11 найкращих кемпінгових зарядних пристроїв на сонячних панелях для рюкзаків та велосипедних турів. Зарядний пристрій Solar 21

Найкращі кемпінгові зарядні пристрої для сонячних панелей для велотуризму з рюкзаком

найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

з найкращих порівнюваних кемпінгових сонячних зарядних пристроїв.

Зовнішні портативні панелі та павербанки для велотуризму, велопоходів, велоподорожей, велокемпінгу

Підтримувати телефон, ноутбук та електроніку в зарядженому стані під час походу з рюкзаком або велосипедної подорожі у віддалені райони може бути проблематично.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для велоподорожей або рюкзаків. це ті ж самі панелі та комплекти батарей, потреби піших туристів та веломандрівників однакові, але вибір найкращої похідної сонячної панелі та павербанку для ваших потреб вимагає неабияких досліджень.

Ми зробили це для вас, порівнявши технічні характеристики дешевих, бюджетних і більш дорогих сонячних панелей і акумуляторів, щоб допомогти вам вибрати, що купити.

Але перш за все, давайте спробуємо трохи розібратися в тому, як працюють сонячні зарядні пристрої.

Вихідна потужність сонячної панелі

Електрична потужність вимірюється у Ватах, одиниця, що використовується для кількісної оцінки швидкості передачі енергії. Потужність. це добуток напруги і сили електричного струму (вимірюється в амперах) W=VA.

Враховуючи, що вихідна напруга USB-порту завжди становить 5 В, чим більше ампер генерує сонячна панель, тим більше потужності (Ватт) вона видає, тим швидше ваш пристрій буде заряджатися (за умови, що він може витримувати більший струм, що може робити більшість пристроїв).

сонячні елементи генерують більше струму, але це означає, що зазвичай це означає більші та важчі сонячні панелі. Ефективність сонячних елементів також відіграє величезну роль, але більшість перелічених тут сонячних зарядних пристроїв мають схожі характеристики сонячних елементів.

Ємність павербанків і акумуляторних батарей

Ємність акумулятора вимірюється в амперах на годину, Ач, хоча частіше використовується міліампер (мАг). Батарея ємністю 3500 мАг може видавати струм 3500 мА протягом однієї години. Більша ємність акумулятора того самого типу зазвичай означає довший час роботи.

Розкриття інформації: Деякі з наших статей містять партнерські посилання. Це не вимагає від вас додаткових витрат і допомагає нам підтримувати цей сайт в робочому стані. (як партнери Amazon, ми отримуємо комісію від кваліфікованих покупок)

Як ми складаємо наші путівники по спорядженню: за майже 10 років існування циклоскопа.чиста наша команда особисто протестувала десятки подібних пристроїв. Для того, що ми не можемо протестувати особисто, ми залучаємо інших людей з велоспільноти, щоб отримати їхні відгуки та думки про спорядження, яке вони використовували. Наш десятирічний досвід у велотуризмі дозволяє нам знайти ключові мінуси та плюси кожного продукту, який ми згадуємо.

найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

Призначення сонячних зарядних пристроїв

Щоб вибрати найкращий кемпінговий зарядний пристрій для сонячних панелей для ваших потреб, ви повинні спочатку оцінити, які ці потреби.

Чи плануєте ви проводити дні і дні поспіль в піших або велосипедних походах у віддалених районах без можливості знайти розетку?? Чи будете ви постійно користуватися телефоном та електронними пристроями для навігації в поході або велоподорожі, зйомки фотографій і відео на екшн-камеру, прослуховування музики або чогось іншого?? Чи будете ви покладатися на сонячні панелі як на єдине джерело електроенергії, щоб підтримувати ці пристрої в робочому стані??

Якщо відповідь на ці питання “так”, то вам потрібен більш потужний сонячний зарядний пристрій, а можливо, і павербанк великої ємності.

Якщо ж ви плануєте використовувати енергію сонця лише в екстрених випадках, щоб підтримувати телефон у робочому стані, ви можете обрати менший і легший сонячний зарядний пристрій.

Проблеми з перериванням роботи сонячних зарядних пристроїв

Більшість таких сонячних панелей можуть припинити зарядку, якщо не вистачає сонячного світла (наприклад, у тіні), швидкість відновлення після переривання. це здатність панелі відновити зарядку, коли сонце знову потрапляє на неї.

Деякі з найдешевших панелей можуть не відновити зарядку, може знадобитися відключити пристрій, а потім підключити його знову, це досить дратує, особливо коли ви не дивитеся на зарядний пристрій.

Деякі сонячні зарядні пристрої дуже добре працюють у похмуру погоду, а деякі. ні.

Добре, тепер, коли ми маємо уявлення про те, як вони працюють, давайте зануримося в порівняння продуктів. Не забувайте, що сонячні зарядні пристрої також є чудовими подарунками для мандрівників, велотуристів та любителів активного відпочинку.

найкращі зарядні пристрої на сонячних батареях для велотуризму, велотуризму, рюкзаків.порівняно!

найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

Кемпінгова сонячна панель Goal Zero Nomad 14 PLUS

Напевно, найвідоміший бренд сонячних зарядних пристроїв для рюкзаків, панелі GoalZero дорогі, але дуже ефективні.

Nomad випускається в трьох версіях: легша Nomad 7 (7 Вт), компактна та ефективна Nomad 10 і ця Nomad 14 Plus (14 Вт).

NOMAD 14 PLUS від Goal Zero був перероблений у 2021 році, щоб стати легшим та розумнішим, з новою підставкою для утримання панелі під ідеальним кутом та індикатором потоку потужності, який забезпечує найкращий досвід сонячної зарядки.

Нова функція автоматичного перезапуску відстежує історію потоку енергії і знає різницю між повністю зарядженим пристроєм і тим, який відключається через зовнішні причини, такі як відсутність сонячного світла.

Якщо пристрій від’єднати від мережі до повної зарядки через брак сонячного світла, NOMAD 14 PLUS знову під’єднається і почне заряджатися, як тільки сонячне світло повернеться. Ідеально підходить для телефонів, GPS, фар або FLIP 20/30

Ви можете вибрати між різними комплектаціями, тільки сонячний зарядний пристрій, з акумуляторними блоками Venture 30 або Venture 70, або навіть з акумуляторним блоком Guide 10, якщо ви хочете заряджати батареї типу АА.

Заряджає iPhone 6 від 0 до 100% за 2/3 години в ідеальних сонячних умовах, добре працює навіть при похмурому небі. Розміри: 17.5 x 11.22 дюйма (в розгорнутому вигляді), 8.46 x 11.22 дюйма (в складеному вигляді).

Goal Zero Nomad 14 Plus 1.8 lb826 g 1.4A14W18/22V

Чи варті того портативні сонячні зарядні пристрої?

найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Корі Гантер

найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

@xguntherc

 • 9 серпня 2022 року, 14:46 EDT
 • Використання енергії сонця. чудовий спосіб безкоштовно підзарядити гаджети або смартфон, поки ви в поході, в автономному режимі або в екстреній ситуації. Однак, портативні сонячні панелі не безкоштовні і не завжди ефективні. Отже, чи варто купувати портативні сонячні зарядні пристрої?

