Зарядний пристрій Solaredge home ev. Домашній зарядний пристрій Solaredge

SolarEdge випускає оптимізовану під постійний струм домашню сонячну систему, систему зберігання та зарядки електромобілів

SolarEdge Technologies оголосила про запуск в Північній Америці SolarEdge Home, повної екосистеми “розумної” енергії, оптимізованої під постійний струм, яка максимізує виробництво сонячної енергії, тривалість резервного живлення домашньої батареї та потенційну економію коштів.

Завдяки підключенню інвертора та акумулятора з боку постійного струму, рішення SolarEdge, оптимізоване для постійного струму, генерує більше енергії та забезпечує більшу економію для власника будинку, усуваючи непотрібні перетворення енергії, які є типовими для інших систем з підключенням до акумулятора. Оптимізована для постійного струму система також забезпечує більш тривалий час резервного копіювання та зменшує залежність від електромережі, забезпечуючи надійне багатоденне резервне копіювання від акумулятора.

Екосистема розумної енергії складається з інвертора SolarEdge Home Hub, оптимізаторів потужності SolarEdge, домашнього акумулятора SolarEdge, інтеейсу резервного копіювання, розумних енергетичних пристроїв, таких як зарядний пристрій для електромобілів SolarEdge, контролер гарячої води, контролери навантаження та розумні перемикачі. За допомогою додатку mySolarEdge домовласники можуть контролювати, планувати та відстежувати використання та економію енергії, беручи до уваги зовнішні фактори, такі як погодні явища та зростання тарифів на комунальні послуги.

Для інсталяторів SolarEdge Home спрощує процес встановлення та введення в експлуатацію. Від акумуляторів до інтелектуальних енергетичних пристроїв, оптимізована за постійним струмом система спрощує проектування, зменшує потребу в модернізації основних панелей і використовує бездротове підключення plug-and-play, усуваючи необхідність прокладки комунікаційних кабелів між компонентами.

Екосистема SolarEdge Home орієнтована на майбутнє, дозволяючи домовласникам додавати додаткові функції та можливості в міру розвитку та зміни їх енергетичних потреб.

“SolarEdge Home розроблена для задоволення потреб власників будинків у більших фотоелектричних системах, більшій кількості застосувань та безперешкодному управлінні за допомогою єдиного додатку”. Для інсталяторів SolarEdge Home допомагає формувати більш цінні відносини з клієнтами, мінімізуючи при цьому витрати на експлуатацію та встановлення”. сказав Пітер Метьюз, генеральний менеджер в Північній Америці.

Про автора

Келсі Місбренер

Келсі. головний редактор Solar Power World та ведуча подкасту Contractor’s Corner.

Коментарі та думки власників

Бездротове підключення за принципом “підключи і працюй” може викликати серйозну стурбованість через зовнішні атаки та події з вимогами викупу на розподіленому рівні. Не впевнений, що простий кабель категорії 6 не є кращим універсальним рішенням для з’єднання між пристроями. У промисловості IoT просувається як “наступна велика річ”, і все ж деякі хакерські групи спочатку шукають відкритий або незахищений порт Bluetooth, Wi-Fi в пристрої IoT, щоб порушити безпеку всієї системи.

SolarEdge Home дебютує в Північній Америці

Це нове рішення для управління домашньою енергією є основою для виробництва електроенергії, резервного живлення та зарядки електромобілів.

зарядний, пристрій, solaredge, home

Поділитися

SolarEdge оголосила про запуск в Північній Америці SolarEdge Home, рішення для управління домашньою енергією, яке є “мозком” сонячної установки, що об’єднує сонячні батареї, акумулятори, зарядні пристрої для електромобілів і багато іншого в одне рішення, яке дозволяє домовласникам контролювати використання сонячної енергії, економію енергії та викиди вуглецю в своєму будинку.

