Контролери сонячного заряду на 60 ампер. 60-амперний сонячний контролер

Контролери сонячного заряду 0 Ампер

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Перегляньте наведені нижче контролери заряду сонячних батарей на 60 ампер, щоб знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам для вашого застосування. Вони мають програмовані налаштування заряду, і всі вони бувають з лічильником та без нього. На відміну від конкурентів, ці контролери, як і всі контролери Morningstar, використовують пасивний радіатор, а не вентилятори, які є паразитним навантаженням, що всмоктує пил і сміття через друковані плати. Наведені нижче контролери MPPT використовують технологію відстеження максимальної потужності, тому їх можна встановлювати з великими сонячними батареями, які перевищують їх номінальну потужність, але їх номінальні показники Voc не повинні бути перевищені.

GenStar MPPT

Рейтинг заряду: 60 | 80 | 100 | ампер

Батареї: 12 | 24 | 36 | 48 | Вольт

Інтегрована серія. MPPT

TriStar MPPT 600V

Батареї: 24 | 36 | 48 | Вольт

Професійна серія. MPPT

TriStar MPPT

Потужність заряду: 30 | 45 | 60 | ампер

Батареї: 12 | 24 | 36 | 48 | Вольт

Професійна серія. MPPT

TriStar

Номінальна потужність заряду: 45 | 60 | ампер

Батареї: 12 | 24 | 36 | 48 | Вольт

Max Voc: 30 | 60 | 90 | 125 В

Професійна серія. ШІМ | PWM

Ампер MPPT ШІМ контролери сонячного заряду

Мільйони клієнтів обирають 60-амперні контролери заряду сонячних батарей MorningStar для своїх великих систем завдяки їх надійній роботі та міцній конструкції.

Сонячний контролер заряду TriStar™ на 60 ампер. це вдосконалений трифункціональний ШІМ-контролер, розроблений для великих сонячних систем. Вона пропонує надійну ШІМ-зарядку сонячних батарей, керування навантаженням і регулювання перенаправлення, забезпечуючи максимальну ефективність і надійність вашої системи.

Провідний у галузі контролер TriStar MPPT™ на 60 ампер з технологією TrakStar. це вдосконалений контролер з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) для великих автономних фотоелектричних (PV) систем потужністю до 3 кВт. Ця передова технологія забезпечує оптимізоване збирання енергії, підвищує ефективність системи та покращує її продуктивність.

Контролер заряду TriStar MPPT 600V™ на 60 ампер є революційним досягненням у дизайні контролерів заряду. Завдяки здатності приймати вхідний струм фотоелектричного масиву до 600 Вольт, вона дозволяє проектувальникам систем використовувати меншу кількість струн при більшій довжині, значно зменшуючи кількість кабелів та обладнання, необхідного для встановлення.

Контролер сонячного заряду GenStar MPPT 60 AMP розроблений, щоб стати першою в галузі дійсно “перспективною” системою зарядки, яка може похвалитися кращою в своєму класі ефективністю і надзвичайно низьким власним споживанням. Завдяки нашій відомій технології TrakStar™ MPPT та безвентиляторній конструкції, нові GenStar розроблені таким чином, щоб рости разом із сонячною системою електроживлення в міру зміни потреб.

Панель

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Удостоєний нагород контроль на рівні ланцюга, довший час автономної роботи від батареї та неперевершені дані про енергію. Панель SPAN®. це інтелектуальний командний центр вашого будинку.

Гнучкість акумулятора

Пріоритетність резервних ланцюгів у додатку SPAN Home дає вам повний контроль над накопиченою енергією в режимі реального часу, весь час.

На 0% довше резервне копіювання

“Необов’язкове” зняття навантаження забезпечує максимальну підтримку від домашнього акумулятора під час перебоїв в електромережі.

28 годин

Результати внутрішнього дослідження управління пріоритетами резервного навантаження SPAN у більш ніж 1200 змодельованих ситуаціях відключення електроенергії. Час резервного копіювання залежить від енергоспоживання будинку, пріоритетів резервного копіювання та системи акумуляторів.

Майже необхідний, якщо у вас є резервна батарея.

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Інформація про енергетику

Використовуйте ключові відкриття з моделей використання енергії протягом дня.

Контрольний монітор

Керуйте кожним контуром у вашому домі зі смартфона або планшета. навіть коли вас немає вдома. Ваша панель SPAN завжди на зв’язку.

