Сонячний генератор Jackery 1000. Найбільший сонячний генератор

Сонячний генератор Jackery 1000

Залиште свій email нижче, щоб отримати повідомлення, коли продукт буде доступний для попереднього замовлення. Повідомити мене, що я прочитав та погодився з Умовами та Політикою конфіденційності.

 • Ємність 1002 Вт-год, вихідна потужність 1000 Вт (2000 Вт пікова)
 • Кілька вихідних портів
 • Розетки з чистою синусоїдою змінного струму
 • Портативний і компактний
 • Зелені, тихі, прості у використанні

Швидка доставка

2 1 рік гарантії

30-денне повернення грошей

Jackery Solar Generator 1000. це сонячне рішення, яке поєднує в собі портативну електростанцію Jackery Explorer 1000 з сонячними панелями SolarSaga потужністю 100 Вт. Він перетворює сонячну енергію, захоплену сонячними панелями SolarSaga потужністю 100 Вт, в електричну енергію, а потім зберігає її в портативній електростанції Explorer 1000 для подальшого використання. Цей сонячний генератор є надійним та екологічно чистим джерелом енергії для кемперів, автофургонів або як аварійне резервне джерело на випадок відключення електроенергії.

сонячний, генератор, jackery, 1000
сонячний, генератор, jackery, 1000

Для живлення за допомогою Explorer 1000 (потужність 1002 Вт-год), будь ласка, введіть потужність приладу (не більше 1002 Вт)

сонячний, генератор, jackery, 1000

Безпечна BMS для повного захисту

Провідна в галузі система управління батареями BMS (Battery Management System) забезпечує 12 рівнів захисту від короткого замикання, перенапруги тощо. Інвертор з чистою синусоїдою забезпечує стабільну потужність для захисту ваших приладів. Крім того, завдяки функції захисту від падінь, сонячну електростанцію можна взяти з собою куди завгодно!

Безпечна BMS для повного захисту

Провідна в галузі система BMS (Battery Management System) забезпечує 12 рівнів захисту від короткого замикання, перенапруги тощо. Інвертор з чистою синусоїдою забезпечує стабільну потужність для захисту ваших приладів. Крім того, завдяки функції захисту від падінь, беріть сонячну електростанцію з собою куди завгодно!

сонячний, генератор, jackery, 1000
сонячний, генератор, jackery, 1000
сонячний, генератор, jackery, 1000

Скільки сонячних панелей мені потрібно

0 годин часу перезарядки

0 Вт Вт Стале енергозбереження

Виберіть один тип сонячної панелі

0 годин

0 Вт

Стале енергозбереження

Детальна інформація про товар

сонячний, генератор, jackery, 1000

сонячний, генератор, jackery, 1000

Примітка: 1. Типи та кількість сонячних панелей залежить від вашої покупки.

Час підзарядки сонячної батареї залежить від місця розташування, температури, погоди тощо. Фактичний час може бути додатковим.

Під час сонячної підзарядки тримайте портативну електростанцію подалі від тепла та прямих сонячних променів, щоб продовжити термін її служби.

Зберігати в сухому та прохолодному місці, уникати контакту з корозійними речовинами та тримати подалі від вогню та джерел тепла. Уникайте одночасного зберігання з гострими предметами.

сонячний, генератор, jackery, 1000

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

З: Я придбав два пристрої Jackery (Explorer 1000Saga 100W), чому я отримав лише одну посилку?? Де мої речі?

Ваше замовлення на купівлю (включно з купівлею комплектів сонячних генераторів) буде відправлено окремо, якщо замовлення містить більше одного товару. Ці правила доставки додатково застосовуються для замовлень на Amazon.2. Ви можете знайти тільки один номер для відстеження у вашому замовленні, навіть якщо замовлення містить більше одного пакунка. Ми з радістю надішлемо вам електронною поштою всі номери для відстеження за запитом.3. Будь ласка, зв’яжіться з нами за цією електронною адресою: hello@Jackery.com або через Amazon.

З: Яка максимальна потужність сонячних панелей може бути використана для зарядки Explorer 1000?? Також скільки часу буде потрібно для підзарядки від повністю розрядженої батареї?

Максимальна вхідна потужність Explorer 1000 становить 200 Вт (12 ~ 30 В, 7).5~8.33A ). Що стосується часу підзарядки, це залежить від того, яку панель ви використовуєте і погодних умов, наприклад, Explorer 1000 можна швидко зарядити протягом 8 годин, з’єднавши дві сонячні панелі SolarSaga 100W разом з кабелем-перехідником. При підключенні лише однієї окремої панелі приблизний час заряджання становить 17 годин. Час підзарядки може змінюватися залежно від місця розташування, температури, погоди тощо, фактичний час може відрізнятися.

З: Які пристрої можна живити від Explorer 1000?

Зверніть увагу, що вихідні порти змінного струму можуть заряджати/живити лише пристрої потужністю менше 1000 Вт, крім того, загальна потужність також повинна бути менше 1000 Вт. Після перевищення Explorer 1000 автоматично вимкнеться. Будь ласка, зверніться до специфікації вашого пристрою перед покупкою

З: Як дізнатися час роботи мого пристрою?

Час роботи = 1002Wh 0.85 / робоча потужність вашого пристроюДля довідки, якщо припустити, що енергоспоживання вашого пристрою становить 60 Вт (можливо, це вентилятор коробки), робочий час становитиме 1002 Вт-год0.85/60w=14.2 години (приблизний розрахунок).Зверніть увагу: фактичне споживання енергії залежить від різних способів використання, будь ласка, проконсультуйтеся з Jackery для прийняття кращого рішення про покупку.

З: Чи є сонячна панель водонепроникною?

Saga 100W не є водонепроникним. Щоб максимізувати термін служби модуля, будь ласка, не допускайте його намокання.

З: Чому сонячна батарея не може виробляти 100 Вт при зарядці до електростанції Explorer 1000?

Як ви знаєте. на сонячні панелі впливає багато факторів, таких як інтенсивність світла та кут нахилу панелі, встановленої на землі. 100 Вт протестовано в ідеальній лабораторії. Однак інтенсивність світла постійно змінюється. Крім того, кут падіння світла на сонячну панель також змінюється з обертанням сонця. Будь ласка, спробуйте протестувати вашу сонячну панель під повним сонячним світлом, щоб побачити, і переконайтеся, що на панель не падає тінь.

З: Як очистити поверхню сонячної панелі?

Ми згадали про це в інструкції. Будь ласка, використовуйте м’яку тканину для видалення пилу та бруду на поверхні. Протріть поверхню сонячного модуля вологою ганчіркою, щоб видалити залишки пилу або бруду. Будь-яке гуано або інший клей слід якомога швидше видалити з сонячної поверхні, щоб уникнути зниження продуктивності.

Підпишіться тут

Вводячи свій номер телефону або адресу електронної пошти, ви погоджуєтеся отримувати наші маркетингові повідомлення через SMS або електронну пошту, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги тощо. Ви погоджуєтесь з Умовами використання та Політикою конфіденційності. Ви можете відписатися в будь-який час.

найкращих сонячних генераторів 2023 року

Хайді Вахтер була старшим редактором журналу Experience Life протягом 10 років. Вона писала для таких видань, як Experience Life, Shondaland та betterpet.

сонячний, генератор, jackery, 1000

Наш найкращий вибір. портативна електростанція Yeti 1500X. Однак, якщо ви хочете менший, дешевший варіант, розгляньте Jackery Explorer 500W.

Завжди добре мати запасний варіант, особливо коли відключається електрика. Генератори, що працюють на бензині, можуть працювати, але вони шумні, виділяють смердючий дим і потребують місця для безпечного зберігання бензину. Вони також сприяють зміні клімату.

