Допоможіть моїм 900-ватним сонячним панелям генерувати щонайменше 340 Вт. 900 Вт сонячна панель

Калькулятор часу заряду сонячної панелі

Примітка: Використовуйте наш калькулятор пікових сонячних годин, щоб дізнатися, скільки пікових сонячних годин на день припадає на ваше місцезнаходження.

Порада: Якщо ви заряджаєте акумулятор за допомогою зарядного пристрою, а не сонячних панелей, скористайтеся нашим калькулятором часу заряджання акумулятора.

Як користуватися цим калькулятором

Введіть напругу акумулятора. Наприклад, якщо ви використовуєте батарею на 12 В, ви вводите число 12.

Введіть ємність вашого акумулятора в ампер-годинах. Якщо у вас батарея на 50 Ач, ви введете число 50. (Якщо ви знаєте ємність батареї лише у ват-годинах, спочатку переведіть ват-години в ампер-години).)

Виберіть тип вашого акумулятора. Виберіть “Свинцево-кислотний”, якщо ви використовуєте заливний або герметичний (AGM або гелевий) свинцево-кислотний акумулятор. Виберіть “Літій (LiFePO4)”, якщо ви використовуєте літій-залізо-фосфатний акумулятор.

Необов’язково: Введіть глибину розряду акумулятора у відсотках. Якщо ваша батарея розряджена на 80%, введіть число 80. (Якщо у вас свинцево-кислотний акумулятор, майте на увазі, що зазвичай його слід розряджати лише на 50%).)

Введіть потужність вашої сонячної панелі або сонячної батареї. Якщо ви використовуєте сонячну панель потужністю 100 Вт, введіть число 100. Якщо ви використовуєте сонячну батарею потужністю 400 Вт, введіть число 400.

Виберіть тип контролера заряду.

Натисніть “Розрахувати”, щоб отримати результати. Орієнтовний час заряду вказано в годинах пікового сонячного сяйва. Ви можете скористатися нашою картою пікових сонячних годин або калькулятором, щоб дізнатися, скільки пікових сонячних годин отримує ваше місце розташування. Наприклад, припустимо, що ваш розрахунковий час зарядки становить 8 пікових сонячних годин, а ваше місце розташування має в середньому 4 пікові сонячні години на день. У цьому випадку ви знаєте, що вашій сонячній панелі знадобиться близько 2 днів, щоб зарядити батарею.

Як розрахувати час заряджання акумулятора від сонячних панелей

Окрім використання нашого калькулятора, є ще 3 способи оцінити, скільки часу знадобиться для заряджання акумулятора від сонячних панелей.

Я розгляну кожен метод крок за кроком, починаючи з найпростішого і закінчуючи найскладнішим.

Примітка: Жоден з цих методів не є ідеальним. Кожен з них робить ряд припущень, які не очевидні для непідготовленого ока. Я розповім більше про ці припущення в кінці цього розділу.

Спосіб

Це один з найпоширеніших способів оцінювання часу заряджання акумулятора. Простий, але неточний. Для цього контролера ваша батарея та сонячна панель повинні мати однакову номінальну напругу.

Точність: Найнижча

Складність: Найнижча

Кроки

Розділіть потужність сонячної панелі на напругу сонячної панелі, щоб оцінити струм сонячної панелі в амперах. Наприклад, ось що потрібно зробити, якщо у вас є сонячна панель потужністю 100 Вт на 12 В.

Струм сонячної панелі = 100 Вт ÷ 12 В = 8.33A

Розділіть ємність акумулятора в ампер-годинах на струм сонячної панелі, щоб отримати приблизний час заряджання. Припустимо, ви використовуєте панель потужністю 100 Вт для заряджання акумулятора 12 В 50 Ач.

Час заряду = 50Ah ÷ 8.33А = 6 годин

Якщо ви використовуєте свинцево-кислотний акумулятор, помножте час заряду на 50%, щоб врахувати рекомендовану максимальну глибину розряду свинцево-кислотних акумуляторів.

