Чи кращі сонячні батареї за звичайні блоки живлення. Сонячна батарея Powerbank

Чи кращі сонячні павербанки за звичайні блоки живлення?

кращі, сонячні, батареї, звичайні, блок, живлення

Павербанки. це портативні акумулятори, які дозволяють заряджати планшет або мобільний телефон, навіть не вмикаючи їх у розетку. Іноді лише тоді, коли вам відчайдушно потрібно зарядити телефон в екстреній ситуації, ви усвідомлюєте, наскільки корисно мати у своїй сумці павербанк.

Однак, вам не потрібно чекати надзвичайних ситуацій, щоб мати їх з собою. Павербанки легко носити з собою, оскільки вони не збільшують вагу багажу. Сьогодні на ринку можна знайти кілька типів блоків живлення, і сонячні батареї. один з них.

Як працюють сонячні батареї?

Важливо відзначити, що сонячна енергія є найбільш екологічно чистим і стійким способом виробництва електроенергії. Сонячний павербанк використовує невелику вбудовану сонячну панель для зарядки акумулятора. Ця панель являє собою фотоелектричний елемент, виготовлений з кремнію та інших напівпровідникових матеріалів.

Тонкоплівкові сонячні елементи. це елементи другого покоління, в яких фотоелектричний матеріал, що виробляє сонячну енергію, нанесений у вигляді плівки на підкладку, таку як скло або пластик. Ці плівки неймовірно тонкі. всього кілька нанометрів, що в 20 разів тонше, ніж звичайні кристалічні кремнієві фотоелектричні пластини.

Це робить тонкоплівкові сонячні панелі дуже гнучкими і легкими, що дозволяє використовувати їх в широкому спектрі застосувань. Телурид кадмію (CdTe) є найпоширенішою тонкоплівковою сонячною технологією, в той час як мідно-індій-галієвий диселенід (CIGS) та амоний тонкоплівковий кремній (a-Si) також використовуються.

Тонкоплівкові сонячні елементи особливо часто використовуються в портативних пристроях, оскільки вони надзвичайно легкі порівняно з іншими фотоелектричними технологіями. Вони використовуються в портативних пристроях, таких як калькулятори, мобільні телефони, аварійні ліхтарі, блоки живлення тощо. Однак тонкоплівкові сонячні елементи менш ефективні в порівнянні з іншими фотоелектричними технологіями. Типовий монокристалічний кремнієвий елемент забезпечує ефективність 24-27%, тоді як тонкоплівковий сонячний елемент забезпечує максимум 17-22% ефективності.

Хоча вони втрачають в ефективності, вони виграють у нижчих витратах і в умовах недостатньої освітленості. Тонкоплівкові панелі мають набагато кращу стійкість до затінення, тому дуже добре працюють в затінених місцях, таких як обсаджені деревами алеї, міські малоповерхові будівлі. Аналогічно, тонкоплівкові сонячні елементи найкраще працюють у споживчих гаджетах, таких як блоки живлення, які завжди зберігаються в затінених місцях. Дізнайтеся більше про тонкоплівкові сонячні елементи тут.

Сонячні павербанки vs. Звичайні блоки живлення

Блок живлення містить літій-іонну батарею, оскільки літій. це речовина, яка має високу схильність до втрати вільних електронів. Літій-іонна батарея має високу здатність витримувати численні цикли швидкої зарядки і розрядки, що робить її відмінним інструментом для зарядки вашої електроніки.

Сьогодні існує багато видів павербанків, включаючи звичайні блоки живлення та сонячні павербанки. Якщо ви шукаєте щось, що коштує ваших грошей, який з них вибрати? Щоб допомогти вам прийняти рішення, у цій статті ми порівнюємо звичайні блоки живлення та сонячні павербанки на основі декількох факторів:

Портативність і міцність

Деякі звичайні павербанки такі ж легкі і тонкі, як ваш мобільний телефон. Вони портативні, а це означає, що їх можна легко упакувати в будь-яку сумку. Сонячні павербанки також пропонують вам таку ж портативність, як і звичайні блоки живлення.

