НАЙКРАЩІ ІНСТАЛЯТОРИ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ В ОЗЕРІ МЕРІ. Акредитовані сонячні інсталятори

Чому вам потрібні акредитовані CEC сонячні інсталятори?

Сонячна панель є однією з найрозумніших інвестицій, які ви можете зробити на сьогоднішній день. Екологи постійно закликають людство до свідомих і відповідальних дій щодо економії невідновлюваних енергоресурсів. Сонячні панелі виробляють енергію від сонця, і ви можете легко зберігати невикористану кількість енергії в сонячних батареях для подальшого використання або передавати її в мережу і заробляти “тариф у подачі”.” над, ви повинні

Уряд Австралії також ініціював унікальну програму знижок на встановлення сонячних панелей. Однак існують певні критерії, які необхідно виконати. Ви повинні купувати компоненти сонячних панелей, дозволені Радою з чистої енергії.

Але це ще не все. Рада з питань чистої енергії не акредитує компанії, що виробляють сонячні панелі. Рада, однак, акредитує окремих електриків. Відповідно до закону уряду Австралії, щоб скористатися схемою знижок STC або Solar rebate, потрібно встановити сонячну панель у акредитованої компанії Акредитовані ЦОВВ інсталятори сонячних електростанцій.

Коли ви вирішите встановити сонячні панелі на даху свого будинку або підприємства, ви зіткнетеся з різними сонячними компаніями, які хочуть встановити вашу систему через них. Основним і вирішальним фактором, який слід враховувати при виборі кращої сонячної компанії, є переконатися, що монтажники, відповідальні за фактичну установку ваших сонячних панелей, мають досвід і сертифіковані нашими експертами.

Це невід’ємна частина процесу купівлі сонячних панелей, оскільки якість монтажу визначатиме ефективність вашої системи протягом багатьох років, без появи будь-яких ускладнень чи інших проблем.

Обслуговування сонячних панелей практично не пов’язане з вашими витратами.

Більшість панелей поставляються з гарантією на продукцію 12-15 років, а гарантія на продуктивність становить 25 років. Вибір послуг сертифікованого CEC інсталятора сонячних панелей з солідним послужним списком має важливе значення для забезпечення відмінного післяпродажного обслуговування в малоймовірному випадку, коли воно знадобиться.

Більшість інверторів мають 5-10-річну гарантію. Інвертори, які встановлюються в даний час, підключаються до Інтернету вдома, щоб ви могли легко перевірити продуктивність вашої системи та вихід сонячної енергії. Інсталятор або продавець сонячних панелей буде регулярно перевіряти стан батареї в режимі онлайн, щоб переконатися, що вона працює найкращим чином.

Переконайтеся, що ви вибрали сонячну установку, на яку поширюється розширена гарантія. Обов’язково вимагайте офіційний гарантійний документ, щоб бути впевненим, що у вас є страховка на випадок будь-якої проблеми або несправності сонячних панелей.

Що таке акредитований інсталятор?

Акредитація CEC є обов’язковою для будь-якої компанії, що займається встановленням сонячних систем та/або накопичувачів. Інсталятори повинні мати необхідну освіту і відповідати вимогам для проектування та встановлення будь-якого типу систем зеленої енергетики.

Знати акредитованих сонячних інсталяторів

По всій Австралії фахівці з встановлення сонячних систем повинні мати акредитацію Ради з чистої енергії, яка є обов’язковою кваліфікацією. Системи відновлюваної енергетики, такі як сонячні панелі, мають певний робочий процес, розуміння та встановлення компонентів, які вимагають необхідних знань та підготовки. ЦВК визнає цих навчених та кваліфікованих осіб та акредитує їх. Якщо ви плануєте скористатися схемою сонячних знижок, ви повинні отримати панель, встановлену тільки акредитованим CEC монтажником.

Як легко знайти акредитованого інсталятора поблизу вас

Після того, як ви отримали контактну інформацію акредитованого інсталятора, ви можете провести самостійне дослідження в Google щодо відгуків клієнтів та оглядів будь-яких проектів, над якими вони працювали.

Наймання сонячних інсталяторів

Коли ви наймаєте інсталятора, саме він повинен провести вас через процес встановлення сонячних панелей з детальною пропозицією пропонованого місця установки в межах вашої власності, пропозицією щодо проектування системи, потужністю генерації енергії відповідно до ваших вимог, детальним переліком необхідних компонентів та фітингів, а також гарантійними умовами.

Питання може бути не щирим, але правдива відповідь дозволить вам визначити рівень довіри до підрядника. Перш ніж ставити це просте запитання, переконайтеся, що ви провели власне дослідження. Сьогодні легко почитати відгуки про організацію чи послугу через інтернет. Ви можете визначити, чи правдиві їхні думки чи ні.

Якщо у них є проблеми, з якими ви, швидше за все, зіткнетеся, запитайте їх про рішення, які вони можуть мати. Ви також можете запитати їх, чи доступні вони, коли у вас виникне проблема, яку ви не в змозі вирішити. Якщо вони просто говорять про приємні речі, але не пропонують конкретного рішення, вам слід двічі подумати, перш ніж наймати їх.

