загальний формат розділених елементів і стала однією з найдоступніших панелей потужністю від 400 Вт до 430 Вт на ринку. Крім того, унікальні кремнієві елементи, леговані галієм, є вражаючою розробкою, яка, як було доведено, збільшує термін служби сонячних панелей.

 • Номінальна потужність (Вт): 350 Вт до 540 Вт
 • Ефективність (%): 19.від 8% до 22.6%
 • Діапазон цін: Від низького до середнього
 • Гарантія на продукт: від 12 до 25 років
 • Гарантія продуктивності: Мінімум 84.8% через 25 років

Дивіться детальний огляд сонячних панелей LONGi

Наведені умови гарантії на продукцію та гарантії продуктивності можуть відрізнятися в залежності від моделі панелі, регіону та країни. Наведені гарантійні показники продуктивності представляють провідні панелі, пропоновані виробником з найнижчим рівнем деградації. Зверніться до умов гарантії виробника для вашого регіону.

Питання по сонячній енергетиці

Дивіться більше дискусій про найкращі сонячні панелі на нашому форумі, в тому числі:

Інструкція з експлуатації фотоелектричних модулів DAH solar серії DHP60

Головна ” DAH solar ” Інструкція з експлуатації фотоелектричних модулів DAH solar серії DHP60

Основна інформація

 • По-перше, дякуємо за вибір фотомодулів DAH Solar PV. Для того, щоб переконатися, що фотоелектричні модулі встановлені правильно і мають стабільну вихідну потужність, будь ласка, уважно прочитайте наступні інструкції з експлуатації перед встановленням та використанням. Будь ласка, пам’ятайте, що ви використовуєте продукт для виробництва електроенергії, щоб уникнути будь-яких нещасних випадків, він повинен приймати відносні заходи безпеки.
 • Переконайтеся, що значення струму і напруги, які генеруються після підключення модуля, знаходяться в межах діапазону значень струму і напруги інших пристроїв, підключених до фотоелектричного масиву. Максимально допустима напруга системи (постійний струм) модулів становить 1500 В постійного струму.У разі встановлення на даху, модулі повинні бути встановлені на вогнезахисний матеріал, будь ласка, проконсультуйтеся з місцевим будівельним відділом, щоб визначити, який покрівельний матеріал слід використовувати.
 • Клас застосування фотомодуля. A: Небезпечна напруга (IEC 61730: вище 50 В постійного струму; EN 61730: вище 120 В), небезпечна потужність (вище 240 Вт), відповідно до стандартів EN IEC61730-1 2, якість фотомодулів може відповідати вимогам безпеки та рівню безпеки II.

Застосування продуктів

Цей документ застосовується до серії сонячних модулів DAH, перелічених нижче:

 • Коли модуль потрапляє під сонячні промені або інші джерела світла, він може виробляти постійний струм, в цьому випадку це може спричинити небезпеку ураження електричним струмом при дотику до електричних частин.
 • Заборонено фокусувати сонячне світло на фотомодулі через дзеркало або лінзи.
 • Скло та задня панель мають захисний ефект, розбиті фотомодулі мають електричні ризики (ураження електричним струмом та опіки), цей тип модулів не можна виправити або відремонтувати, їх слід вчасно замінити.
 • За номінальних зовнішніх умов струм і напруга, що виробляються модулем, відрізняються від паспортних даних. Параметри в технічному паспорті перевіряються в умовах STC, тому при визначенні інших компонентів номінальної напруги, ємності дроту, швидкості запобіжника, потужності контролера та вихідної потужності фотомодуля відносні дані фотоелектричної системи, будь ласка, зверніться до струму короткого замикання та напруги відкритого замикання фотомодуля, а також спроектуйте та встановіть систему на 125% від значення.
 • Щоб зменшити ризик ураження електричним струмом або опіків, краще накрити фотомодулі непрозорим матеріалом під час встановлення.
 • Робота з монтажу фотоелектричних модулів повинна виконуватися в умовах ізоляції сонячного світла, установкою та обслуговуванням також повинні займатися професіонали.
 • Якщо в фотоелектричній системі встановлений банк акумуляторів, він повинен відповідати рекомендаціям постачальника акумуляторів.
 • Фотомодулі не повинні замінювати матеріал даху та стін, часткова заміна також не допускається.
 • Не встановлюйте фотомодулі в місцях, де можуть бути горючі гази.
 • Заборонено торкатися електричної частини фотомодуля безпосередньо руками, слід використовувати ізоляційні інструменти для роботи з електричними з’єднаннями.
 • Не демонтуйте будь-які компоненти фотоелектричних модулів DAH Solar особисто.
 • Будь ласка, прочитайте та добре зрозумійте всі інструкції з монтажу перед встановленням, підключенням та обслуговуванням.
 • Не піднімайте модулі за розподільчу коробку або з’єднувальні кабелі.
 • Всі модулі системи повинні бути підключені до заземлення, якщо немає спеціальних вказівок, будь ласка, зверніться до Міжнародного електричного стандарту або інших міжнародних стандартів.
 • Після доставки модулів на місце встановлення всі компоненти повинні бути ретельно розпаковані.
 • Будь ласка, не стійте, не сидіть, не лежіть на модулях, це може пошкодити модулі, а також мати ризики травмування.
 • Модулі однакового розміру та специфікації можна з’єднувати лише разом.
 • Під час доставки, будь ласка, переконайтеся, що транспортні засоби або модулі не піддаються великим вібраціям, вібрації можуть спричинити пошкодження модулів або мікротріщини клітин всередині модулів.
 • Під час доставки не допускайте падіння модулів на землю з транспортних засобів, будинку або рук, це може призвести до пошкодження модулів або комірок всередині.
 • Не протирайте модуль агресивними хімічними речовинами.
 • Коли навантаження працює, будь ласка, не відключайте модулі.

Встановлення

 • Під час монтажних робіт одягайте захисні шапочки, ізольовані рукавички та гумове ізольоване взуття.
 • Зберігайте фотомодуль упакованим до встановлення.
 • Щоб уникнути непотрібних дотиків до фотоелектричного модуля під час встановлення. Поверхня модулів може перегріватися, це може призвести до опіків та ураження електричним струмом.
 • Не встановлюйте під час дощу, снігопаду або вітряної погоди.
 • Через ризик ураження електричним струмом, будь ласка, не продовжуйте монтажні роботи, якщо розподільна коробка була мокрою.
 • Використовуйте ізольовані та сухі інструменти, не використовуйте мокрі інструменти.
 • Не кидайте будь-які предмети під час встановлення (наприклад, фотомодуль або інструменти).
 • Переконайтеся, що поблизу установки не утворюються або не присутні горючі гази
 • Правильно під’єднайте чоловічий та жіночий роз’єми. перевірте стан електропроводки, всі кабелі не повинні бути відокремлені від фотомодуля.
 • Не торкайтеся розподільної коробки та кінців роз’ємів (чоловічих і жіночих) голими руками під час монтажу або під сонячним світлом, незалежно від того, чи підключений фотомодуль до системи, чи відключений від неї.
 • Не піддавайте фотомодуль надмірним навантаженням на поверхню фотомодуля.
 • Не вдаряйте і не навантажуйте скло або задню панель надмірно, це може призвести до поломки елементів або мікротріщин.
 • Не використовуйте гострі інструменти для протирання скла фотомодуля. Це залишить подряпини на модулі.
 • Не свердліть отвори на рамі фотомодуля.
 • При встановленні BIPV (інтегрована фотоелектрична система будівлі) або монтажної конструкції на даху, будь ласка, намагайтеся дотримуватися принципу зверху вниз та/або зліва направо, і не наступайте на модуль, це може призвести до його пошкодження та бути небезпечним для особистої безпеки.

Умови встановлення

 • Рекомендована температура навколишнього середовища для установки становить від 40 ° C до 85 ° C (від 4 ° F до 185 ° F).
 • Не встановлюйте фотомодулі в зоні ризику затоплення.Примітка: Механічне навантаження на фотомодуль (включаючи тиск вітру та снігу) залежить від способу встановлення та місця встановлення. Під час збору механічного навантаження воно повинно бути розраховане професійним інсталятором відповідно до вимог проектування системи.

Вибір місця встановлення

Загалом, фотомодулі повинні бути встановлені в місці з максимальним сонячним світлом протягом року У північній півкулі, модулі повинні бути розміщені на південь як перший вибір, в той час як в південній півкулі, вони повинні бути розміщені на північ. Якщо кут нахилу модулів відхиляється на 30 градусів від південного (або північного) напрямку, вихідна потужність зменшиться приблизно на 10-15%; якщо відхилення кута нахилу модулів становить 60 градусів, втрата потужності становить приблизно 20-30% вихідної потужності.

На місці установки слід уникати затінення деревами, будівлями та іншими перешкодами.Виробник модуля вже встановив байпасний діод, щоб мінімізувати втрати, але тінь все одно зменшить вихідну потужність.

Коли фотоелектрична система оснащена акумуляторною батареєю, вона повинна бути встановлена правильно, що може захистити роботу системи та забезпечити безпеку користувача під час їх використання; Будь ласка, дотримуйтесь рекомендацій виробника акумуляторів щодо інструкцій з монтажу, експлуатації та обслуговування; Щоб переконатися, що акумулятор працює належним чином, слід уникати прямих сонячних променів, дощу та снігової ерозії, маючи на увазі, що при цьому підтримується хороша вентиляція;

Більшість видів зарядки акумуляторів можуть виділяти водень, який легко вибухає.Він повинен уникати пожежі або іскри навколо банку акумуляторів. Якщо батарея встановлюється на відкритому повітрі, то вона повинна бути розміщена в спеціально призначеному для цього місці з ізоляцією і вентиляцією.

Не встановлюйте фотомодулі поблизу відкритого світла або легкозаймистих матеріалів.

