Портативний інверторний генератор Kohler 1440 Вт із сонячною підзарядкою | enCUBE1.8. Сонячні панелі Kohler

Монтажники сонячних панелей в Колер, штат Вірджинія

Засноване в 1954 році, некомерційне Американське товариство сонячної енергії (ASES) є провідною асоціацією професіоналів у галузі сонячної енергетики в країні.

Асоціація галузей сонячної енергетики

Асоціація індустрії сонячної енергії, заснована в 1974 році, є національною некомерційною торговою асоціацією індустрії сонячної енергії в Сполучених Штатах.

Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків (NABCEP)

Підвищуючи галузеві стандарти та сприяючи довірі споживачів, NABCEP відомий як золотий стандарт для фотоелектричних та сонячних опалювальних установок та технічних сертифікатів продажу фотоелектричних систем.

U.S. Рада з питань зеленого будівництва

U-подібна конструкція.S. Рада з питань зеленого будівництва (USGBC) трансформує спосіб, у який ми проектуємо, будуємо, обслуговуємо та експлуатуємо наші будівлі, будинки та громади.

Краще бізнес-бюро

BBB визначила, що бізнес відповідає стандартам акредитації, які включають зобов’язання докладати сумлінних зусиль для вирішення будь-яких скарг споживачів.

Акредитація сертифікаційної програми IREC

Акредитація сертифікатної програми IREC. це знак відмінності.

Що таке сонячні панелі?

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Сонячні панелі. це механізми, які допомагають перетворити сонячну енергію в електричну. Кожна сонячна панель містить менші сонячні елементи, які забезпечують виробництво фотоелектричної енергії. Крім того, ці панелі перетворюють світло, вироблене сонцем, що містить фотони, які є частинками енергії.

Ця чиста енергія проходить через сонячні елементи і виробляє електричні навантаження. Ці панелі мають плоску поверхню з темно-синюватим кольором, який допомагає залучити поглинання сонячного світла в свій блок.

Поверхня сонячної панелі зазвичай має скляне покриття, яке допомагає розвивати відновлювану енергетику.

Більшість сонячних панелей мають наступну анатомічну будову:

 • Кремнієві шари
 • Провідні смуги
 • Металева основа
 • Антиблікові шари
 • Скляні рами

Коли виробники об’єднають ці елементи, ви отримаєте фотоелектричний модуль. Отже, сонячна панель. це об’єднання клітин, встановлених на каркасі для оптимальної ефективності.

Коли сонце падає на цю панель, вона поглинає цю енергію і перетворює її на постійний електричний струм. Зібравши сонячні панелі разом, ви отримаєте систему фотоелектричних панелей, яка називається масивом. В ідеалі, масив буде важити 40 фунтів, що робить його 2.8 фунтів на кожен квадратний фут.

Щоб сонячні панелі працювали ефективно, потрібно, щоб вони перебували в прямому контакті з сонячним світлом.

Які переваги сонячних панелей?

Чи знали ви, що сонячні панелі в Колер, штат Вірджинія, мають безліч застосувань, які можуть допомогти врятувати нашу планету?

Використовуємо сонячне світло та виробляємо енергію. Дійсно, найважливішою перевагою є можливість жити поза електромережею.

Це означає, що ви будете жити в будинках, які не мають звичних послуг електромережі. Тому віддалені кабіни виграють від сонячних панелей.

Таким чином, ви можете зменшити плату за підключення до електромережі з найближчої точки доступу до мережі.

Електричні системи, що працюють на сонячних батареях, в довгостроковій перспективі будуть мати мінімальні витрати, якщо ви будете підтримувати їх в належному стані. Крім того, ви матимете доступ до відновлюваної та чистої енергії завдяки енергії сонця.

Ви принесете користь клімату, мінімізуючи використання викопного палива та виснаження або забруднення навколишнього середовища. Сонячні панелі потребують незначного обслуговування, на відміну від традиційного джерела.

Крім того, термін служби сонячних панелей може становити до 20 років після встановлення. Тому, якщо ви підтримуєте якість систем ефективною, виробництво електроенергії буде безкоштовним протягом багатьох років.

Сонячні панелі можуть стати чудовим доповненням до вашого будинку і добре підходять для комерційного використання.

Це не тільки екологічно чисте застосування, але й економічно вигідне. Встановлюючи сонячні панелі, ви мінімізуєте виробництво невідновлюваної енергії. Поряд з цим, ви економите гроші.

Сонячні панелі можуть допомогти у боротьбі зі зміною клімату, тому що вони є такими:

Як працюють сонячні панелі?

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

У своїй основній формі ці панелі отримують чисту енергію від сонця і перетворюють її в електрику. Крім того, ця відновлювана енергія може живити електричні навантаження лише завдяки сонячним панелям. Але як це можливо?

Конструкція сонячної панелі містить елементи, які поглинають фотони сонячного світла, створюючи електрони та атоми.

Електрони вивільняються в сонячному елементі, рухаються і врешті-решт потрапляють до металевого провідника. Цей провідник має пластини, розташовані по обидва боки сонячної панелі. Отже, ці електрони повертаються до сонячних елементів і ініціюють цикл, який заряджає акумулятор.

Все це можливо завдяки негативним і позитивним зарядам, що містяться в сонячних панелях.

Окремі сонячні елементи мають фосфор, який діє як негативно заряджена сторона, і бор, який діє як позитивно заряджена сторона. Тому, коли ця частина піддається впливу електронів, шари кремнію заряджаються в сонячних елементах. Вони перетворюються на фотони, які генерують електричний струм, що використовується для живлення інших машин.

