Чи можуть сонячні панелі заряджати електромобіль. Сонячні панелі для зарядки електромобілів

Чи можуть сонячні панелі заряджати електромобіль?

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Ваші сонячні панелі повинні не тільки забезпечувати енергією ваш будинок. Якщо у вас є електромобіль, ваші сонячні панелі також можуть заряджати акумулятори, заощаджуючи ваші гроші та час, які ви інакше витратили б на зарядну станцію. Сонячна енергія дійсно може живити навіть транспортні засоби, більші за ваш електромобіль, але скільки панелей вам потрібно, щоб мати розумний пробіг щодня?

Ви можете почати задаватися питанням про це, особливо, коли ціни на газ продовжують зростати. Хоча в США дуже низькі ціни на газ, сама кількість газу, яку середньостатистичний американець витрачає за рік, є великими витратами і, ймовірно, буде продовжувати зростати. Зважаючи на це, багато американців продовжують використовувати електромобілі для щоденних поїздок.

Дійсно, володіння електромобілем може заощадити багато грошей. Таким чином, ви не так сильно залежите від ціни на газ. Однак ціна на електроенергію тісно пов’язана з ціною на газ, і ви можете навіть не заощадити багато. На щастя, електромобіль пропонує вам безліч місць, часу та способів, де ви можете зарядити його, заощадивши при цьому гроші.

Що таке електромобіль?

Маючи це на увазі, легко зрозуміти, чому вам слід розглянути різні способи живлення вашого електромобіля. Зрештою, електромобіль. це просто автомобіль з електродвигуном замість бензинового двигуна (ДВЗ. двигун внутрішнього згоряння) і акумуляторною батареєю замість бензобака.

Цей акумулятор може зберігати багато електроенергії. Деякі з найбільш ранніх моделей автомобілів Tesla могли зберігати близько 65 кВт-год електроенергії в своєму акумуляторному блоці. Сьогодні це може досягати 130 кВт-год. Враховуючи, що саме стільки електроенергії витрачає середньостатистичне домогосподарство США за чотири дні (зі швидкістю 30 кВт-год на день), зарядка електромобіля за допомогою власних сонячних панелей може зменшити ваші витрати на електроенергію.

Стимули

За час свого життя ваша Tesla зможе заощадити вам тисячі доларів. Опція сонячної зарядки також повинна сприяти цьому. Використання сонячних панелей для зарядки електромобіля. один з найкращих способів максимально збільшити ці заощадження. На додаток до цього, ви також можете шукати інші стимули, які допоможуть вам заощадити на автомобілі та вищій початковій вартості електромобіля.

Враховуючи, що електромобілі зараз випускаються більшістю автовиробників, ви можете ознайомитися з декількома моделями. Хоча TESLA є найпопулярнішим електромобілем, може статися так, що інший електромобіль краще підійде для ваших потреб. У будь-якому випадку, будь-який електромобіль допоможе зменшити вашу залежність від викопних видів палива і гарантує, що сонячні панелі, встановлені на вашому даху, зможуть живити як ваш будинок, так і ваш електромобіль.

16 серпня 2022 року президент Байден підписав Закон про зниження інфляції (IRA). Згідно з цим законом, громадяни США можуть подати заявку на отримання пільг для придбання електромобілів. Існують деякі обмеження та критерії прийнятності, які слід враховувати. Згідно з цим законом, американці можуть отримати до 7,500 доларів назад при купівлі електромобіля.

Стимул повертає до 7 500 доларів при купівлі нового електромобіля, і до 4 000 доларів або 30% від вартості транспортного засобу при купівлі вживаного електромобіля. Ви можете використовувати ці кредити самостійно або перерахувати їх автосалону. Останній варіант може бути найкращим, оскільки ви одразу побачите зниження ціни вашого нового автомобіля.

IRA ct був розроблений, щоб зменшити забруднення та рівень інфляції, а також допомогти стимулювати економіку США. У той же час, закон спрямований на тих, хто не може дозволити собі електромобіль. Верхня межа доходу для отримання права на пільгу встановлена на рівні 150 000 річного доходу для одиноких заявників та 300 000 для спільних заявок.

Щоб захистити людей, які можуть потребувати фінансової допомоги для придбання електромобіля, і оскільки кошти обмежені, існує також обмеження на те, скільки може коштувати ваш електромобіль. Ці ліміти включають в себе

 • Обмеження для позашляховиків, фургонів та пікапів. 80 000,
 • Обмеження для седанів. 55 000 та
 • Обмеження для вживаних електромобілів. до 25 000.

Автомобілі також повинні бути зібрані в США, і щонайменше 50% матеріалів для акумуляторів мають походити з США. Обмеження на матеріали для акумуляторів будуть збільшуватися на 10% щороку, і нарешті досягнуть 100% у 2029 році. Для спрощення, ось неповний перелік транспортних засобів, які підпадають під дію програми.

Будь ласка, зверніть увагу, що список змінюється з часом, оскільки з’являються нові моделі та певні виробники досягають своїх лімітів. Тому, як тільки ви знаєте, який електромобіль хочете придбати, одразу ж подавайте заявку. Кошти надаються за принципом “хто перший прийшов. той і отримав.

Методи зарядки електромобілів

Після того, як ви придбали електромобіль, ви можете заряджати його кількома способами. Оскільки електроенергія є єдиним видом “палива”, яке вони приймають (за винятком гібридних моделей, що підзаряджаються від мережі), необхідно мати хороший огляд усіх варіантів зарядки та їхньої ціни. Тільки так ви зможете заощаджувати з часом.

 • Заряджання електромобіля від сонячної батареї. найдешевший варіант, особливо в штатах з великою кількістю сонячного світла,
 • Зарядка електромобіля від електромережі. наступний найкращий варіант, помірна ціна, але залежить від ціни на електроенергію у вашому штаті,
 • Заряджання електромобіля на громадських зарядних станціях. найдорожчий варіант, який можна порівняти з вартістю бензину за кілометр пробігу.
Домашня сонячна зарядка 0.07 7 280 1,497 7,485
Зарядка від мережі 0.166 16.60 664 1,113 5,565
Громадські зарядні станції 0.40 40 1,600 177 855

1,777. Передбачувані середні витрати на бензинові автомобілі в США на рік

Енергія від електромережі

Зарядка електромобіля від електромережі. чудовий спосіб заощадити гроші. Однак, скільки ви зможете заощадити, залежить від того, в якому регіоні США ви перебуваєте. Наприклад, на Гаваях дуже дорога електроенергія, тому ви не зможете заощадити стільки ж. Заощадження, наведені в таблиці вище, розраховані для середньої ціни на електроенергію в США за кВт-год, що дорівнює 0.166.

Вартість зарядки

Однак, якщо ви перебуваєте в штаті, де електроенергія дійсно доступна, ви можете заощадити ще більше. Розумний підхід до того, як і коли ви заряджаєте свій автомобіль, також може допомогти збільшити ці заощадження. Деякі американські енергопостачальники пропонують безкоштовну електроенергію вночі та на вихідних, тому заряджати авто в цей час. найрозумніший варіант. Ось скільки коштуватиме зарядка та експлуатація вашого автомобіля в різних регіонах США:

Східний Північний Центральний 0.1641 16.41 656 1,121 5,603
Східний Південний Центральний 0.1378 13.78 551 1,226 6,129
Середня Атлантика 0.1993 19.93 797 980 4,899
Гірський 0.1336 13.36 534 1,243 6,213
Нова Англія 0.2749 27.49 1,100 677 3,387
Pacific Contiguous 0.224 22.40 896 881 4,405
Тихоокеанський Суцільний 0.3728 37.28 1,491 286 1,429
Південна Атлантика 0.1453 14.53 581 1,196 5,979
Західний Північний Центральний 0.1423 14.23 569 1,208 6,039
Західний Південний Центральний 0.143 14.30 572 1,205 6,025

1,777. Передбачувані середні витрати на бензинові автомобілі в США на рік

Громадські зарядні станції

Заряджати автомобіль на громадській зарядній станції. найдорожчий варіант. Це все одно коштує дешевше, ніж викопне паливо, особливо враховуючи, наскільки нестабільною може бути ціна на нього, але ви все одно можете заощадити трохи грошей. Ці громадські станції зазвичай підключені до електромережі і забезпечать вам швидкий час зарядки.

Слід пам’ятати, що тип зарядного пристрою, який тут є, також визначатиме ціну електроенергії, яку ви сплачуєте. Оскільки електроенергія з мережі завжди коштує однаково, саме вартість самого зарядного пристрою буде сильно впливати на ціну. Зарядні пристрої 1-го та 2-го рівнів зазвичай коштують менше 2 000, але зарядний пристрій 3-го рівня (турбокомпресор) коштує близько 50 000 доларів США для придбання та встановлення. Ось чому ціни так сильно коливаються.

Вартість зарядки

Загалом, кВт-год електроенергії на таких зарядних станціях коштує від 0.40 і 0.70. У різних штатах ці показники можуть відрізнятися, залежно від початкової ціни кВт-год у мережі. Єдиний виняток. громадські сонячні зарядні станції, які мають великий масив сонячних панелей на даху. Оскільки використання сонячних панелей для зарядки електромобіля завжди дешевше, ніж електроенергія з мережі, ці громадські зарядні станції можуть коштувати дешевше, але в США їх дуже мало.

Сонячна енергія

Нарешті, використання сонячної системи для зарядки електромобіля обійдеться вам найдешевше. Це буде набагато дешевше, ніж використання громадських зарядних станцій, тому додаткова економія повинна компенсувати значну частину витрат. Якщо у вас є сонячна система, ви також можете використовувати її для забезпечення електроенергією вашого будинку.

Така схема означає, що ваша сонячна система повинна бути більшою, щоб підтримувати і ваш електромобіль. Але знову ж таки, інвестиції в хороший масив сонячних панелей окупляться протягом 8-12 років у більшості штатів США. Живлення електромобіля від сонячної енергії також є дружнім до природи і допоможе зменшити ваш вуглецевий слід на порядок.