  Портативна сонячна панель. це саме те, чим вона здається. Ви можете взяти невеликий набір панелей де завгодно, направити їх на сонце, а потім використовувати цю енергію для підзарядки телефону або портативного акумулятора.

  Сонячні зарядні пристрої USB. чудовий варіант, якщо ви вирушаєте в тривалий похід або на інші заходи. І хоча я б рекомендував спочатку придбати портативний акумулятор, він неминуче розрядиться, не кажучи вже про те, що він може бути важким, якщо ви збираєтеся в похід. Переносні електростанції теж чудові, але вони ще більші і занадто важкі для більшості пригод. Крім того, як тільки ви використаєте його достатньо, він розрядиться.

  Це підводить нас до портативних зарядних пристроїв для сонячних панелей, які дають вам безкоштовну енергію на вимогу в будь-якому місці, де світить сонце. Хоча вони, безумовно, мають обмеження та обмеження швидкості, ось що вам потрібно знати, чому я маю кілька таких панелей, і деякі з них варто придбати.

  Як працюють зарядні пристрої для сонячних панелей

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Перш ніж ми зануримося в сценарії використання портативних сонячних панелей, швидкість зарядки та те, що потрібно придбати, ми хотіли б швидко згадати, як вони працюють.

  Найкращий інформаційний бюлетень у світі

  Приєднуйтесь до 196 000 підписників і отримуйте щоденний дайджест новин та оглядів технологій і гаджетів.

  Відправляючи свою електронну адресу, ви погоджуєтеся з Умовами використання та Політикою конфіденційності.

  Портативна сонячна панель працює по суті так само, як і звичайна сонячна панель на даху. Тим не менш, вони менші, ймовірно, не такі ефективні, і якщо енергія надходить безпосередньо до пристрою, вона буде дещо повільною.

  Коли сонце світить на сонячну панель, елементи панелі поглинають енергію сонячного світла. Ця енергія швидко створює електричні заряди, які рухаються навколо позитивних і негативних електричних полів всередині комірки панелі, дозволяючи енергії перетікати в накопичувач або батарею.

  Уявіть собі, що це магнітні поля, тільки електричні. У панелі сонце поглинається, електричні заряди рухаються, потім проходять через електричне поле і потрапляють у ваш смартфон.

  Чи може портативна сонячна панель зарядити мій телефон?

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Коротка відповідь. так, абсолютно. Портативні сонячні панелі можуть легко зарядити смартфон, планшет або дрон, або зарядити портативний акумулятор для подальшого використання. Однак існує безліч різних змінних, які потрібно врахувати, перш ніж купувати таку панель.

  Почнемо з того, що вони працюють лише тоді, коли є сонячне світло, а деякі області отримують набагато більше променів, ніж інші. Отже, портативна сонячна панель не буде ефективною, якщо ви перебуваєте десь на Алясці взимку, де не так багато сонця. Місця з більшою кількістю сонячного світла (і меншою кількістю хмар) отримають найбільшу вигоду.

  У своєму огляді портативного сонячного зарядного пристрою Anker 515 я показав чудові результати заряджання смартфонів Galaxy S21 Ultra і Pixel під палючим сонцем тут, у Лас-Вегасі. Однак вона недостатньо потужна, щоб зарядити MacBook Pro або більші пристрої. І хоча бренди продають більші “портативні” панелі, це буде залежати від ваших потреб.

  На жаль, на мою думку, не всі панелі варто купувати. У мене є кілька панелей Jackery, які чудово працюють, але менші панелі від невідомих брендів того не варті. У мене є невеликий портативний сонячний зарядний пристрій розміром приблизно зі смартфон. Здебільшого це марно. Це тому, що просто не вистачає матеріалу сонячних панелей (або нерухомості), щоб насправді отримувати достатньо енергії від сонця, щоб це було варте зусиль.

  Залежно від погодних умов, Anker 515 може зарядити мій телефон на 0-50% приблизно за 90 хвилин, що є чудовим рішенням для подорожей поза мережею або в надзвичайних ситуаціях. Одна з цих крихітних панелей розміром з телефон не може, тому майте це на увазі.

  Не зрозумійте мене неправильно. Крихітний портативний зарядний пристрій на сонячних батареях може дати вам кілька відсотків і дозволити надіслати текст або телефонний дзвінок у надзвичайних ситуаціях, тому вони, безумовно, мають переваги. Це буде залежати від ваших потреб та ситуації.

  Сонячний зарядний пристрій, Anker 24W 3-портовий USB портативний сонячний зарядний пристрій зі складною панеллю CIGS для кемпінгу, PowerPort Solar для iPhone 12/SE/11/XS Max/XR/X/8, iPad, Samsung Galaxy S20/S10/S9/S8 та

  Гнучкі сонячні панелі Anker потужністю 24 Вт можуть заряджати три пристрої одночасно зі швидкістю до 9 Вт на пристрій.

  Найкращий сонячний зарядний пристрій для туристичних подорожей

  Вирушаєте в похід і хочете, щоб ваші гаджети залишалися увімкненими протягом усього часу? Знайдіть ідеальне рішення в нашому посібнику покупця про найкращий зарядний пристрій на сонячних батареях для будь-яких пригод у поході!

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  У 1907 році засновник бойскаутів Баден Пауелл придумав девіз “Будь готовий”.І хоча вміст нашого рюкзака міг змінитися з тих пір, ці слова все ще актуальні і сьогодні.

  Від мобільних телефонів і GoPro до Kindles і павербанків. сьогодні туристи носять у своїх рюкзаках більше гаджетів, які потребують багато енергії, ніж будь-коли раніше. У той час як розрядка деяких з цих пристроїв може спричинити незначні незручності, для інших це може стати катастрофою.

  Щоб ваші подорожі з рюкзаком не завдавали вам незручностей і не спричиняли нещасних випадків, ми тут, щоб допомогти вам. Ми підібрали 8 найкращих портативних сонячних зарядних пристроїв, які допоможуть підтримувати ваші гаджети в готовності до роботи незалежно від того, куди ви вирушаєте в похід.

  Наш найкращий вибір за категоріями

  Розкриття інформації: My Open Country висвітлює товари, які, як ми сподіваємося, можуть вас зацікавити. Якщо ви купуєте їх, ми отримуємо невелику частку доходу від продажу від наших партнерів без додаткових витрат для вас. Це ніколи не впливає на наше рішення про те, чи буде продукт показаний або рекомендований. ви можете прочитати більше про наш редакційний процес тут.

  Вибір редактора

  BigBlue 3

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  BigBlue 3. наш вибір найкращого сонячного зарядного пристрою для рюкзаків. Шість панелей забезпечують достатню потужність і ефективність для швидкого заряджання ваших пристроїв, а три розетки дозволяють заряджати кілька пристроїв одночасно.

  Водночас він складається до розміру журналу і важить лише 23 унції, тому може поміститися у вашому рюкзаку, не займаючи багато місця і не надто впливаючи на загальну вагу.