Сонячні генератори, з іншого боку, чисті, прості у використанні, не потребують викопного палива і стають все більш доступними в міру вдосконалення сонячних технологій. Вони можуть бути особливо корисними в надзвичайних ситуаціях, коли інші джерела палива відключені або важкодоступні. Сонячні генератори зазвичай вловлюють сонячну енергію за допомогою стаціонарних або портативних сонячних панелей, які продаються окремо, перетворюють її в електричну енергію та зберігають її в акумуляторі для подальшого використання.

Який генератор найкраще підходить для вас? По-перше, оцініть, скільки енергії вам потрібно для роботи побутової техніки, ноутбуків і телевізорів у вашому домі, якщо станеться відключення електроенергії, або для всього, що вам знадобиться для живлення під час кемпінгу, життя поза мережею або подорожі в автофургоні.

Після того, як ви дізнаєтеся, скільки ват вам потрібно, подумайте про інші функції, які вам потрібні, такі як USB-порти для зарядки та акумуляторні батареї. Ви можете не витратити свій бюджет, вибравши генератор з функціями, які роблять пристрій більш ефективним, а не більш дорогим.

Ми дослідили ринок, щоб рекомендувати найкращі генератори, сумісні з сонячними панелями.

Найкращий в цілому

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1500X

сонячний, генератор, jackery, 1000

Потрібно одночасно живити ноутбук, телефон, дриль, кавоварку та холодильник? Goal Zero Yeti 1500x. це потужна електростанція, яка постачає електроенергію одним натисканням кнопки або за допомогою Yeti 3.0 додатків. Важить 43 фунти, це сонячний варіант для тих, хто живе у фургоні, або для забезпечення резервної енергії, коли лінії електропередач виходять з ладу.

Літієва батарея забезпечує 1500 ват-годин, тому ви можете зарядити телефон сто разів або запустити холодильник на цілий день. Його провідний у галузі 2000-ватний інвертор змінного струму є одним із найпотужніших на ринку, що робить його нашим найкращим загальним вибором. Вбудований контролер заряду MPPT збільшує ефективність на 30% при підзарядці від сумісної сонячної панелі Goal Zero. На все надається дворічна гарантія.

Ціна на момент публікації: 1,800

Вихідна потужність 2000 Вт | Вага: 43 фунта | Розміри: 19 x 14 x 14 дюймів | Вихідні порти: 2 порти USB-A, 1 18-ватний USB-C, 1 60-ватний USB-C PP, 1 6-мм порт, 1 12-вольтовий (регульований), 1 12-вольтовий HPP, 2 120-вольтових інвертора змінного струму

Найкращий портативний

Портативний сонячний генератор Jackery Explorer 500

сонячний, генератор, jackery, 1000

Вага генератора відносно невелика. 13 кг.Компактний, міцний і доступний за ціною Jackery Explorer 500 важить 3 фунти і дозволяє брати з собою сонячну енергію в будь-яку подорож. 500-ватний інвертор забезпечує достатньо енергії для зарядки декількох пристроїв через будь-який з портів змінного або постійного струму або один з трьох USB-портів.

Поставляється з автомобільним зарядним кабелем та адаптером змінного струму. Як і багато інших сонячних генераторів сімейства Jackery, пристрій можна заряджати від розетки змінного струму або за допомогою сонячної панелі Jackery SolarSaga (продається окремо). 518-ватну акумуляторну батарею потрібно буде замінити приблизно після 500 використань, але це після багатьох поїздок у походи.

Ціна на момент публікації: 500

Вихідна потужність 500 Вт | Вага: 13.3 фунти | Розміри: 11.8 x 7.6 x 9.5 дюймів | Вихідні порти: 1 розетка змінного струму (110 В 500 Вт 1000 Вт пік), 3 порти USB, 2 порти постійного струму, 1 автомобільний порт

Найкраще для надзвичайних ситуацій

Сонячний генератор ITEHIL LiFePO4 500W 500Wh

сонячний, генератор, jackery, 1000

Якщо ви шукаєте джерело резервного живлення, яке є більш чистим, ніж дизельний генератор, електростанція ITEHIL є відмінним варіантом. Завдяки високошвидкісній зарядці ви можете відновити роботу своїх пристроїв після відключення електроенергії, а також вбудованому підсвічуванню. Ви можете заряджати її за допомогою сонячних панелей (ITEHIL окремо продає панелі, які складаються в конверт у вигляді валізи), автомобільного зарядного пристрою або настінної вилки. Існують обидва варіанти U.S. та міжнародні версії штепсельної вилки змінного струму.

При вазі майже 19 фунтів, він важчий за наш найкращий портативний інструмент, але все ще досить легкий, щоб його можна було легко переносити, і має вбудовані ручки. Наш тестувальник зазначає, що він недостатньо великий, щоб живити більшість повнорозмірних холодильників, але може живити невеликий електричний кулер. Він має інтуїтивно зрозумілий дисплей, який показує, скільки залишилося заряду акумулятора.

“Здається, він добре розроблений для безпеки і містить попередження на кшталт “не встромляйте пальці безпосередньо в порт живлення”.'” ~ Ллойд Альтер, редактор дизайну Treehugger

Ціна на момент публікації: 500

Вихідна потужність 500 Вт | Вага: 18.74 фунти | Розміри: 14.17 x 13 x 13.4 дюйми | Вихідні порти: 2 розетки змінного струму (100-120 В 500 Вт), 2 порти USB-A, 1 порт QC USD-A Poert, 1 тип C, 1 порт постійного струму, 1 автомобільний порт

Найкращий бюджет

Портативна електростанція Jackery Explorer 160

сонячний, генератор, jackery, 1000

У той час як багато бюджетних генераторів все ще коштують понад 200 доларів, цей доступний варіант від Jackery коштує менше 150 доларів і має дворічну гарантію. Це також один з найлегших варіантів на ринку. трохи менше 4 фунтів, що робить його ще одним чудовим вибором для кемпінгу або навіть рюкзака.

Заряджати можна від сонячної панелі, розетки, автомобільної розетки або електрогенератора. Він чудово підходить для зарядки телефону або камери, або для роботи невеликих приладів, таких як вентилятор або ноутбук. Він має імпульсну потужність 150 Вт, але вам слід уникати його використання з будь-яким пристроєм потужністю 100 Вт або вище.

Ціна на момент публікації: 150

Вихідна потужність 100 Вт | Вага: 3.97 фунтів | Розміри: 7.4 x 4.5 x 6.7 дюймів | Вихідні порти: 1 розетка змінного струму потужністю 100 Вт, 1 USB-C, 1 USB-A

Найкраща велика ємність

Портативна електростанція Bluetti AC200P 2000WH/2000W

сонячний, генератор, jackery, 1000

Портативна електростанція Bluetti потужністю 2000 Вт може заряджатися п’ятьма різними способами і має 17 різних вихідних портів, кожен з яких закритий високоякісним пилозахисним ковпачком. Ви можете зарядити його за допомогою сонячних панелей (не входять в комплект), через розетку, автомобільну вилку, за допомогою генератора або свинцево-кислотного акумулятора.

Ви можете одночасно підключити кілька невеликих пристроїв, наприклад, ноутбук, зарядний пристрій для фотоапарата та кілька телефонів. Або ви можете використовувати його як резервне джерело живлення для більших приладів. за словами виробника, ви можете живити настінний холодильник потужністю 800 Вт за допомогою цієї електростанції більше двох годин.

Приємною особливістю є світлодіодний сенсорний екран, який може сказати вам, скільки енергії ви витрачаєте і скільки заряду акумулятора залишилося. Ви також можете перевести її в економний режим, який вимкне пристрій, якщо відчує, що ви не використовуєте його протягом декількох годин. Він має прогумовані ніжки, тому пристрій не ковзає на гладких поверхнях. Він також досить важкий, тому не ідеально підходить для кемпінгу, де вам доведеться його нести, але він досить компактний, щоб поміститися в багажнику автомобіля.