Інсталятори, акредитовані CEC

Перш за все, акредитовані інсталятори. це реальні люди, які не є корпораціями. Наприклад, Solaray Energy не є акредитованим інсталятором, але більшість інсталяцій, які ми виконуємо, завершуються акредитованими інсталяторами.

Щоб стати акредитованим інсталятором, необхідно пройти навчання, мати ліцензію на право роботи з електрикою та сертифікат на право роботи на висоті, а також поліс страхування цивільної відповідальності на суму п’ять мільйонів доларів США.

Сертифіковані інсталятори від CEC відповідають за нагляд за роботою монтажної бригади. і сонячну електростанцію. вони будуть відповідати за введення системи в експлуатацію, а потім розписуватимуться за систему, коли вона буде завершена. Вони також повинні надати документи вашому постачальнику енергії після завершення установки.

Ще однією важливою акредитацією CEC є те, що ви є затвердженим дизайнером. Процес проектування сонячних електростанцій складніший, ніж здається. Кожна наша установка повинна бути спроектована таким чином, щоб гарантувати, що вона буде побудована відповідно до вказівок, встановлених в CEC.

Умови гарантії

Розуміння гарантійних умов на весь продукт, кожен компонент, гарантії виробника та гарантії продавця є дуже важливим.

 • Продукти або компоненти сонячної панелі мають певну гарантію від виробника.
 • Схвалені продавці сонячних батарей також надають додаткову гарантію на всю систему в цілому на її експлуатацію, монтаж, якість роботи тощо. Відвідування установки

Якщо у вас виникла проблема з будь-яким елементом сонячної системи, навіть якщо на нього все ще поширюється гарантія, найкраще звернутися до продавця сонячної енергії, щоб відремонтувати або замінити продукт.

Якщо ви не можете зв’язатися з продавцем, зателефонуйте виробникам продукції. На гарантійних документах необхідна контактна інформація.

Роздрібні продавці, схвалені Радою з чистої енергії, зобов’язалися надати гарантію на п’ять років. Якщо ви вважаєте, що акредитований Solar Retailer Ради з чистої енергії порушив свої гарантійні зобов’язання, будь ласка, скористайтеся нашою формою скарг.

Процес акредитації інсталятора

Існують певні правила для встановлення сонячної системи. Згідно з правилами, акредитований інсталятор повинен здійснювати фізичний нагляд за малою системою відновлюваної енергетики протягом усього процесу або принаймні тричі відвідати об’єкт.

Після того, як ми отримаємо заявку на приєднання, ми попросимо надати документи, перелічені нижче, як частину процесу акредитації. Ми проводимо повну перевірку історії та кредитоспроможності, а також онлайн-пошук, який включає веб-сайти з відгуками, а також акаунти керівництва та компанії в соціальних мережах. Ми також зв’яжемося з іншими Кодексами споживачів, які є частиною сектору відновлюваної енергетики, і попросимо їх повідомити нам про будь-яку негативну історію, яку вони мають у бізнесі заявника (якщо це доречно).

Крім того, не забудьте попросити посвідчення особи інсталятора, оскільки перевірка акредитації від CEC гарантує, що ви зможете отримати належну сонячну знижку. Щоб перевірити підтвердження ідентифікації, шукайте:

 • Фото на посвідченні особи
 • Номер акредитації ЦЕК
 • Термін дії акредитації
 • Типи акредитацій, схвалених для
 • Копія споживчого договору компанії, в якому повинні бути детально прописані права споживача на розірвання договору
 • Копія гарантійного зобов’язання/гарантії якості роботи компанії;
 • Копії сертифікатів страхування відповідальності роботодавця та цивільної відповідальності компанії;
 • Копії: банківських виписок за останні 3 місяці або останньої управлінської звітності.

Переваги акредитації CEC

На додаток до основних переваг, згаданих вище, ви отримаєте наступні переваги, коли отримаєте акредитацію CEC

 • Телефон технічної підтримки ЦВК
 • Доступ до дискусій Toolbox, а також до інструкцій та технічних деталей
 • Отримуйте інформацію про значні зміни в керівних принципах та стандартах для галузі
 • Поінформовані про те, що вони є продуктами, прийнятими ЦВК, та про їх виведення з експлуатації
 • Інформування про проблеми, виявлені під час перевірок Регулятора чистої енергії
 • Включіть себе до складу ЦВК Інструмент пошуку інсталяторів (Це також стосується дизайнерів)
 • Розкажіть свою історію регуляторним органам та уряду.

Клієнти, як правило, віддають перевагу акредитованим інсталяторам або компаніям, оскільки вони здатні працювати за найвищими стандартами та пропонують конкурентоспроможні ціни завдяки своїм компенсаціям STC.