  Він також простий у використанні. Все, що вам потрібно зробити, це розгорнути панелі і підключити пристрій до порту під прямими сонячними променями. Ви можете прикріпити його до рюкзака в дорозі або до дерева чи намету за допомогою чотирьох гачків-затискачів.

  BigBlue 3 захищає свої панелі промисловим полімерним матеріалом ПЕТ, що робить його здатним витримувати невеликий дощ. На додаток до своєї довговічності та високої ефективності, він оснащений вбудованим цифровим амперметром. Тут показані зарядні амперметри, а також використовується технологія SmartIC для забезпечення найкращої швидкості зарядки для вашого пристрою.

  Хоча ми є великими шанувальниками Anker PowerPort Lite, BigBlue 3 виграє нашу нагороду завдяки більш швидкому часу заряджання та набагато кращій продуктивності в менш сприятливі для синіх птахів дні.

  Підсумок: Завдяки компактним розмірам, складній конструкції, високоякісним компонентам, швидкій зарядці та безлічі додаткових функцій, BigBlue 3 пропонує найкраще співвідношення ціни та якості.

  Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу: Наші 8 найкращих

  Вибір редакції

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  BigBlue 3. це компактний зарядний пристрій, який ідеально підходить для покупців з декількома пристроями, що вимагають багато енергії.

  Це найпотужніший продукт у нашому списку, з фактичною потужністю до 20 Вт. Він поставляється з шістьма водонепроникними сонячними панелями з класом захисту IPX4, які складаються. Перевага шести панелей сонячних батарей полягає в тому, що вони заряджають ваші пристрої швидше. Однак це також означає, що BB досить важкий. У 23 унції., це не легка річ, але додаткова потужність робить її вартою того в наших очах.

  Ми були особливо вражені високим коефіцієнтом корисної дії панелей, який коливається від 21.від 5 до 24. Оскільки більшість панелей коливаються в межах 15-20%, BB3 являє собою значне покращення. У польових умовах BB3 також перевершила всіх конкурентів у похмурих умовах.

  (Зізнання: Ми, чесно кажучи, ніколи не знали, що сонячна панель може заряджатися без прямого і сильного сонячного світла, поки BB3 не довів, що ми помилялися!)

  У складеному стані Big Blue 3 має розміри, аналогічні розмірам журналу в 11.6 x 6.3 x 1.3 дюйми, що робить його досить компактним, щоб поміститися в більшість рюкзаків. Гачки, що входять до комплекту, дозволяють прикріпити її до рюкзака або в будь-якому іншому місці, яке підходить для уловлювання сонячних променів. Для похідного сонячного зарядного пристрою такого розміру 23 унції. вага розумна.

  Він оснащений трьома вихідними портами, щоб ви могли заряджати пристрої одночасно, і сумісний зі звичайними невеликими пристроями. Він також має достатню потужність для заряджання більшості дзеркальних камер. У комплекті є кабель micro-USB, але якщо ви хочете заряджати пристрої Apple, вам потрібно буде використовувати оригінальний кабель.

  Однією з особливостей цього зарядного пристрою є те, що він оснащений вбудованим цифровим амперметром. Враховуючи, що він вже пропонує хорошу ціну без амперметра, це дає йому перевагу над багатьма своїми конкурентами. Цифровий амперметр вимірює і відображає кількість ампер, що дозволяє знайти ідеальне положення для розміщення панелей для отримання найкращих результатів.

  Крім того, зарядний пристрій BB3 використовує технологію SmartIC для ідентифікації підключеного пристрою та забезпечення максимально швидкого заряджання.

  Однак Big Blue 3 не зовсім бездоганний. У комплекті є чохол на блискавці, який, на перший погляд, здається корисним доповненням для зберігання ваших пристроїв. Але на сонці чорна поверхня дуже сильно нагрівається, і будь-який пристрій, який ви покладете всередину, може перегрітися.

  • Рейтинг високої ефективності
  • Швидка зарядка до трьох пристроїв одночасно
  • Можна заряджати дзеркальні камери
  • Гарантія 24 місяці
  • Вбудований цифровий амперметр
  • Технологія SmartIC
  • Добре працює в похмуру погоду

  Підсумок: Трохи важкий, але в усьому іншому видатний зарядний пристрій, який має безліч функцій і майже неперевершену потужність. Чудовий вибір для коротких подорожей з рюкзаком та один з найкращих кемпінгових сонячних зарядних пристроїв.

  найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Боротьба за те, щоб ваш телефон завжди залишався зарядженим, особливо в дорозі, під час кемпінгу, туристичних походів, на фестивалях або під час відпочинку в парку, є реальною проблемою. Хороша новина полягає в тому, що тепер є просте рішення для зарядки. сонячні зарядні пристрої для телефонів.

  Ці портативні зарядні пристрої дозволяють нам скористатися перевагами безкоштовної та великої кількості сонячної енергії, щоб гарантувати, що ми ніколи не залишимося без резервного джерела для зарядки всіх наших телефонів, де б ми не знаходилися.

  В Інтернеті доступні практично тисячі варіантів сонячних зарядних пристроїв для телефонів. Але не хвилюйтеся, ми зробили важку роботу за вас і знайшли в Інтернеті найкращі сонячні зарядні пристрої для телефонів у 2023 році.

  Примітка: Це неупереджений огляд: ми не маємо фінансових зв’язків з жодною зі згаданих компаній, а також не заробляємо гроші на партнерській рекламі. Вміст цього блогу базується на дослідженнях та інформації, доступній на момент написання статті.

  Чому ви можете довіряти SolarReviews:

  SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші експерти мають понад двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики та зберігають редакційну незалежність у своїх оглядах. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

  Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

  Ось наш вибір найкращих сонячних зарядних пристроїв для телефонів на ринку.

  Найкращий компактний сонячний зарядний пристрій: Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Наш найкращий вибір, BigBlue 3, з чотирма сонячними панелями та компактним дизайном. Джерело зображення: BigBlue

  Ціна: 68.96 Купити зараз

  Плюси: Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB. наш вибір найкращого сонячного зарядного пристрою. Завдяки чотирьом високоефективним складним сонячним панелям SunPower, які поміщаються в компактну сумку, їх можна легко зберігати в рюкзаку. Має два вихідних USB-порти для зарядки, тому може заряджати до трьох пристроїв, забезпечуючи при цьому пристойну потужність. Відгуки постійно стверджують, що зарядний пристрій забезпечує пристойну продуктивність і в хмарних умовах.

  Мінуси: цей зарядний пристрій важчий за зарядні пристрої для сонячних панелей, він важить 1 кг.3 фунти, навіть незважаючи на те, що в комплекті немає зовнішнього акумулятора. Хоча він добре поміститься у вашому рюкзаку, він може вас обтяжувати. Якщо ви хочете зберегти енергію на потім, вам доведеться придбати банк акумуляторів окремо.

  Сумісність: Більшість 5-вольтових USB-пристроїв, що перезаряджаються, включно з iPhone та Android. Не сумісний з iPad Pro.