Час заряду для свинцево-кислотних батарей = 6 годин × 50% = 3 години

Спосіб

Цей спосіб враховує два важливих фактори, яких не враховує перший метод: глибину розряду акумулятора (DoD) та ефективність контролера заряду. Включення DoD додає гнучкості. Ви можете оцінити час заряду незалежно від того, в якому стані заряду знаходиться ваша батарея.

Точність: Середня

Складність: Середня

Кроки

Помножте напругу акумулятора на кількість ампер-годин, щоб отримати ємність акумулятора у ват-годинах. Наприклад, припустимо, у вас є батарея 12В 100Аг.

Ємність акумулятора = 12В × 100Ач = 1200Вт-год

Помножте ват-години акумулятора на глибину розряду акумулятора, щоб оцінити, яка частина ємності акумулятора була розряджена. Припустимо, ваш акумулятор розряджений на 80%.

Розряджена ємність акумулятора = 1200 Вт-год × 80% = 960 Вт-год

Помножте потужність сонячної батареї на коефіцієнт корисної дії контролера заряду (PWM: 75%; MPPT: 95%), щоб оцінити вихідну потужність сонячної батареї. Припустимо, ви використовуєте сонячну панель потужністю 200 Вт і контролер заряду MPPT.

Сонячна потужність = 200 Вт × 95% = 190 Вт

Розділіть ємність розрядженого акумулятора на потужність сонячної батареї, щоб отримати приблизний час заряду.

Час заряду = 960 Вт-год ÷ 190 Вт = 5.1 година

Спосіб

Останній метод ґрунтується на попередньому. Він враховує втрати в системі, щоб дати вам ще більш точну оцінку.

Точність: Найвища

Складність: Найвища

Етапи

Помножте напругу акумулятора на кількість ампер-годин, щоб отримати ємність акумулятора у ват-годинах. Наприклад, припустимо, у вас є батарея 12В 200Аг.

Ємність акумулятора = 12В × 200Аг = 2400Вт-год

Помножте ват-години батареї на глибину розряду батареї, щоб оцінити, яка частина ємності батареї була розряджена. Припустимо, ваш акумулятор розряджений на 50%.

Ємність розрядженого акумулятора = 2400 Вт-год × 50% = 1200 Вт-год

Розділіть розряджену ємність батареї на приблизний коефіцієнт ефективності заряду батареї (свинцево-кислотна: 85%; літієва: 99%), щоб отримати кількість енергії, необхідну для повного заряду батареї після врахування втрат під час заряду. Припустимо, ви використовуєте свинцево-кислотну батарею.

Енергія, необхідна для повного заряду = 1200 Вт-год ÷ 85% = 1412 Вт-год

Помножте потужність сонячної батареї на коефіцієнт корисної дії контролера заряду (ШІМ: 75%; MPPT: 95%), щоб оцінити вихідну потужність сонячної батареї. Припустимо, ви використовуєте сонячну батарею потужністю 400 Вт і контролер заряду MPPT.

Сонячна потужність = 400 Вт × 95% = 380 Вт

Помножте сонячну потужність на 100% мінус фіксований відсоток, щоб врахувати втрати в системі. Калькулятор PVWatts Національної лабораторії відновлюваної енергетики використовує 14.08%. значення за замовчуванням для системних втрат, тому я буду використовувати це число тут.

Скоригована сонячна потужність = 380 Вт × (100%). 14.08%) = 380W × 85.92% = 326W

Розділіть кількість енергії, необхідної для повної зарядки акумулятора (у ват-годинах), на скориговану сонячну потужність (у ватах), щоб отримати розрахунковий час зарядки.

Час заряду = 1412Wh ÷ 326W = 4.3 години

Припущення Недоліки всіх цих методів

Всі ці методи роблять припущення. І всі вони не враховують фактори, які впливають на час сонячної зарядки в реальному світі. Ось декілька основних з них:

  • Припущення: Сонячні панелі видають свою номінальну потужність. Сонячна панель буде видавати заявлену потужність тільки в ідеальних умовах (так звані стандартні умови випробувань, або STC). Ви рідко побачите панель потужністю 100 Вт, яка видає 100 Вт. Фактори навколишнього середовища, такі як погода, затінення та температура навколишнього середовища, впливають на вихід сонячної енергії таким чином, що ці методи розрахунку не можуть врахувати.
  • Припущення: До батареї не підключено жодних навантажень. Ваша батарея може живити щось, поки ваші сонячні панелі заряджають її. Цей пристрій споживає енергію від акумулятора, тому вашому акумулятору знадобиться ще більше енергії, щоб досягти повного заряду. Крім того, сам контролер сонячного заряду є навантаженням, яке завжди буде підключено до акумулятора і буде споживати трохи енергії. Контролер заряду зазвичай є незначним навантаженням, але для деяких сценаріїв. зокрема, для краплинного заряджання великої батареї за допомогою невеликої сонячної панелі. його відсутність може суттєво вплинути на оцінку часу заряджання.
  • Недолік: Емпіричні дані не завжди відповідають дійсності. У розрахунках для простоти використовуються емпіричні правила. Реальність завжди набагато складніша. Ефективність контролерів заряду PWM і MPPT сильно варіюється в залежності від таких факторів, як температура і різниця між напругою фотоелектричних модулів і напругою акумулятора. Ефективність заряду свинцево-кислотного акумулятора змінюється залежно від стану заряду. І кожна система буде мати різні джерела та розміри втрат.
  • Недолік: Контролери заряду часто мають стадію поглинання за часом. Як тільки батарея досягає певної напруги, контролери заряду зазвичай переходять в стадію “поглинання” на решту циклу заряду. Цей етап часто триває фіксовану кількість часу. Для свинцево-кислотних акумуляторів стадія поглинання зазвичай триває 2 години. Літієві батареї не потребують поглинання, але контролери заряду часто проводять 20-30-хвилинний поглинальний заряд, щоб збалансувати елементи батареї. Цей етап не враховується цими методами.

Наш калькулятор часу заряду враховує деякі з цих змінних для більш точної оцінки. Але, на жаль, вона не може передбачити погоду поки що.

Як заряджати акумулятор за допомогою сонячної панелі?

допоможіть, сонячним, панель, генерувати

Ніколи не підключайте сонячну панель безпосередньо до акумулятора. Це може призвести до пошкодження батареї.

Замість цього, підключіть акумулятор, а потім сонячну панель до сонячного контролера заряду. Контролери заряду регулюють струм і напругу, що надходять від сонячних панелей, для безпечної зарядки акумулятора.

Існує два основних типи контролерів заряду: ШІМ і MPPT. Ознайомтеся з нашими рекомендаціями та оглядами для кожного типу:

Допоможіть моїм 900 Вт сонячним панелям генерувати принаймні 340 Вт.

У мене є 6 сонячних панелей, кожна з яких має номінальну потужність 150 Вт при температурі 18.5Vmp, 8.1 Imp(A). Всього 900 Вт. Нахил не є оптимальним через простоту встановлення. скажімо, через нахил можна очікувати 25% втрат. Панелі з’єднані паралельно, струм йде через контролер заряду PWM 30a (cm3024) на гелеву батарею 155ah. У мене є інвертор, підключений до акумулятора для споживання енергії.

Під час піку сонячної активності панелі здатні генерувати максимум 17 ампер (-255 Вт). І це якщо на інверторі навантаження 600 ват. Різниця в потужності, що залишилася, береться з акумулятора.

Чи варто купувати MPPT Tracer4210A 40A, щоб виробляти принаймні 340 Вт, або мені слід підключити панелі до системи 24 В.

Якщо панелі мають номінальну напругу 24 В, це створить більший перепад напруги від 37 В до 13 В.8v (напруга акумулятора). Я сподіваюся, що це дозволить більшим амперам протікати через контролер заряду, 20 ампер було б добре. Оскільки ШІМ-контролер заряду викидав би половину потужності від сонячних панелей в такій установці, я також думав прикріпити до панелей перетворювач напруги для зарядки вторинної батареї 18650 (400 елементів в установці 4s) і отримати 4 ампера, що таким чином. 20 ампер при 13.8v і 4 ампер при 16v дорівнювали б бажаним 340 Вт, які я сподіваюся згенерувати.

Будь-яка порада буде дуже вдячна.