Експертне встановлення

Ми співпрацюємо з найкращими інсталяторами в країні, щоб забезпечити винятково безперебійну роботу від початку до кінця. Підключіться, щоб дізнатися більше про процес встановлення SPAN.

Технічні характеристики панелі

Сумісні акумуляторні системи

Для сумісності з Enphase IQ потрібен комплект дистанційного вимірювача 1 SPAN.‍ 2 інвертора SolarEdge EnergyHub необхідні для сумісності LG RESU та SolarEdge Energy Bank.

X Вся підтримка сумісності SPAN Panel та SPAN Remote Meter Kit надається компанією SPAN.

Часті запитання про панелі

SPAN Panel. це інтелектуальна електрична панель, призначена для модернізації вашої домашньої енергетичної системи шляхом повної заміни існуючої панелі.

За допомогою SPAN ви можете контролювати та відстежувати кожен контур у вашому будинку зі смартфона або планшета, розуміти, як ваш будинок отримує, зберігає та використовує енергію в режимі реального часу, а також модернізувати свій будинок за допомогою модернізації електрифікації, наприклад, сонячних панелей та акумуляторних батарей.

На відміну від традиційних електричних панелей, SPAN Panel надає вам контроль на рівні ланцюга та забезпечує практичне розуміння того, як використовується енергія у вашому домі. З додатком SPAN Home ви отримуєте інформацію в режимі реального часу про те, які ланцюги та прилади споживають найбільше енергії, а також можливість вимкнути будь-який ланцюг у будинку в будь-який момент. навіть коли ви у від’їзді.

У поєднанні з сонячними панелями та акумуляторними батареями SPAN робить ваш будинок більш незалежним та допомагає пережити навіть найсерйозніші перебої в електропостачанні, забезпечуючи більш гнучке резервне копіювання. За допомогою SPAN ви можете збільшити тривалість резервного живлення, живлячи тільки ті ланцюги, які вам потрібні під час відключення, і не живлячи ті, які вам не потрібні.

Нарешті, SPAN Panel дозволяє здійснити дорогоцінну електрифікацію (індукційні плити, теплові насоси, зарядні пристрої для електромобілів і т.д.).), які допоможуть вам відмовитися від газових приладів та підготувати свій будинок до повністю електричного майбутнього.

Наразі SPAN Panel сумісна з наступними системами зберігання електроенергії: Tesla Powerwall та Powerwall (з резервним шлюзом 1, резервним шлюзом 2 або резервним перемикачем). Enphase IQ Battery (з комплектом дистанційного лічильника SPAN 1). LG Chem RESU та SolarEdge Energy Bank (з інтеейсом резервного копіювання SolarEdge Energy Hub 2) ‗SPAN можна поєднати з 3 інверторами Energy Hub

Якщо ви вважаєте, що SPAN підходить для вашого будинку, натисніть кнопку “Отримати SPAN” у верхній частині сторінки, щоб заповнити нашу форму зацікавленості та надіслати свою інформацію для початку процесу; член нашої команди продажів зв’яжеться з вами, щоб обговорити потреби вашого проекту та наступні кроки. Якщо у вас виникли додаткові запитання, перегляньте наш список поширених запитань.

Більшість старих будинків не були спроектовані для підтримки зростаючих потреб в енергії, пов’язаних із сучасним способом життя. Дотримуючись традиційних підходів до встановлення, які передбачають, що всі прилади споживають енергію одночасно, багато власників будинків виявляють, що вони не можуть додати зарядні пристрої для електромобілів або інші прилади з високим енергоспоживанням без попереднього виконання дорогої та трудомісткої модернізації електромережі. Наші друзі з Rewiring America надали чудовий огляд цього явища.

SPAN. це сертифікована система управління енергоспоживанням, яка працює за лаштунками для моніторингу електричних навантажень по всьому будинку, автоматично призупиняючи попередньо вибрані ланцюги в рідкісних випадках, коли загальне споживання тимчасово перевищує максимальну електричну потужність будинку (до тих пір, поки інші навантаження не вимкнуться і загальне споживання не знизиться). Сьогодні ця функціональність доступна насамперед для зарядних пристроїв для електромобілів.

Так. підключення до Інтернету необхідне для керування SPAN, моніторингу даних про енергоспоживання за допомогою програми SPAN Home та отримання нових функцій за допомогою безкоштовних оновлень програмного забезпечення по повітрю.

Панель SPAN містить підключений до Інтернету шлюз, який підключається через Ethernet та Wi-Fi. У разі відключення інтернету, SPAN Panel автоматично перемикається на резервне з’єднання з мобільним зв’язком, коли воно доступне.