Не встановлюйте фотомодулі в місцях, де вони будуть занурені у воду або постійно піддаватимуться впливу води зі спринклерів, фонтанів тощо.

Вибір кута нахилу

Кут нахилу фотомодулів відноситься до кута між поверхнею модуля та землею (рис

У разі підключення до незалежної фотоелектричної системи, кут нахилу модулів повинен залежати від пори року та сонячних умов для отримання максимальної потужності. Зазвичай, якщо вихідна потужність модуля може бути задоволена під час найнижчої інтенсивності сонячного світла в році, то цей кут установки може задовольнити вимоги цілого року; Для мережевої фотоелектричної системи вибір кута установки модулів повинен базуватися на максимізації річної вихідної потужності.

Інструкція по монтажу

 • Між рамою модуля та поверхнею стіни або даху повинен бути зазор не менше 120 мм (рекомендовано). Якщо використовуються інші засоби кріплення, це може вплинути на внесення до списку UL або на клас пожежонебезпеки.
 • Мінімальна відстань між двома модулями. 10 мм (0).4in).
 • Спосіб монтажу не перекриває дренажні отвори модуля.
 • Панелі не піддаються вітровим або сніговим навантаженням, що перевищують максимально допустимі, і не піддаються надмірним зусиллям через теплове розширення несучих конструкцій.

Спосіб встановлення гвинтів ‘

20~24мм 0.79 0.94in )。Рама кожного модуля має 4 монтажних отвори φ 914мм, для встановлення одного модуля потрібно мінімум чотири симетрично розташованих болта, ідеально розміщених для оптимізації вантажопідйомності, щоб закріпити модулі на несучій конструкції.Закріпіть модуль в кожному місці кріплення за допомогою болта М8 з плоскою шайбою, пружинною шайбою і гайкою, як показано на малюнку 1, і затягніть з моментом затягування 16 ~ 20 Н.m(140 180lbf).в.).Всі деталі, що контактують з рамою, повинні використовувати плоскі шайби з нержавіючої сталі мінімум 1.Товщиною 8 мм із зовнішнім діаметром 20 24 мм(0).79 0.94in).

 • Алюмінієва рама
 • Нержавіючий болт M8
 • Плоска нержавіюча шайба
 • Пружинна нержавіюча шайба
 • Нержавіюча гайка HEX
 • Затискач повинен перекривати рамку модуля щонайменше на 7 мм, але не більше ніж на 11 мм.
 • Використовуйте щонайменше 4 затискачі для фіксації модулів на монтажних рейках.
 • Затискачі модулів не повинні контактувати з переднім склом і не повинні деформувати рамку.
 • Обов’язково уникайте ефекту затінення від затискачів модулів.
 • Рама модуля не повинна бути змінена за жодних обставин.
 • При виборі цього способу кріплення використовуйте щонайменше чотири затискачі на кожному модулі, по два затискачі повинні бути прикріплені на кожній довгій стороні модуля (для книжкової орієнтації) або на кожній короткій стороні модуля (для альбомної орієнтації). Якщо довжина хомута більше 40 мм, площа затискання хомута повинна бути більшою, ніж довжина самого хомутаЗалежно від місцевих вітрових та снігових навантажень можуть знадобитися додаткові хомути, щоб забезпечити витримку навантаження модулями.Відстань між чотирма затискачами на довгій стороні фотомодуля 54/60PPV становить не менше 300 мм; відстань від чотирьох затискачів на довгій стороні фотомодуля 72PPV до короткої рами становить не менше 340 мм; відстань від чотирьох затискачів на довгій стороні фотомодуля 78P PV до короткої рами становить не менше 360 мм.При виборі бічного способу монтажу відстань від чотирьох затискачів на короткій стороні збірки до довгої сторони становить 250 ~ 300 мм Довгий бічний напрямок повинен мати проникнення променя
 • Застосовуваний крутний момент повинен відповідати стандарту механічної конструкції відповідно до болта, який використовує клієнт, наприклад: M 8 16 20N.m(140 180lbf).в)
 • Будь ласка, переконайтеся в наступних моментах перед встановленням затискачів:
 • Перед монтажем, будь ласка, перевірте безпеку розподільчої коробки. Будь-які тіла, такі як комахи або інші речі на поверхні сонячних панелей, будь ласка, видаліть їх.Будь ласка, перевірте та переконайтеся, що серійний номер фотомодуля правильний.
 • Сонячний фотомодуль DAH (тільки для моделі компонента, що бере участь у цій специфікації) (снігове / вітрове навантаження) специфікація продукту навантаження 3600 PPA, заднє розрахункове навантаження 1600 PPA, коефіцієнт запасу міцності 1.5 разів. Якщо модулі встановлюються в сніжному та сильному вітряному середовищі, слід вжити спеціальних заходів захисту, щоб задовольнити вимоги до встановлення.
 • Перед установкою, будь ласка, уважно прочитайте інструкцію з експлуатації фотоелектричної системи. Використання багатожильних з’єднувальних кабелів для послідовного або паралельного з’єднання фотомодулів s. що визначається вимогами замовника до потужності, струму, напруги сонячної системи тощо.
 • Будь ласка, підключайте модулі з однаковим рівнем струму для послідовного з’єднання, а вихідна напруга не повинна бути вищою за дозволену максимальну напругу системи. Номер модуля кожної серії залежить від конструкції системи, типу інвертора та місця встановлення.
 • Максимальний номінальний струм запобіжника кожної серії вказаний на етикетці кожного модуля, а також у специфікації. Номінальний струм запобіжника відноситься до найбільшого зворотного струму, який може витримати кожен модуль. Виходячи з максимального струму запобіжника та вимог до монтажу, що пред’являються місцевими електричними характеристиками, будь ласка, підберіть відповідний запобіжник для захисту фотомодулів, встановлених послідовно або паралельно.
 • Відкрийте роз’єм системи управління та підключіть кабелі від фотоелектричних масивів до роз’єму відповідно до інструкції з монтажу системи управління фотоелектричними модулями. Площа поперечного перерізу та потужність роз’єму кабелю повинні відповідати максимальному короткому замиканню фотоелектричної системи (для одного компонента ми рекомендуємо площу поперечного перерізу кабелів 4 мм ² та номінальний струм роз’ємів більше 10А), інакше з’єднувальні кабелі та роз’єми будуть перегріватися. Будь ласка, зверніть увагу, що гранична температура кабелів становить 85
 • Електричні з’єднання повинні бути належним чином виконані відповідно до місцевих та національних електричних правил.
 • Всі фотомодулі включені з байпасними діодами. Зверніть увагу, що діоди, кабелі та розподільні коробки можуть бути пошкоджені через неправильне встановлення.

Технічне обслуговування

 • Перевірка зовнішнього вигляду Будь ласка, уважно перевірте фотомодулі, переконайтеся, що модулі не мають зовнішніх дефектів. Особливо зверніть увагу на наступні пункти:
 • Подвійне скло слугує захистом під час транспортування, воно не має відношення до зовнішнього вигляду. покупці можуть відірвати його або зберегти самостійно;
 • Скло модуля пошкоджено чи ні
 • Чи є подряпини від гострих предметів на поверхні панелей
 • Чи заблокована сонячна панель перешкодою та іншими предметами чи ні; чи є корозія біля пальця сітки сонячного елемента. Це пов’язано з пошкодженням поверхні ламінату під час монтажу або транспортування. паровий фільтр всередині збоку ламінату.
 • Перевірте, чи не ослаблені або пошкоджені фіксовані гвинти між модулями та кронштейнами, а потім вчасно відрегулюйте або відремонтуйте їх.
 • Пил або бруд на склі модуля зменшить вихідну потужність. Очищайте модулі бажано раз на рік, якщо це можливо (залежить від умов на місці). Використовуючи м’яку тканину, суху або вологу, можна працювати. Мінеральна вода не рекомендується для чищення, до будь-якого бруду на склі після очищення.
 • Пил або бруд на склі модулів зменшує вихідну потужність. Чистити модулі бажано раз на рік, якщо це можливо (залежить від умов на місці). Використання м’якої тканини сухою або вологою є працездатним. Мінеральна вода не рекомендується для чищення, до будь-якого бруду на склі після роботи з очищення.
 • Щоб зменшити або уникнути потенційного ураження електричним струмом або опіків. DAH Solar рекомендує проводити очищення рано вранці або в сутінках при більш низькій температурі, особливо в районах з високою температурою.
 • Не намагайтеся чистити панель, яка має розбите скло або відкриті дроти.Це може призвести до небезпеки ураження електричним струмом.
 • Перевірте герметизуючий гель, щоб переконатися, що немає дефектів або тріщин
 • Перевірте, чи є явище старіння модулів.Включає потенціал, порушений через укуси гризунів. кліматичне старіння, і всі роз’єми з’єднані щільно, мають явище корозії чи ні. Перевірте заземлювальне з’єднання в хорошому стані чи ні.

Електрична установка

Електричний параметр продуктивності модуля, такий як номінальне значення Isc 、 Voc і Pmas має ± 3% випадкової похибки в порівнянні зі значенням STC. Стандартне середовище тестування модуля: опромінення 1000/м2 、 Температура комірки 25 ℃ 、 Спектр AM 1.5 。

Зазвичай струм і напруга модуля будуть трохи вищими порівняно зі значенням за STC, тому при підтвердженні відповідних параметрів аксесуарів сонячної системи, таких як номінальна напруга, ємність кабелю, ємність запобіжника та потужність модуля, відповідний струм короткого замикання та напруга холостого ходу повинні бути посилені на 1.в 25 разів

Послідовна, паралельна електрична схема

Максимальна кількість модулів в одному ланцюжку повинна бути розрахована відповідно до вимог.Значення Voc при місцевій очікуваній мінімальній температурі не може перевищувати максимальне значення системної напруги, вказане для модуля (згідно з тестом безпеки IEC61730, максимальна системна напруга сонячних модулів DAH становить 1500 В постійного струму).В Австралії установки повинні відповідати стандартам AS / NZS 3000 та AS / NZS 5033.) та інші електричні компоненти постійного струму вимагають значень.

