Найкращі генератори для цілого будинку в червні 2023 року. Сонячні генератори за низькими цінами

Які переваги та недоліки сонячного генератора?

Якщо вам потрібно увімкнути світло, коли зникне електрика, або ви хочете зарядити телефон у поході, сонячні генератори. це чудовий спосіб мати під рукою додаткову енергію.

Але чим відрізняються портативні сонячні електрогенератори від звичайних газових генераторів?? Ми розглянемо, як працюють сонячні генератори, зважимо їхні плюси та мінуси, а також обговоримо, чи є сонячний генератор правильною інвестицією для вас.

Що таке сонячний генератор?

Технічно, сонячна електростанція. це будь-яка система, яка працює на сонячній енергії. Але більшість людей, коли говорять “сонячний генератор”, мають на увазі портативну електростанцію, яка використовує сонячні панелі, а не викопне паливо для забезпечення електроенергією.

Портативний сонячний генератор використовує сонячні панелі для уловлювання сонячної енергії, а потім зберігає цю енергію в акумуляторі для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів використовуються для кемпінгу на колесах, човнах та як резервне джерело живлення на випадок відключення електроенергії в електромережі.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори складаються з чотирьох основних компонентів:

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC), яка потім проходить через контролер заряду. Контролер заряду регулює напругу електроенергії, що надходить до акумулятора, де сонячна енергія зберігається для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів, що продаються сьогодні. це літій-іонні батареї.

Коли вам потрібно використати енергію, що зберігається в акумуляторі, інвертор перетворює електроенергію в енергію змінного струму, або енергію змінного струму, яка використовується більшістю приладів та пристроїв.

Сонячні генератори зазвичай мають USB-порти, розетки змінного струму та 12-вольтові зарядні пристрої, що дозволяють заряджати кілька пристроїв.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячної енергії??

Які переваги та недоліки сонячних генераторів?

Плюси та мінуси сонячних генераторів

Без палива Дорогі початкові інвестиції
Чиста відновлювана енергія Повільна перезарядка
Тихий і невибагливий в обслуговуванні Обмежена доступна потужність

Безкоштовне паливо від сонця

Традиційні генератори, що працюють на газі, вимагають постійної купівлі палива. З сонячним генератором немає витрат на паливо. Просто встановіть сонячну панель і насолоджуйтеся безкоштовним сонячним світлом!

Чиста відновлювана енергія

Сонячні генератори повністю покладаються на чисту, відновлювану енергію. Це означає, що вам не тільки не потрібно турбуватися про вартість викопного палива для живлення генератора, але й не потрібно турбуватися про вплив на навколишнє середовище від використання бензину.

Сонячні генератори не виділяють забруднюючих речовин під час виробництва та зберігання енергії. Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ваш кемпінг або прогулянка на човні живиться чистою енергією.

Безшумність та низькі витрати на обслуговування

Ще одна чудова річ про сонячні генератори. це те, що вони безшумні. І на відміну від газових генераторів, сонячні генератори не мають рухомих частин. Це значно знижує рівень шуму, який вони створюють під час роботи.

Крім того, відсутність рухомих частин означає, що ймовірність поломки деталей сонячного генератора низька. Це значно зменшує обсяг технічного обслуговування, необхідного для сонячного генератора, порівняно з газовим генератором.

Високі початкові витрати

Сонячні генератори вимагають набагато більших початкових інвестицій, ніж традиційні газові генератори. Середня вартість газового генератора становить близько 1 000. Сонячні генератори зазвичай коштують близько 2 000.

Однак, сонячні генератори мають набагато нижчі експлуатаційні витрати. Отже, ви витрачатимете менше протягом усього терміну служби сонячного генератора.

Повільна підзарядка

Батареї сонячних генераторів можна заряджати лише тоді, коли сонце не світить. І навіть тоді сонячним панелям потрібен час, щоб зарядити акумулятор. Сонячна панель потужністю 100 Вт заряджає батареї більшості сонячних генераторів середнього розміру за 9 годин.

Генератори, які працюють на викопному паливі, можна заправляти в будь-який час, тому ви можете отримати більше енергії саме тоді, коли вона вам потрібна, не турбуючись про погодні умови або час доби.

Обмежений запас потужності

Розмір батареї сонячного генератора обмежує потужність, яку він може виробляти, а також. Сонячний генератор, ймовірно, не зможе забезпечити енергією весь ваш будинок. Однак він може заряджати телефони та ноутбуки, а також підтримувати роботу невеликих приладів протягом короткого періоду часу.

Газові генератори не настільки обмежені в тому, що вони можуть виробляти і як довго, оскільки їх можна заправити в будь-який час.

Які найкращі сонячні генератори доступні?

Однією з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу при покупці сонячного генератора, є ємність акумулятора (або скільки енергії може вмістити батарея), щоб знати, чи зможе генератор задовольнити ваші потреби в електроенергії. Зазвичай вимірюється у ват-годинах (Вт-год).

Чим більша ємність, тим довше працюватиме батарея. Наприклад, сонячний генератор потужністю 1 000 Вт-год може живити 60-ватну лампочку протягом майже 17 годин!

Деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку включають:

Goal Zero Yeti 1500, 100-ватний сонячний комплект 1,516 Вт-год 1,199.95 Купити зараз
Point Zero Titan 2 000 Вт-год 2,716.00 Купити зараз
Jackery Explorer 1 002 Вт 999.99 Купити зараз
Електростанція Renogy Phoenix 300 337 Вт 399.99 Купити зараз

Більшість сонячних генераторів мають конструкцію “все в одному”, тому сонячний зарядний пристрій та інвертор будуть включені в комплект батареї. Однак не всі сонячні генератори містять сонячні панелі. Ці генератори, як правило, поставляються лише з акумулятором та інвертором.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих портативних сонячних панелей, які чудово поєднуються з акумуляторними електростанціями.

Як найкраще використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори найкраще використовувати для зарядки пристроїв та роботи невеликих приладів. Вони є чудовим джерелом резервного живлення для подорожі на човні або в кемпінгу завдяки своїй портативності, до того ж вони чисті і не вимагають, щоб ви тримали багато пального під рукою.

Сонячні генератори можуть живити деякі ключові прилади у вашому домі в разі надзвичайної ситуації. Але жоден портативний генератор не зможе по-справжньому забезпечити енергією весь ваш будинок в автономному режимі.

Замість цього, вам слід розглянути можливість встановлення системи сонячних панелей на даху в парі з акумуляторною батареєю. Це не тільки дозволить вам мати резервне живлення для більшої частини вашого будинку в разі надзвичайної ситуації, але й допоможе скоротити ваші рахунки за електроенергію протягом усього року!

Скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку і скільки коштує домашня сонячна система у вашому регіоні.

Дізнайтеся, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку

Основні висновки

 • Сонячні генератори. це портативні електростанції, які використовують сонячну енергію, а не викопне паливо для виробництва електроенергії.
 • Сонячні генератори складаються з чотирьох основних частин: сонячних панелей, сонячної батареї, інвертора та контролера заряду.
 • Деякі ключові переваги сонячних генераторів полягають у тому, що вони не потребують палива, працюють на чистій відновлюваній енергії та потребують дуже незначного обслуговування.
 • Найбільшими недоліками сонячних генераторів є те, що вони вимагають великих початкових інвестицій, повільно заряджаються і мають обмежену кількість енергії, що зберігається і доступна для використання.

Кетрін Лейн

Менеджер письмового контенту

Кетрін. менеджер письмового контенту в SolarReviews. Вона досліджує та пише про сонячну енергетику в житлових будинках протягом чотирьох років. Її роботи з’являлися в журналах Solar Today Magazine і Solar Builder Magazine, а також цитувалися такими виданнями, як Forbes і Bloomberg.

Найкращі генератори для цілого будинку в червні 2023 року

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи вдосконалення та ремонт будинку. Раніше вона редагувала вміст про ремонт та дизайн будинку на The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відео з порадами та рішеннями для дому “зроби сам” та запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

Генератори для всього будинку можуть допомогти вам повністю відключитися від електромережі або підтримувати роботу ваших приладів під час тривалих відключень електроенергії або надзвичайних ситуацій, коли портативний або резервний генератор в іншому випадку вийшов би з ладу.

Щоб скористатися цими перевагами, дуже важливо вибрати правильний генератор для вашої унікальної ситуації та застосування. Ознайомтеся з нашим списком найкращих генераторів для дому, щоб дізнатися, яка модель буде найкращою для вас, щоб підтримувати роботу вашого будинку навіть без підключення до електромережі.

Як ми обирали найкращі генератори для цілого будинку

Ми розробили наш список найкращих домашніх генераторів, спочатку визначивши конкурентів, які відповідають основним критеріям, а потім розглянувши 16 найбільш доступних генераторів з цього списку та оцінивши їх за 34 різними характеристиками. Далі ми скоротили наш список до п’яти найкращих генераторів для цілого будинку. Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Чому ви можете довіряти Forbes Home: Команда Forbes Home прагне надавати вам незалежні, неупереджені рейтинги та інформацію. Ми використовуємо дані та поради експертів для створення всього нашого контенту. Крім того, наша консультативна рада, що складається з ліцензованих професіоналів, перевіряє факти та переглядає наш контент на предмет точності та актуальності.