Підсумовуючи

Переконайтеся, що серед усіх інсталяторів, присутніх під час встановлення вашої сонячної системи, хоча б один з них покаже вам акредитаційне посвідчення. Якщо ніхто не може надати такий документ, негайно зверніться до продавця сонячних панелей, щоб він надав вам схвалені та акредитовані ЦВК сонячні панелі. Ця акредитація означає кваліфіковану експертизу, ретельну підготовку та розуміння сонячних систем. Роблячи величезні інвестиції, ви не хочете зробити це неправильно або неякісно, просто йдучи на компроміс з чимось.

НАЙКРАЩІ ІНСТАЛЯТОРИ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ В ОЗЕРНІЙ МЕРІ

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Як одна з найбільш надійних сонячних компаній в Центральній Флориді, Solcium Solar пропонує найкращі варіанти встановлення сонячних панелей в Лейк-Мері, штат Флорида. Ми прагнемо запропонувати нашим партнерам найвищий рівень неупередженої галузевої освіти та забезпечуємо підхід без тиску та хитрощів у продажах. Наш головний офіс знаходиться в декількох хвилинах від озера Мері в історичному центрі міста Санфорд. Флорида.

Отримати пропозицію

Заповніть форму нижче, щоб отримати пропозицію від наших експертів Solcium Solar.

вказує на обов’язкові поля

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ

Solcium Solar є сертифікованим інсталятором Tesla Solar, а також має акредитацію NABCEP, яка є найпрестижнішою акредитацією, яку може отримати компанія, що займається встановленням сонячних панелей в Лейк-Мері, в галузі відновлюваної енергетики. Ми ніколи не залучаємо субпідрядників, а це означає, що ви працюєте безпосередньо з компанією Solcium з самого початку і до тих пір, поки ваша система не буде вперше увімкнена і не почне приносити вам економію. Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Що, якщо ми скажемо вам, що Solcium також має гарантію відповідності ціни та пропонує фінансування з нульовим початковим внеском??!

ЯК ПРАЦЮЮТЬ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

Сонячна енергія. це рішення з відновлюваної енергетики, яке приносить користь як навколишньому середовищу, так і заощаджує ваші гроші. Сонячні панелі виготовлені з кремнієвих фотоелектричних (PV) елементів. Коли сонячні промені потрапляють на фотоелементи, сонячні панелі поглинають ці промені та виробляють електроенергію. Ця електроенергія створює постійний струм (DC), який не може живити будинок безпосередньо, тому використовується інвертор для перетворення постійного струму в змінний (AC). Сонячні панелі можуть виробляти достатньо енергії для живлення побутових приладів, кондиціонерів, насосів для басейнів, водонагрівачів. Багато власників будинків в Лейк-Мері виробляють достатньо електроенергії, щоб продавати її назад енергетичним компаніям!

СОНЯЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БІЛЬШОСТІ ТИПІВ ДАХІВ

Велике розмаїття житлових будинків та архітектурних стилів Лейк-Мері передбачає використання різних покрівельних матеріалів. Маючи більш ніж 15-річний досвід роботи в Лейк-Мері та Центральній Флориді, ми встановили сонячні системи майже на всіх типах дахів:

Незалежно від типу вашого даху, будьте впевнені, що наші досвідчені інсталятори сонячних панелей дбайливо ставитимуться до вашого даху, щоб гарантувати відсутність пошкоджень і забезпечити якісний монтаж.

Потрібно одночасно замінити дах? Ніяких проблем! Solcium може допомогти вам замінити дах і перейти на сонячну енергію, і все це в рамках одного кредиту.

ЯКА ВАРТІСТЬ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ?

За останнє десятиліття вартість встановлення сонячних панелей знизилася більш ніж на 60%, що призвело до виходу галузі на нові ринки та розгортання тисяч систем по всій країні. Зростаюча конкурентоспроможність сонячної енергетики в порівнянні з іншими технологіями дозволила їй швидко збільшити свою частку в загальному обсязі виробництва електроенергії.S. виробництво електроенергії. від 0.1% у 2010 році до майже 4% сьогодні. Станом на 2021 рік Флорида посідає 3-тє місце в країні за кількістю сонячних електростанцій для домовласників.

ПОДАТКОВІ ПІЛЬГИ ОЗЕРО МЕРІ

В даний час існують податкові пільги для жителів Флориди, які встановлюють сонячні панелі. В даний час існує звільнення від сплати податку на майно сонячної системи у Флориді. Це 100% звільнення для власників будинків на озері Лейк-Мері та 80% для власників вторинної нерухомості (зимовий будинок, будинок для відпочинку, оренда нерухомості тощо).). Це означає, що штат і округ не можуть стягувати з вас більший податок на збільшену вартість сонячних панелей, які були встановлені на вашому будинку. Інша податкова пільга під назвою Федеральний інвестиційний податковий кредит на сонячну енергетику (ITC) надає кредит у розмірі 22% на придбані домашні сонячні системи, які будуть встановлені до кінця 2022 року. Як власник будинку в Лейк-Мері, ви можете заощадити гроші на федеральному рівні або на рівні штату. Хоча ці варіанти можуть змінюватися, Solcium Solar завжди в курсі останніх можливостей заощадити ваші гроші.