Поправочний коефіцієнт Voc можна розрахувати за наступною формулою: CVoc=1- βVoc×(25-T), T. мінімальна температура навколишнього середовища, очікувана для установки системи, β (% / ℃). температурний коефіцієнт обраного модуля Voc (згідно з відповідним технічним паспортом модуля)

Якщо через модуль проходить зворотний струм, який, ймовірно, перевищує максимальний струм запобіжників модуля, модулі повинні бути захищені еквівалентним пристроєм захисту від струму.Якщо кількість паралельних ланцюгів більше або дорівнює 2, на кожній серії модулів повинен бути встановлений пристрій захисту від перевантаження по струму

Заземлення

У конструкції модулів застосовується анодована корозійно-стійка рама з алюмінієвого сплаву для підтримки жорсткості. Для безпечного використання та захисту модулів від пошкодження блискавкою та статичною електрикою, рама модуля повинна бути заземлена.Пристрій заземлення повинен повністю контактувати з внутрішньою стороною алюмінієвого сплаву і проникати через поверхневу оксидну плівку рами.Не свердліть додаткові отвори для заземлення на рамі модуля.Заземлювальний провідник або дріт може бути з міді, мідного сплаву або будь-якого іншого матеріалу, прийнятного для застосування в якості електричного провідника згідно з відповідними національними електротехнічними нормами і правилами. Провідник заземлення повинен бути з’єднаний із землею за допомогою відповідного заземлювача.Отвори, позначені знаком заземлення на рамі, можна використовувати лише для заземлення, але не для монтажу.Безрамні модулі з подвійним склом не мають відкритого провідника, і тому згідно з нормами не потребують заземлення.

Умови встановлення, експлуатації, використання та обслуговування модулів, наведені в цьому посібнику, виходять за межі контролю DAH Solar, призводять до будь-яких травм або втрати майна під час встановлення, експлуатації, використання та обслуговування, а також будь-якого дефекту продукції, що не є продуктом DAH Solar, що спричинило суперечки, DAH Solar не несе жодної юридичної відповідальності.

Інтелектуальна власність: DAH Solar не несе відповідальності за будь-яке порушення прав інтелектуальної власності або інших прав третіх осіб внаслідок використання комплектуючих виробів, клієнт не отримує жодних прав інтелектуальної власності або відповідного дозволу на використання продукції, як явних, так і неявних

DAH Solar залишає за собою право вносити зміни в інструкцію, фотоелектричну продукцію, технічні характеристики або інформацію про продукцію, зміна будь-якої інформації може бути викликана бізнес-вимогами, технічним рівнем або іншими об’єктивними умовами, але не є запереченням початкової інформації.

Інформація цього посібника є достовірними знаннями та досвідом DAH Solar, включаючи, але не обмежуючись усією вищезазначеною інформацією та порадами, але вся вищезазначена інформація та пов’язані з нею пропозиції, явні чи неявні, не є єдиними, запатентованими методами, а також не представляють жодної гарантії безпеки та якості.

Посилання

Сонячний фотоелектричний інвертор KACO NX3 серії Blueplanet Застереження з техніки безпеки Інвертори можуть встановлюватися тільки навченим і.

BVM6612M Сонячні панелі з двостороннім фотоелектричним модулем серії Vega Технічний паспорт BVM6612M Сонячні панелі з двостороннім фотоелектричним модулем серії Vega КОРИСНІСТЬ.

Стійки 442382 Посібник користувача з кріплення та монтажу сонячних модулів Комплект поставки 1 х спіральний заземлюючий/утримуючий анкер.

LV5200 5.Модуль сонячної батареї 12кВт/год 48В

Painéis da JA Solar отримали 9 сертифікатів від міжнародних лабораторій

енергії, solar

JA Solar повідомляє, що їхні модулі можуть отримати нові сертифікати на ринку фотоелектричної енергії. Серед них є класифікації, отримані від PV Tech, RETC, PVEL, EUPD Research, TUV SÜD, UL Solutions, BNEF, ETL da Intertek та від Inmetro.

З більш ніж 150 існуючих виробників фарб, наприклад, 39 перераховані у фінансовому рейтингу Bloomberg T1, 35 сертифіковані лабораторією PVEL, чотири мають сертифікат якості RETC і ще чотири мають сертифікат AAA від PVTech.

AAA

O Ranking Bankability é um estudo desenvolvido pela PV Tech. De acordo com a companhia, é uma conhecida classificação e avaliação de escala de risco em aporte financeiro nas empresas.

У цьому звіті наведені дані про фінансові показники та виробничі потужності, із зазначенням ескалацій C. найвищий ризик та AAA. найвища прибутковість, що позначається як потрійний A. “Класифікація є дуже важливою у сегменті сонячної енергетики, і JA входить до трійки лідерів з більшою кількістю виробників”. каже Фернандо Кастро, регіональний менеджер JA Solar у Бразилії.

RETC

RETC (Renewable Energy Test Center). американська незалежна лабораторія для проведення випробувань у галузі сонячної енергетики. Рекомендовано BNEF (BloombergNEF), тестові модулі тривалістю 12 місяців, з урахуванням показників надійності, довговічності та якості.

“A JA Solar є одним з останніх виробників, які мають сертифікат RETC. Модульні ОС JA Solar були визнані як “High Achiever, або seja, excelente performance, qualidade, confiabilidade e desempenho”, acrescenta o executivo.

Серед тестів операційної системи немає RETC:

 • Indicadores de Confiabilidade;
 • Тест на вологе тепло. калорійність;
 • Послідовність динамічного механічного навантаження. Sequência de Carga Mecânica Dinâmica;
 • Випробування теплового циклу. Ciclo Térmico;
 • PID-опір. ступенева оцінка.

Indicadores de Desempenho:

 • Ефективність модуля. Eficiência;
 • PTC. to. STC Ratio. Coeficiente de Temperatura;
 • Характеристика панорамного файлу. Інформація про панорамний файл;
 • Опір LID. ступінь індукованого опору;
 • LeTID Опір. Degradação induzida por luz.

PVEL

Друга компанія, PVEL є головною незалежною лабораторією в галузі сонячної енергетики. Наразі індикатори надійності фотоелектричних модулів доступні на ринку, в тестах, проведених протягом 18 місяців. У Бразилії продається понад 800 брендів, з них 35 мають сертифікати якості PVEL.

Компанія JA Solar була класифікована як найкращий виробник за показниками надійності фотоелектричних модулів (PV-модулів). На основі “Програми кваліфікації фотоелектричних модулів (PQP)”, PVEL реалізував кілька строгих і надійних тестів, подібних до сертифікаційного центру IEC.

Entre eles estão ciclagem térmica (TC600 ), calor úmido (DH2000), sequência de teste de estresse mecânico (MSS), degradación induzida por luz (LID) degradación induzida por luz e temperatura elevada (LeTID) e desempenho de PAN, a fim de avaliar de forma abrangente a confiabilidade e o desempenho da geração de energia dos módulos fotovoltaicos.

“Fomos más uma vez premiados com o fornecedor de módulos ‘Top Performer’, o que demonstra ainda más as vantagens técnicas e de qualitade dos produtos e confirma o excelente desempenho confiável de longo prazo e desempenho de geração de energia dos módulos”, enfatiza o porta-voz da JA Solar no Brasil.

Дослідження EUPD

Маючи більш ніж 20-річний досвід роботи, орган сертифікації надає інформацію про рівень розвитку ринків фотоелектричної продукції та озброєння.

Протягом багатьох років JA Solar була визнана “Top Brand PV” за версією EUPD Research у різних регіонах та країнах, таких як Європа, Латинська Америка, Східна Європа, Південно-Східна Азія та Африка.

TUV SÜD

A mesma avalia o desempenho de painéis mediante normas de segurança da Comissão Eletrotécnica Internacional (IEC), identificando a confiabilidade de longo prazo dos produtos.

UL Solutions

Рішення UL включають випробування, перевірку, сертифікацію, послуги з навчання та консультування. Tem em sua diretriz ajudar empresas quanto à segurança, qualidade, cuidados e necessidades ambientais de seu produto, cumprindo requisitos regulatórios. A JA Solar має сертифікат UL та екологічну декларацію продукції (EPD).

Рівень 1

Видається BNEF, сертифікує виробників фотоелектричних модулів за трьома критеріями:

Повне виготовлення модулів; Проекти потужністю не менше 1,5 МВт, які були профінансовані в останні два роки банками, що не перебувають у стані припинення діяльності; Проекти, що не перебувають у стані неплатоспроможності або не є неплатоспроможними (неприпустимі).

ETL та Intertek

У лабораторіях освітлення Томаса Едісона (Thomas Edison) працює марка ETL Intertek, яка вважається однією з найбільших компаній з випробувань, інспекції та сертифікації у світі.

JA Solar сертифікована ETL Intertek, яка тестує незалежні продукти та гарантує, що вони відповідають заявленим цілям.

Inmetro

Асортимент Inmetro представлений практично всіма продуктами для операційних систем, що випускаються в світі. O mesmo também also foi estabelecido para módulos fotovoltaicos, e a JA o possui.

O principal objetivo é assegurar a existência da marca no Brasil, legalmente, em caso de alguma necessidade. “Por exemplo, quando apresenta algum defeito”, concluiu a companhia.

Матеус Бадра

Jornalista graduado pela PUC-Campinas. Працював як виробник, репортер та представник на TV Bandeirantes та в Metro Jornal. Acompanha o setor elétrico brasileiro desde 2020.

Випробування сонячних модулів та верлібр 2023

На ринку представлено понад тисячу виробників та ще більше моделей фотоелектричних модулів. Die Auswahl fällt daher schwer. Wir haben uns zahlreiche Solarpanels und Hersteller angeschaut und teilen mit Ihnen unsere Erfahrungen im großen Solarmodul-Test und.Vergleich 2022/2023.