Це відбувається тому, що ці фотони спонукають поверхню сонячної панелі вибивати електрони з атомної орбіти. Через це він вивільняється, що створює електричне поле в сонячних елементах.

Потім ці електрони стають вільними і починають володіти спрямованим струмом.

Весь процес, в якому беруть участь фотони, електрони та електричні заряди, називається фотоелектричним ефектом.

Чи варті сонячні панелі в Колер того?

Існує безліч причин для встановлення сонячних панелей в Колер, штат Вірджинія. Наприклад, зростаюча вартість життя та рахунки за електроенергію повинні вплинути на вибір мешканців та підприємств на користь фотоелектричної енергії. Однак, ваше місце розташування та використання сонячної панелі визначатиме економічну ефективність.

Швидкість вироблення електроенергії нестабільна, залежно від вашого місця розташування. Отже, не варто піддаватися впливу популярності сонячної енергетики.

Існує кілька детальних аналізів, які ви можете зробити, щоб визначити, чи варто встановлювати сонячні панелі чи ні.

Рахунок за електроенергію Щомісячний рахунок за електроенергію та виписка. Якщо у вас великі рахунки за електроенергію, то встановлення сонячних панелей позбавить вас від цих витрат. Заряди, показані у вашій виписці, можуть бути мінливими і залежать від використання.
Вплив сонячного світла Орієнтація будівлі та тінь. Більший доступ до сонця дозволить вам краще використовувати його і виробляти достатню кількість електричного струму. Якщо ви живете в горбистій і хмарній місцевості, сонячна ефективність буде мінімальною, незалежно від орієнтації вашого будинку.
Вартість установки Орієнтовна сума, яку потрібно витратити на встановлення сонячних панелей. Зазвичай витрати на встановлення варті того через тривалу економію, яку ви отримаєте. Витрати на встановлення залежать від вимог вашої будівлі; отже, вони будуть змінюватися до нескінченності.

Виходячи з цих важливих міркувань, тепер ви можете визначити, чи варто встановлювати сонячні панелі.

Наприклад, якщо ви живете в штаті з великою кількістю сонячних годин, ваша будівля буде автоматично отримувати достатньо сонячного світла для роботи сонячного проекту. Але потрібно враховувати вартість установки і суму рахунків за електроенергію, які ви отримуєте щомісяця. Тільки тоді ви можете прийняти рішення про встановлення сонячних панелей.

Аналогічно, встановлення сонячної панелі в Сіетлі може бути не найкращою ідеєю, якщо ви не отримуєте достатньої кількості сонячного світла.

Дійсно, придбання сонячних панелей може бути суб’єктивним питанням, яке залежить від багатьох факторів.

Скільки коштують сонячні панелі в Колер?

Вартість покупки сонячної панелі та її встановлення буде відрізнятися в залежності від штату. Спочатку вони були неймовірно високими, що унеможливлювало придбання людьми. Однак зростання виробництва та попиту на сонячні панелі суттєво знизило їх вартість за останні кілька років.

Після їх встановлення ви отримаєте податковий кредит та пільги від федерального уряду.

Щоб розглянути це в перспективі, розглянемо Арізону, де вам потрібна установка сонячних панелей. Тоді сонячна панель потужністю 6 кВт матиме стартову ціну 13 680, що в перерахунку на середню вартість 2.67 за ват.

Таким чином, ви отримаєте податкову знижку в розмірі 22% станом на 2021 рік, що становить 3 010 грн. Крім того, Арізона виробляє 12.12 центів за кВт-годину, що робить встановлення сонячних панелей ефективним.

Завдяки цій вартості ви скористаєтеся програмою чистої енергії, щоб зменшити початкові витрати.

Незважаючи на це, Центр сталої енергетики пропонує середню вартість установки. Вони вважають, що вартість сонячної панелі становить від 15 000 до 25 000 доларів, залежно від вашого місця розташування та використання.

Виходячи з їх висновків, можна підрахувати, що середні житлові сонячні панелі потужністю 5 кВт матимуть вартість від 3 до 5 за ват. Однак, це сума до вирахування податкового кредиту та пільг від держави.

Для наочності, ось середня структура системи потужністю 5 000 Вт (5 кВт):

5 000 Вт помножити на 4.00 / Вт = 20 000 22% помножити на 20 000 = 4 400
Загальна сума до сплати після вирахування податкового кредиту = 15 600

Залежно від комунальної компанії та вашого штату, ви можете навіть отримати доступ до стимулів для переходу на сонячну енергію.

Кінцева фотоелектрична система, яку ви хочете встановити, буде відрізнятися залежно від таких факторів, як

 • Розмір сонячних панелей
 • Параметри конфігурації
 • Використовувані компоненти
 • Вартість установки
 • Місцеві дозволи

Виходячи з остаточної ціни, також буде відрахування від пільг та податкових кредитів!

Скільки заощаджують сонячні панелі в Кохлері?

Сонячні панелі схильні до коливань, оскільки від цього залежить їхня працездатність:

 • Кількість отриманого прямого сонячного світла
 • Розмір сонячних панелей
 • Кут, під яким були встановлені панелі
 • Вартість електроенергії у вашому населеному пункті

Від цих факторів буде залежати ефективність економії витрат на сонячні панелі. Як згадувалося раніше, ваш рахунок за електроенергію може відображати багато інформації, пов’язаної з сонячною енергією.