Сонячні інсталятори Джорджії

Alternative Energy Southeast, Inc. спеціалізується на проектуванні та встановленні сонячних електростанцій, або фотоелектричних систем (ФЕС). Наша високоакредитована команда надає клієнтам виняткове обслуговування клієнтів та майстерність для сонячних

ECS Solar

ECS Solar 6120 SW 13th St Gainesville. FL 32608 Сполучені Штати Америки

ECS Solar була заснована в 1977 році Томом і Ширлі Лейн, першим сонячним підрядником, включеним до Міжнародної зали слави сонячної енергетики. Ця нагорода, заснована актом конгресу в 1976 році, була вручена лише 45 чоловікам і жінкам з різних країн

True Solar USA

True Energy USA, LLC 3840 Windermere Pkwy, STE 403 Cumming, GA 30041 Cumming. GA 30041 Сполучені Штати Америки

True Solar пропонує інноваційні сонячні рішення для житлових та комерційних клієнтів на всьому південному сході та за його межами. Ми віримо у використання компонентів найвищого рівня для забезпечення сонячних систем з високою продуктивністю та надійністю, а також

Solar Crave

Solar Crave Enterprises LLC 4145 Thurman Rd. Хемптон. GA 30228 Сполучені Штати Америки

Ми спеціалізуємося на розробці сонячних систем. Ми проектуємо та встановлюємо сонячні системи для житлових та комерційних об’єктів. Маючи досвідчену та пристрасну команду, ми пишаємося тим, що можемо зменшити рахунки наших клієнтів за електроенергію та

White Electrical

White Electrical 1730 Chattahoochee Avenue Atlanta. GA 30318 Сполучені Штати Америки

Компанія White Electrical стала свідком дивовижних змін і розробок в галузі електромонтажних робіт. Ми пишаємося тим, що йдемо в ногу з новітніми технологіями та методологіями. У той же час, міцні основи бізнесу, які мають

Pfister Energy. Лісовий парк

Pfister Energy. Forest Park 57 Goffle Road Hawthorne, NJ 07506 Hawthorne. NJ 07506 Сполучені Штати

Pfister Energy є лідером в галузі сталої енергетики, поставляючи сонячні установки та системи відновлюваної енергетики для комерційних, промислових та інституційних об’єктів “під ключ”.Pfister Energy, Inc. є провідним інсталятором сонячних електростанцій

Energy Consulting Group

Energy Consulting Group One Overton Park, 3625 Cumberland Blvd, Suite 260 Atlanta. GA 30339 Сполучені Штати

Energy Consultants Group пропонує широкий спектр професійних послуг для ринку нового будівництва та модернізації, які підвищать енергоефективність та комфорт, одночасно додаючи цінності та заощаджуючи кошти.Наш повний спектр послуг та лінійка продуктів перевершує всі інші

Конлі Опалення Охолодження

Conley Heating Cooling Conley Heating Cooling 2925 Harris Road Waycross. GA 31503 Сполучені Штати Америки

Компанія Conley Sheet Metal була заснована в 1948 році як сімейний магазин листового металу, який також встановлював газові печі. За 60 років, що ми працюємо в бізнесі, багато чого змінилося, але одне залишилося незмінним. це наша лояльність до наших клієнтів. Ми. це

Okefenokee Solar Inc.

Okefenokee Solar Inc. Boyette Electric, Inc. 2889 Bob Bowen Rd Blackshear. GA 31516 Сполучені Штати Америки

Компанія Okefenokee Solar була заснована в 2012 році в місті Блекшир, штат Джорджія, коли засновники Джейсон Уайт, Денні Вокер і Карл Бойетт об’єднали свої таланти з метою інтеграції сонячної енергії в будівлі та будинки для вирішення проблеми постачання відновлюваної енергії, яка була довго

Найкращі інсталятори сонячних систем для житлових будинків у Нью-Йорку, штат Нью-Йорк

Нью-Йорк є домом для тисяч акрів дахів, однієї з найдорожчих електроенергії в країні та других в країні податкових пільг на сонячну енергію. Сонячна індустрія зі зрозумілих причин бачить явну можливість, але є кілька викликів на шляху сонячної революції у Великому яблуці. Цегляні будинки та будинки з коричневого каменю в Брукліні та Манхеттені, як правило, мають плоскі дахи з безліччю перешкод, таких як мансардні вікна, люки та системи опалення та вентиляції, що ускладнює встановлення масивів на даху. Епохальні будівельні норми також ускладнюють або унеможливлюють встановлення багатьох звичайних фотоелектричних систем.