(ПРИМІТКА: Резервне копіювання через стільниковий зв’язок не слід використовувати як основний спосіб підключення, і воно може бути недоступним у районах з поганим покриттям стільникового зв’язку).)

Якщо у вашому будинку більше 32 контурів або комунальні послуги перевищують 200А (або якщо у вас кілька об’єктів нерухомості), може знадобитися більше однієї панелі SPAN, щоб задовольнити ваші потреби.

Ми раді розробити додаткову функціональність для клієнтів з декількома панелями SPAN за допомогою безкоштовних оновлень по повітрю. Перегляньте наші поширені запитання щодо багатопанельних панелей, щоб дізнатися про поточний досвід роботи з багатопанельними панелями.

На сьогоднішній день SPAN доступна тільки в США.S. (у всіх 50 штатах). Якщо ви знаходитесь за межами США.S., будь ласка, слідкуйте за майбутніми оголошеннями, оскільки ми продовжуємо зростати.

Електрична панель переосмислена

SPAN Panel Розумна електрична панель | 4500

Контролер заряду сонячної батареї MPPT 40A/50A/60A 12В/24В/48В

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

40A/50A/60A 12/24V/48V MPPT сонячний контролер заряду | 12/24V/48V автоматичне розпізнавання | Сонячний контролер для автофургонів, вуличного освітлення, морських суден тощо.

Сонячний генератор

Сонячна панель

Інші

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Функція контролера сонячного заряду MPPT

1 Удосконалене відстеження MPPT, ефективність відстеження 99. У порівнянні з ШІМ, ефективність генерації збільшується майже на 20% 2 РК-дисплей фотоелектричних даних та діаграми імітує процес виробництва електроенергії 3 Кілька робочих режимів для адаптації різних робочих випадків 4 Широкий діапазон вхідної напруги фотоелектричної батареї, зручний для конфігурації системи 5 Інтелектуальна функція управління акумулятором, продовжує термін служби акумулятора 6 Автоматичне розпізнавання 12В / 24В / 48В, користувачі більш гнучкі та зручні у використанні 7 Додатковий порт зв’язку RS485

Специфікація сонячного контролера заряду MPPT

Mo del: Wonder1 150/40, 150/50, 150/60
Номінальний струм
Номінальна напруга системи
Максимальна вхідна напруга PV (при найнижчій температурі навколишнього середовища)
Діапазон відстеження напруги MPPT
Рекомендований діапазон робочої напруги
Фотоелектрична батарея Максимальна потужність Система 12В: 140Вт (10А)/280Вт (20А)/420Вт (30А)/560Вт (40А)/700Вт (50А)/840Вт (60А)/1120Вт (80А)/1400Вт (100А); система 24В: 280W(10A)/560W(20A)/840W( 30A)/1120W(40A)/1400W(50A)/1680W(60A)/2240W(80A)/2800W(100A); 48V system: 560W(10A)/1120W(20A)/1680W(30A)/2240W(40A)/2800W(50A)/3360W(60A)/4480W(80A)/5600W(100A).
Тип батареї
Плаваюча напруга
Напруга заряду 14.2В/один акумулятор
Напруга захисту заряду
Підвищення напруги відновлення
Напруга відновлення після відключення низької напруги
Розряд Обмежена напруга
Коефіцієнт температурної компенсації
Режим заряджання
Спосіб заряджання
Захист
Ефективність перетворення
Ефективність відстеження MPPT
Розмір машини (ДхШхВ)
Розмір упаковки (ДхШхВ) 290203126 (1шт) 419304266 (4шт)
N.W (кг)
G.W.(кг)
Дисплей
Тепловий метод
Тип механічного захисту
Робоча температура
Температура зберігання
Висота
Вологість
Спілкування
Примітка: Усі технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення

Зображення контролера сонячного заряду MPPT

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Як працює контролер сонячного заряду MPPT?

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Встановлення контролера сонячного заряду MPPT

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Чому обираєте нас?

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Про Xindun Power

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Виробник контролера сонячного заряду MPPT

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Глобальні сонячні виставки

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

Кваліфікація та сертифікати

контролери, сонячного, заряд, ампер, сонячний

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Q1: Ви фабрика? В: Так, ми є 10 найкращими виробниками джерел живлення в Китаї, з виробничою площею понад 7000 квадратних метрів. Ми зосереджуємось на інверторах, контролерах сонячного заряду, сонячних генераторах та рішеннях для сонячних електростанцій. Ми співпрацюємо з деякими відомими брендами по всьому світу, можемо надати індивідуальне виробництво або додати ваш логотип на продукцію.

