Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії. Повністю сонячний будинок

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

Одне з найпоширеніших питань, яке ми чуємо від домовласників, які думають про перехід на сонячну енергію. чи дійсно сонячні панелі можуть забезпечити енергією весь їхній будинок. Відповідь. рішуче “так. За допомогою високоякісної сонячної енергетичної системи, яка включає акумуляторну батарею, ви можете повністю забезпечити весь будинок сонячною енергією.

Boston Solar встановлює індивідуальні житлові сонячні енергетичні системи, які розроблені відповідно до енергоспоживання вашого будинку, щоб весь ваш будинок міг працювати на сонячній енергії. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, що ми враховуємо при проектуванні сонячної енергетичної системи для всього будинку.

Як забезпечити весь будинок сонячною енергією

Розміщення сонячних панелей для оптимального виробництва енергії

Сонячні панелі працюють, перетворюючи сонячне світло в електрику і розподіляючи її по всьому будинку через електричну панель. Для того, щоб забезпечити весь будинок сонячною енергією, ваша фотоелектрична система повинна виробляти принаймні стільки ж електроенергії, скільки ви споживаєте.

Щоб це сталося, вам потрібно:

 • Дізнайтеся, скільки електроенергії ви використовуєте щомісяця
 • Встановіть достатню кількість сонячних панелей, щоб задовольнити свої потреби в електроенергії
 • Переконайтеся, що ваші панелі отримують достатню кількість сонячного світла протягом дня

Індивідуальний дизайн системи сонячних панелей забезпечить оптимальний розмір і розташування фотоелектричних панелей, щоб задовольнити або перевищити енергоспоживання вашого будинку.

Коли ви переходите на сонячну енергію з Boston Solar, ми проаналізуємо останні 12 місяців ваших рахунків за електроенергію, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для роботи вашого будинку, враховуючи майбутні розширення, такі як установка зарядного пристрою для електромобілів. Ми також врахуємо такі фактори, як щоденна кількість сонячних годин, площа даху та інші, щоб спроектувати індивідуальну сонячну систему, яка зможе виробляти достатньо енергії для роботи всього вашого будинку.

Встановіть накопичувач сонячних батарей

Оскільки сонячні панелі використовують сонячне світло для виробництва електроенергії, вони не можуть забезпечити ваш будинок електроенергією вночі. Щоб використовувати сонячну енергію, коли не вистачає сонячного світла, вам потрібна сонячна батарея, яка дозволяє зберігати надлишок електроенергії, що виробляється фотоелектричними панелями протягом дня.

Щоб забезпечити весь будинок лише сонячною енергією, вам знадобиться велика батарея, щоб підтримувати роботу будинку вночі. Якщо ви підтримуєте підключення до електромережі, ви все одно зможете використовувати електромережу як резервний варіант, якщо у вас закінчиться накопичена сонячна енергія. Якщо ви вирішили повністю перейти на автономне живлення за допомогою сонячних панелей в штаті Массачусетс, вам потрібно буде переконатися, що у вас є достатня кількість резервних батарей.

Перехід на повністю електричні прилади

Багато приладів, на які ми покладаємося, наприклад, печі, водонагрівачі та газові плити, працюють на газі, а не на електриці. Якщо ви хочете, щоб весь ваш будинок працював на сонячній енергії, вам потрібно замінити газові прилади на повністю електричні, які можуть працювати повністю на сонячній енергії:

Електрифікація вашого будинку дозволить вам повністю відмовитися від викопного палива і повністю забезпечити свій будинок сонячною енергією. Перейшовши на повністю електричні прилади, ви можете заощадити гроші на витратах на електроенергію, зменшити свій вуглецевий слід і навіть поліпшити якість повітря в приміщенні.