Сонячні павербанки та звичайні блоки живлення також максимально міцні. Ви не будете турбуватися про їх пошкодження, навіть якщо у вашій сумці багато речей. Оскільки більшість моделей мають силіконові гумові корпуси, вони захищені від майже всіх форм контакту з твердими поверхнями. У цьому аспекті сонячні павербанки та звичайні блоки живлення рівні.

Зручність у подорожах

Як сонячні павербанки, так і звичайні блоки живлення мають високу потужність і можуть використовуватися для заряджання мобільного телефону багато разів. Ви напевно погодитеся, що зарядка вашого гаджета під час подорожі може стати проблематичною, якщо тільки ваша далека поїздка не проходить повз кав’ярні, де дозволена безкоштовна підзарядка телефонів. Але більшості мандрівників не так пощастило. На щастя, павербанки можуть допомогти вам позбутися клопоту. Взявши з собою сонячний павербанк, ви можете розслабитися і насолоджуватися своєю подорожжю, знаючи, що вам не доведеться постійно шукати можливості для підзарядки. Таким чином, сонячні павербанки є кращим вибором, ніж звичайні блоки живлення, оскільки їх зручніше заряджати.

Якщо ви подорожуєте протягом тривалого часу, ваш павербанк врешті-решт потрібно буде підзарядити, щоб він міг знову запастися енергією. Звичайний павербанк вимагає, щоб ви все одно вмикали його в розетку після того, як він розрядиться. З іншого боку, сонячний блок живлення потрібно виймати лише вдень, щоб він відновив свою енергію. Коли справа доходить до забезпечення повної зручності під час подорожі, сонячні павербанки явно виділяються.

Екологічність

Можливість відновити енергію павербанка навіть без підключення до розетки означає лише одне. ви економите значну кількість електроенергії. Екологічність. найважливіша перевага сонячних павербанків перед звичайними блоками живлення.

Деякі моделі можна заряджати навіть під впливом флуоресцентного світла. Таким чином, ви зменшуєте свій вуглецевий слід на Землі, не використовуючи електроенергію для заряджання павербанку. Не докладаючи жодних зусиль, ви робите свій внесок у боротьбу зі зміною клімату, насолоджуючись функціональністю своїх пристроїв. Зрозуміло, що сонячні панелі мають перевагу, коли мова йде про екологічність.

Вирок

Сонячні павербанки та звичайні блоки живлення можуть бути рівними з точки зору портативності. Проте, сонячні павербанки мають перевагу над будь-якими іншими типами блоків живлення, коли мова йде про зручність під час подорожей, легку підзарядку та екологічність. Сонячна енергія зменшує ваші рахунки за електроенергію та вуглецевий слід. Отже, чи є сонячні павербанки кращими за звичайні блоки живлення? Виходячи з вищезазначених факторів, ця публікація вважає, що це, безумовно, так.

Сонячна батарея Powerbank

кращі, сонячні, батареї, звичайні, блок, живлення

Передмова

Сонячний мобільний зарядний пристрій та павербанк є першим наріжним каменем проекту Developpa, де продукт буде взятий з його концептуальної стадії (тобто, коли це лише ідея), через весь процес проектування та розробки, який ви можете побачити нижче. Ця сторінка буде діяти як своєрідний навчальний журнал, де я буду записувати і ділитися різними робочими продуктами, рішеннями і досвідом проходження ідеї цього продукту спочатку від концепції до прототипу, а потім від прототипу до серійного виробництва. Цей останній етап буде здебільшого теоретичним, оскільки я не можу виготовити 1000 таких одиниць (якщо, звичайно, ви не захочете спонсорувати проект, мій дорогий читачу :))

Оскільки я здебільшого інженер з водопостачання та водовідведення і зосереджуюсь на електроніці, більша частина контенту буде спрямована на ці сфери. Однак вбудоване програмне забезпечення та дизайн корпусу також будуть частиною статті.