Оптимізована система управління енергією DC-Optimized з’єднує інвертор і акумулятор з боку постійного струму, таким чином усуваючи перетворення енергії, які є типовими для багатьох систем з підключенням до акумулятора. За оцінками SolarEdge, це може додати до 10 днів збереженої енергії за кожен рік використання. Оптимізована для постійного струму система також забезпечує багатоденне резервне живлення від акумулятора, що зменшує залежність від електромережі.

  • Інвертор SolarEdge Home Hub. єдина інверторна платформа нового покоління
  • SolarEdge Power Optimizers. перетворювач постійного/постійного струму, який перетворює сонячні модулі в інтелектуальні модулі і тепер має функцію безпеки SolarEdge Sense Connect, призначену для запобігання дугового замикання на даху.
  • SolarEdge Home Battery. протестована батарея 9540A, яка забезпечує додаткове резервне живлення вимикачів, розеток і пристроїв з до 30% більшою потужністю, ніж у традиційних батарейних технологій, і на 5% вищою ефективністю в обидва боки.
  • SolarEdge Home EV Charger. повністю керований зарядний пристрій з можливістю планування, який легко підключається до домашнього інвертора SolarEdge і має режим Solar Boost для швидшого заряджання.

Домовласники можуть використовувати додаток mySolarEdge для контролю, планування та відстеження використання та економії енергії, який буде враховувати зовнішні фактори, такі як погодні явища та зростання тарифів на комунальні послуги. Додаток має функцію Weather Guard, яка призначена для автоматичного попередження системи при виявленні шторму, і система запускається для зарядки акумулятора до того, як шторм почнеться.

SolarEdge повідомляє, що система спрощує процес встановлення та введення в експлуатацію для інсталяторів, оскільки оптимізована для постійного струму система спрощує дизайн, зменшує потребу в модернізації основних панелей та використовує бездротове підключення plug-and-play, усуваючи необхідність прокладати комунікаційні кабелі між компонентами.

“SolarEdge Home розроблена для задоволення потреб домовласників у більших фотоелектричних системах, більшій кількості додатків та безперешкодному управлінні за допомогою одного додатку”. Для інсталяторів SolarEdge Home допомагає формувати більш цінні відносини з клієнтами, мінімізуючи при цьому витрати на експлуатацію та встановлення”. сказав Пітер Метьюз, генеральний менеджер в Північній Америці.

Домовласники також можуть додавати функції та можливості до екосистеми SolarEdge Home в міру того, як розвиваються та змінюються їхні потреби в енергії.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Енн Фішер

Енн Фішер. старший редактор журналу pv magazine USA. Енн. досвідчений письменник, редактор і журналіст.

SolarEdge представляє двонаправлений зарядний пристрій для електромобілів

Новий двонаправлений зарядний пристрій для електромобілів (EV) SolarEdge з підключенням до мережі постійного струму дозволяє заряджати електромобілі від будинку та від мережі і може легко інтегруватися з домашніми енергетичними системами. Запланований до випуску у другій половині 2024 року.

зарядний, пристрій, solaredge, home

Поділитися

SolarEdge представила двонаправлений зарядний пристрій постійного струму для електромобілів (EV) на виставці Intersolar Europe, що проходить цього тижня в Мюнхені, Німеччина.

Архітектура ізраїльського виробника інверторів, пов’язана з постійним струмом, дозволяє одночасно заряджати електромобілі безпосередньо від сонячної енергії, домашньої акумуляторної батареї та мережі. Зарядний пристрій підключається до одно- або трифазних інверторів через шину постійного струму, яка може бути збільшена до 200%, що дозволяє заряджати електромобілі з надлишком фотоелектричної енергії. Зарядний пристрій має швидкість заряду/розряду 12/24 кВт і пікову ефективність перетворення постійного струму в постійний 99%.

Новий зарядний пристрій дозволить надавати послуги “автомобіль-додому” (V2H) та “автомобіль-мережа” (V2G) на сонячних батареях. Він стане комерційно доступним у другій половині 2024 року.