Поговоріть з провідним постачальником сонячної енергії поблизу вас у штаті Массачусетс про сонячну енергію для всього будинку

Boston Solar вже більше 10 років розширює можливості штату Массачусетс і є провідним місцевим інсталятором сонячних панелей поблизу вас у штаті Массачусетс. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію, ми хочемо допомогти. Ми встановили понад 5 000 сонячних панелей і можемо розробити індивідуальну систему, яка відповідає вашим потребам в електроенергії. Ми надаємо чіткі відповіді, які допоможуть вам прийняти найкраще рішення для вашого будинку, і робимо процес встановлення сонячної системи безперешкодним.

Забезпечте весь будинок сонячною енергією! Зателефонуйте 617-858-1645 або напишіть нам, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості сонячних панелей.

Чи можу я запустити весь свій будинок на сонячній енергії?

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Оскільки сонце майже щогодини постачає на Землю вражаючу кількість енергії, цілком логічно, що сонячна енергія дійсно може живити цілий будинок. Давайте зануримося в те, як саме це відбувається і як ви можете зробити приблизні розрахунки сонячної енергії в домашніх умовах.

Володіння будинком, який повністю працює на сонячній енергії, безумовно, є можливим! За допомогою сонячних панелей та сонячних батарей перетворення вашого будинку на сонячну енергію ще ніколи не було таким дешевим. Вартість встановлення сонячної енергетичної системи різко знизилася за останні 20 років завдяки швидкому вдосконаленню технологій. Незважаючи на те, що це може бути дешевше, ніж будь-коли, все ще є кілька необхідних речей, які допоможуть втілити мрію про те, щоб ваш будинок працював лише на сонячній енергії, в реальність.

По-перше, вам потрібно зрозуміти, скільки енергії ви використовуєте в середньому за місяць.

Це дозволить вам і вашому підряднику дізнатися, скільки енергії можуть згенерувати ваші панелі, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією протягом місяця. Розглядаючи кількість енергії, що генерується вашими панелями, розумно також розуміти, що деякі місяці можуть бути кращими для генерації енергії, ніж інші. Саме тут сонячні батареї можуть зіграти вирішальну роль.

Коли сонце світить не так яскраво або не так довго, як зазвичай, добре використовувати сонячні батареї. Сонячні батареї дозволяють зберігати надлишкову енергію, отриману в довгі сонячні дні, щоб використовувати її пізніше. Це дуже важливо, тому що якщо у вас немає накопиченої енергії, вам доведеться використовувати енергію з мережі для живлення вашого будинку.

По-друге, клімат, в якому ви проживаєте, також відіграє вирішальну роль у втіленні цієї мрії в реальність. Якщо ви живете в холодному, похмурому місці, може бути складніше забезпечити свій будинок повністю сонячною енергією.

По-третє, навколишні дерева та будинки, розташовані поруч з вашим будинком. Вони можуть впливати на кількість енергії, яку ваші сонячні панелі можуть генерувати протягом дня. Якщо у вас є величезне дерево, яке блокує ваші панелі на третину дня, це може кардинально змінити кількість накопиченої енергії.

Нехай жоден з цих трьох факторів вас не відлякує, адже керувати будинком лише за допомогою сонячної енергії ще ніколи не було так просто. За допомогою сонячних оцінок та незліченної кількості установок на вашій ділянці, сонячні підрядники розуміють всі тонкощі того, що може знадобитися, щоб дозволити вам зробити цей стрибок до сонячної енергії.

Ключ до цієї можливості. кількість панелей та сонячних батарей, встановлених на вашому будинку. Критично важливим є використання сонячних батарей; без батареї неможливо зберігати надлишок енергії, щоб використовувати її пізніше.

Для багатьох домовласників 100% покриття за рахунок сонячної енергії є розумною метою. Якщо ваша нерухомість підходить для сонячної системи потрібного вам розміру, ви зможете повністю компенсувати споживання енергії за рахунок сонячної енергії.

Якщо ви хочете живити свій будинок тільки сонячними панелями, вам потрібно спланувати це заздалегідь. Проведіть енергоаудит вашого будинку, щоб визначити ваше споживання. Після того, як ви визначитеся з потребами, знайдіть найкращу сонячну електростанцію та інвестуйте в сонячну батарею. Шукаєте експерта з встановлення сонячної електростанції для вашого будинку? Дозвольте Aztek Solar зробити це за вас. Лінійка сонячних продуктів Aztek Solar створена для того, щоб надати вам найкращі сонячні рішення для вас і вашої родини!