 • 5 найкращих генераторів для всього будинку 2023 року
 • Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi
 • Briggs Stratton 12,000-ватний автоматичний резервний генератор з повітряним охолодженням
 • Чемпіон 14-кіловатний домашній резервний генератор aXis з вимикачем для всього будинку на 200 ампер
 • Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7,500 Вт
 • Генератор Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi
 • Резюме: 5 найкращих генераторів для цілого будинку
 • Що таке генератор для цілого будинку?
 • Скільки коштує домашній генератор?
 • Як визначити, який генератор для всього будинку найкраще підходить для вас
 • Причини придбати генератор для всього будинку
 • Як встановити генератор для всього будинку
 • Методологія
 • Поширені запитання (поширені запитання)

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Ознайомтеся з найпопулярнішими генераторами для домашнього встановлення

Якщо вам потрібне тимчасове електроживлення для медичних цілей, опалення, охолодження або електропостачання, електрики Angi можуть допомогти. Встановлено для таких брендів, як Generac, Kohler та Cummins.

найкращих домашніх генераторів 2023 року

Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження та захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, терморегулятор, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi

Генератори серії Guardian від Generac, як провідного бренду домашніх генераторів, вкотре виділяються серед конкурентів. Цей генератор Guardian з підтримкою Wi-Fi дозволяє контролювати його стан за допомогою телефону або комп’ютера з будь-якої точки світу за допомогою технології MobileLink компанії, забезпечуючи при цьому 10 000 Вт на рідкому пропані (LP) або 9 000 Вт на природному газі (NG).

Генератор має повітряне охолодження, автоматично вимикається при високих температурах і оснащений автоматичним перемикачем, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією в ту хвилину, коли ви втратите живлення від електромережі. Генератор Generac Guardian швидко та легко встановлюється професійними монтажниками, легко під’єднується до існуючих труб LP або NG, має п’ятирічну обмежену гарантію та цілодобову підтримку клієнтів по телефону 24/7/365.

 • Вигідна ціна у порівнянні з аналогічними пристроями
 • Дуже тихий. лише 63 дБА
 • Автоматичний перемикач на 16 контурів
 • Автоматичне вимкнення за високої температури

Резервний генератор Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi працює в середньому близько 3 879 годин.

Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням

Генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт має досить велику потужність для компактного пристрою і поставляється за солідною ціною. Хоча це один із найменших генераторів у нашому списку найкращих, він видає потужністю 12 000 Вт і є одним із найкращих за відгуками клієнтів.

З автоматичним стабілізатором напруги, ефективним генератором змінного струму та керуванням через додаток для смартфона за допомогою Wi-Fi вам більше не доведеться турбуватися про пошкодження чутливої електроніки через стрибки напруги або недостатнє живлення високовольтних приладів. Генератор також може працювати на низьких обертах, щоб знизити рівень шуму, заощадити паливо та посилити контроль.

 • Керування та моніторинг зі смартфона
 • Вузький розмір полегшує розміщення
 • Надійний двигун американського виробництва

12 000-ватний резервний генератор Briggs Stratton з автоматичним повітряним охолодженням працює в середньому близько 4299 годин.

Домашній резервний генератор Champion 14 кВт aXis з вимикачем для всього будинку на 200 Ампер

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Чемпіонський 14-кіловатний домашній резервний генератор aXis з вимикачем для всього будинку на 200 ампер

Хоча генератор Champion 14 кВт aXis є одним з найдорожчих генераторів для цілого будинку в нашому списку, він має відмінні характеристики, які допомагають йому виділитися серед конкурентів. Пропонуючи найкращі у своєму класі 14 000 Вт, Champion aXis не має собі рівних у цьому списку за кількістю електроенергії, яку він видає у ваш дім. Цей генератор також є найтихішим з нашої п’ятірки з рівнем шуму, виміряним лише на рівні 62 дБА.

Champion aXis призначений для автоматичного запуску при зникненні електроенергії у вашому домі, рівномірного розподілу електричного навантаження та роботи при мінусових температурах або в екстремальну спеку. Хоча цей генератор не має системи дистанційного моніторингу, він має 10-річну обмежену гарантію, що більш ніж удвічі перевищує аналогічний показник будь-якого іншого бренду в цьому списку.

 • Найтихіший з нашого списку з рівнем шуму 62 дБА
 • Найкраща гарантія з 10-річною обмеженою та безкоштовною довічною технічною підтримкою
 • Самостійно виконує регулярні діагностичні тести
 • Деякі клієнти повідомляли про проблеми з технічною підтримкою
 • Не включає систему дистанційного моніторингу

Домашній резервний генератор Champion 14 кВт aXis з вимикачем для всього будинку на 200 ампер в середньому працює близько 4 799 годин.

Генератор резервного живлення Generac PowerPact потужністю 7 500 Вт

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження та захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7,500 Вт

Якщо у вас невеликий будинок або вам потрібна менша потужність, резервний генератор Generac PowerPact 7500 Вт. чудовий варіант. PowerPact має більшість тих самих функцій, що й більші моделі Generac, але при цьому займає найменшу площу серед тих, що ми оцінювали.

Ви отримуєте те, за що платите: цей PowerPact має лише трирічну обмежену гарантію та є одним з найгучніших варіантів, що вимірюється на рівні 69 дБА. PowerPact включає в себе легкий автоматичний перемикач, розрахований на використання в приміщенні, і може живити до восьми контурів вашого будинку.

 • Найдоступніший генератор, який ми розглядали
 • Невелика площа для легкого встановлення
 • Три з чотирьох сторін знімні для ефективного обслуговування
 • Дуже гучний. 69 дБА
 • Лише трирічна обмежена гарантія
 • Живить лише вісім ланцюгів

Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7,500 Вт в середньому працює близько 2,049.

Генератор Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, керування навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження та захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Генератор Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi

Генератор Generac Guardian 3-Phase 20kW. один з найбільших і найпотужніших 3-фазних генераторів з повітряним охолодженням на ринку. Якщо ваш будинок або малий бізнес потребує надійного 3-фазного джерела резервного живлення, зверніть увагу на цей генератор Generac Guardian. Цей генератор має всі функції, які ви полюбили в генераторах Generac: просте встановлення, керування та моніторинг через Wi-Fi, а також міцну, всепогодну конструкцію, яка створена для тривалого використання. З рівнем шуму 67 дБа, цей пристрій має вражаюче низький рівень шуму для такого рівня вихідної потужності. Єдине, чого не вистачає в цьому пакеті. це автоматичний перемикач, який продається окремо.

Генератор Generac Guardian 3-Phase 20kW Automatic Standby Generator Wi-Fi Enabled працює в середньому близько 5599 годин.

Короткий огляд: 5 найкращих генераторів для всього будинку

Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi 4.5 Чудовий Дуже добре Чудово 3,879 Купити зараз На Lowe’s
Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням 4.4 Чудово Дуже добре Добре 4,299 Купити зараз На Home Depot
Домашній резервний генератор Champion aXis потужністю 14 кВт з вимикачем для всього будинку на 200 ампер 4.4 Добре Чудовий Чудово 4,799 Купити зараз На Amazon
Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7500 Вт 4.3 Відмінно Добре Добре 2,049 Купити зараз На Amazon
Генератор Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi 4.3 Добре Дуже добре Дуже добре 5,599 Купити зараз На Home Depot

ПРИМІТКА: Інформація про ціни була точною на момент публікації і може бути змінена.

Що таке генератор для всього будинку?

Генератор для всього будинку. це найпотужніший тип домашнього генератора. Він підключений до вашого електричного щитка і автоматично вмикається, коли ви втрачаєте електроенергію, тому весь ваш будинок залишається в мережі, якщо у вас є відповідний розмір. На відміну від резервного або портативного генератора, генератор для цілого будинку буде живити набагато більше приладів доти, доки ви зможете забезпечити його паливом.

Скільки коштує генератор для цілого будинку?

Ви можете розраховувати заплатити від 1,500 до 7,500 за генератор для всього будинку, включаючи установку. Середня вартість становить близько 4 500. Точна ціна буде залежати від того, які функції ви шукаєте, а також від вартості монтажу у вашому регіоні.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих установників генераторів

Безкоштовні розрахунки без зобов’язань

Як визначити, який генератор для всього будинку найкраще підходить для вас

При виборі генератора для цілого будинку враховуйте чотири основні елементи: вимоги до потужності, системи охолодження, типи палива та рівень шуму.

Вимоги до потужності

Щоб визначити, яка потужність генератора вам знадобиться, ви можете скористатися онлайн-калькулятором потужності, інформацією про потужність на ваших приладах або рахунком за електроенергію. Ми рекомендуємо помножити загальну потужність ваших приладів на 1.5, щоб забезпечити собі безпечну похибку. Малий та середній будинок в США.S. зазвичай використовує мінімум від 5 000 до 7 000 Вт, тому слід очікувати, що більшість генераторів матимуть потужність від 8 500 до 10 000 Вт.

Механізми охолодження

Коли ви визначили, який рівень потужності вам потрібен від генератора для всього будинку, вам слід подумати, чи хочете ви систему з повітряним або рідинним охолодженням. Генератор з повітряним охолодженням або пасивно використовує навколишнє повітря для охолодження двигуна, або покладається на вентилятор для підтримки температури.

Генератори з рідинним охолодженням прокачують охолоджуючу рідину через блок двигуна. Ця охолоджуюча рідина поглинає тепло від двигуна, потім циклічно надходить до радіатора, де охолоджується, а потім повертається назад до двигуна для підтримання відповідної температури.