В середньому американське домогосподарство витрачає 1 500 доларів щороку на стандартні витрати на електроенергію. Хоча встановлення сонячної панелі в Кохлері обійдеться втричі дорожче, довгострокові витрати будуть меншими. Таким чином, сонячна енергія може задовольнити всі ваші потреби та мати 100% ефективність.

Це означає потенційну економію в 100 євро на місяць. Отже, якщо ваш рахунок за електроенергію близький до цієї середньої вартості, сонячні панелі окупляться менш ніж за десять років.

Навіть коливання тарифів на комунальні послуги не вплинуть на виробництво сонячної енергії.

Ви матимете доступ до унікальної електроенергії від сонячних панелей, не сприяючи споживанню викопного палива. Крім того, якщо ви будете підтримувати свої сонячні панелі в належному стані, вони можуть прослужити до 25 років, приносячи в десятки разів більшу рентабельність інвестицій!

Ви отримуєте безкоштовну енергію протягом 15 років, не впливаючи на навколишнє середовище та не сплачуючи за неї щомісяця.

З чого зроблені сонячні панелі?

Як згадувалося раніше, сонячні панелі мають шари кремнію з металевою підкладкою та провідними смужками. Однак конструкція сонячної батареї складається не лише з цих базових елементів та скляних рамок.

Кремнієві елементи Виконує роль напівпровідника, який перетворює сонячне світло в електричну енергію.
Алюмінієві металеві рами Захищає від небезпечних погодних умов і правильно встановлюється в потрібному місці.
Скляний лист Товщина від 6 до 7 мм забезпечує захист кремнієвих елементів.
Провід 12В Стандартний елемент, який регулює передачу енергії та забезпечує стійкість модуля.
Шинні дроти Допомагає з’єднати паралельні сонячні елементи і переносить генерацію електричного струму до акумулятора.
Квантові точки Це крихітні частинки, які обробляють ефективність кремнієвих елементів.

Використовуючи ці елементи, виробники застосовують делікатний і складний процес, щоб забезпечити ідеальну конструкцію.

Скільки електроенергії виробляють сонячні панелі?

Кожна сонячна панель матиме різну продуктивність електроенергії. Зрештою, використання та вплив сонячного світла визначатимуть її ефективність.

Житлові сонячні панелі Від 1 кВт до 4 кВт Від 250 Вт до 400 Вт на годину
Комерційні сонячні панелі До 10 кВт 470 Вт на годину

Сонячні панелі стали на 20% ефективнішими, ніж кілька років тому. Тому середній розрахунок виробництва електроенергії сонячної панелі буде таким:

 • Середня потреба США в сонячній енергії. 6.62 кВт (розмір системи)
 • Щорічне виробництво домогосподарств. 9 000 кВт-год
 • Ідеальні сонячні умови. 320 Вт сонячної електроенергії (ват/панель)

Звідси, якщо ви розділите розмір системи на потужність однієї панелі, ви отримаєте 20.69, що еквівалентно 21 сонячній панелі.

Як відбувається процес встановлення сонячних панелей?

Ми пропонуємо складні послуги з встановлення та активації в місті Колер, штат Вірджинія. Наші високоякісні послуги включають в себе такі процеси як:

Оцінка та аналіз ділянки Наша команда підрядників виїде на місце, визначить стан і проаналізує хід робіт. Ми усунемо непотрібні перешкоди, щоб забезпечити належний доступ до сонячного світла. Цей крок допомагає нам краще зрозуміти ситуацію та визначити унікальні особливості вашої будівлі, щоб усунути перешкоди.
Дозволи та документи Після визначення дизайну та порядку дій ми подаємо проект до органів місцевого самоврядування. Наша команда знає процес отримання дозволів. Це гарантує, що регіональна перевірка та правила будуть виконані, а ваш дозвіл буде автентичним та законним.
Процес встановлення Наші підрядники розпочнуть роботу після отримання підтвердження та усунення перешкод. Ми встановимо електропроводку, змонтуємо обладнання та розмістимо сонячні панелі під прямими сонячними променями. Ми використовуємо складні та складні процеси монтажу, щоб забезпечити належну ефективність ваших сонячних панелей та довговічність конструкції.

Після завершення нашої роботи представник уряду перевірить установку. У деяких випадках встановлюється лічильник, який подає надлишкову потужність в електромережу.

Після того, як ви отримали зелене світло і всі наші зусилля були схвалені, ви активуєте свої сонячні панелі, натиснувши перемикач.

Скільки часу займає сонячна фотоелектрична установка?

Аналіз від 1 до 4 тижнів
Отримання дозволу Від 2 до 8 тижнів
Встановлення Від 1 до 7 днів
Інспекція 2-3 тижні

Про нас

Єдине, у що ми віримо. це неминучість сонячної енергії!

Ми також розуміємо, що наші знання про встановлення сонячних панелей накладають на нас численні обов’язки. Використання відновлюваної енергії стало трендом у більшості американських будинків та комерційних секторів.

Наша команда професіоналів у галузі сонячної енергетики може встановити фотоелектричні системи в рамках вашого бюджету, приносячи користь вашій будівлі. Звернувшись до нас, ви заощадите гроші та забезпечите плідну інвестицію. Зрештою, рентабельність інвестицій, яку ви отримаєте від нашої установки сонячних панелей у Кохлері, штат Вірджинія, буде значною.

Ми прозорі щодо вартості встановлення та процесу!

Підрядники-експерти мають галузевий досвід і запропонують вам свої послуги з максимальною віддачею. Таким чином, ви можете досягти численних переваг з точки зору обслуговування клієнтів.