Вартість зарядки

Це підводить нас до вартості кВт/год електроенергії. Середня вартість кВт-год електроенергії, виробленої після встановлення сонячних панелей, становить близько 0.від 06 до 0.08. Погодьтеся, що це набагато дешевше, ніж кВт-год, придбаний з мережі, і набагато дешевше, ніж в середньому 0.40-0.70 за кВт-год на громадських зарядних станціях. Ви повинні розуміти, що для цього вам не потрібні найефективніші сонячні панелі, вам просто потрібна більша система сонячних панелей.

Сонячна зарядка для електромобілів

Досі ми бачили, що сонячна зарядка електромобілів є найдоступнішим варіантом зарядки. У порівнянні з автомобілем, що працює на бензині, ви зможете заощадити до 5 000 доларів за 5-річний період. Оскільки більшість сонячних панелей у США сертифіковані на 25 років, ці панелі будуть виробляти енергію набагато довше, ніж ваш електромобіль. Ваш рахунок за електроенергію також зменшиться, особливо в районах з мережевим обліком.

Однак, якщо ви живете у віддаленому від електромережі місці, ви повинні розуміти, що ціна встановлення сонячних панелей тут може збільшити початкову вартість. А саме, в автономних додатках, вам потрібно буде запустити все виробництво відновлюваної енергії для вашого будинку. Можливо, ви також захочете заряджати свій електромобіль переважно вдень, оскільки заряджання вночі буде забирати занадто багато енергії від сонячної батареї.

При вартості простої сонячної батареї на 10 кВт-год у 7 000 доларів, а також при ємності акумулятора в 100 кВт-год для середнього електромобіля, математика просто не сходиться. З цієї причини ви повинні планувати заздалегідь і завжди перевіряти досвід інших щодо зарядки сонячних електромобілів у вашому регіоні. Це все ще чудовий варіант зменшити свій вуглецевий слід, але існує поріг, за яким відмова від автомобіля на бензині може не окупитися.

Як це працює?

Якщо ви хочете встановити сонячні панелі і використовувати сонячну енергію для зарядки електромобіля, ви на правильному шляху до значного зменшення вуглецевого сліду. Така сонячна система коштуватиме дорожче, але окупиться за набагато коротший період часу і буде набагато екологічнішою. Для цього потрібно:

 • Зрозумійте своє енергоспоживання. володіння електромобілем протягом деякого часу перед покупкою домашньої сонячної енергетичної системи дасть вам гарне уявлення про те, скільки енергії вам потрібно,
 • Розрахуйте необхідну енергію на рік,
 • Перевірте, чи діє у вашій місцевості політика мережевого обліку,
 • Якщо ТАК. ви готові і можете заряджати свій електромобіль, коли захочете,
 • Якщо НІ. можливо, вам доведеться заряджати автомобіль тільки вдень, що все одно є хорошим варіантом. зарядка тільки у вихідні залишить вам пристойний заряд, особливо з зарядними пристроями типу 2 (до 35 миль пробігу на годину часу зарядки),

Переваги використання сонячних панелей

Існує вагома причина, чому так багато американських домогосподарств використовують сонячну енергію для живлення своїх будинків. Оскільки сонячні панелі на даху з’являються в районі навколо вас, ви повинні знати, що живлення електромобіля сонячною енергією. це не єдине використання, яке ви можете мати. Дійсно, додавання домашньої електроенергії до сонячної системи означатиме, що вам знадобиться більша сонячна система, але є багато способів заощадити.

Найбільш очевидний спосіб заощадити на сонячній системі. встановити одну велику сонячну систему за один раз. Таким чином, у вас буде одна компанія, яка буде виконувати роботу протягом фіксованого періоду часу. Вам не потрібно буде залишатися вдома протягом двох періодів, а лише один. Крім того, якщо ви плануєте придбати електромобіль, витрати на робочу силу, проводку та інвертор будуть набагато нижчими, оскільки ви заплатите за них лише один раз. Маючи це на увазі, давайте розглянемо, які ще переваги ви можете отримати від заряджання електромобілів за допомогою сонячної енергії:

Нижчі витрати на зарядку

Найбільша перевага, яка приходить від володіння електромобілем та сонячними панелями для його зарядки. це співвідношення витрат і вигод. А саме, коли у вас є сонячні панелі, вони будуть генерувати електроенергію за ціною 0.06 до 0.08. Це набагато дешевше, ніж навіть найкращі тарифи на електроенергію, які ви можете знайти в США. З такою установкою дуже доступна енергія може живити як ваш будинок, так і ваш автомобіль.

Більшість автомобілів Tesla мають батарею ємністю близько 100 кВт-год і забезпечують запас ходу понад 350 миль. Це означає, що ви можете проїхати 350 миль за середньою вартістю від 6 до 8 заправок (ціна повної зарядки акумулятора). Це значна економія, яка може скласти близько 1 000 додаткових грошей щороку.

Крім того, живлення вашого будинку тими ж панелями заощадить вам ще більше. При середньому тарифі на електроенергію в США 0.166 за кВт-год і середня ціна кВт-год сонячної панелі 0.07, ви зможете заощадити 0.096 за кВт-год, які ви використовуєте. Оскільки середньостатистичне домогосподарство в США витрачає близько 11 000 кВт-год на рік, ви зможете додатково заощадити 1 056 кВт-год на рік.

Це понад 2 000 гривень на місяць економії за рахунок інвестицій. Ви навіть можете скористатися сонячним кредитом, пільгами та знижками на сонячну енергію, щоб забезпечити найкоротший термін окупності інвестицій. Таким чином, ви вбиваєте двох (фінансових) зайців одним пострілом.

Нульові викиди вуглецю

Зменшення викидів вуглекислого газу. ще одна велика перевага володіння системою сонячних панелей. Справа в тому, що кожен кВт/год електроенергії, яку ви використовуєте, генерує близько 2 фунтів викидів CO2. Оскільки кожен штат має різний відсоток відновлюваної енергії в енергосистемі, вам слід ознайомитися з викидами CO2 на кВт-год у кожному штаті США. Покладаючись на сонячну енергію, ви зможете зменшити свій вуглецевий слід, оскільки всі ці крихітні сонячні елементи наполегливо працюють, щоб забезпечити вас сонячною електроенергією.

Зручність

Зручність володіння сонячною енергетичною системою. ще одна велика перевага. Відсутність необхідності турбуватися про коливання цін на газ та електроенергію, а також набагато більша незалежність від електромережі та всіх послуг, що пропонуються вашим комунальним підприємством. це найпростіший спосіб насолодитися зручністю сонячної енергетичної системи. Якщо у вашому районі є мережевий облік або навіть сонячна батарея, ви можете заощадити ще більше, оскільки комунальні компанії зазвичай утримують близько 10% енергії, яку ви генеруєте, щоб покрити втрати в мережі.

Ні. необхідних сонячних панелей

Кількість сонячних панелей, які вам можуть знадобитися для зарядки електромобіля, залежить від того, скільки ви їздите щодня. Як середньостатистичний американець, який проїжджає 40 миль на день, ми можемо зробити деякі розрахунки самостійно. Не забудьте зателефонувати професійному інсталятору сонячних батарей, щоб оцінити ваш дах, затінення, кути падіння сонця та інше, щоб переконатися, що система, яку ви купуєте, підходить саме вам.

Як середньостатистичний американець, який проїжджає 40 миль на день, нам знадобляться сонячні панелі, які можуть виробляти принаймні таку кількість електроенергії. Tesla Model 3 Standard Range Plus потребує 9.6 кВт-год енергії для забезпечення 40 миль запасу ходу. Ідентифікатор Volkswagen.4 потрібно 14 кВт-год електроенергії, щоб забезпечити той самий запас ходу. Якщо ви вирішили зупинитися на Tesla, для зарядки електромобіля вам знадобляться сонячні панелі, здатні виробляти не менше 12 кВт-год енергії на добу.

Ми додали 20% потужності тут. Чому? Тому що 9.6 кВт-год може бути недостатньо електроенергії. Вам потрібно, щоб ваша сонячна батарея виробляла електроенергію як для електромобіля, так і для втрат, які трапляються. 10% в інверторі та додаткові 10% на можливі втрати в дорозі. через затори та неточності у вимірюванні. Потім ми розраховуємо річну потребу в енергії.

12 кВт-год 365 днів = 4 380 кВт-год на рік

В середньому сонячна батарея виробляє близько 850 кВт-год на рік на кожен Вт встановлених сонячних панелей. Ми розділимо річну потребу в енергії (4380 кВт-год) на 850 кВт-год, щоб отримати кількість кВт, яку вам потрібно встановити:

4 380 кВт-год на рік / 850 кВт-год/кВт = 5.15 кВт ~ 5 кВт (5,000 Вт)

Оскільки сонячні панелі зазвичай виробляють від 250 до 400 Вт енергії кожна, вам знадобиться:

Мінімум від: 5 000 / 400 = ~ 13 X 400 Вт сонячних панелей, і

Максимум 5 000 / 250 = ~ 20 X 250 Вт сонячних панелей.

Чи потрібні сонячні батареї?

Ні, вам не потрібні сонячні батареї, якщо ви хочете заряджати електромобіль від сонця. Насправді, саме мережа буде виступати в ролі вашого акумулятора, особливо якщо ви живете в районі, де діє політика мережевого обліку. У цьому випадку зарядка електромобілів сонячною енергією може відбуватися в будь-який час доби. Якщо у вашій місцевості немає мережевого обліку, ви можете придбати рішення для зберігання сонячної енергії, але будьте обережні, оскільки це значно збільшить загальну вартість.