Генератори з повітряним охолодженням зазвичай менш ефективні, і вони, як правило, мають коротший термін придатності при використанні в контексті цілого будинку. Вони часто перегріваються, а потім автоматично вимикаються. Генератори з рідинним охолодженням, як правило, працюють найкраще, особливо якщо ви живете в місцевості, де температура часто досягає понад 100 градусів, оскільки вони набагато менш схильні до перегріву.

Типи палива

Генератори для цілих будинків використовують або рідкий пропан з баку, або природний газ з інженерної мережі (або спеціальний бак). Пропан дешевший і менш забруднюючий, але використання природного газу означає, що вам не доведеться заправляти бак (хоча це не варіант, якщо ви хочете відключитися від електромережі).

Переконайтеся, що ви придбали правильний тип генератора для палива, яке хочете використовувати, або перевірте, чи можна його легко переобладнати з одного джерела палива на інше (більшість з них можуть).

Рівень шуму

Генератори для цілого будинку можуть працювати досить голосно (від 65 децибел на низькому рівні до 69 на високому), тому важливо враховувати цей діапазон при покупці та розміщенні генератора.

Причини придбати генератор для всього будинку

Чудовий варіант резервного живлення

Загальнобудинковий генератор може забезпечити резервне живлення для всього будинку, в тому числі для основних приладів, таких як кондиціонер, дренажний насос та холодильник. Оцінивши та встановивши обладнання, ви зможете запустити все на повну потужність, незалежно від того, чи будете ви постійно відключені від мережі, чи тимчасово через надзвичайну ситуацію.

Спроба визначити розмір генератора, який вам потрібен? Якщо, наприклад, ви хочете живити віконний кондиціонер, занурювальний водонагрівач і мікрохвильову піч, вам знадобиться генератор потужністю 10 000 Вт, щоб бути впевненим у безпеці.

Холодильник 300. 800
Віконний кондиціонер (6,000 BTU) 600
Центральний кондиціонер (12 000 BTU) 900
Центральний кондиціонер (24 000 BTU) 2,500. 2,800
Водонагрівач (без бака) 2,500. 28 000 пікова потужність
Водонагрівач (занурювальний) 4,500
Електрична варильна поверхня 1,200. 3,000 за пальник
Індукційна варильна поверхня 1,000. 3,000
Тепловий насос 2,000. 2,600 за 2.5-тонний агрегат
Осушувач повітря 50
Мікрохвильова піч 1,000
Лампочка 2. 18 для світлодіодів

Підвищена потужність

Генератори для цілого будинку здатні це зробити, оскільки вони мають більшу потужність. від 22 до 48 кіловат. ніж портативні генератори, і можуть працювати значно довше без технічного обслуговування.

Постійна установка

Переносні генератори не є стаціонарними установками, на відміну від загальнобудинкових. Це означає, що на випадок відключення електроенергії або інших надзвичайних ситуацій вам потрібно мати під рукою паливо, яке часто може бути в дефіциті. Це не стосується генераторів для цілого будинку, які можуть використовувати паливо з набагато більшого, заздалегідь заповненого бака

Як встановити генератор для всього будинку

Встановлення домашнього генератора. це не те, що ви захочете зробити своїми руками. Це пов’язано з електричною проводкою та роботою з паливом. все це становить серйозний ризик пожежі або вибуху. Існують відповідні місцеві правила, про які повинен знати кожен, хто встановлює його. Ми настійно рекомендуємо найняти професіонала.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Ознайомтеся з найпопулярнішими генераторами для домашньої установки

Якщо вам потрібне тимчасове електроживлення з медичних, опалювальних, охолоджувальних або електричних причин, електрики Angi можуть допомогти. Установка виконана для таких брендів, як Generac, Kohler і Cummins.

Методологія

Щоб визначити рейтинг найкращих генераторів для всього будинку, редакція журналу Forbes проаналізувала 16 основних генераторів для всього будинку, при цьому зірковий рейтинг кожного генератора визначався шляхом оцінки різноманітних показників, включаючи.:

Ціна (25%)

Ціна склала один з найбільших відсотків у рейтингу найкращих генераторів для цілого будинку з тієї простої причини, що ціна може вплинути на рішення домовласника. Прейскурантна ціна кожного генератора була оцінена на різних платформах, включаючи Amazon, Home Depot, Lowe’s та інші.

Гарантія (25%)

гарантія кожного генератора була перерахована та проаналізована. Чим більше років гарантії на генератор, тим більше балів він отримував.

Рівень шуму (10%)

Для комфорту власників будинків 10% від загального рейтингу пішло на рівень шуму (дБА). Рівень шуму кожного генератора оцінювався, а потім виставлявся бал на основі гучності (або тиші) середнього рівня шуму.

Дистанційний моніторинг (5%)

Дистанційний моніторинг може бути необхідним для деяких домовласників, які часто евакуюють свої будинки через стихійні лиха, або для тих, хто перебуває у відпустці, саме тому 5% рейтингу складають опції дистанційного моніторингу для кожного генератора.

Автоматичний перемикач (5%)

Було проаналізовано, чи має генератор автоматичний перемикач, а також будь-які включені схеми, та об’єднано в загальний рейтинг.

Управління навантаженням (5%)

Кожен генератор оцінювався на основі того, чи пропонує він опцію управління навантаженням, яка є популярним доповненням для багатьох дослідників генераторів.

Електричний запуск (5%)

Незалежно від того, чи пропонував кожен генератор функцію електричного запуску, генератор отримував або втрачав бали, що становило 5% від загального рейтингу.

Відключення при високій температурі (5%)

Ті, хто живе в теплих регіонах або просто турбується про перегрів генератора, можуть оцінити цю категорію в 5% від загального рейтингу. Кожен генератор оцінювався на основі того, чи пропонує він опцію відключення при високій температурі чи ні.

Контроль тепла (5%)

Контроль нагріву, як і відключення при високій температурі, може допомогти пом’якшити будь-які пошкодження генератора, саме тому команда включила його в категорію, яка становить 5% від загального рейтингу.

Захист від перевантаження (5%)

За допомогою відповіді “так” або “ні” на основі того, чи має генератор захист від перевантаження, кожен продукт отримував або втрачав бали в загальній складності 5% від загального рейтингу.

Захист від низького рівня масла (5%)

Ще один потенційно корисний показник для деяких домовласників. опції з низьким рівнем захисту оливи становлять 5% від загального рейтингу найкращих генераторів для всього будинку.

Поширені запитання (FAQ)

Якого розміру генератор потрібен для роботи цілого будинку?

Більшість U.S. будинки потребують щонайменше від 5 000 до 7 500 Вт для покриття мінімальних потреб, тому ви побачите, що резервні генератори пропонують від дев’яти до 20 кіловат. Генератори для цілого будинку зазвичай починаються з 22 000 Вт і можуть працювати майже до 50 000 Вт.

Примітка: Кіловат дорівнює 1000 Вт.

Який найкращий генератор для всього будинку?

Найкращий генератор для всього будинку. це той, який найкраще відповідає вимогам до потужності вашого будинку та приладів, які вам потрібні для його роботи. Ми склали список з п’яти генераторів, які, на нашу думку, найкраще підійдуть для ваших потреб, але вибрали Generac Guardian 10 000 Вт, оскільки він добре працює і працює відносно тихо, а також має хорошу гарантію, позитивні відгуки та розумну ціну.

Скільки коштує генератор для цілого будинку?

Вам слід очікувати, що ви заплатите 1,500 щонайменше і 7,500 щонайбільше, залежно від типу генератора, який вам потрібен, і вартості робочої сили у вашому регіоні. В середньому в Україні генератор для дому коштує.S. становить близько 4,500.

Наскільки надійні домашні генератори?

Надійність домашніх генераторів становить приблизно 99%. Генератори створюються з думкою про довговічність, але постійна робота будь-якого типу двигуна призведе до зносу акумуляторів, ременів, шлангів і рідин. Чим краще ви обслуговуєте свій генератор, тим надійнішим він буде.

Як встановити генераторний перемикач для всього будинку?

Встановлення загальнобудинкового генератора або його перемикача. це робота, яку найкраще виконувати досвідченим професіоналом, щоб забезпечити відповідність місцевим нормам безпеки.

Хто виробляє найнадійніший резервний генератор?

Моделі Generac, Champion та Briggs Stranton, перелічені в нашому списку найкращих домашніх генераторів, здаються надійними, з функціями управління навантаженням, відключення при високій температурі, контролю тепла, захисту від перевантаження та захисту від низького рівня масла, які забезпечать їх безперебійну роботу навіть в умовах, що не є оптимальними.

Який розмір генератора мені потрібен для будинку площею 2 500 квадратних футів??

Середній будинок площею 2,500 квадратних футів в США.S. споживає близько 6,900 Вт. Однак це лише середній показник, тому вам слід перевірити, що вимагають ваші конкретні прилади. Ви завжди повинні знайти модель, яка може впоратися з більшою потужністю, ніж ви думаєте, що вам знадобиться, про всяк випадок.

Хто виробляє найтихіші генератори для дому?

Домашній генератор Honeywell потужністю 10 кВт має найтихіший двигун серед усіх домашніх генераторів, які ми оцінювали, з відносно низьким рівнем шуму 57 децибел.