Ціна на момент публікації: 1,599

Вихідна потужність 2000 Вт | Вага: 60.6 фунтів | Розміри: 16.5 x 11 x 15.2 дюйми | Вихідні порти: 6 розеток змінного струму 110 В, 1 розетка постійного струму 12 В / 10 А, 1 розетка постійного струму 12 В / 25 А, 2 розетки постійного струму 12 В / 3 А, 4 порти USB-A, 1 порт USC-C, 2 порти бездротової зарядки

Найкраще для дому

Сонячний генератор Titan з нульовою енергією

сонячний, генератор, jackery, 1000

Вірний своїй назві, Titan наповнений потужністю. Його 3000-ватний інвертор має величезну вихідну потужність для легкого живлення побутових приладів, таких як холодильники та портативні кондиціонери. Ви перебуваєте у важкому хмарному покриві? Без проблем. До комплекту Titan входить акумуляторна батарея, яку можна комбінувати з додатковими батареями (продаються окремо). Ви можете заряджати генератор від сонячних панелей, розетки змінного струму або автомобільного зарядного пристрою постійного струму.

На додаток до додаткових батарей, ви також можете додати USB-адаптери або автомобільний зарядний пристрій. Контролери заряду MPPT дозволяють досягти повної ємності батареї приблизно за чотири години, що робить Titan універсальним, ефективним і надійним планом резервного живлення.

Ціна на момент публікації: 2,716

Вихідна потужність 3000 Вт | Вага: 67 фунтів | Розміри: 18.5 x 12 x 12 дюймів | Вихідні порти: 6 розеток змінного струму, 4 розетки постійного струму 12 Вольт, 1 NEMA TT-30

Також чудово

Портативна електростанція MAXOAK Bluetti

сонячний, генератор, jackery, 1000

Під час екстремальних погодних умов генератори, подібні до наведених у цьому списку, можуть швидко розпродатися. Отже, якщо інші варіанти недоступні, нам багато чого подобається в цьому варіанті. Bluetti зберігає багато енергії за доступною ціною. Літій-іонний акумулятор ємністю 1500 Вт-год швидко заряджається і достатній для живлення більшості побутових приладів під час відключення електроенергії.

Хоча MaxOak Bluetti слугує чудовим джерелом живлення для дому під час надзвичайних ситуацій, він також досить портативний, щоб взяти його з собою на риболовлю або в подорож. Він включає два порти змінного струму, п’ять USB-роз’ємів та 12-вольтовий роз’єм постійного струму, який може впоратися з міні-холодильником. Також є чудовий РК-дисплей, який допоможе вам відстежувати продуктивність генератора.

Вихідна потужність 1000 Вт | Вага: 37.9 фунтів | Розміри: 14.6 x 6.5 x 14.4 дюйми | Вихідні порти: 2 розетки змінного струму 110 В, 1 регульована розетка постійного струму 12 В, 45-ватний USB-C, 4 порти USB-A

Якщо ви шукаєте щось потужне, що допоможе вам пережити шторм, портативна електростанція Yeti 1500X. наш найкращий вибір. Якщо вам потрібно щось портативне для походу, то Jackery 500W може стати вашим найкращим новим приятелем у подорожі.

На що слід звернути увагу в сонячному генераторі

Вирішуючи, який сонячний генератор підійде саме вам, врахуйте, які типи приладів, інструментів і пристроїв вам потрібно заряджати і як часто ви будете без традиційного джерела живлення. Ось кілька інших порад, які допоможуть вам прийняти рішення.

Сонячні панелі

Існує три основних типи сонячних панелей. монокристалічні панелі, полікристалічні сонячні елементи та тонкоплівкові, або амоно-кристалічні панелі. Кожен з них пропонує різні рівні ефективності. Монокристалічні панелі є найпоширенішими і трохи ефективнішими, ніж полікристалічні елементи. Тонкоплівкові панелі. це новіша технологія, вони легкі, гнучкі, довговічні та доступні за ціною, але приблизно вдвічі менш ефективні, ніж інші типи. Іноді вони входять до складу генератора, а іноді продаються окремо.

сонячний, генератор, jackery, 1000

Ємність акумулятора та номінальна потужність

Сонячні генератори працюють на накопиченій енергії, тому вам потрібно враховувати ємність акумулятора (загальну кількість збереженої електроенергії). Вам також потрібно знати номінальну потужність (скільки енергії видається за один раз). Батарея з високою ємністю, але низькою потужністю, як правило, виробляє менше електроенергії протягом більш тривалого періоду часу.

Тип батареї

Свинцево-кислотні та літій-іонні. найпоширеніші варіанти. Свинцево-кислотні використовуються для живлення таких речей, як автомобілі, тоді як літій-іонні варіанти часто використовуються для роботи електроінструментів. Вони все частіше використовуються в сонячних генераторах, оскільки вони легкі. Хоча вони, як правило, дорожчі за свинцево-кислотні різновиди, вони, як правило, мають довший термін служби, що дозволяє економити гроші на заміні батарей і не викидати їх на звалища.

Контролери заряду

Щоб регулювати струм між сонячними панелями та акумулятором, найпростіші контролери відключають живлення, коли досягається максимальна напруга. Це не так ефективно, як моделі, що використовують відстеження трьох точок живлення (MPPT).

Інвертор

Перетворюючи постійний струм (DC) від сонячних панелей в змінний струм (AC), інвертори мають номінальну потужність у ватах, щоб показати максимальну потужність, яку вони можуть генерувати. Інвертори з чистою синусоїдою дорожчі, але більш ефективні. Але вони не обов’язково є економічно вигідним варіантом, якщо ви плануєте використовувати генератор лише зрідка.

Вага

Чи будете ви використовувати сонячний генератор вдома або в дорозі? Для портативності шукайте пристрої, які легше переносити та маневрувати, а також які містять частини в міцній коробці, а не у вигляді окремих частин.

Інші особливості

Зверніть увагу на наявність декількох USB-портів і розеток змінного струму, змінних батарей і світлодіодних панелей, які допоможуть вам контролювати систему в темний час доби. Нарешті, зверніть увагу на тривалість гарантії на пристрій або будь-які інші гарантії виробника.

Визначаючи розмір генератора, ви повинні звернути увагу на потужність, що вимірюється у ватах, а також на ємність акумулятора, що вимірюється у ват-годинах (Вт-год). Як правило, генератори потужністю менше 1000 Вт можуть підтримувати заряд електроніки і чудово підходять для кемпінгу. Щоб довше живити багато пристроїв у вашому домі, вам знадобиться великий генератор потужністю близько 1500 Вт-год.

Якщо ви хочете, щоб ці пристрої заряджалися і використовувалися протягом п’яти годин:

Отже, в цьому випадку вам потрібен генератор потужністю не менше 85 Вт і ємністю 425 Вт-год. Якщо є сумніви, округляйте. Для іншого способу розрахунку ваших потреб вам може бути корисною ця інструкція від виробника Jackery.

Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не підключаються до електричної панелі вашого будинку, тому вони не будуть живити провідні пристрої, такі як водонагрівач або стельові світильники; для такого типу живлення вам слід розглянути можливість використання домашньої акумуляторної системи.

Сонячні генератори повинні працювати щонайменше 20-25 років. Багато виробників пропонують гарантії, які покривають ремонт і заміну, якщо щось вийде з ладу протягом перших кількох років використання.

Більшість сонячних генераторів великої потужності коштують від 1000 до 2000 доларів США. Як правило, більші генератори коштують дорожче, ніж менші, портативні пристрої. Генератори у списку варіюються від 140 до 3400 без урахування розпродажів або знижок.

Чому варто довіряти Treehugger?

Treehugger прагне допомогти нашим читачам відмовитися від викопного палива, і ми глибоко дослідили ринок, щоб знайти найкращі генератори, сумісні з сонячними панелями.

Багаторічна письменниця, яка пише про подорожі та пригоди, Хейді Вахтер знає, наскільки сонячні промені можуть бути корисними для підзарядки її телефону та фотоапарата.