Сподіваємось, ви зможете використати наведену тут структуру як канву для вашого наступного дизайну продукту, і вам сподобається еволюція проекту. Я зроблю все можливе, щоб дотримуватися графіка, однак, очікуйте моментів тиші, оскільки мені потрібно зосередитися на інших аспектах веб-сайту та зовнішніх обов’язках.

З огляду на це, давайте почнемо розробку!

_Дослідження ринку

Оскільки це не продукт для комерційних цілей, фактичне дослідження ринку не проводилося. Однак, слід зазначити, що якщо ви маєте намір зробити продукт для отримання прибутку, перше, що ви повинні зробити, це визначити, чи будуть люди насправді платити за нього. Це окрема тема, і я не вивчав суміжну галузь, проте я згадаю кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб визначити, чи можна продати ваш продукт:

Вивчіть існуючі продукти

Чи існує вже подібний продукт? Не вигадуйте велосипед. Подивіться, наскільки добре продається подібний продукт, що людям подобається в ньому, а що ні. Ви можете переглянути огляди на спеціалізованих веб-сайтах, але вони можуть бути упередженими, в іншому випадку, огляди на Amazon повинні бути гарною відправною точкою. Знаючи, чого не вистачає іншому продукту, ви можете націлити свій дизайн на вирішення цих проблем, отже, створити продукт, який, можливо, краще продаватиметься. Ще одна хороша річ про дослідження існуючих продуктів полягає в тому, що це дає вам відчуття технічних вимог, які повинен мати ваш продукт. Якщо це не продукт першого покоління або унікальний, то інші інженери вже пройшли через процес проектування і вибрали компоненти з урахуванням: технологічних обмежень, витрат і фізичних обмежень, таких як розмір і вага.

Проведіть дослідження користувачів

Якщо ви схожі на Стіва Джобса, ви можете пропустити цей крок. Знайдіть свою цільову аудиторію і запитайте їх про те, що вони думають про ваш продукт. Це можна зробити за допомогою інтерв’ю або опитувань. Можливо, вам знадобиться якийсь стимул, щоб люди дійсно пожертвували трохи свого часу. Подумайте про варіанти використання. Як користувач буде використовувати цей продукт? враховуйте час доби, місцезнаходження, кількість користувачів тощо. Це все може дати вам цінні вимоги до дизайну, які потрібно реалізувати.

_Планування проекту

Якщо ви працюєте на клієнта або компанію, вам доведеться здати проект в узгоджену дату. Навіть якщо ви просто робите щось для себе і час доставки не є важливим, наявність структурованого плану може допомогти вам зосередитися і бути більш ефективними, оскільки ви можете бачити загальну картину і, так чи інакше, мати трохи визначений шлях вперед.

Як і в попередньому розділі, управління проектами. це окрема тема, яка, крім визначення завдань і термінів їх виконання, також включає в себе розподіл бюджетів на різні частини проекту (включаючи заробітну плату інженера), створення структури команди і розподіл ролей, переговори з постачальниками, щоб забезпечити доставку компонентів, коли це необхідно, контактну особу для клієнта і багато інших завдань.

Через характер цього проекту, планування проекту буде в основному зосереджене на визначенні основних завдань процесу розробки та встановленні деяких етапів, таких як дата, коли файли PCB Gerber повинні бути надіслані виробнику. Я також додам дати виконання підзадач в основному для естетичних цілей, оскільки буде дуже важко відстежувати їх з таким рівнем деталізації. Ось основна відмінність між прикладом такого проекту і реальним проектом, де є зацікавлені сторони, які очікують, що продукт буде доставлений вчасно. Тому, якщо ви працюєте над проектом для клієнта, я рекомендую вам намагатися дотримуватися дедлайнів, написаних спочатку, і давати їм певні накладні витрати. Люди дуже погано вміють передбачати, скільки часу їм знадобиться для виконання завдання, і ви напевно зіткнетеся з проблемами на своєму шляху, які затримають початкові терміни, як говорилося в попередній статті Маріо: Невиконання обіцянок та перевиконання зобов’язань.