Питання 2: Яка функція контролера сонячного заряду? В: Контролер сонячного заряду є основною частиною управління сонячною енергетичною системою. Це обладнання автоматичного управління, яке керує багатоканальними сонячними панелями для зарядки акумуляторів та акумуляторів для подачі живлення на навантаження за допомогою сонячного інвертора.

Питання 3: Скільки коштує контролер сонячного заряду? В: Розкажіть мені свої вимоги, такі як типи контролерів mppt або pwm, напруга, струм зарядки, кількість та чи є інші функціональні вимоги. Ми дамо вам найвигіднішу ціну на заводі. Завод прямих продажів контролера сонячного заряду, жоден посередник не заробляє різницю в ціні.

Q4: MPPT або PWM, який контролер сонячного заряду краще? В: На ринку існує два основних типи контролерів сонячного заряду: MPPT та PWM. Контролер сонячного заряду MPPT підходить для сонячної енергетичної системи потужністю більше 2 кВт. Завдяки своїй потужній функції, вона може заощадити вам весь набір витрат на сонячну систему, зменшивши інші витрати. Контролер сонячного заряду PWM підходить для маломасштабної сонячної енергетичної системи, яка не потребує багатьох функцій і має невеликий бюджет, ШІМ дуже економічно ефективний. Не знаєте, як вибрати ШІМ або MPPT, зв’яжіться з XINDUN.

Питання 5: Як вирішити технічну проблему контролера сонячного заряду mppt? В: Ми надамо послуги з навчання ринку та продуктів, 24 години післяпродажного консультування саме для вас, щоб зробити вашу проблему легко вирішеною.

Контролер сонячного заряду Rich Solar 60 Amp MPPT

Отримайте його між.

Час доставки, зазначений вище, є приблизним. Будь ласка, зателефонуйте або напишіть у веб-чаті для отримання точного часу прибуття.

Технічні характеристики контролера сонячного заряду Rich Solar 60 Amp MPPT Solar Charge Controller

ХАРАКТЕРИСТИКА ВАРТІСТЬ
Номінальний струм акумулятора: 60A
Номінальний струм навантаження: 20A
Максимальна сонячна вхідна напруга: 150V
Максимальна сонячна вхідна потужність: 800ВТ/12В; 1600ВТ/24В; 2400ВТ/36В; 3200ВТ/48В
Падіння напруги ланцюга заряду: ≤ 0.26V
Падіння напруги розрядного ланцюга: ≤ 0.15V
Робоча температура: -31 ° F до 113 ° F
Максимальний розмір терміналу: 4AWG
Загальний розмір: 11.2 x 8.1 x 4.0 дюймів
Вага нетто 7.9 фунтів

Гарантія на продукцію Rich Solar

Гарантійний термін на продукцію RICH SOLAR:

1) Жорсткі сонячні панелі: 25-річна гарантія на вихідну потужність

2) Портативні сонячні панелі для портфеля: 5-річна гарантія на вихідну потужність

3) Портативні електростанції: 2 роки

4) Контролери сонячного заряду: 2 роки (MPPT) | 6 місяців (PWM)

5) Інвертори: 2 роки

6) Гнучка сонячна панель: 1 рік виготовлення та матеріали

7) Гнучка сонячна панель CIGS: 1 рік виготовлення та матеріали

8) Літієва батарея LiFePO4: 3 роки заводського браку

Гарантійний термін на всі інші продукти та компоненти RICH SOLAR становить один (1) рік з дати первинної покупки первинним споживачем. Для встановлення початку гарантійного терміну необхідний товарний чек від оригінальної споживчої покупки або інше обґрунтоване документальне підтвердження. Якщо ви заповнили онлайн-форму реєстрації продукту RICH SOLAR протягом тридцяти (30) днів після придбання продукту, ця реєстрація також може встановити дату початку гарантійного періоду (але гарантійне покриття не залежить від такої реєстрації). ВИРІШЕННЯ. RICH SOLAR, на свій вибір, (1) безкоштовно відремонтує виріб, використовуючи нові або відремонтовані запасні частини, або (2) обміняє виріб на новий або виготовлений з нових або справних вживаних деталей, який є принаймні функціонально еквівалентним оригінальному виробу. На замінний виріб/частину поширюється гарантія, що залишилася на оригінальний виріб, або дев’яносто (90) днів з дати заміни або ремонту, в залежності від того, яка з них надає вам більш тривале покриття. При обміні продукту або деталі, будь-яка заміна стає вашою власністю, а замінена деталь стає власністю RICH SOLAR.