Брайан Маккей, власник компанії Aztek Solar Ltd, також відомий як “Сонячний хлопець

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Чому сонячна енергія важлива зараз і в майбутньому

Світ переживає критичний момент, стикаючись з численними викликами, такими як зміна клімату, зростаючий попит на енергію та виснаження обмежених ресурсів викопного палива. У такому сценарії сонячна енергія постає як промінь надії та ключове рішення для вирішення цих нагальних проблем. Сонячна енергія має численні переваги, що робить її життєво важливою частиною нашого енергетичного балансу як зараз, так і в майбутньому. У цій статті ми розглянемо, чому сонячна енергія важлива і як вона може сформувати стійке майбутнє.

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Як виробляється відновлювана сонячна енергія

Відновлювані джерела енергії стають все більш популярними в останні роки, оскільки зростає занепокоєння щодо зміни клімату та шкоди, завданої навколишньому середовищу. Сонячна енергія є одним з найперспективніших джерел відновлюваної енергії, а сонячні панелі стають все більш доступними та доступними для споживачів. У цій статті ми обговоримо, як виробляється відновлювана сонячна енергія та які переваги вона пропонує.

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Як сонячна енергія живить мій будинок. Крок за кроком

Сонячна енергія. це чисте, стійке та відновлюване джерело енергії, яке стає все більш популярним в Атлантичній Канаді. Використання енергії сонця для виробництва електроенергії для вашого будинку. це чудовий спосіб зменшити вуглецевий слід, знизити рахунки за електроенергію та зробити свій внесок у здоров’я планети.

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Як використання сонячної енергії допомагає довкіллю?