Корішан

З сонячними панелями я б сказав, що MPPT дуже допомагає, оскільки він регулює вхідну напругу / силу струму, щоб отримати найкращі результати на виході. Якщо ви не хочете купувати його, ви завжди можете знайти контролер MPPT на базі ардуїно Джуліана Ілле на основі ардуїно. Це досить легко, просто, прямолінійно, розширювано і дешево. Він виконує свою роботу і чудово справляється з цим, оскільки його можна зробити своїми руками.

Це мій.02 варто про це, хоча. Інші можуть мати інші думки.

Дійте з обережністю. Знання. це сила! Буквально! Знання. це сила; абсолютні знання абсолютно шокують! Суб-сертифікований технік з відновлення елементів 18650

Будь ласка, приєднуйтесь до загальної балаканини та рандому на DiscordChat (канали: general, 3d-printing, linuxcoding, powerfrenzy, humor). ) (цей чат не пов’язаний безпосередньо з SecondLifeStorage; Потрібна ДІЙСНА електронна пошта)

ozz93666

Я не думаю, що заміна контролера заряду суттєво вплине на ситуацію.

Ви не говорите, де ви знаходитесь, якщо далеко від екватора сонячному світлу доводиться проходити крізь товщу атмосфери. починаючи з 900 Вт (це коли панелі абсолютно нові та ідеально чисті) ви говорите, що знижка 25% через нахил, що залишає 675 Вт, потім резистивні втрати в проводах, що беруть потужність для зарядки контролера, ви не говорите, наскільки це далеко. або наскільки товсті дроти. можливо, 5% втрат. втрати в контролері 10-15. втрати в інверторі.

перехід на 24В допоможе лише трохи. Я думаю, що найкращий план. отримати більше панелей.

Я підозрюю, що ви недооцінили 25% втрат. якщо ви можете зорієнтувати панель прямо на сонце. ви можете побачити максимально можливу вихідну потужність у вашому місці. ви можете бути здивовані. хімтрейлінг зменшив вихідну потужність панелей. навіть коли небо здається ясно-блакитним, це не так

даромер

Якщо ваша Vmp на рівні 18.5В ви втрачаєте багато на 12В системі з ШІМ-контролером під час навантаження, де акумуляторна батарея, можливо, становить близько 12.5V.

Vmp. це напруга, при якій панелі виробляють 900 Вт під ідеальним кутом до сонця в оптимальному місці. Якщо ви знизите напругу до 13 В, ви багато втратите в поєднанні з іншими згаданими факторами.

Тож я б сказав “так” належному контролеру MPPT. Скільки ви втрачаєте, ви можете перевірити в технічному паспорті ваших панелей порівняно з напругою, яку ви маєте в системі, коли ви вимірюєте вище.

ПРИМІТКА! Мої посилання, що містяться в цьому повідомленні, можуть бути пов’язані з Ebay, і, натискаючи на них, ви погоджуєтесь з умовами. ПІДПИШИСЬ: YouTube / Налаштування системи на форумі / Моя веб-сторінка “Зроби сам технічний ремонт

Поточний: 10kW Mpp Hybrid | 4kW PIP4048 | 2xPCM60x | 100kWh LiFePo4 | 20kWh 14s 18650 | 66260W Poly | ABB S3 та S5 Вимикачі відключення Попереду: 14S 18650 ~ 30kWh

brian_dean2002

Новий учасник

Так, я згоден. 18.5В при 17 амперах дорівнює 314.5 Вт і 12.5v при 17 амперах дорівнює 212.5 Вт. Це втрата 32% прямо тут.

Я використовую багатожильну проводку 10 AWG. Витримує 30 ампер. Однак я думав перейти на 24 В не стільки для того, щоб зменшити амперне навантаження на дроти, скільки для того, щоб створити різницю в напрузі.- 18.5v. 13.2v = 5.3v (мало місця для підвищення енергетичного потенціалу), тоді як 37v.13.2 = 23.8v (багато місця для підвищення енергетичного потенціалу).

Так, я думаю, що мені слід придбати зарядний пристрій MPPT, і він перетворить 18.5v при 17 амперах до 13.2v при 23.8 ампер. Якщо цього не станеться, я витрачу 120 на зарядний пристрій MPPT.

Дякую всім за чудові поради. Це дуже цінується!

