Що потрібно знати про автономну фотоелектричну систему. Автономна фотоелектрична система

Що потрібно знати про автономні фотоелектричні системи

Відключення від локальної мережі дає вам енергетичну незалежність. Це свобода жити віддалено від перенаселених районів і перестати віддавати свої важко зароблені гроші постачальникам комунальних послуг.

Якщо ви хочете заощадити гроші, живете віддалено або подорожуєте по всій країні, автономні сонячні системи настійно варто розглянути.

Перехід в автономний режим не обов’язково повинен бути складним.

Ми розповіли про основні характеристики автономних сонячних систем. Тут ви знайдете все, що вам потрібно знати, щоб побудувати незалежну автономну сонячну електростанцію “зроби сам”, а також про те, чи є перехід на автономну енергію або підключення до електромережі правильним рішенням для ваших енергетичних потреб та бюджету.

Що таке автономна сонячна система?

Автономна сонячна система задовольняє ваші потреби в електроенергії, використовуючи енергію сонця, не залежачи від електромережі. Без прямого підключення до електромережі ваша автономна сонячна система забезпечує незалежне електропостачання вашого будинку, автофургону або трейлера.

Автономна сонячна система складається з наступних компонентів:

 • Сонячні панелі
 • Контролери заряду
 • Акумуляторні батареї (іноді їх називають портативними електростанціями або, в поєднанні з сонячними панелями, портативними сонячними генераторами)
 • Інвертори

Всі ці компоненти працюють разом, щоб забезпечити енергією електроприлади та пристрої у вашому домі.

потрібно, автономну, система

 • Сонячні панелі вловлюють сонячне світло. Більшість власників будинків та підприємств встановлюють ці панелі на даху або на відкритому подвір’ї для отримання прямого сонячного світла.
 • Сонячні панелі передають вловлене сонячне світло на контролери заряду.
 • Контролери заряду діють як “кур’єр” між сонячними панелями, акумуляторною батареєю та інверторами. Контролер заряду регулює кількість отриманої енергії, запобігаючи перевантаженню акумулятора. Він підтримує акумулятор повністю зарядженим і поповнює рівень потужності, коли це необхідно.
 • Енергія проходить через контролери заряду до банку сонячних батарей, серця автономної сонячної системи.
 • Акумуляторна батарея зберігає енергію, поки не настане час її використання.
 • Інвертори перетворюють енергію постійного струму (DC) в енергію змінного струму (AC) для живлення ваших приладів.

Прив’язані до електромережі проти. Позамережеві сонячні системи

Мережеві сонячні системи підключаються до електромережі, в той час як автономні системи не підключаються до електромережі. Різниця між мережевими та автономними сонячними електростанціями полягає в тому, де ви зберігаєте згенеровану енергію.

Кожна система потребує місця для зберігання енергії. Сонячні панелі вловлюють енергію лише тоді, коли сонце не світить, але вам все одно знадобиться спосіб живити будинок у вечірній час.

У мережевих системах ваші панелі передають вироблену електроенергію до електромережі. Постачальник комунальних послуг розподіляє цю енергію між іншими мешканцями громади. Натомість ви можете заробляти кредити за надлишкову енергію, яку ви генеруєте, за допомогою програми мережевого обліку.

Позамережеве живлення відрізняється від звичайного. Без підключення до електромережі для зберігання енергії в резерві, вам потрібно буде знайти альтернативне сховище. Сонячна батарея або портативна електростанція забезпечує спеціальне сховище енергії, що дозволяє отримати доступ до накопиченої енергії в похмуру погоду, вночі або під час відключення електроенергії.