І ви отримаєте це в цьому багатогранному тесті та порівнянні:

Негайно зблизьте фотоелектричні пристрої та заощаджуйте 30% електроенергії!

Витратьте 60 секунд часу і заповніть коротку формулу. Wir verbinden Sie mit bis zu fünf geprüften geprüften Fachfirmen aus Ihrer Region. Der Vergleich ist für Sie kostenlos und unverbindlich.

Найкращі фотоелектричні модулі 2022 / 2023

Schauen wir uns zunächst die Gesamtergebnisse von unserem großen Solarmodul-Test und.Порівняйте з 2023 роком. У наступному розділі ми детальніше зупинимося на окремих критеріях оцінки.

Всі підприємства в цьому переліку є. з різних причин. доцільними. Цей список містить не всіх виробників сонячних панелей, але він буде постійно актуалізуватися. Wir werden zudem nach und nach die vollständigen Rezensionen der einzelnen Anbieter veröffentlichen und hier verlinken.

Для швидкої роботи ми створили для вас чудову графіку. Це показує один з перших виробників сонячних модулів.

енергії, solar

Спершу ми поглянемо на 3 найкращі тести фотоелектричних модулів на 2022/2023 рік.

Наш фотоелектричний модуль Testsieger 2022/2023

Platz 1: Meyer Burger Glass

Сонячні модулі Meyer Burger з’явилися в нашому рейтингу лише з 2022 року. Підстава: навіть якщо підприємство вже давно існує і має значні досягнення в галузі сонячної енергетики. власний PV-модуль виробляється лише з 2021 року.

Meyer Burger Bewertung

Сонячні модулі Meyer Burger збільшують потужність на більшій відстані та стають удвічі кращими на ринку, як показує наше порівняння сонячних модулів. Das Ganze ist hinzu zu 100% made in Germany!

Zuverlässigkeit: Meyer Burger надає на скляну панель 30-річну гарантію. Що захищає сонячну батарею від багатьох конкурентів, це її конструкція. Meyer Burger робить ставку на технологію SmartWire та HJT-Zellen. Ці властивості забезпечують високу продуктивність при високих температурах у поєднанні з хорошою стійкістю до мікроскопічних впливів. Zudem sollten die PV-Module dans ihrer Glas-Glas-Bauweise locker die Garantiezeit von 30 Jahren überdauern die Garantiezeit von 30 Jahren.

Leistung: Der Wirkungsgrad reicht von 20,6 bis 21,8% je nach Leistungsklasse. Das ist ein klasse Wert!

Непридатність до експлуатації: Das Unternehmen Meyer Burger gibt es bereits seit 70 Jahren. Він виконаний вертикально і має все необхідне для виробництва сонячних модулів самостійно. І це дуже корисно для пляжу. Більшість європейських виробників фотоелектричних модулів постачають свої сонячні батареї переважно з Китаю. У Meyer Burger має чітко виражену ознаку Made in Europe!

Орендна плата: Якість має свою ціну. Betrachtet man jedoch die enorme Qualität, halten wir den höheren Preis für gerechtfertigt.

Platz 1: Solarwatt Vision Style

Так, ви бачите достатньо! У нашому рейтингу є два суперники, які мають 4,7 бала з однаковим показником точності.

Solarwatt є німецьким виробником сонячних модулів і виводить їх на абсолютну вершину.

Schauen wir uns die Kurzfassung der Testergebnisse an.

Solarwatt Солармодуль Опис

Висока якість за низькою ціною. Solarwatt пропонує надзвичайно широкоформатні фотомодулі преміум-класу.

Продуктивність: Під час тестування ми використовували склопакети серії SOLARWATT VISION Pure та Style під лампою. Якість виконання є надзвичайно високою.

Solarwatt пропонує 30-річну гарантію якості та продуктивності на ваші скломодулі. Це свідчить про те, як сильно Solarwatt залежить від якості її сонячних модулів.

Продуктивність: Wenn man lediglich den Wirkungsgrad betrachtet, dann liege die Solarpanels von Solarwatt eher im Mittelfeld (Solarwatt Vision 60M style. 370 Вт. 19,9%). Allerdings handelt es sich dabei um bifaziale Module. Вони поглинають світло з обох сторін і забезпечують вдвічі кращу продуктивність після встановлення.

Надійність пристрою: SOLARWATT налічує сьогодні близько 600 працівників та існує з 1998 року. У цей час вдалося досягти значних успіхів одночасно та врахувати численні технологічні виклики. Das Unternehmen pflegt enge Geschäftsbeziehung zu BMW, das zudem der grösste Kunde ist. Керівник Штефан Куандт є одним із найбільших діячів серед автовиробників Баварії. Це є перевагою для стабільної роботи сонячних електростанцій.

Платоспроможність: Якщо ви думаєте про 15 років, ви повинні вибрати більш потужний сонячний модуль. Якщо ви також розраховуєте на період від 30 до 40 років, то сонячна батарея може стати для вас ідеальним рішенням.

Platz 3: Viessmann Vitovolt

Viessmann ist in Deutschland eine bekannte und etablierte Marke. Окрім високих температурних та кліматичних показників, Viessmann пропонує також сонячні модулі. І ці помилки в нашому тесті та порівняльному аналізі збігаються з.

Опис сонячної батареї Viessmann

Die Solarmodule von Viessmann haben uns überzeugt. Ви отримуєте хороший продукт за дуже хорошу ціну.

Здатність до самовдосконалення: Єдиний сильний бік сонячних модулів Viessmann. Так, вони працюють надійно. Крім того, Viessmann пропонує 15-річну гарантію на продукцію. Це лише середній розмір (особливо у порівнянні з обома платформами).

Продуктивність: З коефіцієнтом корисної дії від до 21,3% сонячні модулі дають дуже гарне зображення. Максимальна напруга системи становить 1500 В, тому модуль підходить і для більш потужних установок.

Довговічність виробу: Viessmann ist in Deutschland eine Marke mit einer starken Reputation. Das Unternehmen beschäftigt über 12.000 Mitarbeiter und erzielte im Jahr 2021 einen Umsatz von 3,4 Milliarden Euro. Якщо це не дуже добре, що тоді?

Рентабельність: Ціна. це, безумовно, одна з головних переваг модулів Viessmann. Ви коштуєте вдвічі дешевше, ніж обидва спіценратори. Ви настільки потужні, що можете працювати в парі з китайськими сонячними модулями.

Одразу фотоелектричні пристрої об’єднуються та заощаджують 30% електроенергії!

Відніміть собі 60 секунд і заповніть коротку формулу. Ми об’єднаємо вас з до п’яти надійних компаній з вашого регіону. Der Vergleich ist für Sie kostenlos und unverbindlich.

Найкращі бюджетні фотомодулі. Ціна. продуктивність. безпека

Якщо вашим пріоритетом є швидке досягнення високих результатів, інвестуйте в якісні та надійні фотоелектричні модулі. Найчастіше цей модуль служить 25 років, але гарантія на нього не надається. Цікавими є в цьому поєднанні переважно PV-модулі з Китаю, які з гарною якістю відповідають високій ціні.

Місце 1: LONGi Hi-MO 4

Якщо ви шукаєте надійний варіант, ми віддаємо перевагу серії Hi-MO4 від LONGi. Фотоелектричні модулі LONGi-Photovoltaikmodules є насправді більшими. також у порівнянні з іншими китайськими брендами.

Модуль покращено з високою якістю. У 2021 році ця серія успішно пройшла чотири випробування у PVEL-тестах. Ці тести є набагато складнішими, ніж базові тести, які необхідні для отримання сертифікату. Zudem müssen mehrere Module zum Testen vorgelegt werden, die nicht speziell für diesen Zweck ausgewähden wurden, sodass dieses Ergebnis wirklich von guter Qualität zeugen.

Місце 2: QCells Q.ANTUM G5

Die QCells Q.ANTUM G5-Photovoltaikmodule sind wiederum der Gewinner aller fünf Auszeichnungen bei den PVEL-Tests 2021. Крім того, гарантію на ці сонячні панелі можна легко продовжити на 25 років. Гарантійні умови є занадто слабкими, щоб відповідати преміум-гарантії, але вони не є достатніми. Qcells належить до найбільших фотоелектричних компаній у світі, і в цій групі є однією з небагатьох, що походять не з Китаю.

Фотоелектричні модулі пропонують дуже високу якість за дуже низьку ціну. Allerdings sind die Solarmodule von LONGi deutlich preiswerter, weshalb diese Marke den ersten Platz in der Budget-Kategorie belegte. Якщо ви хочете отримати більше інформації, зверніться до QCells, але не затягуйте з цим процесом.

Місце 3: Jinko Tiger Neo / Pro

Китайські виробники хочуть за будь-яку ціну довести, що вони можуть надавати таку ж якість, як західні виробники. тільки вдвічі кращу. Сонячні модулі Jinko Tiger є гарним прикладом для цього. Тут були використані фотоелементи типу N (так само, як і в потужних модулях SunPower), завдяки чому можна підвищити ефективність, яка перевищує потужність на квадратний метр, за рахунок чого можна збільшити потужність на квадратний метр. Першокласна технологія, нижча ціна та досвідченіший китайський виробник. чого ви хочете більше від більш вигідного варіанту?

Das Einzige, was uns vom 1. Місце для Jinko звільнилося, оскільки результати тесту PVEL-Zuverlässigkeitstests. Менш ефективні Jinko-модулі працюють повільніше, ніж LONG- та QC-елементи. Продуктивність не так важлива, як довговічність.

Erwähnenswert sind zudem die PV-Hersteller:

Тріна. один з найбільших світових виробників сонячних електростанцій.

Як отримати хороші сонячні панелі?