Індивідуальні сонячні установки, іншими словами, безумовно, є правильним вибором у Великому Яблуці. У цій статті представлено 15 найкращих підрядників у сфері сонячної енергетики, які обслуговують Нью-Йорк, підрядників, здатних поставити унікальні сонячні батареї, яких потребує місто. До списку входять фірми з різних штатів та місцеві підрядники, здатні надавати енергетичні рішення “під ключ”, від закупівлі панелей та енергоаудиту до індивідуального проектування та інжинірингу для кожного будинку. Наша команда обрала цих підрядників на основі низки критеріїв, включаючи отримані нагороди, рейтинги в інших виданнях, відгуки клієнтів, загальну історію компанії та керівника, а також загальну репутацію кожної фірми в місцевій громаді.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

st Light Energy

Компанія 1st Light Energy, що займається установкою та фінансуванням сонячних електростанцій, є провідним інсталятором індивідуально розроблених сонячних електростанцій для житлового, комерційного та державного секторів. Фірма була заснована в 2004 році і виросла до одинадцяти офісів, що охоплюють вісім штатів США.S. Фірма, що базується в Каліфорнії, підтримується експертною командою висококваліфікованих співробітників: деякі з них працюють в сонячній енергетиці з кінця 1990-х років. Фірма встановила понад 10 000 житлових систем від Лос-Анджелеса до Нью-Йорка, а також комерційні, сільськогосподарські та промислові системи. На додаток до перевіреного досвіду фірми, клієнти мають перевагу доступу до енергетичних рішень “під ключ” завдяки різноманітним та гнучким планам фінансування та придбання.

The Solar Tribune визнала її однією з найкращих сонячних компаній у Нью-Йорку у 2019 році. Протягом останніх п’яти років компанія 1st Light Energy також є одним з провідних підрядників у Нью-Йорку з найбільшою кількістю дозволів на фотоелектричні системи, займаючи четверте місце з проектами вартістю 46 мільйонів доларів.

Accord Power

Працюючи в Нью-Джерсі, Нью-Йорку та Лонг-Айленді з 2009 року, Accord Power допомагає домовласникам та власникам бізнесу заощаджувати на рахунках за електроенергію, проектуючи та встановлюючи найсучасніші сонячні фотоелектричні електричні системи. Accord Power Inc., Amergy Solar, яка починала як інсталятор житлових будинків зі штаб-квартирою в Іст-Брансвіку, штат Нью-Джерсі, зараз має офіси по всьому Нью-Йорку і Нью-Джерсі і є одним з найбільш швидкозростаючих комерційних і промислових девелоперів сонячних систем “під ключ”, що обслуговують ринок в трьох штатах. Accord Power була визнана SunPower Corp однією з найбільш швидкозростаючих сонячних EPC компаній в Нью-Йорку. і був піонером будівництва одного з перших і найбільших проектів громадської сонячної енергетики в Нью-Йорку в Маспет, Квінз. Accord Power продовжує виводити на ринок унікальні фінансові моделі власності, які забезпечують відновлювані рішення для власників та орендарів будинків, власників та орендарів будівель, кондомініумів та кооперативів, а також муніципалітетів, включаючи NYCHA, Пожежну службу Нью-Йорка, державні школи Нью-Йорка та Департамент транспорту Нью-Йорка.

Роджер є засновником, президентом і керуючим партнером Accord Power, Inc. Як далекоглядний підприємець і захисник екологічної стійкості, Роджер побудував Accord Power навколо ідеї, що відновлювана енергія повинна бути простою і доступною для всіх домовласників і власників бізнесу. Він керував сотнями сонячних фотоелектричних установок по всьому Північному Сходу і очолює Accord Power з невтомною енергією, професіоналізмом, блискучою технічною креативністю та увагою до деталей.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Amergy Solar

Amergy Solar покладається на багатий досвід і свою старанну команду, продовжуючи вносити свій вклад в зростаючу галузь сонячної енергетики Нью-Йорка. Фірма є одним з провідних інсталяторів у місті, виконавши дозволених робіт на 48 мільярдів доларів з 2014 року. Його кваліфіковані команди управління проектами обслужили понад 9 000 домовласників та 300 комерційних і державних установ у Нью-Йорку та Нью-Джерсі. У 2019 році вона була названа однією з найкращих сонячних компаній Нью-Йорка за версією Solar Tribune.

Компанія, що базується в Нью-Джерсі, повністю контролює свої інсталяційні проекти. Компанія займається проектуванням, інжинірингом, отриманням дозволів, установкою, підключенням системи, тестуванням і моніторингом, не покладаючись на субпідрядників. Очолює діяльність Amergy Solar Хізер Кейм (Heather Keim). До приходу в Amergy Solar вона мала більш ніж десятирічний досвід керівництва сонячними операціями в різних сонячних компаніях.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Apex Solar

Apex Solar. один з найефективніших універсальних постачальників сонячної енергії в Нью-Йорку з повним спектром послуг. Від індивідуальних житлових установок до великих комерційних масивів, фірма добре обізнана з усіма типами та налаштуваннями сонячних енергетичних систем. Однією з сильних сторін компанії є її безпосередня участь у всіх процесах, оскільки вона має повну власну команду електриків, покрівельників та монтажників. Відмова від залучення субпідрядників дозволяє звести до мінімуму кількість помилок і суворо дотримуватися графіків на кожному етапі, від початкового отримання дозволів до остаточного встановлення та підключення. Компанія також надає додаткові послуги, які включають заміну даху, мережеві та автономні акумуляторні батареї, а також зарядні станції для електромобілів.