Додатки V2G дозволяють автоматично заряджати та розряджати батарею електромобіля на основі динамічних цін на комунальні послуги. Це дозволяє домовласникам отримувати платежі від свого постачальника електроенергії, розряджаючи накопичену енергію акумулятора електромобіля назад в мережу під час подій реагування на попит.

Популярний контент

Крім того, користувачі можуть використовувати батарею електромобіля для резервного копіювання своїх будинків під час відключень, демонструючи додаток V2H. Акумулятор має ємність до 50 кВт-год.

Зарядний пристрій буде сумісний з силовими агрегатами електромобілів на 400 і 800 В через стандартний роз’єм CSS”. йдеться в заяві Solar Edge.

Пристрій має розміри 620 мм x 340 мм x 200 мм, важить 22 кг і оснащений 7-метровим кабелем. Він може працювати в діапазоні температур від.30 C до 50 C і має корпус зі ступенем захисту IP-65 для використання всередині та зовні приміщень.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Беатріс Сантос

Беатріс Сантос приєдналася до pv magazine у 2020 році. Вона пише про нові технології, НД, інсталяції, ринки та політику на глобальному веб-сайті.

В іншому місці на pv magazine.

9 Коментарі та думки власників

Приголомшливо! Я радий бачити, що двонаправлена технологія електромобілів з’являється в Інтернеті, і все більше виробників підхоплюють цю технологію. Це буде чудовим розвитком для домогосподарств, які розглядають можливість переходу на сонячну енергію та купівлі електромобілів у найближчому майбутньому.

Ми щойно встановили сонячний крайовий інвертор як частину нашої домашньої сонячної батареї з нульовим зарядом. Наступним кроком буде двонаправлена зарядка для підтримки електромобілів. Сподіваємось, ми побачимо цю технологію доступною в Канаді в найближчому майбутньому. Дуже круто.

Новий двонаправлений зарядний пристрій для електромобілів, представлений компанією SolarEdge, є захоплюючою розробкою в галузі відновлюваної енергетики та електромобілів. Завдяки своїй архітектурі з підключенням до постійного струму та безшовній інтеграції з домашніми енергетичними системами, вона дозволяє одночасно заряджати електромобілі від сонця, акумуляторної батареї та електромережі. Можливість заряджати електромобіль від надлишкової фотоелектричної енергії та його висока ефективність роблять його привабливим варіантом для екосвідомих домовласників. Крім того, включення можливостей “автомобіль-будинок” і “автомобіль-мережа” відкриває можливості для користувачів брати участь в програмах реагування на попит і отримувати платежі від постачальників електроенергії. Цей зарядний пристрій є значним кроком на шляху до сталого та децентралізованого енергетичного майбутнього.

Надайте, будь ласка, порівняння всіх доступних в даний час двонаправлених зарядних пристроїв, а також тих, що з’являться в найближчій перспективі, таких як SolarEdge. Порівняльна стаття була б корисною для нас, власників електромобілів, які хочуть купити електромобіль раніше, ніж пізніше. Дякуємо за вашу роботу!

Залишити відгук Скасувати відповідь

Відправляючи цю форму, ви даєте згоду на використання ваших даних журналом pv magazine з метою публікації вашого коментаря.

Ваші персональні дані будуть розкриті або іншим чином передані третім особам тільки з метою фільтрації спаму або якщо це необхідно для технічного обслуговування веб-сайту. Будь-яка інша передача третім особам не відбуватиметься, якщо це не буде виправдано на основі застосовних положень про захист даних або якщо pv magazine юридично зобов’язаний це зробити.

Ви можете відкликати цю згоду в будь-який час із збереженням чинності на майбутнє, і в цьому випадку ваші персональні дані будуть негайно видалені. В іншому випадку ваші дані будуть видалені, якщо pv magazine обробив ваш запит або мета зберігання даних буде досягнута.

Додаткову інформацію про конфіденційність даних можна знайти в нашій Політиці захисту даних.

