5 порад щодо обслуговування сонячних панелей. Чистка сонячних панелей Tesla

Tesla vs Sunrun: Хто наш вибір?

Tesla vs Sunrun, який постачальник сонячних панелей кращий? Давайте поглиблено розглянемо.

Оскільки світ продовжує відчувати наслідки зміни клімату на особистому та колективному рівні, важливість переходу на відновлювані джерела енергії неможливо переоцінити. Сонячна енергія, зокрема, виявилася життєздатною і стійкою альтернативою викопним видам палива. Вони є екологічно чистими і стали життєздатною довгостроковою інвестицією. домовласники та власники бізнесу можуть заощаджувати гроші на рахунках за електроенергію за допомогою цих систем.

Однак вибір правильного інсталятора сонячних панелей може бути складним завданням. З такою великою кількістю постачальників, які рекламують свої пропозиції, може бути важко розібрати, з ким найкраще співпрацювати. Важливо знайти інсталятора з перевіреним досвідом якісного встановлення та першокласного обслуговування клієнтів.

Нещодавно ми порівнювали Sunrun та SunPower. У цій статті ми порівнюємо два відомі імена в сонячній енергетиці: Tesla та Sunrun. Після такого ретельного аналізу ви можете прийняти обґрунтоване рішення про те, якого постачальника обрати.

Спочатку давайте уважно розглянемо кожного гравця.

З першого погляду: Sunrun

З моменту свого скромного початку в 2007 році в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, Sunrun стала однією з провідних сонячних компаній в країні. Вона допомогла понад 500 000 домогосподарств у США перейти на сонячну енергію.

Відома як першопроходець бізнес-моделі “сонячна енергія як послуга”, Sunrun дозволяє домовласникам орендувати сонячні панелі за фіксовану щомісячну плату. Ця програма зробила ці передові системи більш доступними для багатьох людей, які інакше не змогли б їх собі дозволити.

Хоча Sunrun не виробляє власних сонячних панелей, вона отримує матеріали від добре зарекомендувавших себе сторонніх постачальників. Sunrun навіть продає Tesla Powerwall через свою програму Sunrun Brightbox.

На додаток до житлових сонячних систем, Sunrun також пропонує зберігання сонячних батарей. Вона також надає зарядні станції для електромобілів, спеціально розроблені для Ford F-150 Lightning, повністю електричного пікапа, виробленого Ford Motor Company.

Придбання компанією Sunrun компанії Vivint. ще одного великого інсталятора сонячних панелей. у 2020 році ще більше зміцнило її позиції лідера в галузі.

З першого погляду: Tesla

Tesla Energy, раніше відома як SolarCity, є дочірньою компанією Tesla, Inc., який спеціалізується на рішеннях для відновлюваної енергетики, включаючи сонячні панелі та сонячні дахи. Компанія також пропонує рішення для зберігання акумуляторів через Tesla Powerwall.

Чи потрібно розповідати вам про те, що бренд є синонімом Ілона Маска?

Сонячна продукція Tesla також відома своїм витонченим, сучасним дизайном. Її сонячні дахи, наприклад, складаються з окремих сонячних плиток, які нагадують традиційну черепицю, виготовлену з шиферу або глини.

Унікальним елементом сонячної бізнес-моделі Tesla є її залежність від сертифікованих сторонніх інсталяторів для роботи з усіма своїми сонячними установками. Хоча Tesla не має повної кастомізації для своїх систем сонячних панелей, вона пропонує діапазон потужностей від 4.від 8 кВт до 19.2 кВт.

Tesla має стратегію продажів лише онлайн для дилерів та кінцевих користувачів. Клієнти можуть переглянути та придбати сонячні панелі Tesla через веб-сайт компанії, не потребуючи особистих консультацій або продавців.

Tesla проти Sunrun: Гарантія

Tesla і Sunrun пропонують вражаюче гарантійне покриття на свої системи сонячних панелей, хоча їх специфіка дещо відрізняється.

