Домашня сонячна електростанція. Сонячна електростанція своїми руками

Домашня сонячна батарея “зроби сам

Ви чули про це в новинах і читали останні звіти. За прогнозами, сонячна енергія стане дешевшою за вугілля приблизно через 10 років. Лише врахуйте значне падіння вартості переходу на сонячну енергію. з 2009 року ціни на сонячну енергію впали на 62%! Те, що колись було далекосяжним рішенням для зниження рахунків за електроенергію, тепер стало реальністю в житті багатьох домовласників. Насправді, на полицях великих магазинів з’являються готові сонячні комплекти для житлових будинків. Як власник будинку, ви готові долучитися до процесу! А з набором “Зроби сам”, наскільки важко почати економити гроші на щомісячних рахунках за електроенергію?? У цій статті ми розповімо про те, що потрібно зробити для встановлення домашньої сонячної енергетичної системи, а також про плюси та мінуси методу “зроби сам” у порівнянні з наймом професіоналів.

Домашні сонячні енергетичні системи: Основи

Більшість домашніх сонячних енергетичних систем все ще підключені до електромережі. Це дозволяє вам все ще мати електроенергію, коли сонце не світить (похмурі / дощові дні та вночі), і у вас закінчилася сонячна енергія, вироблена вашою власною системою. Крім того, що ви завжди будете мати доступ до енергії, коли ви все ще підключені до мережі, ви маєте право на чистий облік. Чистий облік. це коли будь-яка невикористана енергія, згенерована сонячними панелями, встановленими у вашому будинку, повертається назад в мережу. Комунальна компанія повертає вам кошти за сонячну енергію, яку ви подаєте в мережу. По суті, якщо ваш кредит дорівнює або перевищує те, що ви використовуєте з мережі, ваш рахунок від електричної компанії може дорівнювати 0. На додаток до чистого обліку, коли ви встановлюєте житлову сонячну енергетичну систему, ви також маєте право на федеральні та місцеві податкові пільги та знижки, які можуть призвести до значної економії коштів.

сонячна, електростанція, своїми, рука

Обладнання, необхідне для встановлення домашньої сонячної системи

Сонячні панелі: вони відповідають за збір енергії сонця і перетворення її в постійний струм (DC). Сонячний інвертор: дуже важлива частина обладнання, яка перетворює постійний струм в змінний. струм, необхідний для роботи побутових приладів. Відключення фотоелектричних панелей: Це обладнання дозволяє вимкнути систему для технічного обслуговування та ремонту. Електрична панель: Ваша розподільна коробка. як зібрана вами сонячна енергія підключається до вашого закладу. Нетто-лічильник: Пристрій, який підключає ваш будинок до електромережі, щоб контролювати кількість електроенергії, що надходить у ваш будинок і виходить з нього.

Ви знаєте основи, але як дізнатися, скільки і яких типів купити?

Існує кілька типів сонячних панелей, деякі більш ефективні, деякі краще підходять для невеликих приміщень, деякі краще для людей з великими земельними ділянками, кристалічні, тонкоплівкові, дешевші, дорожчі. Варіантів безліч. Отже, з чого почати?

Ви починаєте з моніторингу споживання енергії. Ви повинні добре уявляти, скільки енергії ви споживаєте в середньому за день, щоб визначити, наскільки велика сонячна енергетична система вам знадобиться. Крім того, вам також потрібно знати, скільки грошей вам доведеться витратити. маючи на увазі, що найдорожчі сонячні панелі можуть бути не найефективнішими для ваших потреб.

Кристалічні сонячні панелі (як монокристалічні, так і полікристалічні сонячні панелі є більш ефективними, ніж тонкоплівкові сонячні панелі). Але вони також дорожчі, оскільки є більш чистими. Встановлено, що монокристалічні сонячні панелі вловлюють близько 18-21% сонячних променів, тоді як тонкоплівкові сонячні панелі в середньому вловлюють близько 15%. Всі панелі мають середній термін служби 25 років, а сонячні панелі з кристалічного кремнію. до 40 років. Інтуїтивно зрозуміло, що чим ефективніші панелі, тим менше вам потрібно буде купувати.

Де встановлювати систему?

Залежно від розміру та типу житлової сонячної системи, яку ви вирішили придбати, місце встановлення може змінюватися. У більшості випадків домовласники вирішують встановити сонячні панелі на даху свого будинку. Це чудова економія місця, якщо у вас не так багато землі, і ви можете отримати великий контакт з сонячними променями. Але, що робити, якщо більша частина вашого даху знаходиться в тіні від великих дерев? Можливо, краще встановити сонячні панелі на подвір’ї. Це також хороший варіант, коли вам потрібна більша кількість сонячних панелей, ніж може вмістити ваш дах.