Якщо у вашому регіоні це так, і ви не можете заряджати свій електромобіль вдень, коли багато сонячного світла, ви також можете перейти на тарифний план з TOU. Time Of Use (час використання). Таким чином, ви можете насолоджуватися дуже низьким рахунком за електроенергію, навіть коли заряджаєте свій автомобіль. Майте на увазі, що ваш рахунок за електроенергію все одно буде вищим, навіть якщо ваші сонячні панелі виробляють достатньо сонячної електроенергії, щоб задовольнити більшість ваших потреб.

Ще одна річ, про яку слід пам’ятати власникам електромобілів. це загальна кількість енергії, використаної за місяць. А саме, не має економічного сенсу просто віддавати енергію безкоштовно або за значно зниженими цінами. З цієї причини більшість планів TOU не дозволять вам використовувати більше енергії протягом безкоштовного періоду, ніж ви використовуєте в інший час. Якщо це ваш випадок, можливо, вам доведеться платити навіть за електроенергію, використану в цей період. Завжди перевіряйте дрібний шрифт у вашому договорі.

Зарядна станція для електромобілів

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Ми вже говорили, що для зарядки акумулятора електромобіля вам може не знадобитися акумуляторна станція. Однак вам знадобиться зарядна станція. Зазвичай існує три рівні або три типи зарядних станцій для електромобілів:

 • Рівень 1. використовує штепсельну вилку 120 В і може забезпечити близько 60 миль пробігу за кожні 10 годин заряджання. Це найдоступніший варіант, якому віддають перевагу більшість автовласників,
 • Рівень 2. використовує штепсельну вилку 240 В, може забезпечити 350 миль пробігу за ніч (10-годинний час зарядки),
 • Рівень 3. використовує вилку на 480 В. це турбокомпресор, але таке рішення для зарядки електромобілів занадто велике для більшості домовласників. він може повністю зарядити вашу батарею менш ніж за 2 години. Ці зарядні пристрої також дуже дорогі.

Вартість

Встановлюючи домашні сонячні панелі для виробництва електроенергії як від будинку, так і від акумулятора електромобіля, ви можете заощадити гроші, але початкові інвестиції також можуть бути дуже високими. Крім того, щоб використовувати власну енергію для “заправки” або зарядки автомобіля, водіям електромобілів також потрібно буде встановити зарядний пристрій для електромобілів. Найпоширеніші типи включають зарядні пристрої 1-го та 2-го рівнів, і їх встановлення коштує до 2 000 доларів. Зарядні пристрої рівня 3 коштують від 50 000 доларів і вище, і їх набагато краще встановлювати в комерційних цілях, оскільки початкові витрати просто занадто великі для більшості домогосподарств.

Додавання сонячних панелей

Якщо у вас вже є домашні сонячні панелі, додавання панелей. це єдиний спосіб збільшити вироблену потужність і забезпечити зарядний пристрій для електромобіля енергією, не збільшуючи рахунок за електроенергію у вашому домі. Вся енергія, вироблена понад звичайне виробництво, може бути використана для електромобіля. Таким чином, ви знаєте, що вся енергія, яку ви використовуєте, є чистою енергією. Навіть з цими додатковими інвестиціями, витрати на зарядку електромобіля все одно будуть дуже конкурентоспроможними в порівнянні з іншими формами зарядки.

Найефективніші моделі електромобілів у США 2023 року

Найефективнішими електромобілями, які можна заряджати за допомогою домашніх сонячних панелей, будуть ті, які мають достатній пробіг, щоб вам не потрібно було заповнювати значну частину їхньої батареї (накопичувача енергії) за один день. Це дозволить зменшити витрати на панелі, зарядну станцію, інвертор. Таким чином, ваші фактичні витрати на зарядку електромобіля будуть утримуватися на відстані.

Найкраще для домашніх сонячних зарядних станцій підходять моделі з пристойним пробігом:

 • Tesla Model 3 Standard Range Plus. потребує 9.6 кВт/год електроенергії на 40 миль пробігу,
 • Hyundai Ioniq. потребує 10 кВт-год електроенергії на таку ж відстань,
 • Стандартний діапазон Tesla Model Y. 10.4 кВт-год енергії на 40 миль пробігу,
 • Chevy Bolt. 11.6 кВт-год для того ж діапазону, і
 • BMW i3. 12 кВт-год енергії, необхідної для проїзду 40 миль.

Поширені запитання

Якого розміру сонячна панель потрібна для зарядки електромобіля?

Для зарядки електромобіля та значної економії коштів вам знадобиться сонячна система потужністю 5 кВт, яка може виробляти близько 10-12 кВт-год енергії в середньому за день. Враховуючи, наскільки ефективні ваші панелі, це означає 13-25 сонячних панелей. Вам потрібно буде мати профес

Чому електромобілі не використовують сонячні панелі?

Деякі моделі електромобілів мають вбудовані сонячні панелі. Однак, враховуючи, що панелі мають ефективність близько 20% і що простір на даху автомобіля дуже обмежений, цих панелей ніколи не буде достатньо, щоб забезпечити вас усією енергією, необхідною для подорожі протягом дня. Вони дозволять вам проїхати ще кілька миль по дорозі, але додаткова вага може легко зменшити ваш пробіг на кВт-год енергії.

Які 3 недоліки електромобіля?

До основних недоліків володіння електромобілем можна віднести Залежність від зарядної станції, відсутність такого ж запасу ходу, як у звичайного автомобіля, неможливість швидкої заправки електромобіля.

Чи можете ви підключити сонячну панель безпосередньо до акумулятора?

Підключення сонячної панелі безпосередньо до акумулятора може призвести до пошкодження акумулятора, яке не підлягає відновленню, особливо в дуже сонячний день. Натомість слід підключити і акумулятор, і сонячну панель до контролера сонячного заряду. Цей пристрій зможе забезпечити стабільну подачу енергії до вашого акумулятора і зможе забезпечити його довговічність та безпеку.

Висновок

Ваша система сонячних панелей може легко живити електромобіль. З розширенням системи ви також зменшите свої рахунки за електроенергію. Це найкращий спосіб зменшити вплив на навколишнє середовище та гарантувати, що ваш автомобіль працює на 100% відновлюваній електроенергії. Маючи це на увазі, вам слід спланувати сонячну систему, яка зможе генерувати достатньо енергії як для вашого будинку, так і для вашого електромобіля.

Скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль за допомогою сонячної панелі: EV Solar

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Ви коли-небудь замислювалися, скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль за допомогою сонячної панелі??

Більше століття тому в Де-Мойні, штат Айова, хімік Вільям Моррісон побудував електричний шестимісний вагон, який розвивав максимальну швидкість 14 миль на годину, як повідомляє U.S. Міністерство енергетики. 1

За допомогою Mr. Винахід Моррісона та кількох, що з’явилися після нього, електромобілі початку 20-го століття користувалися великим попитом.

Від міських домогосподарств до електричних таксі в Нью-Йорку, електромобілі мали основну частку ринку в порівнянні з автомобілями з газовими двигунами в США.S. Але, звичайно, ця динаміка змінилася з розвитком конвеєра.

Крім того, після винаходу електричного стартера Чарльзом Кеттерінгом, набридливе прокручування газового двигуна перестало бути проблемою для автовласника, і до 1935 року електромобіль більше не вироблявся.

Дехто може стверджувати, що саме з винаходу електричного стартера почалася справжня залежність від нафти. Результат? Забруднення повітря та збільшення викидів вуглекислого газу, які сьогодні турбують нашу планету. 11

Проте, сьогодні електромобілі повертаються, і багато хто задається питанням, скільки часу потрібно для зарядки електромобіля з сонячною батареєю?

Відповідь може вас вразити. У цьому посібнику ви знайдете все, що потрібно знати про заряджання електромобіля за допомогою сонячних панелей.

Як використовувати сонячні панелі для зарядки електромобіля: Скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль за допомогою сонячної панелі?

Зарядка з дому може бути простою або вимагати невеликого проекту сонячних панелей.

Складнощі залежать від того, де ви знаходитесь у вашій подорожі на сонячних панелях.

(Зображення: Open Grid Scheduler / Grid Engine 16)

Якщо ви встановили сонячні панелі на даху будинку ще до придбання електромобіля, як використовувати сонячні панелі для зарядки електромобіля. актуальне питання.

Залежно від того, як функціонує ваша сонячна панель, можна додати наступне:

 • Додаткові панелі до вашої сонячної батареї
 • Додайте інвертор для більшої потужності
 • Доповнення сонячної енергетичної системи

Вищезазначені додаткові засоби, які слід враховувати при переході до екологічно чистого способу життя, є можливими.

Я знаю, що вам цікаво: “Скільки часу знадобиться для зарядки електромобіля за допомогою сонячної панелі??” Ваші сонячні панелі можуть живити ваші побутові прилади та електромобілі тією ж енергією, яку сонце забезпечує протягом 3-7 пікових годин на день.

Знання вашого середнього щоденного або щотижневого пробігу допоможе вам або вашому спеціалісту з сонячних установок визначити, чи потрібні вам додаткові сонячні панелі, інвертор або додаткова сонячна енергетична система.

Однак, якщо ви ще не почали процес побудови своєї системи сонячних панелей, обов’язково розкажіть про свої плани щодо електромобіля спеціалісту з встановлення сонячних панелей.

типи сонячних зарядних пристроїв для електромобілів для дому

Оскільки технології стають все більш інноваційними. Автовиробники придумують домашні зарядні пристрої, такі як Tesla, щоб зробити зарядку електромобіля більш зручною для вас.

За даними Clean Energy Reviews, компанії, що займаються сонячною енергетикою, створюють сонячні інвертори для зарядки електромобілів, щоб комфортно заряджати електромобілі в домашніх умовах. 5

Щоб знайти найкращі для вас варіанти зарядки електромобіля, рекомендується проконсультуватися з експертом з сонячної інсталяції та провести власне дослідження.