Sunrun пропонує 25-річну гарантію продуктивності своїх систем, яка покриває будь-яке падіння виробництва енергії нижче гарантованого рівня. Вони також надають 10-річну гарантію захисту даху, забезпечуючи водонепроникність прорізів на даху протягом десятиліття.

Крім того, Sunrun пропонує комплексну гарантію “від бампера до бампера”, яка покриває всі деталі та роботи, з безкоштовною заміною обладнання та ремонтом системи.

Що стосується самих панелей, то гарантія Sunrun буде залежати від виробників панелей, які використовуються в установці. Знову ж таки, це пов’язано з тим, що компанія постачає свої панелі від третіх сторін.

Тим не менш, Sunrun ретельно відбирає та закуповує свої панелі у високоповажних постачальників, щоб гарантувати, що клієнти отримують продукцію найвищого рівня.

З іншого боку, Tesla виробляє власні сонячні панелі, тому вони мають контроль над процесами проектування, виробництва та усунення несправностей. Це може дати Tesla перевагу з точки зору контролю якості та узгодженості всіх її сонячних продуктів.

Tesla надає 25-річну гарантію на виробництво електроенергії, гарантуючи, що їх сонячні панелі будуть підтримувати 80% від своєї паспортної потужності через 25 років. Це також покриває будь-які дефекти в дизайні та матеріалах панелей.

Крім того, Tesla пропонує 10-річну гарантію на виготовлення, що гарантує, що будь-які проблеми, що виникають в результаті установки або будівництва, будуть покриті.

Наш вердикт: Обидва варіанти хороші і обіцяють бути надійними на довгі роки.

Tesla проти Sunrun: Вартість, оплата та право власності

порад, щодо, обслуговування, сонячних, панель, чистка

Що стосується вартості встановлення сонячних панелей, то у Tesla вона нижча, ніж у середньому по країні, приблизно на 2.75 за ват. Коефіцієнт корисної дії Sunrun набагато вищий. 4.75 за ват.

Tesla пропонує узгодження цін на свої сонячні панелі, що робить її ефективну ціну нижчою за середню. Sunrun, з іншого боку, не публікує конкретні витрати на своєму веб-сайті, тому порівнювати їх з іншими компаніями складно.

Tesla та Sunrun пропонують варіанти оплати готівкою та в кредит. Компанія також пропонує лізинг та PPA (договір про купівлю-продаж електроенергії), де клієнти можуть платити за енергію, яку виробляють їхні сонячні панелі, а не володіти панелями напряму. Це може бути хорошим варіантом для власників будинків, які не хочуть платити аванс за систему сонячних панелей.

Обидві компанії пропонують сонячні системи, які мають право на ITC (інвестиційний податковий кредит). Але між ними існує критична різниця.

Всі варіанти фінансування Tesla дають покупцям право власності на сонячні панелі, що означає, що вони мають право на податковий кредит. У Sunrun кваліфіковані лише деякі варіанти фінансування. Якщо клієнт обирає оренду або PPA, він не володіє панелями, а лише енергією, яку вони генерують. Sunrun зберігає право власності на систему і натомість претендує на податковий кредит.

Наш вердикт: Tesla має безсумнівну перевагу при розгляді співвідношення витрат до вартості та отримання податкового кредиту. Sunrun має перевагу з точки зору доступності, завдяки надійним варіантам оренди з невеликими або нульовими авансовими витратами.

Поради з обслуговування сонячних панелей

порад, щодо, обслуговування, сонячних, панель, чистка

Нові сонячні панелі забезпечують ефективне виробництво енергії та прості в установці. Однак багато власників нехтують належним чином доглядати за своїми сонячними панелями. Постійне обслуговування ваших сонячних панелей дозволить підтримувати їх у першокласному стані.