Наші відмінні послуги в кожному штаті США допоможуть вам пройти бурхливий шлях встановлення сонячних панелей.

Ми зобов’язуємося надати вам детальну інформацію про фотоелектричні системи. Команда прагне пропонувати клієнтоорієнтовані послуги, і ми поважаємо ваше рішення перейти на сонячну енергію. Тому ви можете сміливо звертатися до нас за порадою чи допомогою з будь-яким питанням.

Маючи багаторічний досвід встановлення сонячних панелей Kohler на різних об’єктах, ми маємо гарантію задоволення. Ви можете записатися на зустріч з нашими технічними спеціалістами та переконатися в нашій відданості справі озеленення Америки!

Наші підрядники використовують складне та новітнє обладнання для встановлення високоякісних сонячних панелей. Крім того, ми розробили наші панелі з максимальною ретельністю, щоб забезпечити довговічність.

Наша компанія сертифікована, і ми пишаємося тим, що є шанованою організацією в галузі сонячної енергетики.

Завдяки нашому багаторічному досвіду, ми можемо провести вас через процес подачі документів до вашої комунальної служби. Крім того, ми не припиняємо наші відносини з клієнтами після завершення процесу. Ми обов’язково проконтролюємо прогрес, щоб переконатися, що перетворення сонячної енергії працює бездоганно.

Наші інвестиції. наша рушійна сила, а сонячна енергія. наша пристрасть.

Портативний інверторний генератор Kohler 1440 Вт на сонячних батареях | enCUBE1.8

Акумуляторний інвертор enCUBE® без двигуна і без потреби в паливі є екологічно чистим джерелом енергії з нульовим рівнем викидів, а це означає, що його можна використовувати в приміщенні.

Головна Всі генератори За номінальною потужністю від 0 кВт до 25 кВт Портативний інверторний генератор Kohler 1440 Вт на сонячних батареях | enCUBE1.8

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Портативний інверторний генератор Kohler 1440 Вт на сонячних батареях | enCUBE1.8

enCUBE™. це портативний акумуляторний інверторний генератор, який можна використовувати в приміщенні або на вулиці, ідеально підходить для кемпінгу, вечірки, будинку, квартири або кондомініуму під час відключення електроенергії. Виробляючи 120 вольт змінного струму та 5 1/2 вольт постійного струму, enCUBE може бути використаний для живлення до 1440 ват безперервної потужності та 1800 ват максимальної потужності. Підзаряджається або через шнур живлення 120 В, підключений до стандартної розетки, або за допомогою додаткових сонячних панелей потужністю 60 Вт і 150 Вт.

Зазвичай доставляється через 1 тиждень після замовлення.

Продукт можна експортувати до країн Карибського басейну, Латинської Америки та інших частин світу.

Поспілкуйтеся з одним з наших представників служби підтримки або зателефонуйте нам за номером 1.954.657.7777, щоб отримати доступ до списку рекомендованих міжнародних перевізників (експедиторів) для доставки з США до вашої країни. (Доставка в межах континентальної частини США безкоштовна для замовлень на суму понад 200 доларів США).

Деталі та технічні характеристики

Відмовтеся від пального та отримайте тиху, портативну енергію для роботи ваших приладів та мобільних пристроїв. Заряджається від розетки 120 В змінного струму або додаткової сонячної панелі (продається окремо).

Можливість паралельного підключення двох або більше панелей для швидшого заряду (макс. вхідна потужність 240 Вт) або об’єднання декількох блоків або подібних батарей для збільшення часу роботи.

Без двигуна і без потреби в паливі, enCUBE™ є екологічно чистим джерелом енергії з нульовим рівнем викидів.

Може використовуватися в приміщенні під час відключення електроенергії та забезпечує тихий рівень навколишнього шуму.

enCUBE. це безпаливна альтернатива портативному живленню, тому його можна використовувати вдома, в кемпінгу, на полюванні або на роботі.

днів для професійного використання. Без обмеження по годинах роботи.

 • Спеціальні опції дозволяють вам побудувати генератор так, як ви хочете.
 • 60-ватна складна сонячна панель
 • 150-ватна сонячна панель
 • 25-футовий сонячний подовжувач
 • Паралельні роз’єми для підключення сонячних панелей

Технічні характеристики продукту:

Вихід змінного струму 120В 3600Вт 20А (для 0.3 сек.) і 1800 Вт 15А (протягом 10 хв) макс / 1440 Вт безперервно (12.5A)
Вихід постійного струму 12В / 5В USB
Час роботи при половинному навантаженні Залежить від навантаження. див. інструкцію з експлуатації.
Рівень шуму на відстані 7 м Безшумна робота
Частота 60 Гц
Безпека/захист Автоматичне вимкнення при низькому заряді акумулятора, GFCI, вимкнення при високій температурі, запобіжники від перевантаження
Відповідність EPA. США
CSA. Канада
CARB. США
Налаштування Так
Нагадування про технічне обслуговування Не потребує технічного обслуговування
Покажчик рівня палива Так; показує рівень заряду акумулятора
Тип палива Сонячна
Ємність паливного бака 12 В 100 А-год
Тип акумулятора Герметична свинцево-кислотна батарея AGM, що не потребує обслуговування
Час заряджання Сонячна батарея 24 години
Час заряду 120В 12 годин
Розміри (ДхШхВ) 18.5 x 14.0 x 16.0 в. (без ручки)
Вага 109 фунтів
Комерційна гарантія 90-денний
Споживча гарантія 3 роки

Kohler enCUBE 1.Сонячний зарядний генератор на 8 кВт

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Kohler enCube був на вістрі інновацій, коли вперше з’явився на ринку, але його свинцево-кислотне джерело живлення поступається місцем більш популярним літій-іонним блокам.