Apex Solar. єдина акредитована NABCEP компанія, що займається сонячною інсталяцією в штаті Нью-Йорк, і посіла 6-е місце в списку кращих сонячних підрядників Нью-Йорка за версією Solar Power World в 2019 році. Постійно зростаюча клієнтська база компанії включає мешканців та власників бізнесу в Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Вермонті, Нью-Гемпширі, Коннектикуті, Род-Айленді та Массачусетсі.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Brooklyn SolarWorks

Багаторазово нагороджений сонячний підрядник Brooklyn SolarWorks є піонером і новатором у наданні рішень для сонячної енергетики в Нью-Йорку. Винятково розумні способи інтеграції сонячних панелей та масивів у складних місцях у Великому Яблуці привернули увагу багатьох мешканців, які прагнуть стати “зеленими”.

Фірма отримала визнання за свій Бруклінський сонячний навіс: багатофункціональну сонячну установку, яка вловлює та перетворює сонячну енергію, а також забезпечує тінь і захист від дощу. Геніальну установку можна знайти на вершинах багатьох кам’яниць у Брукліні та інших районах міста. Фірма також є експертом у встановленні сонячних енергетичних систем для визначних будинків. Він ефективно відповідає найсуворішим міським правилам збереження історичної спадщини та модернізує будинки, використовуючи екологічно чисту енергію без шкоди для історичної цінності та привабливого вигляду. В даний час фірма обслуговує найбільш відомі будинки в Парк Слоуп, Бедфорд Стайвесант, Сансет-Парк та інших історичних районах.

За розробку нових способів встановлення сонячних панелей у місті компанія отримала численні нагороди, в тому числі була названа однією з найбільш інноваційних компаній у 2019 році, найкращою в галузі будівельних систем і компонентів за версією Architectural Record у 2018 році, а також отримала нагороду за найкращий дизайн за версією The Architects Newspaper.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

EmPower Solar

EmPower Solar обслуговує Нассау, Саффолк, Квінз, Бронкс, Бруклін, Стейтен-Айленд, Вестчестер, Манхеттен. Компанія використовує 30-річний досвід роботи в галузі, співпрацюючи з SunPower, щоб запропонувати найбільш інноваційні та стійкі рішення в галузі сонячної енергетики у Великому Яблуці та прилеглих районах. Компанія отримала звання “Регіональний дилер року в житловому секторі” за версією SunPower у 2016 та 2018 роках і з 2003 року незмінно визнається найкращою компанією з виробництва сонячних панелей на Лонг-Айленді та в Нью-Йорку. Компанія також постійно входить до списку 500 найкращих підрядників сонячної енергетики за версією Solar Power World.

З більш ніж 2000 завершених сонячних установок, 15 відсотків проектів EmPower розташовані в Нью-Йорку. Компанія визнає, що сонячна енергія забезпечує значну цінність та економію для власників будинків та підприємств по всьому Великому Яблуку, і пропонує громадські сонячні установки та послуги з управління абонентами. Ця послуга дозволяє власникам будівель отримувати платежі за розміщення сонячних електростанцій на своїх об’єктах. EmPower також постачає комерційні сонячні системи, зарядні станції для електромобілів та системи резервного живлення.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Harvest Power

Harvest Power була створена в 2008 році як програма дружнього будівництва, щоб допомогти власникам нерухомості досягти енергоефективності сонячної енергетики. Фірма завершила житлові та комерційні установки та побудувала сонячні ферми та сонячні батареї для урядових проектів у Нью-Йорку, окрузі Нассау та окрузі Саффолк. Щоб допомогти кожному клієнту максимізувати свої інвестиції в енергію, компанія також отримує всі необхідні місцеві дозволи та заповнює документи для отримання значних федеральних податкових пільг та податкових кредитів штату Нью-Йорк.

Вражаюче керівництво компанії включає інженерів, системних проектувальників та інсталяторів з десятками років досвіду в управлінні сонячними проектами в Нью-Йорку. Засновники Harvest Powers Карло Дж. Lanza і Carlo P. Lanza має багаторічний досвід в управлінні будівництвом, енергоефективності та сонячній енергетиці. Карло П. Ланза обіймав посаду голови LISEIA (Асоціація галузей сонячної енергетики Лонг-Айленда), а також віце-президента NYSEIA.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Infinity Energy

Infinity Energy є продуктом партнерства між друзями на все життя Меі Панагіоту та Ахіллесом Цулафісом. Після того, як Ме працював покрівельним підрядником в окрузі Рокленд, штат Нью-Йорк, а Ахіллес. електриком на півночі Нью-Джерсі, вони об’єднали свої таланти та досвід, щоб заснувати компанію Infinity Energy у 2008 році. Зараз компанія має офіси в Нью-Йорку та Нью-Джерсі, що дозволяє їй обслуговувати всю територію трьох штатів.