Чи підлягає оподаткуванню генератор для цілого будинку?

Це буде залежати від того, де саме ви живете, а також від податкових відрахувань та знижок, доступних для вас. Перевірте місцеві правила або зв’яжіться з сертифікованим бухгалтером, щоб дізнатися більше.

Як правильно розрахувати розмір генератора для мого будинку?

Ви можете вручну додати потужність кожного з ваших основних приладів або перевірити рахунок за комунальні послуги, щоб бути абсолютно впевненим. Ви також можете скористатися онлайн-інструментами, щоб отримати краще уявлення про те, що вам знадобиться.

Інформація, надана на сайті Forbes Home, призначена лише для освітніх цілей. Продукти та послуги, які ми розглядаємо, можуть не відповідати вашим індивідуальним обставинам.

Forbes Home дотримується суворих стандартів редакційної доброчесності. Наскільки нам відомо, весь вміст є точним на дату публікації, хоча пропозиції, що містяться в ньому, можуть бути більш недоступними. Висловлені думки належать виключно автору і не були надані, схвалені або іншим чином схвалені нашими партнерами.

Чонсі виріс на фермі в сільській місцевості на півночі Каліфорнії. У 18 років він втік і побачив світ з рюкзаком і кредитною карткою, відкривши для себе, що справжня цінність будь-якої точки або милі. це досвід, який вона полегшує. Він залишається вдома на тракторі, але зрозумів, що можливості є там, де він їх знаходить, і дискомфорт цікавіший, ніж самовдоволення.

Лексі. заступник редактора, яка відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має понад п’ять років досвіду роботи в сфері благоустрою житла і використовувала свій досвід під час роботи в таких компаніях, як HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s List).

Саманта. редакторка, яка висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт. Вона редагувала матеріали про ремонт та дизайн будинків на таких веб-сайтах, як The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відеоролики з порадами та рішеннями для дому, які можна зробити своїми руками, і запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинків, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

найкращих сонячних генераторів: Посібник покупця 2023 року

Алора Бопрай. виробник цифрового контенту для категорій домашньої гарантії, HVAC та сантехніки в Today’s Homeowner. Вона отримала ступінь бакалавра психології в Університеті Сент-Джорджа. Схоластика та її ступінь магістра Денверського університету. До того, як стати автором журналу Today’s Homeowner, Алора писала як позаштатний автор для десятків клієнтів, що займаються ремонтом будинків, а також інформувала домовласників про сонячну енергетику як автор журналу EcoWatch. Коли вона не пише, Алора планує свій наступний проект з облаштування будинку “зроби сам” або пише свій наступний роман.

Роксана Даунер. комерційний редактор в Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше працювала редактором у таких виданнях, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

26 квітня 2023 року 6 грудня 2022 року

найкращі, генератори, цілого, будинку, червні, 2023

Ми проаналізували 50 сонячних генераторів на основі більш ніж 1000 унікальних даних, щоб запропонувати вам наші рекомендації щодо найкращих сонячних генераторів на ринку, які підходять для різних цілей.

У міру вдосконалення сонячних технологій і поглиблення нашого розуміння кліматичної кризи. особливо в умовах різкого зростання цін на газ і нафту. все більше і більше з нас звертаються до альтернативних відновлюваних джерел енергії для задоволення своїх потреб. Сонячні генератори, незалежно від того, чи призначені вони для перенесення або зберігання вдома, є універсальним рішенням як для зберігання, так і для використання потужної сонячної електроенергії.

Однак на зростаючому ринку сонячної енергетики може бути майже неможливо відокремити жаргон продавців від справжніх відгуків користувачів. У Today’s Homeowner ми маємо справу лише з чіткою та стислою інформацією, отриманою з наших експертних досліджень та особистого досвіду, щоб надати вам пряму, без дурниць, розбивку найкращих сонячних генераторів, доступних вам для різних цілей та для різних бюджетів у 2023 році.

Хто ми такі

Today’s Homeowner. це освітній веб-сайт, що фокусується на вдосконаленні будинку, з акцентом на рішеннях сонячної та вітрової енергії, які можна зробити своїми руками для дому, бізнесу та приватних осіб. Ми пишаємося тим, що є членом і учасником більш широкої спільноти відновлюваної енергетики, і наша команда складається з ентузіастів чистої енергії. Ми проводимо більшу частину свого часу, переглядаючи огляди, форуми та інтернет-магазини, щоб знайти найкращі продукти та найбільш достовірну інформацію, якою ми можемо поділитися з нашими читачами.

З власного досвіду ми знаємо, що відновлювані джерела енергії. і в даному випадку сонячні генератори. часто вимагають значних початкових інвестицій, перш ніж можна буде насолоджуватися довгостроковою віддачею. Ми знаємо, що те, що виробник говорить про свій продукт, не обов’язково відображає реальний досвід користувачів цього продукту, і ми знаємо, що не всі сонячні генератори видають заявлену безперервну потужність інвертора, утримують заявлену ємність акумулятора або працюють протягом життєвого циклу акумулятора, який вони повинні.

Тут ми зібрали список наших улюблених сонячних генераторів, доступних сьогодні на світовому ринку.

Як ми обирали ці сонячні генератори

Ми не просто вибрали п’ять випадкових сонячних генераторів, і нам не платили за рекламу цих конкретних пристроїв. Замість цього, ми ретельно та скрупульозно відібрали продукти з цього списку на основі кількох ключових показників та з урахуванням різноманітних потенційних ентузіастів сонячної енергетики.

По-перше, ми створили систему відстеження продуктів, яка відображає технічні характеристики, відгуки та реальну продуктивність понад 50 різних сонячних генераторів за 30 параметрами, від ціни до систем захисту, напруги, ємності акумулятора, кількості портів і т.д загалом, це все дорівнює комплексному відстеженню продуктів, що охоплює понад 1000 унікальних точок даних. Повну таблицю можна знайти в кінці статті.

найкращі, генератори, цілого, будинку, червні, 2023

Далі ми визначили 3 ключові параметри, які мають найбільше значення при виборі правильного сонячного генератора для вас. Це ємність акумулятора, вага та ціна. Хоча інші показники, звичайно, також важливі для прийняття остаточного рішення, саме ці три параметри впливають на портативність, доступність і універсальність будь-якого сонячного генератора. Таким чином, саме ці три параметри визначають, наскільки той чи інший генератор підходить для ваших цілей.

Ось як наше дослідження допомогло нам визначити оптимальні сонячні генератори, які можна купити для вирішення трьох основних завдань:

найкращі, генератори, цілого, будинку, червні, 2023
найкращі, генератори, цілого, будинку, червні, 2023

Вибір редактора

Дослідивши ринок, ми склали список найкращих відкривачів воріт для сонячних електростанцій з першого погляду.

Найкраще підходить для бюджетних користувачів та любителів пригод наодинці: Портативна електростанція Jackery Portable Power Station Explorer 160

Найкраще для життя поза мережею: Hysolis MPS3K

Тепер, коли ви знаєте, хто ми, чому ми написали для вас цей огляд сонячних генераторів і як ми обрали 5 найкращих сонячних генераторів 2023 року, давайте зануримося безпосередньо в самі огляди продуктів. Для кожного сонячного генератора ми надаємо всю необхідну інформацію, яку вам потрібно знати, а потім розглядаємо продукт більш глибоко, враховуючи ряд конкретних випадків використання і спираючись на наші власні дослідження.

Bluetti EP500. генератор майбутнього

Bluetti EP500 знаходиться на передовій сонячної генерації та зберігання енергії в домашніх умовах, з одними з найбільш вражаючих характеристик, які ми бачили на сьогоднішній день. За умови щоденного використання повного циклу заряду батареї цей сонячний генератор має приблизний термін служби трохи більше 16 років. Найкраще підходить для власників будинків з великими сонячними батареями, але величезна вага цього пристрою не дозволяє використовувати його як портативний генератор, хоча його колеса забезпечують мобільність по всьому будинку.

Плюси і мінуси

 • Конкурентоспроможна ціна за вражаючу ємність акумулятора
 • Надзвичайно довгий термін служби (16 років)
 • Сучасна функціональність включає в себе бездротові зарядні пристрої та численні різноманітні розетки
 • Швидка зарядка (4.75 годин тільки від сонячної енергії)
 • Тихий і ефективний, з вбудованим справжнім реле ДБЖ
 • Додаток для смартфона з дистанційним керуванням для зручності використання
 • Найважчий з усіх сонячних генераторів на сьогоднішньому ринку, що обмежує його використання лише в домашніх умовах
 • Маневреність сумнівна, незважаючи на 5 прикріплених коліс, особливо вгору і вниз по сходах
 • Якість підтримки клієнтів Bluetti може бути непослідовною

На момент написання цієї статті Bluetti EP500 щойно зійшов з конвеєра і вперше з’явився в магазинах. Таким чином, важко сказати, наскільки точно кінцевий продукт відповідає заявленому. Сказавши це, важко не бути враженим технічними характеристиками цього монстра. Спираючись на довгу історію створення якісних машин, Bluetti прагнули розширити межі сучасного дизайну сонячних генераторів, створивши EP500.

