Сонячна черепиця GAF Energy “Nailed” Timberline від GAF Energy. Сонячні панелі Timberline

Інтегровані фотоелектричні системи або BIPV, сонячні панелі, які виглядають як черепиця, плитка або шифер, останнім часом повернулися до життя. Чому? Тому що технологія краща, а вартість нижча.

Популярність сонячних панелей зростає: лише у 2020 році їх кількість зросла на 43% порівняно з 2019 роком. це новий рекорд. Очікується, що до 2030 року кількість сонячних панелей збільшиться в чотири рази, що дає зрозуміти, що сонячні панелі залишаться тут.

Однак для деяких людей естетичний ефект від встановлення сонячних панелей на даху все ще є надто великим кроком.

Однак для тих, кого відлякує блиск плоских панелей, інтегровані в будівлі фотоелектричні системи (BIPV) відмовляються від фронтального розташування сонячних панелей на дахах, дозволяючи власникам будинків генерувати сонячну енергію більш непомітно.

У цій статті я розповім, що таке BIPV, скільки вони коштують, які найкращі системи BIPV тощо. Спочатку, ось короткий зміст:

Що таке BIPV?

Інтегрована в будівлі фотоелектрика. це, простіше кажучи, матеріали, здатні генерувати сонячну енергію, які замінюють звичайні будівельні матеріали. Незалежно від того, чи це покрівля, облицювання, чи щось інше, розумне в BIPV полягає в тому, що вони стають частиною будівлі, а не просто прибудовою.

Зазвичай BIPV використовуються на дахах, найчастіше у вигляді черепиці. Це найрозумніша частина. черепиця BIPV, інакше відома як фотоелектрична (PV) черепиця, сонячна черепиця або сонячна черепиця, може майже ідеально поєднуватися з існуючими черепичними дахами. Для цілей цієї статті ми розглянемо в першу чергу BIPV для дахів.

Отже, проблема “потворних сонячних панелей” вирішена. тепер справа за тим, яка система BIPV найкраще підходить для ваших потреб.

Переваги сонячної черепиці для проектування будівель

 • Дискретний дизайн означає відсутність громіздких сонячних панелей на даху. Це дозволяє набагато легше інтегрувати сонячну батарею у зовнішній вигляд вашого будинку.
 • Оскільки сонячна черепиця є частиною вашого даху, вона набагато довговічніша за своєю суттю. Типова система сонячних панелей на даху піддається більшому ризику пошкодження погодними умовами, особливо в районах з сильним вітром. Це пов’язано з тим, що сонячні панелі монтуються на металевій стійці, яка трохи піднята над дахом, тому вони, природно, більше піддаються впливу стихії. Однак, щоб було зрозуміло, сучасні сонячні панелі все ще спроектовані таким чином, щоб витримувати екстремальні погодні умови, просто сонячна черепиця за замовчуванням більш довговічна.
 • Сонячні батареї, як і всі сонячні системи, можуть допомогти зменшити ваші рахунки за електроенергію до 50% і надати вам доступ до чистої енергії.
 • Вони довговічні, з прогнозованим терміном служби від 25 до 40 років. Слід визнати, що це лише прогноз, хоча і добре обґрунтований, оскільки сонячна черепиця є відносно новою технологією, яка стала широко доступною лише близько 10 років тому.
 • Низьке обслуговування. Сонячна черепиця, при правильній установці, не вимагає особливого догляду, але знову ж таки, оскільки це нова технологія, ми не отримаємо всі відповіді на всі питання до 15-20 років відтепер.