Пошукайте в Google “сонячний генератор”, і ви опинитеся в раю для виживальників з усіма видами вибору: від інструкцій зі створення власного набору до легальних систем, які виглядають жахливо спокусливо. Однак залишаються питання, особливо якщо ви не виживальщик, але ідея сонячного зарядного генератора звучить привабливо. Для більшості з нас (і я входжу в цю групу) важлива репутація компанії, яка виробляє досить дорогий генератор. Коли я побачив Kohler enCUBE 1.Сонячний зарядний генератор потужністю 8 кВт на виставці “Світ бетону” на початку цього року, я нарешті отримав варіант, репутація якого вже була доведена.

Коли репутація створена, наступне питання стосується можливостей. Типовий бензиновий генератор для будівельного майданчика повинен тягнути 5000 Вт, щоб привернути увагу багатьох професіоналів. Це не дивно з набором інструментів, який включає в себе все, від дрилів до торцювальних пилок. Однак цей золотий вік бездротових інструментів може змусити нас переглянути, що нам насправді потрібно. Ми з Kohler enCUBE розглянемо ці питання в наступній статті. Наразі, давайте подивимося, що може запропонувати enCUBE.

Перші враження

Є лише дві причини згадати про упаковку інструменту. або вона жахлива, або вона чудова. Для Kohler це видатний результат. Я хвилювався з приводу доставки генератора такої ваги, але виявилося, що турбуватися не було про що. Спеціально сформована піна високої щільності забезпечила поглинання будь-яких ударів, а додаткова жорсткість була додана для зміцнення кутів коробки.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Навіть на папері співвідношення потужності до ваги виділяється, як хворий палець. 109 фунтів. це багато, щоб носити з собою. На захист Kohler enCUBE можна сказати, що він має інтегровану колісну базу та телескопічну ручку, що полегшує його переміщення. Вага обумовлена використанням свинцево-кислотного акумулятора AGM на 12 вольт, 100 ампер-годин. Це не стандартний автомобільний акумулятор. Він розроблений як джерело живлення глибокого циклу, яке не зазнає негативних наслідків, з якими стикаються типові свинцево-кислотні акумулятори, коли занадто довго розряджаються перед перезарядкою.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Всього на пристрої є шість розеток, щоб надати вам різноманітні можливості. Для стандартних пристроїв, таких як дротові інструменти та зарядні пристрої, у вас є дві розетки на 120 вольт. Технічні пристрої можна заряджати від пари 5-вольтових USB-розеток. Нарешті, також доступні дві 12-вольтові автомобільні розетки.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Клеми акумулятора на задній панелі дозволяють запускати автомобіль зі стартера. Інсайдер повідомив мені, що його також можна використовувати для послідовного підключення додаткової батареї в якості джерела живлення, але це виходить за рамки того, для чого був розроблений enCUBE.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Доступ до акумулятора можна отримати, відкрутивши гвинти під верхньою кришкою. Це означає, що ви зможете самостійно замінити AGM батарею, коли прийде час, і залишає двері відкритими для потенційних поліпшень.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Сонячне світло: Gatorade для Kohler enCUBE

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Сонячна зарядка є однією з головних переваг цієї системи, але ті, хто не знайомий з цією ідеєю, повинні бути впевнені і розуміти очікування. Сонячна енергія ефективна і чиста. Однак це також має тенденцію бути повільним. Я отримав enCUBE з додатковими сонячними панелями потужністю 60 Вт. Це означає, що час мого повного циклу заряджання становить близько 20 годин в ідеальних умовах.

Реальність така, що ви будете відчувати ці умови лише протягом коротких періодів часу. Навіть у Флориді пікова зарядка в гарний день триватиме лише 4. 6 годин.

Незалежно від того, чи заряджається Kohler enCUBE від мережі змінного струму або від сонця, він надає вам індикатор стану заряду. Індикатор на 5 бар, а також цифрове відображення поточної потужності зарядки. Я вийшов опівдні (високе, гаряче, яскраве сонце при температурі 92 градуси), щоб подивитися, що я можу витягнути для вхідної потужності. Я досяг максимальної вхідної потужності 45 Вт, а середня потужність становить близько 30 Вт. Це означає, що мій піковий час заряду становить трохи менше 27 годин, а реальний час заряду. близько 40 годин від повного розряду до повного.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Ви можете значно скоротити час заряджання, обравши 150-ватну сонячну панель Kohler або об’єднавши панелі потужністю до 240 Вт. З реальною зарядкою, яку я бачив, середній час зарядки становитиме від 10 (240 Вт) до 16 годин (150 Вт).

Хоча він позиціонується як сонячний генератор для підзарядки, використання настінного зарядного пристрою буде вашим основним варіантом у перервах між роботою. В інструкції зазначено, що для повної зарядки акумулятора може знадобитися до 24 годин. Незважаючи на те, що я отримував 85 Вт від стіни (14 годин зарядки), система зменшує швидкість зарядки, коли вона наближається до повного заряду, щоб захистити батарею.

Чому не використовувати літій-іонний акумулятор?

