Простий покроковий посібник з обслуговування сонячних панелей. Очищення сонячних панелей від забруднень

Простий покроковий посібник з обслуговування сонячних панелей

простий, покроковий, посібник, обслуговування, сонячних, панель

Сонячні панелі. це чудовий спосіб заощадити гроші на рахунках за електроенергію та зробити свій внесок у захист довкілля. Але, як і всі речі, вони вимагають невеликого обслуговування час від часу, щоб працювати з максимальною ефективністю.

Ось кілька порад про те, як підтримувати сонячні панелі в ідеальному стані цілий рік.

Регулярно перевіряйте наявність сміття

Переконайтеся, що на сонячних панелях немає бруду, пилу, листя та іншого сміття. Це можна зробити, просто протерши їх чистою сухою ганчіркою або використовуючи м’яку щітку, щоб видалити будь-які накопичення. Ви також повинні переконатися, що навколо сонячних панелей немає сміття, щоб повітря могло вільно циркулювати.

Регулярне чищення панелей має важливе значення

Одним з найважливіших аспектів обслуговування сонячних панелей є підтримання їх у чистоті. Для досягнення найкращих результатів чистіть панелі принаймні раз на місяць м’якою тканиною або щіткою. Ви також можете найняти професійну службу очищення сонячних панелей, яка зробить це за вас.

Перевірте підключення

Час від часу слід перевіряти всі з’єднання між сонячними панелями та переконуватися в їх надійності. Це стосується і з’єднань між самими панелями, а також між панелями та інвертором. Ослаблені з’єднання можуть спричинити падіння напруги та зменшення виробництва енергії, тому тримайте їх щільно затягнутими!

Перевірка на наявність пошкоджень

Також доцільно оглянути ваші сонячні панелі на наявність будь-яких ознак фізичних пошкоджень. Шукайте тріщини, зазори або відсутні деталі. все, що виглядає недоречно. Якщо ви виявили будь-які пошкодження, відремонтуйте їх якомога швидше, щоб вони не погіршилися і не знизили ефективність вашої системи.

Обріжте гілки дерев навколо системи

Якщо біля вашої сонячної системи ростуть дерева або чагарники, регулярно підстригайте їх. Нависаючі гілки можуть відкидати тінь на ваші панелі, що знижує їх ефективність. Отже, переконайтеся, що ці гілки обрізані!

Контролюйте продуктивність системи

Щоб переконатися, що ваша система працює оптимально, слід регулярно контролювати її продуктивність. Перевірте такі речі, як потужність вашого інвертора та споживання електроенергії у вашому домі чи на підприємстві. Якщо ви помітили будь-які незрозумілі зміни, це може вказувати на проблему у вашій системі, яку потрібно вирішити.

простий, покроковий, посібник, обслуговування, сонячних, панель

Як дізнатися, чи працюють ваші сонячні панелі належним чином?

Одним з показників є ваш щомісячний рахунок за електроенергію. Якщо вона не зменшилася, як очікувалося, або збільшилася, це може бути ознакою того, що ваша сонячна система не забезпечує бажаної потужності.

Ще однією підказкою є вік ваших панелей. з часом вони можуть бути не в змозі перетворити стільки сонячного світла в енергію.

Якщо у вас є якісь сумніви щодо продуктивності ваших сонячних панелей, найкраще звернутися до професіонала за порадою.

Trione Energy пропонує послуги, включаючи аналіз та модернізацію системи, щоб забезпечити оптимальну продуктивність вашої системи сонячних панелей.

Не соромтеся звертатися. ми тут, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від ваших інвестицій в сонячну енергію.

Щорічне технічне обслуговування від експерта з сонячної енергетики

Деякі речі повинні перевірятися щорічно кваліфікованим експертом з сонячної енергетики, щоб ваша система продовжувала працювати безперебійно.

Візуальний огляд модулів та з’єднань

Кваліфікований експерт з сонячної енергетики візуально огляне всі сонячні модулі, кабелі та інвертор, щоб виявити будь-які ознаки пошкодження або зносу. Вони також перевірять такі речі, як електропроводка та розподільні коробки, щоб переконатися, що все надійно захищене та знаходиться в хорошому робочому стані.