Недоліки сонячної черепиці

 • Високі початкові витрати. Сонячна черепиця, безумовно, дорожча за звичайні системи сонячних панелей: типова вартість одного квадратного метра покрівлі (100 квадратних футів) становить близько 1 100-2 600 доларів США. Це зрозуміло, оскільки сонячна черепиця. це нова технологія, але це дасть багатьом людям, зацікавленим у переході на сонячну енергію, паузу для роздумів.
 • Тривалий час встановлення. Для правильного встановлення системи сонячної черепиці потрібні фахівці, які пройшли навчання як покрівельним, так і електромонтажним роботам. Зазвичай для повного встановлення сонячного даху потрібно близько двох тижнів, і для цього вам, швидше за все, знадобиться команда з 10-15 осіб! По мірі того, як технологія вдосконалюється і все більше людей обирають сонячну черепицю, процес встановлення, без сумніву, прискорюватиметься і вимагатиме менше людей для цього.
 • Окупність інвестицій не є високою, очікувана окупність даху з сонячної черепиці становить близько 15-20 років. На сьогоднішній день система сонячних панелей має термін окупності близько п’яти років.
 • Нижча ефективність, ніж у сонячних панелей. Поки технологія не покращиться, сонячна черепиця в даний час повинна торгувати ефективністю для естетики. Під ефективністю ми маємо на увазі, скільки сонячного світла сонячна черепиця перетворює в електрику. зараз сонячні панелі в середньому мають ефективність близько 25-30%, порівняно з сонячною плиткою, яка працює в діапазоні 10-20%.

Найкраща сонячна черепиця в цілому

Кожна з перерахованих нами систем BIPV відрізняється по-своєму, і ми розглянемо їх більш детально в наступних розділах. Наразі, ось огляд найкращих сонячних черепиць, доступних на ринку США.

Найкраща сонячна черепиця для дизайну: Сонячний дах Tesla

Всесвітньо відомий бренд екологічно чистої енергії Tesla вперше представив свій сонячний дах у 2016 році, і з тих пір він став одним з найпопулярніших варіантів сонячної черепиці в Сполучених Штатах.

З точки зору дизайну, сонячний дах Tesla беззаперечно виграє. Ви отримуєте доступ до чотирьох різних варіантів черепиці, кожен з яких має той самий витончений дизайн, який очікується від продукції Tesla.

Завдяки різноманітності вибору, дуже легко вписати фотоелектричні сланці Tesla в загальний дизайн вашого будинку. Заява на їхньому веб-сайті говорить: “Кожна плитка чудово виглядає зблизька або з вулиці, доповнюючи природний естетичний стиль вашого будинку”.”

Дивлячись на приклади зображень, важко не погодитися. Ключова перевага полягає в тому, що Tesla замінить весь ваш дах своїм шифером, хоча не кожен шифер буде придатний для використання сонячної енергії. Це допомагає додати їм безшовної привабливості, оскільки більшість фотоелектричних шиферних систем все ще можуть виділятися на тлі існуючої черепиці.

Однією з особливостей сонячного даху Tesla є те, що компанія досі офіційно не розкрила рейтинг ефективності, залишаючи власників своїх сонячних панелей в невіданні. Це трохи дивно, враховуючи, що компанія Tesla добре відома тим, що з гордістю і детально розповідає про свої технологічні досягнення.

Помітним недоліком сонячної черепиці Tesla є те, що вона не може бути додана до існуючого даху. замість цього вам потрібно буде замінити весь дах на їхню черепицю. Звичайно, це вимагає певних витрат: середня вартість покрівлі будинку площею 2 000 кв. футів становить близько 55 300.

Порівняйте це з типовою вартістю несонячного даху для будинку площею 2 000 кв. футів, яка становить приблизно 14 000. Або вартість додавання звичайної установки сонячних панелей, яка обійдеться вам в 18 000 доларів за систему потужністю 6 кВт.

Технічні характеристики Tesla Solar Roof:

 • Розміри однієї плитки / черепиці: Д 45 “x Ш 15” x В 2 мм
 • Витримує швидкість вітру до 166 миль на годину
 • Максимальна потужність на черепицю: 71.67 Вт
 • Вага однієї плитки / черепиці: 7 фунтів
 • Гарантія: 25 років (12.5 за інвертор)

Найкраща сонячна черепиця для довговічності: Сонячна черепиця SunTegra (STS 114)

SunTegra. ще один гравець на ринку сонячних покрівель, який пропонує кілька версій своєї сонячної черепиці. Тут ми зосереджуємося на лінійці STS 114, яка забезпечує найвищу продуктивність сонячної черепиці.

Бітумна черепиця STS 114 оснащена технологією “TegraVent” від SunTegra, яка забезпечує відмінну стійкість до перегріву. Їх проста конструкція також надає їм додаткову довговічність. Згідно з інформацією на сайті, сонячна черепиця SunTegra містить “на 50% менше деталей, ніж звичайні стійкові системи”, що залишає набагато менше шансів на поломку, ніж у їхніх конкурентів.