Хоча сонячні панелі не потребують особливого обслуговування в порівнянні з іншими джерелами енергії, все ж таки розумно доглядати за ними. Таким чином, ви гарантуєте, що ваші сонячні панелі прослужать весь свій потенційний термін служби.

Тут, в Bright Home Energy, ми прагнемо навчати наших клієнтів, щоб вони отримували максимальну віддачу від своєї продукції. Якщо ви хочете дізнатися, як правильно доглядати за сонячними панелями, компанія Bright Home Energy готова допомогти.

Незалежно від того, чи знаходиться ваша система на даху або на землі, ось п’ять порад щодо догляду за вашими сонячними панелями.

Порада : Перевірки

Сонячні панелі можуть бути схильні до накопичення пилу та сміття. Крім того, системи, розташовані поблизу доріг або автомагістралей, схильні до накопичення бруду та вихлопних газів. Наземні системи більше схильні до впливу цих елементів, ніж системи на даху. Тим не менш, регулярний огляд є важливим.

Слідкуйте також за змінами погоди. Шторми та зміни вітру можуть пошкодити ваші панелі.

Порада з обслуговування #2: Чистка

Перш ніж щось робити з сонячними панелями, ознайомтеся з інструкцією виробника. Ви повинні вимкнути систему і переконатися, що ви не використовуєте нічого, що може пошкодити панелі. Зокрема, уникайте використання неочищеної/жорсткої води, абразивних щіток або миючих засобів.

Достатньо розпорошити помірну кількість очищеної теплої води на панелі та протерти їх м’якою тканиною. Якщо ваші панелі знаходяться на даху, ви можете використовувати неабразивну губку з ручкою. У будь-якому випадку, обов’язково проконсультуйтеся з експертом або зверніться до інструкції, щоб запобігти пошкодженню панелей.

Не допускайте потрапляння пилу та сміття на сонячну панель, щоб зберегти її в найкращій формі. Якщо ви дозволите цим речам накопичуватися, ви втратите енергоефективність вашої системи.

Порада з обслуговування #3: Забезпечте достатню кількість сонячного світла

Підтримування впливу сонячного світла на панелі є життєво важливим для збереження енергії на найвищому рівні. Очищення панелей, безумовно, допоможе, але переконайтеся, що немає ніяких перешкод, які можуть заважати.

На наземні системи можуть впливати тіні або зростаючі дерева та рослини. Переконайтеся, що немає ніяких нових перешкод для отримання сонячного світла вашою сонячною панеллю.

Порада з обслуговування #4: Догляд за аксесуарами

Системи сонячних панелей мають різні компоненти, за якими потрібно доглядати. Зокрема, зверніть увагу на свої сонячні інвертори, які переходять в режим несправності в разі будь-яких несправностей в системі. Як результат, це допоможе запобігти подальшому пошкодженню вашої системи.

Прочитавши інструкцію, ви дізнаєтесь, що вам потрібно зробити для ваших панелей. Ознайомлення з тим, які роботи потрібні для ваших панелей, забезпечить вам своєчасне технічне обслуговування.

Порада : Зверніться до експертів

Якщо ви помітили, що з вашими панелями щось не так, і не знаєте, як це виправити, викличте експерта. Не намагайтеся ремонтувати або знімати будь-які деталі, якщо ви не знайомі з ними.

На щастя, Bright Home Energy має на меті проінформувати вас про все, що ви повинні робити для догляду за вашими панелями.

Потрібна допомога?

Ви все ще не впевнені, чи працюють ваші сонячні панелі на повну потужність?? Вам потрібна допомога фахівця в очищенні або ремонті ваших сонячних панелей?

У будь-якому випадку, Bright Home Energy тут, щоб допомогти вам з вашими потребами в сонячних панелях. Наші технічні фахівці є експертами у всьому, що стосується сонячної енергетики, тому ви залишите консультацію з повною впевненістю.