Розумний зарядний пристрій SolarEdge дозволяє легко їздити на сонячних батареях. огляд CleanTechnica

SolarEdge був пізнім учасником у світі зарядних пристроїв для електромобілів, але після того, як ми провели деякий час із зарядним пристроєм SolarEdge Smart EV Charger, компанія вже є серйозним претендентом у цьому просторі.

зарядний, пристрій, solaredge, home

Побудувавши свій бізнес на високоякісних, ефективних сонячних інверторах, SolarEdge була пізнім гравцем у світі зарядних пристроїв для електромобілів, але, провівши деякий час із зарядним пристроєм SolarEdge Smart EV Charger, компанія вже є серйозним претендентом у цьому просторі.

Надійна, перспективна зарядка для електромобілів

Більшість побутового обладнання для обслуговування електромобілів (EVSE, також відоме як зарядний пристрій для електромобілів). це трохи більше, ніж адаптери, які підключаються до домашньої електромережі за допомогою адаптера для зарядки транспортного засобу. Зарядка електромобіля. це не ракетна наука, але оскільки вони споживають таку велику кількість енергії, існує потенціал для того, щоб зробити з ними набагато більше. Оскільки електромобілі споживають таку велику частку енергії, є можливість оптимізувати енергію, яку споживає будинок, додавши інтелектуальності зарядним пристроям для електромобілів. Лідерство SolarEdge у виробництві сонячних інверторів дозволило компанії привнести інтелект у світ зарядних пристроїв для електромобілів, і це саме те, що вона зробила.

Розумний зарядний пристрій SolarEdge Smart EV Charger. Кредит на зображення: Кайл Філд, CleanTechnica

SolarEdge надіслала нам один зі своїх автономних зарядних пристроїв Smart EV Charger для тестування, і я повинен сказати, що я вражений і ще більше переконаний, що інвертори є найбільш захоплюючою частиною відновлюваного будинку майбутнього прямо зараз. Одразу зрозуміло, що ця річ побудована надовго. Товстий зарядний кабель довжиною 25 футів виглядає так, ніби він може витримати десятиліття використання та зловживання в гаражі або громадській зарядній установці, а товстий корпус самого пристрою виглядає надзвичайно міцним. Якщо що, він трохи занадто товстий, і моя дружина прокоментувала, що вона віддає перевагу іншим зарядним пристроям просто через їх більш гнучкі, простіші в управлінні зарядні кабелі. Ми встановили пристрій в нашому гаражі для тестування, але він також призначений для використання на відкритому повітрі, що є фантастичним.

Відмова від відповідальності: SolarEdge безкоштовно встановив для нас зарядний пристрій Smart EV Charger для цілей цього огляду.

Наша система Tesla Solar Roof поставляється з двома 5-кіловатними інверторами Delta, які, схоже, не мають ніякого підключення, тому ми не змогли протестувати інтеграцію зарядного пристрою Smart EV Charger з інверторами SolarEdge, але це, мабуть, найбільш захоплююча функціональність цього пристрою. При встановленні в будинку з сонячною системою, що живиться від інверторів SolarEdge, зарядний пристрій Smart EV Charger взаємодіє з інверторами і може динамічно, інтелектуально заряджати електромобіль за рахунок надлишкової сонячної генерації від дахової системи. Зарядний пристрій SolarEdge Smart EV Charger базується на фундаментальній передумові, що сонячні та електричні транспортні засоби є взаємодоповнюючими технологіями. 40% власників електромобілів мають сонячні установки, і новий зарядний пристрій дає можливість власникам електромобілів встановити зарядний пристрій поряд з новою або існуючою сонячною установкою. Для інсталяторів сонячних систем це може стати можливістю для збільшення продажів, а для власників. можливістю додати зарядний пристрій для електромобілів за нижчою ціною.

У центрі пристрою розташоване яскраве світлодіодне світлове кільце, яке дозволяє з першого погляду підтвердити, що автомобіль заряджається, за допомогою кільця зелених вогнів. По черзі, якщо виникає проблема, світлодіодні індикатори стають червоними, помаранчевими або навіть фіолетовими, залежно від того, що відбувається.