Як використання сонячної енергії допомагає довкіллю? Як використання сонячної енергії допомагає довкіллю? Світ стикається зі значною проблемою зміни клімату, і потреба у відновлюваних джерелах енергії є більш важливою, ніж будь-коли. Сонячна енергія, одна з найперспективніших форм відновлюваної енергії, має потенціал для значного впливу на скорочення викидів вуглецю та пом’якшення наслідків зміни клімату. Використання сонячної енергії не тільки корисне для навколишнього середовища, але й має багато економічних та соціальних переваг. У цій статті ми обговорили, як сонячна енергія допомагає навколишньому середовищу. Зменшення викидів вуглецю за допомогою сонячної енергії Однією з найважливіших переваг використання сонячної енергії є те, що вона допомагає зменшити викиди вуглецю. Традиційні джерела енергії, такі як викопне паливо, викидають шкідливі гази, такі як вуглекислий газ, діоксид сірки та оксид азоту, які сприяють зміні клімату. З іншого боку, сонячна енергія є чистим, відновлюваним джерелом енергії, яке не виробляє шкідливих викидів. Зменшуючи нашу залежність від викопного палива і переходячи на сонячну енергію, ми можемо значно зменшити наш вуглецевий слід і боротися зі зміною клімату. Збереження природних ресурсів за допомогою сонячної енергії Ще однією значною перевагою використання сонячної енергії є те, що вона допомагає зберегти природні ресурси. Викопне паливо. це обмежені ресурси, які не тільки дорогі, але й шкідливі для навколишнього середовища. З іншого боку, сонячна енергія. це поновлюваний ресурс, який є у вільному доступі і може бути використаний без шкоди для навколишнього середовища. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо зберегти природні ресурси та зменшити нашу залежність від невідновлюваних джерел енергії. Створення робочих місць та стимулювання економіки за допомогою сонячної енергії Крім екологічних переваг, сонячна енергія також пропонує значні економічні вигоди. Зростання сонячної енергетики створило численні робочі місця у виробництві, установці та обслуговуванні. Канадська асоціація сонячної промисловості (CanSIA) повідомляє, що станом на 2020 рік у сонячній промисловості Канади було зайнято понад 11 000 осіб. Це стосується людей, які займаються виробництвом, встановленням та обслуговуванням сонячних панелей, а також людей, які працюють у суміжних галузях, таких як інжиніринг, управління проектами та продажі. CanSIA також повідомляє, що сонячна промисловість має потенціал для створення набагато більшої кількості робочих місць у Канаді, особливо в умовах переходу країни до низьковуглецевої економіки. За оцінками організації, до 2030 року сонячна промисловість може забезпечити роботою понад 50 000 осіб у Канаді, з потенціалом ще більшого зростання після цього. Розвиток сонячної енергетики також стимулює місцеву економіку, створюючи нові можливості для бізнесу та збільшуючи податкові надходження. Покращення енергетичної безпеки за допомогою сонячної енергії Сонячна енергія також пропонує значні переваги з точки зору енергетичної безпеки. На відміну від викопного палива, сонячна енергія не схильна до перебоїв у постачанні або коливань цін, що робить її надійним джерелом енергії. Інвестуючи в сонячну енергетику, країни можуть зменшити свою залежність від іноземної нафти та підвищити свою енергетичну безпеку. Покращення громадського здоров’я за допомогою сонячної енергії Використання сонячної енергії також може мати позитивний вплив на здоров’я населення. Спалювання викопного палива викидає в повітря шкідливі забруднюючі речовини, які можуть викликати респіраторні захворювання та інші проблеми зі здоров’ям. Зменшуючи нашу залежність від викопного палива та переходячи на сонячну енергію, ми можемо покращити якість повітря та зміцнити здоров’я населення. Зменшення потреби у звалищах за допомогою сонячної енергії Сонячна енергія також пропонує переваги з точки зору зменшення кількості відходів. Виробництво та утилізація традиційних батарейок та електронних пристроїв є значними джерелами відходів, які потрапляють на звалища. Однак термін служби сонячних панелей становить понад 20 років, і їх можна переробляти після закінчення терміну експлуатації. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо зменшити потребу в сміттєзвалищах і сприяти більш стійкій системі управління відходами. Сприяння сталому розвитку за допомогою сонячної енергії Нарешті, сонячна енергія відіграє вирішальну роль у сприянні сталому розвитку. Розвиток сонячної енергетики допомагає забезпечувати електроенергією віддалені та малозабезпечені громади, надаючи їм доступ до освіти, охорони здоров’я та інших базових послуг. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо сприяти сталому розвитку, зменшенню бідності та підвищенню рівня життя мільйонів людей у всьому світі. Отже, сонячна енергія. це чисте, відновлюване та стале джерело енергії, яке пропонує численні переваги для навколишнього середовища, економіки та суспільства. Використовуючи сонячну енергію, ми можемо зменшити нашу залежність від викопного палива та пом’якшити наслідки зміни клімату.

Скільки сонячних панелей потрібно для роботи будинку? (Відповідь вас здивує)!)

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Ви думаєте про те, щоб додати сонячну енергію до свого будинку? Зараз у Сполучених Штатах налічується понад 2 мільйони будинків, обладнаних сонячними батареями, і багато домовласників усвідомлюють, наскільки вони вигідні. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячних панелей у себе вдома і не знаєте, з чого почати, то ви потрапили в потрібне місце.

Ми розглянемо деталі того, як працюють сонячні панелі та скільки їх може знадобитися для вашого будинку.

Як працюють сонячні панелі?

Простіше кажучи, сонячні панелі поглинають фотони, які потім вивільняють електрони. Як тільки вони звільняються від атомів, вони створюють електрику! Сонячні панелі приймають світло і безпосередньо перетворюють його в потік електроенергії для використання.