Технічні характеристики сонячної черепиці SunTegra:

 • Розміри однієї плитки / черепиці: Д 52″ x Ш 23″ x В 0.75″
 • Витримує швидкість вітру до 130 миль на годину
 • Максимальна потужність на черепицю: 114 Вт
 • Вага однієї плитки: 18 фунтів
 • Гарантія: 25 років

Найкраща сонячна черепиця за ефективністю: Luma Solar Roof

Сонячна черепиця Luma має схожий витончений естетичний вигляд, як і сонячна покрівля Tesla, а інсталяції виглядають так само стильно і футуристично. Найкраща частина? Вони також неймовірно ефективні.

В середньому, сонячна черепиця Luma може похвалитися коефіцієнтом ефективності перетворення 22.1%, що в світі сонячної черепиці майже нечувано. Хоча все ще не зовсім на рівні традиційних сонячних панелей, сонячна черепиця Luma, безумовно, дає вам достатньо енергії.

Приблизно за 4.50 за ват, сонячна черепиця Luma також є одним з найдоступніших варіантів на ринку.

Характеристики сонячних дахів Luma Solar Roof:

 • Розміри на плитку/гонт: L 54.37″ x Ш 15.62 “x H 2”
 • Максимальна потужність на плитку / черепицю: 80 Вт
 • Ефективність: 22.1%
 • Статичне вітрове навантаження: 2 400 Па
 • Статичне снігове навантаження: 5 400 Па
 • Вага однієї черепиці: 19.8 фунтів
 • Гарантія: 25 років

Найкраща сонячна черепиця для універсальності: Forward Solar

Forward Solar, стартап-компанія з серйозними інвестиціями, створила власну лінійку сонячної черепиці. Унікальною особливістю їхньої пропозиції є металевий фальцевий тип покрівлі, який дозволяє кріпити сонячну черепицю на дахах гаражів, сараїв, складів та інших дахів промислового типу.

Купити сонячну черепицю від Forward Solar означає заплатити напрочуд дешево 3.75 за ват, що з деяким відривом є найдоступнішою сонячною черепицею, описаною в цій статті. На момент написання статті вони фактично не доступні для встановлення, але ви можете зарезервувати їх на їхньому веб-сайті вже зараз.

Технічні характеристики Forward Solar (будь ласка, зверніть увагу, що кількість доступних характеристик наразі обмежена):

 • Щільність енергії: 19 Вт на квадратний фут
 • Вентиляція: Пасивна система вентиляції
 • Гарантія: 30 років

Енергетична черепиця. Нова черепиця Timberline Solar від GAF нагадує традиційну бітумну черепицю.

GAF, одна з найвідоміших американських покрівельних компаній, випустила свій асортимент сонячної черепиці на початку 2022 року. Деталі про такі речі, як ціна за ват, в даний час обмежені, але одна річ, яка була оголошена, безумовно, привернула увагу галузі.

Сонячна черепиця GAF під назвою Timberline Solar використовує вдвічі менше з’єднань, ніж інші виробники-конкуренти, включаючи Tesla. Це означає, що зменшується кількість з’єднань, які можуть розірватися, що, в свою чергу, значно підвищує надійність сонячної черепиці GAF.

Широке охоплення компанії по всій території США має багато прихильників сонячної енергії, які сподіваються, що вони зможуть переконати більше людей, ніж будь-коли, розглянути можливість впровадження цієї технології. Ціна також досить приваблива: прогнозована вартість покрівлі будинку площею 2 000 квадратних футів становить близько 30 000 доларів США (значно нижче, ніж сонячна покрівля від Tesla).

Технічні характеристики GAF Timberline Solar:

 • Розміри на одну черепицю/гонт: L 64.25″ x Ш 17.2″ x H 1″
 • Максимальна потужність на плитку / черепицю: 45 Вт
 • Гарантія: 25 років

Генератор енергії майбутнього

BIPV все ще є технологією, що розвивається, але вона являє собою один з найкращих варіантів для виробництва чистої енергії. і все це без шкоди для стилю вашого будинку.