Дані про кожну окрему сонячну батарею містять багато корисної інформації. Garantiedetails, Leistung, Testergebnisse des Betriebs unter verschiedenen Bedingungen, Zertifikate. all diese Informationen sind vorhanden. Schauen wir uns diese Kriterien im Einzelnen genauer an.

Випробування PVEL-Institut (DNV GL)

PVEL є однією з найвідоміших у світі лабораторій для випробувань продуктивності та ефективності в сонячній енергетиці. Вона працює безперервно і випробовує та тестує у власній програмі кваліфікації продукції (PQP) PV-модулі провідних виробників сонячних електростанцій.

Результати відображаються в “Таблиці оцінки надійності фотоелектричних модулів” (PV Module Reliability Scorecard). Ця таблиця показників є одним з найбільш достовірних і наочних показників ефективності та продуктивності сонячних модулів. Найкращі продукти відзначаються титулом Top Performer. dieser gilt in der gesamten PV-Branche als geschätztes Zeichen für Produktqualität und Zuverlässigkeit.

Перелічіть виробників фотоелектричних модулів, чиї сонячні модулі можуть вийти з ладу протягом одного (з п’яти) PVEL-Zuverlässigkeitstest 2021 eine Auszeichnung haben:

 • ET Solar
 • SunPower
 • QCells
 • Boviet
 • Longi
 • Phono Solar
 • Серафим
 • LG
 • Jinko
 • REC
 • First Solar
 • Talesun
 • Adani/Mundra
 • Hyundai
 • Silfab
 • HT-SAAE
 • GCL
 • Астрономія
 • Jolywood
 • HHDC
 • Risen
 • VSUN
 • DMEGC
 • Vikram
 • Ja Solar
 • Тріна

Хороша продуктивність під час цих тестів є однією з найкращих можливостей, щоб забезпечити належне виконання стандартів виробництва певної марки.

Гарантія на продукцію та гарантія продуктивності фотоелектричних модулів

Інвестиції в фотоелектричну установку повинні не лише амортизуватися, але й приносити прибуток протягом багатьох років. Якщо ви хочете бути впевненими, що фотоелектричні модулі будуть працювати протягом усіх років, вам слід звернути увагу на гарантійні зобов’язання. Це є найважливішим для обох:

Гарантія на продукцію: Це гарантія на сам продукт. Якщо фотомодуль без заземлення більше не функціонує, ви можете його замінити або повернути гроші в рамках цієї гарантії. Folglich ist die Länge der Produktgarantie einer der wichtigsten Indikatoren für die Qualität eines PV-Modul für eines PV-Modul.

Більшість великих виробників, таких як IBC, JA Solar, Canadian Solar або Q CELLS, надають гарантію на продукцію на 10-15 років.

Деякі бренди, такі як Meyer Burger або Solarwatt, надають гарантію на продукцію від 30 років. При використанні сонячної енергії ви отримуєте також 40 років гарантії на продукцію.

Порада: Якщо термін гарантії на сонячну панель становить менше 10 років, слід відмовитися від неї.

Leistungsgarantie: Фотоелектричні модулі виробляють щороку певну потужність. Це означає, що фотоелектрична установка через 25 років вироблятиме менше сонячного струму, ніж на початку.

Як набагато менше? Виробник дає гарантію на максимальну продуктивність протягом року. Ви відповідаєте вимогам закону через 25 років у майбутньому. Виробник гарантує, що фотоелектричні модулі навіть після 25 років все ще матимуть цей показник.

Гарантія продуктивності фотоелектричних модулів залежить від того, наскільки високою є максимальна деградація сонячних модулів за певний проміжок часу.

Промисловий стандарт становить 0,7% на рік. Такі сонячні модулі навіть через 25 років матимуть ще більше 80% своєї максимальної продуктивності.

Solarmodulhersteller з гарантією на продукцію від 25 років:

 • SolarWatt. 30 років гарантії
 • Meyer Burger. 30 років гарантії
 • SunPower. 40 (!) Гарантія на один рік
 • Q-ЕЛЕМЕНТИ. 12 років як стандарт, але ви можете придбати довшу гарантію
 • REC Group. 20 років у стандартній комплектації, додатково 5 років, якщо ви звернулися до сертифікованого інсталятора

Тривалість гарантії на продукцію є одним з найважливіших факторів при оцінці якості наших фотоелектричних модулів.

Градація роботи. МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

Der Wirkungsgrad der Solarzellen spielt bei einem Solarmodul eine wichtige Rolle. Die besten PV-Modules erreichen hier einen Wirkungsgrad von 21 bis 22,5%. Хороша вартість становить близько. від 19 до 20 відсотків.

На цьому етапі важливо, щоб коефіцієнт корисної дії та потужність були однаковими. Die Nennleistung nicht nur vom Wirkungsgrad, sondern maßgeblich durch die Solarmodul-Größe bestimmt. Je größer das PV-Modul, desto höher seine Leistung. Тому вони виробляють великі фотомодулі з високою потужністю та меншим коефіцієнтом корисної дії. Dabei ist Größer nicht unbedingt besser, zumal dann das Gewicht zunimmt.

Це стосується всіх модулів з Китаю з потужністю понад 360 Вт (деякі з них мають навіть більше 500 Вт, зверніть увагу на їхній розмір). Більший розмір не означає в цьому випадку гірший.

Solarmodule mit einem Wirkungsgrad von bis zu 20 % sind in der Regel günstiger, wohingegen Photovoltaik-Module mit einem Wirkungsgrad von 21 bis 22 % um ein Vielfaches teurer sein können.

Встановлюючи кілька менших за потужністю фотомодулів, ви можете придбати більшу кількість з меншим коефіцієнтом корисної дії. результат буде такий самий, а витрати будуть меншими. Включення тут є найбільш корисною ділянкою.

Solarmodule Wirkungsgrad Bestenliste 2022/2023

Погляньмо на кожну сонячну батарею з нашого огляду з точки зору її продуктивності.

21,7%

21,7%

У цьому списку ми розглянули лише невелику кількість сонячних модулів.

Температуростійкість

Wussten Sie, dass Solarmodule an einem heißen Sonnentag weniger effektiv arbeiten? Ja, Sie haben richtig gelesen. Сонячна батарея може працювати на сонці, але не може мати високу температуру. Сонячні батареї випромінюють при 30 градусах Цельсія менше світла в струмі, ніж при 15 градусах. Природно, що влітку виробляється найбільший сонячний струм завдяки високій освітленості та довгій тривалості дня.

Температурна стійкість залежить від температурного коефіцієнта корисної дії Pmax і температури NOCT.

Температурний коефіцієнт Pmax показує, наскільки сильно зменшується потужність, коли температура підвищується на 1 градус до 25 градусів за Цельсієм.

Якщо ви також використовуєте фотоелектричні модулі, зверніть увагу на фотоелектричні модулі з граничним навантаженням у % / °C. Хороші сонячні модулі мають відхилення Pmax від максимуму менше ніж 0,5 % / °C.

Auf welche Temperatur erwärmen sich Photovoltaikmodule? Залежно від вологості температура може підвищуватися до 60 °C. У більшості випадків PV-модулі все ж таки працюють при NOCT-температурі. робочій температурі за нормальних умов.

Завдяки поєднанню температурного коефіцієнта корисної дії з NOCT-температурою ми можемо зменшити потребу в потужності, зумовлену впливом температури, і таким чином вплинути на температурну стійкість.

На практиці: Сонячна панель Jinko Eagle втрачає 0,4 % потужності за температури понад 25 °C. Більшу частину дня температура сонця досягає 45 °C, оскільки це NOCT-температура. Der Unterschied zwischen der tatsächlichen Temperatur und den STC-Testbedingungen beträgt 45-25=20 °C. Сумарне відхилення від Pmax становить 0,420 = 8 %. Wir können also sagen, dass die Temperaturbeständigkeit unter normalen Einsatzbedingungen 92 % beträgt, was ein gutes Ergebnis ist.

Які виробники виділяються в цій сфері?

Виробники екстремально термостійких фотоелектричних модулів:

ВАЖЛИВО: Не використовуйте жодного сонячного модуля з відхиленням Pmax / °C більше ніж 0,45%.

Негайно поєднуйте фотоелектричні установки та заощаджуйте 30% електроенергії!

Витратьте 60 секунд часу та заповніть коротку формулу. Wir verbinden Sie mit bis zu fünf geprüften Fachfirmen aus Ihrer Region. Der Vergleich ist für Sie kostenlos und unverbindlich.

Leistungstoleranz

Фотоелектричні модулі встановлюються в ідеальних умовах STC. У практиці зустрічаються такі умови, однак, лише в окремих випадках. Die Hersteller liefern daher Leistungsangaben in Wp pro Photovoltaik-Modul unter nicht idealen Bedingungen an, die der Realität näher kommen.

Die Leistungstoleranz gibt an, wie sich die vom Solarmodul erzeugte Leistung bei günstigeren Bedingungen verändern kann die vom Solarmodul erzeugte Leistung bei günstigeren Bedingungen kann verändern kann. Потужність від 5 Вт означає, що модуль потужністю 270 Вт може виробляти до 275 Вт.

Розглянемо на одному прикладі, як це працює на практиці.

Leistung andere Bedingungen

Bisher haben wir einige technische Parameter beschrieben, auf die Sie bei der Auswahl von Photovoltaikmodulen achten sollten.

Але що ви маєте від тривалої гарантії, якщо виробник протягом кількох років не виконує свої зобов’язання або не може виконати свої гарантійні зобов’язання??

Що не заважає їм отримати високу продуктивність придбаного сонячного модуля, якщо виробник, окрім заводу-виробника, має ще й інші комплектуючі з більш низькими стандартами якості??

Deshalb ist die Glaubwürdigkeit eines Herstellers mindestens genauso wichtig wie die Qualität seiner Produkte.

Як стати хорошим виробником фотоелектричних модулів?