Перевірка напруги на панелі

Напруга кожного фотомодуля у вашій системі буде перевірена за допомогою вольтметра. Це допомагає переконатися, що кожен модуль виробляє потрібну кількість енергії.

Калібрування обладнання для моніторингу

Будь-яке обладнання для моніторингу, яке використовується разом з вашою системою, буде відкаліброване експертом з сонячної енергетики. Це гарантує, що обладнання є точним і належним чином контролює продуктивність системи.

Основні висновки

Обслуговування сонячних панелей є життєво важливим для забезпечення безперебійної та ефективної роботи вашої системи.

Насправді це досить просто, коли ви звикнете до регулярного обслуговування. Деякі речі ви можете робити самостійно, наприклад, регулярні перевірки та очищення, але деякі речі слід залишити професіоналам.

Раз на рік кваліфікований експерт з сонячної енергетики повинен оглядати систему, перевіряти напругу та калібрувати обладнання для моніторингу.

Дотримуйтесь цих порад, щоб ваші сонячні панелі працювали з максимальною ефективністю і забезпечували ваш будинок або бізнес енергією на довгі роки.

Ви заощаджуєте гроші на рахунках за електроенергію та допомагаєте навколишньому середовищу!

Чистка сонячних панелей: Як правильно їх чистити?

простий, покроковий, посібник, обслуговування, сонячних, панель

Сонячні панелі стають все більш популярними як стійке та економічно ефективне джерело енергії. Вони не потребують технічного обслуговування, але для того, щоб вони продовжували працювати з максимальною ефективністю, необхідно підтримувати їх у чистоті. У цій статті ми розповімо про важливість очищення сонячних панелей, про те, як часто слід їх чистити, найкращий час для цього, заходи безпеки, інструменти та матеріали для чищення, покрокову інструкцію з очищення сонячних панелей, професійні послуги з очищення та підтримку ефективності сонячних панелей. Ми також відповімо на п’ять поширених запитань про очищення сонячних панелей.

Чому важливо чистити сонячні панелі

Пил, бруд, пилок, пташиний послід та інше сміття можуть накопичуватися на сонячних панелях, знижуючи їх здатність поглинати сонячне світло і виробляти електроенергію. Чим менше сонця поглинає панель, тим менше електроенергії вона виробляє. Дослідження показують, що брудні сонячні панелі можуть втрачати до 25% своєї ефективності, що призводить до збільшення рахунків за електроенергію та скорочення терміну служби системи. Ще одне дослідження, проведене Sonsuz, O., Адигюзель, Е., Kabaoğlu, R.O., Ersoy, A. (2020). Вплив забруднення на фотоелектричні панелі в умовах клімату в Хатаї. Erzincan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi. виявив, що “було підраховано, що періодичне очищення панелей значно збільшить виробництво електроенергії на потужних сонячних електростанціях”.”

Регулярне очищення допомагає підтримувати оптимальну продуктивність для продовження терміну служби ваших сонячних панелей.

Як часто слід чистити сонячні панелі?

Частота очищення фотоелектричних сонячних панелей залежить від декількох факторів, таких як ваше місце розташування, клімат і кут нахилу панелей. Загалом, рекомендується чистити фотоелектричні сонячні панелі принаймні один або два рази на рік. Однак, якщо ви живете в запиленій місцевості або переживаєте сильні снігопади, можливо, вам доведеться чистити їх частіше. Регулярні дощові періоди можуть допомогти зменшити частоту очищення, оскільки дощ природним чином видаляє накопичення пилу, бруду, пташиного посліду та інших сторонніх предметів на склі панелей. Тим не менш, дуже важливо стежити за роботою та чистотою фотоелектричних панелей, оскільки навіть невелика кількість накопиченого сміття може суттєво вплинути на ефективність панелей.

Найкращий час для очищення сонячних панелей

Ідеальний час для очищення сонячних панелей. рано вранці або пізно ввечері, коли сонячні промені менш інтенсивні. Це запобігає ризику перегріву панелей, що може ускладнити очищення і потенційно пошкодити сонячні елементи, наприклад, плями від миючих засобів, які залишилися сохнути на панелях під час спекотного сонця.