  Найкращий бюджетний зарядний пристрій: Портативний зарядний пристрій BLAVOR Qi Solar Power Bank

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Портативний зарядний пристрій BLAVOR QI. чудовий варіант для завзятих мандрівників, яким потрібен надійний портативний зарядний пристрій. Джерело зображення: Amazon

  Ціна: 26.99 Купити зараз

  Плюси: Оскільки портативний сонячний зарядний пристрій BLAVOR Qi Portable Solar Charger міцний, ударостійкий і важить всього 10 унцій. це найкращий сонячний зарядний пристрій з точки зору портативності та ідеально підходить для походів та кемпінгу. Має понад 25 000 відгуків із загальним рейтингом 4.4-зірковий рейтинг на Amazon. Цей сонячний зарядний пристрій практично не обтяжує ваш рюкзак і є бездротовим. Саме так. вам не потрібно турбуватися про наявність шнура для зарядки телефону. Просто покладіть його на зарядний пристрій, і все готово до роботи. Він також діє як ліхтарик і постачається з компасом.

  Мінуси: BLAVOR Qi настільки легкий, тому що має лише одну маленьку сонячну панель. Це означає, що заряджання від сонця може зайняти дуже багато часу. Більшість користувачів заряджають батарею вдома, а потім залишають її на сонці, щоб дозарядити.

  Сумісність: iPhone, Samsung, Android, Windows, GoPro, GPS, планшети та більшість USB-зарядних пристроїв.

  Найкращий зарядний пристрій для подорожей: портативний зарядний пристрій Hiluckey Outdoor USB-C Portable charger

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Зовнішній сонячний зарядний пристрій для телефону Hilucky’s Outdoor має чудові відгуки та є одним із найкращих варіантів портативних сонячних панелей Amazon’s Choice. Джерело зображення: Amazon

  Ціна: 46.99 Купити зараз

  Плюси: Сонячний зарядний пристрій для телефону Hilucky оснащений чотирма розкладними сонячними панелями, які заряджають його акумулятор. Акумулятор, що входить до комплекту, може повністю зарядити смартфон більше 7 разів. Він поставляється з налаштуваннями світлодіодного підсвічування, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі. Він має достатньо USB-портів для заряджання трьох пристроїв.

  Мінуси: наявність чотирьох сонячних панелей робить його трохи громіздким, навіть якщо це збільшує площу поверхні зарядного пристрою для збору сонячного світла. Це також додасть додатковий 1.3 фунти до вашого рюкзака.

  Сумісність: Майже всі 5V пристрої, такі як iPhone, iPad, планшети та інші смартфони.

  Сонячний акумулятор QiSa 38 800 мАг

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Зарядний пристрій QiSa має компактну, складну конструкцію, яка забезпечує вас енергією, яку ви можете легко взяти з собою. Джерело зображення: Amazon

  Ціна: 89.98 Купити зараз

  Плюси: Зарядний пристрій QiSa компактний, але не жертвує потужністю. Це робить його чудовим варіантом для того, щоб покласти в рюкзак в похід або навіть взяти з собою на роботу, про всяк випадок. Він може заряджати три пристрої одночасно і має функцію бездротової зарядки, тому вам навіть не доведеться возитися зі шнурами. Сам пристрій є водонепроникним і захищеним від падінь. Він також має вбудований ліхтарик!

  Мінуси: хоча він має в переважній більшості позитивні відгуки, деякі користувачі повідомляють, що швидкість зарядки QiSa трохи повільна, особливо при використанні бездротового зарядного пристрою. Бездротовий зарядний пристрій також має функцію автоматичного вимкнення, яка може розчарувати, якщо ви намагаєтеся зарядити розряджений телефон. Крім того, це більш дорогий варіант, ніж деякі інші в нашому списку.

  Сумісність: більшість пристроїв USB-C

  На що слід звернути увагу в сонячному зарядному пристрої для телефону

  Купуючи сонячний зарядний пристрій для телефону, слід пам’ятати про декілька речей, щоб переконатися, що ви придбали саме той, який відповідає вашим потребам:

  Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для кемпінгу (від 15 Вт до 100 Вт)

  найкращих, кемпінгових, зарядних, пристроїв

  Хоча я великий шанувальник цифрового детоксикації, є багато вагомих причин взяти з собою в похід портативну сонячну панель, наприклад, можливість заряджати пристрої, фотоапаратуру або навіть ноутбук, щоб ви могли працювати віддалено, насолоджуючись природою.

  Існує безліч варіантів, коли мова йде про зарядні пристрої для сонячних панелей. Вибираючи найкращі сонячні зарядні пристрої для кемпінгу, я включив лише ті, які відповідають цим вимогам:

  • Від 15 до 100 Вт: Все, що менше 15 Вт, не забезпечить вам надійного живлення. А зарядні пристрої потужністю понад 100 Вт не дуже портативні і більше підходять для автофургонів.
  • Портативний: Не потребує монтажу, досить легкий, щоб носити його з собою в таборі, і легко поміститься у вашому автомобілі.
  • Вихідні порти USB: Тож ви можете безпосередньо заряджати телефони, планшети та інші невеликі пристрої без перехідних кабелів.
  • Міцний: Ідеально водонепроникні та здатні витримувати падіння в поганих умовах.
  • Додаткові функції: Наприклад, можливість підключення до мережі або сумісність з електростанціями.

  Порівняльна таблиця

  Зверніть увагу, що ціна за ват була вказана на момент написання статті. може змінюватися!

  ПродуктВаттиВагаРозмір в складеному виглядіБлокуючий діодПідключення до мережіПортиЦіна за ват

  Найкращі портативні сонячні панелі для кемпінгу

  Сонячна панель Anker 15W PowerPort

  Вирок: Вибирайте, якщо вам потрібна легка сонячна панель для періодичної зарядки невеликих пристроїв

  Характеристики:

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 12.5 унцій
  • Розмір в складеному вигляді: 11 х 6.3 дюйми
  • Відкритий розмір: 18.1 х 11 дюймів
  • Розетки: 2x USB-A (2.1А кожна, 2.1А макс)
  • Ланцюговий: Ні
  • Доступно на: Amazon

  Огляд:

  Anker PowerPort. мій найкращий вибір для надлегких сонячних панелей для рюкзаків. Це лише 12.5 унцій, що означає, що він має 1.2 Вт на унцію. Мало хто з портативних сонячних панелей може запропонувати таку велику потужність на вагу.

  Хоча 15 Вт занадто мало для туристів, які хочуть заряджати ноутбуки або навіть планшети, це якраз те, що потрібно для підзарядки телефону, Kindle або інших невеликих пристроїв під час нерегулярного використання. Ви, мабуть, захочете використовувати банк живлення, оскільки він надійніший, ніж пряма зарядка. Є кріплення, щоб ви могли повісити його на намет, машину, рюкзак тощо. для захоплення сонячного світла.