Меггі Бадор. екологічний репортер і редактор, що базується в Нью-Йорку. Вона почала працювати в Treehugger у 2013 році і зараз є заступником головного редактора.

Портативні сонячні генератори. це тихе, екологічне рішення для живлення під час перебоїв в електромережі або під час екскурсій. Найкращі генератори відрізняються за розміром, потужністю та ємністю акумулятора.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

сонячний, генератор, jackery, 1000

Використання сонця для створення резервної енергії є альтернативою паливним газовим генераторам або двопаливним генераторам. Найкращі сонячні генератори легко транспортувати, вони безпечні у використанні всередині та зовні приміщень і майже безшумні під час роботи.

Хоча газові генератори мають більшу потужність, вартість палива висока і не завжди доступна. Замість того, щоб використовувати газ, дизель або пропан, сонячний генератор збирає енергію сонця і зберігає її в акумуляторі великої ємності. Читайте далі, щоб дізнатися про деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку для комфортної ночівлі вдома або вашої наступної подорожі.

 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР: Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР: Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X
 • НАЙКРАЩА ПОТУЖНІСТЬ: Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МАЛИХ БУДИНКІВ: портативна електростанція Rainier 155Wh R150i
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ ВЕЛИКИХ БУДИНКІВ: портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ БУДИНКІВ НА ВІДКРИТОМУ повітрі: Сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

сонячний, генератор, jackery, 1000

Перш ніж купувати сонячний генератор

Портативність найкращих сонячних генераторів робить їх ідеальними для подорожей, кемпінгу та заходів на свіжому повітрі, оскільки їх легко пакувати, зберігати та переміщувати. Вони також є надійним резервним джерелом на випадок надзвичайних ситуацій вдома через несприятливі погодні умови або відключення електроенергії.

Хоча сонячні генератори є екологічно чистим джерелом енергії, вони мають обмеження через малу потужність і повільну перезарядку. Сонячна енергія резервного генератора, яку вони виробляють, може годинами підтримувати світло та роботу портативних телевізорів та електронних пристроїв, таких як смартфони та ноутбуки. Однак вони не забезпечують достатньої потужності для одночасного або тривалого запуску всіх великих побутових приладів у будинку.

Як ми тестували найкращі сонячні генератори

Ми дослідили найбільш затребувані сонячні генератори у відповідних категоріях і виявили, що найкращі моделі визначаються їх типом, вихідною потужністю, вагою, портами та іншими особливими характеристиками, включеними в окремі бренди.

Під час пошуку найкращих доступних сонячних генераторів, портативні варіанти виявилися найпопулярнішими серед користувачів завдяки своїй великій вихідній потужності та універсальності. Хоча резервні генератори не такі популярні, вони забезпечують достатню потужність для великих приладів і зручні в разі відключення електроенергії. Незалежно від типу, вищезазначені генератори мають потужність від 115 ват-годин (Вт-год) до 2000 Вт-год в залежності від потреб в електроенергії.

Деякі моделі досить легкі, щоб брати їх у походи, а інші можуть бути занадто важкими для транспортування, але всі генератори мають достатньо розеток, включаючи USB, змінний струм (AC), постійний струм (DC), автомобільні та настінні порти. Крім того, ці сонячні генератори можна швидко заряджати від розетки, автомобільного зарядного шнура або за допомогою сонячної енергії. Хоча більшість з цих варіантів не включають сонячні панелі, багато з них мають РК-дисплеї або сенсорні екрани, ручки для перенесення, синусоїдальні інвертори або технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Наші найкращі моделі

У всьому світі попит на сонячну енергію продовжує зростати. Зараз саме час подумати про те, щоб вжити заходів для забезпечення доступу до відновлюваного джерела енергії для відпочинку та готовності до надзвичайних ситуацій. Наступні продукти представляють одні з найкращих сонячних генераторів, вироблених відомими брендами, з точки зору розміру, потужності, ємності акумулятора та спеціальних функцій.

Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000

Портативний сонячний генератор Jackery забезпечує екологічно чисту енергію для активного відпочинку на природі та готовності до надзвичайних ситуацій. Батарея забезпечує більш високу потужність 1000 Вт (Вт), з піковою потужністю 2000 Вт. Він має літієву батарею ємністю 1 002 Вт-год на додаток до трьох стандартних розеток змінного струму з чистою синусоїдою для додаткової потужності для одночасного живлення декількох приладів змінного струму.

Сонячний генератор Jackery також включає в себе технологію MPPT для більш швидкої сонячної підзарядки. Користувачі можуть заряджати генератор за допомогою сонячних панелей, настінної або автомобільної розетки або іншого генератора. Час підзарядки становить близько 17 годин з однією сонячною панеллю і 8 годин з двома сонячними панелями, але варіюється в залежності від місця розташування, температури і погоди.

Цей сонячний електрогенератор забезпечує достатню кількість енергії для електроприладів, медичного обладнання, комп’ютерів, систем безпеки та освітлення. Мандрівники, які подорожують на автомобілях для відпочинку (RV), можуть не розраховувати на додаткові налаштування для живлення міні-холодильників, портативних кавоварок, пелетних коптилень та іншого. Разом з ручкою генератор має розмір 13.1 дюйм в довжину на 9.2 дюйми завширшки на 11.1 дюйм в глибину і важить 22.04 фунти. Він повністю укомплектований адаптером змінного струму, автомобільним зарядним кабелем, кабелем паралельного адаптера SolarSaga та посібником користувача. Сонячні панелі продаються окремо.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативна
 • Потужність: 1,002 Вт-год; 1,000 Вт (до 2,000 Вт імпульсної потужності)
 • Порти включені: 3 порти змінного струму, порт автомобільного зарядного пристрою, порт паралельного адаптера SolarSaga
 • Має кілька вихідних портів, включаючи 2 USB-C, 2 USB та 1 автомобільний порт постійного струму
 • Можна заряджати за допомогою сонячної енергії, настінних або автомобільних розеток або генератора
 • Повна зарядка займає від 8 до 17 годин, залежно від кількості підключених панелей
 • Безпечний для використання з побутовою технікою, медичними приладами, комп’ютерами, системами безпеки та освітлювальними приладами
 • Деякі користувачі повідомляють про труднощі із заряджанням деяких електронних пристроїв за допомогою цього продукту
 • Дорогий; сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо

Придбайте сонячний генератор Jackery на Amazon, Lowe’s або Jackery.

Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X

Ергономічна ручка та легка вага забезпечують портативність цього сонячного генератора від Aimtom. Однак, маючи лише 3.48 фунтів і розмір 7.67 дюймів завдовжки на 6.73 дюйми завширшки на 3.Глибиною 54 дюйми, цей невеликий сонячний генератор не жертвує потужністю, враховуючи ємність літій-іонного акумулятора генератора 155 Вт-год, який забезпечує 100 Вт з максимальною потужністю 180 Вт.

Вбудована система керування акумулятором захищає електроніку від пошкодження під час заряджання генератора, а також дозволяє користувачам заряджати або живити кілька невеликих електричних пристроїв одночасно. Цей портативний сонячний генератор може живити такі прилади, як світильники, ноутбуки, мобільні телефони, планшети, дрони, кулери, вентилятори та апарати CPAP.

Заряджайте генератор через розетку, автомобільний порт або сонячну панель (не входить до комплекту), маючи на увазі, що час заряджання залежить від місця, часу та погоди. Він також оснащений адаптером прикурювача на 12 В постійного струму, автомобільним зарядним адаптером, посібником користувача та адаптером для зарядки від розетки.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти включені: Розетка 110 В змінного струму, 3 USB-порти та 3 виходи 12 В постійного струму
 • Ергономічна ручка та підтримка природи, з вбудованою системою управління акумулятором
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки або автомобільного порту
 • Прикурювач, настінний та автомобільний зарядний адаптер входять до комплекту

Придбайте сонячний генератор Aimtom на Amazon або Aimtom.

Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150

Вага 37.Портативний сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 вагою 9 фунтів має літій-іонну батарею ємністю 1,500 Вт-год з максимальною потужністю 1,000 Вт. Велика вихідна потужність цього генератора робить його незамінним зеленим і чистим джерелом енергії для домашнього використання, кемпінгу, катання на човнах та подорожей поза мережею. Користувачі можуть розраховувати на нього для заряджання більш потужних пристроїв, таких як мікрохвильові печі, фени та блендери.

Цей портативний сонячний генератор заряджається приблизно за 8 годин від розетки та приблизно за 5-10 годин від сонячної панелі (продається окремо). Він має розмір приблизно 14.Довжина 6 дюймів на 6.5 дюймів завширшки на 14.Глибиною 4 дюйми, має чотири USB-виходи, дві розетки змінного струму, автомобільний порт і ручку для перенесення. До комплекту також входить настінний зарядний пристрій змінного струму, фотоелектричний зарядний кабель та посібник користувача.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 1,500 Вт; 1,000 Вт
 • Порти в комплекті: USB-порт, 2 вихідних порти змінного струму та автомобільний порт 12 В
 • Зелене джерело енергії, яке чудово підходить для тих, хто хоче екологічно чистий варіант
 • Підходить для використання з великою побутовою технікою, зокрема кухонною, та іншою побутовою електронікою
 • Має вбудовану ручку для перенесення; підходить для зовнішнього використання
 • Деякі користувачі стверджують, що пристрій раптово перестає реєструвати використання потужності
 • Призначений для легкого використання; пристрій може перестати працювати в разі надмірного використання

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 на Amazon або Maxoak.

Портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт/год

R150i від Rainier. чудовий сонячний генератор для домашнього використання, здатний живити невеликі прилади, ноутбуки, електроінструменти, планшети та смартфони, дрони, камери, ліхтарі, динаміки та фари. Розмір приблизно 10 дюймів в довжину, 6 дюймів в ширину, 4 дюйми в глибину і вагою 3.75 фунтів, легкий і портативний, з вбудованою ручкою для перенесення та ліхтариком.

Оскільки цей акумуляторний генератор для домашнього використання є екологічно чистим джерелом енергії, покупцям не потрібно заправляти його газом, пропаном або дизельним паливом. Це означає, що в невеликих будинках не буде шуму та випарів. Живиться від літій-іонного акумулятора ємністю 155 Вт-год.

Панель управління генератором містить традиційну побутову розетку і три USB-порти, об’єднані з трьома 5.5 міліметрових виходів 12В. Сонячний генератор має розетку та автомобільний зарядний пристрій і забезпечує можливість використання сонячних панелей, хоча сумісні панелі продаються окремо. Час заряджання залежить від місця розташування, температури та погоди.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти включені: 3 порти постійного струму, 1 настінний порт і 3 USB-порти
 • Підходить для дрібної побутової техніки та електронних пристроїв, включаючи смартфони, дрони, GoPro, камери та динаміки
 • Легкий і компактний; портативність робить його чудовим вибором для використання на відкритому повітрі
 • Доступна ціна в порівнянні з іншими подібними портативними електростанціями
 • Сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо; не підходить для великих приладів Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища та типу пристрою

Придбайте сонячний генератор Rainier на Amazon.

Портативна дельта-електростанція Ecoflow 1260 Вт/год

Портативний сонячний генератор Delta від Ecoflow має літієву батарею ємністю 1260 Вт-год і потужність чистої синусоїди змінного струму 1800 Вт (зі сплеском до 3300 Вт), який використовує шість розеток змінного струму для одночасного живлення до 13 пристроїв. Він створює достатньо енергії, щоб підтримувати освітлення, телевізори, морозильні камери, тостери, кавоварки, фени, електричні сковорідки, ноутбуки та медичне обладнання протягом декількох годин. Якщо користувачі живуть у великому будинку, а електрика відключається, їхні прилади та пристрої повинні залишатися функціональними.

Генератор використовує технологію швидкої зарядки X-Stream Fast Charge, що забезпечує прискорену швидкість перезарядки. Заряджається до 80 відсотків потужності всього за 1 годину, а повна зарядка. приблизно за 90 хвилин, підключивши його до розетки або іншого генератора. Додатковий час підзарядки. від 4 до 8 годин від сонячної панелі або 13.5 годин через автомобільний порт 12/24 вольт. Хоча сонячні панелі не входять до комплекту, генератор сумісний з більшістю сонячних панелей на ринку.

Три типи зарядних кабелів (штекер змінного струму, автомобільний зарядний кабель та кабель сонячної панелі), сумка та керівництво користувача є частиною цього пакета сонячного генератора. Генератор має розмір близько 15.7 дюймів завдовжки на 8.3 дюйми завширшки на 10.6 дюймів завглибшки і важить 30.9 фунтів. Ручка допомагає при транспортуванні.

Характеристики продукту

 • Тип: Резервний генератор
 • Потужність: 1,260 Вт-год; 1,800 Вт (до 3,300 Вт імпульсної потужності)
 • Порти включені: 6 портів змінного струму, 4 порти USB, 2 порти USB-C та автомобільний порт
 • Надзвичайно універсальний продукт; може живити до 13 пристроїв одночасно
 • Технологія швидкої зарядки X-Stream Fast Charge забезпечує прискорене включення пристрою
 • Сумка для перенесення та ручка в комплекті; підходить для перенесення та маневрування

Придбайте сонячний генератор Ecoflow на Amazon, Lowe’s або Ecoflow.

Сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

Довготривала подорож вимагає достатнього джерела живлення, довговічності та надійності, саме тому сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P є нашим найкращим вибором для кемпінгу та відпочинку на природі. Завдяки свинцево-кислотному акумулятору він забезпечує потужність 2,000 Вт з імпульсом 4,800 Вт і має ємність 2,000 Вт-год, що забезпечує достатню потужність для зарядки невеликих приладів, телефонів та електроінструментів. Для зручності використання ця модель також має вбудований сенсорний екран.

У комплекті з генератором є інструкція з експлуатації, адаптер змінного струму та шість портів змінного струму, сонячний зарядний кабель MC4, автомобільний зарядний кабель, авіаційний роз’єм, два USB-порти, порт постійного струму та вбудована ручка для перенесення. Крім того, ця опція поставляється зі складною сонячною панеллю потужністю 1200 Вт, захищеною від подряпин, виготовленою з монокристалічних кремнієвих елементів, що робить цю опцію на 5 відсотків ефективнішою за аналогічні сонячні панелі. Ці сонячні панелі також легко транспортувати та встановлювати завдяки 9.Вага 8 фунтів і вбудована підставка для ніг.

Завдяки тому, що панелі входять до комплекту, цей набір готовий до використання з коробки. Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища, а генератор важить 60.6 фунтів.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 2,000 Вт-год; 2,000 Вт (до 4,800 Вт імпульсної потужності)
 • портів у комплекті: 6 портів змінного струму, 1 порт автомобільної зарядки, 2 порти USB, 1 порт постійного струму та 1 авіаційний порт
 • Стійкі до подряпин і легкі сонячні панелі в комплекті з вбудованою підставкою
 • Швидкий час заряджання; підходить для тих, кому потрібно заряджати пристрої в дорозі
 • Деякі користувачі повідомляють, що сонячні панелі випадково перестають заряджати пристрій
 • Пристрій може не розпізнати сонячні панелі і не заряджати акумулятор

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P на Amazon або Maxoak (без панелей).

Що потрібно враховувати при виборі найкращого сонячного генератора

Поки покупці шукають найкращі сонячні генератори для дому або подорожей, вони повинні враховувати передбачуване використання. Від того, як і де вони планують використовувати сонячний генератор, залежить розмір, потужність і ємність пристрою, який їм знадобиться.