потрібно, автономну, система

Плюси та мінуси автономних систем на сонячних батареях

Автономна система на сонячних батареях має численні переваги, але не позбавлена і певних недоліків. Ось фактори, які слід враховувати:

Переваги автономних систем на сонячних батареях:

 • Енергетична незалежність: Автономна система дає вам повну свободу від комунальної компанії. Ви більше не залежите від їхніх умов, і зростання цін на комунальні послуги вас не торкнеться.
 • Живлення віддалених місць: Позамережева сонячна енергія дозволяє отримати доступ до енергії у віддалених районах, де прокладання ліній електропередач може бути надто дорогим або недоступним з інших причин.
 • Енергосвідомі: автономні системи зменшують викиди вуглекислого газу та забруднення, забезпечуючи чистішу якість повітря та здоровіше довкілля.
 • Більше ніяких відключень: Автономна сонячна система означає, що ви будете отримувати електроенергію навіть тоді, коли решта вашого району буде знеструмлена.
 • Заощаджуйте гроші в довгостроковій перспективі: Хоча початкові витрати на автономну сонячну систему високі, з часом вона окуповується, дозволяючи вам жити з нульовими рахунками за електроенергію. Деякі люди компенсують свої витрати всього за п’ять років.

Мінуси автономних систем на сонячних батареях:

потрібно, автономну, система

 • Вищі початкові інвестиції: Позамережева сонячна енергетика вимагає більш значних початкових інвестицій для придбання та встановлення обладнання. Хоча сонячна енергія позбавляє вас щомісячних рахунків за електроенергію, пройде деякий час, перш ніж економія повністю компенсує витрати.
 • Обмежений запас енергії: Позамережеві рішення мають обмежену ємність зберігання, яка залежить від ємності сонячної батареї. Знання обсягу накопичувача енергії, необхідного для задоволення ваших потреб в електроенергії, має важливе значення при виборі системи на сонячних батареях.
 • Обслуговування акумуляторів: Батареї мають дорогі початкові інвестиції і потребують обслуговування. Батареї також з часом потребують заміни, але новіші технології батарей, такі як LiFePO4, служать багато років.

Як побудувати автономну сонячну електростанцію своїми руками

Витрати на встановлення автономних рішень можуть збільшити початкові інвестиції. Хороша новина полягає в тому, що ви можете обійтися без оплати праці та витрат на встановлення, зробивши це самостійно. Це багатоетапний процес, але здійсненний для ентузіастів “зроби сам.

Виконайте ці кроки, щоб побудувати свою просту автономну сонячну електростанцію та заощадити.

Визначення того, скільки енергії вам знадобиться

Почніть з підрахунку щоденного споживання електроенергії для роботи ваших приладів та пристроїв. Знаючи своє енергоспоживання, ви зможете визначити вимоги до сонячної панелі та акумулятора.

Ви можете розрахувати свою потребу в енергії за допомогою наступних кроків:

 • Перевірте номінальну потужність для кожного приладу та пристрою.
 • Оцініть час роботи кожного приладу та пристрою.
 • Розрахуйте ват-годину (Вт/год), помноживши номінальну потужність у ватах (Вт) на час, протягом якого ви плануєте використовувати прилад, у годинах (год).

Наприклад, для телевізора може знадобитися 80 Вт. Якщо ви плануєте використовувати телевізор протягом п’яти годин щодня, загальне споживання енергії, необхідне для роботи телевізора, становить 400 Вт.

Складіть всі ваші прилади та пристрої. Приклади включають холодильники, світильники, водонагрівачі, електричні вентилятори, грилі, кавоварки, електроінструменти, ноутбуки, Wi-Fi роутери все, що є у вашому домі, що потребує електроенергії.

Ви також можете переглянути свої попередні рахунки за електроенергію, в яких повинен бути вказаний ваш щомісячний вихід кіловат-годин (кВт-год). Розділіть місячну кількість кВт-год на 30 днів, щоб оцінити щоденне використання електроенергії.

Розрахунок необхідного об’єму акумулятора

Ваша акумуляторна батарея повинна мати принаймні достатню ємність, щоб забезпечити ваше щоденне споживання енергії в кіловат-годинах. Однак це лише частина рівняння.

Ви також повинні оцінити, скільки днів ваша система буде без сонця. Ви можете знайти середньорічну кількість похмурих та сонячних днів у вашому регіоні в Інтернеті. Меншої ємності сонячних батарей може бути достатньо в районах з великою кількістю сонячного світла, в той час як більші сонячні батареї найкраще підходять для регіонів з більш похмурими днями. Якщо ви сумніваєтеся, краще збільшити розмір, ніж зменшити.

Кожна батарея має показник глибини розряду (DoD), що означає, що ви не можете забрати всю енергію з батареї. Свинцево-кислотні гелеві акумулятори зазвичай видають близько 50% від загальної номінальної потужності, тобто батарея ємністю 100 А-год забезпечує 50 А-год корисної енергії. Батареї LiFePO4 видають 80% від номінальної потужності.