Інструменти для планування/управління проектами

Класичним інструментом управління проектами є діаграма Ганта, яка дуже добре підходить для візуалізації паралельних завдань проекту. Для створення діаграми Ганта ви можете використовувати Microsoft Project або завантажити безкоштовний шаблон, який я використовую для Google Sheets у розділі “Завантаження ресурсів”:

кращі, сонячні, батареї, звичайні, блок, живлення

Також, якщо ви хочете керувати командою, я дуже рекомендую використовувати Trello, щоб призначати завдання з часовими рамками, додавати маркери, зображення, прив’язувати їх до папок Google Drive та інші цікаві функції.

Для проекту “Сонячний мобільний зарядний пристрій і павербанк” я використовував шаблон діаграми Ганта, де я призначив майже ті ж заголовки, що і в цій статті, а також деякі підзадачі. Я також використовую список справ (будь-який.Робити) для моїх щоденних завдань, оскільки я не хочу ставити їх, і вони не є обов’язковими в діаграмі Ганта. Я створив поки що лише одну віху для 15 липня, де я повинен відправити файли PCB Gerber виробнику для виробництва та складання, давайте подивимось, як йдуть справи

Зверніть увагу, що, як і ця сторінка, вміст діаграми Ганта також буде змінюватися з часом.

_Вимоги та специфікації

Що найбільше ненавидить практичний інженер або виробник? Я б сказав, що витрачати час на написання документації замість того, щоб використовувати цей час на проектування. Зазвичай, коли інженеру вже зрозуміла функція пристрою, він одразу переходить до проектування: купує Arduino, програмує його і творить магію. І це чудово, немає нічого кращого, ніж мати раннє підтвердження концепції продукту і показати зацікавленим сторонам, що ви можете його зробити. Проблема з таким підходом проявляється, якщо після етапу доведення концепції інженер починає підбирати компоненти та розробляти схему, не формалізувавши попередньо функції, поведінку, робочі параметри та очікувану продуктивність пристрою.

Коли це відбувається, дуже ймовірно, що на більш пізніх етапах очікувана функція не буде працювати належним чином, оскільки вона не була чітко визначена. Припустимо, що ви створюєте електромобіль (амбітний проект, так?), і вам потрібно розробити систему управління батареєю, яка вимірює струм, щоб ви могли визначити стан заряду батареї шляхом підрахунку кулонів. Ви розробляєте свою схему вимірювання струму і вибираєте хороші компоненти, не проводячи WCA і не перевіряючи реальну точність, яку ви можете досягти за допомогою своєї схеми. Пізніше ви дізналися, що час роботи автомобіля без підзарядки менший, ніж очікувалося, і ви вирішили, що, можливо, батарея була підібрана неправильно, двигун не такий ефективний, як вони кажуть, і так далі. Ви ніколи не замислювалися над перевіркою точності схеми вимірювання струму, адже вас просто попросили спроектувати її, ніхто НЕ ВИМАГАВ ТОЧНОСТІ ВИМІРЮВАННЯ. І це може бути першопричиною проблеми, тому що з самого початку не була вказана необхідна точність, спроектована схема не врахувала цього, і виходить, що ваш підрахунок кулонів неточний і показує неправильний рівень заряду батареї.

Після цього прикладу, сподіваємося, ви зрозумієте важливість наявності узгодженого набору вимог і специфікацій перед початком детального проектування Це заощадить ваш час, гроші і дасть вам мету проектування, тепер ви можете проектувати вашу схему з урахуванням відчутного і вимірюваного результату.

Сонячна панель проти павербанку для рюкзака

Роздумуєте про заміну павербанку на сонячну батарею для рюкзака? У цій статті ми розберемо оптимальні ситуації для сонячних панелей.

У наш час людям потрібно багато енергії, щоб зарядити налобний ліхтар, туристичний годинник, камеру, смартфон, супутниковий месенджер, портативну колонку, вібратор і так далі.

Хіба не було б чудово, якби ми могли зробити це з сонячною панеллю замість павербанку??

Це класна ідея, але чи варта сонячна панель того?

Саме про це ми і поговоримо в цій статті.

Різниця між павербанками, сонячними панелями та сонячними зарядними пристроями

Щоб уникнути плутанини, я хочу спочатку прояснити, про що я пишу.