Якщо ви читаєте цю статтю як професійний користувач інструменту, ви, мабуть, задавалися питанням, чому в Kohler enCUBE не можна просто використовувати велику літій-іонну батарею. Це чудове питання. літій-іонні батареї легші, займають менше місця, мають довший життєвий цикл, швидше заряджаються і не втрачають здатності видавати повну потужність, коли розряджаються. Зважаючи на всі ці переваги, можна подумати, що літій-іонне джерело живлення не викликає жодних сумнівів.

На цьому етапі важливою реальністю є ціна. enCUBE починається з трохи менше 1100 і працює близько 1400 для пакета, який я отримав. Щоб зробити літій-іонний акумулятор за тією ж ціною, нам знадобиться 25. 30 ампер-годин, а не 100. Літій-іонні акумулятори, безумовно, заслуговують на серйозний розгляд. Однак, оскільки генератор, що працює від акумулятора, повинен балансувати між ємністю, потужністю та ціною в порівнянні з генераторами, що працюють на газі, це просто не має сенсу.

Використання Kohler enCUBE

Kohler enCUBE вказано як 1.8-кіловатний (1800 Вт) генератор. Він здатний забирати 20 ампер (3600 Вт) для швидкого заряду, необхідного інструментам і пристроям. У додатках з високим навантаженням він може виробляти 15 ампер (1800 Вт) протягом 10 хвилин. Однак для стабільної роботи вам потрібно 12.5 ампер (1440 Вт). Батарея, безумовно, має більшу ємність, ніж два сценарії з високим споживанням, але Kohler розробив захист в системі, щоб продовжити термін служби батареї.

Коли ви живите невеликі предмети через USB та автомобільні зарядні пристрої, ви можете отримувати енергію, не вмикаючи систему. Вам потрібно вмикати його лише тоді, коли ви використовуєте розетки, і всі три будуть працювати нормально з увімкненим живленням. Ви також можете запускати генератор під час заряджання. Коли пристрій досягає останніх 20% заряду, він зменшує потік енергії. Він продовжує сповільнювати всмоктування, поки не досягне рівня підтримуючого крапельного заряду для захисту акумулятора.

Окрім інформації, яку ви отримуєте під час заряджання, під час використання відображається ще кілька корисних бітів даних. Подібно до вхідної потужності, що відображається під час заряджання, тепер ви побачите вихідну потужність. Комп’ютер бере це значення і обчислює кількість часу, протягом якого ви можете продовжувати працювати з такою потужністю. видатна функція для будь-яких тривалих завдань.

портативний, інверторний, генератор, kohler, 1440, сонячною

Живучи в золотий вік літій-іонної енергетики, ми повинні повернутися до наших більш обережних коренів при використанні свинцево-кислотних акумуляторів AGM. Вони мають пам’ять акумулятора. Якщо ви постійно заряджаєте лише 20% або 40% від використовуваної потужності, ви обмежуєте майбутню потужність. Також потрібно уникати занадто глибокого розряду. Сигналізація низького заряду акумулятора і автоматичне відключення відбудеться, коли напруга впаде занадто низько, але ви також повинні стежити за тим, щоб не допустити падіння нижче 20% залишкової ємності, щоб уникнути пошкодження.

За умови належного обслуговування типова свинцево-кислотна батарея AGM може прослужити до 8 років і витримати понад 4000 циклів. Менш обережне використання все одно повинно дати 2. 3 роки і 700. 800 циклів. Ви захочете продовжити термін служби якомога довше, враховуючи ціну заміни від 150 до 250 доларів США.

Примітка про вартість

Якщо ви порівнюєте enCUBE з газовими генераторами, то побачите розрив. Навіть у верхній частині шкали, генератори цього класу потужності будуть на кілька сотень доларів дешевше, ніж пакет, який ми розглянули (хоча генератор сам по собі знаходиться в діапазоні високого класу). Ви можете легко отримати потрійну потужність або більше за ту ж ціну за допомогою газової енергії, але ви втрачаєте всі переваги, які приносить з собою батарея.

Коли ви дивитеся на клас акумуляторних генераторів потужністю 1800 Вт самі по собі, все стає ще цікавіше. Goal Zero та Earthtech є основними конкурентами. вони збираються стартувати в 2000 році і йти на північ звідти. Крім того, компанія Kohler існує вже давно, і її ім’я є синонімом якісних невеликих двигунів, в тому числі тих, що встановлюються на генераторах. Kohler пропонує більш тривалий послужний список і репутацію, а також економію понад 600 доларів до того часу, коли все буде сказано і зроблено.

Висновки

Існують тривалі питання про те, що ми можемо реально запустити і чого очікувати від Kohler enCUBE з точки зору роботи. Я залишу ці питання ще на тиждень-два і розгляну їх в іншій статті. На даному етапі ми просто хотіли познайомитися з enCUBE і подивитися, чим він відрізняється від інших малих генераторів, що існують на ринку.

Існують компроміси між генераторами, що працюють на газі та акумуляторах. Kohler enCUBE не має викидів, не потребує газу та нафти, не потребує дрібного технічного обслуговування двигуна, майже безшумний і може використовуватися в приміщенні. Недоліком є вага, ціна та швидкість перезарядки.

Перевага enCUBE полягає в його здатності подавати енергію на три платформи за допомогою “мозку”, який допомагає підтримувати батарею протягом більш тривалого терміну служби. Він користується ім’ям та репутацією компанії Kohler, при цьому його ціна на сотні доларів нижча, ніж у конкурентів, що працюють на батарейках. Незалежно від того, чи готуєтесь ви до відключення електроенергії, чи шукаєте більш екологічний спосіб виконання роботи, Kohler enCUBE є лідером у цьому класі генераторів.