Він також зберігає деякі з улюблених функцій інших генераторів Bluetti, таких як інвертор серії AC200P, який видає 2000 Вт безперервної потужності (достатньо для живлення ряду малих і середніх побутових приладів і гаджетів одночасно), з імпульсною потужністю 4800 Вт. Нам також подобається інноваційна батарея, яка являє собою LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний) блок, призначений для збереження повного заряду протягом декількох місяців з мінімальними втратами. Крім того, у виробництві також знаходиться технологія об’єднання двох EP500 разом для подвоєння їх потенційної потужності.

Все це означає, що Bluetti EP500, як тільки він стане доступним, буде служити супернадійним домашнім резервним генератором електроенергії для використання в раптових, несподіваних надзвичайних ситуаціях, в той же час виконуючи фантастичну роботу на більш повсякденній основі в якості додаткового джерела живлення для більшості середніх побутових приладів. З іншого боку, він настільки важкий, що ми вважаємо, що його застосування дещо обмежене. Ми не думаємо, наприклад, що більшість покупців зможуть підняти цей генератор нагору або просунути його по килимовій підлозі без значної допомоги. І він точно не підходить для транспортування поза домом.

Ціна може бути високою, але ми вважаємо, що вона того варта, особливо якщо у вас вже встановлена велика сонячна батарея і ви маєте намір використовувати її регулярно; хоча тільки вдома і тільки на першому поверсі.

EcoFlow RIVER Max. генератор для мобільних пригод

Ми сподівалися знайти хороший варіант сонячного генератора середнього класу для тих, хто хоче отримати якісний комплект, але працює з відносно обмеженим бюджетом, і в моделі RIVER Max від EcoFlow ми вважаємо, що знайшли його. Ідеально підходить для кемпінгу, походів та подорожей завдяки своїй міцності та малій вазі, проте ми не рекомендуємо купувати RIVER Max як домашній резервний генератор, оскільки він недовго тримає заряд.

Плюси Мінуси

 • Забезпечує вищий за середній показник співвідношення /Вт-год (0.87) що робить його хорошим співвідношенням ціни та якості
 • Надлегка вага робить RIVER Max ідеальним для того, щоб брати його з собою в дорогу
 • Висококласне обслуговування клієнтів від EcoFlow
 • Знімні додаткові 2.Літій-іонний акумулятор вагою 5 кг для ще легших подорожей
 • Кілька виходів для одночасної зарядки різних пристроїв
 • Додаток для смартфона з дистанційним керуванням для зручності використання
 • Відносно повільна зарядка (до 10 годин з сонячною панеллю 160 Вт)
 • Користувачі скаржаться на погане утримання енергії (тримає заряд лише до 5 днів)
 • Відносно короткий термін служби зменшує кількість можливих застосувань
 • Функція “X-Boost” не збільшує функціональність, як це рекламується, а лише запобігає вимкненню

Давайте прояснимо одну річ: EcoFlow RIVER Max не буде корисним для вас, якщо ви шукаєте домашній резервний генератор. Насправді, ми можемо сказати, що навіть в якості додаткового джерела енергії для дому, вам краще шукати деінде. Домашні сонячні генератори, як правило, використовуються досить постійно, що зробить RIVER Max (з терміном служби батареї близько 500 циклів) застарілим вже через півтора року. На жаль, RIVER Max не може довго тримати заряд (незважаючи на запевнення виробника). Як такий, він не буде корисним як резервний генератор під час відключення електроенергії.

Однак, де EcoFlow RIVER Max дійсно сяє, так це в його використанні в якості легкого, портативного і високофункціонального сонячного генератора для тижневих кемпінгів, походів і дорожніх подорожей. Повністю заряджений, RIVER Max може цілком комфортно доглядати за вашими смартфонами, ноутбуками, GoPro, дронами, колонками, кемпінговими ліхтарями та іншими гаджетами, з можливістю заряджати до 9 пристроїв одночасно. Тут 500 життєвих циклів означають 500 пригод з вашим сонячним генератором на буксирі, що, в залежності від того, як часто ви виїжджаєте на природу, може дати йому термін служби десятиліття або більше.

За пристойну ємність акумулятора та інвертор з безперервною потужністю 600 Вт та імпульсною потужністю 1200 Вт, ціна на EcoFlow RIVER Max, безумовно, вражає, і він був би нашим вибором номер один лише для портативних цілей. Він також вважається дуже міцним. один клієнт зазначив, що його RIVER Max витримав падіння з даху автомобіля під час швидкісної їзди по шосе.

Увімкніть EcoFlow RIVER Max:

Hysolis MPS3K. генератор для життя поза мережею

Якщо ви тут, як ми знаємо, що багато хто з вас шукає найкращий сонячний генератор для життя поза мережею. будь то в автофургоні або будинку на колесах, на човні або в автономному будинку на приватній території. тоді вам не варто шукати далі. Hysolis. це дійсно надійний та авторитетний бренд, а їхня модель MPS3K. це надійна, витривала робоча конячка, яка має саме ту ємність акумулятора, життєвий цикл та напрочуд вражаючий інвертор, щоб ідеально працювати як у стаціонарних, так і в кочових умовах.

Плюси Мінуси

 • Величезна ємність акумулятора при дуже респектабельній вартості / Вт-год. 0.86
 • Надзвичайно простий у використанні з мінімальними зусиллями з самого початку
 • Надійний ДБЖ (джерело безперебійного живлення) вбудований
 • Інвертор безперервної дії потужністю 3 000 Вт з неймовірною імпульсною потужністю 6 000 Вт підходить для живлення великих домашніх та автомобільних приладів щодня або в екстрених ситуаціях
 • Невеликий, але важкий пристрій. хоча він портативний, для його переміщення знадобиться допомога
 • Небагато зручних додаткових функцій, таких як додаток для смартфона або бездротова зарядка

Ось чому ми вирішили включити цей (давайте подивимося правді в очі, трохи потворний) сонячний генератор в наш список найкращих 5 кращих генераторів на ринку: він не прикидається тим, ким не є. На перший погляд, MPS3K від Hysolis громіздка, важка і неприваблива, але це тому, що виробники вклали свій час і гроші не в естетику, а в продуктивність.

Зверніть увагу, що, незважаючи на те, що MPS3K має літій-іонний акумулятор (а не повільніше розряджається LiFePO4 у Bluetti EP500), його ємність майже дорівнює ємності першого пристрою в цьому списку, незважаючи на те, що він помітно дешевший і легший. Аналогічно, він має вражаючий життєвий цикл і прослужить вам щонайменше 5 років.5 років, якщо заряджати і розряджати кожен день. Однак, що, мабуть, найбільш вражає. і що, на нашу думку, робить Hysolis MPS3K ідеальним для життя поза мережею. це інвертор всередині нього. Ця річ потужніша, ніж будь-який інший сонячний генератор-інвертор на ринку. Він має безперервну потужність 3,000 Вт і може збільшуватись до 6,000 Вт. Таким чином, незалежно від того, чи працюєте ви з автономним холодильником-морозильником, телевізором, електроінструментами, освітлювальними приладами або з усім разом, MPS3K. за свою ціну. найкраще, що можна купити за ваші гроші.

Звичайно, у всіх цих переваг є кілька недоліків, головним з яких є вага. Незважаючи на невеликий розмір, MPS3K дуже важкий (121 фунт або 55 кг). Таким чином, хоча він досить легкий, щоб його можна було переносити на автофургоні, човні або навколо вашого автономного комплексу, він не принесе користі в таких сценаріях, як кемпінг або звичайна дорожня поїздка. Так само, тут немає ніяких технічних доповнень, які б розпалювали ваш апетит. Це проста машина, яка добре виконує роботу, для якої вона створена. Але це те, що ми любимо в ньому найбільше.

Увімкніть Hysolis MPS3K:

Goal Zero Yeti 6000X. найпотужніший генератор з усіх

Ми не хотіли б писати список найкращих сонячних генераторів у 2023 році, не включивши до нього найпотужніший сонячний генератор з усіх: Yeti 6000X від Goal Zero. З ємністю акумулятора 6,071 Вт-год та інвертором з безперервною потужністю 2,000 Вт (3,500 Вт імпульсів), Yeti 6000X. це те, до чого ми б звернулися, якби шукали повноцінний резервний генератор зеленої енергії для нашого будинку.

Плюси Мінуси

 • Найпотужніший сонячний генератор на ринку
 • Нижче середнього / Співвідношення Вт/Вт-год при 0.89 (краще, ніж у більшості генераторів великої потужності, включаючи EP500)
 • Досить легкий, щоб бути портативним, зі зручною ручкою для перенесення та колесами
 • Тримає заряд протягом 3-6 місяців, що робить його надзвичайно надійним, а отже, ідеальним як резервний генератор для дому, автофургона або автономного живлення
 • Має лише 2 вихідних порти змінного струму, що вдвічі менше, ніж потрібно для пристрою такого розміру
 • Відносно короткий термін служби батареї робить її більш придатною для використання в якості резервного, а не щоденного генератора
 • Низька напруга акумулятора (всього 10.9 В порівняно з 53.1V від Bluetti EP500)
 • Кілька зручних додаткових функцій, таких як додаток для смартфона або бездротові зарядні пристрої

Що, мабуть, найдивовижніше в надзвичайно потужному Goal Zero Yeti 6000X. це те, що він насправді легший, ніж багато інших пристроїв набагато меншої потужності. Це не означає, що він все ще не громіздкий, однак. При 106 фунтах це не весняна курка. На щастя, він поставляється з ручкою для перенесення та колесами, що означає, що піднімати його часто не буде необхідністю. Хоча він не підходить для кемпінгу, його, безумовно, можна брати з собою в дорожні подорожі, або включити в мобільний (або стаціонарний) спосіб життя поза мережею.