Маючи понад 5000 сонячних установок, фірма має відповідну команду та великий досвід, щоб надавати виняткові послуги з встановлення сонячних установок як у житловому, так і в комерційному секторах. Infinity Energy увійшла до списку найкращих підрядників сонячної енергетики за версією Solar Power World і є частиною списку найкращих сонячних компаній Нью-Йорка за версією Solar Tribune 2019 року. Компанія є членом Американського товариства сонячної енергії, NECA, NYSERDA, а також сертифікованим підрядником з улаштування покрівельних покриттів із захистом від атмосферних опадів.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Momentum Solar

Високоефективне керівництво та зосередженість на обслуговуванні клієнтів зробили компанію Momentum Solar з Нью-Джерсі лідером сонячної індустрії, відомим по всій території США. Компанія розпочала свою діяльність з чотирьох співробітників у 2009 році, а зараз налічує понад 1900 працівників у Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Каліфорнії, Флориді, Техасі, Коннектикуті та Пенсильванії. Momentum Solar була визнана серед Inc. 500 найбільш швидкозростаючих компаній України за версією журналу.S. компанії протягом трьох років поспіль. У 2018 році Inc. визнали компанію постачальником енергії в країні, а в червні 2019 року назвали Momentum Solar одним з найкращих робочих місць в країні.

Кемерон Крістенсен та Артур Суріцідіс очолюють компанію Кемерон заснував невелику компанію після переїзду до Нью-Джерсі зі штату Юта. Він мав великий досвід роботи в польових умовах і спочатку сам встановлював сонячні електростанції. Побачивши потенціал компанії, Артур приєднався до нього того ж року і відповідає за зростання компанії та розширення її присутності по всій території США. У 2017 році Forbes включив Артура до списку 30 енергетичних підприємців віком до 30 років. У 2019 році він також отримав нагороду “Підприємець року” від Ernst and Young у галузі будівництва, інжинірингу та будівельних послуг у Нью-Джерсі.

Компанія забезпечує безперебійний перехід на кожному етапі процесу переходу клієнта на сонячну енергію. Це включає проектування, інжиніринг, отримання дозволів, встановлення, перевірку та активацію системи. Компанія є NYSERDA Quality Solar Installer та акредитована BBB.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Solar Liberty

Обслуговуючи всі регіони штату Нью-Йорк, компанія Solar Liberty є одним з найнадійніших інсталяторів сонячних електростанцій для жителів Нью-Йорка, що охоплює всі регіони штату. Ця сімейна компанія була заснована NYSERDA та U.S. Міністерство енергетики США нагородило Solar Liberty нагородою “За видатні досягнення” як найбільшого інсталятора сонячних електростанцій у штаті Нью-Йорк. Фірма також була визнана одним з 500 найкращих підрядників у галузі сонячної енергетики з 2018 року за версією Solar Power World.

Основною послугою Solar Liberty є широке встановлення мережевих фотоелектричних систем сонячної енергії. Це включає в себе встановлення, ремонт та обслуговування сонячних систем для житлових та комерційних об’єктів. Solar Liberty також пропонує зберігання акумуляторів, зарядку електромобілів, мікромережі та моніторинг. З моменту свого заснування в 2005 році компанія встановила понад 2000 сонячних енергетичних установок по всьому штату.

Причини успіху фірми можна простежити до її засновників, братів Адама та Натана Ріццо. Окрім того, що фірма приділяє увагу своїм клієнтам і виробляє високоякісні установки, вони обоє захоплені своєю некомерційною організацією. Фондом сонячної свободи (Solar Liberty Foundation). Організація допомогла тисячам людей, забезпечивши чистою доступною сонячною енергією такі місця, як школа для дівчаток у Кітензі, Танзанія, у 2017 році, а також різні місця на Гаїті після урагану в 2010 році.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

SunCommon

Завдяки своїй місії зробити чисту відновлювану енергію простою та доступною, SunCommon допомогла понад 5000 домовласників від Нью-Йорка до Вермонта. Як випливає з назви, її філософія, орієнтована на громаду, сформувала бізнес цього сонячного підрядника. Компанія дбайливо ставиться до планети та спільнот, які вона обслуговує, навіть ділиться енергією, отриманою зі своїх офісів з нульовим споживанням енергії, з навколишніми домовласниками та підприємствами. SunCommon пропонує домашні сонячні, громадські сонячні, сонячні системи опалення та охолодження, а також послуги зберігання акумуляторів.

Засновники Дуейн Петерсон і Джеймс Мур працюють пліч-о-пліч з 2011 року, щоб привести компанію до успіху. Під їхнім керівництвом SunCommon зарекомендувала себе як компанія з високо персоналізованим сервісом та високими стандартами корпоративної етики. Не дивно, що компанія отримала велику кількість престижних нагород. Компанія NYSERDA є якісним сонячним інсталятором 2019 року, сертифікованою корпорацією BCorp (B Corporation) у Вермонті та штаті Нью-Йорк, а також одним з 500 найкращих світових підрядників у галузі сонячної енергетики 2015 року. Вона також отримала нагороду “За видатні досягнення в галузі розподіленої вітроенергетики” від American Wind та нагороду губернатора за екологічну досконалість.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Sunrun

Обслуговуючи 22 штати, а також округ Колумбія та Пуерто-Ріко, Sunrun є провідним постачальником домашніх сонячних систем, систем зберігання енергії та енергетичних послуг в країні. Компанія пропонує повний спектр послуг для домогосподарств по всій країні, від лізингу сонячних панелей та угод про купівлю електроенергії до персональних установок та акумуляторних батарей. У 2007 році компанія, що базується в Сан-Франциско, стала піонером моделі “сонячна енергія як послуга”, що дозволяє домовласникам купувати чисту, доступну сонячну енергію, яка генерується на їхньому даху за допомогою сонячних панелей, якими володіє і управляє Sunrun.