Однак ви можете повністю зарядити електромобіль за допомогою одного з 3 типів зарядних пристроїв для сонячних електромобілів, наведених нижче

Зарядний пристрій рівня 1

Цей стандартний 120-вольтовий зарядний пристрій вітчизняного виробництва заряджається найповільніше. Скільки часу потрібно для зарядки електромобіля з сонячною панеллю на рівні 1? Приблизно до 5 миль на годину без необхідності встановлення.

24-годинна тривалість зарядки не є чимось незвичайним для заряду рівня 1.

Зарядний пристрій рівня 2

240 Вольт вимагає професійної установки у вашому домі. Цей штекер, який часто називають штекером-сушаркою, забезпечує швидшу зарядку.

Установка на 240 вольт і електрична потужність подібні до громадських зарядних станцій.

Залежно від марки електромобіля, EV може заряджатися зі швидкістю від 25 до 80 миль на годину. Завдяки перевазі заряду 240 Вольт, що дозволяє повністю зарядитися за ніч, цей варіант часто є популярним вибором.

Зарядка 3-го рівня. суперзаряд / швидка зарядка постійним струмом

Придбання системи суперзарядки для вашого електромобіля Tesla або системи швидкої зарядки постійного струму від інших виробників. це інвестиція. Можливість швидко заряджати свою Tesla або інші електромобілі не є бюджетним варіантом.

Але можливість зарядити електромобіль до 20 миль за 1 хвилину. це найкраща економія часу. Висока напруга до 1 000 вольт вимагатиме кількох змін у налаштуванні вашої сонячної батареї та електромережі.

Суперечка про сонячні батареї та акумулятори для електромобілів

Прагнення до екологічного способу життя також супроводжується бурхливими дискусіями. Кілька урядів звертають увагу на сонячну енергію електромобілів та суперечки щодо електромобільних акумуляторів. 3

U.S. Міністерство енергетики заохочує компанії та підприємців створювати простіші способи переробки 90% викинутих літієвих батарей за допомогою премії за переробку літій-іонних батарей. 6

Оскільки в процесі видобутку кобальту, літію, графіту, марганцю та нікелю для виробництва електромобілів використовуються кобальт, літій, графіт, марганець і нікель, їх часто звинувачують у високому вуглецевому сліді під час виробництва.

Оскільки кілька країн декларують збільшення виробництва електромобілів для зменшення викидів парникових газів, виробники акумуляторів для електромобілів перебувають у процесі підвищення екологічної відповідальності.

Але поки нова технологія не отримала зелене світло, актуальним рішенням є заохочення до переробки акумуляторів електромобілів. Переробка акумуляторів електромобілів нелегко розбирається.

Однак мінімізація токсичних відходів і повторне використання акумуляторів електромобілів у ланцюжку поставок дозволить уникнути їхнього потрапляння на звалище.

Скільки часу потрібно для зарядки електромобіля з сонячною панеллю вночі?

Більшість власників сонячних панелей, які заряджають свої електромобілі вдома, мають зарядну станцію рівня 1. Для того, щоб мати повністю заряджену батарею електромобіля, необхідна нічна зарядка.

J.D. За даними Power, більшість зарядних станцій рівня 2 з напругою 240 В потребують нічної 10-годинної зарядки, щоб мати повністю заряджений електромобіль, який може проїхати до 200 миль. 7

Громадська зарядна станція проти. Вартість домашньої сонячної зарядки для електромобілів

Домашня зарядна станція для електромобілів на сонячних батареях. це дуже зручно. Однак, якщо ви вирішили подорожувати на своєму електромобілі, рекомендується нанести на карту, де на вашому маршруті є громадські зарядні станції.

Громадська зарядна станція

Перед поїздкою ви можете знати, як далеко ви можете проїхати, перш ніж вам знадобиться наступна зарядка.

Запас ходу, на скільки миль ви можете проїхати, залежить від вашої марки та моделі. Існують безкоштовні громадські зарядні станції.

Читати далі: Скільки кілометрів можуть проїхати електромобілі до зарядки (див. карту)

За даними U.S. Новини, найбільші зарядні станції для електромобілів. це Evgo, ChargePoint та Electrify America. 8 Кожна мережа зарядних станцій для електромобілів надає карти зарядних станцій, ціни та варіанти додатків для спрощення процесу заряджання.

Якщо у вас є можливість безкоштовно заряджатися на парковках, поруч із місцевими розважальними закладами та магазинами, скористайтеся нею! Це, безумовно, допоможе вашому бюджету.

Ці безкоштовні місця, як правило, мають рівень 2 зарядки і можуть швидко зарядити ваш електромобіль до 80%.

Вартість зарядки на громадській зарядній станції залежить від вашого місця розташування, швидкості зарядки та часу доби. якщо ви є членом однієї з найбільших мереж зарядних станцій для електромобілів, ви побачите, що доступні погодинні тарифи та спеціальні ціни для членів.

В даний час ціни на електрику різняться і впливатимуть на вартість зарядки електромобіля. USA Today повідомляє, що згідно з даними Національної лабораторії тестування сучасних транспортних засобів штату Айдахо, середня вартість електроенергії в країні становить 0.10 за кВт-год. 9

Домашня сонячна електростанція

За допомогою ваших сонячних панелей та налаштування сонячної системи, ваш рахунок за зарядку електромобіля буде більш економічним, ніж на громадській зарядній станції. Незалежно від вашого місцезнаходження, автомобілі на бензині обходяться дорожче.

Ваша домашня сонячна зарядна станція для електромобіля у ваших руках. Ви повністю контролюєте свій сонячний бюджет і можете переглянути свій сонячний план, щоб відповідати вашим потребам у водінні.

Обов’язково перегляньте свій рахунок за комунальні послуги, щоб отримати уявлення про те, скільки кВт-год ви використовуєте на місяць, щоб допомогти вам скласти план бюджету на сонячну енергію для електромобіля. The U.S. Міністерство енергетики має калькулятор вартості транспортного засобу, який допоможе вам визначити щомісячні витрати на електромобіль. 10

Якщо ви хочете краще зрозуміти, скільки викидів парникових газів ви уникнете завдяки своєму електромобілю, скористайтеся калькулятором вуглецевого сліду. Бути екологічно відповідальним і мати надійний план, який допоможе уникнути використання викопного палива. хороша ідея.

Скільки часу знадобиться для зарядки електромобіля з сонячною панеллю на громадській станції порівняно з електромобілем. Домашня зарядна станція?

Більшість громадських зарядних станцій мають рівень 2.

Зарядка відбувається швидше при напрузі 240 вольт.

(Зображення: Маріордо (Маріо Роберто Дуран Ортіс) 19)

Залежно від налаштування домашньої зарядки, якщо власник електромобіля має вдома лише зарядку 1-го рівня, громадська зарядна станція займе менше часу для зарядки 2-го та 3-го рівнів.

Але скільки часу знадобиться для зарядки електромобіля від сонячної панелі на громадській станції порівняно з домашньою? домашня зарядна станція залежить від марки електромобіля та необхідних штепсельних роз’ємів. Якщо електромобіль не є Tesla і не може заряджатися на рівні 3, необхідний рівень 2.

Зарядка рівня 2 може заряджати зі швидкістю 25-80 миль на годину. Рівень 3 для суперзарядки або швидкісні зарядні пристрої постійного струму можуть заряджати ваш електромобіль зі швидкістю 20 миль на хвилину.

Якщо ви можете уникнути зарядки на рівні 1 на громадській зарядній станції, зробіть це. Повільна зарядка може бути марною тратою вашого часу.

Тривалість заряджання значною мірою залежить від марки вашого автомобіля та якості штепсельних роз’ємів.

Однак для належної зарядки електромобілів рівня 1 і 2 потрібні штекери SAE J1772 EV. Необхідні роз’єми 3-го рівня. Combo Charging System (CCS) або роз’єм CHAdeMO, залежно від виробника.

Що таке позамережевий сонячний зарядний пристрій для електромобілів?

Позамережевий сонячний зарядний пристрій для електромобілів повністю заряджається енергією, яку можна використовувати повторно. Автономна сонячна зарядка електромобіля відбуватиметься без допомоги місцевої електромережі.

Незважаючи на те, що ми бачимо багато громадських зарядних майданчиків на сонячних панелях на місцевих громадських парковках, багато з них не відключені від електромережі. Громадські місця для зарядки на сонячних панелях все ще в основному залежать від місцевої електромережі.

Існує кілька компаній, які представляють ідеї, акумулятори та інші пристрої для просування повної автономної зарядки сонячних електромобілів.

Чи потрібно платити за зарядку Tesla?

Так, Tesla має чотири рівні для виставлення рахунків власникам Tesla. Але ось у чому фокус: ви можете заряджати свою Tesla за допомогою сонячних панелей вдома. Можливо, це не найшвидша зарядка, але, безумовно, екологічно чистий варіант.

Скільки коштує зарядити Tesla

Ви самі вирішуєте, чи хочете виставляти рахунок за хвилину зарядки або за кВт-год (кіловат). Коли ви заходите у свій додаток і обираєте зарядну станцію, додаток Telsa покаже вартість за кожне місце суперзарядки.

Якщо ви вирішили поїхати на одну з багатьох доступних громадських зарядних станцій тільки для автомобілів Tesla, переконайтеся, що ви не залишаєте Tesla підключеним до мережі після повної зарядки. Telsa стягує плату за простій.

Не забудьте звернути увагу на свій додаток Tesla, який оперативно повідомить вас про те, що ваша Tesla повністю заряджена.

Скільки кВт-год потрібно для зарядки Tesla

Наразі Tesla пропонує чотири моделі на вибір. Кожна стандартна модель потребує щонайменше 50 кВт-год електроенергії для заряджання Tesla.