Елмо

Яка загальна довжина кабелю 10 AWG для позитивного та негативного проводів??

При 17А ви втрачаєте 17 мВ на кожен фут 10 AWG (1 мОм на фут) в обох проводах. Якщо ваші панелі знаходяться лише в 5 футах від контролера, ви втратите 170 мВ (5 футів 2 кабелі 0.017), 50 футів, і ви втратите 1700 мВ.

На 50 футах і 30А ви втратите 3В у кабелях 10 AWG.

4210 має максимальну потужність 400 Вт в системі 12 В, навіть 340 Вт постійно буде трохи підштовхувати його, особливо в спеку.

ozz93666

Я, можливо, упереджено ставлюся до MPPT. Я купив дорогий. Бренд Outback. багато смішних функцій, таких як код безпеки, щоб змусити його працювати. це тривало близько 18 місяців. розібравши його, я виявив, що гекон потрапив всередину і смажився, замикаючи дроти. цей пристрій був розроблений для сільської місцевості. і все ж має вентиляційну решітку, щоб тварини могли заповзати всередину.

Економію за допомогою mppt нелегко оцінити. слід враховувати багато факторів. Я б здогадався. в середньому. можливо, від 10 до 15 відсотків.

Перш ніж купувати його, можливо, ви захочете виміряти потужність, яку видають ваші панелі. щоб побачити, чи це проблема. від’єднайте кабелі там, де вони входять до контролера живлення, і підключіть їх до навантаження (електричний чайник. вогні ). відрегулюйте навантаження так, щоб виміряна напруга була Vmp (написано на задній панелі). мої. 17.1V) виміряйте струм V x I дає вам потужність.

Якщо у вас є місце, можливо, розумніше придбати більше панелей. зараз дуже дешево. вони ніколи не замикаються і не вмирають. електронне обладнання робить !

Ельмо

Але вам все одно потрібна електроніка, навіть ШІМ-контролер має електронну природу, і якщо ви використовуєте батарею з більш високою напругою, ви все одно можете підсмажити випадкового геккона.

Ваш коментар про гекона нагадав мені дещо, я широко використовував компоненти Geckodrive, і вони є найкращим співвідношенням ціни та якості серед приводів з ЧПК нижчого класу, власник є постійним користувачем принаймні на одному форумі з ЧПК, який я іноді відвідую. Дуже розумний хлопець, забув більше про силову електроніку, ніж я коли-небудь дізнаюся.

Шкода, що Марісс не займається сонячними контролерами, я б одразу купив у нього один.

brian_dean2002

Новий учасник

Довжина кабелю становить близько 30 футів. І я не розумію, що робить GeckoDrive і його доречність тут. Я думаю, що це світлодіодний драйвер.

Mppt. це рухома ціль з точки зору економії. На 900 Вт, я думаю, було б краще купити ще 2 сонячні панелі, і це забезпечить більшу економію / вихід.

Корішан

Привід гекона був пов’язаний з мертвим геконом у контролері, який засмажився. Згадка про мертвого гекона нагадала Елмо про іншого. Це було жартівливе посилання, а не практичне.

Дійте з обережністю. Знання. це сила! Буквально! Знання. це сила; абсолютне знання абсолютно шокує! Суб-сертифікований технік з рекультивації клітин 18650

Приєднуйтесь до загальної балаканини та рандому на DiscordChat (канали: general, 3d-printing, linuxcoding, powerfrenzy, humor). ) (цей чат не має прямого відношення до SecondLifeStorage; Потрібна дійсна електронна пошта)

Elmo

Також виявилося, що розробник приводів керування рухом, Марісс Фрейманіс, відвідує форуми, присвячені використанню його продукції, і бере в них участь, отже, його продукція з більшою ймовірністю відповідає потребам реальних користувачів.

Технологічно його продукт досить схожий на MPPT контролер, я просто хотів би, щоб Марісс робив сонячні батареї так само, як він робить сервоприводи і приводи крокового руху.

Довжина кабелю близько 30 футів. І я не розумію, що робить GeckoDrive та його доречність тут. Я думаю, що це світлодіодний драйвер.