  Він розроблений таким чином, що сонячна панель складається досить компактно, але все ще забезпечує достатню площу поверхні для захоплення сонячного світла. Вбудовані розумні функції, такі як автоматичне скидання, щоб вам не довелося турбуватися про те, що зарядний пристрій зупиниться через хмари, що пропливають повз. Також є блокувальний діод, щоб зарядка не розряджала ваші акумулятори замість того, щоб заряджати їх в умовах недостатньої освітленості.

  Бренд Anker також має високу репутацію і відомий завдяки виробництву якісних павербанків та інших портативних рішень для живлення. Якщо ви з’єднаєте цю сонячну панель з легким павербанком, ви отримаєте дуже ефективну, легку сонячну установку для кемпінгу або рюкзака.

  • Високоякісна сонячна панель
  • Легка установка
  • Дуже портативний
  • Автоматичне скидання та блокуючий діод

  Перевірте ціну на Amazon

  Goal Zero Nomad 50

  Вердикт: все ще найкраща сонячна панель для кемпінгу, але має дуже високу ціну за ват

  Характеристики

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 6.85 фунтів
  • Розмір в складеному вигляді: 17 х 11.25 x 2.5 дюймів
  • Відкритий розмір: 53 x 17 x 1.5 дюймів
  • Розетки: USB-A (5V, 2.4amp) і 8mm (14-22V, 3.5A)
  • З’єднується ланцюжком: Так
  • Доступно на: Amazon, REI

  Огляд:

  Goal Zero на сьогоднішній день є лідером серед портативних сонячних зарядних пристроїв та панелей. Вони роблять різні типи. Їх зарядні пристрої малої потужності, чесно кажучи, не дуже хороші в порівнянні з конкурентами. Однак їх сонячний зарядний пристрій потужністю 50 Вт ідеально підходить для кемпінгу.

  Nomad 50W має порти USB-A (5 В, 2.4А) та сонячний порт (синій, 8 мм, чоловічий). Сонячний порт дозволяє заряджати електростанцію.

  Зверніть увагу, що Nomad 100W НЕ має вихідного порту USB. Оскільки зарядні пристрої Nomad 50W можна з’єднати між собою (їх також можна з’єднати з Nomad 100W або Boulder 100W). Навіть з кабелями він майже коштує стільки ж, скільки коштує два Nomad 50, як один Nomad 100. Таким чином, я б обрав Nomad 50, навіть якщо ви думаєте, що згодом вам може знадобитися більше потужності.

  Що стосується продуктивності, то Goal Zero постійно показує хороші результати в тестах. Вони також дуже добре справляються з елементами. Кілька людей повідомили, що клей стає рідким при високій температурі, але не настільки, щоб зарядний пристрій розвалився.

  • Дуже надійний бренд
  • Високоякісні панелі
  • Міцна конструкція
  • Легкий і компактний для свого класу
  • В основному водонепроникний
  • Можна з’єднати їх з іншими панелями Goal Zero
  • Дорожче, ніж у менш відомих брендів
  • Шалено популярний; панелей потужністю 50 Вт часто немає в наявності
  • Немає розетки USB-C

  Перевірте ціну на Amazon та REI

  Jackery SolarSaga (60 Вт і 100 Вт)

  Вердикт: Чудова сонячна панель для кемпінгу, яка є частиною вартості Goal Zero

  Технічні характеристики (для сонячної панелі 60 Вт):

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 6.6 фунтів
  • Розмір в складеному вигляді: 16.8 x 11.4 дюйми
  • Відкритий розмір: 35.2 x 16.8 x 0.2 дюйми
  • Розетки USB-A (5V, 2.4 Ампер), USB-C (5 В, 3 Ампер) та вихід постійного струму (22 В, 3 Ампер).09A, 68W)
  • Ланцюговий: До 2 панелей паралельно
  • Доступно на: Amazon

  Огляд:

  Jackery випустила SolarSaga у 2020 році, щоб конкурувати з панелями Goal Zero Nomad. Вони доступні в розмірах 60, 100 і 200 Вт.

  Як і Nomad, серія SolarSaga розроблена, щоб бути портативною. Вони мають дуже гарний складаний дизайн із вбудованою прогумованою помаранчевою ручкою. Він виглядає гладким і професійним, а петлі між панелями відчуваються міцними.

  Є два USB-роз’єми, тому ви можете одночасно заряджати пристрої напряму. Один з портів. USB-C, а це означає, що ви можете отримати швидший заряд.

  Що стосується розетки DV: 60 Вт має з’єднання Андерсона і включає кабель Андерсона до 8 мм для використання з електростанцією Jackery. Їхній 8-міліметровий кабель відрізняється від кабелю Goal Zero; він не підходить до електростанції Yeti. Якщо ви хочете заряджати Yeti від SolarSaga, вам знадобиться кабель-перехідник від Goal Zero.

  В оновленні 3-го покоління Джекері позбувся функції автоматичного скидання на SolarSaga 100 Вт. Тепер він має адаптер 8 мм.

  Хоча надлегка конструкція є привабливою для перенесення, це не означає, що панелі SolarSaga є довговічними або міцними. Ви не захочете залишати їх без нагляду; навіть легкий вітерець може перекинути їх догори дригом. Вони водонепроникні до IP65, тому не залишайте їх під дощем.

  Як це порівняти з сонячними зарядними пристроями Goal Zero?

  У порівнянні з сонячними панелями Goal Zero Nomad, панелі Jackery’s SolarSaga набагато легші та тонші. Вони вдвічі легші і вдвічі тонші (2.5 дюймів у порівнянні з 0.2 дюйми!). Вбудована підставка, яку можна регулювати під заданими кутами. Ще одним плюсом є те, що зарядні пристрої SolarSaga підтримують USB-C, тоді як Goal Zero не підтримує.

  Хоча сонячні зарядні пристрої Jackery працюють добре, технологія, здається, не така хороша, як у Goal Zero. Деякі користувачі повідомляли про проблеми з блокуючими діодами: при поганому освітленні SolarSaga фактично розряджала батареї пристрою замість того, щоб заряджати їх.

  • Дуже легкий і компактний
  • Порти USB-A та USB-C
  • Вбудована регульована підставка
  • Прогумований кабель для перенесення
  • Поставляється з адаптерами
  • Не дуже водонепроникний
  • Легко перекидається вітром
  • Сумісний не з усіма електростанціями

  Renogy E. Flex 50W

  Вердикт: Незважаючи на деякі проблеми з продуктивністю, це все ще чудова ціна, і вона досить добре виконує свою роботу

  Технічні характеристики:

  • Тип панелі: Монокристалічні
  • Вага: 5.25 фунтів
  • Розмір в складеному вигляді: 19.9 x 16.1 x 0.8-дюймовий
  • Відкритий розмір: 32.5 x 19.9 x 0.2 дюйма
  • Розетки: USB A (5В, 2.4А), USB-C (5В, 3А), перемикається постійний струм (19В/2.4amp і 16V / 2.8 Ампер) і вихід для сонячної батареї (18В, 2.77 ампер)
  • Можна з’єднати ланцюжком: Так
  • Доступно на: Amazon

  Огляд:

  Renogy добре відомі своїми доступними сонячними панелями. Більшість сонячних панелей Renogy не дуже портативні. Однак, їх E. Виняток становлять гнучкі панелі. Зокрема, їхні сонячні панелі потужністю 21, 30 і 50 Вт є портативними і досить легкими, щоб використовувати їх у таборі. Через деякі проблеми з продуктивністю (вони не здаються такими ж ефективними, як Goal Zero або Jackery), ви, безумовно, захочете отримати версію з більшою потужністю.