Kohler Power купує стартап, який використовує математику теорії ігор для управління мікромережами

Чи може математика теорії ігор допомогти зберегти баланс, коли сонячні панелі, акумулятори та електромобілі об’єднані в мікромережі? Kohler, гігант сантехніки, робить ставку на “так.

Kohler Power Group, тихий, але глобально активний підрозділ корпорації, що займається генераторами та енергетичними послугами, оголосив, що купує Heila Technologies, шестирічну компанію з Сомервіля, штат Массачусетс.-стартап на базі Kohler, чия технологія наразі управляє двома десятками мікромереж по всій Північній Америці.

Програмне та апаратне забезпечення Heila побудовано навколо ідеї, що жорсткий командно-адміністративний підхід не є найкращим способом інтеграції сонячних батарей, електромобілів, акумуляторів, паливних елементів, резервних генераторів та інших розподілених енергоресурсів (DER).

Замість цього Хейла використав принципи теорії ігор. розділу математики, присвяченого моделюванню та прогнозуванню поведінки незалежних агентів у кооперативних або конкурентних умовах. для розробки системи, яка дозволяє окремим DER виробляти між собою найкращі способи збалансування енергосистеми.

Унікальна архітектура розподіленого управління Heila дозволяє DER реагувати на зміни в балансі попиту і пропозиції електроенергії, коливання напруги або частоти та інші збої в їх спільній системі, так званим “самовідновленням”. Ідея полягає в тому, що DER можуть саморегулюватися таким чином, щоб підвищити стабільність мережі в цілому без централізованого контролю, який намагається керувати діями кожного пристрою.

Ця концепція стає центральною темою для безлічі технологій, розроблених для підтримки роботи все більш складних мікромереж або для залучення великої кількості МДЕ для підтримки електромереж, які не були для них призначені.

Такі компанії, як Heila, які можуть успішно виконувати ці складні завдання з координації, стають гарячим товаром для постачальників мережевого програмного забезпечення та гігантів енергетичних послуг, які шукають шляхи виходу на швидкозростаючі ринки розподіленої енергетики.

Колер і Хейла не розголошують умови придбання. Хейла раніше залучив 3 мільйони доларів від Table Rock Infrastructure Partners, Массачусетського центру чистої енергії та Acario Innovation, дочірньої компанії Tokyo Gas Co, що перебуває у повній власності., а також інших приватних інвесторів.

” Ми хочемо, щоб акумулятори, мікромережі та генератори працювали разом скрізь”. сказав в інтерв’ю технічний директор і співзасновник Heila Хорхе Елізондо (Jorge Elizondo). “Працюючи з Kohler, ми можемо поширювати нашу технологію по всьому світу.”

Елізондо та співзасновник і головний виконавчий директор Heila Франциско Мороч познайомилися в Массачусетському технологічному інституті. Вони розвивали компанію, яку спільно заснували, завдяки поєднанню грантів федерального уряду та доходів від ранніх проектів, таких як демонстраційна мікромережа на виноробні Stone Edge Farm у Каліфорнії.

Подальша робота за підтримки Міністерства енергетики на військово-повітряній базі Кіртленд у Нью-Мексико та повністю електричний житловий проєкт у Базальті, штат Колорадо, призвели до налагодження зв’язків з комунальними підприємствами та партнерами з виробництва акумуляторів, а також до розширення списку проєктів у Луїзіані, Флориді, Вашингтоні, окрузі Колумбія, США.C. і, в першому підприємстві компанії за межами США.S., Коста-Ріка.

Як Heila вписується в складний ландшафт мікромереж

Хейла. маленький гравець у великій індустрії. Фірми з великим капіталом вкладають мільярди доларів в розподілену енергетику і мікромережі, співпрацюючи з відомими постачальниками мереж, такими як Siemens і Schneider Electric, які мають свої власні платформи управління мікромережами. Такі компанії, як Enchanted Rock, Scale Microgrid Solutions і PowerSecure, будують проекти, засновані на двигунах, що працюють на природному газі, які забезпечують надійність, коли електромережа виходить з ладу.

Зростаюча економічна ефективність сонячної енергії та акумуляторів також спонукає все більше компаній, що працюють на викопному паливі, інтегрувати їх у свої проекти. Виробники генераторів, такі як Caterpillar, Cummins, Rolls-Royce, Wärtsilä і Aggreko, співпрацюють або придбали технологічні платформи управління батареями, щоб розширити свої можливості в цьому напрямку.

Kohler Power Group, яка виробляє генератори з 1920 року і продає їх у більш ніж 100 країнах світу, адаптується до подібних вимог своїх клієнтів, заявив в інтерв’ю Брайан Мелка, президент групи.

” “Компанії встановили сонячні батареї, щоб спробувати знизити свої витрати на енергію. сказав він. “У них, ймовірно, є резервні генератори на місці або аварійне резервне живлення, і тепер вони намагаються додати до цієї системи акумуляторні батареї або паливні елементи.”

” Однією з головних проблем традиційних рішень є рівень централізованого управління”. говорить Мелка. “Це створює багато складнощів при підключенні джерел та споживачів електроенергії”. складність, яка тільки зростає, оскільки клієнти додають і віднімають нові пристрої та навантаження.

Наздогнати конкурентів

Цей стартап перетворює електричні водонагрівачі на мережеві батареї

Kohler Power має намір інтегрувати цю технологію в “кожен продукт, який ми випускаємо, щоб він був, як ми це називаємо, готовим до роботи з Heila”. сказав Мелка.