Завдяки акумулятору потужністю 6000 Вт та пристойному (хоча, чесно кажучи, слабшому, ніж хотілося б) інвертору, з Yeti 6000X можна працювати з великою кількістю малих та середніх приладів, включаючи невелику кількість більших приладів. Найкраще Goal Zero Yeti 6000X підходить в якості резервного генератора, оскільки він буде тримати заряд майже півроку, перш ніж потребуватиме підзарядки (що особливо добре, враховуючи, що повна зарядка від сонячних панелей займає близько 11 годин). У такій ролі короткий термін служби (500 циклів) стає несуттєвою проблемою.

Кілька мінусів, які слід врахувати: Він має лише два виходи змінного струму і має напрочуд низьку напругу (10.9В) при своїх розмірах. Він також не має жодних додаткових функцій (хоча, як ми зазначали в попередньому огляді, це не обов’язково має бути негативним моментом). З іншого боку, Yeti 6000X має конкурентоспроможну ціну, особливо враховуючи його статус найпотужнішого генератора на ринку. Загалом, це наш продукт з найвищим рейтингом у цьому списку (за умови, що він використовується тільки відповідно до рекомендацій).

Увімкніть Goal Zero Yeti 6000X:

Jackery Explorer 160. персональний генератор для самостійних подорожей

Нехай вас не відлякує низька ціна або мізерна ємність акумулятора 167 Вт-год. За ту ціну, яку ви платите, Jackery Explorer 160 є абсолютною електростанцією, і це наш найвищий рекомендований бюджетний варіант, а також наш найвищий рекомендований варіант для особистого кемпінгу та дорожніх поїздок. Він має пристойну напругу акумулятора, вбудований інвертор (наявність якого за таку ціну є похвальною) та 500 життєвих циклів: особливо вражає, якщо врахувати, що Goal Zero Yeti 6000X має такий самий термін служби.

Плюси і мінуси

 • Найдоступніший портативний сонячний генератор
 • Настільки легкий, що ви ледве відчуєте, як він додасться до вашого кемпінгового спорядження
 • 3 розетки змінного струму, хоча він такий крихітний
 • Швидко заряджається (близько 4.5 годин до повної зарядки від сонячної енергії)
 • Один з найбільш високо оцінених сонячних генераторів згідно з відгуками клієнтів по всьому світу
 • Напрочуд довгий термін служби для вартості та розміру
 • Мало зручних додатків, таких як додаток для смартфона або бездротові зарядні панелі
 • Занадто малий і слабкий, щоб живити щось, крім предметів першої необхідності, таких як гаджети, ліхтарі та, можливо, деякі невеликі плити тощо.

Забудьте про використання Jackery Explorer 160 вдома, в якості резервного генератора електроенергії або в якості постійного автономного рішення; він просто не був розроблений, щоб впоратися з відповідними вимогами. Навіть у вашому автофургоні, будинку на колесах або човні безперервна потужність інвертора 100 Вт (150 Вт імпульсної потужності) від батареї ємністю 167 Вт-год не буде недостатньою. Але коли його вивозять на природу в кемпінг, похід або дорожню поїздку, ось де цей маленький монстр дійсно показує себе.

Як і слід було очікувати, з огляду на свою назву. Explorer. Jackery 160 створений для пригод. Швидко заряджається (потрібно лише 4.5 годин сонячної енергії, щоб досягти повного заряду), він буде тримати заряд досить довго, щоб покрити тривалість більшості поїздок на довгі вихідні. За цей час ви побачите, що його 3 виходи змінного струму та кілька USB-портів забезпечать заряд вашого смартфона, колонок, кемпінгових ліхтарів та кемпінгової печі. У парі з портативною сонячною панеллю для зарядки в дорозі, Jackery Explorer 160 стає справжньою нестримною силою.

Тепер, не зрозумійте нас неправильно, у такого маленького сонячного генератора є обмеження. Однак ми просто не думаємо, що ви можете сперечатися з ціною тут. Є багато інших сонячних генераторів, які можуть похвалитися ціновим діапазоном від 100 до 200 доларів, і все ж переважна більшість з них мають тенденцію до несправностей, видають менше енергії, ніж заявлено, або мають сумнівні відгуки від користувачів. Не так, як Jackery Explorer 160. Це один з найулюбленіших портативних сонячних генераторів у всьому світі, просто тому, що він робить те, що обіцяє.

За умови, що ви використовуєте Explorer 160 для власних невеликих персональних пристроїв і приладів, і тільки для відносно коротких поїздок в глибинку, ви побачите, що ви натрапили на серйозне золото. Якщо вам потрібно живити більші прилади або ви хочете поділитися портативним джерелом живлення з друзями, ми рекомендуємо вам звернути увагу на EcoFlow RIVER Max.

Знайдіть Jackery Explorer 160:

Висновок

Наші 5 найкращих сонячних генераторів, доступних для покупки у 2023 році, охоплюють широкий спектр потреб: від повноцінного щоденного домашнього генератора та надійного резервного генератора до автономного джерела живлення, портативної електростанції та портативного зарядного пристрою для персональних гаджетів. Хоча є й інші чудові бренди та фантастичні продукти, на основі нашого дослідження сонячних зарядних пристроїв. з урахуванням наших пріоритетів щодо ваги, ціни та ємності акумулятора. ми твердо переконані, що 5 найкращих сонячних генераторів 2023 року. це.: Jackery Explorer 160, Hysolis MPS3K, Goal Zero Yeti 6000X, EcoFlow RIVER Max і, звичайно, Bluetti EP500.

Інші огляди сонячних продуктів

Розкриття інформації: HouseMethod бере участь у програмі Amazon Services LLC Associates Program. Ця партнерська рекламна програма призначена для того, щоб надати видавцям можливість заробляти гроші, розміщуючи посилання на Amazon.com та афілійовані сайти.

Алора Бопрай є виробником цифрового контенту для категорій домашньої гарантії, HVAC та сантехніки в Today’s Homeowner. Вона отримала ступінь бакалавра психології в Університеті Сент-Джорджа. Схоластика та її ступінь магістра Денверського університету. До того, як стати автором журналу Today’s Homeowner, Алора писала як позаштатний автор для десятків клієнтів, що займаються благоустроєм будинків, а також інформувала домовласників про сонячну енергетику як автор журналу EcoWatch. Коли вона не пише, Алора планує свій наступний проект з покращення житла “зроби сам” або пише свій наступний роман.

Роксана Даунер. комерційний редактор у Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона працювала редактором у таких виданнях, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Шукаєте сонячні панелі, які можуть заряджати пристрої дистанційно або живити невеликі прилади у разі відключення електроенергії? Ми розповімо про найкращі з них для найпоширеніших застосувань.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

найкращі, генератори, цілого, будинку, червні, 2023

Оскільки витрати на комунальні послуги продовжують стрімко зростати, корисно знайти способи заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Один із способів. використання сонячної енергії за допомогою сонячних панелей. Сонячна енергія. це не лише найкращий вибір для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід, але й зручний спосіб заряджати пристрої, коли розетка знаходиться далеко.

Хоча більшість сонячних панелей повинні бути підключені до сонячного генератора або 12-вольтової (В) батареї, щоб використовувати вироблену енергію, деякі моделі мають вбудовані порти для зарядки. Крім того, за допомогою правильної системи сонячних панелей користувачі можуть запускати деякі побутові прилади в разі відключення електроенергії в будинку.

Незалежно від того, чи хочуть споживачі замінити стару панель в існуючій системі, з’єднати нову панель з сонячним генератором або побудувати власну комплексну систему, ми підібрали найкращі варіанти, які можуть підійти для цієї роботи. Далі ви дізнаєтеся, на що звертати увагу при покупці сонячних панелей і чому наступні панелі є одними з найкращих сонячних панелей для домашнього використання та віддалених енергетичних потреб.

 • НАЙКРАЩИЙ ВЗАГАЛІ: Renogy 100 Вт 12-вольтовий сонячний стартовий комплект
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР: Полікристалічна сонячна панель Newpowa 100 Вт 12 В
 • НАЙКРАЩА АВТОНОМНА ПАНЕЛЬ: сонячна панель Goal Zero Boulder 100, що монтується
 • НАЙКРАЩЕ З USB-портами: Сонячна панель Jackery SolarSaga 100W
 • НАЙКРАЩИЙ СОНЯЧНИЙ ГЕНЕРАТОР: портативна електростанція Bluetti AC200P з панелями
 • НАЙКРАЩА ГНУЧКА ПАНЕЛЬ: Гнучка сонячна панель Renogy 100 Вт 12 В
 • ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Портативна сонячна панель EcoFlow 160 Вт

найкращі, генератори, цілого, будинку, червні, 2023

Типи сонячних панелей

Існує три основних типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Усі сонячні панелі вловлюють сонячні промені та перетворюють їх в електрику, але кожен тип дещо відрізняється.

Монокристалічні сонячні панелі

Монокристалічні панелі виготовляються з одного (монокристала) кремнію, і їх легко ідентифікувати, оскільки вони мають темно-чорний колір. Ця монокристалічна технологія є високоефективною і компактною, що означає, що менші монокристалічні панелі можуть виробляти більше енергії, ніж інші типи панелей аналогічного розміру. На жаль, монокристалічні панелі також дорожчі за інші типи.