Припустимо, ваше загальне щоденне споживання енергії становить 3 000 Вт-год, і вам потрібен дводенний запас на випадок потенційно похмурих днів. І якщо припустити, що ви використовуєте батареї LiFePO4, то їх ККД становить 80%.

Ось формула для розрахунку ємності акумулятора з урахуванням часу, коли ви не зможете генерувати багато сонячної енергії через хмарність:

Добове споживання енергії х кількість похмурих днів / глибина розряду = ємність сонячної батареї

3,000 Вт-год х 2 (резервні похмурі дні) / 0.8 (DoD) = 7 500 Вт-год ємності акумулятора.

Ви можете бути особливо обережними, врахувавши річний поправочний коефіцієнт. Батареї з часом втрачають свою ємність, а це означає, що вони не будуть утримувати таку ж кількість енергії після певної кількості життєвих циклів.

Ось як це виглядатиме у наведеному вище прикладі:

3,000 Вт-год х 2 (кількість резервних похмурих днів) х 1.15 (річний поправочний коефіцієнт) / 0.8 (DoD) = 8,625 Вт-год ємності акумулятора.

Розрахунок кількості сонячних панелей, необхідних для вашого місця розташування

Перш ніж поспішати з покупкою сонячних панелей, з’ясуйте, чи може ваша місцевість вмістити сонячні батареї. Вам потрібно буде розрахувати споживання енергії та знайти сонячні панелі з найкращим коефіцієнтом перетворення.

По-перше, вам потрібно зрозуміти кількість пікових годин сонячного світла, які отримує ваша територія щомісяця. Потім розділіть ваше місячне споживання електроенергії на місячну кількість сонячних годин.

Якщо ви встановлюєте сонячні панелі на даху, вам потрібно буде врахувати напрямок даху та затінення, і в цьому випадку сонячний калькулятор може надати більш точну оцінку.

Крім того, кількість сонячних панелей залежить від вихідної потужності панелі. Більшість сонячних панелей виробляють від 100 до 400 Вт потужності.

Припустимо, ви використовуєте 3 000 Вт потужності в день і отримуєте п’ять пікових годин сонячного світла щодня.

Якщо ви купуєте панель потужністю 250 Вт, кожна панель виробляє приблизно 1250 Вт на день (250 Вт х 5 пікових годин сонячного світла).

Таким чином, вам потрібно щонайменше три панелі потужністю 250 Вт, щоб генерувати 3 000 Вт енергії на день. Три панелі дадуть вам приблизно 3 750 Вт потужності. Надлишок накопиченої енергії може допомогти вам підготуватися до похмурих днів, коли ви можете не отримати максимальну потужність від сонячних панелей.

Визначення контролера сонячного заряду

Контролери сонячного заряду запобігають перезарядці батарей. Якщо струм занадто високий, він може пошкодити батарею та потенційно спричинити пожежу. Якщо заряд батареї знаходиться на небезпечно низькому рівні, контролер відключає її, щоб запобігти шкідливому використанню.

Імпульсні регулятори з модуляцією (PWM) та регулятори з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT). два найпоширеніші типи контролерів сонячного заряду. MPPT-контролери більш ефективні, ніж ШІМ-контролери, оскільки вони порівнюють напругу панелі з напругою акумулятора.

ШІМ-контролери надсилають імпульси потужності, безперервно вмикаючи та вимикаючи потік енергії. Він встановлює прямий зв’язок між вашими панелями та банком, що робить його найбільш простим і доступним варіантом.

Регулятори MPPT оптимізують напругу між панеллю та акумулятором для отримання максимальної напруги, особливо під час несприятливих погодних умов. Хоча контролери MPPT дорожчі, вони також на 20-30% ефективніші. Крім того, вони найкраще підходять для високовольтних фотоелектричних систем, таких як ваш будинок.

ШІМ-контролери ідеально підходять для невеликих систем, які не потребують максимальної ефективності, наприклад, для живлення автофургонів.

Контролери MPPT необхідні для великомасштабних систем, таких як електропостачання вашого будинку, оскільки максимальна ефективність є пріоритетом.