 • Елементи сонячних панелей поглинають сонячне світло
 • Вони перетворюють світло на постійний струм.
 • Всі системи потребують певного типу інвертора (струнного, мікро- або гібридного) для перетворення цієї енергії в енергію змінного струму.
 • Потім електроенергія надсилається по дротах у ваш будинок
 • Що живить все, що до неї підключено
 • Будь-який надлишок виробленої електроенергії потім подається в електромережу

Сонячні системи не є складними і їх легко зрозуміти, як тільки ви засвоїте основи. Тепер, коли ви розумієте, як вони працюють, давайте подивимося, як довго вони працюють.

Як довго служать сонячні панелі?

Коротше кажучи, якісна сонячна панель може прослужити до 25 років або навіть довше. Сонячні панелі розраховані на довгий термін служби під впливом зовнішніх факторів.

Типові сонячні панелі мають гарантію на 25 років, тому ви гарантовано отримуватимете вигоду протягом досить тривалого часу.

Згідно з дослідженням, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики, сонячні панелі служать на 80% довше, ніж передбачено гарантією.

Це може заощадити вам тисячі на комунальних платежах по дорозі!

Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, потрібно врахувати все, що використовує енергію. Поглянувши на ваш рахунок за комунальні послуги, ви також можете отримати гарне уявлення про те, скільки вам може знадобитися сонячних панелей.

Скільки ват ви використовуєте?

Дивлячись на свій рахунок за комунальні послуги, ви повинні бачити кіловат-години (КВт-год). КВт-год для будинків може сильно відрізнятися в залежності від місця розташування. У будинках на півдні, швидше за все, велика кількість енергії споживається кондиціонерами.

Знаходження середньодобового споживання енергії допоможе вам розрахувати ваші потреби в сонячній енергії. Після того, як ви почнете користуватися системою, ви зможете визначити, яка потужність вам знадобиться для роботи всього обладнання.

Пікові години сонячного світла

Майте на увазі, що сонячні панелі працюють тільки тоді, коли вони знаходяться під прямими сонячними променями. Після того, як сонце більше не світить на них, вони не виробляють енергію. Пікові години сонячного світла. це коли ваші панелі знаходяться під прямими сонячними променями.

Залежно від вашого місцезнаходження, пікові години сонячного світла можуть відрізнятися.

Помножте погодинне споживання енергії у вашому домі на пікові години сонячного світла у вашому домі, а потім розділіть це на потужність сонячної панелі. Ви можете зробити це як з панелями високої, так і низької потужності, щоб знайти діапазон того, що вам може знадобитися.

Більшість авторитетних сонячних компаній також можуть допомогти вам визначити це, надавши їм цю основну інформацію!

Сонячні панелі для будинку площею 1500 квадратних футів

Середній будинок у Сполучених Штатах становить приблизно 1500 квадратних футів. Для будинку такого розміру типовий рахунок за електроенергію становить близько 100 доларів на місяць. Для того, щоб покрити електроенергію для цього будинку, вам знадобиться приблизно 15-18 сонячних панелей.

Наприклад, типовий холодильник може мати потужність 250 Вт і працювати 4 години на день. 250 Вт X 4 = 1000 Вт. 1 тис. Вт дорівнює 1 кВт-год енергії на добу.

Це, звичайно, загальна оцінка, і еклектичне використання, години сонячного світла, місце розташування та тип панелей можуть змінити цю кількість.

Типи систем сонячних панелей

Що стосується систем сонячних панелей, то вони бувають трьох різних типів. Підключені до електромережі, підключені до електромережі з резервним акумулятором та автономні. Давайте подивимось на кожну з них.

Мережева система

Найпопулярнішим типом системи, що використовується в житлових будинках, є мережева система. Цей тип системи втомлюється безпосередньо до вашого будинку та електромережі. Це дозволяє домовласникам безперешкодно перемикатися між живленням від сонячної системи та електромережі.

Якщо система виробляє більше енергії, ніж потрібно будинку, надлишкова енергія буде продана назад комунальній компанії або буде використана для пропорційного розподілу вашого рахунку.

Як правило, це найдешевші системи з трьох.

Підключення до електромережі з резервним живленням від акумулятора

Подібно до мережевої системи, ця сонячна електростанція також підключається як до вашого будинку, так і до електромережі. Однак він також оснащений акумуляторною батареєю.