сонячна, електростанція, своїми, рука

Пам’ятайте про витрати, пов’язані з монтажем вашої сонячної енергетичної системи. Вам знадобиться обладнання для кріплення сонячних панелей на даху, а також правильна система кріплення для вашого двору. А також майте на увазі, що вам потрібно дійсно дослідити найкраще розташування системи, щоб максимізувати кількість сонячного світла, яке ви вловлюєте, враховуючи розташування сонця в пікові години сонячного світла на додаток до розташування будь-яких тіньових об’єктів, що затінюють (наприклад.g., дерева, будівлі). Навіть одна панель, заблокована від сонця тіньовим деревом, може знизити ефективність всієї сонячної енергетичної системи.

Сонячні інвертори

Це важливий елемент обладнання для всієї домашньої сонячної енергетичної системи. Чому?? Таким чином, ви можете використовувати сонячну енергію, яку ви вловлюєте за допомогою сонячних панелей, для забезпечення енергетичних потреб вашого будинку. Як зазначено вище, сонячний інвертор. це те, що перетворює енергію постійного струму в енергію змінного струму. тип живлення вашої побутової техніки, комп’ютерів та інших побутових електроприладів. Переконайтеся, що потужність вашого сонячного інвертора відповідає розміру та типу вашої системи (на основі кількості кВт та мережевих або автономних систем).

Вимірювання та батареї

Якщо ви підключені до електромережі, мережевий лічильник, необхідний для вашої сонячної енергетичної системи, є важливим компонентом вашої економії енергії. Він відстежує, скільки невикористаної сонячної енергії ви подаєте в мережу і скільки енергії з мережі ви використовуєте для живлення вашого будинку. Незалежно від кількості, встановлення сонячних панелей різко зменшить кількість енергії, яку ви отримуєте з мережі в цілому; і, сподіваємось, при ретельному плануванні, ваші рахунки за комунальні послуги коливатимуться біля 0 на основі кредиту, який ви отримаєте назад за внесок у мережу.

Останнє обладнання, яке вам потрібно буде врахувати, розглядаючи комплект сонячної енергії “зроби сам”. це те, чи маєте ви намір мати резервне живлення від акумулятора чи ні. Ваша система не обов’язково повинна мати акумулятор, але якщо він є, ви можете використовувати його для зберігання невикористаної енергії (замість того, щоб віддавати її назад в мережу). Таким чином, ви ще менше залежите від електромережі, адже навіть коли сонце не світить або під час відключень електроенергії, ви можете використовувати накопичену в акумуляторі енергію, щоб продовжувати забезпечувати свій будинок електроенергією.

Фінальні обручі

Тепер, коли ви знаєте, що вам знадобиться для встановлення сонячної електростанції, не забувайте про встановлення, дозволи та правила, пов’язані з житловими сонячними енергетичними системами. Навіть якщо ви робите це самостійно, вам потрібна підтримка професіоналів. електриків, покрівельників, інженерів та інших, щоб визначити, чи є система, яку ви встановлюєте, функціональною, відповідною та безпечною, і чи підходить ваш будинок для встановлення сонячної системи.

сонячна, електростанція, своїми, рука

Після того, як все перевірено, настав час встановити вашу систему. За деякими підрахунками, ви можете заощадити до 40%, купуючи комплект і роблячи це самостійно. Здається занадто добре, щоб бути правдою? Це просто може бути.

Плюси та мінуси домашніх комплектів сонячної енергії “зроби сам

Плюси Загалом, основною причиною, чому люди обирають встановлення сонячних панелей своїми руками, є потенційна економія коштів. Є два способи заощадити. купити комплект сонячної енергії та встановити його самостійно або купити комплект і звернутися до професіоналів для його встановлення. Економія коштів є досить суттєвою, якщо подумати. ви можете знизити ціну покупки сонячних панелей з 4 за ват до 2 за ват. Для звичайної сонячної енергетичної системи потужністю 5 кВт це може означати економію коштів у розмірі 10 000 з самого початку. Це знижка 50% і здається досить непоганою, чи не так?? Ну що ж.можливо.