Заходи безпеки

Перш ніж почати чистку, врахуйте ці заходи безпеки:

  • Вимкніть систему сонячних панелей.
  • Якщо ваші панелі знаходяться на даху, використовуйте надійну драбину та одягніть відповідне захисне спорядження.
  • Уникайте використання води під високим тиском або абразивних матеріалів, які можуть пошкодити панелі.
  • Не ходіть по сонячним панелям.

Інструменти та матеріали для чищення

Для очищення сонячних панелей вам знадобляться такі інструменти та матеріали:

М’яка щітка

Під час чищення сонячних панелей необхідно використовувати м’яку щітку, щоб не пошкодити їхню делікатну поверхню. Щітки з м’якою щетиною досить м’яко видаляють бруд, пил і сміття, не дряпаючи і не пошкоджуючи скляну поверхню або сонячні елементи під нею.

Обираючи щітку, зупиніть свій вибір на щітці з висувною ручкою, яка дозволить вам легко дістатися до всіх ділянок сонячних панелей, особливо якщо вони встановлені на висоті або на даху.

Зведіть до мінімуму мастило на ліктях, ви не хочете бути занадто сильними.

Нарешті, будьте обережні з використанням губки, оскільки бруд і сміття можуть легко застрягти у волокнах.

Серветка з мікрофібри

Серветка з мікрофібри. ще один чудовий інструмент для очищення сонячних панелей без пошкодження їх поверхні. Серветки з мікрофібри виготовляються з м’яких синтетичних матеріалів, які ефективно піднімають і затримують частинки бруду та пилу, що робить їх ідеальними для очищення делікатних поверхонь, таких як сонячні панелі. Крім того, ці ганчірки добре вбирають воду, що допомагає видалити надлишки води після ополіскування панелей, запобігаючи появі розводів і плям від води.

Скребок

Деякі імітації скребків виготовлені з дешевого пластику, і лезо може подряпати скляну поверхню вашої сонячної панелі. Так, навіть якісний скребок може страждати від накопичення бруду або сміття, які можуть бути абразивними і, отже, дряпати скляну поверхню. Хоча використання скребка цілком допустиме, будь ласка, використовуйте його обережно, щоб не пошкодити панелі. Наша особиста рекомендація. використовувати систему з подачею води або чисту серветку з мікрофібри.

М’яке мило або миючий засіб

Для очищення сонячних панелей необхідно використовувати м’яке мило або миючий засіб, щоб не пошкодити їхню поверхню та сонячні елементи. Сильнодіючі хімічні речовини або абразивні миючі засоби можуть спричинити подряпини або роз’їсти захисне покриття на панелях, знижуючи їх ефективність та термін служби. М’яке мило або миючі засоби, з іншого боку, досить м’які, щоб ефективно видаляти бруд, пил і сміття, не завдаючи шкоди панелям.

При виборі м’якого мила або миючого засобу віддавайте перевагу біорозкладній, нетоксичній формулі, яка є безпечною для навколишнього середовища і не залишає шкідливих залишків на панелях. Щоб створити відповідний розчин для чищення, змішайте невелику кількість мила або миючого засобу з водою у відрі. Розчин повинен бути пінистим, але не надто концентрованим, оскільки надмірна кількість мила може залишити розводи або осад на панелях після ополіскування.

Шланг з розпилювачем

Використання шланга з розпилювачем є зручним та ефективним методом для промивання та очищення сонячних панелей. Розпилювальна насадка дозволяє контролювати тиск води та регулювати форму розпилення, забезпечуючи м’який, але ретельний процес промивання, який видаляє бруд, мило та сміття, не пошкоджуючи поверхню панелі або сонячні елементи.

Обираючи розпилювач для шланга, зупиніть свій вибір на насадці з регульованими налаштуваннями, які дозволять вам вибрати м’який розпилювач або туман. Високий тиск може призвести до пошкодження сонячних панелей, і його слід уникати.

Система очищення з подачею води

Якщо ви хочете зробити це правильно, інвестуйте в систему очищення з подачею води, яку можна використовувати на найбрудніших частинах вашої установки раз на шість (6) місяців. Система очищення з подачею води використовує розпилювач води під низьким тиском, що подається через м’які щітки для очищення сонячних панелей, не завдаючи їм жодної шкоди. Система з водяним живленням може включати в себе подовжувач, який витягується до 9 м. М’які щіточки на жердині перемішують пил, пташиний послід та інше сміття перед тим, як змити його.