Встановлення

Встановлення зарядного пристрою Smart EV Charger було дуже простим. Він постачається з дротовою косичкою на кінці, тому встановити його було простою справою. прикріпити його до стіни біля відповідної розетки на 50 ампер та підключити до неї. Встановлення його в ланцюг 50 ампер гарантує, що пристрій зможе витягнути свій пік в 40 ампер, штовхаючи 9.6 кіловат енергії для автомобіля. З міркувань безпеки, зарядні пристрої для електромобілів повинні споживати лише 80% від максимального струму, на який розрахована електромережа, тому обов’язково враховуйте це при встановленні нової електромережі або при виборі зарядного пристрою для електромобіля для вашого будинку.

Після фізичного встановлення пристрою його потрібно підключити до локального з’єднання Wi-Fi. Це робиться з додатку SolarEdge і вимагає лише базової конфігурації. Мені довелося повторити цей процес кілька разів, але підключення до мережі зайняло лише кілька хвилин.

Додаток SolarEdge

Додаток My SolarEdge дозволяє власнику будинку переглядати поточний сеанс зарядки, зупиняти і запускати сеанс, переглядати історію зарядки і налаштовувати більш просунуті функції, такі як зарядка за розкладом і сонячна зарядка (де це можливо).

У нашому домогосподарстві є два електромобілі, Mercedes B-Class Electric Drive 2014 року випуску та Tesla Model 3, і ми змогли зарядити обидва на новому зарядному пристрої з піковою потужністю 40 ампер / 9.6 кВт. Власники можуть позначити кожен автомобіль у домогосподарстві, якщо їх більше одного, і додаток розпізнає, який автомобіль підключений до мережі для відстеження.

Це не складний додаток, який робить саме те, що вам потрібно, з невеликою кількістю надмірностей, які можуть заплутати процес. просунуті користувачі мають можливість експортувати історію сеансів заряджання за бажанням. Це корисно для тих, хто хоче відстежувати фактичне споживання електроенергії своїми автомобілями з плином часу, чи то для відстеження рахунків за пальне, чи для інших цілей.

Їзда на сонячних батареях

Зарядний пристрій SolarEdge Smart EV Charger чудово працює як автономний зарядний пристрій для електромобілів, але по-справжньому захоплюючим він стає, коли встановлений поряд із сонячною системою, що працює на основі SolarEdge. У цій конфігурації він може заряджати електромобіль, використовуючи лише надлишок сонячної енергії, що надходить з даху, мінімізуючи або усуваючи необхідність подачі енергії назад в мережу.

Для регіонів, де “зелені” тарифи роблять повернення електроенергії в мережу менш привабливим варіантом або взагалі не дозволяють це робити, це може бути величезною перевагою. Для власників будинків, які намагаються максимізувати споживання енергії, що генерується на місці за лічильником, це безпосередньо сприяє баченню більш стійкого будинку. Хто ж не хоче їздити, використовуючи лише енергію сонця?

Що працює, а що ні?

Не соромтеся використовувати мій реферальний код Tesla для покупки Tesla Solar, якщо ви схильні переконатися, що вони вам підходять. В даний час ви отримаєте 100 винагороду за використання реферального коду, як у мене. Якщо використовувати мій код (https://ts.la/kyle623), я також отримаю винагороду від Tesla, яка допоможе нам бути більш фінансово стійкими тут, на CleanTechnica.

Мені не подобаються платні сервіси. Вам не подобаються платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми деякий час впроваджували обмежену платну стіну, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що ми повинні поставити за нею. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий вміст знаходиться за платною стіною. Але тоді менше людей її читають! Ми просто не любимо платні платформи, тому вирішили відмовитися від нашої.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстоким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. затамувавши подих. рости. Тож.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, внесіть невелику суму щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякуємо! Підпишіться на щоденні оновлення новин від CleanTechnica на електронну пошту. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете зробити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Залишити відповідь