Більшості власників будинків доведеться наймати ліцензованих інсталяторів сонячних батарей для встановлення навіть комплектів “зроби сам. Вони не тільки професіонали, вони знають всі тонкощі цих систем і спеціально навчені їх встановленню. Давайте подивимось правді в очі, наскільки комфортно вам гратися з електрикою у вашому домі? У чому недолік цього? Більшість витрат, які ви заплатите інсталятору, значно зменшить фактичну суму заощаджень, яку ви отримаєте, зробивши все своїми руками. Більшість ліцензованих електриків візьмуть з вас в середньому від 3 000 до 5 000 доларів за встановлення домашніх сонячних панелей. Але зачекайте. це ще не все. Припустимо, що після встановлення ви заощадите близько 5 000 на покупці комплекту “зроби сам. Але це до застосування 30% федерального податкового кредиту, що зменшує ваші заощадження приблизно до 10% в цілому (ви заощадите в середньому близько 2100 доларів, купуючи комплект “зроби сам”). Здається, це не так вже й складно, якщо врахувати всі кроки, пов’язані з установкою сонячних панелей своїми руками.

Мінуси Це займе багато вашого часу на дослідження компонентів домашніх сонячних енергетичних систем, необхідного обладнання, функцій обладнання, виклик покрівельників, щоб дізнатися, чи витримає ваш дах вагу сонячних панелей, виклик інженерів, щоб визначити найкраще розташування сонячних панелей, виклик електрика для встановлення системи, виклик комунальної компанії, щоб оцінити безпеку підключення вашої сонячної системи до електромережі, і цей список можна продовжувати довго. З економією витрат близько 10%. і це тільки в грошовому еквіваленті.А як щодо вашого дорогоцінного часу. найняти професіоналів може бути логічніше.

сонячна, електростанція, своїми, рука

Ви встановлюєте все, а потім натрапляєте на корч. Або щось не працює. Або щось піде не так. Вгадайте що?? Вина лежить на вас. Навпаки, якщо ви звернулися до ліцензованого інсталятора, якщо щось піде не так, вина ляже на нього. Давайте будемо реалістами. Ми говоримо про електрику. Чи комфортно вам виконувати прості електричні роботи у себе вдома? Більшість людей не роблять цього. Якщо ви не навчені цьому виду робіт, це може бути вкрай небезпечно для роботи.

Нарешті, ви можете не мати права на всі знижки та пільги, які надає домашня сонячна енергетична система, якщо ви встановлюєте її самостійно. Багато знижок та заохочень дійсні лише в тому випадку, якщо ваша система була встановлена професіоналом. Ви можете втратити тисячі доларів економії, якщо підете шляхом саморобки.

ЗРОБИ САМ: Так чи ні??

Оскільки сонячні системи для житлових будинків є великими інвестиціями, ви хочете, щоб система була встановлена правильно і працювала на повну потужність. При такому типі інвестицій, здається більш ефективним покластися на професіоналів, які виконують такі типи установок щодня. Більшість домашніх сонячних систем можна встановити приблизно за два дні. А сонячні консультанти будуть стежити за вашим енергоспоживанням і порекомендують найкращу систему для ваших потреб і найкраще розміщення для оптимізації перетворення сонячної енергії. Загалом, чи варта економія 2,000 доларів того, щоб пережити головний біль при встановленні своїми руками? Можливо, вам подобається виклик хорошого проекту з благоустрою будинку і у вас є час, щоб приділити увагу масштабу цього проекту. Тоді домашня сонячна електростанція може бути для вас. Однак для більшості з нас буде простіше і спокійніше, якщо ви звернетеся до професіоналів.

Неприбуткова організація 501(c)(3)

Сонячні панелі, зроблені своїми руками: Розуміння плюсів і мінусів

сонячна, електростанція, своїми, рука

Легко подумати, що сонячна установка, зроблена своїми руками. це проста робота, яка полягає в тому, щоб просто прикрутити кілька сонячних панелей до даху. Деякі компанії навіть продають комплекти сонячних батарей, які можна зробити своїми руками, стверджуючи, що ви почнете насолоджуватися чистою енергією, як тільки завершите проект.

Це правда, що для певних типів установок ви можете насолоджуватися деякою економією коштів, встановлюючи сонячні панелі самостійно. Сонячні панелі, зроблені своїми руками, також дозволяють створювати невеликі автономні системи для будівель, які не мають повномасштабних потреб в електроенергії.

Однак деталі сонячної установки “зроби сам” можуть бути складними, якщо ви не професіонал. Ви можете поставити під загрозу свою безпеку або витратити більше грошей в довгостроковій перспективі. Перш ніж розпочати свій проект, ви повинні зрозуміти всі плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками.

Які переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Вибір шляху “зроби сам” для вашого проекту сонячної енергетики пропонує вам такі переваги, як нижчі витрати, підвищений контроль та зручність. Якщо ви вже є експертом з облаштування будинку, який регулярно виконує великі, складні проекти самостійно, ви розумієте привабливість наборів для дому “Зроби сам”.

DIY Solar може заощадити ваші гроші

Встановлення сонячної електростанції самостійно економить витрати на наймання сторонніх інсталяторів. Якщо ви можете спроектувати систему сонячних панелей, яка задовольнить потреби вашого будинку в електроенергії, ви можете знизити початкові витрати на встановлення.