Отримайте безкоштовну пропозицію вже сьогодні

Ви власник сонячних панелей і потребуєте допомоги?? Або ви шукаєте нову систему сонячних панелей? Зателефонуйте до Bright Home Energy! Якщо вам потрібна професійна допомога в обслуговуванні або абсолютно нова система, Bright Home Energy тут, щоб допомогти.

Зателефонуйте нам або відвідайте наш сайт і отримайте безкоштовну пропозицію!

Зателефонуйте сьогодні за номером (480) 685-9238.

Потрібно почистити сонячні панелі? Ось що вам потрібно знати

Все, що стоїть між вашими сонячними панелями та сонячним світлом, впливатиме на продуктивність вашої системи.

Якщо не вживати заходів, значне накопичення бруду та бруду може призвести до зменшення виробництва електроенергії та збільшення рахунків за електроенергію. Якщо ви опинилися в такій ситуації, вам слід звернути увагу на професійне очищення панелей.

Важливо відзначити, що більшість сонячних панелей, які потребують очищення, встановлюються на фермах або поблизу доріг з інтенсивним рухом. Пилок та інші стандартні забруднення навколишнього середовища у вашому середньостатистичному будинку та бізнесі будуть змиті хорошим дощовим душем.

За допомогою Джареда Коха, власника JTK. Ми, професійні клінінгові компанії з округу Ланкастер, зібрали список поширених питань, пов’язаних з очищенням сонячних панелей. Якщо ви власник сонячної системи, який розглядає можливість очищення своїх панелей, прочитайте відповіді на поширені запитання нижче.

Чи потрібно чистити сонячні панелі?

Сонячна енергія. це, як правило, інвестиція, яка не потребує багато часу та грошей на обслуговування. Але в залежності від типу середовища, в якому знаходяться ваші сонячні панелі, періодичне очищення може бути в порядку.

З часом пил, бруд і жир накопичуються на панелях, блокуючи сонце і знижуючи продуктивність вашої системи. Для більшості з них буде достатньо регулярного дощового душу, щоб підтримувати ваші панелі в чистоті. Але в інших випадках це накопичення може пригнічувати виробництво енергії до такої міри, що очищення є найкращим способом дій.

Чи потрібно чистити ваші панелі чи ні, залежить від того, який тип відкладень є на ваших панелях і скільки сонячного світла вони блокують. Найкращий спосіб по-справжньому дізнатися. це запросити компанію з очищення сонячних панелей, яка прийде і подивиться. Вони подивляться, скільки електроенергії виробляє ваша система, і безпечно проведуть візуальний огляд, щоб визначити найкращий спосіб дій.

Дізнайтеся: Нижче наведено відео про те, як тінь впливає на сонячні панелі. Надмірне накопичення бруду може мати подібний вплив на здатність вашої сонячної панелі виробляти енергію.

Як працює професійне очищення сонячних батарей?

Процес очищення сонячних панелей відносно простий.

JTK використовує робота для чищення сонячних панелей для очищення більшості систем. Установка проста, і все, що їм потрібно. це вода і доступ до вашої сонячної системи. Робот підключається до водопроводу, а потім запускається по ваших панелях. Для більшості об’єктів не потрібні додаткові мильні засоби або розчини. Оператор буде керувати роботом дистанційно, спрямовуючи його на акуратно відчищати бруд і кіптяву на ваших панелях.

Робот очищає ваші панелі у дуже безпечний для них спосіб. Вони не вимагають складного налаштування або великої кількості матеріалів, що робить процес очищення сонячних панелей швидким, простим і ефективним рішенням.

Робот може очищати системи з нахилом 5/12 або 25 градусів. Якщо ваші сонячні панелі розташовані вище, ніж вказано, JTK використовує щітки з водяним живленням, що дає їм можливість отримати доступ до панелей з високим нахилом.

Чи можете ви почистити свої сонячні панелі самостійно?

Ми не рекомендуємо чистити сонячні панелі самостійно.