Нижче наведені моделі Telsa та розбивка акумулятора на кВт-год:

 • Рівень 1: Заряджайте до 60 кВт-год
 • Рівень 2: Заряджайте до 100 кВт-год
 • Рівень 3: Заряджайте від 100 кВт-год до 180 кВт-год
 • Рівень 4: Заряджайте мінімум 180 кВт-год

Tesla Model S

За оцінками EPA, модель Tesla Model S має запас ходу 396 миль. Tesla Model S поставляється з акумуляторною батареєю ємністю 100 кВт-год.

Якщо ви є власником Tesla Model S або плануєте ним стати, батарея може заряджати до 100 кВт-год і використовувати лише 34 кВт-год на 100 миль.

Tesla Model 3

За оцінками Агентства з охорони навколишнього середовища, Tesla Model 3 має запас ходу 325 миль. Telsa Model 3 поставляється з акумуляторною батареєю ємністю 100 кВт-год.

Хоча Tesla Model 3 має нижчу оцінку EPA в милях у порівнянні з Tesla S, вона використовує лише 34 кВт-год на 100 миль.

Tesla Model X

Tesla Model X має такий самий акумуляторний блок на 100 кВт-год і використовує 34 кВт-год на 100 миль під час руху.

Однак, за оцінками EPA, ця модель має запас ходу 333 милі.

Tesla Model Y

З дуже схожими характеристиками з вищезазначеними моделями Tesla. Однак, Tesla Model Y. це хетчбек позашляховик.

За оцінками EPA, 330 миль. Розмір батареї становить 82 кВт-год.

Але в якості нового акумуляторного блоку Tesla представила 4860 акумуляторних елементів. Ця нова технологія виготовляється з меншою кількістю сировини і обіцяє швидший заряд за менші гроші.

Батарея 4680. причина довших поїздок без підзарядки.

Скільки часу потрібно для повної зарядки Tesla?

За оцінками, Telsa Model 3 знадобиться приблизно десять днів, щоб повністю зарядитися від домашньої системи сонячних панелей. Кожна модель Tesla, якщо її зарядити за допомогою зарядного пристрою Tesla Supercharger, може проїхати 162-200 миль за 15 хвилин.

(Зображення: Raysonho @ Open Grid Scheduler / Grid Engine 20)

Ви можете задатися питанням: “Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки Tesla”? Використовуйте калькулятор, щоб не тільки виміряти свій вуглецевий слід, але й отримати точну кількість сонячних панелей, необхідних для зарядки вашої Tesla.

Однак, якщо ви інвестуєте в Powerwall, який Tesla пропонує для власників Tesla у разі відключення електроенергії, він зарядить вашу Tesla збереженою енергією.

Powerwall. це компактна домашня багаторазова акумуляторна батарея для вашого будинку і, в кінцевому підсумку, для вашого автомобіля Tesla. Калькулятор Powerwall дасть вам найкращу оцінку для проектування ваших потреб у сонячній енергії з можливостями Powerwall.

Можливість додатку Drive on Sunshine до існуючих зарядних станцій Tesla з сонячними панелями

Функція Drive on Sunshine App в додатку Tesla вже на підході. Ця функція дозволить існуючим власникам Tesla з домашніми сонячними панелями використовувати надлишкову енергію для зарядки своїх автомобілів Tesla.

Додаток Drive on Sunshine можна запрограмувати відповідно до ваших потреб у зарядці Telsa за допомогою наступних опцій:

 • Зарезервуйте частину батареї електромобіля для зарядки лише від надлишкової сонячної енергії
 • Заплануйте дату, час і місце зарядки акумулятора електромобіля
 • Встановлюйте ліміти зарядки

Drive on Sunshine додаток можливість для існуючої зарядки Tesla з сонячними панелями є великою перевагою. Цей варіант усуває будь-яку надлишкову багаторазову сонячну енергію, що повертається назад в електромережу.

Надлишкова енергія сонячних панелей тепер має краще використання, мінімізуючи використання викопного палива з місцевої електромережі. Власники Tesla з домашньою системою сонячних панелей з радістю скористаються цією цінною функцією в додатку Tesla, коли вона стане доступною.

Порівняння вуглецевого сліду електромобілів та звичайних автомобілів. Бензин

Останнім часом Tesla є прикладом гідного бренду для електромобілів.

Як повідомляє Kelley Blue Book, до 2025 року споживачам будуть доступні електромобілі від Bently, Apple, зарядний пристрій Dodge та інші. 2

Вуглецевий слід електромобілів має все, що пов’язано з їх виробництвом та обслуговуванням, наприклад:

 • Великі центри з виробництва літієвих батарей
 • Доставка деталей та акумуляторів для електромобілів
 • Виробництво літієвих батарей12
 • Заряджання сонячної батареї електромобіля від електромережі

Для виробництва цього екологічно чистого електромобіля використовується викопне паливо з великих заводів, а також доставка та виготовлення літієвої батареї. Викиди парникових газів спричиняє не сам електромобіль.

Якщо ви плануєте стати новим власником електромобіля або вже маєте його, то зменшення залежності від місцевої електромережі є ключовим фактором.

Використання домашніх сонячних панелей, які живляться виключно енергією сонця, є найкращим рішенням. Виробники електромобілів працюють над скороченням викидів вуглецю при виробництві літієвих батарей для живлення електромобілів.

Доведено, що автомобілі, які працюють на газових двигунах, є частиною проблеми. Але порівнювати вуглецевий слід електромобілів з бензиновими автомобілями непросто, і це більше схоже на оцінку.

Однак цифри постійно вказують на те, що електромобілі є найкращим варіантом. Купівля електромобіля сприяє зменшенню викидів вуглекислого газу з часом у порівнянні з автомобілями, які покладаються на викопне паливо, незважаючи на вуглецевий слід від виробництва акумуляторів для електромобілів.

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, протягом усього терміну служби електромобіля, порівняно з бензиновим автомобілем із запасом ходу 300 миль, викиди парникових газів від електромобіля нижчі, ніж від бензину. 3

Чому варто заряджати електромобіль від сонячних панелей?

Використання багаторазових джерел енергії для живлення електромобіля з часом може компенсувати весь вуглецевий слід, який залишив ваш електромобіль до того, як він став вашим власником.

Чому варто заряджати Tesla, Nissan Leaf або Hyundai Ioniq від сонячних панелей починається з мети бути “зеленим”. Екологізація, яка рятує планету і заощаджує трохи зелені у вашому гаманці, завжди варта того, щоб бути “зеленим.

Скільки часу знадобиться для зарядки електромобіля з сонячною панеллю, не буде для вас першочерговим питанням. Але найголовніше, що автомобіль з нульовим рівнем викидів, який заряджається від домашніх сонячних панелей. це ваша найголовніша турбота про зменшення вуглецевого сліду вашої родини.

Цифри можуть відрізнятися в залежності від штату, в якому ви живете, і від того, чи їздите ви 2 години на день або 5 годин на день. Але зарядка електромобіля з дому виявилася найбільш економічно вигідним варіантом, якщо не брати до уваги піші прогулянки або біг до місця призначення.

Американська автомобільна асоціація (AAA) повідомляє, що середня національна ціна на газ у 2022 році становила колосальні 4.42 за галон. 4

Незалежно від того, чи вирішите ви використовувати 120-вольтову триконтактну розетку або встановити систему зарядки електромобілів рівня 2, ви помітите значну економію порівняно з щоденною витратою бензину для автомобілів з газовим двигуном.

Якщо ви порахуєте свій щомісячний рахунок за відновлювану енергію і те, як часто вам потрібно їздити щодня або щотижня, вартість зарядки електромобіля від домашніх сонячних панелей все одно буде набагато нижчою, ніж у автомобіля з бензиновим двигуном.

Наприклад, 4-циліндровий автомобіль Toyota Corolla 2023 року випуску має комбіновану витрату пального 35 млн. Середня національна ціна на газ у 2022 році становила 4.42 за галон.

Одного заряду від домашньої сонячної системи електромобіля вистачає на відстань від 100 до 400 миль.

Крім того, що зарядка електромобіля за допомогою домашніх сонячних панелей не тільки економічно вигідна, але й зменшує викиди парникових газів, а коли ви в дорозі, ви їдете в автомобілі з нульовим рівнем викидів.

Що впливає на швидкість сонячної зарядки електромобіля?

Tesla. популярний бренд, який прагне до нульових викидів та якісного досвіду водіння. Однак, якщо Tesla не у вашому стилі або не у вашому бюджеті, на ринку є кілька електромобілів на вибір.

Пам’ятайте, що ваш стиль водіння, марка та модель електромобіля визначатимуть швидкість зарядки. Ось деякі фактори, які також впливають на швидкість сонячної зарядки електромобіля:

 • Електромобіль, який не має достатнього запасу ходу або ємності акумулятора для ваших потреб.
 • Кількість щоденних або щотижневих поїздок.
 • Швидкість зарядки впливає на швидкість заряду.

Швидкість сонячної зарядки для електромобілів варіюється і може бути високою. За допомогою федерального уряду та стимулів на рівні штатів тариф може бути викривлений на користь власників електромобілів та тих, хто придбає електромобіль у найближчому майбутньому.

California Electric Car Rebate надає знижку від 1 000 до 7 000 доларів новим власникам електромобілів. Незалежно від того, чи купуєте ви електромобіль, чи берете його в лізинг, жителі Каліфорнії мають державні знижки та, можливо, місцеві окружні знижки за “зелений” спосіб життя.

Ці податкові пільги можуть поєднуватися зі стимулами федерального уряду за вказівкою податкового фахівця. 13 У кожному штаті існують унікальні стимули для електромобілів.

Каліфорнійська програма знижок на електромобілі має додаткові пільги, такі як смуги для електромобілів на автомагістралях.

У деяких штатах існують стимули, які включають кредити на встановлення сонячної системи у вашому домі, знижки на паркування та компенсаційні кредити від місцевої комунальної компанії.

Завдяки нещодавно розробленим більш швидким домашнім сонячним установкам та державним стимулам, скільки часу знадобиться для зарядки електромобіля за допомогою сонячної панелі, буде найменшою з ваших проблем.