Згідно з дослідженням 2021 року, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США, праця становить близько 10% від загальної вартості встановлення сонячних панелей. Ця потенційна економія залежить від місцевих змінних, таких як розмір сонячної системи та ваша кваліфікація для отримання податкового кредиту на сонячну енергію. Також передбачається, що інсталятори роблять все самостійно і не повинні наймати додаткову допомогу ззовні.

Варіанти сонячних панелей охоплюють широкий діапазон вартості, потужності та ефективності. Однак більшість сонячних компаній працюють з обмеженою кількістю виробників обладнання та варіантів сонячних панелей, щоб знизити витрати. Йдучи шляхом “зроби сам”, ви можете придбати панелі, які відповідають вашому бюджету та потребам в електроенергії.

DIY Solar може дати вам контроль

Якщо ви маєте значний досвід самостійного будівництва і хочете повністю контролювати свої проекти з благоустрою будинку, сонячна електростанція “зроби сам” може бути ідеальним рішенням для вас.

 • Обирайте будь-який компонент: Ви можете придбати панелі та обладнання, які хочете, оскільки ви не прив’язані до того, що пропонує стороння компанія.
 • Налаштуйте свій проект: Ви можете адаптувати різні етапи вашої сонячної установки відповідно до ваших конкретних потреб, бажань або термінів. Хочете побудувати власне наземне кріплення? Вперед!! Просто переконайтеся, що вам комфортно вести переговори з муніципальними службовцями, фінансовими плановиками, електриками та податковими бухгалтерами.

Сонячна енергія, зроблена своїми руками, може бути зручною

У вас є ідеальний дизайн на увазі? Встановлення сонячних панелей як проект “зроби сам” дозволяє вам розробити унікальне налаштування для ваших панелей. Крім того, ви не застрягнете в очікуванні графіків роботи сторонніх інсталяторів.

Вам потрібна невелика потужність в сараї або старому сараї? Хочете купити туалет на сонячних батареях, трейлер, будиночок або крихітний будиночок для усамітненого відпочинку?? Сонячна установка “зроби сам” також зручна при встановленні енергії в невеликих автономних структурах, які потребують лише стартового набору.

Які недоліки сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Навіть якщо ви є досвідченим майстром, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами при встановленні власних сонячних панелей:

DIY Solar вимагає специфічних знань

Встановлення сонячної системи “зроби сам” вимагає більше знань та навичок, ніж ваш середній проект благоустрою будинку вихідного дня. Це не те, що ви можете легко зробити самостійно, наприклад, поставити кілька полиць або викопати пеньок.

Встановлення сонячної енергії вимагає великої організації та планування. Сонячні проекти “зроби сам” також є трудомісткими.

Від проектування та встановлення до отримання дозволів та остаточного підключення до електромережі, ви можете легко витратити два місяці або більше, виконуючи власну роботу. Залежно від вимог щодо отримання дозволів у вашому регіоні, які можуть бути складними для сонячних установок, процес може зайняти ще більше часу.

Вам знадобиться команда людей, на яких ви можете покластися, щоб виконати ретельну роботу з фактичного встановлення. Це стосується як базових робіт, таких як підйом панелей на дах, так і складних завдань, таких як підключення сонячних батарей до електромережі вашого будинку.

Щоб встановити сонячні панелі на даху, вам, очевидно, доведеться піднятися на дах вашого будинку і працювати на ньому. Це означає, що вам потрібно буде розуміти та дотримуватися посилених протоколів безпеки, щоб уникнути таких небезпек, як падіння з даху.

Для більшості установок вам доведеться просвердлити дах. Свердління в неправильному місці може призвести до пошкодження конструкції, в той час як неправильне прошивання та герметизація можуть призвести до протікання даху та появи цвілі.

Немає двох однакових будинків, і розташування кожного даху відносно доступних сонячних променів може відрізнятися. Розрахунок правильних кутів та орієнтації сонячних панелей на даху має вирішальне значення для максимізації їх ефективності.

Ви повинні обійти різні державні та комунальні установи, щоб отримати дозволи та схвалення для вашого проєкту. Це напружена робота, яка вимагає наполегливості та терпіння.

Професійні інсталятори сонячних панелей мають у своєму штаті людей, які спеціально займаються цією дозвільною роботою, і мають налагоджені стосунки з людьми, які розглядають та затверджують ці дозволи.