Хоча переважна більшість бізнесу Kohler Power пов’язана з комерційними та промисловими клієнтами, нещодавно компанія запустила систему акумуляторів Power Reserve, орієнтовану на побутових споживачів, а також новий підрозділ з управління енергоспоживанням у будинках.

Це ставить її в конкуренцію з Tesla, Sunrun, sonnen, Sunnova та іншими виробниками дахових сонячних систем, що пропонують батареї, а також з Generac, провідним виробником генераторів, який зараз продає батареї та розумні термостати.

Ці компанії інвестують в технології управління сонячними батареями, акумуляторами та іншими побутовими навантаженнями таким чином, щоб допомогти зменшити навантаження на електромережу. Наприклад, компанія Generac запустила підрозділ мережевих послуг, частково завдяки придбанню Enbala, компанії, яка об’єднує такі пристрої, як насоси та двигуни, резервні генератори та акумуляторні батареї, щоб заробляти гроші на енергетичних ринках.

Робота Хейли над об’єднанням будинків, обладнаних сонячними батареями та акумуляторами, в загальнорайонні мережі може запропонувати ще більш тонкі рівні можливостей балансування мережі, припустила Мелка. “Здатність об’єднати спільноту будинків, які мають сонячні системи плюс накопичувачі, а також генератори, і створити стійкість для 40-50 будинків, а не тільки для одного будинку за раз. Heila продемонструвала, що вони можуть це зробити.”

Програмне забезпечення Heila інтегрує економічні показники, такі як різна вартість електроенергії, виробленої з різних ДВДЕ, або потенційні платежі, які вони можуть отримати за надання послуг зі стабілізації мережі, поряд з фізичними вимірюваннями, які підтримують баланс ДВДЕ в рівновазі, сказав Елізондо. “Це пов’язано з обмеженнями [тарифів на електроенергію] на те, скільки ви можете імпортувати та експортувати в який час, які послуги ви можете надавати, наприклад, реагування на попит та підтримку напруги”. сказав він. “Взаємодія з комунальними службами та мережею. одна з наших головних особливостей.”

Переваги використання дизайну на основі теорії ігор в порівнянні з командно-адміністративним підходом дійсно можуть почати окупатися, коли “намагаєшся масштабувати і об’єднати багато ресурсів”. сказав Елізондо. ” Існує межа того, з чим можна впоратися за допомогою централізованого підходу.”

Мелка підкреслив, що Kohler має намір дати Heila свободу дій, щоб продовжувати надавати свою технологію проектам за межами Kohler Power. “Ми хочемо, щоб вони були агностиками в тому, як вони виходять на ринок. сказав він. і дійсно масштабували і створювали стійкість живлення скрізь”.”

Чи можуть радикально розподілені засоби керування ПЕД набути популярності на ринку?

Бен Герц-Шаргель, глобальний керівник відділу досліджень краю мережі аналітичної фірми Wood Mackenzie, який має докторський ступінь з математики, зазначив, що підхід Хейли до теорії ігор слідує довготривалим академічним дослідженням складних систем та ройового інтелекту, в яких немає централізованого управління.

Розподілені системи управління DER розробляються такими компаніями, як PowerFlex, відгалуження Каліфорнійського технологічного інституту, придбане EDF Renewables North America у 2019 році. та PXiSE, дочірньої компанії Sempra Energy, яку минулого місяця придбав японський енергетичний конгломерат Yokogawa Electric. Компанія Encycle, що базується в Торонто, використовує децентралізований “ройовий” підхід для управління енергією в комерційних системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря з 2005 року. Герц-Шаргель додав.

” Якими б не були заяви про теорію ігор, емерджентний інтелект і тому подібне, мікромережа. це просто фізична стабільність”. сказав він. Незалежно від того, централізована вона чи децентралізована, архітектура управління повинна підтримувати частоту та напругу по всій мережі. “На Хейлі лежить значний тягар довести, що їх рішення є більш надійним, ніж рішення таких компаній, як Enchanted Rock, PowerSecure і Schneider Electric, які володіють ринком і мають за плечима роки складних проектів”.”

Хейла і Колер також конкурують на все більш переповненому ринку, зазначив Герц-Шаргель. Великі комерційні та промислові клієнти “звертаються до компаній по всьому ланцюжку створення вартості, від розробників активів до роздрібних торговців, з проханням надати інтегровані енергетичні рішення для забезпечення стійкості та сталого розвитку.” він сказав. “Незабаром з’являться майори.”

За його словами, подібний конкурентний тиск існує і в житловому секторі, причому не тільки з боку постачальників генераторів, акумуляторів і сонячних батарей, але і з боку технологічних гігантів, таких як Google, Amazon, Apple і Samsung, які борються за частку ринку в області домашньої автоматизації, пристроїв з голосовим управлінням і “розумних” приладів.

” Як тільки ви контролюєте домашню екосистему пристроїв, це невеликий крок до управління їх енергоспоживанням”. сказав Герц-Шаргель.

Одне з головних питань для постачальників мікромережевих технологій, таких як Heila, які намагаються вийти на ці житлові ринки, полягає в тому, наскільки успішно вони зможуть переконати партнерів вбудувати свої технології в нові “розумні” пристрої, сказав він.

Компанії матимуть багато можливостей конкурувати одна з одною. або співпрацювати, щоб поєднати можливості своїх технологій новими способами.

Джефф Сент. Джон є директором новин та спеціальних проектів у Canary Media.

Залишити відповідь