Ефективність стовпа, що живиться водою, частково пояснюється тим, що для очищення сонячної панелі використовується лише чиста вода. Щоб покращити якість води і видалити всі мінерали та забруднювачі, воду пропускають через фільтр зворотного осмосу. Після того, як бруд змито, немає необхідності в миючому засобі. Оскільки вода чиста (фільтр гарантує, що не залишиться жодних слідів брудної води), вона не залишить після себе жодних водяних патьоків, залишків або мінеральних відкладень. На вікнах немає розводів, тому що стовп, що живиться водою, використовує тільки чисту воду, навіть якщо вони не мають губки або замші. За бажанням, ви також можете використовувати систему з подачею води для миття вікон по всьому будинку.

Майте на увазі, що системи з подачею води не є мийкою під тиском, якість води є чистою, що означає, що вона не потребує високого тиску, щоб бути ефективною. Більшість систем просто капає воду з будинку біля щітки, яку потім можна використовувати для прибирання.

Не використовуйте мийку високого тиску

При завершенні очищення сонячних панелей ніколи не використовуйте сильну мийку високого тиску або агресивні хімічні засоби. Багато людей вважають, що очищувач Karcher з місцевого магазину Bunnings є хорошим варіантом для миття панелей, однак це не так. Очищувачі високого тиску або небезпечні хімічні речовини можуть пошкодити ваші панелі, що може завдати більше шкоди, ніж користі.

простий, покроковий, посібник, обслуговування, сонячних, панель

Покрокове керівництво по очищенню сонячних панелей

Для ефективного очищення сонячних панелей виконайте наступні кроки:

Підготовка місця для миття

Вимкніть систему сонячних панелей і переконайтеся, що у вас є всі необхідні інструменти та матеріали для чищення. Якщо поруч із сонячними панелями ростуть дерева, перевірте, чи немає пташиного посліду, бруду та листя, які можуть потрапити на панелі. Зазвичай, якщо біля ваших панелей ростуть дерева або інші природні рослини, ви помітите, що на них частіше накопичується бруд і сміття, що знижує ефективність панелей.

Намокання сонячних панелей

За допомогою шланга з розпилювальною насадкою акуратно змочіть сонячні панелі, починаючи зверху і рухаючись вниз. Це допомагає розпушити бруд і сміття.

Застосування мила або миючого засобу

Змішайте м’яке мило або миючий засіб з водою у відрі. Занурте м’яку щітку в мильний розчин і акуратно нанесіть його на сонячні панелі.

Чищення та скрабування

М’якою щіткою обережно почистіть сонячні панелі круговими рухами, щоб видалити бруд, пил і сміття. Будьте обережні, не застосовуйте занадто сильний тиск, оскільки це може подряпати поверхню. За допомогою скребка видаліть надлишки води та бруду, працюючи зверху донизу панелей.

Промивання та сушіння

Промийте сонячні панелі чистою водою зі шланга, переконавшись, що все мило та сміття видалено. Дайте панелям висохнути на повітрі або акуратно протріть їх м’якою тканиною.

Професійні послуги з очищення сонячних панелей

Залежно від розміру вашої сонячної системи, професійне очищення може коштувати від 200 доларів США і вище. Це можуть бути добре витрачені гроші, якщо врахувати ризик роботи на висоті кількох метрів над землею.

Хороша новина полягає в тому, що деякі компанії пропонують знижки, якщо їх клієнти підписуються на план технічного обслуговування або проводять повторні чистки протягом року. Ми рекомендуємо вам завжди запитувати їхні повноваження та відгуки клієнтів, перш ніж звертатися до будь-якої компанії.

У деяких ситуаціях, наприклад, коли ви встановлюєте сонячні панелі на багатоквартирному будинку, потрібен професіонал, і ніхто не повинен намагатися робити це самостійно через ризики, пов’язані з нещасним випадком.

Важливим аспектом при виборі засобу для чищення сонячних панелей є те, чи пропонують вони гарантію чи ні. Якщо компанія надає гарантії на свою роботу, це означає, що вони можуть повернутися і почистити ваші панелі знову безкоштовно, якщо вони не виконають свою роботу. Але знову ж таки, переконайтеся, що гарантія надається з дрібним шрифтом, який містить конкретні деталі про те, що включено в контракт.