Сонячні панелі міцні, побудовані так, щоб протистояти стихії, і служать десятиліттями. Однак вони можуть бути серйозно пошкоджені, якщо з ними не поводитися належним чином.

Багато засобів для чищення можуть назавжди змінити колір покриття ваших сонячних панелей. Вони можуть створити молочну плівку на панелях, що може назавжди знизити ваше виробництво. Крім того, потік води під високим тиском може прискорити деградацію, що призведе до постійного зниження енергії. Навіть миття панелей мильною водою з садового шланга може спричинити проблеми.

Дізнайтеся: Це те, що вам потрібно знати про деградацію сонячних панелей.

Виконання будь-якого з перерахованих вище дій може призвести до анулювання гарантії від виробника сонячних панелей, а це означає, що якщо щось піде не так з вашими сонячними панелями в майбутньому, ви не будете покриті.

Найголовніше, що очищення панелей самостійно може бути вкрай небезпечним. Піднятися на кілька поверхів у повітрі з водою та милом нелегко зробити безпечно. Набагато краще найняти професіонала.

Скільки коштують послуги з очищення сонячних панелей?

В ідеалі, витрати на очищення сонячних панелей повинні компенсуватися збільшенням виробництва електроенергії. Але скільки саме вам слід очікувати заплатити?

Єдина відповідь на це питання: це залежить.

Чим більша ваша система або чим сильніше забруднення, тим більше часу і засобів знадобиться для очищення панелей. Це відобразиться на вищій ціні. Іншим фактором може бути відстань вашої системи від майстерні підрядника.

За найзагальнішими підрахунками, очищення середньої домашньої системи може коштувати близько 150 доларів. Більші комерційні та сільськогосподарські системи можуть коштувати тисячі.

Як очищення підвищить ефективність моїх сонячних панелей?

Очищення панелей повинно означати кращу ефективність панелей, тобто ваші сонячні панелі будуть виробляти більше вільної електроенергії, ніж вони виробляли до очищення.

Щоб отримати загальне уявлення про те, наскільки більше електроенергії вони зможуть виробляти, подивіться, скільки ваші сонячні панелі виробляли в минулі роки. Якщо спостерігається значне зниження виробництва і ваші панелі виглядають помітно брудними, ви можете повернути частину втраченого виробництва за рахунок очищення. Однак слід пам’ятати, що регулярна деградація, коливання погоди з року в рік та інше необхідне технічне обслуговування також можуть бути причиною падіння виробництва.

Чистильники сонячних панелей зможуть дати вам краще уявлення про те, як очищення ваших брудних панелей підвищить ефективність за допомогою оцінки на місці.

Як часто слід чистити панелі?

Частота очищення сонячних панелей буде залежати від того, що відбувається навколо вашої системи. Періодичність може варіюватися від одного разу на кілька місяців до одного разу на рік або довше. Все залежить від того, скільки бруду потрапляє в повітря.

Наприклад, систему на фермі, ймовірно, потрібно буде чистити частіше, ніж систему по сусідству. Крім того, системи поблизу великих автомагістралей і жвавих доріг потрібно чистити частіше.

Ваш підрядник з очищення сонячних панелей повинен допомогти вам скласти графік очищення, який підтримує вашу сонячну систему в найкращому робочому стані.

Все ще не впевнені, чи потрібно чистити ваші сонячні панелі? Зверніться до JTK за безкоштовною оцінкою сайту та кошторисом. Вони приїдуть, щоб поглянути на вашу систему і допоможуть визначити, чи може очищення сонячних панелей заощадити гроші вашого бізнесу або ферми.

Розмір, частка, тенденції та аналіз ринку очищення сонячних панелей

Розмір світового ринку очищення сонячних панелей склав 559.9 мільйонів у 2021 році і, як очікується, зросте до 1,236 доларів США.4 мільярди до 2030 року, при середньорічному темпі зростання 10.89% протягом прогнозованого періоду.