Сонячні зарядні пристрої. це сонячні панелі з вбудованим павербанком (читай: акумулятором).

Отже, сонячні панелі не мають акумулятора. Вони не можуть зберігати енергію. Тож для того, щоб вони працювали, вам потрібно підключити автономний банк живлення або будь-який електронний пристрій, який ви хочете зарядити.

Сонячні панелі, сонячні зарядні пристрої та павербанки дуже схожі: всі вони можуть бути джерелами енергії. Проте невелика різниця в тому, як саме вони живлять вас, матиме величезний вплив на те, який зарядний пристрій найкраще підходить для вас.

Однак у цій статті я обговорюватиму лише суперечки між сонячними панелями та павербанками.

Які фактори впливають на ваше рішення?

Я думаю, що більшості мандрівників краще взяти з собою павербанк, оскільки одного акумулятора на 10 000 мАг цілком достатньо, щоб підтримувати електроніку в робочому стані між зупинками в місті. Зазвичай мені вистачає тижня з таким павербанком, а я належу до покоління Z (воно ж. покоління залежних від телефонів).

Навіть якщо мені знадобиться більше енергії, я, мабуть, просто візьму з собою додатковий павербанк, тому що два з них все одно легші, ніж одна сонячна панель. Павербанк на 10 000 мАг важить близько 7 унцій. Сонячна панель. це щось близько 16 унцій.

І павербанки не залежать від впливу сонця, як сонячні панелі. Це велика перевага.

Тим не менш, можливо, ви є винятком. Можливо, вам більше підійде сонячна панель.

Ваше споживання енергії: Якщо вам потрібно носити з собою багато павербанків у глибинці, оскільки ви використовуєте надзвичайно велику кількість енергії, сонячна панель може бути легшим і дешевшим вибором.

Час, доступний для заряджання: Швидкість заряджання сонячних панелей залежить від розміру панелі, сонячної експозиції та кута нахилу панелі до сонця. Пустелі ідеально підходять для сонячних панелей, тому що там майже немає тіні. Ви збираєтеся в похід в дощову місцевість або густий тропічний ліс? Тоді забудьте про сонячну панель і візьміть з собою павербанк.

Час між зупинками між містами: Якщо час між містами (а отже, і можливість підзарядки) вимірюється тижнями, а не днями, то сонячна панель може бути вашим єдиним варіантом. Ви ж не хочете носити з собою п’ять павербанків, чи не так??

Надійність міської зарядки: Припустимо, ви збираєтеся в похід в країну третього світу, де електрика ненадійна, і ви не впевнені, чи зможете зарядити свій павербанк в місті. У такому випадку, можливо, краще взяти з собою сонячну панель.

Швидкість походу (ваш бюджет на похід): Якщо ви, як і я, уникаєте цивілізованого світу під час походу, майте на увазі, що зарядка павербанку може зайняти всю ніч, в залежності від його розміру. Це означає, що вам, можливо, доведеться ночувати в якомусь готелі, що збільшує вартість вашої подорожі. Сонячну панель можна повісити на рюкзак і заряджати пристрої під час походів.

Якщо ви неквапливий мандрівник і вам не важливі кілометри, то невелика зайва вага не має значення. В такому випадку ви можете взяти з собою сонячну панель.

Важливість ваги: Фунт або два більше, яка різниця? Якщо так подумати, то можна взяти з собою сонячну панель для розваги. Тільки не перестарайтеся! Занадто важкий рюкзак небезпечний.

Останні слова

Це класна ідея: не покладатися на електричні розетки, а просто дозволити сонцю робити свою роботу.

Але чи є для вас сенс переходити на сонячну енергію? Тінь і погода. основні фактори, які слід враховувати. Але також подумайте про свій стиль піших прогулянок та можливості підзарядки/надійність у місті.

Якщо ви знаєте межі можливостей сонячних панелей і те, з чим ви зіткнетеся на цьому шляху, я впевнений, що ви приймете правильне рішення!