Сонячна енергія “зроби сам” передбачає складні електромонтажні роботи

Сонячний проект “зроби сам”. це не те ж саме, що заміна вимикача у ванній кімнаті. Це надскладне завдання, яке буквально включає в себе живлення всього вашого будинку. Вам потрібно не тільки встановити сонячні панелі, але й подбати про інвертори, лічильники, з’єднання електричних панелей, акумулятори та інші технічні компоненти.

Ви повинні бути добре обізнані про складні деталі безпечного та правильного підключення вашої сонячної енергетичної системи “зроби сам. Навіть маючи поглиблені навчальні посібники, плутанина технічних компонентів та електропроводки може легко заплутати вас. Такі помилки, як нещільні з’єднання, перехрещені дроти та вплив стихій, можуть призвести до ураження електричним струмом або руйнівної пожежі. Так, все настільки серйозно.

Хоча ви можете отримати дизайн панелі своєї мрії за допомогою сонячних наборів “зроби сам”, іноді винаходити колесо може бути небезпечно або непрактично. Надійний підрядник може спланувати індивідуальну стратегію, яка відповідає потребам вашого будинку в електроенергії.

Якщо щось піде не так у вашій сонячній установці, зробленій своїми руками, можливо, ви можете анулювати гарантію на ваше сонячне обладнання.

Хоча ви все ще можете звернутися безпосередньо до виробника, доведення гарантійних зобов’язань може бути складним завданням. Ви повинні переконатися, що установка сонячних панелей своїми руками була виконана відповідно до їхніх вимог і була правильно підключена до електромережі.

Якщо проблема не покривається гарантією, можливо, вам доведеться заплатити за ремонт, що з’їсть всі ваші заощадження.

Для сонячної енергії “зроби сам” потрібне спеціальне обладнання

Для завершення монтажу системи сонячних панелей своїми руками потрібен досвід, інструменти та матеріали для правильного встановлення стелажів, сонячних панелей, електричних коробок, інверторів, проводів, лічильників та іншого обладнання.

Для мережевих сонячних систем спочатку потрібно зібрати правильні компоненти, включаючи:

 • Сонячні панелі: Для захоплення сонячних променів і перетворення їх в енергію постійного струму
 • Система кріплення: Для монтажу та закріплення масивів сонячних панелей.
 • Інвертор: для перетворення енергії постійного струму з ваших панелей в електроенергію змінного струму для домашнього використання, а також для передачі додаткової енергії змінного струму назад в електромережу
 • Оптимізатор потужності або постійного струму: Щоб максимізувати потужність ваших фотоелектричних панелей
 • Відключення постійного струму: Щоб вимкнути систему для технічного обслуговування
 • Відключення від мережі: Для автоматичного вимкнення системи при відключенні електромережі.
 • Коробка-комбайнер: Для організації всіх компонентів

Що стосується автономних комплектів сонячних панелей, які можна зробити своїми руками, вам також можуть знадобитися деякі додаткові компоненти:

 • Контролер заряду: Спрямовує енергію постійного струму з панелей на резервну акумуляторну батарею, а потім припиняє передачу енергії, щоб уникнути перезарядки.
 • Акумуляторна батарея резервного живлення: Для живлення та забезпечення вашого будинку, коли сонячного світла недостатньо.
 • Баланс системи (BoS): Сюди входить все інше обладнання, таке як розподільний щиток, дроти, запобіжники тощо.

Не забудьте про захисне спорядження! Ви не хочете отримати травму під час встановлення сонячної системи на даху вашого будинку. Щоб залишатися в безпеці, важливо інвестувати в належне захисне обладнання під час роботи на даху.

Перш ніж ви зможете встановити сонячні компоненти, вам потрібно буде придбати необхідне обладнання та матеріали. На відміну від професійних інсталяторів, ви не купуєте оптом, а це означає, що ви не зможете отримати вигоду від економії на масштабах. Ці витрати можуть швидко з’їсти значну частину економії на сонячній установці, яку ми обговорювали раніше.

Якщо у вас недостатньо досвіду, щоб зрозуміти різницю, ви можете легко потрапити на низькосортні товари та дешеві сонячні елементи, які останнім часом заполонили ринок. Так, повні комплекти сонячних панелей, які поставляються з усіма необхідними компонентами та інструкціями, можуть здатися великою пропозицією, але ви не повинні вважати, що вони використовують високоякісне обладнання.

Якщо ви вирішите використовувати дешевше обладнання, можливо, вам доведеться зіткнутися з меншим терміном служби, зниженою енергоефективністю або більш складною установкою в довгостроковій перспективі. З іншого боку, професійні інсталятори знають, де знайти високоякісні матеріали та як виконати роботу правильно з першого разу.

Саморобна сонячна установка обмежує ваші можливості

Якщо ви живите такі пристрої, як телевізори, пральні машини та холодильники, ваші потреби в енергії можуть бути високими. У цьому випадку проста електрична система з набору “зроби сам” може не відповідати вашим потребам.