Ринок очищення сонячних панелей є частиною великої сонячної індустрії і стосується очищення та обслуговування сонячних панелей для забезпечення їх оптимальної продуктивності. Сонячні панелі можуть забруднюватися через різні фактори, такі як пил, бруд і пташиний послід, що може знизити їх ефективність і вихідну потужність.

Ринок послуг з очищення сонячних панелей зростає паралельно зі зростанням сонячної енергетики. Зі збільшенням кількості сонячних установок зростає і попит на послуги з їх обслуговування та очищення.

Ринок сегментований на послуги з прибирання житлових, комерційних та комунальних приміщень. Послуги з прибирання житлових приміщень, як правило, пропонуються місцевими підрядниками або клінінговими компаніями, в той час як послуги з прибирання комерційних та комунальних об’єктів надаються спеціалізованими компаніями, які мають досвід та обладнання для виконання великомасштабних проектів з прибирання.

Очікується, що впровадження нових технологій, таких як автоматичні системи очищення, дрони і роботи, також сприятиме зростанню ринку очищення сонячних панелей. Ці технології можуть підвищити ефективність і безпеку операцій з прибирання та зменшити витрати на обслуговування.

Таким чином, ринок засобів для чищення сонячних панелей є важливим і зростаючим сегментом сонячної енергетики, який обумовлений необхідністю підтримувати ефективність і продуктивність сонячних установок. Оскільки сонячна промисловість продовжує зростати, очікується, що попит на послуги з очищення сонячних панелей буде збільшуватися.

Аналіз гравців ринку засобів для чищення сонячних панелей

При остаточному позиціонуванні гравців ринку враховуються останні події для цих фірм, такі як випуск нових рішень / продуктів, маркетингові проекти, НДДКР, партнерські відносини, злиття, поглинання, регіональне розширення та технічні інновації. Звіт також включає докладні профілі ключових гравців, таких як

 • Електричний
 • Boson Robotics Ltd.,
 • AEET Energy Group GmbH,
 • Ecoppia,
 • Karcher,
 • Kashgar Solbright Photovoltaic Technology Co., Ltd.,
 • NOMADD
 • Tesla,
 • ТОВ “Прем’єр Солар Клінінг,
 • Carmanah Technologies Corp,
 • Сен-Гобен. кондиціонування поверхні,
 • Serbot AG,
 • Sharp Corporation,
 • SunBrush mobil GmbH
 • серед інших.

Сегменти світового ринку засобів для чищення сонячних панелей:

За застосуванням

За режимом роботи

Ринок сонячних насосів

Ринок сонячних фотоелектричних панелей

Ви можете зробити замовлення або задати будь-які питання, будь ласка, не соромтеся звертатися за адресою sales@globalresearchhub.com

Весняне очищення та обслуговування сонячних панелей

порад, щодо, обслуговування, сонячних, панель, чистка

Весна. це час, коли багато власників будинків і нерухомості прагнуть провести базове прибирання і технічне обслуговування, і одним з поширених прикладів тут є сонячні панелі. Хоча це правда, що сонячні панелі чудово працюють в зимових умовах і не піддаються серйозному ризику пошкодження або великих проблем, довга зима може забруднити їх і, можливо, внести кілька дуже незначних областей обслуговування, які слід покрити, як тільки закінчиться холодний сезон.

У Intermountain Wind Solar ми раді запропонувати високоякісні комерційні та житлові сонячні панелі клієнтам як у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, так і в Бойсе, штат Айдахо. Ось кілька загальних порад щодо весняного очищення та обслуговування, які ми можемо запропонувати тим, хто має сонячні панелі, щоб їх панелі були у відмінній формі перед початком найбільш сонячних періодів року.