Storm De Beul

Народившись посеред бурі та вихований хіпі нового покоління в зеленому куточку Бельгії, не дивно, що Сторм став бекпекером у родині. Виявляється, він теж любить писати! І його англійська теж не така вже й погана! Тоді давайте почнемо блог, принаймні я буду робити щось корисне зі своїм часом, подумав він.

Сонячна батарея з відновленим акумулятором 18650

Про мене Я випускник факультету технології літакобудування (з відзнакою) за спеціальністю “Механіка”. Я захоплений енергією, електромобілями, гаджетами, інструментами. Мої проекти в основному відображають мої потреби. Про amorarun “

У мене був старий iPhone 3G, його час автономної роботи був жахливим, і у мене не було достатньо грошей (на той час), щоб змінити телефон або батарею, або купити павербанк. Мені довелося заряджати телефон щонайменше 2 рази на день. так що я можу відвідувати кілька дзвінків. Але у мене було мало речей, необхідних для створення павербанку, і ось що я зробив, щоб зберегти його живим. Вартість виготовлення одного лише павербанку склала близько 3 доларів США або близько того.

О, забув згадати, що я також додав сонячну панель для зарядки під сонцем.

Крок 1: Необхідні речі

Це було зроблено з використанням більшості матеріалів, які були під рукою, включаючи сонячні панелі та інші підручні засоби, потрібно було лише придбати контролер заряду літієвої батареї та підвищувальний модуль, щоб зробити банк енергії невеликим. У цьому проекті використані наступні матеріали,

Елементи, які я мав під рукою:1. Елементи 18650, витягнуті зі старого акумулятора ноутбука, якщо ви хочете знати, як це зробити, натисніть тут.

Металобрухт, врятований з батареї ноутбука.

Невеликий повзунковий перемикач або будь-який інший тип підійде.

Речі, які купуються:1. Плата зарядного пристрою для літієвих акумуляторів з micro USB. Я купив за 0.99 з ebay посилання нижче, www.ebay.com.my/itm/5V-Micro-USB-1A-18650-Lithium-.

5v 1A вихідний модуль Boost Step-up, куплений у того ж продавця за 0.99,www.ebay.com.my/itm/Mini-PFM-Control-DC-DC-.

Потрібні інструменти:

Службовий ніж або бічний різак

Рука допомоги (корисна, але не обов’язкова)

Примітка: Я забув додати схему захисту 18650, оскільки батарея, витягнута з акумулятора ноутбука, не має її. Тому, якщо ви використовуєте батарею без схеми захисту, переконайтеся, що ви її придбали, щоб уникнути перерозряду (це може пошкодити батарею).

Крок 2: Підключення проводки

Підключення досить просте і показано на схемі вище. Для тих, хто хоче знати, який провід куди йде, продовжуйте читати, інші переходять до наступного кроку.

Спочатку давайте почнемо з сонячної панелі,

1.Сонячна панель має діод на позитивній стороні, щоб запобігти проходженню струму від акумулятора до комірки. 2. Позитивний і негативний полюси сонячної панелі підключені до N і N- контролера заряду відповідно.

BAT і BAT- підключаються до позитивного і негативного полюсів літієвої батареї відповідно.

Позитивний полюс акумулятора / BAT підключений до вимикача, а інший контакт вимикача підключений до позитивного полюса модуля Setup.

Мінус BAT-/Акумулятора підключається до мінуса модуля Setup.

На виводи даних USB виходу припаяний резистор 47 Ом, який допомагає заряджати телефони iPhone, оскільки їм потрібен певний сигнал для активації зарядки, без цього iPhone не заряджався б.

Ви можете додати будь-яку кількість сонячних панелей паралельно, щоб збільшити струм і тим самим швидше заряджатися.

Micro USB на контролері заряду допомагає заряджати батарею від USB-розетки.