Професійний інсталятор може допомогти вам спроектувати систему потрібного розміру для ваших потреб, у комплекті зі сховищем сонячних батарей, якщо це правильне рішення для енергетичних потреб вашого будинку.

Хоча багато штатів та комунальних підприємств надають знижки та стимули, які значно знижують вартість переходу на сонячну енергію, деякі з них доступні лише в тому випадку, якщо вашу систему встановлює сертифікована сонячна компанія.

У вас також не так багато варіантів фінансування з комплектами сонячних систем “зроби сам”, що обмежує вашу здатність розділити витрати на щомісячні платежі, які відповідають вашим заощадженням від сонячної енергії. Купуючи сонячні панелі, вам, можливо, доведеться купувати систему відразу, якщо ви вирішите зробити її своїми руками, а не фінансувати через третю сторону.

Чи можна встановити сонячні панелі своїми руками?

Розглянувши деякі плюси і мінуси, які притаманні сонячному проекту “зроби сам”, настав час вирішити, чи підходять вам сонячні панелі “зроби сам”:

Коротка відповідь: Напевно.

Домашній сонячний комплект, зроблений своїми руками, може задовольнити ваші потреби, особливо якщо ваші потреби в енергії мінімальні. Ці готові системи, як правило, не такі складні, як багатопанельні системи, які живлять великий будинок і підключаються до електромережі.

Якщо ви все ще готові піти цим шляхом для складного сонячного проекту, ми рекомендуємо спочатку вивчити місцеві правила зонування. Деякі штати та країни забороняють встановлення сонячної системи “зроби сам” без професійної сертифікації через проблеми, які ми перерахували вище.

Довга відповідь: Швидше за все, ні.

Якщо ваша поточна робота і попередній досвід саморобки не включають електромонтажні роботи, інженерну кмітливість, покрівельні роботи та отримання державних дозволів, вам, ймовірно, слід залишити важку роботу професіоналам у сфері сонячної енергетики. Це особливо актуально для великих будинків зі значними потребами в електроенергії, які потребують детального плану сонячної енергетики.

Сонячна електростанція для приватного будинку. це значна інвестиція, яка повинна прослужити вам більше 25 років. Правильне налаштування з самого початку гарантує, що ваша система буде працювати на максимальній потужності та допоможе запобігти головним болям у майбутньому.

Ми рекомендуємо покладатися на сертифікованих експертів, які встановлюють сонячні системи щодня. Перш ніж бігти купувати сонячні панелі, нехай фахівець з сонячної енергетики вивчить ваші енергетичні потреби та порекомендує найбільш підходящий варіант для вашого будинку. Вони також можуть визначити оптимальне розміщення сонячних панелей, щоб максимізувати вихід вашої системи.

Загалом, чи справді потенційна економія сонячної енергії в домашніх умовах варта ризиків та головного болю, пов’язаних з описаним нами складним процесом?? Якщо ви отримуєте задоволення від покращення свого будинку власними силами і маєте час, щоб зробити все від початку до кінця, тоді система сонячних панелей “зроби сам” може бути правильним рішенням для вас.

Для більшості людей, однак, звернення до професіоналів дає їм душевний спокій. Так, початкові витрати можуть бути трохи вищими, але довгострокові вигоди варті цих витрат.

Palmetto, ваші експерти з встановлення сонячних електростанцій

Ви хочете зменшити рахунки за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію? Співпрацюючи з Palmetto, ви можете почати насолоджуватися перевагами цього зеленого джерела енергії без жодних клопотів зі встановленням.

У Palmetto ми спрощуємо ваш перехід на чисту енергію. Наша справа. взяти на себе ризик та здогадки, пов’язані з економією чистої енергії, та надати комплексні рішення, які заощадять ваші гроші та час. Ми також спеціалізуємося на фінансуванні через сонячні кредити, якщо це необхідно, з різноманітними варіантами відповідно до вашого бюджету.

Щоб дізнатися, як наші професіонали можуть допомогти вам спроектувати та встановити ідеальну сонячну електростанцію для вашого будинку, розпочніть з безкоштовного проектування сонячної електростанції. Згодом ми можемо підібрати для вас експерта з сонячної енергетики, який допоможе вам отримати необхідну систему сонячних панелей і допоможе заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію.

Як побудувати власну систему сонячних панелей в домашніх умовах

сонячна, електростанція, своїми, рука

DIY сонячні панелі років тому розумілося як збірка власне сонячної панелі, пайка сонячних елементів і монтаж її зі склом і рамою. Сьогодні, коли ціна на сонячні панелі стала набагато доступнішою, ви можете зібрати власну сонячну систему з доступних компонентів.