При виборі сонячних модулів слід звертати увагу не лише на якість модуля, але й на надійність виробника. Warum?

Купівля фотоелектричних модулів. це інвестиція на багато років. Ви хочете бути впевненими, що виробник існує ще 20 років і ви можете отримати від нього послуги або гарантії.

Schauen wir uns gemeinsam Faktoren an, die die Glaubwürdigkeit eines Herstellers beeinflussen.

Розмір та вартість

Розмір та історія одного підприємства є показниками його стабільності. Чим більшим і довшим є підприємство, тим частіше воно працює протягом наступних років. Оскільки навіть великі підприємства можуть потрапити в кризу, вони мають у своєму розпорядженні необхідну інфраструктуру, щоб запобігти виникненню потужної конкуренції.

Der Markenwert ergibt sich aus der Loyalität der Kunden gegenüber der Marke, dem Bewusstsein für ihre Existenz und den positiven Assoziationen, die sie mit ihr verbinden. Він буде розміщений у грошовому внеску, який потрібно внести, щоб отримати марку. Якщо в одній з країн ви купуєте товар певної марки, і ця марка є основною підставою для продажу, то вона має високу цінність. Подумайте про Apple або Tesla.

Der Markenwert beruht auf Marketing, gutem Kundenkontakt und hoher Produktqualität. Solche Marken gehen in der Regel auf die Beschwerden der Kunden ein, da es positive Auswirkungen auf die Marke hat. При купівлі фотоелектричних модулів відомих брендів вам доведеться заплатити більше, але ви можете в будь-який момент вийти з неї, щоб завжди мати змогу звернутися до когось у разі потреби.

І, крім того, якщо підприємство з високим рівнем рентабельності виходить на ринок, дуже добре, якщо воно буде придбане у іншого підприємства, що забезпечить гарантію.

За цими двома іменами нічого не стоїть. Лише найбільші гіганти електронного ринку можуть збільшити свою ринкову вартість до мільярдів доларів. Підприємства, які фокусуються лише на фотоелектриці, наразі не мають жодного шансу досягти таких результатів.

Представництво в Німеччині

Якщо у вас виникла проблема, яку ви можете вирішити в межах гарантійного терміну, вашим першим партнером повинен бути ваш постачальник. Якщо ви хочете дізнатися, як знайти хорошого соліста, прочитайте цю статтю.

Може статися так, що хтось із них зробить свою справу. Що тоді??

Dann sollten Sie sich telefonisch oder schriftlich an die Hauptniederlassung des jeweiligen Unternehmens, seine Vertretung in Deutschland oder Europa oder an den Vertriebshändler wenden.

Einzelheiten zur Vorgehensweise finden Sie immer in der Garantie, die mit den PV-Modulen geliefert wird.

Ситуація, в якій можуть виникнути великі гарантійні зобов’язання в Китаї, викликає занепокоєння. Було б ще краще, якби європейський ринок для цього виробника мав настільки незначний вплив, що він не міг би бути там представленим більше одного разу. Якщо одного такого виробника недостатньо, може знадобитися допомога кількох друзів на іншому кінці світу? Так, так, так, але й ні.

Glücklicherweise verfügen so gut wie alle der von uns getesteten Solarpanels ihre officiellen Vertriebspartner oder Geschäftsstellen auch in Deutschland.

ВАЖЛИВО: Хороший виробник повинен також мати представництво в Європі, зокрема в Німеччині. В іншому випадку може бути дуже складно виконати ваші гарантійні зобов’язання.

Auch europäische Marken wie zum Beispiel FuturaSun, Peimar oder das norwegische REC bieten hohe Standards in Sachen Kundenbetreuung.

Що стосується PV-виробників з інших країн, таких як, наприклад, Китай, то ви можете звернути увагу на великі імена (vergleiche unser Ranking), які мають німецький бізнес або бізнес у Німеччині.

Фінансова стабільність

В той же час, ефективні компанії з високою робочою швидкістю не матимуть жодних фінансових проблем у найближчі роки. Для цього необхідно перевірити фінансову стабільність виробника перед покупкою. Однією з можливостей для цього є Z-фактор Altmanscher.

Altman Z-Score. це розроблений нью-йоркським професором Едвардом Альтманом алгоритм, який визначає фінансову стабільність підприємств на основі статистичних даних. Dabei werden Faktoren wie Betriebskapital, Aktiva, Brutto- und Nettogewinne, Umsatz und Marktwert des Unternehmens sowie Schulden berücksichtigt.

Zwischen 1968 und 1999 wurde die Formel zahlreichen Tests unterzogen, die zeigten, dass sie den Bankrott ein Jahr im Voraus mit 80-90-Prozentiger Genauigkeit vorhersagt. Тому ми рекомендуємо звернути увагу, якщо ви купуєте сонячні модулі від виробника з низьким показником Z-Score.

Ausgewählte Photovoltaik-Hersteller mit einem positiven Altman Z-Score (2021):

Випробування сонячних модулів та порівняння 2023 року

На ринку існує більше сотні виробників і ще більше моделей фотоелектричних модулів. Die Auswahl fällt daher schwer. Wir haben uns zahlreiche Solarpanels und Hersteller angeschaut und teilen mit Ihnen unsere Erfahrungen im großen Solarmodul-Test und.Vergleich 2022/2023.

І ви отримаєте результат у цьому багатогранному тесті та порівнянні:

Одразу фотоелектричні пристрої об’єднують і заощаджують 30% електроенергії!

Витратьте 60 секунд часу та заповніть коротку формулу. Wir verbinden Sie mit bis zu fünf geprüften Fachfirmen aus Ihrer Region. Der Vergleich ist für Sie kostenlos und unverbindlich.

Найкращі фотоелектричні модулі 2022 / 2023 року

Schauen wir uns zunächst die Gesamtergebnisse von unserem großen Solarmodul-Test und.Vergleich 2023 genauer an. У подальших дослідженнях ми орієнтуємося на окремі критерії оцінювання.

Всі підприємства в загальному переліку є. з різних причин. доцільними. У цьому списку представлені не всі виробники сонячних панелей, він буде постійно оновлюватися. Wir werden zudem nach und nach die vollständigen Rezensionen der einzelnen Anbieter veröffentlichen und hier verlinken.

Для швидкого монтажу ми створили для вас наочну інструкцію. Це показує перший виробник сонячних модулів.

енергії, solar

Спершу поглянемо на Топ-3 найкращих фотоелектричних модулів за результатами тестування у 2022/2023 році.

Наш тестовий період фотоелектричних модулів 2022/2023

Місце 1: Meyer Burger Glass

Die Solarmodule von Meyer Burger sind erst seit 2022 in unserem Ranking. Der Grund: auch wenn das Unternehmen bereits sehr lange besteht und viel Erfahrung in der Solarindustrie vorzuführen hat. eigene PV-Module produziert es erst seit 2021.

Meyer Burger Bewertung

Die Solarmodule von Meyer Burger überzeugen auf ganzer Linie und gehören zweifellos zu den besten auf dem Markt, wie unser Vergleich der Solarmodule zeigt. Das Ganze ist hinzu zu 100% made in Germany!

Продуктивність: Meyer Burger надає 30-річну гарантію на скляну батарею. Як сонячна батарея захищає від різних струмів, це її принцип побудови. Meyer Burger робить ставку на SmartWire-Technology та HJT-Zellen. Ці властивості забезпечують високу продуктивність за високих температур у поєднанні з хорошою стійкістю до мікроскопічних впливів. Zudem sollten die PV-Module dans ihrer Glas-Glas-Bauweise locker die Garantiezeit von 30 Jahren überdauern.

Leistung: Der Wirkungsgrad reicht von 20,6 bis 21,8% je nach Leistungsklasse. Das ist ein klasse Wert!

Glaubwürdigkeit: Das Unternehmen Meyer Burger gibt es bereits seit 70 Jahren. Вона розташована вертикально і має все необхідне для виробництва сонячних модулів самостійно. І це має практичну вигоду. Більшість європейських виробників фотоелектричних модулів постачають свої сонячні батареї переважно з Китаю. У Meyer Burger є чітке уявлення про те, що зроблено в Європі!

Rentabilität: Quality has ihren Preis. Betrachtet man jedoch die enorme Qualität, halten wir den höheren Preis für gerechtfertigt.

Плац 1: Стиль бачення Solarwatt

Ja, Sie sehen richtig! У нашому рейтингу є два контролери заряду, які мають 4,7 мм роз’єму для підключення.

Solarwatt є німецьким виробником сонячних модулів і є абсолютним лідером.

Погляньмо на наші короткі результати тесту.

Характеристики сонячних модулів у сонячних ватах

Висока якість за низьку ціну. Solarwatt пропонує надзвичайно стійкий PV-модуль преміум-класу.

Перевірка: У тесті ми використовували склопакети серії SOLARWATT VISION Pure та Style під лампою. Якість виконання є надзвичайно високою.

Solarwatt надає 30-річну гарантію якості та продуктивності на ваші склопакети. Das zeigt, wie sehr Solarwatt von der Qualität ihrer Solarmodule überzeugt ist.

Leistung: Wenn man lediglich den Wirkungsgrad betrachtet, dann liegen die Solarpanels von Solarwatt eher im Mittelfeld (Solarwatt Vision 60M style. 370 Вт. 19,9%). Allerdings handelt es sich dabei um bifaziale Module. Вони поглинають світло з обох сторін і забезпечують вдвічі кращу продуктивність після встановлення.

Довговічність роботи підприємства: SOLARWATT налічує сьогодні близько 600 працівників та існує з 1998 року. У цей час вдалося досягти багатьох результатів одночасно і врахувати численні технологічні виклики. Das Unternehmen pflegt enge Geschäftsbeziehung zu BMW, das zudem der grösste Kunde ist. Eigentümer Stefan Quandt є одним з найбільших діячів серед баварських автовиробників. Це є перевагою для стабільної роботи сонячних електростанцій.