В ідеалі, шукайте контролери заряду, які дозволяють контролювати та налаштовувати регулятор через додаток на вашому мобільному пристрої. Якщо ви живете в дощовому регіоні, подумайте про водонепроникний контроль, щоб забезпечити безпеку контролера.

Вибір інвертора

Інвертор управляє потоком потужності між енергією постійного та змінного струму. Він приймає постійний струм від ваших панелей або батарей і перетворює його на стандартну побутову електроенергію змінного струму. Після перетворення ви можете використовувати його для освітлення, телевізора, холодильника та інших побутових приладів.

По-перше, враховуйте розмір вашого автономного сонячного інвертора. Розмір залежить від вашого енергоспоживання. Ось загальні рекомендації, які допоможуть вам вибрати правильний розмір інвертора:

Далі подивіться на технічні характеристики інвертора. Ми виклали стандартні специфікації та надали вам метрики, на які слід звернути увагу:

 • Ефективність: Ефективність перетворення визначає кількість струму, що втрачається при перетворенні постійного струму в змінний. Прагніть до системи з вищою ефективністю перетворення.
 • Параметри: Зверніть увагу на вихідну потужність, вихідну напругу та перевантажувальну здатність. Він повинен бути сумісним з вашою електронікою та приладами. Наприклад, повсякденна електроніка використовує 120 В, а деякі великі прилади, такі як духовки, потребують 240 В.
 • Гарантія: Гарантія становить від 1 до 10 років. Більшість інверторів працюють від 3 до 5 років.

Баланс системи (BoS)

Баланс системи (BOS). це всі фотоелектричні компоненти, крім модуля та сонячних панелей. BOS в першу чергу включає контролери заряду, батареї, інвертори, проводку, комутацію, розподільні коробки та кондиціонери.

Інші елементи в межах BOS охоплюють системи кріплення, зарядні пристрої, датчики, пристрої безпеки, сонячні концентратори, сонячні трекери та відбивачі лінз.

Вам доведеться придбати всі ці компоненти BOS, якщо ви збираєте власну сонячну систему “зроби сам” поза мережею. Наприклад, проводка з’єднує сонячні панелі з усіма іншими електричними частинами автономної сонячної системи. Вибір спеціальних сонячних кабелів означає, що вони можуть витримувати ультрафіолетове випромінювання, температуру та погодні коливання.

Системи кріплення підтримують сонячні панелі. Незалежно від того, чи встановлені вони на землі, чи на даху, сонячні панелі потрібно закріпити. Надійна система кріплення утримує сонячні панелі у вертикальному положенні, щоб протистояти вітру та захищає їх від фізичних пошкоджень.

Після того, як ви розрахували своє енергоспоживання, акумуляторні батареї, сонячні панелі та потреби в обладнанні, ви готові побудувати свою автономну сонячну систему, яку ви можете зробити своїми руками!

потрібно, автономну, система

Представляємо комплекти живлення EcoFlow

Комплект живлення. це зручний спосіб перейти на автономне живлення, якщо ви хочете уникнути складної інсталяції та заощадити гроші, об’єднавши компоненти BOS в один комплект. Комплект EcoFlow Power Kit. це безпроблемна модульна енергосистема, що працює за принципом “підключи і працюй”. Це вимагає менше проводки, що означає менше помилок, і дозволяє миттєво розгортати та використовувати енергію поза мережею.

Комплект живлення складається з чотирьох компонентів: концентратора живлення, інтелектуальної консолі, сонячної батареї та інтелектуальної розподільчої панелі змінного/постійного струму.

На відміну від традиційних комплектів живлення, Ecoflow Power Hub приховує компоненти в одній коробці, заощаджуючи простір, і простий в налаштуванні. До комплекту входить:

 • Інверторний зарядний пристрій
 • Два контролери заряду сонячних батарей MPPT
 • Понижувальний перетворювач DC-DC
 • Зарядний пристрій DC-DC з MPPT

Консоль дозволяє відстежувати та контролювати споживання енергії, в той час як акумуляторна батарея (або батареї) LFP зберігає вашу енергію. Розумна розподільна панель регулює навантаження змінного та постійного струму.