У категорії монокристалічних є кілька різновидів, включаючи елементи з пасивним емітером і тильним контактом (PERC), які підвищують ефективність панелі, і двосторонні сонячні елементи, які вловлюють сонячне світло з обох боків панелі.

Полікристалічні сонячні панелі

Основна відмінність між монокристалічними та полікристалічними сонячними панелями полягає в тому, що останні виготовляються з декількох кристалів кремнію, а не з великого монокристала. Цей тип панелей дешевший у виробництві, тому вони також коштують дешевше.

Ще одним фактором, який відрізняє ці панелі, є їх колір: полікристалічні сонячні панелі мають синю поверхню, а не чорну. На жаль, вони трохи менш ефективні, тому для виробництва такої ж кількості електроенергії, як і монокристалічні панелі, необхідно більше таких панелей.

Тонкоплівкові сонячні панелі

Відносно нові технології. тонкоплівкові сонячні панелі. не містять кристалів кремнію. Натомість вони мають тонкий шар фотоелектричної речовини, такої як амоний кремній або телурид кадмію, який прикріплений до твердого листового матеріалу. Тонкоплівкові панелі легші за вагою і вигідні для створення портативних панелей.

Однак цей тип сонячних панелей не настільки ефективний, і його використання, як правило, зарезервовано для комерційних сонячних установок. Однак тонкоплівкові панелі вважаються більш візуально приємними, оскільки два інших типи панелей мають лінії, що проходять через них, в той час як тонкоплівкові панелі, як правило, мають рівну, бездоганну поверхню.

Що потрібно враховувати при виборі найкращих сонячних панелей

Потужність сонячної панелі може бути головним фактором для більшості покупців, а найкращі сонячні панелі можуть відрізнятися за потужністю в залежності від потреб користувачів. Панелі, доступні для зарядки цифрових пристроїв та роботи невеликих приладів, таких як блендери, вентилятори та холодильники для автофургонів, зазвичай пропонують в середньому від 100 до 150 Вт.

Однак майте на увазі, що сонячні панелі. якщо вони не автономні. повинні бути підключені до акумулятора або генератора, який зберігає енергію, поки щось не буде підключено до мережі. Чим ефективніша сонячна панель, тим швидше вона зарядить акумулятор або генератор. Це означає менше часу на очікування живлення для використання.

Ефективність

Порівнюючи сонячні панелі, зверніть увагу, що більш ефективні можуть перетворювати більший відсоток сонячного світла в електрику. це називається ефективністю сонячних елементів панелі. Не всі продавці вказують ефективність сонячних елементів своїх панелей, але існують типові діапазони для типів панелей.

 • Монокристалічні: Ці популярні чорні панелі, як відомо, є найефективнішими, очолюючи список з більш ніж 19-відсотковою ефективністю сонячних елементів.
 • Полікристалічні: З ефективністю сонячних елементів від 15 до 17 відсотків, полікристалічні панелі трохи менш ефективні, ніж монокристалічні. Однак вони часто більш доступні за ціною.
 • Тонка плівка: Найменш ефективний тип з усіх панелей, тонкоплівкові варіанти падають нижче 15 відсотків ефективності сонячних елементів. Вони також є найдешевшими.

Ефективність можна підвищити, розташувавши панель у найкращому для сонячних панелей напрямку, як правило, на південь. Він також залежить від напруги холостого ходу панелі (VOC). При виборі панелі переконайтеся, що вказана напруга не перевищує максимальну вхідну напругу для генератора або контролера заряду, який буде використовуватися.

Температурний коефіцієнт

Температурний коефіцієнт сонячної панелі, також відомий як її здатність переносити спеку, вказує на залежність між виробництвом електроенергії та зовнішньою температурою. Це величина зниження вихідної потужності на кожен градус підвищення температури. Отже, чим спекотніше на вулиці, тим менш ефективною буде сонячна панель.

Хоча тонкоплівкові панелі програють у багатьох аспектах, вони на вершині, коли мова йде про температурний коефіцієнт. Тонкоплівкові панелі мають втрату потужності всього 0.2 відсотки. Порівняйте це з монокристалічними та полікристалічними панелями, у яких втрати потужності становлять від 0.3 до 0.5 відсотків.

Температурний коефіцієнт варто враховувати, якщо панелі будуть використовуватися в жаркому кліматі, де літні температури часто досягають або перевищують 90 градусів, але, на жаль, виробники зручних для користувача сонячних панелей рідко вказують температурні коефіцієнти своєї продукції.

Регіон та клімат

Сонячні панелі все ще можуть працювати в холодному кліматі, тому що не сонячне тепло генерує електроенергію, а його світло. Навіть у регіонах, де випадає багато снігу. доки сніг зчищається з поверхні панелей. вони продовжуватимуть виробляти електроенергію. Цікаво, що коли сонце виходить і відбивається від білого снігу, воно створює додаткове світло, яке може принести користь сонячним панелям. Це називається “ефектом альбедо”.”

Регіони з великою кількістю сонячних днів є хорошими варіантами для використання сонячних панелей. Дощовий і похмурий клімат зменшує кількість сонячного світла, що потрапляє на панелі, тому виробляється менше енергії. Однак сонячні панелі все одно будуть виробляти певну кількість енергії в похмурі дні, просто не так багато.

Довговічність

Сонячні панелі не мають рухомих частин, тому вони відносно довговічні. Звичайно, вони не є незнищенними, тому падіння чогось важкого на панель може її розбити. Полікристалічні та монокристалічні панелі товщі та довговічніші, ніж тонкоплівкові.

На етапі розробки дизайну сонячних панелей виробники піддають панелі суворим випробуванням, а потім використовують отримані результати для вдосконалення продукції. Деякі з тестів включають наступне:

 • Випробування вологим теплом: Панелі піддаються впливу температури до 185 градусів за Фаренгейтом і 85-відсоткової вологості протягом більше місяця. Цей високий рівень тепла і вологості імітує роки використання на відкритому повітрі, і корисно визначити, чи витримає панель роки типової спеки і вологості.
 • Термоциклювання: Цей тест піддає панелі впливу екстремальної спеки та холоду, щоб визначити їхню стійкість до стресів навколишнього середовища.
 • Динамічне навантаження: Сонячні панелі часто піддаються впливу сильного вітру, тому виробники тестують їх на етапі розробки, використовуючи вакуумні чашки, прикріплені до поверхонь панелей, які надають змінну силу притягування і відштовхування, що імітує ситуацію з сильним вітром.

Наш найкращий вибір

Сучасні сонячні панелі включають менші та ефективніші варіанти, і вони пропонують екологічний спосіб заряджати пристрої та запускати прилади. Наступні сонячні панелі відрізняються за ефективністю та вихідною потужністю, що робить їх добре придатними для різноманітних потреб зарядки. Кожна з них є одним з найкращих варіантів у своїй категорії.

Сонячний стартовий комплект Renogy 100 Вт 12 В

Тим, хто шукає надійну сонячну панель для зарядки 12-вольтової акумуляторної батареї, можливо, варто звернути увагу на комплект Renogy Solar Starter Kit. У комплект входить 100-ватна монокристалічна сонячна панель, яка коштує 42.2-дюймовий на 19.6 дюймів на 1.38-дюймовий, що робить його добре придатним для монтажу на даху автофургона або даху сараю поза мережею.

Сонячна панель має 21-відсотковий коефіцієнт корисної дії сонячних елементів, і, можливо, найкраще те, що вона поставляється з власним контролером заряду. Користувачам все одно знадобиться батарея на 12 В плюс інвертор, якщо потрібне живлення від мережі змінного струму, і вони зможуть почати перетворювати сонячне світло в електрику. Комплект можна розширити, придбавши додаткові панелі, і він також сумісний з Bluetooth.(Модуль Bluetooth не входить до комплекту).)

Характеристики продукту

 • Високоефективна сонячна батарея для швидкої зарядки
 • Система може бути розширена
 • Витримує широкий діапазон температур

Придбайте стартовий комплект сонячних панелей Renogy на Amazon або в The Home Depot.

Полікристалічна сонячна панель Newpowa 100 Вт 12 В

Шукаєте сонячну панель для кемпінгу або катання на човні, яка не буде коштувати цілий статок? Ознайомтеся з полікристалічною сонячною панеллю Newpowa 100 Вт 12 В, яка здатна генерувати достатньо енергії для зарядки цифрових пристроїв. Це покупка лише панелі, тому користувачам знадобиться невеликий сонячний генератор для використання енергії. Крім того, панель можна підключити до 12-вольтової батареї, але для цього знадобиться контролер заряду та інвертор (не входять до комплекту).

Сонячна панель Newpowa. 26.57 дюймів на 35.83 дюйми на 1.18-дюймовий. У комплекті є розподільна коробка та кабелі для підключення контролера. Це полікристалічна сонячна панель, тому вона не буде заряджати акумулятор або генератор так швидко, як монокристалічна панель. Однак вона все одно буде надійно живити цифрові пристрої, такі як смартфони та планшети. Найкраще те, що вона поставляється за привабливою ціною.

Характеристики продукту

 • Доступна за ціною
 • Міцний алюмінієвий каркас
 • Створено, щоб витримувати сильні вітри та снігові навантаження

Придбайте сонячну панель Newpowa на Amazon або Newpowa.