Незважаючи на значні авансові витрати на даний момент, в міру вдосконалення технології, цілком логічно, що вони будуть знижуватися. Це особливо актуально зараз, коли в покрівельну індустрію втрутилися такі великі гравці, як GAF. Оскільки ціни на сонячні панелі також швидко падають, фотоелектричні сланці неминуче підуть за ними.

“Прибивна” сонячна черепиця Timberline від GAF Energy

сонячна, черепиця, energy, timberline

Американська компанія GAF Energy вчора представила свій продукт Timberline Solar, і він викликав неабиякий ажіотаж.

Сестринська компанія GAF Energy, GAF, здається, знає дещо про покрівельні роботи. Компанія стверджує, що з п’яти мільйонів нових дахів, що встановлюються в США щороку, чверть припадає на GAF. тому її крок у розробці інтегрованого в будівлю фотоелектричного продукту (BIPV) не дивує.

“Сонячні дахи. це майбутнє чистої енергії, а Timberline Solar. це інновація, що змінює правила гри, яка приведе нас туди”. сказав Мартін ДеБоно (Martin DeBono). президентом GAF Energy.

Черепиця поставляється у вигляді довгих смуг з роз’ємами на лицьовій стороні, які при монтажі захищаються коробкою. Все, що потрібно для монтажу з точки зору інструментів. це цвяхозабивний пістолет, яким володіє сертифікований монтажник GAF.

сонячна, черепиця, energy, timberline

сонячна, черепиця, energy, timberline

Це не рішення для модернізації. воно призначене для нових дахів або для повної заміни даху.

Кріпильна черепиця Timberline Solar гарантовано витримує вітер швидкістю до 130 миль/год (близько 210 км/год). Тільки на гарантію надається 25 років покриття від виробничих дефектів, які спричиняють протікання, 15 років від пошкодження вітром, спричиненого вітром до 130 миль/год, і 25 років покриття на продуктивність. Я не бачив згадки про конкретну гарантію на продукт, але передбачається, що вона поширюється на продуктивність 1. Існують також розширені гарантії, які можна придбати.

Покажіть мені гроші (і технічні характеристики)

GAF Energy зробила відмінну роботу, щоб привернути увагу до запуску Timberline Solar, але в своїй рекламній кампанії розпливчасто розповідає про багато дрібних (і не дуже) нюансів. Це не рідкість, коли запускаються нові сонячні продукти, але, тим не менш, розчаровує.

Не було жодної згадки про вартість, але якщо вона буде значно нижчою за дуже дорогу сонячну черепицю Tesla Solar Roof (поки що недоступну в Австралії), і якщо припустити, що це надійний продукт, то в США вона може стати хітом продажів. Ходять чутки, що Timberline буде коштувати приблизно вдвічі дешевше, ніж Tesla Solar Roof.

До честі GAF Energy, вони не перебільшують потенційні фінансові вигоди. кажучи, що це “може” окупитися з часом:

Ви б цього хотіли. інакше не було б особливого сенсу, окрім скорочення викидів та естетики. а краса в очах того, хто дивиться.

Я не зміг знайти специфікацію на сонячну черепицю на веб-сайті GAF Energy, але мені вдалося знайти технічні характеристики Timberline Solar в інших джерелах:

 • Розміри: 1,632 x 435 x 26 мм
 • Вага: 4.58 кг
 • Середнє значення. діапазон температур навколишнього середовища:.40°C. 50°C
 • Потужність: 45 Вт
 • Тип комірок: Монокристалічний PERC
 • Температурний коефіцієнт (Voc).0.30%/°C
 • Температурний коефіцієнт (Pmax)-0.39%/°C

Сонячна черепиця збирається на заводі GAF Energy в Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Timberline Solar, безумовно, вразила суддів на виставці CES 2022 у Лас-Вегасі, отримавши нагороду Best of Innovation (Smart Cities), а також була названа почесним лауреатом Best of Innovation (Smart Home).

Чи буде Timberline Solar доступна в Австралії?

GAF Energy не сказав. Хоча черепичні дахи не дуже поширені в Австралії, я помітив, що в штаті Вікторія їх встановлює компанія, яка є ексклюзивним дистриб’ютором покрівельної продукції GAF на місцевому ринку. Отже, обладнання GAF вже тут, і, можливо, черепиця Timberline Solar буде наступним продуктом.