Комплекти живлення EcoFlow оснащені акумуляторними батареями, які можна складати, що дозволяє додавати до них до трьох батарей однакового розміру. Батареї бувають двох розмірів: 2 кВт-год та 5 кВт-год. Якщо ви не впевнені у своїх потребах у резервному живленні, ви можете почати з однієї або двох батарей, а пізніше додати більше.

потрібно, автономну, система

Як встановлюються комплекти живлення?

Комплекти EcoFlow Power Kits розроблені за принципом “підключи і працюй” і не потребують спеціальних знань для встановлення. Ви або ваш інсталятор не повинні мати жодних проблем з установкою Power Kit. Якщо у вас виникнуть проблеми, EcoFlow допоможе вам за допомогою онлайн-чату в додатку EcoFlow, навчальних відео та короткого посібника, які допоможуть вам під час процесу встановлення.

Ось основні кроки, необхідні для встановлення комплекту живлення EcoFlow:

потрібно, автономну, система

 • Встановіть сонячні панелі: Виберіть гарне місце для встановлення сонячних панелей, де не буде перешкод для сонячного світла. Жорсткі панелі найкраще підходять для міцних конструкцій, таких як крихітні будинки та стандартні житлові будинки, тоді як гнучкі сонячні панелі найкраще підходять для автофургонів, кемперів та фургонів. За допомогою комплекту EcoFlow Power Kit ви можете комбінувати жорсткі та гнучкі сонячні панелі, щоб створити найефективнішу конфігурацію для вашої системи.
 • Встановіть концентратор живлення, консоль, батарею LFP та розподільчу панель AC/DC Smart: Виберіть відповідне місце для встановлення цих компонентів у вашому домі. Вам потрібно буде підключити сонячні панелі до силового концентратора, тому найкраще встановити концентратор на стіні поруч з дахом. Вам також потрібно буде зарядити концентратор живлення, щоб зробити його повністю автономним. Інвестиції в інтелектуальний генератор EcoFlow (на двох видах палива) можуть дати вам останню лінію захисту, коли ви не можете генерувати достатню кількість енергії від сонячної батареї.
 • Підключіть автономну сонячну батарею: Підключіть усі компоненти до концентратора живлення, включаючи сонячну(і) панель(і), акумуляторну батарею LFP, консоль та інтелектуальну розподільчу панель. Вам також потрібно буде підключити подовжувач, щоб використовувати електрику зі звичайними вилками.
 • Перевірте вашу сонячну систему: Увімкніть живлення та протестуйте встановлену сонячну систему. Перевірте свій додаток EF Smart, щоб зчитувати дані з консолі та контролювати рівень заряду.

Найкращі автономні сонячні системи та їхня вартість

Найкраща автономна сонячна система для вас залежить від ваших потреб в енергії, які часто зводяться до розміру вашого домогосподарства, а також від того, чи є ваша установка стаціонарною, наприклад, крихітний будинок, або мобільною, наприклад, будинок на колесах.

Калькулятор Power Kit від EcoFlow дозволяє легко спроектувати індивідуальну автономну сонячну систему, яка відповідає вашим потребам.

Для довідки, ось кілька поширених випадків використання:

Найкращі комплекти сонячних батарей для фургонів/будинків на колесах/причепів

Найкращий комплект сонячних панелей для фургонів, будинків на колесах та причепів. це комплект Get Set 5kWh від EcoFlow, компактна система “підключи і працюй”.

Батарея на 5 кВт-год забезпечує достатню потужність для живлення приладів у вашому автофургоні. Враховуючи нестабільність погодних умов на дорозі, краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати, якщо ви потрапите в тривалу хмарність.

На відміну від деяких комплектів сонячних панелей, в комплекті Get Set Kit є LFP або літій-іонна батарея. Вони мають довший термін служби та більшу ефективність, ніж старіші технології акумуляторних батарей, до 20 років. Крім того, батарея LFP безпечна і не потребує обслуговування.

Залежно від форми вашого будинку на колесах, ми рекомендуємо комбінувати жорсткі та гнучкі сонячні панелі, щоб максимізувати потенціал генерації сонячної енергії. Гнучкі та жорсткі сонячні панелі довговічні, легкі та здатні витримувати екстремальні погодні умови.