Призначення та діяльність користувача

Причини придбання сонячного електрогенератора можуть бути різними для кожного, тому важливо, щоб покупці чітко визначилися з метою придбання сонячного електрогенератора та завданнями, які вони сподіваються виконати з його допомогою. Сонячні генератори стануть у нагоді всім, хто подорожує та зупиняється у віддалених місцях, де немає електромережі. І навпаки, покупці можуть просто бажати мати надійне резервне джерело енергії для свого будинку, щоб підготуватися до настання природної або техногенної катастрофи.

Якщо основна мета. подорожі, шукайте сонячні генератори, які допоможуть зробити подорожі простішими. Підключення до автофургону дозволяє користувачам живити електроприлади, коли вони в дорозі. Можливість зарядки в автомобілі робить зручним для мандрівників їздити і заряджати сонячні генератори без необхідності зупинятися і встановлювати сонячні панелі.

Розмір і сонячна потужність

Покупці, які обирають сонячний генератор відповідного розміру для своїх потреб, повинні пам’ятати про ємність акумулятора та вимоги до потужності, щоб уникнути його перевантаження. Більшість сонячних генераторів можуть годинами живити портативну електроніку, смартфони, планшети, електроінструменти, малу побутову техніку та бездротові інструменти. Однак покупцям може знадобитися окремий генератор, наприклад, для забезпечення роботи холодильника протягом цілого дня.

Сонячний вхід відноситься до сонячних панелей. Сонячні панелі збирають і перетворюють сонячне світло в енергію, яка зберігається в акумуляторі генератора. Достатня сонячна потужність визначає час роботи генератора та час, необхідний для його підзарядки.

Сонячні панелі, що використовуються в поєднанні з портативним сонячним генератором, мобільні та прості в управлінні. На відміну від панелей, встановлених на житлових або комерційних об’єктах, вони менші за розміром і мають меншу потужність, що означає меншу кількість сонячної енергії, ніж їхні більші аналоги.

Вимоги до потужності

Потужність сонячного генератора повинна відповідати потребам покупців в електроенергії. Потужність акумулятора вимірюється у ватах. це максимальна потужність, яку генератор забезпечує під час роботи. Ємність акумулятора. у ват-годинах. це загальна кількість накопиченої енергії.

Коли генератор працює, вати відображають потужність, що надходить від його батареї до електричного пристрою, а ват-години. максимальний рівень енергії, який він може доставити. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт-год може зберігати загалом 500 Вт, коли він повністю заряджений. Таким чином, сонячний генератор потужністю 500 Вт здатний живити лише електроприлади та пристрої, потужність яких не перевищує 500 Вт.

Ємність акумуляторної батареї

Акумулятор у сонячному генераторі. це місце, де енергія, отримана від сонячної панелі, зберігається для подальшого використання. Сонячні генератори зазвичай мають літій-іонні або свинцево-кислотні акумулятори. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати генератор вночі або в дні з обмеженим сонячним світлом.

Ємність акумуляторів визначає тривалість роботи генератора. Чим більше енергії вимагає електронний пристрій, тим швидше розряджається батарея. Тривалість заряду акумулятора також залежить від кількості пристроїв, які одночасно споживають енергію від генератора.

Для живлення електроприладів, які потребують більшої потужності, необхідна більша ємність акумулятора. Меншої потужності достатньо для освітлення, мобільних телефонів та ноутбуків. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт може живити світлодіодну лампу протягом 100 годин, в той час як міні-холодильник буде працювати лише близько 10 годин.

Потужність інвертора

Постійний і змінний струм. це дві форми електроенергії. Постійний струм. це електрика, яка тече тільки в прямому напрямку. Змінний струм. це електрика, яка тече як вперед, так і назад. Енергія, яку використовують сонячні панелі, є постійним струмом. Інвертор сонячного генератора перетворює низьку потужність постійного струму від акумуляторів на змінний струм для використання.

Потужність інвертора вказує на максимальну потужність, яку сонячний генератор може отримати в будь-який час. Наприклад, інвертор потужністю 1 500 Вт може виробляти до такої кількості електроенергії змінного струму. Майте на увазі, що розмір або потужність інвертора не завжди співвідноситься із загальною потужністю сонячного генератора. Зберігання акумулятора також має важливе значення.

Можливість розширення потужності

Зрештою, користувачі можуть захотіти розширити можливості свого сонячного генератора, особливо якщо вони виявлять, що їм потрібно більше енергії. Однак модернізація сонячного генератора не завжди можлива.

Збільшення потужності базується на стійкості контролера заряду, який направляє енергію в одному напрямку від сонячних панелей до акумуляторів. Як невід’ємний компонент сонячного генератора, основним завданням контролера заряду є захист довговічності акумуляторів.

Контролер заряду може обробляти лише максимальну кількість ват і напругу, на яку він розрахований, тому користувачі не зможуть вийти за межі його зарядної здатності. Якщо ємність акумулятора не підтримує додаткові сонячні панелі, можливість розширення потужності недосяжна.

Типи сонячних генераторів

Для людей, які живуть у районах з частими перебоями в електропостачанні, генератор дозволяє їм мати проміжне джерело електроенергії. Для домашнього використання доступні два типи сонячних генераторів: сонячні резервні генератори та портативні сонячні генератори. Обидва генератори виробляють сонячну енергію, але відрізняються за потужністю, способом зберігання енергії та вартістю.

Сонячні генератори резервного живлення

Резервні сонячні генератори призначені для живлення при збоях в електромережі і є ефективною альтернативою встановленню повної системи. Ці генератори використовують кілька батарей для зберігання енергії для отримання великої потужності. Вони забезпечують достатню резервну потужність для ввімкнення світла, телевізорів, комп’ютерів та малих і середніх побутових приладів.

Зазвичай для заряджання сонячного резервного генератора на повну потужність потрібно менше 48 годин, але час може змінюватися залежно від розміру сонячних панелей та кількості сонячного світла. Покупці можуть тримати ці генератори як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Недоліком сонячних резервних генераторів є їхня вага, що робить їх дещо складними для переміщення. Крім того, генератор, який досить великий, щоб забезпечити енергією цілий будинок, коштує дорого.

Переносні сонячні генератори

Переносні сонячні генератори мають невелику вагу, тому користувачі можуть брати їх з собою куди завгодно. Вони ідеально підходять для будинків, дач, кемпінгів, автофургонів, автомобілів і човнів. Деякі генератори оснащені ручкою для витягування або прикріпленою ручкою для легкого транспортування. Сонячні панелі заряджають батарею в портативному сонячному генераторі.

Переносні сонячні генератори мають певні недоліки. Вони можуть або мати недостатню потужність для живлення великих приладів, таких як холодильники, посудомийні машини, пральні машини, водонагрівачі та дренажні насоси, або не бути здатними живити кілька пристроїв одночасно.

Якщо вони використовують сонячні панелі малої потужності, заряджання генератора може зайняти багато часу. З іншого боку, портативні сонячні генератори не створюють шуму і вуглекислого газу, доступні за ціною і не вимагають особливого обслуговування, на відміну від газових генераторів.

Поради щодо використання сонячного генератора

З великою кількістю сонячних генераторів, з яких можна вибрати, покупцям може бути важко вирішити, який з них відповідає їхнім вимогам. Для початку, вони захочуть точно визначити, як і де вони планують його використовувати.

Сонячні генератори доступні в різних розмірах з різною потужністю та ємністю зберігання. Вони в першу чергу призначені для живлення будинків під час відключення електроенергії або для активного відпочинку на природі, наприклад, кемпінгу, полювання, вітрильного спорту, риболовлі та подорожей. Сонячні генератори також є ідеальним джерелом енергії для заходів на відкритому повітрі, таких як вечірки, фестивалі, ремісничі ярмарки та фермерські ринки.

Ще одним важливим фактором є те, скільки покупці хочуть витратити на сонячний генератор. Зі збільшенням розміру та потужності сонячних генераторів зростає і ціна. Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не включають сонячні панелі, тому їх додаткова покупка збільшить витрати.