Вам знадобляться деякі базові механічні навички та уява, щоб закріпити сонячні панелі так, щоб їх не віднесло вітром. Якщо ви знаєте, що таке черепиця та крокви, то ви на півдорозі до встановлення системи на своєму даху (за умови, що ви не боїтеся висоти). Існує багато різних типів сонячних батарей:

сонячна, електростанція, своїми, рука

Але, не вдаючись у подробиці (перевірте YT на предмет “системи кріплення фотоелектричних модулів”), вам потрібно підняти черепицю вгору, закріпити гак на крокві і повернути черепицю у вихідне положення. Встановлення гаків часто є найскладнішою частиною монтажу. Коли фотоелектричні гаки встановлені (не ширше, ніж метр один від одного, щоб зберегти міцну конструкцію), і маючи на увазі, що добре мати гаки на кінцях запланованої сонячної батареї (сильний вплив вітру), все, що залишилося зробити, це прикріпити до них монтажну рейку. Сонячні панелі кріпляться до рейки за допомогою середніх і кінцевих сонячних затискачів.

сонячна, електростанція, своїми, рука

Якщо замість черепиці у вас металочерепиця, то вам не вдасться уникнути проникнення через неї. Найчастіше використовується металочерепиця синусоїдальної форми або металочерепиця, схожа на черепицю. Для цього типу покрівлі використовується система на основі підвісного болта. Це спеціальний болт з двома різьбами, де нижня різьба призначена для дерева, а верхня. машинна, щоб прикрутити до нього рейку. Існує також ущільнення для захисту отвору для проникнення, щоб не було витоку.

Існує також металевий настил, на якому ви збираєте панелі безпосередньо до нього, не заглиблюючись у крокви.

Інший варіант. встановити сонячні панелі на землі, використовуючи металевий або навіть дерев’яний каркас.

Кабелі постійного струму

Кабелі постійного струму є важливою частиною вашої системи, і при їх прокладанні слід дотримуватися особливої обережності, оскільки дуга від постійного струму є дуже небезпечною з точки зору пожежі. Для передачі енергії використовуються кабелі з подвійною ізоляцією, а для з’єднання сонячних панелей між собою існують спеціальні водонепроникні штекери MC4. Якщо це можливо, тримайте інвертор близько до сонячних панелей, і таким чином ви уникнете довгих кабелів постійного струму.

Інвертор. серце системи

Енергію від ваших сонячних панелей можна використовувати безпосередньо для нагрівання води або виробництва водню, але здебільшого нам потрібен той самий тип енергії, який роками постачався з електромережі (дякуючи Ніколі Теслі, це змінний струм). Пристрій, який змінює постійний струм на змінний, називається інвертором. Інвертор має клеми постійного струму, до яких ви підключаєте фотоелектричні панелі, і клеми змінного струму, до яких ви підключаєте пристрої, що споживають енергію. Існує 2 типи інверторів: ті, що працюють з мережею загального користування і синхронізуються з нею. grid tie інвертори, і незалежні інвертори. off grid інвертори.

Плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками: Чи варто встановлювати їх самостійно, чи заплатити комусь іншому?

Вирішіть, чи варті сонячні панелі, зроблені своїми руками, додаткових зусиль.

сонячна, електростанція, своїми, рука

Якщо ви власник будинку, неважко зрозуміти привабливість сонячних панелей. Незалежно від того, чи усвідомлюєте ви свої викиди вуглекислого газу або свій бюджет (або і те, і інше)!), встановлення сонячних панелей, зроблених своїми руками, може зменшити ваш вплив на планету і знизити щомісячні рахунки за електроенергію.

Але хоча в деяких ситуаціях сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть бути елегантним і екологічним варіантом, вони не є універсальним рішенням для всіх проблем, пов’язаних з енергією. Нижче ми розповімо вам про плюси та мінуси реалізації проекту зі встановлення власних сонячних панелей своїми руками. І ми допоможемо вам вирішити, чи хочете ви взяти на себе цю задачу або скористатися іншим варіантом, таким як угода про купівлю сонячної енергії або професійне встановлення сонячних панелей.

Витрати

Однією з головних переваг будь-якого проекту “зроби сам”, окрім задоволення від добре виконаної роботи, є економія грошей. Якщо ви вирішили встановити сонячні панелі на своїй ділянці самостійно, це означає, що вам не доведеться платити за чиюсь експертизу або робочу силу, що зазвичай додає значну суму до вартості проекту.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Згідно з дослідженням, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США, праця зазвичай становить близько 10% від загальної вартості встановлення сонячних панелей. Враховуючи, що середня вартість встановлення сонячних панелей становить 18 500 доларів США, це означає економію майже 2 000 доларів. Це значна сума грошей, яку потрібно тримати на банківському рахунку.