За допомогою комплекту EcoFlow Get Set 5kWh та двох жорстких сонячних панелей потужністю 100 Вт (монтажні ніжки входять до комплекту) ви можете побудувати всю цю систему за 226 доларів США на місяць за умови фінансування або менше 8000 доларів США.

Кращі комплекти сонячних електростанцій для крихітних будинків

У крихітному будиночку навряд чи буде стільки техніки, скільки в будинку звичайного розміру. Ось чому ми рекомендуємо Готовий комплект EcoFlow 10кВт-год. Ємність 10 кВт-год забезпечує достатню потужність для запуску освітлення та побутових приладів.

Компактний розмір силового комплекту дозволяє заощадити місце у вашому крихітному будинку, а установка. це легкий вітерець. Використовується просте паралельне з’єднання, тобто ви розміщуєте всі блоки батарей поруч і підключаєте кожен провід до концентратора живлення.

Ми рекомендуємо придбати одну або дві жорсткі сонячні панелі потужністю 400 Вт, щоб забезпечити достатню кількість щоденної електроенергії для живлення вашого крихітного будинку. Жорсткі сонячні панелі мають високу міцність за будь-яких погодних умов і легко монтуються на плоскому даху. Якщо у вас похилий дах, гнучкі сонячні панелі можуть бути більш життєздатним варіантом. або ви можете розглянути їх комбінацію.

За підготовлений комплект EcoFlow 10 кВт-год разом із сонячною панеллю потужністю 400 Вт ви можете заплатити приблизно 14 000 грн. Часті знижки та розпродажі в інтернет-магазині EcoFlow можуть зробити цю ціну ще нижчою.

Найкращі комплекти сонячних панелей для повного автономного життя

Життя у віддаленому місці вимагає від власників будинків бути готовими до всього. Незалежно від того, чи є у вас вдома багато енергоємних приладів, чи ви хочете мати резервне живлення на кілька похмурих днів поспіль, вибір системи з достатньою потужністю є життєво важливим.

Ми рекомендуємо комплект незалежності EcoFlow на 15 кВт-год для самостійного життя поза мережею. З трьома накопичувальними батареями по 5 кВт-год та інтелектуальною розподільчою панеллю, це надійне рішення для повністю незалежного життя поза мережею.

7-дюймовий сенсорний екран дозволяє переглядати всю важливу інформацію та контролювати вихід постійного струму і дані про зарядку акумулятора в режимі реального часу. Крім того, ви можете налаштувати рівні заряджання та розряджання змінного струму, вхідну частоту змінного струму та вихідну напругу 12/24 В постійного струму.

Додаток EcoFlow дозволяє віддалено контролювати більшу частину даних консолі. Перевірте додаток, щоб переглянути стан системи та оновити прошивку в будь-який час.

Для такої потужної системи, як 15-кіловатний комплект незалежності, ми рекомендуємо щонайменше дві сонячні панелі потужністю 400 Вт. Залежно від дизайну вашого будинку, гнучкі сонячні панелі також можуть допомогти вам максимізувати уловлювання сонячної енергії. Ця установка забезпечує достатню потужність для живлення акумуляторів та живлення будинку на вимогу.

Вартість автономного комплекту EcoFlow на 15 кВт-год і двох жорстких сонячних панелей потужністю 400 Вт (монтажні ніжки включені) становитиме в середньому трохи менше 500 на місяць з фінансуванням і менше 20 000 при покупці відразу. З продажами EcoFlow ви навіть можете заплатити менше 15 000.

потрібно, автономну, система

Як розрахувати правильний розмір та споживання енергії

Щоб отримати максимальну віддачу від вашої автономної сонячної системи, ви повинні знати, як правильно розрахувати розмір системи, щоб покрити ваше енергоспоживання.