Крок 3: Збірка та тестування

Це зрозуміло з фотографій. Я спробую якомога коротше пояснити, що було зроблено.1. Спочатку були припаяні металеві вкладки (що були врятовані від батареї ноутбука) посередині шматка дроту. вони виконуватимуть роль контактів літієвої батареї, що дозволить при необхідності зняти батарею. фото 1 і 2

Потім зробив отвір для дроту від сонячної панелі, щоб він входив в коробку 18650 і вставив два дроти (червоний і чорний) в коробку. фото 3

(На фото 4 я зробив помилку, припаявши провід від вкладок до сонячної панелі, можливо, я був фізично присутній, а подумки десь в іншому місці.lol. Тож його відпаяли, а дріт відрізали з одного боку від контактів акумулятора.)

Гарячим клеєм приклеїв металеві вкладки на місце, перевіривши, як вони прилягають до акумулятора.фото 5

Помістив контролер заряду і підвищувальний модуль всередину коробки і позначив місця, які потрібно вирізати. фото 6 і 7

Виріжте позначену область за допомогою бокорізів (це було легко зробити, але це зробило тріщину на пластику, тому використовуйте канцелярський ніж).

Перевіривши відповідність, припаяйте дроти сонячної панелі до контролера заряду, дроти вкладки акумулятора до контролера заряду, підвищувальний модуль до акумулятора з вимикачем і 47-омний резистор до вихідного USB. фото 8,9 і 10

Вставив акумулятор, щоб протестувати схему, увімкнувши вимикач, щоб побачити, чи вмикається підвищувальний модуль. фото 11,12

Для того, щоб сонячна панель легко поверталася до сонця, вирішили додати липучки до нижньої частини коробки та сонячної панелі. фото 13, 14, 15 і 16.

Припаяв сонячну панель і протестував її у вікні, щоб перевірити, чи вмикається контролер заряду і чи заряджає батарею. фото 17.

Додав ще одну сонячну панель паралельно до існуючої, щоб зменшити час зарядки. фото 21, 22

Примітка: Я не протестував його повністю, наприклад, скільки часу потрібно для зарядки? Я оновлю ці деталі, як тільки протестую їх.

Крок 4: Модифікація/модернізація

Після складання я відчув, що розташування друкованої плати заважало відкриванню та закриванню коробки, а схеми не були стабільними (вона багато рухалася). Тому я переклав вміст в іншу коробку.

З припаяною сонячною панеллю було важко переносити її всередину, тому я зробив її знімною, використовуючи чоловічі та жіночі штифти для швидкого підключення та відключення.

Найкраще в цьому павербанку те, що він універсальний для зарядки через USB-вихід від комп’ютера або настінного зарядного пристрою або за допомогою сонячної панелі, плюс ви можете збільшити ємність, просто замінивши на батарею більшої ємності.

Примітка: Ви можете використовувати його для заряджання будь-якого телефону, однак час заряджання може змінюватися залежно від ємності акумулятора та багатьох інших факторів. Ви також можете прикріпити світлодіоди, щоб використовувати цей павербанк як портативний акумулятор.

Примітка: Я забув додати схему захисту 18650, оскільки акумулятор, витягнутий з акумулятора ноутбука, їх не має. Тож якщо ви використовуєте акумулятор без схеми захисту, переконайтеся, що ви його придбали, щоб уникнути надмірного розряду (це призведе до пошкодження акумулятора). Дякуємо користувачеві brzi420 за те, що вказав на це.

Будь-які пропозиції та коментарі та думки власників вітаються.

І будь ласка, проголосуйте за нього, якщо він вам сподобався.

Люди зробили цей проект!

Ви зробили цей проект? Поділіться з нами!

Студентський конкурс з 3D-друку

кращі, сонячні, батареї, звичайні, блок, живлення

Металевий конкурс

кращі, сонячні, батареї, звичайні, блок, живлення

Конкурс магнітів

кращі, сонячні, батареї, звичайні, блок, живлення

6 Коментарі та думки власників

мікро-USB, до якого ви підключилися, відрізняється від того, який ви використовували, оскільки той, що знаходиться у посиланні, має схему захисту, а також схему заряду, він підключається до акумулятора, а потім плату можна підключити до того, до чого ви хочете, щоб один 18650 підключився до