Mppt. це рухома мішень з точки зору економії. На 900 Вт, я думаю, було б краще придбати ще 2 сонячні панелі, і це забезпечить більшу економію / вихід.

Ви скаржилися на те, що ваша поточна установка не працює так, як ви думаєте, що вона повинна. Ми відповідали на ваш початковий запит про те, щоб допомогти сонячним панелям потужністю 900 Вт виробляти 340 Вт енергії, або, принаймні, я відповідав.

На даний момент все сонячне поле є рухомою мішенню, і рух, здається, весь час прискорюється. Те, що я намагався зробити п’ять років тому, зараз поставляється практично в коробці Crackerjack, хто б не робив MPT7210, потрібно зробити його дешевшим або покращеним і зробити його 7220.

Гарячі продажі сонячної генерації електроенергії 900 Вт система сонячних панелей

Знайдіть схожі товари

Опис товару

Кут повороту: 40Блок живлення: Батарея3 вентилятор швидкості вітру

Світлодіодна лампа 5W LED лампаLED CCT: 2700-6500K Кут променя: 165°.135 ° Великий розмір: 72мм*72 мм*125ммТермін експлуатації: ніж 50, 000 годинРобоча температура:.20° ~ 65°COLOR: Прохолодний білий/Теплий матеріал WhiteShell: ПП/ASVolt(V): DC12VLED: EpistarЗ кабелем для підключення до акумулятора та блоку контролера для використання

Лінія зарядки телефону4шт зміна заряду

Адаптер змінного струму 15V4AВхід: 220V/110В ~ Вихід: 15V4AIt може заряджати блок керування змінним струмом, коли немає сонця.

Акумулятор 12В9Аг та блок керування1)Перезаряджається герметична свинцево-кислотна батарея постійного струму 12V9AH;2)Захист від перезарядження контролером від перезарядження;3)Індикатор зарядки. Зарядний пристрій від мережі змінного струму або від сонячної батареї;4)одна електрична USB-розетка постійного струму 5В для зарядки мобільного телефону;5) шість електричних розеток постійного струму 12 В для світлодіодної лампи потужністю 3 Вт або вентилятора постійного струму 12 В;6)один вхід постійного струму 17.5 для сонячної панелі для контакту для зарядки акумулятора.

1. Загальна гарантія/Гарантія: 12 місяців;2. Гарантія на акумулятор: 6 місяців;3. Ми надаємо 1 рік гарантії на товар та відвантаження з безкоштовним 1% запасні частини;4. Ми можемо надіслати деталі безкоштовно за умови, що є будь-яка поломка з переконливими доказами

Для зразка:1. EMS, ДБЖ, DHL, FedEx;2. Зразок може бути підготовлений: 1-4 дні;3. EXPRESS: Близько 5-7 робочих днів до прибуття.

Масове замовлення:1. QTY від 20GP, 40GP або 40HQ;2. Через море;3. Час доставки: Протягом 20 днів після отримання вашого замовлення.

Перевага нашої продукції:

1)Сонячна система потужністю 20 Вт, він може живити дві світлодіодні лампи потужністю 3 Вт+1 шт 10 коробковий вентилятор більше 8 годин;2)Також може використовуватися для зарядки мобільних телефонів. Використовується для домашнього невеликого магазину без електрики або без електрики;3)Портативний блок живлення забезпечує вихід постійного струму і широко використовується в невеликих електроприладах;4)Використовується для кемпінгу, активний відпочинок на свіжому повітрі, і подорожі;5)Добре, модний і романтичний для вашої каюти, човен та будь-які види кемпінгу/подорожуючий;6)Побутова енергосистема може підтримувати, освітлення, радіо, диктофон, вентилятор, мобільний телефон.

Бізнес-діапазон: Побутова електроніка, електрична електроніка, легка промисловість щоденного використання, освітлення, металургія, мінеральна енергетика, спортивні товари для відпочинку

Вступ до компанії: Наша компанія спеціалізується на виробництві та продажу сонячної продукції. Наше виробництво аварійних енергозберігаючих продуктів, які включають портативні сонячні системи постійного струму, акумуляторні вентилятори, сонячні вентилятори. Нашу продукцію можна безпосередньо використовувати з сонячною системою, не потрібно використовувати інвертор, ви також можете використовувати сонячні панелі або акумулятор для безпосередньої роботи нашої продукції. Вони широко використовуються в подорожах, кампаніях, надзвичайних ситуаціях при відключенні електроенергії, тимчасових роботах, шкільних гуртожитках та інших тимчасових регіонах без електропостачання. Особливо хороші літні продукти для країн і регіонів зі слабкою системою електропостачання змінного струму.