Коли панелі виробляють електроенергію під прямим сонячним промінням, вони зберігають будь-яку надлишкову енергію в своїх акумуляторних батареях. Ця потужність може бути використана пізніше, після того, як сонце зайде і панелі перестануть виробляти енергію.

Електроенергія також може бути продана назад комунальним компаніям. ця система набагато дорожча, хоча через високу ціну на батареї.

Позамережева система

На відміну від двох інших, автономна система взагалі не підключена до електромережі. Ця система підключена лише до вашого будинку та акумуляторної батареї. Акумуляторна батарея має важливе значення в цій установці, щоб продовжувати виробляти енергію для вашого будинку 24 години на добу.

Це, як правило, найдорожча система, тому що вам потрібна надмірна кількість акумуляторів, щоб зберігати кількість енергії, необхідну для вашого будинку.

Скільки коштують сонячні панелі?

Сонячна енергія стала економічно вигідною зовсім недавно. Ціни знизилися, і вони стали набагато доступнішими для громадськості. Середня вартість сонячної панелі майже вдвічі менша, ніж десять років тому.

Типова сонячна панель може працювати від 50 до 70 центів за ват. При ціні 50 центів за ват, панель потужністю 350 Вт коштуватиме 175. У типовому будинку, що потребує 15 сонячних панелей, загальна вартість панелей становитиме 2 625.

Це стосується лише панелей, однак, слід враховувати також вартість встановлення. Щоб правильно встановити сонячну систему у вашому домі, потрібен професіонал, який знає, що він робить.

Скільки коштує сонячна установка?

Це може варіюватися в залежності від компанії, але для середньої установки це може коштувати вам від 15 000 до 30 000.

Багато сонячних компаній пропонують стимули та фінансування. Існує безліч інших фінансових переваг, які ви отримаєте, встановивши сонячні панелі у своєму будинку:

 • Тарифи на електроенергію зросли по всій країні і зараз вони вищі, ніж будь-коли
 • Ви можете заощадити тисячі на рахунках за електроенергію і будете продовжувати економити більше з часом
 • Вартість перепродажу вашого будинку стрімко зростає. Багато покупців житла зараз шукають будинки з уже встановленою сонячною системою
 • Уряд пропонує величезні податкові пільги, коли мова йде про сонячні системи. Деякі штати також пропонують програму знижок
 • Системи постачаються з гарантією, яка захищає ваші інвестиції щонайменше на 25 років

Скільки коштує сонячна система для будинку площею 1500 квадратних футів?

Типовий будинок площею 1500 квадратних футів може використовувати близько 6 кВт сонячних панелей. Загальна вартість панелей і повної установки може бути оцінена приблизно в 18000.

Щоб отримати оцінку для вашого будинку і дізнатися, скільки ви можете заощадити, зверніться до місцевого енергетичного консультанта. Вони можуть надати вам пропозицію щодо встановлення та відповісти на будь-які запитання про сонячні системи для вашого будинку.

На що слід звернути увагу

Сонячні панелі. це чудовий спосіб заощадити гроші та стати “зеленим. Однак вони працюють ефективно лише за умови використання правильних продуктів та правильного монтажу.

Ви хочете переконатися, що використовуєте лише якісні сонячні панелі та сонячне обладнання. Використання дешевих або підроблених брендів не дасть стільки ж, скільки якісної продукції.

Забезпечення правильної установки є ключем до сонячної системи. Неправильне встановлення може призвести до неефективності панелей, виходу їх з ладу або пожежі. Переконайтеся, що установку для вашого будинку завжди проводить професійна компанія.

Підсумовуючи

Тепер, коли ви маєте глибоке розуміння того, як працюють сонячні панелі і скільки їх вам знадобиться, настав час стати “зеленими” і почати економити гроші. Зверніться до професійної сонячної компанії та отримайте пропозицію щодо встановлення сонячної системи для вашого будинку.