Чи є портативний сонячний зарядний пристрій для електромобіля хорошим вибором?

Так і ні, точаться суперечки про те, чи є портативна сонячна зарядка життєздатною. Деякі користувачі електромобілів використовують портативні сонячні зарядні пристрої лише в екстрених випадках, що дозволяє їм проїхати до 40 миль.

Чи є електромобілі з найнижчими викидами CO2 сонячними??

Так, гібриди мають менші викиди парникових газів, а всі електромобілі є автомобілями з нульовим рівнем викидів. Електромобіль не виробляє вихлопних газів, що робить його автомобілем з найнижчим рівнем викидів CO2.

Скільки кілометрів можуть проїхати електромобілі?

Для тих, кому цікаво, скільки миль можуть проїхати електромобілі? Кількість миль, яку проїжджає електромобіль, визначається його маркою та моделлю.

Скільки електромобілів у США?

Якщо вам цікаво, скільки електромобілів у США? У Сполучених Штатах на дорогах більше 2 мільйонів електромобілів, і їхня кількість продовжує зростати.

Скільки електромобілів у світі?

Цікаво, скільки електромобілів у світі? У 2023 році в усьому світі було продано близько 14 мільйонів електромобілів, і ця цифра продовжує зростати.

Чи може акумулятор електромобіля, що заряджається від сонячної батареї, перегрітися?

Так, поцікавтеся у виробника, як запобігти перегріванню для вашої марки та моделі електромобіля. Однак рекомендується заряджати батарею на 50%-60%, щоб запобігти перегріванню.

Коли найкраще заряджати електромобіль за допомогою сонячних панелей?

Найкращий час для зарядки електромобіля. це пікові години сонячних променів. Це може залежати від вашого місцезнаходження, тому, якщо у вас є домашня система зарядки 1-го рівня, найкращий час для зарядки. ніч.

Чи всі електромобілі заряджаються з однаковою швидкістю?

Ні! Перед покупкою проконсультуйтеся з дилером електромобіля. Не забудьте також проконсультуватися з фахівцем з сонячних установок і запитати: “Скільки часу знадобиться для зарядки електромобіля з сонячною батареєю”?

Типи роз’ємів для сонячних панелей, коли використовувати кожен (а коли ні)

фактів про сонячну енергію, які можуть змінити цивілізацію, якою ми її знаємо (з цитатами)

Найкращий кут для сонячних панелей (напрямок): Поштовий індекс кожного штату (розрахунок азимутального кута)

Вуглецевий слід: Виробництво сонячних панелей в 1 простому поясненні

Різні типи сонячних панелей (найкращі) та яких слід уникати у 2023 році

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні, вночі, під час дощу? Так Ні (ось як)

Посилання

1 Міністерство енергетики. (2014, 15 вересня). Історія електромобіля. U.S. Міністерство енергетики. Отримано 17 травня 2023 р. з

2 Морріс, A. (2023, 14 квітня). Путівник по компаніям, що виробляють електромобілі. Kelley Blue Book. Отримано 17 травня 2023, з

3 Агентство з охорони навколишнього середовища США. (2023, 11 травня). Міфи про електромобілі. EPA. Отримано 17 травня 2023, з

4 Ціни на газ AAA. (2023). СЕРЕДНІ ЦІНИ НА ГАЗ ПО КРАЇНІ. Ціни на газ. Отримано 12 травня 2023 р., з

5 Svarc, J. (2021, 8 грудня). Рецензент інвертора SolarEdge. Оптимізатори потужності. Огляди чистої енергії. Отримано 17 травня 2023 р. з

6 U.S. Міністерство енергетики. (2023). Акумулятори для електромобілів. Центр обробки даних про альтернативні види палива. Отримано 13 травня 2023 р. з

7 Lindland, R. (2020, 26 березня). Скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль? J.D. Енергетика. Отримано 13 травня 2023, з

8 Loveday, S. (2023, 20 квітня). Як зарядити електромобіль на громадській зарядній станції. Автомобілі: U.S. Новини Отримано 13 травня 2023, з

9 Mulroy, C. (2023, 26 квітня). Скільки коштує зарядка електромобіля? Ось що ви можете очікувати. USA Today. Отримано 14 травня 2023 р. з

10 U.S. Міністерство енергетики. (2023). Калькулятор вартості автомобіля. Центр обробки даних про альтернативні види палива. Отримано 14 травня 2023, з

11 U.S. Міністерство енергетики. (2023). Викиди від електромобілів. Центр обробки даних про альтернативні види палива. Отримано 14 травня 2023, з

12 Кроуфорд, І. (2022, 1 березня). Скільки CO2 викидається під час виробництва акумуляторів? Mitmeche. Отримано 14 травня 2023, з

13 Національна лабораторія Оук-Ридж. (2023). Федеральні податкові пільги для електромобілів з підзарядкою від електромережі та електромобілів на паливних елементах, придбаних у 2023 році або пізніше. Економія пального. Отримано 14 травня 2023, з

’15 eCars Charging Station’ by Éloïse Ruby is released under CC0. Flickr. Отримано з

16 Планувальник відкритої мережі / мережевий двигун. Flickr. Отримано з

20 Raysonho @ Open Grid Scheduler / Grid Engine. Вікісховище. Отримано з

Скільки панелей потрібно для вашого електромобіля?

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Однією з головних переваг придбання електромобіля є те, що він дозволяє перейти від оплати бензину до більш дешевої електроенергії. Але чому б не піти ще далі і не заправляти свій автомобіль чистою сонячною енергією, яку ви виробляєте на власній ділянці?? Ось коротка розбивка, яка допоможе визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого електромобіля (EV) від сонячної енергії.

Скільки електроенергії потребують провідні електромобілі на одну зарядку?

Існує кілька різних способів оцінити кількість електроенергії, яку потребує електромобіль. По-перше, необхідно врахувати заряд, необхідний на пробіг, який зазвичай виражається в кіловат-годинах на 100 миль пробігу (кВт-год/100 миль). Інший спосіб порахувати кількість електроенергії, необхідної для роботи електромобіля. це врахувати електроенергію, необхідну для повної зарядки автомобіля. Ця метрика ближча до того, як ми зараз думаємо про те, скільки коштує заправити бак бензину на автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння.

КомпаніяМодельОб’єм акумулятора (кВт-год)Запас ходу (миль)
Tesla Model S 100 370
Audi e-tron 95 204
Hyundai Kona 64 258
Kia Soul EV 64 243
Шевроле Bolt EV 60 238
BMW i3 42 153
Nissan LEAF 40 150
Фольксваген електронний гольф 36 125
Honda Clarity 26 89

Скільки електроенергії буде використовувати електромобіль на рік?

Скільки електроенергії споживає електромобіль за день, місяць або рік, залежить насамперед від того, як далеко ви їздите. Якщо ви живете в місті і маєте автомобіль, але їздите на ньому нечасто, електроенергія, необхідна для живлення вашого електромобіля, буде відносно невеликою протягом року. З іншого боку, якщо ви живете в передмісті або сільській місцевості і щодня їздите на роботу на своєму автомобілі, то електроенергія, необхідна для живлення вашого автомобіля, може становити значну частину вашого річного споживання електроенергії.

За даними Федерального управління автомобільних доріг, середньостатистичний американець проїжджає майже 13 500 миль на рік. При такому рівні водіння більшість електромобілів потребують близько 4 000 кВт-год електроенергії на рік для роботи.

КомпаніяМоделькВт-год/100 мильРічне споживання електроенергії (кВт-год)
Tesla Model S 27 3,600
Audi e-tron 47 6,300
Hyundai Kona 25 3,300
Kia Soul EV 26 3,600
Шевроле Bolt EV 25 3,400
BMW i3 28 3,700
Nissan LEAF 27 3,600
Фольксваген електронний гольф 29 3,900
Honda Наочність 29 3,900

Скільки сонячних панелей потрібно для вашого електромобіля?

Щоб розрахувати кількість сонячних панелей, необхідних для живлення вашого електромобіля, вам потрібно знати три ключові дані: 1) скільки електроенергії ваш автомобіль буде використовувати щорічно, 2) потужність сонячних панелей, які ви плануєте встановити, і 3) наскільки добре сонячні панелі виробляють електроенергію там, де ви живете.

Як зазначено вище, для середньостатистичного американського водія типовий електромобіль потребує близько 4 000 кВт-год електроенергії на рік. Згідно з останнім звітом EnergySage Solar Marketplace Intel, найбільш часто пропоновані сонячні панелі на EnergySage знаходяться в діапазоні від 320 до 330 Вт. Нарешті, виробництво електроенергії вашими сонячними панелями буде відрізнятися в залежності від регіону, причому кожна панель виробляє більше електроенергії в більш сонячному кліматі. наприклад, на південному заході. ніж на північному сході.

Зібравши всі ці дані разом, ми отримуємо діапазон сонячних панелей, необхідних для живлення різних типів електромобілів щороку в різних регіонах. Залежно від того, де ви живете, для зарядки електромобіля зазвичай потрібно 7 або 9 сонячних панелей.

КомпаніяМодельНі. необхідних панелей: Північний СхідНі. необхідних панелей: Південно-Західна
Тесла Model S 8 6
Audi e-tron 15 11
Hyundai Kona 8 6
Kia Soul EV 8 6
Шевроле Bolt EV 8 6
BMW i3 9 6
Nissan LEAF 8 6
Volkswagon електронний гольф 9 7
Honda Ясність 9 7

Знову ж таки, варто зазначити, що ці розрахунки значною мірою базуються на припущенні, що ви проїжджаєте стільки ж на рік, скільки середньостатистичний американський водій. Якщо ви проїжджаєте менше 1 000 миль на місяць, то вам знадобиться менше панелей для живлення вашого електромобіля.