  Перш ніж купувати цей сонячний зарядний пристрій, переконайтеся, що він сумісний з вашими пристроями. Незважаючи на те, що він має порт USB-C, він не буде заряджати ноутбуки USB-C. Ви можете заряджати лише ноутбуки з напругою 16 або 19 В.

  The E. Flex 50W має автоматичне скидання, тому вам не доведеться турбуватися, що зарядка припиниться, якщо над головою пройде хмара. Однак деякі користувачі повідомляли про проблеми з ним, і їм доводилося відключати/включати пристрої, щоб вони знову заряджалися. Крім того, він не дуже добре заряджає кілька пристроїв одночасно через перепади напруги.

  • Деякі проблеми з функцією автоматичного скидання
  • Не дуже добре заряджає кілька пристроїв одночасно

  Перевірте ціну на Amazon

  Портативна сонячна панель RockPals 60 Вт та 100 Вт

  Вирок: Хороший вибір, якщо ви будете контролювати пристрої під час їх зарядки. В іншому випадку, витратьте трохи більше, щоб отримати SolarSaga.

  Технічні характеристики (для модернізації 60 Вт):

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 7.3 фунти
  • Розмір у складеному вигляді: 13.8 x 13.39 x 2.36 дюймів
  • Відкритий розмір: 58.2 x 13.8 x 0.2 дюйми
  • Розетки 1x USB QC3.0 (3.3A), 1x USB-C (макс. 18 Вт), DC 18V/3.3A
  • З’єднуються в ланцюжок: Так
  • Доступно на: Amazon

  Огляд:

  На перший погляд, сонячні зарядні пристрої RockPals виглядають чудово. Вони дуже популярні і отримують хороші відгуки. Зарядні пристрої RockPals також мають кілька варіантів зарядки, включаючи USB-C, і сумісні з більшістю електростанцій.

  Проте є причина, чому сонячні зарядні пристрої RockPals дешевші за такі бренди, як Jackery та Goal Zero: їхні технології не такі якісні.

  Основна проблема полягає в тому, що зарядні пристрої RockPals не мають блокувального діода. Це означає, що сонячний зарядний пристрій насправді може призвести до того, що акумулятор вашого пристрою розрядиться замість того, щоб заряджатися. Через це зарядка струменем майже неможлива.

  Інша проблема полягає в тому, що сонячні зарядні пристрої RockPals не витримують високих температур, як і деякі інші кемпінгові сонячні панелі. Він має максимальну робочу температуру 120F. Панель може легко досягти такої температури влітку, тому вам потрібно буде підкласти білу тканину (або подібну) під панель, щоб зменшити поглинання тепла в панель.

  TogoPower 60W та 100W

  Вирок: Хороший вибір, якщо у вас обмежений бюджет і ви знаєте, які кабелі вам потрібні

  Технічні характеристики (для панелі 60 Вт):

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 6.5 фунтів
  • Розмір в складеному вигляді: 16×14.5×1.9″
  • Відкритий розмір: 50.7 х 16 х 1 дюйм
  • Розетки: USB QC3.0 (5-12V 3.4А макс), USB-C (5-15В, 4.5А макс), постійний струм (18В / 5.5А макс)
  • Ланцюговий: Так
  • Доступно на: Amazon

  Рецензія:

  Togo. китайський бренд, який виробляє дешеві сонячні панелі. Я з обережністю ставлюся до покупок у невідомих китайських брендів, але Togo. це той, який насправді має хорошу якість. Звичайно, ви не отримаєте такої ж ефективності, як у найпопулярніших брендів, але це досить добре для дешевого сонячного зарядного пристрою.

  Моя головна скарга на TogoPower для кемпінгу полягає в тому, що він дуже громіздкий. Він складається лише тричі, тому не поміщається в рюкзак. Вам доведеться носити його збоку, як портфель.

  Також майте на увазі, що зарядні пристрої Togo Power постачаються не з усіма необхідними кабелями. Також можуть виникнути проблеми із сумісністю. Обов’язково перевірте, чи буде він працювати з вашою електростанцією та чи є у вас потрібні кабелі.

  • Громіздкий навіть у складеному вигляді
  • Не сумісні з усіма електростанціями
  • У комплекті не всі кабелі

  TopSolar SolaryFairy 100W

  Вирок: Добре, якщо вас в першу чергу турбує ціна і ви не проти деяких збоїв і проблем з сумісністю

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 5.1 фунт
  • Розмір в складеному вигляді: 11.2×7.8×2.3″
  • Відкритий розмір: 52 x 22.4″
  • Розетки: USB-A 5V/3A макс, USB-C PD 5V/3A макс, DC 19V, DC 14.4V
  • Можна прикувати на ланцюг: Ні
  • Доступно на: Amazon

  Огляд:

  Зарядні пристрої TP-Solar бувають різних розмірів. Їх сонячний зарядний пристрій потужністю 100 Вт чудово підходить для кемпінгу, оскільки він складається в дуже компактний пакет. Це одна з небагатьох кемпінгових сонячних панелей такої потужності, яка може легко поміститися в рюкзаку.

  Недоліком компактного розміру є те, що зарядний пристрій має багато шарнірів. Шарніри часто є слабким місцем складних сонячних панелей, тому вони можуть не витримати тривалого використання.

  Однією з переваг зарядного пристрою SolarFairy є те, що він має чотири вихідні порти для зарядки декількох пристроїв, включаючи автомобільні або човнові акумулятори. Він також підтримує зарядні пристрої USB-C PD. Недоліком є те, що технологія сонячного зарядного пристрою може трохи глючити.

  Деякі користувачі повідомляли про проблеми з автоматичним перезавантаженням (якщо над зарядним пристроєм проходить хмара, SolarFairy може не почати заряджатися знову, поки ви не перезавантажите його). Існує також кілька проблем із сумісністю: він не буде працювати з усіма ноутбуками або електростанціями Goal Zero. Зазвичай ви можете обійти цю проблему, придбавши відповідні адаптери самостійно.

  • Дуже компактний у складеному вигляді
  • Доступний за ціною
  • Багато варіантів зарядки
  • Насправді працює з автомобільними та човновими акумуляторами

  Технічні характеристики (для зарядного пристрою на 100 Вт):

  • Тип панелі: Монокристалічна
  • Вага: 8.8 фунтів
  • Розмір у складеному вигляді: 15.16×8.23×3.15″
  • Розетки: 2x USB-A (5V, 4.8A всього), DC 12-19V, PD Type-C 60W
  • Ланцюговий: Так
  • Доступно на: Amazon

  Відгук:

  Сонячні зарядні пристрої BigBlue бувають різних розмірів. Найкращі для кемпінгу. це: 42w, 63w та 100w. Якщо розбити вартість за ват, BigBlue насправді є одним з найдешевших сонячних зарядних пристроїв. Зарядний пристрій на 100 Вт має шалено хорошу ціну і коштує майже вдвічі дешевше, ніж Jackery SolarSaga 100W.