Ну, це чудово, я купив свій близько року тому і не мав жодної схеми захисту, тому цей набагато кращий, дякую, що вказали на це.Я радий, що ви знайшли це корисним.Будьмо

безумовно корисно, надихнуло мене на це (див. фото нижче), але оскільки у мене була лише схема заряду та підвищення напруги 5 В, я використовував акумулятор із вбудованим захистом, але я зроблю ще пару з акумуляторами, які я знайшов у мертвому акумуляторі ноутбука моєї мами, який мав пошкоджені контакти, так що мені пощастило лол

Приємно побудовано. Опублікуйте свої інші побудовані фотографії, коли закінчите. Так, краще переробити ці ідеальні клітини, ніж викидати їх.

радий, що прочитав це, оскільки планував просто зробити це, навіть не думаючи про схему захисту lol

Де я можу придбати акумулятор та проводку для водонепроникного 2 USB, у мене є плати, мені просто потрібна інформація про проводку

Привіт. Чи можете ви зробити своїми руками 5 сонячних батарей 18650 з подвійним виходом USB (2a та 1a). Я заплутався з тим, які деталі мені слід підготувати. Дякую.

Ви можете використовувати схему банку живлення, подібну до цієї ( http://s.клацніть.aliexpress.com/e/e6AYBqf ) і додайте паралельно елементи 18650. Застереження: Перш ніж додавати елементи паралельно, переконайтеся, що рівень напруги на всіх елементах повинен бути однаковим.

Перетворювач постійного струму в постійний має максимальний вихід 600 мА. Більшість сучасних телефонів Android потребують щонайменше 700 мА для зарядки. Це не буде працювати

Ви можете використовувати версію схеми 2A, яка має потужність струму 2 Ампера. Ви можете подивитися тут: http://s.клацніть.aliexpress.com/e/72NN76y

привіт. amorarun. тож. Чи можу я дізнатися, скільки часу знадобиться для повної зарядки павербанка на 5000/10000 мАг ?

Брате, будь ласка, скажи мені.У мене є 4 батареї, кожна батарея має 4.8 В постійного струму.Чи можу я використовувати свої 4 батареї одночасно.Чи є якісь проблеми для моєї схеми?? відповісти мені швидко друзі

Ви можете це зробити, але схема зарядки, згадана в цій інструкції, призначена для зарядки лише одного акумулятора. Проблема з використанням більш ніж одного акумулятора паралельно з цією схемою полягає в тому, що вона не може збалансувати елементи. Це може призвести до нерівномірного заряду і може пошкодити елементи в довгостроковій перспективі. Погугліть про зарядку літій-іонних батарей, і ви отримаєте багато інформації.

Я не великий експерт в літієвих акумуляторах, я все ще вчуся. Я можу помилятися.

Коли елементи з’єднані паралельно, вони завжди збалансовані, тому що напруга для всіх точок, які з’єднані, однакова.

Єдина відмінність при паралельному підключенні більшої кількості елементів полягає в тому, що збільшується ємність для заряду, тому вам або потрібен більший зарядний струм, або знадобиться більше часу для повної зарядки акумуляторної батареї. Це правда, що правильний зарядний струм продовжить термін служби вашого акумулятора, але це далеко не критично. Крім того, я навіть не очікую, що ви досягнете ідеального зарядного струму для одного елемента 18650 від маленької сонячної батареї. До речі, завжди краще мати менший, ніж ідеальний зарядний струм, ніж занадто великий струм. Низький зарядний струм може дещо зменшити термін служби батареї, але занадто високий зарядний струм може миттєво закінчити термін служби батареї, призвівши до пожежі. 🙂

Коли ви хочете отримати більш високу напругу і почати з’єднувати елементи батареї послідовно, саме тоді вам потрібно почати думати про балансування напруг.

У будь-якому випадку, просто намагаюся просвітити (можливо, ви вже дізналися це, оскільки I’ble вже рік). Мені дуже подобається ваш проект, і я незабаром зроблю свій власний, щоб я міг заряджати батарею своєї цифрової камери від павербанку після дня прогулянок на сонці.

Залишити відповідь