Якщо у вас є додаткові запитання про сонячні панелі або ви готові встановити їх для свого будинку, надішліть нам повідомлення сьогодні.

Скільки сонячних панелей потрібно для автономного живлення будинку?

може, будинок, працювати, лише, сонячній

Працювати поза мережею з сонячною енергією в Арізоні складніше, ніж встановлювати домашню сонячну енергетичну систему з підключенням до електромережі. Вам знадобиться більше сонячних панелей, ніж для мережевої системи, а також багато резервного живлення. Хоча ми не можемо точно визначити, скільки сонячних панелей та акумуляторів вам знадобиться для автономної роботи без обговорення ваших конкретних енергетичних потреб та місця розташування, ми можемо дати вам краще уявлення про те, що потрібно для роботи автономної сонячної електростанції в Арізоні.

За даними EIA, американські користувачі комунальних послуг споживають в середньому 893 кВт-год електроенергії на місяць. Це приблизно 29.33 кВт-год на день. Більшість домашніх сонячних панелей можуть виробляти від 250 до 400 Вт на годину, в залежності від їх розміру.

Для простоти припустимо, що ви вирішили встановити 300-ватну сонячну батарею, і ваші сонячні панелі отримують 6 годин сонячного світла на день. Ви будете генерувати 1.8 кВт-год на панель на день. Щоб задовольнити середню потребу в 29.33 кВт-год електроенергії на день для вашого домогосподарства, тоді вам знадобиться 17 сонячних панелей.

Звичайно, це лише один приклад. Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей знадобиться для живлення вашої автономної системи, заплануйте консультацію з SouthFace Solar Electric.

Генератори резервних батарей для автономних сонячних електростанцій

Оскільки вони не підключені до електромережі, автономні сонячні системи повинні повністю задовольняти потреби будинку в електроенергії. Це означає, що вони повинні мати резервне живлення для використання вночі, в похмурі дні, а також для підтримки потужності, якщо сонячні панелі вийдуть з ладу або будуть пошкоджені.

Найкраще мати кілька джерел резервного живлення для вашого автономного будинку. Поєднання сонячних батарей та генераторів дасть вам достатньо надійного резервного живлення та душевний спокій, який з ним пов’язаний.

Кількість резервного живлення, необхідного для автономної сонячної енергії, значною мірою залежить від кількості енергії, яку ви використовуєте, та кількості електроенергії, яку генерують ваші сонячні панелі. SouthFace Solar Electric може допомогти вам зробити правильний вибір сонячної батареї та генератора для вашого будинку.

Чи підходить автономна сонячна енергія для вашого будинку?

Позамережеві сонячні панелі та сонячні батареї у Феніксі, штат Арізона, надають ряд переваг. Автономна сонячна електростанція. чудовий варіант, якщо:

 • Ви хочете повністю усунути рахунки за електроенергію
 • Ви хочете повної енергетичної незалежності з нульовою залежністю від комунальних послуг
 • Ви хочете значно зменшити свій вуглецевий слід і жити більш сталим життям
 • Ви живете у віддаленому районі, де немає доступу до електромережі

Отримайте безкоштовну консультацію від найкращої позамережевої сонячної компанії в Арізоні

Якщо ви думаєте про встановлення автономної сонячної системи в Арізоні, наша порада номер один. проконсультуйтеся з досвідченою компанією, що займається автономними сонячними системами.

У SouthFace Solar Electric ми встановлюємо індивідуальні автономні сонячні системи у Феніксі та по всій Арізоні. Ми допоможемо вам зрозуміти, як працює автономна сонячна енергетика, і спроектувати правильну систему для ваших потреб. Ми розповімо вам, скільки коштує автономна сонячна система, і допоможемо зважити переваги та недоліки. вартість, щоб допомогти вам прийняти найкраще рішення для вашого будинку.

Наша команда захоплена сонячною енергією і вірить в її здатність змінювати життя наших клієнтів. Звертайтеся з будь-якими питаннями про автономні сонячні електростанції, і ми будемо раді допомогти.

Залишити відповідь