Якщо ви хочете отримати рекомендації щодо послуг з очищення сонячних панелей, будь ласка, зверніться до наших привітних співробітників Skyline Solar.

Плоскі сонячні панелі однозначно потребують очищення

Плоскі панелі потребують миття частіше, ніж нахилені сонячні панелі. Чому? Тому що вода збирається на плоских панелях і їй нікуди діватися, якщо немає стоків. Вода випаровується, залишаючи після себе бруд.

Дуже ймовірно, що сонячна панель в горизонтальному положенні потребує гарного очищення, особливо якщо вона знаходиться в місці, де на неї не може потрапити прямий дощ. Панелі також можуть забруднюватися від заводських залишків (особливо в комерційних установках) і пилу з інтенсивним рухом транспорту. Це може призвести до втрат виробництва, оскільки пил перешкоджає виробленню енергії елементами (а отже, і вашим рахункам за електроенергію).

Підтримання ефективності сонячних панелей

На додаток до регулярного очищення, стежте за продуктивністю вашої системи сонячних панелей, щоб переконатися, що вони працюють ефективно. Слідкуйте за рахунками за електроенергію та продуктивністю системи, щоб виявити будь-які потенційні проблеми. Регулярне технічне обслуговування, таке як перевірка проводки та монтажного обладнання, також може допомогти запобігти потенційним проблемам.

Висновок

Очищення сонячних панелей є важливою частиною підтримки їх ефективності та продовження терміну служби. Дотримуючись кроків, викладених у цій статті, та вживаючи необхідних заходів безпеки, ви можете забезпечити, щоб ваші сонячні панелі продовжували виробляти чисту, стійку енергію на довгі роки. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, звертайтеся до експертів з сонячної енергетики Skyline Solar.

Земне світло

простий, покроковий, посібник, обслуговування, сонячних, панель

Переглянути оригінал

Чому сонячні панелі потрібно регулярно чистити

Сонячні панелі є відмінним доповненням до будь-якого бізнесу. Вони допоможуть вашому бізнесу заощадити гроші та стати більш екологічним. Коли ви співпрацюєте з правильною сонячною енергетичною компанією, процес встановлення ваших нових сонячних панелей буде простим і швидким. Але що робити після того, як ви професійно встановили сонячні панелі?? Багато власників бізнесу не знають, що вони повинні чистити свої сонячні панелі, особливо якщо їх бізнес стикається з пилом щодня, як, наприклад, на сільськогосподарських фермах. Ознайомтеся з причинами, чому сонячні панелі потрібно регулярно чистити.

Очищення підвищує їх ефективність

Перша причина очищення сонячних панелей. це підвищення їх ефективності. Коли ваші сонячні панелі забруднюються, бруд і кіптява частково блокують сонячне світло, що потрапляє на панель. У Earthlight Technologies ми часто спостерігали відновлення виробництва від 10 до 30 відсотків після ретельного очищення. Щоб забезпечити максимальну віддачу від ваших інвестицій для вашого бізнесу, не забувайте регулярно чистити сонячні панелі.

Очищення запобігає пошкодженню

Поради щодо очищення сонячних панелей своїми руками часто приносять більше шкоди, ніж користі для панелей вашого бізнесу. Щоб переконатися, що ваші панелі залишаються в найкращому стані без будь-яких пошкоджень, вам слід довірити чистку професіоналам. Ця порада особливо актуальна для підприємств, які щодня стикаються з брудом і сміттям, таких як сільськогосподарські ферми або інші місця, де встановлені наземні сонячні панелі.

Вони не стануть чистими природним шляхом

Чи знали ви, що дощова вода сама по собі не здатна ефективно очистити сонячні панелі?? Це поширена, але помилкова думка, яку мають багато власників сонячних панелей. Остання причина, чому сонячні панелі потрібно регулярно чистити, полягає в тому, що однієї лише дощової води недостатньо. Сонячні панелі схожі на лобове скло автомобіля. Навіть якщо йде дощ, вам все одно потрібно мити лобове скло. Це стосується і сонячних панелей вашого бізнесу. Тому не покладайтеся на матінку-природу, яка очистить ваші сонячні панелі за вас. Хоча дощ може допомогти, вам доведеться докласти певних зусиль самостійно.