Погляньте на наступні кроки, щоб визначити розмір вашої сонячної системи:

 • Тип будинку: Для чого ви плануєте використовувати свою автономну систему для живлення? (автофургон, автономне життя, крихітний будинок тощо).)
 • Розмір вашого будинку: Наскільки великий ваш будинок? Розмір є важливим фактором, якщо ви плануєте встановити панелі на даху.
 • Прилади: Яке ваше загальне щоденне енергоспоживання? Визначте прилади, які вам потрібно живити, і час роботи.
 • Резервне живлення: як довго вам потрібне резервне живлення? Якщо у вас часто бувають похмурі дні поспіль, вам потрібно підготуватися відповідним чином. Можливо, вам доведеться збільшити ємність сховища, додавши додаткові батареї.
 • Сонячні панелі: Яка кількість сонячних панелей необхідна, виходячи з вашого щоденного енергоспоживання? Домогосподарству, яке потребує електроенергії, знадобиться більша потужність сонячних панелей, наприклад, 400 Вт. Візьміть потужність панелі та помножте її на пікові сонячні години у вашій місцевості, щоб оцінити загальну кількість ват, вироблених за день для кожної панелі.

За допомогою калькулятора EcoFlow Power Kit Calculator ви можете за лічені хвилини точно визначити потреби та правильно розрахувати розмір вашої сонячної електростанції.

потрібно, автономну, система

Скільки коштує автономна сонячна система?

Вартість залежить від розміру та якості кожного компонента. Значна частка витрат залежить від потужності сонячної панелі, кількості панелей, які ви купуєте, та ємності сонячної батареї.

Тут наведені приблизні середні значення, засновані на номінальній потужності сонячних панелей:

 • 1 кВт-год: від 10 800 до 13 500
 • 2 кВт-год: від 18 000 до 22 500
 • 3 кВт-год: від 27 000 до 31 500
 • 4 кВт-год: від 31 500 до 36 500
 • 5 кВт-год: від 36 000 до 40 500
 • 10 кВт-год: від 63 000 до 72 000

Знайте, що витрати, ймовірно, будуть нижчими, коли ви подасте заявку на 26% федеральний податковий кредит та інші доступні податкові пільги та стимули.

Крім того, ми розбиваємо вартість на обладнання, яке вам знадобиться:

 • Сонячні панелі: Монокристалічні сонячні панелі коштують від 1 до 1.50 за ват. Сонячні панелі можуть коштувати від 5 000 до 30 000 доларів залежно від складу, номінальної потужності та розміру вашої позамережевої споруди.
 • Контролери заряду: Контролери заряду доступні за ціною від 50 до 1 000 грн.
 • Інвертор: значно варіюється в ціні від 3000 до 13 000.
 • Сонячні батареї: Коштує від кількох тисяч до 30 000, залежно від типу батареї та ємності.

Якщо у вас крихітний будинок, автофургон чи трейлер або ви ведете мінімалістичний спосіб життя, є велика ймовірність, що ваші витрати будуть нижчими.

потрібно, автономну, система

Скільки сонячних панелей мені потрібно, щоб повністю відключитися від електромережі?

Кількість сонячних панелей значною мірою залежить від наступного:

 • Ваше щоденне використання електроенергії
 • Потужність, яку генерує ваша сонячна панель
 • Кількість пікових годин сонячного світла у вашому регіоні

Виконуючи наведені вище кроки, ви можете розрахувати своє щоденне споживання енергії. Звідси, шукайте жорсткі, гнучкі або портативні сонячні панелі, які відповідають вашим потребам. Залежно від вашого регіону, деякі райони матимуть більше сонячних годин, ніж інші. Такі штати, як Арізона, Каліфорнія, Невада та Мексика мають найбільше сонячного світла, тоді як штати Аляска, Вашингтон, Огайо, Індіана та Мічиган мають найменше.

потрібно, автономну, система

Обслуговування автономної сонячної системи

Обслуговування автономної сонячної системи продовжує термін її служби. Найважливішим аспектом технічного обслуговування є ретельний догляд за сонячними батареями.

Дотримуйтесь цих рекомендацій щодо обслуговування сонячної батареї:

 • Слідкуйте за рівнем заряду: Глибина розряду відноситься до рівня розряду акумулятора. Глибина розряду акумуляторної батареї поступово зменшується, а це означає, що її ємність з часом зменшуватиметься.
 • Не змішуйте батареї: Змішування старих і нових батарей може обмежити продуктивність, оскільки старі батареї можуть погіршити якість нових.