Висока якість та вигідна ціна. Ми дотримуємося принципу якості насамперед, обслуговування насамперед, постійного вдосконалення та інновацій для задоволення клієнтів для управління та нульового дефекту, нульових скарг як мети якості. Щоб вдосконалити наш сервіс, ми надаємо продукцію хорошої якості за розумною ціною.

Сонячна / світлодіодна вежа WANCO з сонячною панеллю потужністю 600 Вт, 900 Вт, 1200 Вт або 1500 Вт, 30 футів вертикально, великий причіп. WLTS-LM4A

допоможіть, сонячним, панель, генерувати
допоможіть, сонячним, панель, генерувати
допоможіть, сонячним, панель, генерувати
допоможіть, сонячним, панель, генерувати

Сонячна / світлодіодна світлова вежа WANCO з сонячними панелями потужністю 600 Вт, 900 Вт, 1200 Вт або 1500 Вт, 30 футів по вертикалі, великий причіп. WLTS-LM4A

Цей продукт недоступний для покупки онлайн. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання ціни.

ID: 67820.- SKU: Solar-Light-Tower_LM4A.- Доступність: Орієнтовна наявність жовтень/листопад 2022 р. Безкоштовна доставка

Сонячна/світлодіодна світлова вежа WANCO з сонячною панеллю потужністю 600 Вт, 900 Вт, 1200 Вт або 1500 Вт, 30 футів по вертикалі, великий причіп. WLTS-LM4A

Великі сонячні вежі Wanco забезпечують більшу потужність для більш тривалого часу роботи та більш тривалих періодів автономної роботи. Ці моделі забезпечують яскраве освітлення площ до 10 000 квадратних футів. Поширені сфери застосування: гірничодобувна промисловість, будівництво та великі об’єкти з великими площами. Ці вежі оснащені чотирма високоефективними світлодіодними світильниками з високою потужністю на 30-метровій телескопічній вежі для широкого покриття. Автономна робота можлива цілий рік у більшості типових місць.

Особливості

Причіп: Трубчаста сталева зварна конструкція, подовжений передній настил причепа з піднятою платформою, висувний задній бампер для додаткової вітростійкості, круглі крила на всі колеса, які кріпляться до рами причепа болтами, вісь в зборі 3 500 фунтів., Двоокі листові пружини, чотири кутові 2,000 фунтів. Стабілізаторні роз’єми, червона та біла сигнальна стрічка

Дишло: Знімне, 2-дюймовий кульовий зчіпний пристрій, домкрат для поворотних коліс, штепсельна вилка для причіпних ліхтарів

Вишка: 30-футова телескопічна вишка, що обертається на 355 градусів, ручна лебідка для підйому та опускання вишки, чотири світлодіодні світильники потужністю 50 Вт (20 100 люменів)

Стандартний колір: порошкове покриття плоский чорний

Solar: Високоефективні фотоелектричні сонячні модулі, подвійні замки для фіксації положення, ручний кривошипний привід нахилу для масивів сонячних панелей потужністю 600 і 900 Вт, подвійний електричний привід нахилу для масивів сонячних панелей потужністю 1200 і 1500 Вт

Блок управління: Алюмінієвий блок управління з дверцятами з 3-точковим замком, вимикач головного акумулятора / сонячної батареї, плати управління світлодіодним світлом Wanco, програмований таймер 24 години / 7 днів, цифровий вольтметр, (додаткові вимикачі для електричної лебідки або приводів)

Батареї: Wanco Security Battery Box з кришкою з подвійним замком, чотири герметичні батареї AGM на 12 В (загальна ємність 400 Ач, приблизно 37 годин). зарядний пристрій на 40 Ампер (опціонально доступний другий батарейний відсік)

Залишити відповідь