Орендна плата: Якщо ви думаєте про 15 років, подумайте про дорогі сонячні модулі. Якщо ви також розраховуєте на період від 30 до 40 років, то сонячна енергія може бути для вас корисною.

Місце 3: Viessmann Vitovolt

Viessmann є в Німеччині відомою та усталеною маркою. Окрім традиційних теплових та кліматичних установок, Viessmann пропонує також сонячні модулі. І ці пристрої порівнюються в нашому тесті та в порівнянні з ними.

Viessmann Solarmodule Bewertung

Сонячні модулі від Viessmann мають надвисоку потужність. Ви отримаєте хороший продукт за дуже хорошу ціну.

Надійність: Єдиний козир сонячних модулів Viessmann. Так, вони працюють дуже ефективно. Крім того, Viessmann надає 15-річну гарантію на продукцію. Das ist leider nur Mittelmaß (insbesondere im Vergleich zu den beiden Platzhirschen).

Leistung: З коефіцієнтом корисної дії від до 21,3% сонячні модулі дають дуже гарне зображення. Максимальна напруга системи становить 1500 В, що дозволяє використовувати модуль і для більш потужних установок.

Надійність підприємства: Viessmann ist in Deutschland eine Marke mit einer starken Reputation. Das Unternehmen beschäftigt über 12.000 Mitarbeiter und erzielte im Jahr 2021 einen Umsatz von 3,4 Milliarden Euro. Якщо це не викликає довіри, що тоді?

Rentabilität: Ціна є безумовною перевагою модулів Viessmann. Ви коштуєте вдвічі дешевше, ніж обидва попередні конкуренти. Вони настільки великі, що їх можна використовувати разом з китайськими сонячними модулями.

Негайно об’єднайте фотоелектричні пристрої та заощаджуйте 30% електроенергії!

Витратьте 60 секунд часу та заповніть короткий формуляр. Ми пов’язуємо вас з до п’яти надійних фірм з вашого регіону. Der Vergleich ist für Sie kostenlos und unverbindlich.

Найкращий бюджетний PV-модуль. Ціна-Ефективність-Захист

Wenn Ihre Priorität darin esteht, so schnell wie möglich eine hohe Rendite zu erzielen, dann investieren Sie in günstige und gute Photovoltaikmodule. Найчастіше цей модуль має прослужити 25 років, але гарантія на нього не надається. Цікавими є в цьому зв’язку переважно PV-модулі з Китаю, які мають гарну якість та високу ціну.

Місце 1: LONGi Hi-MO 4

Якщо ви шукаєте високоякісний варіант, то серія Hi-MO4 від LONGi є нашим фаворитом. LONGi-фотоелектричні модулі виглядають значно більшими. а також у порівнянні з іншими китайськими брендами.

Модулі відрізняються високою якістю. Im Jahr 2021 hat diese Serie vier Zuverlässigkeitstests in PVEL-Tests erfolgreich bestanden. Ці тести є у декілька разів складнішими, ніж базові тести, які необхідні для отримання сертифікатів. Zudem müssen mehrere Module zum Testen vorgelegt werden, die nicht speziell für diesen Zweck ausgewählen wurden, sodass dieses Ergebnis wirklich von guter Qualität zeugen.

Platz 2: QCells Q.ANTUM G5

Die QCells Q.ANTUM G5-Photovoltaikmodule sind wiederum der Gewinner aller fünf Auszeichnungen bei den PVEL-Tests 2021. Крім того, гарантія на ці сонячні панелі може бути продовжена на 25 років. Гарантійні умови є надто слабкими, щоб їх можна було виконати як Преміум-гарантію, але вони не є достатніми. Qcells належить до найбільших фотоелектричних компаній у світі, і в цій групі є однією з небагатьох, які не походять з Китаю.

Die PV-Module bieten sehr hohe Qualität zu einem erschwinglichen Preis. Крім того, сонячні модулі LONGi є досить ефективними, завдяки чому вони посідають перше місце в бюджетній категорії. Якщо ви хочете отримати більшу потужність, не варто використовувати два контролери, а краще підключіть до QCells.

Місце 3: Jinko Tiger Neo / Pro

Китайські виробники хочуть за будь-яку ціну гарантувати, що вони можуть надавати таку ж якість, як західні виробники. тільки набагато кращу. Сонячні модулі Jinko Tiger є гарним прикладом для цього. Тут використовуються фотоелементи типу N (так само, як і в потужних модулях SunPower), завдяки чому можна підвищити ефективність, яка перевищує потужність на квадратний метр. Першокласна технологія, низька ціна та досвідчений китайський виробник. що ви хочете отримати більше від одного з варіантів, що мають найбільшу цінність?

Das Einzige, was uns vom 1. Platz für Jinko abgehalten hat, waren die Ergebnisse des PVEL-Zuverlässigkeitstests. Jinko-модулі працюють гірше, ніж LONG- та QC-елементи. Und Leistung ist nicht so wichtig wie Langlebigkeit.

Erwähnenswert sind zudem die PV-Hersteller:

Тріна. один з найбільших у світі виробників сонячних панелей.

Як ви отримуєте хороші сонячні панелі?

Дані про кожну окрему сонячну батарею містять багато корисної інформації. Garantiedetails, Leistung, Testergebnisse des Betriebs unter verschiedenen Bedingungen, Zertifikate. all these Informationen sind vorhanden. Schauen wir uns diese Kriterien im Einzelnen genauer an.

Zuverlässigkeitstests durch das PVEL-Institut (DNV GL)

PVEL є однією з найвідоміших у світі лабораторій для дослідження продуктивності та ефективності в сонячній енергетиці. Він працює безперервно і випробовує та тестує у власній програмі кваліфікації продукції (PQP) PV-модулі провідних виробників сонячних електростанцій.

Результати відображені в таблиці “PV Module Reliability Scorecard”. Цей контролер є одним з найдосконаліших і найефективніших показників ефективності та продуктивності сонячних модулів. Найкращі продукти відзначаються титулом Top Performer. dieser gilt in der gesamten PV-Branche als geschätztes Zeichen für Produktqualität und Zuverlässigkeit.

Перелічіть виробників фотомодулів, чиї сонячні модулі в одному (з п’яти) PVEL-Zuverlässigkeitstest 2021 eine Auszeichnung erhalten habten:

 • ET Solar
 • SunPower
 • QCells
 • Boviet
 • Longi
 • Phono Solar
 • Серафим
 • LG
 • Jinko
 • REC
 • First Solar
 • Talesun
 • Адані/Мундра
 • Hyundai
 • Silfab
 • HT-SAAE
 • GCL
 • Астрономія
 • Jolywood
 • HHDC
 • Risen
 • VSUN
 • DMEGC
 • Vikram
 • Ja Solar
 • Trina

Хороша продуктивність під час цих тестів є однією з найкращих можливостей, щоб забезпечити відповідність стандартам виробництва певної марки.

Гарантія на продукцію та експлуатаційні характеристики фотоелектричних модулів

Інвестиції в PV-станцію повинні не лише амортизуватися, але й приносити значні прибутки протягом багатьох років. Якщо ви хочете бути впевненими, що фотоелектричні модулі будуть працювати протягом усього року бездоганно, вам слід звернути увагу на гарантійні зобов’язання. Це є найважливішим для обох сторін:

Гарантія на товар: Це гарантія на сам продукт. Якщо фотомодуль без заземлення більше не функціонує, ви можете його замінити або вкласти гроші в рамках цієї гарантії. Folglich ist die Länge der Produktgaranie einer der wichtigsten Indikatoren für die Qualität eines PV-Modulen eines PV-Modulen.

Більшість великих виробників, таких як IBC, JA Solar, Canadian Solar або Q CELLS, надають гарантію на продукцію на 10-15 років.

Деякі марки, такі як Meyer Burger або Solarwatt, надають гарантію на продукцію від 30 років. У випадку з Sunpower ви також отримуєте 40-річну гарантію на продукцію.

Порада: Якщо гарантійний термін на сонячну панель становить менше 10 років, вам слід відмовитися від неї.

Leistungsgarantie: Фотоелектричні модулі щороку зменшують свою потужність. Це означає, що фотоелектрична установка через 25 років вироблятиме менше сонячного струму, ніж на початку.

Wie viel weniger? Виробники отримують в рамках загальної гарантії продуктивності максимальний обсяг виробництва на рік. Sie reicht in der Regel 25 Jahre in die Zukunft. Виробник гарантує, що PV-модуль і після 25 років все ще матиме максимальну потужність.

Гарантія на продуктивність фотоелектричних модулів показує, наскільки висока максимальна деградація сонячних модулів протягом певного періоду часу.

Промисловий стандарт становить 0,7% на рік. Solche Solarmodule werden auch nach 25 Jahren noch mehr als 80% ihrer ursprünglichen Leistungsfähigkeit erbringen.

Виробники сонячних модулів з гарантією на продукцію не менше 25 років:

 • SolarWatt. 30 років гарантії
 • Meyer Burger. 30 років гарантії
 • SunPower. 40 (!) Гарантія на один рік
 • Q ЕЛЕМЕНТИ. 12 років як стандарт, але ви можете придбати більш тривалу гарантію
 • REC Group. 20 років у стандартній комплектації, додатково 5 років, якщо ви звернетеся до сертифікованого інсталятора

Тривалість гарантії на продукцію є одним з найважливіших факторів при оцінці якості наших фотоелектричних модулів.

Wirkungsgrad. максимальна потужність

Ступінь продуктивності сонячних батарей відіграє важливу роль для кожного окремого сонячного модуля. Найкращі PV-модулі досягають тут коефіцієнта корисної дії від 21 до 22,5%. Хороша вартість лежить приблизно на рівні. від 19 до 20.