Sunrun став піонером у сфері сонячних послуг для житлових будинків завдяки прагненню генерального директора Лінн Юріч створювати та надавати унікальні клієнтоорієнтовані енергетичні системи. Вони з партнером Едвардом Фенстером вперше втілили ці ідеї в життя на своєму горищі. Дует подолав рецесію і зумів вивести компанію на біржу в 2015 році.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Venture Solar

З більш ніж 200 нью-йоркцями в команді та понад 4 000 завершених інсталяцій з моменту заснування., Venture Solar зарекомендувала себе як один з найздібніших сонячних підрядників, що обслуговують “Велике яблуко. Велика власна команда майстрів-електриків та інсталяторів надає рішення під ключ у сфері встановлення, ремонту та обслуговування сонячних фотоелектричних систем.

Компанія, що базується в Грінпоінті, є найбільшим платиновим партнером LG PRO на Східному узбережжі. Платина. це найвищий рівень визнання в програмі LG PRO для мережі сонячних електростанцій LG Electronics. LG відзначила Venture Solar за стабільно високу якість виготовлення, встановлення та обслуговування клієнтів. Крім того, у 2019 році Venture Solar була названа якісним інсталятором штату Нью-Йорк, що ще більше зміцнило її репутацію як провідного підрядника сонячної енергетики в Нью-Йорку.

Співзасновник Venture Solar Алекс Джайлз. не новачок в енергетичному бізнесі. Він працював у Rowayton Fuel, сімейному бізнесі з постачання нафти та систем опалення, що працює з 1929 року. Він також провів кілька років, працюючи в компанії з сонячної енергетики, що базується в Нью-Йорку. Співзасновник компанії Алекс Якеряс також має досвід: він кілька років працював директором з продажу в одній з найбільших компаній Нью-Йорка, що займається установкою сонячних панелей. Клієнти високо оцінюють лідерство дуету, а також професіоналізм компанії та першокласну якість роботи.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

Vivint Solar

Компанія Vivint Solar, що базується в штаті Юта, є постачальником повного спектру послуг у сфері сонячної енергетики для житлових будинків у декількох штатах. Компанія спеціалізується на наданні інтегрованих сонячних рішень для житлових будинків протягом усього життєвого циклу клієнта, від проектування та встановлення до моніторингу та технічного обслуговування сонячних енергетичних систем. Широке покриття компанії включає 23 штати, що охоплюють всю країну.

У Нью-Йорку Vivint обслуговує райони по обидва боки річки Гудзон. У 2019 році компанія отримала відзнаку NYSERDA Quality Solar Installer. Vivint може похвалитися надійною 86-бальною перевіркою, яка гарантує, що клієнти отримують найвищу якість у кожному проекті, який вона проводить. Крім того, Vivint є одним з перших, хто уклав угоду про купівлю-продаж електроенергії. Це означає, що компанія володіє, експлуатує та обслуговує фотоелектричні системи, а клієнти отримують можливість купувати дешеву електроенергію протягом заздалегідь визначеного періоду.

Тут показано сонячну батарею, яку компанія встановила на будинку, показаному в серіалі “Цей старий будинок” на каналі PBS. Vivint Solar також була представлена на сторінках PV Magazine, Fast Company та Forbes.

найкращі, інсталятори, сонячних, батарея, озеро, акредитовані

YSG Solar

Маючи офіси в Нью-Йорку та Каліфорнії, YSG Solar добре обладнана для роботи з різними установками, від плоских дахів бруклінських кам’яниць до похилих скатних дахів каліфорнійських будинків на ранчо. Ця незалежна компанія пропонує індивідуальний дизайн систем, закупівлю високоякісних сонячних компонентів, таких як панелі та акумуляторні батареї, а також варіанти фінансування для лізингу або придбання у власність. YSG має великий досвід у впровадженні інших технологій чистої енергії, таких як геотермальна, вітрова, накопичувальна енергія та системи управління енергією.

Акредитовані та обізнані консультанти, дизайнери та інсталятори YSG Solar, сертифіковані NABCEP, мають більш ніж 25-річний досвід роботи, надаючи кожному клієнту всебічний сервіс швидко та ефективно. Цю команду очолює засновник і президент Девід Магід, який має більш ніж десятирічний досвід роботи в енергетичній галузі. Лідерство Магіда та його постійні зусилля у забезпеченні чистої енергії за найкращою ціною принесли йому місце у списку Forbes “30 до 30” в галузі енергетики у 2018 році.

Залишити відповідь