Встановлюємо зарядний пристрій для електромобіля вдома за допомогою Qmerit

EnergySage співпрацює з Qmerit, лідером з встановлення домашніх зарядних станцій для електромобілів, який працює з надійною мережею сертифікованих інсталяторів. Вони допоможуть вам швидко та легко встановити домашній зарядний пристрій для електромобіля.

Хочете заряджати свій електромобіль від сонячних панелей??

Якщо ви купуєте електромобіль, чому б не заряджати його від сонця?? При реєстрації безкоштовного облікового запису на EnergySage Marketplace. ви можете вказати, що хочете живити електромобіль за допомогою сонячних панелей, і наша мережа місцевих, попередньо відібраних сонячних компаній допоможе розробити для вас індивідуальну систему, яка відповідає вашим конкретним потребам.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати про Чи варті сонячні панелі того у 2023 році? Як встановити сонячні панелі Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Найкращі продукти для порівняння Чи варта сонячна енергія того, щоб її використовувати згідно з Net Metering 3?

Про компанію Spencer Fields

Спенсер є стратегічним лідером альянсу Technology Product Alliance в EnergySage, де він носить багато капелюхів. 10-річний ветеран галузі (і сам власник сонячної електростанції)!Спенсер провів п’ять років у Synapse Energy Economics, перш ніж приєднатися до EnergySage, забезпечуючи екологічний, економічний та політичний аналіз для груп громадських інтересів. Сьогодні він очолює відділ досліджень ринку та споживачів у компанії EnergySage. Спенсер має ступені з екології та латиноамериканських досліджень в Університеті Брауна.

Відповіді на головні питання про зарядку сонячних електромобілів

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Всім відомо, що сонячна енергія є дуже стійким джерелом електроенергії, а економічні переваги можуть бути величезними. Однак, окрім цих двох фактів, є ще багато запитань. Ось відповіді на питання, які часто задають власники електромобілів про сонячну зарядку електромобілів.

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Як працюють сонячні зарядні станції?

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC). Підключений інвертор перетворює електроенергію постійного струму, отриману від сонячних панелей, в електроенергію змінного струму, необхідну для зарядки електромобіля. Електроенергія змінного струму надходить до розподільчого щита для використання електроприладами, а будь-який надлишок електроенергії зберігається в акумуляторі або подається в мережу для використання іншими користувачами.

Розумний зарядний пристрій для електромобілів приймає електроенергію змінного струму, вироблену сонячними батареями, і заряджає ваш електромобіль безпосередньо від розподільного щита або акумулятора. Зарядний пристрій може використовувати 100% сонячну енергію або комбінацію сонячної та мережевої енергії для досягнення бажаної швидкості заряджання. Коли змінний струм надходить у ваш електромобіль через зарядний кабель, бортовий зарядний пристрій перетворює його назад в постійний струм.

Які переваги мають сонячні зарядні станції для електромобілів?

Хоча більшість людей думають, що переваги сонячної зарядної станції для електромобілів полягають в екологічності та економії коштів, існує шість основних переваг:

Витрати на електроенергію: Електроенергія, вироблена сонячними батареями, майже скрізь дешевша, ніж електроенергія, отримана з будь-якої мережі в США.S. Багато людей виявляють, що їхні щомісячні рахунки за електроенергію зменшуються вдвічі.

Чистий облік: Електроенергія, вироблена сонячними панелями протягом дня, може бути передана в мережу для зарахування в рахунок вашого енергоспоживання. Якщо ви можете продати в мережу більше енергії, ніж використовуєте самі, ви можете продати надлишок постачальнику комунальних послуг з вигодою для себе.

Нульовий вуглецевий слід: Від 40 до 80% електроенергії, що виробляється в національній енергосистемі США.S. все ще виробляється з викопного палива та інших невідновлюваних джерел енергії. Однак домашня сонячна зарядна станція для електромобілів гарантує 100% вуглецево-нейтральний слід.

Зручність: Громадські зарядні станції можуть бути незручними, особливо в районах, де їх не так багато. Навіть домашня станція може бути проблематичною, якщо її відключити від електромережі та стався перебій. Домашні сонячні зарядні станції. це максимальна зручність і страховка від перебоїв в електромережі.

Податкові кредити та пільги: Існує кілька федеральних, державних і місцевих податкових кредитів і пільг для електромобілів, зарядки електромобілів і зарядки сонячних електромобілів. Почніть пошук з U.S. Центр обробки даних про альтернативні види палива Міністерства енергетики.

Збільшення вартості нерухомості: Дослідження показують, що будинки з встановленими сонячними системами продаються швидше і за вищою ціною, ніж будинки без них. За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, вартість будинку збільшується на 20 на кожен 1 долар, який домашня сонячна система заощаджує власнику будинку на рахунках за електроенергію. За підрахунками сайту нерухомості Zillow, будинки з сонячними панелями продаються в середньому на 4% дорожче, ніж без них.

Як я можу зарядити свій електромобіль вдома за допомогою сонячних панелей?

 • Сонячні панелі, встановлені на даху на металевих стійках
 • Центральний стрінговий інвертор, що перетворює вихід постійного струму в змінний, або мікроінвертори, які перетворюють вихід кожної панелі в змінний струм і надсилають його до комбінованої коробки
 • Зарядний пристрій для електромобілів рівня 2

Багато постачальників спеціалізуються на встановленні домашніх сонячних систем для живлення домогосподарств та електромобілів. Три найбільш відомі включають Freedom Solar (12 локацій по всій країні), Sunpower Solar. і Sunnova (обидві обслуговують всі 50 штатів). Для тих, хто займається саморобкою, Electric City описує шестиступінчастий процес встановлення домашнього сонячного зарядного пристрою для електромобілів.

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Скільки домашніх сонячних панелей потрібно для щоденної зарядки електромобіля?

 • Скільки миль ви проїжджаєте в середньому за день
 • Скільки годин сонця ви отримуєте в середньому в день
 • Потужність ваших сонячних панелей
 • Паливна ефективність вашого електромобіля

У вас є Tesla Model Y, і ви проїжджаєте на ній близько 37 миль в звичайний день. Номінальна паливна ефективність Tesla Model Y становить 3.82 милі на кВт-год. Місцевість, де ви живете, отримує в середньому 4.5 годин сонячного світла щодня. Вам потрібно буде встановити шість сонячних панелей (кожна потужністю 400 Вт), щоб забезпечити необхідну потужність для зарядки вашої Tesla в домашніх умовах.

Припустимо, що замість Tesla Model Y ви їздите на Toyota RAV4 2014 року випуску. Toyota має номінальну паливну ефективність 2.17 миль на кВт-год. За інших рівних умов, як у прикладі з Tesla, вам знадобиться десять сонячних панелей потужністю 400 Вт, щоб виробляти достатньо енергії для щоденної зарядки електромобіля.

інформацію про розрахунок кількості панелей, необхідних для забезпечення потреб будинку в електроенергії та для зарядки електромобілів, можна знайти на сайті TheSolarNerd.com.

Скільки часу потрібно для зарядки електромобіля від сонячних панелей?

Не дивно, що відповідь на це питання значно варіюється в залежності від потужності сонячних панелей, типу контролера сонячних панелей, АМР акумулятора, глибини розряду акумулятора і т.д.

Наприклад, припустимо, ви заряджаєте літієву батарею 12В 50Ач, яка розряджена на 80%. Ви використовуєте сонячну батарею потужністю 100 Вт з контролером MPPT. Вам потрібно шість пікових сонячних годин, щоб повністю зарядити батарею. Якщо у вашому регіоні щодня припадає три пікові сонячні години, вам знадобиться два дні, щоб досягти повного заряду.

 • Калькулятор часу заряджання, який визначає кількість пікових сонячних годин, необхідних для ваших конкретних параметрів
 • Калькулятор пікових сонячних годин, який визначає середню кількість пікових сонячних годин, отриманих у вашому регіоні

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Коли найкраще заряджати електромобіль за допомогою сонячних панелей?

Ви хочете заряджати свій електромобіль в той час доби, який максимізує як фінансову віддачу, так і екологічну вигоду від ваших сонячних панелей. Цей час залежить від того, чи маєте ви план використання часу (TOU) у вашій енергопостачальній компанії або план чистого обліку/нетто-рахунку.

За тарифним планом TOU ставка, яку власники будинків платять за електроенергію, залежить від того, в який час вони її використовують. Тарифи нижчі під час меншого попиту. Плани мережевого обліку дають власникам сонячних будинків кредит за надлишок виробленої ними енергії, який скидається в мережу на основі роздрібного тарифу. Інший варіант, плани Net Billing, платять домовласнику на основі оптового тарифу.

 • План обліку з TOU. заряджати в непікові години (зазвичай вночі).
 • Чистий облік без TOU. Заряджайте в будь-який час доби, але робіть це в непікові години, щоб мінімізувати інтенсивність викидів вуглецю.
 • Чистий білінг з TOU. заряджайте в непікові години, якщо економія перевищує різницю між роздрібним та оптовим тарифом; в іншому випадку заряджайте, коли ваші панелі виробляють енергію (коли сонце не світить).
 • Чистий білінг без TOU. заряджайтеся, коли ваші сонячні панелі виробляють енергію.

Більшість останніх моделей електромобілів можна налаштувати на автоматичну зарядку в певний час, що полегшує власникам вибір періодів з найменшими витратами. Якщо ваш електромобіль не заряджається, ви можете придбати зарядний пристрій з вбудованим таймером.

Що таке портативні сонячні панелі для зарядки електромобілів?

Переносні сонячні панелі для зарядки електромобілів. це невеликі, легкі варіанти для власників електромобілів, які хочуть заряджати свої транспортні засоби вдома, не встановлюючи постійну систему сонячних панелей.

Портальні панелі легко встановлюються, потрібно лише з’єднати панель з акумулятором вашого електромобіля. З цієї причини ви можете заряджати свій електромобіль де завгодно, використовуючи дешеву відновлювану сонячну енергію. Як і стаціонарні сонячні панелі, портативні сонячні панелі використовують фотоелектричні елементи для поглинання сонячної енергії та перетворення її в електрику.