Однак є компроміс. Якщо ви не платите комусь іншому за роботу по встановленню, це означає, що ви робите це самостійно. Це означає значну кількість ручної праці та часу, витраченого на налаштування системи, яке ви будете робити самостійно. Ви також не зможете претендувати на певні пільги, що пропонуються домовласникам, які встановлюють сонячні панелі. Деякі податкові знижки, які штати пропонують за “зелену” енергетику, вимагають від сертифікованої компанії виконати установку для вас. Щоб переконатися, що ви дійсно економите гроші, варто ознайомитися з цими стимулами і дізнатися, скільки вони вам допоможуть заощадити.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в тому, щоб зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії електроенергії.

Монтаж

Процес встановлення сонячних панелей можна виконати самостійно. Існують сонячні системи, розроблені спеціально для домашніх майстрів, які, хоча іноді і займають багато часу, повинні бути більш ніж здійсненними.

Варто зазначити, що багато сонячних панелей, зроблених своїми руками, не призначені для підключення до традиційної електромережі. Вони призначені більше для автономних цілей, наприклад, для живлення автофургонів або інших приміщень, які зазвичай не обслуговуються стандартними утилітами. Якщо ви шукаєте лише доповнення до традиційного джерела енергії, сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть виконати цю роботу. Якщо ви хочете забезпечити весь будинок сонячною енергією, можливо, краще довіритися експерту.

Встановлення повної сонячної енергетичної системи вимагає принаймні певних знань про роботу електрика, щоб ви могли належним чином впоратися з електропроводкою та іншими технічними аспектами. Швидше за все, вам доведеться працювати у відносно небезпечних умовах, включаючи роботи на даху та роботу з підземними дротами. Ставки дуже високі; перехрещені дроти можуть призвести до несправностей і навіть електричних пожеж. Також може бути незаконно виконувати цю роботу без допомоги професіонала, залежно від законів про зонування вашого муніципалітету.

Як завжди, проконсультуйтеся з кваліфікованим фахівцем, якщо у вас виникли запитання щодо проекту домашньої установки.

Використання

Як уже згадувалося, більшість проектів сонячних панелей не призначені для заміни традиційних джерел енергії. Вони пропонують можливість доповнити енергію з електромережі або живити менші простори, такі як автофургон або крихітний будинок. Але для повнорозмірного будинку найкраще підійде професійно встановлена сонячна система.

Існують деякі параметри, які ідеально підходять для сонячного проєкту “зроби сам. Якщо у вас є гараж або сарай, який потребує електроенергії, ви можете відключитися від електромережі та живити його за допомогою сонячних панелей. Сонячні панелі, зроблені своїми руками, часто пропонують трохи більшу гнучкість у розмірах та розміщенні, тому їх можна встановити так, щоб вони найкраще підходили для вас у цих умовах. Сонячні панелі, зроблені своїми руками, також корисні як резервний варіант, якщо ви втратите живлення від електромережі, якщо у вас є справна сонячна батарея для зберігання згенерованої енергії.

Технічне обслуговування

Термін служби сонячних панелей зазвичай становить близько 25 років, але це не означає, що в процесі експлуатації не виникне жодних проблем. Зокрема, сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть потребувати технічного обслуговування, оскільки якість не гарантується.

Можливо, ви намагалися заощадити на початкових витратах і придбали дешевші панелі, які більш схильні до зносу. На жаль, ви можете в кінцевому підсумку замінити їх самостійно. Якщо поломка не підпадає під гарантію виробника, можливо, вам доведеться замінити панель самостійно. Набагато легше випадково анулювати гарантію, якщо ви встановлюєте панелі самостійно.

Часто професійно встановлені панелі мають певну гарантію від компанії, яка їх встановлює. Вони зможуть вирішити будь-яку проблему, з якою ви можете зіткнутися, і навіть можуть покрити витрати.

Вирішіть, що найкраще підходить для вашого будинку

Сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть стати цікавим проектом і функціональною функцією для вашого будинку, пропонуючи додаткову електроенергію з відновлюваного джерела енергії. Однак ці панелі краще підходять для невеликих приміщень, таких як сараї або крихітні будинки. Якщо ви хочете повністю відмовитися від електромережі та забезпечити весь будинок сонячною енергією, подумайте про професійну установку. Це може коштувати дорожче, але додаткові переваги від кваліфікованого встановлення, підтримки в разі майбутніх збоїв та доступу до повних податкових пільг можуть з часом окупитися.

в домашній енергетиці та комунальних послугах

Залишити відповідь