ОБМЕЖЕНА ОРИГІНАЛЬНИМ ПОКУПЦЕМ-СПОЖИВАЧЕМ. Ця гарантія не може бути передана будь-якому наступному власнику продукту RICH SOLAR.

ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ. Ця Обмежена гарантія поширюється лише на апаратні продукти, виготовлені компанією RICH SOLAR або для неї, які можна ідентифікувати за торговою маркою, торговою назвою або логотипом RICH SOLAR, нанесеними на них. Обмежена гарантія не поширюється на будь-які продукти не від RICH SOLAR, навіть якщо вони упаковані або продаються разом з продуктами RICH SOLAR. Виробники або постачальники, які не належать до компанії RICH SOLAR, можуть надавати власні гарантії. Ця гарантія не поширюється на (i) на пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, неправильним застосуванням або продуктами, що не належать RICH SOLAR; (ii) на пошкодження, спричинені обслуговуванням, виконаним будь-ким, крім RICH SOLAR; (iii) на продукт або частину, які були модифіковані без письмового дозволу RICH SOLAR; (iv) на продукт, на якому будь-який серійний номер RICH SOLAR був видалений або зіпсований, або (v) на будь-який продукт, придбаний через інтернет-аукціон. Ця обмежена гарантія не поширюється на будь-яку акумуляторну батарею або виріб, що містить акумуляторну батарею, якщо акумуляторна батарея не була повністю заряджена вами протягом семи (7) днів після придбання виробу та принаймні раз на 6 місяців після цього.

ЦЯ ГАРАНТІЯ ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ, ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ, Є ЕКСКЛЮЗИВНИМИ ТА ЗАМІНЮЮТЬ УСІ ІНШІ ГАРАНТІЇ, ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТА УМОВИ, УСНІ ЧИ ПИСЬМОВІ, ЯВНІ ЧИ НЕЯВНІ. RICH SOLAR СПЕЦІАЛЬНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ І ВСІХ ПЕРЕДБАЧУВАНИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОСТІ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. ЯКЩО RICH SOLAR НЕ МОЖЕ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ ВІДМОВИТИСЯ ВІД НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ ЗА ЦІЄЮ ОБМЕЖЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ, ВСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ОБМЕЖУЮТЬСЯ ТЕРМІНОМ ДІЇ ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ. Жоден торговий посередник, агент або співробітник RICH SOLAR не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї гарантії. НІ В ЯКОМУ РАЗІ RICH SOLAR НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ RICH SOLAR, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ІНШИХ ПРИСТРОЇВ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ RICH SOLAR ЗА БУДЬ-ЯКУ ПРЕТЕНЗІЮ, БУДЬ ТО ЗА КОНТРАКТОМ, ГАРАНТІЄЮ, ДЕЛІКТОМ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ ТА СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ) АБО ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ ТЕОРІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, НЕ ПЕРЕВИЩУЄ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ ЗА ПРОДУКТ RICH SOLAR. Деякі штати не дозволяють обмежувати термін дії передбачуваної гарантії, тому вищезазначене обмеження може не поширюватися на вас. Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права, а також ви можете мати інші права, які відрізняються в залежності від штату.

ОТРИМАННЯ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Щоб отримати гарантійне обслуговування, ви повинні зв’язатися з нашою службою обслуговування клієнтів за телефоном 1-800-831-9889 або електронною поштою sales @ richsolar.com. Якщо наша служба підтримки клієнтів визначить, що це гарантійне питання, вони нададуть вам номер дозволу на повернення матеріалів (RMA). Ви повинні належним чином упакувати продукт, чітко позначивши номер RMA на упаковці та додавши до нього підтвердження дати покупки. Потім ви повинні надіслати товар поштою або кур’єром, з оплатою вартості доставки, на адресу RICH SOLAR: 5550 Jurupa St Ontario, CA 91761. Ми обробимо ваше повернення та надішлемо вам відремонтований або замінний виріб за наш рахунок, якщо виріб доставляється в Північну Америку. Для продукту, придбаного або відправленого за межі Північної Америки, будь ласка, зв’яжіться з місцевим дистриб’ютором, у якого ви придбали продукт, або напишіть електронною поштою sales@richsolar.com для отримання додаткової інформації про дистриб’ютора.

Залишити відповідь