Goal Zero Boulder 100 Mountable Solar Panel

Монтаж сонячної панелі вимагає часу і робить її напівпостійною функцією. Однак підставка сонячної панелі Goal Zero Boulder дозволяє користувачам встановлювати панель в будь-якому місці, не прикріплюючи її до дошки, даху чи іншого об’єкта. Підставка регулюється, тому користувачі можуть точно налаштувати кут нахилу відповідно до положення сонця в небі. Рама Goal Zero також призначена для розміщення монтажного обладнання (не входить в комплект) для тих, хто віддає перевагу навісній панелі.

Панель Goal Zero оснащена монокристалічним сонячним елементом. Це 26.75 дюймів на 40 дюймів на 1.75-дюймовий, і при вазі всього 20 фунтів, він також трохи легший, ніж панелі аналогічного розміру, тому немає необхідності жертвувати потужністю заради портативності. Користувачам знадобиться власний генератор або акумуляторна батарея.

Характеристики продукту

 • Підставка регулює кут нахилу панелі для оптимального поглинання світла
 • Якість професійного рівня
 • Менша вага, ніж у деяких аналогічних моделей

Придбайте сонячну панель Goal Zero на Amazon, The Home Depot або GoalZero.

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт

Наявність генератора є оптимальною для заряджання пристроїв у будь-який час, оскільки генератор зберігає енергію, яку можна використати пізніше. вночі або в похмурі дні. Але перетягування генератора може стати громіздким, і саме тут сяє сонячна панель Jackery SolarSaga потужністю 100 Вт. Як і інші панелі, Jackery можна підключити до генератора або акумуляторної батареї, але її також можна використовувати для зарядки пристроїв, оскільки вона має вбудовані USB-порти.

Просто розкладіть підставку, що додається, і розташуйте панель під кутом до сонця. підключіть пристрій до розетки і дайте йому зарядитися. Панель оснащена одним портом USB-A та одним портом USB-C. Портативна, важить всього 5 кг.5 фунтів і розмір 22.83 дюйми на 19.69 дюймів на 2.36 дюймів. Крім того, вона поставляється з ручкою для перенесення.

Характеристики продукту

Придбайте сонячну панель Jackery на Amazon, The Home Depot або Lowe’s.

Портативна електростанція Bluetti AC200P з панелями

Тим, хто шукає повну сонячну систему з достатньою потужністю для зарядки пристроїв та роботи побутової техніки, варто звернути увагу на портативну електростанцію Bluetti з панелями потужністю 2 000 Вт. Набір з трьох високоякісних монокристалічних панелей можна встановити на даху навісу або кабіни, під кутом до сонця за допомогою прикріплених стійок, або підвісити за петлі на вікні, що виходить на південь.

Це установка plug-and-play, розроблена для користувачів, які не хочуть турбуватися про те, щоб щось підключати. Все готово до роботи: Просто встановіть сонячні панелі та підключіть кабелі до генератора, щоб почати заряджання. Хоча це дорогий варіант, його можна використовувати для живлення побутових приладів, таких як холодильники, кавоварки тощо, у разі відключення електроенергії.

Технічні характеристики продукту

 • Усе необхідне для генерації сонячної енергії
 • Достатня потужність для живлення побутових приладів
 • Не потребує спеціальної проводки

Купуйте сонячні панелі Bluetti на Amazon.

Гнучка сонячна панель Renogy 100 Вт на 12 В

Покупці, яким потрібна гнучка та ефективна монокристалічна сонячна панель, можуть розглянути гнучку сонячну панель Renogy 100 Вт 12 В. Панель Renogy може згинатися на 248 градусів без пошкоджень, що робить її добре придатною для монтажу на вигнутому корпусі човна або на даху автофургона.

Розмір панелі 48 дюймів на 21.6 дюймів і виготовлена з найсучасніших полімерів, які дозволяють їй згинатися, і це всього лише 0.10 дюймів товщиною. Поставляється з розподільною коробкою та кабелями для підключення до генератора або акумуляторної батареї, а також має шість посилених металом монтажних отворів для закріплення панелі на місці. Це покупка лише панелі і не включає в себе генератор або акумуляторну батарею.

Технічні характеристики продукту

 • Можна встановлювати на криволінійних поверхнях
 • Добре підходить для встановлення на човнах або автофургонах
 • Високоефективні монокристалічні в гнучкій панелі

Придбайте гнучку сонячну панель Renogy на Amazon або в Lowe’s.

Портативна сонячна панель EcoFlow 160 Вт

Отримайте 160 Вт зарядної потужності в цій монокристалічній панелі, яка складається для портативності та компактного зберігання. Сонячна панель Ecoflow 160 Вт. це 26.8 дюймів на 61.8 дюймів у повністю розгорнутому стані, але вона складається до стиснених 16.5 дюймів на 26.8 дюймів, коли не використовуються.

Кейс для перенесення сонячної панелі також слугує регульованою підставкою для розміщення панелі під найкращим кутом для сонячних панелей. Однак це лише сонячна панель, тому користувачам потрібно буде придбати або генератор, або акумуляторну батарею для зберігання енергії. Панель є водонепроникною та має монтажні отвори по краях, які можна використовувати для закріплення панелі на даху або іншому об’єкті.

Характеристики продукту

 • Компактно складаються для перенесення
 • Кожух слугує підставкою для панелі
 • Повністю водонепроникні

Придбайте сонячну панель EcoFlow на Amazon або в The Home Depot.

Наш вердикт

Сонячні панелі з нашої лінійки допомагають генерувати електроенергію без викидів вуглецю для живлення всього. від цифрових пристроїв до побутових приладів. Наш найкращий вибір, стартовий комплект для сонячних панелей Renogy 100. це монокристалічна панель, яка постачається з контролером заряду та кабелями, необхідними для підключення до генератора або акумуляторної батареї, тому користувачам не доведеться гадати, який контролер заряду купити.

Наш бюджетний вибір, сонячна панель Newpowa, не перетворює світло в електрику так швидко, як монокристалічні варіанти. Тим не менш, вони добре підходять для зарядки цифрових пристроїв, і мають привабливу ціну.

Як ми обирали найкращі сонячні панелі

Сонячні панелі мають широкий спектр рівнів ефективності, розмірів, варіантів монтажу та необхідної кваліфікації оператора. Більшість панелей можна поєднувати з акумуляторними батареями або генераторами, хоча деякі з них можуть потребувати використання адаптерів для підключення до певних марок генераторів.

Ми врахували, як найбільш типові покупці, ймовірно, будуть використовувати панель, оскільки потреби в енергії різняться. Ми також розглянули ефективність перетворення сонячного світла в електроенергію та співвідношення ціни та якості панелей. Ми частково ґрунтувалися на репутації бренду. Проте ми не стали автоматично виключати менших або нішевих виробників, якщо їхні панелі пропонували подібні переваги.

Ми шукали панелі, які пропонують споживачам щось додаткове, наприклад, підставку для орієнтації на ходу, гнучкість для встановлення на контурних поверхнях та включення контролера заряду для тих, хто самостійно налаштовує батарею.

Переваги володіння найкращими сонячними панелями

Незалежно від того, яку панель обирають покупці, вони зменшують свій вуглецевий слід, якщо використовують сонячну панель, а не підключають пристрої до домашньої розетки для зарядки. Сонячні панелі також мають додаткові переваги.

 • Забезпечують користувача електроенергією, коли він знаходиться далеко від дому.
 • Більші системи сонячних панелей можуть живити побутову техніку.
 • Сонячні панелі доступні в різних розмірах і рівнях ефективності, щоб задовольнити багато типів користувачів.

Поширені запитання

Перехід на сонячну енергію. це розумний і сталий вибір, але розуміння всіх тонкощів і нюансів сонячної енергетики може заплутати. На щастя, для цього не обов’язково мати освіту в галузі електротехніки. У тих, хто хоче інвестувати у свою першу сонячну панель, ймовірно, виникнуть деякі питання.

Q. Як вибрати хорошу сонячну панель?

Шукайте панель, яка забезпечує достатню потужність для задоволення ваших потреб у зарядці. Більшість панелей типу “зроби сам” заряджають цифрові пристрої, а деякі більш потужні перетворюють достатню кількість електроенергії для зарядки електроприладів.

Q. Які сонячні панелі найкраще підходять для домашнього використання?

Професійно встановлені сонячні панелі. це, мабуть, найкращий варіант для тих, хто хоче доповнити існуючу електричну систему свого будинку.

Q. Яку найефективнішу сонячну панель я можу купити для свого будинку?

Наразі монокристалічні сонячні панелі є найефективнішими.

Q. Чи потребують сонячні панелі обслуговування??

Сонячні панелі призначені для мінімального обслуговування, але обов’язково очищайте їх від снігу, обрізайте гілки, що блокують панелі, і витирайте будь-який бруд, щоб забезпечити максимальну кількість сонячного світла, що потрапляє на сонячні батареї.

Q. Чи можна заощадити на сонячних панелях??

Знижки, як правило, надаються лише на сонячні панелі для цілого будинку, встановлені професіоналами. Зверніться до місцевого будівельного органу, щоб дізнатися, чи існують фінансові стимули у вашій громаді. Іноді сонячні панелі з найкращою вартістю. це перероблені моделі, тому відновлені панелі можуть бути хорошим варіантом, якщо бюджет обмежений.

Залишити відповідь