  Всі сонячні зарядні пристрої BigBlue більшої потужності мають багато функцій. Технологія запобігає перегріванню, підтримує швидку зарядку та працює навіть у похмуру погоду. Вони також мають кілька вихідних портів (які варіюються залежно від потужності виробу). Обов’язково перевірте функції перед покупкою.

  Хоча це не рекомендується, ви можете використовувати більші зарядні пристрої BigBlue для зарядки автомобільного акумулятора (хоча, за словами компанії, краще просто використовувати його для стрибкоподібного запуску). Можна з’єднати кілька сонячних зарядних пристроїв BigBlue разом. Вам знадобиться кабель MC4, який не входить до комплекту.

  Я б рекомендував придбати зарядний пристрій BigBlue 100W, оскільки він має найкращу ціну та сумісний з більшістю пристроїв. Зарядний пристрій потужністю 28 Вт підходить, якщо ви хочете заряджати лише невеликі пристрої, такі як телефони в походах.

  Я НЕ рекомендую сонячний зарядний пристрій BigBlue потужністю 28 Вт. Він не має блокуючого діода, що означає, що він буде розряджати батареї замість того, щоб заряджати їх в тінистих умовах. Якщо вам потрібен менший сонячний зарядний пристрій, придбайте Anker 21W.

  Чи дійсно вам потрібен сонячний зарядний пристрій в кемпінгу?

  Зрозумійте мене правильно: портативні сонячні зарядні пристрої чудові і пройшли довгий шлях розвитку. Вони стали меншими, довговічнішими та набагато надійнішими.

  Але ви повинні бути реалістичними щодо того, що можуть зробити сонячні зарядні пристрої.

  Ви не зможете взяти з собою в похід маленький, дешевий сонячний зарядний пристрій і очікувати, що він буде надійно заряджати всі пристрої. У похмуру або дощову погоду ви, можливо, не зможете нічого зарядити від сонячної енергії.

  З цієї причини павербанк або електростанція (яку ви попередньо заряджаєте вдома) може бути кращим рішенням для зарядки ваших пристроїв під час кемпінгу.

  Який розмір сонячного зарядного пристрою мені потрібен для кемпінгу?

  Як правило, вам знадобиться принаймні один:

  • Сонячна панель на 10 Вт для зарядки смартфона
  • 50 Вт для використання ноутбука кілька годин на день
  • 100 Вт для роботи невеликого кемпінгового холодильника
  • 300-500 Вт для роботи декількох приладів протягом дня, таких як холодильник, освітлення, ігрова приставка та інші пристрої

  Зверніть увагу, що це лише узагальнення. Розрахувати, скільки сонячної енергії вам потрібно для кемпінгу, насправді досить складно. Це буде сильно залежати від таких факторів, як ефективність сонячних панелей, кількість пікового світла, яке ви отримуєте, та кут нахилу ваших панелей.

  Розрахувати потреби в сонячній енергії для кемпінгу:

  • Перерахуйте всі пристрої, які ви хочете використовувати
  • Розрахуйте, скільки ват вони споживають за годину
  • Помножте вати на кількість годин, які ви будете використовувати пристрій на день
  • Це дає вам ват-годин на день
  • Розділіть ват-години на кількість годин пікового денного світла, які ви очікуєте отримати в день.
  • Це мінімальний розмір у ватах, яким має бути налаштування вашої сонячної панелі
  • Помножте на 2-5 разів, щоб врахувати неефективність і мати запас на похибку

  Вам знадобиться акумуляторна батарея, якщо ви хочете мати надійне живлення

  Якщо ви маєте високі потреби в енергії або не можете дозволити своїм пристроям розрядитися, вам знадобиться акумуляторна батарея. Для невеликих пристроїв це може бути невеликий похідний павербанк. Для більших пристроїв та приладів вам потрібно буде інвестувати в електростанцію, таку як Goal Zero Yeti.

  Як заряджати пристрої за допомогою сонячної енергії під час кемпінгу

  Існує два основних способи використання портативних сонячних панелей в кемпінгу.

  Варіант 1: Заряджати пристрої безпосередньо від сонячної панелі

  Майже всі портативні сонячні панелі мають USB-розетки. Щоб використовувати їх, ви просто підключаєте свій пристрій до сонячної панелі, ставите сонячну панель на сонце і дозволяєте їй заряджати пристрій.

  Основна перевага прямої зарядки полягає в тому, що вона більш ефективна. Коли ви використовуєте сонячну панель для зарядки акумулятора, а потім заряджаєте пристрій, ви втрачаєте частину енергії. Енергія втрачається через кабелі, перетворення та батарею. Заряджаючи пристрої безпосередньо, ви отримаєте максимальну потужність від сонячної панелі.

  • Немає можливості зберігати енергію: якщо вам потрібно зарядити пристрій у похмурий день, вам не пощастило.
  • Сумісність: Можливо, ви не зможете безпосередньо заряджати деякі пристрої за допомогою певних сонячних зарядних пристроїв.
  • Перегрів пристроїв: Якщо ви не від’єднаєте пристрій від сонячного зарядного пристрою, він може перегрітися і пошкодити його. Хороші сонячні зарядні пристрої мають захист від перегріву, але навіть це не врятує ваші пристрої від пошкоджень.
  • Може споживати енергію з вашого пристрою! Якщо пристрій підключено до сонячного зарядного пристрою, а сонячного світла недостатньо, зарядний пристрій може розрядити акумулятор пристрою замість того, щоб зарядити його. Хороші сонячні зарядні пристрої мають функцію блокування діодів, яка запобігає витоку енергії з пристрою.

  Варіант 2: Банк або електростанція на сонячних панелях

  Якщо вам потрібне більш надійне джерело живлення, то вам знадобиться акумулятор для сонячних панелей. Це може бути невеликий павербанк або велика батарея глибокого циклу. Ви підключаєте сонячну панель до акумулятора, щоб вона заряджалася. Потім ви заряджаєте свої пристрої від акумулятора.

  • Може зберігати енергію для подальшого використання
  • гнучкість: Ви можете вибрати розмір акумулятора, тип розеток і кількість розеток відповідно до своїх потреб.
  • Попередньо зарядіть акумулятор: Зарядіть акумулятор вдома перед походом, щоб у вас була енергія, коли ви приїдете, і просто використовуйте сонячну енергію для її поповнення.
  • складний: Вам може знадобитися більш складна сонячна установка для кемпінгу, включаючи регулятор та інвертор.
  • Менш ефективні: Частина енергії втрачається, коли вона зберігається в акумуляторі, а також коли вона проходить через кабелі на шляху до пристрою.
  • Електростанції коштують дорого: якщо вам потрібно заряджати багато пристроїв, вам знадобиться велика електростанція. Вони недешеві.