“Ви не можете отримувати енергію з кожного даху, якщо тільки кожен не зможе вибрати сонячний дах”. говорить GAF Energy. “Завдяки нашій проривній технології та прагненню до досконалості покрівельних матеріалів, ми наполегливо працюємо над тим, щоб це сталося якомога швидше”.”

Але я не впевнений, що вони мали на увазі австралійців, оскільки американці можуть мати дивну інтерпретацію терміну “кожен”.

Виноски

 • Сонячні панелі зазвичай поставляються з двома гарантіями. на продукт, яка гарантує відсутність дефектів виготовлення, і на продуктивність, яка гарантує вихід енергії протягом X років. зазвичай 25 років. Взаємозв’язок між гарантією на продукцію та гарантією на експлуатаційні характеристики дещо розмитий, але гарантія на продукцію є найбільш важливою.

Це дах. За допомогою сонячної енергії. Це дійсно так.

Кажуть, що технологія справді прийшла, коли вона стає безшовною. Коли інженерія та інтеграція настільки просунуті, це стає простим. Представляємо Timberline Solar™. Покрівля, спроектована і розроблена для виробництва чистої енергії, одночасно виконуючи всі інші функції, які так добре виконують дахи. Це дійсно так просто.

сонячна, черепиця, energy, timberline

Потужність і точність

Естетика. наріжний камінь нашої продукції. Наші інтегровані в дах сонячні батареї мають чудові водонепроникні властивості. І їх встановлюють ті, хто знається на покрівлях найкраще в усьому світі: сертифіковані GAF покрівельні підрядники.

Гладкі, низькопрофільні та точно побудовані дахи, яким позаздрять сусіди.

сонячна, черепиця, energy, timberline

Дізнайтеся більше про нашу пропозицію сонячних дахів

Timberline Solar™ пропонує покрівельну систему з сонячної черепиці, розроблену та зібрану в США. Доступна на окремих ринках. з планами швидкого розширення. Timberline Solar™ змінює підхід до використання чистої енергії для домовласників.

Немає кращого часу для переходу на сонячну енергію, ніж коли ви будуєте новий дах.

сонячна, черепиця, energy, timberline

Безпосередньо від джерела: реакція покрівельників на Timberline Solar™

сонячна, черепиця, energy, timberline

З сонячним дахом GAF Energy ви отримаєте не тільки довговічний і привабливий дах, але й фінансово вигідний, оскільки з часом ви зможете заощаджувати на рахунках за електроенергію.

“З компаніями Resnick Roofing та GAF Energy у нас було чітке відчуття, що ми будемо працювати з хорошими командами. Це полегшило перехід на сонячну енергію, коли нам знадобився новий дах.”

У нас є все, що вам потрібно

Сонячний дах GAF Energy дозволяє вам легко вибрати найсучасніший варіант покрівлі, який також є надійним, сертифікованим ключовими випробувальними установами, такими як UL, на відповідність найвищим стандартам.

Співпраця з сертифікованим покрівельником GAF також означає, що ви працюєте з тими, хто знає покрівельні роботи найкраще, і у вас є можливість отримати найкращу в галузі гарантію.

Ця гарантія підкріплена нашим партнерством з GAF, компанією, яка працює на ринку вже понад 100 років.

сонячна, черепиця, energy, timberline

“Загальна вартість мого даху з сонячними батареями виявилася напрочуд доступною, а фінансування, яке вони запропонували, було дуже конкурентоспроможним. Наявність одного і того ж інсталятора як для черепиці, так і для сонячних панелей спростило процес установки і усунуло необхідність звертатися до різних сторін у разі виникнення будь-яких питань.”

Локальний вибір, глобальний вплив

Чиста енергія. нова парадигма.

Вибрати сонячний дах для свого будинку означає зробити свій внесок у прискорення використання відновлюваної енергії. І це чудово, як для нас, так і для майбутніх поколінь.