Будьте обережні. З багатьох причин

Догляд за дахом, природно, важливий, незважаючи ні на що, але це вдвічі важливіше, коли справа доходить до очищення або обслуговування сонячних панелей. Ось декілька причин чому:

 • Безпека: Постійною темою, про яку ми згадували, є безпека, яку необхідно постійно враховувати, перебуваючи на даху. Ніколи не повинно бути ніякого ризику, що ви або хтось інший отримає травму в процесі роботи.
 • Пошкодження панелей: Звичайно, ви не хочете пошкодити самі панелі; важливо використовувати м’які, але ефективні методи очищення, а також безпечний тиск для будь-яких потреб технічного обслуговування.
 • Гарантія: У зв’язку з цим, тут можуть бути міркування щодо гарантії. Якщо очищення або обслуговування сонячних панелей буде виконано неналежним чином, це може призвести до втрати гарантії і змусити вас платити за будь-який ремонт, який виникне в результаті цього. Якщо ви знаєте, що ваші панелі залишаються на гарантії, варто ретельно перевірити її, перш ніж щось з ними робити.

Розглянемо комплект для чищення сонячних панелей

Якщо ви збираєтеся робити чистку самостійно, то варто придбати набір для чищення сонячних панелей, який містить всі необхідні предмети. Іноді ви можете знайти такі набори в магазинах товарів для дому або в інтернет-магазинах; зазвичай вони містять достатньо матеріалів для багаторазового очищення і можуть включати щітки, ганчірки, спеціальні засоби для чищення та інші предмети, необхідні для ефективного обслуговування.

Наявність цих спеціальних засобів для чищення є однією з найважливіших переваг набору, оскільки деякі засоби загального призначення можуть пошкодити панелі або знизити їх ефективність з часом. Тому важливо мати схвалений засіб для чищення, який не спричинить жодних проблем при використанні на поверхнях сонячних панелей.

Завжди перевіряйте поради та інструкції виробника

Сонячні панелі, як правило, виробляються і продаються певними компаніями, і вони часто надають корисні поради або вказівки про те, як найкраще їх чистити і обслуговувати. Якщо до ваших панелей додається такий посібник або набір рекомендацій, варто уважно прочитати його перед виконанням будь-яких робіт.

Це може включати правила безпеки або рекомендації щодо типів миючих засобів, які можна використовувати. Навіть якщо у вас є комплект, розумно перевірити ці інструкції та переконатися, що продукти, які містяться в ньому, не спричинять жодних проблем при застосуванні до вашої конкретної моделі панелі.

Тримайтеся подалі від агресивних або абразивних хімічних речовин та матеріалів

Під час пошуку набору або системи для чищення сонячних панелей переконайтеся, що вони не містять агресивних хімікатів або абразивних матеріалів. Абразивні матеріали можуть подряпати і пошкодити панелі з часом, знижуючи їх ефективність; сильні хімічні речовини також можуть роз’їдати поверхню і створювати подібні проблеми.

Тому шукайте м’які миючі засоби, м’які щітки та інші предмети, які не завдадуть шкоди при використанні в сценарії очищення або обслуговування. Так само розумно уникати використання мийок на ваших панелях; тиск від них може фактично пошкодити їх і знизити їх ефективність.

Це ще одна область, яка підкреслює цінність набору для чищення сонячних панелей. купуючи такий набір, ви можете бути впевнені, що продукти, які входять до нього, розроблені спеціально для використання сонячних панелей і не викличуть жодних проблем.

Як бачите, очищення та обслуговування сонячних панелей навесні є важливим завданням, але до нього слід підходити з обережністю. Дотримуючись наведених вище порад, ви зможете забезпечити збереження панелей у відмінному стані, а також захистити себе від будь-яких потенційних ризиків для безпеки на цьому шляху.

Щоб дізнатись більше тут або дізнатися про наші послуги з обслуговування сонячних панелей для клієнтів у Солт-Лейк-Сіті, Бойсе чи прилеглих районах, зв’яжіться з нашою командою Intermountain Wind Solar вже сьогодні.

Залишити відповідь