  Умови сонячного зарядного пристрою

  Перш ніж вибрати портативний сонячний зарядний пристрій для кемпінгу, вам потрібно зрозуміти основи живлення.

  Вати:

  Сонячні панелі оцінюються у ватах. По суті, це показник того, скільки енергії здатні виробляти панелі. Більшість портативних сонячних панелей мають потужність від 5 до 100 Вт. Все, що перевищує 100 Вт, ймовірно, занадто велике, щоб вважатися “портативним”.” Вати розраховуються як Вольт х Ампер.

  Вольти:

  Вольти. це енергетичний потенціал сонячної панелі. Всі USB-кабелі працюють на 5 вольт (таким чином, все, що заряджається через USB, потребує 5 вольт). Зарядні кабелі для ноутбуків можуть мати напругу до 25 вольт.

  Якби ви спробували зарядити свій мобільний телефон від сонячного зарядного пристрою на 12 вольт, він не зміг би впоратися з такою кількістю електроенергії. Ви побачите іскри та плавлення пластику! Ось чому ми використовуємо інвертори з потужними сонячними панелями.

  Ампер:

  Кількість електроенергії, яка може протікати одночасно, вимірюється в амперах. Старі мобільні телефони обробляють близько 1 ампера. Нові телефони з швидкою зарядкою витримують до 2 ампер. Пристрої, які використовують більше енергії (наприклад, планшети), зазвичай мають співвідношення 2 до 2.5 ампер. Ноутбуки можуть мати 5 ампер.

  Вищий струм означає, що ви можете заряджати пристрої швидше. Наприклад, зарядка ноутбука при силі струму в 1 ампер займе більше часу, ніж при силі струму в 5 ампер.

  Заплутався? Хороший спосіб подумати про вати, вольти і ампер. це використовувати метафору води, що тече по трубі:

  Якщо у вас високий тиск води (вольти) і великі труби (ампер), то через труби буде проходити багато води (ват).

  Ват-години

  Ват-година (Вт/год). це кількість енергії, яка вам потрібна протягом певного часу. Вимірюється як Вт-год = Вт х час у годинах. Це особливо важливо для розрахунку потреби в енергії для пристроїв, які ви будете часто використовувати, наприклад, для кемпінгових холодильників.

  Ампер-години

  Кількість енергії, яку може утримувати акумулятор, вказується в ампер-годинах (Аг). Розраховується як Агод = Втгод/напруга. Ампер-години важливі, оскільки вони відображають кількість енергії, що використовується протягом певного часу.

  Вибір портативної сонячної панелі для кемпінгу

  Сонячний зарядний пристрій проти. Сонячна панель

  Сонячний зарядний пристрій. це сонячна панель, яка має USB-розетку. Він не зможе заряджати нічого, що використовує штепсельні вилки на 12 В. На відміну від них, портативні сонячні панелі можуть мати лише розетку постійного струму. Багато сонячних панелей потужністю 100-200 Вт мають як USB, так і постійний струм.

  Монокристалічний проти. Полікристалічні панелі

  Монокристалічні вважаються найкращим типом сонячних панелей. Для порівняння, полікристалічні панелі мають межі між своїми кристалами; ці межі знижують ефективність. Вам знадобиться трохи більша полікристалічна панель, щоб отримати таку ж потужність, як і монокристалічна.

  Ефективність

  Хороші марки портативних сонячних зарядних пристроїв перерахують свій рейтинг ефективності. Все, що вище 22%, є досить хорошою ефективністю. Так, лише 22%. Сонячні зарядні пристрої з часом втрачають певну ефективність.

  Блокуючий діод

  Блокувальний діод дозволяє енергії рухатися лише в одному напрямку. Без блокуючого діода енергія з акумулятора вашого пристрою може спрямовуватися на сонячну панель, що призведе до його розрядки замість заряджання. Це дуже важливо при зарядці в хмарних умовах або при недостатньому освітленні.

  Майже всі сонячні зарядні пристрої мають блокуючі діоди, але деякі менші або дешевші сонячні зарядні пристрої їх не мають.

  Ціна за ват

  Щоб визначити вартість сонячного зарядного пристрою, подивіться на ціну за ват замість загальної ціни.

  Загальна ціна, поділена на вати = ціна за ват.

  Портативні сонячні зарядні пристрої постійно дешевшають. Раніше вважалося, що 10 за ват. це добре. Зараз ви можете знайти якісні портативні сонячні зарядні пристрої, які коштують менше 3 доларів за ват. Як правило, більші сонячні панелі дешевші за ват.

  Порівнюючи ціни, зверніть увагу на те, чи є панель монокристалічною або полікристалічною: полікристалічна дешевша, але не така ефективна.

  Жорсткий проти. Гнучкі сонячні зарядні пристрої

  Переносні сонячні зарядні пристрої бувають жорсткими або гнучкими. Як правило, жорсткі сонячні зарядні пристрої легше встановлювати, але вони можуть зламатися. Гнучкі сонячні панелі можуть витримувати деяке згинання, але їх важче відкрити і легше здути.

  Тепер, коли ви подбали про живлення, що ви збираєтеся їсти на стежці?

  Ознайомтеся з моєю електронною книгою з понад 50 рецептами для мандрівників та великою кількістю інформації про планування харчування та харчування в походах. Оскільки ви дочитали цей пост до кінця, я навіть дам вам 50% знижку.

  Ресурси для цієї статті: http://sciencing.com/larger-mah-number-cell-phone-battery-mean-better-battery-15015.html https://www.researchgate.net/post/Why_must_deep-cycle_batteries_be_used_in_solar_power_systems https://auto.як працює.com/question219.htm https://www.століття батареї.com.au/products/deep-cycle/car-vs-deep-cyclehttp://sciencing.com/larger-mah-number-cell-phone-battery-mean-better-battery-15015.html https://electronics.stackexchange.com/questions/79279/does-mah-measure-how-long-a-battery-would-last https://www.tomsguide.com/us/smartphones-best-battery-life,review-2857.html http://www.newelectric.com/what-the-difference-between-amps-volts-and-watts/ https://www.ise.fraunhofer.de/content/dam/ise/de/documents/publications/studies/Photovoltaics-Report.pdf http://energyinformative.org/best-solar-panel-monocrystalline-polycrystalline-thin-film/#thin-film-solar-cells https://www.вольтаїчні системи.com/blog/Android-smartphone-direct-solar-charging/ https://www.selectsolargadgets.co.uk/cat/170/charing-mobile-phones-with-solar-power https://www.solarpaneltalk.com/forum/solar/the-pros-and-cons-of-solar-energy/19256-backpacking-need-help

  Про автора /

  Діана Вукович виросла в кемпінгу та туристичних походах на півночі штату Нью-Йорк. Тепер вона бере своїх доньок у пригоди на природі, щоб вони могли спілкуватися з природою та вчитися витривалості. Маючи за плечима десятки подорожей, Діана є експертом з мінімалістичного кемпінгу, легких походів, планування та розваг для дітей без екранів.

  Залишити відповідь