 • Сонячний генератор повинен відповідати цілям покупців.
 • Важливо вибрати відповідний розмір, потужність та ємність для зберігання енергії.
 • Зосередьтеся на характеристиках, які відповідають планам людини щодо генератора, таких як кількість роз’ємів, швидкість зарядки, портативність, ручка для перенесення, ліхтарик, можливість розширення та вага.

Переваги володіння сонячним генератором

Володіння сонячним генератором звільняє користувачів від залежності від викопного палива, коли їм потрібна резервна система для надзвичайних ситуацій, подорожей або кемпінгу. Крім того, сонячні генератори є портативними і компактними, тому їх легко зберігати і переміщати, на відміну від величезних газових генераторів.

Сонячні генератори також тихіші, безпечніші та потребують мінімального обслуговування, оскільки не мають двигунів, рухомих частин і не виділяють шкідливого вуглекислого газу. Цей альтернативний тип генератора є екологічно чистим рішенням, яке збирає енергію сонця, зберігає її в акумуляторі, а потім виробляє енергію під час роботи.

Швидкість заряджання та потужність сонячного генератора залежать від його розміру, тому покупці повинні ретельно продумати, де вони хочуть його використовувати і скільки електричних пристроїв та приладів вони хочуть живити.

 • Для роботи сонячного генератора не потрібне паливо.
 • Це чисте, відновлюване джерело енергії.
 • Сонячний генератор не потребує особливого обслуговування.

Поширені запитання

Має сенс мати сонячний генератор, щоб не залишитися без джерела енергії під час відключення електроенергії вдома або просто під час відпочинку на природі та подорожей. Портативність сонячних генераторів робить їх ідеальними для пакування та перенесення в подорожі, і вони особливо зручні для зберігання та використання в автофургонах, автомобілях, човнах та каютах. Якщо у вас все ще є питання щодо того, який варіант живлення від сонячного генератора може бути найкращим для ваших потреб, перегляньте деякі з найпоширеніших запитань про сонячні генератори та відповідні відповіді на них.

Q. Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло в електрику постійного струму, яка проходить через контролер заряду. Сонячна енергія зберігається в акумуляторі, і таким чином сонячний інверторний генератор перетворює електроенергію в корисну енергію змінного струму.

Q. Чи може сонячний генератор живити будинок?

Сонячний генератор, швидше за все, не зможе забезпечити електроенергією всі прилади у вашому домі одночасно. Залежно від розміру генератора, він може заряджати та живити різноманітні великі та малі прилади, електронні пристрої та медичне обладнання.

Q. Як вибрати сонячний генератор?

Щоб вибрати сонячний генератор, подумайте про його призначення та бюджет, а також про те, яка ємність та потужність акумулятора вам потрібна для живлення ваших приладів, електронних пристроїв та іншого обладнання.

Q. Якого розміру сонячний генератор мені потрібен?

Розмір сонячного генератора, який вам потрібен, залежить від кількості потужності, необхідної для живлення ваших пристроїв, і тривалості часу зарядки.

Чому варто довіряти Бобу Вілі

Боб Віла. американський майстер на всі руки з 1979 року. Як ведучий улюблених і новаторських телесеріалів, включаючи “Цей старий будинок” і “Знову вдома у Боба Віли”, він популяризував і став синонімом домашнього благоустрою “зроби сам”.

Протягом своєї багаторічної кар’єри Боб Віла допоміг мільйонам людей будувати, реконструювати, ремонтувати та жити краще з кожним днем. традиція, яка продовжується і сьогодні, завдяки експертним, але доступним порадам для дому. Команда Bob Vila перетворює необхідну інформацію в навчальні посібники з проекту, посібники з технічного обслуговування, інструменти 101 та багато іншого. Потім ці експерти з дому та саду ретельно досліджують, перевіряють та рекомендують продукти, які допоможуть власникам будинків, орендарям, домашнім майстрам та професіоналам у виконанні їхніх завдань.

Який розмір сонячного генератора мені потрібен? (Поради щодо електростанцій)

Сонячний генератор. це дуже зручне та універсальне джерело енергії. Ви можете використовувати його для доступу до енергії в дорозі або як резервне джерело енергії для вашого будинку. Перед покупкою ви можете запитати себе, якого розміру сонячний генератор мені потрібен?

Це, безумовно, важливе питання. Купівля сонячного генератора правильного розміру забезпечить вам оптимальне джерело енергії, не переплачуючи за нього більше, ніж потрібно.

Але, можливо, справжнє питання, яке вам слід задати. якого розміру електростанція мені потрібна для мого сонячного генератора?

Це тому, що “сонячний генератор” технічно може означати сонячне рішення, яке поєднує в собі два (або більше) компоненти. Сонячний генератор Jackery складається з:

Сонячні панелі. збирають сонячну енергію з прямих сонячних променів.

Електростанція. зберігає електричну енергію, перетворену сонячними панелями.

У цій статті ми допоможемо вам розібратися, який розмір електростанції найбільш підходить для ваших цілей сонячного генератора. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як розрахувати правильний розмір електростанції, а також іншу інформацію про сонячні генератори, щоб зробити найкращий вибір.

Як влаштовані електростанції

Потужність електростанцій зазвичай вимірюється у ватах (Вт). Це міра потужності, яка використовується для розрахунку швидкості передачі енергії. Але насправді вам потрібно знати, що чим більшу потужність має електростанція, тим більше енергії вона може надати вам за один заряд. Тим не менш, існують різні одиниці виміру потужності, на які слід звертати увагу при виборі електростанції.

Безперервна потужність

Перше вимірювання зазвичай називають безперервною потужністю. Це кількість енергії, яку електростанція може забезпечити безперервно.

Пікова потужність

Другий вимір зазвичай називають піковою потужністю. Це максимальна кількість енергії, яку електростанція може забезпечити за короткий проміжок часу.

Безперервна потужність проти. Пікова потужність (приклад)

Ось приклад. Подумайте, коли ви вмикаєте кондиціонер. Йому потрібен швидкий сплеск потужності, щоб почати роботу. Це пікова потужність. Але кількість енергії, необхідної для безперервної роботи блоку змінного струму, як правило, нижча. Це безперервна потужність.

Деякі прилади, такі як холодильники, потребують сплеску енергії, що в 3-7 разів перевищує їх звичайну потужність, щоб почати роботу. Майте на увазі, що ваша електростанція повинна бути здатна задовольнити цю пікову потребу в потужності для роботи приладу. Отже, якщо ви шукаєте сонячний генератор для роботи холодильника, простого задоволення вимог до безперервної потужності буде недостатньо.

Безперервна потужність, швидше за все, буде більш значущим числом, про яке вам слід подумати. Це те, що говорить вам, скільки енергії ви отримаєте від одного заряду вашої електростанції за нормальних умов.

Як розрахувати оптимальну потужність електростанції за 4 кроки

Jackery продає електростанції для задоволення найрізноманітніших потреб у споживанні електроенергії. Наша продукція варіюється від 167 Вт-год до 2,060 Вт-год.

Скільки ват мені потрібно для електростанції на сонячному генераторі?

Щоб з’ясувати, який продукт Jackery пропонує правильні енергетичні можливості для вас, вам потрібно виконати наступні розрахунки:

Крок 1: Виберіть, що ви хочете живити від електростанції та як довго

Перша частина вибору правильної електростанції для ваших потреб. це розуміння того, які ці потреби є. Це означає вибір конкретних пристроїв, які ви хочете живити за допомогою сонячного генератора, і встановлення приблизної оцінки того, як довго ви хотіли б, щоб електростанція забезпечувала цю потужність.

Порада: Обов’язково вибирайте лише ті пристрої, які ви можете підключити до своєї електростанції Jackery. Наприклад, такі речі, як водонагрівачі, часто вбудовані у ваш будинок. Отже, швидше за все, ви не зможете живити його за допомогою електростанції. (Якщо ви також не підключили цей пристрій до свого будинку.)