Тут, в Earthlight Technologies, ми тепер пропонуємо послуги з технічного обслуговування для вашого бізнесу, такі як моніторинг виробництва системи 24/7, щорічні візити на технічне обслуговування та ремонт. Ці послуги допомагають власникам комерційних та промислових сонячних систем підтримувати свої сонячні панелі в найкращому стані та отримувати найвищу рентабельність інвестицій. Щоб дізнатися більше про наші послуги з обслуговування та встановлення, перегляньте наше демонстраційне відео та зв’яжіться з нами сьогодні.

Sunrun проти SunPower: Що краще?

Sunrun vs SunPower, яка система сонячних панелей краще?

Оскільки світ рухається до чистої енергії, все більше людей в США встановлюють сонячні панелі на своїх будинках.

Зважаючи на широкий спектр продавців сонячних панелей, доступних на ринку, може бути складно визначити, який постачальник найкраще відповідає вашим потребам.

Дві популярні компанії, які часто розглядають домовласники. це SunPower та Sunrun. Обидві компанії є провідними постачальниками домашніх сонячних панелей та систем зберігання енергії.

У цій статті ми порівнюємо SunPower та Sunrun, щоб допомогти домовласникам прийняти обґрунтоване рішення при виборі постачальника сонячних панелей. Незалежно від того, чи шукаєте ви персоналізоване обслуговування, індивідуальний дизайн сонячних панелей або надійну систему зберігання енергії, ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам.

Перш ніж ми заглибимося в нюанси пропозицій кожної з компаній, давайте подивимося, що вони роблять.

З першого погляду: SunPower

Спеціалізуючись на сонячних рішеннях для житлових і комерційних об’єктів, система Equinox® від SunPower пропонує одні з найефективніших класів сонячних панелей, доступних на сьогоднішній день.

Унікальна торгова пропозиція компанії полягає у спрощенні вибору сонячних панелей (і систем) та управління ними для всіх клієнтів. Дизайн-студія SunPower®. ще один інноваційний інструмент, який дозволяє користувачам побачити, як виглядатиме їхній будинок з встановленими сонячними панелями.

Крім того, мобільний додаток mySunPower від SunPower дозволяє користувачам стежити за виробництвом, зберіганням та використанням сонячної енергії у своєму будинку зі зручного мобільного пристрою.

Провідна в галузі 25-річна повна гарантія SunPower на систему забезпечує спокій клієнтів, покриваючи не тільки панелі, але й роботу та запчастини.

З першого погляду: Sunrun

простий, покроковий, посібник, обслуговування, сонячних, панель

Спеціалізуючись на рішеннях для домашніх сонячних систем та систем зберігання енергії, основна мета Sunrun. зробити перехід на сонячну енергію максимально простим і безтурботним для власників будинків.

Сонячні консультанти Sunrun є експертами в цій галузі та надають індивідуальні консультації, які допоможуть вам пройти шлях до впровадження сонячної енергії. Вони забезпечують щоденний моніторинг системи, безкоштовне обслуговування, ремонт та комплексне страхування протягом усього терміну експлуатації вашої сонячної системи.

Власне програмне забезпечення Sunrun суттєво впливає на послуги з проектування сонячних електростанцій на замовлення. Він генерує детальний аналіз енергоспоживання та виробничого потенціалу вашого будинку, щоб компанія могла спроектувати систему, яка максимізує вашу економію енергії.

Домовласники отримують повну гарантію, яка покриває їх сонячні системи зверху донизу, включаючи всі деталі та роботи, а також безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи. Він також включає в себе гарантію того, що проникнення на дах буде водонепроникним протягом десяти років.

Ця гарантія забезпечує такий необхідний душевний спокій і впевненість у тому, що сонячна система буде працювати з максимальною продуктивністю.

Sunrun проти SunPower: сонячна енергія

Давайте розглянемо кілька елементів сонячних панелей, де можна порівняти Sunrun та Sunpower.

Виробник та бренд сонячних панелей

Sunrun постачає свої сонячні панелі від сторонніх постачальників. На противагу цьому, SunPower співпрацює з Maxeon Solar Technologies. авторитетним виробником, який виробляє високоякісні сонячні панелі з перевіреною репутацією довговічності та ефективності.