Light Tower Pro перераховує безліч найкращих портативних сонячних панелей для зарядки електромобілів. До них відносяться моделі відомих виробників, включаючи Bluetti, EF Ecoflow, Goal Zero, Jackery, Renology та Rockpals.

Що таке автономні сонячні зарядні пристрої для електромобілів?

Автономні сонячні зарядні пристрої для електромобілів зберігають згенеровану сонячну енергію в акумуляторах для використання на вимогу для зарядки електромобілів. Вони не потребують підключення до електромережі.

На відміну від портативних сонячних панелей, які є невеликими і легкими, автономні сонячні зарядні пристрої для електромобілів зазвичай мають довжину і ширину, близькі до довжини і ширини повнорозмірного автомобіля, і супроводжуються коробкоподібною конструкцією, що містить акумуляторні батареї.

Вироблена та продана енергія зазвичай дешевша, ніж куплена з мережі, особливо в пікові періоди.

Які найкращі зарядки для електромобілів від сонячних панелей?

(Джерело зображення: ChargePoint)

Хочете дізнатися більше про інфраструктуру зарядки електромобілів? Приєднуйтесь до нас на майбутній виставці EV Charging Summit Expo!

Коли найкраще заряджати електромобіль від сонячних панелей?

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Перехід на електромобілі або електромобілі. це чудовий екологічний крок, який ви можете зробити. Однак, просто купити електромобіль недостатньо, важливо також дізнатися про найефективніший спосіб зарядки електромобіля. Ви обов’язково повинні дізнатися, який найкращий час для зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей. Це допоможе вам заощадити на рахунках за електроенергію.

Чи можна зарядити електромобіль за допомогою сонячних панелей?

Так, ви можете заряджати електромобіль за допомогою сонячних панелей. Сонячні панелі виробляють сонячну енергію, і ця енергія може бути використана як електрика для зарядки вашого електромобіля. Однак, щоб отримати максимальну потужність від цих сонячних панелей, ви повинні заряджати свої електромобілі в певний час. Тепер давайте дізнаємося про найкращий час для зарядки електромобілів за допомогою сонячних панелей.

Коли найкраще заряджати електромобіль за допомогою сонячних панелей?

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

Залежно від ваших фінансових, екологічних та громадянських цілей, найкращий час для заряджання електромобіля за допомогою сонячних панелей може відрізнятися. Цей час повністю залежить від того, чого ви хочете досягти. Ви хочете зменшити навантаження на електромережу, врятувати планету або заощадити гроші??

Good Citizen (найменше навантаження на мережу)

Оскільки американська електромережа зараз старіє, найкращий варіант. уникати її використання. Ви повинні заряджати свій електромобіль протягом дня безпосередньо від сонячних панелей, якщо ваші панелі виробляють більше енергії, ніж потрібно вашому електромобілю. Однак, якщо панелі не виробляють достатньо енергії, краще заряджати електромобілі вночі. Зазвичай, електроенергія, що генерується вночі, надходить від об’єкта генерації базового навантаження. Таким чином, заряджаючись вночі, ви берете участь у базовому навантаженні, а не в піковому навантаженні вдень, коли мережа більш напружена.

a) Час використання (TOU)

Система виставлення рахунків за час використання використовується багатьма комунальними службами. У цій системі ціна на електроенергію змінюється в залежності від того, коли ви її споживаєте. Зазвичай, електроенергія дешевша вночі, а найдорожча вдень, коли більшість підприємств та мешканців споживають електроенергію. Споживання електроенергії починає знижуватися ввечері.

Кожне комунальне підприємство розраховує свої ставки TOU в різних інтервалах. Вони встановлюють конкретні тарифи на певні періоди часу. Мета комунальної служби. змінити поведінку свого споживача. Вони хочуть, щоб споживачі використовували енергію, коли вона найдешевша. Таким чином, утиліта зможе уникнути будівництва пікових станцій.

Хоча більшість комунальних підприємств не дозволяють встановлювати сонячні панелі, якщо у вас є така установка, ви заощадите найбільше грошей, використовуючи сонячну енергію в денний час. У ці години ви отримуєте найбільше грошей за свою енергію. Ви можете заряджати електромобіль вночі, коли електроенергія найдешевша.

Деякі комунальні служби не дозволяють таке налаштування. У них є спеціальні тарифи для сонячної енергії та для зарядних пристроїв для електромобілів. Однак, якщо ви користуєтеся тарифом для електромобілів, ви не можете підключити сонячну батарею до електромережі.

б) Вимірювання в мережі

Якщо у вас встановлений індивідуальний мережевий лічильник для ваших панелей, то не має значення, чи будете ви передавати вироблену енергію в мережу і використовувати її пізніше, або ж споживати її одразу.

Якщо ви заряджаєте свій електромобіль безпосередньо від сонячних панелей протягом дня, ви зменшуєте кількість енергії, що передається в мережу. Енергопостачальна компанія нараховує вам плату на основі того, що ви віддали в мережу і що спожили з неї. Витрати не залежать від того, коли ви це зробили.

Екологічна (найменше забруднення)

Ви повинні використовувати чисту енергію, щоб мінімізувати забруднення від зарядки вашого автомобіля. Це допоможе мінімізувати виробництво інших джерел енергії, які потрібно проштовхувати в мережу, транспортувати та проходити через трансформатори, які мають втрати потужності на кожному кроці. Використовуючи місцеві чисті джерела енергії (ваші сонячні панелі), ви можете уникнути забруднення навколишнього середовища, уникаючи втрат при передачі електроенергії. Заряджаючи автомобіль, коли сонце не світить, ви можете мінімізувати забруднення до значного рівня. Тепер ви знаєте найкращий час для заряджання електромобіля від сонячних панелей, і це також в контексті різних сценаріїв. Після цього, хіба вам не цікаво дізнатися, скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Скільки сонячних панелей для зарядки електромобіля?

Після того, як ми дізналися про найкращий час для зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей, виникає наступне непопулярне питання: скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля? Кількість сонячних панелей, необхідних для зарядки електромобіля, залежить від розміру вашого автомобіля. Наприклад, у стандартній Tesla Model S ємність акумулятора становить 100 кВт-год.

Окрім розміру автомобіля, розмір сонячних панелей також визначає кількість панелей, які вам знадобляться. Сонячна панель з низькою потужністю генерує майже 1 кВт-год змінного струму на місяць. Так, для зарядки стандартної моделі Tesla вам знадобиться щонайменше 75 таких сонячних панелей.

Чи можу я використовувати портативну сонячну панель для зарядки електромобіля??

можуть, сонячні, панелі, заряджати, електромобіль

І так, і ні. Хоча можна використовувати портативну сонячну панель для заряджання електромобіля, це може бути неефективно або непрактично. Кількість енергії, виробленої цими панелями, може бути недостатньою для зарядки електромобіля. Для заряджання електромобіля за допомогою портативної зарядної станції вам знадобиться спеціальний зарядний кабель та адаптер, оскільки вона відрізняється від звичайної зарядки змінного струму, якою користується більшість електромобілів. Нарешті, заряджання електромобіля за допомогою портативної сонячної панелі не є практичним для щоденного використання, оскільки панель потребує постійного доступу до сонячного місця. Це може бути неможливо в місцях з несприятливою погодою або обмеженою кількістю сонячного світла. Це повинно дати відповідь на питання, чи можна використовувати портативну сонячну панель для зарядки електромобіля.

Який найефективніший спосіб зарядки електромобіля?

Такі фактори, як інфраструктура зарядки, тип акумулятора та доступний час для зарядки, визначають, який спосіб зарядки електромобіля є найефективнішим. Ось кілька ефективних способів зарядки електромобіля-

Зарядка рівня 1: У цій практиці зарядки ви використовуєте стандартну побутову розетку і зарядний кабель 1-го рівня для зарядки електромобіля. Це найповільніший спосіб зарядки електромобіля. Найкраще підходить для нічної зарядки або для тих випадків, коли у вас є багато часу на зарядку автомобіля.

Зарядка 2-го рівня: У цьому методі ви використовуєте спеціальну зарядну станцію рівня 2. Ця станція забезпечує більший струм і напругу, ніж зарядка рівня 1. За допомогою цього методу ви можете повністю зарядити батарею електромобіля всього за кілька годин. Зарядка 2-го рівня явно більш ефективна, ніж 1-го рівня.

Зарядка за часом використання: У цьому методі ви заряджаєте свої електромобілі в непікові години, оскільки в ці часові рамки тарифи на електроенергію нижчі. Багато комунальних компаній навіть пропонують спеціальні тарифи для власників електромобілів, які використовують непікові години для зарядки своїх транспортних засобів. Це може допомогти вам заощадити гроші, зменшивши рахунки за електроенергію.

Швидка зарядка постійним струмом: Зазвичай зустрічається на громадських зарядних станціях і є найшвидшим способом зарядки електромобіля. Для швидкої зарядки батареї цей метод використовує постійний струм замість змінного. Вона може зарядити батарею електромобіля до 80% ємності всього за 30 хвилин, а іноді навіть менше. Таким чином, цей метод є ідеальним для поїздок на далекі відстані.

Загалом, найефективнішим способом зарядки електромобіля є використання швидкого зарядного пристрою постійного струму або зарядної станції 2-го рівня. Однак, ваші конкретні потреби та наявність зарядної інфраструктури визначають, який спосіб зарядки електромобіля є найбільш ефективним для вас.

З цієї статті ви дізналися про найкращий час для зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей. Відповідно до фінансових, екологічних та соціальних цілей людей, відповідний час для заряджання їхніх електромобілів за допомогою сонячних панелей також буде змінюватися.

Олівія прихильна до зеленої енергії та працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи відходи та уникаючи одноразового пластику.

Залишити відповідь