Ось кілька найпоширеніших пристроїв, які люди живлять від сонячних генераторів:

 • Ноутбуки та ПК
 • Зарядні пристрої для телефонів
 • Кухонна техніка
 • Фени
 • Кондиціонери
 • Відеоігрові системи

Крок 2: Дізнайтеся, скільки енергії використовує кожен з вибраних вами приладів

Після того, як ви знаєте, що ви хочете живити, прийшов час з’ясувати, скільки енергії вам для цього потрібно.

Відправною точкою для розрахунку цього є з’ясування того, скільки ват потрібно для роботи ваших пристроїв. Ця цифра часто вказана десь на самому пристрої. Але якщо ви бачите лише вимірювання в амперах, ви можете помножити це число на напругу елемента, щоб перетворити у вати.

сонячний, генератор, jackery, 1000

Далі вам потрібно вибрати, скільки годин ви хочете мати можливість використовувати кожен з ваших пристроїв. Потім помножте кількість годин, яку ви вибрали, на вати кожного елемента. Це дасть вам загальну кількість ват-годин, необхідних для живлення кожного пристрою.

сонячний, генератор, jackery, 1000

Ви хочете живити дві лампочки по 60 Вт протягом двох годин кожна. Визначити загальну кількість ват-годин потужності, яка вам потрібна:

 • Отримайте загальну кількість годин: Помножте 2 години потужності на 2 лампочки. (2 x 2) = 4
 • Отримайте загальну потужність: Помножте 2 лампочки на їхню потужність 60 Вт. (2 x 60) = 120
 • Помножте їх разом, щоб розрахувати загальну кількість ват-годин. (4 x 120) = 480

Потім розділіть свою відповідь на 0.85, щоб врахувати постійне споживання енергії на рівні 85%, коли пристрій знаходиться увімкненим.

Це означає, що вам потрібна електростанція, яка може забезпечити принаймні приблизно 564 ват-годин, щоб досягти вашої мети. бути в змозі живити дві 60-ватних лампочки по 2 години кожна.

Крок 3: Складіть усі відповіді про ват-години разом

Вам потрібно виконати розрахунок, показаний на попередньому кроці, для кожного предмета, який ви хочете живити за допомогою сонячного генератора Jackery.

Потім просто додайте всі відповіді разом, щоб отримати загальну кількість ват-годин, яку вам потрібна електростанція, щоб забезпечити і досягти цілей, які ви перед нею ставите.

Наприклад, скажімо, вам потрібно 400 ват-годин для живлення освітлення, 300. для зарядки телефону і 300. для зарядки ноутбука. Ваша загальна потреба у ват-годинах становитиме 1,000 (400 300 300).

Крок 4: Визначте ват-години потрібної вам електростанції

На цьому етапі ви маєте всю інформацію, необхідну для вибору правильної портативної електростанції.

Просто візьміть відповідь з кроку 3 і порівняйте її з потужністю, яку пропонує кожна електростанція, яку ви розглядаєте. Просто переконайтеся, що ви вибрали електростанцію, яка має більшу потужність, ніж ваша загальна потреба у ват-годинах, розрахована на кроці 3.

Чи може сонячний генератор живити будинок?

Зверніть увагу, що якщо ви не придбаєте великий сонячний генератор Jackery (наприклад Сонячний генератор 1500 з портативною електростанцією потужністю 1,534 Вт-год), ви, швидше за все, не зможете живити все у вашому будинку протягом декількох годин за допомогою сонячного генератора.

Якщо ви виявите, що відповідь, яку ви отримали на кроці 3, вища, ніж майже у кожної електростанції, яку ви розглядали, можливо, вам доведеться повернутися назад і переоцінити, що вам насправді потрібно для живлення за допомогою цієї електростанції. Якщо ви можете обмежитися лише найнеобхіднішим, то ви знайдете сонячний генератор, який працює для вас без необхідності розбивати свій бюджет на його покупку.

Переваги придбання портативного сонячного генератора

Переносні сонячні генератори. це динамічний варіант резервного живлення. Ви можете використовувати їх як вдома, так і в дорозі. Вони цілеспрямовано зроблені меншими, ніж спеціальні домашні резервні сонячні генератори, щоб запропонувати цю гнучкість.

Оскільки вони оснащені електростанцією, яку ви заряджаєте за допомогою портативних сонячних панелей, ви, по суті, підключаєте портативні сонячні панелі до електростанції, поки вона не зарядиться. Тоді ви можете використовувати створену вами енергію майже на будь-якому приладі чи електронному пристрої, який ви хочете.

Багато людей купують портативні сонячні генератори, щоб отримати доступ до чистої енергії, насолоджуючись природою. Тоді, як додаткову перевагу, вони можуть використовувати генератор як резервне джерело енергії для своїх будинків, коли їм це потрібно. Саме ця універсальність зробила портативні сонячні генератори такими популярними.

Поширені запитання щодо вибору розміру електростанції

Чи можете ви зарядити будь-який пристрій за допомогою електростанції Jackery?

Електростанції Jackery можуть живити широкий спектр побутових пристроїв, оскільки вони оснащені USB-портами, навісом для автомобіля постійного струму та розетками чистого синусоїдального змінного струму.

Ваш пристрій потрібно буде живити одним із цих способів і використовувати рівень потужності, сумісний з обраною вами електростанцією Jackery.

Чи може електростанція Jackery завести мій автомобіль?

Ні, ви не можете завести автомобіль за допомогою електростанції Jackery. Але ви можете зарядити акумулятор автомобіля за допомогою електростанції. Тож ви можете використовувати свій продукт Jackery, щоб зарядити акумулятор настільки, щоб вам не потрібно було його перезапускати.

Як довго електростанція може живити мій пристрій?

Це повністю залежить від кількості енергії, яку використовує ваш пристрій. Вам потрібно виконати розрахунок ват-годин (показано вище) і порівняти цю цифру з потужністю Модель електростанції Jackery ви обираєте. Це дасть вам відповідь, яку ви шукаєте.

Який розмір електростанції Jackery найкраще підходить для мене?

Це буде залежати від того, яку потужність ви хочете отримати від вашого портативного сонячного генератора. Якщо ви хочете максимізувати кількість енергії, яку ви отримуєте, то вам слід розглянути або наш Портативна електростанція Explorer 1,500 або наш Портативна електростанція Explorer 1,000.

Варіанти розмірів електростанцій Jackery

Jackery пропонує широкий вибір електростанцій, щоб вам було простіше знайти ту, яка відповідає вашим потребам. Ми склали таблицю, щоб допомогти вам визначити, яка з них підходить саме вам.

Ознайомтеся з цією таблицею, щоб краще зрозуміти, на яку потужність ви можете розраховувати від декількох популярних електростанцій Джекері:

сонячний, генератор, jackery, 1000

Висновок

Сонячні генератори забезпечують чисту, відновлювану енергію як джерело енергії, що не потребує обслуговування, де б ви не знаходилися. Будь то вдома, на відкритому повітрі або і там, і там. Вони можуть бути дуже вартісна інвестиція. Однак, має сенс придбати правильний розмір для ваших енергетичних потреб.

Ось чому Jackery пропонує сонячні генератори, оснащені електростанціями різних розмірів, щоб ви могли знайти той, який відповідає вашим цілям і бюджету. Завжди пам’ятайте, які пристрої ви хочете живити і як довго.

Якщо ви не впевнені, яка потужність вам потрібна, ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам розрахувати правильний розмір електростанції, а отже, і правильний розмір сонячного генератора для вас.

Для отримання додаткової інформації про сонячні генератори Jackery та електростанції різного розміру, з якими вони поставляються, перегляньте наш сонячні генератори сторінку.

Підпишіться тут

Дізнавайтеся першими про наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги тощо. Ви погоджуєтесь з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Залишити відповідь