SunPower пропонує власну лінійку Maxeon Solar, яка включає в себе серії A, X, E та P.

Витрати на встановлення та фінансування

У той час як середня вартість установки Sunrun становить близько 3.93 за ват, показник становить 4.60 за SunPower. Варто зазначити, що точна вартість установки залежить від різних факторів, таких як розмір даху, місце розташування та необхідні додаткові послуги. Для більшої наочності, NRG Clean Power зазвичай завершує подібні проекти приблизно за 3 роки.00/Вт. Отримати ціну тут.

Що стосується варіантів фінансування, Sunrun пропонує програми лізингу, кредитування та PACE, в той час як SunPower пропонує лише кредит або іпотеку.

PACE (Property Assessed Clean Energy). це програма фінансування, яка допомагає власникам будинків та комерційної нерухомості оплачувати енергоефективну модернізацію, таку як сонячні панелі, за рахунок податку на нерухомість. Пропонована багатьма місцевими та державними органами влади, програма PACE надає кошти на таку модернізацію, які потім повертаються з часом через оцінку їхнього податку на майно.

Потужність і продуктивність

Сонячні панелі SunPower мають вищий коефіцієнт корисної дії, який коливається від 19.8% до 22.8%, в той час як панелі Sunrun мають рейтинг від 15% до 22%.

Панелі SunPower також мають вищу вихідну потужність від 330 Вт до 545 Вт, тоді як панелі Sunrun мають вихідну потужність від 250 Вт до 400 Вт.

Це означає, що панелі SunPower більш ефективно перетворюють сонячне світло в електрику і виробляють більше енергії.

Встановлення та гарантія

SunPower має 25-річну гарантію в порівнянні з десятьма роками у Sunrun. Хоча обидві компанії використовують контрактні установки, SunPower також має власні можливості для встановлення.

Таким чином, в той час як Sunrun пропонує нижчі витрати на встановлення та більше варіантів фінансування, SunPower пропонує більш якісні панелі з кращими показниками ефективності та вихідної потужності, а також більш тривалу гарантію.

Sunrun vs SunPower: зберігання енергії

Щоб по-справжньому максимізувати переваги сонячної енергії, ви можете встановити систему зберігання енергії або акумуляторну батарею. Енергію, вироблену протягом дня, можна зберігати в акумуляторі для надійного та безперервного джерела живлення.

І Sunrun, і SunPower пропонують комплексні системи зберігання сонячної енергії та акумуляторні батареї. Розглянемо кожну з них детальніше.

Енергетична незалежність без зусиль з Sunrun

Спираючись на досвід Tesla Powerwall та LG Chem, Sunrun пропонує послугу зберігання сонячної енергії Brightbox™. Різниця між Tesla Powerwall і LG Chem полягає в тому, що перша призначена для резервного живлення всього будинку, а друга. для часткового покриття.

Powerwall. це витончена і компактна батарея, яка може зберігати до 13.5 кВт-год енергії, що достатньо для живлення стандартного будинку протягом декількох годин під час відключення електроенергії. Sunrun пропонує варіанти фінансування для своєї послуги Brightbox™, тому домовласники можуть отримати резервне копіювання всього будинку за допомогою Tesla Powerwall всього за 0.

Щомісячна та повна оренда Tesla Powerwall від компанії включає в себе моніторинг продуктивності та технічне обслуговування системи в режимі 24/7. Brightbox™ також дозволяє домовласникам використовувати накопичену енергію під час пікових навантажень замість того, щоб покладатися на більш дорогу електроенергію з мережі.

Наприклад, у спекотні літні дні, коли використання кондиціонерів досягає піку, комунальні компанії можуть стягувати вищі тарифи на електроенергію. За допомогою Tesla Powerwall, Brightbox™ може замість цього повернутися до енергії, виробленої сонячними панелями в періоди високого попиту, щоб живити ваш будинок. Уникаючи завищених цін на електроенергію, власники будинків можуть заощадити на комунальних платежах.

Без необхідності платити високі авансові витрати, домовласники можуть взяти під контроль енергію свого будинку, зменшити залежність від традиційних джерел енергії та забезпечити доступ до електроенергії навіть під час перебоїв в електропостачанні.

Залишити відповідь