Крім акумуляторів, ви також хочете подбати про свої сонячні панелі. Тримайте сонячні панелі чистими від бруду, сміття та пилку, які впливають на кількість отриманого сонячного світла. Крім того, щорічно очищайте сонячні панелі, щоб запобігти зменшенню кількості енергії, яку вони можуть виробляти.

потрібно, автономну, система

Чи підходить вам автономне живлення?

Якщо ви все ще вагаєтесь щодо життя поза мережею, давайте розглянемо, чому більшість людей обирають такий спосіб життя.

Вплив на навколишнє середовище

Як і будь-яка інша відновлювана енергія, сонячна енергія є кращою для навколишнього середовища, ніж енергія викопного палива. Сонячна енергія дозволяє виробляти електроенергію без викидів парникових газів, таким чином зменшуючи вуглецевий слід, використовуючи енергію сонця.

Перехід на автономне живлення від електромережі приносить користь нашій планеті та допомагає нам досягти майбутнього з нульовим споживанням енергії.

Енергетична незалежність

Автономна сонячна система. це практичний вибір для тих, хто живе в районах, де немає доступу до традиційної електроенергії, що надається комунальними службами. Автономні сонячні системи не залежать від зовнішньої електроенергії і функціонують незалежно, що робить їх ідеальними для віддалених регіонів або місць, схильних до відключень електроенергії.

Незалежність від електромережі також вигідна в районах, схильних до суворих погодних умов, таких як торнадо та урагани. Незалежно від того, подорожуєте ви в автофургоні чи живете в крихітному будинку, щоб зменшити витрати на проживання, енергетична незалежність є причиною того, що багато людей переходять на автономну сонячну енергію.

потрібно, автономну, система

Поширені запитання

Нижче наведено кілька поширених запитань про автономні сонячні системи:

Так, для автономних сонячних систем зазвичай потрібен дозвіл на використання енергії сонця. Хоча вам не потрібно подавати договір на підключення до електромережі, дозвіл на будівництво все одно є обов’язковим. Хоча ви не будете підключати систему до місцевої електромережі, вона все одно повинна пройти перевірку, щоб забезпечити надійну конструкцію та пожежну безпеку. Ваша автономна сонячна система повинна відповідати різним будівельним електротехнічним нормам, щоб забезпечити безпечну та достатню потужність. Стандартні автономні системи повинні відповідати наступним нормам: Рекомендації щодо розміщення сонячних панелей Стандартні вимоги до побутової електропроводки Вимоги до допоміжної генерації електроенергії Рекомендації щодо зберігання та перетворення електроенергії Мінімальні вимоги до електропроводки постійного струму Вимоги кодексу можуть відрізнятися в залежності від округу та штату. Зверніться до офісу будівельного інспектора вашого міста чи округу для отримання повного контрольного списку.

Для оптимальної роботи автономного будиночка зазвичай потрібно від 5 000 до 7 000 Вт на годину електроенергії. Однак, щоб отримати потрібну кількість сонячної енергії відповідно до ваших потреб, вам потрібно скласти години роботи приладів, якими ви користуєтесь, щоб отримати потрібну кількість сонячної енергії.

Кількість сонячних панелей, необхідних для повного автономного живлення будинку, залежить від наступних факторів: Кількість електроенергії, яку використовує ваше домогосподарство Кількість прямого щоденного сонячного світла Тип сонячної панелі, яку ви вибрали Кількість корисного простору на даху (якщо вона встановлена на даху) Середня кількість кіловат, що використовується для домогосподарства, становить близько 11 000 кіловат-годин на рік. A 1500 кв.м. фут. будинку потрібно приблизно від 20 до 25 панелей потужністю 300 Вт, щоб повністю відмовитися від електромережі. Фургони та невеликі будинки потребують значно менше.

Висновок

Оскільки зараз більше людей, ніж будь-коли раніше, живуть поза мережею, ніколи не було кращого часу, щоб приєднатися до руху за енергетичну незалежність.

Все починається з розрахунку ваших потреб в енергії та пошуку правильного розміру комплекту живлення для вашого будинку на колесах, крихітного будинку або будинку, щоб досягти постійного життя поза мережею.

Ознайомтеся з можливостями EcoFlow вже сьогодні.

EcoFlow. компанія, що займається рішеннями для портативної енергетики та відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну роботу клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам.

Залишити відповідь