GAF Energy відкриває другий завод з виробництва сонячної черепиці в Техасі

Місцеві ЗМІ повідомляють, що GAF Energy відкриє друге виробниче підприємство в Джорджтауні, штат Техас, для виробництва своєї сонячної черепиці. Міська рада затвердила угоду про розвиток, яка дозволить GAF Energy побудувати 450 000 кв.-Будівля площею 30 кв. м біля шосе I-35, всього за півгодини їзди від центру Остіна.

GAF Energy заявляє, що новий виробничий майданчик призведе до створення 265 робочих місць протягом п’яти років у виробництві, офісі та НДДКР.

Компанія випустила сонячний покрівельний продукт у січні 2022 року і виготовляє прибиту черепицю Timberline Solar на своєму 50-мегаватному заводі в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Повідомляється, що площа будівлі в Каліфорнії становить 112 000 кв.м. ft.

GAF Energy підтвердила, що два заводи разом зможуть виробляти 300 МВт черепиці Timberline Solar.

Розмір черепиці Timberline Solar становить приблизно 64 на 17 дюймів, тоді як сонячна частина (один ряд з 16 напіврозрізаних елементів, що генерує 45 Вт) має розмір 60 на 7 дюймів.5-дюймовий. Ця додаткова не сонячна частина є покрівельним матеріалом TPO і прибивається до даху цвяхами. GAF Energy залучає 10 000 дилерів GAF для встановлення сонячних панелей.

На початку цього року Solar Power World поспілкувався з Рейнольдсом Холмсом, віце-президентом GAF Energy з питань послуг та управління продуктами, про новий продукт.

“Ви повинні спроектувати і розробити чудовий продукт, який має доступну ціну, але ви також повинні побудувати інфраструктуру для масштабування цього продукту”. сказав він. “Те, на що ми значною мірою спиралися і приймали дизайнерські рішення, можливо, незважаючи на найвищу потужність. це переконатися, що її можна встановити в цій 10 000-тисячній мережі. Зрештою, якщо у вас є чудовий продукт, який відповідає всім потребам, але немає нікого, хто може його встановити, у вас може не бути чудового продукту.”

GAF Energy випустила прес-реліз, присвячений анонсу нового заводу, який, як очікується, вийде на повну потужність до кінця 2023 року.

“Реакція як споживачів, так і покрівельників на нашу покрівлю Timberline Solar була приголомшливою, і ми раді розширювати потужності, щоб задовольнити цей зростаючий попит”. Джорджтаун має довгий послужний список лідера в галузі чистої енергії, тому це ідеальне місце для нас, щоб будувати майбутнє сонячної енергетики”. сказав Мартін ДеБоно, президент GAF Energy. “Ми запустили Timberline Solar, тому що вірили, що більше споживачів обиратимуть сонячну енергію, якщо матимуть більш надійний, довговічний та привабливий варіант. Ринок підтвердив нашу віру. тепер ми перетворюємо цю віру в реальність і будуємо майбутнє чистої енергії тут, в США.S.”

Історія оновлена 19.07.19, щоб включити цитату від GAF Energy

Коментарі та думки власників

Дахи служать лише 20-25 років. Встановлення їх на існуючому даху було б нерозумно, оскільки вартість їх зняття та заміни була б непомірною. У мене є наземна система кріплення панелей потужністю 450 Вт, ці панелі по 45 Вт кожна. Людям справді потрібно провести дослідження.

Поруч зі мною є близько трьох будинків, які мають системи сонячних фотоелектричних панелей GAF, встановлених на даху, і вони, здається, добре працюють в літню спеку, а також під час снігопаду. Продукт GAF, як і черепиця TESLA, має проблему з проколюванням на даху, проводкою в придатні для використання панелі та живленням домашнього інвертора (інверторів). Все ще не впевнений, як ці плиткові смуги відповідають вимогам RSD згідно з NEC. Звичайно, якщо пожежнику доведеться зламати дах, щоб вентилювати горище під час пожежі, не впевнений, що це буде так само просто, як заміна явно пошкоджених струн панелей. Близькість до даху може призвести до розтріскування під напругою сонячних фотоелектричних елементів, які не були порушені. Близьке кріплення каркасних сонячних фотоелектричних панелей здається кращою перспективою для ОМ, ніж те, що може тривати 30 і більше років на даху.

Залишити відповідь