На цьому етапі важливо, щоб між робочим ступенем та потужністю не було розбіжностей. Потужність залежить не тільки від ступеня продуктивності, але й від розміру сонячних модулів. Чим більший фотомодуль, тим вища його потужність. Завдяки цьому з’являються більші фотоелектричні модулі з більшою потужністю та меншим коефіцієнтом корисної дії. Dabei ist Größer nicht unbedingt besser, zumal dann das Gewicht zunimmt.

Це стосується всіх модулів з Китаю з потужністю понад 360 Вт (деякі з них мають навіть більше 500 Вт, зверніть увагу на їхній розмір). Більший розмір не означає в цьому випадку краще.

Solarmodule mit einem Wirkungsgrad від bis zu 20 % sind in der Regel günstiger, wohingegen Photovoltaik-Module mit einem Wirkungsgrad від 21 bis 22 % um ein Vielfaches teurer sein können.

При встановленні декількох менших за потужністю PV-модулів ви можете придбати більшу кількість з меншим коефіцієнтом корисної дії. результат буде таким самим, а витрати будуть меншими за нормативом. Die Einschränkung hier ist die nutzbare Dachfläche.

Solarmodule Wirkungsgrad Bestenliste 2022/2023

Погляньмо на цей сонячний модуль з нашого огляду з огляду на його ступінь продуктивності.

21,7%

21,7%

У цьому списку ми розглянули лише невеликий вибір сонячних модулів.

Температурна стійкість

Ви можете помітити, що сонячний модуль у спекотний день працює менш ефективно? Так, ви правильно зрозуміли. Сонячна батарея може нагріватися до сонця, але не витримує високих температур. Сонячні елементи випромінюють при 30 градусах Цельсія менше світла в потоці, ніж при 15 градусах. Природно, що влітку виробляється найбільший сонячний струм завдяки високій освітленості та довгій тривалості дня.

Температурна стійкість залежить від температурного коефіцієнта корисної дії Pmax і температури NOCT.

Температурний коефіцієнт корисної дії Pmax показує, наскільки сильно знижується потужність, коли температура підвищується на 1 градус до 25 градусів за Цельсієм.

Якщо ви також обираєте фотоелектричні модулі, зверніть увагу на фотоелектричні модулі з граничним коефіцієнтом потужності у % / °C. Хороші сонячні модулі мають максимальне відхилення Pmax від weniger als 0,5 % / °C.

За якої температури працюють фотоелектричні модулі? Залежно від вологості можна підвищити температуру до 60 °C. У більшості випадків фотоелектричні модулі нагріваються все ж таки до NOCT-температури. робочої температури за нормальних умов.

Завдяки поєднанню температурного коефіцієнта корисної дії з NOCT-температурою ми можемо зменшити потребу в потужності, що залежить від температури, і таким чином вплинути на температурну стійкість.

In der Praxis: Das Solarpanel Jinko Eagle verliert 0,4 % Leistung pro °C über 25 °C. Найчастіше протягом дня температура сонця досягає 45 °C, оскільки це NOCT-температура. Різниця між фактичною температурою та умовами STC-тестування становить 45-25=20 °C. Сумарне відхилення від Pmax становить 0,420 = 8 %. Ми також можемо сказати, що температурна стійкість за нормальних умов становить 92%, що є гарним результатом.

Які виробники виділяються в цій галузі?

Виробники фотоелектричних модулів, що працюють в екстремальних температурних умовах:

ВАЖЛИВО: Не використовуйте жодного сонячного модуля з відхиленням Pmax / °C від норми більше ніж 0,45 %.

Негайно встановіть фотоелектричні пристрої та заощаджуйте 30% електроенергії!

Витратьте 60 секунд і заповніть коротку формулу. Ми пов’язуємо вас з до п’яти перевіреними компаніями з вашого регіону. Поєднання є для вас безкоштовним та необов’язковим.

Стійкість до перепадів потужності

Фотоелектричні модулі тестуються за ідеальних STC-умов. На практиці такі умови зустрічаються лише зрідка. Тому виробники надають вимоги до потужності фотоелектричних модулів в неідеальних умовах, які не відповідають реальності.

Залежність потужності показує, як потужність, вироблена сонячним модулем, може збільшуватися за більш сприятливих умов. Потужність від 5 Вт означає, що модуль потужністю 270 Вт може виробляти до 275 Вт.

Розглянемо на одному прикладі, як це працює на практиці.

Leistung andere Bedingungen

Ми також описали деякі технічні параметри, на які ви повинні орієнтуватися при виборі фотоелектричних модулів.

Але чому ви маєте тривалу гарантію, якщо постачальник протягом кількох років не виконує свої зобов’язання або не може виконати свої гарантійні зобов’язання??

Що впливає на підвищену продуктивність отриманого сонячного модуля, якщо виробник, окрім заводу-виробника, використовує інші компоненти з гіршими стандартами якості??

Таким чином, якість виробника є настільки ж важливою, як і якість його продукції.

Як стати хорошим виробником фотоелектричних модулів?

При виборі сонячної панелі слід звертати увагу не лише на якість модуля, але й на надійність виробника. Чому??

Купівля фотоелектричних модулів. це інвестиція на кілька років. Ви хочете бути впевненими, що продавець існуватиме і через 20 років, і ви зможете отримати від нього послуги або гарантії в разі потреби.

Schauen wir uns gemeinsam Faktoren an, die die Glaubwürdigkeit eines Herstellers beeinflussen.

Розмір та вартість

Розмір та історія одного суб’єкта господарювання є показниками його стабільності. Чим більшим і довшим є підприємство, тим більш імовірним є те, що воно працюватиме протягом наступних років. Оскільки навіть великі підприємства можуть потрапити в кризову ситуацію, вони мають право вжити необхідних заходів, щоб запобігти виникненню потужної конкуренції.

Маржинальний ефект формується з лояльності клієнтів до бренду, вболівання за його існування та позитивних зв’язків, які вони з ним пов’язують. Він буде відображений у грошовому внеску, який хтось повинен заплатити, щоб підвищити марку. Wenn ein Kunde bereit ist ein Produkt der Marke zu kaufen und diese Marke der ausschlaggebende Grund für die Entscheidung ist, dann hat die Marke einen hohen Wert. Подумайте про Apple або Tesla.

Der Markenwert beruht auf Marketing, gutem Kundenkontakt und hoher Produktqualität. Solche Marken gehen in der Regel auf die Beschwerden der Kunden ein, da es positive Auswirkungen auf die Marke hat. Якщо ви купуєте фотомодулі з маркуванням, ви не можете більше, але ви можете тимчасово відмовитися від цього, щоб у разі потреби завжди мати змогу звернутися до когось.

І, крім того, якщо підприємство з певною торговою маркою виходить на ринок, дуже добре, якщо воно буде створено іншим підприємством, яке перекриє гарантійні зобов’язання.

Hinter diesen beiden kommt lange nichts. Лише найбільші гіганти електронного ринку можуть досягти ринкової вартості в мільярди доларів. Підприємства, які фокусуються лише на фотоелектричній енергії, наразі не мають жодного шансу досягти таких показників.

Німецьке твердження

Якщо у вас виникла проблема, яку ви можете вирішити протягом гарантійного терміну, зверніться до вашого першого партнера. постачальника. Якщо ви не знаєте, як знайти хорошого постачальника сонячної енергії, прочитайте цю статтю.

Може статися так, що він виконує свою роботу. Що тоді?

Dann sollten Sie sich telefonisch oder schriftlich an die Hauptniederlassung des jeweiligen Unternehmens, seine Vertretung in Deutschland oder Europa oder an den Vertriebshändler wenden.

Ви завжди можете скористатися гарантією, яка надається разом з фотоелектричними модулями.

Ситуація, в якій можливе здійснення гарантійних зобов’язань у Китаї, викликає занепокоєння. Було б ще краще, якби європейський ринок для цих виробників мав настільки незначний вплив, що він не зміг би повернутися туди жодного разу. Якщо такий постачальник буде тут, він може допомогти кільком маленьким дітям на іншому кінці світу? Так, так, так, але й ні.

Glücklicherweise verfügen so gut wie alle der von uns getesteten Solarpanels ihre officiellen Vertriebspartner oder Geschäftsstellen auch in Deutschland.

ВАЖЛИВО: Хороший підприємець повинен мати представництво в Європі, наприклад, у Німеччині. В іншому випадку може бути дуже складно виконати ваші гарантійні зобов’язання.

Auch europäische Marken wie zum Beispiel FuturaSun, Peimar oder das norwegische REC bieten hohe Standards in Sachen Kundenbetreuung.

Що стосується PV-Hersteller з інших країн, як, наприклад, Китай, так що ви можете розраховувати на великі компанії (vergleiche unser Ranking), які мають німецький бізнес або підприємства в Німеччині.

Фінансова стабільність

Gesunde, erfolgreiche Unternehmen werden mit hoher Wahrcheinlichkeit keine Finanziellen Problem in den nächten Jahren haben werden mit hoher Wahrcheinlichkeit keine Finanziellen Problem in den nächten Jahren. Тому перед покупкою необхідно перевірити фінансову стабільність виробника перед купівлею. Одна з можливостей для цього. альтманський Z-фактор.

Altman Z-Score. це розроблений нью-йоркським професором Едвардом Альтманом алгоритм, який визначає фінансову стабільність підприємств на основі статистичних даних. Dabei werden Faktoren wie Betriebskapital, Aktiva, Brutto- und Nettogewinne, Umsatz und Marktwert des Unternehmens sowie Schulden berücksichtigt.

Між 1968 та 1999 роками було запроваджено формулу чотирьох послідовних тестів, які показали, що банкрутство з 80-90-відсотковою вірогідністю передбачалося за рік до цього. Тому ми рекомендуємо звернути увагу, якщо ви купуєте сонячні модулі від виробника з низьким Z-Score.

Випущений виробник фотоелектричної енергії з позитивним показником Altman Z-Score (2021):

Залишити відповідь